strategije.1034nenad,
Nova datoteka:
windows\fun\*.*
------------------
stardemo.exe 1544k ű Stars! v2.7b: odlična strategija za više igrača (W16)
Evo dakle najnoviji Stars! (31. mart), će izginemo za Stars... :)
strategije.1035morkin,
-> #1033, gmatic> Molim da mi khazu josh neku slicnu igru(nemojte reci civ I,II i net,master
> of orion I i II,col i sl. jer sam ik stoput obrnuo)!!!
Ascendancy? (80 MB full CD-rip)
Igra je slabija od svih koje si naveo, ali može da ubije dosadu par nedelja.
Lepa je grafika.
strategije.1037ica.z,
-> #1035, morkin> Ascendancy? (80 MB full CD-rip)
>
> Igra je slabija od svih koje si naveo, ali moze da ubije dosadu par
> nedelja. Lepa je grafika.
Ascendancy uopshte nije za potcenjivanje... Ima odlichan zvuk (muziku),
dobru grafiku i dosta je privlachna (nije mnogo teshka).
strategije.1038simce,
-> #1034, nenad> windows\fun\*.*
> ------------------
> stardemo.exe 1544k ű Stars! v2.7b: odlična strategija za više
> igrača (W16)
aaah.. najzad :)
> Evo dakle najnoviji Stars! (31. mart), će izginemo za Stars...
> :)
Mi se vec koljemo u e-mail partiji ;)
strategije.1039jexy,
-> #1037, ica.z;;
;; Ascendancy uopshte nije za potcenjivanje... Ima odlichan zvuk (muziku),
;; dobru grafiku i dosta je privlachna (nije mnogo teshka).
Nije za potcenjivanje ???? :) Pa to je najbolja strategija takvog tipa
koju sam ikada igrao. Igra je prosto fantasicna..
strategije.1040legolas,
Da li neko zna vredi li Star General nesto?
Salut
Legolas
strategije.1041baker,
---------------------------
Subjects: RED ALERT disk 1
---------------------------
Mission 10
----------
Posle ubacivanja inzinjera u comandni centar, nalazite se
u zgradi, u kojoj treba da uhvatite bar jednog zivog
tehnicara. E u tome je problem, kako ga uhvatiti ?
Svaki moj pokusaj zavrisio se ubistvom.
p.s. Dosta sam dogurao, zar ne ?
strategije.1042mcule,
-> #1033, gmatic
>> Nego da li neko igra Master of magic i slicne igre (ima
>> li zaljubljenika u ovakve igre)?
Nisam shvatio iz poruke da li si igrao drugi deo - Heroes of
might & magic? To uzmi, će se zabavljaš mesec dana :)
strategije.1045nenad,
-> #1038, simce>> Evo dakle najnoviji Stars! (31. mart), će izginemo za Stars...
>> :)
>
> Mi se vec koljemo u e-mail partiji ;)
Upozorenje - čini mi se da u readme fajlu za ovu verziju piše da
se svi igrači u multiplayer partiji moraju upgrade-ovati
istovremeno da bi ovo radilo pošto ima nekih bitnih izmena.
strategije.1046legolas,
Imam molbu:
boleo bih da ako neko ima dobre nivoe za Warcraft 2 da posalje ili
ako je napravio nesto pa misli da je dobro.
Hvala unapred
Salut
Legolas
strategije.1047jones,
Evo jednog nivoa za WarCraft2 koj sam licno napravio (dugacak je).
hard.zipstrategije.1048tile,
-> #1046, legolasSubject: WarCraft2
Evo ti ovaj, pa podesavaj nivo tezine brojem protivnika.
Imas li ti nesto za mene?
CU :)
4mosta.zipstrategije.1049legolas,
-> #1048, tileHavala na ovome, kad budem ima vise vremena cu da proverim vredi li
sta ;)
>Imas li ti nesto za mene?
Nake druge nivoe cu ti poslati isto kasnije.
Ne znam kakav je tvoj ukus ali ja volim "masovne" bitke, gde odmah na
pocetku imas mnogo vojske kao i tvoj protivnik, bez prava gradjenja
nove (ili ako nemas para ili vremena) i onda URRRRRRRRAAA!!
ili gandijevskim metodama: 'Ajmo, 'Ajde, Svi u napad!
Tu se vidi pravi strateg. :)
Salut
Legolas
strategije.1052tile,
-> #1049, legolas**B0Subject: WarCraft2
>> Ne znam kakav je tvoj ukus ali ja volim "masovne" bitke...
Ja vise volim ceo rat. Da se polako razvijam i osiguravam sve vise i
vise prostora,
a kad dodje vreme onda srucim vojsku na neprijatelja i razbijem ga.
Volim da osetim kako raste moje kraljevstvo.
Najdragocenije bice je Peasant ili Peon!!!
P.S. Kako se u Map Editor-u namesta zadatak (vrati Zuljina u
krug moci i slicno)?
P.P.S. Probaj da namestis ovo.
CU :)
game.zipstrategije.1053legolas,
-> #1052, tile>>Ja vise volim ceo rat. Da se polako razvijam i osiguravam sve vise i
>>vise prostora,
>>a kad dodje vreme onda srucim vojsku na neprijatelja i razbijem ga.
Ja isto to volim, ali ta stvar je mnoge udaljila od WC. Postaje posle
izvesnog vremena dosadno, ako svaki put kreces ispocetka. Mnogo dugo
traje. I najsladji kolac dosadi ako ga mnogo jedes :)
>>P.S. Kako se u Map Editor-u namesta zadatak (vrati Zuljina u
>>krug moci i slicno)?
Kolko ja znam, toga nema. Suvise je komplikovano :). Probao sam da
postavim nesto tako, ali ne ide. Steta sto ne mogu da se postavljaju
i heroji ili okolina iz Beyond The Dark Portal :(
>>P.P.S. Probaj da namestis ovo.
??????? Kakve ovo ima veze sa WC? :)
Salut :)
strategije.1055nenad,
-> #1053, legolas> Ja isto to volim, ali ta stvar je mnoge udaljila od WC. Postaje posle
> izvesnog vremena dosadno, ako svaki put kreces ispocetka. Mnogo dugo
> traje. I najsladji kolac dosadi ako ga mnogo jedes :)
Ja sam partije u Warcraft-u igrao sa uživanjem po celu noć. Lepo
polako na najsporije, planiram, utvrđujem se, izazivam ;) i onda
kada osetim trenutak krenem. I posle onih pravih teških misija
uvek bih pauzirao par dana jer bi mi mozak bio zamoren
razmišljanjima o archer-ima, katapultima, kovačnicama i
ostalima... :)
Ipak, postoje i misije gde i nema proizvodnje već samo dobiješ
vojsku - neka spasavanja, eskorti i slično.
strategije.1056tile,
-> #1049, legolas**Subject: WarCraft2
>>Ne znam kakav je tvoj ukus ali ja volim "masovne" bitke...
Evo ti jedne "masovne" bitke.
death.zipstrategije.1057tile,
-> #1053, legolasSubject: WarCraft2
>>??????? Kakve ovo ima veze sa WC?
Nema nikakve. To je P.P.S.
Moj savet je da probate ovaj death.zip.
CU :)
strategije.1058simce,
-> #1054, goxi> Neko je trazio bese war2ed95.exe??
> Evo ga ide zapakovan.
Hvala :)
Sad najzad mogu i ja malo da divljam praveci nivoe :)
strategije.1059legolas,
-> #1055, nenad>>Ja sam partije u Warcraft-u igrao sa uživanjem po celu noć. Lepo
>>polako na najsporije, planiram, utvrđujem se, izazivam ;) i onda
Nemoj da pricas :). To i ja volim, ali ne preterujmo. Steta sto tvoja
vojska reaguje automatski, pa ne mozes da sprecis ubijanje :) Kazem
ti, nekad sam mogao da isto tako da davim i mrcvarim nivo, ali sad me
mrzi. Ne mogu vise od jednog nivo dnevno. Sta ces... Ostario sam ;)
strategije.1061jones,
Otvorena je nova grupa WARCRAFT za ljubitelje ove genijalne
strategije (misli se na drugi deo).Zaintresovani neka mi se jave na
MAIL.Grupa ce se baviti igranjem preko modema,organizovali bi se
turniri za one clanove koji se prethodno prijave na unapred najavljeni
turnir,igrao bi se neki ne bas mnogo veliki nivo (po dogovoru
ucesnika).Pored ovaga u grupi bi se vrsila razmena didatnih
nivoa,...
strategije.1062jones,
Otvorena je nova grupa WarCraft (2),imajos mesta ,pa,zaintresovani
neka se jve na mail....
strategije.1063goxi,
Imam jedan strasno veliki problem( tice se WARCRAFT II).Kada hocu da preko
modema igram sa nekim, niti ja mogu nega da zovem preko "call", niti mogu da
"answer"-iram.Naime, kada ja odem na answer, on kod onog Clear stringa
jednostavno zakoci, nece dalje da ide na init string....Tako isto kad odem i
na call, jednostavno mi zaglavi kod Clear stringa i posle moram ono
"cancel",pa pokusavam pokusavam ali opet samo stoji kod Clear stringa.
POMAZI TE !!!!!!!!!!
Unapred HVALA!!
Pozdrav!
strategije.1064rades,
Pitanje za igru Red Alert:
Da li je moguce kada se igra preko modema da sa drugom preko zice
budem saveznik i da unistavamo kompjutere?
strategije.1065jones,
Grupa WarCraft je upravo prosirena,pa zantresovani...javite se...
strategije.1066gmatic,
Kako sa GDU-jima u C&C da predjem onaj nivo kad imas samo jednog komandosa
i helikopter (ja pridjem gradjevini i miniram je a ona pukne i oduzme mi
malko energije a da stvari budu jos gore pred bazom me saceka rulja i
olesi me).
Kako da sa NOD-ovima predjem nivo gde treba nesto da pokupis a imas samo
3 tenka jedan(ili dva)dzipa jedan rocket dzip i ljudice (sorry sto neznam
imena vozila al sta ce mi to).Ja pokupim to al dok stignem dotle oni me olese.
Posle se pojavi onaj zuti dim za helis valjda na jednom mestu.
strategije.1067johnnya,
-> #1066, gmatic >> Kako sa GDU-jima u C&C da predjem onaj nivo kad imas samo jednog
>> komandosa i helikopter (ja pridjem gradjevini i miniram je a ona pukne i
Kada helikopterom pređeš potok, idi sa komandosom pažljivo gore-levo
uništi još jedan SAM-SITE i tu dovedi hel. Zatim sa komandosom idi
gore (pazi na vojnike) dok ti teren to dozvoljava, ponovo dovedi hel
do komandosa i sačekaj da džip koji patrolira ode dole.
Sada prebaci komandosa preko stena, vrati hel. nazad i komandosom idi
gore-levo, pa desno, tačnije do bočnog ulaza u bazu. Tu te rulja neće
olešiti :), treba samo da protrčiš pored jednog tenka i uništiš bilo koju
zgradu u bazi. Time si završio tu misiju.
PS
Ako budeš imao sreće uništićeš _pravu_ zgradu :)
strategije.1068jones,
Otvorena je nova grupa WarCRaft (bas sam dosadan....)
strategije.1069tile,
-> #1066, gmatic>> Kako da sa NOD-ovima predjem nivo gde treba nesto da pokupis a
imas samo
>> 3 tenka jedan(ili dva)dzipa jedan rocket dzip i ljudice (sorry sto
neznam
>> imena vozila al sta ce mi to).Ja pokupim to al dok stignem dotle
oni me olese.
>> Posle se pojavi onaj zuti dim za helis valjda na jednom mestu.
Prvo trebas da sa tenkovima i ljudima upadnes u bazu, pa dok su oni
zauzeti
prodjes sa covekom tamo gde ce biti dim.
Posle motorom udjes odozgo, razbijes zid i cornes 'ono'.
Ostaje ti da udjes covekom u helikopter.
CU 8)
strategije.1070dragosh,
-> #1064, rades--> Pitanje za igru Red Alert:
--> Da li je moguce kada se igra preko modema da sa drugom preko zice
--> budem saveznik i da unistavamo kompjutere?
Da..mada vise volim oci u oci! ;))
strategije.1071jones,
Oce neko u grupu WarCraft pre nego sto pocne turnir?
strategije.1072blue,
Evo ocu ja! :)
strategije.1073blue,
u grupu za warcraft
strategije.1074gmatic,
-> #1067, johnnya==> Ako budes imao srece unistices _pravu_ zgradu :)
Imao sam istu a tenk nisam ni sreo.
strategije.1075gmatic,
-> #1069, tile==> prodjes sa covekom tamo gde ce biti dim.
A gde ce biti dim posto je tesko uociti bez radara?
strategije.1076alec,
-> #1071, jones> Oce neko u grupu WarCraft pre nego sto pocne turnir?
Ocu ja
strategije.1077acap,
-> #1071, jones> Oce neko u grupu WarCraft pre nego sto pocne turnir?
Ja bih
strategije.1078nenad,
-> #1068, jones> Otvorena je nova grupa WarCRaft (bas sam dosadan....)
Pa i jesi. :) Čemu grupa kad ima ovde lepo tema za strategije... :)
strategije.1079rades,
-> #1070, dragosh> --> Pitanje za igru Red Alert:
>
> --> Da li je moguce kada se igra preko modema da sa drugom
> preko zice --> budem saveznik i da unistavamo kompjutere?
>
> Da..mada vise volim oci u oci! ;))
Pa kako??? (sta i gde treba podesiti)
strategije.1081jones,
-> #1079, rades>> > Otvorena je nova grupa WarCRaft (bas sam dosadan....)
>> Pa i jesi. :) Cemu grupa kad ima ovde lepo tema za strategije... :)
Ova grupa se bavi iskljucivo rezmanom nivoa za ovu igru i njenjim
modemskim igranjem.Oranizuju se turniri(upravo),lige,...
strategije.1082epson,
-> #1075, gmatic
│ A gde ce biti dim posto je tesko uociti bez radara?
└─────────────────────────────────────────────────
Prošetaj se mišem po celoj mapi - po crnom .
strategije.1083jones,
Oce neko u grupu WarCraft pre neko sto pocne turnir ( pocine u
petak),prijave na Mail......
pozdrav
strategije.1084tile,
-> #1075, gmaticNesto ispod njihove baze (ispod donjeg desnog ugla, pa ides gde te
put vodi)..
CU :)
strategije.1085tile,
Subject: C&C
Kad sam kupio igru od pirata, dobio sam neki fajl za hack-iranje
game.dat-a valjda.
Napravio ga je neki Hybrid. Kada startujes prvo njega,
pa igru, imas neograniceno $.
Neznam da li ga ti imas, ali evo ga stize.
hybryd.zipstrategije.1086epson,
-> #1077, acap
│ Ja bih
└─────────────────────────────────────────────────
Daj bre nenade/dzakicu objasnite ljudima da postoji i MAIL režim .
strategije.1087acap,
Imam mali problem sa igrom Red Alert.Ne mogu da predjem dvanaestu misiju
za Ruse.Naime istrebio sam sve jedinice i gradjevine i trebam da zarobim
neke objekte na ostrvu ali glavna gradjevina je minirana a ja ne mogu nikako
da dodjem do nje a da ona ne eksplodira.Postoji li neki put koji nije osetljiv?
Molio bih da mi neko odgovori sto pre jer moram da vratim igru drugu.
acap
strategije.1088acap,
-> #1086, epson> Daj bre nenade/dzakicu objasnite ljudima da postoji i MAIL rezim .
Stvarno? Da ne poverujes. :)))))
strategije.1089nenad,
-> #1081, jones> Ova grupa se bavi iskljucivo rezmanom nivoa za ovu igru i njenjim
> modemskim igranjem.Oranizuju se turniri(upravo),lige,...
Znam, ali ne vidim zašto razmena nivoa ne bi zanimala širi krug
članova Sezama, kao ni razlog da se ovde ne razmenjuju iskustva
ili organizuje liga i turnir. Tako ćete privući i više učesnika,
svakako više nego da svaki drugi dan šalješ "e, oće neko u
grupu".
U poslednje vreme imam utisak da je zavladala neka manija
sakrivanja u grupe. Grupe služe da se u njima priča o nekim
stvarima koje zaista ne mogu da zanimaju širi krug ljudi, a ne
pokrene se diskusija o nekoj igri - ajmo grupu za tu igru,
postane aktuelna druga igra - ajmo grupu za tu igru.
Čemu služi konferencija IGRE nego da se u njoj piše o igrama?
Čemu služi tema strategije nego da se u njoj piše o
najpopularnijoj strategiji 1996. po gotovo svim anketama -
Warcraft-u 2.
strategije.1090jones,
-> #1089, nenad>> Znam, ali ne vidim zasto razmena nivoa ne bi zanimala siri krug
>> clanova Sezama, kao ni razlog da se ovde ne razmenjuju iskustva
>> ili organizuje liga i turnir.
Ajde probaj da ovde organizujes turnir,evo ja cu prvi da se
prijavim.
>> Grupe sluze da se u njima prica o nekim
>> stvarima koje zaista ne mogu da zanimaju siri krug ljudi
Mislis?Pa,nisam bas primetio da je to tako...Prelistaj stare
poruke u ovoj konferenciji pa ces da vidis koliko se ljudi
raspitivalo :da li postoji grupa za fanove WarCRafta (2),a i mnogih
drugih igara...
P.S.Neznam cemu ovolika frka oko svega ovoga....
I za kraj :"Oce neko u grupu....." :)))))))
pozdrav
strategije.1091gmatic,
-> #1082, epson==> Prosetaj se misem po celoj mapi - po crnom .
Izvini nasao sam bez pomoci. Hvala ti. Nemoras ljudicima da prosetas do tog
vec mozes i motorcetom. Ja sam tako uradio jer mi niko nije preostao.
Hvala.
strategije.1092gmatic,
-> #1084, tile==> Nesto ispod njihove baze (ispod donjeg desnog ugla, pa ides
==> gde te put vodi)..
Video sam samo sto moras da prodjes kroz bazu da bi dosao tu.
Hvala.
strategije.1093gmatic,
-> #1085, tile==> Kad sam kupio igru od pirata, dobio sam neki fajl za
==> hack-iranje game.dat-a valjda.
==> Napravio ga je neki Hybrid. Kada startujes prvo njega,
==> pa igru, imas neograniceno $.
==> Neznam da li ga ti imas, ali evo ga stize.
Ja imam nesto slicno (a mozda i isto) al nemas neograniceno nego se "samo"
netrose pare. Super!
strategije.1094gmatic,
-> #1090, jones==> I za kraj :"Oce neko u grupu....." :)))))))
Neko sigurno oce ali nezna se ko sto bi DV rekao.
strategije.1095silence,
-> #1089, nenad
Lepo je čovek napisao još pre par poruka zašto otvara grupu - organizuje
turnir u modem-partijama. Misliš da bi trebalo da se o turniru dogovaraju
ovde??? Šta da rade oni koji ne učestvuju u turniru, da svaki dan bleje u
poruke koje ih ne zanimaju?
> U poslednje vreme imam utisak da je zavladala neka manija
> sakrivanja u grupe. Grupe služe da se u njima priča o nekim
> stvarima koje zaista ne mogu da zanimaju širi krug ljudi, a ne
Upravo o tome i pričam.
A, da je ovde reč o skrivanju - ne bih baš rekao - čovek lepo zove ko hoće!
strategije.1096darth.vader,
-> #1094, gmatic>> Neko sigurno oce ali nezna se ko sto bi DV rekao.
:)))))))
Svaka cast majstore :)
strategije.1097gmatic,
E sad me muci nivo u C&C kad imas komandosa, 4 bazukasa i 2 inzenjera.
Naravno sa NOD-ovima. Kako preci. Kad sa bazukasima probam da gadjam
tornjeve dolete dva helisa i skoro me olese. Aj probacu josh.
strategije.1098epson,
-> #1093, gmatic
│ Ja imam nesto slicno (a mozda i isto) al nemas neograniceno nego se "samo"
└─────────────────────────────────────────────────
'Neograničeno' nije 'ne troše se' ?
strategije.1099simce,
-> #1097, gmatic> E sad me muci nivo u C&C kad imas komandosa, 4 bazukasa i 2
> inzenjera. Naravno sa NOD-ovima. Kako preci. Kad sa bazukasima
> probam da gadjam tornjeve dolete dva helisa i skoro me olese.
> Aj probacu josh.
Proshetaj malo mapom i nacices napushtenu bazu.
Nju treba da zauzmesh i onda izgradish neshto, i tako..
Koliko se secam baza je u donjem levom uglu :)
strategije.1100johnnya,
Ne znam da li sam otkrio toplu vodu, ali neko se ovde žalio da se ne
može komandovati ORCA helikopterima (C&C) u letu.
Tačno je da se mišem ne mogu selektovati u letu, ali zato
ako od njih napraviš tim (dok su selektovani pritisneš npr. CTRL-1)
možeš u vazduh da ih pozivaš (prostim pritiskom na taster 1) i zadaješ
im povlačenje ili drugi cilj...
Možda fora radi i za RA.
strategije.1101sfilip,
-> #1100, johnnya> Ne znam da li sam otkrio toplu vodu, ali neko se ovde žalio da se ne
> može komandovati ORCA helikopterima (C&C) u letu.
otkrio si 300 bps vezu ;)
naravno da se može komandovati vazdušnim jedinicama, tako što se selektuju u
grupe, kako beše, shift+broj ili alt+broj ili ctr+broj, pa se pozivaju sa
dotičnim brojem, ali ajde ti meni reci kako ja da migovima u letu ili bilo
kako napadnem neprijateljske helikoptere? Da podsetim, ako miga pošalješ na
apača (ili obrnuto), dok je drugi na zemlji, pa taj drugi za to vreme poleti,
on će u ga napasti u svakom slučaju, ali dok je drugi u letu nema šanse da ga
napadneš...
strategije.1102nenad,
-> #1090, jones> Ajde probaj da ovde organizujes turnir,evo ja cu prvi da se
> prijavim.
Pa šta ti drugo radiš? :) Razlika je samo u tome što one koji se
prijave za turnir "odvedeš" u grupu.
> Mislis?Pa,nisam bas primetio da je to tako...Prelistaj stare
> poruke u ovoj konferenciji pa ces da vidis koliko se ljudi
> raspitivalo :da li postoji grupa za fanove WarCRafta (2),a i mnogih
> drugih igara...
Što ne znači da su u pravu. Rekao sam već u prethodnoj poruci -
zavladala je neka manija sakrivanja u grupe, izgleda da svako
voli da se ogradi, označi svoju teritoriju i tamo "deluje". ;)
> P.S.Neznam cemu ovolika frka oko svega ovoga....
Recimo da i mene zanimaju nivoi i poneki savet za Warcraft, a ne
pada mi na pamet da ulazim u grupu koja obično traje dok članove
ne prođe volja - iz prostog razloga što nemam vremena da se sada
posvetim tome, ali možda ću imati vremena za 15, 30 dana... Onda
pogledam ovu temu i sve je tu. Voleo bih i da nivoi koji se šalju
ostanu ovde i budu dostupni većem broju ljudi i zauvek (poruke u
grupama se povremeno brišu)...
Voleo bih da čujem makar jedan razlog da se o ovim stvarima ne
razgovara u temi. Biće puno poruka? Odlično, ako ih bude u dužem
vremenskom periodu i vidimo da to suviše ometa temu 'strategije'
- eto teme Warcraft.
strategije.1103ivanl,
-> #1100, johnnya
Jo> Ne znam da li sam otkrio toplu vodu, ali neko se ovde žalio da se ne
Jo> može komandovati ORCA helikopterima (C&C) u letu.
Jesi ;)
Jo> Tačno je da se mišem ne mogu selektovati u letu, ali zato
Jo> ako od njih napraviš tim (dok su selektovani pritisneš npr. CTRL-1)
Jo> možeš u vazduh da ih pozivaš (prostim pritiskom na taster 1) i
Jo> zadaješ im povlačenje ili drugi cilj...
Jo> Možda fora radi i za RA.
Radi, a RA vidiš i kojoj grupi pripada, piše mu broj kad ga selektuješ.
strategije.1104jones,
-> #1102, nenad>> Razlika je samo u tome sto one koji se
>> prijave za turnir "odvedes" u grupu.
Grdno gresis sine,ja ih prvo "odvedem" u grupu,pa tek onda
organizuje turnir...
>> Recimo da i mene zanimaju nivoi i poneki savet za Warcraft, a ne
>> pada mi na pamet da ulazim u grupu koja obicno traje dok clanove
>> ne prode volja - iz prostog razloga sto nemam vremena da se sada
>> posvetim tome
Eee,pa onda neces ni toliko da vidis,a koliko ce grupa da traje
vreme ce da pokaze...Svojim ulaskom u grupu ti se nicime ne
obavezujes.Zato se i turnir organizuje po principu: ucestvuju oni
koji se prijave za isti.
>> Voleo bih da cujem makar jedan razlog da se o ovim stvarima ne
>> razgovara u temi. Bice puno poruka? Odlicno, ako ih bude u duzem
>> vremenskom periodu i vidimo da to suvise ometa temu 'strategije'
>> - eto teme Warcraft.
Pa,necemo valjda da smetamo ljudima samo da bi ti video da to
nekome smeta...A sto se tice nagomilanih poruka toga bi bilo i
suvise.Zamosli da stalno ovde kacis tablice parova
,rezultate,predloge,...Mozda ti volis WarCraft,ali veruj mi,ima
onih goji ga bas i neljube...
P.S.Ako oces javi mi se za 15-30 dana kad budes imao vremena.....
pozdrav
strategije.1105tile,
-> #1090, jones>> Recimo da i mene zanimaju nivoi i poneki savet za Warcraft, a ne
>> pada mi na pamet da ulazim u grupu koja obično traje dok članove
>> ne prođe volja - iz prostog razloga što nemam vremena da se sada
>> posvetim tome, ali možda ću imati vremena za 15, 30 dana... Onda
>> pogledam ovu temu i sve je tu. Voleo bih i da nivoi koji se šalju
>> ostanu ovde i budu dostupni većem broju ljudi i zauvek (poruke u
>> grupama se povremeno brišu)...
>>
>> Voleo bih da čujem makar jedan razlog da se o ovim stvarima ne
>> razgovara u temi. Biće puno poruka? Odlično, ako ih bude u dužem
>> vremenskom periodu i vidimo da to suviše ometa temu 'strategije'
>> - eto teme aMolim te ne se*i!
Ako hoces poslacemo fajlove koje su bili u grupiali nemoj da diskuoen
svi ovo da cie Bye :(
strategije.1106tile,
Au, ala su lose veze!
strategije.1107dragosh,
-> #1102, nenadRe: grupa Warcraft
--> Što ne znači da su u pravu. Rekao sam već u prethodnoj poruci -
--> zavladala je neka manija sakrivanja u grupe, izgleda da svako
--> voli da se ogradi, označi svoju teritoriju i tamo "deluje". ;)
Pa svako voli da bude "gazda" ;))).Nego,oćemo li da pravimo te turnire
ili šta? Evo,ja bih mogao da organizujem nešto za Red Alert,recimo
vikend-turniri?
strategije.1108gmatic,
E sad me muci nivo u C&C kad imas komandosa, 4 bazukasa i 2 inzenjera.
Naravno sa NOD-ovima. Kako preci. Kad sa bazukasima probam da gadjam
tornjeve dolete dva helisa i skoro me olese. Aj probacu josh.
strategije.1109jones,
-> #1107, dragosh>> Re: grupa Warcraft
>>
>> --> Sto ne znaci da su u pravu. Rekao sam vec u prethodnoj
poruci -
>> --> zavladala je neka manija sakrivanja u grupe, izgleda da svako
>> Dalje (Da/Ne/Bez pauze/Sledeca)?
>> --> voli da se ogradi, oznaci svoju teritoriju i tamo "deluje".
;)
>>
>> Pa svako voli da bude "gazda" ;))).Nego,ocemo li da pravimo te
turnire
>> ili sta? Evo,ja bih mogao da organizujem nesto za Red
Alert,recimo
>> vikend-turniri?
Pa napravi grupu Read Aleart.... :)))))
strategije.1110mango,
-> #1089, nenad> U poslednje vreme imam utisak da je zavladala neka manija
> sakrivanja u grupe. Grupe sluze da se u njima prica o nekim
Stvarno? Od koga? ;)
strategije.1111gmatic,
-> #1098, epson==> 'Neograniceno' nije 'ne trose se' ?
Ne jer neograniceno je FF a netrose se je manje of FF al neopada.
strategije.1112gmatic,
-> #1099, simce==> Proshetaj malo mapom i nacices napushtenu bazu.
==> Nju treba da zauzmesh i onda izgradish neshto, i tako..
==> Koliko se secam baza je u donjem levom uglu :)
Vish toga se nisam setio
strategije.1113orlic,
-> #1098, epson
Ep>
Ep> │ Ja imam nesto slicno (a mozda i isto) al nemas neograniceno nego se
Ep> "samo" └─────────────────────────────────────────────────
Ep> 'Neograniceno' nije 'ne trose se' ?
Nije. Ako imas 2500 hiljada koje se ne povecavaju ni smanjuju ajd kupi MCV.
Ako imas beskonacno, problema nema. A sta tek sa misijama gde dobijes 1000
i ne mozes da muzes pare?
strategije.1114mgmilos,
-> #1087, acapAko vec nisi preso onda ne znas da prvo treba inzenjerima zauzeti
sve TECH-centrove, a tek onda zauzeti main building.
strategije.1115gmatic,
-> #1114, mgmilos==> Ako vec nisi preso onda ne znas da prvo treba inzenjerima
==> zauzeti sve TECH-centrove, a tek onda zauzeti main building.
Sem ako imas cheat.
strategije.1116tile,
Evo su nivoi koji su prosli kroz grupu.
pudfiles.zipstrategije.1117dragosh,
-> #1109, jones--> Pa napravi grupu Read Aleart.... :)))))
Xm,pa bilo reči o grupama i sakrivanjima u iste ;).
A i nemam nešto baš puno vremena ovih dana ;(.
p.s. i kad bih je napravio,sigurno se ne bi zvala "Read Aleart",
nego Red_Alert ;).
pozdrav
strategije.1118tomcat,
===========================================================
A.I. Wars - The Insect Mind v2.1a
(c)1997 John A.Reder.Sumware Software This game allows you
to design the Artificial intellegence of a Insect like
mechinized unit. Once you feel that your A.I. program is
ready, then you can send it into battle to see how good it
handles itself.
We also encourage competitions and tournaments.
Official A.I. Wars Web Page:
http://ourworld.compuserve.com/homepages/John_Reder/ai.htm
===========================================================
Nisam bio siguran da li da stavim ovo u programiranje ili igre.
Ja sam ostao bez reci kada sam video. Prva "igra" u kojoj
ucestvujete totalno i samo svojom inteligencijom. Stvar je
jos u povoju ali vec je dobila mnoge nagrade poznatih casopisa.
I vec sam poceo da pravim svoju "bubu" iz miloste nazvanu
Terminator. Verujte, vredi svaki bajt.
strategije.1119buva,
-> #1118, tomcat
(;)===========================================================
(;)A.I. Wars - The Insect Mind v2.1a
hm.. zvuchi mnogo zanimljivo.. jel mozhesh da poshaljesh to ovde?:)
strategije.1120tomcat,
-> #1119, buva>===========================================================
>A.I. Wars - The Insect Mind v2.1a
>
>
> hm.. zvuchi mnogo zanimljivo.. jel mozhesh da poshaljesh to
ovde?:)
Da je zanimljivo.. jeste! Veliko je oko 5.3 MB pa bi bilo bolje da to
ucini moderator konferencije za opste dobro :)
strategije.1121space.ace,
-> #1119, buva> hm.. zvuchi mnogo zanimljivo.. jel mozhesh da poshaljesh to ovde?:)
Arhiva sa najnovijom verzijom programa (v2.21) ima malo preko 5MB,
so, ako se nekome skida to sa Internet-a izvolite...
strategije.1122darth.vader,
-> #1120, tomcat>> Da je zanimljivo.. jeste! Veliko je oko 5.3 MB pa bi bilo bolje da to
>> ucini moderator konferencije za opste dobro :)
Aux...
Ok, moderatore, prozvan si ! ;))
See ya, Darth :)
strategije.1123mmilovic,
imali sifri za red alert ako znate odgovorite mi na username mmilovic
strategije.1124rades,
-> #1123, mmilovic> imali sifri za red alert ako znate odgovorite mi na username
> mmilovic
Ko zna neka odgovori svima ovde u conf.
strategije.1125sfilip,
jeli... seća li se neko wing komandera 1? tada sam imao atarija, a vala ni
dvojku nisam igrao, a ne bih ni igrao s' obzirom na očajnu borbu.. nego, seća
li se neko kako je sve počelo? kakav je početak scenarija, kako su ljudi
zaratili sa mačkama? ;)
strategije.1126cragulyatz,
Zna li ko shifre za Z i GENEWARS!
strategije.1127dsasa,
HITNO!!!
Imam WarCraft II koji puca posle svakog cina. Postoji li nesto
cime se to moze ispraviti ili neka neko prikaci ovde snimljene
pozicije samog pocetka 5. nivoa (za pocetak).
strategije.1128dsasa,
UNAPRED ZAHVALAN DO GROBA...
POMAGAJTE...
strategije.1129tile,
>> HITNO!!!
>> Imam WarCraft II koji puca posle svakog cina. Postoji li nesto
>> cime se to moze ispraviti ili neka neko prikaci ovde snimljene
>> pozicije samog pocetka 5. nivoa (za pocetak).
Ovo je za verziju Tides Of Darcnes, kao covek.
Nisam bas siguran koji je nivo.
save12.arjstrategije.1130nenad,
-> #1125, sfilip> dvojku nisam igrao, a ne bih ni igrao s' obzirom na očajnu borbu..
> nego, seća li se neko kako je sve počelo? kakav je početak
> scenarija, kako su ljudi zaratili sa mačkama? ;)
Po sećanju iz uputstva za prvi deo:
1. Uspostavljen je kontakt
2. Potpisan je mir
3. Mačke su zbrisale nekoliko planeta-kolonija
Dakle vrlo maštovito... Inače sve je bilo objašnjeno kroz neke
citate iz štampe kada se sve to dešavalo.
strategije.1131johnnya,
Da li postoji način da se C&C prevari sa forom : Already connected
pošto samo ima opcije DIAL/ANSWER/NULL MODEM
...
Znate ono, povežete direktno dva modema, u comm. programu otkucate
ATA (ATD), izađete iz programa bez prekida veze, startujete igru
et voila :)
strategije.1132dsasa,
-> #1129, tileHVALA ZA SNIMLJEN 5. NIVO ZA WARCRAFT II, to je to ali..
Presao sam do 7. nivoa i opet mi je blokirao...
Ako neko nema nista pametnije da radi neka mi okaci
snimljenu poziciju 8. nivoa za WC II
Da ne budem dosadan, nije hitno ali... Unapred hvala.
strategije.1133drejk,
>> Presao sam do 7. nivoa i opet mi je blokirao.
a da ti ponovo snimis a?
strategije.1134namcor,
JEl zna neko sifre za red alert ako zna neka mi posalje trebaju mi
ko leba.
Ocaj
strategije.1135dsasa,
-> #1133, drejk Sta da snimim ponovo, kad blokira na kraju svakog cina. Mislio sam
da ce blokirati tek na 10. a on blokira na 8.
strategije.1136payce,
-> #1135, dsasa[-] Sta da snimim ponovo, kad blokira na kraju svakog cina.
[-] Mislio sam da ce blokirati tek na 10. a on blokira na 8.
Odavno je lexus kachio snimljene pozicije na kraju svakog
china. Dakle, kucaj:
..co jo igre
..co fi strategije lexus /a /t
Trazi: Warcraft
Ako ne nadje nishta, onda idi u Igre.2.
Btw, imash RIP Warcraft II: Beyond the Dark Portal, na 14
disketa, sadrzhi i Tides of Darkness i BTDP, a ne blokira
posle svakog china.
strategije.1137gonzo,
-> #1134, namcor> Jel zna neko sifre za red alert ako zna neka mi posalje trebaju
> mi ko leba.
Postoji cheat, al ga nemam.. ako neko ima, bilo bi pozeljno..
strategije.1138payce,
Broj poruke uz koju su okachene pozicije za Warcraft II
je 4.370.
Uzhivaj u ostalim nivoima :)
strategije.1139dsasa,
HVALA SVIMA koji su se potrudili da mi pomognu oko WARCRAFT II dobio
sam ....
strategije.1140sfilip,
Igram Wages Of War... već dva dana... ispale mi ochi...
pa ovako... utisci su... nije loše.
Igra se na poteze, u teoriji liči na Jagged Aliance, ali u suštini se vrloo
razlikuje. Po nekim stvarima je lošija od J.A. (upravljivost, i podosta
stvari), a po nekim bolja. Grafika je 640*480, sasvim Ok urađeno, animacije
kretanja, pucanja, i ostalog su isto Ok urađene. Izgleda da su pokušali da
najviše urade na realnosti, i jesu donekle uspeli, mada se ovako dobija manja
sloboda nego u J.A. Nema više skupljanja predmeta, korišćenja, itd. Ipak,
prisutan je veliki broj oružija, od pištolja, lakih automata, preko sačmara,
karabina, raznih pušaka, automatskih pušaka, teških mitraljeca, pa čak ima i
minobacač... Sva oprema je urađena tako da bude kao u stvarnosti, mada, ko će
ga znati kako reaguje vojnik kada ga pogodi metak iz parabeluma, ili iz
s&w kolta :)
Kampanja je urađena kao skup misija, (i tu gubi u slobodi, u poređenju sa
J.A.), ali su zato misije urađene ok, mada postoji dosta gluposti i
odugovlačenja, nepotrebnih.
Tako, nije loša stvar, vredi je pogledati :)
strategije.1141morkin,
-> #1132, dsasa> HVALA ZA SNIMLJEN 5. NIVO ZA WARCRAFT II, to je to ali..
> Ako neko nema nista pametnije da radi neka mi okaci
> snimljenu poziciju 8. nivoa za WC II
Original igra nakon 5. i 8. nivoa pušta animacije.
Postoje dve verzije CD ripa.
Prvu imaš ti i ona baguje kad se pušta animacija. Druga ne. Postaraj se da
nabaviš ovu drugu verziju.