SEZAM.2

19 Dec 1996 - 21 Dec 1999

Topics

  1. obavestenja (43)
  2. pitanja (2339)
  3. problemi (2196)
  4. predlozi (1127)
  5. konferencije (14)
  6. fajlovi (255)
  7. olr (1136)
  8. vote (35)
  9. kritika (1164)
  10. razno (1220)

Messages - pitanja

pitanja.1988 kiki, -> #1987, rotten
> Sta se ovo desava, dok se logujem, kad ukucam password i stisnem enter > napise mi no carrier. Tek me negde posle 6,7 pokusaja pusti... Pa mora tako, znaš kako je.. star hardver, pa dok te on proveri prodje IHAAAAaaaa vremena.. tako da ne moraš uopšte da se sekiraš što se tiče toga.. to je sasvim normalno :)
pitanja.1989 brankog, -> #1988, kiki
>> Sta se ovo desava, dok se logujem, kad ukucam password i stisnem enter >> napise mi no carrier. Tek me negde posle 6,7 pokusaja pusti... >Pa mora tako, znaš kako je.. star hardver, pa dok te on proveri prodje >IHAAAAaaaa vremena.. tako da ne moraš uopšte da se sekiraš što se tiče >toga.. to je sasvim normalno :) Koji program koristish pri konektovanju? Ne zanm da li to ima veze, ali dok sam koristio terminate to se deshavalo, a kad sam preshao na Hyper odmah se prikljucuje(dodushe nemam nasha slova, ali nemam ni zivce za cekanje... Branko
pitanja.1990 radenkoc, -> #1945, dzakic
Ni meni nije produžena pretplata.
pitanja.1991 ne.ko, -> #1990, radenkoc
Ni meni nije produzena pretplata (imam jos 14 dana do kraja). Pozdravi
pitanja.1992 the.edge, -> #1988, kiki
T?>> Pa mora tako,znas kako je..star hardver,pa dok te on proveri prodje T?>> IHAAAAaaaa vremena..tako da ne moras uopste da se sekiras sto se tice T?>> toga..to je sasvim normalno :) ...da smo mi zivi i zdravi. ;( AcCeSS DeNiED
pitanja.1993 dragosh, -> #1945, dzakic
Ovaj,user alec nije dobio produzenje...tek da objavim :)
pitanja.1994 olio, -> #1991, ne.ko
> Ni meni nije produzena pretplata (imam jos 14 dana do kraja). > Pozdravi Pa plati pa ce ti biti produzena pretplata.
pitanja.1995 ian.stuart, -> #1994, olio
A shto bi morao da platja-sezam je besplatan :)
pitanja.1996 stex,
Kakve su ovo gluposti? >Uz internet poruku ne mozete prikaciti datoteku. I takodje me interesuje koliko je siguran nas mail da ga neko drugi ne procita. Stex
pitanja.1997 miskop, -> #1996, stex
>> Kakve su ovo gluposti? >>> Uz internet poruku ne mozete prikaciti datoteku. Nije glupost već je tako-kako je. Mail sa prikačenom datotekom možeš da primaš, ali ne i obrnuto.
pitanja.1998 aljosa.obuljen,
kako se beshe menja adresa/broj telefona uneti pri prijavljivanju na sistem?
pitanja.1999 alien, -> #1962, nenad
[] -- 90% aktuelnih mašina nema BIOS koji je sposoban da "odradi" [] prelazak na godinu 00, To, srećom, ni približno nije tačno. Uostalom, ovde je lako napraviti brzu anketu :), jer korisnici imaju približan "presek" hardvera iz više generacija. Dovoljno je zamoliti sve da uđu u svoj BIOS Setup i nameste vreme na 31. decembar 1999. godine, 23 sata i 59 minuta, da sačekaju simuliranu "ponoć", vide da li je godina prebačena na 2000 i zatim podese ponovo BIOS na trenutno vreme. Naravno, ta sposobnost BIOS-a nije jedino šta je potencijalni problem, ali ovakav test je ipak dovoljan za grubu procenu. Valjda je moguće organizovati i VOTE uz poziv u cirkularnom mail-u, ali je verovatno lakše da oni koje ne mrzi probaju to na svojim, a i na drugim mašinama (ako mogu) i prijave rezultate u konferenciji PCHARD, recimo u temi razno (da se ne zaguši tema maticne_ploce).
pitanja.2000 pifat, -> #1998, aljosa.obuljen
>kako se beshe menja adresa/broj telefona uneti pri prijavljivanju >na sistem? Pozoveš sekretaricu Sezama na 3690-562/lok. 392 i zamoliš je da ti upiše nove podatke
pitanja.2001 smrda,
Hi, Zashto ne mogu da poshaljem datoteku preko internet mail-a. Pozdrav, Nemanja
pitanja.2002 ventura, -> #2001, smrda
> Zashto ne mogu da poshaljem datoteku preko internet mail-a. Jebiga, tako ti je... mozes da je primis ali nemozes da saljes :>>
pitanja.2003 bovi, -> #2001, smrda
Po pravilima na sezu ne moz da saljes na internet, ali ne mozes ni da primas. Meni svaka datoteka na sezu koju mi posalju sa interneta izgleda ko cudan splet znakova.
pitanja.2005 jesic,
Pretplata nije produzena user-u : ddrasko
pitanja.2006 fear,
Pretplata nije produzena user-u fear.for.all
pitanja.2007 indi,
kako da pogledam koliko je ljudi procitalo moju poruku ili dl-ovalo fajl? da li to vazi i za group rezim? :) thanks in forvard
pitanja.2008 sani., -> #2007, indi
}} procitalo moju poruku ..ma se user /r ..gr send /r
pitanja.2009 indi, -> #2008, sani.
thanks
pitanja.2010 ddrasko,
Hvala ljudi!!!
pitanja.2011 indi,
kako da sada vise ne dobijam sysmsg -ove da je neko procitao moju poruku? malo mi je mnogo da svaki put kad se zakacim imam 10-20 sysmsga da je neko procitao poruku 66922. thanks
pitanja.2012 gaga,
Meni nije produžena pretplata.
pitanja.2013 silence,
Šta to bi, ljudi!??? Ima li još koji preživeli, sem nas pilića?
pitanja.2014 stex,
a zasto sezam nije radio proteklih nedelju dana?
pitanja.2015 indi,
E ajte molim te kako ide telefon od Node 1 hvala
pitanja.2016 ian.stuart, -> #2014, stex
Neshto sa hardverom nije u redu bar su tako rakli kad sam zvao racunare e sad shta stvarno nije bilo u redu raspravljatje molder skali i administratori :)
pitanja.2017 miskop, -> #2014, stex
>> a zasto sezam nije radio proteklih nedelju dana? Nije bilo struje (zbog oluje) u Bigzu... ;)
pitanja.2018 miskop, -> #2016, ian.stuart
>> Neshto sa hardverom nije u redu bar su tako rakli kad sam zvao >> racunare e sad shta stvarno nije bilo u redu raspravljatje molder >> skali i administratori :) Lepo su ti rekli (oni), nema šta... ;))
pitanja.2019 mperisic,
Zbog cega je sezam poklonio korisnicima 2 meseca?Da bi im pokazao novitete? :) Ili mozda zbog toga sto vi imate dil sa postom pa mi koji ostanemo na vezi po pola sata-sat placamo debelo.Mozda ce zvucati glupo,ali i prekid rada sistema na 9 dana se podudara.
pitanja.2020 ventura, -> #2019, mperisic
>Zbog cega je sezam poklonio korisnicima 2 meseca?Da bi im pokazao novitete? :) >Ili mozda zbog toga sto vi imate dil sa postom pa mi koji ostanemo na vezi po >pola sata-sat placamo debelo.Mozda ce zvucati glupo,ali i prekid rada sistema >na 9 dana se podudara. Ocigledno je da neshvatas neke stvari... ljudi pokusavaju da dobiju svoje plate koje im nisu isplacene jos od ko zna ko... Zato su Z&N dali svima po 2 meseca da ti nebi ta dva meseca davao pare bigzu (od kojih bi oni trebalo da dobiju 49% a nedobiju nista). A sistem nije radio jer je zak namestio tajmer koji ce da iskljuci sezam 1.2.1999 ukoliko ga nepuste u zgradu BIGZ-a, ali namerno ili nenamerno taj tajmer je ostao upaljen, i zato sezam nije radio ovih 9 dana (za koje ti ionako nisi platio, pa netreba da se bunis). A sad bi te zamolio da pojasnis onaj 'dil' sa postom i kako se stim podudara prekid rada od 9 dana?
pitanja.2021 mperisic, -> #2020, ventura
> A sad bi te zamolio da pojasnis onaj 'dil' sa postom Ja sam mislio(nazalost pogresno) da sezamnet pokusava da zaradi tako sto ima dogovor sa postom u kome sezam dobija (recimo) polovinu ili trecinu od ukupnog broja impulsa koje korisnici naprave. >i kako se stim podudara prekid rada od 9 dana? Pa,neko ko je nestrpljiv svih ovih devet dana ce pokusavati (po par puta dnevno) da dobije sistem,i jos kad se uracunaju oni koji svaki drugi dan pozovu sistem dobije se mala cifra.Ali za sezam prilicno velika. Pozdrav, Milos.
pitanja.2022 rados,
I jel ovo znaci onda kraj SEZAMNET-u?????? :( nadam se da nije tako ! eto toliko od mene po ovom tuznom pitanju!
pitanja.2023 jakov, -> #37, sysadm
samo se drzhite uz vas smo :))) greets..
pitanja.2024 rkramer,
Gde svi odose? C:\>R:\>w C:\>rkramer 00:59 Sezam
pitanja.2025 smrda,
Preko kog provajdera ide posta sa SezamNet-a? Pozdrav, Nemanja
pitanja.2026 ventura, -> #2025, smrda
> Preko kog provajdera ide posta sa SezamNet-a? InfoSky
pitanja.2027 miskop, -> #2025, smrda
>> Preko kog provajdera ide posta sa SezamNet-a? To niko ne zna.
pitanja.2028 stex,
Interesuje me koliko ima prijavljenih Zrenjaninaca na Sezamu, koliko od njih je aktivno (uplacuju redovno)? P.S. Nadam se da nisam jedini :) Stex
pitanja.2029 obren, -> #2028, stex
> Interesuje me koliko ima prijavljenih Zrenjaninaca na > Sezamu, koliko od njih je aktivno (uplacuju redovno)? > > P.S. Nadam se da nisam jedini :) Otkucaj "user Zrenjanin" pa pogledaj po vremenu poslednjeg poziva koliko ih je zvalo u recimo poslednjih mesec dana.
pitanja.2030 dusandz,
>> danko, Danko Jevtovic, Beograd >> Clan od 28.10.1989, poslednji poziv Ned 31.15.07 31:63 Jel' deo Y2K testa Sezamovog hardvera bilo i slanje Danka u paralelnu dimenziju? ;)
pitanja.2031 sdanijel,
Sta treba da dodam u komandnu liniju da bi video kada neko sline fajl koji sam zakacio uz poruku. Pozdrav!Danijel
pitanja.2032 obren, -> #2031, sdanijel
> Sta treba da dodam u komandnu liniju da bi video kada neko sline fajl > koji sam zakacio uz poruku. Samo dodaj prekidač /r prilikom slanja poruke, npr. conf open forum conf write devojke megatits.jpg /r
pitanja.2033 rkramer, -> #2032, obren
C:\> conf open forum C:\> conf write devojke megatits.jpg /r E, Obrene, izgleda ti nije uspelo kacenje... Nema te slike nigde u forumu... ;>
pitanja.2034 indi,
imam procomm plus 2.0(za win) i ja ga namestim da zove sez dok ne dobije i kad uspostavi vezu on NE ugasi onaj prozor u kome je zvao nego mi u njemu postavi kursor i kao da mije to terminal prozor...... kako da ga nateram da ugasi taj prozor i vrati me na terminal porzor???
pitanja.2035 indi,
imam win98 i u meniju START\PROGRAMS imam doosta stvarcica on ih sve poredja u 1 kolonu tako da ja moram da skrolujem gore-dole da bih izabro nesto sto se trenutno ne vidi.... kako da nateram win da mi zadrzaj Start\Programs-a ili bilo cega drugog u start meniju ispisuje u 2 ili vise kolona(ako ima dosta foldera i shortcutova)?
pitanja.2036 indi,
imam win98 i u meniju START\PROGRAMS imam doosta stvarcica on ih sve poredja u 1 kolonu tako da ja moram da skrolujem gore-dole da bih izabro nesto sto se trenutno ne vidi.... kako da nateram win da mi zadrzaj Start\Programs-a ili bilo cega drugog u start meniju ispisuje u 2 ili vise kolona(ako ima dosta foldera i shortcutova)?
pitanja.2037 sani., -> #2031, sdanijel
}} Sta treba da dodam u komandnu liniju da bi video kada neko sline ^^^^^ Ako neko slini , posudish mu maramicu..
pitanja.2038 ian.stuart, -> #2035, indi
Ajd ti idi u konfu pcos.6 u temu win95....
pitanja.2039 miskop, -> #2035, indi
>> imam win98 >> i u meniju START\PROGRAMS imam doosta stvarcica >> on ih sve poredja u 1 kolonu tako da ja moram da skrolujem >> gore-dole da bih izabro nesto sto se trenutno ne vidi.... >> kako da nateram win da mi zadrzaj Start\Programs-a ili >> bilo cega drugog u start meniju ispisuje >> u 2 ili vise kolona(ako ima dosta foldera i shortcutova)? Ubuduće probaj da pitanje postaviš u pravoj konferenciji, a što se tiče tvog 'problema', čini mi se da je podela u dve kolone ra- dila samo u 95-ici. U 98-ici je ova fora sa skrol strelicama, ta- ko da ti savetujem da malo 'organizuješ' Start meni, tj. da napra- viš na prim. "Sound", "Art", "Utility", "Internet",... podfoldere i da kasnije u njih smeštaš odgovarajuće programe. Tako barem ja radim...
pitanja.2040 rados,
De su svi otisli????? :( rados 18:00 Sezam
pitanja.2041 darklord,
De su svi otisli????? :( darklord 18:03 Sezam
pitanja.2042 corgan,
Je li sto ne radi E-mail mislim kad saljesh sa sezama na internet?????/ Il je to problem(sto je najverovatnije) ili ti kojima ja shaljem ne chitaju svoju postu a samo mi shalju i kazu sto ne odgovarash a ja se ubih pishuci.... Sanirajte Pozdrav Corgan A.M>
pitanja.2043 sherloc,
A shta bi bilo ako bih ja u autoexec ubacio automatsko prekidanje veze? recimo .bye < d ; ByE :)
pitanja.2044 obren, -> #2043, sherloc
> A shta bi bilo ako bih ja u autoexec ubacio automatsko prekidanje > veze? recimo .bye < d ; Automatski bi ti se prekidala veza.
pitanja.2045 obren, -> #2043, sherloc
> A shta bi bilo ako bih ja u autoexec ubacio automatsko prekidanje > veze? recimo .bye < d ; Automatski bi ti se prekidala veza.
pitanja.2046 sherloc, -> #2045, obren
>> Automatski bi ti se prekidala veza. :))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen :) ByE
pitanja.2047 rkramer, -> #2046, sherloc
C:\> :))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi C:\> bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen C:\> :) Neko da, a neko ne... JA bih na primer to mogao da izmenim ;)
pitanja.2048 dusandz, -> #2046, sherloc
>> :))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi >> bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen :) Verovatno moze da se prekine izvrsavanje autoexeca sa ctrl-c... ili bese ctrl-x... ipak nemoj da pokusavas :)
pitanja.2049 sherloc, -> #2045, obren
>> Automatski bi ti se prekidala veza. I da... nisi morao da mi pishesh dve poruke, video bih i da si napisao jednu :) ByE
pitanja.2050 sherloc, -> #2047, rkramer
>> JA bih na primer to mogao da izmenim ;) Naravno, ti si superioran u odnosu na nas - nizha bica :)) ByE
pitanja.2051 sherloc, -> #2048, dusandz
>> Verovatno moze da se prekine izvrsavanje autoexeca sa ctrl-c... ili >> bese ctrl-x... ipak nemoj da pokusavas :) Ni ne nameravam da pokusham, samo me zanimalo " shta bi bilo kad bi bilo " :)) ByE
pitanja.2052 ian.stuart, -> #2047, rkramer
Mozhda bi Roberte mogao sa nama da podelish te rechi mudrosti :::))))))))))))
pitanja.2053 indi, -> #2051, sherloc
> Ni ne nameravam da pokusham, samo me zanimalo " shta bi bilo kad bi > bilo " :)) a da otvorimo temu u sezamnet.1:SBBKBB sta bi bilo kad bi bilo
pitanja.2054 rkramer, -> #2052, ian.stuart
C:\> Mozhda bi Roberte mogao sa nama da podelish te rechi mudrosti C:\> :::)))))))))))) Bozh' sachuvaj... Ne huli... ;)
pitanja.2055 speedy, -> #2047, rkramer
> C:\> :))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi > C:\> bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen > C:\> :) > > > Neko da, a neko ne... > > > JA bih na primer to mogao da izmenim ;) Ja ne bih bio bash tako siguran da sam na tvom mestu ;) spd
pitanja.2056 ian.stuart, -> #1055, vector
Naravno opshte je poznata chinjenica da Robert Kramer(rkramer) koristi i juzer speedy,shto bi znachilo da je pocheo sam sebi da replikuje,ko zna dvojna lichnost,Roberte ja bih se ovim problemom ozbiljno pozabavio da sam na tvom mestu,a prvi korak bio bi odlazak do laze... P.S.>Naravno ako je na useru bio pravi vlasnik,onda sve ove aksiome padaju u vodu... Bez uvrede
pitanja.2057 sherloc, -> #2053, indi
>> a da otvorimo temu u sezamnet.1:SBBKBB >> sta bi bilo kad bi bilo Pa nisam bash siguran da bi se uprava slozhila :)) ByE
pitanja.2058 rkramer, -> #2055, speedy
C:\> > Neko da, a neko ne... C:\> > C:\> > C:\> > JA bih na primer to mogao da izmenim ;) C:\> C:\> C:\> Ja ne bih bio bash tako siguran da sam na tvom mestu C:\> ;) C:\> C:\> spd Ali s' obzirom da nisi... Mnogo si bre nesiguran u sebe... Ne valja ti to... ;)
pitanja.2059 rkramer, -> #2056, ian.stuart
C:\> Naravno opshte je poznata chinjenica da Robert C:\> Kramer(rkramer) koristi i juzer speedy,shto bi znachilo da je C:\> pocheo sam sebi Nemoj da shirish klevete, lazhi i neistine... Sve to potpada pod novi zakon o informisanju. Razmisli pre nego shto neshto kazhesh ;) C:\> P.S.>Naravno ako je na useru bio pravi vlasnik,onda sve ove ak C:\> padaju u vodu... padaju u vodu... padaju u vodu... padaju u vodu... padaju u vodu... padaju u vodu... ;) C:\> Bez uvrede Ma, ne bi umeo, ni kad bi hteo... ;) NHF.
pitanja.2060 indi,
Jel stvarno postoji drugi zezamov telefon (3690654)
pitanja.2061 hanis,
Sta se to desava danas sa vezom?Nije nikad bila tako losa ili mi se samo cini...... Da bi se prikacio usred dana treba oko 40min. a onda veza puca posle 10 sek. :( Pozdrav
pitanja.2062 speedy, -> #2058, rkramer
> > Ali s' obzirom da nisi... > > Mnogo si bre nesiguran u sebe... Ne valja ti to... ;) A zasto TI imas potrebu da ovako pogresis u zakljucivanju? ;) spd
pitanja.2063 rkramer, -> #2062, speedy
C:\> > Ali s' obzirom da nisi... C:\> > C:\> > Mnogo si bre nesiguran u sebe... Ne valja ti to... ;) C:\> C:\> A zasto TI imas potrebu da ovako pogresis u C:\> zakljucivanju? ;) C:\> C:\> spd Pogresim? ;)
pitanja.2064 popovics,
zaglavljeni nodovi...
pitanja.2065 pixel,
Kad će neko novo "iznenadjenje"? Ono, pretplata mi uskoro ističe. ;)
pitanja.2066 indi,
e jel to nesto samnom ne valja il sa mojim Fax Molderom ili sa sezom... dobijem vezu i tuuuuuuuuu..........tuuuuuuuuuuuu zvoni covece al ne javljaju se nodovi.. bilo je to i pre al ne ovako izrazeno.....sta je bre to?
pitanja.2067 darklord,
I,ljudi sta sad??? Da li da saljemo uplatnice za sledeci mesec ili ne?? Oce li ovo cudo raditi?? Eto toliko od mene BYE
pitanja.2068 ian.stuart, -> #2067, darklord
pa pazi uplatnice nestizhu tako da se verovatno sprema neko novo produzhenje :) nadam se
pitanja.2069 argos,
Zanima me kada su tzv. jeftine tarife...a i kloliko su jeftine...? cuo sam da je to od 21-07 i od 3-5 ,ali nisam siguran pa svaka informacija je dobrodoshla...:) Bye
pitanja.2070 bastion,
A sta je sa onima koji su u medjuvremenu uplatili (u toku produzenja)? Oce li se njima produziti pretplata?
pitanja.2071 sareni, -> #2069, argos
Radnim danima: 15-17, 21-07 Subotom i nedeljom: subotom od 15 do 17 i jos od subote u 21 do ponedeljka u 07 neprekidno. :)
pitanja.2075 popovics,
E OVO NIJE HUMANO.... NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO PUCA VEZA POSLE KOMANDE LIST DO SOMETHING!!! Pozdrav Corgan A.M. ... nemogu da se chitaju poruke u odredjenim konfama,one koje mogu da se chitaju izbacuju djubre,a u isti
pitanja.2076 gdown,
E OVO NIJE HUMANO.... NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO PUCA VEZA POSLE KOMANDE LIST DO SOMETHING!!! Pozdrav Corgan A.M.
pitanja.2078 ddrasko,
E OVO NIJE HUMANO.... NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO PUCA VEZA POSLE KOMANDE LIST
pitanja.2079 ian.stuart,
Dali je mogutje da prilikom ispisivanja echa u autoexecu slova budu u nekoj drugoj boji?
pitanja.2080 indi, -> #2079, ian.stuart
-> Dali je mogutje da prilikom ispisivanja echa u autoexecu -> slova budu u nekoj drugoj boji? a sta ce ti pa to radi estetike┐ cuti bre i rzi oce bigz da se srusi bas sam juce bio u bigzu da platim sez oce sezam da se ugasi a ti oces da pises kolor slovca u autoexecu :)
pitanja.2081 bastion, -> #2080, indi
> a sta ce ti pa to > radi estetike┐ > cuti bre i rzi > oce bigz da se srusi > bas sam juce bio u bigzu da platim sez > oce sezam da se ugasi > a ti oces da pises kolor slovca u autoexecu :) jeli bre jel se sezam placa sada ili ti i dalje za dz produze pretplatu?
pitanja.2082 indi, -> #2081, bastion
-> jeli bre jel se sezam placa sada ili ti i dalje za dz -> produze pretplatu? ma neam poima ja sam otiso i platio volim da se setam pitaj cika moderatore
pitanja.2083 indi,
ne znam kojoj ovo temi tacno pripada al slao sam nesto u confu vicevi i ocu da attujem fajl a on mi kaze nema poruke pa taj broj a ja procitam a ono je u stvari pod brojem za 1 nize od onog koji mi je sez javio kad sam zavrsio sa pisanjem poruke sta je to ĘĘĘĘ
pitanja.2084 bastion,
Evo uputio bih upravi tj. moderatorima pitanje: Da li cete i dalje da bojkotujete upravu BIGZ-a i da nam za "Dz" produzite pretplatu ili da sami uplacujemo pretplatu kod gore pomenutih? Ajte moderatori oglasite se da znam sta mi je ciniti.
pitanja.2085 indi,
e ovaaaaaj a kko bi bilo kad bi na sezu mogao da se skine casopis "Racunari" u slici i reci, mislim, kao word dokumen t il tako nesto ali da redovno izlazi
pitanja.2086 ventura, -> #2085, indi
> a kko bi bilo kad bi na sezu mogao da se skine casopis "Racunari" > u slici i reci, mislim, kao word dokumen t il tako nesto > ali da redovno izlazi Ako ga pripremaju u kvarku, onda nebi bio problem da ga izvezu u PDF... mada bi to bilo malo poveliko...
pitanja.2087 ian.stuart, -> #2080, indi
e bre kretenu jedan monstruozni,ja sam pitao da lli neko zna a ako neznash onda nemoj ni da pitash,jasno?
pitanja.2088 ian.stuart, -> #2082, indi
pa kad si budala platio chuj to.... :)))))))))))))))))))) ja sachekao par dana i evo ponovo za dz
pitanja.2089 indi, -> #2088, ian.stuart
-> pa kad si budala ? -> ja sachekao par dana i evo ponovo za dz jebiga brate neki se samo grebu izsisavaju poslednje kapi zivota iz onoga sto koriste a neki pokusavaju da to nesto odrze u zivotu i vrate mu bar jedam promil onoga sto uzimaju.................. e izvini zbog jezika sad sam bas cito jednu knjigu od Bredberija ;)
pitanja.2090 indi, -> #2087, ian.stuart
e znas sta mi se desilo jedna tvoja poruka je bila odgovnor na moju a ja kad god sam teo da je procitam uvek mi je pucala veza sta je to?
pitanja.2091 indi, -> #2086, ventura
-> Ako ga pripremaju u kvarku, onda nebi bio problem da ga izvezu a sta mu dodje to kvark misim znam sta je kvark u kvantnoj fizici al sumnjam da je to to sto ti mislis
pitanja.2092 miskop, -> #2085, indi
>> a kko bi bilo kad bi na sezu mogao da se skine casopis "Racunari" >> u slici i reci, mislim, kao word dokumen t il tako nesto Kad smo već kod "Računara", nova web adresa je: www.racunari.co.yu