strategije.1lboki,
Milosavljevic pise:
Ovih dana igram strasnu strategiju. Ime joj je CAESAR III :).
Stigao sam do cetvrte mape i nema sanse dalje...:) Ima li jos neko
iskustva sa ovom igrom ?
Goran.
strategije.2saint,
-> #1, lboki=> Stigao sam do cetvrte mape i nema sanse dalje...:) Ima li jos neko
U cemu je problem?
strategije.3van.gogh,
-> #1, lbokiVA>Ovih dana igram strasnu strategiju. Ime joj je CAESAR III :).
E igra vlada...ja igro rip. Al' mogu da zamislim kako tek sve
izgleda.
AJ'...
strategije.4dragosh,
E ljudi jel igra neko Dune 2000? Nije lose,jes da je sve isto,al se
bar podsetim kako je to nekad bilo.. :)
Pazite sta mi se desilo,u nivou sa Harkonenima gde se dobija zadatak
"unisti sve sto se krece"-znaci ne samo Atreide kaze mi "atreides
annihilated" i nastavi dalje.E sad mislim da je to bug (oh no!) jel
sam pobio sve sto se krece (pa cak i crve!) i opet nikako da mi kaze
mission accomplished.Aj nek mi neko bachi save sa sledeceg nivoa..
Za to vreme cu malo Ordose..
strategije.5lboki,
-> #2, saintProblem je u tome sto mi je nezaposlenost recimo 16%, a neke
gradjevine (npr. engeener post's) su skroz prazne, bez radnika.
Ovu poruku napisao je user goxi (milosavljevic). :)
Goran.
strategije.6saint,
-> #3, van.gogh=> E igra vlada...ja igro rip. Al' mogu da zamislim kako tek sve
Nabavi pun CD!
Animacije i muzika su neverovatno dobro odradjeni.
Nije pravi feeling bez muzike.
strategije.7saint,
-> #5, lboki=> Problem je u tome sto mi je nezaposlenost recimo 16%, a neke
=> gradjevine (npr. engeener post's) su skroz prazne, bez radnika.
Gledaj da bi neka gradjevina imala radnika moraju oni radnici koji
izadju iz nje kada je izgradis stignu do kuca, znaci sve zgrade sem
kasarni i zgrada (2 mesta od puta) moraju biti uz put.
Sto se nezaposlenosti tice gradi farme, rudnike, radionice, teatre,
skole i druge vazne zgrade a za lovu trguj.
U senatu imas jedan deo koji pokazuje trenutno tvoje drzanje
po pitanju razlicitih disciplina u vidu stubova. kada svaki dostigne
procenat koji ti je zadat zavrsio si nivo.
strategije.8goxi,
E definitivno, svima onima koji vole prave strategije, preporucujem
_kupovinu_ Caesar III igre. Igram igru vec 2 nedelje i potpuno me
je odusevila...
P.S. Saint-e do kog nivoa (mape) si stigao ?
Goran.
strategije.9saint,
-> #8, goxi=> P.S. Saint-e do kog nivoa (mape) si stigao ?
Proconsul sam. To ti je predzadnja ili zadnja mislija.
strategije.10goxi,
-> #9, saintAjde mi na mail baci .sav, da vidim sta si radio :)
Goran.
strategije.11saint,
-> #10, goxi=> Ajde mi na mail baci .sav, da vidim sta si radio :)
Evo ide...
c3sav.zipstrategije.12dr.iivan,
Jel' igra neko Panzer General II?
Ako igra, zamoljen je da napiše utiske i koliko je vešt u igri.
strategije.13papa.smurf,
-> #12, dr.iivan* Jel' igra neko Panzer General II?
Ja. ;)
* Ako igra, zamoljen je da napiše utiske i koliko je vešt u igri.
Utisci: Igra je fenomenalna, grafički mnogostruko bolja od prvog dela,
realnija i ima više misija.
Inače, što se same igre tiče, važi slično što i za prvi deo.
Ima nekoliko izmena, a evo onih kojih se trenutno sećam.
Avioni više nemaju spotting 3-4, već samo 2, kao i ostale jedinice,
a takođe, ne "vide" jedinice u toku leta, već samo na onom mestu (i
oko njega) na kom se stacioniraju.
Postoji više vrsta pešadije sa različitim osobinama. Sada "bridge
engineers" više nisu otporni na rugged degence, ali su zato i
jeftiniji. Najskuplji su pioniri ;) koji su zadržali svoje
osobine iz prvog dela.
Više nema onih izuzetno jeftinih jedinica, koje su pojedini gomilali
(moderator npr.) ;) kako bi zaustavili napade mnogostruko jačeg i
pametnijeg protivnika. ;))
I dalje je, praktično najvažnije, iskustvo jedinice. Zato redovno treba
vršiti upgrade, često i po cenu kupovine potpuno nove jedinice.
I još nešto. Jedinice koje se posebno istaknu dobijaju lidera, a sa njim
i 2 specijalne osobine. Tada su te jedinice mnogo jače i njih
čuvajte kao oči u glavi. :)
Eto, toliko za sada.
I da, odgovor na drugo pitanje: "... prilično vešt". ;)
strategije.14dr.iivan,
-> #13, papa.smurf> * Jel' igra neko Panzer General II?
>
> Ja. ;)
Pa što se ne javljaš :)
> * Ako igra, zamoljen je da napiše utiske i koliko je vešt u igri.
>
> Utisci: Igra je fenomenalna, grafički mnogostruko bolja od prvog dela,
> realnija i ima više misija.
Ja nisam video I deo. Dobio sam II nedavno i igra mi se sviđa.
> Postoji više vrsta pešadije sa različitim osobinama. Sada "bridge
> engineers" više nisu otporni na rugged degence, ali su zato i
> jeftiniji. Najskuplji su pioniri ;) koji su zadržali svoje
> osobine iz prvog dela.
Da, samo što se ne zovu svugde pioniri. Recimo, u, čini mi se,
britanskoj armiji, ih nema. Valjda ni u italijanskoj...
Ali dobro, lako se provali koji imaju bolje osobine.
> I još nešto. Jedinice koje se posebno istaknu dobijaju lidera, a sa njim
> i 2 specijalne osobine. Tada su te jedinice mnogo jače i njih
> čuvajte kao oči u glavi. :)
Da, znam.. A koja je druga specijalna osobina? :)
> Eto, toliko za sada.
> I da, odgovor na drugo pitanje: "... prilično vešt". ;)
Jesi li igrao nekad preko e-maila?
p.s. Kakvi starsi, kakvi bakrači... ;)
strategije.15papa.smurf,
-> #14, dr.iivan* Da, znam.. A koja je druga specijalna osobina? :)
Klikni na jedinicu i idi na "inspect unit" i videćeš da postoje
neka 2 ordena, na kojima piše npr. "all weather fight" i
"tenacious defence" kod nekog aviončića i slične stvari...
* Jesi li igrao nekad preko e-maila?
Ma svojevremeno sam drao i moderatora. ;)
* p.s. Kakvi starsi, kakvi bakrači... ;)
Naravno. Ne znam šta je sa grupom Panzer, ali ukoliko ima zainteresovanih
mogli bi da se vratimo na puteve stare slave... :)
strategije.16aladine,
Kako se vara u Dune 2000?
Jel bilo u nekoj poruci do sada?
strategije.17vdunic,
-> #16, aladine
> Kako se vara u Dune 2000?
> Jel bilo u nekoj poruci do sada?
Pogledaj poruku 4.2169 u konferenciji IGRE.3.
strategije.18nikolaj,
Jel ima neko mozda igru "Colonization"..?
Jes' da je stara, al je super..
strategije.19stukelj,
Hm... igrom slucaja nesto sam poceo da se zaludjujem sa starom dobrom, pre
svega, kvalitetnom igrom... Naravno, u pitanju je warcraft 2... :) Posto sam
nasao jednog orangutana da ga gazim preko modema, proces zaludjivanja je jos
veci... :)) Tako da, ima li neko neke kvalitetne mape, za multiplejer, ajde,
ovo je prioritet... Pozeljno je da bude dobro, a da ne bude neka balega od
mape...
strategije.20sani.,
-> #19, stukelj}} ovo je prioritet... Pozeljno je da bude dobro, a da ne bude neka
}} balega od mape...
E vidi sa Sergiom. posto se secam da kad smo se ja i on lesili
u war2-u , on je imao te lucidne idejuce sa pravljenjem mapa i
tako to :)
Elem , el igras ti duke ? ;)
strategije.21stukelj,
-> #20, sani.> Elem , el igras ti duke ? ;)
Jok... Stavise, ne secam se da sam u zivotu video gluplju igru od duke-a...
strategije.22zecc,
-> #18, nikolaj
> Jel ima neko mozda igru "Colonization"..?
> Jes' da je stara, al je super..
Stvarno bi mogao neko da posalje... bar na mail.
strategije.23van.gogh,
E jel' zna neko neke chit-ove za POPULOUS 3 ?
strategije.25junior,
-> #23, van.gogh> E jel' zna neko neke chit-ove za POPULOUS 3 ?
Sve za tebe, srećo :)
Sorry što kasnim .. uz poruku je trainer za Populous 3, a evo i par
cheatova dole:
Populous 3: The Beginning - Cheat Codes:
----------------------------------------
Hit the TAB and F11 keys together to enter text entry mode:
Type in "byrne" - this activates the cheat mode.
During the game hit
TAB and F3 gives all spells.
TAB and F4 gives all buildings.
TAB and F5 gives full Mana.
To je to :)
rzrpoptr.zipstrategije.26morkin,
-> #13, papa.smurf> * Jel' igra neko Panzer General II?
A kako se dobija dodatni scenario (ono pod free stuff) Allies protiv Rusa?
strategije.27aandric,
-> #26, morkin> * Jel' igra neko Panzer General II?
A kako se dobija dodatni scenario (ono pod free stuff) Allies
protiv Rusa?
-----------------------------------------
Ajd ako je neko zeljan da malo pukne igrajuci Panzer II nek se
javi da ga malo pikamo preko mejla ;)
strategije.28legolas,
Evo opisa za Age of Kings (ili Age of Empires 2):
Age of Empires« II: The Age of Kings Facts
See You at the Castle Gates!
Product Overview: Age of Empires II is the sequel to the
award-winning, best-selling real-time strategy game Age of Empires.
Age of Empires II spans a thousand years, from the Dark Ages to the
late medieval period, in which players control the destiny of
humankind from the fall of Rome through the Middle Ages. The game
keeps the epic scope of Age of Empires' game play while evolving the
combat, economic, trading and diplomacy features.
Starting with minimal resources, players are challenged to build
their nations into great cultures. Gamers can choose from several to
win, including conquering enemy civilizations, accumulating wealth by
extensive trading and diplomacy, building and defending wonders of
the world. Age of Empires II, being developed by Ensemble Studios,
features the expertise of Bruce Shelley, co-designer of Age of
Empires and the hit strategy game Civilization.
Currently under development at Ensemble Studios, Age of Empires II is
under the guidance of gaming legend Bruce Shelley, co-designer of Age
of Empires and Civilization.
New Features: In addition to making use of the features found in Age
of Empires, Age of Empires II enhances the players' experience in the
following areas:
* Combat:
Players can use garrisoning, military formations, and advantages in
direction facing add interesting tactical choices. Units are also
smarter, with new artificial intelligence (AI) options like Guard,
Patrol and Follow as well as multiple aggression levels. Also boats
will be able to ram or board enemy ships to capture them.
* Alternatives to combat:
Players can improve the economy of their civilization through
expanded trade and diplomacy options. In addition to gathering
resources, they can trade at their own market or use trading routes
with their allies. A market-based economy gives new options for
players to buy, sell, and speculat eson resources.
* Diverse cultures:
Gamers command one of 13 mighty civilizations. These include Franks,
Japanese, Byzantine and the raiding Viking, Mongol and Celt
civilizations. Each civilization has unique attributes, buildings and
technologies as well as a particular combat unit based on its
historical counterpart.
* Ease of use:
Production queues, improved navigation points and customizable
hot-key systems have been added. In addition, more audio cues make
empire management easier. Map shortcuts like gathering points make it
easier for players to coordinate and plan their battles.
* A new era:
Players have more than a thousand years of evolution to build their
nation into a powerful, flourishing empire. Buildings and units
upgrade and improve as players pass through the Middle Ages.
* Achieve victory in many ways:
In contrast to the linear game play found in other real-time games,
Age of Empires II lets gamers choose one of several ways to achieve
world domination and ultimate victory:
- Domination of enemy civilizations
- Economic victory through accumulation of wealth
- Building and defending wonders of the world
* Choose a technology path:
Age of Empires II lets gamers choose from numerous technological
paths to help lead their civilization to greatness. From an economic
path of farming and craftsmanship to a military route of siege and
naval warfare, the game comes with a technology tree that has more
than 100 nodes, larger than one player could possibly complete in
just one game.
* Experience intense single and multiplayer game play:
Enhanced historical campaigns, a random map generator and a scenario
and campaign editor offer players extensive replay value.
Advanced Technology Support:
* Internet play for up to eight players via the Microsoft Internet
Gaming Zone, over a LAN or modem to modem.
System Requirements:
- Multimedia PC with Pentium 133 or higher processor
- 32 MB of RAM
- 100 MB of hard disk space
- Microsoft Windows 95, Windows NT 4.0 or Windows 98
- Super VGA, 256-color monitor supporting 800x600 resolution
- Quad-speed CD-ROM drive
- Microsoft Mouse or compatible pointing device
- 28.8Kbps modem or higher (recommended for Internet play)
- Internet access required for Internet play
- Audio board with speakers or headphones
Publisher: Microsoft Corp.
* Developer Information: Age of Empires II is being developed by
Ensemble Studios (ES), which represents a merging of talent from
within the gaming world with a highly professional and seasoned
management team. ES' primary goal is to produce top-quality,
award-winning games in cooperation with Microsoft.
Format: CD-ROM for Microsoft(r) Windows(r) 95, Windows 98 and Windows
NT(r) operating systems.
Availability:
* Age of Empires II on CD-ROM is scheduled to be available in stores
in 1999 for approximately $54.95.
The information contained in this preview sheet relates to prerelease
software product that may be substantially modified before its first
commercial release. Accordingly, the information may not accurately
describe or reflect the software product when first commercially
released. This preview sheet is provided for informational purposes
only, and Microsoft makes no warranties, express or implied, with
respect to the fact sheet or the information contained on it.
Microsoft, Age of Empires, Windows and Windows NT are either
registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United
States and/or other countries. Other product and company names herein
may be trademarks of their respective owners.
strategije.29mperisic,
Trenutno igram Supi40 .
Da li neko zna sta treba da se radi kad stignem u paus siti?
Osim:
1.Baciti bananu
2.Dati Peci vino
3.Prosuti eksere.
4.Baciti balon u reku.
5.Potpisati se u knjigu gostiju.
6.Izbrisati reklame.
Pozdrav.
strategije.30kojai,
Jeli jel ima neko neki demo za Heroje 3?
Video sam na www.heroes3.com da se igra pojavila, ali ovi nasi nesrecnici je
jos nemaju!
Kazu tek u martu! :( Ko ce da ceka toliko...?
strategije.31darklord,
-> #30, kojaiI kako izgledaju Heroji????
jel su isti ko i 2gi deo !!
i kad kazes da treba da izadje u Americi??
bye
strategije.32sfilip,
Konačan datum izlaska Tiberium Sun-a je izgleda 31vi mart, što e reći ovde će
ga biti polovinom aprila. Koliko čujem momci iz vestvuda su se (pod pritiskom
sad već velike RTS konkurencije) odlučili da igru stvarno dorade do
savršenstva koristeći većinu inovacija koje su se pojavljivale po raznim Total
Annihilationima (mogućnost zadavanja više različitih naredba jednoj jedinici),
Dark Reign (veštačka inteligencija) itd.
Izbor jedinica je tipično C&Covski, gerilske NOD i armor+firepower GDI.
Zanimljivo je da jedinice stiču iskustvo, i da postoje tri nivoa iskustva
(rookie/veteran/commander il tako nekako).
Šo se tiče grafičkog endžina, ne koriste pravu 3d grafiku nego voxel (3d
pixel) tehniku što umnogome smanjuje zahtevnost igre (pentijum na 133 je
dovoljan a na 166 sasvim dovoljan) i smanjuje grafičke karakteristike ali
pretpostavljam da će biti dovoljno dorađena da valja kao TA.
Mape su 4 puta veće nego one iz Red Alerta (znači DOSTA velike) i teren je 3d
plus može da se menja pod uticajem explozija (kul).
Igra bi sve u svemu trebalo da valja... Pritom je praćena dobrom pričom i
sigurno odličnim filmom (ipak je to westwood).
strategije.33kojai,
Ajde ako je neko za War2, Red Alert, Star Craft, a moze i Duke nek me cimne...?
Ponude razmatram na mejl... :)
Isa
strategije.34kojai,
-> #31, darklord>> I kako izgledaju Heroji????
Shegadelic!! :)
>> jel su isti ko i 2gi deo !!
Ozbiljniji su... Jedinice su uradjene mracnije(to mi se ne svidja), ali igra
je perfekcija!
>> i kad kazes da treba da izadje u Americi??
Izasli su... Moze na www.heroes3.com da se naruce... Ali ne na YU! :(
Isa
strategije.35wlaad,
-> #34, kojai>> Ozbiljniji su... Jedinice su uradjene mracnije(to mi se ne
>> svidja), ali igra je perfekcija!
mmm. znachi, orkovi nisu vishe ko prasitji, i nema onih
wusserskih sprajtova i junikornova?
dec wicked.
strategije.36voyager,
Jel zna neko kada izlazi Commandos II?
VoYaGeR
strategije.37legolas,
Da li neko ima, ili zna gde ima, cela verzija Alpha Centaurija.
Ovo sto se ovde prodaje je neki zesci RIP, ni animacija, ni
instaliranja, nista...
Jedino govor.
strategije.38sane,
-> #37, legolas> Da li neko ima, ili zna gde ima, cela verzija Alpha Centaurija.
> Ovo sto se ovde prodaje je neki zesci RIP, ni animacija, ni
> instaliranja, nista...
> Jedino govor.
Po onima sa auter spejsa.. Nema nigde..
strategije.39jones,
Tema: 101st Airborne in Normandy
Imam problema oko instalacije,kad izaberem instalaciju od
128MG dodje do 23% i onda prekine i kaze da je igra uspesno
instalirana.Medjutim, kad startujem igru prodje uvodna
animacija igra se blokira ili me izbaci u Windows.Nije do
diska jer ga procita celog bez problema.
Ajde ako neko zna u cemu je fora...
pozdrav
strategije.40rados,
E,pa ovo i neje bas neka strategija ali nema
Veze
u pitanju je caesar 3 !! Jel neko zna neke sifre za njega!???
a ako nema jel bi neko mogo da mi pomogne i da kaze kako se
najlakse podize PROSPERYT(tako se pise valjda)
eto toliko
BYE
strategije.42jones,
Ajde neka se javi neko ko je igrao 101st Airborne in
Normandy.Stvar je krajnje hitna...
Upoooomooooccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strategije.43retaliator,
Heroes MM 3 izlazi vrlo brzo ,bice u 800x600.
strategije.44ventura,
-> #43, retaliator> Heroes MM 3 izlazi vrlo brzo ,bice u 800x600.
ja sam negde cuo i to poodavno da je Might&Magic 3 vec izasla...
strategije.45darklord,
Ajde jel neko cita ovo !!
U pitanju je Cezar 3 ajde nek mi neko pomogne !
Znaci: da li neko ima sifre,i kako se najbolje moze podignuti PROSPERETY
BYE
strategije.46kocka,
Postoji jedna velika mana
u igri SETTLERS III.
Naime, u gradjevini koja proizvodi
celik (ugalj+ruda gvozdja) kao krajnji
proizvod dobija se PRASE.
Ovaj bug onemogucava dalje razvijanje.
Da li neko ima zakrpu za to ?
(moja verzija je 1.20-->1.27)
strategije.47jones,
-> #45, darklord
Posavetuj se sa svojim savetnicima i oni ce ti reci sve.
Reci ce ti koje zgrade treba da gradis da bi povecao
obrzovanje,zdravstvo,kulturu,a i prosperitet...
Citaj malo HELP lepo je napisan i mozes da ga citas dok
igras...
Ako negde zapnes javi.
Dokle si stigao?
pozdrav
strategije.48kojai,
-> #44, ventura>> ja sam negde cuo i to poodavno da je Might&Magic 3 vec izasla...
Might & Magic III jeste, ali Heroes III nisu...
Izasli i Heroji 3 su i mogu da se naruce za $40 ali problem je sto ne salju
na nasu zemlju... Tako da cemo da cekamo do sredine marta...
Kada ta igra dodje, aaahhhh, jedva cekam! :)
I ja mislim da nisu u 800x600, barem nisam zakljucio po onome sto sam video na
heroes3.com. Mnogo su male jedinice za 800x600... Ali mnoooogo lepo izgledaju!
Volim heroje vise od keve i caleta... :)
Isa
strategije.49ventura,
-> #48, kojai
> >> ja sam negde cuo i to poodavno da je Might&Magic 3 vec izasla...
>
> Might & Magic III jeste, ali Heroes III nisu...
pa zar se oni ne zovu punim imenom Heroes of Might&Magic?
strategije.50kojai,
-> #49, ventura>> pa zar se oni ne zovu punim imenom Heroes of Might&Magic?
Zovu...
Ali ima i igra Might&Magic bez ovo Heroes na pocetku...
strategije.51indi,
Jel ima neko shifre za starcraft?
strategije.52saint,
-> #48, kojai=> Might & Magic III jeste, ali Heroes III nisu...
Izasli su HMM3 i to vec pre nedjalju dana il vise.
Na Inetu mozes da skines RIP verziju.
Verovatno uskoro stizu i kod nas.
strategije.53saint,
-> #46, kocka
Mozes da skines crack sa interneta.
strategije.54kocka,
-> #51, indi> Jel ima neko shifre za starcraft?
BLACK SHEEP WALL - Ceo ekran postaje vidljiv.
SHOW ME THE MONEY - po 10000 za sve (minerali,gas).
Pozdrav.
strategije.55morkin,
-> #46, kocka> Naime, u gradjevini koja proizvodi
> celik (ugalj+ruda gvozdja) kao krajnji
> proizvod dobija se PRASE.
> Ovaj bug onemogucava dalje razvijanje.
Nije to bug, već je to zaštita od piratske verzije (tako sam bar ja čuo).
strategije.56nitugard,
-> #49, ventura> > Might & Magic III jeste, ali Heroes III nisu...
+++++++++++++++++++++++++++++++-
MM je doterao do verzije VI (2CDa) i uskoro se očekuje VII
MMVI je FRP - vodiš 4 lika koji pokušavaju da spasu svet,
interface je rađen u I licu - gledaš njihovim očima, 3D,
ne zahteva Voodoo, samo DirectX.
> pa zar se oni ne zovu punim imenom Heroes of Might&Magic?
==================================-
Da, i to je stiglo do verzije III (izašlo napolju,
kažu da na Netu ima RIP od oko 140M).
HoMM je strategija - imaš mapu, više vrsta jedinica i heroje koji ih vode,
gradove koje zidaš, kampanje...
strategije.57nitugard,
-> #51, indi
Fajl u prilogu, ako mi uspe da vežem pad.
Da, u tekstu se nalazi i Blizardov odgovor korisniku koji se žali da
Starcraft neće da radi sa Win98.
Znam za tri takva slučaja (jedan kod sebe).
Ponuđena rešenja mi nisu pomogla B(
Za utehu je što Brud wars (expanzija Starcrafta) radi sa w98,
samo još da ga se dokopam...
strcr_si.txtstrategije.58sane,
-> #48, kojai> Might & Magic III jeste, ali Heroes III nisu...
>
> Izasli i Heroji 3 su i mogu da se naruce za $40 ali problem je sto ne
> salju na nasu zemlju... Tako da cemo da cekamo do sredine marta...
>
> Kada ta igra dodje, aaahhhh, jedva cekam! :)
>
> I ja mislim da nisu u 800x600, barem nisam zakljucio po onome sto sam
> video na heroes3.com. Mnogo su male jedinice za 800x600... Ali mnoooogo
> lepo izgledaju!
>
> Volim heroje vise od keve i caleta... :)
Naime, pojavio se hirous3 i kod nas, jedno jutro kad sam se vracjao sa
posla sreo sam nekog druga sa fakulteta koji je u tih 7h ujutru ispred
Banjaluchkog cjevapa chekao da mu neki lik koji je celu nocj skidao iste te
hirouse3 donese na svezhe narezanom disku, da bi on mogao da ide Beogradom
i nudi nashim cd klubovima taj isti disk krajnje "povoljno"..
strategije.59sane,
-> #52, saint> Izasli su HMM3 i to vec pre nedjalju dana il vise.
> Na Inetu mozes da skines RIP verziju.
> Verovatno uskoro stizu i kod nas.
Pogledaj odgovor na poruku Isi..
strategije.60saint,
-> #58, sane=> i nudi nashim cd klubovima taj isti disk krajnje "povoljno"..
Ripcina ili cela?
strategije.61sane,
-> #60, saint> Ripcina ili cela?
Pa, ne znam :).. Reche mi da je oko 200 mb, jebiga..
strategije.62saint,
-> #61, sane=> Pa, ne znam :).. Reche mi da je oko 200 mb, jebiga..
Pa sta mislis da je onda :)
Tako je stigla i Alpha Centaury.
strategije.65byello,
Dakle ponavljam poruku i pozdravljam moderatora.
Izašao je heroes of m&m3 i savršeno radi(nije ripčina), ako necete da padnete
ispit nemojte da ga igrate, ovo je prijateljski savet.
Byello
strategije.66mcule,
Heroes of M. & M. III
---------------------
Ljudi, jel presao neko poslednji nivo druge kampanje?!
Mozda ja negde gresim, al' ono je suludo tesko! Ili su moji heroji
slabi... Cak i kada sam isao sa herojom koji je ekspert u diplomatiji
i skuplajo okolne zveri, nema sanse da se osvoji onaj zamak za tri
meseca...
Any hints?
PS. E, mnogo je dobro :).
mc
strategije.67byello,
Jedno pitanjce za heroes3
Imam izbor za tri kampanje na početku, ali se u pozadini vide još
dve, ali nemogu da se startuju?
Jel u pitanju neki problem, ili se one mogu igrati tek kad završiš
ove tri.
Byello
strategije.68indi,
-> #67, byello-> Imam izbor za tri kampanje na pocetku, ali se u pozadini vide jos
-> dve, ali nemogu da se startuju?
-> Jel u pitanju neki problem, ili se one mogu igrati tek kad zavrsis
-> ove tri.
bice da je ovo pod b)
:)
strategije.69darklord,
des
te
U pitanju je heroes 3(H of m&m 3)
Kad startujem instalaciju on mi prijavi: illegal operation ???
I kaze da je neki problem u fajlu chkreqs.dll ! ja taj fajl imam na disku,
cak sam pokusao da ga i izbrisem ali opet nish :'(
Da li je to mozda problem u win 98, posto kod ortaka hoce da radi :(
Sta da radim ??? Pomoc bi mi dobro dosla !
Unapred zahvalan !
BYe
strategije.70ventura,
-> #69, darklord> Da li je to mozda problem u win 98, posto kod ortaka hoce da radi :(
Naravno...
strategije.71goxi,
-> #70, ventura>> > Da li je to mozda problem u win 98, posto kod ortaka hoce da
radi :(
>>
>> Naravno...
Nije tacno. Imam Windows98 i HMM III mi sasvim lepo radi, a cak i
nemam na disku taj chkreqs.dll ! :)
Goran.
strategije.72robin.hood,
E , moze li neko da posalje sifre za Warcraft II ?
hvala unapred!!
ByE
strategije.73nitugard,
-> #69, darklord> Kad startujem instalaciju on mi prijavi: illegal operation ???
=================
Da nemaš slučajno 486? Ili Cyrixa - njega neke detekcije hw
isto smatraju za 486?
Ortak od koga sam ga pokupio je imao isti problem,
instalacija mu puca prilikom testiranja hardvera.
Procesor AMD 486 na 133, 32M RAM-a.
Isti disk kod mene je radio fino (AMD K62-300),
a pomenuti test kaže da je minimalna konfiguracija
pentium na 133 MHz.
strategije.74nitugard,
-> #70, ventura> > Da li je to mozda problem u win 98, posto kod ortaka hoce da radi :(
>
> Naravno...
... da nije. Igram pod win 98 i nemam problema.
strategije.75indi,
it is a good day to die - neranjivost i ogrrrromna snagaz a tebe
glittering prizes - zlato nafta i drvece
on screen - otvara celu mapu
naravno
u igri pritisnes enter upises shifru
i opet enter
trebalo bi da ti kaze cheats anabled
e brate probaj starcraft........
strategije.76indi,
e desava mi se nesto cudno sa ctarcraftom
igrem ja terran campaing
i predjem par misija i krk jednu istu misiju mi ponovo vraca
da igram iako sam je presao
jel to zato sto je rip┐
strategije.77van.gogh,
E jel' ima neko patch za Settlerse III...?!
Ono kao...dal' bi bio rad da podeli ?! ;)
strategije.78zohar,
BOOOOMB's awaaaaaaaaay (Mario)
strategije.79van.gogh,
E ovako...ja skino patch za Settlers III...kad ono .... ;)
Trazi neki seriski broj... ;)
Pa ono kao...dal' neko zna isti ?! ;)
Da, ako nesto znaci...prvobitna verzija je bila 1.20
...sad sam je upgrade-ovao u 1.27. Pa ono kao...
Aj' bre saljite taj ser.no. pa da vidim BRE tu igru... ;)
strategije.80saint,
-> #79, van.gogh=> E ovako...ja skino patch za Settlers III...kad ono .... ;)
=> Trazi neki seriski broj... ;)
Na CD-u ti se nalazi fajl serial.
Pusti ga i vise ti nece traziti sifru.
Ali cini mi se da to mora da se ucini pre upgradeaaaaaaaa.
strategije.81rados,
Da li neko ima sifre za:Heroes Of M&M 3 ???
Ako ima nek baci !!
U vezi te igre: da li je neko presao 3-cu misiju u kampanji sa
djavolima ??? kad treba da se zarobi grad ???
BYe
strategije.82mcule,
-> #81, rados--------------------
U vezi te igre: da li je neko presao 3-cu misiju u kampanji sa
djavolima ??? kad treba da se zarobi grad ???
--------------------
Jel to ono kad trebas za tri nedelje da zarobis grad Stedvik?
Ako je to, potpuno razumem tvoj ocaj ;). Ja sam nesto jurcao po
internetu (znas, ja sam veliki baja), i videh da svi kukaju u vezi
tog nivoa.
Elem, stvar je seljacka... Dodji sa jednim herojem do grada,
sacekaj da prodje nedelja, i kada onaj oklopljeni vitez prvog dana u
nedelji izadje iz grada do onog mlina levo (po resurse), ti udji u
grad i zarobi ga.
To je seljacka varijanta, neki ljudi pricaju da za te tri nedelje
moze da se nagruva vojska i da se ubije vitez i porobi grad u fer
bitci (pitati sfilip-a za recept), ali ja to nisam uspeo.
mc
strategije.83van.gogh,
E imam jedan odvratno glupi problem u Settlersima III... ;)
Pazi ovako, kad pravim gvozdje tj. poluge koje mi trebaju za
pravljenje tools-a i wepons-a, meni u onoj tupavoj radnjici gde se
preradjuje to gvozdje laf umesto iron-a pravi svinje... ?! ;)
Ono kao jel' postoji neki patch za to il' sta ?! ;)
Aj' ako neko zna o cemu pricam nek baci to ovde...
Ocu da igam bre to u ovim dosadnim bombaskim napadima...;)
E da, skino sam sa net-a tj. sa www.settlers3.com patch tj.
upgrade3 na verziju 1.27 (engleska ver.) pa ako nekom treba nek
javi ke se posalje.
A vi koji znate o cemu pricam nek mi neko od vas posalje taj patch
da umesto gvozdja pravim svinje... ;)
strategije.84saint,
-> #83, van.gogh=> A vi koji znate o cemu pricam nek mi neko od vas posalje taj patch
=> da umesto gvozdja pravim svinje... ;)
Svrati na astalavista.box.sk i skini crack za tu verziju.
strategije.85van.gogh,
Jel' neko nabavio IMPERIALISM II ?! ;)
Vido sam na net-u da je izaso...ima cak i patch... ;)
Pa ono kao ako neko ima nek javi...
Aj'...
strategije.86lboki,
-> #85, van.gogh
imerialism II ?!?
gde si video ?
kad ?
kako ?
vest danaa !!!
strategije.87van.gogh,
-> #86, lbokiVA>gde si video ?
Na intershit-u... ;)
Izdaje SSI tj. Frog City ista ekipa ljudi koja je radila i prvi
deo.
Ono kao, napolju je vec izaslo ima bre vec neki patch da se skine
tako ETO ! ;)
Prvi deo je ono kao, ma znas i sam vlada...
A sto se tice dvojke, ma sta da ti pricam nabavljam odmak cim neko
javi da je stiglo... ;)
Aj'...uzdravlje. :)
strategije.88lboki,
-> #87, van.gogh
cim nabavis ili cim cujes da je stigao u nas bombardovani gradic ti
vichi :) i NEMOJ da zaboravis
strategije.89van.gogh,
-> #88, lbokiVA>cim nabavis ili cim cujes da je stigao u nas bombardovani
VA>gradic ti vichi :) i NEMOJ da zaboravis
NEma frke, sad cu ja da bacim mail rusima da nam posalju jedan disk
uz humanitarnu pomoc... ;)
Il' da ga bace padobranom... ;))
Bash me zanima kako ce nasi sad da nabavljaju diskove... ;))
strategije.90van.gogh,
E aj' ako neko ima taj patch za Settlers 3 nek ga baci vamo.
Ono kao ocu gvozdje necu prasce... ;)
Da pravim vojsku...BUUUAAAHAHA... ;))
strategije.91rista.m,
-> #90, van.goghTo mozes jedino uraditi tako sto na jednom od CD-a iskopiras CRACH(ili tako
nesto).zip u direktorijum settlersa na hardu.Tu ga otpakujes i gotovo.Nazalost
u igri ce umesto prasica biti nesto sto lici na gvozdje ali je zute boje +
drvece nece porasti do visine dovoljne da ih drvoseca posece.Za to ti je
potreban patsh 1.23, ak ti je igra ver. 1.20!!
Poslacu ti cim je budem skinuo sa interneta!
strategije.92giovanni,
Izašao je Civilization: Call To Power. Jel neko to video u gradu (ili da
naručimo)? AKo naručujemo stiže isto veče ili sutra. Samo je potrebno
naznačiti next day delivery via NATO. ;>
strategije.93van.gogh,
-> #91, rista.mVA>potreban patsh 1.23, ak ti je igra ver. 1.20!!
VA>Poslacu ti cim je budem skinuo sa interneta!
E pazi, moja ver. Settlers-a 3 je ono kao 1.00 ;)
Skino sam ver. 1.27 i nemam problema sa tim drvecem ... ;)
Aj' ako imas taj crack baci ga vamo bre. Il' ako ima nesto novo sto
se tice tog crack-a.... ;)
Baci to vamo pa da se sigram.
strategije.94sfilip,
-> #82, mcule>Jel to ono kad trebas za tri nedelje da zarobis grad Stedvik?
kako bre tri nedelje!?!? ja imao dva ili tri meseca!
strategije.95mcule,
-> #94, sfilip::kako bre tri nedelje!?!? ja imao dva ili tri meseca!
Greska u koracima... tri meseca, primarijuse ;)
strategije.96sherloc,
U Hirousima ( III narawno :) imam problem, u zavisnosti od broja
igracha igra se blokira( tj. izbacuje iz igre ) nakon odredjenog
broja meseci ( 1,2,3 ). Da li je to do bagovite verzije? Mozhe li
se nekako ispraviti? Hvala.
ByE
strategije.97simce,
-> #96, sherloc> U Hirousima ( III narawno :) imam problem, u zavisnosti od broja
> igracha igra se blokira( tj. izbacuje iz igre ) nakon odredjenog
> broja meseci ( 1,2,3 ). Da li je to do bagovite verzije? Mozhe li
Mi imamo 2 cd-a u fjuzu i nismo imali tih problema :) Jedini bug
je shto putza igra kada pokushamo da igramo u multiplayeru na vishe
rachunara, inache hot seat radi diwno :)
strategije.98sherloc,
-> #97, simce>> Mi imamo 2 cd-a u fjuzu i nismo imali tih problema :) Jedini bug
>> je shto putza igra kada pokushamo da igramo u multiplayeru na vishe
>> rachunara, inache hot seat radi diwno :)
Veoma mi je drago da je tako, al to ce reshiti moj problem jedino
ako mi poklonite jedan od tih cd-ova :)
ByE
strategije.99sfilip,
-> #95, mcule>::kako bre tri nedelje!?!? ja imao dva ili tri meseca!
>
>Greska u koracima... tri meseca, primarijuse ;)
don't let it happen again. Ever.
;)
strategije.100giuliano,
Nesto mi palo na pamet...:)
Jel napravljena verzija nase domace igre
Balkanski Konflikt za pc?
Valjda ova situacija cini svoje pa sam se
setio kako sam zavodio diktature na staroj dobroj
Amigi...:)))
Ako neko ima i original sa Amige neka okaci ovde pliz!
Ajd` pozdrav..
p.s.Jebote sta rade ovi nasi programeri??
Sigurno ima ljudi koji znaju da naprave dobru igru,
barem je inspiracije na pretek! :))
strategije.101darklord,
I, jel ima neko sifre za Heroes of Might&Magic 3 ???
Ako ima nek salje
Unapred zahvalan !
BYe
strategije.102sfilip,
-> #100, giuliano>p.s.Jebote sta rade ovi nasi programeri??
> Sigurno ima ljudi koji znaju da naprave dobru igru,
> barem je inspiracije na pretek! :))
ma pali, nije problem sa programerima, problem je u mnogochemu ostalom :)
recimo znam čoveka koj programira igre ovde kod nas i radi za neku stranu
firmu jer je ona ponudila lovu... uostalom ko bi radio igru za naše tržište
kada ono ni ne postoji :))
strategije.103rista.m,
U Engleskoj je izasao Tiberian Sun demo!
Ko d nas ce se pojaviti po zavrsetku rata.A na internet ga jos nisu postavili
Kad ce izaci Age of empires 2?
strategije.104goth,
Postoji li neki cheat za Chaos Overlords?