IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - strategije

strategije.507 maher, -> #505, mpedja
Prosto!Postavis bazu pored polja sa tiberiumom i kupis vojsku.Kada nakupis dovoljno sa svim jedinicama krenes grupno u napad.To je u svim misijama osim u Bosni gde nema pogodnog mesta za bazu(nema nigde dosta tiberiuma).
strategije.508 nitro,
LjUDI POMAGAJTE !!!!!!! Kako se u JAGGED ALIANCE odglavljuje oruzje? Kako da ubrzam vreme kad obavim misiju?
strategije.509 maher,
Da li je neko presao i kako sve misije na Rusiju u igri PANZER GENERAL.
strategije.510 supers, -> #509, maher
>> Da li je neko presao i kako sve misije na Rusiju u igri PANZER >> GENERAL. Ako si savladao princip igranja, što će reći korišćenje avijacije i artiljerije pre juriša tenkovima, Rusija ne bi trebala da je poseban problem. Potraži u ovoj konferenciji dosta opširno uputstvo za Panzer General. Sva dodatna mudrost u Rusiji je to da je od posebne važnosti da kod svakog grada zadržavaš samo onoliko jedinica koliko je zaista potrebno da bi grad pao, kako bi glavnina snaga na vreme stigla do Moskve, ili kojeg već poslednjeg bastiona. Čuvaj svoje bombardere, oni će ti najlakše prokrčiti put kroz ruske tenkove.
strategije.511 dselic, -> #508, nitro
!! LjUDI POMAGAJTE !!!!!!! !! Kako se u JAGGED ALIANCE odglavljuje !! oruzje? !! Kako da ubrzam vreme kad obavim misiju? Za vreme borbe, nikako, Oružje može da popravi član ekipe koje ima tool kit i koga postaviš da radi repair u onom meniju gde određuješ ko šta radi (doktor, train, rest, patient). Samo mu staviš oružje u inventar, i biće popravljeno do sledećeg poteza. Naravno, osoba koja popravlja ne može da učestvuje u borbi, te se preporučuje da on bude, recimo, Speck koji ima veliki broj mechanical poena. Vreme ubrzavaš sa "C" (compress time).
strategije.512 sfilip,
Treba mi help u vezi Terror from the Deep-a, šta da radim dalje, mislim da sam skoro sve istražio, uništio jedno 4 vanzemaljske kolonije, ne trebam valjda svih 12 da uništim?
strategije.513 dselic, -> #512, sfilip
!! Treba mi help u vezi Terror from the Deep-a, šta da radim !! dalje, mislim da sam skoro sve istražio, uništio jedno 4 !! vanzemaljske kolonije, ne trebam valjda svih 12 da uništim? Moraš da hvataš žive vanzelaljce i to one sa COMMANDER statusom. Takodje moraš da istražiš onaj brod koji ide posle HAMMERHEAD-a (zaobravio sam kako se zove) koji ti omogućava da ides u T-LETH (glavnu neprijateljsku bazu). Poslednji nivo nije mnogo težak, samo je malo nezgodno što se ne može snimiti posicija pa ti preporučujem da poneseš samo najbolje vojnike naoružane sa Sonic cannon-ima i nekoliko Explozivnih naprava jer ima dosta vrata koja se ne mogu otvoriti na standardni način. Zgodno je imati i nekoliko SWS-a.
strategije.514 sfilip, -> #513, dselic
> Moraš da hvataš žive vanzelaljce i to one sa COMMANDER statusom. hm, pa to mi je bio najveći problem... isto mi to reče mboban, pre para dana, i ja uzmem opet igru, da odigram malko, i osvojim im koloniju, i sigurno onesvestim dva vanzemaljca sa rankom Commander kod onog synonimum device-a, kad ono oćeš, nema ih u Research meniju. Uzmem danas, i osvojim mu neki veliki brod, i opet sigurno onesvestim i navigatora i dva commandera (sad su bili oni mali aquadoti) kad ono - ništa... > Takodje moraš da istražiš onaj brod koji ide posle HAMMERHEAD-a ...a to izvedem kako? > (glavnu neprijateljsku bazu). Poslednji nivo nije mnogo težak, samo > je malo nezgodno što se ne može snimiti posicija pa ti preporučujem > da poneseš samo najbolje vojnike naoružane sa Sonic cannon-ima i > nekoliko Explozivnih naprava jer ima dosta vrata koja se ne mogu > otvoriti na standardni način. Zgodno je imati i nekoliko SWS-a. ma dobro, to nije problem, s' obzirom da mi je vojska malo crackovana, ubacio sam svakom aquanautu dosta snage, time unitsa, preciznosti, itd, (moze lako da se namesti u onom Soldier.dat ili kakoseveczvase, ispred svakog imena (nekih osam bajtova ispred, pa do imena) ima snaga, health, T.U., preciznost itd, pa su mi vojnici mali supermeni ;), nisam hteo više da crackujem jer nije zanimljivo, a nemam živaca da dugo igram neku igricu pa mi ovo skrati dosta vremena. Elem, za sad mi je najvažnije kako da istražim taj brod iza Hammerhead-a, i u čemu je štos sa hvatanjem negativaca? izvrše samoubistvo u mom brodu? zapuše sebi nos(eve) i uguše se? pogledaju u ogledalo i umru od straha? ;) i da, nisam istražio ono Reanimation Zone, nemam ga u research-u, pa šta je to?
strategije.515 nitro, -> #514, sfilip
Ja sam komandira u UFO2 uhvatio tako sto sam napao njihovu bazu,preuzeo kontrolu nad njim i odveo ga na ono odakle pocinjes misiju a onda pritisnuo ABORT. Ovo isto moze da se izvede tako sto bacis komandira na ledja. Onda ces sigurno u laboratoriji da imas opciju za njega. Inace nisam im unistio bazu.
strategije.516 dselic, -> #514, sfilip
!! hm, pa to mi je bio najveći problem... isto mi to reče mboban, !! pre para dana, i ja uzmem opet igru, da odigram malko, i !! osvojim im koloniju, i sigurno onesvestim dva vanzemaljca sa !! rankom Commander Problem je u tome što ponekad neće da prikaže sve vanzemaljce koje imaš ako ih imaš suviše u bazi. Takodje je moguće da ti je Alien Containment bio pun. Problem se rešava istraživanjem vanzemaljaca dok se na spisku ne pojave oni koji ti trebaju. !!> Takodje moraš da istražiš onaj brod koji ide posle !! HAMMERHEAD-a !! !! ...a to izvedem kako? Tako što hvataš i istražuješ Navigator-e i Engineer-ove. PS. s čim si i hvatao? Ja sam koristio thermal shock launcher. !! u čemu je štos sa hvatanjem negativaca? izvrše samoubistvo u !! mom brodu? zapuše sebi nos(eve) i uguše se? pogledaju u !! ogledalo i umru od straha? ;) Thermal Shock Launcher rules!! ;) Na sve ostale gluposti zaboravi.
strategije.517 basrak, -> #512, sfilip
> Treba mi help u vezi Terror from the Deep-a, šta da radim > dalje, mislim da sam skoro sve istražio, uništio jedno 4 > vanzemaljske kolonije, ne trebam valjda svih 12 da uništim? Treba da zarobljavaš one komandere po njihovim bazama i da ih onda ispitaš. Tako skroz dok ne otkriješ kako se pravi brod koji će ti omogućiti da odeš do njihove centralne baze. Tako nešto je bilo i u prvom delu, a tako mi rekoše i za ovaj drugi deo. No meni se javlja "mali" problem. Kad ih zarobim, bilo da bazu uništim ili samo tu dvojicu uprtim i ponesem nazad, oni mi u bazi budu prijavljeni kao mrtvi. Dakle, uvek dobijem corpse-ove, a ne žive commander-e, dok za ostale činove to ne važi?! Bez veze...
strategije.518 m.goran,
Ima li neko CD verziju warcrafta 2 i hoće da igra preko modema protiv mene oni koji su spremni za poraz neka mi napiše mail ;)
strategije.519 nitro,
Kako se u JAGGED ALIANCE koriste stvari koje kad pritisne desno dugme u borbi pojave znak pitanja ?
strategije.520 nitro,
Jel zna neko na koliko disketa(CD-ova)staje WARCRAFT II?
strategije.521 dselic, -> #517, basrak
!! za ovaj drugi deo. No meni se javlja "mali" problem. Kad ih !! zarobim, bilo da bazu uništim ili samo tu dvojicu uprtim i !! ponesem nazad, oni mi u bazi budu prijavljeni kao mrtvi. !! Dakle, uvek dobijem corpse-ove, a ne žive commander-e, dok za !! ostale činove to ne važi?! Bez veze... Ja sam sve vanzemaljce u bazi ubijao bez provere identiteta. Zarobljavao sam isljučivo aliens iz brodova. Commander-e imaš u Very Large brodovima koje malo teško oboriti osim ako imaš Mantu naoružanu sa 2 ona Sonic (drugu reč zaboravih ali posotji samo jedan i ima 100 ammo). Sa dva ta sve brodove možeš oboriti. Vrlo je bitno da istražiš Mantu jer onaj interceptor bedni koji dobijaš na poćetku ne može da opstane protiv Large i Very Large. Vanzemaljce hvataj sa ThermalShock Launcher.
strategije.522 sfilip, -> #516, dselic
> !! pre para dana, i ja uzmem opet igru, da odigram malko, i > !! osvojim im koloniju, i sigurno onesvestim dva vanzemaljca sa > !! rankom Commander > > Problem je u tome što ponekad neće da prikaže sve vanzemaljce koje imaš > ako ih imaš suviše u bazi. Takodje je moguće da ti je Alien Containment > bio pun. Problem se rešava istraživanjem vanzemaljaca dok se na > spisku ne pojave oni koji ti trebaju. ma sve je to ok, u ufopediji piše da Alien Containment može da ima max 10 živih idijota unutar, ja sam imao samo 4 kad sam im celu bazu osvojio. Ove sam sigurno onesvestio... Ajd, znam da commandira ima u velikim brodovima tipa dreadnought, pa ću sad da osvojim jednog, uzmem i kontrolišem sa onim m.c. disruptorom jednog commandira i ubacim ga u svoj brod, i ako to ne bude radilo - ubijam se ;) > !! ...a to izvedem kako? > > Tako što hvataš i istražuješ Navigator-e i Engineer-ove. > PS. s čim si i hvatao? Ja sam koristio thermal shock launcher. hvatao sam ih onim Stunnerom, ne znam kako se beše zvaše, i naravno thermal shock launcher (čak sam u poslednoj uspeo da kontrolišem jednog aquadota sa t.s.launcher-om i uspomoć njega onesvestim trojcu i njega samog :) ) > !! u čemu je štos sa hvatanjem negativaca? izvrše samoubistvo u > !! mom brodu? zapuše sebi nos(eve) i uguše se? pogledaju u > !! ogledalo i umru od straha? ;) > > Thermal Shock Launcher rules!! ;) Na sve ostale gluposti zaboravi. Ma dobar je i onaj mali onesvešćivač :)
strategije.523 sfilip, -> #517, basrak
> > Treba mi help u vezi Terror from the Deep-a, šta da radim > > dalje, mislim da sam skoro sve istražio, uništio jedno 4 > > vanzemaljske kolonije, ne trebam valjda svih 12 da uništim? > > Treba da zarobljavaš one komandere po njihovim bazama i da ih onda > ispitaš. Tako skroz dok ne otkriješ kako se pravi brod koji će ti > omogućiti da odeš do njihove centralne baze. Tako nešto je bilo i u prvom > delu, a tako mi rekoše i za ovaj drugi deo. No meni se javlja "mali" > problem. Kad ih zarobim, bilo da bazu uništim ili samo tu dvojicu uprtim i > ponesem nazad, oni mi u bazi budu prijavljeni kao mrtvi. Dakle, uvek > dobijem corpse-ove, a ne žive commander-e, dok za ostale činove to ne E, pa to je i meni isto uradio! tj, živi su mi bili samo dvojca iz onog podnivoa, ali ne i ovi iz baze. Zato kažem, oni verovatno izvrše samoubojstvo, pa je možda fora da ih sa M.C. Disruptorom pofataš i žive dovedeš u bazu? btw, uvek imam jednog aquanauta koga držim u brodu ili negde gde je siguran, sa M.C. Disruptorom i 93+ M.C. znanja, i može uvek iz prve da kontroliše negativca :) mislim da je u tome štos! ajd, idem da vidim ;)
strategije.524 sfilip,
Hm, probao sam da napadnem neki Dreadnought, (very large), i sve vanzemaljce sam onesposobio što onim thermal shock launcherima što onom spravicom sa početka i na kraju mi je napisao da sam uhvatio SAMO jednog, a uhvatio sam sigurno bar 6-7. Kako to - nije mi uopšte jasno? da, subject: X Com, terror from the deep ;)
strategije.525 zormi, -> #520, nitro
* Jel zna neko na koliko * disketa(CD-ova)staje WARCRAFT II? Na CD-u zauzima nekih 130 MB.
strategije.526 bodu,
Terror from the deep ili Xquest Igricu sam dobio od druga i radila je super ( ali nisam znao da je igram ).Sad sam nasao disketu i tu mi zauzima zapakovana 200 kb (malo cudno) i kad je raspakujem i startujem zaglavi mi se.Na 386-ci mi je prvo iskljucila misa i onda ga trazila,a na 486-ci mi se zaglavi kad je startujem ( ║ D:/>IGRE>XQUEST>xquest.exe ║ i ekran samo potamni i zaglavi se ) Sta da radim.
strategije.528 bodu, -> #526, bodu
Zaboravio sam da ponem dve stvari: Kad mi je igrica radila nisam imao CD,Disketa je od PCGamer
strategije.529 nitro,
Kako se u High Seas Treader(valjda se tako pise) da postavom kurs za neki grad pa da me kompjuter sam tamo vozi ubrzano?Nije valjda da moram sve rucno? Plovim do dalekog istoga sat vremena.
strategije.530 crnjini, -> #529, nitro
Subj: High Seas Trader 'vako: Kada si *van* luke udjes u Kapetanovu Sobu. Tamo odaberes valjda mapu , trebalo bi da ti se prikaze mapa celog sveta sa prozorcicima za dalje uvecanje, kojih ce biti onoliko koliko si mapa kupio. Tu sad ima plot a course ili tako nesto pa misem crtas putanju time sto oznacavas tacke kroz koje brod mora da prodje (waypoints). Zadnja waypoint treba da ti je u blizini nekog grada. Kada to uradis, dole desno ce se pojaviti dugme kojim predajes komandu prvom oficiru (first mate). I tako plovis, a on ce te obavestavati o onome sto se usput dogadja,, Vici ako nije ovako, da kupim igru i da vidim. (a moz' i da se nadjemo pa da mi das) ACR
strategije.531 mpedja, -> #529, nitro
>> Kako se u High Seas Treader(valjda se tako pise) >> da postavom kurs za neki grad pa da me kompjuter sam >> tamo vozi ubrzano?Nije valjda da moram sve rucno? >> Plovim do dalekog istoga sat vremena. Fazon je da odes u kabinu i odaberes mape. Tu valjda izaberes COURSE (davno bese) i postavis waypointe.Onda klikni na First Mate i eto ti ! P.S. Dobro si napiso. Pozdrav: Mpedja !
strategije.532 basrak, -> #521, dselic
> Vrlo je bitno da istražiš Mantu jer onaj interceptor bedni koji > dobijaš na poćetku ne može da opstane protiv Large i Very > Large. Vanzemaljce hvataj sa ThermalShock Launcher. Ma istražih ja sve što se moglo osim onog poslednjeg koji vodi do T'leth-a zbog već pomenutih razloga, izgradio sedam baza, u svima Mante, sagradio i Hammerhead čisto za probu i to sve dok sam im kokao baze i pokušavao da istražim one glupe commander-e. Na kraju sam im pokokao sve baze, čekao dva meseca ;) da se ponovo javi alien activity i onda... poslao sve u tri lepe i obrisao igru.
strategije.533 dselic, -> #528, bodu
!! Zaboravio sam da ponem dve stvari: Kad mi je igrica radila !! nisam imao CD,Disketa je od PCGamer Ako zauzima 200k (????!!) i dolazi od PC GAMER, onda je skoro sto posto demo-verzija.
strategije.534 sfilip, -> #532, basrak
> > dobijaš na poćetku ne može da opstane protiv Large i Very > > Large. Vanzemaljce hvataj sa ThermalShock Launcher. > > Ma istražih ja sve što se moglo osim onog poslednjeg koji vodi do > T'leth-a zbog > već pomenutih razloga, izgradio sedam baza, u svima Mante, sagradio > Hammerhead čisto za probu i to sve dok sam im kokao baze i > pokušavao da istražim one glupe commander-e. Na kraju sam im > pokokao sve baze, čekao dva meseca ;) da se ponovo javi alien > activity i onda... poslao sve u tri lepe i obrisao igru. e, da, isti slučaj i samnom, samo nisam ipak bio Tolko uporan, ali definitino ne mogu da uhvatim commandire, čak recimo nisam imao Ion Armour ali sam imao Magnetic Ion Armour ??, i sve mi se više čini da je to ili neki bug ili možda ima veze sa tim što sam igrao na beginner nivou, onom najlakšem? možda je u tome stvar?
strategije.535 schef,
Jel' ima neko igru Civil War? Inače igra se bavi američkim građanskim ratom. Postoji li još neka ovakva slična igra, mislim da se bavi građanskim ratom? Ima li ko North&South još uvek? Srleř
strategije.536 junior, -> #535, schef
> ratom. Postoji li još neka ovakva slična igra, mislim da se > bavi građanskim ratom? Ima li ko North&South još uvek? Imaš The blue & grey, ali je teško sranje .. trust me. :) Ustvari, sama igrica i nije tako loša, ali je kompjuter užasno lak protivnik. Uzmeš jug, napraviš konjički korpus (7th Cavalry ;) od par 'iljada ljudi i ladno sa njima umarširaš u Vašington ... ;(
strategije.537 kum.djole,
Postoji li Armageddon man u PC verziji, ili makar nešto slično, ili nešto totalno drugačije ali na sličnu foru..? ;)
strategije.538 basrak, -> #534, sfilip
> ili možda ima veze sa tim što sam igrao na > beginner nivou, onom najlakšem? možda je u tome stvar? Moguće. I ja sam igrao na najlakšem nivou.
strategije.539 bodu,
Terror From The Deep ══════════════════════════════════════════════════════════════════════ Koliko zauzima ?
strategije.540 sfilip, -> #538, basrak
> > beginner nivou, onom najlakšem? možda je u tome stvar? > > Moguće. I ja sam igrao na najlakšem nivou. hm, onda je gadno. El ima neko ko je dostigao tech nivo da napravi onaj brodić sa kojim može da se stigne do negativaca? ako ima, nek nam lepo pošalje research.dat faj iz savegame direktorijuma, molićulepo :) btw, zauzima 4 pakovane diskete, tj instalacija zauzima 4
strategije.541 bodu,
Jel ima neko neke dobre recepte za Pizza Tycoon. ( standardni bi bili bolji )
strategije.542 alien, -> #525, zormi
[]* Jel zna neko na koliko []* disketa(CD-ova)staje WARCRAFT II? [] [] Na CD-u zauzima nekih 130 MB. Kod mene na hardu oko 15 mega.
strategije.543 sfilip,
El zainteresovan neko za Command and Conquer preko modema?
strategije.544 maher, -> #543, sfilip
Ja sam veoma yainteresovan za C&C preko modema.
strategije.545 vstan, -> #541, bodu
> Jel ima neko neke dobre recepte za Pizza Tycoon. ( standardni > bi bili bolji ) Procesljaj koji mesec unazad. Slao vitez.koja .
strategije.546 meric,
Evo za recepte, konacno gde im je mesto! ajde javite se na mail da se dogovorimo...
strategije.548 m.goran,
ima li nekoga za warcraft 2 ali sa CD verzijom :)
strategije.549 bodu, -> #545, vstan
U kojoj temi ?
strategije.550 vstan, -> #549, bodu
> U kojoj temi ? Pa valjda u ovoj. Pitaj ga eventualno na mail.
strategije.551 maher, -> #548, m.goran
Ja smao reci kad :))
strategije.552 schef,
Ej ljudi pogledajte ovo! Novi scenario za Panzer General!!!!! Urađen je u programu PGMAPED, pa ako ga neko ima neka ga šalje!!! Ovo je fenomenalno! Uputstvo kako ga instalirate imate u arhivi. Srleř P.S. Thanx to usul koji je poslao arhivu na PRO. pgscen.zip
strategije.553 supers, -> #552, schef
>> Ej ljudi pogledajte ovo! Novi scenario za Panzer General!!!!! Hoće li se ponoviti manija za dodatnim nivoima poput Doom wadova? PG mania, coming soon...
strategije.554 bodu, -> #545, vstan
Vitez.koja mi je rekao da nije on to slao.Da nije mozda Kum.djole ?
strategije.555 vstan, -> #554, bodu
> Vitez.koja mi je rekao da nije on to slao.Da nije mozda > Kum.djole ? Nasao sam :) Imas prikacen fajl sa delom diskusije. Ostalo skidaj sam. pizza.zip
strategije.556 bodu,
SUB: Pizza Tycoon Da li postoji nacin da povecam lokal? PS: Ulozio sam pare ( 80 miliona ) i dobio sam samo 8 dolara da li mogu da ih vratim ?
strategije.557 kum.djole, -> #554, bodu
>> Vitez.koja mi je rekao da nije on to slao.Da nije mozda >> Kum.djole ? Mori, ne znam ja ni šta je to. ;) Ako ti treba originalnih i svežih imena za Sensible, pozicije iz Premier Manager 2.. to je nekad bio moj fah. :))
strategije.558 budim, -> #552, schef
(:) Ej ljudi pogledajte ovo! Novi scenario za Panzer General!!!!! Urađen je (:) u programu PGMAPED, pa ako ga neko ima neka ga šalje!!! Ovo je (:) fenomenalno! Uputstvo kako ga instalirate imate u arhivi. Samo kada bi uspeli da dođemo do tog programa... :))) Ajde, videh neku internet adresu u onom uputstvu za instaliranje! :) poz, budimir
strategije.559 schef, -> #553, supers
­=- Hoće li se ponoviti manija za dodatnim nivoima poput Doom ­=- wadova? PG mania, coming soon... Eh, samo da neko nabavi dotični program... Srleř
strategije.560 lexus, -> #557, kum.djole
=> pozicije iz Premier Manager 2.. to je nekad bio moj fah. :)) Premier Manager 2 je najbolja menadžerska igra, bolja je i od PM3 :) Evo par fora za početnike: Nikada ne smete imati više od 15 igrača (uvek se neko povredi) Tim za početak - Southport, taktika 3-5-2 + još neke taktičke začkoljice koje ćete morati sami da provalite :))) Veoma je važno da igrač ima dobru kontrolu lopte i da je mlad - što je mlađi to se brže razvija :))) Nadam se da sam pomogao :)))
strategije.561 nitro,
Svet Kompjutera 2/96 BONUS LEVEL: "Igra Allied General,orginalni nastavak odlicnog Panzer Generala,vec je stigla na nase trziste. Medjutim u SSI-ju ne miruju vec najavljuju jos jednu igru po identicnom principu igranja. Fantasy General imace imaginarne vojne jedinice....." Da li je neko video ove dve igre? O cemu se radi u prvoj a o cemu u drugoj? Na koliko disketa staje prva a na koliko druga? Kakve su u odnosu na PG? Toliko za sada. Nemanja
strategije.562 kum.djole, -> #560, lexus
>> Evo par fora za početnike: >> Nikada ne smete imati više od 15 igrača (uvek se neko povredi) >> Tim za početak - Southport, taktika 3-5-2 + još neke taktičke >> začkoljice koje ćete morati sami da provalite :))) Nisam baš nešto siguran da to ima neke veze (?). Obično je potrebno 3-5 sezona da bi tim išao rang više.. Što se tiče taktike, to je stvar ličnog ukusa. :) Uvek treba voditi računa o finansijama, povredama, sponzorima, i naravno - ukoliko timu 'ne ide' u nekoj utakmici, treba promeniti taktiku u totalno suprotnu (recimo counter attack vs. long ball).
strategije.563 supers, -> #561, nitro
>> Fantasy General imace imaginarne vojne >> jedinice....." E, ovim su usrali svoj dosadašnji opus.
strategije.564 lexus, -> #562, kum.djole
=> Nisam baš nešto siguran da to ima neke veze (?). Šta to? Misliš za povrede? Obično se povrede igrači koji su u prvom timu, a rezerve su slabije od njih. A PM2 ne da da imaš manje od 14 igrača. Sa 15 igrača u timu imaš prvi tim + rezervu za svaku poziciju u timu, a samo jedan igrač može da se povredi. => Obično je potrebno 3-5 sezona da bi tim išao rang više.. => Što se tiče taktike, to je stvar ličnog ukusa. :) 3-5-2 je moja omiljena taktika, a u PM2 neviđeno dobro radi :)) => Uvek treba voditi računa o finansijama, povredama, sponzorima, => i naravno - ukoliko timu 'ne ide' u nekoj utakmici, treba promeniti => taktiku u totalno suprotnu (recimo counter attack vs. long ball). Mom timu uvek ide ;))) Osim u League Cup-u ;( Evo snimljena pozicija za PM2, PC verzija, bez korišćenja cheatova, hex-editora i sličnih gluposti... pm2.arj
strategije.565 kum.djole, -> #564, lexus
>> Šta to? >> Misliš za povrede? Obično se povrede igrači koji su u prvom >> timu, a rezerve su slabije od njih. A PM2 ne da da imaš manje >> od 14 igrača. Sa 15 igrača u timu imaš prvi tim + rezervu za >> svaku poziciju u timu, a samo jedan igrač može da se povredi. Zaboravih da ostavim citat te rečenice. Mislio sam na početni izbor tima. Ne verujem da je to važno jer su svi timovi Conference lige približnog kvaliteta. Isto tako, izbor je lutrija - bira se za nijansu jači ili nijansu slabiji tim, ali samo od menadžera zavisi kako će on funkcionisati. :) Što se povreda tiče, to je stvarno preterivanje. :( Često se desi da svih 18-20 igrača u toku jedne sezone bude povređeno i po 10-20 kola.. što je pomalo nerealno. Doduše, Englezi zaista krljaju ;) pa i ne čudi, ali za nas, evro-brazilce, nije baš dobro. :) >> 3-5-2 je moja omiljena taktika, a u PM2 neviđeno dobro radi :)) Dobra formacija. Uopšte, valja je često menjati. Primene raznih taktika su razumljive svakom ko prati fudbal, ali preporuka je da snage na terenu budu dobro raspoređene - recimo, ubistvena je formacija 6-2-2 i nema nikakve teorije da se tim odbrani ako na sredini ima 2 igrača. Takođe, ona dva u napadu su praktično van igre. Nasuprot tome, 4-1-5 formacija je takođe loša jer ne postoji nijedna taktika koja bi iskoristila prednost od 5 napadača.. Tako, treba kalkulisati, po ličnom izboru. >> Mom timu uvek ide ;))) Osim u League Cup-u ;( Ne znam da li si primetio, ali reeeetko se dešava da tim postigne više od 4 gola u regularnom toku. Par puta mi se desilo da primim ili postignem 5, i to je sve. Možda i jedina zamerka za izvođenje. Nedostatak u igri je nemogućnost kupovine inostranih igrača i neke živopisne situacije koje prate svakog menadžera.. :) >> Evo snimljena pozicija za PM2, PC verzija, bez korišćenja cheatova, >> hex-editora i sličnih gluposti... Pre par nedelja poslao sam calex-u celu igru, sa jednom snimljenom pozicijom za Hull City, višestruki prvak svih kupova itd itd.. Nadam se da će se uskoro naći na Sezamovom disku, jer zipovana zauzima oko 900kb, ako se ne varam.. Ispričaj ti meni šta si još igrao od sličnog materijala, da pojurim i proverim. :)
strategije.566 ilazarevic, -> #565, kum.djole
> Nedostatak u igri je nemogućnost kupovine inostranih igrača i > neke živopisne situacije koje prate svakog menadžera.. :) Ja već dosta dugo igram PM3, koji ima mogućnost kupovine inostranih igrača. Ako nekoga zanima pozicija, mogu da okačim. Godina je 2004, a ja sam menadžer Mančester Junajteda i imam ugovor za još nekoliko godina. Šta da vam pričam, stalno sam prvi :) Inače, dobitna formacija je 4-2-4.
strategije.567 lexus, -> #565, kum.djole
=> Mislio sam na početni izbor tima. Ne verujem da je to važno => jer su svi timovi Conference lige približnog kvaliteta. U osnovi jesu :) Ali Southport ima najujednačenije igrače na svim pozicijama, a i klub je iz Liverpula, tako da mi je izuzetno prirastao srcu O:) Kada sam, nekada davno, igrao Footbal Manager II na Commodoreu igrao sam sa Evertonom, navijam za Liverpool, tako da je Southport logičan naslednik ;))) => :) Što se povreda tiče, to je stvarno preterivanje. :( Nemoguće je imati više od 15 zdravih igrača duže od jedne nedelje, ili se povrede, ili dobiju crveni karton, a kasnije igraju za reprezentaciju... Jedna od dve mane ove igre... => Ne znam da li si primetio, ali reeeetko se dešava da tim postigne => više od 4 gola u regularnom toku. Par puta mi se desilo da primim => ili postignem 5, i to je sve. Možda i jedina zamerka za izvođenje. Eto i druge mane ;) Najgore je kada prvo poluvreme završiš sa 4:1, a protivnici izjednače zato što je nemoguće postići 6 golova :( => Nedostatak u igri je nemogućnost kupovine inostranih igrača i => neke živopisne situacije koje prate svakog menadžera.. :) To je, donekle, ispravljeno u PM3, ali meni je dvojka ipak draža :) => Pre par nedelja poslao sam calex-u celu igru, sa jednom snimljenom Skini moju poziciju i reci mi šta misliš :)))) Inače, pre jedno godinu dana sam imao još bolju, ali sam izbrisao pošto mi je dosadilo da 5 godina za redom osvajam sve što se može osvojiti :) => Ispričaj ti meni šta si još igrao od sličnog materijala, => da pojurim i proverim. :) Ultimate Soccer Manager! Zauzima dve diskete i cool je igra :))) Moguće je kupovati inostrane igrače, a ima i još neku dobru foru, ali Premiere Manager II ostaje nepobeđen :)))) Postoji još i Championship Manager II, ali on zahteva hardware od kog boli glava... Zauzima dve diskete, na hardu 5 Mb, ali kada hoćeš da startuješ igru kaže da snimljena pozicija zauzima još 25 Mb... Drlja po hardu bez prestanka... Šteta, stvarno lepo izgleda... Inače u PMII je, pomoću Hex editora, moguće promeniti ime stadiona, a takođe i tribina :))) I naravno ime tima :) Tako da mi se nekadašnji stadion zvao JNA, a tribine: JUG, sever, Zapad, Istok. Imena igrača se menjaju i iz same igre, tako da je lako dobiti Partizan... Ako neko hoće poslaću mu takvu poziciju na mail :))) Pozdrav -Lex->
strategije.568 vitez.koja, -> #556, bodu
#=> Da li postoji nacin da povecam lokal? Kupi drugi (ali ne prodaji taj)... #=> PS: Ulozio sam pare ( 80 miliona ) i dobio sam samo 8 dolara da li #=> mogu da ih vratim ? Uložio u banku? Dobićeš ih nazad kroz godinu-dve... sk
strategije.569 junior, -> #563, supers
>>> Fantasy General imace imaginarne vojne > E, ovim su usrali svoj dosadašnji opus. SK ili SSI?
strategije.570 kum.djole,
Pa, dobro. :) Traži se onda Ultimate Soccer Manager u zamenu za duplo više, naravno, preko modema. :)
strategije.571 supers, -> #569, junior
>>>>> Fantasy General imace imaginarne vojne >>> E, ovim su usrali svoj dosadašnji opus. >> SK ili SSI? SSI, a o cv. kon. nemam šta da razgovaram.
strategije.572 inferno, -> #563, supers
Ů│ ˙>> Fantasy General imace imaginarne vojne Ů│ ˙>> jedinice....." Ů│ ˙ Ů│ ˙ E, ovim su usrali svoj dosadašnji opus. što? Rat u budućnosti može fino da ispadne.. seti se samo Battle Isle. :)
strategije.573 lexus, -> #570, kum.djole
=> Traži se onda Ultimate Soccer Manager u zamenu za duplo više, => naravno, preko modema. :) Zapakovan zauzima dve diskete. Onda ga raspakuješ u jedan dir, a zatim instaliraš iz tog dira u drugi. Poslaću ti na mail... Šta nudiš ;)
strategije.574 lexus, -> #566, ilazarevic
=> Ja već dosta dugo igram PM3, koji ima mogućnost kupovine inostranih => igrača. Ako nekoga zanima pozicija, mogu da okačim. Godina je 2004, => a ja sam menadžer Mančester Junajteda i imam ugovor za još nekoliko => godina. Šta da vam pričam, stalno sam prvi :) Lepo, baci meni poziciju na mail, ali da znaš, pozicija u PM3 se nalazi u 3 fajla :)
strategije.575 dizel, -> #566, ilazarevic
> inostranih igraca. Ako nekoga zanima pozicija, mogu da okacim. > Godina je 2004, a ja sam menadzer Mancester Junajteda i imam > ugovor za jos nekoliko godina. Sta da vam pricam, stalno sam > prvi :) > > Inace, dobitna formacija je 4-2-4. Ja sam odigrao skoro sve menadzerske igre do sada i svi su mi vec dosadili. (Igrao sam ih mesecima.)Da li se u skorije vreme pojavio neki dobar fudbalski(ili bar sportski)menadzer?
strategije.576 bodu,
Pizza Tycoon ══════════════════════════════════════════════════════════════════════ Onaj Cheat Mode koji kupim od mafije nikad neradi,u cemu je stos ?
strategije.577 drndi,
Ne bi da se mesam momci ali tema je strategija a ne fudbal. Nenad
strategije.578 lexus, -> #577, drndi
=> Ne bi da se mesam momci ali tema je strategija a ne fudbal. U pitanju su fudbalski menadžeri, a svidelo se to tebi ili ne oni su strategijske igre :)
strategije.579 ilazarevic, -> #575, dizel
> Ja sam odigrao skoro sve menadzerske igre do sada i svi su mi vec > dosadili. (Igrao sam ih mesecima.)Da li se u skorije vreme pojavio > neki dobar fudbalski(ili bar sportski)menadzer? Nisam u toku.
strategije.580 drndi,
Strategija = Battle Isle 1/2 (nikako Panzer, to je tombola) Fudbal = trcanje + lopta (gde je tu strategija?) Nenad
strategije.581 mcule, -> #580, drndi
E, fora je (kolko sam shvatio ;) u tome što ovaj fudbal menadžer nema veze sa igranjem fudbala bre. Ti si menadžer i igra je tog tipa - znači strategija. Kume, jesam u pravu? PS. A ono "...a ko je u pravu..." za drugi put ;)
strategije.582 schef, -> #580, drndi
­=- Strategija = Battle Isle 1/2 (nikako Panzer, to je tombola) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ :)))))) Ovo u viceve... Srleř
strategije.583 space.ace, -> #580, drndi
--> Strategija = Battle Isle 1/2 (nikako Panzer, to je tombola) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Znaš ti da se za ovo robija, bRe!! Nemoj trpati nos tamo gde ne smeš! Što se BI 1/2 tiče OK, ali Panzer ne diraj!!!!! Treba znati igrati, nema tu sreće nikakve! --> Fudbal = trcanje + lopta (gde je tu strategija?) U Premier Manager-u, a i u svakoj igri tog tipa, ne igra se fudbal, već se upravlja timom (na neki način upravljačka igra, što bi rekli u SK-a). Ja preferiram da ih zovem "menadžerske simulacije", jer ima elemenata koji prevazilaze strategiju u širem smislu. Strategija u užem smislu se speluje kao ratna strategija, i tu spadaju BI, Hannibal, i naravno PG, i još mnoge druge njima slične i različite.
strategije.584 supers, -> #580, drndi
>> Strategija = Battle Isle 1/2 (nikako Panzer, to je tombola) Kako se uzme. Jednostavno, spada u igrice koje više simuliraju ratnu sreću i koje ne daju igraču filing da je bukvalno sve u njegovim rukama. Neko ovo bolje, a neko lošije podnosi. U svakom slučaju, kada se ovlada tehnikama kombinovanog napada (korišćenje bombardovanja i artiljerije kao prethodnice) direktan sudar dve jedinice prestaje da bude tombola. Igraca ni teška, a ni sasvim naivna. U naše krajeve je došao program PZGMapEditor. Očekujte mnoštvo novih scenarija i renesansu ove igrice. Ja pravim Beograd 1944. :)
strategije.585 nitro, -> #584, supers
##scenarija i renesansu ove igrice. Ja pravim Beograd 1944. :) Kad napravis baci ga ovamo pa da ga ocenimo.
strategije.586 space.ace, -> #584, supers
--> U naše krajeve je došao program PZGMapEditor. Očekujte mnoštvo --> novih Pa baci ga ovde. Ako je commercial onda mi ga šini u mail :)
strategije.587 dizel, -> #580, drndi
> Fudbal = trcanje + lopta (gde je tu strategija?) :)))))))))))))))))) Ti znas bas puno o fudbalu.To se moze videti iz prilozenog.:)) Menadzerska igra je slicna sa nekom ratnom strategijom u tome sto u oba slucaja vodis svoj tim(ili vojnu jedinicu) u borbu protiv drugog,samo sto se u fudbalu ne puca tenkovima,vec nogama i glavom... Npr.kad odredjujes taktiku tima,to je kao kad odredjujes raspored svoje jedinice na bojnom polju,... Ako ti ovo nije dovoljno,onda predlozi moderatoru da osnuje temu "menadzer"
strategije.588 bodu,
Pizza Tycoon Kako da aktiviram Cheat mode koji kupim od mafije ( sve uradim sto pise ali nista se ne desava kad okrenem onaj broj telefona )
strategije.589 lexus, -> #587, dizel
=>> Fudbal = trcanje + lopta (gde je tu strategija?) => Ti znas bas puno o fudbalu.To se moze videti iz prilozenog.:)) Vidiš da je Sanijev učenik, nema strategiju ;)))))))))))
strategije.590 mcule,
Ej, ljudi, čujem da je došla Civ 2 i Descent 2? Za ovo prvo sam siguran, a ovo drugo - jel došao demo ili cela igra? Who knows?
strategije.591 crnjini,
Kako to mislis siguran si da je dosla cd verzija CIV 2? Gde? Kad? ... Uh, burazer ce mi sigurno okinuti prijemni ;))) ACR
strategije.592 nenad, -> #590, mcule
> Ej, ljudi, čujem da je došla Civ 2 i Descent 2? Civ 2 kako čujem radi samo pod Win, ima 3D pogled na teritoriju (iz perspektive), 20 novih jedinica, 10 novih "city improvments-a", 14 novih svetskih čuda. Takođe kažu da ima unapređenu diplomatiju u smislu da protivnici sada pamete tvoje poteze, a dodato je i nekoliko pre-setovanih scenarija koji se naslanjaju na neke prelomne trenutke u istoriji. Glavni dodatak je izgleda da sada Civilopedija ima i video snimke... Na prvi pogled ne izgleda ništa naročito, ja sam očekivao mnogo više, šteta. :(
strategije.593 vitez.koja, -> #588, bodu
#=> Kako da aktiviram Cheat mode koji kupim od mafije ( sve uradim #=> sto pise ali nista se ne desava kad okrenem onaj broj telefona ) Ne radiš dovoljno brzo... Šalim se, to je fora, ne može da se izvede... sk
strategije.594 drndi,
>> ­=- Strategija = Battle Isle 1/2 (nikako Panzer, to je tombola) >> ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ >> :)))))) Ovo u viceve... Panzer se po svojim kvalitetima kao "strategija" ne moze meriti sa BI 1/2. On mozda ima vise jedinica od BI 1, ali sto se mene tice raznovrsnost jedinica u BI 2 nadmasuje PG. U BI-u mozes da radis sta ti je volja, da sam organizujes bitke na moru, kopnu u vazduhu, na ravnici kao i na planinskim vencima, dok se u PG-u sve vrti oko osvajanja gradova. Umesto da vremensko ogranicenje u PG-u doprinese dinamicnosti igre ono samo suzava prave potencijale iste. Jednostavno ne mozes drzati grad pod opsadom, ne mozes da prilazis gradu sa druge strane zato sto bi izgubio previse vremena. Pravi rat je za mene manevarski rat, gde do izrazaja dolaze napadi na neprijateljske komunikacije, postrojenja, resurse, odsecanje delova vojske od glavnine gde na pravi nacin mogu doci do izrazaja operacije viseslojnog sendvica i rotirajuceg krila - sto naravno nije moguce u Panzeru. A da ne pominjem RANDOM funkciju koja je obilato koriscena u PG-u. >> Znas ti da se za ovo robija, bRe!! Nemoj trpati nos tamo gde ne smes! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ >> Sto se BI 1/2 tice OK, ali Panzer ne diraj!!!!! Treba znati igrati, nema >> tu srece nikakve! Oces mozda ti da mi kazes gde cu ja da ga trpam? >> Strategija u uzem smislu se speluje kao ratna strategija, i tu spadaju ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ >> BI, Hannibal, i naravno PG, i jos mnoge druge njima slicne i razlicite. >> Kako se uzme. Jednostavno, spada u igrice koje vise simuliraju ratnu >> srecu i koje ne daju igracu filing da je bukvalno sve u njegovim rukama. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^ Ja da hocu "ratnu srecu" ja bih igrao Riziko. Postoji velika razlika izmedju ratne srece i onoga sto se desava u PG-u. Oces da kazes da mojih 12 istreniranih tenkova ne mogu da ostete njegovu pesadiju koja je u prethodnom napadu desetkovana i dala se u povlacenje? To je zalosno...Ta igra je cista komercijala, prave underground strategije se zasnivaju na principima koje je jos davno postavio Tobruk na Spektrumu. Iz odeljka "Principi upotrbe tenkova" "...(Tenk), je stoga sredstvo mogucnog odlucujuceg napada. Pokretljivost i vatrena moc bice potpuno iskorisceni samo ako se napadom ostvari dovoljno dubok prodor i ako oklopne jedinice koje su izvrsile proboj mogu da predju u gonjenje neprijatelja...Sto je veca koncentracija tenkova to ce biti brzi, veci, zesci i potpuniji uspeh i manji nasi sopstveni gubici. Tenkovske jedinice moraju napadati iznenadno i ako je to moguce tamo gde se zna i pretpostavlja da je neprijatelj najslabiji... Tenkovskim jedinicama je potrebna podrska drugih elemenata vojske, koji ih dopunjuju u borbi i mogu da ih prate svuda..." Hajnc Guderijan, Panzer - Marsch! Primenom ovakve strategije uspeh u PG-u je "zagarantovan". Ako stvarate dogmu od necega sto niste probali u praksi, pregorativ je neznanja. >> U svakom slucaju, kada se ovlada tehnikama kombinovanog napada >> (koriscenje bombardovanja i artiljerije kao prethodnice) direktan sudar ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ >> dve jedinice prestaje da bude tombola. Pojasni malo podvuceni deo. >> protiv drugog,samo sto se u fudbalu ne puca tenkovima,vec nogama ^^^^^^^^^^^^^^^^^ >> i glavom... Auuu, al sam ja ziveo u zabludi....
strategije.595 mcule, -> #592, nenad
>> Na prvi pogled ne izgleda ništa naročito, ja sam očekivao >> mnogo više, šteta. :( Meni ortak reče da je _ludilo_!!! Jesi ti to video, ili si gledao u onaj truli časopis što si nabavio? ;) mc
strategije.596 supers, -> #594, drndi
>> da kazes da mojih 12 istreniranih tenkova ne mogu da ostete >> njegovu pesadiju koja je u prethodnom napadu desetkovana i dala >> se u povlacenje? To je zalosno...Ta igra je cista komercijala, Povukla se na rezervne položaje, u drugu fortifikaciju? >>>> (koriscenje bombardovanja i artiljerije kao prethodnice) direktan ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ >> Pojasni malo podvuceni deo. Eh, kad ne pazim šta govorim... Valjda ti je jasno da sam mislio na granatiranje neprijateljskih položaja.
strategije.597 basrak, -> #596, supers
>>>>> (koriscenje bombardovanja i artiljerije kao prethodnice) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ >>> Pojasni malo podvuceni deo. > Eh, kad ne pazim šta govorim... Valjda ti je jasno da sam > mislio na granatiranje neprijateljskih položaja. Što će reći - artiljerijska priprema napada.
strategije.598 meric,
Da li je stigla Civ2? Citao sam opis u PcWorldu na kiosku u Atini, izgleda fenomenalno. Dopada mi se sto su stavili SimCity pogled! :)
strategije.599 zormi, -> #598, meric
* Da li je stigla Civ2? Imam original već nekoliko dana. Prvi utisak je povoljan.
strategije.600 giovanni, -> #598, meric
Ę? Da li je stigla Civ2? Ovo sam ja već pitao na par mesta i nisam dobio neki odgovor. U međuvremenu sam dobio informacije da je STIGLA, a i zormi je reklamirao CD CIV II, tako da je sigurno već u gradu, ali mi nije jasno da baš niko nije probao da igra ili neće ništa da napiše svoje utiske o ovom željno očekivanom nastavku jedne od najboljih igrara svih vremena.
strategije.601 meric,
Pa, pisite nesto o Civu! Please! :)
strategije.602 zormi, -> #600, giovanni
* Ę? Da li je stigla Civ2? * * Ovo sam ja već pitao na par mesta i nisam dobio neki odgovor. U međuvremenu * sam dobio informacije da je STIGLA, a i zormi je reklamirao CD CIV II, * tako da je sigurno već u gradu, ali mi nije jasno da baš niko nije * probao da igra ili neće ništa da napiše svoje utiske o ovom željno * očekivanom nastavku jedne od najboljih igrara svih vremena. Tek sam juče stigao da probam. Igrao sam od 10 ujutru do 24 uveče jednu partiju ;) Na hardu zauzima oko 50MB (full instalation) a CD ima oko 350MB podataka i plus muziku. U principu ima puno poboljšanja ali su uglavnom sitna (nove jedinice, novi pronalasci...). Dva krupnija napretka: 1. Grafika: izometrijska 3D ali ne tako lepa kao kod npr. Warcraft2. Uz to, CD verzija ima stotinak video sekvenci koje prikazuju sva čuda sveta kada ih neko otkrije. Takodje, ministri savete daju kroz video sekvence umesto tekstom (debeli ćelavi ministar rata je ludo zabavan :) Sva dostignuća imaju svoje fotografije (za Electronics je 3.5" floppy ;). Dok traje igra u pozadini ide muzika sa CD-a. 2. "Inteligencija" suparnika je bitno napredovala. Pamte sve diplomatske odnose i prevare, mnogo veštije napadaju, koriste rupe u frontu... itd. Kada neki narod ostvari dostignuće (wonder) ostali onda ne mogu to isto, ali mogu da ga preotmu zauzimanjem grada. Zastarela tehnologija (obsolete) se rasprodaje i dobije neka kinta. Leonardo Workshop automatski unapredjuje sve jedinice (najzad) sa napretkom tehnologije tako da ne treba u XX veku ratovati falangama. Proizvodnja pojedinih gradova može biti automatska pod kontrolom domestic/military advisora ili obojice dogovorno... itd. Tu je i Map Editor, mnogo pristupačnija objašnjenja povezanosti pronalazaka, uvek pri ruci pomoć oko značaja pojedinih, novi prikaz resursa gradova, cheat mod iz menija koji se može uključiti po želji i izmeniti svašta (od uklanjanja nekog naroda preko menjanja osobina oružja do automatske igre) što se onda beleži i na top listi. Po meni nisu upropastili igru tehničkim poboljšanjima (stara zamka novih verzija popularnih igara). Kada prodje prvo oduševljavanje multimedijalnim efektima i novim izgledom - ostaje i dalje dovoljno šarma koji drži uz ekran satima (nisam ni ručao ;).
strategije.603 mcule, -> #602, zormi
>> Tek sam juče stigao da probam. Igrao sam od 10 ujutru do >> 24 uveče jednu partiju ;) Fala, man :). Već su svi bili podivljali ovde, svi znaju da je došlo, al' niko neće da kaže kako to izgleda :).
strategije.604 meric, -> #602, zormi
>> Tek sam juce stigao da probam. Igrao sam od 10 ujutru do >> 24 uvece jednu partiju ;) thank you, thank you!
strategije.605 meric,
Da li Civ 2 ima moggucnost HotSeat partije, ili bilo koje vrste mreznog igranja, kao CivNet?
strategije.606 vstan, -> #602, zormi
> efektima i novim izgledom - ostaje i dalje dovoljno sarma koji > drzi uz ekran satima (nisam ni rucao ;). ============== Ovo dodje kao poruceno za moderatora :)))))
strategije.607 mcule, -> #606, vstan
MC> > drzi uz ekran satima (nisam ni rucao ;). MC> ============== MC> MC> Ovo dodje kao poruceno za moderatora :))))) ;). Moderator je od pre 4 dana na dijeti ;). Za mesec dana ima da skine 7 kila, pa kad uleti u stare pocepane farmericeeee.... Ihaj! 87 -----> 80. Samo kad mi keva ne bi pravila kolače svaki dan... :(.
strategije.608 giovanni, -> #602, zormi
Ę? Tek sam juče stigao da probam. Igrao sam od 10 ujutru do 24 uveče jednu Ę? partiju ;) Hvala ti k'o bratu.