pitanja.1988kiki,
-> #1987, rotten> Sta se ovo desava, dok se logujem, kad ukucam password i stisnem enter
> napise mi no carrier. Tek me negde posle 6,7 pokusaja pusti...
Pa mora tako, znaš kako je.. star hardver, pa dok te on proveri prodje
IHAAAAaaaa vremena.. tako da ne moraš uopšte da se sekiraš što se tiče
toga.. to je sasvim normalno :)
pitanja.1989brankog,
-> #1988, kiki>> Sta se ovo desava, dok se logujem, kad ukucam password i stisnem enter
>> napise mi no carrier. Tek me negde posle 6,7 pokusaja pusti...
>Pa mora tako, znaš kako je.. star hardver, pa dok te on proveri prodje
>IHAAAAaaaa vremena.. tako da ne moraš uopšte da se sekiraš što se tiče
>toga.. to je sasvim normalno :)
Koji program koristish pri konektovanju?
Ne zanm da li to ima veze, ali dok sam koristio terminate to se deshavalo, a
kad sam preshao na Hyper odmah se prikljucuje(dodushe nemam nasha slova, ali
nemam ni zivce za cekanje...
Branko
pitanja.1990radenkoc,
-> #1945, dzakicNi meni nije produžena pretplata.
pitanja.1991ne.ko,
-> #1990, radenkocNi meni nije produzena pretplata (imam jos 14 dana do kraja).
Pozdravi
pitanja.1992the.edge,
-> #1988, kiki
T?>> Pa mora tako,znas kako je..star hardver,pa dok te on proveri prodje
T?>> IHAAAAaaaa vremena..tako da ne moras uopste da se sekiras sto se tice
T?>> toga..to je sasvim normalno :)
...da smo mi zivi i zdravi. ;(
AcCeSS DeNiED
pitanja.1993dragosh,
-> #1945, dzakicOvaj,user alec nije dobio produzenje...tek da objavim :)
pitanja.1994olio,
-> #1991, ne.ko> Ni meni nije produzena pretplata (imam jos 14 dana do kraja).
> Pozdravi
Pa plati pa ce ti biti produzena pretplata.
pitanja.1995ian.stuart,
-> #1994, olioA shto bi morao da platja-sezam je besplatan :)
pitanja.1996stex,
Kakve su ovo gluposti?
>Uz internet poruku ne mozete prikaciti datoteku.
I takodje me interesuje koliko je siguran nas mail da
ga neko drugi ne procita.
Stex
pitanja.1997miskop,
-> #1996, stex>> Kakve su ovo gluposti?
>>> Uz internet poruku ne mozete prikaciti datoteku.
Nije glupost već je tako-kako je. Mail sa prikačenom datotekom
možeš da primaš, ali ne i obrnuto.
pitanja.1998aljosa.obuljen,
kako se beshe menja adresa/broj telefona uneti pri prijavljivanju
na sistem?
pitanja.1999alien,
-> #1962, nenad[] -- 90% aktuelnih mašina nema BIOS koji je sposoban da "odradi"
[] prelazak na godinu 00,
To, srećom, ni približno nije tačno.
Uostalom, ovde je lako napraviti brzu anketu :), jer korisnici
imaju približan "presek" hardvera iz više generacija.
Dovoljno je zamoliti sve da uđu u svoj BIOS Setup i nameste
vreme na 31. decembar 1999. godine, 23 sata i 59 minuta, da sačekaju
simuliranu "ponoć", vide da li je godina prebačena na 2000 i zatim
podese ponovo BIOS na trenutno vreme.
Naravno, ta sposobnost BIOS-a nije jedino šta je potencijalni
problem, ali ovakav test je ipak dovoljan za grubu procenu.
Valjda je moguće organizovati i VOTE uz poziv u cirkularnom
mail-u, ali je verovatno lakše da oni koje ne mrzi probaju to na svojim,
a i na drugim mašinama (ako mogu) i prijave rezultate u konferenciji
PCHARD, recimo u temi razno (da se ne zaguši tema maticne_ploce).
pitanja.2000pifat,
-> #1998, aljosa.obuljen
>kako se beshe menja adresa/broj telefona uneti pri prijavljivanju
>na sistem?
Pozoveš sekretaricu Sezama na 3690-562/lok. 392 i zamoliš je da ti
upiše nove podatke
pitanja.2001smrda,
Hi,
Zashto ne mogu da poshaljem datoteku preko internet mail-a.
Pozdrav,
Nemanja
pitanja.2002ventura,
-> #2001, smrda> Zashto ne mogu da poshaljem datoteku preko internet mail-a.
Jebiga, tako ti je... mozes da je primis ali nemozes da saljes :>>
pitanja.2003bovi,
-> #2001, smrdaPo pravilima na sezu ne moz da saljes na internet, ali ne mozes ni
da primas. Meni svaka datoteka na sezu koju mi posalju sa interneta
izgleda ko cudan splet znakova.
pitanja.2005jesic,
Pretplata nije produzena user-u : ddrasko
pitanja.2006fear,
Pretplata nije produzena user-u fear.for.all
pitanja.2007indi,
kako da pogledam koliko je ljudi
procitalo moju poruku
ili dl-ovalo fajl?
da li to vazi i za group rezim?
:)
thanks in forvard
pitanja.2008sani.,
-> #2007, indi}} procitalo moju poruku
..ma se user /r
..gr send /r
pitanja.2009indi,
-> #2008, sani.thanks
pitanja.2010ddrasko,
Hvala ljudi!!!
pitanja.2011indi,
kako da sada vise ne dobijam
sysmsg -ove da je neko procitao moju poruku?
malo mi je mnogo da svaki put kad se
zakacim imam 10-20 sysmsga da je neko procitao poruku
66922. thanks
pitanja.2012gaga,
Meni nije produžena pretplata.
pitanja.2013silence,
Šta to bi, ljudi!???
Ima li još koji preživeli, sem nas pilića?
pitanja.2014stex,
a zasto sezam nije radio proteklih nedelju dana?
pitanja.2015indi,
E ajte molim te kako ide telefon od Node 1
hvala
pitanja.2016ian.stuart,
-> #2014, stexNeshto sa hardverom nije u redu bar su tako rakli kad sam zvao
racunare e sad shta stvarno nije bilo u redu raspravljatje molder
skali i administratori :)
pitanja.2017miskop,
-> #2014, stex>> a zasto sezam nije radio proteklih nedelju dana?
Nije bilo struje (zbog oluje) u Bigzu... ;)
pitanja.2018miskop,
-> #2016, ian.stuart>> Neshto sa hardverom nije u redu bar su tako rakli kad sam zvao
>> racunare e sad shta stvarno nije bilo u redu raspravljatje molder
>> skali i administratori :)
Lepo su ti rekli (oni), nema šta... ;))
pitanja.2019mperisic,
Zbog cega je sezam poklonio korisnicima 2 meseca?Da bi im pokazao novitete? :)
Ili mozda zbog toga sto vi imate dil sa postom pa mi koji ostanemo na vezi po
pola sata-sat placamo debelo.Mozda ce zvucati glupo,ali i prekid rada sistema
na 9 dana se podudara.
pitanja.2020ventura,
-> #2019, mperisic>Zbog cega je sezam poklonio korisnicima 2 meseca?Da bi im pokazao novitete? :)
>Ili mozda zbog toga sto vi imate dil sa postom pa mi koji ostanemo na vezi po
>pola sata-sat placamo debelo.Mozda ce zvucati glupo,ali i prekid rada sistema
>na 9 dana se podudara.
Ocigledno je da neshvatas neke stvari... ljudi pokusavaju da dobiju svoje
plate koje im nisu isplacene jos od ko zna ko... Zato su Z&N dali svima
po 2 meseca da ti nebi ta dva meseca davao pare bigzu (od kojih bi oni
trebalo da dobiju 49% a nedobiju nista). A sistem nije radio jer je
zak namestio tajmer koji ce da iskljuci sezam 1.2.1999 ukoliko ga nepuste
u zgradu BIGZ-a, ali namerno ili nenamerno taj tajmer je ostao upaljen,
i zato sezam nije radio ovih 9 dana (za koje ti ionako nisi platio,
pa netreba da se bunis).
A sad bi te zamolio da pojasnis onaj 'dil' sa postom i kako se stim podudara
prekid rada od 9 dana?
pitanja.2021mperisic,
-> #2020, ventura> A sad bi te zamolio da pojasnis onaj 'dil' sa postom
Ja sam mislio(nazalost pogresno) da sezamnet pokusava da zaradi tako sto
ima dogovor sa postom u kome sezam dobija (recimo) polovinu ili trecinu
od ukupnog broja impulsa koje korisnici naprave.
>i kako se stim podudara prekid rada od 9 dana?
Pa,neko ko je nestrpljiv svih ovih devet dana ce pokusavati (po par puta
dnevno) da dobije sistem,i jos kad se uracunaju oni koji svaki drugi dan
pozovu sistem dobije se mala cifra.Ali za sezam prilicno velika.
Pozdrav,
Milos.
pitanja.2022rados,
I jel ovo znaci onda kraj SEZAMNET-u??????
:(
nadam se da nije tako !
eto toliko od mene po ovom tuznom pitanju!
pitanja.2023jakov,
-> #37, sysadmsamo se drzhite uz vas smo :)))
greets..
pitanja.2024rkramer,
Gde svi odose?
C:\>R:\>w
C:\>rkramer 00:59 Sezam
pitanja.2025smrda,
Preko kog provajdera ide posta sa SezamNet-a?
Pozdrav,
Nemanja
pitanja.2026ventura,
-> #2025, smrda> Preko kog provajdera ide posta sa SezamNet-a?
InfoSky
pitanja.2027miskop,
-> #2025, smrda>> Preko kog provajdera ide posta sa SezamNet-a?
To niko ne zna.
pitanja.2028stex,
Interesuje me koliko ima prijavljenih Zrenjaninaca na
Sezamu, koliko od njih je aktivno (uplacuju redovno)?
P.S. Nadam se da nisam jedini :)
Stex
pitanja.2029obren,
-> #2028, stex> Interesuje me koliko ima prijavljenih Zrenjaninaca na
> Sezamu, koliko od njih je aktivno (uplacuju redovno)?
>
> P.S. Nadam se da nisam jedini :)
Otkucaj "user Zrenjanin" pa pogledaj po vremenu poslednjeg poziva
koliko ih je zvalo u recimo poslednjih mesec dana.
pitanja.2030dusandz,
>> danko, Danko Jevtovic, Beograd
>> Clan od 28.10.1989, poslednji poziv Ned 31.15.07 31:63
Jel' deo Y2K testa Sezamovog hardvera bilo i slanje Danka u
paralelnu dimenziju? ;)
pitanja.2031sdanijel,
Sta treba da dodam u komandnu liniju da bi video kada neko sline fajl
koji sam zakacio uz poruku.
Pozdrav!Danijel
pitanja.2032obren,
-> #2031, sdanijel> Sta treba da dodam u komandnu liniju da bi video kada neko sline fajl
> koji sam zakacio uz poruku.
Samo dodaj prekidač /r prilikom slanja poruke, npr.
conf open forum
conf write devojke megatits.jpg /r
pitanja.2033rkramer,
-> #2032, obrenC:\> conf open forum
C:\> conf write devojke megatits.jpg /r
E, Obrene, izgleda ti nije uspelo kacenje... Nema te slike
nigde u forumu...
;>
pitanja.2034indi,
imam procomm plus 2.0(za win)
i ja ga namestim da zove sez dok ne dobije
i kad uspostavi vezu on
NE ugasi onaj prozor u kome je zvao
nego mi u njemu postavi kursor i
kao da mije to terminal prozor......
kako da ga nateram da ugasi taj prozor i vrati me na terminal
porzor???
pitanja.2035indi,
imam win98
i u meniju START\PROGRAMS imam doosta stvarcica
on ih sve poredja u 1 kolonu tako da ja moram da skrolujem
gore-dole da bih izabro nesto sto se trenutno ne vidi....
kako da nateram win da mi zadrzaj Start\Programs-a ili
bilo cega drugog u start meniju ispisuje
u 2 ili vise kolona(ako ima dosta foldera i shortcutova)?
pitanja.2036indi,
imam win98
i u meniju START\PROGRAMS imam doosta stvarcica
on ih sve poredja u 1 kolonu tako da ja moram da skrolujem
gore-dole da bih izabro nesto sto se trenutno ne vidi....
kako da nateram win da mi zadrzaj Start\Programs-a ili
bilo cega drugog u start meniju ispisuje
u 2 ili vise kolona(ako ima dosta foldera i shortcutova)?
pitanja.2037sani.,
-> #2031, sdanijel}} Sta treba da dodam u komandnu liniju da bi video kada neko sline
^^^^^
Ako neko slini , posudish mu maramicu..
pitanja.2038ian.stuart,
-> #2035, indiAjd ti idi u konfu pcos.6 u temu win95....
pitanja.2039miskop,
-> #2035, indi>> imam win98
>> i u meniju START\PROGRAMS imam doosta stvarcica
>> on ih sve poredja u 1 kolonu tako da ja moram da skrolujem
>> gore-dole da bih izabro nesto sto se trenutno ne vidi....
>> kako da nateram win da mi zadrzaj Start\Programs-a ili
>> bilo cega drugog u start meniju ispisuje
>> u 2 ili vise kolona(ako ima dosta foldera i shortcutova)?
Ubuduće probaj da pitanje postaviš u pravoj konferenciji, a što
se tiče tvog 'problema', čini mi se da je podela u dve kolone ra-
dila samo u 95-ici. U 98-ici je ova fora sa skrol strelicama, ta-
ko da ti savetujem da malo 'organizuješ' Start meni, tj. da napra-
viš na prim. "Sound", "Art", "Utility", "Internet",... podfoldere
i da kasnije u njih smeštaš odgovarajuće programe. Tako barem ja
radim...
pitanja.2040rados,
De su svi otisli????? :(
rados 18:00 Sezam
pitanja.2041darklord,
De su svi otisli????? :(
darklord 18:03 Sezam
pitanja.2042corgan,
Je li sto ne radi E-mail mislim kad saljesh sa sezama na internet?????/
Il je to problem(sto je najverovatnije) ili ti kojima ja shaljem ne chitaju
svoju postu a samo mi shalju i kazu sto ne odgovarash a ja se ubih pishuci....
Sanirajte
Pozdrav
Corgan
A.M>
pitanja.2043sherloc,
A shta bi bilo ako bih ja u autoexec ubacio automatsko prekidanje
veze? recimo .bye < d ;
ByE :)
pitanja.2044obren,
-> #2043, sherloc> A shta bi bilo ako bih ja u autoexec ubacio automatsko prekidanje
> veze? recimo .bye < d ;
Automatski bi ti se prekidala veza.
pitanja.2045obren,
-> #2043, sherloc> A shta bi bilo ako bih ja u autoexec ubacio automatsko prekidanje
> veze? recimo .bye < d ;
Automatski bi ti se prekidala veza.
pitanja.2046sherloc,
-> #2045, obren>> Automatski bi ti se prekidala veza.
:))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi
bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen :)
ByE
pitanja.2047rkramer,
-> #2046, sherlocC:\> :))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi
C:\> bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen
C:\> :)
Neko da, a neko ne...
JA bih na primer to mogao da izmenim ;)
pitanja.2048dusandz,
-> #2046, sherloc>> :))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi
>> bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen :)
Verovatno moze da se prekine izvrsavanje autoexeca sa ctrl-c... ili
bese ctrl-x... ipak nemoj da pokusavas :)
pitanja.2049sherloc,
-> #2045, obren
>> Automatski bi ti se prekidala veza.
I da... nisi morao da mi pishesh dve poruke, video bih i da si
napisao jednu :)
ByE
pitanja.2050sherloc,
-> #2047, rkramer>> JA bih na primer to mogao da izmenim ;)
Naravno, ti si superioran u odnosu na nas - nizha bica :))
ByE
pitanja.2051sherloc,
-> #2048, dusandz>> Verovatno moze da se prekine izvrsavanje autoexeca sa ctrl-c... ili
>> bese ctrl-x... ipak nemoj da pokusavas :)
Ni ne nameravam da pokusham, samo me zanimalo " shta bi bilo kad bi
bilo " :))
ByE
pitanja.2052ian.stuart,
-> #2047, rkramerMozhda bi Roberte mogao sa nama da podelish te rechi mudrosti
:::))))))))))))
pitanja.2053indi,
-> #2051, sherloc> Ni ne nameravam da pokusham, samo me zanimalo " shta bi bilo kad bi
> bilo " :))
a da otvorimo temu u sezamnet.1:SBBKBB
sta bi bilo kad bi bilo
pitanja.2054rkramer,
-> #2052, ian.stuartC:\> Mozhda bi Roberte mogao sa nama da podelish te rechi mudrosti
C:\> :::))))))))))))
Bozh' sachuvaj... Ne huli...
;)
pitanja.2055speedy,
-> #2047, rkramer> C:\> :))) Ono shto sam ja u stvari hteo da pitam je... da li bi
> C:\> bilo moguce izmeniti takav autoexec, ako je jednom napravljen
> C:\> :)
>
>
> Neko da, a neko ne...
>
>
> JA bih na primer to mogao da izmenim ;)
Ja ne bih bio bash tako siguran da sam na tvom mestu ;)
spd
pitanja.2056ian.stuart,
-> #1055, vectorNaravno opshte je poznata chinjenica da Robert Kramer(rkramer)
koristi i juzer speedy,shto bi znachilo da je pocheo sam sebi
da replikuje,ko zna dvojna lichnost,Roberte ja bih se ovim problemom
ozbiljno pozabavio da sam na tvom mestu,a prvi korak bio bi
odlazak do laze...
P.S.>Naravno ako je na useru bio pravi vlasnik,onda sve ove aksiome
padaju u vodu...
Bez uvrede
pitanja.2057sherloc,
-> #2053, indi>> a da otvorimo temu u sezamnet.1:SBBKBB
>> sta bi bilo kad bi bilo
Pa nisam bash siguran da bi se uprava slozhila :))
ByE
pitanja.2058rkramer,
-> #2055, speedyC:\> > Neko da, a neko ne...
C:\> >
C:\> >
C:\> > JA bih na primer to mogao da izmenim ;)
C:\>
C:\>
C:\> Ja ne bih bio bash tako siguran da sam na tvom mestu
C:\> ;)
C:\>
C:\> spd
Ali s' obzirom da nisi...
Mnogo si bre nesiguran u sebe... Ne valja ti to... ;)
pitanja.2059rkramer,
-> #2056, ian.stuartC:\> Naravno opshte je poznata chinjenica da Robert
C:\> Kramer(rkramer) koristi i juzer speedy,shto bi znachilo da je
C:\> pocheo sam sebi
Nemoj da shirish klevete, lazhi i neistine... Sve to potpada
pod novi zakon o informisanju. Razmisli pre nego shto neshto kazhesh
;)
C:\> P.S.>Naravno ako je na useru bio pravi vlasnik,onda sve ove ak
C:\> padaju u vodu...
padaju u vodu... padaju u vodu... padaju u vodu... padaju u
vodu... padaju u vodu...
;)
C:\> Bez uvrede
Ma, ne bi umeo, ni kad bi hteo... ;) NHF.
pitanja.2060indi,
Jel stvarno postoji drugi zezamov telefon (3690654)
pitanja.2061hanis,
Sta se to desava danas sa vezom?Nije nikad bila tako losa ili mi se
samo cini...... Da bi se prikacio usred dana treba oko 40min. a onda
veza puca posle 10 sek. :(
Pozdrav
pitanja.2062speedy,
-> #2058, rkramer>
> Ali s' obzirom da nisi...
>
> Mnogo si bre nesiguran u sebe... Ne valja ti to... ;)
A zasto TI imas potrebu da ovako pogresis u zakljucivanju? ;)
spd
pitanja.2063rkramer,
-> #2062, speedyC:\> > Ali s' obzirom da nisi...
C:\> >
C:\> > Mnogo si bre nesiguran u sebe... Ne valja ti to... ;)
C:\>
C:\> A zasto TI imas potrebu da ovako pogresis u
C:\> zakljucivanju? ;)
C:\>
C:\> spd
Pogresim? ;)
pitanja.2064popovics,
zaglavljeni nodovi...
pitanja.2065pixel,
Kad će neko novo "iznenadjenje"? Ono, pretplata mi uskoro ističe.
;)
pitanja.2066indi,
e jel to nesto samnom ne valja
il sa mojim Fax Molderom ili sa sezom...
dobijem vezu i tuuuuuuuuu..........tuuuuuuuuuuuu
zvoni covece al ne javljaju se nodovi..
bilo je to i pre al ne ovako izrazeno.....sta je bre to?
pitanja.2067darklord,
I,ljudi sta sad??? Da li da saljemo uplatnice za sledeci mesec ili ne??
Oce li ovo cudo raditi??
Eto toliko od mene
BYE
pitanja.2068ian.stuart,
-> #2067, darklordpa pazi uplatnice nestizhu tako da se verovatno sprema
neko novo produzhenje :)
nadam se
pitanja.2069argos,
Zanima me kada su tzv. jeftine tarife...a i kloliko su jeftine...?
cuo sam da je to od 21-07 i od 3-5 ,ali nisam siguran
pa svaka informacija je dobrodoshla...:)
Bye
pitanja.2070bastion,
A sta je sa onima koji su u medjuvremenu uplatili (u toku produzenja)?
Oce li se njima produziti pretplata?
pitanja.2071sareni,
-> #2069, argosRadnim danima: 15-17, 21-07
Subotom i nedeljom: subotom od 15 do 17 i jos
od subote u 21 do ponedeljka u 07 neprekidno.
:)
pitanja.2075popovics,
E OVO NIJE HUMANO....
NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO PUCA VEZA POSLE KOMANDE LIST
DO SOMETHING!!!
Pozdrav
Corgan
A.M.
... nemogu da se chitaju poruke u odredjenim konfama,one koje mogu
da se chitaju izbacuju djubre,a u istipitanja.2076gdown,
E OVO NIJE HUMANO....
NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO PUCA VEZA POSLE KOMANDE LIST
DO SOMETHING!!!
Pozdrav
Corgan
A.M.
pitanja.2078ddrasko,
E OVO NIJE HUMANO....
NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO PUCA VEZA POSLE KOMANDE LIST
pitanja.2079ian.stuart,
Dali je mogutje da prilikom ispisivanja echa u autoexecu
slova budu u nekoj drugoj boji?
pitanja.2080indi,
-> #2079, ian.stuart-> Dali je mogutje da prilikom ispisivanja echa u autoexecu
-> slova budu u nekoj drugoj boji?
a sta ce ti pa to
radi estetike┐
cuti bre i rzi
oce bigz da se srusi
bas sam juce bio u bigzu da platim sez
oce sezam da se ugasi
a ti oces da pises kolor slovca u autoexecu :)
pitanja.2081bastion,
-> #2080, indi> a sta ce ti pa to
> radi estetike┐
> cuti bre i rzi
> oce bigz da se srusi
> bas sam juce bio u bigzu da platim sez
> oce sezam da se ugasi
> a ti oces da pises kolor slovca u autoexecu :)
jeli bre jel se sezam placa sada ili ti i dalje za dz
produze pretplatu?
pitanja.2082indi,
-> #2081, bastion-> jeli bre jel se sezam placa sada ili ti i dalje za dz
-> produze pretplatu?
ma neam poima ja sam otiso i platio
volim da se setam
pitaj cika moderatore
pitanja.2083indi,
ne znam kojoj ovo temi tacno pripada al
slao sam nesto u confu vicevi
i ocu da attujem fajl
a on mi kaze nema poruke pa taj broj
a ja procitam a ono je u stvari
pod brojem za 1 nize od onog koji mi je
sez javio kad sam zavrsio sa pisanjem poruke
sta je to ĘĘĘĘ
pitanja.2084bastion,
Evo uputio bih upravi tj. moderatorima pitanje:
Da li cete i dalje da bojkotujete upravu BIGZ-a i da nam za "Dz"
produzite pretplatu ili da sami uplacujemo pretplatu kod gore pomenutih?
Ajte moderatori oglasite se da znam sta mi je ciniti.
pitanja.2085indi,
e ovaaaaaj
a kko bi bilo kad bi na sezu mogao da se skine casopis "Racunari"
u slici i reci, mislim, kao word dokumen t il tako nesto
ali da redovno izlazi
pitanja.2086ventura,
-> #2085, indi> a kko bi bilo kad bi na sezu mogao da se skine casopis "Racunari"
> u slici i reci, mislim, kao word dokumen t il tako nesto
> ali da redovno izlazi
Ako ga pripremaju u kvarku, onda nebi bio problem da ga izvezu
u PDF... mada bi to bilo malo poveliko...
pitanja.2087ian.stuart,
-> #2080, indie bre kretenu jedan monstruozni,ja sam pitao da lli neko zna
a ako neznash onda nemoj ni da pitash,jasno?
pitanja.2088ian.stuart,
-> #2082, indipa kad si budala
platio chuj to....
:))))))))))))))))))))
ja sachekao par dana i evo ponovo za dz
pitanja.2089indi,
-> #2088, ian.stuart-> pa kad si budala
?
-> ja sachekao par dana i evo ponovo za dz
jebiga brate
neki se samo grebu
izsisavaju poslednje kapi zivota iz onoga sto koriste
a neki pokusavaju da to nesto odrze u zivotu
i vrate mu bar jedam promil onoga sto uzimaju..................
e izvini zbog jezika
sad sam bas cito jednu knjigu od Bredberija ;)
pitanja.2090indi,
-> #2087, ian.stuarte znas sta mi se desilo
jedna tvoja poruka je bila odgovnor na moju
a ja kad god sam teo da je procitam
uvek mi je pucala veza
sta je to?
pitanja.2091indi,
-> #2086, ventura-> Ako ga pripremaju u kvarku, onda nebi bio problem da ga izvezu
a sta mu dodje to kvark
misim znam sta je kvark u kvantnoj fizici
al sumnjam da je to to sto ti mislis
pitanja.2092miskop,
-> #2085, indi>> a kko bi bilo kad bi na sezu mogao da se skine casopis "Racunari"
>> u slici i reci, mislim, kao word dokumen t il tako nesto
Kad smo već kod "Računara", nova web adresa je:
www.racunari.co.yu