strategije.1650goth,
Evo jedno pitanje za ASCENDANCY:
Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete,
kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu,
a ona se i dalje vodi kao protivnicka.
strategije.1651pvlada,
-> #1649, goth> Uh...ima gomila stvari koja se moze reci o HMM1&2. Bolje postavi neko
> konkretno pitanje. Moj predlog ti je da provaljujes sam, jer igra
Hvala za odgovor, a video sam i sam da igra nije mnogo teška,
ali imam neka pitanja: "Za šta služi koja nauka,kako da nabavim
tu magiju za rudnike, koji je to stepen magije, s' kim je
najolje da započnem igru, da li trebam da kupujem još puno heroja
u toku igre i koje ?"
Pozdrav Vlada
P.S. Nadam se da ne davim ;)
strategije.1653darth.vader,
-> #1641, saint>> A kakva je Strategija Masters of Magic ?
U svakom slucaju, nije losa...
See ya, Darth :)
strategije.1654saint,
-> #1650, goth=> Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete,
=> kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu,
=> a ona se i dalje vodi kao protivnicka.
Potrebni su ti moduli Invaders...
Lice malo na Colonijalce...
strategije.1655morkin,
-> #1650, goth> Evo jedno pitanje za ASCENDANCY:
>
> Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete,
> kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu,
> a ona se i dalje vodi kao protivnicka.
Napravi brod sa invasion modules (valjda se tako zove).
strategije.1656vasic,
-> #1650, goth> Evo jedno pitanje za ASCENDANCY:
>
> Kada unistim sva oruzja/shieldove iz orbite protivnicke planete,
> kako da prisvojim tu planetu? Ja pucam na nju, udjem u orbitu,
> a ona se i dalje vodi kao protivnicka.
Ako se dobro sećam, (tj. ako sam pogodio igru:)) za osvajanje planete
treba da imaš invazione module na svom brodu/brodovima. Što ih imaš
više, više ćeš marinaca moći da spustiš i veća ti je šansa za uspeh.
strategije.1657saint,
-> #1656, vasic=> Ako se dobro secam, (tj. ako sam pogodio igru:)) za osvajanje planete
=> treba da imas invazione module na svom brodu/brodovima. Sto ih imas
=> vise, vise ces marinaca moci da spustis i veca ti je sansa za uspeh.
Nije zato...
Slusaj:
Na planeti se nalaze nekakvi moduli...
Izgledaju kao nekakvi lanseri raketa...
Ima vise vrsta, e sad imas one slabije i
za njih ti je potreban 1 invasion modul,
ali imas i one jace koje dobijes sa napretkom tehnologije
i za njih ti je potrebno 2 modula...
E sad kada napadas planetu pazi da unistis bas sve
lasere i stitove u orbiti jer ako ti ostane
samo 1 laser potrosices jos 1 invadera...
Znaci:
Treba ti tacno 1 invader vise nego sto
ima odbrambenih baza na planeti...
Naravno mozes ti da imas i vise invadera
Od viska glava da boli nece...
E sad 1 HINT:
Sto vise FABRIKA brze ce ti se graditi
BRODOVI i druge stvari...
strategije.1658goxi,
-> #1652, retaliator>> prodajem cd Pacific general za 45din.Ponude slati na mail.
Ti svaki dan prodajes po jedan CD. A zasto lepo odmah ne bi sastavio jedan
CD katalog, i poslao ga, pa da nemoras svaki dan da pises po 100 poruka...
strategije.1659goth,
-> #1651, pvlada-> Hvala za odgovor, a video sam i sam da igra nije mnogo teska,
-> ali imam neka pitanja: "Za sta sluzi koja nauka,kako da nabavim
-> tu magiju za rudnike, koji je to stepen magije, s' kim je
-> najolje da zapocnem igru, da li trebam da kupujem jos puno heroja
-> u toku igre i koje ?"
Ovako, prvo mi moras reci da li igras HMM 1 ili 2.
strategije.1660saint,
-> #1659, goth=> Ovako, prvo mi moras reci da li igras HMM 1 ili 2.
Ma bre HMM2 uopste nije tezak...
Cim sam provalio foru stigao sam do 8 nivoa...
strategije.1661pvlada,
-> #1660, saint> Ma bre HMM2 uopste nije tezak...
U pravu si ;)
> Cim sam provalio foru stigao sam do 8 nivoa...
Koju ?
Pozdrav Vlada
strategije.1662pvlada,
-> #1659, goth> Ovako, prvo mi moras reci da li igras HMM 1 ili 2.
HMM2, ali sad nije toliko bitno, provalio sam dosta fora ;)
Pozdrav Vlada
strategije.1663spaceman,
-> #1653, darth.vader>>> A kakva je Strategija Masters of Magic ?
>
> U svakom slucaju, nije losa...
E, na ovo moram da reagujem.
Master of Magic je SJAJNA igra i najbolja potezna strategija (i vise
od strategije) sa odlicno uradjenom borbom, fantasticno ukombinovanim
magijama, gradjevinama, rasama...
Ocena igre je cista desetka.
Space
Jedina mana je sto nije moguce mrezno ili modemsko igranje.
strategije.1664retaliator,
prodajem cd pacigic general za 45din.ponude slati na mail.
strategije.1665legolas,
Da li neko yna da li će Star general da radi na dx4?
strategije.1666morkin,
-> #1665, legolas> Da li neko yna da li će Star general da radi na dx4?
Pošalji mi fajl DPLAYX.DLL pa ću da ti kažem. ;(
strategije.1667dragosh,
-> #1658, goxi> Ti svaki dan prodajes po jedan CD. A zasto lepo odmah ne bi sastavio jedan
> CD katalog, i poslao ga, pa da nemoras svaki dan da pises po 100 poruka...
Tako je :). Jeste da poruka nije bila upucena meni,ali evo jednog kataloga
CD naslova(za one koji ne prate male oglase), a za datalje,uslove i
eventualnu prinovu naslova procitati res i/ili poslati mail.
pozdrav
trio.arjstrategije.1668legolas,
-> #1666, morkin**Pošalji mi fajl DPLAYX.DLL pa ću da ti kažem. ;(
Ma hteo sam da vidim da li radi pa da je uzmem, tako da taj file
nemam.
strategije.1669saint,
-> #1667, dragosh=> Tako je :). Jeste da poruka nije bila upucena meni,ali evo jednog
=> kataloga CD naslova(za one koji ne prate male oglase), a za
=> datalje,uslove i eventualnu prinovu naslova procitati res i/ili poslati
=> mail.
E svakusansu da iskoristis...
To ti se zove biznismen...
strategije.1670epson,
-> #1668, legolas
│ **Pošalji mi fajl DPLAYX.DLL pa ću da ti kažem. ;(
│
│ Ma hteo sam da vidim da li radi pa da je uzmem, tako da taj file
│ nemam.
└─────────────────────────────────────────────────
Treba vam DirectX 3.0/5.0 .
strategije.1671gmatic,
-> #1573, raikhan==> Umolio bih tisuc puta nekog finog djecaka da ozlojedjenom
==> igracu koji vise doista nema vremena da se pati postenom
==> igrom, rece, ako zna, neku prijevaru za HEROES OF MIGHT &
==> MAGIC 1 & 2.
911 prelazis nivoe
32167 5 crnih zmajeva dobija heroj koga trenutno kontrolises
(moze da se koristi beskonacno puta sto znaci 10x i izivljavaj se
na njemu kolko hoces).
==> Hajde stvarno ljudi, udavi me ortak sa ovim!
Davi sad ti njega zmajevima ;>
strategije.1672gmatic,
-> #1602, goth==> Rocs nista posebno, divlje svinje bez veze, Golemi su spori.
==> Jedino Mage valja nesto.
Ma i on nevalja jer njega uvek prvog napadnu pa jadnik nestigne da
pokaze sta zna.
Najjaci grad je onaj sa zmajevima.
strategije.1673gmatic,
-> #1625, goth==> Pa i u HMM2 isto vitez mora da kupuje knjigu (heroj)
==> da bi mogao da baca magije..
Ali u MOM vitez nema knjigu.
strategije.1674gmatic,
-> #1640, simce==> Warlock, odnosno Wizard.
S tim da je bolji jedan zmaj nego jedan titan.
strategije.1675gmatic,
-> #1613, saint==> E ako neko hoce HEROES II da igra modemski,nek javi na mail.
Aj otvorimo grupu?
strategije.1676gmatic,
-> #1626, retaliator==> Jedina mana je sto nije moguce mrezno ili modemsko igranje.
I grafika i to sto sam je presao jedno 200 puta do sad i to na svim
nivoima tezine.
strategije.1677saint,
-> #1675, gmatic=> Aj otvorimo grupu?
Count me in...
strategije.1678saint,
-> #1674, gmatic=> S tim da je bolji jedan zmaj nego jedan titan.
Upgrediran titan ti je od svega najbolji...
strategije.1679pvlada,
-> #1673, gmatic> Ali u MOM vitez nema knjigu.
Pa kupi.
strategije.1680pvlada,
-> #1675, gmatic> Aj otvorimo grupu?
Može.
strategije.1681simce,
-> #1674, gmatic> S tim da je bolji jedan zmaj nego jedan titan.
Kako si samo uspeo da svima odgovorish na pogreshne
poruke? :)
U proshloj si odgovorio na moju, a u ovoj na ne znam chiju..
strategije.1682simce,
-> #1672, gmatic> Ma i on nevalja jer njega uvek prvog napadnu pa jadnik nestigne
> da pokaze sta zna.
> Najjaci grad je onaj sa zmajevima.
Ja sam igrao sada malo i sa nekromancerima, i mnogo mi se
svidjaju. Koristeci necromancy nakupio sam 700 kostura i
nijedan zmaj mi nije bio ravan. Lech-ovi su neshto stvarno
ql i vampiri nisu loshi. Naravno sve ostalo oko njih je shit..
Nemash moral, nemash tavern..
strategije.1683goxi,
-> #1675, gmatic>> Aj otvorimo grupu?
Moze...
strategije.1684gmatic,
-> #1678, saint==> Upgrediran titan ti je od svega najbolji...
Neznam bas. Titan se ne upgraduje. Prvo se zove kolos a kad
upgradujes zove se titan. Zmaj je ipak bolji.
strategije.1685gmatic,
-> #1679, pvlada==> Pa kupi.
U Master of magic nemozes da kupis knjigu. Postoje knjige cini i sto
vise imas sve vise mozes da ih istrazis.
MOM= Master Of Magic
HMM2= Heroes of Might and Magic 2
strategije.1686gmatic,
-> #1681, simce==> Kako si samo uspeo da svima odgovorish na pogreshne
==> poruke? :)
==> U proshloj si odgovorio na moju, a u ovoj na ne znam chiju..
Pa prckao sam nesto po exec-u (rucne prepravke) pa sam mozda nesto
zabrljao. Sorry.
strategije.1687gmatic,
-> #1682, simce==> Ja sam igrao sada malo i sa nekromancerima, i mnogo mi se
==> svidjaju. Koristeci necromancy nakupio sam 700 kostura i
==> nijedan zmaj mi nije bio ravan. Lech-ovi su neshto stvarno
==> ql i vampiri nisu loshi. Naravno sve ostalo oko njih je
==> shit.. Nemash moral, nemash tavern..
Znam ali treba skupiti 700 kostura. Najvise sam skupio oko
400 i zavrsio nivo. Ma nema veze. Nije los grad , nije.
Al je ipak zmaj najjaci.
strategije.1688pvlada,
-> #1685, gmatic>MOM= Master Of Magic
>MM2= Heroes of Might and Magic 2
Greška, izvini ;)
Pozdrav Vlada
strategije.1689gmatic,
Otvorena je nova grupa HMM2 koja ce se baviti doticnom igrom.
Ko hoce u istu nek se javi na mail.
strategije.1690saint,
-> #1687, gmatic=> Znam ali treba skupiti 700 kostura. Najvise sam skupio oko
=> 400 i zavrsio nivo. Ma nema veze. Nije los grad , nije.
=> Al je ipak zmaj najjaci.
Jel ste igrali nekad sa Kostur-zmajevima
nisu skupi a veoma su jaki...
strategije.1691saint,
-> #1684, gmatic=> Neznam bas. Titan se ne upgraduje. Prvo se zove kolos a kad
=> upgradujes zove se titan. Zmaj je ipak bolji.
Sta ti je...
Jel si mu pogledao uopste karakteristike...
Moze da baca munje i na daljinu...
strategije.1692simce,
-> #1690, saint> Jel ste igrali nekad sa Kostur-zmajevima
> nisu skupi a veoma su jaki...
Nisu skupi, ali nisu ni neshto jaki..
Ali bas zato shto su jeftini mozes gomilu da skupish i da
budu jaki :)
strategije.1693pvlada,
-> #1692, simce> Nisu skupi, ali nisu ni neshto jaki..
> Ali bas zato shto su jeftini mozes gomilu da skupish i da
A najveća mana im je što su spori. Dok se on dovuče ja već
pobijem sve protivnike, pa ih uopšte ni ne koristim.
Pozdrav Vlada
strategije.1694morkin,
-> #1691, saint> => Neznam bas. Titan se ne upgraduje. Prvo se zove kolos a kad
> => upgradujes zove se titan. Zmaj je ipak bolji.
> Sta ti je...
>
> Jel si mu pogledao uopste karakteristike...
> Moze da baca munje i na daljinu...
A da vi lepo odigrate par partija, pa da nam javite ko je bio u pravu?
strategije.1695gmatic,
-> #1690, saint==> Jel ste igrali nekad sa Kostur-zmajevima
==> nisu skupi a veoma su jaki...
Al su slabiji od crnjaka. A i nemogu da vezu dve jedinice kao ovi.
Nisu losi ali...
strategije.1696gmatic,
-> #1691, saint==> Sta ti je...
==> Jel si mu pogledao uopste karakteristike...
==> Moze da baca munje i na daljinu...
A sta to vredi kad zmaj doleti do njega i pljune ga. Dalje nemoze
da vezuje po dvojicu kao zmaj a i protivnik moze da ga bombarduje
munjama a zmaja nemoze. Jedino sto je bolje je pucanje.
strategije.1697saint,
-> #1692, simce
=> Nisu skupi, ali nisu ni neshto jaki..
=> Ali bas zato shto su jeftini mozes gomilu da skupish i da
=> budu jaki :)
That is what I had on my Mind...
strategije.1698saint,
-> #1693, pvlada=> A najveca mana im je sto su spori. Dok se on dovuce ja vec
=> pobijem sve protivnike, pa ih uopste ni ne koristim.
ja sam govorio o Zmajevima Kosturima
a ne IRON GOLEMIMA...
Inace Iron Golemi kad se upgraediraju mogu da gadjaju na daljinu...
This Mesage will Self-Destruct in 10 secunds
strategije.1699simce,
-> #1695, gmatic> Al su slabiji od crnjaka. A i nemogu da vezu dve jedinice kao
> ovi. Nisu losi ali...
A ko je pa jachi od crnjaka? :)
Nije da nisu loshi, nego su ochajni.. ne isplate se mnogo.. :(
Najbolji je Warlock ali dok on dogura do crnih zmajeva skoro
si i zavrshio igru..
strategije.1700simce,
-> #1696, gmatic> A sta to vredi kad zmaj doleti do njega i pljune ga. Dalje
> nemoze da vezuje po dvojicu kao zmaj a i protivnik moze da ga
> bombarduje munjama a zmaja nemoze. Jedino sto je bolje je
> pucanje.
Zaboravio si da kazes da zmaj ima vishe hit pointa i vishe oduzima
kada udari (mislim samo na crne).
Btw, Lech vezuje i po trojicu, pa kad njih imash na tone.. :) rulez
strategije.1701pvlada,
-> #1698, saint> ja sam govorio o Zmajevima Kosturima
A, oni su najbolji ;)
strategije.1702saint,
-> #1701, pvlada=> A, oni su najbolji ;)
Nisau al su jako jeftini
samo 4000
strategije.1703saint,
Ipak Kostur-Zmajevi su ipak najprofitabilniji...
This mesage will self-destruct in five secunds
strategije.1704rados,
Yo,e da li neko zna sifre za Theme Hospital?????
e,ako sam slucajno pogresio(ne znam u sta to spada)nevojte da se
ljutite!!!
ajde cu
strategije.1705bokir,
-> #1698, saint> Inace Iron Golemi kad se upgraediraju mogu da gadjaju na daljinu...
Grešiš, silno grešiš, sinak :)
Upgradeovan Iron Golem je Steel Golem, a on je samo nešto brži i jači,
ne može da gađa na daljinu.
strategije.1706saint,
-> #1705, bokir=> Upgradeovan Iron Golem je Steel Golem, a on je samo nesto brzi i jaci,
=> ne moze da gada na daljinu.
Na koji ti deo mislis...
strategije.1707saint,
-> #1705, bokir=> Upgradeovan Iron Golem je Steel Golem, a on je samo nesto brzi i jaci,
=> ne moze da gada na daljinu.
Sorry
moja greska
mislio sam na Titane...
Mislim dzinove...
strategije.1708retaliator,
to se zove mrtvacki zmajevi.
strategije.1709retaliator,
-> #1694, morkindefinitivno su crni zmajevi najjaci.igro sam brate igru mnogo,i uverio sam
se.Osim toga ako imas jakog heroja,mozes munjom da mu skines cak 2,3 ili
vise titana,a na zmaja to ne deluje.
strategije.1710retaliator,
-> #1695, gmaticto se brate zove mrtvacki zmaj.
strategije.1711retaliator,
-> #1699, simcesve rase su podjednako dobre,svaka ima i prednosti i mane.provereno.
strategije.1712epson,
-> #1709, retaliator
│ definitivno su crni zmajevi najjaci.igro sam brate igru mnogo,i uverio sam
│ se.Osim toga ako imas jakog heroja,mozes munjom da mu skines cak 2,3 ili
│ vise titana,a na zmaja to ne deluje.
└─────────────────────────────────────────────────
_BratE_ citiraj poruku na koju odgovaraš .
strategije.1713gmatic,
-> #1698, saint==> Inace Iron Golemi kad se upgraediraju mogu da gadjaju na
==> daljinu...
Go te lago?
Titani da (prvo gianti).
strategije.1714gmatic,
-> #1702, saint==> Nisau al su jako jeftini
==> samo 4000
Kolko kosta i crni zmaj plus 2 sumpora.
Bolji su crnjaci (ako imas sumpor).
strategije.1715gmatic,
-> #1699, simce==> A ko je pa jachi od crnjaka? :)
==> Nije da nisu loshi, nego su ochajni.. ne isplate se mnogo..
==> :( Najbolji je Warlock ali dok on dogura do crnih zmajeva
==> skoro si i zavrshio igru..
Potpuno se slazem.
Ali ako igras sa vise igraca (mreza, modem ,hot seat) onda se
isplati jer oni valjda nisu tako glupi kao komp.
strategije.1716gmatic,
-> #1700, simce==> Zaboravio si da kazes da zmaj ima vishe hit pointa i vishe
==> oduzima kada udari (mislim samo na crne).
==> Btw, Lech vezuje i po trojicu, pa kad njih imash na tone.. :)
==> rulez
Tacno je sve. I ja sam mislio da su titani najjaci ( doduse prvi put
kad sam igrao to sam mislio za crusadere).
A sto se lech-ova tice jeste to super ali ako ima neku jedinicu sto
leti(a obicno ima) prvo njih napada pa nemogu da pucaju. Ali
dobro, stvar opremljenosti (uzmes par kentaura i gomilu hech-ova
i molis boda da ojadi kentaure).
strategije.1717gmatic,
-> #1703, saint==> Ipak Kostur-Zmajevi su ipak najprofitabilniji...
Taj grad je mozda jos i najbolji. Najbrze ga razvijes a jedinice nisu
lose (pogotovu lech-ovi i drakule). Kostur-zmajevi nisu losi ali
su po meni preskupi. Kostaju skoro ko crnjaci (samo nekostaju dva
sumpora) a slabiji su.
Ali ipak dok dodjes do crnjaka...
strategije.1718gmatic,
-> #1707, saint==> Sorry
==> moja greska
==> mislio sam na Titane...
==> Mislim dzinove...
Pa nije sve ni u gadjanju. Pljunem ja jednom lightning bolt i ode titan.
Ili dodjem sa 50 pticica i titan zdravo...
strategije.1719gmatic,
-> #1710, retaliator==> to se brate zove mrtvacki zmaj.
Kosturko?
Pa da.
A nije lose uzeti i knights grad.
Jed crusader glup al kad se nakupe...
A i ostale jedinice su jake.
Mada je najjaci warlock grad.
strategije.1720simce,
-> #1716, gmatic> A sto se lech-ova tice jeste to super ali ako ima neku jedinicu
> sto leti(a obicno ima) prvo njih napada pa nemogu da pucaju.
> Ali dobro, stvar opremljenosti (uzmes par kentaura i gomilu
> hech-ova i molis boda da ojadi kentaure).
Interesantno je kako svi koriste jadne kentaure kao mamac ;))
strategije.1721simce,
-> #1711, retaliator> sve rase su podjednako dobre,svaka ima i prednosti i
> mane.provereno.
Ma slazem se ja da su sve rase podjednako dobre, ali mi
ovde prichamo o najprofitabilnijoj jedinici.
Igrao sam sa svim rasama i josh uvek ne mogu da se vezem
ni za jednu, jedino me sorceres ne privlachi puno ;)
strategije.1722saint,
-> #1713, gmatic=> Go te lago?
=> Titani da (prvo gianti).
Zamenio sam goleme za titane...
strategije.1723saint,
-> #1717, gmatic=> Ali ipak dok dodjes do crnjaka...
Zbog toga sam i rekao..
strategije.1724morkin,
-> #1721, simce> ni za jednu, jedino me sorceres ne privlachi puno ;)
Feniksi igraju uvek prvi. Ako ih je dovoljno, baciš Dragon Slayer i jadni
crni zmajevi...
strategije.1725simce,
-> #1724, morkin> Feniksi igraju uvek prvi. Ako ih je dovoljno, bacis Dragon
> Slayer i jadni crni zmajevi...
Ma dobro to.. i Unicorn je isto mnogo dobra stvar, njih se
uvek plashim kada napadam. A i Elfovi uvek pucaju dva puta,
ali ja sam mislio na to da su mi nekako antipatichni...
I smeshna mi ona duga kad je napravish..stvarno..jadna.. ;)
strategije.1726gmatic,
-> #1720, simce==> Interesantno je kako svi koriste jadne kentaure kao mamac ;))
Koji svi? Ja bre to upopste ni ne kupujem. Sta ce mi.
A prvo sto napadnu pice oni (i ojadice ih) pa...
strategije.1727gmatic,
-> #1721, simce==> Igrao sam sa svim rasama i josh uvek ne mogu da se vezem
==> ni za jednu, jedino me sorceres ne privlachi puno ;)
Nije tako losa ali nije bas nesto. Jedina jedinica koja nesto
vredi su jednorozi. Ptice su slabe a skupe a druidi prvi stradaju.
Dwarfovi su mnogo glupi (spori) al kad se nakupe...
strategije.1728gmatic,
-> #1724, morkin==> Feniksi igraju uvek prvi. Ako ih je dovoljno, bacis Dragon
==> Slayer i jadni crni zmajevi...
Sta bi bilo kad bi bilo...
Zmajovi su mnogo glupi.
Jel tako. Pa nije bas ali ako ti skupis 10 pticica onaj ko ima zmajeve
ce skupiti par 6 istih a onda ce biti zdravo ptice...
strategije.1729gmatic,
-> #1723, saint==> Zbog toga sam i rekao..
Al kad dodjes do istih.
Kad igras velike mape protiv zivog igraca valja uzeti ovaj grad.
Onda obicno ima dosta vremena.
strategije.1730goxi,
Znam da je vec bilo, ali molim ako neko moze da mi posalje C&C:Red Alert
trainer.
strategije.1731tile,
-> #1730, goxi>> .... c&c Red Alert trainer..
Ja sam poslao c&c trainer, ali i meni bi koristilo to za Red Alert.
strategije.1732sdanijel,
Evo trajnera za RA !!!!
ra-trn.zipstrategije.1733darth.vader,
-> #1720, simce>> Interesantno je kako svi koriste jadne kentaure kao mamac ;))
Pa naravno, kad su prakticno za dz ;)
See ya, Darth :)
strategije.1734saint,
Nova grupa je otvorena
Grupa za zaludjenike za igru
WORMS
Za uclanjenje u grupu ..MAIL SAINT
Grupa je otvorena u cast 9 miliona crvica
koji su poginuli boreci se za svoju otadzbinu...
strategije.1735goxi,
-> #1732, sdanijel>> Evo trajnera za RA !!!!
Thanx.
strategije.1736xlab,
RAIKHAN says:
Ko oce WAR2 nek se javi... Ja sam uvek raspolozen za malo prijateljske
klanice!
Pozdrav
strategije.1737thug,
Imam CD Warcr..II a nemam crack, pa moram imati cd kuci ako ocu da
igram...
Ima li 'ko krk ?
Predjen je WarII odavno, cisto da se podsetim...
c-ya :)
p.s.: moze u mail thug ;)
strategije.1738thug,
E, ima li neko sifre za Syndicate Wars II ?
osedela mi kosa na jednom nivou...
c-ya :)
strategije.1739legolas,
Mozda ce ovo izgledati glupo i zastarelo. ali...
Dakle, u pitanju je Secret of Monkey Island. Na pocetku igre trazi
sifre koje imam, ali nikako ne mogu da provalim kako se koriste.
(to su one sa glavama)
Da li ima neka dobra dusa da objasni to ovoj plavusi u muskom rodu ;)
Danke unapred.
Legolas
strategije.1740saint,
-> #1738, thug
U cemu je problem?
strategije.1741raikhan,
-> #1738, thug> E, ima li neko sifre za Syndicate Wars II ?
Kao ime korporacije otkucas POOSLICE (valjda) pa imas raznu komande za sve
zivo. Nikad nisam koristio sifre tako da se ne secam tih komandi, ali su
u stilu ALT+nesto ili CTRL+nesto.
Kazi koji nivo mozda mogu da pomognem...
Pozdrav!
P.S. Neke komande se koriste u misiji, a neke ne... Mislim da je tacka(.)
za dodavanje para i ne koristi se u misiji...
strategije.1742thug,
Synd.. wars II,
stadoh na negde oko 20 i neka misija kada vam je svaki agent u
svakom uglu mape i oni debili prate gomilicu naucnika u neki
Orbitalni Elevator....they are well ArmEd....
Mislim da je najbolje igrati sa 2 agenta umesto 4, jer kad pogine 1
tvoj agent misija je "Failed", tako da je jos zaj**anije....:(
Hit Me With Some More....
strategije.1743sfilip,
Zanima li nekoga e mail igranja stars-a?
uzima jako malo vremena, zahteva minimum jedan potez jedan dan.
Demo verziju starsa valjda imate u dir-u, celu verziju možete dobiti na mejl.
ako je nema ovde.
dakle, 10tak minuta dnevno... ako nekoga zanimaju ostale sitnice nek viče!
strategije.1744popovics,
-> #1743, sfilip
> Demo verziju starsa valjda imate u dir-u, celu verziju možete
> dobiti na mejl. ako je nema ovde.
Pa, mene interesuje... Što se tiče skidanja iz dir-a, šta će mi ako je DEMO,
a da tražim ovde bilo bi malo teže (osim ako mi ne daš neki pointer).
> dakle, 10tak minuta dnevno... ako nekoga zanimaju ostale
> sitnice nek viče!
Rekao sam da mene interesuju, ali da ti samo kažem da NIKADA nisam igrao
strategije, a naročito ovako, preko modema...
strategije.1745sfilip,
-> #1744, popovics>Pa, mene interesuje... Što se tiče skidanja iz dir-a, šta će mi ako je DEMO,
>a da tražim ovde bilo bi malo teže (osim ako mi ne daš neki pointer).
slushaj bajo, skini ti lepo iz dir-a da vidiš našta liči taj demo,
njega možeš igrati i preko emaila neko vreme dok ne stigneš do ograničenja
(recimo mesec, dva), a prethodno moraš naučiti igru koja nije preterano
jednostavna. bacio bih ti (ne)registrovanu, ali nemogu naći šifru za nju,
tj registraciju, pa ti lepo skini ovo sa sezama, (nije to nikakva obogaljena
igra, već ista ova samo se kraće igra, tj nema sve tech nivoe), a ja ću tebi
lepo baciti ono kroz neko vreme dok najurim nekog za šifru.
strategije.1746morkin,
X-COM Apocalypse
Kakvu korist imam od toga što je neka organizacija u savezu samnom (Allied)?
strategije.1747kojai,
Da li je neko igrao Imperializam...
JEBOTE DA LI SAM JA KRETEN ILI JE ONO NEMOGUCE PRECI!!!
Mozda kad vidi ime drzave Serbia stavi nivo tezine na MAX!
Sve se super razvijem, ali moja industrija je fair, a njihova ono najvise!
I onda mi svi u isto vreme objave rat!!!
Moze li neko reci foru da brzo razvijanje ili da popizdim ovako!!!
Pozdrav!
strategije.1748raikhan,
-> #1747, kojai> Da li je neko igrao Imperializam...
> JEBOTE DA LI SAM JA KRETEN ILI JE ONO NEMOGUCE PRECI!!!
> Mozda kad vidi ime drzave Serbia stavi nivo tezine na MAX!
> Sve se super razvijem, ali moja industrija je fair, a njihova
> ono najvise! I onda mi svi u isto vreme objave rat!!!
> Moze li neko reci foru da brzo razvijanje ili da popizdim
> ovako!!!
Ja sam Imperialism uzo jednom iz kluba i mnogo mi se dopao, ali...
imo sam isti problem ko ti... Osvojio sam po sveta ali sam opet bio zadnji!
Mislim da je jedino resenje za pocetnike da osvoje ceo svet (znam, znam :)
i tako budu prvi... Zvuci glupo ali trebalo bi da radi! Skidaj sile
jednu po jednu i nema porblema. Nego ja sam igrao na najlaksem nivou pa
sam to uspeo, za teze nivoe ne garantujem...
Pozdrav!
P.S. Zaboravio sam da ti kazem kako to da izvedes: komp vojsku rasporedjuje
u svim provincijama podjednako pa je zato slab ako ga udaris svom silom
koju imas (sto vece to bolje) i pregazis ga...
May the force be with you!
strategije.1749retaliator,
-> #1725, simceNije tacno da feniksi uvek igraju prvi.
strategije.1750strider,
-> #1749, retaliator>> Nije tacno da feniksi uvek igraju prvi.
Rano si se setio da das reply... ;)))))