problemi.859voyager,
-> #850, bastion│ POZOVE ON SEZAMNET I POSLE 12 SEKUNDI POCNE
│ DA SE KONEKTUJE! rekoh "POCNE" ALI NECE DA SE
│ UKONEKTUJE POSLE NEKIH 20 SEKUNDI PISTANJA!...,
│ vec sta se desi... I POCNE ON ISPONOVA DA SE
│ KONEKTUJE REDOSLEDOM KAO I PRVIH 20 SEKUNDI
└──────────────────────────────────────────────────────
Probaj da smanjis brzinu na 4800 a ako nece onda probaj jos manje.
│ DA LI SAM JA TOLKI BAKSUS DA MI SE
│ MODEM UVEK ZAKACI ZA NEKI POKVARENI SEZAMOV MODEM?
└──────────────────────────────────────────────────────
Nisi, ima nas jos, tacnije svi clanovi sistema.
Voyager
problemi.860voyager,
-> #854, popovics│ Kako da otpakujem fajlove sa extenziom .a01 ; a02.. koje skinem sa
│ Sezama?
└──────────────────────────────────────────────────────
Isto kao i .arj :)
Voyager
problemi.861saint,
-> #857, nenad=> Jedan modem je juce (prakticno) ispustio dusu. Moguce je da je i
=> on bio uzrok problemima koji su se javljali.
Meni se to u poslednje vreme nije desavalo...
Jedino pre negde mesec dana..
Sad jedino sto pozovem pa se niko ne javlja...
Kad smo vec kod modema,
Da li cete ikad staviti 33600...
problemi.862bastion,
-> #859, voyager>> Probaj da smanjis brzinu na 4800 a ako nece onda probaj jos
>> manje.
...jel?...
pa sta ti mislis da ja ocu da svo vreme sjebem na neki fajlic
od 100 kb. jebiga meni treba brzina
Speed, need more speed!
Salu na stranu meni je i 19200 malo a kad uracunas i
njihov los modem (Ni jedan nije dobar)...iha-haj...
potrosis pola sata ocas posla
Zao mi je sto nisam jedini nego se to desava vecini
korisnika sezama
ALBS - Akcija za Lepsi i Bolji Sezam
problemi.864saint,
-> #862, bastion
Ako si se iznervirao nemoj da psujes...
problemi.865miskop,
-> #853, sigmund-> Kod mene isto. Pogotovo ujutro.
-> I kad se konektuje ima katastrofalan cps.
Kod mene baš obrnuto, pre podne sve je ok, ali uveče...
Inače cps je ok.
problemi.866supers,
-> #859, voyager>> │ POZOVE ON SEZAMNET I POSLE 12 SEKUNDI POCNE
>> │ DA SE KONEKTUJE! rekoh "POCNE" ALI NECE DA SE
>> │ UKONEKTUJE POSLE NEKIH 20 SEKUNDI PISTANJA!...,
>> Probaj da smanjis brzinu na 4800 a ako nece onda probaj jos manje.
A vlasnik CL modema bi mogao i jedno AT\N2 da stavi u init string.
problemi.867nenad,
-> #856, popovics> A šta ako nema početnog fajla ?
To gde nema početnog fajla je zaostalo od bivšeg file-moderatora
koji je imao svoja shvatanja o imenovanju višedelnih arhiva.
Dakle sa arhivama je verovatno sve u redu, ali prva se ne zove
.ARJ (kako Bog zapoveda ;), već valjda .A01 ili .A00.
problemi.868sareni,
Sta se desava sa Sezamom danas?
Nemoguce ga je dobiti ceo dan!!!
problemi.869vector,
Ceo dan zvoni u prazno. :)
problemi.870niko.,
ajme..
Sha se to deshawa sa sez-om ?
pa ceo sat sam okreto, i stalno zwoni u prazno..
ajde ljudi, poprawljajte to, nemojte samo da sedite ;)
aj
niko.
problemi.871pvlada,
Evo sad dok pišem ovu poruku 11-12h nikako da dobijem sezam, samo zvoni
i nikako da se jave modemi na sezamu, pa sam onda počeo da okrećem svaki
nod pojedinačno, ali opet ;(
Šta se to dešava ?
Pozdrav Vlada
problemi.872miskop,
Brate mili, ovo danas je katastrofa...Ovo se nikad dosad nije desilo...
Prvi put sam danas pozvao oko 8:30 i sve do sad, 17:15, zvoni u prazno...
Svi nodovi zvone u prazno...
Katastrofa... :((
Da li je u cenu pretplate na Sezam uključeno i ovo maltretiranje korisnika?
problemi.873kenza,
Danas pre podne uzas... :(
problemi.874vlsadr,
Sta je ovo????!!!!
Danas ceo (bukvalno ceo dan ) nisam maogao da dobiojem vezu!!!!!
problemi.876dzakic,
-> #874, vlsadr> Sta je ovo????!!!!
> Danas ceo (bukvalno ceo dan ) nisam maogao da dobiojem vezu!!!!!
Zbog velikog broja ovakvih pitanja, da ponovim: danas u Bigzu nije
bilo struje od 09:48 do 15:55.
Kada je struja konačno došla, nod 3 se nije uspešno inicijalizovao
(verovatno se izbrisao bios jer se istrošila baterija na ploči),
kao ni poseban nod kome je posao da razmenjuje poštu :(.
Nenadu i meni nije dozvoljen ulazak u zgradu van radnog vremena,
tako da će ova dva noda proraditi tek u ponedeljak.
problemi.877voyager,
-> #861, saint│ Da li cete ikad staviti 33600...
└──────────────────────────────────────────────────────
Mislim da to ne bi imalo nikakvog efekta posto su nam telefonske linije
takve kakve su. Zasto onda stavljati modeme 33600 kad se ja, a verujem i
dosta korisnika, kaci na 9600 i manje. Ako bi kojim slucajem bilo moguce
prebacivanje na neku od "normalnijih centrala", 18* ili 32* onda bi
stavljanje 33600 modema bilo dobro.
Voyager
problemi.878voyager,
-> #862, bastion│ pa sta ti mislis da ja ocu da svo vreme sjebem na neki fajlic
│ od 100 kb. jebiga meni treba brzina
│ Speed, need more speed!
└──────────────────────────────────────────────────────
Nije to do modema oce li se on connectovati na 14400 ili nece, to je do
telefonskih linija, ako su telefonske linije u redu on "mora" da se connectuje
na 14400. Znaci zali se PTT-u.
Voyager
problemi.879silence,
-> #876, dzakic> Nenadu i meni nije dozvoljen ulazak u zgradu van radnog vremena,
> tako da će ova dva noda proraditi tek u ponedeljak.
Hmmm... A, da mi organizujemo jedno spontano, miroljubivo okupljanje
ispred zgrade BIGZ-a? Ja ću da ponesem nešto od pribora za vatromet
zaostalog od prethodnog ra... vatrometa, pa možemo da prekratimo vreme
dok demonstriramo tako što ćemo da vežbamo gađanje Zoljama kancelarije
odgovornih direktora. Ha, šta kažete? Ako ima zainteresovanih, možemo da
isprobamo i RB, mada mislim da slabo odgovara za ovu namenu...
problemi.880kenza,
-> #876, dzakic>> kao ni poseban nod kome je posao da razmenjuje postu :(.
Jel to znaci da nema poste sa Interneta do ponedeljka?
problemi.881kovac.alx,
Od petka u 10 casova do danas u nedelju skoro 4 casa posle
podne dobijam mail-ove sa interneta, ali bez prikacene datoteke.
U cemu je problem? Ima li resenja u skorije vreme?
problemi.882neetzach,
Gde je senior?
problemi.883kostja,
-> #877, voyager=> takve kakve su. Zasto onda stavljati modeme 33600 kad se ja, a verujem i
=> dosta korisnika, kaci na 9600 i manje. Ako bi kojim slucajem bilo moguce
=> prebacivanje na neku od "normalnijih centrala", 18* ili 32* onda bi
Ovo je više za komunikacije, ali...
Ko što tebi veza ne šljaka sa Net-om, pa bi voleo
da je "ljudska" 18* ili 32* centrala tako drugima
sve šljaka ko bog ali zato 18* ili 32* spadaju u
"neljudske" centrale.
problemi.884kostja,
-> #876, dzakic=> Nenadu i meni nije dozvoljen ulazak u zgradu van radnog vremena,
=> tako da će ova dva noda proraditi tek u ponedeljak.
Nakon ovoga ću i ja početi da potpisujem svoje poruke...
ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS
problemi.885ivanl,
-> #878, voyager=> Nije to do modema oce li se on connectovati na 14400 ili nece, to je do
=> telefonskih linija, ako su telefonske linije u redu on "mora" da se
=> connectuje na 14400. Znaci zali se PTT-u.
problemi.886dr.grba,
-> #884, kostja>> Nakon ovoga ću i ja početi da potpisujem svoje poruke...
>>
>> ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS - ALBS
I šta očekuješ da ćeš postići?
problemi.887voyager,
-> #883, kostja│ Ko sto tebi veza ne sljaka sa Net-om, pa bi voleo
│ da je "ljudska" 18* ili 32* centrala tako drugima
│ sve sljaka ko bog ali zato 18* ili 32* spadaju u
│ "neljudske" centrale.
└──────────────────────────────────────────────────────
To je tacno ali slozices se da po kvalitetu nove Alcatel centrale, znaci
18* i 32*, ne mogu da se porede sa 64* centralom (ne znam koji je tip).
Voyager
problemi.889pecanac,
29m »cd w
29m w»dir
Nema datoteka.
29m w»cd..
29m »cd rew
29m rew»cd...
29m »dir
Nema datoteka.
29m »dir
Nema datoteka.
28m »cd windows
28m windows»dir
Nema datoteka.
Kako ??
problemi.890saint,
-> #887, voyager=> To je tacno ali slozices se da po kvalitetu nove Alcatel centrale,
=> znaci 18* i 32*, ne mogu da se porede sa 64* centralom (ne znam koji je
jel moze neko da mi kaze kakva je koja centrala
i kakvu centralu koristi cerak
problemi.891neetzach,
Dobio sam vec tri poruke u kojima kaze "Sadrzaj poruke u datoteci..."
a nema datoteke?!
problemi.892milosh.zorica,
pridružujem se akciji albs
veze su katastrofalno loše i spore sada radim na 1200 i ako imam
rockwellera na 33.6kb
mail je spor
sistem umire moramo ga oživeti ovi iz uprave ne čitaju poruke i
stavljaju page off dok su na vezi
trebo bi neko da zove dišu bigza lično i damu kaže sve
i posvađa se ako treba.
albs-akcija za lepsi i bolji sezam.
ja sam za
problemi.893n.ceh,
-> #892, milosh.zorica> trebo bi neko da zove dišu bigza lično i damu kaže sve
> i posvađa se ako treba.
Jel? Smatraš?
Idi, svađaj se, ako će ti to značiti nešto. Bar će "diša" da se lepo nasmeje.
problemi.894kostja,
-> #886, dr.grba=> I šta očekuješ da ćeš postići?
Ništa... tek da se zna kako stoje stvari.
problemi.895milosh.zorica,
-> #893, n.cehpa treba pokušati sve što se može ne bili akcija uspela
dišu boli q**ac za sezamom to znam ali treba pokušati
pozdrav albs akciji
i ja je podržavam
pad od prethodnog dana mi se briše stalno i ako nije prenet.
albs ajmo ajde svi u albs akciju
ja sam za reforme na sistemu i državnom i ovom sezamovom
sezam umire moramo da ga podržimo mi korisnici jer je on tu zbog nas
problemi.896popovics,
-> #895, milosh.zoricaU potpunosti PODRŽAVAM (iako me možda zbog ovoga izbace sa
sistema).
problemi.897milosh.zorica,
-> #896, popovicspa to je baš komunjarski izbacivati neistomišljenike i još više
fašizam ima od svih zla po malo.
problemi.898popovics,
-> #897, milosh.zoricaZNAM, ZNAM.... i potpuno si u pravu...
problemi.899goxi,
-> #877, voyager>> takve kakve su. Zasto onda stavljati modeme 33600 kad se ja, a verujem
>> i dosta korisnika, kaci na 9600 i manje. Ako bi kojim slucajem bilo
>> moguce
Jedan od tih sam i ja... :(
problemi.900saint,
-> #892, milosh.zorica=> sistem umire moramo ga oziveti ovi iz uprave ne citaju poruke i
=> stavljaju page off dok su na vezi
Moze
Daj negde 20 cigli i rado ce se oni pozabaviti
problemi.901kenza,
-> #896, popovics>> U potpunosti PODRZAVAM (iako me mozda zbog ovoga izbace sa
>> sistema).
Ma daj, mozda te zgazi tramvaj u dnevnoj sobi. Ne preterujte.
problemi.902saint,
-> #899, goxi=> Jedan od tih sam i ja... :(
Ja se uvek kacim na 1440
BTW Koji modem imas i koji comm program
problemi.903popovics,
-> #901, kenzaDa, možda sam malčice preterao, ali kad sam se pre 2-3 dana nešto
podžapao u CHAT-u sa određenim gospodinom on mi je rek'o da radi u
Računarima i da može da uzme moju adresu i da mi dođe na vrata
(verovatno da me probije?). Napominjem da njegovog username-a nema
u listi u fajlu koji se nalazi u R:\sezam\rsoft\impresum.txt pa ne
znam da li je blefirao...
P.S Neću otkriti njegov usrename, ali ako pročita poruku 100% sam
siguran da će se prepoznati.
OD:popovics
problemi.904nitugard,
-> #900, saint> Daj negde 20 cigli i rado ce se oni pozabaviti
I: Miran! Tolikim novcem i PRO može da se napravi! :)
II: Što? Zar se zgrada BIGZ-a ruši? Pa gde baš na kompjutere? :)
III: Pa, sad... Lično više volim trotil, ali i 20 cigli kamnitita
bi trebalo da bude dovoljno... Valjda. :)
++++++
ALBS
problemi.905n.ceh,
-> #895, milosh.zorica> pad od prethodnog dana mi se briše stalno i ako nije prenet.
To je feature, a ne bug. Jesi ti nov ovde? .... Šaraj malo!
>
> albs ajmo ajde svi u albs akciju
> ja sam za reforme na sistemu i državnom i ovom sezamovom
Jel tako? Ti si neki opasan baja?
>
> sezam umire moramo da ga podržimo mi korisnici jer je on tu zbog nas
A i poetičan si... nije da nisi.
Dajte, ljudi, ova Vladimirova akcija prerasta u cirkus. Sada svako misli da će
da napravi revoluciju, i da je to ne_znam_koliko_plemenita stvar. Ova poruka
nam je svedok - klinac (pretpostavljam) ukapirao da mu nema pada od juče, i
napravio frku... "Pa kako to može? Pa to nije normalno, za šta ja dajem pare,
hoću moj pad....".
Eee Miloše, da si pročitao uputstvo, znao bi da ti niko nije obećao da će ti
pad biti sačuvan. (a i sistem ti izbaci poruku da će _pokušati_ da ga sačuva,
ali ti, izgleda, ne znaš ni da čitaš?? Pitam se, zašto ja pišem onda sve ovo?
Nema veze... možda nešto i znači.
Ako budem napuštao ovaj sistem, to neće biti zbog Nenada, Zaka, ili bilo koga
od tih ljudi koje većina smatra odgovornim, već zbog sve većeg broja *KLINACA*
koji misle da sve znaju i da im je sve dozvoljeno. Poznato mi je da se svi
ovde obraćamo jedni drugima sa "ti", znači, nema persiranja, ali određena doza
poštovanja prema starijim korisnicima i njihovim stavovima je, po mom
mišljenju, ipak neophodna.
Na žalost, takođe mi je jasno da tim klincima niko ne može to da nametne, i da
će se neki od njih sad raspisati o ovome.. "ko si ti da meni držiš predavanje,
bla bla bla...". Neću odgovarati na takve poruke, ukoliko vidim da su pisane
iz nekog nezrelog revolta, a ne kao razumne kritike.
Krajnje je vreme da odrastete.
problemi.906n.ceh,
-> #897, milosh.zorica> pa to je baš komunjarski izbacivati neistomišljenike i još više
> fašizam ima od svih zla po malo.
A TI ZNAŠ ŠTA JE TO?
Majku mu, ja, koji sam pet godina stariji od tebe, ne mogu da kažem za sebe da
_znam_ šta je / kakav je bio komunizam, a TI ćeš ovde da mi držiš predavanje
kako je komunjarski raditi nešto?
Čisto sumnjam da si to naučio u školi, zato što nisi naučio ni da pišeš kako
treba.
problemi.907n.ceh,
-> #896, popovics> U potpunosti PODRŽAVAM (iako me možda zbog ovoga izbace sa sistema).
A i ti si mi cvećka... tu si mesec dana, i odma' bi da praviš čuda.
Gušter, ćuti!
problemi.908popovics,
-> #907, n.cehMožda NISAM cvećka, ali sam još manje budala ili "gušter". Ja sam
100% siguran da si i ti ovako počinjao i da bi stoga trebao da imaš
bar malo razmevanja. Takođe mislim da ova diskusija NIJE za ovu
temu, pa i konferenciju.
NE NEPRIJATELJSIKI od:popovics
problemi.909fantom,
>>> pa to je bas komunjarski izbacivati neistomisljenike i jos vise
Ti bas znas sta je komunizam , ovo sto neki pricaju komunisti ovo
komunisti ono , A da te pitam sta je falilo onim pravim komunistima !
problemi.910kenza,
-> #905, n.ceh>> od tih ljudi koje vecina smatra odgovornim, vec zbog sve veceg broja
>> *KLINACA*
Jedan ignore cini zivot mnogo lepsim i laksim. Mislite o tome ;)
problemi.911goxi,
-> #902, saint>> Ja se uvek kacim na 1440
>>
>> BTW Koji modem imas i koji comm program
Modem: UMC 14400
Comm. prog.: TM FOR Win 1.10 i TM for DOS 4.21.
problemi.912saint,
-> #911, goxi=> Modem: UMC 14400
=> Comm. prog.: TM FOR Win 1.10 i TM for DOS 4.21.
Baci modem
problemi.913n.ceh,
-> #910, kenza> >> od tih ljudi koje vecina smatra odgovornim, vec zbog sve veceg broja
> >> *KLINACA*
> Jedan ignore cini zivot mnogo lepsim i laksim. Mislite o tome ;)
Pasivni otpor? To jeste lakši put, i na kraju će mi to biti, izgleda, jedino
rešenje.
Pomislio sam u trenutku da mogu nešto da promenim...
problemi.914gligo,
-> #897, milosh.zorica> pa to je bas komunjarski izbacivati neistomisljenike i jos vise
> fasizam ima od svih zla po malo.
Jel' mozes malo da objasnis ovo prvo ?
Nekada se u skoli drugacije ucilo :)
problemi.915drejk,
-> #907, n.ceh
A i ti si mi cvecka... tu si mesec dana, i odma' bi da pravis cuda.
Guster, cuti!
-----------------------------------
U globalu si u pravu, al bre isqliraj malo Cheh. Jes da su bre klinci, i da
mnogo gledaju dnevnik i slushaju vesele govornike, ali bre napao si ih
svom zhestinom.
P.S. Ako prochitash izmedju redova videces da je ovo reply podrske ;)))
problemi.916kostja,
-> #912, saint=> Baci modem
"Ala si ga posavetovao... svaka ti čast"
Ja imam dotični UMC i za svo ovo vreme veza
sa Sezamom mi je 14.4 V42bis bez i trunkice
smetnji.
P.S. Da i ja dam jedan "dobar" savet.
Menjaj stan, ma koliki bio, za bilo
kakav u blokovima (makar i garsonjera)
i nećeš imati problema sa Sezamom. ;)
problemi.917epson,
-> #912, saint
│ Baci modem
└─────────────────────────────────────────────────
:))))))
problemi.918kenza,
-> #913, n.ceh>> Pomislio sam u trenutku da mogu nesto da promenim...
Naravno, ignore nije tu sam radi sebe. Vredi pokusati i reci
coveku: "Vidis to je tako, ono nije u redu da radis itd." ali na
kraju ipak su mi moji zivci najdrazi ;)
Poz.
problemi.919kostja,
Moram da cenjemom auditorijumu priopštim da
sam i ja jutros (četrvrtak) imao problem sa
UL exec-a.
Imao sam nesreću da se dva puta ulogujem na
node 14 i nikako nije hteo da prihvati exec.
Tačnije, koliko mi se čini nije hteo da prihvati
exec duži od 4k.
problemi.920goxi,
-> #912, saint>> Baci modem
:)))
A koji da kupim?!
problemi.921goxi,
-> #910, kenza>> Jedan ignore cini zivot mnogo lepsim i laksim. Mislite o tome ;)
:)
problemi.922saint,
-> #920, goxi=> A koji da kupim?!
Neki 33600
problemi.923dr.grba,
-> #894, kostja>> => I šta očekuješ da ćeš postići?
>>
>> Ništa... tek da se zna kako stoje stvari.
Axa... I da li se saznalo kako stoje stvari?
problemi.924livan,
Čini mi se da postoji neki problem sa pakovanjem PAD-a.
Danas sam dva puta skidao PAD sa PAD DO i oba puta mi je prijavio BAD CRC
prilikom raspakivanja. To mi se ranije nije dešavalo.
Za svaki slučaj sam uradio i PAD DO textpad /b, da vidim da li je do loše veze
ili nečeg drugog. Arhiva NET*.ARJ je bila neupotrebljiva oba puta, a TEXTPAD
je sasvim pristojno skinut. Rekao bih da nije u pitanju loša veza. Znači,...
problemi.925popovics,
-> #922, saintŠta će mu 36600, kada Sezam ima modeme od 14400? Ja imam 36600, ali
šta mi vredi?
problemi.926kostja,
-> #923, dr.grba=> Axa... I da li se saznalo kako stoje stvari?
Jadno, bedno i očigledno...
problemi.927bastion,
-> #925, popovics>> Sta ce mu 36600, kada Sezam ima modeme od 14400? Ja imam
>> 36600, ali sta mi vredi?
Ma sta tebe briga sta ce on da kupi! Jel trosi tvoje pare?
Ako nisi znao, postoji i nesto vece i bolje od sezama i zove
se "mreza svih mreza" iliti INTERNET!
A i za prenosenje podataka sa drugim ljudima brzina je znacajna!
Ti imas 33600 pa se zalis nama! Zali se ptt-u!
Imas "konja" a vise ti odgovara "magarcina"!
P.S.:Neznam sto tebi smeta da on kupi modem 33600!?
problemi.928popovics,
-> #927, bastionOK, meni ne smeta da čovek kupi modem od 36600, ali njege konkretno
na Sezam-u NEMOŽE da iskoristi. Inače kakvog konja pominješ?
P.S. Što si uvek spremanda se svađaš sa svakim ko nije istog mišljenja?
problemi.929saint,
-> #927, bastion=> Ma sta tebe briga sta ce on da kupi! Jel trosi tvoje pare?
=> Ako nisi znao, postoji i nesto vece i bolje od sezama i zove
=> se "mreza svih mreza" iliti INTERNET!
problemi.930miskop,
-> #929, saint->=> Ma sta tebe briga sta ce on da kupi! Jel trosi tvoje pare?
->=> Ako nisi znao, postoji i nesto vece i bolje od sezama i zove
->=> se "mreza svih mreza" iliti INTERNET!
E saint ti si car, koliko si do sad ostavio 'praznih' poruka, tj.
samo citiran deo poruke na koju odgovaraš, to samo ti znaš...
Batali taj Senior...
problemi.931saint,
-> #930, miskop=> E saint ti si car, koliko si do sad ostavio 'praznih' poruka, tj.
=> samo citiran deo poruke na koju odgovaras, to samo ti znas...
=> Batali taj Senior...
Znam...
Na primer ja samo da citiram nesto i on mi cak i ako ja ni
ne napisem nista lupi to u EXEC...
problemi.932bastion,
-> #928, popovics>> na Sezam-u NEMOZE da iskoristi. Inace kakvog konja pominjes?
Kada se sa neceg boljeg predje na losije stariji "pametniji"
ljudi u Srbiji kazu:"Preso si sa konja na magarca"
Znam da ti nisi nista menjao ali si pominjao (hvalio) sporiji
modem (magarca - u ovom slucaju) a nipodastavao brzi modem
(konja - u ovom slucaju)
>> P.S. Sto si uvek spremanda se svadas sa svakim ko nije istog
>> misljenja?
Nesvadjam se s nikim! Cak "cenim" one sa suprotnim misljenjem!
problemi.933nitugard,
Jedan nod izgleda ima problema sa shakeovanjem.
Diže slušalicu, pišti ali ne uspostavlja vezu.
problemi.934pvlada,
-> #933, nitugard> Diže slušalicu, pišti ali ne uspostavlja vezu.
Mora da je 14 ;)
Pozdrav Vlada
problemi.935supers,
-> #931, saint>> Na primer ja samo da citiram nesto i on mi cak i ako ja ni
>> ne napisem nista lupi to u EXEC...
Ima jedan lek. Da malo više paziš, umesto da očekuješ od veštačke
inteligencije Seniora da eliminiše prazne poruke :)
problemi.936miskop,
Opet zvoni u praznoooo...
problemi.937silence,
-> #933, nitugard> Jedan nod izgleda ima problema sa shakeovanjem.
> Diže slušalicu, pišti ali ne uspostavlja vezu.
Ja se žalio i D. Zakiću na to i čak mu slao tonski snimak takvog
faličnog shake-a, al' na tome ostade... Izgleda da nisu sposobni da ga
oprave, mada bi mogli makar da kažu o čemu se radi i zašto ga makar ne
penzionišu...
problemi.938saint,
-> #935, supers=> Ima jedan lek. Da malo vise pazis, umesto da ocekujes od vestacke
=> inteligencije Seniora da eliminise prazne poruke :)
Pazim ja al ponekad mi promakne...
problemi.939saint,
-> #936, miskop=> Opet zvoni u praznoooo...
I meniiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
problemi.940kostja,
-> #934, pvlada=> Mora da je 14 ;)
Da, stvarno bi trebalo nešto uraditi sa njim.
Možda bi bilo zgodno videti u log-u koji nod
odgovara na najmanje poziva, pa zameniti tel.
kabliće njega i noda 14.
problemi.941plejboj,
-> #940, kostja> => Mora da je 14 ;)
Sigurno je the mother fucking nod 14.
> Da, stvarno bi trebalo nesto uraditi sa njim.
Da, stvarno bi ga trebalo baciti u djubre.
> Mozda bi bilo zgodno videti u log-u koji nod
> odgovara na najmanje poziva, pa zameniti tel.
> kablice njega i noda 14.
DJUBRE !
I to mu je mnogo.
problemi.942pzeljko,
Sta se desava sa FTP-om, stize posta ali
bez prikacenih fajlova.
Zeljko
problemi.943pecanac,
node 14 rules ;(
problemi.944ksanyi,
HI!
IMAM MALI PROBLEM.
DALI NA SEZMU POSTOJI KONFERENCIJA ILI GRUPA O NEURONSKIM MREŽAMA I PRIMENI U
POGONIMA AUTOMATSKOG UPRAVLJANJA? KONKRETNO ME ZANIMA ZAMENA PI REGULATORA KOD
DC MOTORA.
UNAPRED HVALA.
problemi.945sani.,
-> #944, ksanyiNisam cuo za nikakvu conferenciju o neuronskim mrezama a cisto
sumljam da ima i grupa posvecenih toj temi !
problemi.946dzakic,
-> #937, silence> Ja se žalio i D. Zakiću na to i čak mu slao tonski snimak takvog
> faličnog shake-a, al' na tome ostade... Izgleda da nisu sposobni da ga
> oprave, mada bi mogli makar da kažu o čemu se radi i zašto ga makar ne
> penzionišu...
Čuo sam tonski snimak i jedino što sam mogao da uradim jeste da
pogledam u statistici da li postoji (još neki) nod koji ne
uspeva da uspostavi vezu. Naime, pre nekoliko dana je primećen
kvar modema na nodu 13, kada je isti zamenjen. Ukoliko je snimak
nešto svežiji, mogu samo da zaključim da sa tvojim modemom nešto
nije u redu, jer sada svi modemi rade i normalno uspostavljaju
vezu.
problemi.947n.ceh,
-> #944, ksanyi> HI!
> IMAM MALI PROBLEM.
Šta to? Stalno vičeš?
problemi.948mihailod,
-> #944, ksanyi> DALI NA SEZMU POSTOJI KONFERENCIJA ILI GRUPA O NEURONSKIM MREZAMA
> I PRIMENI U POGONIMA AUTOMATSKOG UPRAVLJANJA? KONKRETNO ME ZANIMA
> ZAMENA PI REGULATORA KOD DC MOTORA.
Nije za ovu konferenciju, ali bicu kratak. Imam nesto literature
o NN i Fuzzy logici (koja je bitna za razne probleme upravljanja).
Za info, upotrebi temu matematika ili mail.
problemi.949ntadic,
Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec.
problemi.950dzakic,
-> #949, ntadic> Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec.
Koliko vidim iz sistemskih logova, sve funkcioniše kako treba.
Ovu poruku šaljem iz exec-a. Pokušaj da daš više podataka, pa da
vidimo u čemu može biti problem.
problemi.951pvlada,
-> #949, ntadic> Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec.
Ja sam juče oko 10h imao probleme sa down-loadom, tj. bio sam na nodu 4
i kada bi stavio do ime.ext počeo bi mi transfer i odmah bi se završio uz
poruku "prenos uspešan". Kada sam pozvao ponovo i mislim da sam se ulogovao
na nod 1, bilo je sve ok.
Pozdrav Vlada
problemi.952ntadic,
-> #950, dzakic>>> Ne radi upload, ne mogu da posaljem exec.
>>
>> Koliko vidim iz sistemskih logova, sve funkcioniše kako treba.
>> Ovu poruku šaljem iz exec-a. Pokušaj da daš više podataka, pa da
>> vidimo u čemu može biti problem.
Mislim da znam u cemu je problem: poslao sam reply na poruku koju je
moderator u medjuvremenu izbrisao. Mozda je to... Ovo ide takodje iz exec-a.
problemi.953ksanyi,
-> #947, n.ceh> HI!
> IMAM MALI PROBLEM.
>
> Šta to? Stalno vičeš?
Ovo je prvi put da sam pisao u bilo koju konferenciju!
problemi.954n.ceh,
-> #953, ksanyi> > IMAM MALI PROBLEM.
> > Šta to? Stalno vičeš?
> Ovo je prvi put da sam pisao u bilo koju konferenciju!
Velika slova... sad je već bolje.
problemi.955zoxy,
-> #944, ksanyi> DALI NA SEZMU POSTOJI KONFERENCIJA ILI GRUPA O NEURONSKIM MREZAMA I PRIMENI
Neuronske mreze? :)))
Pa znas li ti prosek godina ovde...?!?!
btw. uprava, maki...imate li stvarno takvu statistiku?
problemi.956zoxy,
-> #953, ksanyi>> IMAM MALI PROBLEM.
>>
>> Sta to? Stalno vices?
>
> Ovo je prvi put da sam pisao u bilo koju konferenciju!
Xm..da...
To je problem o kojem sam pokusavao da vas isprovociram da se popricamo pre
mozda godinu dana..
Postoje dve krajnosti:
-ili klinci "novopeceni i bezobrazni" (kako rece neko malopre) bas ne umeju da
se ponasaju kao novopeceni, pa psuju, sume, ne postuju bonton, jednom recju
talasaju
-ili "matorci" na netu glume tatu svojim pridikama i kritikama ocekujuci da ih
novajlije ljube u ***** zbog znanja, staza, cega li vec...
Najmanje je onih izmedju... :((((
A citanje svakojakog, ume da zamara.....
problemi.957qpele,
-> #956, zoxy Zo> -ili klinci "novopeceni i bezobrazni" (kako rece neko malopre) bas ne
Zo> umeju da se ponasaju kao novopeceni, pa psuju, sume, ne postuju bonton,
Zo> jednom recju talasaju
Zo> -ili "matorci" na netu glume tatu svojim pridikama i kritikama
Zo> ocekujuci da ih novajlije ljube u ***** zbog znanja, staza, cega li
Zo> vec...
U tome je i char ( i string :) ) ovakve komunikacije, mozes da pricas
sta hoces, a ako te neko svojim ponasanjem nervira, uvek postoji
ignore.
problemi.959pvlada,
Šta se ovo dešava, prvo napiše mi jedan korisnik mail i pošalje
mi neki fajl, i posle toga mi napiše još jedan i prikači još
jedan fajl i ja dobijem sysm da sam dobio novu poruku i mail,
ali kad stavim ma l nema poruke, stavim sysm ni tamo nema,
pogleda taj korisnik kad ono nema poruke. Prekinem ja vezu,
posle 30h (tj. sad) pozovem ponovo i da pošaljem poruku, lepo mi
se izvrši exec, napioše da sam poslao mail, ali kad pogledam
nema poruke, šta se do dešava, zašo ne radi MAIL ?
Vlada
problemi.960emajsijuen,
Conf:SEZAMNET.2» ..Time
Sub 11.10.97 13:22
Na vezi: 1 min 33 sec. Do kraja: 24 min 45 sec.
Ukupno za danas je ostalo: 19 min 45 sec.
C c c...
problemi.961goxi,
Pogledajte ovo:
>ma
Mail>wr goxi
--- Mail info primaoca: ---------------------------
Ajde pisi pisi, nista nece da ti fali....
---------------------------------------------------
Poruka za goxi.
Do kraja 7 min 55 sec. (Kraj poruke Ctrl-Z, Ctrl-D ili . na pocetku reda)
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
HI!
Poruka (Snimi/Ponisti/Listaj/Nastavi)? s
Poruka pod brojem 44819.
Mail>
Nova poruka broj 44819 od goxi upravo stigla.
Mail>lis
Nema poruka.
Mail>e
>
----------CUT----------
Ha! Sta kaze uprava na ovo???
Ocigledno je da mail ne funkcionise kako treba.
Ajd'
problemi.962gligo,
-> #961, goxi> HI!
> Poruka (Snimi/Ponisti/Listaj/Nastavi)? s
> Poruka pod brojem 44819.
> Mail>
> Nova poruka broj 44819 od goxi upravo stigla.
A ti u slobodno vreme saljes mail-ove sam sebi a? ;)