strategije.303crnjini,
-> #302, msavkovic
>> Snimite poziciju i onda je pogledate iz text viewera,
>> na kraju fajla pise sta su mission objectives.
El si ti normalan? ;)
Game Controls -> Restate
ACR.
strategije.304vvelisavljev,
Subj: Comm&Conq
Ne znam kako ste ga naterali da vam radi ali imam sad i koprocesor
ali on se neda.
Učita se meni i kada uzmem Start new game najdalje dokle sam
stigao jeste da nacrta sličicu posle menija i da ispiše ceo ekran sa
nekim njegovim Profesional error-ima. Zna li neko u čemu je fora??
Mašina je :
386DX25 4 MB RAM
Cyrix387DX40 (ovo zahvaljujući oki.-u)
ET3000 512k SVGA (nije VESA comp.)
Što se ovoga zadnjeg tiče probao sam i sa UNIVBE programčetom.
Budite brzi, strašno mi se igra. ;)
strategije.305vvelisavljev,
Ima li ko šifre ili rešenje za igru Starcon II (mislim da se ovako
zove)?
.
strategije.306msavkovic,
-> #304, vvelisavljev┌┌┌ Ne znam kako ste ga naterali da vam radi ali imam sad i koprocesor
┌┌┌ ali on se neda.
ISgleda da uopste ne treba koprocesor.
┌┌┌ Ucita se meni i kada uzmem Start new game najdalje dokle sam
┌┌┌ stigao jeste da nacrta slicicu posle menija i da ispise ceo ekran
┌┌┌ sa nekim njegovim Profesional error-ima. Zna li neko u cemu je
┌┌┌ fora??
Elem, rip je malo glup, prvo podesi modem settings, tj irq i sve sto treba,
a onda stisni cracked by hibrid. Ne znam zasto, ali mom drugu ovako radi na
386/DX404MB/W/Ocop.
┌┌┌ 386DX25 4 MB RAM
┌┌┌ Cyrix387DX40 (ovo zahvaljujuci oki.-u)
┌┌┌ ET3000 512k SVGA (nije VESA comp.)
┌┌┌ Sto se ovoga zadnjeg tice probao sam i sa UNIVBE programcetom.
Ovo je ok, ali ce ti mozda biti sporo, ali moze da se igra, kartica ne
mora da bude vesa.
Inace, jel zna neko koji je ono tenk (od NOD-ova) na 8-mom nivou?
strategije.307wizard,
-> #301, crnjini> Subj: Cmd & Conq.
Koliko je to veliko i koliko je "raspoloživo"? O;)
strategije.309shadow,
PANZER GENERAL
Ako neko jos uvek igra ovu igru (a mislim da ima jos takvih),treba mi mala
pomoc.Stigao sam do Moskve 43.Ranije snimljene pozicije sam obrisao,a sada bih
zeleo da se vratim nekoliko bitaka ranije.U ranijim bitkama sam napravio niz
propusta tako da ce mi biti tesko da zavrsim Moskvu 43. jer su mi jedinice
poprilicno slabe.
MOLIM SVE ONE KOJI MOGU DA MI POSALJU NEKU POZICIJU PRE ILI POSLE MOSKVE43.
Moze da bude i nekoliko bitaka ranije.
Unapred hvala!!!!!!
SHADOW
strategije.310rcolic,
Imam problema sa pokretanjem Warlords 2 na 286/2mb, mada za sigurno znam da
radi na 286, a u uputstvu pise da joj ne treba vise od 590 kb osnovne memorije?
Imao li je neko slicne probleme? Pri startovanju jednostavno se blokira....
HELP!
strategije.311junior,
-> #309, shadow> MOLIM SVE ONE KOJI MOGU DA MI POSALJU NEKU POZICIJU PRE ILI
> POSLE MOSKVE43. Moze da bude i nekoliko bitaka ranije.
Savet:
Startuj kampanju '43 - odbrana Italije.
Odbranićeš ju ako znaš da igraš, i ako to izvedeš uspešno, uslediće ti
scenario Moskva '43. (kao meni npr.)
Ako ne izvedeš, moraćeš da braniš Rim (scenario Anzio).
Pa eto, srećno! :))
strategije.312msavkovic,
-> #307, wizard┌┌┌ > Subj: Cmd & Conq.
┌┌┌
┌┌┌ Koliko je to veliko i koliko je "raspolozivo"? O;)
TO je 12HD iliti 23MB
strategije.313vvelisavljev,
Subj:Comm&Conq
Kako preći Albaniju sa GDI-evcima? (drug mi reče da tu ima
nekih doktora?!)
strategije.314wizard,
-> #312, msavkovic> ┌┌┌ > Subj: Cmd & Conq.
> ┌┌┌
> ┌┌┌ Koliko je to veliko i koliko je "raspolozivo"? O;)
>
> TO je 12HD iliti 23MB
Imam nekih problema oko instalacije, pa ako ima neko raspoložen
da mi demonstrira igru... neka se javi na mail... :)
strategije.315lexus,
-> #313, vvelisavljev> Kako preci Albaniju sa GDI-evcima? (drug mi rece da tu ima
> nekih doktora?!)
Skroz levo od startne pozicije imas selo. U tom selu zivi doktor.
Doktora hoce da ubiju zle cike.
Posalji par vojnika i tenkova u selo da brane docu i njegovu bolnicu.
Posle toga unisti protivnicku bazu i voila preso si nivo.
A, sada moje pitanje: Kako se prelazi nivo u Grckoj to je 11. misija sa GDI.
strategije.316lexus,
> ┌┌┌ PS. Markic ;) koji ti je taj nivo u kome se pojavljuje
> Comandos.
> ;) 6-ti ja mislim, ali goro kaze da je 7-mi.
Sa NOD je 7-mi, a sa GDI je 3-i ili 4-i.
Sto se cilja misija tice udjes u OPTIONS menu ili pritisnes <SPACE>, a onda
izaberes opciju <RESTATE MISSION>.
Sto se GDI Grcke tice kaze da treba samo doci do nekog agenta Delphi-ja.
E pa ja Hum-Vee-ovima dodjem do kraja NOD baze i onda on zapali dimnu bombu,
i ja mogu da ga vidim. E, onda Orcom doletim do njega ali nista. Da li je to
bug ili treba da rasturim bazu? Ako treba, KAKO, cim ja napravim par cikica i
jedan tenk oni idioti posalju 2 Flame Tank-a i 3 Light Tank-a i 10 vojnika
i naravno razbiju me.
Pomagajte ljudi.
-Lex->
strategije.317msavkovic,
-> #316, lexus┌┌┌ E pa ja Hum-Vee-ovima dodjem do kraja NOD baze i onda on zapali
┌┌┌ dimnu bombu, i ja mogu da ga vidim. E, onda Orcom doletim do njega
┌┌┌ ali nista. Da li je to bug ili treba da rasturim bazu? Ako treba,
┌┌┌ KAKO, cim ja napravim par cikica i
To nije bug, ti trebas da svojim jedinicama dodjes do uskog prolaza (blizu
"cikice" E onda to se pojavi onaj prenosnihelikopter i dodje do njega.
Ne znam da li je potrebno zauzeti bazu (ja jesam) ali bi definitivno trebao
da srusis sve sam-site-ove
strategije.318lexus,
-> #317, msavkovicHvala na pomoci.
Mozes li da mi ostavis poruku sa okacenom pozicijom na kojoj si presao Grcku
ili poziciju kada imas vec formiranu bazu i odbranu na Grckoj.
Unapred zahvalan -Lex->
strategije.319msavkovic,
-> #318, lexus┌┌┌ Mozes li da mi ostavis poruku sa okacenom pozicijom na kojoj si
┌┌┌ presao Grcku ili poziciju kada imas vec formiranu bazu i odbranu
┌┌┌ na Grckoj.
Nikako...obrisao sam ih.
strategije.320lexus,
-> #319, msavkovicMS> Nikako...obrisao sam ih.
Dobro nema veze, preci cu i sam.
Pozdrav -Lex->
strategije.321heavy,
Skoro sam nabavio settlerse iako je igra stara,pa me
zanima kako da izbegnem bug koji uvek blokira igricu kada
se osvoji protivnicka vojna zgrada.
strategije.322mastermind,
-> #321, heavyă─> Skoro sam nabavio settlerse iako je igra stara,pa me
ă─> zanima kako da izbegnem bug koji uvek blokira igricu kada
ă─> se osvoji protivnicka vojna zgrada.
kod mene to nije blokiralo.. uzmi neku drugu verziju...
MasterMind
strategije.323szarko,
-> #321, heavyNije ni kod mene ,radi super :)))
strategije.324heavy,
Citao sam starije poruke u kojima kaze da je Serf City isto
sto i Settlers.Da li je to tacno?
Da li je neko editovao fajl SCENARIO.PAK u DUNE 2 ako jeste
jel zna koko mogu da napisem da imam npr. Sonic Tank u prvom
nivou a da posle kad treba da dodje do raspodele teritorije
igra ne blokira?
HEAVY
strategije.325mariok,
DA LI ZNATE NEKU STRATEGIJU KOJA JE NA FORU
DUNE 2 ILI WARCRAFTA NEKA IGRA SA TAKVOM GRAFIKOM
SA TAKVIM MISIJAMA ILI NA FORU COMAND & CONQUER
TAKO NESTO.JA SAMO IGRAM STRATEGIJE ZATO STO SU TO
NAJBOLJE IGRE
PORUKE OSTAVITE U POSTI MOLIM VAS!
MARIOK
UNAPRED HVALA!
strategije.326vvelisavljev,
-> #321, heavy> Skoro sam nabavio settlerse iako je igra stara,pa me
> zanima kako da izbegnem bug koji uvek blokira igricu kada
> se osvoji protivnicka vojna zgrada.
Nabavi drugu verziju. Ja sam se strašno iznervirao kad sam otkrio
za taj bag. Taman sam se uneo u igru, kad ono - trt. :)
strategije.327steva,
Cemu sluze inzenjeri u Command & Conquer?
strategije.328toda,
-> #327, stevaEj!
žini mi se za zauzimanje protivničkih objekata.
TODA
P.S. Pošalješ ga ka zgradi, ali paziš da ga ne ubiju, jer je ranjiv.
strategije.329.sima,
RE: Comm. & Conq.
Koliko je potrebno memorije za normalan rad, a koliko za minimalan.
strategije.330lexus,
-> #324, heavy> Citao sam starije poruke u kojima kaze da je Serf City isto
> sto i Settlers.Da li je to tacno?
Jeste tacno je. Razlika je u tome sto Settlers ima intro, a Serf City nema.
Samim tim Settlers zauzima 2 diskete, a Serf City 1.
> Da li je neko editovao fajl SCENARIO.PAK u DUNE 2 ako jeste
> jel zna koko mogu da napisem da imam npr. Sonic Tank u prvom
> nivou a da posle kad treba da dodje do raspodele teritorije
> igra ne blokira?
Cemu to, vece je uzivanje kada sam predjes igru nego kad varas.
strategije.331lexus,
Hi !!!
Koja je stvarno razlika izmedju CD i HD verzije Command & Conquera tj.
postoji li neka razlika u misijama.
Ja sam igrao HD verziju i presao sam [valjda] igru. GDI ima 15 misija, a
NOD 13. Buni me sto su na ART Bajt-u rekli da je zadnjih deset misija u
Bosni, a mene posle jedne izbaci u DOS. Takodje je neko u starijim porukama
napisao da ukupno postoje 42 misije, sto ce reci meni fali jos 14.
CD verziju cu sigurno kupiti, ali me zanima da li da se nadam jos necemu
sem muzike i animacija.
strategije.332msavkovic,
-> #329, .sima┌┌┌ Koliko je potrebno memorije za normalan rad, a koliko za
┌┌┌ minimalan.
Pa minimalno 4, a za normalan rad 8 (mada meni radi super i sa 4)
strategije.333.sima,
-> #332, msavkovic║║ Pa minimalno 4, a za normalan rad 8 (mada meni radi super i sa 4)
Jedan drugar mi reče da mu na 4 puca kada dođe do neke misije :(
strategije.334trlekl,
strategije.335heavy,
-> #331, lexusATS0=1
**Hi !!!
**Koja je stvarno razlika izmedju CD i HD verzije Command & Conquera tj.
**postoji li neka razlika u misijama.
**Ja sam igrao HD verziju i presao sam [valjda] igru. GDI ima 15 misija, a
**NOD 13. Buni me sto su na ART Bajt-u rekli da je zadnjih deset misija u
**Bosni, a mene posle jedne izbaci u DOS. Takodje je neko u starijim porukama
**napisao da ukupno postoje 42 misije, sto ce reci meni fali jos 14.
**CD verziju cu sigurno kupiti, ali me zanima da li da se nadam jos necemu
**sem muzike i animacija.
Meni su rekli da je te verziha od trinaestak disketa samo demo
verzija ,a da je original sa mnogo vise misija Hna CD-u.
strategije.336heavy,
Jer igre neko stratefiju EXPLORATION.Igra je odlicna.Istrazivanje
sveta,trgovina,rat...
Staje na 13 HD ili 11 HH .
HEAVY
strategije.337heavy,
** Meni su rekli da je te verziha od trinaestak disketa samo demo
**verzija ,a da je original sa mnogo vise misija Hna CD-u.
** Jer igre neko stratefiju EXPLORATION.Igra je odlicna.Istrazivanje
**sveta,trgovina,rat...
**Staje na 13 HD ili 11 HH .
Izvinjavam se zbog gresaka u kucanju .Zurio sam. :)
strategije.338cnenad,
Da li neko ima najsličniju verziju Risiko-a za PC, sve što je do sad kačeno
ne može ni da prismrdi.
Apelujem ako može na brzi SEZAM.
strategije.339bcvetkovic,
Upomoc!!!!
Help!!!
GHWERFS!!! (Na aboridzanskom)
Da li ima ne(t)ko da je (od)igrao Battle Isle 2, ili da budem
precizniji, nivo GEKEFZU (ovo nije aboridzanski). Ovo je jedan
od tzv. tehnoloskih nivoa (to su oni bez trave, zemlje itd.).
Akoli ima, onda doticnog molim da ne bude lenj, vec da (mi) se
javi sa objasnjenjem cilja misije!
Ja sam pobio sve zivo(tinje), i zauzeo sve sto se moglo zauzeti,
no ne lezi vraze, ima jos jedna (iz)gradjevina na vrhu u koju
mi (se) ne da uci.
Unapred hvala, i zelim Vam svima puno anacondi na brzim prugama Srbije!
Bosko
strategije.340fimi,
Da li neko ima crack za Battle Bugs;(
Podzrav
FiMi
strategije.341cdragan,
-> #340, fimi
> Da li neko ima crack za Battle Bugs;(
Probaj sa ovim ...
crack.comstrategije.342fimi,
-> #341, cdragan
Zahvaljujem.
pozdrav FiMi
strategije.343supers,
Jeste li već zaboravili na SimCity 2000 ?
Ja jesam, ali sam nedavno dobio neke stvarčice koje su me naterale da se
ponovo zaluđujem s njim...
Uz poruku su prikačena tri cheata koji će da reše finansijske probleme.
Jedan daje preko dve milijarde dolara, drugi 65 535 $ a treći daje izbor
od 1 do 6 x 10 000 $ Za svačiji ukus...
U paketu su i dve poruke sa Mreže sa savetima za igru, jedna je
strategija za početnike a u drugoj se razmatraju napredne tehnike,
kako složiti zone tako da se sve razvijaju bez upotrebe puteva, pomoću
podzemne železnice.
simtools.arjstrategije.344junior,
-> #339, bcvetkovic> Da li ima ne(t)ko da je (od)igrao Battle Isle 2, ili da budem
> precizniji, nivo GEKEFZU (ovo nije aboridzanski). Ovo je jedan
> od tzv. tehnoloskih nivoa (to su oni bez trave, zemlje itd.).
Jel' to poslednji nivo?
Davno sam ga igrao...
Ako jeste poslednji, onda se u tu građevinu ne može ući, tj. ja nisam mogao
da uđem nakon desetina bezuspešnih pokušaja pa sam odustao.
No, uživaj, završio si BI2 ;)))
strategije.345.sima,
-> #336, heavy║║ Jer igre neko stratefiju EXPLORATION.Igra je odlicna.Istrazivanje
║║ sveta,trgovina,rat...
║║ Staje na 13 HD ili 11 HH .
Meni stalno puca :(
strategije.346tmarko,
Kako se upravlja jedinicama u History Line-u ?
strategije.348bodu,
Pizza Tycoon
Treba mi fajl ZW254.vga (hitno je) . kad ga posaljete (ili sta vec) recite mi
u Mail-u kako da nadjem fajl i kako da ga snimim. (zato sto neznam)
strategije.349armitage,
Problem sa igrom Settlers: kada se pobedi u borbi (osvoji karaula) igra se
blokira. Ima li ko ispravnu verziju?
Armitage
strategije.350szarko,
-> #349, armitageDa.Ja imam ispravnu verziju.(amiga) :)))
Hoces ?
strategije.351armitage,
-> #350, szarko> Da.Ja imam ispravnu verziju.(amiga) :)))
> Hoces ?
Imam i ja ispravnu verziju za Amigu, ali treba mi za PC.
Daklem, traže se Settlers za PC, verzija koja ne blokira kada se pobedi
u borbi.
Armitage
strategije.352basrak,
-> #345, .sima> ║║ Jer igre neko stratefiju EXPLORATION.
Pitanjce:
Kako se osvaja tvrđava, a da nije sa mora? Ja je napadam i napadam svim
mogućim topovima i jedinicama i ništa...
strategije.353balsa,
-> #351, armitage:: Daklem, traze se Settlers za PC, verzija koja ne blokira kada se pobedi
:: u borbi.
Da znas da je bas neprijatno! Igrali drugar i ja jedan protiv
drugog, naprvili dogovor da najpre dva sata razvijamo privredu, a onda
da "oslobadjamo" teritorije ;), kad -- posle zavrsene prve borbe -- puc!
Uzgred, ne moze da se snimi pozicija, stalno mi prijavljuje "error in
arhive or disk protected" ili tako nekako.
strategije.354mboban,
-> #346, tmarko=-= Kako se upravlja jedinicama u History Line-u ?
Ti si novi ovde? :)
Well, u HL imaš 2 moda koji se naizmenično menjaju: kretanje i napad.
Dok se jedan igrač kreće, drugi napada. Kad obojica stave End Turn
(klik+levo) i stisnu F1, modovi se menjaju - onaj koji je napadao
sad se kreće i obrnuto.
Što se kretanja jedinica tiče, vrši se tako što se postavi kursor na
željenu jedinicu, tasterom Enter ili kojim već izabere dotična jedinica.
Tada se osvetle polja na koja ta jedinica može da kroči, itd, da ne
davim više... :)
strategije.355kum.djole,
-> #353, balsa>> :: Daklem, traze se Settlers za PC, verzija koja ne blokira
>> Da znas da je bas neprijatno!
Evo TiGaNa (Jean Ammadou ;) našta su spali amigisti,
prvo kupe PC pa onda kukaju što se blokira.. ;))
Pozdrav svim novopečenim Pisistima! :))
strategije.356heavy,
-> #352, basrak**Pitanjce:
** Kako se osvaja tvrdava, a da nije sa mora? Ja je napadam i napadam svim
** mogucim topovima i jedinicama i nista...
I mene muci isti problem.Svi su poceli da grade utvrdjenja u unutrasnjosti
pa nemogu da im pridjem brodom.Mozda oni u tom gradu imaju MORTAR ili
Artiljeriju , ili mozda vise komada istih.Probaj da im unistis okolne
plantaze mozda to pali,mada neznam sta ce ti posle grad.
Jel si probao da napravis novu luku pored HOME PORT.Imas skoro sve mogucnosti
kao u maticnoj samo sto su sve nove slicice.
HEAVY
strategije.357armitage,
-> #353, balsa> Da znas da je bas neprijatno! Igrali drugar i ja jedan protiv
> drugog, naprvili dogovor da najpre dva sata razvijamo privredu, a onda
> da "oslobadjamo" teritorije ;), kad -- posle zavrsene prve borbe -- puc!
> Uzgred, ne moze da se snimi pozicija, stalno mi prijavljuje "error in
> arhive or disk protected" ili tako nekako.
Kod mene ispravno snima poziciju, ali zbog baga kod borbe je igra praktično
neigriva. :(
Armitage
strategije.358armitage,
-> #355, kum.djole> Evo TiGaNa (Jean Ammadou ;) našta su spali amigisti,
> prvo kupe PC pa onda kukaju što se blokira.. ;))
Da, j* ovaj comp, ne možeš ni igre na njemu da igraš. ;)
Armitage
strategije.359basrak,
-> #356, heavy> I mene muci isti problem.Svi su poceli da grade utvrdjenja u
> unutrasnjosti pa nemogu da im pridjem brodom.Mozda oni u tom
> gradu imaju MORTAR ili Artiljeriju , ili mozda vise komada
> istih.
Opkolio sam ju sa: 1 mortar, 3 canon-a, 1 knigths, 1 pesadija sa musketama
i 1 arque_trt_mtr i tako jedno 10-tak krugova :)
> Jel si probao da napravis novu luku pored HOME PORT.Imas skoro
> sve mogucnosti kao u maticnoj samo sto su sve nove slicice.
Ma sagradio ja još dve luke; imam 3 war galleon, 4 carrak-a i 1 caravel.
Ekskomuniciran iz crkve i u ratu sa svim ostalim zemljama (kažu da ne
pregovaraju sa neprijateljima Crkve ;), ali sam ih sve lepo potkres'o i sad
su jedini problem 2 engleske tvrđave. A i nije neki problem jer Englezi
nemaju brodove ;> pa čisto onako pitam... Imaju jedan lepi silver mine :)
Sve u svemu i nije baš neka igrica. Nakon početnog oduševljenja brzo mi je
dosadila. Sad sam se prebacio na UFO2.
strategije.360wizard,
Check out:
Ascendancy
Sjajno našminkana verzija Oriona, sa puno novih lepih momenata...
(CD rip: 80MB)
Takođe:
FIFA96
Jako dobro i zanimljivo, ako je neko igrao i ima neki hint,
savet... a ne ovako da mi iz svakog drugog kornera Englezi i Irci
daju go. ;)
strategije.361mmitrovic,
-> #339, bcvetkovic::::: Da li ima ne(t)ko da je (od)igrao Battle Isle 2, ili da budem
::::: precizniji, nivo GEKEFZU (ovo nije aboridzanski). Ovo je jedan
Postoji li kod nas klot ispravna verzija. Ja sam imao neku koja
je em trokirala, em nije imala pola stvari (weather forcast, 2
players,...)
strategije.362jevta,
Ima li neko normaklnu verziju Warcrafta II ??
Ova moja alfa nema save, i tako to, a igra je fenmomenalna !!!
strategije.363mariok,
Igrao sam DUNE 2 , WARCRAFT , COMMAND & CONQUER da li mozete
da mi preporucite neku igru sa slicnom grafikom atmosferom i
slicnim misijama .
P.S. JA OBOZAVAM STRATEGIJE A NE MOZE NIKO DA MI PREPORUCI
NEKU STRATEGIJU SLICNU TIM STRATEGIJAMA. MOZETE LI DA MI
PREPORUCITE NEKU STRATEGIJU. MOLIM VAS.
Preporuke ostavnjati u posti
UNAPRED HVALA
MARIOK
strategije.364.sima,
-> #358, armitage║║ Da, j* ovaj comp, ne možeš ni igre na njemu da igraš. ;)
Kod mene lepo radi.
strategije.365vvelisavljev,
-> #353, balsa> Uzgred, ne moze da se snimi pozicija, stalno mi prijavljuje "error
in
> arhive or disk protected" ili tako nekako.
Hmm, ovo se barem meni nikada nije desilo.
strategije.366jevta,
Ima li neko WARCRAFT II ????
strategije.367msavkovic,
-> #366, jevta┌┌┌ Ima li neko WARCRAFT II ????
Na koliko disketa staje?
strategije.368deimos,
Subject: Warcraft II
Potrebna snimljena pozicija na pocetku ACT IV. Hitno!
strategije.369jevta,
MOlim osobu koja je u vreme dragisinog softvera poslala ovde fajlove
war3.arj i war4.arj da ih opet posalje! Ako se ne varam to su
save-ovi warcrafta 2 !
strategije.370lexus,
Hi!
Evo saljem snimljene pozicije na pocetku
svih cinova za Warcraft II.
Pozdrav -Lex->
war.arjstrategije.371jevta,
-> #370, lexusJE> Hi!
JE> Evo saljem snimljene pozicije na pocetku
JE> svih cinova za Warcraft II.
Divno! REci mi jos ako znas kao se startuju *.pud fajlovi ?
To su u stvari mape warcrafta 2 dobijene putem njihovog editora. U
redme fajlu pise da se mou editovati mape, i igrati :) jedino ne kazu
kako se startuju te pozicije ;)
Pozdrav
strategije.372lexus,
-> #371, jevta> Divno! REci mi jos ako znas kao se startuju *.pud fajlovi ?
> To su u stvari mape warcrafta 2 dobijene putem njihovog
> editora. U redme fajlu pise da se mou editovati mape, i igrati
> :) jedino ne kazu kako se startuju te pozicije ;)
Ne znam.
I ja sam to pokusavao, ali neuspesno ;(
Izgleda da je to moguce samo na CD verziji ;(
Na HD mogu da se igraju samo u multiplayer-u.
Pozdrav -Lex->
strategije.373usul,
-> #372, lexus> Ne znam.
> I ja sam to pokusavao, ali neuspesno ;(
> Izgleda da je to moguce samo na CD verziji ;(
> Na HD mogu da se igraju samo u multiplayer-u.
Bogami ista situacija i na CD-u,imam moju CD verziju i mogu ti reći
da isto mape rade samo u multiplayer modu.
Ili to ja nisam provalio kako da ih startujem.
strategije.374usul,
Šta je bilo sa Pnzer grupom jel igra neko PG uopšte.
Pogotovu što se pojavio Steel Panther koji je dosta bolji.
Ako planirate ponovno osnivanje,računajte na mene iako sam dosta nov
na sezamu,imam veliko iskustvo u PG i nešto manje u SP.
strategije.375junior,
-> #374, usul> Šta je bilo sa Pnzer grupom jel igra neko PG uopšte.
Panzer grupa je ponovo formirana, trenutno se igra kojih 5-6 partija.
Čeka se samo kraj ispitnog roka da bi igrači (čitaj: autor & vlasnik)
mogao da pošalje poteze izazivačima...
> Ako planirate ponovno osnivanje,računajte na mene iako sam
> dosta nov na sezamu,imam veliko iskustvo u PG i nešto manje u
> SP.
Ok, ubačen si u grupu.
Bar mislim...
strategije.376budim,
-> #374, usul:) Šta je bilo sa Pnzer grupom jel igra neko PG uopšte.
Ja sam drug član na Pro-u!
Ajmo i ovde da osnujemo!
poz,
budimir
strategije.377oldtimer,
-> #375, junior> Panzer grupa je ponovo formirana, trenutno se igra kojih 5-6 partija.
Primate li i posmatrače :)
strategije.378space.ace,
-> #374, usul\\* Šta je bilo sa Pnzer grupom jel igra neko PG uopšte.
\\* Pogotovu što se pojavio Steel Panther koji je dosta bolji.
Postoji, obrati se junioru, mada mislim da nema mesta :)
\\* Ako planirate ponovno osnivanje,računajte na mene iako sam dosta
\\* nov na sezamu,imam veliko iskustvo u PG i nešto manje u SP.
AXIS VICTORY!!!!
strategije.379junior,
-> #377, oldtimer>> Panzer grupa je ponovo formirana, trenutno se igra kojih 5-6
> partija.
> Primate li i posmatrače :)
Ako bude mesta, uvek ;) Ali, mogao bi i ti da odigraš koju partiju.
Naravno, ako to hardver dopušta..;)
strategije.380lexus,
-> #373, usul> Bogami ista situacija i na CD-u,imam moju CD verziju i mogu ti
> reci da isto mape rade samo u multiplayer modu.
> Ili to ja nisam provalio kako da ih startujem.
Ja sam kod sebe imao CD verziju samo jedan dan ali mi se cini da
sam uspeo da startujem mape ali ne mogu da se setim kako.
Pokusacu da provalim pa cu javiti.
BTW: Usule, kakav si ti to Kvizac-Haderah kad ne umes da startujes
jednu opciju ;))))))
Pozdrav -Lex->
strategije.382oldtimer,
-> #379, junior>>> Panzer grupa je ponovo formirana, trenutno se igra kojih 5-6
>
> Ako bude mesta, uvek ;) Ali, mogao bi i ti da odigraš koju partiju.
> Naravno, ako to hardver dopušta..;)
Hardver podržava, al` ja nemam preterano mnogo vremena za Panzer
pored Dipa i EIA, tako da još uvek ne prolazim sjajno ni protiv
glupe mašine, a da ne pričam o živim igračima :))
strategije.383sandro,
-> #375, junior>> Panzer grupa je ponovo formirana, trenutno se igra kojih 5-6 partija.
Ima li još jedno mesto?
strategije.384space.ace,
-> #374, usul\\* Šta je bilo sa Pnzer grupom jel igra neko PG uopšte.
\\* Pogotovu što se pojavio Steel Panther koji je dosta bolji.
Postoji, obrati se junioru, mada mislim da nema mesta :)
\\* Ako planirate ponovno osnivanje,računajte na mene iako sam dosta
\\* nov na sezamu,imam veliko iskustvo u PG i nešto manje u SP.
AXIS VICTORY!!!!
strategije.385usul,
-> #380, lexus> BTW: Usule, kakav si ti to Kvizac-Haderah kad ne umes da
> startujes jednu opciju ;))))))
Ja sam bre stub odn. noseći zid i tek treba da evoluiram u dotičnog.
Elem,kad mi mali Jacques vrne CD ponovo ću da probam.
strategije.386aleck,
-> #384, space.ace# AXIS VICTORY!!!!
AXIS MAJOR VICTORY!
strategije.387space.ace,
-> #386, aleck\\* # AXIS VICTORY!!!!
\\* AXIS MAJOR VICTORY!
Jesi li za partiju :)
strategije.388sdanijel,
DA LI NEKO IMA ILI ZNA NEKU SIFRU ZA "CIM CITY 2000"
AKO NEKO ZNA NEK MI PISE U MAIL!
A AKO NEMOZE NEK NAPISE OVDE!
strategije.389junior,
-> #383, sandro>>> Panzer grupa je ponovo formirana, trenutno se igra kojih 5-6
> partija.
> Ima li još jedno mesto?
Probaću da izmolim proširenje grupe...
jr.
strategije.390dj.vlada,
Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
strategije.391dj.vlada,
=> DA LI NEKO IMA ILI ZNA NEKU SIFRU ZA "CIM CITY 2000"
=> AKO NEKO ZNA NEK MI PISE U MAIL!
=> A AKO NEMOZE NEK NAPISE OVDE!
Nema sifre! Ima samo dodataka (gradovi) kojima imas mnogoooooo
oooooooooooooooooooooooooo love, ja imam takvih nekoliko gradova! A jedan
najlepsi u kome imas i najvise love zove se BIGMONEY.SC2, ako oces mogu
ti ga zakaciti uz poruku, ali sam ga vec "stavio" na BBS Politika dir.
koji se zove "upload (neprovereni!)" , ali ako se ne javljas na taj BBS,
onda mi samo posalji jednu poruku da oces to i ja cu ti zakaciti uz poruku!
Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
strategije.392junior,
-> #390, dj.vlada> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
:))))))))
Koji car :)))))))))
strategije.393supers,
-> #388, sdanijel>> DA LI NEKO IMA ILI ZNA NEKU SIFRU ZA "CIM CITY 2000"
U kom smislu? Evo ga cheat koji u snimljenu poziciju upisuje
dva biliona dolara love...
Ako se pitate odakle na Politika BBS gradovi sa neograničeno mnogo para,
odgovor je u zakačenom programčetu. Pa, ko hoće da ima bogatstvo na
terenu po svojoj želji...
sc2cht.arjstrategije.394supers,
Subj: PG
Ako vas nerviraju greške u nazivima naših gradova na Balkanu,
prekopirajte ovde okačen fajl mapnames.str preko postojećeg u \pg\dat
direktorijumu.
Ujedno, pozivam na akciju hakerisanja po PGu, ali isključivo u cilju
povećanja realnosti :) Bez proizvoljnosti, molim :)
mapnames.arjstrategije.395budim,
-> #390, dj.vlada:) Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
Ih! :) Gde si ti, čoveče? :)
Pozdrav, Budimir Marković (dj.budim)!
strategije.396guta,
-> #390, dj.vlada#> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
Bravo majstore :)
strategije.397junior,
-> #394, supers> Ujedno, pozivam na akciju hakerisanja po PGu, ali isključivo u
> cilju povećanja realnosti :) Bez proizvoljnosti, molim :)
Jel' može da se poveća snaga kaćuše? Ali ipak da bude realno..?
strategije.398pixel,
-> #391, dj.vlada>> Nema sifre! Ima samo dodataka (gradovi) kojima imas
>> mnogoooooo oooooooooooooooooooooooooo love, ja imam takvih
>> nekoliko gradova! A jedan najlepsi u kome imas i najvise love
>> zove se BIGMONEY.SC2, ako oces mogu ti ga zakaciti uz poruku,
>> ali sam ga vec "stavio" na BBS Politika dir. koji se zove
>> "upload (neprovereni!)" , ali ako se ne javljas na taj BBS,
>> onda mi samo posalji jednu poruku da oces to i ja cu ti
>> zakaciti uz poruku! Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
Joj, koji si ti car!
P.S. Mislim da su baš u Svetu Kompjutera rekli korisnicima da
NE ŠALJU baš takve programe u upload direktorijum. Ironija
je u tome što su pominjali "izvesne korisnike" koji to uporno
rade. Sad znamo ko to radi :).
Pozdrav, Bodin Selic (dj.pixel)!
strategije.399dj.vlada,
Hello, dosada sam igrao mnogo strateskih igara, ali sada, eto ponestalo, ako
neko
zna neku novu ili staru DOBRU strategiju neka mi ostavi mail, takodje sam
zainteresovan
u simulacije upravljanja!
strategije.400dj.vlada,
-> #392, junior=>> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
=>
=> :))))))))
=>
=> Koji car :)))))))))
Hvala, hvala, hva......! :))))))))
Juniore, kako se zoves, nisam sada u stanju da ti procitam rezime, posto ovo
radim
"offline"! :))))))
Pozdrav, ......
strategije.401dj.vlada,
-> #393, supers=>>> DA LI NEKO IMA ILI ZNA NEKU SIFRU ZA "CIM CITY 2000"
=>
=> U kom smislu? Evo ga cheat koji u snimljenu poziciju upisuje
=> dva biliona dolara love...
=> Ako se pitate odakle na Politika BBS gradovi sa neograniceno mnogo para,
=> odgovor je u zakacenom programcetu. Pa, ko hoce da ima bogatstvo na
=> terenu po svojoj zelji...
Hey, supers, da nisi ti "cornuo" taj program sa Politike (vec rece), JA sam ga
zakacio na Politiku, i zakacio sam ga na sezam. za sdanijel-a! Da se taj grad
ne zove BIGMONEY.SC2 (a na Politici pise da je za sve lunateke SIM CITY-a)!?
:))))))
strategije.402dj.vlada,
-> #395, budim=> :) Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
=>
=> Ih! :) Gde si ti, covece? :)
=>
=> Pozdrav, Budimir Markovic (dj.budim)!
Tu sam! Sada svi pozdravljaju, kao ja (sta se moze)! Ali sam morao da
obustavim malo taj pozdrav, zbog "zelje" (rece on meni radi opcija ignore,
a ja odmah provalio sta oce da kaze :)))))))))....!
strategije.403dj.vlada,
-> #396, guta=>#> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
=>
=> Bravo majstore :)
Fala, Fala, nema na cemu, i jos jednom! :)))))))
Ajde otvaram glasanje!
--- KO HOCE DA OPET STAVIM POZDRAV, KO NECE ! ---
a) Ocu
b) Necu
Evo novog glasanja!
strategije.404dj.vlada,
-> #398, pixel=>>> Nema sifre! Ima samo dodataka (gradovi) kojima imas
=>>> mnogoooooo oooooooooooooooooooooooooo love, ja imam takvih
=>>> nekoliko gradova! A jedan najlepsi u kome imas i najvise love
=>>> zove se BIGMONEY.SC2, ako oces mogu ti ga zakaciti uz poruku,
=>>> ali sam ga vec "stavio" na BBS Politika dir. koji se zove
=>>> "upload (neprovereni!)" , ali ako se ne javljas na taj BBS,
=>>> onda mi samo posalji jednu poruku da oces to i ja cu ti
=>>> zakaciti uz poruku! Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
=>
=> Joj, koji si ti car!
=>
=> P.S. Mislim da su bas u Svetu Kompjutera rekli korisnicima da
=> NE SALJU bas takve programe u upload direktorijum. Ironija
=> je u tome sto su pominjali "izvesne korisnike" koji to uporno
=> rade. Sad znamo ko to radi :).
=>
=> Pozdrav, Bodin Selic (dj.pixel)!
Ma nisu to rekli, cini mi se da su rekli da ne salju korisnici
legendarne AMIGA igrice, a ja ne radim na AMIDZI nego na...(pogodite)!
A uzgred, mene su MOLILI da zakacim taj grad na Politiku! O:))))
I bio sam u Redakciji "SVETA", i pricao sa SysOp-om BBS-a, (on me zvao)
A ne verujem, da me zvao da mi kaze nesto oko toga, jer nismo ni pricali
o tome, a verujem da to sto sam poslao je koristilo mnogima (na sezu
se poceli odmah javljati oni koji su to uzeli sa poli...)! O:))))
strategije.405space.ace,
-> #400, dj.vlada\\* Juniore, kako se zoves, nisam sada u stanju da ti procitam rezime,
\\* posto ovo
Šta ja to gledam, muvanja off-line ;) ????
Nemoj tako, pošalji mi priv mail, pa se dogovorite za pićence, pa posle ...
UA!!!!