avanture.1the.edge,
Ajd' i ja drugi. ;)
AcCeSS DeNiED
avanture.2byello,
Ajd' nek mi neko pomogne..
Kako da napravim mlogo jake likove na početku Might & Magic 6
Byello
avanture.3gaga,
Ako neko igra igru "EGYPT" neka se javi treba mi pomoć !!!
avanture.4vesic,
E,znam da je igra stara ali mozda neko ima pa posto sam cuo da je
mala ako hoce i ako moze neka okaci: Monkey Island 1.
Hvala Unapred
avanture.5legolas,
-> #4, vesic>>E,znam da je igra stara ali mozda neko ima pa posto sam cuo da je
>>mala ako hoce i ako moze neka okaci: Monkey Island 1.
Ja cu ti je okacim (moze i dvojku ;) ako mi Jr dopusti.
Dopustas Jr?
Glupo mi je da je "dizem" samo da bi je okacio u mail.
avanture.6junior,
-> #5, legolas> Ja cu ti je okacim (moze i dvojku ;) ako mi Jr dopusti.
> Dopustas Jr?
Naravno da ne dopuštam to je piraterija i neće biti tolerisana.
Ako je okačiš, ja moram da je obrišem čim je vidim. E sad, kad
ću da je vidim, to je već drugi problem. Pa još dok pošaljem
exec..;)
avanture.7vesic,
-> #5, legolasE, pa neka jr zatvori jedno oko a moze i drugo ( ;) , |) )
Moze i trojka :)))))))))))).
Vesa
avanture.8sani.,
-> #5, legolas}} Ja cu ti je okacim (moze i dvojku ;) ako mi Jr dopusti.
Juni u subotu u vreme odrzavanja turnira nije kuci , tako
da tada mozemo da vandalizujemo konferenciju :)
avanture.9vesic,
-> #8, sani.Lakse je poslati samo gomilu fajlova sa virusima pa kada Junioru
crkne komp da slavimo ;].
Vesa
avanture.10junior,
-> #8, sani.> Juni u subotu u vreme odrzavanja turnira nije kuci , tako
> da tada mozemo da vandalizujemo konferenciju :)
Nema turnira, buahaha ;) Sad će da se vidi kako se vlast obračunava
sa mangupima ;)
PS. Koliko znam sani. sutra oko 13h ide na fudbal .. ko je za chat? ;))
avanture.11sfilip,
igra li neko fallout2?
ja sam ga patchovao na verziju 1.02, patch skinite sa
http://fallout.gamestats.com.
Prvi put kad sam igrao nabavio sam kola bez problema: trebalo mi je
2000 love i fuel injection koj NISAM našao. Onda sam igru patchovao i krenuo
ispočetka (jer ne rade stare savegame pozicije) i eto bedaka, ne mogu nigde da
nađem fuel injection controller.
u onom gradiću, klamathu, kad se pobiju svi pacovi i onaj veliki, sa druge
strane stoji neki auto. iz njega se izvadi fuel REGULATOR ali fuel injectiona
nema nigde... De da nađem f.i.? Zna neko?
inache, igra je mrak...
avanture.12saint,
-> #11, sfilip=> 2000 love i fuel injection koj NISAM nasao. Onda sam igru patchovao i
=> krenuo ispocetka (jer ne rade stare savegame pozicije) i eto bedaka, ne
=> mogu nigde da nadem fuel injection controller.
Naci ces ga u gradu iznad ZVault Cityja.
smo pici desno od Dena.
Trebace ti nedjelju dana i super tool kit od
onog mehanicara u Denu.
avanture.13sfilip,
-> #12, saint> Naci ces ga u gradu iznad ZVault Cityja.
> smo pici desno od Dena.
stvarno?
ja sam prvi put kad sam igrao, na verziji 1.0, kola dobio samo plativši 2000
mehanicharu pa sam utripocao da je ono što se nađe u klamathu (rat caves) to
što treaba. Tada se nisam ni prbližio vault cityju...
Sad sam krenuo opet iz početka pa mi nije bilo jasno kako nema toga kad je
prvi put išlo bez problema ali sam onda prochtao patchov readme u kome piše da
su sredili bag sa kolima... bedak.. Sad sam sasvim dole u novoj kaliforniji al
vratiću se po kola, pa mi ti daj detaljnija uputstva za to.
Dakle, ako sam dobro shvato odem do Gecka i? gde je controller? :)
avanture.14sfilip,
subject: fallout2
dakle, josh jednom, treba mi detaljno objašnjenje KAKO da dođem do onog
obaveznog dela za kola (fuel injection il tako nekako)
prešao sam više od pola igre (ako se tako može reći za jednu relativno
nelinearnu igru). Našao sam vault 13 i g.e.c.k., provalio da su u njemu
neki inteligentni deathclawsi (?), sredio stvari sa u vault 15, sredio
raiderse ispod vault cityja, ovo ono... Samo mi treba je*eni auto a ne znam
kako da do dotičnog dođem... HEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeelp!!
avanture.15saint,
-> #13, sfilip=> Dakle, ako sam dobro shvato odem do Gecka i? gde je controller? :)
Pa lepo razgovaraj sa jednim mehanicarom i on ce ti za
super repair kit dati taj deo.
avanture.16wlaad,
hehe, ja zavrshio folaut 2
jes' da nisam prvi, al' ono
avanture.17sfilip,
-> #15, saint> Pa lepo razgovaraj sa jednim mehanicarom i on ce ti za
> super repair kit dati taj deo.
mislish? u gecko-u? Tu sam nabavio neki deo, neki plasma transformer, od
mehaničara. Mazno sam jednom ghoulu, onom koj instalira onaj deo za nuklearku,
neki pass i sa njim dobio taj plazma transformer. nadam se da to nije to o
čemu pričaš inače ću da umrem vraćajući se opet tamo vamo... :) U nekom
uputstvu pishe da se fuel injection nalazi u klamathu, u tapper town-u, u onim
kolima. Tamo je međutim neki regulator a ne kontroler. Sad imam regulator,
plazma transformer i ponudu od nekog mehančiara iz NCR-a da mi apgrejduje kola
ali nemam kola ;)
idem da se patim..
avanture.18sfilip,
subj: fallout2
daklem, treba mi DETALJNO uputstvo, onako idiot frendly, za kako nabaviti fuel
cell controller ili fuel injection il kako se već zove jedini deo neophodan za
nabavku kola.
pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz.... završiću igru a neću nabaviti kola... :)
avanture.19sani.,
-> #18, sfilip}} kako nabaviti fuel cell controller ili fuel injection
Pa vidi u auto-Neni. Oni sve imaju :)
avanture.20sfilip,
-> #19, sani.>}} kako nabaviti fuel cell controller ili fuel injection
>
> Pa vidi u auto-Neni. Oni sve imaju :)
popićeš malo flamethrover goriva ;)
avanture.21plejboj,
Jel' igra neko Sanatorium , a?
avanture.22saint,
-> #17, sfilip=> kolima. Tamo je medutim neki regulator a ne kontroler. Sad imam
=> regulator, plazma transformer i ponudu od nekog mehanciara iz
NCR-a da
=> mi apgrejduje kola
Jedno nalazis uklamathu a drugo u geckou kod mehanicara.
avanture.23sfilip,
snađoh se juče za kola... nego ima li brotherhood neku veliku bazu kao onu iz
prvog dela, u blizini?
avanture.24wlaad,
-> #23, sfilip>> snadoh se juce za kola... nego ima li brotherhood neku veliku
>> bazu kao onu iz prvog dela, u blizini?
ja nisam nasho nikakvu veliku bazu od brotherhood-a, ali ima jedan
mali outpost u san francisku u koji mosh da udjesh i da pokupish
neki oklop i neke pulse rifles.
avanture.25sfilip,
-> #24, wlaad>mali outpost u san francisku u koji mosh da udjesh i da pokupish
>neki oklop i neke pulse rifles.
dobro, to sam uradio, nego sam se zajebao pa sam se priključio onim
Hubologistima a nisam sačuvao igru pa sad moram da se vraćam dosta unazad...
Inače, brotherhood ima outposte i u den-u i u NCR-u, nisam ih posetio. U onoj
navarro bazi može da se nađe neki charisma chip koj ti, sa kompjuterom iz
brotherhood baze u SanFrancisku daje +1 charisma. U nekom vaultu sam našao i
neki red strength čip, verovatno može da se iskoristi u nekoj od drugih
outpostova... :)
idem da se drogiram dalje...
avanture.26byello,
POMAGAJTE !!!!
Taman što sam nabavio Tomb Raider 3, ispao je kuršlus kad oću da ga
startujem imam problem govori mi da turim cd, tj kao da ga nema a
on je sve vreme u drajvu.
Jel zna neko nešto o ovome
Byello
avanture.27ventura,
-> #26, byello> Taman sto sam nabavio Tomb Raider 3, ispao je kurslus kad ocu da ga
> startujem imam problem govori mi da turim cd, tj kao da ga nema a
> on je sve vreme u drajvu.
Da ga nisi stavio naopacke? :>>>
avanture.28legolas,
-> #26, byelloMislim da je u pitanju pokvaren CD.
Probaj sa nekim drugim.
avanture.29stefan,
-> #28, legolas>Mislim da je u pitanju pokvaren CD.
>Probaj sa nekim drugim.
Nije to u pitanju vec sam Tomb3 tj. ova razbijena verzija koja se
pojavila kod nas. Iz neutvrdjenih razloga na nekim masinama nece da
radi a simptomi su ovi koji su spominjani ovde.
avanture.30byello,
Šta mislite jel ima patch za tomb3??
Byello
avanture.33stefan,
-> #31, ivan.hoe>Nije ni to, nego izvesni diletanti po nekim CD klubovima ne
>znaju da iskopiraju disk. Zastita se relativno lako skida. Za one
>sa sjebanom kopijom - sledi krek za CD-cek ;)
Muka živa pročitati poruku pre pisanja odgovora, a? :) Lepo napisah da
postoje problemi sa _razbijenom_ verzijom koja se pojavila kod nas. Kada je
verzija razbijena onda se ne skida nikakva zaštita :) Problem se manifestuje
tako što jedna _ista_ kopija na jednoj mašini radi bez frke a kad je
instaliraš na drugoj pravi već pomenute probleme.
Usput, čak je iz ovog readme fajla koji se nalazi u arhivi jasno gde je
problem - čovek nije ni probao da nareže razbijenu verziju, na koju ne bi
morao da se primenjuje crack već je podrazumevao da se crack naknadno
primenjuje. Ova verzija kod nas je očigledno bila nečiji, ne baš do kraja
uspešan :), pokušaj da snimi disk koji će raditi bez dodatnih
intervencija :)
avanture.34gogica,
Imam problem sa Larom 3 na drugom nivou, ako je to drugi nivo ili
drugi deo prog nivia sa dva kljuca i velikim vratima. Totalno sam
se zaglavio i cini mi se da nesto nijem u redu sa igrom. Recimo ne
mogu da prodjem kroz vrata iako su ona otvorena. Kad iskljucim i
ukljucim poluge onda mogu u stvari nikako ne mogu da nadjem drugi
kljuc. Ako je neko prosao drugi nivo molim za pomoc
poz.
avanture.35legolas,
Evo kratak opis Tomb Raider- a III uz kompletno uputstvo.
Dakle, igra je vrlo slicna prethodnoj, sa jos nekim opcijama. Sada
Lara moze da cuci, da se zaleti, da se ljulja (to sam cuo,nisam
probo).
Sem standardnog nivoa vazduha u plucima i "kolicine" zivota, postoji
i nivo izdrzljivosti (za zaletanje), a postoji mogucnost i da se Lara
otruje.
Grafika je lepsa, pogotovu svetlosni efekti, efekti u vodi (pogotovu
krv) su super, igra je krvavija, AI je
poboljsan (neprijatelji se cesce skrivaju nego sto nasrcu)...
Atmosfera nije losa, intro je cool, muzika, kao i obichno, savrsena,
zvuci nisu losi.
Ali sama okolina je chudna. Dzungla je kao prefarbana pecina, lisce
je ravan kroz koju se propada...
Videcete nivoe koje mozda malo podsecaju na X files (zona 51...).
Ne znam kakvi su, ja sam negde na sredini drugog nivoa i nesto se
davim, tako da cete morati sami.
Za pocetak, evo varanja:
Level Skip Code :While in a level do the following with Lara: Draw
your weapons. Walk one step forward (using the walk key), duck using
the . (period) key, and then turn around 3 full times (doesn't matter
which direction and you don't have to hold down the walk key). Now do
a Forward jump (alt+up arrow).
All Weapons Code : While in a level do the following with Lara: Draw
your weapons. Walk one step forward (using the walk key), duck using
the . (period) key, and then turn around 3 full times (doesn't matter
which direction and you don't have to hold down the walk key). Now do
a Backward jump (alt+down arrow).
Lara Nude Code : There is no code that will make Lara nude. Anything
you may have heard about such a code are lies. The lies were started
last April by various game magazines as an April Fool's Day joke.
There is a nude patch but it sucks and you don't want it and I don't
know where you can get it. All email to me on this topic will be
deleted.
Za kraj evo kompletnog uputstva:
tr3.zipavanture.37ranx,
Jel igra neko Sanitaruim? Zapeo sam na drugom nivou.
avanture.38kiklop,
Evo rešenja za fenomenalnu avanturu
GRIM FANDANGO
.
grim.zipavanture.39szarvas,
Da li je neko igrao Egypt 1156 B.C. tomb of the pfaraoh.
Interesuje me sa se radi dalje kada se posle sahrane padne u grob pa se
izadje.Ono pokupi se noz i bumerang, pa se prica sa onom ruznom babom promeni
se kodirana poruka. Sta dalje?
Poz.
avanture.40vesic,
Sta je ovo ???
Niko ne pise nista o Grim Fandangu?
Nemoguce da se nekome ne svidja.
Ajd pisite...
Vesa
avanture.41stameni,
Potrebna avantura HOBIT.Z80
avanture.42johnnya,
-> #41, stameni >> Potrebna avantura HOBIT.Z80
Hobbit :)
hobbit.zipavanture.43stameni,
-> #42, johnnya>> Hobbit :)
Šta da radiš, već sam zaboravio kako se igrica zove :)
Hvala na fajli i proveri pravopisa :)
avanture.44darklord,
E ljudi igram RETURN TO KRONDOR da li to neko igra????????
treba mi pomoc
?????????????????????????
kako se sa ribom bacaju magije
jel trebaju neki posebni elementi!!!! posto vidim da mi pise spell cast 43!!
a ne mogu da bacam "cini"
ajde recite!!!
avanture.45corgan,
Jel igra neko ili je igrao Neverhood.
Igra je OK.I treba mi pomoc.
Doso sam do onog dela kad treba odredjenim redosledom da poredjam boje nekih
kristala pre nego sto ukljucim laser u njih.
avanture.47rados,
Evo resenje sanitariuma ako nekome treba
bye
sanita~1.txtavanture.48byello,
-> #45, corganMislim da znam de si zapeo, iako sam davno to igrao. Na toj kabini
gde su laseri imas neko ime za svako slovo tog imena vazi po jedna
boja npr. y-yellow itd. poredjaj kamenje po bojama i pusti laser
trebalo bi da se smanjis.
Mislim da imam celo objasnjenje igre ali ne znam kako da ga
zakacim:))))
Byello
avanture.49outlaw,
Ovako...zanima me dal neko ima sledece igre (sve su kratke,oko 500
kb)
kings quest - prvi delovi..1,2 i 3 ako moze da se prebaci modemom
space quest 1,2,3 ako moze modemom
black cauldron
i jos par tih starih dobrih sierinih avantura gde mora da se kuca
text...
nadam se da ima nekog nostalgichara ovde na sezamu
mozemo i grupu da napravimo,ako ima dovoljno zainteresovanih
cu
avanture.50ventura,
-> #49, outlaw> Ovako...zanima me dal neko ima sledece igre (sve su kratke,oko 500
> kb)
>
> kings quest - prvi delovi..1,2 i 3 ako moze da se prebaci modemom
> space quest 1,2,3 ako moze modemom
> black cauldron
> i jos par tih starih dobrih sierinih avantura gde mora da se kuca
> text...
Imam:
Police Quest 1,2,3
Space Quest 1,2,3,4
King's Quest 1,2
Police Quest VGA (imam i za amigu)
King's Quest (takodje imam i za amigu)
Lasuire Suit Larry 1,2,3,4,5
Indiana Jones 1,2,3
Life & Death :)
SimAnt
SimFarm
Eto, pa ko oce da se podseti starih vremena, nek me mailne ;)
avanture.52aandric,
-> #50, venturaU vezi onih igara koje su me podsetile na lepa vremena kada nisi
morao da imas voodoo i kojekakve druge magije da bi uzivao u dobrim
igricama...
Reci leba ti, kakav ti je to Leisure Suit Larry 4?
Ljudi napravise teorije oko toga zasto sierra nije izdala LSL4 a ti
kazes da ga imas.Ajd' ako nije problem baci ga u konfu pa da i mi
vidimo to cudo!
Uzgred jel' zna neko sta bi sa Lerijem 8? Na kraju sedmice oni kazu
da ce osmica da se pojavi tokom 1998. ali...;(
avanture.53ventura,
-> #52, aandric> U vezi onih igara koje su me podsetile na lepa vremena kada nisi
> morao da imas voodoo i kojekakve druge magije da bi uzivao u dobrim
> igricama...
> Reci leba ti, kakav ti je to Leisure Suit Larry 4?
> Ljudi napravise teorije oko toga zasto sierra nije izdala LSL4 a ti
> kazes da ga imas.Ajd' ako nije problem baci ga u konfu pa da i mi
> vidimo to cudo!
Sad se otvorila grupa, pa cu u njoj da saljem igrice :)
avanture.54aandric,
Ventura,
reko si da imas Life and Death, pa jel to ona veoma bagovita
verzija kod koje je nemoguce zavrsiti operaciju slepog creva?
Ako je moguce mogo bi i to da okacis...
avanture.55shegoterach,
-> #52, aandric>> Reci leba ti, kakav ti je to Leisure Suit Larry 4?
>> Ljudi napravise teorije oko toga zasto sierra nije izdala LSL4 a ti
originalni manual za lsl5 kazhe da se lsl4 ima u podnaslovu "The
Missing Floppy Discs". ;)
avanture.56aandric,
-> #55, shegoterachTo nije cetvrti deo Lerija nego su oni hteli da naprave foru kao
nestale su im diskete od cetvorke (bljak fora)
avanture.57ventura,
-> #54, aandric> reko si da imas Life and Death, pa jel to ona veoma bagovita
> verzija kod koje je nemoguce zavrsiti operaciju slepog creva?
> Ako je moguce mogo bi i to da okacis...
Moze da se zavrsi operacija... pa fora je u tome sto ti samo pripremas
'pacijenta' za glavnog hirurga koji ce da mu odsece slepo crevo...
ti ga samo recnes, i sta vec ide uz to....
avanture.58plejboj,
Subject: Curse of Monkey Island
Gde pronaci noz kojim kasnije treba iseci nogu na buretu ruma?
avanture.59corgan,
-> #58, plejbojNe secam se, pitaj legolasa...
Kad smo vec kod @ islanda jel ima neko prvi i drugi deo?
avanture.60legolas,
-> #58, plejbojSubject: Curse of Monkey Island
Gde pronaci noz kojim kasnije treba iseci nogu na buretu ruma?
________________________
Noz je zaboden u ledja onom piratu-kosturu iz restorana (chiken) onog
matorog gusara.
avanture.61legolas,
-> #59, corgan>>Kad smo vec kod @ islanda jel ima neko prvi i drugi deo?
Ja ih imam, ali za, recimo prvi deo treba 3 Mb koje me mrzi da saljem.
Ako smislis brzu konekciju (56600 ;) mozda i posaljem ;)
avanture.62hanis,
Gde se u Course of monky island nalazi biber koji treba da se da onom
pijanom cicici koji stoji za sankom (radi se o drugom delu) ?
ANA
avanture.63legolas,
-> #62, hanis>>Gde se u Course of monky island nalazi biber koji treba da se da onom
>> pijanom cicici koji stoji za sankom (radi se o drugom delu) ?
>> ANA
Postoji biljka drvo bibera pored vetrenjace. Tamo pokupi i onu slatku
vodu (na vrhu).
avanture.64stex,
-> #61, legolas>Ja ih imam, ali za, recimo prvi deo treba 3 Mb koje me mrzi da saljem.
>Ako smislis brzu konekciju (56600 ;) mozda i posaljem ;)
Ajd onda posalji u delovima.
Stex
avanture.65plejboj,
-> #60, legolas
Hvala.
Nego nece da me pusti u restoran bez rezervacije?
avanture.66legolas,
-> #64, stex>>Ajd onda posalji u delovima.
>>Stex
I sta onda? Da junior obrise posle dva minuta, a ja se mucio 3 sata?
avanture.67legolas,
-> #65, plejboj>>Nego nece da me pusti u restoran bez rezervacije?
Treba rezervaciju da dobijes kad te pojede zmija. Da li te je vec
pojela? Ako nije, uzmi makaze iz berbernice i iseci ono rastinje (iza
restorana, ne zaboravi cvet da pokupis) i pojesce te zmija, pokupi
sve iz nje. Kako da se oslobodis, otkri sam...
avanture.68gogica,
Kako doci do bonus nivio u Tomb III?
Da li postoji neki cheat?
avanture.69plejboj,
Subject: Curse of Monkey Island
Treci pirat u berbernici mi trazi da mu pokazem neko blago koje imam.
Na sta misli?
avanture.70jesic,
-> #69, plejboj
Ako je u pitanju III deo , onda trazi krcmarev zlatni zub.
Ponudi ga zvakom koju si ranije uzeo u mocvari kod one vudu vracare,
pocece da pravi balone,probusi balon iglom ,uzmi zub i stavi ga u svoju
izvakanu zvaku. Stavi je u usta i uzmi malo helijuma iz balona .
I to ti je to , srecno :)
avanture.72jesic,
-> #69, plejboj p.s. Posle toga zub ces naci ispred krcme u bari ...
avanture.73legolas,
-> #68, gogica>> Kako doci do bonus nivio u Tomb III?
>> Da li postoji neki cheat?
Moras da otkrijes sve secrets. Varanje ne postoji. A kako se tacno
dolazi do tog nivoa pogledaj u starijim porukama koje sam ja kacio.
avanture.74hanis,
-> #69, plejboj Prvo krcmaru daj onu plavu lopticu koju si pokupio kod frizera (neki kao
gel sa malo kose),kad to pojede daj mu zvaku,pa je probusi i zub ti pada na
pod pored vrata koja vode u drugu sobu.
p.s. moze i ovako :)))))))
avanture.75plejboj,
-> #70, jesichvala
avanture.76plejboj,
Ponovo ja. opet Curse of Monkey Island.
Neko mi je odgovorio na pitanje kako da nadjem zlatan zub?
A to je bilo:"daj zvaku piratu iz restorana", ja mu ponudim zvaku, a on trazi
nesto "hrskavo" ?????? Sta oce?????
Pomagajte stojim vec nedelju dana na istom!!!
avanture.77jesic,
-> #76, plejboj
Davno je to bilo , ali koliko se secam treba da mu das plavu kuglicu (
bombonu ), nju ces naci u berbernici tako sto ces odalamiti gusara kod prozora
2 puta. Daj je krcmaru ( slomice zub ) , a onda nastavi sa zvakom,balonom...
Javi sta si uradio,pozdrav :)
avanture.78corgan,
E opet sam se zaglavio u Neverhoodu...
Nasao sam Willija pa je pa sa onim robotom u nistavilo i ne znam dalje
,u stvari ne znam sta da radim sa onim misem i lavirintom
(ne mogu da ga dovedem do sira) i ne mogu da nadjem oonu trecustvarcicu
koju treba da uguram u one brojeve.
B.
avanture.79stex,
Igram @ I deo. Kako otvoriti sef u prodavnici?
Stex
avanture.80legolas,
-> #79, stex>>Igram @ I deo. Kako otvoriti sef u prodavnici?
Kolko se secam, treba prodavca da nateras da otvori sef, i da pratis
kako otovara on, pa posle, kad ode, tako i ti otovris.
Ne secam se sad tacno kako ga naterati da otvori sef. Mislim da treba
nesto u vezi sa prijavom za posao...
avanture.81stex,
-> #80, legolasJa sam se malo zajebo. Ne treba jos da otvorim
sef. Treba mi file da uzmem idol. Gde se to nalazi?
Stex
avanture.82saint,
-> #80, legolas=> Ne secam se sad tacno kako ga naterati da otvori sef. Mislim da treba
=> nesto u vezi sa prijavom za posao...
Koja je to avantura?
avanture.83corgan,
Ma Monkey Island 1 al legolas nece da okaci svima nama smrtnicima.
Ajde stex pliz okaci bar u delovima!!!
B.
avanture.84stex,
Hitno mi trebaju sledeci odgovori (igra je @ I deo)
Kako da dodjem do idol-a? Znam gde se nalazi ali kako da ga
uzmem? Kako osloboditi zatvorenika?
Stex
avanture.85gogica,
Ima li koga da je pronasao svih 6 tajni na prvom nivou u Tomb-u III
Ja sam uspeo da pronadjem 5. I to: prvi na padini dok klizas, drugi
na kraju padine levo, treci u supljem drvetu, cetvrti kod poluge
i kamena koji hoce da ti padne na glavu i peti na mestu gde prolazis
kroz zivu ogradu i pronadjes rupu u zemlji. Mislim da sam bio dovoljno
jasan. Bio bih Vam mmmmmmmmmnogo zahvalan
avanture.87mbursac,
Znam da je kaceno resenje ali mi i dalje treba pomoc oko Grim
Fandanga. Problem je sam pocetak trece godine: sta treba da se
uradi sa sidrom.
avanture.88aandric,
Jel zna neko nesto u vezi izlaska osmog dela igre Leisure Suit
Larry.Na kraju sedmog ga najavise za 1998. ali...
avanture.89rista.m,
e
Kako bese u Lariju 7 mogu da pobedim Dumi Moor u kartama?
Kako treba da baratam s kockicama?
avanture.90fraudator,
e kako da predjem u lure of the temptress
onaj deo posle davanja piva kovachu?
mislom, shta da radim tu posle?
ajd, u zdravlje
avanture.91aandric,
Ljudi, jel zna neko sta je bilo sa Leisure Suit Larry 8?
avanture.93mrav,
Igrica FallOut 2 ima BUGG u onoj rupchagi i Toxyc Caves. Jel Ima neko zakrpu
pa da ja lepo nastavim da se igram, a...?
Hitno!!!
PS: Molim da mi file poshalje na maililili.
R.I.P
avanture.94the.edge,
Jel moze neko da mi predlozi neku dobru svemirsku igru tipa The Dig, Star
Trek: The Next Generation, ST:Generations i sl.?
AcCeSS DeNiED
avanture.95the.edge,
Dobro, zar niko ne moze da mi preporuci neku dobru svemirsku avanturu, nalik
na The Dig i STTNG?
AcCeSS DeNiED
avanture.96mcule,
Da li iko igra Silver?
Elem, zaglavio sam se... Imam pet orb-a, i ne znam kud cu sad...
Naisao sam na 4-5 zatvorenih vrata gde mi treba po neki kljuc,
ali ne pronalazim niti jedan potreban, al' zato imam viska ;).
Gde se upotrebljava 'barracks key'?! Da li sam nesto propustio?!
Da li sam promasio onog otetog djecaka kome treba da dam mecu?!
Trenutno se vrtim u kanalizaciji, pokusavam da oslobodim vojvodu
i ostatak zarobljene ekipe, al' kao sto rekoh, ne znam kud' da
idem...
Pomoc!
PS. Ko voli avanture sa po malo akcije, price, posalice, obiljem
sjajne grafike i zvukova, toplo preporucujem...
mc
avanture.97bracha,
e ako je neko igro broken sword 2 the smoking mirror
da mi pomogne
shta treba da se radi kad se ode u marselj i zaglavi se u onoj luci?
mislim, ja pokupim onu kuku i flashu od piva koju baci chuvar
al ne znam shta dalje da radim. probo sam sve breeeee
ajde brzo poprilichno je kitno
unapred zafalni Boris i Vladeta
avanture.98killboy,
-> #97, brachaPzi ovako uzmesh flashu i polijesh vodom po dimnjaku da bi se
ohladio i onda odvrnesh onaj poklopaci i nabijesh flashu u dimnjak
kad chuvar izadje ti korz donja vrata udjesh u kutjicu
i uzmesh crackere za kuchitje.
Popnesh se gore i vratish se dole.
(sad sledi deo koji je malo manje precizan igtu sam igro pre 2 god.)
baci crackere na platformu i kad kuche dodje da i pojede ti spusti
platformu dole da bi kuche upalo u vadu sad bez problema
preskochi ogradu.
avanture.99bracha,
-> #98, killboyE, hvala...ali sam to vec preso...
ako mi bude trebalo jos pomoci...
Pozdrav
Vladeta
avanture.100fraudator,
e ako je neko ovdi igro lure of the tempttress
(valjda se tako pishe)
da mi kazhe shta treba da se radi kad se udje u charobnjakovu kutju
i kad se da pivo onom kovachu?
ajte molim vas recite brzo
pokushavam da predjem dotichnu
ima 6 meseci :((((((
avanture.101mcule,
Da li je iko presao onog baju Apokalipsu na samom kraju Silver-a?!
Ono je zlo... zna li neko sifre... nemam snage vise da se mlatim
sa azdajom, a gleda mi se zavrsna animacija...
mc
avanture.102junior,
-> #101, mcule> Da li je iko presao onog baju Apokalipsu na samom kraju Silver-a?!
Ja nisam, al' se potrudih da pomognem ;) Ovde ti je walktrough koji
će ti valjda otkloniti dileme, a ako ni to ne pomogne u sledećoj
poruci idu 2 trainera za rešavanje muka.
slv_walk.zipavanture.103junior,
-> #101, mculeEvo i trainera za Silver, uz posebnu napomenu:
Instructions: A "trainer" is a third-party program that is designed to
alter memory locations of running programs (games). In order for a trainer
to work, it must be running simultaneously with the game it was written
for. It is best to first start the game and actually begin playing, then
switch back to Windows (using Alt+Tab) and run the trainer. Select the
desired options and switch back to the game. Do not CLOSE the trainer until
you are finished playing the game. Since trainers are written to alter
SPECIFIC memory locations, they usually only work with specific versions of
the game. This is the most common problem when trainers seem to be "not
working".
Notice#1: If you get some strange values, its because you haven't played
(just loaded or started a new game). To solve that, click on the Bag icon,
then click on the Scroll icon and ALT+TAB to the trainer. It should work
perfect then.
Notice#2: You can only edit the active character, so remember to click on
the player you want to edit before you ALT+TAB, eg. you want to alter
Sekunes HP to 50000. Click on her, ALT+TAB, hit Update, and enter 50000 in
the HP Current field.
silver.zipavanture.104mcule,
Za(h)valjujem marljivom toreadoru na pomoci oko Silvera :).
Zahvaljujuci njemu, oslobodio sma se 500 mega na hardu ;).
avanture.105skocko,
Dark Earth:
kako ubiti smrada na kraju igre?
avanture.106balkan.boy,
e ljudi
pazite kad mi treba pomotj :)
u alone in the dark 1
uvek kad udjem u podrum iz qtje
ili kad udjem u onu rupu odakle izlazi crv, meni se zablokira igra
ponekad se i resetuje komp !
misim, nije problem do mene, jer se to isto deshava i josh jednoj
mojo drugarici za istu igru
oono, pa kako to da reshim
i shta da radim kada ostavim onaj kamen na oltar???
misim, tad bi trebala igra da se zavrshi
avanture.107junior,
-> #105, skocko> Dark Earth:
> kako ubiti smrada na kraju igre?
To ne mogu da ti odgovorim, ali uz poruku ti je jedan od načina za varanje
u igri, dok ovde imaš spisak cheatova u samoj igri, a ako ti to ne uspe,
video sam i solution za igru pa ako ustreba, kaži.
Dark Earth [Cheats]
Press [P] to pause the game, type the code (case-sensitive) and press
[Enter]. Easy Mode must be entered first to enable the other codes.
fortytwo - Easy Mode (enables other codes and cheat keys)
dwarf - Small character
baffe - Big hands
bigfoot - Big feet
bighead - Big head
normal - Normal character
muchbetter - Arkhan relieves himself
Cheat keys:
[Ctrl][D] - Refill Arkhan's life gauge
[D] - Decrease opponent's life to 1
dearth.zipavanture.108whiplash,
Zna li ko kako se prelazi podmornica u Ace Venturi ?