simulacije.620spetkovic,
Potrebne su mi komande sa tastature za igru USNF 97
simulacije.621dulek,
Otvorio sam novu grupu SPEED koja ce se baviti igricama kao sto su:
-NFS
-NFS II
-POD
-F1 GP2
-........
Ako ima zainteresovanih neka se jave na mail.
simulacije.622vector,
-> #621, dulek
Ů│Ţ Otvorio sam novu grupu SPEED koja ce se baviti igricama kao sto su:
Ů│Ţ -NFS
Ů│Ţ -NFS II
Ů│Ţ -POD
Ů│Ţ -F1 GP2
Sta je 'POD' ?
simulacije.624dulek,
Ko hoce u grupu SpEEd nek se baci na mail.
SIJU
simulacije.625mikson,
Zanima me da li je neko igrao igru "Flying corps", Ako jeste dobro
bi mi dosla pomoc!
simulacije.627srdans,
Jel` igrao neko Flying Corps?Ako jeste ,molio bih da mi napise
komande za tastaturu za ovu fenomenalnu igru.
simulacije.628pvlada,
Nemogu iz Need for Speed 2 da pozovem nikog modemom, samo
podigne slušalicu i spusti (to se ne dešava samo meni, već ima
dosta njih sa istim problemom).Da li zna neko šta se dešava i
kako da igram NFS2 preko modema? Čuo sam da se oslanja na
podešavanja u vinowsu, pa sam svašta pokušavao, ali se ništa ne
dešava :(
Pozdrav Vlada
simulacije.629gmatic,
-> #628, pvlada==> Nemogu iz Need for Speed 2 da pozovem nikog modemom, samo
==> podigne slusalicu i spusti (to se ne desava samo meni, vec
==> ima dosta njih sa istim problemom).Da li zna neko sta se
==> desava i
Mozda u INIT-u treba dodati x3. Ovo neodoljivo podseca na NO DIALTONE
(digne slusku i vidi da nema signala slobodne linije).
simulacije.630pvlada,
-> #629, gmatic>Mozda u INIT-u treba dodati x3. Ovo neodoljivo podseca na NO DIALTONE
>(digne slusku i vidi da nema signala slobodne linije).
I mene je podsećalo, ali nije :(
simulacije.631mikson,
-> #627, srdans-Jel` igrao neko Flying Corps?Ako jeste ,molio bih da mi napise
-komande za tastaturu za ovu fenomenalnu igru.
I ja sam imao iste probleme, i isto sam to pitao ali nista od svega!
na kraju sam prodao igricu!
simulacije.632mmilosh,
-> #629, gmatic> ==> Nemogu iz Need for Speed 2 da pozovem nikog modemom, samo
> Mozda u INIT-u treba dodati x3. Ovo neodoljivo podseca na NO
> DIALTONE (digne slusku i vidi da nema signala slobodne linije).
Ma u igri se ništa ne podešava osim broja telefona. Sve ostalo treba da sam
pokupi iz Windowsovih podešavanja. Bez ikakvih problema koristim Dial Up
Networking koji koristi ista podešavanja, ali NFS2 ni da okrene broj.
Možda pomogne čeprkanje po NFSovim ini fajlovima? To nisam dosad probao.
simulacije.633gmatic,
-> #632, mmilosh==> Ma u igri se nista ne podesava osim broja telefona. Sve
==> ostalo treba da sam pokupi iz Windowsovih podesavanja. Bez
==> ikakvih problema koristim Dial Up Networking koji koristi
==> ista podesavanja, ali NFS2 ni da okrene broj. Mozda pomogne
==> ceprkanje po NFSovim ini fajlovima? To nisam dosad probao.
Nemam doticnu igru pa ti nebi znao kasti. Moze svasta da bude
a ovo mi je palo napamet kad sam procitao problemce.
simulacije.634pavijan,
Pitanje za one koji znaju? Kako se zove igra sa motorima kod koje
se prilikom prolaza kroz krivinu ne pomera motor vec se pomera
tlo.Prikaz je kao kad je kamera na motoru. Nekad se igra zvala TT
RACER i radila je na Spektrumu.Mislim da sam cuo da postoji sada za
PC na CD-u
simulacije.635goxi,
Hi!
Bas malopre instalirao sam F-22 LIGHTINING II, i igrica je strava!!!!
Ako je neko igrao i zna dosta fora, molim da ga mi se javi (moze i na mail) !!
Strasna igrica, i preporucujem je svima onima koji vole simulacije leta. Ja ih
do sada nisam voleo ali od kada sam zaigrao ovu igru......obozavam simulacije
leta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
simulacije.636ddamir,
Iznenadjen nepopularnoscu (bolje receno, totalnom anonimnoscu) igre
POD kod nas, za sta svakako velike zasluge ima i bajni Svet
Kompjutera, prilazem par recenica i slicica u korist pomenute igre.
U pitanju je jedna od najboljih simulacija voznje trenutno,
graficki verovatno i najbolja, sa obiljem staza i vozila i brdom
multi-player opcija. Za one kojima slucajno dosadi 16 staza, tu je
www.ubisoft.com i nova staza svakog ponedeljka. Ne svidja vam se
auto? Opet www.ubisoft.com i nova kola svakog ponedeljka. Mislite
da ste najbolji? www.ubisoft.com i najbolji vozaci sveta sa kojima
mozete da se oprobate u ghost modu, ili jos bolje, u POD Areni na
Internetu. A sada, par cinjenica o igri:
-------
GAME FEATURES
-------
- 3D real-time graphics in 640 x 480, 16 bits in Windows 95(TM).
- Dolby Surround(TM) sound.
- Multiplayer
2 players on the same computer with a split screen.
2 to 4 players with a link and modem.
up to 8 players on a network.
- 16 tracks.
- 8 modifiable cars.
- Direct connection to the Ubi Soft Online site for:
- downloading new tracks.
- downloading new cars.
- downloading saved races.
- comparing your best races with others by uploading them.
- participating in contests and championships in real-time.
I na kraju, u nadi da doprinosim boljem informisanju domacih igraca
;) nekoliko slicica iz igre...
slike.zipsimulacije.637vector,
-> #636, ddamir
Ů▄▀Ţ U pitanju je jedna od najboljih simulacija voznje trenutno,
Kakva simulacija voznje? POD je cista arkadna igra...
simulacije.638ddamir,
-> #637, vector> Kakva simulacija voznje? POD je cista arkadna igra...
Cilj onoga sto sam napisao nisu terminoloske rasprave, nego zelja
da se popularizuje jedna bezrazlozno zapostavljena igra. Objektivno
gledano, onako impresivna igra ima jako malo doraslih konkurenata,
a neki nedorasli poput NFS 2 uporno se guraju u prvi plan. Na
kraju, vecina ljudi verovatno igre iz NovaLogic-a smatra
simulacijama (Comanche x, F-22, itd.). Kako onda da nazovemo MS
Flight Simulator? Mega-simulacija? Korak do stvarnosti?
P.S. Koliko dugo si igrao POD?
simulacije.639vector,
-> #638, ddamir
Ů▄▀Ţ P.S. Koliko dugo si igrao POD?
Mozda najvise oko 20 minuta. Jel' bi to trebalo nesto da dokaze?
simulacije.640ddamir,
-> #639, vector> Mozda najvise oko 20 minuta. Jel' bi to trebalo nesto da dokaze?
No offense, samo ti je onaj prethodni komentar zvucao malo
potcenjivacki, kao da si na kratko video igru... Kad sam ja prvi
put video POD pre par meseci nije me nesto odusevio. Al' onda mi dodje MMX u
ruke, pa se prisetih nekog tamo POD-a kao optimizovanog za MMX, te
reko' da probam. I eto, ne odvajam se danima. Elem, ovo ne treba da
bude reklama, nego primer kako neke igre plene na drugi pogled.
Uzgred, POD radi lepo na svakom Pentiumu uz pravilan izbor detalja
i rezolucije.
Nadam se da se ovo nece pretvoriti u rat, a ako se i pretvori,
vidimo se u Deathmatch-u ;)
simulacije.641vector,
-> #640, ddamir
Ů▄▀Ţ No offense, samo ti je onaj prethodni komentar zvucao malo
Ů▄▀Ţ potcenjivacki, kao da si na kratko video igru...
'potcenjivacki', kazes? U mojoj poruci je samo pisalo da igra nema
nikakve veze sa simulacijom, vec da je tipicna arkadna igra ili kako neki
vole da kazu - arkadna simulacija. :) Ne secam se da sam davao opis igre
ili da sam rekao da igra ne valja (mada se meni uopste ne svidja).
Jedino ne znam sta je trebalo da znaci ono 'Koliko si dugo igrao POD?'.
Nikome ne treba vise od 2 minuta da utvrdi tip igre. ;)
simulacije.642ddamir,
-> #641, vector>Nikome ne treba vise od 2 minuta da utvrdi tip igre. ;)
Ne slazem se, to zavisi od igre (ili od coveka ;), al' da ne davimo
ljude vise s ovim, ok? :)
simulacije.643pvlada,
-> #636, ddamir> U pitanju je jedna od najboljih simulacija voznje trenutno,
> graficki verovatno i najbolja, sa obiljem staza i vozila i brdom
> multi-player opcija. Za one kojima slucajno dosadi 16 staza, tu je
A koja je mašina potrebna da bi ta igra radila ?
Pozdrav Vlada
simulacije.644ddamir,
-> #643, pvlada>A koja je masina potrebna da bi ta igra radila ?
Prvo je potreban jedan Pentium, po mogucstvu intel. Licno sam
probao igru na Cyrixu P200+, i stvar radi mozda i gore od intela na
133 MHz. U igri postoje velike mogucnosti prilagodjavanja detalja,
pa je glatko igranje moguce bukvalno na svemu, a to narocito vazi
za interlace mod (svaka druga linija) gde sve tece k'o podmazano.
Naravno, sto brze to bolje, pa na 200MHz Pentiumu nema zamerki u
640x480 sa svim detaljima. Od MMX-a nema neke velike koristi u full
screen modu zbog izvesnih problema na relaciji direct x-MMX, tako
da to nije presudan faktor za brzinu. Mnogi ce reci da je POD
zahtevna igra, ali treba imati na umu da je u pitanju visoka
rezolucija u 16-bitnoj paleti, ili grubo receno - duplo veci posao,
pa su zahtevi sasvim normalni. Ko slucajno ima graficku kartu sa
3dFX cipom - taj ne mora da brine, broj frejmova nece biti manji od
60. Naravno, "glatka" grafika je relativna stvar, a kad ja pricam o
tome, onda mislim na 30+ frejmova. Ima (dosta) ljudi koji misle da Quake
ide glatko na Cyrixu P166+ u 640x480, dok ja mislim da je to smesno
reci i za Intel 200MHz MMX, ali sta je tu je :)
Poenta cele ove (predugacke ;) price je - najbolje da probas sam,
subjektivni dozivljaj je presudan :)
simulacije.645retaliator,
PRODAJEM CD-E:COMANCHE 3 I ATF GOLD PO 35 DIN SVAKI.
TELEFONE I IMENA ZAINTERESOVANI MOGU SLATI NA POSTU USER NAME-A
"RETALIATOR".JA CU VAM SE JAVITI.
simulacije.646zeljkoj,
Transport Tycoon 1.0 mi odjednom prijavio 'Too many vehicles in
game'. :(( Imam samo 62 voza, 39 autobusa i kamiona, 19 brodova i 17
aviona. Ukupno 137. 'Ajde da je 128, 256, itd, ali gde nadje 137!?
Ima li načina da se prevazidje ovaj limit?
simulacije.647gmatic,
-> #646, zeljkoj==> Transport Tycoon 1.0 mi odjednom prijavio 'Too many vehicles
==> in game'. :(( Imam samo 62 voza, 39 autobusa i kamiona, 19
==> brodova i 17 aviona. Ukupno 137. 'Ajde da je 128, 256, itd,
==> ali gde nadje 137!? Ima li nacina da se prevazidje ovaj
==> limit?
Cekaj da neki protivnik proda nesto svoje pa brzo kupi. Nema drugog
nacina.
simulacije.648zeljkoj,
-> #647, gmatic> Cekaj da neki protivnik proda nesto svoje pa brzo kupi. Nema
> drugog nacina.
Nemam protivnika. Isključio sam ih. :))) Volim da sam sam vlasnik svega. ;)
simulacije.649saint,
-> #647, gmatic==> Transport Tycoon 1.0 mi odjednom prijavio 'Too many vehicles
==> in game'. :(( Imam samo 62 voza, 39 autobusa i kamiona, 19
==> brodova i 17 aviona. Ukupno 137. 'Ajde da je 128, 256, itd,
==> ali gde nadje 137!? Ima li nacina da se prevazidje ovaj
Cekaj da neki protivnik proda nesto svoje pa brzo kupi. Nema drugog
nacina.
Memory more memory.....
Ughhhhhhhhhh......
simulacije.650zeljkoj,
-> #649, saint> Memory more memory.....
Hoćeš da kažeš da fali memorije?
Ne bih rekao da je to u pitanju. Imam 16 MB, a zahvaljujući Windowsu i
njegovom swapu, igra bi radila i da zahteva 50 MB. :)
Osim toga, igrao sam je i kada sam imao 8 MB, a i kada sam imao 386 sa 4 MB.
Uvek sam imao jako mnogo vozila. I uvek je radilo bez problema.
simulacije.651saint,
-> #650, zeljkoj
Meni na primer warcraft II ne moze da ima vise od 120 mojih
jedinica. Ne znam da li je to do memorije,procesora ili je to
samo limit...
Inace i meni se taj problem pojavljivao u tycoonu.
Mada znam mnoge ljude kojima nije.
P.S.
Imam 486/DX4 na 120MHz
16MB rama
I ne znam sta tome fali za igranje Tycoona.
Nikola's
simulacije.652zeljkoj,
-> #651, saint> I ne znam sta tome fali za igranje Tycoona.
Pa kažem ti, nekada (davno :) sam igrao na 386SX/33, 4 MB, i nije pravio
probleme. E sad, ja čak mislim da sam imao i više vozila.
Ko će ga znati...
simulacije.653retaliator,
Zar Tycoon ide pod ovu rubriku
?
simulacije.654saint,
-> #653, retaliator=> Zar Tycoon ide pod ovu rubriku
=> ?
simulacije.655gmatic,
-> #648, zeljkoj==> Nemam protivnika. Iskljucio sam ih. :))) Volim da sam sam
==> vlasnik svega. ;)
Pa sta je tu zanimljivo? Onda prodaj nesto sto ti donosi malo love pa
uradi sta si naumio. I ja sam se razocarao kad sam ovo video.
simulacije.656gmatic,
-> #649, saint==> Memory more memory.....
==> Ughhhhhhhhhh......
Sta sa memorijom? Nema to veze sa njom.
simulacije.657gmatic,
-> #651, saint==> Imam 486/DX4 na 120MHz
==> 16MB rama
486/DX2 na 66MHz
12MB rama
Javlja se problem.
==> I ne znam sta tome fali za igranje Tycoona.
Pa fali. U pocetku ne al kad igra uzme zamaha iznerviras se kad sagradis
prugu a on ti lupi...
simulacije.658gmatic,
-> #652, zeljkoj==> Pa kazem ti, nekada (davno :) sam igrao na 386SX/33, 4 MB, i
==> nije pravio probleme. E sad, ja cak mislim da sam imao i vise
==> vozila.
A kako je brzo bilo? Po meni na ovoj makini koju sad imam je sporo
a kako je tek na toj...
simulacije.659zeljkoj,
-> #653, retaliator> Zar Tycoon ide pod ovu rubriku
Naravno, zašto da ne?
simulacije.660zeljkoj,
-> #658, gmatic> A kako je brzo bilo? Po meni na ovoj makini koju sad imam je
> sporo a kako je tek na toj...
Pristojno. Pod uslovom da stopiraš igru pre nego što skroluješ ekran.
simulacije.661gmatic,
-> #653, retaliator==> Zar Tycoon ide pod ovu rubriku
==> ?
Pa to je simulacija rukovodjenja saobracajem.
simulacije.662gmatic,
-> #660, zeljkoj==> Pristojno. Pod uslovom da stopiras igru pre nego sto
==> skrolujes ekran.
Divno. Skoro kao DOOM na istoj (koju sam i ja nekad davno posedovao).
simulacije.663zeljkoj,
-> #662, gmatic> Divno. Skoro kao DOOM na istoj (koju sam i ja nekad davno
> posedovao).
A igrao sam i DOOM na istoj mašini. Takodje je bilo relativno ok.
Možda je stvar u Tseng ET4000 graf. kartici? Znam da je nekima sa
raznim Tridentima na istim mašinama sve išlo dosta sporije...
simulacije.664gmatic,
-> #663, zeljkoj==> A igrao sam i DOOM na istoj masini. Takodje je bilo relativno
==> ok. Mozda je stvar u Tseng ET4000 graf. kartici? Znam da je
==> nekima sa raznim Tridentima na istim masinama sve islo dosta
==> sporije...
Eh da je Trident. Bese Realtek shit. FUJ! A neverujem da je islo
podnosljivo ni kod tebe. Sta mozes sa 14.?? kolko sam dobijao u
SI za ovu plocicu (valjda tolko nesecam se najbolje, bese to pre
nekih dve godine).
Inace prosecan 386 DX40 daje oko 40 a ovo se smatra minimum za iole
podnosljivo igranje DOOM-a.
simulacije.665retaliator,
PRODAJEM FABRICKE CD-e COMANCHE3 I ATF GOLD,PO 35 D. SVAKI.
PONUDE SLATI NA MAIL.
simulacije.666raikhan,
Igrate li vi ljudi Dungeon Kepeer? Ako ne igrate mnogo
propustate... Igra je nesto najbolje ikad napravljeno u tom zanru
(simulacija laboratorije dr. Mengela ;) Ako iko zeli partiju DK-a,
neka se javi...
Pozdrav
simulacije.667retaliator,
E,jel ima neko MOTORACER?Ako ima i hoce da vozi preko modema,nek se javi
na mail .
simulacije.668raikhan,
Ako ima neko zelju da se modemski oproba protiv najboljeg vozaca
Screamer-a 2 (tj. mene) nek se javi !
Pozdrav
simulacije.669sasmar,
Molim sve koji imaju bilo kakva uputstva za Flight Simulator na
srpskom da mi se jave na Mail Sasmar. Zainteresovan sam za kupovinu
takvih uputstava ili eventualno za pozajmicu zbog fotokopiranja.
Unapred hvala svima koji mi mogu pomoci.
Pozdrav Sale
simulacije.670n.ceh,
Da li je neko uspeo da instalira screamer 2 sa nekim cd fakerom?
Pokrenem ga ok kad je CD u drajvu, ali kad iskopiram na HD, ne uspeva.
Probao sam razne fakere, ali ne radi. Jel ima neko isprobanu kombinaciju?
simulacije.671zeljkoj,
Transport Tycoon FAQ
ttycnfaq.zipsimulacije.672duka.,
DA nema neko od vas igricu
EVASIVE ATACK simulacija aviona koja moze da radi
u split screen ekranu ako neko ima
neka napise ovde pa da ogramo preko modema
???????
simulacije.673goxi,
Igrao sam odavno Screamer I i strasno mi se svideo. E sad, ko je igrao
Screamer I i Screamer II, i koji je bolji???
Screamer I ili Screamer II ???
Koji je deo bolji???
simulacije.674saint,
-> #673, goxi=> Screamer I ili Screamer II ???
=> Koji je deo bolji???
Kakvo pitanje?
naravno da je bolji II
simulacije.675pavijan,
Pitanje za one koji znaju nesto o moto-simulacijama. Trazim jednu takvu
simulaciju, u kojoj se kod prolaska kroz krivine ne naginje motor, vec
podloga.ZNACI KAO KOD BILO KOJE FLIGHT SIMULACIJE.Pritom je prikaz kao da je
kamera na motoru, i vidi se instrument tabla u prvom planu i staza a ne motor
i vozac sledja kao na nekim fliperima. Ko je gledao moto-trke na kruznim
stazama zna o cemu pricam. Nekad davno u computerskim pocecima 80-tih
postojala je takva igra i radila ja na Spectrumu ZX80,i zvala se TT RACER.
Ako neko zna za nesto slicno neka mi javi na mail.
Da li je neko igrao CD CYCLEMANUJA ? Na sta to lici?
MOTOCROSS ME NE INTERESUJE. AJD` SAD DA VAS VIDIM !!!
simulacije.676ddamir,
-> #675, pavijan>simulaciju, u kojoj se kod prolaska kroz krivine ne naginje motor,
Probaj Moto Racer, nije da je neka simulacija, ali lepo izgleda i
ima ono sto trazis - pogled sa sedista ;)
simulacije.677retaliator,
SLUSAJ,NEZNAM TACNO STA SI HTEO,ALI DOSAD NAJBOLJA SIMULACIJA MOTORA ZA
PC JE NEDAVNO IZASLI MOTO RACER.JEDINI PROBLEM JE STO ZAHTEVA IZUZETNO
JAKU MASINU I G.KARTU.INACE NAPRAVIO GA JE EA.
simulacije.678mikeman,
-> #673, goxi> Screamer I ili Screamer II ???
Meni je nakako kec bolji... :) Inace u oba dela me nervira to sto
izmisljaju kojekakve bezvezne automobile.... uzas! Mogli su lepo da
stave neka rally vozila isl. a ne ona sra*a..... :(
simulacije.679saint,
-> #678, mikeman=> Meni je nakako kec bolji... :) Inace u oba dela me nervira to sto
=> izmisljaju kojekakve bezvezne automobile.... uzas! Mogli su lepo da
=> stave neka rally vozila isl. a ne ona sra*a..... :(
ne znam meni je lepsi drugi...
Ali cuo sam da ce uskoro izaci Screamer Rally...
Bice najbolji...
Do tada
NetworkQRally Rulles
simulacije.680goth,
-> #679, saint-> NetworkQRally Rulles
Sto jes' jes'...
simulacije.681ddamir,
-> #680, goth> Sto jes' jes'...
Aaaa, ti pricas o onoj igri - Izbori '97...
simulacije.682kajko,
Izvinjavam se što remetim red, ali...
U toku je takmičenje u izradi programa za XOX.
Sve dodatne informacije naći će te u PCPROG.6:ALGORITMI od poruke
274 na dalje.
Hvala...
KAJKO
simulacije.683goxi,
Hi!
Imam Screamer I, CD-RIP, koji staje na 17 disketa.
Da li neko ima ideju, ili zna, zasto stalno kad zavrsim trku, igra mi
se zablokira?!
Jednostavno vidim moja kola i telpo na kome pise vreme za koje sam presao
stazu itd.
Probao sam i sa pritiskanjem 'Enter'-a, 'Esc'-a ...ali pomaze samo jedno:
RESET !!!
U cemu je problem?!
simulacije.684goxi,
Ko ima igru Moto Racer??
Hitno potrebna pomoc!
..ma wr goxi
HITNO!!!
simulacije.685retaliator,
ja imam.
simulacije.686bcvetkovic,
Drugar je nabavio igricu
Formula 1 Grand Pri 2
i nikako ne moze da provali kako se skree levo i desno, odnosno koje
su komande za upravljanje bolidom.
Pa, ako neko zna,...
Pozdrav
Bosko.
simulacije.687supers,
-> #686, bcvetkovic>> i nikako ne moze da provali kako se skree levo i desno, odnosno koje
>> su komande za upravljanje bolidom.
Čuvene <> strelice. To su dugmeta desno od slova M i retko kome padne
napamet da ih isproba, naročito vlasnici YU tastatura jer su njima <>
na drugom mestu.
simulacije.688vector,
-> #686, bcvetkovicRe: GP2
> i nikako ne moze da provali kako se skree levo i desno, odnosno koje
> su komande za upravljanje bolidom.
Komande su <, >, A i Z.
simulacije.689bcvetkovic,
-> #687, supersZahvaljujem!
Odmah ga zovem da mu kazem lepu vest.
simulacije.690bcvetkovic,
-> #688, vectorHvala mnogo!
simulacije.691dekiz,
Potreban CD CYCLEMANIA dajem cd sa TOP GAMES 97
javiti na tel 5321-003,Goran
simulacije.692miskop,
Samo da javim da sam probao NBA Live 98 (da, da, dobro ste pro-
čitali, 98-ica je u pitanju) i prosto nemam reči...
Igra je dooooo bola. Počev od uvodnog filma koji traje oko
2-3 minuta, preko interfejsa, sve do same igre...
Što se tiče zahtevnosti igre, situacija je sledeća: Na mojoj
makini(P5 133) uz SVE opcije podešene na MAX zna malo da secne,
ali nije strašno. Tačnije, malo je sporije jer je igra rađena za
3D karte, pa ako neko ima neku dobru i brzu 3D kartu ima da uživa
u ovom remek delu...
Igru sam u žurbi instalirao u 95-ici, pa se nešto ne sećam da
li može da se igra i u DOS-u.
P.S. Igra je za nekih 40 % bolja od prethodne verzije, po meni...
simulacije.693gligo,
-> #692, miskop> Igru sam u zurbi instalirao u 95-ici, pa se nesto ne secam da
> li moze da se igra i u DOS-u.
E, ajde vidi za DOS, ako ti nije mrsko.....
simulacije.694miskop,
-> #693, gligo-> E, ajde vidi za DOS, ako ti nije mrsko.....
Disk više nije kod mene, ali ću da pozovem ortaka pa
ću da javim, mada mislim da je na omotu bio natpis Win95...
simulacije.696gligo,
-> #694, miskop> Disk vise nije kod mene, ali cu da pozovem ortaka pa
> cu da javim, mada mislim da je na omotu bio natpis Win95...
Na '97 ima opcija i za Win95 i za DOS, pa se nadam....
simulacije.697miskop,
-> #696, gligo-> Na '97 ima opcija i za Win95 i za DOS, pa se nadam....
NBA '98 je na žalost(sreću) samo za W95...
simulacije.698saint,
-> #697, miskop=> NBA '98 je na zalost(srecu) samo za W95...
I kakav je NBA 98?
simulacije.699miskop,
-> #698, saint-> I kakav je NBA 98?
Straaaavaaa...
simulacije.700saint,
-> #699, miskop=> Straaaavaaa...
Jel bolji od Total NBA?
simulacije.701miskop,
-> #700, saint-> Jel bolji od Total NBA?
Ne znam, Total NBA nisam probao.
simulacije.702gligo,
-> #699, miskop> I kakav je NBA '98?
> Straaaavaaa...
Jel'moze nesto detaljnije ?
Grafika, muzika, atmosfera......
simulacije.703popovics,
Ima li neko neki patch ili update za Flight Simulator 5. Tj. treba mi
5.0 u 5.1
simulacije.704miskop,
-> #702, gligo-> Jel'moze nesto detaljnije ?
->
-> Grafika, muzika, atmosfera......
Grafika: 3D, tako da ako nemaš neku dobru 3D karticu, ništa od
uživancije.
Muzika: Fenomenalna. Došlo mi da uopšte ne pokrenem samu igru,
već samo da gledam one spotove i šaram po menijima.
(Meni je kartica priključena na stub, tako da je do-
življaj bio potpun)
Atmosfera: Atmosfera je odlična. Ja sam smanjio neke detalje i
rezoluciju jer moja kartica nije 3D, pa je opet bilo
super, a mogu da zamislim kako bi bilo sa nekom brzom
3D karticom...
simulacije.705saint,
-> #704, miskop=> Grafika: 3D, tako da ako nemas neku dobru 3D karticu, nista od
=> uzivancije.
Pod 3D karticom...
Sta podrazumevas?
simulacije.706gligo,
-> #704, miskop> Atmosfera: Atmosfera je odlicna. Ja sam smanjio neke detalje i
> rezoluciju jer moja kartica nije 3D, pa je opet bilo
> super, a mogu da zamislim kako bi bilo sa nekom brzom
> 3D karticom...
U mamu im, dok ja skupim kintu izaci ce '99 ;)
Anyway, thanx.
simulacije.707jjerry,
E ljudi , pomaajte ! :(
Jel' ima neko iskustva sa instaliranjen FIFA '97 u WinNT-u ? Meni
nema shanse da radi,jer prijavi neshto kao "Warning:Could not
determine language." (!???) a zatim izadje kao da nishta nije bilo...
Inahce recimo neke opcije uopshte ne rade,(Read Me na primer) a
onaj video mi pushta u nekih 128x128 (inache ga dizhem u 1024x768).
Help......
simulacije.708zormi,
-> #707, jjerry* Inahce recimo neke opcije uopshte ne rade,(Read Me na primer) a
* onaj video mi pushta u nekih 128x128 (inache ga dizhem u 1024x768).
NT nema kompletnu podršku za direktan video (Direct3D i sl.). Najavljena
je za NT5. Za igre treba imati Win95 na nekoj manjoj FAT particiji.
simulacije.709milosh.zorica,
Hi evo vam jedne simulacije motora.Da i vi izvodite akrobacije kao
na eurosport-u sa motorima na vasem PC-u.
across.zipsimulacije.710astronom,
Nisam siguran da li je ova poruka za ovu temu, mislim da jeste,
ali nije ni vazno... Jel' zna neko shifre za Transport Tycon Deluxe.
Ako neko zna neka napise, bio bih zahvalan.
simulacije.711miik,
Jel zna neko koji inicijalizacioni string tre string treba ukucati za modem u
igri Lightning 2?Interesuje me i za modem koji zove i za modem koji se
javlja.Sto se tice nodema koji zove bilo je nesto u fazonu AT DP X3 S0=2,a za
ovaj koji treba da se javi isto to samo sto je ortak na kraju po njegovoj
filozofiji dodao ATA.Ja licno mislim da se malo zezno ali...Ako neko zna vec u
cemu je fora i zasto se drugi modem nejavlja(prvi zove besprekorno)neka se
javi.
simulacije.712jjerry,
Jel' zna neko sve finte za Fifu 98 (ako neko ima celo originalno
uputstvo.) Na koju foru da felshiram loptu (posle shuta drzhim
gore,dole,levo,desno i nishta :) ?
Poz.
simulacije.713miskop,
-> #712, jjerry>> Jel' zna neko sve finte za Fifu 98 (ako neko ima celo originalno
>> uputstvo.) Na koju foru da felshiram loptu (posle shuta drzhim
>> gore,dole,levo,desno i nishta :) ?
Dodavanja i šutevi se usmeravaju kursorima.
U napadu:
"""""""""
Q - koristi se za dodavanje igraču kojeg, i po prijemu lopte, kontroliše
kompjuter, što je pogodno za odigravanje duplih pasova i sl.
W - ubrzavanje
E - preskakanje klizećeg starta, odlična stvar :)
A - dodavanje dugom, visokom loptom (što je duže držite, lopta će otići
dalje) :) . Ukoliko brzo pritisnete dva puta 'A' igrač će podići loptu
petom. Takođe, ovaj taster služi za centaršut.
S - dodavanje po zemlji
D - šut na gol. Ukoliko brzo pritisnete dva puta 'D' igrač će uputiti
lob udarac. Dužim držanjem 'D' na centriranu loptu, u zavisnosti od
položaja igrača u odnosu na loptu, igrač će izvesti i udarac glavom,
makazice ili volej.
ALT - levi 'roling' :)
CTRL - desni 'roling' :)
Kombinacijom tastera ALT (CTRL) i 'q', 'w', 'e', 'a' i 'd' dobićete
sjajno urađene driblinge.
U odbrani:
""""""""""
Q - klizeći start
W - ubrzavanje
A - klizeći start (ako je lopta vazduhu, dužim držanjem 'A' igrač
reaguje izbacivanjem lopte u određenom pravcu glavom ili nogom).
D - u zavisnosti od situacije na terenu, moguće je da će igrač
odgurnuti protivnika ili postaviti nogu i tako pokušati da
oduzme loptu. Takođe, dužim držanjem 'D' lopta će biti izbijena
prema golu (glavom ili nogom).
simulacije.714gligo,
-> #704, miskop> Atmosfera: Atmosfera je odlicna. Ja sam smanjio neke detalje i
> rezoluciju jer moja kartica nije 3D, pa je opet bilo
> super, a mogu da zamislim kako bi bilo sa nekom brzom
> 3D karticom...
U vezi NBA Live-a...
Uopste mi nije jasno zasto si smanjivao rezoluciju i ukidao detalje...
Ja sa obicnim S3 imam ukljucene sve detalje i sve ide fino bez
ikakvih kocenja.
Inace...P133/16Ram...
simulacije.715mikson,
El ima neko mozda jes neke finte ili savete za fifu98?
simulacije.716miskop,
-> #714, gligo>> U vezi NBA Live-a...
>> Uopste mi nije jasno zasto si smanjivao rezoluciju i ukidao detalje...
>> Ja sa obicnim S3 imam ukljucene sve detalje i sve ide fino bez
>> ikakvih kocenja.
Nije ni meni jasno... :) Baš pre neki dan sam ponovo probao,
i bilo je sve super, sa svim detaljima. Možda sam se onda izgubio
od doživljaja pa mi se maglilo pred očima :))
>> Inace...P133/16Ram...
Kod mene P133/32Mb
simulacije.717miskop,
-> #715, mikson>> El ima neko mozda jes neke finte ili savete za fifu98?
Ima jedna super fora, ne pali svaki put, ali pokušajte:
- Kad imate loptu, pritisnite dva puta brzo "E" i vaš igrač
će da isfolira pad, kao da ga je neko gurnuo. To koristite
kad ste u protivničkom šesnaestercu i imaćete penal za džabe. :)
- Kad vam golman drži loptu, sa "E" je spuštate na zemlju, tako
da protiv nekih slabijih ekipa možete čak i golmanom da date gol.
simulacije.719gligo,
-> #692, miskop
> Samo da javim da sam probao NBA Live 98 (da, da, dobro ste pro-
> citali, 98-ica je u pitanju) i prosto nemam reci...
Imam ja....:)
Nista revolucionarno, ako uporedis sa poboljsanjem sa '96 na '97,
ama bas nista specijalno.
> Igra je dooooo bola. Pocev od uvodnog filma koji traje oko
> 2-3 minuta, preko interfejsa, sve do same igre...
Uvodni film je stvarno uradjen odlicno i to je jedina stvar
koja je bolja nego u '97. Al' ne uzima se NBA '98 zbog filma... :)
Interfejs je, po meni, u '97 bio mnogo jednostaviji, slobodniji
a ne ovakav svemirski ko u '98. ( Dok odu one zilice mozes pivo
da popijes ;)
Veliki, ali veliki nedostatak '98 je tezina igranja...
Ima 4 stupnja tezine i na onom najtezem super_all_stars mozes
sa najjadnijom ekipom da tuces bilo koga i to ladno.
Takodje, lako je ustanoviti pozicije i fore za postizanje koseva
i posle je prakticno vec dosadno igrati.
Novina u '98 su posebni potezi tipa crossover ili drive, ali je pitanje
koliko to opterecuje igru. Varijanta ' A gde mi je ono taster za sut? '
:) je stalno prisutna.
Posebna prica su zakucavanja kad igrac leti do semafora...
Prilicno nerealno...
A i oni komentatori se ponavljaju sa svojim frazama, pa i to
pomalo nervira.
> P.S. Igra je za nekih 40 % bolja od prethodne verzije, po
> meni...
Mozda sam ja i preterano mnogo ocekivao od ovogodisnjeg izdanja
al' ostaje utisak da nisu napravili odlican basket, stavise
'98 su previse opteretili.
Obrni okreni, za gledanje je bolja, za igranje ostaje '97.
simulacije.720legolas,
Da li neko zna poteze na mishu u Fifi 98?
Kako radi joystick (da li ima uklizavanje)?
simulacije.721rades,
-> #720, legolas
> Da li neko zna poteze na mishu u Fifi 98?
> Kako radi joystick (da li ima uklizavanje)?
Na misu, kao i na joystick-u, mozes da koristis samo dva
tastera - odnosno sut i pas.
simulacije.722ksanyi,
Hi!
Obećao sam drugu simulaciju za Bilijard (za win3.11 ) a na žalost nisam
našao.
Dali bi neko mogao da mi pošalje ako ga ima?
Pozdrav!
simulacije.723ksanyi,
Hi!
Već sam tražio ali da ponovim .
Dali neko ima igru BILIJARD ( pool ,devetka , karambol , bilo koji )
i dali bi bio tako dobar da mi ga pošalje ovde ili na mail?
Bio bi mu večno zahvalan!
P.S. može za dos,win,win95