kritika.1038ventura,
-> #1037, aandric> Znam kakva je situacija na sistemu i da treba da budem zadovoljan
> sto i ovo imam za dzabe, ali da li moze da se ispravi to da u
> forumu kada napisem neku poruku on mi napise njen broj, a kad
> pokusam da procitam poruku pod tim brojem ispostavi se da je
> nema.Onda je pronadjem sa rednim brojem koji je za par mesta manji
> nego sto je prvobitno napisano.Nadam se da me neko razume;(((
Pa nije to bag, valjda ako autor napise i kompletno obrise
poruku to mesto stoji zauzeto ili tako nesto.. uglavnom fora je
sa tim brisanjem poruka...
kritika.1039zeljkoj,
-> #1038, ventura> Pa nije to bag, valjda ako autor napise i kompletno obrise
Ne, upravo je bag u pitanju. Probaj i sam...
Napišeš poruku, on kaže "poruka pod brojem n", a kad je pročitaš/izlistaš
poruka bude pod brojem n-1 ili n-2.
kritika.1040aandric,
-> #1038, ventura> > Znam kakva je situacija na sistemu i da treba da budem
zadovoljan
> > sto i ovo imam za dzabe, ali da li moze da se ispravi to da u
> > forumu kada napisem neku poruku on mi napise njen broj, a kad
> > pokusam da procitam poruku pod tim brojem ispostavi se da je
> > nema.Onda je pronadjem sa rednim brojem koji je za par mesta
manji
> > nego sto je prvobitno napisano.Nadam se da me neko razume;(((
>
> Pa nije to bag, valjda ako autor napise i kompletno obrise
> poruku to mesto stoji zauzeto ili tako nesto.. uglavnom fora je
> sa tim brisanjem poruka...
Ma nisi me shvatio.Nema ovo nikakve veze sa brisanjem poruka
nego sa pogresnom informacijom o broju poruke.Na primer dobijem
SYSMSG da mi se u poruci FORUM.19:1.65 nalazi odgovor na neku
moju poruku.Ja onda pokusam da procitam 1.65 i on mi kaze da
nema poruke sa tim brojem.A ja onda procitam 1.62 i to bude ta
trazena poruka.E, sad kad bi to uvek bilo za 3 broja manje
nego sto je napisano ne bi bio neki problem, ali nekad je 3,
nekad 2 ...Uostalom, nema veze, ako to samo meni smeta,
trpecu nekako...
p.s. Valjda je sada malo jasnije kad sam dao primer.
kritika.1041indi,
-> #1037, aandric-> nema.Onda je pronadjem sa rednim brojem koji je za par mesta
manji
-> nego sto je prvobitno napisano.Nadam se da me neko razume;(((
ja razumem, tacnije za jedan broj manji(kako se meni desava)
kritika.1042aandric,
-> #1041, indiAA> -> nego sto je prvobitno napisano.Nadam se da me neko razume;(((
AA>
AA> ja razumem, tacnije za jedan broj manji(kako se meni desava)
Kad bi uvek bio za jedan broj ne bi bio problem ali varira od 3 do
0 koliko sam primetio.
kritika.1043aandric,
> Poruka pod brojem 1.270.
> Conf:FORUM.19>re 1.270
> Nema poruka.
> Conf:FORUM.19>re 1.263
>
> ===============================
> 1.263 FORUM.19:gde.smo
> aandric, 25.04.99. 22:21, 301 chr
...
Evo to je o pogresnoj informaciji o broju poruke, o cemu sam
pisao.
BTW mislim da je Sezam ovoga puta oborio licni rekord: promasio je
za cak 7 brojeva.
kritika.1045qpele,
Moram odati priznanje sezamovim 286-icama, sjajno su izdrzali sve strujne
udare. Van svakih ocekivanja :)
kritika.1046mraw,
Ovaj Sezam kao da nema Administratora.
Ajde josh nekako i razumem ove 14400 modeme, mislim, neja lako ditji
dupe i otitji do neke firme koja se bavi prodajom tih stvarcica.
A da ne pominjem basu sa fajlovima koji su toliko stari da se
pauchina vech fata.
E chika administrator, kad budesh shetao po Inter Net-u i gledao one
sex sajtove, mogao bi da otvorish jesh jedan Internet Brawser, i da
skinesh neke korisne programe koji su najpotrebniji, Antiviruse, test
programe, neke nadogradnje, IE5.0 itd, itd, itd...
Shto se modema tiche to tjemo da oprostimo poshtovanoj redakciji
racunara jer nam daje SLOBODSAN PRISTUP SEZAMU, ali chi poche da
naplatjuje ima da menja modeme ili .......
kritika.1047kiki,
-> #1046, mraw> Ajde josh nekako i razumem ove 14400 modeme, mislim, neja lako ditji
> dupe i otitji do neke firme koja se bavi prodajom tih stvarcica.
Ti izgleda nisi odavLeN. Daj pare pa će neko da ode po brže modeme.
> E chika administrator, kad budesh shetao po Inter Net-u i gledao one
> sex sajtove, mogao bi da otvorish jesh jedan Internet Brawser, i da
> skinesh neke korisne programe koji su najpotrebniji, Antiviruse, test
> programe, neke nadogradnje, IE5.0 itd, itd, itd...
To radi file administrator, kojeg opet boli uvo zbog onog gore navedenog
(novca). opravdano.
> Shto se modema tiche to tjemo da oprostimo poshtovanoj redakciji
> racunara jer nam daje SLOBODSAN PRISTUP SEZAMU, ali chi poche da
> naplatjuje ima da menja modeme ili .......
Bice da je administratorski tim sezama dao SLOBODAN PRISTUP SEZAMU, a ne
redakcija računara.
kritika.1048junior,
-> #1046, mraw> Ovaj Sezam kao da nema Administratora.
Preporučujem čitanje starih poruka, pogotovo poruke 1.37 u ovoj
konferenciji. Valjda će ti neke stvari biti jasnije.
kritika.1049ercegovac,
-> #1047, kikiE dete svaka cast..
Eto, cak ni ja ne bih bolje rekla :)
kritika.1050mraw,
-> #1048, junior===============================
9.1048 SEZAMNET.2:kritika
junior, 11.05.99. 15:27, 163 chr
Odgovor na 9.1046, mraw, 11.05.99. 02:17
---------------------------------------------------------
> Ovaj Sezam kao da nema Administratora.
Preporucujem citanje starih poruka, pogotovo poruke 1.37 u ovoj
konferenciji. Valjda ce ti neke stvari biti jasnije.
----------------------------------------------- 9.1048---
SORRY!!!
Nisam ni mislio da sam onoliko nadaren za teshke rechi!
kritika.1051mraw,
>> ===============================
>> 1.37 SEZAMNET.2:obavestenja
>> sysadm, 06.01.99. 00:50, 1290 chr
>> ---------------------------------------------------------
>>
>> Vecina vas ce se sloziti da je projekat Sezam, nastao davne '89
>> godine, prolazio kroz razne teskoce i iskusenja, ali da nikada nije
>> dosao u ovako ponizavajucu situaciju koju imamo prilike da vidimo u
>> poslednjih godinu i vise dana. Razlog za ovakav odnos prema Sezamu i
>> ljudima koji na njemu rade, moze se traziti iskljucivo u drskom
>> ponasanju direktorke novinskog sektora koja uporno ignorise sve nase
>> napore da resimo tekuce probleme sistema i ne ispunjava svoje zakonske
>> obaveze prema nama.
>>
>> Zbog takvog odnosa BIGZ-a prema Sezamu, i uslova u kojima nismo u
>> stanju da pruzimo kompletnu uslugu kakvu svaki korisnik koji uredno
>> placa pretplatu svakako zasluzuje, odlucili smo da svim clanovima koji
>> su se javljali na sistem od 15. januara 1996. poklonimo po 2 meseca
>> pretplate. Oni kojima je pretplata istekla tako imaju dva meseca
>> gratis, a onima koji imaju aktivnu preplatu ona je produzena za dva
>> meseca.
>>
>> Smatramo da nije posteno i dalje naplacivati pretplatu jer se vec
>> duze vreme ni jedan deo zaradenog novca ne koristi za unapredenje
>> Sezamovog hardvera i softvera vec _iskljucivo_ za pokrivanje nekakvih
>> tekucih manjkova i gubitaka BIGZ-a. Zbog toga ce se ova praksa
>> nastaviti i ubuduce, sve dok se odnos BIGZ-a prema ovom sistemu
>> ne promeni.
>>
>> Zak i Nenad
>> ----------------------------------------------- 1.37 ---
OK, sve je to lepo receno. Ajde da neshto organizujemo povodom toga
ne znam shta, bilo shta (pored ovog slobodnog vremena).
R.I.P
kritika.1052rdejan,
Aman, dokle više ZVONI U PRAZNO?!? Ovo je prevršilo svaku meru,
zahtevam da nadležni ovo obrazlože!
I tražim još koju igricu, onaj sub dosadi... Ako može neki kao
pasijans ili minice.
kritika.1053sani.,
-> #1051, mraw}} OK, sve je to lepo receno. Ajde da neshto organizujemo povodom
}} toga ne znam shta, bilo shta (pored ovog slobodnog vremena).
E ajde. Mozemo da pocnemo da skripcemo zubima.
Uporniji neka pocnu i da gundjaju..
kritika.1054sani.,
-> #1052, rdejan}} I tražim još koju igricu, onaj sub dosadi..
E pa ima domine , to nisi igrao?
JA rasturam , ako mislis da moz da me pobedis , ostavi mail
pa cemo da se dogovorimo za termin (kad imas dosta vrema).
kritika.1055qpele,
-> #1049, ercegovac> E dete svaka cast..
>
> Eto, cak ni ja ne bih bolje rekla :)
Cuj dete, kiki je bre moze tata skoro svima da bude :)
kritika.1056ercegovac,
-> #1052, rdejanIl' je rdejan koga ja znam dobio amneziju il' ga je udario autobus
pa ne zna sta prica il' je user poklonio nekom drugom ko nema pojma
sa zivotom a ni sa Sezamom, pa moze tako da lupi i ostane citav..
Il' se ja mozda pecam na fazon koji mi nije bas jasan.. :)
kritika.1057ercegovac,
-> #1055, qpele>> Cuj dete, kiki je bre moze tata skoro svima da bude :) <<
Molim? :)
kritika.1058qpele,
-> #1057, ercegovac> >> Cuj dete, kiki je bre moze tata skoro svima da bude :) <<
>
>
> Molim? :)
Pu, imam "je" viska :)
kritika.1059indi,
-> #1053, sani.-> }} OK, sve je to lepo receno. Ajde da neshto organizujemo povodom
-> }} toga ne znam shta, bilo shta (pored ovog slobodnog vremena).
->
-> E ajde. Mozemo da pocnemo da skripcemo zubima.
-> Uporniji neka pocnu i da gundjaju..
:))
e dakle ti nisi normalan
covek lepo ozbiljno predlaze dobronamerno i sve te fore
ti bi se samo zajebavo :)))
kritika.1060indi,
-> #1052, rdejan-> Aman, dokle vise ZVONI U PRAZNO?!? Ovo je prevrsilo svaku meru,
-> I trazim jos koju igricu, onaj sub dosadi... Ako moze neki kao
da a posle bi smo mogli da smenimo i slobu
i da obesimo klintona, onda olbrajtovu itd...
jedino ne znam dal penzosima da isplatmo odma sve penzije
il da im damo i na veresiju jos godinu dana unapred penzije..
crni humor
kritika.1061mrav,
-> #1053, sani.>> ===============================
>> 9.1053 SEZAMNET.2:kritika
>> sani., 12.05.99. 05:10, 229 chr
>> Odgovor na 9.1051, mraw, 11.05.99. 22:01
>> ---------------------------------------------------------
>> }} OK, sve je to lepo receno. Ajde da neshto organizujemo
>> povodom
>> }} toga ne znam shta, bilo shta (pored ovog slobodnog vremena).
>>
>> E ajde. Mozemo da pocnemo da skripcemo zubima.
>> Uporniji neka pocnu i da gundjaju..
>> ----------------------------------------------- 9.1053---
E dechko, samo da ti kazem neshto povodom ovoga da znash za ubuduce:
Nemoj da se zajebavash samnom. Ako te budem zajebavao,ili bilo koga,
zajebavaj i ti mene, ali ako neshto ozbiljno pitam, ako hocesh-odgovori, ako
necesh-cuti. OK?
Mogu da shvatim da se neko zajebava pa po koji put napishe neshto u tom
fazonu, ali nemoj da ti ovo predje u naviku. Zato ti kazem kao ortaku: "Nemoj
da mi stajesh na zulj i necesh morati da me upoznash na bolan nachin. Shto ti
to treba. Mene nisu zajebavali ni stariji." Volim da se zajebavam s ljudima,
prema tome shvatam shalu i sve, ali ti pazi shta pricash, bar shto se mene
tiche.
Savetujem te jer ti ne zelim zlo, ali ako ti hocesh, mogu i da ti zelim zlo,
na tebi je da odlucish da li cesh ovo ozbiljno shvatiti ili necesh. Nadam se
da se razumemo.
kritika.1062voyager,
-> #1061, mravJoJ, koja pretnja...
VoYaGeR
kritika.1063sani.,
-> #1061, mrav}} Nemoj da se zajebavash samnom.
Ajde? Imas jake zube? Ja ne zamisljam tako mrave.
}} Zato ti kazem kao ortaku:
Bojim se da nismo nikakvi ortaci.
}} Volim da se zajebavam s ljudima
Ma sta kazes :) Wellcome to club.
}} Mene nisu zajebavali ni stariji.
NEverovatan propust istih.
kritika.1064niko.,
-> #1061, mrav>
E dechko, samo da ti kazem neshto povodom ovoga da znash za ubuduce:
Nemoj da se zajebavash samnom. Ako te budem zajebavao,ili bilo koga,
zajebavaj i ti mene, ali ako neshto ozbiljno pitam, ako hocesh-odgovori, ako
necesh-cuti. OK?
...
<
ti mora da si neki opak i nadaswe zajeban lik, a?
kritika.1065kiki,
-> #1049, ercegovac> E dete svaka cast..
:>> Dete.. :))))) hvala tetka, hvala ;))))
kritika.1066kiki,
-> #1055, qpele> Cuj dete, kiki je bre moze tata skoro svima da bude :)
E bre pele omatorilo se.. ali tata jos necu da budem ;)
A mislim da ti ovaj srpski ne ide od ruke ;>>>
kritika.1067sani.,
-> #1066, kiki}} E bre pele omatorilo se..
Ne mozes ti tolko da omatoris, kolko ja mogu da te zovem
"momak" :)
kritika.1068qpele,
-> #1066, kiki> > Cuj dete, kiki je bre moze tata skoro svima da bude :)
>
> E bre pele omatorilo se.. ali tata jos necu da budem ;)
> A mislim da ti ovaj srpski ne ide od ruke ;>>>
Trudim se ja da ga naucim, al sta cu, ne ide mi bas najbolje. A
lepo su mi govorili ljudi: "Pele mani se corava posla, tezak je taj
srpski, uci ti nesto pametnije" :)
kritika.1069indi,
-> #1061, mrav-> da mi stajesh na zulj i necesh morati da me upoznash na bolan nachin. Shto
e ovo vec...
-> ti Savetujem te jer ti ne zelim zlo, ali ako ti hocesh, mogu i da ti zelim
...i mene boli
sani pazi nemo' da te pojede mraK
:)))
kritika.1070indi,
-> #1064, niko.-> ti mora da si neki opak i nadaswe zajeban lik, a?
i ja tako mislim
kritika.1071mire,
-> #1061, mravU, jeb'te...
Sani, sad pazi sta radis... bolje odmah pocni da posipas sobu nekim
praskom za mrave. Nikad se ne zna koji je ovaj. Sta znas kada ce
opet da bude nervozan. ;)
kritika.1072ercegovac,
-> #1065, kiki>> E dete svaka cast..
>
>:>> Dete.. :))))) hvala tetka, hvala ;))))
Ma bre nema na cemu.. nego bas mi se nesto svidja kad danasnja
omladina ima i nesto pametno da kaze, a ne samo da bulazni :))
kritika.1073buva,
-> #1071, mire
(;)Nikad se ne zna koji je ovaj. Sta znas kada ce
(;)opet da bude nervozan. ;)
mozhda je u pitanju........ atomski mrav ?!?!
;)
kritika.1075sani.,
-> #1073, buva}} mozhda je u pitanju........ atomski mrav ?!?!
Ne znam , mozda :)
JEdno je sigurno - za svakog mrava postoji mravojed.
Nisam siguran da cete za svakog Sanija naci sanijeda.
kritika.1076mrav,
-> #1070, indi>> -> ti mora da si neki opak i nadaswe zajeban lik, a?
>>
>> i ja tako mislim
ja tako znam
kritika.1077praktica,
-> #1076, mravLjudi ? koji vam je moj ? Nemojte, rat je :)
kritika.1078mire,
-> #1076, mrav>> ja tako znam
Ma, ne znaš ti ništa...
kritika.1079indi,
-> #1077, praktica-> Ljudi ? koji vam je moj ? Nemojte, rat je :)
:))))))))))))))
kritika.1080indi,
-> #1071, mire-> U, jeb'te...
-> Sani, sad pazi sta radis... bolje odmah pocni da posipas sobu nekim
-> praskom za mrave. Nikad se ne zna koji je ovaj. Sta znas kada ce
-> opet da bude nervozan. ;)
:))))))))))))))))))))))))))))
kritika.1081indi,
-> #1073, buva-> (;)Nikad se ne zna koji je ovaj. Sta znas kada ce
-> (;)opet da bude nervozan. ;)
-> mozhda je u pitanju........ atomski mrav ?!?!
:))))))))))))))))))))
kritika.1082indi,
-> #1075, sani.-> }} mozhda je u pitanju........ atomski mrav ?!?!
->
-> JEdno je sigurno - za svakog mrava postoji mravojed.
-> Nisam siguran da cete za svakog Sanija naci sanijeda.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
izvini cika moderatore al umirem od smeha
:))))))))))))))))))))))))))))))
e mrav nemam ja nista protiv tebe
al kad je bdobra fora onda je dobra fora...
:)))
kritika.1083ercegovac,
Sve same kritike.. nema sta :))
kritika.1084killboy,
-> #1082, indi--> Nisam siguran da cete za svakog Sanija naci sanijeda.
^^^^^^^^^
Stvarno ne bi bilo loshe da nadjemo jednog sanijeda
mislim malo da pochne neke stvari da sfata ozbiljno.
kritika.1085indi,
-> #1084, killboy-> --> Nisam siguran da cete za svakog Sanija naci sanijeda.
-> ^^^^^^^^^
-> Stvarno ne bi bilo loshe da nadjemo jednog sanijeda
-> mislim malo da pochne neke stvari da sfata ozbiljno.
ma taj sani. ej dobar decko
ne bi on ni mrawa zgazio :)))
kritika.1086mrav,
-> #1082, indi>> e mrav nemam ja nista protiv tebe
>> al kad je bdobra fora onda je dobra fora...
Nema frke, samo ti pishi.
PS: Nisu loshe fore
kritika.1087bovi,
-> #1084, killboy>
> Stvarno ne bi bilo loshe da nadjemo jednog sanijeda
> mislim malo da pochne neke stvari da sfata ozbiljno.
>
Mozda jednog resojeda? ;)
Taj bi napravio povecu uslugu diskovima Sezama. :))
kritika.1088killboy,
-> #1087, boviMozda jednog resojeda? ;)
Taj bi napravio povecu uslugu diskovima Sezama. :))
Da ali morash priznati da resovi nishu losha stvar.
Osim onih duuuuugaaaachih.
kritika.1089sani.,
-> #1088, killboy}} Osim onih duuuuugaaaachih.
:))
E stvatrno aj skrenemo temu sa mene :)
Smara.
kritika.1090ica.z,
Show> weather
Vreme Temp. Pritisak Vlaznost Brzina vetra
---------- ----- -------- -------- ------------
09.11. 10h 3°C 1008mB 87% JZ 1,0 m/s
09.11. 12h 8°C 1008mB 73% Z 1,0 m/s
09.11. 14h 9°C 1007mB 60% SZ 3,5 m/s
10.11. 11h 10°C 1004mB 70% JI 4,5 m/s
13.11. 11h 5°C 998mB 96% SZ 1,0 m/s
jako svezi podaci...
dobro je shto je sezam uvek u toku... ;))))))))
kritika.1091ventura,
-> #1090, ica.z> 13.11. 11h 5°C 998mB 96% SZ 1,0 m/s
>
> jako svezi podaci...
> dobro je shto je sezam uvek u toku... ;))))))))
Dobro je da bar nesto ima :)
kritika.1092aandric,
-> #1090, ica.z> Show> weather
> Vreme Temp. Pritisak Vlaznost Brzina vetra
> ---------- ----- -------- -------- ------------
> 09.11. 10h 3°C 1008mB 87% JZ 1,0 m/s
> 09.11. 12h 8°C 1008mB 73% Z 1,0 m/s
> 09.11. 14h 9°C 1007mB 60% SZ 3,5 m/s
> 10.11. 11h 10°C 1004mB 70% JI 4,5 m/s
> 13.11. 11h 5°C 998mB 96% SZ 1,0 m/s
>
> jako svezi podaci...
> dobro je shto je sezam uvek u toku... ;))))))))
Jos da pise za koju je godinu... ;)
kritika.1093ica.z,
-> #1092, aandric> Jos da pise za koju je godinu... ;)
pitaj boga koja je godina... verovatno ni on ne zna ;)
kritika.1094goth,
-> #1093, ica.z Sezam bi zaista mogao da se potrudi oko nekih stvari. Pritom ne mislim da je
od neke vaznosti to sa dnevnom temperaturom, vec neke mnogo osnovnije stvari;
npr. mnogo konferencija nemaju moderatore. Kada sam pisao da me stave za
moderatora conf.muzika, nikakav odgovor nisam dobio. Na zalost, ovaj sistem
kao da nece jos dugo.
kritika.1095junior,
-> #1094, goth> npr. mnogo konferencija nemaju moderatore. Kada sam pisao da me
> stave za moderatora conf.muzika, nikakav odgovor nisam dobio.
> Na zalost, ovaj sistem kao da nece jos dugo.
Na žalost tako je, kako je. Moderatori se javljaju kako ko stiže,
a to u ova ratna vremena i nije baš lako izvesti. Plemenit je gest
što želiš da pomogneš, no to se da izvesti i na druge načine, ne
samo moderisanjem.
A što se sistema tiče, valjda će posle rata stati na noge, ko zna
možda posle svega ovoga privatizacija dođe i brže no što smo se
nadali (sad će bar biti rasporodaje kapitala) pa će se tek onda
videti prava sudbina sistema. Tačnije, šta će novi vlasnik hteti
da učini sa, tj. od sezama.
kritika.1096rkramer,
-> #1095, juniorC:\> videti prava sudbina sistema. Tačnije, šta će novi vlasnik
C:\> hteti
C:\> da učini sa, tj. od sezama.
Imam viziju ;)
'Petnaest telefonskih linija? Neiskorisceno? Prebaci ih na
Marketinsko odeljenje ;)'
kritika.1097indi,
-> #1096, rkramer-> C:\> videti prava sudbina sistema. Tacnije, sta ce novi vlasnik
-> C:\> hteti
-> C:\> da ucini sa, tj. od sezama.
-> Imam viziju ;)
-> 'Petnaest telefonskih linija? Neiskorisceno? Prebaci ih na
-> Marketinsko odeljenje ;)'
jezik pregrizo!!!!!!!
i udavio se njime!!!!!!!!!
kritika.1098indi,
kako je trulo!!!
kako je uzasno trulo!!!!
ja se zakacim u 23:45 i u 24:00 mi pukne veza!!!!
a jedan ortak (necu kazem user:) mi kaze
kako se zakacio isto u to vreme (ali neki drugi dan) i
posle ponoci on upise time a napise sezam lepo
"imate jos 2h..."!!!!(?)
i provede covek jos 2 i nesto sata na mrezi
nono stop :) i onda mu pukne
a nije me lago sigurno!
sta je to, zar mora da puca posle ponoci?
kritika.1099rkramer,
-> #1097, indiC:\> jezik pregrizo!!!!!!!
C:\> i udavio se njime!!!!!!!!!
Babetino dzangrizava... ;)
kritika.1100indi,
-> #1099, rkramer-> C:\> jezik pregrizo!!!!!!!
-> C:\> i udavio se njime!!!!!!!!!
-> Babetino dzangrizava... ;)
:))))) sto jesi se ugrizo? :))))))
kritika.1101rkramer,
-> #1100, indiC:\> :))))) sto jesi se ugrizo? :))))))
Naravno da nisam...
kritika.1102dzim,
-> #1094, goth
> npr. mnogo konferencija nemaju moderatore. Kada sam pisao da me stave za
> moderatora conf.muzika, nikakav odgovor nisam dobio. Na zalost, ovaj sistem
Conf. Muzika ima moderatorku, samo slabije zove. :)
A i ne vidim shta ce ti ta funkcija (osim za izivljavanje u vidu
brisanja poruka ko neki novopecheni moderatori ovde :> ), niko
ti ne brani da shaljesh vesti, tekstove i eventualno mp3-ove
shto i jeste uloga moderatora.
kritika.1103sani.,
-> #1102, dzim}} (osim za izivljavanje u vidu brisanja poruka ko neki novopecheni
}} moderatori ovde :> )
Sram ih bilo O:)
kritika.1104hooligan,
direktorijum
dos\virus
watchman.zip 16k ű Cuva izvrsne datoteke od file virusa
^^^^^^^
oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
;)
kritika.1105shegoterach,
-> #1104, hooligan>> oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
EXE i COM
;)
kritika.1106hercog,
-> #1104, hooligan>> oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
exe, com...
Sale
kritika.1107sani.,
-> #1104, hooligan}} oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
Exe , com..
kritika.1108misoni,
-> #1104, hooligan}} oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
Pa com i exe.
kritika.1109file,
-> #1104, hooligan> oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
Exe i com su ti izvrsne datoteke.
kritika.1110sonny,
-> #1104, hooliganoce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
--------------------------------------------------------
To su one koje imaju ekstenziju exe ili recimo com.
kritika.1111poulos,
-> #1104, hooligan?> oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
com i exe ;)
kritika.1112vdeki,
-> #1104, hooligan
> oce neko da mi objasni kakve su to 'izvrsne' datoteke???
Ne misli se na izvrsne , kao ono super su , izvrsne su , ukusne su
i tako to , nego na IZVSRHNE ,koje izvrsavaju , raazumes.
A to su ti exe i com.
kritika.1113kiki,
-> #1112, vdeki> i tako to , nego na IZVSRHNE ,koje izvrsavaju , raazumes.
E baš su IZVSRHNE.. :))
kritika.1114miskop,
-> #1112, vdeki>> i tako to , nego na IZVSRHNE ,koje izvrsavaju , raazumes.
^^^^^^^^
E sad ako nije razumeo, nikad neće. ;)
P.S. Ako niko nije pomenuo, .exe i .com ;))
kritika.1115kiki,
-> #1114, miskop> P.S. Ako niko nije pomenuo, .exe i .com ;))
Demantujem.. mislim da je prvo .com, pa onda tek .exe! :>
kritika.1116hooligan,
Ned 27.06.99 03:34 Odgovor na poruku SEZAMNET.2:9.1107, sani..
Ned 27.06.99 03:36 Odgovor na poruku SEZAMNET.2:9.1108, misoni.
Ned 27.06.99 03:37 Odgovor na poruku SEZAMNET.2:9.1109, file.
Ned 27.06.99 03:38 Odgovor na poruku SEZAMNET.2:9.1110, sonny.
Ned 27.06.99 03:40 Odgovor na poruku SEZAMNET.2:9.1111, poulos.
Ned 27.06.99 03:42 Odgovor na poruku SEZAMNET.2:9.1112, vdeki.
kako mnogo odgovora na onako glupo pitanje ;)))
malo mi je chudno da se koristi taj izraz (izvrshne)... tako da mi nije
ni palo napamet da je u pitanju 'sh' a ne 's'... pre mi je bilo logichnije
da je greshka poshto smo na iste svi vec navikli...
Ica
kritika.1118ian.stuart,
e ako vam ona smeta lupite joj ignore i zachepite vishe
smarate Bre!
*PhilipPuS*
kritika.1119stemil,
-> #1117, fraudator=> pa nemash puno da se smejesh
=> onaj sa icom je prilichno bez veze, a
Jes ti malo...
Pogrešan reply :)
kritika.1120ian.stuart,
-> #1119, stemilkakav broj poruke stemile :)
vidish da je chovek otisho u...
kritika.1121fraudator,
-> #1120, ian.stuartko je bre otisho u .....??????
kritika.1122ian.stuart,
-> #1121, fraudatorpa stemil zasigurno nije a ti nemoj toliko da se uzbudjujesh
kritika.1123ian.stuart,
Jedna samo Smena SANIJA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kritika.1124vampire,
Ajde,vratite sanija. Momak je na mestu, i dobar je moderator.
kritika.1125goxi,
A ko je taj sani ?
kritika.1126ian.stuart,
Dugujem Upravi(posebno Nenadu)duboko izvinjenje zbog
toga shto sam preterao i uputio odredjene oshtre rechi
na rachun Uprave.
PHILIPPUS
kritika.1127sherloc,
-> #1125, goxi>> A ko je taj sani ?
Sanija niko ne zna, a i kratko je bio na sezu. Dok je sani tachka
pricha za sebe :)
ByE
kritika.1128mango,
-> #1126, ian.stuartZaboravio si da kazes da se ne slihtas nikome;>>
kritika.1129the.edge,
He, zaista je tuzno videti toliku masu ljudi, koja ne gleda/ne zna kvalitete,
sustinu, korist i zabavu sezama, cim im je ovaj svetli potez
"sramota za sezam" i cim je konferencija chat jedino 'svetlo' mesto na sezamu.
Poznato je da je masa uvek ogranicena i priglupa, ali bas ovoliko... uzas.
Ako vam je Saniel vec toliko prirastao za srce, osnujte grupu,
pisite mu pisma, zovite ga telefonom, slikajte se sa njim, volite ga,
molite se, vodite ljubav sa njim - ne zanima me.
Ja samo ne zelim da citam i da skidam poruke glupog, beskorisnog i
iritirajuceg sadrzaja.
Nadam se samo da sezam ipak nije spao tako nisko, da se po konferencijama
pisu i velicaju krajnje nezrele i beskorisne poruke, prepune klinackog
humora, stvarajuci tako, ako nista drugo, jedan ogroman shum.
Sezamovi diskovi inace kubure sa prostorom - suvisno djubre nije potrebno.
AcCeSS DeNiED
kritika.1130kiki,
-> #1126, ian.stuart> Dugujem Upravi(posebno Nenadu)duboko izvinjenje zbog
> toga shto sam preterao i uputio odredjene oshtre rechi
> na rachun Uprave.
Radi guza..
kritika.1131kiki,
-> #1129, the.edge> Sezamovi diskovi inace kubure sa prostorom - suvisno djubre nije potrebno.
Pa i nije to tako strašno.. ionako se briše cela konfa chat kad se prepuni.
kritika.1132ventura,
-> #1129, the.edge> Ja samo ne zelim da citam i da skidam poruke glupog, beskorisnog i
> iritirajuceg sadrzaja.
ti pa daj resign na chat i resena stvar...
kritika.1133ian.stuart,
-> #1131, kikiRetji tju ti isto shto i mire-tu
MRSH U PI*DU MATERINU JASNO!!!!!
kritika.1134mire,
-> #1133, ian.stuart>> MRSH U PI*DU MATERINU JASNO!!!!!
Nije.. izgleda da Sanijevo dupe lepo prigusuje galamu. Takodje, bice da si se
uplasio za svoj polozaj u istom pa se sada trudis da obezbedis mesto u
Nenadovom. Stvarno si porazvajuce primitivan lik. Da se covek uplasi da je to
moglo i njemu da se desi. Uzgred, bolje da mi neko nekad ne kaze - e, ono tűi
je ian.stuart sa sezama. Mislim, bolje za tebe.
kritika.1135ian.stuart,
Nije.. izgleda da Sanijevo dupe lepo prigusuje galamu. Takodje,
bice da si se
uplasio za svoj polozaj u istom pa se sada trudis da obezbedis mesto
u
Nenadovom. Stvarno si porazvajuce primitivan lik. Da se covek uplasi
da je to
moglo i njemu da se desi. Uzgred, bolje da mi neko nekad ne kaze -
e, ono tűi
je ian.stuart sa sezama. Mislim, bolje za tebe.
_________________________
Slushaj mire,razlog shto sam napisao prethodne poruke jer mi
je isprva po obaveshtenjima koje sam imao sani.ju bezrazlozhno
oduzet moderatorski polozhaj,zatim kada sam doshao do vishe
obaveshtenja shto se tiche pomenutog dogadjaja,shvatio sam da
dugujem izvinjenje upravi.Shto je odmah od odredjenih ljudi
sa ovog sistema protumacheno pogreshno.Kada sam saznao vishe
o dogadjaju skapirao sam da je Nenad postupio po pravilima
sistema shto i sam sani. kazhe.Problem je u tome shto je
sanijev pass iskoristio dizel da bi oslobodio poulosov uzer
na kome se ranije zaglavio.Nenad ga je uhvatio na vezi i
zbog toga ukinuo sanija kao moderatora.To je sve shto treba
da se zna o ovom dogadjaju.Zbog toga sam smatrao da treba da
povuchem ono shto sam rekao,mada bih i dlaje voleo da se vrati
sanijel na moderatorsko mesto.To je Sve i nishta vishe od toga
Pa sad ti tumachi ovo kako god hotjesh,ali to mene nezanima.
Shto se tiche pretnji koje si uputio na moj rachun na pochetku
vidi se koliko si najobichniji balkanac i produkt komunizma
a shto se tiche pretnji,izvoli:
Dragstor Montego na okretnici autobusa 46 u Mirijivu Momak
sa martinkama,vojnichkim,visok 196 i kratke kose.Navrati
ako ti je do bilo chega.Bitjesh veoma lepo dochekan.
OI!
kritika.1136file,
-> #1129, the.edge}} Ako vam je Saniel vec toliko prirastao za srce
Ovom momku necu pisati repliku , posto se na sve dosadasnje
oglusio. Cak i na onu u file-ovom resu.
kritika.1137mire,
-> #1135, ian.stuart
E, svasta. űOva rasprava nije za ovu konferenciju, ali
ajde, ja cu na ovome da se zaustavim jer nemam ni vremena ni
volje da se raspravljam oko gluposti.
1. Ja sam tebi odgovorio zbog onoga sto si ti meni
porucio. Pokusaj da se setis sta je to bilo, pa onda izvodi
zakljucke ko je produkt komunizma i obican balkanac. U stvari,
sa obzirom na to sta si napisao na kraju svoje poruke, ti si
produkt fasizma, a to su bliske kategorije. Na uvredu poput one
koju si ti izgovorio ja inace ne odgovaram dopisivanjem, ali,
na zalost, sezam ne dozvoljava odgovarajuci nacin.
2. Sa obzirom na to da si u 2 dana promenio stav o
celoj stvari, nadam se da ti je to za nauk da ubuduce prvo
cujes i drugu stranu pa tek onda udaris po njoj. A sem toga,
ne bih rekao da je Saniju potreban advokat. Ne razumem ni
k!ke koristi ti imas od toga sto je on moderator pa da se
tako zestoko i primmitivno zauzmes za odbranu njegove funkcije.
3. Hvala ti na pozivu, ali ipak necu doci u Mirijevo.
Za to imam nekoliko razloga. Benzin je prilicno skup, a to selo
je daleko. Sem toga, u mojoj veoma bliskoj okolini ima piva gde
god hoces, pa ne moram da idem skroz do tebe.
4. Licni opis ti je jako interesantan. Nadam se da imas
<16 godina, jer se inace ponasas jako infantilno. Uzgred, nije
valjda da nosis martinke na ovu vrucinu?
kritika.1138corgan,
-> #1129, the.edgeOvo mi bash i ne treba, al ajde...
CHINJENICA je da je 70% Sezamovaca staro izmedju 14 i 17 godina,
tako da nije za ocekivati ne znam ni ja kakve prosvetljujuce poruke,
naci po konferencijama. Pre par godina nije svaki klinac mogao da
kupi komp. i modem i da uplati sezam i da podivlja (dodushe ja sam
tajodje jedan od takvih, ali nisam podivljao).
Ako to se ne svidja ovakav sezam, jebiga, life's a bitch...
B.
kritika.1139hercog,
-> #1133, ian.stuart>> Retji tju ti isto shto i mire-tu
>> MRSH U PI*DU MATERINU JASNO!!!!!
Ccccc, stvarno je sramota na šta je spao ovaj sistem.
Svako od nas ima pravo na neko svoje mišljenje, bilo ono
u skladu sa ostalima ili u totalnoj suprotnosti, sviđalo
se ono nama ili ne, ali niko nema prava da nekoga vređa,
a još manje da psuje...
Sale
kritika.1140killboy,
-> #1137, mire> A to selo je daleko.
A dal si ti nekad bio u njemu
pre nego sto si ga prozvao selom.