IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - simulacije

simulacije.620 spetkovic,
Potrebne su mi komande sa tastature za igru USNF 97
simulacije.621 dulek,
Otvorio sam novu grupu SPEED koja ce se baviti igricama kao sto su: -NFS -NFS II -POD -F1 GP2 -........ Ako ima zainteresovanih neka se jave na mail.
simulacije.622 vector, -> #621, dulek
Ů│Ţ Otvorio sam novu grupu SPEED koja ce se baviti igricama kao sto su: Ů│Ţ -NFS Ů│Ţ -NFS II Ů│Ţ -POD Ů│Ţ -F1 GP2 Sta je 'POD' ?
simulacije.624 dulek,
Ko hoce u grupu SpEEd nek se baci na mail. SIJU
simulacije.625 mikson,
Zanima me da li je neko igrao igru "Flying corps", Ako jeste dobro bi mi dosla pomoc!
simulacije.627 srdans,
Jel` igrao neko Flying Corps?Ako jeste ,molio bih da mi napise komande za tastaturu za ovu fenomenalnu igru.
simulacije.628 pvlada,
Nemogu iz Need for Speed 2 da pozovem nikog modemom, samo podigne slušalicu i spusti (to se ne dešava samo meni, već ima dosta njih sa istim problemom).Da li zna neko šta se dešava i kako da igram NFS2 preko modema? Čuo sam da se oslanja na podešavanja u vinowsu, pa sam svašta pokušavao, ali se ništa ne dešava :( Pozdrav Vlada
simulacije.629 gmatic, -> #628, pvlada
==> Nemogu iz Need for Speed 2 da pozovem nikog modemom, samo ==> podigne slusalicu i spusti (to se ne desava samo meni, vec ==> ima dosta njih sa istim problemom).Da li zna neko sta se ==> desava i Mozda u INIT-u treba dodati x3. Ovo neodoljivo podseca na NO DIALTONE (digne slusku i vidi da nema signala slobodne linije).
simulacije.630 pvlada, -> #629, gmatic
>Mozda u INIT-u treba dodati x3. Ovo neodoljivo podseca na NO DIALTONE >(digne slusku i vidi da nema signala slobodne linije). I mene je podsećalo, ali nije :(
simulacije.631 mikson, -> #627, srdans
-Jel` igrao neko Flying Corps?Ako jeste ,molio bih da mi napise -komande za tastaturu za ovu fenomenalnu igru. I ja sam imao iste probleme, i isto sam to pitao ali nista od svega! na kraju sam prodao igricu!
simulacije.632 mmilosh, -> #629, gmatic
> ==> Nemogu iz Need for Speed 2 da pozovem nikog modemom, samo > Mozda u INIT-u treba dodati x3. Ovo neodoljivo podseca na NO > DIALTONE (digne slusku i vidi da nema signala slobodne linije). Ma u igri se ništa ne podešava osim broja telefona. Sve ostalo treba da sam pokupi iz Windowsovih podešavanja. Bez ikakvih problema koristim Dial Up Networking koji koristi ista podešavanja, ali NFS2 ni da okrene broj. Možda pomogne čeprkanje po NFSovim ini fajlovima? To nisam dosad probao.
simulacije.633 gmatic, -> #632, mmilosh
==> Ma u igri se nista ne podesava osim broja telefona. Sve ==> ostalo treba da sam pokupi iz Windowsovih podesavanja. Bez ==> ikakvih problema koristim Dial Up Networking koji koristi ==> ista podesavanja, ali NFS2 ni da okrene broj. Mozda pomogne ==> ceprkanje po NFSovim ini fajlovima? To nisam dosad probao. Nemam doticnu igru pa ti nebi znao kasti. Moze svasta da bude a ovo mi je palo napamet kad sam procitao problemce.
simulacije.634 pavijan,
Pitanje za one koji znaju? Kako se zove igra sa motorima kod koje se prilikom prolaza kroz krivinu ne pomera motor vec se pomera tlo.Prikaz je kao kad je kamera na motoru. Nekad se igra zvala TT RACER i radila je na Spektrumu.Mislim da sam cuo da postoji sada za PC na CD-u
simulacije.635 goxi,
Hi! Bas malopre instalirao sam F-22 LIGHTINING II, i igrica je strava!!!! Ako je neko igrao i zna dosta fora, molim da ga mi se javi (moze i na mail) !! Strasna igrica, i preporucujem je svima onima koji vole simulacije leta. Ja ih do sada nisam voleo ali od kada sam zaigrao ovu igru......obozavam simulacije leta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
simulacije.636 ddamir,
Iznenadjen nepopularnoscu (bolje receno, totalnom anonimnoscu) igre POD kod nas, za sta svakako velike zasluge ima i bajni Svet Kompjutera, prilazem par recenica i slicica u korist pomenute igre. U pitanju je jedna od najboljih simulacija voznje trenutno, graficki verovatno i najbolja, sa obiljem staza i vozila i brdom multi-player opcija. Za one kojima slucajno dosadi 16 staza, tu je www.ubisoft.com i nova staza svakog ponedeljka. Ne svidja vam se auto? Opet www.ubisoft.com i nova kola svakog ponedeljka. Mislite da ste najbolji? www.ubisoft.com i najbolji vozaci sveta sa kojima mozete da se oprobate u ghost modu, ili jos bolje, u POD Areni na Internetu. A sada, par cinjenica o igri: ------- GAME FEATURES ------- - 3D real-time graphics in 640 x 480, 16 bits in Windows 95(TM). - Dolby Surround(TM) sound. - Multiplayer 2 players on the same computer with a split screen. 2 to 4 players with a link and modem. up to 8 players on a network. - 16 tracks. - 8 modifiable cars. - Direct connection to the Ubi Soft Online site for: - downloading new tracks. - downloading new cars. - downloading saved races. - comparing your best races with others by uploading them. - participating in contests and championships in real-time. I na kraju, u nadi da doprinosim boljem informisanju domacih igraca ;) nekoliko slicica iz igre... slike.zip
simulacije.637 vector, -> #636, ddamir
Ů▄▀Ţ U pitanju je jedna od najboljih simulacija voznje trenutno, Kakva simulacija voznje? POD je cista arkadna igra...
simulacije.638 ddamir, -> #637, vector
> Kakva simulacija voznje? POD je cista arkadna igra... Cilj onoga sto sam napisao nisu terminoloske rasprave, nego zelja da se popularizuje jedna bezrazlozno zapostavljena igra. Objektivno gledano, onako impresivna igra ima jako malo doraslih konkurenata, a neki nedorasli poput NFS 2 uporno se guraju u prvi plan. Na kraju, vecina ljudi verovatno igre iz NovaLogic-a smatra simulacijama (Comanche x, F-22, itd.). Kako onda da nazovemo MS Flight Simulator? Mega-simulacija? Korak do stvarnosti? P.S. Koliko dugo si igrao POD?
simulacije.639 vector, -> #638, ddamir
Ů▄▀Ţ P.S. Koliko dugo si igrao POD? Mozda najvise oko 20 minuta. Jel' bi to trebalo nesto da dokaze?
simulacije.640 ddamir, -> #639, vector
> Mozda najvise oko 20 minuta. Jel' bi to trebalo nesto da dokaze? No offense, samo ti je onaj prethodni komentar zvucao malo potcenjivacki, kao da si na kratko video igru... Kad sam ja prvi put video POD pre par meseci nije me nesto odusevio. Al' onda mi dodje MMX u ruke, pa se prisetih nekog tamo POD-a kao optimizovanog za MMX, te reko' da probam. I eto, ne odvajam se danima. Elem, ovo ne treba da bude reklama, nego primer kako neke igre plene na drugi pogled. Uzgred, POD radi lepo na svakom Pentiumu uz pravilan izbor detalja i rezolucije. Nadam se da se ovo nece pretvoriti u rat, a ako se i pretvori, vidimo se u Deathmatch-u ;)
simulacije.641 vector, -> #640, ddamir
Ů▄▀Ţ No offense, samo ti je onaj prethodni komentar zvucao malo Ů▄▀Ţ potcenjivacki, kao da si na kratko video igru... 'potcenjivacki', kazes? U mojoj poruci je samo pisalo da igra nema nikakve veze sa simulacijom, vec da je tipicna arkadna igra ili kako neki vole da kazu - arkadna simulacija. :) Ne secam se da sam davao opis igre ili da sam rekao da igra ne valja (mada se meni uopste ne svidja). Jedino ne znam sta je trebalo da znaci ono 'Koliko si dugo igrao POD?'. Nikome ne treba vise od 2 minuta da utvrdi tip igre. ;)
simulacije.642 ddamir, -> #641, vector
>Nikome ne treba vise od 2 minuta da utvrdi tip igre. ;) Ne slazem se, to zavisi od igre (ili od coveka ;), al' da ne davimo ljude vise s ovim, ok? :)
simulacije.643 pvlada, -> #636, ddamir
> U pitanju je jedna od najboljih simulacija voznje trenutno, > graficki verovatno i najbolja, sa obiljem staza i vozila i brdom > multi-player opcija. Za one kojima slucajno dosadi 16 staza, tu je A koja je mašina potrebna da bi ta igra radila ? Pozdrav Vlada
simulacije.644 ddamir, -> #643, pvlada
>A koja je masina potrebna da bi ta igra radila ? Prvo je potreban jedan Pentium, po mogucstvu intel. Licno sam probao igru na Cyrixu P200+, i stvar radi mozda i gore od intela na 133 MHz. U igri postoje velike mogucnosti prilagodjavanja detalja, pa je glatko igranje moguce bukvalno na svemu, a to narocito vazi za interlace mod (svaka druga linija) gde sve tece k'o podmazano. Naravno, sto brze to bolje, pa na 200MHz Pentiumu nema zamerki u 640x480 sa svim detaljima. Od MMX-a nema neke velike koristi u full screen modu zbog izvesnih problema na relaciji direct x-MMX, tako da to nije presudan faktor za brzinu. Mnogi ce reci da je POD zahtevna igra, ali treba imati na umu da je u pitanju visoka rezolucija u 16-bitnoj paleti, ili grubo receno - duplo veci posao, pa su zahtevi sasvim normalni. Ko slucajno ima graficku kartu sa 3dFX cipom - taj ne mora da brine, broj frejmova nece biti manji od 60. Naravno, "glatka" grafika je relativna stvar, a kad ja pricam o tome, onda mislim na 30+ frejmova. Ima (dosta) ljudi koji misle da Quake ide glatko na Cyrixu P166+ u 640x480, dok ja mislim da je to smesno reci i za Intel 200MHz MMX, ali sta je tu je :) Poenta cele ove (predugacke ;) price je - najbolje da probas sam, subjektivni dozivljaj je presudan :)
simulacije.645 retaliator,
PRODAJEM CD-E:COMANCHE 3 I ATF GOLD PO 35 DIN SVAKI. TELEFONE I IMENA ZAINTERESOVANI MOGU SLATI NA POSTU USER NAME-A "RETALIATOR".JA CU VAM SE JAVITI.
simulacije.646 zeljkoj,
Transport Tycoon 1.0 mi odjednom prijavio 'Too many vehicles in game'. :(( Imam samo 62 voza, 39 autobusa i kamiona, 19 brodova i 17 aviona. Ukupno 137. 'Ajde da je 128, 256, itd, ali gde nadje 137!? Ima li načina da se prevazidje ovaj limit?
simulacije.647 gmatic, -> #646, zeljkoj
==> Transport Tycoon 1.0 mi odjednom prijavio 'Too many vehicles ==> in game'. :(( Imam samo 62 voza, 39 autobusa i kamiona, 19 ==> brodova i 17 aviona. Ukupno 137. 'Ajde da je 128, 256, itd, ==> ali gde nadje 137!? Ima li nacina da se prevazidje ovaj ==> limit? Cekaj da neki protivnik proda nesto svoje pa brzo kupi. Nema drugog nacina.
simulacije.648 zeljkoj, -> #647, gmatic
> Cekaj da neki protivnik proda nesto svoje pa brzo kupi. Nema > drugog nacina. Nemam protivnika. Isključio sam ih. :))) Volim da sam sam vlasnik svega. ;)
simulacije.649 saint, -> #647, gmatic
==> Transport Tycoon 1.0 mi odjednom prijavio 'Too many vehicles ==> in game'. :(( Imam samo 62 voza, 39 autobusa i kamiona, 19 ==> brodova i 17 aviona. Ukupno 137. 'Ajde da je 128, 256, itd, ==> ali gde nadje 137!? Ima li nacina da se prevazidje ovaj Cekaj da neki protivnik proda nesto svoje pa brzo kupi. Nema drugog nacina. Memory more memory..... Ughhhhhhhhhh......
simulacije.650 zeljkoj, -> #649, saint
> Memory more memory..... Hoćeš da kažeš da fali memorije? Ne bih rekao da je to u pitanju. Imam 16 MB, a zahvaljujući Windowsu i njegovom swapu, igra bi radila i da zahteva 50 MB. :) Osim toga, igrao sam je i kada sam imao 8 MB, a i kada sam imao 386 sa 4 MB. Uvek sam imao jako mnogo vozila. I uvek je radilo bez problema.
simulacije.651 saint, -> #650, zeljkoj
Meni na primer warcraft II ne moze da ima vise od 120 mojih jedinica. Ne znam da li je to do memorije,procesora ili je to samo limit... Inace i meni se taj problem pojavljivao u tycoonu. Mada znam mnoge ljude kojima nije. P.S. Imam 486/DX4 na 120MHz 16MB rama I ne znam sta tome fali za igranje Tycoona. Nikola's
simulacije.652 zeljkoj, -> #651, saint
> I ne znam sta tome fali za igranje Tycoona. Pa kažem ti, nekada (davno :) sam igrao na 386SX/33, 4 MB, i nije pravio probleme. E sad, ja čak mislim da sam imao i više vozila. Ko će ga znati...
simulacije.653 retaliator,
Zar Tycoon ide pod ovu rubriku ?
simulacije.654 saint, -> #653, retaliator
=> Zar Tycoon ide pod ovu rubriku => ?
simulacije.655 gmatic, -> #648, zeljkoj
==> Nemam protivnika. Iskljucio sam ih. :))) Volim da sam sam ==> vlasnik svega. ;) Pa sta je tu zanimljivo? Onda prodaj nesto sto ti donosi malo love pa uradi sta si naumio. I ja sam se razocarao kad sam ovo video.
simulacije.656 gmatic, -> #649, saint
==> Memory more memory..... ==> Ughhhhhhhhhh...... Sta sa memorijom? Nema to veze sa njom.
simulacije.657 gmatic, -> #651, saint
==> Imam 486/DX4 na 120MHz ==> 16MB rama 486/DX2 na 66MHz 12MB rama Javlja se problem. ==> I ne znam sta tome fali za igranje Tycoona. Pa fali. U pocetku ne al kad igra uzme zamaha iznerviras se kad sagradis prugu a on ti lupi...
simulacije.658 gmatic, -> #652, zeljkoj
==> Pa kazem ti, nekada (davno :) sam igrao na 386SX/33, 4 MB, i ==> nije pravio probleme. E sad, ja cak mislim da sam imao i vise ==> vozila. A kako je brzo bilo? Po meni na ovoj makini koju sad imam je sporo a kako je tek na toj...
simulacije.659 zeljkoj, -> #653, retaliator
> Zar Tycoon ide pod ovu rubriku Naravno, zašto da ne?
simulacije.660 zeljkoj, -> #658, gmatic
> A kako je brzo bilo? Po meni na ovoj makini koju sad imam je > sporo a kako je tek na toj... Pristojno. Pod uslovom da stopiraš igru pre nego što skroluješ ekran.
simulacije.661 gmatic, -> #653, retaliator
==> Zar Tycoon ide pod ovu rubriku ==> ? Pa to je simulacija rukovodjenja saobracajem.
simulacije.662 gmatic, -> #660, zeljkoj
==> Pristojno. Pod uslovom da stopiras igru pre nego sto ==> skrolujes ekran. Divno. Skoro kao DOOM na istoj (koju sam i ja nekad davno posedovao).
simulacije.663 zeljkoj, -> #662, gmatic
> Divno. Skoro kao DOOM na istoj (koju sam i ja nekad davno > posedovao). A igrao sam i DOOM na istoj mašini. Takodje je bilo relativno ok. Možda je stvar u Tseng ET4000 graf. kartici? Znam da je nekima sa raznim Tridentima na istim mašinama sve išlo dosta sporije...
simulacije.664 gmatic, -> #663, zeljkoj
==> A igrao sam i DOOM na istoj masini. Takodje je bilo relativno ==> ok. Mozda je stvar u Tseng ET4000 graf. kartici? Znam da je ==> nekima sa raznim Tridentima na istim masinama sve islo dosta ==> sporije... Eh da je Trident. Bese Realtek shit. FUJ! A neverujem da je islo podnosljivo ni kod tebe. Sta mozes sa 14.?? kolko sam dobijao u SI za ovu plocicu (valjda tolko nesecam se najbolje, bese to pre nekih dve godine). Inace prosecan 386 DX40 daje oko 40 a ovo se smatra minimum za iole podnosljivo igranje DOOM-a.
simulacije.665 retaliator,
PRODAJEM FABRICKE CD-e COMANCHE3 I ATF GOLD,PO 35 D. SVAKI. PONUDE SLATI NA MAIL.
simulacije.666 raikhan,
Igrate li vi ljudi Dungeon Kepeer? Ako ne igrate mnogo propustate... Igra je nesto najbolje ikad napravljeno u tom zanru (simulacija laboratorije dr. Mengela ;) Ako iko zeli partiju DK-a, neka se javi... Pozdrav
simulacije.667 retaliator,
E,jel ima neko MOTORACER?Ako ima i hoce da vozi preko modema,nek se javi na mail .
simulacije.668 raikhan,
Ako ima neko zelju da se modemski oproba protiv najboljeg vozaca Screamer-a 2 (tj. mene) nek se javi ! Pozdrav
simulacije.669 sasmar,
Molim sve koji imaju bilo kakva uputstva za Flight Simulator na srpskom da mi se jave na Mail Sasmar. Zainteresovan sam za kupovinu takvih uputstava ili eventualno za pozajmicu zbog fotokopiranja. Unapred hvala svima koji mi mogu pomoci. Pozdrav Sale
simulacije.670 n.ceh,
Da li je neko uspeo da instalira screamer 2 sa nekim cd fakerom? Pokrenem ga ok kad je CD u drajvu, ali kad iskopiram na HD, ne uspeva. Probao sam razne fakere, ali ne radi. Jel ima neko isprobanu kombinaciju?
simulacije.671 zeljkoj,
Transport Tycoon FAQ ttycnfaq.zip
simulacije.672 duka.,
DA nema neko od vas igricu EVASIVE ATACK simulacija aviona koja moze da radi u split screen ekranu ako neko ima neka napise ovde pa da ogramo preko modema ???????
simulacije.673 goxi,
Igrao sam odavno Screamer I i strasno mi se svideo. E sad, ko je igrao Screamer I i Screamer II, i koji je bolji??? Screamer I ili Screamer II ??? Koji je deo bolji???
simulacije.674 saint, -> #673, goxi
=> Screamer I ili Screamer II ??? => Koji je deo bolji??? Kakvo pitanje? naravno da je bolji II
simulacije.675 pavijan,
Pitanje za one koji znaju nesto o moto-simulacijama. Trazim jednu takvu simulaciju, u kojoj se kod prolaska kroz krivine ne naginje motor, vec podloga.ZNACI KAO KOD BILO KOJE FLIGHT SIMULACIJE.Pritom je prikaz kao da je kamera na motoru, i vidi se instrument tabla u prvom planu i staza a ne motor i vozac sledja kao na nekim fliperima. Ko je gledao moto-trke na kruznim stazama zna o cemu pricam. Nekad davno u computerskim pocecima 80-tih postojala je takva igra i radila ja na Spectrumu ZX80,i zvala se TT RACER. Ako neko zna za nesto slicno neka mi javi na mail. Da li je neko igrao CD CYCLEMANUJA ? Na sta to lici? MOTOCROSS ME NE INTERESUJE. AJD` SAD DA VAS VIDIM !!!
simulacije.676 ddamir, -> #675, pavijan
>simulaciju, u kojoj se kod prolaska kroz krivine ne naginje motor, Probaj Moto Racer, nije da je neka simulacija, ali lepo izgleda i ima ono sto trazis - pogled sa sedista ;)
simulacije.677 retaliator,
SLUSAJ,NEZNAM TACNO STA SI HTEO,ALI DOSAD NAJBOLJA SIMULACIJA MOTORA ZA PC JE NEDAVNO IZASLI MOTO RACER.JEDINI PROBLEM JE STO ZAHTEVA IZUZETNO JAKU MASINU I G.KARTU.INACE NAPRAVIO GA JE EA.
simulacije.678 mikeman, -> #673, goxi
> Screamer I ili Screamer II ??? Meni je nakako kec bolji... :) Inace u oba dela me nervira to sto izmisljaju kojekakve bezvezne automobile.... uzas! Mogli su lepo da stave neka rally vozila isl. a ne ona sra*a..... :(
simulacije.679 saint, -> #678, mikeman
=> Meni je nakako kec bolji... :) Inace u oba dela me nervira to sto => izmisljaju kojekakve bezvezne automobile.... uzas! Mogli su lepo da => stave neka rally vozila isl. a ne ona sra*a..... :( ne znam meni je lepsi drugi... Ali cuo sam da ce uskoro izaci Screamer Rally... Bice najbolji... Do tada NetworkQRally Rulles
simulacije.680 goth, -> #679, saint
-> NetworkQRally Rulles Sto jes' jes'...
simulacije.681 ddamir, -> #680, goth
> Sto jes' jes'... Aaaa, ti pricas o onoj igri - Izbori '97...
simulacije.682 kajko,
Izvinjavam se što remetim red, ali... U toku je takmičenje u izradi programa za XOX. Sve dodatne informacije naći će te u PCPROG.6:ALGORITMI od poruke 274 na dalje. Hvala... KAJKO
simulacije.683 goxi,
Hi! Imam Screamer I, CD-RIP, koji staje na 17 disketa. Da li neko ima ideju, ili zna, zasto stalno kad zavrsim trku, igra mi se zablokira?! Jednostavno vidim moja kola i telpo na kome pise vreme za koje sam presao stazu itd. Probao sam i sa pritiskanjem 'Enter'-a, 'Esc'-a ...ali pomaze samo jedno: RESET !!! U cemu je problem?!
simulacije.684 goxi,
Ko ima igru Moto Racer?? Hitno potrebna pomoc! ..ma wr goxi HITNO!!!
simulacije.685 retaliator,
ja imam.
simulacije.686 bcvetkovic,
Drugar je nabavio igricu Formula 1 Grand Pri 2 i nikako ne moze da provali kako se skree levo i desno, odnosno koje su komande za upravljanje bolidom. Pa, ako neko zna,... Pozdrav Bosko.
simulacije.687 supers, -> #686, bcvetkovic
>> i nikako ne moze da provali kako se skree levo i desno, odnosno koje >> su komande za upravljanje bolidom. Čuvene <> strelice. To su dugmeta desno od slova M i retko kome padne napamet da ih isproba, naročito vlasnici YU tastatura jer su njima <> na drugom mestu.
simulacije.688 vector, -> #686, bcvetkovic
Re: GP2 > i nikako ne moze da provali kako se skree levo i desno, odnosno koje > su komande za upravljanje bolidom. Komande su <, >, A i Z.
simulacije.689 bcvetkovic, -> #687, supers
Zahvaljujem! Odmah ga zovem da mu kazem lepu vest.
simulacije.690 bcvetkovic, -> #688, vector
Hvala mnogo!
simulacije.691 dekiz,
Potreban CD CYCLEMANIA dajem cd sa TOP GAMES 97 javiti na tel 5321-003,Goran
simulacije.692 miskop,
Samo da javim da sam probao NBA Live 98 (da, da, dobro ste pro- čitali, 98-ica je u pitanju) i prosto nemam reči... Igra je dooooo bola. Počev od uvodnog filma koji traje oko 2-3 minuta, preko interfejsa, sve do same igre... Što se tiče zahtevnosti igre, situacija je sledeća: Na mojoj makini(P5 133) uz SVE opcije podešene na MAX zna malo da secne, ali nije strašno. Tačnije, malo je sporije jer je igra rađena za 3D karte, pa ako neko ima neku dobru i brzu 3D kartu ima da uživa u ovom remek delu... Igru sam u žurbi instalirao u 95-ici, pa se nešto ne sećam da li može da se igra i u DOS-u. P.S. Igra je za nekih 40 % bolja od prethodne verzije, po meni...
simulacije.693 gligo, -> #692, miskop
> Igru sam u zurbi instalirao u 95-ici, pa se nesto ne secam da > li moze da se igra i u DOS-u. E, ajde vidi za DOS, ako ti nije mrsko.....
simulacije.694 miskop, -> #693, gligo
-> E, ajde vidi za DOS, ako ti nije mrsko..... Disk više nije kod mene, ali ću da pozovem ortaka pa ću da javim, mada mislim da je na omotu bio natpis Win95...
simulacije.696 gligo, -> #694, miskop
> Disk vise nije kod mene, ali cu da pozovem ortaka pa > cu da javim, mada mislim da je na omotu bio natpis Win95... Na '97 ima opcija i za Win95 i za DOS, pa se nadam....
simulacije.697 miskop, -> #696, gligo
-> Na '97 ima opcija i za Win95 i za DOS, pa se nadam.... NBA '98 je na žalost(sreću) samo za W95...
simulacije.698 saint, -> #697, miskop
=> NBA '98 je na zalost(srecu) samo za W95... I kakav je NBA 98?
simulacije.699 miskop, -> #698, saint
-> I kakav je NBA 98? Straaaavaaa...
simulacije.700 saint, -> #699, miskop
=> Straaaavaaa... Jel bolji od Total NBA?
simulacije.701 miskop, -> #700, saint
-> Jel bolji od Total NBA? Ne znam, Total NBA nisam probao.
simulacije.702 gligo, -> #699, miskop
> I kakav je NBA '98? > Straaaavaaa... Jel'moze nesto detaljnije ? Grafika, muzika, atmosfera......
simulacije.703 popovics,
Ima li neko neki patch ili update za Flight Simulator 5. Tj. treba mi 5.0 u 5.1
simulacije.704 miskop, -> #702, gligo
-> Jel'moze nesto detaljnije ? -> -> Grafika, muzika, atmosfera...... Grafika: 3D, tako da ako nemaš neku dobru 3D karticu, ništa od uživancije. Muzika: Fenomenalna. Došlo mi da uopšte ne pokrenem samu igru, već samo da gledam one spotove i šaram po menijima. (Meni je kartica priključena na stub, tako da je do- življaj bio potpun) Atmosfera: Atmosfera je odlična. Ja sam smanjio neke detalje i rezoluciju jer moja kartica nije 3D, pa je opet bilo super, a mogu da zamislim kako bi bilo sa nekom brzom 3D karticom...
simulacije.705 saint, -> #704, miskop
=> Grafika: 3D, tako da ako nemas neku dobru 3D karticu, nista od => uzivancije. Pod 3D karticom... Sta podrazumevas?
simulacije.706 gligo, -> #704, miskop
> Atmosfera: Atmosfera je odlicna. Ja sam smanjio neke detalje i > rezoluciju jer moja kartica nije 3D, pa je opet bilo > super, a mogu da zamislim kako bi bilo sa nekom brzom > 3D karticom... U mamu im, dok ja skupim kintu izaci ce '99 ;) Anyway, thanx.
simulacije.707 jjerry,
E ljudi , pomaajte ! :( Jel' ima neko iskustva sa instaliranjen FIFA '97 u WinNT-u ? Meni nema shanse da radi,jer prijavi neshto kao "Warning:Could not determine language." (!???) a zatim izadje kao da nishta nije bilo... Inahce recimo neke opcije uopshte ne rade,(Read Me na primer) a onaj video mi pushta u nekih 128x128 (inache ga dizhem u 1024x768). Help......
simulacije.708 zormi, -> #707, jjerry
* Inahce recimo neke opcije uopshte ne rade,(Read Me na primer) a * onaj video mi pushta u nekih 128x128 (inache ga dizhem u 1024x768). NT nema kompletnu podršku za direktan video (Direct3D i sl.). Najavljena je za NT5. Za igre treba imati Win95 na nekoj manjoj FAT particiji.
simulacije.709 milosh.zorica,
Hi evo vam jedne simulacije motora.Da i vi izvodite akrobacije kao na eurosport-u sa motorima na vasem PC-u. across.zip
simulacije.710 astronom,
Nisam siguran da li je ova poruka za ovu temu, mislim da jeste, ali nije ni vazno... Jel' zna neko shifre za Transport Tycon Deluxe. Ako neko zna neka napise, bio bih zahvalan.
simulacije.711 miik,
Jel zna neko koji inicijalizacioni string tre string treba ukucati za modem u igri Lightning 2?Interesuje me i za modem koji zove i za modem koji se javlja.Sto se tice nodema koji zove bilo je nesto u fazonu AT DP X3 S0=2,a za ovaj koji treba da se javi isto to samo sto je ortak na kraju po njegovoj filozofiji dodao ATA.Ja licno mislim da se malo zezno ali...Ako neko zna vec u cemu je fora i zasto se drugi modem nejavlja(prvi zove besprekorno)neka se javi.
simulacije.712 jjerry,
Jel' zna neko sve finte za Fifu 98 (ako neko ima celo originalno uputstvo.) Na koju foru da felshiram loptu (posle shuta drzhim gore,dole,levo,desno i nishta :) ? Poz.
simulacije.713 miskop, -> #712, jjerry
>> Jel' zna neko sve finte za Fifu 98 (ako neko ima celo originalno >> uputstvo.) Na koju foru da felshiram loptu (posle shuta drzhim >> gore,dole,levo,desno i nishta :) ? Dodavanja i šutevi se usmeravaju kursorima. U napadu: """"""""" Q - koristi se za dodavanje igraču kojeg, i po prijemu lopte, kontroliše kompjuter, što je pogodno za odigravanje duplih pasova i sl. W - ubrzavanje E - preskakanje klizećeg starta, odlična stvar :) A - dodavanje dugom, visokom loptom (što je duže držite, lopta će otići dalje) :) . Ukoliko brzo pritisnete dva puta 'A' igrač će podići loptu petom. Takođe, ovaj taster služi za centaršut. S - dodavanje po zemlji D - šut na gol. Ukoliko brzo pritisnete dva puta 'D' igrač će uputiti lob udarac. Dužim držanjem 'D' na centriranu loptu, u zavisnosti od položaja igrača u odnosu na loptu, igrač će izvesti i udarac glavom, makazice ili volej. ALT - levi 'roling' :) CTRL - desni 'roling' :) Kombinacijom tastera ALT (CTRL) i 'q', 'w', 'e', 'a' i 'd' dobićete sjajno urađene driblinge. U odbrani: """""""""" Q - klizeći start W - ubrzavanje A - klizeći start (ako je lopta vazduhu, dužim držanjem 'A' igrač reaguje izbacivanjem lopte u određenom pravcu glavom ili nogom). D - u zavisnosti od situacije na terenu, moguće je da će igrač odgurnuti protivnika ili postaviti nogu i tako pokušati da oduzme loptu. Takođe, dužim držanjem 'D' lopta će biti izbijena prema golu (glavom ili nogom).
simulacije.714 gligo, -> #704, miskop
> Atmosfera: Atmosfera je odlicna. Ja sam smanjio neke detalje i > rezoluciju jer moja kartica nije 3D, pa je opet bilo > super, a mogu da zamislim kako bi bilo sa nekom brzom > 3D karticom... U vezi NBA Live-a... Uopste mi nije jasno zasto si smanjivao rezoluciju i ukidao detalje... Ja sa obicnim S3 imam ukljucene sve detalje i sve ide fino bez ikakvih kocenja. Inace...P133/16Ram...
simulacije.715 mikson,
El ima neko mozda jes neke finte ili savete za fifu98?
simulacije.716 miskop, -> #714, gligo
>> U vezi NBA Live-a... >> Uopste mi nije jasno zasto si smanjivao rezoluciju i ukidao detalje... >> Ja sa obicnim S3 imam ukljucene sve detalje i sve ide fino bez >> ikakvih kocenja. Nije ni meni jasno... :) Baš pre neki dan sam ponovo probao, i bilo je sve super, sa svim detaljima. Možda sam se onda izgubio od doživljaja pa mi se maglilo pred očima :)) >> Inace...P133/16Ram... Kod mene P133/32Mb
simulacije.717 miskop, -> #715, mikson
>> El ima neko mozda jes neke finte ili savete za fifu98? Ima jedna super fora, ne pali svaki put, ali pokušajte: - Kad imate loptu, pritisnite dva puta brzo "E" i vaš igrač će da isfolira pad, kao da ga je neko gurnuo. To koristite kad ste u protivničkom šesnaestercu i imaćete penal za džabe. :) - Kad vam golman drži loptu, sa "E" je spuštate na zemlju, tako da protiv nekih slabijih ekipa možete čak i golmanom da date gol.
simulacije.719 gligo, -> #692, miskop
> Samo da javim da sam probao NBA Live 98 (da, da, dobro ste pro- > citali, 98-ica je u pitanju) i prosto nemam reci... Imam ja....:) Nista revolucionarno, ako uporedis sa poboljsanjem sa '96 na '97, ama bas nista specijalno. > Igra je dooooo bola. Pocev od uvodnog filma koji traje oko > 2-3 minuta, preko interfejsa, sve do same igre... Uvodni film je stvarno uradjen odlicno i to je jedina stvar koja je bolja nego u '97. Al' ne uzima se NBA '98 zbog filma... :) Interfejs je, po meni, u '97 bio mnogo jednostaviji, slobodniji a ne ovakav svemirski ko u '98. ( Dok odu one zilice mozes pivo da popijes ;) Veliki, ali veliki nedostatak '98 je tezina igranja... Ima 4 stupnja tezine i na onom najtezem super_all_stars mozes sa najjadnijom ekipom da tuces bilo koga i to ladno. Takodje, lako je ustanoviti pozicije i fore za postizanje koseva i posle je prakticno vec dosadno igrati. Novina u '98 su posebni potezi tipa crossover ili drive, ali je pitanje koliko to opterecuje igru. Varijanta ' A gde mi je ono taster za sut? ' :) je stalno prisutna. Posebna prica su zakucavanja kad igrac leti do semafora... Prilicno nerealno... A i oni komentatori se ponavljaju sa svojim frazama, pa i to pomalo nervira. > P.S. Igra je za nekih 40 % bolja od prethodne verzije, po > meni... Mozda sam ja i preterano mnogo ocekivao od ovogodisnjeg izdanja al' ostaje utisak da nisu napravili odlican basket, stavise '98 su previse opteretili. Obrni okreni, za gledanje je bolja, za igranje ostaje '97.
simulacije.720 legolas,
Da li neko zna poteze na mishu u Fifi 98? Kako radi joystick (da li ima uklizavanje)?
simulacije.721 rades, -> #720, legolas
> Da li neko zna poteze na mishu u Fifi 98? > Kako radi joystick (da li ima uklizavanje)? Na misu, kao i na joystick-u, mozes da koristis samo dva tastera - odnosno sut i pas.
simulacije.722 ksanyi,
Hi! Obećao sam drugu simulaciju za Bilijard (za win3.11 ) a na žalost nisam našao. Dali bi neko mogao da mi pošalje ako ga ima? Pozdrav!
simulacije.723 ksanyi,
Hi! Već sam tražio ali da ponovim . Dali neko ima igru BILIJARD ( pool ,devetka , karambol , bilo koji ) i dali bi bio tako dobar da mi ga pošalje ovde ili na mail? Bio bi mu večno zahvalan! P.S. može za dos,win,win95