simulacije.517miskop,
-> #515, epson--> NBA Live 97 ko nije igrao, nek obavezno proba, nece zazaliti .
Na kojoj minimalnoj konfiguraciji
vredi probati NBA Live 97?
simulacije.518epson,
-> #517, miskop
│ vredi probati NBA Live 97?
└─────────────────────────────────────────────────
Podnošljivo je bilo na 480 80 Mhz/ 32 MB rama . Nije bilo seckanja, ali
se imao utisak da ide malkice sporije nego što treba . Na P5 100 Mhz/ 32
MB rama išlo je sve glatko . Inače instalirano na disku je bio minimum,
u oba slučaja .
simulacije.519swix,
-> #518, epson > Podnosljivo je bilo na 480 80 Mhz/ 32 MB rama . Nije bilo seckanja, ali
> se imao utisak da ide malkice sporije nego sto treba . Na P5 100 Mhz/ 32
Nemora bas 32 Mb RAM-a. Moze i na 16.
Kod mene na K5 sa 16 Mb radi skoro savrseno.Samo malo secka (ali bas bas
malo) kad igram u visokoj rezoluciji bez onog glupog preplitanja.
simulacije.520mikson,
Da li je neko igrao PRIVATER2. Ako jeste molio bih za pomoc. Imam
dva pitanja:
1.Kako da ukljucim lasere tokom leta(po uputstvu nece kaze mi da
nemam, mozda treba da se kupi,gde?kako?)
2.Kada pocnu video sekvence igra se blokira i mora da se
resetuje)ne verujem da je u pitanju kompjutert jer imam pentium na
32 meg itd...133mgh....
Unapred hvala.
simulacije.521ranx,
-> #520, mikson> 2.Kada pocnu video sekvence igra se blokira i mora da se
Da nije problem u CD drajveru, što je kod WC4 znao da bude slučaj?
simulacije.522livan,
Imam jedan mali problem pa ako neko moze da mi pomogne.
Instalirao sam Microsoft Flight Simulator 5.1 ali nemam nikakvo uputstvo.
Ako neko ima nesto sto bi mi bilo od koristi, pa makar i spisak tastera
koji su aktivni sa opisom, bio bih mu zahvalan da mi to posalje na mail.
simulacije.523zmdjokic,
-> #522, livan> Imam jedan mali problem pa ako neko moze da mi pomogne.
> Instalirao sam Microsoft Flight Simulator 5.1 ali nemam nikakvo
> uputstvo. Ako neko ima nesto sto bi mi bilo od koristi, pa
> makar i spisak tastera koji su aktivni sa opisom, bio bih mu
> zahvalan da mi to posalje na mail.
Imas opis u Svet igara br. 14.
Pozdrav!
simulacije.524mikson,
Da li je neko igrao Privater2. Ako jeste da li moze da mi neko
posalje neka varanja i tako nesto. Da li neko zna da mi kaze zasto
ne mogu da pucam??????????? Probao sam sve i po uputstvu i sa
kupovinom necega ali nece. Pomagajte!
P.S.Sledeci put saljem ja neka varanja!
simulacije.525milosh,
ko neko ima 386 i 2400 modem ovo je savršeno.
Mora se raspakovati u c:\retal i setovati.
Sjajna simulacija za spore makine.
retal.exesimulacije.526libermil,
-> #525, milosh>> ko neko ima 386 i 2400 modem ovo je savrseno.
>> Mora se raspakovati u c:\retal i setovati.
>> Sjajna simulacija za spore makine.
Diplomirao sam igru 4 puta, a kao dokaz...
retal.logsimulacije.527valoj,
Zna li neko provereni init string za TI 33.6 koji radi u F1GP2.
Unapred hvala
simulacije.528vector,
-> #527, valoj
│ Zna li neko provereni init string za TI 33.6 koji radi u F1GP2.
└─────────
Ja imam TI33600 i probao sam GP2 preko modema. Obojica smo stavili 25 fps,
medjutim, islo je dosta sporo (mozda zbog njegove 486-ice ;) a init string
koji sam koristio je standardni: AT X3 &K0 &M0.
Znaci, iskljucena je korekcija gresaka kao i kompresija podataka.
Da li neko zna gde moze da se nabavi F1GP (prvi deo), verzija 1.05 ?
simulacije.529darth.vader,
-> #528, vector>> Da li neko zna gde moze da se nabavi F1GP (prvi deo), verzija 1.05 ?
Jel to ono sa dodacima za modemsko igranje ?
Ako jeste, pogledacu da li ja imama upgrade za istu :)
See ya, Darth :)
simulacije.530epson,
-> #528, vector
│ Znaci, iskljucena je korekcija gresaka kao i kompresija podataka.
└─────────────────────────────────────────────────
Što ?
simulacije.531vector,
-> #529, darth.vader
│ Jel to ono sa dodacima za modemsko igranje ?
└─────────
Jeste. :)
Ja sam nekako uspeo da nabavim verziju 1.04, medjutim procitao sam neki
txt o bagovima te verzije ili tako nesto pa me cisto zanima da li kod
nas uopste moze da se nabavi ta verzija (1.05).
Inace, vecina "software dealera" ima samo verziju 1.03 koja ne podrzava
modemsko igranje.
simulacije.532vector,
-> #530, epson
│ Sto ?
└─────────
Evo izvoda iz readme.txt fajla za prvi deo igre :
│ In order for the game to work smoothly via a modem
│ connection, the mode must be set-up up in a particular
│ way. To keep the simulation running in real time it
│ requires the modem to pass the data through immediately
│ and not buffer or compress it as would be needed for a
│ file transfer. Also the game performs its own error
│ checking based on a packet system, so it is recommended
│ that you turn the modem error checking off, as this can
│ also delay data passage. Unfortunately, there is no
│ standard set of commands to do this across all Hayes
│ Compatible modems; we have included sample initialisation
│ strings for some makes below, but if your modem is not
│ included you may need to look up codes in your modem
│ manual.
│
│ In summary, we recommend that you:
│ 1. Turn compression off
│ 2. Turn error checking/control off
└─────────
Ako neko ima upgrade sa verzije 1.04 na verziju 1.05 neka salje na mail. :)
simulacije.533djanjusevic,
-> #528, vector
>>
>> Da li neko zna gde moze da se nabavi F1GP (prvi deo), verzija 1.05 ?
>>
Zvanicni update za WC/F1GP na 1.05
f1gpe.rarsimulacije.534darth.vader,
-> #531, vector>> Inace, vecina "software dealera" ima samo verziju 1.03 koja ne podrzava
>> modemsko igranje.
Da, znam, ali koliko sam primetio, postoje razni updateovi medju kojima
je i za modem play...
BTW, CD mi sada nije tu, ali doci ce za par dana, pa cu videti da li imam
taj update...
See ya, Darth :)
simulacije.535vitez.koja,
-> #530, epson#=>│ Znaci, iskljucena je korekcija gresaka kao i kompresija
#=>│ podataka.
#=> Što ?
Standardni postupak pri igranju preko modema. Kod ovakvih igara,
paket podataka koji nije stigao na vreme je zastareo i
nepotreban, jer se u međuvremenu desilo nešto u igri i paket nosi
(sada) pogrešne informacije. Zato se isključuje korekcija - ako
prođe prođe, ako ne za njim više nema potrebe - proći će drugi iza njega.
simulacije.536junior,
-> #533, djanjusevic> Zvanicni update za WC/F1GP na 1.05
Jel' taj beše podržava modemsku igru?
simulacije.537n.ceh,
E, čoveci!
Rešio sam da otpakujem destruction derby i igram se malo, ali me zeza njegov
cdemu2 (laže igru da je subst-ovan drajv u stvari CDROM). Kaže nekoliko puta
invalid mscdex function (ili tako nešto) ali prođe. Onda mi se javi
general protection fault kod dos4gw-a, i računar se toliko zaglupavi da
pomaže samo hard reset.
Koristim w95, tj. _command prompt only_ ili _safe mode command prompt_ opcije
iz bootup menija.
Koji mu je?
Čeh
simulacije.538djanjusevic,
-> #536, junior
>> > Zvanicni update za WC/F1GP na 1.05
>>
>> Jel' taj bese podrzava modemsku igru?
Sve verzije podrzavaju igru preko modema, neke bolje, a neke slabije. :)
simulacije.539alec,
-> #537, n.ceh> Koji mu je?
Probaj da ubacis neki CDu drajv, znaci bez fakecd i sl. gluposti. Ja sam
tako igrao, mada nece da upali sa svakim CD-om.
simulacije.540vaiv,
Imam igru "DETROIT" i u Üpici igre pojavljuju se slike
automobila. Slike su od najstarijeg do naj modernijeg auta.
Kada poŔnem igru nalazim se u januaru 1908(ili oko 1908)
Tu pravim najprimitivnije automobile.Zna li neko Üifru ili foru
kako da pravim moderna kola?
Kada napravim kola i ugradim sve i svaÜta i stavim
ga na probu i stavim sve testove (test all)sve je dobro
sem odr×avanja na putu.
Zna li neko kako da zaokrenem a da se model ne skrÜi?
Ako neko mo×e da mi pomogne neka me kontaktira?
P.S.Ovu igru preporuŔujem ljubiteljima automobilske industrije.
POZDRAV VAIV
simulacije.541junior,
-> #538, djanjusevic> Sve verzije podrzavaju igru preko modema, neke bolje, a neke
> slabije. :)
Bogami, u mojoj ne postoji opcija 'modem play'.
PS. Jeste, stara je 5-6 godina :)
simulacije.542swix,
-> #534, darth.vader-=>>> Inace, vecina "software dealera" ima samo verziju 1.03 koja ne podrzava
-=>>> modemsko igranje.
-=>
-=> Da, znam, ali koliko sam primetio, postoje razni updateovi medju kojima
-=> je i za modem play...
-=>
-=> BTW, CD mi sada nije tu, ali doci ce za par dana, pa cu videti da li imam
-=> taj update...
-=>
-=> See ya, Darth :)
Imam ja tu verziju na hardu.
Sad mogu ti je nekako iseckam pa da ti pošaljem ono najbitnije, a može se
videti šta je bitno a šta nije.
Neverujem da su menjali i neke DAT file-ove tipa HELMETS,TRACKPIX itd. a oni
zauzimaju oko 2,2 MB od 3,8.
To znači da treba izvršiti selekciju nad cca 1,5 Mb što i nije tako teško.
Ako baš mora mogu ti šaljem i svih 1,5 Mb.
Pozdrav!
p.s. ako ovo već nije zakasnilo
simulacije.543swix,
-> #539, alec-=>> Koji mu je?
-=>
-=> Probaj da ubacis neki CDu drajv, znaci bez fakecd i sl. gluposti. Ja sam
-=> tako igrao, mada nece da upali sa svakim CD-om.
Sa muzičkim neradi, ali sa svakim koji ima na sebi PC-u čitljvih podataka
radi (ko zmaj).
Pozdrav!
simulacije.544darth.vader,
-> #542, swix>> To znaci da treba izvrsiti selekciju nad cca 1,5 Mb sto i nije tako tesko.
>> Ako bas mora mogu ti saljem i svih 1,5 Mb.
Ma meni ne treba, koliko se secam, vector je trazio ;)
simulacije.545n.ceh,
-> #543, swix -=>> Koji mu je?
-=> Probaj da ubacis neki CDu drajv, znaci bez fakecd i sl. gluposti. Ja sam
-=> tako igrao, mada nece da upali sa svakim CD-om.
Sw> Sa muzičkim neradi, ali sa svakim koji ima na sebi PC-u čitljvih
Sw> podataka radi (ko zmaj).
Uspelo. 10X!!
Čeh
simulacije.546geronimo,
-> #537, n.ceh-^- Koji mu je?
Probaj iz Dosa.
simulacije.547legolas,
Pitanje za one koji su igrali Stars Demo:
zasto mi se blokira kada uradim view na bitku?
Ne verujem da je mem u pitanju (24Mb), mozda je Win95?
Salut
Legolas
simulacije.548guta,
- novo -
windows\fun\themes\*.*
------------------
f1gp2.zip 497k ű Tema iz video igre: Formula 1 Grand Prix 2
Desktop tema za Microsoft Plus!
simulacije.550zoran.r,
NEED FOR SPEED II
Šifre:
HOLLYWOOD.........bonus staza
ARMYTRUCK.........vojni kamion
BMW...............bmw
BUS...............školski autobus
MERCEDES..........mercedes
MIATA.............mazda
QUATTRO...........audi
SEMI..............kamion
VOLVO.............volvo
VANAGON...........folksvagen kombi
VWBUG.............buba
PIONEER...........skrivena kola dobijaju jači motor
LANDCRUISER.......tojota
JEEPYJ............džip
Šifre kucati na bilo kojem ekranu.
simulacije.551n.ceh,
E, gameri, ima li neko spisak komandi i/ili opis za F14 (Mindscape)
Sviđa mi se igra, ali mislim da ima još mnogo forica o kojima ja nemam pojma...
simulacije.552n.ceh,
Ajde, nije valjda da NIKO nema nešto o "F14 Fleet Defender"?
Pliiiiiz?
Čeh
simulacije.554rades,
-> #552, n.ceh
> Ajde, nije valjda da NIKO nema nesto o "F14 Fleet Defender"?
Jel' mislis na staru igru - 2-3 diskete?
> Pliiiiiz?
Ajde, kad tako lepo molis, evo: :)
Nekoliko zanimljivosti + odredjene komande:
U igri se pojavljuju i dva tipa nasih aviona: J-22 Orao i G-4 Ga-
leb, ali samo u okviru vezbe (opcija Scramble), dok ih u norma-
lnom scenariju nema. Podrucje Balkana, a samim tim i Bosne, je
izvan tokova igre (najsevernije podrucje vezano za igru je juzni
deo Italije). Radar se moze postaviti na 3 nivoa realnosti.
Najbolje je koristiti standardnu realnost, posto ces tada imati
najmanje problema. Pilot F-14 se navodi na onaj cilj koji mu
obelezi navigator na radaru. To je slucaj kada je nivo realnosti
za radar veci od standardnog. U standardnom rezimu pilot u pre-
dnjoj kabini moze sam da zahvata cilj na svom radaru u donjoj
polovini ekrana, a da pri tom ne mora da prelazi u kabinu navi-
gatora. U tom slucaju kompjuter bira sam nacin zahvata radara.
Evo postupka kako se hvata cilj u standardnom nacinu. Domet ra-
dara se menja sa 'Z' i 'X' od 10 do 200 milja. Tvoji avioni su
plavi, a protivnicki crveni. Zahvatati se mogu samo oni avioni
koji su ispred tvog aviona. Zahvat se vrsi pritiskom na 'L', a
sa 'K' se ponistava.Zahvaceni cilj ce biti belo uokviren.Kada
cilj dodje u domet trenutno odabranog oruzja, okvir pocinje da
pulsira. Tada se moze izvesti lansiranje rakete. Radar u prednjoj
kabini je u donjoj polovini ekrana ('2' na numerickoj tastaturi),
a displej se aktivira sa 'Shift+R'.U odredjenim misijama se sa
nosaca moze pozvati u pomoc dezurna grupa (Ready Five) sa 'Shift-
F1' i oni u najkracem vremenu dolaze na mesto gde se nalazis.
Vecina misija se ne moze zavrsiti na zadovoljavajuci nacin bez
pomoci pratioca (Wingman). Pratilac je obicno vrlo pozrtvovan i
kad jednom krene u borbu zna da se "zaboravi" , pa mu moras cu-
vati ledja ili ga sa 'Alt+F9' vratiti iz borbe radi pregrupisa-
vanja.Najbolje je da ga pitas koga napada da se ne bi obojica
angazovali za isti cilj. Komunikacija se odvija u tom smislu
da ti njemu izdajes pojednostavljena naredjenja.Na primer, ako
zelis da pratilac napadne neki cilj prvo treba da ga selektujes
sa 'L', onda pritisnes 'Alt-F2' i ako je sve u redu, pratilac
ce odgovoriti sa "Boggey targeted". Kada vidis poruku "Fox 1"
ili slicno ("Fox 2", "Fox 3"), to znaci da je ispalio raketu
na cilj. Ostale komande pratiocu:
Tasteri: Znacenje: Primer odgovora ili opcija:
'Alt-F1' Sta radis sada? "Engaging left leader"
'Alt-F2' Napadni selektovani cilj "Boggey targeted"
'A;t-F3' Formacija u letu 1. Parada (pritisni broj)
2. Krstarenje
3. Borbeni poredak
'Alt-F4' Ispitaj prostor 1. levo
2. desno
3. gore
4. dole
5. napred
'Alt-F5' Poziv u pomoc "I am on him..."
'Alt-F6' Pocisti prostor 1. levo
2. desno
3. napred
4. nazad
'Alt-F7' Sta nameravas? "Engaging left trial"
'Alt-F8' Stanje wingmana "Doing fine"
'Alt-F9' Vrati se u formaciju "Rejoining wing"
'Alt-F10' Vrati se na nosac "Roger"
Nadam se da ce ti pomoci.
simulacije.555n.ceh,
-> #554, rades Ra> deo Italije). Radar se moze postaviti na 3 nivoa realnosti.
Ra> Najbolje je koristiti standardnu realnost, posto ces tada imati
Ra> najmanje problema. Pilot F-14 se navodi na onaj cilj koji mu
Znam za to, ali malo je nerealno... A i oni teži nivoi imaju svoje prednosti.
Na donjem radaru kod pilota ima i udaljenost, visina, i još neka oznaka u
gornjem desnom uglu koja ne znam šta je.
Takođe, za napredniji nivo radara, omogućeno je korišćenje raznih komandi
radara za navigatora. Mala grupa komandi desno od gornjeg ekrana radara,
bira vrstu/način rada radara, ali mi nije jasno koji za šta služi. PgUp i PgDn
pomeraju crvenu liniju u sklopu nekog instrumena desno od ekrana, i takođe ne
znam čemu služi. Taster Insert bira širinu skeniranja prostora ispred aviona,
Delete bira vrstu radara, End bira između još neka dva režima koji su, mislim,
obeleženi sa BRST i još nešto? Šta je sve to...
10x
Čeh
simulacije.556slick,
Znam da je matora igra, ali...
Da nema mozda neko nekakav fix za Strike Commander od Origina. Radi
se o tome da umesto autopilota (neophodan za igru) taster A aktivira
EJECT...;)
10x
simulacije.557null,
Moram priznati da me je aiwars (insect mind) malo razocarao, posto sam pre
toga pokupio pcrobots. Inace pcrobots mi se vise dopao jer je moguce kretati
robota u smeru od 360 stepeni, a koliko sam video u aiwarsu samo u 4 smera
(ispravite me ako gresim) i sto aiwars ima nekakav basic dok u PCrobots-u
mozes svoje cedo da napises u cemu zelis(ziveo watcom c/c++, sto pravi tako
kratak i optimizovan kod :)) ) inace posto sam video ai wars samo na kratko
da li moguce konfigurisati bubu npr koje ce oruzije da nosi i kog dometa ili
koji stit nosi ili npr maximalnu brzinu bube itd. i cemu sluze sve one stvari
na mapi.BTW ima li jos ovakvih igarai gde mugu se nabave, inace citao sam u
pc.prog o nekakvom turniru na internetu o ovakkvim igrama gde se daju pravila
igre a vi napisete program koji se bori protiv drugih programa.
NULL
P.S. Jel moze neko da mi malo bolje objasni ai wars, tj. kakve su mu sve
mogucnosti.
simulacije.558darth.vader,
-> #557, null>> (ispravite me ako gresim) i sto aiwars ima nekakav basic dok u PCrobots-u
>> mozes svoje cedo da napises u cemu zelis(ziveo watcom c/c++, sto pravi tako
>> kratak i optimizovan kod :)) ) inace posto sam video ai wars samo na kratko
Ma taj Basic je najbolja stvar kod buba...
BTW, mnogo ce da ti znaci za robote da li ce C ili ASM da ti
napravi robota od 15K ili ce Basic da ti napravi isto samo
u 60K...
See ya, Darth :)
simulacije.559space.ace,
-> #558, darth.vader> BTW, mnogo ce da ti znaci za robote da li ce C ili ASM da ti
> napravi robota od 15K ili ce Basic da ti napravi isto samo
> u 60K...
U suštini, nije važan jezik, jer se isto deli vreme svim procesima.
Brzina je u ticks-ovima (što je otprilike pažljivo raspoređena brzina
svih programa, da se ne bi desilo da neki programi dobiju isto procesorsko
vreme, a jedan sporije radi od drugog (BAS -> ASM), tako da bi tad taj prvi
mnogo sporije i računao -> borio se.
simulacije.560n.ceh,
Evo opet mene sa letenjem.
Ima li neko TFX? Meni nešto zeza displej, ali samo iz kokpita. Treperi, luduje
skakuće... A ni komande ne znam. Tuga jedna. A baš mi se čini da je dobro
urađen. Ima li neko ideju kako da sredim to sa videom? Čačkao sam po setup-u,
ali ništa ne vredi. (Za komande bih bio extra zahvalan!)
simulacije.561slick,
-> #560, n.ceh KEYBOARD SUMMARY FOR TFX
========================
Flight Control
--------------
Numeric Pad
* - Afterburner Increase 1 Level
- - Afterburner Decrease 1 Level
+ - Afterburner On/Off
Arrows - Flightcontrol
Ü - Engine1 On/Off
* - Engine2 On/Off
' - Inc. Thrust
? - Dec. Thrust
Automatic Systems
-----------------
7-0 - Autopilot Mode 1-4
A - Autopilot On/Off
Alt/L - Auto Landing System
TAB - Auto Recovery System
Landing Systems
---------------
I - ILS On/Off
W - Wheelbrakes
B - Airbrakes
Alt/B - Brakechute
Left Shift/B - Jettison Brakechute
G - Gear up/down
H - Arrestor Hook
Navigation & Taget Aquisition
-----------------------------
Alt/H - HUD On/Off
R - Set Radar Range
1-3 - Switch MFD 1-3
L - Display Last MSG
Left Shift/N - IR Night Vision Sensor On/Off
M - Map On/Off
N - Change Target View
Weapon Select
-------------
ENTER - Select Air-Air Weapon
C - Change Target
Right CTRL - Selct Gun & Switch HUD to Nav-Mode
SPACE - Fire Weapon
Backspace - Select Air-Ground Weapon
Y - Laser Targeting System
CRSR - Move Crosshairs
; - Zoom in
. - Zoom out
Y - Lock Target
X - Unlock Target
Countermeasures
---------------
INS - Chaffs
DEL - Flares
E - ECM On/Off
S - Stealth Mode On/Off
Other Functions
---------------
2x ESC - Eject
Alt/J - Jettison External Stores
Alt/W - Weather Report
Ä - Open Hookup for Air Refuel
P - Pause
T - Time Mode
Left Alt/V - Video Recorder On/Off
Left Shift/Q - Quit
^ - Priority Screen (config)
Views
-----
F1 - Front View/Full Instruments
Right Shift/F1 - Front View/No Intruments
F2 - Turn left (Steps of 60 Degrees)
F3 - Turn right (Steps of 60 Degrees)
F4 - Rear View
F5 - Chase View
F6 - Fixed Camera View
F7 - Tactical View
F8 - Missile View
2xF8 - IR Camera Missile View
F9 - Target View
F10 - Virtual Cockpit View
Right Shift/CRSR - Turn Head
PG UP - Move Cockpit up
PG DN - Move Cockpit down
simulacije.562vector,
Treba mi datoteka T2.CON sa GP2 CD-a. Mislim da se nalazi u
poddirektorijumu GPFILES (na CD-u, naravno).
simulacije.563sfilip,
-> #555, n.ceh> Znam za to, ali malo je nerealno... A i oni teži nivoi imaju svoje
> prednosti. Na donjem radaru kod pilota ima i udaljenost, visina, i još neka
> oznaka u gornjem desnom uglu koja ne znam šta je.
možda brzina ili ugao kretanja mete?
enivej, kakva je igra, najvažnije, el realna?
Ali mislim, Stvarno realna?
sam flight engine, el on realan?
simulacije.564n.ceh,
-> #563, sfilipRe: F14 Fleet defender
Sf> enivej, kakva je igra, najvažnije, el realna?
Sf> Ali mislim, Stvarno realna?
Sf> sam flight engine, el on realan?
Meni se sviđa, ne znam koliko je realna, nikad nisam leteo na pravom.
Zavisno od nivoa težine može da bude i igra za decu, ali i koliko toliko
verna simulacija.
Čeh
simulacije.565djanjusevic,
-> #562, vector
>>
>> Treba mi datoteka T2.CON sa GP2 CD-a. Mislim da se nalazi u
>> poddirektorijumu GPFILES (na CD-u, naravno).
Imas li ga ili samo eksperimentises? Ostavi utiske.
t2.consimulacije.566vector,
-> #565, djanjusevic
˙˙˙ Imas li ga ili samo eksperimentises? Ostavi utiske.
Nemam ga.
Dobio sam Thrustmaster GP1, ali mi je trebao taj fajl zbog njegovog
podesavanja (tako pise u uputstvu ;). Razlikuje se od T2 po tome sto
1) nema rucku za menjanje brzina, vec 2 dugmeta na samom volanu i
2) kao sto mmilosh rece, ;) nema pedale (dole) vec poseduje "pedale"
(ne znam kako to da nazovem) na volanu (sa druge strane) ...
Meni stvar deluje odlicno. Dozivljaj ;) voznje ICR2 je super. :)
Na GP2 (igru) se nisam jos navikao. Nekako mi je nezgodno bez steering
helpa, zbog toga sto sam ranije vozio na tastaturi, dok ICR2 ide bez
problema ...
Jel moze neko (sa dzojstikom) da mi posalje .CON fajl koji koristi pri
igranju GP2 ?
BTW, koliki je rekord staze u Australiji (ICR2) ? Verovatno postoji
neki sajt na kome sve to pise ... Zanima me koliko sam slabiji ... :)
simulacije.567mmilosh,
-> #566, vector> BTW, koliki je rekord staze u Australiji (ICR2) ? Verovatno
> postoji neki sajt na kome sve to pise ... Zanima me koliko sam
> slabiji ... :)
www.twogoons.com/aswrs
Doduše nema za ICR2, ali ima rekorada za NFS, NFS SE, NFS II i SCREAMER 2
sa sve replayevima kako su postignuti, koji su, uostalom, i obavezni ako
hoćeš da submituješ neki svoj rekord. Pogledao sam neke od njih i....
ljudi su ludaci! Moje teeeeeškom mukom postavljene rekorde šiju za cele
3 sekunde (lap, Vertigo Ridge), a neke i za celih 30 (trideset) sekundi!
(Alpine 3). NFS II i SCREAMER 2 takmičenja su tek od skora otvorili tako
da ima neke male šanse da se pošalje neki rekord ;) a olakšano je i time
što se beleže rekordi za svaka kola ponaosob (uključujući čak i skrivena
kola u NFSII:)) tako da ima mesta za eksponiranje. :))
simulacije.568vector,
-> #567, mmilosh
˙˙˙ Doduse nema za ICR2, ali ima rekorada za NFS, NFS SE, NFS II i
˙˙˙ SCREAMER 2 sa sve replayevima kako su postignuti, koji su, uostalom, i
˙˙˙ obavezni ako hoces da submitujes neki svoj rekord. Pogledao sam neke
˙˙˙ od njih i....
Steta. Hteo sam ICR2. ;)
Ajde barem neka neko (ko igra ICR2) napise svoja najbolja vremena da
vidim koliko sam slabiji na nekim stazama (Surfers Paradise, npr).
simulacije.569djanjusevic,
-> #566, vector
>> ˙˙˙ Imas li ga ili samo eksperimentises? Ostavi utiske.
>>
>> Nemam ga.
>>
>> Dobio sam Thrustmaster GP1, ali mi je trebao taj fajl zbog njegovog
>> podesavanja (tako pise u uputstvu ;). Razlikuje se od T2 po tome sto
>> 1) nema rucku za menjanje brzina, vec 2 dugmeta na samom volanu i
>> 2) kao sto mmilosh rece, ;) nema pedale (dole) vec poseduje "pedale"
>> (ne znam kako to da nazovem) na volanu (sa druge strane) ...
Pa sto odmah ne kazes? Evo ti moj con file.
gp1.consimulacije.570djanjusevic,
-> #568, vector
>>
>> Steta. Hteo sam ICR2. ;)
>>
>> Ajde barem neka neko (ko igra ICR2) napise svoja najbolja vremena da
>> vidim koliko sam slabiji na nekim stazama (Surfers Paradise, npr).
Moji rekord je 1:32:658, prilicno bedno u odnosu na rekorde drugih ljudi.
simulacije.571vector,
-> #570, djanjusevic
˙˙˙ Moji rekord je 1:32:658, prilicno bedno u odnosu na rekorde drugih
˙˙˙ ljudi.
Ja sam postigao 1:32.683 (na preseason testing). Kakvi su onda
rekordi tih drugih ljudi ?!
simulacije.572vector,
-> #571, vector
˙˙˙ Ja sam postigao 1:32.683 (na preseason testing). Kakvi su onda
˙˙˙ rekordi tih drugih ljudi ?!
1:30.753 mi je novi rekord (danasnji), postignut takodje na preseason
testing. Smanjivanje rear i front winga cini cuda. :) Ono sto je isto
tako zanimljivo je to da sam u zadnjem krugu treninga imao vreme brze
od novog rekorda za 2 sekunde, medjutim, ostao sam bez goriva. :(
Anyway, ostavicu setup za par dana, cim se ponovo pretplatim, jer mi
pretplata istice danas u 24:00. :)
Pretpostavljam da je sa jos manjim wingovima moguce voziti i oko 1:27.
simulacije.573emajsijuen,
-> #568, vectorVe>> Ajde barem neka neko (ko igra ICR2) napise svoja najbolja vremena da
Ve>> vidim koliko sam slabiji na nekim stazama (Surfers Paradise, npr).
Kakva skromnost... ;)
simulacije.574djanjusevic,
-> #572, vector
>> Pretpostavljam da je sa jos manjim wingovima moguce voziti i oko
>> 1:27.
Imam snimljen 1:22:xxx, naravno nije moj.
simulacije.575sdanijel,
Igram Flight Simulator ali ne znam kako da ukljucim ILS
(Instrument Landing System). I kako da saznam frekfenciju nekog
aerodroma.
Ako neko zna neka napise (svaka pomoc dobrodosla)
simulacije.576jovap,
Da li neko ima igru "CYCLOMANIA" a da je izgustirao i voljan je da se
menja za neki cd sa igrom ili da mi pozajmi da je snimim za sebe?
moj tel je 5321-003 Goran
ili JOVAP
simulacije.577mmilosh,
-> #574, djanjusevic> Imam snimljen 1:22:xxx, naravno nije moj.
Pa šalji to.
simulacije.578pvlada,
Hi,
imam jedan problem sa Comanche 3 pa možda neko zna kako da ga
rešim, a problem je sledeći:
Kada startujem Comanche on radi, ali nema digitalni zvuk, a u
setup-u kaže da je sve uredu, ali kad pokrenem test zvuka ništa
se nečuje, inače imam Creative Labs Sound Blaster 16, pa ako bi
možda znao šta je to ?
Pozdrav Vlada
simulacije.579nenad,
Glupi EA kupio Maxis. :(
Sada će i SimCity da počne da liči na FIFA 97. :(
simulacije.580slick,
-> #578, pvlada>> Glupi EA kupio Maxis. :(
Pa dobro, nisu bas TOLIKO losi. ;)
BTW. Da li EASports PRAVI igre, ili se samo bavi distribucijom istih
kao ogranak Electronic Arts-a?
poz.
simulacije.581the.edge,
-> #579, nenad
T?>> Glupi EA kupio Maxis.:( Sada ce i SimCity da pocne da lici na FIFA
T?>> 97.:(
AAAAAAAAAAAAaaaaaaa!!!!!!! :((((((((((((((
KAKAV SHI!@%!@%T!! Zbog cega je kupio Maxis??? Koliko ja znam Maxis je veoma
uspesna firma, nije bila neka pred raspadom ili neka 'sitna riba'?
Jos malo pa cemo imati igre samo od EA i njegovih ogranaka ;(((((
AcCeSS DeNiED
simulacije.582the.edge,
-> #580, slick
T?>> Pa dobro,nisu bas TOLIKO losi.;)
Ono sto jedino cenim od EA jeste NFS i Crusader. Sve ostalo su mi igre za
masu (nesto tipa mortal kombat).
Mogu misliti kako ce sada EA da pravi SimCity-e i razne Sim-ove kada nisu
imali iskustva sa tim zanrom igara. Iako ce i dalje da prave Maxisovi ljudi,
vodice se politika EA-a, tako da ce, osecam SimCity4000 zauzimati 2-3CDa:
Na prvom gledas film, tj. intro, na drugom imas muziku, a na trecem cdu je
igra i demoi. ;(
EA je kompanija koja radi _SAMO_ za pare! Svi rade za lovu, ali oni bi i
go$no prikazali u pet izdanja, samo ako ima dobru prodju.
Takvu slicnu politiku je pocela da vodi i Sierra, sto je bas zabrinjavajuce:(
AcCeSS DeNiED
simulacije.583nenad,
-> #582, the.edge> Takvu slicnu politiku je pocela da vodi i Sierra, sto je bas
> zabrinjavajuce:(
Sierra je počela da puca još tamo negde kod Larry-ja 3.
Inače Space Quest I i Space Quest II su najbolje avanture svih
vremena. :)
simulacije.584nenad,
-> #581, the.edge> KAKAV SHI!@%!@%T!! Zbog cega je kupio Maxis??? Koliko ja znam Maxis
> je veoma uspesna firma, nije bila neka pred raspadom ili neka 'sitna
> riba'?
Kupuju se i uspešne firme... :)
> Jos malo pa cemo imati igre samo od EA i njegovih ogranaka
> ;(((((
Cela ova priča ne mora ništa da znači, iako na duži rok verovatno
hoće. Ne verujem da će se u Maxis-u išta menjati narednih godinu
dana osim direktora.
simulacije.585pvlada,
-> #580, slick>===============================
> 3.580 IGRE.3:simulacije
> slick, 27.06.97. 20:39, 177 chr
> Odgovor na 3.578, pvlada, 26.06.97. 11:24
>---------------------------------------------------------
>>> Glupi EA kupio Maxis. :(
>
>Pa dobro, nisu bas TOLIKO losi. ;)
>BTW. Da li EASports PRAVI igre, ili se samo bavi distribucijom
>istih
>kao ogranak Electronic Arts-a?
>
>poz.
>----------------------------------------------- 3.580 ---
Čini mi se da si odgovorio na pogrešnu poruku :)
Pozdrav Vlada
simulacije.586legolas,
Da li neko zna neku dobru novu fudbalsku simulaciju, nešto dobro, a
bez previše padajućih menija ;), nešto u rangu BMP-a?
Salut
Legolas
simulacije.587junior,
-> #579, nenad> Sada će i SimCity da počne da liči na FIFA 97. :(
EA, je firma koju ubedljivo najviše cenim. Ako je neko _uvek_
imao maštovite ideje i fenomenalnu realizaciju, to je bio EA.
Ko mi ne veruje, neka pogleda ko je pravio 'One on One' na C64.
simulacije.588slick,
-> #585, pvlada>> Cini mi se da si odgovorio na pogresnu poruku :)
Well, exqueeeeze me...ne znam kako mi se to desilo. ;)
Zar nije Electronic Arts kupio i Origin Systems? Koliko se to
odrazilo na kvalitet njihovih igara? (Inace, Maxis sam zamrzeo odkad
su poceli da prave igre samo za Windowse (95)...serves them right!)
poz.
simulacije.589the.edge,
-> #587, junior
T?>> EA,je firma koju ubedljivo najvise cenim.Ako je neko _uvek_ imao
T?>> mastovite ideje i fenomenalnu realizaciju,to je bio EA.
Slazem se za realizaciju, ali gde je ta mastovita ideja?
Sve igre od EA budu tehnicki i graficki super uradjene, ali nikad
(bar ja nisam primetio) ne daju nesto novo na trzistu igara.
Koliko sam primetio, najproduktivniji je EA Sports ogranak, koji iz godine -
u godinu izbacuje jedne te iste igre, samo sve savrsenije i sa kao novim
forama. Primer je fifa, hokej, basket...
Oni naprave recimo dobar fudbal i onda teraju taj sablon jos 5 puta, samo ga
kao poboljsavaju. Zatim opet naprave nesto slicno i onda to teraju jos
10 puta, i tako redom. Gde je tu masta?
Crusader - fenomenalna arkadna avantura, napravljena od EA? Ne!
Origin je glavni za uspesnost igre!
Rekoh, EA misli i radi _samo_ za pare. Insistiraju na sportu. Zasto?
Zato sto najveci broj ljudi voli da igra fife i hokeje, bilo preko modema,
bilo sa svojim prijateljima. Oni znaju da ce ti isti ljudi sledece godine
kupiti novu verziju, jer ce u te "nove" igre ubaciti jos vise speecha, jos
vece introe i jos vece "fore". Na taj nacin ce pridobiti i nove kupce, i tako
u krug...
AcCeSS DeNiED
simulacije.590the.edge,
-> #588, slick
T?>> Zar nije Electronic Arts kupio i Origin Systems?Koliko se to odrazilo
T?>> na kvalitet njihovih igara?
Jeste. Crusader je Originova igra. Ja licno ne znam kakve je igre Origin
ranije pravio, ali EA je otkupio Origin da bi bio 'dobar' i na tom polju
igara (avanture).
T?>> (Inace,Maxis sam zamrzeo odkad su poceli da
T?>> prave igre samo za Windowse (95)...serves them right!)
Ocigledno ne znas sta predstoji. ;)
Svaka buduca Epic Megagamesova igra - for win95
Svaka buduca Apogee/3D Realms igra - for win95 (iskljucujuci Shadow Warrior)
Svaka buduca id Softwareova igra - for win95.
Quake2 koliko mi se cini ce biti for win95 takodje.
Prema tome, bolje pocni da zivis sa tim, da ne bi ostao na starim igrama. ;)
(mada, ove nove ne mogu ni da primirisu starim...)
Meni w95 okruzenje uopste ne smeta, sto se tice Maxisovih Sim* igara.
Smeta mi kada neku avanturu/pucacinu ubace u windows pa me onda redovno
zeza DirectX...
AcCeSS DeNiED
simulacije.591hadzi,
-> #583, nenadBTW. I Police Quest je puko' negde kod trice (ocajna je, a
voznja...)!
simulacije.592hadzi,
-> #588, slickUpravu si! Igre za Windows 95 su im OCAJNE. Tj. po sadrzini ne
napreduju, a sto se performansi tice, Windows 95 ne nudi bog zna
sta (sem mozda brzine?).
simulacije.593hadzi,
-> #589, the.edgeEA sports?! Njihove IDEJE?! Wow!! Pa ima toliko manje poznatih a
MNOOOOOOOOOOOGO boljih igara istog zanra! kao sto je Kick off 97
ili NCAA Final Four '97 (Mindscape + HIGH VOLTAGE)!
simulacije.594vector,
-> #590, the.edge
Ň═Ş Jeste. Crusader je Originova igra. Ja licno ne znam kakve je igre Origin
│ │ ranije pravio, ali EA je otkupio Origin da bi bio 'dobar' i na tom polju
ď═ż igara (avanture).
Strike Commander (Origin) je bila mnogo dobra simulacija letenja. :)
simulacije.595null,
-> #590, the.edge>> Quake2 koliko mi se cini ce biti for win95 takodje.
>> Prema tome, bolje pocni da zivis sa tim, da ne bi ostao na starim igrama.
;)
>> (mada, ove nove ne mogu ni da primirisu starim...)
>> Meni w95 okruzenje uopste ne smeta, sto se tice Maxisovih Sim* igara.
>> Smeta mi kada neku avanturu/pucacinu ubace u windows pa me onda redovno
>> zeza DirectX...
Well za quake2 nemam pojma John Charmach glavni programer i prvi covek
id' Software-a je pljuvao po Direct3D-u i rekao je da nece pisati quake
za direct3d jer su po njemu apiji ocajni i jako spori, vec koliko sam
shvatio (iz clanka u pcgameru gde je dao interview ) pisace ga Open GL
Sto znaci bice podrzan i za sam NT :))), medjutim on takodje kaze da ce biti
problem sa cenom vaseg ceda jer graficke kartice sa podskom open GL kostaju
par hiljada zelembaca :))
NULL
simulacije.596vector,
Da li neko ima uputstvo za IndyCar Racing 2 ?
Konkretno me zanima u cemu je razlika izmedju LINEAR i NON-LINEAR
skretanja.
simulacije.597junior,
-> #589, the.edge> Oni naprave recimo dobar fudbal i onda teraju taj sablon jos 5
> puta, samo ga kao poboljsavaju. Zatim opet naprave nesto slicno
> i onda to teraju jos 10 puta, i tako redom. Gde je tu masta?
Priznaćeš da je teško napravati nešto novo u nečemu prilično egzaktnom,
kao što je sport. Osim ako neće da prave simulacije kriketa i obaranja
ruku ;))
Ono što urade im je vrhunsko. Dobro, ne baš sve ... uvek ima zamerki,
uostalom, na sve (uvek) ima zamerki, ali količina tih zamerki mi je
mnogo manja kod EA (Sports), nego kod ostalih.
> Rekoh, EA misli i radi _samo_ za pare.
Zato i jesu najbolji. Ako ćeš da radiš za entuzijazam, oprosti se od
rada. Kad napraviš nešto što je komercijalno, dobićeš pare, kad dobiješ
pare, napravićeš nešto još komercijalnije (skuplje), ako i onda dobiješ
pare, onda napraviš nešto još, još ...
I na kraju dobiješ standard.
simulacije.598nenad,
-> #588, slick> odrazilo na kvalitet njihovih igara? (Inace, Maxis sam zamrzeo
> odkad su poceli da prave igre samo za Windowse (95)...serves them
> right!)
Hm, Maxis skoro sve svoje igre pravi i Macintosh, a dobar deo
postoji čak i za OS/2. Windows je od strane njegovih autora
nametnut kao nalsednik DOS-a i logično je valjda da firma smatra
da više ne treba da se bakće sa DOS-om kada su njegovi korisnici
"viđeni" za prelazak na Windows. A to kakva je Windows platofrma
za igre to nije i ne može biti njihov problem. :)
simulacije.599nenad,
-> #590, the.edge> Meni w95 okruzenje uopste ne smeta, sto se tice Maxisovih Sim*
> igara.
Ni ja nemam ništa protiv (osim većih hardverskih zahteva i
sporijeg izvršavanja, ali to je valjda cena progresa ;).
simulacije.600nenad,
-> #587, junior> EA, je firma koju ubedljivo najviše cenim. Ako je neko _uvek_
> imao maštovite ideje i fenomenalnu realizaciju, to je bio EA.
Pa ne baš... Sticajem okolnosti neposredno pre FIFE 96 sam video
FIFA-u 95 od iste firme. Neverovatno je kako se ista koncepcija
provlači kroz sve verzije do ove poslednje "97", igra kao da je
pravljena za automate i šminkana sve ove godine. :(
simulacije.601hadzi,
-> #598, nenadDa, jadni mi koji smo to (da je Windows naslednik DOS-a) takodje
shvatili (i bacili se na njega) :+(
simulacije.602gioblin,
-> #586, legolas
eh vako, ne znam dali je neko igrao, a i ne znam koliko je staro,
mada se meni dosta svidja..VR SOCCER, jako solidan futbal..
pa eto..
simulacije.603darth.vader,
-> #598, nenad>> postoji cak i za OS/2. Windows je od strane njegovih autora
>> nametnut kao nalsednik DOS-a i logicno je valjda da firma smatra
>> da vise ne treba da se bakce sa DOS-om kada su njegovi korisnici
Kill, Destroy, Demolish, Destruct, etc... ;)
See ya, Darth :)
simulacije.604livan,
Ima li neko scenarija za YU aerodrome, osim Surčina? U pitanju je Microsoft
Flight Simulator 5.1
Takođe, trebaju mi ILS,VOR,ADF podaci za aerodrome širom sveta - sve one koji
postoje u MS FS 5.1 ili bar za neke poznatije.
simulacije.605hadzi,
-> #604, livan>Takodje, trebaju mi ILS,VOR...
Imaju ih oni koji imaju FS 6. Tamo u helpu pisu ti podatci.
Press any key to return to HELL...
simulacije.606sfilip,
grgg....
ving komander 3, poslednja misija sa trećeg diska, ona na planeti:
kako se prelazi?
Preletim sve, izrešetam sve što treba i... džaba... na kraju mi kontrolor kaže
"it was a disaster.." i da je zemlja napadnuta, trt mrt, tu traži četvrti disk,
ja odem do CD kluba misleći da se igra nastavlja, uzmem četvrti disk, odigram
sledeću misiju, i zaglavim se na onoj posle nje. Problem je što sam treći
vratio... Ta misija na kojoj sam se zaglavio izgleda ovako: Dve krstarice il'
šta su već iz flote koja prati Victory se mlate sa nekim fajterima blizu jump
pointa, koj ja treba da "štitim", tu ja lepo skenjam fajtere, pa neke malo
veće, zaboravih im imena, pa onda u igru uleće veliki berzerker (ako se tako
zove), koga posle dosta zabave uništim, i na kraju kroz taj jump point počinju
da uleću grupe od po četri različita fajtera... i ma kolko ih uništim, oni
opet dolazi, što me dovodi do zaključka da to i nije rešenje ;)
Dakle, eni help? Da jurim sutra treći disk? :)
simulacije.607vector,
-> #574, djanjusevic
Ů│Ţ>> Pretpostavljam da je sa jos manjim wingovima moguce voziti i oko
Ů│Ţ>> 1:27.
Ů│Ţ
Ů│Ţ Imam snimljen 1:22:xxx, naravno nije moj.
Da li znas koje je vreme tom coveku na Portlandu ?
simulacije.608vasic,
-> #606, sfilip> ving komander 3, poslednja misija sa trećeg diska, ona na planeti:
> kako se prelazi?
Jel' to ono sa fotografisanjem? Treba da ispucaš po deset snimaka (čini
mi se da ti onda kaže nešto kao "proceed to next waypoint") na svakoj
tački da bi dobio "mission accomplished".
Sve ono što si opisao posle toga je posledica neuspele misije - ćorsokak
iz kog se ne možeš izvući. Zemlju ne možeš da odbraniš.
simulacije.610djanjusevic,
-> #607, vector>> Ů│Ţ Imam snimljen 1:22:xxx, naravno nije moj.
>>
>> Da li znas koje je vreme tom coveku na Portlandu ?
Imam replay sa vremenom 57:328
simulacije.611vector,
-> #610, djanjusevic
Ů│Ţ Imam replay sa vremenom 57:328
Ajde posalji na mail ili u konferenciju ...
simulacije.612sfilip,
-> #608, vasic>Jel' to ono sa fotografisanjem? Treba da ispucaš po deset snimaka (čini
>mi se da ti onda kaže nešto kao "proceed to next waypoint") na svakoj
>tački da bi dobio "mission accomplished".
ne, to nije to... ovde ti je misija da pružiš vazdušnu podršku nepostojećim
transportima sa marincima koji trebaju da oslobode nekog naučnika sa planete...
evo, baš sam uzeo, igrao sve ispočetka, za cirka 6 sati stigao ovde do kraja
trećeg diska i tu se opet zaglavio... hm...
simulacije.613sfilip,
-> #612, sfilipsnašao sam se... u misiji je falilo samo uništiti odbranu oko nekih zgrada, za
koje sam ja mislio iz daljine da su samo zgrade bez odbrane... never majnd,
prešao sam ga, i sjaaajan je, i kraj, i sve... :)
šteta što sam već jednom odigrao WC4... u stvari, možda ga opet uzmem ;)
simulacije.614stukelj,
-> #610, djanjusevic> Imam replay sa vremenom 57:328
Da nemas slucajno i njegov setup ? :)
simulacije.615spantic,
-> #594, vector> Ň═Ş Jeste. Crusader je Originova igra. Ja licno ne znam kakve je igre
>│ Origin │ ranije pravio, ali EA je otkupio Origin da bi bio 'dobar' i na
> tom polju ď═ż igara (avanture).
>
> Strike Commander (Origin) je bila mnogo dobra simulacija letenja. :)
Origin je besmrtnost stekao serijom borbenih simulatora Wing Commander,
kao i FRP igrama Ultima serije.
Ultima Underworld je bila prva zaista 3D avantura, veoma složena, kojoj
i danas ne možete naći zamenu.
Kakav DN, kakav Quake...
simulacije.616djanjusevic,
-> #611, vector
>>
>> Ů│Ţ Imam replay sa vremenom 57:328
>>
>> Ajde posalji na mail ili u konferenciju ...
por57328.rpysimulacije.617djanjusevic,
-> #614, stukelj
>> > Imam replay sa vremenom 57:328
>>
>> Da nemas slucajno i njegov setup ? :)
Njegov ne ,ali imam setup kojim je vozen 58:887
por58887.stgsimulacije.618the.edge,
-> #615, spantic
T?>> Ultima Underworld je bila prva zaista 3D avantura,veoma slozena,kojoj
T?>> i danas ne mozete naci zamenu.
To sam bas i ja bio napisao pre nekoliko meseci. Ultima Underworld je
napravljena pre dooma, a sadrzala je neke PRAVE 3D objekte! Mogao si plus da
gledas u svim pravcima, da skaces i da radis mnogo vise stvari nego sto
si mogao u doomu ili w3d-u.
AcCeSS DeNiED
simulacije.619devil,
E da li neko zna kako mogu da povecam pare u Pizza Tycoon-u
Da li ima neki editor kao sto postoji za Civilization 1?
I jos jedno pitanje... Da li je neko opstao u Pizza Tycoon-u, i
koliko dugo?!
poz NH