razno.1indi,
al ste ga zapoceli....
:)
razno.2junior,
-> #1, indi> al ste ga zapoceli....
Ccc, nema me 24 sata, i odmah podivljate ;)
Eto, dobrodošli u 4. tom igara, uživajte, igrajte, i pobeđujte..;)
razno.3the.edge,
T?>> The Edge>>conf welc
T?>> Welcome! :)
Aaaaaa.... zahtevam bolji conf. welcome!
Ili je ovo samo za prvu pomoc? ;)
AcCeSS DeNiED
razno.4junior,
-> #3, the.edge> Aaaaaa.... zahtevam bolji conf. welcome!
Evo ga, bolji conf. welcome ;)
razno.5sfilip,
-> #2, junior>Eto, dobrodošli u 4. tom igara, uživajte, igrajte, i pobeđujte..;)
...a da bi najbolje igrali, uživali i ponekad pobeđivali ;) svratite do
fjuza u skadarliju :)
Sutra je još besplatno, ima 8 zlih mashina na kojima se može pićiti quake ili
bilo šta što vam napamet padne...
Od ponedeljka će cena biti 15din na sat kad će biti i interneta (doduše na
sporom linku).
Tržni Centar Skadarlija, lokal A3-11!
razno.6stex,
Kako igrati MK3 bez CD-roma? Jel postoji neki krek?
Stex
razno.7morkin,
-> #5, sfilip> Od ponedeljka će cena biti 15din na sat kad će biti i interneta
> (doduše na sporom linku).
Autohost? ;)
razno.8sfilip,
-> #7, morkin>> Od ponedeljka će cena biti 15din na sat kad će biti i interneta
>> (doduše na sporom linku).
>
>Autohost? ;)
ne, za sada smo preko dial-upa povezani ali kad nabavimo stalni link onda može
i autohost ;)
razno.9junior,
-> #5, sfilip> Sutra je još besplatno, ima 8 zlih mashina na kojima se može
> pićiti quake ili bilo šta što vam napamet padne...
Kolika vam je kolekcija igara? Ili mi sami moramo da donosimo
diskove?
> Od ponedeljka će cena biti 15din na sat kad će biti i interneta
> (doduše na sporom linku).
Koliki link i preko koga?
razno.10sfilip,
-> #9, junior>Kolika vam je kolekcija igara? Ili mi sami moramo da donosimo
>diskove?
Za sada su tamo Quake2, Nfs2, Starcraft, Atomic Bomber i dva diska
motorhead-a.
Planiram da uskoro instaliram C&C gold ili red alert.
Moramo nabaviti i rip commandosa.
To je ono što će biti. Za nešto više dajte zahteve, nabavićemo a za neke
krajnje egzotične stvari morali bi sami da donesete diskove... :)
>Koliki link i preko koga?
erm ;)
to je običan dialup link na 33600, preko yubc-a ali planiramo da obezbedimo
stalan link.
Mislim link je dobar za surfovanje na dve tri mašine istovremeno ali za neka
skidanja fajlova ne možemo da se takmičimo sa susednim sezampro-om. Prednost u
odnosu na njih su mašine. Oni imaju neke minimalne konfiguracije sa kojima
realno ne može da se surfuje sa više od jednim otvorenim explorerom a i taj
jedan na 16mb memorije loše radi.
Naše makine imaju 64 a i drastično su brže pa je neko obično surfovanje
otprilike isto udobno kao tamo :)
Kad nabavimo link stvari će se drastično promeniti... :)
razno.11simce,
-> #10, sfilip> To je ono sto ce biti. Za nesto vise dajte zahteve, nabavicemo a za
> neke krajnje egzoticne stvari morali bi sami da donesete diskove... :)
Mislim da je krajnje vreme da instaliramo X-wing vs TIE fighter ;)
To tje privutji prilichno mushterija, samo mi nije jasno ono sa
cd-ovima, koliko cdova treba za, recimo, 5 igracha?
razno.12sfilip,
-> #11, simce> Mislim da je krajnje vreme da instaliramo X-wing vs TIE fighter ;)
> To tje privutji prilichno mushterija, samo mi nije jasno ono sa
> cd-ovima, koliko cdova treba za, recimo, 5 igracha?
nema frke, to taman da mogu da vas razbijam u još nečemu osim kvejka ;)
treba 5 diskova za 5 igrača.
razno.13plejboj,
Jel' igrao neko TEST DRIVE 5 na Sony PlayStation-u?
Zna li sifre za ostala vozila?
razno.14vule.,
Kako da koristim skinove u Quake 1 ?
razno.15sherloc,
mnogo lepa igra, obavezan download.
:)
ByE
game.arjrazno.16dr.iivan,
-> #15, sherloc> mnogo lepa igra, obavezan download.
> :)
Dobro, o čemu se radi?
razno.19sane,
Znachi.. Pocheli ste da se prijavljujete za turnir.. Greshka..
Ja sam mislio da ja igram prosechno.. A onda su doshli likovi za koje
sam ja mislio da su dobri.. A onda su doshli likovi koji su josh
bolji od ovih za koje sam ja mislio da su dobri..
Na kraju.. Poenta priche.. Mali hint.. Ako ste u grupi sa
Sasom.. Verovatno cje igrati pod tim imenom.. Odustanite u startu..
Takodje tu je malo loshiji Screamer.. Sa njim jedino ako ga sluchajno
pogodite.. Obojica su se garntovano prijavili.. Tj igracje..
Al' specijalno se pazite Sase :) ima fpg od nekih 300..
razno.20simce,
-> #19, sane> Takodje tu je malo loshiji Screamer.. Sa njim jedino ako ga
> pogodite.. Obojica su se garntovano prijavili.. Tj igracje..
> Al' specijalno se pazite Sase :) ima fpg od nekih 300..
EEK.. a ja mislio da sam ja kao dobar sa svojim 150-160 fpg:))
al eto.. nagovorishe me da se prijavim. Znachi danas tju
verovatno provesti ceo dan u fjuzu vezhbajutji ;))
razno.21junior,
-> #19, sane> Al' specijalno se pazite Sase :) ima fpg od nekih 300..
Džmbwana, a šta biti fpg? :)
razno.22vule.,
jel ima neko spisak komandi za quake ?
razno.23sane,
-> #21, junior
Sori.. FPH.. Pogreshio sam u kucanju.. Frags per hour..
razno.24simce,
-> #23, sane> Sori.. FPH.. Pogreshio sam u kucanju.. Frags per hour..
A ja sam josh vishe zbunio ljude jer sam samo prekopirao
tvoju greshku kada sam ti odgovorio ;)
razno.25junior,
-> #23, sane> Sori.. FPH.. Pogreshio sam u kucanju.. Frags per hour..
E, tako već može :)
BTW, dotični Saša sa 300 fph-om, čini mi se da uveče cepa redovno
Quake preko sezamproa, pa ko želi da okuša sreću u duelu sa njim,
može tamo da proba.
Možda to i nije _taj_ Saša, ali je i ovaj mnogo gadan :)
razno.26junior,
-> #22, vule.> jel ima neko spisak komandi za quake ?
Ukoliko je u pitanju Quake2, uz poruku je okačen spisak svih komandi
konzole. Neka vas ne uplaši što je poveći (170k, hmtl;), naći ćete
sigurno ono što ste tražili.
quake_2.ziprazno.27stex,
Jel ima neko Wing32.dll? Nabavio sam neke igre sa gameboya, a da bi ih
startovo potreban mi je taj .dll.
Stex
razno.28van.gogh,
Jel' ima neko PATCH za DESCENT 2 za Voodoo...?!
razno.29sfilip,
Daklem, igraonica Fuse, tržni centar skadarlija, lokal A3-11. Svratite... 15
dindži sat :)
razno.30sane,
Danas san faxu kad sam bio neki kolega mi je pokazao plakat..
Organizuje seturnir sutra u duketu3d.. Sad ste vi svi kao srecjni i
zamericjete mi shto ne znam gde je :) Al' prijava je 50 din koliko
sam ja na blic video.. A nagrada je samo titula, al' to nije
provereno.. Sranje sve u svemu..
razno.31sani.,
-> #30, sane}} A nagrada je samo titula
Sta budes , poslanik u skupstini?
razno.32sane,
-> #31, sani.
Postanesh q*ac na motornom vozilu klase A..
Iliti dobijesh titulu Prvaka Univerziteta :)
razno.33sani.,
E dosta sane , ubi ce nas junior :)
razno.34junior,
-> #33, sani.> E dosta sane , ubi ce nas junior :)
Ubiće se piše zajedno ;)
Dosta stvarno .. sane još ima prava da kaže gde i kad se održava
turnir, na kojim mašinama, i tako to .. ;)
razno.35sfilip,
-> #34, junior>Dosta stvarno .. sane još ima prava da kaže gde i kad se održava
>turnir, na kojim mašinama, i tako to .. ;)
pa onda bih ja mogao glat da objasnim sve prednosti quake2 turnira u
organizaciji exxtreme-a i fuse-a ;)
Dakle, turnir se održava 19 decembra (kvalifikacije) i takmičenja 25 i 26tog.
turnir je potpuno BESPLATAN a nagrade su:
prvo mesto - SoundBlaster Live (to je ono sa 4 zvučnika, 3d zvukom, mrak..) i
gomila logitech misheva, gamepadova, cdovi za sve finaliste, vreme na
dreniku...
Sve se odvija u prostoru fjuza (Tržni centar skadarlija, skadarska 40a, lokal
A3-11, Fuse). Mašine su 8 celerona na 300+, po 64mb memorije i najverovatnije
vudu 2 kartama (ako ne onda na viperima330 tj riva128 što je sasvim dovoljno).
Dakle dream konfiguracija za quake2. I naravno slušalice.
Prijaviti se možete na www.exxtreme3d.co.yu ili u fjuzu. Takođe možete
svratiti u nedelju 19tog bez prijavljivanja, pa onda čekati na prazno mesto
jer gotovo sigurno neće doći svih prvih 128 prijavljenih. Da, 19tog se od 128
bira 64 koji prelaze u drugi krug. i tako dalje...
Igra se OBIČAN deathmatch. Mape su klasične q2dm? a biraju se izvlačenjem.
inače, ima više od 90 prijavljenih pa ako hoćete da rezervishete mesto -
požurite. Prijavili su se neki manijaci, neki dfg klan (il tako nekako) a njih
se čak i ja plashim...
razno.36junior,
-> #35, sfilip> požurite. Prijavili su se neki manijaci, neki dfg klan (il tako
> nekako) a njih se čak i ja plashim...
Pa ti se plašiš i pauka na zidu ;) dakle to ništa ne znači..;))
Anyway, kako ste sprečili da dotični "klan" ne igra zajedno, tj.
da ne igra neko od igrača za onog drugog (štiti mu leđa i sl.)?
razno.37sfilip,
-> #36, junior>Anyway, kako ste sprečili da dotični "klan" ne igra zajedno, tj.
>da ne igra neko od igrača za onog drugog (štiti mu leđa i sl.)?
pa skoro nikako. Srećom se ne mogu ubaciti u iste grupe u početku ali ako
su toliko dobri kolko verovatno jesu onda će da se skupe do finala... Mada je
pitanje dali će igrati zajedno... frag je ipak frag ;)
a i postoji jedna stvar koja će znatno onemogućiti taj tip igre: svi moraju da
koriste obične quake2 skinove, dakle, ne mogu da se raspoznaju tokom
krljachine nikako, pogotovu što se igra u običnom deatmatchu u kome se ne
ispisuje "viewing tog.i.tog" :)
>Pa ti se plašiš i pauka na zidu ;) dakle to ništa ne znači..;))
za ovo ćeš mi posebno platiti prvom prilikom kad ukrstimo macheve ;)
razno.38ruby.rod,
-> #36, junior=> Pa ti se plašiš i pauka na zidu ;) dakle to ništa ne znači..;))
Plaši se on Spidermana i Venoma. Mada mu i Spawnovi prave probleme. ;)
razno.39junior,
-> #37, sfilip> su toliko dobri kolko verovatno jesu onda će da se skupe do
> finala... Mada je pitanje dali će igrati zajedno... frag je
> ipak frag ;)
Fakat, ali ako je to neka stara ekipa, koja se dobro poznaje,
znaju oni tačno ko je od njih najbolji i ko ima najviše šanse.
Tako da ako se sastanu njih osmorica, onaj "slabiji" će sigurno
čuvati leđa "boljem", jer zna da i ovako i onako nema šanse.
Sem ako tu nema neke zle krvi, pa samo njega ganja po hodnicima ;)
> mogu da se raspoznaju tokom krljachine nikako, pogotovu što se
> igra u običnom deatmatchu u kome se ne ispisuje "viewing
> tog.i.tog" :)
Lepo, lepo .. s tim, da recimo, ja koji sam igrao par stotina puta
doom i duke (malo manje) sa jednim ortakom, raspoznao bih ga po
stilu, među hiljadu drugih. Vidiš šta je kome omiljeno oružje, kako
puca, kako igra, kako trči, kako beži ;) svako ima svoj stil.
Anyway, valjda će biti fer i pošteno. :) a ja očekujem detaljan
izveštaj sa kvalifikacija ovde u konfi. O finalu i da ne pričam ;)
> za ovo ćeš mi posebno platiti prvom prilikom kad ukrstimo
> macheve ;)
Mačeve? ;))
Moj Švarc je veći od tvog :)))
razno.40morkin,
-> #39, junior> Tako da ako se sastanu njih osmorica, onaj "slabiji" će sigurno
> čuvati leđa "boljem", jer zna da i ovako i onako nema šanse.
;)
Pravo bi mi zadovoljstvo bilo da ispalim iz dvocevke u leđa boljeg od sebe.
Dok se bol i iznenađenje očitavaju na njegovom licu, preko mog prelazi
zlobni smešak pobede.
Nema ništa slađe nego kad zajebeš burazera... ;)
razno.41junior,
-> #40, morkin> Pravo bi mi zadovoljstvo bilo da ispalim iz dvocevke u leđa
> boljeg od sebe. Dok se bol i iznenađenje očitavaju na njegovom
> licu, preko mog prelazi zlobni smešak pobede.
Super, s tim da bi ovde nakon te dvocevke mogao samo da patiš ;)
Ne zaboravi da on, prostim pritiskom na taster, može da oživi i
da se vrati po tebe ;)) i to više puta.
Anyway, nije bilo takvih stvari, nije bilo vremena da se misli,
mada na kraju u finalu, momci iz dkg-a su se već raspodelili ko
će koju nagradu. ;)
razno.42legolas,
Videste li Jr na Cityju kako sudi?
Zar nije faca ;))
BTW, moram da se pohvalim. U mojoj grupi (ja sam bio a15) bio sam 8mi
od 8, sa 19 ubistava ;))))
Nije lose s obzirom da q2 igram tek 2 put ;))
razno.43junior,
-> #69, ivan.hoe> Da rezimiram kako ne bismo smarali konferenciju, moj mail je
> otvoren za primedbe, sugestije i saradnju.
Nema razloga, malo ste omašili temu (treba diskutovati ovde;),
ali sasvim je ok da se ljudima neke stvari pojasne ;)
Možda su ustvari protivnici OS-a, ljubomorni na Andriju što je
imao prilike da zagrli Cecu :)
Što se emisije tiče .. bože moj, ne može se svima ugoditi. Sigurno
je da bi bila bolja, kad bi veća kinta ležala u reklamama, tj. kad
bi gledanost bila veća.
Možda je prelazak na drugu televiziju rešenje (pink?).
Anyway, samo vi radite pos'o .. dobro je da imamo bar nešto. ;)
razno.44junior,
E, da, evo mesec dana prođe od otvaranja novog toma igara, a vi podivljali ;)
298 poruka, eeej! :) A prosek je do sad bio od 100-150 poruka mesečno.
Smirite se malo :)
(sani, ovo važi i za tebe .. pogotovo za tebe;)
razno.45juice,
-> #69, ivan.hoe> Ne, to nisam ja ;) Mozda Andrija i nema sjajnu dikciju, ali OS nije
> radio emisija pa se racunaju i druge stvari. Dalje, na osnovu veceg
> uzorka ljudi nego sto su dva-tri sezamovca zakljuceno je da je
> opste misljenje znatno povoljnije od tvog. Dakle, voditelj ostaje
> do daljnjeg, like it or not.
Da li sam ja rekao da ga treba menjati? Ja sam ipak niko i nista u
odnosu na gomilu ljudi ali mene glas iritira kao i mnoge ljude koje
znam. Izvini, ali ako on onako normalno prica onda.... Mislim da je
stvar u tome da je to previse izvestaceno.
> Tacno je da su tekstovi u vecini slucajeva nesto kraci nego sto bi
> trebalo da budu, ali imaj na umu da celu emisiju rade samo cetiri
> coveka koji imaju i masu drugih obaveza. S druge strane, predugacka
> prica deluje smorno i definitivno nije za televiziju, a kazu da
> jedna slika vredi hiljadu reci :) Na kraju krajeva, ukoliko mislis
> da si bas ti pravi covek za opise - mozes da dobijes priliku.
Cekaj, a sta je bilo sa konkursom za game-testere? Niko se nije
javio????
Inace, trebalo bi kratak text (ali sadrzajan) i duplo manje slike,
pogotovo kod nekih igara kao sto su nepucacke igre. Jos se secam
predstavljanja onog nekog Monopola posle koga sam se smejao 3 dana.
> Ovoliki pasus, a nista specijalno nisi rekao. Pa ne pravim ja igre,
> sta se meni zalis ;) Niko od nas nece igrati igru samo zbog
> grafike, ali je ona itekako bitna za atmosferu. Problem nastaje kad
> imas sub-optimalnu konfiguraciju, pa pomenutu atmosferu ne mozes da
> osetis. Ako je igra dobra - nagradicemo, ako je losa -
> ispljuvacemo, i to je to. Jedan opis pise jedan covek a ne
> sprovodimo anketu, pa je logicno da je ocena u izvesnoj meri
> subjektivna. Nemoj mi samo reci da se u ostalim emisijama ili
> casopisima radi drugacije, jer jednostavno nije tako. Zato i
> postoji slika, pa oceni sam. Konacno, 8-bitno vreme je proslo, te
> se Commodore-u ipak necemo vracati ;)
Da, ali fora je to sto vi o igri toliko malo kazete da po tome
niko zivi ne moze da oceni igru. Ako kazes losa je, kazi joj sve mane
i isppljuj je na sva zvona. Ako kazes da je strasna, nahvali je i daj
jo 10. Npr. mnogim ljudima se u Fifi99 ne svidja to sto je izvodjenje
veoma brzo dok se drugima to najvise svidja.
Ako do sada niste znali, vi i vasa emisija u mnogome utice na ukus 50%
ljudi i uopste televizija je takva pa zato treba biti objektivan, odnosno
truditi se da se sve prikaze objektivno posto kao sto i sam kazes niko
vama nista ne placa i nikom se ne uvlacite, sto je za svaku pohvalu ali to
onda znaci i veliki je preduslov za to da mozete da budete sasvim
objektivni u nekim stvarima koje se ticu igara. Npr. meni se Dune2000 ali
uopste ne svidja i uopste ne volim igre tog zanra ali to nije razlog
da svakom kazem kako ta igra ne valja i da joj dajem "niske ocene".
Takodje, ako se secas pricali ste za Fifu98 da je grafika ne super nego i
vise od toga. AKo je dobra grafika da svi imaju iste kose i skoro ista lica
onda izvini. Naravno, to je mozda stvar koja tada nije bila moguca ali onda
se treba ograditi (kao sto se sada i mislim uradili) i reci da je to
najbolje moguce do sada i da naravno moze bolje samo da se malo bolje
potrude (u Fifa99 su se potrudili zar ne?).
> Ovo je verovatno jedina tacna stvar koju si rekao ;) Nemamo
> vremena, covece. Opet, ako si spreman da radis i ulozis SVOJ
> internet account (jer nam internet vreme ne pada s neba), rado cemo
> te primiti kako gledaoci ne bi umirali od smeha ;)
Moze. Ja za vas istrazujem Internet i samo vam javim adresu, napisem nesto
sto ce se procitati i vi imate lepsi sadrzaj emisije.
> Od "svih onih sponzora" se jedva skrpi za unapredjenje izrade
> emisije, a sto CD klubovi nece da ti daju hard disk ili novi
> procesor nego samo snimanje CD-a nema mnogo veze sa mnom. Nagrade
> ne dajem iz svog dzepa, niti cu. Mislim da je lepo sto i takvih
> nagrada ima, mnogima znaci sto se vidi po kolicini pisama koja
> stizu.
Kao sto sam rekao, dobro je da uopste i ima nagrada ali vi bi ste
trebali da malo ostrije nastupite i dobili bi ste sve ;)
Naravno, ovo bas i nije moguce ali treba probati. Postoji mnogo
CD klubova koji bi za takvu reklamu dali i mnogo vise nego sto je
jedan hard disk ili slicno.
> Da, da, poznata recenica ;)) Evo, ovom prilikom te javno pozivam da
> ucestvujes u pravljenju cuda. Ako si spreman da za to ne budes
> placen, jer ni mi nismo, primljen si :) Isto vazi i za ostale,
> deficitarni smo sa saradnicima.
>
Ja sebe nisam pominjao ako malo bolje procitas.
Moje misljenje u zivotu je da ako vec nesto radis onda ga radi kako treba
ili ga nemoj raditi. Kako treba tumaci kao najbolje sto mozes.
Sigurno postoji mnogo mladih i kreativnih ljudi koji bi sa mizerno malim
fondom i sa nekim sopstvenim sredstvima radili tako nesto (veruj mi) samo
treba ih naci.
Ja nisam nesto skoro cuo da vam trebaju saradnici (a nesto vas i ne gledam
redovno, mozda 2 puta mesecno). Potrudite se malo i sigurno cete dobiti
sta vam treba. Ali izgleda da je vama sada sve jedno i da samo otaljavate
posao. Mozda ste izgubili entuzijazam koji ste ranije imali?
Onda prepustite posao nekim drugim ljudima koji su puni entuzijazma i koji
bi to uradili sigurno bolje.
Pozdrav!
razno.46ventura,
-> #43, junior
> Mozda su ustvari protivnici OS-a, ljubomorni na Andriju sto je
> imao prilike da zagrli Cecu :)
Kakva pa sad ceca?
> Mozda je prelazak na drugu televiziju resenje (pink?).
Ti si puko. majke mi.
razno.47junior,
-> #46, ventura> Kakva pa sad ceca?
Pa Ceca je uručivala nagradu za mister šarma ;)
> > Mozda je prelazak na drugu televiziju resenje (pink?).
> Ti si puko. majke mi.
;))
Samo kažem da bi bilo ok, da ljudi nešto i zarade kad se toliko trude.
razno.48sfilip,
-> #47, junior>> > Mozda je prelazak na drugu televiziju resenje (pink?).
>> Ti si puko. majke mi.
>
>;))
>
>Samo kažem da bi bilo ok, da ljudi nešto i zarade kad se toliko trude.
ti bre trebaš da se lečiš ;)
pink... smešno...
razno.49kum.djole,
-> #48, sfilip> ti bre trebaš da se lečiš ;)
I to u specijalnoj ustanovi kod nastavnika Munižabe. ;)
razno.50sani.,
-> #44, junior}} (sani, ovo vazi i za tebe .. pogotovo za tebe;)
E sad za kaznu , evo ti jos jedna poruka ;)
razno.51sherloc,
-> #48, sfilip
>> ti bre trebas da se lecis ;)
Glagol trebati ne mozhe da se menja po licima :)
ByE
razno.52ventura,
-> #47, junior> > Kakva pa sad ceca?
>
> Pa Ceca je urucivala nagradu za mister sarma ;)
uh, al se usrecio...
razno.53morkin,
-> #44, junior> E, da, evo mesec dana prođe od otvaranja novog toma igara, a vi
> podivljali ;)
> 298 poruka, eeej! :) A prosek je do sad bio od 100-150 poruka
> mesečno.
Da, ali su poruke ranije imale nekog smisla. Vandalizuju ti konfu, juniore.
;)
razno.56papa.smurf,
-> #52, ventura* uh, al se usrecio...
Ma jok, bilo mu je loše, toliko da je počeo da povraća...
Ajde bre, ne foliraj se. ;)
razno.57papa.smurf,
-> #48, sfilip* ti bre trebaš da se lečiš ;)
*
* pink... smešno...
Ma tamo bi im dali još par hiljada kako bi napravili nešto
pametno. ;)
Do duše, morali bi da ljube noge teta Miri, ali... jr. je u
pravu. :)
razno.58sfilip,
-> #57, papa.smurf> Ma tamo bi im dali još par hiljada kako bi napravili nešto
>pametno. ;)
recimo koncert modelsa ili takmičenje najsisatijih devojaka (u kvejku naravno)
ili kakav muzički turbo-kviz ;)
to bi ličilo na pink ;)
quake ne liči na pink ;)
razno.59gligo,
-> #48, sfilip> pink... smesno...
Sta je tu smesno?
razno.60sfilip,
-> #59, gligo>> pink... smesno...
>
>Sta je tu smesno?
Bolje pitanje je "šta tu nije smešno?", ima manje da se navodi...
razno.61djlucky,
Vidim pricate o glasu voditelja OS-a!
Jos je sada i dobar ali pre nekog vremena kada su na glas voditelja
dodoavali eho pa stavljali neka produbljivanja glasa pa
mehanizaciju glasa itd. e tek tad nije moglo nista da se razume :)
razno.62junior,
-> #53, morkin> Da, ali su poruke ranije imale nekog smisla. Vandalizuju ti
> konfu, juniore. ;)
Ko? :)
PS. Svi koji na ovu poruku odgovore sa "ja" sa bilo kojom varijantom
smajlija iza, krvi ću im se napiti ;))
PPS. Kad je TAČNO turnir u fjuzu?
razno.63simce,
-> #62, junior> PPS. Kad je TACNO turnir u fjuzu?
U nedelju, u 14:00 pochinje.. U stvari je planirano da sve
pochne u subotu, ali je iz nepoznatih razloga pomereno.. ;)
razno.64kiki,
-> #59, gligo> Sta je tu smesno?
Postojanje.
razno.65ruby.rod,
-> #62, junior=> Ko? :)
Oni!
=> PS. Svi koji na ovu poruku odgovore sa "ja" sa bilo kojom varijantom
=> smajlija iza, krvi ću im se napiti ;))
;)
=> PPS. Kad je TAČNO turnir u fjuzu?
Kvalifikacije su sada u nedelju od 14h.
P.S.
Ćao Jr.! ;)
razno.66ruby.rod,
-> #61, djlucky=> Jos je sada i dobar ali pre nekog vremena kada su na glas voditelja
=> dodoavali eho pa stavljali neka produbljivanja glasa pa
=> mehanizaciju glasa itd. e tek tad nije moglo nista da se razume :)
Čuo sam trač ;) da jedan od Sezamovaca koji učestvuju u pravljenju
Outer Spacea na pitanje: "Zašto mutirate glas 'sharmantnog Andrije
X_Playera'?" odgovorio sa: "A 'si ti čuo nekad kako Andrija govori?"
razno.67ranx,
-> #53, morkin> Da, ali su poruke ranije imale nekog smisla. Vandalizuju ti konfu, juniore.
> ;)
I ja tako mislim... Sve go zajebant!
razno.70gligo,
-> #60, sfilip> Bolje pitanje je "sta tu nije smesno?", ima manje da se
> navodi...
Mogao bi da navedes par stvari, naravno, u odgovarajucoj konfi.
A vidim da je neke ljude ovde cak i blam sto ga gledaju.
E, to je smesno.
razno.71junior,
-> #70, gligo> Mogao bi da navedes par stvari, naravno, u odgovarajucoj konfi.
Gligo, legendo :)
Poljubiću te, ako nisi mnogo ružan :))
Ajde, lepo selidba u forum:mediji, chat, pc.hard, i sve slično ;)
razno.72sfilip,
-> #71, junior>> Mogao bi da navedes par stvari, naravno, u odgovarajucoj konfi.
>
>Gligo, legendo :)
baš sam to i ja pomislio ;)
>Poljubiću te, ako nisi mnogo ružan :))
kako može biti ružan kad gleda pink? ;)
>Ajde, lepo selidba u forum:mediji, chat, pc.hard, i sve slično ;)
važi. Dećemo, gligo? :)
razno.73gligo,
-> #72, sfilip>> Poljubicu te, ako nisi mnogo ruzan :))
> vazi. Decemo, gligo? :)
Ne zelim da ulazim u seksualne aspiracije pojedinih korisnika,
stoga cete mene morati da izostavite iz vasih kombinacija. ;)
A sto se tice Pinka, u medije...
P.S. Da se ne bi brisalo, molio bih za detaljniji komentar o NBA L 99...:)
razno.74junior,
Poklon svim korisnicima SezamNet-a, za Novu Godinu. ;)
Mala, simpatična, hrvatska igrica, zvana Vješanje.
Mislim da svi znate o čemu se radi, ne treba mnogo da vam objašnjavam,
samo da vam svima poželim srećne predstojeće praznike, i da mi u novoj
godini budete isto tako dobri kao i u ovoj.
Srećan je moderator koji ima korisnike kao što ste vi :)
Ajde, pis..;)
vjesanje.ziprazno.75johnnya,
-> #74, junior >> Mala, simpatična, hrvatska igrica, zvana Vješanje.
Ajde da ne bude kao sa onim Boogalo... napiši šta zahteva igra
od hardwarea i OS. :)
razno.76giovanni,
-> #74, juniorĘ? Ajde, pis..;)
Pis, bako. ;>
razno.77junior,
-> #75, johnnya> Ajde da ne bude kao sa onim Boogalo... napiši šta zahteva igra
> od hardwarea i OS. :)
Iz procitajme.txt fajla .. ;) treba Windows (ne kaže koji), i VB5
runtime datoteke.
Ako ih nemate, poslaću vam.
razno.78junior,
Ukoliko vam igra traži vb5 fajlove, a nemate ih na računaru, dotični
se nalaze u windows\system\ direktorijumu, u fajlu "vb5rtsp3.zip" ;)
Ajde, uživajte.
razno.79bovi,
Hm...
Da li neko josh uvek chuva Quakea I na disku ili na nekom CD-u. Ja
kopao po mojim starim stvarima i nasho shareware verziju istog.
U sluchaju da postoji josh neko ko ima vremena za ove matore igre
predlazhem da mi se javi na jedan deathmatch. Odgovori, ako ih
bude bilo, na mail, a negativne komentare zadrzhite za sebe.
Pozdrav!
Bojan.
razno.80sani.,
-> #79, bovi}} a negativne komentare zadrzhite za sebe.
Aa u kom veku ti ziviiiish. Aaaa , vidi ga , antikvar , aaaa :>>
Salim se , nego isto vazi i za mene , ko ima duke i misli da
moze da me dobije nek proba da mi napise mail ;)
razno.81stex,
Cuo sam od druga da u novom svetu kompjutera
pise adresa na internetu gde se moze skinuti
igra Punisher, kao i ostale popularne igre sa automata.
Jel neko bio tamo i jel je skino? Ako je skino neka salje.
Za igru treba i emulator koji takodje moze da se skine sa
interneta.
stex
razno.82vantic,
-> #81, stex>> igra Punisher, kao i ostale popularne igre sa automata.
>> Jel neko bio tamo i jel je skino? Ako je skino neka salje.
>> Za igru treba i emulator koji takodje moze da se skine sa
>> interneta.
Skinuo sam ja , emulator je Callus i zauzima bednih 200kb , ali ROM file za
igru ima citavih 2mb za koje trenutno nemam vremena a i skinuo sam samo Final
Fight...
razno.83stex,
-> #82, vantic>Skinuo sam ja , emulator je Callus i zauzima bednih 200kb , ali ROM >file za
>igru ima citavih 2mb za koje trenutno nemam vremena a i skinuo sam >samo Final
>Fight...
Ajd mi posalji emulator na mail. Kao i adresu gde mogu da nadjem ROMove.
Sto se tice emulatora posalji mi ga, ne adresu.
Hvala unapred
Stex
razno.84drejk,
-> #83, stexShalji emulator u confu...
razno.85vantic,
-> #83, stex>> Ajd mi posalji emulator na mail. Kao i adresu gde mogu da nadjem
>> ROMove. Sto se tice emulatora posalji mi ga, ne adresu.
>> Hvala unapred
Evo ide callus , a za Romove se sandji na AltaVisti ili neko drugom
pretrazivacu!
razno.86vantic,
Ide Callus po drugi put (uzasna veza) !
callus.ziprazno.87stex,
-> #85, vantic>Evo ide callus , a za Romove se sandji na AltaVisti ili neko drugom
>pretrazivacu!
Hvala ti za callus ali romove ne mogu da nadjem nigde. Treba mi
ili Punisher ili Cadillac & Dinosaurs. Ako neko ima neka shalje
ili bar tacnu adresu gde se nalazi (mada bi ja vise voleo igru).
Stex
razno.88argos,
E pa ako neko ima slucajno igricu PIZZA TAYCON nek okaci ovdi il
nek mi baci na mail
Unapred zahvalan.
Bane
CYA
razno.89smars,
Igra li neko NAM?
razno.92stex,
Jel neko zna tacnu adresu na internetu gde se nalaze igre
Cadillacs & Dinosaurs i Punisher?
P.S. To su poznate igre sa automata
Stex
razno.93saint,
-> #92, stex=> Jel neko zna tacnu adresu na internetu gde se nalaze igre
=> Cadillacs & Dinosaurs i Punisher?
Pogledaj na www.emux.com ili www.top25.com
razno.94dusandz,
Jel' zna neko šifre za Tomb Raider 3?
razno.95legolas,
-> #94, dusandzImas okaceno na 2.35 prelaz plus sifre.
razno.96rotten,
Jel cit'o neko ovaj PC Games na srpskom jeziku? Zanimam me kakav je...
razno.97jony,
Ko je ovde uopste moderator ?
Zasto on ne radi svoj posao :) ?
;>
smash
razno.98junior,
-> #97, jony> Ko je ovde uopste moderator ?
Kaži srećo, šta ti treba? :)
razno.102stex,
Nemoj da se neko zaje** pa preso prvu epizodu
3D Duke Atomic. Naime tu spasavate Bilija Klintona :)
Stex
razno.103sani.,
-> #102, stex}} 3D Duke Atomic.
E , a sta je to? :)
razno.105stex,
-> #103, sani.>}} 3D Duke Atomic.
> E , a sta je to? :)
Sta?! Ne znas ko je Duke Atomic? E pa slusaj onda lafcino.:)
U tom Dukeu imas 4 epizode od kojih se na zalost ponavljaju
dve iz obicnog Duke (?). Ista oruzja, isti monstrumi + jedan novi
i + jedan malo veci na kraju igre. Novi nivoi su strava. Prvi nivo
kod prve epizode je u Beloj kuci. Na nekim nivoima po sobama su okacene
slike Bilija Klintona i njegove supruge. ;(
Da ne zauzima 50 MB mozda bi je i poslao. :)
Stex
razno.106sani.,
-> #105, stexDa li je duke automatic , onaj poznatiji pod nadimkom 1.7? :)
razno.107szarvas,
Da li neko zna kako se moze izvuci muzika iz Need For Speed-a 3?
Poz.
razno.108bastion,
Ako neko moze da mi pomogne.....
Slusao sam danas na radio Pingvinu emisiju Modulacije.
Voditelj je pricao nesto o razvijanju flight simulatora i u opste
simulatora letenja. Pa je pricao o jednom simulatoru letenja
(koliko sam shvatio verovatno domaci softver) koji se odigrava
na prostorima Jugoslavije (pricao je kako izgleda verodostojno
pravom izgledu teritorije nad kojom se leti).
Interesuje me da li takva stvar postoji ili je on cinicno govorio,
ako postoji kako se zove i ako neko ima bio bih mu zahvalan da ga
posalje ili da me obavesti gde ga mogu pronaci!
razno.109ventura,
-> #108, bastion> Interesuje me da li takva stvar postoji ili je on cinicno govorio,
> ako postoji kako se zove i ako neko ima bio bih mu zahvalan da ga
> posalje ili da me obavesti gde ga mogu pronaci!
Kod svakog bolje snabdevenog pirata :)
Naime, rec je o Scenariju za MS Flight Simulator, tj. to je samo mapa
koja ima u sebi kartu jugoslavije, ucrtani si neki vazniji gradovi,
i naravno vazniji aerodromi...
razno.110bastion,
-> #109, ventura> Naime, rec je o Scenariju za MS Flight Simulator, tj. to je samo mapa
> koja ima u sebi kartu jugoslavije, ucrtani si neki vazniji gradovi,
> i naravno vazniji aerodromi...
Jel za ovu poslednju verziju MS Flight simulatora?
razno.111ventura,
-> #110, bastion> > Naime, rec je o Scenariju za MS Flight Simulator, tj. to je samo mapa
> > koja ima u sebi kartu jugoslavije, ucrtani si neki vazniji gradovi,
> > i naravno vazniji aerodromi...
>
> Jel za ovu poslednju verziju MS Flight simulatora?
Mislim da je scenario univerzalan... ali scenario za jugoslaviju
je napisan jos od verzije 5.0, pa mislim da nece biti nikakvih problema
pri uvozenju u 98...
razno.112giovanni,
-> #108, bastionĘ? Interesuje me da li takva stvar postoji ili je on cinicno govorio,
Ę? ako postoji kako se zove i ako neko ima bio bih mu zahvalan da ga
Ę? posalje ili da me obavesti gde ga mogu pronaci!
Nisam slušao tu emisiju ali predpostavljam da se radi o YU Scenery-ju tj.
da je bilo priče o FS98 na koji je "aplicirana" mapa jugoslavije koju je
napravio Žarko Gojković (ako se nisam zeznuo u imenu autora, ako jesam,
moje izvinjenje). YU Scenery možeš naći na Internetu.