IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - strategije

strategije.1650 goth,
Evo jedno pitanje za ASCENDANCY: Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete, kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu, a ona se i dalje vodi kao protivnicka.
strategije.1651 pvlada, -> #1649, goth
> Uh...ima gomila stvari koja se moze reci o HMM1&2. Bolje postavi neko > konkretno pitanje. Moj predlog ti je da provaljujes sam, jer igra Hvala za odgovor, a video sam i sam da igra nije mnogo teška, ali imam neka pitanja: "Za šta služi koja nauka,kako da nabavim tu magiju za rudnike, koji je to stepen magije, s' kim je najolje da započnem igru, da li trebam da kupujem još puno heroja u toku igre i koje ?" Pozdrav Vlada P.S. Nadam se da ne davim ;)
strategije.1653 darth.vader, -> #1641, saint
>> A kakva je Strategija Masters of Magic ? U svakom slucaju, nije losa... See ya, Darth :)
strategije.1654 saint, -> #1650, goth
=> Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete, => kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu, => a ona se i dalje vodi kao protivnicka. Potrebni su ti moduli Invaders... Lice malo na Colonijalce...
strategije.1655 morkin, -> #1650, goth
> Evo jedno pitanje za ASCENDANCY: > > Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete, > kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu, > a ona se i dalje vodi kao protivnicka. Napravi brod sa invasion modules (valjda se tako zove).
strategije.1656 vasic, -> #1650, goth
> Evo jedno pitanje za ASCENDANCY: > > Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete, > kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu, > a ona se i dalje vodi kao protivnicka. Ako se dobro sećam, (tj. ako sam pogodio igru:)) za osvajanje planete treba da imaš invazione module na svom brodu/brodovima. Što ih imaš više, više ćeš marinaca moći da spustiš i veća ti je šansa za uspeh.
strategije.1657 saint, -> #1656, vasic
=> Ako se dobro secam, (tj. ako sam pogodio igru:)) za osvajanje planete => treba da imas invazione module na svom brodu/brodovima. Sto ih imas => vise, vise ces marinaca moci da spustis i veca ti je sansa za uspeh. Nije zato... Slusaj: Na planeti se nalaze nekakvi moduli... Izgledaju kao nekakvi lanseri raketa... Ima vise vrsta, e sad imas one slabije i za njih ti je potreban 1 invasion modul, ali imas i one jace koje dobijes sa napretkom tehnologije i za njih ti je potrebno 2 modula... E sad kada napadas planetu pazi da unistis bas sve lasere i stitove u orbiti jer ako ti ostane samo 1 laser potrosices jos 1 invadera... Znaci: Treba ti tacno 1 invader vise nego sto ima odbrambenih baza na planeti... Naravno mozes ti da imas i vise invadera Od viska glava da boli nece... E sad 1 HINT: Sto vise FABRIKA brze ce ti se graditi BRODOVI i druge stvari...
strategije.1658 goxi, -> #1652, retaliator
>> prodajem cd Pacific general za 45din.Ponude slati na mail. Ti svaki dan prodajes po jedan CD. A zasto lepo odmah ne bi sastavio jedan CD katalog, i poslao ga, pa da nemoras svaki dan da pises po 100 poruka...
strategije.1659 goth, -> #1651, pvlada
-> Hvala za odgovor, a video sam i sam da igra nije mnogo teska, -> ali imam neka pitanja: "Za sta sluzi koja nauka,kako da nabavim -> tu magiju za rudnike, koji je to stepen magije, s' kim je -> najolje da zapocnem igru, da li trebam da kupujem jos puno heroja -> u toku igre i koje ?" Ovako, prvo mi moras reci da li igras HMM 1 ili 2.
strategije.1660 saint, -> #1659, goth
=> Ovako, prvo mi moras reci da li igras HMM 1 ili 2. Ma bre HMM2 uopste nije tezak... Cim sam provalio foru stigao sam do 8 nivoa...
strategije.1661 pvlada, -> #1660, saint
> Ma bre HMM2 uopste nije tezak... U pravu si ;) > Cim sam provalio foru stigao sam do 8 nivoa... Koju ? Pozdrav Vlada
strategije.1662 pvlada, -> #1659, goth
> Ovako, prvo mi moras reci da li igras HMM 1 ili 2. HMM2, ali sad nije toliko bitno, provalio sam dosta fora ;) Pozdrav Vlada
strategije.1663 spaceman, -> #1653, darth.vader
>>> A kakva je Strategija Masters of Magic ? > > U svakom slucaju, nije losa... E, na ovo moram da reagujem. Master of Magic je SJAJNA igra i najbolja potezna strategija (i vise od strategije) sa odlicno uradjenom borbom, fantasticno ukombinovanim magijama, gradjevinama, rasama... Ocena igre je cista desetka. Space Jedina mana je sto nije moguce mrezno ili modemsko igranje.
strategije.1664 retaliator,
prodajem cd pacigic general za 45din.ponude slati na mail.
strategije.1665 legolas,
Da li neko yna da li će Star general da radi na dx4?
strategije.1666 morkin, -> #1665, legolas
> Da li neko yna da li će Star general da radi na dx4? Pošalji mi fajl DPLAYX.DLL pa ću da ti kažem. ;(
strategije.1667 dragosh, -> #1658, goxi
> Ti svaki dan prodajes po jedan CD. A zasto lepo odmah ne bi sastavio jedan > CD katalog, i poslao ga, pa da nemoras svaki dan da pises po 100 poruka... Tako je :). Jeste da poruka nije bila upucena meni,ali evo jednog kataloga CD naslova(za one koji ne prate male oglase), a za datalje,uslove i eventualnu prinovu naslova procitati res i/ili poslati mail. pozdrav trio.arj
strategije.1668 legolas, -> #1666, morkin
**Pošalji mi fajl DPLAYX.DLL pa ću da ti kažem. ;( Ma hteo sam da vidim da li radi pa da je uzmem, tako da taj file nemam.
strategije.1669 saint, -> #1667, dragosh
=> Tako je :). Jeste da poruka nije bila upucena meni,ali evo jednog => kataloga CD naslova(za one koji ne prate male oglase), a za => datalje,uslove i eventualnu prinovu naslova procitati res i/ili poslati => mail. E svakusansu da iskoristis... To ti se zove biznismen...
strategije.1670 epson, -> #1668, legolas
│ **Pošalji mi fajl DPLAYX.DLL pa ću da ti kažem. ;( │ │ Ma hteo sam da vidim da li radi pa da je uzmem, tako da taj file │ nemam. └───────────────────────────────────────────────── Treba vam DirectX 3.0/5.0 .
strategije.1671 gmatic, -> #1573, raikhan
==> Umolio bih tisuc puta nekog finog djecaka da ozlojedjenom ==> igracu koji vise doista nema vremena da se pati postenom ==> igrom, rece, ako zna, neku prijevaru za HEROES OF MIGHT & ==> MAGIC 1 & 2. 911 prelazis nivoe 32167 5 crnih zmajeva dobija heroj koga trenutno kontrolises (moze da se koristi beskonacno puta sto znaci 10x i izivljavaj se na njemu kolko hoces). ==> Hajde stvarno ljudi, udavi me ortak sa ovim! Davi sad ti njega zmajevima ;>
strategije.1672 gmatic, -> #1602, goth
==> Rocs nista posebno, divlje svinje bez veze, Golemi su spori. ==> Jedino Mage valja nesto. Ma i on nevalja jer njega uvek prvog napadnu pa jadnik nestigne da pokaze sta zna. Najjaci grad je onaj sa zmajevima.
strategije.1673 gmatic, -> #1625, goth
==> Pa i u HMM2 isto vitez mora da kupuje knjigu (heroj) ==> da bi mogao da baca magije.. Ali u MOM vitez nema knjigu.
strategije.1674 gmatic, -> #1640, simce
==> Warlock, odnosno Wizard. S tim da je bolji jedan zmaj nego jedan titan.
strategije.1675 gmatic, -> #1613, saint
==> E ako neko hoce HEROES II da igra modemski,nek javi na mail. Aj otvorimo grupu?
strategije.1676 gmatic, -> #1626, retaliator
==> Jedina mana je sto nije moguce mrezno ili modemsko igranje. I grafika i to sto sam je presao jedno 200 puta do sad i to na svim nivoima tezine.
strategije.1677 saint, -> #1675, gmatic
=> Aj otvorimo grupu? Count me in...
strategije.1678 saint, -> #1674, gmatic
=> S tim da je bolji jedan zmaj nego jedan titan. Upgrediran titan ti je od svega najbolji...
strategije.1679 pvlada, -> #1673, gmatic
> Ali u MOM vitez nema knjigu. Pa kupi.
strategije.1680 pvlada, -> #1675, gmatic
> Aj otvorimo grupu? Može.
strategije.1681 simce, -> #1674, gmatic
> S tim da je bolji jedan zmaj nego jedan titan. Kako si samo uspeo da svima odgovorish na pogreshne poruke? :) U proshloj si odgovorio na moju, a u ovoj na ne znam chiju..
strategije.1682 simce, -> #1672, gmatic
> Ma i on nevalja jer njega uvek prvog napadnu pa jadnik nestigne > da pokaze sta zna. > Najjaci grad je onaj sa zmajevima. Ja sam igrao sada malo i sa nekromancerima, i mnogo mi se svidjaju. Koristeci necromancy nakupio sam 700 kostura i nijedan zmaj mi nije bio ravan. Lech-ovi su neshto stvarno ql i vampiri nisu loshi. Naravno sve ostalo oko njih je shit.. Nemash moral, nemash tavern..
strategije.1683 goxi, -> #1675, gmatic
>> Aj otvorimo grupu? Moze...
strategije.1684 gmatic, -> #1678, saint
==> Upgrediran titan ti je od svega najbolji... Neznam bas. Titan se ne upgraduje. Prvo se zove kolos a kad upgradujes zove se titan. Zmaj je ipak bolji.
strategije.1685 gmatic, -> #1679, pvlada
==> Pa kupi. U Master of magic nemozes da kupis knjigu. Postoje knjige cini i sto vise imas sve vise mozes da ih istrazis. MOM= Master Of Magic HMM2= Heroes of Might and Magic 2
strategije.1686 gmatic, -> #1681, simce
==> Kako si samo uspeo da svima odgovorish na pogreshne ==> poruke? :) ==> U proshloj si odgovorio na moju, a u ovoj na ne znam chiju.. Pa prckao sam nesto po exec-u (rucne prepravke) pa sam mozda nesto zabrljao. Sorry.
strategije.1687 gmatic, -> #1682, simce
==> Ja sam igrao sada malo i sa nekromancerima, i mnogo mi se ==> svidjaju. Koristeci necromancy nakupio sam 700 kostura i ==> nijedan zmaj mi nije bio ravan. Lech-ovi su neshto stvarno ==> ql i vampiri nisu loshi. Naravno sve ostalo oko njih je ==> shit.. Nemash moral, nemash tavern.. Znam ali treba skupiti 700 kostura. Najvise sam skupio oko 400 i zavrsio nivo. Ma nema veze. Nije los grad , nije. Al je ipak zmaj najjaci.
strategije.1688 pvlada, -> #1685, gmatic
>MOM= Master Of Magic >MM2= Heroes of Might and Magic 2 Greška, izvini ;) Pozdrav Vlada
strategije.1689 gmatic,
Otvorena je nova grupa HMM2 koja ce se baviti doticnom igrom. Ko hoce u istu nek se javi na mail.
strategije.1690 saint, -> #1687, gmatic
=> Znam ali treba skupiti 700 kostura. Najvise sam skupio oko => 400 i zavrsio nivo. Ma nema veze. Nije los grad , nije. => Al je ipak zmaj najjaci. Jel ste igrali nekad sa Kostur-zmajevima nisu skupi a veoma su jaki...
strategije.1691 saint, -> #1684, gmatic
=> Neznam bas. Titan se ne upgraduje. Prvo se zove kolos a kad => upgradujes zove se titan. Zmaj je ipak bolji. Sta ti je... Jel si mu pogledao uopste karakteristike... Moze da baca munje i na daljinu...
strategije.1692 simce, -> #1690, saint
> Jel ste igrali nekad sa Kostur-zmajevima > nisu skupi a veoma su jaki... Nisu skupi, ali nisu ni neshto jaki.. Ali bas zato shto su jeftini mozes gomilu da skupish i da budu jaki :)
strategije.1693 pvlada, -> #1692, simce
> Nisu skupi, ali nisu ni neshto jaki.. > Ali bas zato shto su jeftini mozes gomilu da skupish i da A najveća mana im je što su spori. Dok se on dovuče ja već pobijem sve protivnike, pa ih uopšte ni ne koristim. Pozdrav Vlada
strategije.1694 morkin, -> #1691, saint
> => Neznam bas. Titan se ne upgraduje. Prvo se zove kolos a kad > => upgradujes zove se titan. Zmaj je ipak bolji. > Sta ti je... > > Jel si mu pogledao uopste karakteristike... > Moze da baca munje i na daljinu... A da vi lepo odigrate par partija, pa da nam javite ko je bio u pravu?
strategije.1695 gmatic, -> #1690, saint
==> Jel ste igrali nekad sa Kostur-zmajevima ==> nisu skupi a veoma su jaki... Al su slabiji od crnjaka. A i nemogu da vezu dve jedinice kao ovi. Nisu losi ali...
strategije.1696 gmatic, -> #1691, saint
==> Sta ti je... ==> Jel si mu pogledao uopste karakteristike... ==> Moze da baca munje i na daljinu... A sta to vredi kad zmaj doleti do njega i pljune ga. Dalje nemoze da vezuje po dvojicu kao zmaj a i protivnik moze da ga bombarduje munjama a zmaja nemoze. Jedino sto je bolje je pucanje.
strategije.1697 saint, -> #1692, simce
=> Nisu skupi, ali nisu ni neshto jaki.. => Ali bas zato shto su jeftini mozes gomilu da skupish i da => budu jaki :) That is what I had on my Mind...
strategije.1698 saint, -> #1693, pvlada
=> A najveca mana im je sto su spori. Dok se on dovuce ja vec => pobijem sve protivnike, pa ih uopste ni ne koristim. ja sam govorio o Zmajevima Kosturima a ne IRON GOLEMIMA... Inace Iron Golemi kad se upgraediraju mogu da gadjaju na daljinu... This Mesage will Self-Destruct in 10 secunds
strategije.1699 simce, -> #1695, gmatic
> Al su slabiji od crnjaka. A i nemogu da vezu dve jedinice kao > ovi. Nisu losi ali... A ko je pa jachi od crnjaka? :) Nije da nisu loshi, nego su ochajni.. ne isplate se mnogo.. :( Najbolji je Warlock ali dok on dogura do crnih zmajeva skoro si i zavrshio igru..
strategije.1700 simce, -> #1696, gmatic
> A sta to vredi kad zmaj doleti do njega i pljune ga. Dalje > nemoze da vezuje po dvojicu kao zmaj a i protivnik moze da ga > bombarduje munjama a zmaja nemoze. Jedino sto je bolje je > pucanje. Zaboravio si da kazes da zmaj ima vishe hit pointa i vishe oduzima kada udari (mislim samo na crne). Btw, Lech vezuje i po trojicu, pa kad njih imash na tone.. :) rulez
strategije.1701 pvlada, -> #1698, saint
> ja sam govorio o Zmajevima Kosturima A, oni su najbolji ;)
strategije.1702 saint, -> #1701, pvlada
=> A, oni su najbolji ;) Nisau al su jako jeftini samo 4000
strategije.1703 saint,
Ipak Kostur-Zmajevi su ipak najprofitabilniji... This mesage will self-destruct in five secunds
strategije.1704 rados,
Yo,e da li neko zna sifre za Theme Hospital????? e,ako sam slucajno pogresio(ne znam u sta to spada)nevojte da se ljutite!!! ajde cu
strategije.1705 bokir, -> #1698, saint
> Inace Iron Golemi kad se upgraediraju mogu da gadjaju na daljinu... Grešiš, silno grešiš, sinak :) Upgradeovan Iron Golem je Steel Golem, a on je samo nešto brži i jači, ne može da gađa na daljinu.
strategije.1706 saint, -> #1705, bokir
=> Upgradeovan Iron Golem je Steel Golem, a on je samo nesto brzi i jaci, => ne moze da gada na daljinu. Na koji ti deo mislis...
strategije.1707 saint, -> #1705, bokir
=> Upgradeovan Iron Golem je Steel Golem, a on je samo nesto brzi i jaci, => ne moze da gada na daljinu. Sorry moja greska mislio sam na Titane... Mislim dzinove...
strategije.1708 retaliator,
to se zove mrtvacki zmajevi.
strategije.1709 retaliator, -> #1694, morkin
definitivno su crni zmajevi najjaci.igro sam brate igru mnogo,i uverio sam se.Osim toga ako imas jakog heroja,mozes munjom da mu skines cak 2,3 ili vise titana,a na zmaja to ne deluje.
strategije.1710 retaliator, -> #1695, gmatic
to se brate zove mrtvacki zmaj.
strategije.1711 retaliator, -> #1699, simce
sve rase su podjednako dobre,svaka ima i prednosti i mane.provereno.
strategije.1712 epson, -> #1709, retaliator
│ definitivno su crni zmajevi najjaci.igro sam brate igru mnogo,i uverio sam │ se.Osim toga ako imas jakog heroja,mozes munjom da mu skines cak 2,3 ili │ vise titana,a na zmaja to ne deluje. └───────────────────────────────────────────────── _BratE_ citiraj poruku na koju odgovaraš .
strategije.1713 gmatic, -> #1698, saint
==> Inace Iron Golemi kad se upgraediraju mogu da gadjaju na ==> daljinu... Go te lago? Titani da (prvo gianti).
strategije.1714 gmatic, -> #1702, saint
==> Nisau al su jako jeftini ==> samo 4000 Kolko kosta i crni zmaj plus 2 sumpora. Bolji su crnjaci (ako imas sumpor).
strategije.1715 gmatic, -> #1699, simce
==> A ko je pa jachi od crnjaka? :) ==> Nije da nisu loshi, nego su ochajni.. ne isplate se mnogo.. ==> :( Najbolji je Warlock ali dok on dogura do crnih zmajeva ==> skoro si i zavrshio igru.. Potpuno se slazem. Ali ako igras sa vise igraca (mreza, modem ,hot seat) onda se isplati jer oni valjda nisu tako glupi kao komp.
strategije.1716 gmatic, -> #1700, simce
==> Zaboravio si da kazes da zmaj ima vishe hit pointa i vishe ==> oduzima kada udari (mislim samo na crne). ==> Btw, Lech vezuje i po trojicu, pa kad njih imash na tone.. :) ==> rulez Tacno je sve. I ja sam mislio da su titani najjaci ( doduse prvi put kad sam igrao to sam mislio za crusadere). A sto se lech-ova tice jeste to super ali ako ima neku jedinicu sto leti(a obicno ima) prvo njih napada pa nemogu da pucaju. Ali dobro, stvar opremljenosti (uzmes par kentaura i gomilu hech-ova i molis boda da ojadi kentaure).
strategije.1717 gmatic, -> #1703, saint
==> Ipak Kostur-Zmajevi su ipak najprofitabilniji... Taj grad je mozda jos i najbolji. Najbrze ga razvijes a jedinice nisu lose (pogotovu lech-ovi i drakule). Kostur-zmajevi nisu losi ali su po meni preskupi. Kostaju skoro ko crnjaci (samo nekostaju dva sumpora) a slabiji su. Ali ipak dok dodjes do crnjaka...
strategije.1718 gmatic, -> #1707, saint
==> Sorry ==> moja greska ==> mislio sam na Titane... ==> Mislim dzinove... Pa nije sve ni u gadjanju. Pljunem ja jednom lightning bolt i ode titan. Ili dodjem sa 50 pticica i titan zdravo...
strategije.1719 gmatic, -> #1710, retaliator
==> to se brate zove mrtvacki zmaj. Kosturko? Pa da. A nije lose uzeti i knights grad. Jed crusader glup al kad se nakupe... A i ostale jedinice su jake. Mada je najjaci warlock grad.
strategije.1720 simce, -> #1716, gmatic
> A sto se lech-ova tice jeste to super ali ako ima neku jedinicu > sto leti(a obicno ima) prvo njih napada pa nemogu da pucaju. > Ali dobro, stvar opremljenosti (uzmes par kentaura i gomilu > hech-ova i molis boda da ojadi kentaure). Interesantno je kako svi koriste jadne kentaure kao mamac ;))
strategije.1721 simce, -> #1711, retaliator
> sve rase su podjednako dobre,svaka ima i prednosti i > mane.provereno. Ma slazem se ja da su sve rase podjednako dobre, ali mi ovde prichamo o najprofitabilnijoj jedinici. Igrao sam sa svim rasama i josh uvek ne mogu da se vezem ni za jednu, jedino me sorceres ne privlachi puno ;)
strategije.1722 saint, -> #1713, gmatic
=> Go te lago? => Titani da (prvo gianti). Zamenio sam goleme za titane...
strategije.1723 saint, -> #1717, gmatic
=> Ali ipak dok dodjes do crnjaka... Zbog toga sam i rekao..
strategije.1724 morkin, -> #1721, simce
> ni za jednu, jedino me sorceres ne privlachi puno ;) Feniksi igraju uvek prvi. Ako ih je dovoljno, baciš Dragon Slayer i jadni crni zmajevi...
strategije.1725 simce, -> #1724, morkin
> Feniksi igraju uvek prvi. Ako ih je dovoljno, bacis Dragon > Slayer i jadni crni zmajevi... Ma dobro to.. i Unicorn je isto mnogo dobra stvar, njih se uvek plashim kada napadam. A i Elfovi uvek pucaju dva puta, ali ja sam mislio na to da su mi nekako antipatichni... I smeshna mi ona duga kad je napravish..stvarno..jadna.. ;)
strategije.1726 gmatic, -> #1720, simce
==> Interesantno je kako svi koriste jadne kentaure kao mamac ;)) Koji svi? Ja bre to upopste ni ne kupujem. Sta ce mi. A prvo sto napadnu pice oni (i ojadice ih) pa...
strategije.1727 gmatic, -> #1721, simce
==> Igrao sam sa svim rasama i josh uvek ne mogu da se vezem ==> ni za jednu, jedino me sorceres ne privlachi puno ;) Nije tako losa ali nije bas nesto. Jedina jedinica koja nesto vredi su jednorozi. Ptice su slabe a skupe a druidi prvi stradaju. Dwarfovi su mnogo glupi (spori) al kad se nakupe...
strategije.1728 gmatic, -> #1724, morkin
==> Feniksi igraju uvek prvi. Ako ih je dovoljno, bacis Dragon ==> Slayer i jadni crni zmajevi... Sta bi bilo kad bi bilo... Zmajovi su mnogo glupi. Jel tako. Pa nije bas ali ako ti skupis 10 pticica onaj ko ima zmajeve ce skupiti par 6 istih a onda ce biti zdravo ptice...
strategije.1729 gmatic, -> #1723, saint
==> Zbog toga sam i rekao.. Al kad dodjes do istih. Kad igras velike mape protiv zivog igraca valja uzeti ovaj grad. Onda obicno ima dosta vremena.
strategije.1730 goxi,
Znam da je vec bilo, ali molim ako neko moze da mi posalje C&C:Red Alert trainer.
strategije.1731 tile, -> #1730, goxi
>> .... c&c Red Alert trainer.. Ja sam poslao c&c trainer, ali i meni bi koristilo to za Red Alert.
strategije.1732 sdanijel,
Evo trajnera za RA !!!! ra-trn.zip
strategije.1733 darth.vader, -> #1720, simce
>> Interesantno je kako svi koriste jadne kentaure kao mamac ;)) Pa naravno, kad su prakticno za dz ;) See ya, Darth :)
strategije.1734 saint,
Nova grupa je otvorena Grupa za zaludjenike za igru WORMS Za uclanjenje u grupu ..MAIL SAINT Grupa je otvorena u cast 9 miliona crvica koji su poginuli boreci se za svoju otadzbinu...
strategije.1735 goxi, -> #1732, sdanijel
>> Evo trajnera za RA !!!! Thanx.
strategije.1736 xlab,
RAIKHAN says: Ko oce WAR2 nek se javi... Ja sam uvek raspolozen za malo prijateljske klanice! Pozdrav
strategije.1737 thug,
Imam CD Warcr..II a nemam crack, pa moram imati cd kuci ako ocu da igram... Ima li 'ko krk ? Predjen je WarII odavno, cisto da se podsetim... c-ya :) p.s.: moze u mail thug ;)
strategije.1738 thug,
E, ima li neko sifre za Syndicate Wars II ? osedela mi kosa na jednom nivou... c-ya :)
strategije.1739 legolas,
Mozda ce ovo izgledati glupo i zastarelo. ali... Dakle, u pitanju je Secret of Monkey Island. Na pocetku igre trazi sifre koje imam, ali nikako ne mogu da provalim kako se koriste. (to su one sa glavama) Da li ima neka dobra dusa da objasni to ovoj plavusi u muskom rodu ;) Danke unapred. Legolas
strategije.1740 saint, -> #1738, thug
U cemu je problem?
strategije.1741 raikhan, -> #1738, thug
> E, ima li neko sifre za Syndicate Wars II ? Kao ime korporacije otkucas POOSLICE (valjda) pa imas raznu komande za sve zivo. Nikad nisam koristio sifre tako da se ne secam tih komandi, ali su u stilu ALT+nesto ili CTRL+nesto. Kazi koji nivo mozda mogu da pomognem... Pozdrav! P.S. Neke komande se koriste u misiji, a neke ne... Mislim da je tacka(.) za dodavanje para i ne koristi se u misiji...
strategije.1742 thug,
Synd.. wars II, stadoh na negde oko 20 i neka misija kada vam je svaki agent u svakom uglu mape i oni debili prate gomilicu naucnika u neki Orbitalni Elevator....they are well ArmEd.... Mislim da je najbolje igrati sa 2 agenta umesto 4, jer kad pogine 1 tvoj agent misija je "Failed", tako da je jos zaj**anije....:( Hit Me With Some More....
strategije.1743 sfilip,
Zanima li nekoga e mail igranja stars-a? uzima jako malo vremena, zahteva minimum jedan potez jedan dan. Demo verziju starsa valjda imate u dir-u, celu verziju možete dobiti na mejl. ako je nema ovde. dakle, 10tak minuta dnevno... ako nekoga zanimaju ostale sitnice nek viče!
strategije.1744 popovics, -> #1743, sfilip
> Demo verziju starsa valjda imate u dir-u, celu verziju možete > dobiti na mejl. ako je nema ovde. Pa, mene interesuje... Što se tiče skidanja iz dir-a, šta će mi ako je DEMO, a da tražim ovde bilo bi malo teže (osim ako mi ne daš neki pointer). > dakle, 10tak minuta dnevno... ako nekoga zanimaju ostale > sitnice nek viče! Rekao sam da mene interesuju, ali da ti samo kažem da NIKADA nisam igrao strategije, a naročito ovako, preko modema...
strategije.1745 sfilip, -> #1744, popovics
>Pa, mene interesuje... Što se tiče skidanja iz dir-a, šta će mi ako je DEMO, >a da tražim ovde bilo bi malo teže (osim ako mi ne daš neki pointer). slushaj bajo, skini ti lepo iz dir-a da vidiš našta liči taj demo, njega možeš igrati i preko emaila neko vreme dok ne stigneš do ograničenja (recimo mesec, dva), a prethodno moraš naučiti igru koja nije preterano jednostavna. bacio bih ti (ne)registrovanu, ali nemogu naći šifru za nju, tj registraciju, pa ti lepo skini ovo sa sezama, (nije to nikakva obogaljena igra, već ista ova samo se kraće igra, tj nema sve tech nivoe), a ja ću tebi lepo baciti ono kroz neko vreme dok najurim nekog za šifru.
strategije.1746 morkin,
X-COM Apocalypse Kakvu korist imam od toga što je neka organizacija u savezu samnom (Allied)?
strategije.1747 kojai,
Da li je neko igrao Imperializam... JEBOTE DA LI SAM JA KRETEN ILI JE ONO NEMOGUCE PRECI!!! Mozda kad vidi ime drzave Serbia stavi nivo tezine na MAX! Sve se super razvijem, ali moja industrija je fair, a njihova ono najvise! I onda mi svi u isto vreme objave rat!!! Moze li neko reci foru da brzo razvijanje ili da popizdim ovako!!! Pozdrav!
strategije.1748 raikhan, -> #1747, kojai
> Da li je neko igrao Imperializam... > JEBOTE DA LI SAM JA KRETEN ILI JE ONO NEMOGUCE PRECI!!! > Mozda kad vidi ime drzave Serbia stavi nivo tezine na MAX! > Sve se super razvijem, ali moja industrija je fair, a njihova > ono najvise! I onda mi svi u isto vreme objave rat!!! > Moze li neko reci foru da brzo razvijanje ili da popizdim > ovako!!! Ja sam Imperialism uzo jednom iz kluba i mnogo mi se dopao, ali... imo sam isti problem ko ti... Osvojio sam po sveta ali sam opet bio zadnji! Mislim da je jedino resenje za pocetnike da osvoje ceo svet (znam, znam :) i tako budu prvi... Zvuci glupo ali trebalo bi da radi! Skidaj sile jednu po jednu i nema porblema. Nego ja sam igrao na najlaksem nivou pa sam to uspeo, za teze nivoe ne garantujem... Pozdrav! P.S. Zaboravio sam da ti kazem kako to da izvedes: komp vojsku rasporedjuje u svim provincijama podjednako pa je zato slab ako ga udaris svom silom koju imas (sto vece to bolje) i pregazis ga... May the force be with you!
strategije.1749 retaliator, -> #1725, simce
Nije tacno da feniksi uvek igraju prvi.
strategije.1750 strider, -> #1749, retaliator
>> Nije tacno da feniksi uvek igraju prvi. Rano si se setio da das reply... ;)))))