SEZAM.2

19 Dec 1996 - 21 Dec 1999

Topics

  1. obavestenja (43)
  2. pitanja (2339)
  3. problemi (2196)
  4. predlozi (1127)
  5. konferencije (14)
  6. fajlovi (255)
  7. olr (1136)
  8. vote (35)
  9. kritika (1164)
  10. razno (1220)

Messages - problemi

problemi.1066 trooper,
Pa stvarno nije fora da ja u 12:25 uvece dobijem vezu posle 56 minuta. Tonskim biranjem to je ukupno 185 pokusaja...
problemi.1067 n.ceh, -> #1065, sherloc
> >> U poslednje vreme neverovatno zvoni u prazno... > Tacno tako. Pa ljudi oce li konacno neko nesto da preduzme. Ovo > vec pocinje ozbiljno da nervira. Ja sam već uplatio Pro, ne znam da li ću ovdi da produžavam.
problemi.1068 trooper,
Ne da zvoni u prazno nego rastura samo tako...
problemi.1069 miskop, -> #1068, trooper
-> Ne da zvoni u prazno nego rastura samo tako... Za sve je kriv(a) clown, tj. pozovem ja jutros, kad ono: clown 22:45 Read double secret agent ($),Anna ;) kazaam 07:13 Chat ladan 07:32 Sezam sherloc 07:33 Sezam Najpametniji i najzagonetniji covek na svetu. miskop 07:33 Sezam Speed King niko. 07:16 Chat jedem, smetaj.. demo.4065 07:31 Sezam Pozovem ti ja opet oko 9, kad ono: clown 22:45 Read double secret agent ($),Anna ;) miskop 09:17 Sezam Speed King max. 09:15 Sezam vogue 09:14 Read tomica 09:16 Sezam mihailod 09:16 Transfer Powered by Mathematics. vekac 09:15 Sezam Da clown-u nije malo muka da 'čuči' ovoliko na vezi... :) Možda će clown još da bude na vezi kad budem slao ovaj EXEC, pa posle nije ni čudno što zvoni u prazno kad se neki od nodova ovako blokira...a ovi sa Sezama mogu da pričaju da je kriv PTT, tj. tel. centrala...
problemi.1070 trooper,
Zamislite ovu foru... pukne mi veza kad je 5 ljudi na vezi i ja pozovem opet a ono zauzeto (?!?).
problemi.1071 kenza, -> #1070, trooper
>> Zamislite ovu foru... pukne mi veza kad je 5 ljudi na vezi i ja >> pozovem opet a ono zauzeto (?!?). Jel to nesto novo...? :>
problemi.1072 fantom,
e jel se ovo meni cini il sam ja prvi put uspeo da se spojim sa sezamom na 14400 !!! ranije se spojim i veza traje maximum minut !!!
problemi.1073 miskop, -> #1072, fantom
-> e jel se ovo meni cini il sam ja prvi put uspeo da se spojim sa sezamom -> na 14400 !!! -> ranije se spojim i veza traje maximum minut !!! Šta ćeš, loša ti centrala. Meni je veza uvek 14.4k, mada se ponekad ulogujem i na 12k, ali tada prekinem vezu i pozovem ponovo.
problemi.1074 pvlada, -> #1072, fantom
> ranije se spojim i veza traje maximum minut !!! Loša centrala, ja uvek na 14400 ;) Pozdrav Vlada
problemi.1075 kenza,
Sta se desava sa ovim sistemom?? Prvo nece da mi pakuje poruke iz grupa - najdalje sto je stigao je 6k i onda samo cuti... Onda jutros mi lepo prijavi da je sadrzaj PAD-a sacuvan, medjutim kada krene da pakuje poruke stigne do "1k Mail" i pukne veza... Ovo mi se dva puta desilo. Posle toga, hocu da skinem fajl iz konferencije - al' qrac sine! Priprem za slanje do 61% i pogodite sta! NO CARRIER! ..... Ajd' u zdravlje! P.S. Zaboravio sam da kazem da su mi pojedine poruke iz mail-a volsebno nestale... Sledi nastavak - da ne pisem u novu poruku: "Sadrzaj PAD-a iz prethodne seanse sacuvan" (?!) -Pitam se samo zasto kada mi nista nije ostalo u PAD-u "Priprema za slanje..." "Datoteka net00626.zip ne postoji" -Necu da kazem da je sve vreme nesto dodavao u pad na 35k I za kraj: "sezam:\>co file pcutil.4:zvuk.1871" "0%" >SURPRISE: "NO CARRIER" Xe, xe, xe... ;>
problemi.1076 noay,
attach ioh.txt
problemi.1077 medical,
Zbog cega se u poslednje vreme sve vise desava da Sezam jednostavno nece da se javi ? Ili je stalno zauzeto, a nema dvoje ljudi ? "Mislite o tome..." :)
problemi.1078 buva,
ne bi(previshe) da smaram ali .. ---(cut here)--- tututututututututututu... v tuuuu....tuuuu....tuuuu....tuuuu...tuuuu.... = :( medjutim .. tuuuu...tuuuu...klik...bip bip bip biiiiiippp ksshhh + Connected to SezamNet at 14400/ARQ/LAPM/V42BIS = :) ---(cut here)--- :(((( nadam se da ste razumeli ;)
problemi.1079 niko.,
Conf:SEZAMNET.21m> ..t Čet 11.12.97 08:44 Na vezi: 28 min 25 sec. Do kraja: 1 min 35 sec. Ukupno za danas je ostalo: 44 min 1 sec. Conf:SEZAMNET.21m> mmmm ?
problemi.1080 pvlada, -> #1079, niko.
> Conf:SEZAMNET.21m> ..t > Čet 11.12.97 08:44 > Na vezi: 28 min 25 sec. Do kraja: 1 min 35 sec. > Ukupno za danas je ostalo: 44 min 1 sec. > Conf:SEZAMNET.21m> > > mmmm ? U čemu je fora ? Pozdrav Vlada
problemi.1081 niko., -> #1080, pvlada
pa.. el primetjujesh da mi je ostao minut do kraja.. a prikazuje 21 minut..
problemi.1082 pvlada, -> #1081, niko.
>a prikazuje 21 minut.. Ne prikazuje 1 min, ali ti se učinilo da je 21, jer je ona dvojak od SEZAMNET.2 ;) Pozdrav Vlada
problemi.1083 szarvas,
rz B00000000000000 Narode imam veliki problem!!! Da budem iskren, imam korisnichki nalog svega chetri dana. Chetri puta sam slao mail u inostranstvo i svaki put mi je "djavo" odgovorio sa ovim : >Od mailer-daemon@s 10.12.97. 02:05 2155 chr >--------------------------------------------------- >Date: Wed, 10 Dec 1997 01:56:46 +0100 (MET) >From: Mail Delivery Subsystem <SOLAIR!MAILER-DAEMON> >Subject: Returned mail: Service unavailable > >The original message was received at Wed, 10 Dec 1997 01:56:42 +0100 (MET) >from uucp@localhost > > ----- The following addresses had permanent fatal errors ----- > xy@xx.sprint.com > > ----- Transcript of session follows-- itd itd itd Molim vas nek mi neko objasni shta je razlog shto se ovo deshava i dotle ce ovako !!!??? Izvinte shto je bilo toliko dugachko ovo gore ali nisam bio siguran da li bi' drugachije mog'o objasniti. UNAPRED VAM SE ZAHVALJUJEM!!!(i nije ispalo toliko duachko jerbo mi "paste" nije bio uspeshan!) HVALA!!!
problemi.1084 kenza, -> #1083, szarvas
>> Molim vas nek mi neko objasni shta je razlog shto se ovo deshava i >> dotle ce ovako !!!??? Pa ocigledno da adresa na koju saljes poruku nije dobra :) Ako je ono xx@xy.... adresa, bice da si nesto pogresno otkucao/zapisao. Poz.
problemi.1085 kostja, -> #1083, szarvas
=> Molim vas nek mi neko objasni shta je razlog shto se ovo deshava i => dotle ce ovako !!!??? Dešavaće ti se sve dok ne navedeš tačnu adresu. EuNet-ov Solair ti javlja da nije mogao da prosledi tvoju poruku jer je adresa neispravna. Pravilni oblik adrese je user@domen... što će reći da si negde pogrešio, a najverovatnije kod domena jer xx.sprint.com još nisam ni video ni čuo. Pre će biti da je pravilno samo sprint.com => Izvinte shto je bilo toliko dugachko ovo gore ali nisam bio siguran => da li bi' drugachije mog'o objasniti. Ništa, ništa... to se uvek tako dešava kad mail demon prvi put vrati poruku.
problemi.1086 miskop, -> #1083, szarvas
=> Da budem iskren, imam korisnichki nalog svega chetri dana. => Chetri puta sam slao mail u inostranstvo i svaki put mi => je "djavo" odgovorio sa ovim : =>> Od mailer-daemon@s 10.12.97. 02:05 2155 chr Šalješ mail na nepostojeću adresu, proveri je.
problemi.1088 trooper, -> #1073, miskop
* Quoting Miskop to Fantom -> e jel se ovo meni cini il sam ja prvi put uspeo da se spojim sa sezamom -> na 14400 !!! -> ranije se spojim i veza traje maximum minut !!! Mi> Sta ces, losa ti centrala. Meni je veza uvek 14.4k, mada Mi> se ponekad ulogujem i na 12k, ali tada prekinem vezu i pozovem Mi> ponovo. Nije vazna samo pozivna centrala vec i medjusobni polozaj. Ja recimo sa karaburme imam dobre veze sa novim beogradom, dok sa sezamom moram da smanjim brzinu na 4800 da ne bi explodirala veza.
problemi.1089 trooper, -> #1075, kenza
* Quoting Kenza to All Ke> Sta se desava sa ovim sistemom?? Ke> Prvo nece da mi pakuje poruke iz grupa - najdalje sto je stigao Ke> je 6k i onda samo cuti... Onda jutros mi lepo prijavi da je Ke> sadrzaj PAD-a sacuvan, medjutim kada krene da pakuje poruke Ke> stigne do "1k Mail" i pukne veza... Ovo mi se dva puta desilo. Ke> Posle toga, hocu da skinem fajl iz konferencije - al' qrac sine! Ke> Priprem za slanje do 61% i pogodite sta! NO CARRIER! ..... Vidim dosta vas ima ovakve probleme. Meni se to nikad nije desilo. Ne znam kako vam uspeva...
problemi.1090 simce, -> #1089, trooper
> Vidim dosta vas ima ovakve probleme. Meni se to nikad nije > desilo. Ne znam kako vam uspeva... Pa moze da uspe na mnogo nachina.. Naravno najuobichajeniji je losha veza sa sezamovom centralom, moze da se desi da je bash zakachio takav nod, posto se i to desava. A ako nije nishta od ovoga onda je to sigurno josh jedan od sezamovih bugova (kojih inache ima sve vishe i vishe) a ti sezamovi bugovi obichno ne zahvate sve korisnike vec samo neke, dok ostali ne znaju kolko srece imaju ;)
problemi.1091 trooper, -> #1090, simce
* Quoting Simce to Trooper > Vidim dosta vas ima ovakve probleme. Meni se to nikad nije > desilo. Ne znam kako vam uspeva... Si> Pa moze da uspe na mnogo nachina.. Si> Naravno najuobichajeniji je losha veza sa sezamovom centralom, Si> moze da se desi da je bash zakachio takav nod, posto se i to Si> desava. A ako nije nishta od ovoga onda je to sigurno josh Si> jedan od sezamovih bugova (kojih inache ima sve vishe i vishe) Si> a ti sezamovi bugovi obichno ne zahvate sve korisnike vec samo Si> neke, dok ostali ne znaju kolko srece imaju ;) Mene, koliko sam na sezamu (a zovem svaki dan) nije zadesio nijedan takav bug. Jedina stvar koja mi se desava jeste da mi explodira veza ali to nije nista cudno sa obzirom da zovem sa karaburme. Zbog toga sam smanjio brzinu na 4800 i malo redje puca.
problemi.1092 simce, -> #1091, trooper
> Mene, koliko sam na sezamu (a zovem svaki dan) nije zadesio > nijedan takav bug. Jedina stvar koja mi se desava jeste da mi > explodira veza ali to nije nista cudno sa obzirom da zovem sa > karaburme. Zbog toga sam smanjio brzinu na 4800 i malo redje > puca. Nije te zadesio najskoriji bug kada nije bilo moguce chitati poruke u grupama? Ili ono kad napishesh nekome mail a u komandi 'ma li' ni traga od njega? A bilo je i josh toga.. recimo invazija roze ekrana ;) Razni bugovi u submarine igri, i sa raznim porukama (ti napishesh mail a on iskochi u grupi). itd.. Smatraj se veoma srecnim.. :)
problemi.1093 trooper, -> #1092, simce
* Quoting Simce to Trooper Si> Nije te zadesio najskoriji bug kada nije bilo moguce chitati Si> poruke u grupama? Ili ono kad napishesh nekome mail a u Si> komandi 'ma li' ni traga od njega? Si> A bilo je i josh toga.. recimo invazija roze ekrana ;) Si> Razni bugovi u submarine igri, i sa raznim porukama Si> (ti napishesh mail a on iskochi u grupi). Ništa od ovoga. Si> Smatraj se veoma srecnim.. :) Evo smatram se :) E, da.. dosta puta mi je pukao ansi, ako to moze da se uvrsti u probleme.
problemi.1094 emajsijuen, -> #1090, simce
Si>> jedan od sezamovih bugova (kojih inache ima sve vishe i vishe) Nema ih sve vise i vise, nego vremenom "isplivavaju"... Inace nekoliko navedenih bugova ja uopste nisam primetio.
problemi.1095 miskop, -> #1092, simce
=> A bilo je i josh toga.. recimo invazija roze ekrana ;) E, ovo je bilo strava, kad sam prvi put ugledao roze ekran, mislio sam da mi je crk'o monitor, ali kad sam ukapirao da se javlja samo u Telemate-u i to dok zovem Sezam, sve je bilo jasno...
problemi.1096 simce, -> #1094, emajsijuen
> Nema ih sve vise i vise, nego vremenom "isplivavaju"... Inace > nekoliko navedenih bugova ja uopste nisam primetio. Kako to mislish 'isplivavaju'? A to shto ih ti nisi primetio ne znachi da ih nema.. ;)
problemi.1097 emajsijuen, -> #1096, simce
Si>> Kako to mislish 'isplivavaju'? Tako sto je software za Sezam net odavno napravljen. I pored toga sto se on doradjuje (eleminisu bugovi, etc.), mala je verovatnoca da ce nesto da se "pokvari".
problemi.1098 miskop,
Tokom čitanja poruka, primetio sam i par odgovora na moje poruke, ali pri logovanju nisam dobio informaciju(si- stemske poruke) da je neko odgovorio na moje poruke. Između poslednjeg slanja poruka na sistem i poslednjeg "skidanja" poruka, nisam zvao Sezam. U čemu je štos?
problemi.1099 simce, -> #1097, emajsijuen
> Tako sto je software za Sezam net odavno napravljen. I pored > toga sto se on doradjuje (eleminisu bugovi, etc.), mala je > verovatnoca da ce nesto da se "pokvari". To da je odavno napravljen to je ochigledno, josh nije ni registrovan ;) A da je mala verovatnoca.. pa bash i nije, a mislim da ti broj poruka koje su korisnici pre nedelju dana ostavljali u ovoj konferenciji to dokazuje.
problemi.1100 hercog, -> #1098, miskop
│ moje poruke, ali pri logovanju nisam dobio informaciju(si- │ U čemu je štos? └─────────────────────────────────────────────────────────── Jesi li stavio /r kada si pisao poruke? Sale
problemi.1101 miskop, -> #1100, hercog
>> Jesi li stavio /r kada si pisao poruke? Nisam stavio /r jer taj svič više nije potreban da se ubacuje, jer sistem automatski ispisuje sis. poruke ako je došlo do "odgovora na moju poruku". Jedino je potreban ako kačim fajl uz poruku-ako želim da vidim koliko je puta skinut fajl...
problemi.1102 kostja,
=> Sezam nije radio od sinoć u 23:15 do jutros u 09:15 => zbog nestanka struje. Hvala, baš sam mislio da sam jedino ja bio baksuz sinoć između 2:15 i 3:45 .... Nego nešto mnogo čudan i dugačak nestanak struje...
problemi.1103 .isidora.,
SIMCE ON LINE U chemu je fora danas? Ne mogu da se ulogujem uopshte na sezam. Posle kucanja usernamea odma dobijem no carrier. Ima samo par usera koji imaju srecu da je sve ok. Molio bih nadlezne da shto pre to srede jer pochinje da iritira.. !!!
problemi.1104 conte,
e outlaw ovde.... meni je isto ko i simcetu...kada god pozovem,posle trazhenja usernamea pukne veza...isto tako i kada ocu da napishem sebi poruku....u chemu je fora?
problemi.1105 popovics,
Šta je ovo? Dana 27.12.1997. Sezam nije puštao korisnike na sistem... Lepo, odgovori modem, uspostavi vezu, pita Username, ja mu odgovorim i...NIŠTA tj. prekine vezu. Isto sam probao i sa GUEST i DEMO, ali se ponovila ista scena, dok prima NEW kao username... Evo log fajla: V42BIS Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS Casopis "Racunari" - Beograd Sub 27.12.97 14:28 - Node 2 Username: popovics NO CARRIER V42BIS Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS Casopis "Racunari" - Beograd Sub 27.12.97 14:29 - Node 6 Username: demo NO CARRIER V42BIS Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS Casopis "Racunari" - Beograd Sub 27.12.97 14:30 - Node 7 Username: guest NO CARRIER V42BIS Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS Casopis "Racunari" - Beograd Sub 27.12.97 14:30 - Node 12 Username: new Izaberite slovo ispred reda u kome ispravno vidite nasa slova: a)*None ccdszCCDSZ b) CP852 čćđšžČĆĐŠŽ c) Yuscii ~}|{`^]\[@ d) JUS.015 Ę꬟ČáíóúĄ e) CP1250 ŔŠ­Ü×╚ĂđŐÄ f) Custom1 []@#\{}^~| g) Custom2 üćöäéÜĆÖÄÉ h) Custom3 Žę¬źČžĘ░▒▓ i) Racunari Žę¬źČ«»░▒▓ j) MMikro žş»ęźŽČ«Ę¬ k) Latin2 ŔŠ­╣ż╚Ă░ę« l) MacCustom őżüä╬╠« ?) Izbor
problemi.1106 miskop,
Username: miskop NO CARRIER (All the day...) ???
problemi.1107 kostja,
Novogodišnje čarolije SezamNET-a... Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS Casopis "Racunari" - Beograd Sub 27.12.97 10:01 - Node 15 Username: kostja Password: ********** kostja, dobrodošli na SezamNet! Protokol Zmodem RM. Prenos uspešan » ..rem kostja's exec no. 66 » ..conf join PCHARD.7 » ..conf reply 2.48 NO CARRIER Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS Casopis "Racunari" - Beograd Sub 27.12.97 10:05 - Node 12 Username: kostja Password: ********** kostja, dobrodošli na SezamNet! Protokol Zmodem RM. Prenos uspešan » ..rem kostja's exec no. 66 » ..conf join PCHARD.7 » ..conf reply 2.48 NO CARRIER SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS Casopis "Racunari" - Beograd Sub 27.12.97 10:07 - Node 6 Username: kostja Password: ********** kostja, dobrodošli na SezamNet! Protokol Zmodem RM. Prenos uspešan » ..rem kostja's exec no. 66 » ..conf join PCHARD.7 » ..conf reply 2.48
problemi.1108 trooper, -> #1103, .isidora.
.i> U chemu je fora danas? Ne mogu da se ulogujem uopshte na .i> sezam. Posle kucanja usernamea odma dobijem no carrier. .i> Ima samo par usera koji imaju srecu da je sve ok. .i> Molio bih nadlezne da shto pre to srede jer pochinje da .i> iritira.. Nemam pojma o cemu se radi ali ja nijedan od probelma koje ti imas nisam doziveo. Ne znam kako ti uspeva...
problemi.1109 miskop, -> #1107, kostja
>> Novogodišnje čarolije SezamNET-a... Mora da je neki dil sa PTT-om, jer sam toliko potrošio impulsa(misleći da kod mene nešto ne valja) da sam mogao jedno sat vremena da budem na vezi po skupoj tarifi...
problemi.1110 simce, -> #1108, trooper
> Nemam pojma o cemu se radi ali ja nijedan od probelma koje ti > imas nisam doziveo. Ne znam kako ti uspeva... Voleo bih ja da znam, pa da mi malo neuspeva ;)
problemi.1111 dbambi,
Ne radi arhiver... Bambi
problemi.1112 sareni,
Kad treba da prenesem konferencije 'javlja' ;) mi se sledece: SA> Priprema za slanje... SA> Ne postoji datoteka 'net02010.zip'. Dakle, sve se to lepo popakuje i kad treba da se dluje, cvrc... U cemu je problem? p.s. Isto je i za mail i za grupe!
problemi.1113 miskop, -> #1112, sareni
>> Kad treba da prenesem konferencije 'javlja' ;) mi se sledece: >> SA> Priprema za slanje... >> SA> Ne postoji datoteka 'net02010.zip'. >> Dakle, sve se to lepo popakuje i kad treba da se dluje, cvrc... >> U cemu je problem? I kod mene isto...
problemi.1114 sareni, -> #1113, miskop
Sad je ok. :)
problemi.1115 kenza, -> #1112, sareni
>> SA> Ne postoji datoteka 'net02010.zip'. Ista stvar..
problemi.1116 kostja, -> #1109, miskop
=> Mora da je neki dil sa PTT-om, jer sam toliko potrošio => impulsa(misleći da kod mene nešto ne valja) da sam mogao => jedno sat vremena da budem na vezi po skupoj tarifi... Jest' vala... evo jutros mi je program stalno vraćao poruku da je UL prekinut od strane remote-a, dok sada sam (nedelja, 18:35) exec poslao glat bez ikakvih problema. Ko zna... možda im je to način da dobiju lovu od PTT-a za sređivanje skalamerije :)
problemi.1117 kovac.alx,
Kada che da proradi slanje e-mail poruka?
problemi.1119 retaliator,
zamolio bih nekoga ko ima driver-e za modem Rockwell 33.600,da ih posalje u ovu rubriku ili na moj mail.Hvala.
problemi.1123 zbajco,
IDE LI POŠTA??
problemi.1124 silence, -> #1119, retaliator
> zamolio bih nekoga ko ima driver-e za modem Rockwell 33.600,da ih posalje > u ovu rubriku ili na moj mail.Hvala. Promašio si temu. Doduše i drajveri su okačeni tamo gde ne bi trebalo da budu okačeni... A, to je stameni-jeva poruka: KOMUNIKACIJE.10:www.274. I drugi put! ;)
problemi.1125 silence,
Aloooo, uprava... Šta se dešava sa mail sistemom - ne radi već dva-tri dana!!! Ni do EUnet-a ne stižu poruke!
problemi.1126 buva,
opet crko email sa svetom..
problemi.1127 kenza, -> #1123, zbajco
>> IDE LI POSTA?? Tesko...
problemi.1129 interlift,
> date Cet 08.01.98 00:12 ^ ^^^^^ Zasto se u cetvrtak vece u 00:00 u DATE ne pojavi Pet 09.01.98 00:12 :) Pozdrav, vkrtinic
problemi.1130 kovac.alx,
E-mail i dalje ne radi. U cemu je problem? Da li je moguce dobiti objasnjenje? - ili je i to suvisno pitanje.
problemi.1131 miskop, -> #1125, silence
>> Aloooo, uprava... Ma koja uprava...
problemi.1132 popovics, -> #1123, zbajco
▄- IDE LI POŠTA?? Ni meni pošta sa svetom, DEFINITIVNO ne radi :((((
problemi.1133 vlarad, -> #1119, retaliator
> zamolio bih nekoga ko ima driver-e za modem Rockwell 33.600,da > ih posalje u ovu rubriku ili na moj mail.Hvala. Evo ih drajveri koje sam dobio uz Rockwell modem 33600.Nadam se da su dobri posto sam se ja do sada povezivao provereno samo na 28800, tj u vecini slucajeva mi se pokazuje brzina izmedju racunara i modema. rockv1.inf
problemi.1134 retaliator, -> #1133, vlarad
zahvaljujem
problemi.1135 emajsijuen, -> #1123, zbajco
│ IDE LI POSTA?? └─────────────────────── Ide... Jednom u 2-3 nedelje (i to ne redovno)... ;)
problemi.1136 the.edge,
Dokle ce bre vise ovi nodovi da zvone u prazno? Ovo je vec bezobrazluk!! Lepo ih iskljucite, kazite "Sezam vise nema 15nodova", ali da se bar konektujemo ko ljudi. Ako vec niste u stanju da odrzavate sistem, onda ga lepo zatvorite, a bigz neka se pita sta ce i kako ce...ako se uopste bude pitao. Sezam je isto sto i skroz paralisanog coveka drzati u zivotu, a humanije bi bilo ubiti ga, nego muciti i odrzavati u "zivotu". AcCeSS DeNiED
problemi.1137 vantic,
Shta se desava sa e-mailom?Niko ne prima moje poruke , niti ja primam bilo cije poruke!Molim odgovor u sho kracem roku , usluge e-maila su mi veoma potrebene!
problemi.1138 miskop,
Nijde da zvoni u prazno, nego razbija... Sinoć posle 22 nisam mogao da se konektujem i posle sat i po sam odustao... Sramota...
problemi.1139 simce,
Jedno pitanje, da li ja moram opet da saljem one poruke koje nisu stigle ili ce sve to da se sredi kada e-mail opet proradi?
problemi.1140 kovac.alx,
Jos jedno pitanje, da li chu kada bude proradio e-mail dobiti sve poruke koje su mi upuchene? Da li je moguche dobiti bilo kakvo objasnjenje u sto skorije vreme?
problemi.1141 poll,
Imam jedan problemcic. U PAD-u nikako ne mogu da podelim fajl. Cak i kad napisem najkracu verziju evo sta se desava: Pad> split 3dsw.arj Deo ne moze biti manji od 64k bajtova. Da li je u pitanju moja glupost ili nesto nije u redu?
problemi.1142 the.edge,
Pa dobro ljudi... dokle ce vise ovi nodovi da zvone u prazno?!?!!! ;< AcCeSS DeNiED
problemi.1143 emajsijuen, -> #1141, poll
│ Cak i kad napisem najkracu verziju evo sta se desava: │ Pad> split 3dsw.arj │ Deo ne moze biti manji od 64k bajtova. │ Da li je u pitanju moja glupost ili nesto nije u redu? └────────────────────────────────── Znam da je glupo pitanje, ali da nije slucajno taj fajl manji od 64 Kb? Pozdrav, Vlada...
problemi.1144 popovics, -> #1142, the.edge
▄- Pa dobro ljudi... dokle ce vise ovi nodovi da zvone u ▄- prazno?!?!!! ;< Zaista, trebalo bi bar ISKLJUČITI nodove koji ne mogu da se jave... ~~~~~~~~~~
problemi.1145 the.edge,
SVAKI dan ima da vam pisem u ovu konferenciju! Ne samo sto niste popravili/iskljucili nodove, vec se UOPSTE ne odazivate na probleme, kao da ih ne konstatujete!!!!! ;(( Polako, ali sigurno gubim strpljenje. AcCeSS DeNiED
problemi.1146 emajsijuen, -> #1144, popovics
│ Zaista, trebalo bi bar ISKLJUCITI nodove koji ne mogu da se jave... └──────────────────────────────────── Verovatno nisu u pitanju 2-3 noda, nego svi se*u po malo... :(
problemi.1147 giovanni, -> #1133, vlarad
Ę? Evo ih drajveri koje sam dobio uz Rockwell modem 33600.Nadam se da su Ę? dobri posto sam se ja do sada povezivao provereno samo na 28800, tj u Ę? vecini slucajeva mi se pokazuje brzina izmedju racunara i modema. Nema veze sa drajverom. Da bi prijavljivao brzinu do drugog modema na koji se kači potrebno je u NVRAM upisati mu setovanje W2 tj "report DCE speed in Error Correction mode". Po default-u je W0 odnosno "report DTE speed..." a to je brzina između modema i računara, što ti ne igra nikakvu ulogu.
problemi.1148 miskop, -> #1145, the.edge
>> Polako, ali sigurno gubim strpljenje. I'm with you. :)
problemi.1149 poll, -> #1143, emajsijuen
>> Znam da je glupo pitanje, ali da nije slucajno taj fajl manji od >> 64 Kb? Nije, ima puna 3 Mb...
problemi.1150 kostja, -> #1143, emajsijuen
=> Znam da je glupo pitanje, ali da nije slucajno taj fajl manji od 64 Kb? Ako me naziv fajla ne vara, to je igra Shadow Warrior... a ona bi mogla samo da se svede u kategoriju "manja od 15 mega".
problemi.1151 the.edge,
NODOVI!!!!!!!! OPET!!!!!!!!!!!!!!!! Pa znas sta... ne, nemam reci. AcCeSS DeNiED
problemi.1152 aladine,
Zvoni u prazno. Dokle?Zasto?
problemi.1153 silence, -> #1139, simce
> Jedno pitanje, da li ja moram opet da saljem one poruke > koje nisu stigle ili ce sve to da se sredi kada e-mail > opet proradi? Evo, da kažem, umesto onih čiji je to posao, da je e-mail proradio i da su sve zaostale poruke prosleđene na odredišta. Dakle, poruke se ne moraju slati ponovo.
problemi.1154 jujo, -> #1150, kostja
# Ako me naziv fajla ne vara, to je igra Shadow Warrior... # a ona bi mogla samo da se svede u kategoriju "manja od # 15 mega". Daj dodji da mene sa HD da ti snimim igricu i to punu verziju... yooyo!
problemi.1155 the.edge,
da li je bre moguce da niste u stanju da popravite ili iskljucite nodove? Ono sto mi najvise smeta jeste sto uprava sve radi iz pozadine. Uopste se nisu oglasili za nodove, pa su ih pre neki dan namestili - isto tako ni glasa od njih, pa sada opet nodovi riknuli - niko nista! Pa znas sta, ovo je... bezobrazluk ...najblaze receno. Bre, pa mislim da oni sto drze RA/PCB bbsove imaju bolji hardver od vas. Je$em ti komunisticku drzavu... sve ih pobiti treba. ;< AcCeSS DeNiED
problemi.1156 mika, -> #1155, the.edge
e bre ajde bre smirise malo, koji si kurac zapeo za te nodove ?! evo, da ti kazem sta je problem sa njima: jednostavno se mashina zaglavi i tako i ostane, sve dok se ne resetuje. e sada, za neke "novije" nodove postoji mogucnost da se odglavljuju preko komande (znaci dzak ili nenad sa sistema) a za neke starije (zar nisu svi) mora da s tamo u bigzu pritisne ono crveno dugmence za resetovanje. zato se najvise nodova i najduze traje zaglavljenje preko vikenda ili nekog praznika kada se ne radi... a jedino resenje koje postoji, za te nodove jeste da se prespoje one zive u stekeru (ptt) tako da uvek pokazuje zauzece.. mika
problemi.1157 the.edge, -> #1156, mika
Ne moze user/masina da se zaglavi kad ih bude max 10. na vezi, a nodovi zvone u prazno ili se dobija zvuk zauzeca! Sem toga nisam primetio da se taj problem javlja u toku vikenda, nego stalno. A ti malo pripazi na recnik ili se ne mesaj se u diskusiju. AcCeSS DeNiED
problemi.1158 the.edge, -> #1157, the.edge
U prethodnoj poruci se nalazi greska u textu: "...ili se ne mesaj se u diskusiju. " Ovu poruku sam napisao posto znam da bi bilo debila koji bi ovo quotirali. ;< AcCeSS DeNiED
problemi.1161 senna, -> #1157, the.edge
>Ne moze user/masina da se zaglavi kad ih bude max 10. na vezi, a nodovi >zvone u prazno ili se dobija zvuk zauzeca! >Sem toga nisam primetio da se taj problem javlja u toku vikenda, nego >stalno. Moze da se zaglavi, shto da ne bi moglo.. Ako crkne recimo shesti po redu (ne nod 6 sezama, nego shesti po redu u poshti), prvih pet se napune i sad da bi neko uleteo na sedmi, mora neko da zvoni na shestom tako da bi i shesti bio zauzet, pa da onda poshta prebaci na sedmi, ako je isti slobodan, odnosno osmi, deveti.. koji vec. E sad ako crknu prva dva po redu, kukala majka.. A sad shto ima i idiota koji namerno glave nodove da im se ne bi rachunalo vreme potrosheno u toj sesiji.. To je posebna pricha..
problemi.1162 kostja, -> #1153, silence
=> Evo, da kažem, umesto onih čiji je to posao, da je e-mail proradio i => da su sve zaostale poruke prosleđene na odredišta. Da, poruka sa Pro-a koja mi je trebala je stigla u subotu popodne... a poslata je samo u utorak 13-tog u 22:31.
problemi.1163 kostja, -> #1154, jujo
=> Daj dodji da mene sa HD da ti snimim igricu i to punu verziju... Ma, nisam ja taj... to sam samo odgovorio na poli-jevu poruku. PS. Normalno da imam punu verziju...
problemi.1165 dr.grba, -> #1161, senna
>> A sad shto ima i idiota koji namerno glave nodove da im se ne bi >> rachunalo vreme potrosheno u toj sesiji.. To je posebna pricha.. Zanimljivo: kako to uspevaju da izvedu, leba ti? (:
problemi.1166 ntadic, -> #1164, mika
>> mika >> >> p.s. a ti nemoj da seres ovde po 100 poruka dnevno, pitajuci sta se >> ovo desava. ja pokusam da ti odgovorim a ti mi nesto kenjas.. pa ono, >> ne seri.. sta reci.. Decko, ovde ima i ljudi koji rade i ne mogu da se kace na Sezam pre podne. Kao sto si sam rekao nodovi su zaglavljeni skoro SVAKO poslepodne i definitivno SVAKOG vikenda, iz prostog razloga sto komunjarski Bigz ne ostavlja jednog coveka da resetuje masine koje ispadnu. Moje vreme konektovanja u 95% slucajeva je ispod 5 minuta, toliko mi treba da skinem poruke i postu, i nije u redu da za ceo vidend ne mogu da se zakacim na Sezam da bih to ucinio. p.s. Ne bi trebao da toliko prostacis i vredjas druge korisnike, izmedju ostalog i zato sto je recnik coveka u obrnutoj proporciji sa kolicinom korisnih podataka koje ces dobiti kad budes imao neki problem i izneo ga na Sezam.
problemi.1167 mika, -> #1166, ntadic
:) pa dobro, ja kazem da nije u redu da bude zaglavljeno, ali nije u tome problem, vec sto on (the edge) tvrdi, da ja nisam u pravu (to, za vikend i zaglavljivanje). a za recnik.. bes ga.. nek da ignore kome smeta.. mika
problemi.1168 corgan,
E zasto meni u onom'stat' pishe da imam 0 mb uploadiranih kad sam okachio vec 3 glomazna zapakovana Wav-a.Uverite se u muzici tema alter.
problemi.1169 senna, -> #1165, dr.grba
>>> A sad shto ima i idiota koji namerno glave nodove da im se ne bi >>> rachunalo vreme potrosheno u toj sesiji.. To je posebna pricha.. > >Zanimljivo: kako to uspevaju da izvedu, leba ti? (: Odgovor dobijash na mail.. Da se josh neko ne bi pomamio..
problemi.1170 miskop, -> #1165, dr.grba
>>>> A sad shto ima i idiota koji namerno glave nodove da im se ne bi >>>> rachunalo vreme potrosheno u toj sesiji.. To je posebna pricha.. >> Zanimljivo: kako to uspevaju da izvedu, leba ti? (: Jel' to beše kad se digne tel. slušalica pre nego što se prekine modemska veza?
problemi.1171 miskop, -> #1168, corgan
>> E zasto meni u onom'stat' pishe da imam 0 mb uploadiranih kad sam okachio >> vec 3 glomazna zapakovana Wav-a.Uverite se u muzici tema alter. Ta statistika ti je za tekući mesec, a ti si verovatno, fajlove kačio ranije.
problemi.1172 fantom, -> #1165, dr.grba
>>>>>> A sad shto ima i idiota koji namerno glave nodove da im se ne bi >>>> rachunalo vreme potrosheno u toj sesiji.. To je posebna pricha.. >> Zanimljivo: kako to uspevaju da izvedu, leba ti? (: pazi imas raznih fora za to al necu da pricam da nebi svi culi i onda poceli da zaglavljuju nodove !!! Ali ja mislim da se nodovi u 70% slucajeva zaglave prilikom pucanja veze !!! meni se to desilo bar 20 puta.
problemi.1173 popovics, -> #1170, miskop
▄- Jel' to beše kad se digne tel. slušalica pre nego što ▄- se prekine modemska veza? Ne verujem, mada može da bude... Predpostavljam da se radi o tome da se veza prekine u nekom nezgodnom trenutku ( transfer, priprema za prenos... ). Inače, ako nije tajna ( bar ne velika ) zanimalo bi me tačno kako to rade.
problemi.1174 kenza,
Hi! Jel može neko od sysadm-a da umiri malo gospodina snovak-a u konferenciji mali.oglasi? Dosadilo mi je svaki dan da skidam njegov mail... ;< Poz.