razno.1056sane,
Eto ja vecj 6 god na Sezu.. Uporan shta cjesh..
razno.1057simce,
-> #1056, sane Bre sane.. al si mator..
razno.1058madamov,
-> #1057, simce> Bre sane.. al si mator..
Ima i matorijih. B)
razno.1059popovics,
Produzena sesija:?
Imate 39 min 54 sec na raspolaganju za ovaj poziv.
YESSSSS.
razno.1060jonnym,
kako da skinem fajlove za koje mi treba vise od 40 minuta?
nik
razno.1061jpedja,
-> #1060, jonnym> kako da skinem fajlove za koje mi treba vise od 40 minuta?
Ako imas, a moras da imas crash recovery u komunikacionom programu,
ti ga ukljuci i onda sledeci put kad pocnes da skidas isti fajl
on nastavi odande gde je prosli put prekinuo transfer
Pozdrav,
Pedja...
razno.1062jonnym,
-> #1061, jpedjapozdrav i tebi,hvala
nik
razno.1063junior,
-> #1060, jonnym> kako da skinem fajlove za koje mi treba vise od 40 minuta?
Ili pomoću krešrikaverija :) (opisanog u peđinoj poruci), ili
tako što ćeš dl, pokrenuti sa svičem /i, što pokreće interni
zmodem u zakovom softveru, pa će ti sistem davati vreme u toku
transfera.
razno.1064kiki,
-> #1063, junior> zmodem u zakovom softveru, pa će ti sistem davati vreme u toku
> transfera.
Al sve to naravno pod jednim uslovom (moderatore ;), a to je da ne bude
"opterećen" sistem ;) Dakle više od 2 noda slobodno.
razno.1065jonnym,
u kom direktorijumu ono bese mogu da nadjem Advanced Dialer?
hvala
nik
razno.1066rebel,
Čisto da znate, nenadova cirkularna čestitka se vidi samo
kada se kuca ..ma li 311298- i kada se pročita ne dobija
plusić...
razno.1067vvaske,
Srecna vamm svima Nova godina
Eto...
razno.1068mika,
Eto,
ja prvi, u ovoj godini, da pozelim svima sratnu novu godinu !
Mika
razno.1069dbambi,
Kakvo se to iznenađenje sprema za 5. januar ?
Bambi
razno.1070bastion,
-> #1069, dbambi> Kakvo se to iznenadenje sprema za 5. januar ?
Sezam ce da radi i 5. januara!
razno.1071ian.stuart,
-> #1070, bastione bedaka :)
razno.1072dr.iivan,
Svima želim srećnu novu 1999. godinu i sve najbolje u njoj!
razno.1073jonnym,
-> #1072, dr.iivanpa pokloni mi mobilni,za srecu :)
razno.1074jonnym,
-> #1072, dr.iivanp.s
hv
i tebi
razno.1075mvdj,
Svim sezamovcima želim srećnu Novu 1999. godinu i nadam
se da ste u 1998. bili dobri da ne bi dobili ovakav poklon
santabad.jpgrazno.1076jonnym,
dobro ste me iznenadili :(
razno.1077vvaske,
Koji je , bre , broj faxa ovde ?
HELP !
razno.1078buva,
-> #1077, vvaske
(;)Koji je , bre , broj faxa ovde ?
3691827 , shto se da videti kucanjem 'show account'.
razno.1079ian.stuart,
Ovo se zove usaglashenost sluchajna naravno
ivkeb 00:05 Sezam Dzenifer Lopez voliiiimmmmm teeeeeee
zsiz 00:01 Sezam
lora.palmer 23:45 Sezam nikolaj
ian.stuart 00:03 Sezam Kad istroshimo rechi ostaju dela iza
niko. 00:05 Sezam └┬┘└┴┘.
arsic 00:00 Sezam
junior 23:59 Sezam
paranoiac 00:01 Sezam nikolaj
miskop 23:46 Sezam One of A Kind
willow 23:53 Sezam Sviceva Straznja Fluorescencija
sane 23:40 Sezam lora.palmer
Mi volimo sezam Mi Volimo Sezam I sezam Voli nas.....:)
razno.1080legolas,
Casopis "Racunari" - Beograd
Ned 10.01.99 10:38 - Node 5
Username: legolas
Password: ********
legolas, dobrodosli na SezamNet!
Prethodni poziv ste imali u Sub 09.01.99 18:16
Imate 29 min 59 sec na raspolaganju za ovaj poziv.
Sub 09.01.99 23:23 Neuspela prijava sa: gandalf, bilbobagins, .
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
______________________________________________________________
Ovo je smesno ;))))))))
razno.1081ian.stuart,
Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS
Casopis "Racunari" - Beograd
Sub 09.01.99 22:35 - Node 2
Username: file
Password: *****
Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS
Casopis "Racunari" - Beograd
Sub 09.01.99 23:24 - Node 2
Username:
Connected to SezamNet at 14400/ARQ/V32/LAPM/V42BIS
Casopis "Racunari" - Beograd
Sub 09.01.99 23:24 - Node 2
Username: file
Password: *****
Connected to SezamNet at 9600/ARQ/V32/LAPM/V42BIS
Casopis "Racunari" - Beograd
Sub 09.01.99 23:26 - Node 2
Username: train
Korisnik sa username-om 'train' ne postoji!
Proverite da li ste dobro otkucali username.
Ako niste clan SezamNet-a, a zelite to da postanete,
na prompt 'Username:' odgovorite sa 'NEW'.
Username: file
Password: ********
Connected to SezamNet at 9600/ARQ/V32/LAPM/V42BIS
Casopis "Racunari" - Beograd
Sub 09.01.99 23:27 - Node 2
Username:file
Password:********
Connected to SezamNet at 9600/ARQ/V32/LAPM/V42BIS
Casopis "Racunari" - Beograd
Sub 09.01.99 23:28 - Node 4
Username:
Connected to SezamNet at 9600/ARQ/V32/LAPM/V42BIS
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ovo je smeshno ljudi vishe nisam ni hteo a ima josh oko 6 ekrana
popizdeo sam juche ovo mi se deshavalo oko 10-12 sati uveche i
nikako da dobijem bar zauzeto,nego samo ove baksuzne pokvarene
razno.1082junior,
-> #1081, ian.stuart> Ovo je smeshno ljudi vishe nisam ni hteo a ima josh oko 6
> ekrana popizdeo sam juche ovo mi se deshavalo oko 10-12 sati
> uveche i nikako da dobijem bar zauzeto,nego samo ove baksuzne
> pokvarene
Šta ćeš, oprema nije planirana da trpi ovakve nalete korisnika :)
Ej bre, zovem u subotu u 3 ujutro, i NEMA ŠANSE da dobijem. 70
poziva iz telemate-a, i nema teorije. Dajte smirite se malo. ;)
Zak, odvoji nod za skidanje pošte, nabavićemo i hardver za njega :)
razno.1083stex,
Zna li neko u cemu je fora kod SDW
Datoteke\SezamDrive info...\ dvoklik na ikonicu
Stex
razno.1084vvaske,
-> #1083, stex> Zna li neko u cemu je fora kod SDW
> Datoteke\SezamDrive info...\ dvoklik na ikonicu
U uputstvu se kaze da bi to trebalo da pokrene nesto
kao gang-screen i da ispise koliko ste vremena proveli u SDW-u
(ako se ne varam), al meni to nikad nije uspelo (uvek
napise ono "saljivdzijo...)
Mozda je to radilo pod W3.1 ?..
Pozdrav
Vvaske
razno.1085miskop,
-> #1083, stex>> Zna li neko u cemu je fora kod SDW
>>
>> Datoteke\SezamDrive info...\ dvoklik na ikonicu
Pitanje: Čuo sam od prijatelja da SezamDrive ima nekakav gang-screen. Šta
mu to dođe?
Odgovor: To je način da saznate koliko ste vremena proveli u SDW-u
čitajući i odgovarajući na poruke. Ako vas to zanima,
odaberite opciju "SezamDrive Info" iz menija "Datoteke", i
dvokliknite na ikonu u gornjem levom uglu a zatim kliknite na
taster "OK". Onda nađite neku poruku koju je napisao, na
primer, autor SDW-a, pritisnite taster Ctrl a zatim (držeći
Ctrl) desnim dugmetom kliknite na sivu površinu oko Tool Bar-a
(područja sa ikonama). Odaberite "Cancel".
Username autora SDW-a je .obj i ako nemate ni jednu njegovu poruku u
bazi, slobodno sami editujte neki textpad i umesto bilo kog usera
ubacite .obj
razno.1086ventura,
neko trazio posebno brojeve nodova... evo nekih...
node 5 3690658
node 7 3690979
node 9 3690680
node 10 3690980
node 11 3690683
node 13 3690981
node 14 3690655
node 15 3690986
razno.1087kum.djole,
Way 2 go Uprava!
razno.1088violent,
Ako neko ima program FEST-a neka posalje
unapred zahvalan
razno.1089sani.,
-> #1088, violent}} Ako neko ima program FEST-a neka posalje
Ti idesh na fest. Ti idesh na fest. Ti ides...
}} unapred zahvalan
Ma bezi bre chovece , promasio si i temu i konferenciju :)
razno.1091dekiz,
Izvinjenje?
Produzenje 5-7 dana?
Poz
razno.1092rkramer,
-> #1091, dekizC:\>Izvinjenje?
C:\>
C:\>Produzenje 5-7 dana?
C:\>Poz
Ma daj... Mislis da bi se neko primio na to? ;) Dobismo mi i 2
meseca za dz...
Kako su krenuli, radije bih platio trostruko vecu pretplatu
nego da nastave na ovaj nacin da rade za dz.
razno.1093rkramer,
SezamPRO, pre par momenata:
C:\>R:\>time
C:\>Sre 10/02/1999 03:20:05
C:\>R:\>who
C:\>dbambi 03:17 FTP.UL 0:14-
C:\>dejanr 02:39 Page Off
^^^^^^
C:\>ninai 03:17 FTP.DL 1:23-
C:\>r.i.s.t.a. 03:09 Sezam OTPOR!
C:\>rkramer 02:27 Sezam
C:\>sufi 03:19 Sezam
SezamNET, malo kasnije:
C:\>Sre 10.02.99 03:26 - Node 5
C:\>l.tanja 00:55 Off
C:\>rkramer 03:26 Sezam
C:\>debelizmaj 03:09 Edit
C:\>dejanr 03:25 Off
^^^^^^
C:\>strale 03:04 Sezam zanima me naslov filma na pinku u
C:\>goo.g 03:17 Sezam
Pouka price:
Strashna stvar taj ISDN... :))))
razno.1094ian.stuart,
-> #1092, rkramer>Kako su krenuli, radije bih platio trostruko vecu pretplatu
>nego da nastave na ovaj nacin da rade za dz.
Naravno ,pa bre ko nebi
razno.1095dekiz,
Hocete li skoro poceti da prosledjujete E-mail prema svetu?
poz dekiz
razno.1096sherloc,
>> Detektovana neaktivnost korisnika. 3 minuta do prekida veze!
Ovo neki novitet a :)
ByE
razno.1097simce,
-> #1096, sherloc> Ovo neki novitet a :)
Novo je chak par godina.. samo shto ti verovatno nikada
nisi bezveze chuchio na vezi (retzimo odesh da ruchash ili
neshto slichno) :)
razno.1098ian.stuart,
-> #1097, simceili zaboravish da diskonektujesh :)
razno.1099ian.stuart,
ian.stuart 14:55 Sezam
rdejan 14:54 Sezam
mcule 14:53 Sezam
^^
Kakav sluchajni,nenamerni tajming i koincidencija
razno.1100pixel,
-> #1099, ian.stuart> Kakav sluchajni,nenamerni tajming i koincidencija
Zaista fascinantno...
razno.1101sherloc,
-> #1097, simce>> Novo je chak par godina.. samo shto ti verovatno nikada
>> nisi bezveze chuchio na vezi (retzimo odesh da ruchash ili
>> neshto slichno) :)
Pa, shta cu uvek imam neshto da radim na sezu :)
Mada mi se deshavalo da nishta ne radim po tri minuta, medjutim
veza se nije prekidala, ali dobro, sezam je ovo :))
ByE
razno.1102simce,
-> #1100, pixel> Zaista fascinantno...
Zar ne vidite??? PA to je znak!!
The WoRLd wiLL END!!
;)
razno.1103sane,
-> #1096, sherloc> Ovo neki novitet a :)
> ByE
Nije nego si ti hiperaktivan, pa do sad nije stiglo da ti napishe..
razno.1104ian.stuart,
Conf:CHAT> w
ian.stuart 15:14 Sezam
guest.5756 15:16 Off
guest.5755 15:15 Off
misoni 15:15 Transfer
nba.news 15:03 Off
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
shta su se ovi gosti primili bre
ccc
razno.1105poll,
>> $e Esc chr za definisanje boja
Nisam bash provalio zashta ovo sluzhi?
ByE
razno.1106dusandz,
-> #1105, poll)--> >> $e Esc chr za definisanje boja
)-->
)--> Nisam bash provalio zashta ovo sluzhi?
Pa isprobaj ga i bice ti jasno :)
U set prompt kucaj npr $e3$r $m>
Ako ne vidis razliku, probaj sa nekim drugim brojem.
razno.1107sani.,
U Conferenciji Chat/fis izasle su statistike za Februar :)
razno.1108indi,
-> #1099, ian.stuartE OVO NIJE HUMANO....
NE RADI INTERNET E-MAIL,Irazno.1109indi,
-> #1102, simceE OVO NIJE HUMANO....
NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO PUCA VEZA POSLE KOMANDE LIST
DO SOMETHING!!!
Pozdrav
Corgan
A.M.
razno.1110indi,
E OVO NIJE HUMANO....
NE RADI INTERNET E-MAIL,I CHESTO Prazno.1112ian.stuart,
ako nekog interesuje mozhe da stavi u autoexec liniju
kojom netje morati da potvrdjuje odjavljivanje sa sistema
linija glasi:
:exit(umesto exit mozhe stajati bilo shta)
bye /y
ajd`
razno.1114rkramer,
-> #1113, rkramer
Sta je onaj oglas trazio u konfi Sezam, pitaj boga... Mog'o bi
da se zakunem da sam ga ostavio u malim.oglasima...
razno.1115jonnym,
ili se sezam poboljsao,ili niko vise na njega ne dolazi-
uvek dobijem vezu iz prve...
razno.1116ercegovac,
-> #1115, jonnym> ili se sezam poboljsao...
bice da je ipak ono drugo
razno.1117paranoiac,
ne zovite me mladitjem koji cepidlachi.. :) ali ovaj sat fura + 1o
mins. i qsur.. pa ono.. :) bezveze.. da napomenem.. :)))
razno.1118junior,
Zašto tako malo ljudi učestvuje u vote-u?
Ajde, pravac glasanje, sad ćemo da smislimo još koje :)
razno.1119dr.iivan,
-> #1118, junior> Zašto tako malo ljudi učestvuje u vote-u?
> Ajde, pravac glasanje, sad ćemo da smislimo još koje :)
Ne znam samo koliko organizator glasanja zna engleski:
"Sorry, we didn't know that it is invisible"
;)
razno.1120kiki,
-> #1118, junior> Zašto tako malo ljudi učestvuje u vote-u?
Verovatno zato što niko nije ni obavešten. :)
razno.1121popovics,
Jedno malo obaveštenje za korisnike Sezama. Dakle, za sve one stare
korisnike koji su se predomišljali i za nove podsećanje na
postojanje grupe BETA.
Čime se grupa ß bavi?
Testiranjem nezavršenih, poluzavršenih i polunezavršenih
programa napisanih od strane njenih članova. Ali pored
članova koji se bave pisanjem programa (a često ih nazivaju
programeri), grupa prima i sve zainteresovane koji bi vršili
testiranje, a koji ne moraju znati ni jednu komandu ni jednog
jezika, dakle dovoljno je da koriste program koji je 'na testu',
kao korisnici da da prijave nedostatke.
Zašto u grupi ß, a ne u konferencijama?
Pa, kao prvo i osnovno vršenje testiranja u se vrši u grupi, tako
da oni koji nisu zainteresovani za beta programe neće biti
smarani, a pored ovoga grupu čini uzak krug ljudi, tako da je
(skoro? - zavisi od poštenja članova) sprečeno širenje programa u beta
fazi.
Oću i ja da umačem?
Za članstvo se obratiti standardnim putem - autoru ove poruke na
mail, dakle: ..ma write popovics
Srcky/popovics
razno.1122kara,
Mozda nije za ovu konfu..al bolje i ovde..
Moze li neko da okachi spisak BBSova koji trenutno rade..?
..Beograd..ili cela Srbija..nije vazno..
Ajd` pa zahvaljujem .
POZDRAV !
razno.1123mango,
U ovoj poruci bih hteo da predocim dve stvari: prvo, moram da istaknem,
pohvalim (ili sta vec) vpoznanovica za veliki doprinos sezamu i svima
nama kojima NBA nesto znaci (dakle, telegram podrske O:)); drugo, pre
izvesnog vremena je nenad skrenuo paznju na ugrozenost konferencijskog
i mail rezima zbog preobimnih izvestaja sa NBA utakmica. Razumem da je
sav posao koji administratori sezama obavljaju (na zalost) cisto volonterski,
ali ne mogu da se otmem utisku da se u sezamu ne vodi dovoljno racuna.
Naime, toliko se poruka pojavljuje koje zasluzuju da budu obrisane (evo npr.
moje:)), toliko se programa po 100 put salje, toliko se slika istih devojaka
salje:) da sam siguran da uz malo truda ne bi bilo problema. Dakle, stare
slike devojaka iz foruma bi mogle (bez ikakve stete:) biti obrisane, takodje
i brojni megabajtski fajlovi u muzici, zatim piratski programi/sifre da bi
se omogucilo nama (fanaticima) jedno takvo zadovoljstvo, poput memorisanja
glupih/beskorisnih (ako ste ikad sa devojkom gledali neku utakmicu,
razumecete tj. seticete se ovoga:)) statistika, koseva... U svakom slucaju,
nije samo sport u pitanju - uskoro ce se opasnost preneti i na ostale
konferencije:)
razno.1124sani.,
-> #1123, mango}} uskoro ce se opasnost preneti i na ostale konferencije:)
Mda.. u pravu je chovek. Treba skinuti masu fajlova iz starih
conferencija. Takodje ne bi bilo na odmet da se poskidaju i
koje forsiraju razmenu fajlova , a ciji vlasnici nisu zvali vec
mesecima. I gomila ostalih grupa.
Mislim moze sve to da se brise , samo res da mi se ne dira :)
razno.1125ventura,
e jel kod vas ima struje?
razno.1126noay,
-> #1125, ventura>> e jel kod vas ima struje?
Ne.A kod tebe?
razno.1127ventura,
-> #1126, noay> >> e jel kod vas ima struje?
>
> Ne.A kod tebe?
Kod mene nije bilo dok sam slao ali sada je dosla...
razno.1128miskop,
Odakle ovo:
> Sre 03.02.99 21:32
> Username: miskop
> Password:
> SezamNet Vam želi srećan rođendan!
Meni jeste 3. februara rođendan, ali danas nije februar? !! ;))
razno.1129ventura,
> ===============================
> 32.1126 SEZAMNET.2:razno
> ventura, 03.02.99. 19:03, 113 chr
> Odgovor na 32.1125, noay, 03.02.99. 18:23
> ---------------------------------------------------------
Sta je ovo sa datumom?
razno.1130willow,
-> #1129, ventura>> > ===============================
>> > 32.1126 SEZAMNET.2:razno
>> > ventura, 03.02.99. 19:03, 113 chr
>> > Odgovor na 32.1125, noay, 03.02.99. 18:23
>> > ---------------------------------------------------------
>> Sta je ovo sa datumom?
iskuliraj. točak istorije je krenuo da se obrće unazad, to je sve.
razno.1131kiki,
-> #1128, miskop> > SezamNet Vam želi srećan rođendan!
> Meni jeste 3. februara rođendan, ali danas nije februar? !! ;))
Sezam iznenadjenje ;))
razno.1132ventura,
E kod mene opet nema struje, na slaviji takodje, politika nema, stale trole i
tramvaji...
razno.1133dusandz,
-> #1132, ventura)--> E kod mene opet nema struje, na slaviji takodje, politika
)--> nema, stale trole i tramvaji...
Kad je prvi put nestala struja, kod mene se vratila u 00:35. Bilo
mi je toplo oko srca kad sam na STBu cuo da su struju prvo dobili
prioritetni potrosaci :) (zivim 50m od Slavije)
Inache, kod nas prioritetnih :) struja se vraca za neshto
vishe od sat, a nestanku prethodi blinkovanje sijalica a la
stroboskop. Za komp ne brinem, posto mi je crko monitor one noci
koja je prethodila zemljotresu. Sreca, zivim na 4. spratu pa me
poplava nece previse pogoditi ;)
razno.1134zeljkoj,
Evo poruka iz jedne grupe, iz perioda kada je sistem počeo da radi pod
ovim softverom. Zanimljiva razmišljanja o budućnosti Sezama... :)
Molim sfilipa, the.edgea i mileusnu da mi oproste što prenosim poruke bez
pitanja. :)
=========================
154 Za teen
Od sfilip 20.01.96. 02:01 407 chr
Odgovor na 149, zeljkoj, 20.01.96. 00:46
---------------------------------------------------
> > Kah Kah! :)
>
> Smrt izdajnicima! ;)
e pa ovako, sad ozbiljno, ne znam, moram neki od sezama da stavim u
stranu :)
Ovaj sezam bih radije pratio zbog društva, ali meni se čini da se oni
Nikad neće rešiti tehničkih problema, a ja nemam nameru da se
zajebavam ovde ako je tako. Onaj sezam je do sad uvek korektno, pa i
više od toga :) radio, ali ništa od toga bez društva... so,
videchemo...
------------------------------------------- 154---
=========================
156 Za teen
Od saboteur 20.01.96. 03:20 511 chr
---------------------------------------------------
Pazi ovako Filipe, ovaj sezam ce uspeti - veruj mi ;)
Stvarno mislim da ce stvari krenuti na bolje odkad je otisao debeli i
zz! Sezam PRO je u startu lose krenuo. Prvo sto nisu nista menjali
oko softvera i drugo sto ima samo 8 nodova!
A ovde se sve menjalo! I sad sve i radi.
I ovaj sezam je bolji od Sezam PRO - LIVa!
Mrzim SEZAM PRO zato sto su mu drmnuli veliku cenu a u sustini je
gori od ovoga!! I samo mogu da seru za internet i sl. Bice toga i
ovde!
Onaj Teen treba ugasiti!
AcCeSS DeNiED
------------------------------------------- 156---
=========================
248 Za teen
Od mileusna 21.01.96. 04:04 296 chr
Odgovor na 156, saboteur, 20.01.96. 03:20
---------------------------------------------------
>> ...
>> Mrzim SEZAM PRO zato sto su mu drmnuli veliku cenu a u sustini je
>> gori od ovoga!! I samo mogu da seru za internet i sl. Bice toga i
>> ovde!
TAKO JE!!! Živeo Saboteur... ;) Ja ostajem ovde. Nemam
para za PRO, a nemam ni vremena. :) A ovo čudo će da živi,
verujte mi. :)
------------------------------------------- 248---
razno.1135the.edge,
-> #1134, zeljkojUh...eh....ovaj...pih, bio sam podcenio sposobnosti-spekulisanja debelog. ;)
U svakom slucaju, lepo je videti nasa "tadasnja" misljenja i nadanja... Jes'
da sad ona "malo" deluju tuzna, ali dobro. ;)
AcCeSS DeNiED
razno.1136qpele,
-> #1128, miskop> Meni jeste 3. februara rodendan, ali danas nije februar? !! ;))
Kad sezam kaze da je februar onda je tako, znaci, ostaje ti samo zurku
da napravis :)
razno.1137qpele,
-> #1130, willow> >> > ===============================
> >> > 32.1126 SEZAMNET.2:razno
> >> > ventura, 03.02.99. 19:03, 113 chr
> >> > Odgovor na 32.1125, noay, 03.02.99. 18:23
> >> > ---------------------------------------------------------
>
> >> Sta je ovo sa datumom?
>
> iskuliraj. tocak istorije je krenuo da se obrce unazad, to je sve.
Znaci ceka nas rat za 2 meseca :)
razno.1138miskop,
-> #1123, mango>> uskoro ce se opasnost preneti i na ostale konferencije:)
NBA tema je najzahtevnija od svih u konferencijskom režimu. Tre-
nutno je Forum malo živnuo zbog trenutne situacije, ali ostale konfe,
tj. teme su relativno - mrtve. Odavno ne stiže onoliko fajlova kao
nekada, već nekoliko meseci se nije pojavio novi fajl u Sezamovom
diru. Slažem se da treba brisati poruke koje nisu adekvatne određe-
nim temama - piratski softver, krekovi i sl. To treba da rade modera-
tori, ali pola od njih se ni ne javlja na sistem. Treba videti da li
neko želi to da radi i tako ponovo živnuti sa "moderisanjem". ;)
Što se tiče NBA-a, mislim da trenutno slanje poruka, tj. stati-
stika, kao datoteka uz poruke, je sasvim OK i da je trebalo i ranije
tako da bude. Svakim danom je stizalo više desetina poruka i punilo
diskove ultra brzinom.
razno.1139praktica,
Tako je !!!!!!! :))))))) Ja sam bio na SezamProu samo mesec dana i
vec mi je dosadio, uzeo sam ga sa Internetom (starter) i utisak mi
je "uzas od sistema". Neke fajlove sam uzeo i cao nema vise mene
tamo :))))))))
razno.1140praktica,
Na BBS-u Politika je otvorena mogucnost slanja besplatnih oglasa
koji ce biti objavljeni na celom SetNetu.
razno.1141praktica,
Kako da promenim fontove u Hyper Terminalu, tj. da instaliram
srpske ?
razno.1142sani.,
Stigle statistike u CHAT/FISQLTURA za ratni mesec maj :)
razno.1143miskop,
Samo da javnem da sam i ja krenuo u kampanju "da sačuvamo Sezam"
i tim povodom sam pobrisao SVE svoje poruke sa "golišavim" sadržajem
iz konferencije FORUM i to u čak poslednja tri toma (od kad i jesam
na sistemu).
Nadam se da je sad situacija koliko-toliko bolja. ;)
razno.1144kiki,
-> #1143, miskop> Samo da javnem da sam i ja krenuo u kampanju "da sačuvamo Sezam"
> i tim povodom sam pobrisao SVE svoje poruke sa "golišavim" sadržajem
> iz konferencije FORUM i to u čak poslednja tri toma (od kad i jesam
> na sistemu).
> Nadam se da je sad situacija koliko-toliko bolja. ;)
Dobro je da sam ih na vreme skinuo ;))
razno.1145sani.,
Ljudi , ako bude trabao da se brise moj res , za dobrobit sezama
vi recite , pa cu da raazmislim :)
razno.1146rkramer,
-> #1115, jonnymC:\> Ljudi , ako bude trabao da se brise moj res , za dobrobit
C:\> sezama vi recite , pa cu da raazmislim :)
Ma jooook bre, Sani, mojne se trudish i lupash glavu ;)
Jedino sto mozes za dobrobit Sezama da uradis je brisanje
tvog usera ;)
Ostalo su sitnice...
:)))
razno.1147kiki,
-> #1145, sani.> vi recite , pa cu da raazmislim :)
Džaba da se priča kad ti ne umeš da razmišljaš ;))
razno.1148sani.,
-> #1147, kiki}} Džaba da se priča kad ti ne umeš da razmišljaš ;)
E jebi ga sta da se radi :)
Vazno je da ti umes ;)
razno.1149fraudator,
-> #1148, sani.ma sani brishi bre i
mirna bosna!
p.s i jedno i drugo ;))
razno.1151mango,
-> #1145, sani.Brisi.
:>>>
razno.1152corgan,
Kako napreduje ovo sredjivanje muizke i viceva.
Nemam vise sta da radim
,ima da propadne sezam bez tih konfa.
B.
razno.1153indi,
-> #1152, corgan-> ,ima da propadne sezam bez tih konfa.
e bas nece! to ce mu prolongirati zovot! |)
idi u extra10 razno
razno.1154olio,
Da li neko misli da sredi ove konfeencije:
Sve sa konferencuja(ili neke) trpa u jednu poruku PRIVATE.
Jel zna neko sta se desava.
Koristim SDW OLR.
razno.1155junior,
-> #1154, olio> Da li neko misli da sredi ove konfeencije:
> Sve sa konferencuja(ili neke) trpa u jednu poruku PRIVATE.
> Koristim SDW OLR.
Nije problem u konferencijama, već što su mail poruke premašile
100k. Očekujte iza nedelje brisanje starih mail poruka, pa ko
želi da nešto sačuva, neka ih skine sebi u bazu.
razno.1156indi,
-> #1154, olio-> Da li neko misli da sredi ove konfeencije:
-> Sve sa konferencuja(ili neke) trpa u jednu poruku PRIVATE.
-> Jel zna neko sta se desava.
-> Koristim SDW OLR.
ja sam ranije lepo objasnio sta da se radi u tom sucaju
a tebe mrzi da brljas po starim porukama..
dakle opet:
textpad koji si skinuo otvori bilo kojim text editorom
procitaj mail poruke i obrisi ih odatle
tako da prvi karakter u textpadu bude"="
snimi textpad i onda mozes da ga ucitas SDWom
ili jos bolje, otvori autoexec na sezamu, i iz sezam protokola
izbaci liniju "..mail read >"
PS:nije problem u konferencijama nego u mail porukama
razno.1157olio,
-> #1156, indi> ja sam ranije lepo objasnio sta da se radi u tom sucaju
Puno hvala.
Znam da je bilo ranije to opisano ali sam prevideo.
Jos jedanput hvala.
razno.1158indi,
-> #1157, olio->> ja sam ranije lepo objasnio sta da se radi u tom sucaju
-> Puno hvala.
-> Znam da je bilo ranije to opisano ali sam prevideo.
ma nema na cemu
drago mi je da sam barem nekome pomogao..8)
razno.1159dbambi,
Posle nekoliko dobronamernih sugestija :) prenosim i ovde obaveštenje o
najnovijem vote-u koje sam već dao u forum:razno, u nadi da će ga ovde
videdi više ljudi.
DakleM....
Otvoreno je novo glasanje o aktuelnim političkim temama u našoj zemlji.
Ukoliko želite da i vi kažete šta mislite o postavljenim pitanjima
pokrenite komandu vote u komandoj liniji (ako bi neko mogao da objasni
kako to ide iz menija, pošto ja ne umem :)). U nastavku poruke možete
videti kompletan sadržaj ankete. Ovako će služiti za off-line
gustiranje, a potom bi bilo lepo da obavite i formalno glasanje kako
bismo utvrdili presek političkih stanovišta sezamovske populacije.
************************
Anketa o aktuelnim političkim pitanjima
Za koju stranku biste glasali ako bi danas bili izbori?
a) Demokratska alternativa
b) Demokratska stranka
c) Demokratska stranka Srbije
d) Građanski savez
e) JUL
f) Nova demokratija
g) Nova Srbija
h) Savez demokratskih partija
i) Socijaldemokratija
j) SPO
k) SPS
l) SRS
m) za stranku nacionalne manjine
n) ne bih glasao/la
Za koju koaliciju biste glasali ako bi danas bili izbori?
a) Savez za promene
b) Savez demokratskih partija
c) SPS/JUL
d) SPS/JUL/SRS
e) SPS/JUL/SPO
f) Neku drugu
g) ne bih glasao/la
U kog političkog lidera imate najviše poverenja?
a) Goran Svilanović
b) Milo Đukanović
c) Slobodan Milošević
d) Nebojša Ćović
e) Milan Panić
f) Vojislav Koštunica
g) Vojislav Šešelj
h) Vuk Drašković
i) Vuk Obradović
j) Zoran Đinđić
k) nekog drugog
l) ni u koga nemam ni malo poverenja
Smatrate li da je trebalo prihvatiti ultimatum NATO pakta?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Da li ste pre rata smatrali da je trebalo prihvatiti ultimatum?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Smatrate li da je nešto više moglo biti učinjeno pre ultimatuma?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Smatrate li da je naša zemlja pobedila u poslednjem ratu?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Ko je najviše dobio ovim ratom?
a) Albanci sa Kosova
b) Milo Đukanović
c) NATO
d) Opozicija
e) Rusija
f) Slobodan Milošević
g) SRJ
h) Srpski narod
i) Vilijem Klinton
j) neko drugi
k) Ne znam
Ko je najviše izgubio ovim ratom?
a) Albanci sa Kosova
b) Milo Đukanović
c) NATO
d) Opozicija
e) Rusija
f) Slobodan Milošević
g) SRJ
h) Srpski narod
i) Vilijem Klinton
j) neko drugi
k) Ne znam
Da li su Albanci sa Kosova bežali od bombardovanja ili od represije?
a) Bežali su od NATO bombardovanja
b) Bežali su zbog represije "snaga bezbednosti"
c) Ne znam
Smatrate li da je izazivanje izbegličke krize bila smišljena taktika?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Verujete li u postojanje masovnih grobnica na Kosovu?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Ko je, po vama, činio ratne zločine na Kosovu?
a) OVK
b) Paravojne formacije
c) Policija
d) Vojska
e) svi
f) nije niko
Da li Jugoslavija treba da preda Haškom sudu optužene za ratne zločine?
a) Da
b) Ne
c) Ne, treba sama da im sudi
d) Ne znam
Smatrate li da je Kosovo zauvek izgubljeno za Srbiju?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Da li Kosovu treba priznati nezavisnost?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Da li Kosovo treba da postane treća republika u Jugoslaviji?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Verujete li u iskrenost namera KFOR-a da zaštite Srbe na Kosovu?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Podržavate li inicijativu DPS-a za redefiniciju odnosa u SRJ?
a) Da
b) Ne
c) Ne znam
Kada će Slobodan Milošević otići sa vlasti?
a) Za mesec dana
b) Za 2-3 meseca
c) Do kraja godine
d) Tokom sledeće godine
e) Na kraju svog predsedničkog mandata
f) Kada on to bude želeo
g) Nikada
***********
Toliko...razmislite, pa trk na vote :)
Bambi