SEZAM.2

19 Dec 1996 - 21 Dec 1999

Topics

  1. obavestenja (43)
  2. pitanja (2339)
  3. problemi (2196)
  4. predlozi (1127)
  5. konferencije (14)
  6. fajlovi (255)
  7. olr (1136)
  8. vote (35)
  9. kritika (1164)
  10. razno (1220)

Messages - problemi

problemi.859 voyager, -> #850, bastion
│ POZOVE ON SEZAMNET I POSLE 12 SEKUNDI POCNE │ DA SE KONEKTUJE! rekoh "POCNE" ALI NECE DA SE │ UKONEKTUJE POSLE NEKIH 20 SEKUNDI PISTANJA!..., │ vec sta se desi... I POCNE ON ISPONOVA DA SE │ KONEKTUJE REDOSLEDOM KAO I PRVIH 20 SEKUNDI └────────────────────────────────────────────────────── Probaj da smanjis brzinu na 4800 a ako nece onda probaj jos manje. │ DA LI SAM JA TOLKI BAKSUS DA MI SE │ MODEM UVEK ZAKACI ZA NEKI POKVARENI SEZAMOV MODEM? └────────────────────────────────────────────────────── Nisi, ima nas jos, tacnije svi clanovi sistema. Voyager
problemi.860 voyager, -> #854, popovics
│ Kako da otpakujem fajlove sa extenziom .a01 ; a02.. koje skinem sa │ Sezama? └────────────────────────────────────────────────────── Isto kao i .arj :) Voyager
problemi.861 saint, -> #857, nenad
=> Jedan modem je juce (prakticno) ispustio dusu. Moguce je da je i => on bio uzrok problemima koji su se javljali. Meni se to u poslednje vreme nije desavalo... Jedino pre negde mesec dana.. Sad jedino sto pozovem pa se niko ne javlja... Kad smo vec kod modema, Da li cete ikad staviti 33600...
problemi.862 bastion, -> #859, voyager
>> Probaj da smanjis brzinu na 4800 a ako nece onda probaj jos >> manje. ...jel?... pa sta ti mislis da ja ocu da svo vreme sjebem na neki fajlic od 100 kb. jebiga meni treba brzina Speed, need more speed! Salu na stranu meni je i 19200 malo a kad uracunas i njihov los modem (Ni jedan nije dobar)...iha-haj... potrosis pola sata ocas posla Zao mi je sto nisam jedini nego se to desava vecini korisnika sezama ALBS - Akcija za Lepsi i Bolji Sezam
problemi.864 saint, -> #862, bastion
Ako si se iznervirao nemoj da psujes...
problemi.865 miskop, -> #853, sigmund
-> Kod mene isto. Pogotovo ujutro. -> I kad se konektuje ima katastrofalan cps. Kod mene baš obrnuto, pre podne sve je ok, ali uveče... Inače cps je ok.
problemi.866 supers, -> #859, voyager
>> │ POZOVE ON SEZAMNET I POSLE 12 SEKUNDI POCNE >> │ DA SE KONEKTUJE! rekoh "POCNE" ALI NECE DA SE >> │ UKONEKTUJE POSLE NEKIH 20 SEKUNDI PISTANJA!..., >> Probaj da smanjis brzinu na 4800 a ako nece onda probaj jos manje. A vlasnik CL modema bi mogao i jedno AT\N2 da stavi u init string.
problemi.867 nenad, -> #856, popovics
> A šta ako nema početnog fajla ? To gde nema početnog fajla je zaostalo od bivšeg file-moderatora koji je imao svoja shvatanja o imenovanju višedelnih arhiva. Dakle sa arhivama je verovatno sve u redu, ali prva se ne zove .ARJ (kako Bog zapoveda ;), već valjda .A01 ili .A00.
problemi.868 sareni,
Sta se desava sa Sezamom danas? Nemoguce ga je dobiti ceo dan!!!
problemi.869 vector,
Ceo dan zvoni u prazno. :)
problemi.870 niko.,
ajme.. Sha se to deshawa sa sez-om ? pa ceo sat sam okreto, i stalno zwoni u prazno.. ajde ljudi, poprawljajte to, nemojte samo da sedite ;) aj niko.
problemi.871 pvlada,
Evo sad dok pišem ovu poruku 11-12h nikako da dobijem sezam, samo zvoni i nikako da se jave modemi na sezamu, pa sam onda počeo da okrećem svaki nod pojedinačno, ali opet ;( Šta se to dešava ? Pozdrav Vlada
problemi.872 miskop,
Brate mili, ovo danas je katastrofa...Ovo se nikad dosad nije desilo... Prvi put sam danas pozvao oko 8:30 i sve do sad, 17:15, zvoni u prazno... Svi nodovi zvone u prazno... Katastrofa... :(( Da li je u cenu pretplate na Sezam uključeno i ovo maltretiranje korisnika?
problemi.873 kenza,
Danas pre podne uzas... :(
problemi.874 vlsadr,
Sta je ovo????!!!! Danas ceo (bukvalno ceo dan ) nisam maogao da dobiojem vezu!!!!!
problemi.876 dzakic, -> #874, vlsadr
> Sta je ovo????!!!! > Danas ceo (bukvalno ceo dan ) nisam maogao da dobiojem vezu!!!!! Zbog velikog broja ovakvih pitanja, da ponovim: danas u Bigzu nije bilo struje od 09:48 do 15:55. Kada je struja konačno došla, nod 3 se nije uspešno inicijalizovao (verovatno se izbrisao bios jer se istrošila baterija na ploči), kao ni poseban nod kome je posao da razmenjuje poštu :(. Nenadu i meni nije dozvoljen ulazak u zgradu van radnog vremena, tako da će ova dva noda proraditi tek u ponedeljak.
problemi.877 voyager, -> #861, saint
│ Da li cete ikad staviti 33600... └────────────────────────────────────────────────────── Mislim da to ne bi imalo nikakvog efekta posto su nam telefonske linije takve kakve su. Zasto onda stavljati modeme 33600 kad se ja, a verujem i dosta korisnika, kaci na 9600 i manje. Ako bi kojim slucajem bilo moguce prebacivanje na neku od "normalnijih centrala", 18* ili 32* onda bi stavljanje 33600 modema bilo dobro. Voyager
problemi.878 voyager, -> #862, bastion
│ pa sta ti mislis da ja ocu da svo vreme sjebem na neki fajlic │ od 100 kb. jebiga meni treba brzina │ Speed, need more speed! └────────────────────────────────────────────────────── Nije to do modema oce li se on connectovati na 14400 ili nece, to je do telefonskih linija, ako su telefonske linije u redu on "mora" da se connectuje na 14400. Znaci zali se PTT-u. Voyager
problemi.879 silence, -> #876, dzakic
> Nenadu i meni nije dozvoljen ulazak u zgradu van radnog vremena, > tako da će ova dva noda proraditi tek u ponedeljak. Hmmm... A, da mi organizujemo jedno spontano, miroljubivo okupljanje ispred zgrade BIGZ-a? Ja ću da ponesem nešto od pribora za vatromet zaostalog od prethodnog ra... vatrometa, pa možemo da prekratimo vreme dok demonstriramo tako što ćemo da vežbamo gađanje Zoljama kancelarije odgovornih direktora. Ha, šta kažete? Ako ima zainteresovanih, možemo da isprobamo i RB, mada mislim da slabo odgovara za ovu namenu...
problemi.880 kenza, -> #876, dzakic
>> kao ni poseban nod kome je posao da razmenjuje postu :(. Jel to znaci da nema poste sa Interneta do ponedeljka?
problemi.881 kovac.alx,
Od petka u 10 casova do danas u nedelju skoro 4 casa posle podne dobijam mail-ove sa interneta, ali bez prikacene datoteke. U cemu je problem? Ima li resenja u skorije vreme?
problemi.882 neetzach,
Gde je senior?
problemi.883 kostja, -> #877, voyager
=> takve kakve su. Zasto onda stavljati modeme 33600 kad se ja, a verujem i => dosta korisnika, kaci na 9600 i manje. Ako bi kojim slucajem bilo moguce => prebacivanje na neku od "normalnijih centrala", 18* ili 32* onda bi Ovo je više za komunikacije, ali... Ko što tebi veza ne šljaka sa Net-om, pa bi voleo da je "ljudska" 18* ili 32* centrala tako drugima sve šljaka ko bog ali zato 18* ili 32* spadaju u "neljudske" centrale.
problemi.884 kostja, -> #876, dzakic
=> Nenadu i meni nije dozvoljen ulazak u zgradu van radnog vremena, => tako da će ova dva noda proraditi tek u ponedeljak. Nakon ovoga ću i ja početi da potpisujem svoje poruke... ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS
problemi.885 ivanl, -> #878, voyager
=> Nije to do modema oce li se on connectovati na 14400 ili nece, to je do => telefonskih linija, ako su telefonske linije u redu on "mora" da se => connectuje na 14400. Znaci zali se PTT-u.
problemi.886 dr.grba, -> #884, kostja
>> Nakon ovoga ću i ja početi da potpisujem svoje poruke... >> >> ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS I šta očekuješ da ćeš postići?
problemi.887 voyager, -> #883, kostja
│ Ko sto tebi veza ne sljaka sa Net-om, pa bi voleo │ da je "ljudska" 18* ili 32* centrala tako drugima │ sve sljaka ko bog ali zato 18* ili 32* spadaju u │ "neljudske" centrale. └────────────────────────────────────────────────────── To je tacno ali slozices se da po kvalitetu nove Alcatel centrale, znaci 18* i 32*, ne mogu da se porede sa 64* centralom (ne znam koji je tip). Voyager
problemi.889 pecanac,
29m »cd w 29m w»dir Nema datoteka. 29m w»cd.. 29m »cd rew 29m rew»cd... 29m »dir Nema datoteka. 29m »dir Nema datoteka. 28m »cd windows 28m windows»dir Nema datoteka. Kako ??
problemi.890 saint, -> #887, voyager
=> To je tacno ali slozices se da po kvalitetu nove Alcatel centrale, => znaci 18* i 32*, ne mogu da se porede sa 64* centralom (ne znam koji je jel moze neko da mi kaze kakva je koja centrala i kakvu centralu koristi cerak
problemi.891 neetzach,
Dobio sam vec tri poruke u kojima kaze "Sadrzaj poruke u datoteci..." a nema datoteke?!
problemi.892 milosh.zorica,
pridružujem se akciji albs veze su katastrofalno loše i spore sada radim na 1200 i ako imam rockwellera na 33.6kb mail je spor sistem umire moramo ga oživeti ovi iz uprave ne čitaju poruke i stavljaju page off dok su na vezi trebo bi neko da zove dišu bigza lično i damu kaže sve i posvađa se ako treba. albs-akcija za lepsi i bolji sezam. ja sam za
problemi.893 n.ceh, -> #892, milosh.zorica
> trebo bi neko da zove dišu bigza lično i damu kaže sve > i posvađa se ako treba. Jel? Smatraš? Idi, svađaj se, ako će ti to značiti nešto. Bar će "diša" da se lepo nasmeje.
problemi.894 kostja, -> #886, dr.grba
=> I šta očekuješ da ćeš postići? Ništa... tek da se zna kako stoje stvari.
problemi.895 milosh.zorica, -> #893, n.ceh
pa treba pokušati sve što se može ne bili akcija uspela dišu boli q**ac za sezamom to znam ali treba pokušati pozdrav albs akciji i ja je podržavam pad od prethodnog dana mi se briše stalno i ako nije prenet. albs ajmo ajde svi u albs akciju ja sam za reforme na sistemu i državnom i ovom sezamovom sezam umire moramo da ga podržimo mi korisnici jer je on tu zbog nas
problemi.896 popovics, -> #895, milosh.zorica
U potpunosti PODRŽAVAM (iako me možda zbog ovoga izbace sa sistema).
problemi.897 milosh.zorica, -> #896, popovics
pa to je baš komunjarski izbacivati neistomišljenike i još više fašizam ima od svih zla po malo.
problemi.898 popovics, -> #897, milosh.zorica
ZNAM, ZNAM.... i potpuno si u pravu...
problemi.899 goxi, -> #877, voyager
>> takve kakve su. Zasto onda stavljati modeme 33600 kad se ja, a verujem >> i dosta korisnika, kaci na 9600 i manje. Ako bi kojim slucajem bilo >> moguce Jedan od tih sam i ja... :(
problemi.900 saint, -> #892, milosh.zorica
=> sistem umire moramo ga oziveti ovi iz uprave ne citaju poruke i => stavljaju page off dok su na vezi Moze Daj negde 20 cigli i rado ce se oni pozabaviti
problemi.901 kenza, -> #896, popovics
>> U potpunosti PODRZAVAM (iako me mozda zbog ovoga izbace sa >> sistema). Ma daj, mozda te zgazi tramvaj u dnevnoj sobi. Ne preterujte.
problemi.902 saint, -> #899, goxi
=> Jedan od tih sam i ja... :( Ja se uvek kacim na 1440 BTW Koji modem imas i koji comm program
problemi.903 popovics, -> #901, kenza
Da, možda sam malčice preterao, ali kad sam se pre 2-3 dana nešto podžapao u CHAT-u sa određenim gospodinom on mi je rek'o da radi u Računarima i da može da uzme moju adresu i da mi dođe na vrata (verovatno da me probije?). Napominjem da njegovog username-a nema u listi u fajlu koji se nalazi u R:\sezam\rsoft\impresum.txt pa ne znam da li je blefirao... P.S Neću otkriti njegov usrename, ali ako pročita poruku 100% sam siguran da će se prepoznati. OD:popovics
problemi.904 nitugard, -> #900, saint
> Daj negde 20 cigli i rado ce se oni pozabaviti I: Miran! Tolikim novcem i PRO može da se napravi! :) II: Što? Zar se zgrada BIGZ-a ruši? Pa gde baš na kompjutere? :) III: Pa, sad... Lično više volim trotil, ali i 20 cigli kamnitita bi trebalo da bude dovoljno... Valjda. :) ++++++ ALBS
problemi.905 n.ceh, -> #895, milosh.zorica
> pad od prethodnog dana mi se briše stalno i ako nije prenet. To je feature, a ne bug. Jesi ti nov ovde? .... Šaraj malo! > > albs ajmo ajde svi u albs akciju > ja sam za reforme na sistemu i državnom i ovom sezamovom Jel tako? Ti si neki opasan baja? > > sezam umire moramo da ga podržimo mi korisnici jer je on tu zbog nas A i poetičan si... nije da nisi. Dajte, ljudi, ova Vladimirova akcija prerasta u cirkus. Sada svako misli da će da napravi revoluciju, i da je to ne_znam_koliko_plemenita stvar. Ova poruka nam je svedok - klinac (pretpostavljam) ukapirao da mu nema pada od juče, i napravio frku... "Pa kako to može? Pa to nije normalno, za šta ja dajem pare, hoću moj pad....". Eee Miloše, da si pročitao uputstvo, znao bi da ti niko nije obećao da će ti pad biti sačuvan. (a i sistem ti izbaci poruku da će _pokušati_ da ga sačuva, ali ti, izgleda, ne znaš ni da čitaš?? Pitam se, zašto ja pišem onda sve ovo? Nema veze... možda nešto i znači. Ako budem napuštao ovaj sistem, to neće biti zbog Nenada, Zaka, ili bilo koga od tih ljudi koje većina smatra odgovornim, već zbog sve većeg broja *KLINACA* koji misle da sve znaju i da im je sve dozvoljeno. Poznato mi je da se svi ovde obraćamo jedni drugima sa "ti", znači, nema persiranja, ali određena doza poštovanja prema starijim korisnicima i njihovim stavovima je, po mom mišljenju, ipak neophodna. Na žalost, takođe mi je jasno da tim klincima niko ne može to da nametne, i da će se neki od njih sad raspisati o ovome.. "ko si ti da meni držiš predavanje, bla bla bla...". Neću odgovarati na takve poruke, ukoliko vidim da su pisane iz nekog nezrelog revolta, a ne kao razumne kritike. Krajnje je vreme da odrastete.
problemi.906 n.ceh, -> #897, milosh.zorica
> pa to je baš komunjarski izbacivati neistomišljenike i još više > fašizam ima od svih zla po malo. A TI ZNAŠ ŠTA JE TO? Majku mu, ja, koji sam pet godina stariji od tebe, ne mogu da kažem za sebe da _znam_ šta je / kakav je bio komunizam, a TI ćeš ovde da mi držiš predavanje kako je komunjarski raditi nešto? Čisto sumnjam da si to naučio u školi, zato što nisi naučio ni da pišeš kako treba.
problemi.907 n.ceh, -> #896, popovics
> U potpunosti PODRŽAVAM (iako me možda zbog ovoga izbace sa sistema). A i ti si mi cvećka... tu si mesec dana, i odma' bi da praviš čuda. Gušter, ćuti!
problemi.908 popovics, -> #907, n.ceh
Možda NISAM cvećka, ali sam još manje budala ili "gušter". Ja sam 100% siguran da si i ti ovako počinjao i da bi stoga trebao da imaš bar malo razmevanja. Takođe mislim da ova diskusija NIJE za ovu temu, pa i konferenciju. NE NEPRIJATELJSIKI od:popovics
problemi.909 fantom,
>>> pa to je bas komunjarski izbacivati neistomisljenike i jos vise Ti bas znas sta je komunizam , ovo sto neki pricaju komunisti ovo komunisti ono , A da te pitam sta je falilo onim pravim komunistima !
problemi.910 kenza, -> #905, n.ceh
>> od tih ljudi koje vecina smatra odgovornim, vec zbog sve veceg broja >> *KLINACA* Jedan ignore cini zivot mnogo lepsim i laksim. Mislite o tome ;)
problemi.911 goxi, -> #902, saint
>> Ja se uvek kacim na 1440 >> >> BTW Koji modem imas i koji comm program Modem: UMC 14400 Comm. prog.: TM FOR Win 1.10 i TM for DOS 4.21.
problemi.912 saint, -> #911, goxi
=> Modem: UMC 14400 => Comm. prog.: TM FOR Win 1.10 i TM for DOS 4.21. Baci modem
problemi.913 n.ceh, -> #910, kenza
> >> od tih ljudi koje vecina smatra odgovornim, vec zbog sve veceg broja > >> *KLINACA* > Jedan ignore cini zivot mnogo lepsim i laksim. Mislite o tome ;) Pasivni otpor? To jeste lakši put, i na kraju će mi to biti, izgleda, jedino rešenje. Pomislio sam u trenutku da mogu nešto da promenim...
problemi.914 gligo, -> #897, milosh.zorica
> pa to je bas komunjarski izbacivati neistomisljenike i jos vise > fasizam ima od svih zla po malo. Jel' mozes malo da objasnis ovo prvo ? Nekada se u skoli drugacije ucilo :)
problemi.915 drejk, -> #907, n.ceh
A i ti si mi cvecka... tu si mesec dana, i odma' bi da pravis cuda. Guster, cuti! ----------------------------------- U globalu si u pravu, al bre isqliraj malo Cheh. Jes da su bre klinci, i da mnogo gledaju dnevnik i slushaju vesele govornike, ali bre napao si ih svom zhestinom. P.S. Ako prochitash izmedju redova videces da je ovo reply podrske ;)))
problemi.916 kostja, -> #912, saint
=> Baci modem "Ala si ga posavetovao... svaka ti čast" Ja imam dotični UMC i za svo ovo vreme veza sa Sezamom mi je 14.4 V42bis bez i trunkice smetnji. P.S. Da i ja dam jedan "dobar" savet. Menjaj stan, ma koliki bio, za bilo kakav u blokovima (makar i garsonjera) i nećeš imati problema sa Sezamom. ;)
problemi.917 epson, -> #912, saint
│ Baci modem └───────────────────────────────────────────────── :))))))
problemi.918 kenza, -> #913, n.ceh
>> Pomislio sam u trenutku da mogu nesto da promenim... Naravno, ignore nije tu sam radi sebe. Vredi pokusati i reci coveku: "Vidis to je tako, ono nije u redu da radis itd." ali na kraju ipak su mi moji zivci najdrazi ;) Poz.
problemi.919 kostja,
Moram da cenjemom auditorijumu priopštim da sam i ja jutros (četrvrtak) imao problem sa UL exec-a. Imao sam nesreću da se dva puta ulogujem na node 14 i nikako nije hteo da prihvati exec. Tačnije, koliko mi se čini nije hteo da prihvati exec duži od 4k.
problemi.920 goxi, -> #912, saint
>> Baci modem :))) A koji da kupim?!
problemi.921 goxi, -> #910, kenza
>> Jedan ignore cini zivot mnogo lepsim i laksim. Mislite o tome ;) :)
problemi.922 saint, -> #920, goxi
=> A koji da kupim?! Neki 33600
problemi.923 dr.grba, -> #894, kostja
>> => I šta očekuješ da ćeš postići? >> >> Ništa... tek da se zna kako stoje stvari. Axa... I da li se saznalo kako stoje stvari?
problemi.924 livan,
Čini mi se da postoji neki problem sa pakovanjem PAD-a. Danas sam dva puta skidao PAD sa PAD DO i oba puta mi je prijavio BAD CRC prilikom raspakivanja. To mi se ranije nije dešavalo. Za svaki slučaj sam uradio i PAD DO textpad /b, da vidim da li je do loše veze ili nečeg drugog. Arhiva NET*.ARJ je bila neupotrebljiva oba puta, a TEXTPAD je sasvim pristojno skinut. Rekao bih da nije u pitanju loša veza. Znači,...
problemi.925 popovics, -> #922, saint
Šta će mu 36600, kada Sezam ima modeme od 14400? Ja imam 36600, ali šta mi vredi?
problemi.926 kostja, -> #923, dr.grba
=> Axa... I da li se saznalo kako stoje stvari? Jadno, bedno i očigledno...
problemi.927 bastion, -> #925, popovics
>> Sta ce mu 36600, kada Sezam ima modeme od 14400? Ja imam >> 36600, ali sta mi vredi? Ma sta tebe briga sta ce on da kupi! Jel trosi tvoje pare? Ako nisi znao, postoji i nesto vece i bolje od sezama i zove se "mreza svih mreza" iliti INTERNET! A i za prenosenje podataka sa drugim ljudima brzina je znacajna! Ti imas 33600 pa se zalis nama! Zali se ptt-u! Imas "konja" a vise ti odgovara "magarcina"! P.S.:Neznam sto tebi smeta da on kupi modem 33600!?
problemi.928 popovics, -> #927, bastion
OK, meni ne smeta da čovek kupi modem od 36600, ali njege konkretno na Sezam-u NEMOŽE da iskoristi. Inače kakvog konja pominješ? P.S. Što si uvek spremanda se svađaš sa svakim ko nije istog mišljenja?
problemi.929 saint, -> #927, bastion
=> Ma sta tebe briga sta ce on da kupi! Jel trosi tvoje pare? => Ako nisi znao, postoji i nesto vece i bolje od sezama i zove => se "mreza svih mreza" iliti INTERNET!
problemi.930 miskop, -> #929, saint
->=> Ma sta tebe briga sta ce on da kupi! Jel trosi tvoje pare? ->=> Ako nisi znao, postoji i nesto vece i bolje od sezama i zove ->=> se "mreza svih mreza" iliti INTERNET! E saint ti si car, koliko si do sad ostavio 'praznih' poruka, tj. samo citiran deo poruke na koju odgovaraš, to samo ti znaš... Batali taj Senior...
problemi.931 saint, -> #930, miskop
=> E saint ti si car, koliko si do sad ostavio 'praznih' poruka, tj. => samo citiran deo poruke na koju odgovaras, to samo ti znas... => Batali taj Senior... Znam... Na primer ja samo da citiram nesto i on mi cak i ako ja ni ne napisem nista lupi to u EXEC...
problemi.932 bastion, -> #928, popovics
>> na Sezam-u NEMOZE da iskoristi. Inace kakvog konja pominjes? Kada se sa neceg boljeg predje na losije stariji "pametniji" ljudi u Srbiji kazu:"Preso si sa konja na magarca" Znam da ti nisi nista menjao ali si pominjao (hvalio) sporiji modem (magarca - u ovom slucaju) a nipodastavao brzi modem (konja - u ovom slucaju) >> P.S. Sto si uvek spremanda se svadas sa svakim ko nije istog >> misljenja? Nesvadjam se s nikim! Cak "cenim" one sa suprotnim misljenjem!
problemi.933 nitugard,
Jedan nod izgleda ima problema sa shakeovanjem. Diže slušalicu, pišti ali ne uspostavlja vezu.
problemi.934 pvlada, -> #933, nitugard
> Diže slušalicu, pišti ali ne uspostavlja vezu. Mora da je 14 ;) Pozdrav Vlada
problemi.935 supers, -> #931, saint
>> Na primer ja samo da citiram nesto i on mi cak i ako ja ni >> ne napisem nista lupi to u EXEC... Ima jedan lek. Da malo više paziš, umesto da očekuješ od veštačke inteligencije Seniora da eliminiše prazne poruke :)
problemi.936 miskop,
Opet zvoni u praznoooo...
problemi.937 silence, -> #933, nitugard
> Jedan nod izgleda ima problema sa shakeovanjem. > Diže slušalicu, pišti ali ne uspostavlja vezu. Ja se žalio i D. Zakiću na to i čak mu slao tonski snimak takvog faličnog shake-a, al' na tome ostade... Izgleda da nisu sposobni da ga oprave, mada bi mogli makar da kažu o čemu se radi i zašto ga makar ne penzionišu...
problemi.938 saint, -> #935, supers
=> Ima jedan lek. Da malo vise pazis, umesto da ocekujes od vestacke => inteligencije Seniora da eliminise prazne poruke :) Pazim ja al ponekad mi promakne...
problemi.939 saint, -> #936, miskop
=> Opet zvoni u praznoooo... I meniiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
problemi.940 kostja, -> #934, pvlada
=> Mora da je 14 ;) Da, stvarno bi trebalo nešto uraditi sa njim. Možda bi bilo zgodno videti u log-u koji nod odgovara na najmanje poziva, pa zameniti tel. kabliće njega i noda 14.
problemi.941 plejboj, -> #940, kostja
> => Mora da je 14 ;) Sigurno je the mother fucking nod 14. > Da, stvarno bi trebalo nesto uraditi sa njim. Da, stvarno bi ga trebalo baciti u djubre. > Mozda bi bilo zgodno videti u log-u koji nod > odgovara na najmanje poziva, pa zameniti tel. > kablice njega i noda 14. DJUBRE ! I to mu je mnogo.
problemi.942 pzeljko,
Sta se desava sa FTP-om, stize posta ali bez prikacenih fajlova. Zeljko
problemi.943 pecanac,
node 14 rules ;(
problemi.944 ksanyi,
HI! IMAM MALI PROBLEM. DALI NA SEZMU POSTOJI KONFERENCIJA ILI GRUPA O NEURONSKIM MREŽAMA I PRIMENI U POGONIMA AUTOMATSKOG UPRAVLJANJA? KONKRETNO ME ZANIMA ZAMENA PI REGULATORA KOD DC MOTORA. UNAPRED HVALA.
problemi.945 sani., -> #944, ksanyi
Nisam cuo za nikakvu conferenciju o neuronskim mrezama a cisto sumljam da ima i grupa posvecenih toj temi !
problemi.946 dzakic, -> #937, silence
> Ja se žalio i D. Zakiću na to i čak mu slao tonski snimak takvog > faličnog shake-a, al' na tome ostade... Izgleda da nisu sposobni da ga > oprave, mada bi mogli makar da kažu o čemu se radi i zašto ga makar ne > penzionišu... Čuo sam tonski snimak i jedino što sam mogao da uradim jeste da pogledam u statistici da li postoji (još neki) nod koji ne uspeva da uspostavi vezu. Naime, pre nekoliko dana je primećen kvar modema na nodu 13, kada je isti zamenjen. Ukoliko je snimak nešto svežiji, mogu samo da zaključim da sa tvojim modemom nešto nije u redu, jer sada svi modemi rade i normalno uspostavljaju vezu.
problemi.947 n.ceh, -> #944, ksanyi
> HI! > IMAM MALI PROBLEM. Šta to? Stalno vičeš?
problemi.948 mihailod, -> #944, ksanyi
> DALI NA SEZMU POSTOJI KONFERENCIJA ILI GRUPA O NEURONSKIM MREZAMA > I PRIMENI U POGONIMA AUTOMATSKOG UPRAVLJANJA? KONKRETNO ME ZANIMA > ZAMENA PI REGULATORA KOD DC MOTORA. Nije za ovu konferenciju, ali bicu kratak. Imam nesto literature o NN i Fuzzy logici (koja je bitna za razne probleme upravljanja). Za info, upotrebi temu matematika ili mail.
problemi.949 ntadic,
Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec.
problemi.950 dzakic, -> #949, ntadic
> Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec. Koliko vidim iz sistemskih logova, sve funkcioniše kako treba. Ovu poruku šaljem iz exec-a. Pokušaj da daš više podataka, pa da vidimo u čemu može biti problem.
problemi.951 pvlada, -> #949, ntadic
> Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec. Ja sam juče oko 10h imao probleme sa down-loadom, tj. bio sam na nodu 4 i kada bi stavio do ime.ext počeo bi mi transfer i odmah bi se završio uz poruku "prenos uspešan". Kada sam pozvao ponovo i mislim da sam se ulogovao na nod 1, bilo je sve ok. Pozdrav Vlada
problemi.952 ntadic, -> #950, dzakic
>>> Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec. >> >> Koliko vidim iz sistemskih logova, sve funkcioniše kako treba. >> Ovu poruku šaljem iz exec-a. Pokušaj da daš više podataka, pa da >> vidimo u čemu može biti problem. Mislim da znam u cemu je problem: poslao sam reply na poruku koju je moderator u medjuvremenu izbrisao. Mozda je to... Ovo ide takodje iz exec-a.
problemi.953 ksanyi, -> #947, n.ceh
> HI! > IMAM MALI PROBLEM. > > Šta to? Stalno vičeš? Ovo je prvi put da sam pisao u bilo koju konferenciju!
problemi.954 n.ceh, -> #953, ksanyi
> > IMAM MALI PROBLEM. > > Šta to? Stalno vičeš? > Ovo je prvi put da sam pisao u bilo koju konferenciju! Velika slova... sad je već bolje.
problemi.955 zoxy, -> #944, ksanyi
> DALI NA SEZMU POSTOJI KONFERENCIJA ILI GRUPA O NEURONSKIM MREZAMA I PRIMENI Neuronske mreze? :))) Pa znas li ti prosek godina ovde...?!?! btw. uprava, maki...imate li stvarno takvu statistiku?
problemi.956 zoxy, -> #953, ksanyi
>> IMAM MALI PROBLEM. >> >> Sta to? Stalno vices? > > Ovo je prvi put da sam pisao u bilo koju konferenciju! Xm..da... To je problem o kojem sam pokusavao da vas isprovociram da se popricamo pre mozda godinu dana.. Postoje dve krajnosti: -ili klinci "novopeceni i bezobrazni" (kako rece neko malopre) bas ne umeju da se ponasaju kao novopeceni, pa psuju, sume, ne postuju bonton, jednom recju talasaju -ili "matorci" na netu glume tatu svojim pridikama i kritikama ocekujuci da ih novajlije ljube u ***** zbog znanja, staza, cega li vec... Najmanje je onih izmedju... :(((( A citanje svakojakog, ume da zamara.....
problemi.957 qpele, -> #956, zoxy
Zo> -ili klinci "novopeceni i bezobrazni" (kako rece neko malopre) bas ne Zo> umeju da se ponasaju kao novopeceni, pa psuju, sume, ne postuju bonton, Zo> jednom recju talasaju Zo> -ili "matorci" na netu glume tatu svojim pridikama i kritikama Zo> ocekujuci da ih novajlije ljube u ***** zbog znanja, staza, cega li Zo> vec... U tome je i char ( i string :) ) ovakve komunikacije, mozes da pricas sta hoces, a ako te neko svojim ponasanjem nervira, uvek postoji ignore.
problemi.959 pvlada,
Šta se ovo dešava, prvo napiše mi jedan korisnik mail i pošalje mi neki fajl, i posle toga mi napiše još jedan i prikači još jedan fajl i ja dobijem sysm da sam dobio novu poruku i mail, ali kad stavim ma l nema poruke, stavim sysm ni tamo nema, pogleda taj korisnik kad ono nema poruke. Prekinem ja vezu, posle 30h (tj. sad) pozovem ponovo i da pošaljem poruku, lepo mi se izvrši exec, napioše da sam poslao mail, ali kad pogledam nema poruke, šta se do dešava, zašo ne radi MAIL ? Vlada
problemi.960 emajsijuen,
Conf:SEZAMNET.2» ..Time Sub 11.10.97 13:22 Na vezi: 1 min 33 sec. Do kraja: 24 min 45 sec. Ukupno za danas je ostalo: 19 min 45 sec. C c c...
problemi.961 goxi,
Pogledajte ovo: >ma Mail>wr goxi --- Mail info primaoca: --------------------------- Ajde pisi pisi, nista nece da ti fali.... --------------------------------------------------- Poruka za goxi. Do kraja 7 min 55 sec. (Kraj poruke Ctrl-Z, Ctrl-D ili . na pocetku reda) ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ HI! Poruka (Snimi/Ponisti/Listaj/Nastavi)? s Poruka pod brojem 44819. Mail> Nova poruka broj 44819 od goxi upravo stigla. Mail>lis Nema poruka. Mail>e > ----------CUT---------- Ha! Sta kaze uprava na ovo??? Ocigledno je da mail ne funkcionise kako treba. Ajd'
problemi.962 gligo, -> #961, goxi
> HI! > Poruka (Snimi/Ponisti/Listaj/Nastavi)? s > Poruka pod brojem 44819. > Mail> > Nova poruka broj 44819 od goxi upravo stigla. A ti u slobodno vreme saljes mail-ove sam sebi a? ;)