logicke.105ica.z,
evo jedne male ali veoma zarazne logichke igre...
inache za win95 je...
Clickomania
logicke.106kvlada,
Ima li iko fajl L2.INI ? (u pitanju je ini fajl za lemingse 2, po
mogucstvu neka bude konfigurisan bez zvuka)
Ako ne, onda bar neku arhiviranu instalacionu verziju...
logicke.107stex,
Ajd nek mi neko posalje Bugalupers sa krekom.
PLS
Stex
logicke.108ventura,
-> #107, stex> Ajd nek mi neko posalje Bugalupers sa krekom.
sa kojim crack-om?
ja sam napravio onaj koji dok igras samo nakucava score... :>
logicke.109junior,
-> #107, stex> Ajd nek mi neko posalje Bugalupers sa krekom.
Igra je okačena u igre.3, pretraži konferenciju. Za crack ćeš ipak
morati da se obratiš nekim ljudima na mail ;)
logicke.110stex,
-> #109, juniorMa naso sam je na Internetu ali Booga.zip ali mi pri
raspakivanju na file data1.cab prijavljuje gresku.
A sto se tice toga da se igra nalazi u confi igre.3
mislim da je nema vise.
Stex
logicke.111stex,
Jel zna neko kako se prelazi 29. nivo u igri
sokoban?
Stex
logicke.112junior,
-> #110, stex> A sto se tice toga da se igra nalazi u confi igre.3
> mislim da je nema vise.
Ajde ubuduće pretražujte (ne samo ti), da ne moram sve ja. ;)
Kucaj, co jo igre.3, co re 8.1570 i tu ti je igrica.
logicke.113radenkoc,
Da li negde ovde postoje cheatovi ili tome slicno za Bubble Bobble?
Trazio sam i ovde i na Internetu, ali bez nekog veceg uspeha.
U stvari, jedino sto sam nasao je nekakav trainer, ali to nesto
bas i nece da radi.
Dakle trazi se ili fajl, ili poruka ili hint na istu...