razno.1501kec.,
-> #1500, van.gogh
pravo zborish...;1
razno.1502pavijan,
Ako neko zna od starijih
Nije da je takmicenje ko ce da se seti starije igre ali ako neko ima
TRON da radi na PC-ju bio bih zahvalan. Ovo je nekada radilo na Commodor-u
64 i 128. Inace prema igri je svojevremeno snimljen film (mada sumnjam da
ima nekog ko ga nije gledao) a za animaciju u filmu je koriscen tada najbolji
kompjuter Cray.
E, staro dobro vreme kada je vazduh bio cist a sex prljav. :)))))
Pozdrav od pavijana.
razno.1503dr.iivan,
Da li poslednja verzija MAME-ta podrzava Jackal?
razno.1504drejk,
Aj nek neko bachi igru Millenium, ovdi.. kratka je, nije vishe od
megaabajta...
a stara je i dobra
razno.1505sfilip,
-> #1504, drejk>Aj nek neko bachi igru Millenium, ovdi.. kratka je, nije vishe od
>megaabajta...
poznato mi je, šta je to?
razno.1506dzakic,
Svi se igramo, omladinci ipak malo više. Culeta nam je vreme pregazilo, pa
je vreme da ode u zasluženu penziju. ;) Mesto moderatora ove konferencije
ustupiće mlaĐem. Dame i gospodo, igrači i igralice - junior. Poželimo mu
srećan rad.
Iskoristite raspust na pravi način - igrajte se :)
razno.1507junior,
-> #1506, dzakic> je vreme da ode u zasluženu penziju. ;) Mesto moderatora ove
> konferencije ustupiće mlađem. Dame i gospodo, igrači i igralice
> - junior. Poželimo mu srećan rad.
Hvala, hvala.
Moto konferencije - manje pisanja, više igranja ;)
razno.1508kiki,
-> #1506, dzakic> ustupiće mlaĐem. Dame i gospodo, igrači i igralice - junior. Poželimo mu
> srećan rad.
UAAAAAAAAAAA
UUUUUUUUUUUUUUUUU ;)
Naravno.. malo šale za početak :)
Paaa juniore srećan rad :)
razno.1509van.gogh,
-> #1508, kikiVA>> ustupice mlaDem. Dame i gospodo, igraci i igralice - junior.
VA>> srecan rad.
VA>
VA>UAAAAAAAAAAA
VA>UUUUUUUUUUUUUUUUU ;)
VA>
VA>Naravno.. malo sale za pocetak :)
VA>Paaa juniore srecan rad :)
E da Bog da ti uvek pucala veza...! :)
razno.1510ranx,
-> #1503, dr.iivan> Da li poslednja verzija MAME-ta podrzava Jackal?
Ne bih rekao, ali proveriću.
razno.1511the.edge,
Ako neko hoce u grupu SINCLAIR neka javi.
Grupa postoji preko godinu dana, ali postoji jos slobodnih mesta, a i treba
je malo dignuti na noge.
Napravljena je prvenstveno da bi se vrsila razmena igara/programa za ZX (a i
da bi se stedelo vreme na internetu ;) ).
AcCeSS DeNiED
razno.1512mcule,
-> #1506, dzakic
I da nam novi toreador bude bolji od starog (od one lafcine culeta ;).
mc
razno.1514morkin,
-> #1511, the.edge> Ako neko hoce u grupu SINCLAIR neka javi.
Ubaci mene... Nisam od neke vajde, interesuju me samo dve igre - Doomdark's
Revenge i Lords of Midnight. Baci mi ih na mail ili ovde.
Ako budeš imao više prijava, ne ubacuj me. Ne mogu mnogo da doprinesem.
razno.1516slick,
-> #1514, morkinchime se ti bavish.. ;)
jesi igro ovo?
krsh_lom.arjrazno.1518morkin,
E, jebe* moderatora kad mu konferencija ima onakav bajat welcome...
;)
razno.1519milosh.zorica,
-> #1499, kec.> Od onih koji su imali Amigu,verovatno su retki oni koji nisu igrali
> WINGS(ona,po meni,najbolja pucachka igra sa dvokrilcima iz I sv.rata)...
> Moje pitanje je da li postoji PC verzija istoimene igre?
> A ako postoji - da li bi neko bio voljan da mi je poshalje? ;)
Može i AMIGA verzija. Hajde.
razno.1520junior,
-> #1518, morkin> bajat welcome...
Zar to neko čita? :)
Uskoro se bližimo novom tomu konferencije igre (igre.4), jer je
konferencija pod palicom one lafčine mculeta :) izgurala 9300
poruka, pa kad dođe novi tom, biće i novi welcome.
razno.1521junior,
-> #1126, namcor> Hvala jos jednom...
Nema problema, malo sam se namučio dok sam našao rešenje, pošto
za igricu nikad nisam čuo :) Sve što sam znao o njoj, jeste da
je avantura, i da se zove Neverhood.
Inače, cdr je bio ljubazan, pa me uputio na 2-3 dobra sajta na
internetu koji imaju gomilu patcheva, krekova, raznoraznih drugih
stvari, tako da sam juče dovukao jedan patch za FIFU, od 2 i kusur
mega, pa čim budem smogao snage, poslaću ga ovde.
razno.1522van.gogh,
-> #1521, juniorVA>Inace, cdr je bio ljubazan, pa me uputio na 2-3 dobra sajta
VA>na
Ajd' to podeli sa nama...mislim te sajtove...
razno.1523junior,
-> #1522, van.gogh> Ajd' to podeli sa nama...mislim te sajtove...
Uvek :) Manje posla meni ..
www.dlh.net
www.avault.com
razno.1524van.gogh,
http://www.exxtreme.yunet.com/
Jedan nas sajt za igre...super je uradjen vredi videti...aj
'
razno.1525johnnya,
-> #1514, morkin >> Ubaci mene... Nisam od neke vajde, interesuju me samo dve igre -
>> Doomdark's Revenge i Lords of Midnight. Baci mi ih na mail ili ovde.
Ako budeš imao sina, slobodno mu daj moje ime :)
dm_map_e zip 70,662 - PC program, Map-editor za Doomdark's Revenge
doomdark zip 47,436 - TAP file, sa 35 Kb propratnog teksta
lordsmid zip 41,448 - TAP file, poke-ovi i 7 Kb propratnog teksta
keywords: ZX Spectrum games
doom-lrd.ziprazno.1526van.gogh,
E usput aj' nek neko posalje emulator za commodore 64 al' samo ako
ima igru
" USAGI O JuMBO"
zec samuraj...!!!
Igra pored koje sam ja pizdeo...aj' mora bre neko da ima...
razno.1527van.gogh,
...da ono kao igra za Commodore 64
" Samurai Warrior "
+
emul. za C64
al' samo ako neko ima igru...
razno.1528johnnya,
>> keywords: ZX Spectrum games
kasnije sam primetio i ovo : PC program za editovanje mape igre
Lords of Midnight
lr-map-e.ziprazno.1529morkin,
-> #1516, slick> chime se ti bavish.. ;)
> jesi igro ovo?
Doomdark's Revenge ima bag... Pritisni Y u igri. Ipak, hvala.
razno.1530morkin,
-> #1525, johnnya> Ako budeš imao sina, slobodno mu daj moje ime :)
Ne znam... Moraću da vidim sa Tarithel (to mi je žena)... ;)
> dm_map_e zip 70,662 - PC program, Map-editor za Doomdark's
> Revenge
E, a burazeru ću sa ovim da uvalim kajlu... Biće sve isto, samo ponešto će
biti malo drugačije. :>>>>
razno.1532morkin,
-> #1529, morkin> > chime se ti bavish.. ;)
> > jesi igro ovo?
>
> Doomdark's Revenge ima bag... Pritisni Y u igri. Ipak, hvala.
E, nema bug... Y je u stvari Z, a Z je LPRINT, mislim, nema veze...
razno.1534milosh.zorica,
Nabavio sam Wings Of Fury za Amiga emulator na PC-u. Za iole pristojnu igru
treb će
vam bar P5/233-266+ MMX/32+ mb/.... Zna li neko za neki brži Amiga emulator od
UAE? Ako hoćete, Wings Of Fury ću poslati ovde?
razno.1535vector,
-> #1534, milosh.zorica─┼Î Nabavio sam Wings Of Fury za Amiga emulator na PC-u. Za iole pristojnu
─┼Î igru treb ce vam bar P5/233-266+ MMX/32+ mb/....
Zar nije bolje bilo otici do lokalnog dilera i uzeti WOF koji
zauzima jednu jedinu disketu i radi i na tamo nekim 386-icama? o;)
razno.1536milosh.zorica,
-> #1535, vectorDa.
razno.1537vdunic,
Moderatore 'ajde pronadji broj poruke uz koju je zakachen
ZX Spectrum Emulator 3.05.
razno.1538van.gogh,
-> #1534, milosh.zoricaVA>Nabavio sam Wings Of Fury za Amiga emulator na PC-u. Za iole
VA>pristojnu igru treb ce
VA>vam bar P5/233-266+ MMX/32+ mb/.... Zna li neko za neki brzi
VA>Amiga emulator od UAE? Ako hocete, Wings Of Fury cu poslati
VA>ovde?
E jebo te i emulator. Bre jebem ti ja emulator koj zahteva takvu
konjfiguraciju... ;)
Lepo bre kupis AMIGU za 150 DM i uzivaj...
PUUU bre...jebem ti ja PC koj ne moze da imulira bre jednu AMIGU sa
512 KB-a...
AMIGA vlada...samo kad se setim dobrih starih vremena...tad PC nije
ni za qrac bio... ;)
Aj'...
razno.1539junior,
Proteklih par dana nisam hteo da brišem neke poruke, ali od sad
upozoravam da se nivo diskusije mora podići, da se besmislene poruke,
kao i one koje sadrže (samo) psovke, apsolutno neće tolerisati.
razno.1540junior,
-> #1537, vdunic> Moderatore 'ajde pronadji broj poruke uz koju je zakachen
> ZX Spectrum Emulator 3.05.
Ovog puta hoću, za ubuduće - komanda: co find /t /a, traži ZX,
bi trebala da da ploda za manje od minut.
Kao što rekoh .. poruka 8.1172 (johnnya).
razno.1541vdunic,
-> #1540, junior
> Ovog puta hoću, za ubuduće - komanda: co find /t /a, traži ZX,
> bi trebala da da ploda za manje od minut.
>
> Kao što rekoh .. poruka 8.1172 (johnnya).
Hvala. Nisam iz Beograda pa zbog vremena sam morao da pitam.
razno.1542milosh.zorica,
-> #1535, vector> Zar nije bolje bilo otici do lokalnog dilera i uzeti WOF koji
> zauzima jednu jedinu disketu i radi i na tamo nekim 386-icama? o;)
Da. Ali, portovi sa Amige na PC su jaaako loše odrađeni, bilo igre ili progra-
mi. Ko ima jaku makinu i UAE, mnogo je bolje da igra pod emulatorom.
razno.1543milosh.zorica,
-> #1538, van.gogh> E jebo te i emulator. Bre jebem ti ja emulator koj zahteva takvu
> konjfiguraciju... ;)
Emulatori na PC-u si dosta zahtevni. Npr. za ccs64 ti treba optimalno
P5/90-100/16mb/brza grafička karta. To jeste žalosno, da ne može da emuli-
ra punom brzinom i do 10 puta sporije makine.
> Lepo bre kupis AMIGU za 150 DM i uzivaj...
Koju, A500, 1Mb, RF, bez harda? To je smeeešno.
> PUUU bre...jebem ti ja PC koj ne moze da imulira bre jednu AMIGU sa
> 512 KB-a...
UAE na mojoj makini sasvim brzo emulira A1220/33/18mb/68882 fpu.
Pod kojim sasvim fino teram Real 3D, Light Wave 5.5, D-Paint, ArtEfects,
IBrowse, Page Stream, ADoom, Storm C++, Amiga E,...
> AMIGA vlada...samo kad se setim dobrih starih vremena...tad PC nije
> ni za qrac bio... ;)
> Aj'...
Da. Ona još uveke vlada, doduše nema baš softvera.:(
UAE je slat ovde, ali, to su sve beskorisne verzije. Idi na yahoo i taži
UAE. Ima li neko Wings za Amigu, adf ili bilo koji oblik?
razno.1544supers,
-> #1542, milosh.zorica
>> Da. Ali, portovi sa Amige na PC su jaaako loše odrađeni, bilo igre ili
>> programi. Ko ima jaku makinu i UAE, mnogo je bolje da igra pod emulatorom.
Uvek se setim kako je portovan Outrun sa Sega automata na PC.
Bili su to prvi automati u Beogradu koji su imali nešto što liči na
cockpit. Eh, kad bi postojao bolji port za PC od one parodije na Outrun
za 286 EGA...
razno.1545legolas,
Sa malim zakasnjenjem, cestitam Junioru na naimenovanju ;)
Neka ti je sa srecom...
BTW, ne zaboravi da imas ispite da polazes :))
Decko napreduje krupnim koracima ;) Sve one prognoze, web strane,
ludilo. Kako napreduje Empires strana?
razno.1547ventura,
Ocel neko Indy Car Racing 2 ili Duke Nukem, preko telefona?
- Na mail
razno.1548legolas,
Zasto mi se Carmagedoon iskljuci kad pocne igra?
Probao sam i Dos i Win verziju... Nista :(
razno.1550ranx,
-> #1544, supers> cockpit. Eh, kad bi postojao bolji port za PC od one parodije na Outrun
> za 286 EGA...
Emulator Atarija ST. Možda će ga uskoro biti i na MAME.
razno.1551milosh.zorica,
-> #1448, buva>
> This program requires English Language version of Windows95/NT
> operating system..blablabla..
Taj problem znaju da prave i neke verzije dx5. Podesi mu reginal settings
na USA i eto.
razno.1552milosh.zorica,
-> #1550, ranx> Emulator Atarija ST. Možda će ga uskoro biti i na MAME.
Mada, može i Amiga emulator. Ja igram OutRun pod UAE za Linux.
razno.1554van.gogh,
Ma bre pustite te likove iz SVETA KOMPJUTERA...!
Oni su (davno to bese) za jednu cuvenu igru u pitanju je PIRATES!
dali ocenu 81 ;)
Ko im j**e mater... ;)
razno.1559van.gogh,
oce neko Diablo preko modema ?
razno.1560shoom,
KOga zanima Tetrix, moze ga naci u PCPROG:8.1230
razno.1561giuliano,
Evo screen-ova iz nove Psygnosis-ove igre
D.O.T.
Igra je u principu arkadna avantura sa puno akcije
i elementima RPG-a.
Ima 9 setova sa po 7 pod-nivoa,a bira se izmedju 4 lika,
sa razlicitim psiho-fizickim glupostima i sa PUNO oruzja..:))
Koga zanima,evo...:)
odt.arjrazno.1562giuliano,
sorry.....:))
Igra se zove O.D.T.
:)))
Za**bo sam se,buljio sam u neki film na TV-u,i eto...:))
razno.1564giuliano,
Je*i ga,ne znam u koju konfu da ovo bacim,
a nije ni vazno...:)
Igre se zove Dethkarz,i po onome sto sam citao
zaj*bace sve do sada napravljene i proslavljene
trke sa pozeljnim unistavanjem svoje zivotne sredine...
Dakle...skrinovi iz Dethkarz...:)
dethkarz.arjrazno.1565junior,
Subject: izbor najboljih igara 97/98
Dakle, podrška je dobijena, imaćete vote. ;)
Molim sve korisnike, koji imaju ideju koje igre treba da uđu u vote, da mi
predloge za "najbolje igre godine" šalju na mail, i to tako što će navesti
one koje su izašle u poslednjih godinu dana (okvirno od prošlog leta), kao
i "klasu" u koju one pripadaju. Nemojte posle da se bunite ako je neka igra
izostavljena sa vote-a, jer ste sami za to krivi, pošto vas je mrzelo da mi
pošaljete mail.
Primer:
strategije:
- Age of Empires
- Total Anihilation
arkade:
- Quake2
simulacije:
- Fifa98
- WC98
- Nba live98
itd, itd.
Kad se skupi dovoljan broj predloga (okvirno krajem sledeće nedelje,
ukoliko odziv bude dovoljan), otvorićemo vote za najbolje igre u svakoj
kategoriji, i vote za najbolju igricu protekle sezone.
Ako bude zdravlja (a bogami i para;), pa da od ovoga napravimo tradiciju
i da svake sezone, krajem leta, zaključimo šta smo to propustili, a treba
imati.
razno.1566dr.iivan,
Jel' igra neko staru ali dobru Gold of the Americas i ako igra, kakvi
su rezultati? :) Tips&tricks? :)
Ima li jos dobrih igara tog tipa?
razno.1567morkin,
-> #1565, junior> Molim sve korisnike, koji imaju ideju koje igre treba da uđu u vote,
> da mi predloge za "najbolje igre godine" šalju na mail, i to tako
> što će navesti
Bolje da gušimo u konfu, da ne dobiješ dvadeset mailova sa "Age of
Empires"...
razno.1569junior,
-> #1567, morkin> Bolje da gušimo u konfu, da ne dobiješ dvadeset mailova sa "Age of
> Empires"...
Mailovi nisu za konferenciju. Kad bacim spisak igara, imaćete dan-dva
da ga dopunite, i tu možete da se prepirete ;), ali predloge (hvala
onima koji su se odazvali), šaljite u mail.
Napomena, prosto lupite conf reply /p, na ovu poruku i ona će otići
meni u mail.
razno.1570junior,
:: Boogaloopers
Mnooooogo simpatična igrica. Obavezan dl.
Zezanje je zagarantovano. ;)
booga12.ziprazno.1571poulos,
-> #1569, junior* Napomena, prosto lupite conf reply /p, na ovu poruku i ona će otići
* meni u mail.
World cup '98
Mogla bi i FIFA, ali nema šanse, a samo će odneti glasove, te je stoga ne
ubacuj. ;)
razno.1572djlucky,
Da nema neko mozda kod sebe igru UGH?
Nesto mi se igraju te stare igre!
Ako ima nek nakaci ovde...........
razno.1573dr.iivan,
-> #1570, junior> :: Boogaloopers
>
> Mnooooogo simpaticna igrica. Obavezan dl.
> Zezanje je zagarantovano. ;)
O cemu se radi? Daj, da ne skidam bezveze..
I nije valjda da niko ne igra Gold of the Americas? Igra jeste stara,
ali bas zbog toga.
razno.1574johnnya,
-> #1570, junior >>:: Boogaloopers
>>
>>Mnooooogo simpatična igrica. Obavezan dl.
Pa zar je tako teško bilo da prepišeš ovo ?
Ne bi se džaba trudio...
Required Configuration
Processor Family: Intel 80x86 (minimum Pentium)
Clock Speed: 90 MHz
Minimum OS: Windows 95
Standard RAM: 8000K
Hard Drive Space: 3000K
Required:
Hard drive
Video Graphics Array (VGA)
Keyboard
Mouse
Req'd Software: DirectX 3.0 or later
razno.1575junior,
-> #1573, dr.iivan> O cemu se radi? Daj, da ne skidam bezveze..
Ne veruješ mi na reč? ;)
Igrica je shareware, za win95, i spada u domen logičke/razonoda.
Definitivno, jedna od onih stvari kojima možeš da se truješ sate
i sate, a da te glava ne zaboli ;)
razno.1576vantic,
Neko je trazio UGH , pa evo da je siljnem!
Igrica je mnogo dobra za one koji ne znaju , stavlja igraca u ulogu
vazdusnog taksiste iz praistorije.
Bez obzira sta volite , ovo ce vam se svideti!
ugh.ziprazno.1577vantic,
Samo jedna napomena uz izvinjenje svima koji ce da skinu UGH :
Arhiva je arj a ne zip , zajebo sam se!
razno.1578kiki,
-> #1575, junior> Igrica je shareware, za win95, i spada u domen logičke/razonoda.
> Definitivno, jedna od onih stvari kojima možeš da se truješ sate
> i sate, a da te glava ne zaboli ;)
Jel imaš onaj password, pošto me izbaci posle 10 minuta igre?!@#$%^&
razno.1579yvan,
Ima li neko programce koje pretvara direktorijum u CD i radi
pod Win95?? Nek salje..
razno.1580sfilip,
-> #1579, yvan> Ima li neko programce koje pretvara direktorijum u CD i radi
> pod Win95?? Nek salje..
Postoji Virtual Drive V2.0, skinuo sam ga s interneta pre par meseci al ne
znam tačno odakle pa ako imaš pristup lupi neki search, ako nemaš onda se
slikaj jer je velik 1.3mb a to je mnogo za moje živce i ove bangave modeme..
razno.1581junior,
-> #1578, kiki> Jel imaš onaj password, pošto me izbaci posle 10 minuta igre?!@#$%^&
Nemam, ali potražićemo..;)
BTW, koji ti je hajskor?
razno.1582vogue,
Je l' ima neko slučajno Micro Machines 2 ? :))
Verzija koju sam skinuo s Interneta ne radi, nedostaje fajl
INSTALL.CFG, pa ako neko ima tu igru, nek' pošalje taj fajl
ili da se dogovorimo preko maila da presnimim...(niko nije
blesav da šalje igru od 3.5 mb na 14.4 ;))
Sale
razno.1583epson,
-> #1582, vogue
│ Je l' ima neko slučajno Micro Machines 2 ? :))
│ Verzija koju sam skinuo s Interneta ne radi, nedostaje fajl
│ INSTALL.CFG, pa ako neko ima tu igru, nek' pošalje taj fajl
│ ili da se dogovorimo preko maila da presnimim...(niko nije
│ blesav da šalje igru od 3.5 mb na 14.4 ;))
└─────────────────────────────────────────────────
Evo ti probaj sa ovim fajlom (preimenuj ga u install.cfg). Ja imam
verziju od 12Mba. Nabavi MMV3, 3d pogled, mlogo dobro, naravno u 2-3
i više igrača.
e_inst.cfgrazno.1584vlarad,
-> #1580, sfilip> > Ima li neko programce koje pretvara direktorijum u CD i radi
> > pod Win95?? Nek salje..
>
> Postoji Virtual Drive V2.0, skinuo sam ga s interneta pre par meseci
Virtual Drive 2.0 je okacen u PCUTIL.4:razno
C U
razno.1585yvan,
-> #1580, sfilip=> Postoji Virtual Drive V2.0, skinuo sam ga s interneta pre par meseci al
=> ne znam tačno odakle pa ako imaš pristup lupi neki search, ako nemaš
Nemam, ima li nekog koga ne mrzi da šalje ili ima nešto manje ?
razno.1586vdunic,
-> #1585, yvan
> Nemam, ima li nekog koga ne mrzi da šalje ili ima nešto manje ?
Pogledaj poruku u konferenciji PCUTIL.4:razno broj poruke 9.1175.
razno.1587sfilip,
-> #1584, vlarad>Virtual Drive 2.0 je okacen u PCUTIL.4:razno
>C U
upozorenje, verzija koju sam skinuo sa interneta (dakle isto 2.0) pravi mi
probleme kod deinstalacije tojest otišli su mi totalno drajveri za CD rom...
Što je najgore sistem PUKNE svaki put kad čita više od 2mb sa cd-a... Menjao
sam drajvere, aninstaliro, instaliro neke majkrosoftove al izgleda da je nešto
drugo u pitanju... a iz DOS-a cd radi savršeno... Ne vidim nijedno drugo
rešenje osim da opet instaliram 98micu al to moram iovako ionako.
razno.1588vogue,
-> #1583, epson> Evo ti probaj sa ovim fajlom (preimenuj ga u install.cfg).
> Ja imam verziju od 12Mba. Nabavi MMV3, 3d pogled, mlogo dobro,
> naravno u 2-3 i više igrača.
E hvala ti, isprobaću pa će javim rezultati ;))
hvala još jednom :)
razno.1589yvan,
-> #1586, vdunic=> Pogledaj poruku u konferenciji PCUTIL.4:razno broj poruke 9.1175.
Thanx...
razno.1590thug,
-> #1587, sfilip> >Virtual Drive 2.0 je okacen u PCUTIL.4:razno
> >C U
>
> upozorenje, verzija koju sam skinuo sa interneta (dakle isto 2.0) pravi mi
> probleme kod deinstalacije tojest otisli su mi totalno drajveri za CD rom...
> Sto je najgore sistem PUKNE svaki put kad cita vise od 2mb sa cd-a... Menjao
Ja sam skinuo odavde i sve radi OK.
Deinstalaciju nisam probavao...
poz, thug :)
razno.1591vantic,
E , el ima neko crack ili registraciju za onaj boogaloopers sto ste
kacili ovde?
razno.1592sale.car,
-> #1591, vantic> E , el ima neko crack ili registraciju za onaj boogaloopers sto ste
> kacili ovde?
Meni trazi neki dll... u cemu je fazon ?!
razno.1593johnnya,
-> #1592, sale.car >>> E , el ima neko crack ili registraciju za onaj boogaloopers sto ste
>>> kacili ovde?
>>
>> Meni trazi neki dll... u cemu je fazon ?!
Verovatno treba da instaliraš DirectX... (readme fajl)
razno.1594junior,
:: Izbor najboljih igara sezone 97/98
Danas počinje prvi, istorijski ;) izbor za najbolje igre protekle
sezone. Naravno, u izboru članova SezamNeta. Princip glasanja, već
znate, navikli ste glasanjem za najbolje viceve meseca i godine.
Ukoliko odziv bude velik, ovo bi moglo prerasti u tradiciju, tako
da, sad je sve na vama, ja sam svoj deo obavio (kao i zak;).
Ispod je spisak igara po kategorijama, neke igre su i iz '96-e, ali
su ostavile neizbrisiv trag prošle godine, tako da su uvrštene u
izbor. Glasanje se, naravno obavlja vote podsistemom, ne u konfi.
Eto, toliko od mene .. kad se završi izbor po kategorijama, po 3
najbolje igre iz svake kategorije, biće uvrštene u "finale", tj.
izbor baš, baš najbolje igre protekle sezone. ;)
Avanture:
1. 101 Dalmatians (Disney)
2. Alien Earth (Beam)
3. Armed & Delirious (Telstar+Sir-Tech)
4. Black Dahlia (Take 2)
5. Blade Runner (Westwood)
6. Broken Sword II (Virgin)
7. Curse of Monkey Island (LucasArts)
8. Dark Earth (Microprose)
9. Legacy of Time (Presto)
10. Meaning of Life of Monty Python (7th Level)
11. Men In Black (Gremlin)
12. Of Light and Darkness (Interplay)
13. Overseer (Access)
14. Reah (Project 2)
15. Riven (Cyan)
16. Starship: Titanic
17. Titanic (Cyberflix)
18. Zork: Grand Inquisitor (Activision)
Arkade:
1. Agent Armstrong (Virgin)
2. Claw (Monolith)
3. Die By the Sword (Interplay)
4. Forsaken (Acclaim)
5. Hercules (Disney)
6. Hexen II (Raven)
7. Jazz Jackrabbit 2 (Project 2)
8. Jedi Knight (LucasArts)
9. Mortal Kombat 4 (Aclaim)
10. Nightmare Creatures (Activision)
11. Oddworld: Abe's Oddysee (GT)
12. Quake II (Id)
13. Street Fighter alfa (Virgin)
14. Shadow Warrior (3D Realms)
15. Shadows of the Empire (LucasArts)
16. Take No Prisoners (RedOrb)
17. Tomb Raider II (Core)
18. Unreal (Epic)
19. Worms 2 (Team17)
Simulacije:
1. Air Warrior III (Interactive Magic)
2. Armored Fist II (NovaLogic)
3. Balls of Steel (Pinball Wizards)
4. Battlezone (Activision)
5. Beasts & Bumpkins (EA)
6. Conflict: Freespace (Interplay)
7. Evolution (Crossover)
8. F22 Raptor (NovaLogic)
9. F/A-18 Korea (Empire)
10. Holliday Island (Sunflowers)
11. Industry Giant (Interactive Magic)
12. Judge Dredd Pinball (Pinball Games)
13. M1 Tank Platoon (Microprose)
14. Panzer 44 (Interactive Magic)
15. Panzer Commander (SSI)
16. Red Baron II (Sierra)
17. Sabre Ace (Virgin)
18. Sierra Pro Pilot (Sierra)
19. Star Trek Pinball (Interplay)
20. Team Apache (Mindscape)
21. X-com Interceptor (Microprose)
Sportske simulacije:
1. Actua Golf II (Gremlin)
2. Actua Ice Hockey (Gremlin)
3. Actua Soccer 2 (Gremlin)
4. Cart Precision Racing (Papyrus)
5. Chessmaster 5500 (Mindscape)
6. Combat Chess (Empire)
7. Fifa RTWC 98 (EA)
8. Fifa WC 98 (EA)
9. Golf Pro (Empire)
10. Ignition (Virgin)
11. Motorhead (Gremlin)
12. NBA Live 98 (EA)
13. NHL Hockey 98 (EA)
14. Redline Racer (Ubi)
15. Screamer Relly (Virgin)
16. Ski Racing (Sierra)
17. Ultimate Race Pro (Microprose)
18. World League Basketball (Mindscape)
Strategije:
1. 7th Legion (Microprose)
2. Age of Empires (Microsoft)
3. Commandos (SSI)
4. Chaos Island (Dreamworks)
5. Dark Reign (Activision)
6. Final Liberation (SSI)
7. Incubation (Blue Byte)
8. Lords of Magic (Sierra)
9. M.A.X. 2 (Interplay)
10. Mech Commander (Microprose)
11. MYTH: The Fallen Lords (Bungie)
12. Panzer General II (SSI)
13. Red Alert (Westwood Studios)
14. Soldiers At War (SSI)
15. Star Wars: Rebellion (LucasArts)
16. Starcraft (Blizzard)
17. Steel Panthers III (SSI)
18. SWAT 2 (Sierra)
19. Total Annihilation (Cavedog)
20. Tribal Rage (Empire)
21. War Wind II (SSI)
FRP:
1. Battlespire (Bethesda)
2. Descent to Undermountain (Interplay)
3. Diablo (Blizzard)
4. Fallout (Interplay)
5. Final Fantasy VII (Square)
6. Lands of Lore II (Virgin)
7. Might & Magic VI (New World)
razno.1595saboteur.jr,
Jedna ispravka...
Jazz Jackrabbit2 je radio Epic Megagames.
AcCeSS DeNiED
razno.1596junior,
-> #1595, saboteur.jr> Jazz Jackrabbit2 je radio Epic Megagames.
Zalomi se uvek pokoja greška. Neke od ovih firmi su pisane
iz sećanja, neke sam dobio pa ako su lagali mene, ja lažem
vas .. sve u svemu, valjda me Epic neće tužiti rušenje ugleda ;)
PS Hvala na ispravci.
razno.1597saint,
-> #1594, junior
Steta sto si ispustio mnoge igre...
razno.1598legolas,
-> #1597, saint>> Steta sto si ispustio mnoge igre...
To nije njegova greska. Sto niste slali kad je covek to trazio. Ja
sam sam poslao oko 150 igara (najveci broj iz prosle godine, tacnije
one opisane u SK), sto je on morao da smanjuje. Da si,recimo,
slao igre i da je on video da tih ima na tom spisku, sigurno bi
ubacio u listu. Covek sigurno nije mogao da odigra sve igre da bi
rekao koje mogu uci u kriterijum izbora.
razno.1599kiki,
-> #1576, vantic> Neko je trazio UGH , pa evo da je siljnem!
Evo i šifre za jednog igrača:
CAVITY 01
FIRSTCOMMUNION 02
FIGURATIUETHEATRE 03
BURNTOFFERINGS 04
MYSTERIUMINQUITATIS 05
DREAMFORMOTHER 06
UNCERTAINJOURNEY 07
SPIRITUALCRAMP 08
ROMEOSDISTRESS 09
RESURRECTION 10
PRAYER 11
DEATHWISH 12
DOGS 13
DESPERATEHELL 14
AWAKEATTHEWALL 15
SLEEPWALK 16
THEDROWNING 17
THEBLUEHOUR 18
ASEVENINGFALLS 19
ANDROGYNOUSNOISE 20
HANDPERMEATES 21
ELECTRADESCENDING 22
CERVIXCOUCH 23
THISGLASSHOUSE 24
FLEEINGSOMNAMBULIST 25
THESOMNOLENTPERSUIT 26
ASHES 27
ASHESPARTII 28
WHENIWASBED 29
LAMENTOUERTHESHADOWS 30
FACE 31
THELUXURYOFTEARS 32
OFTHEWOUND 33
BELIEVERSOFTHEUNPURE 34
OUVERTURE 35
WINDKISSEDPICTURES 36
THELAKEOFFIRE 37
BLASTOFTHEBOUGH 38
AMATERASU 39
THEABSOLUTE 40
LACRIMACHRISTI 41
BETWEENYOUTH 42
AFTERTHERAIN 43
WILLOTHEWISP 44
TALESOFINNOCENCE 45
STRAPPINGMEDOWN 46
THEDANZIGWALTZ 47
CHIMEREDESIDELA 48
SILENTTHUNDER 49
STRAHGEFORTUNE 50
VENTRILOQUIST 51
GLOOMYSUNDAY 52
THEDEATHOFJOSEF 53
SONGOFSOLOMON 54
SICKOFLOVE 55
VANITY 56
FOURHORSEMEN 57
1983 58
OMEGADAWN 59
ARINGINGINTHEIREARS 60
THEGOLDENAGE 61
ALPHASUNSET 62
SPLITBLOOD 63
RAWWAR 64
REFLECTIONS 65
CHURCHOFNORETURN 66
WHATSTHEVERDICT 67
ZEROSEX 68
THISISHERESY 69
Kraj
razno.1600saint,
-> #1598, legolas=> rekao koje mogu uci u kriterijum izbora.
Pravo da ti kazem meni je sve jedno...
Ali glupo je to sto je ubacivao neke
igre od pre godinu i vise dana a nije
ubacio mnogo novih.
razno.1601the.edge,
-> #1598, legolasUzasno mi je krivo sto na listi nema Little Big Adventure2: Twinsen's
Odyssey, ali sam sam kriv. ;(
AcCeSS DeNiED
razno.1602giovanni,
-> #1594, juniorĘ? Simulacije:
A gde je ovde FS98? Mislim, ako je trebalo da te podsećamo i za takve
naslove kakav si ti onda moderator ove konferencije?
razno.1603simce,
A gde je 'STARS!' u izboru za najbolju strategiju??
Ovo je bre jedina igra koju tjete igrati do kraja
svog zhivota kada se jednom zaludite za nju.. Nije
igra za par mesetzi..
Jedna od najrealnijih strategija ever..
well?
razno.1604sfilip,
-> #1603, simce> A gde je 'STARS!' u izboru za najbolju strategiju??
> Ovo je bre jedina igra koju tjete igrati do kraja
Pa stvarno mislim, reč strategije nema pravo značenje bez igre STARS!
i predlažem da se na ceo sezam baci par neutron-bombi i da se pobiju
svi koji ne vole stars! ;)
razno.1605junior,
-> #1602, giovanni> A gde je ovde FS98? Mislim, ako je trebalo da te podsećamo i za
> takve naslove kakav si ti onda moderator ove konferencije?
Hvala na lepim rečima, ako pogledaš koliko je ovde poruka stiglo
na tu temu, očigledno zainteresovanosti za tu igru nema. Mislim,
nije ti ovo conf igre na prou, gde je od 5000 poruka u konferenciji
2000 na temu FS98, 2000 na temu d3d, open gl i drugih gluposti, a
ostatak pitanja i odgovori za razne igre.
Anyway, bilo kako bilo, sad je kasno .. jedino da je vanredim
dekretom uvrstimo u izbor za najbolju igru godine.
razno.1607morkin,
-> #1604, sfilip> Pa stvarno mislim, reč strategije nema pravo značenje bez igre
> STARS! i predlažem da se na ceo sezam baci par neutron-bombi i da se
> pobiju svi koji ne vole stars! ;)
I ja isto mislim...
razno.1608giovanni,
-> #1605, juniorĘ? Hvala na lepim rečima, ako pogledaš koliko je ovde poruka stiglo
Šta se brecaš kog đavola? FS98 jeste de facto najbolja simulacija vožnje
aviona (sama činjenica da je u nekim zemljama prihvaćen kao program u
obuci pilota dovoljno govori). Ovako ostaje da se glasa za druge, takođe
dobre simulacije ali otkud neko može da zna koliko bi FS98 dobio glasova
kad nije ni uvršten na listu za izbor?
Ę? Anyway, bilo kako bilo, sad je kasno .. jedino da je vanredim
Ę? dekretom uvrstimo u izbor za najbolju igru godine.
Pa može i tako. ;)
razno.1609obren,
-> #1603, simce> A gde je 'STARS!' u izboru za najbolju strategiju??
E ajde sad, postalo je monotono... Čovek je lepo zamolio zainteresovane
da mu pošalju na mail svoje predloge igara, ako je nešto propušteno nije
njegova krivica, ne može se držati u glavi par stotina naslova koji izađu
svake godine.
razno.1610junior,
-> #1608, giovanni> Šta se brecaš kog đavola? FS98 jeste de facto najbolja simulacija v
> aviona (sama činjenica da je u nekim zemljama prihvaćen kao program
> u obuci pilota dovoljno govori).
Upravo zbog toga postoji i pitanje, da li spada u igre. ;)
razno.1611dr.iivan,
-> #1575, junior> Igrica je shareware, za win95, i spada u domen logicke/razonoda.
> Definitivno, jedna od onih stvari kojima mozes da se trujes sate
> i sate, a da te glava ne zaboli ;)
E, daj jos ovoga ;)
A za hajskor.. ima malo zajeban nacin racunanja hajskora, sve zavisi
od sektora.. Pitas od pocetka ili od nekog sektora? :)
Gde si skin'o ovo?
I dajte vise taj crack ;)
razno.1612junior,
-> #1611, dr.iivan> A za hajskor.. ima malo zajeban nacin racunanja hajskora, sve
> zavisi od sektora.. Pitas od pocetka ili od nekog sektora? :)
Naravno da igram od najtežeg. Ostali nisu tako interesantni. ;)
Aktuelni hajskor je i dalje 78 soma i neka sića.
razno.1613kiki,
-> #1612, junior> Aktuelni hajskor je i dalje 78 soma i neka sića.
Daj vise taj crack ;)
razno.1614the.edge,
Hit igra: Quake. Play it today! ;)
AcCeSS DeNiED
razno.1615noay,
Da li postoji nachin da se u igri Collor Lines prekine
ona strhotna muzika sa pocetka?