SPORT.2

05 Dec 1996 - 07 Jul 1997

Topics

  1. atletika (19)
  2. fudbal (1154)
  3. kosarka (1101)
  4. nba (5356)
  5. rukomet (58)
  6. vaterpolo (42)
  7. odbojka (146)
  8. tenis (25)
  9. zimski (54)
  10. borilacki (25)
  11. auto-moto (678)
  12. bilijar (12)
  13. sah (80)
  14. rekreacija (70)
  15. prognoza (360)
  16. navijaci (660)
  17. dogadjanja (51)
  18. razno (111)

Messages - fudbal

fudbal.103 mmisic, -> #77, dizel
> Rekao je da je osnovni razlog za poraz bio što naši igrači nisu mogli > da pariraju u trčanju španskim fudbalerima!!! Po mom mišljenju vrlo Zašto je onda Živković glancao klupu ? Brži je od Enrikea čak i kad vodi loptu.
fudbal.104 mmisic, -> #97, superhik
> Izgubila je. 1) Antić reko igračima da igraju otvoreno iliti taktika " 'AJMO, 'AJDE, SVI U NAPAD", pošto zna da Đorović nema šanse da igra. Naša neuigrana odbrana je uradila šta je uradila. 2) Milojević baš i nije mogao da brani u top-formi uzimajući u obzir da je u poslednjih nekoliko dana više bio u busu nego na zemlji, 3) Jovičić i Mićić baš i nisu blistali iako su imali par prilika. ...ma koga je briga ionako je prijateljska
fudbal.105 mmisic, -> #99, junior
> Ipak govorimo o Atletiko(M), timu koji je mnogo jači od Barselone :) Podsetimo se da su Barsa i Atletiko igrali nerešeno, pri tom Atletiko u punom sastavu a Barsa bez Ronalda, Baie i Stoičkova. Realno gledajući, Barsa je ove sezone daleko iznad Atletika.
fudbal.106 dule.n, -> #102, pifat
=> sa (c) "Ondurasom". Kamera pri kraju prikazuje krupan kadar našeg => golmana Dragana Pantelića, sa čijih usana se jasno čita poruka Čiči => Miljaniću: "Pa menjaj već jednom, pi*da ti materina!" => UBR, zna li se gde je sad Pantelić? Tog detalja se dobro sećam, jer mi je to bilo prvo svetsko prvenstvo koje sam pratio. :) Znam da su ga posle i novinari zapitkivali šta je to on Miljanu rekao tada. :))) Za one koji ne znaju, on je posle nekoliko teških iskušenja na golu posle nekih kontri i 100%-tnih šansi Hondurasa, pop*zdeo i tražio da bude zamenjen. Pobedismo tada (tradicionalno neugodni :) Honduras sa 1:0 ali nismo išli dalje. :< (za razloge zovite Miljana) Inače, Pantelić je bio legenda u pravom smislu te reči. Bio je golman ondašnjeg Radničkog, polufinaliste kupa UEFA (valjda ne grešim). Njegov potez za pamćenje je kad je na utakmici Radnički-Velež izdegažirao loptu i savladao Envera Marića golmana Veleža.
fudbal.107 junior, -> #100, dizel
> Na studentskom protestu viđeni transparenti: Španija - Jugoslavija 0:2 odlukom Vrhovnog suda ;)
fudbal.108 mileusna, -> #98, rkovacevic
>> Bora Milutinović (kad je od Paragvaja, Kostarike i Amera pravio >> timove šta bi tek napravio od ovih naših...) Axa, takođe ne verujem da smo spali na te grane da ne možemo da mu damo i više love od Kostarike, mada, ko zna...
fudbal.109 luckyluciano,
Svi napadate jadnog Sanija !!!! Sto ste ljudi takvi pa niko nece da vodi ekipu u kojoj je previse zvezda i zvezdica. Setite se Osima. Kakvu je on reprezentaciju stvorio ? To nisu bili najbolji igraci, ali ono sto on zamisli oni sprovedu. Sto znaci da treba imati MUDA pa otkazati npr. Savicevicu i uvesti neku manju zvezdu koji bi zadovoljio igrom, a ne atraktivnoscu. Sta mi imamo od Dejinih dizanja ruku ??? Nista !!!!! Fuck the SANI ?!?
fudbal.110 dizel, -> #104, mmisic
** ...ma koga je briga ionako je prijateljska Pa lakše nam je tako, ali ipak, sudeći po izjavam Njeguša i Sakića, izgleda da sam bio u pravu kad sam rekao da su se naši igrači opustili. Rekli su da nisu očekivali takvu borbenost Španaca, itd... Imali smo dve stopostotne šanse na početku, ali nisu iskorištene, a posle gola je sve krenulo nizbrdo. Međutim, već postaje klasika da naši igrači čim se završi sezona uživaju u odmoru (boli ih uvo sa kim igraju, i iznenađuju se tuđom borbenošću) :). Ali, sigurno će ova utakmica dosta značiti našim momcima. Sad znaju kako izgleda biti ubedljivo poražen u Evropi, a srećom to nije u nekoj zvaničnoj utakmici. Videćemo šta će dalje uraditi...
fudbal.111 dizel, -> #109, luckyluciano
** previse zvezda i zvezdica. Setite se Osima. Kakvu je on ** reprezentaciju stvorio ? Ta ekipa je bila 5. na svetu, što je jedan od našij najvećih uspeha, a da je ta ekipa ostala još koju godinu bila bi garant prvak sveta (umesto onih starkelja došli bi Savićević, Prosinečki, Pančev, Boban, Šuker, Mijatović)... Ali, ŠBB KBB. ** Sta mi imamo od Dejinih dizanja ruku ??? Pa i nisam baš siguran. (Ne mislim konkretno na ovu utakmicu jer je nju zaista loše odigrao, a znamo i da je bio nespreman). On je jedan od igrača koji je u Zvezdi i reprezentaciji pružio fenomenalne partije. Videćemo šta imamo od njega protiv Češke i Španije (ovde) :).
fudbal.112 dule.n, -> #109, luckyluciano
=> To nisu bili najbolji igraci, ali ono sto on zamisli oni sprovedu. Sto => znaci da treba imati MUDA pa otkazati npr. Savicevicu i uvesti neku => manju zvezdu koji bi zadovoljio igrom, a ne atraktivnoscu. Ne znam da li je trač ili krIstina ovo što sam čuo od ortaka dok smo gledali utakmicu. Naime, on kaže da je negde pročitao izjavu Miljanića (nešto kao): "Santrač je sve samostalniji u svom poslu. Evo, u zadnje vreme me sve manje PITA!" :))))))) Ovo najbolje ilustruje Sanijev autoritet i prema igračima i prema rukovodstvu FSJ.
fudbal.113 rkovacevic, -> #109, luckyluciano
==> Sto ste ljudi takvi pa niko nece da vodi ekipu u kojoj je previse zvezda i ==>zvezdica. Setite se Osima. Kakvu je on reprezentaciju stvorio ? To je samo još jedan dokaz kako Saniboj nema pojma. Kod Osima su 90. ribali klupu Pančev i Savićević ali tim ispade tek na penale u četvrtfinalu. Kod Sanija igraju sve same zvezde, ali kako videli smo svi. Kod Ivice bi verovatno već posle prvog poluvremena leteli napolje i Savićević i Đorović i Đukić (ako bi bio dovoljno lud da mu počnu utakmicu).
fudbal.114 schef, -> #104, mmisic
][ 3) Jovičić i Mićić baš i nisu blistali iako su imali par ][ prilika. ][ ...ma koga je briga ionako je prijateljska Dobro, dobro, ti nama hoćeš da kažeš da je inače zvezda jači tim od Atletika i da je ovo bila samo sportska nesreća? :)))))))))))))))))) Objektivni cigani. :))))))))))))))))))))))
fudbal.115 schef, -> #111, dizel
][ jedan od igrača koji je u Zvezdi i reprezentaciji pružio ][ fenomenalne partije. Videćemo šta imamo od njega protiv Češke ][ i Španije (ovde) :). Pa ne može Sani da gleda u kalenicu da li će Dejo dobro da odigra ili će da katastrofira... :) Za učešće u reprezentaciji mora se pokazati konstantnost forme. Ah, da. Na utakmici protiv Španije, Dejo je izgubio 17 i slovima SEDAMNAEST lopti!
fudbal.116 lexus, -> #104, mmisic
=> ...ma koga je briga ionako je prijateljska Pa ako vas nije briga što se onda ubijate od opravdavanja? Čisto da se zna, u Atletiku osim Pantića, Kaminera i golmana Moline nisu igrali ni Bejbl i još dvojica prvotimaca...
fudbal.117 lexus, -> #111, dizel
=> je nju zaista loše odigrao, a znamo i da je bio nespreman). On je => jedan od igrača koji je u Zvezdi i reprezentaciji pružio Ma Dejo je čudo... Sani je morao da ga izbaci posle prvog poluvremena, ili da uvede još nekog napadača. Majmunko nije ništa uradio, te se utakmica završila onako kako se završila. Medjutim, poenta je u tome što bi Osim zamenio Deju posle ovako ljigave igre, a čini mi se da Sani to _ne sme_ da uradi.
fudbal.118 ztasic, -> #86, dizel
│ No, naravno ovaj rezultat nije bitan, jer je prijateljska │ utakmica (mada srozava ugled Crvene Zvezda u Evropi). Više ne smemo │ da se brukamo, tako da na ovoj turneji mora da se pobedi u ostalim │ utakmicama. └─────────────────────────────────────── Itekako je bio bitan. Nisi valjda poverovao Džaji da Zvezda neće do juna nikog da prodaje (ovo iz prve ruke - brat mi igra za cigane ;(, Sakić). Što se tiče pojma "prijateljska utakmica", jako je diskutabilan (uostalom, da su nam prijatelji, ne bi nas naduli sa 5 komada ;))) ). Što se tiče srozavanja ugleda Zvezde u Evropi, postoji neko čiji je ugled bitniji, a takođe je srozan - Jugoslovenski fudbal. Da "zakačim" odmah i ostale dve utakmice koje su igrane u Španiji. Fudbal se igra SRCEM, a to je falilo našim momcima prošlog vikenda. Živadinovića bih smenio jer očigledno ne ume da taj osećaj usadi našim klincima. Santrača takođe, ali sa jedno 80% igrača :(. Piksetu svaka čast i alal mu vera. Ako ništa drugo, pokazao je da i on ima ruke (i lakat :) ). Otkad ga gledam u reprezentaciji, svaki put mi je budio svest o težini i odgovornosti koju bi ta utakmica nosila, svaki put je igrao za Jugoslaviju. I ne bih se ni trenutka mislio o čoveku koji bi trebao da nasledi (poodavno) izlapelog Miljanića... A za selektora fudbalske reprezentacije bih doveo Željka Obradovića, i terao bih naše "vedete", "genije", i ostale primadone i balerine (na šta su me onomad podsećali) da treniraju sa košarkašima - možda im ovi drugi uliju malo inata, muškosti i patriotizma u njihova usahla m*da. Izvinjavam se na dužini monologa, ali otkad znam za sebe, naša fudbalska reprezentacija me razočarava - prva utakmica koju u životu pamtim je ona sa Nemačkom, 1974. u Minhenu - tada smo živeli tamo. Sedam dana pre tekme sam Švapčićima u školi s*ao kako ćemo da ih razbijemo. I onda, prvo poluvreme - 0:2, da bi se sve završilo sa 4:2 za njih!?! Pa tri dana majka nije mogla da me natera u školu od sramote i bruke! :((( Sve se nastavilo preko Španije 82. do današnjih dana...I nastavlja da traje. :(
fudbal.119 ztasic, -> #106, dule.n
│ Za one koji ne znaju, on je posle nekoliko teških iskušenja na golu │ posle nekih kontri i 100%-tnih šansi Hondurasa, pop*zdeo i tražio └─────────────────────────────────────── Jedan isti igrač mu je 3 puta istrčavao sa 30-ak metara. Jedan na jedan, Panta uklizava i otima loptu. :))) U isto vreme, naš zadnji igrač je otprilike na centru!?! Btw, pričalo se posle da se taj njihov nesuđeni heroj obesio? │ ondašnjeg Radničkog, polufinaliste kupa UEFA (valjda ne grešim). └─────────────────────────────────────── Tada je nastala ona pesma "Kude je bre taj Niš". :)
fudbal.120 ztasic, -> #108, mileusna
│ >> Bora Milutinović (kad je od Paragvaja, Kostarike i Amera pravio │ >> timove šta bi tek napravio od ovih naših...) └─────────────────────────────────────── Nema od toga ništa. ;) Pošto važi ono "odakle ti žena, odakle si i ti", ne verujem da ćemo ga ikad videti na čelu Yu reprezentacije.
fudbal.121 ztasic, -> #112, dule.n
│ Evo, u zadnje vreme me sve manje PITA!" :))))))) └─────────────────────────────────────── E što nađe koga da pita!!! :)))
fudbal.122 nenad, -> #118, ztasic
> Izvinjavam se na dužini monologa, ali otkad znam za sebe, naša > fudbalska reprezentacija me razočarava - prva utakmica koju u > životu pamtim je ona sa Nemačkom, 1974. u Minhenu - tada smo živeli > tamo. Sedam dana pre tekme sam Švapčićima u školi s*ao kako ćemo da > ih razbijemo. I onda, prvo poluvreme - 0:2, da bi se sve završilo > sa 4:2 za njih!?! Pa tri dana majka nije mogla da me natera u školu > od sramote i bruke! :((( Sve se nastavilo preko Španije 82. do > današnjih dana...I nastavlja da traje. :( Nemačka 74. - Miljanić, Španija 82. - Miljanić, danas opet Miljanić, nema mu kraja... Mene on strašno podseća na Tita - ide okolo po svetu, mrmlja nešto, niko ga ne razume, svi ga vole, svuga ga poznaju i bog-zna-kako dočekuju, sve je lepo, radost, sport, mladost, deca, cveće, ptice... Budala. Kad mafijaš ode, možda nam i svane.
fudbal.123 dule.n, -> #119, ztasic
=> Jedan isti igrač mu je 3 puta istrčavao sa 30-ak metara. Jedan na => jedan, Panta uklizava i otima loptu. :))) => U isto vreme, naš zadnji igrač je otprilike na centru!?! Tačno tako je i bilo. => Btw, pričalo se posle da se taj njihov nesuđeni heroj obesio? Da, Honduras je mogao da prođe da nas je pobedio. ;) BTW, naša grupa je bila najizjednačenija na tom prvenstvu. Nas je pokrao sudija u meču protiv Španaca a posle su (pričalo se) Severni Irci i Španci namestili utakmicu tako da mi ispadnemo. :<<<
fudbal.124 dizel, -> #113, rkovacevic
** poluvremena leteli napolje i Savićević i Đorović i Đukić (ako ** bi bio dovoljno lud da mu počnu utakmicu). Volim ove grobare, kad su ovako realni. :)))))) Santrač je kreten jer nema pojma sa taktikom. U izboru igrača, ovog puta je takođe pogrešio, ali ne na ovim mestima koje si ti naveo. Morao je da igra npr. Žile umesto Saveljića, i Pantić umesto Brnovića. Inače, videlo se da nam je Mihajlović mnogo nedostajao, čisto da podsetim schefa na raspravu koja je vođena posle meča Češka-YUG.
fudbal.125 mileusna, -> #117, lexus
>> još nekog napadača. Majmunko nije ništa uradio, te se utakmica >> završila onako kako se završila. Ko je gledao Indirekt, taj je ili umro od smeha ili više nema TV jer je isti razbio. ;) Na pitanje zašto nije bilo promena u timu na poluvremenu Sani je odgovorio kako smo eto napravili par izglednih šansi u prvom poluvremenu koje nismo iskoristili, pa je ostavio istu postavu nadajući se da će imati više sreće nego u prvom poluvremenu. Navodno je bio spreman da odmah na početku izvrši izmenu ako vidi da nešto ne štima, ali kako smo, jel te, na početku drugog poluvremena prikazali dobru igru (!?) do izmene je došlo tek kasnije.
fudbal.126 dizel, -> #116, lexus
** Čisto da se zna, u Atletiku osim Pantića, Kaminera i golmana ** Moline nisu igrali ni Bejbl i još dvojica prvotimaca... Čisto da se zna, Bejbl nije prvotimac... :)
fudbal.127 dizel, -> #117, lexus
** uvede još nekog napadača. Majmunko nije ništa uradio, te se ** utakmica završila onako kako se završila. A ostali su bili dobri? Znači Deju je obavezno morao da izmeni? E momče, Deju nikad ne treba menjati. Znamo svi da je on jedan od onih koji mogu da reše meč jednim potezom, stoga... :) A naročito, što je trebalo da menjamo nekog odbrambenog, a ne polušpic fudbalera.
fudbal.128 dizel, -> #118, ztasic
** neće do juna nikog da prodaje (ovo iz prve ruke - brat mi igra ** za cigane ;(, Sakić). Pa pravo da ti kažem, verujem da do juna niko neće otići iz Zvezde. Ne znam zašto bi ih sad prodavali, sem, što je jednom Pižon izjavio da bi mu bilo bolje da sad odu neki igrači, pa da ima više vremena za uigravanje novog time za sledeću godinu i ligu šampiona.
fudbal.129 dizel, -> #125, mileusna
** Ko je gledao Indirekt, taj je ili umro od smeha ili više ** nema TV jer je isti razbio. ;) Na pitanje zašto nije bilo Šta reći sem da mi je drago što nisam gledao Indirekt. :) On očigledno veze nema sa strategijom (da je bar igrao premier manager, sad bi znao) :). Ako Bog ne bude dao da ga smenimo, crno nam se piše. :(
fudbal.130 lexus, -> #126, dizel
=> Čisto da se zna, Bejbl nije prvotimac... Jok ti si...
fudbal.131 lexus, -> #127, dizel
=> Znači Deju je obavezno morao da izmeni? => E momče, Deju nikad ne treba menjati. Znamo svi Znaš šta, nauči da čitaš, pa se javi... Rekao sam, ili Deju napolje, ili nekog centarfora unutra. Shvataš? Ali, da li je Dejo proradio? Nije. Izgubio je 17 lopti... Genije, nema šta...
fudbal.132 lexus, -> #122, nenad
=> Kad mafijaš ode, možda nam i svane. Miljanić je uradio jednu jedinu dobru stvar u svojoj karijeri - postavio je Osima za selektora i pustio ga je samog...
fudbal.133 lexus, -> #124, dizel
=> Inače, videlo se da nam je Mihajlović mnogo nedostajao, čisto da => podsetim schefa na raspravu koja je vođena posle meča Češka-YUG. Da, mnogo je nedostajao... Taman bi i on dobio crveni karton ;)
fudbal.134 mmisic, -> #114, schef
> Dobro, dobro, ti nama hoćeš da kažeš da je inače zvezda jači tim od Da, upravo to sam rekao. Razlika je kad igraš u gostima i još sa B-timom.
fudbal.135 mmisic, -> #110, dizel
> Videćemo šta će dalje uraditi... Protiv koga još igraju na turneji ?
fudbal.136 lexus, -> #134, mmisic
=> Da, upravo to sam rekao. Razlika je kad igraš u gostima i još sa => B-timom. Da rezimiramo: Zvezda bez Djorovića i Ognjenovića + tri izmene u drugom poluvremenu. Živković popio crveni karton pri rezultatu 4:0 za Atletiko, kad je već sve bilo gotovo... Atletiko bez Pantića, Kaminera, Kika, Bejbla, golmana Moline i još trojice prvotimaca. Ko je ovde igrao sa B timom? Čoveče, Atletiko je klasa, Zvezda to nije, a neće ni biti (u najboljem slučaju) sledećih par godina.
fudbal.137 stefan, -> #124, dizel
> Santrač je kreten jer nema pojma sa taktikom. U izboru igrača, ovog > puta je takođe pogrešio, ali ne na ovim mestima koje si ti naveo. > Morao je da igra npr. Žile umesto Saveljića, i Pantić umesto Brnovića. Ista formacija al' umesto centarhalfa da igra bek? :) Interesantno, da napišete ti i Sani zajednički neku knjigu o taktici? ;) Što se tvoje druge izmene tiče, šta misliš koji bi selektor na svetu (sem Sanija :) igrao sa timom u kome se istovremeno nalaze Pantić, Mijatović, Stojković i Savićević a nema ko da prenese loptu od našeg šesnaesterca do polovine terena tj. nema "radilicu" u ekipi? Nemoj da mi spominješ Jugovića pošto se on jednostavno nije video na utakmici. > Inače, videlo se da nam je Mihajlović mnogo nedostajao, čisto da > podsetim schefa na raspravu koja je vođena posle meča Češka-YUG. Naravno da je nedostajao kad je Đorović igrao levog beka verovatno po prvi put u karijeri ;) Kako bi tek nedostajao da je recimo Dejo igrao beka ;) Santrač je jednostavno morao da ostavi Đorovića kao centralnog odbrambenog igrača a da za levog beka nađe neko drugo rešenje. Ovako je napravio totalni pičvajz u odbrani.
fudbal.138 stefan, -> #127, dizel
> E momče, Deju nikad ne treba menjati. Znamo svi > da je on jedan od onih koji mogu da reše meč jednim > potezom, stoga... :) A naročito, što je trebalo da Daj bre, što pišeš svašta. Naravno da nepostoji igrač koga ne treba menjati kada igra katastrofalno pa makar to bio i tvoj svemogući Dejo. Ali to je pitanje autoriteta i zdravog razuma trenera. A već smo se složili da kod Sanija nema ni jednog ni drugog, on samo sedi i primenjuje tvoju logiku iz ove poruke: Daj bože da se nešto desi. I desilo se, izgubili smo sa 2:0.
fudbal.139 dizel, -> #135, mmisic
**> Videćemo šta će dalje uraditi... ** ** Protiv koga još igraju na turneji ? Ja sam očigledno pogrešno razumeo neke informacije u novinama. Ta turneja će biti kasnije, a inače Zvezda je pozvana i na turnir u Barseloni. Igrači Crvene Zvezde su se vratili u Beograd i ići će na razgovor sa Draganom Džajićem koji je rekao da je ovakvo ponašanje igrača nedopustivo jer ruši ugled Crvene Zvezde u Evropi. Taj ugled je stican 45 godina i za to vreme najubedljivi porazi su bili 5:1 od Borusije (M) i Briža 4:0. Sada je poraz od Atletika 5:0 najveći. Džajić je ipak smirio situaciju rekavši da poraz ne umanjuje snagu ekipe i da je verovatno došlo do zasićenja u ekipi Crvene Zvezde...
fudbal.140 dizel, -> #136, lexus
** to nije, a neće ni biti (u najboljem slučaju) sledećih par ** godina. To ćemo tek da vidimo. Mislim da se ovakav kiks neće ponoviti Crvenoj Zvezdi. Ipak, bolje da sačekamo mečeve koji slede, tj. turnir u Barseloni.
fudbal.141 dizel, -> #130, lexus
** Jok ti si... Seti se da je Češki selektor bio nezadovoljan kad je išao da gleda Atletiko, a Bejbl je ceo meč presedeo na klupi.
fudbal.142 dizel, -> #131, lexus
** Znaš šta, nauči da čitaš, pa se javi... Izvinjavam se. ** Rekao sam, ili Deju napolje, ili nekog centarfora unutra. ** Shvataš? Ali, da li je Dejo proradio? Nije. Izgubio je 17 ** lopti... Genije, nema šta... Pa Santrač nije ubacio nijednog centarfora. Naravno da napadači nisu mogli ništa da učine. Inače, koliko su lopti izgubili ostali igrači? Dejo nije proradio, ali se par puta našao u izglenoj situaciji, a i stalno ga je čuvalo više igrača. Da je to znao da iskoristi neki vezni igrač koji bi se ubacio iz drugog plana, bilo bi dobro, ali kako, kad nam je vezni red bio jako defanzivan (Brnović, Joknović...)
fudbal.143 dizel, -> #133, lexus
** Da, mnogo je nedostajao... Taman bi i on dobio crveni karton ** ;) Zaista misliš tako, ili se samo zezaš? Mihajlović igra fenomenalno u Italiji, a i u našoj reprezentaciji. Pored njega se onaj ludi Enrike ne bi naigrao...
fudbal.144 dizel, -> #137, stefan
** Ista formacija al' umesto centarhalfa da igra bek? :) ** Interesantno, da napišete ti i Sani zajednički neku knjigu o ** taktici? ;) Što se tvoje druge izmene tiče, šta misliš koji bi Naravno, Žile umesto Saveljića. Žile nije klasičan bek, već veoma ofanzivan bek. Igrao bi po levoj strani, jer je to ponekad radio i u Zvezdi, a pošto je brz mogao bi da prati Enrikea. Onda bi Đora mogao igra na poziciji libera. Pa video si i sam da je Sani da je on svima dao pogrešne uloge, tj. one koje ne igraju u svojim timovima (mislim da Vidaković igra libera, Đora takođe, Đukić - koji da je navodno igrao, itd...). Dakle, kako igrati sa 3 libera, a bez ijednog štopera? :)) Sani je to pokazao na najbolji način... ** terena tj. nema "radilicu" u ekipi? Nemoj da mi spominješ ** Jugovića pošto se on jednostavno nije video na utakmici. Pa on to ume, ali oigledno mu nije išlo (kao ni ostalima9. Možda je trebalo njega da izvadi, a nekog od veznih da vrati nazad, da baš to rade... ** ostavi Đorovića kao centralnog odbrambenog igrača a da za ** levog beka nađe neko drugo rešenje. Ovako je napravio totalni ** pičvajz u odbrani. Pa šta ja rekoh za Žileta? :)
fudbal.145 rkovacevic, -> #124, dizel
==> Volim ove grobare, kad su ovako realni. A ja čergare kad se prave pametni :))) ==> Santrač je kreten jer nema pojma sa taktikom. Saniboj jeste kreten ali zato što mu taktiku određuje Miljanić ==> ali ne na ovim mestima koje si ti naveo. Hoćeš da mi kažeš da su njih trojica igrali fenomenalno?! ==> Inače, videlo se da nam je Mihajlović mnogo nedostajao Koliko je Luis Enrike zujao po toj strani, trebao nam je S(l)iniša i te kako.
fudbal.146 slalevic, -> #142, dizel
<< Pa Santrac nije ubaci ni jednog centarfora. Klemente je izjavio da je na pocetku utakmice mislio da je Saveljic centarfor. Mozda je to mislio i Santrac. Zato dok ne cujemo Sanijev odgovor da li je Saveljic centarfor ili ne preuranjeno je davati izjave da smo igrali bez centarfora ili nismo.:))
fudbal.147 mileusna, -> #136, lexus
>> Ko je ovde igrao sa B timom? Čoveče, Atletiko je klasa, Zvezda to >> nije, a neće ni biti (u najboljem slučaju) sledećih par godina. Al' ste se sada uhvatili za taj poraz Zvezde k'o pijan plota. Pa i Karlsrue je puk'o na svom terenu sa 5:0 pa ništa...
fudbal.148 mmisic, -> #146, slalevic
> Klemente je izjavio da je na pocetku utakmice mislio da je Saveljic > centarfor. Mozda je to mislio i Santrac. Zato dok ne cujemo Sanijev Ne ! Klemente je mislio da je Saveljić napadač. Sad but true ;)
fudbal.149 lexus, -> #143, dizel
=> Zaista misliš tako, ili se samo zezaš? Pa ovaj... I jedno i drugo :) Pri rezultatu od 2:0 za Špance, Siniša bi preuzeo osvetu na sebe i pobio bi im pola reprezentacije :) A zezam se zato što mislim da nam je zaista nedostajao i da sa njim u timu ne bismo tako brzo došli do -2.
fudbal.150 dizel, -> #131, lexus
** lopti... Genije, nema šta... E da, ne upitah do sada, ali moram... Šta bi sa Mijatom? Ni on se nije posebno pokazao. Španski igrači su bili dosta grubi u odbrani pa su naše igrače kosili još na polovini igrališta, a sudija nije delio žute kartone. Bilo je teško primiti loptu i proslediti je precizno (nije ni bilo kome, nije bilo centarfora) i zato ne znam zašto bi Deju vadio napolje, mada bi po mom mišljenju Dejo trebalo da ne igra u prvom poluvremenu, i onda uđe na početku drugog (Ipak bi španski igrači bili umorniji, a Dejo svež. Tako je i igrao u Milanu, tj. ulazio u drugom poluvremenu, jer nije još mogao da izdrži svih 90 minuta).
fudbal.151 dizel, -> #145, rkovacevic
** A ja čergare kad se prave pametni :))) Ma ne pravim se ja, nisam ja kriv što me priroda pametnim napravila. :))) ** Saniboj jeste kreten ali zato što mu taktiku određuje Miljanić U to nisam siguran, mada Miljan ima sigurno veliki uticaj. Ali, u svakom slučaju ovaj majmun mora da ode. Kad bi dođao npr. Ljupko, ili Antić, Boškov, itd... njima Miljan ne bi imao da doda par "pametnih" saveta. :) ** Hoćeš da mi kažeš da su njih trojica igrali fenomenalno?! To nisam rekao, tj. ja sam izjavio da su svi bili loši. A ukoliko su svi loši, ne treba tražiti najgore. A sigurno Đorovića ne bih zamenio, jer je on fenomenalan odbrambeni igrač. A što se tiče Đukića, izgleda da nas je on dosta ispalio na ovoj utakmici. (penal). Za Deju sam već rekao, da bi bilo najbolje da je on ušao na poluvremenu.
fudbal.152 lexus, -> #150, dizel
=> Šta bi sa Mijatom? => Ni on se nije posebno pokazao. Mijata su rušili čim bi naši uputili loptu prema njemu, tako da nije ni mogao da je primi. A par puta su ga srušili i kada je lopta upućivana drugim igračima... Jednom su ga čak oborili u šesnestercu, iako nije imao loptu. E sad, oko Mijata su uvek bila trojica, tako da je on na sebe preuzeo čitavu njihovu odbranu, i bilo je ostavljeno više prostora za naše napadače. Medjutim, nije bilo naših napadača ;(
fudbal.153 dizel, -> #152, lexus
** u šesnestercu, iako nije imao loptu. E sad, oko Mijata su uvek ** bila trojica, tako da je on na sebe preuzeo čitavu njihovu ** odbranu, i bilo je ostavljeno više prostora za naše napadače. A na Deju nije išlo po 3 igrača? Kad god bi jedan od njih primio loptu prilazili bi mu, i to nimalo nežno. Ja sam stalno očekivao od Mijata da zaigra malo hrabrije, upravo zbog pritiska na njega, ali izgleda da ga nije htelo.
fudbal.154 lexus, -> #153, dizel
=> A na Deju nije išlo po 3 igrača? Kad god bi jedan od njih primio U početku, posle su i dvojica bila dovoljna ;) No, šalu na stranu, da su Pantić i jedan centarfor igrali od početka, cenim da bismo ih ubili...
fudbal.155 stefan, -> #144, dizel
> Naravno, Žile umesto Saveljića. Žile nije klasičan bek, već veoma > ofanzivan bek. Igrao bi po levoj strani, jer je to ponekad radio > i u Zvezdi, a pošto je brz mogao bi da prati Enrikea. Onda bi Đora > mogao igra na poziciji libera. Pa video si i sam da je Sani da je > on svima dao pogrešne uloge, tj. one koje ne igraju u svojim timovima > (mislim da Vidaković igra libera, Đora takođe, Đukić - koji da je > navodno igrao, itd...). Dakle, kako igrati sa 3 libera, a bez > ijednog štopera? :)) Sani je to pokazao na najbolji način... Ma i sam kažeš da je Žile "ponekad to radio i u Zvezdi". Na žalost on opet nije levi bek (mada bi se možda bolje snašao od Đorovića na tom mestu). Pored toga što je odbrana trebala da bude drugačije organizovana pravo je samoubistvo ono Santračevo čekanje do 15 minuta pred kraj za vršenje bilo kakve izmene. U onakvoj situaciji i sa obzirom na našu igru meni se čini da je trebao ranije da pokuša da uvede Nađa pošto se već Brnović i Jugović praktično nisu ni primećivali.
fudbal.156 nenad, -> #155, stefan
> Pored toga što je odbrana trebala da bude drugačije organizovana > pravo je samoubistvo ono Santračevo čekanje do 15 minuta pred kraj za > vršenje bilo kakve izmene. Ne vrede izmene, ne vrede igrači kad nemaš trenera, kad on nema igru, kad nema znanja. Na žalost, ima novinare pa će da ostane tamo gde jeste, verovatno dok ne dosadi Miljaniću ili ovaj ne umre.
fudbal.157 mirkomi, -> #153, dizel
>> A na Deju nije islo po 3 igraca? Kad god bi jedan od njih primio >> loptu prilazili bi mu, i to nimalo nezno. Ja sam stalno ocekivao Savicevic je car. Prilikom jednog slobodnog udarca za nas, cini mi se da je Piksi izvodio, pre nego sto je izveden udarac Dejo je dva puta rvackim potezom oborio svoga cuvara, nimalo nezno. Steta sto nije bilo nekog ozbiljnijeg sranja bar da im pokazemo ko je stvarno jaci, ako nismo mogli da ih pobedimo u fudbalu.
fudbal.158 lexus, -> #157, mirkomi
=> sranja bar da im pokazemo ko je stvarno jaci, ako nismo mogli da ih => pobedimo u fudbalu. Volim ovaj sportski duh :)
fudbal.159 dinic,
Pratim ovu vasu prepisku vec pa rana pa i ja da kazem nesto (ioprostite mi sto pisem on-line)- Genijalne Sanijeve takt. zamisli su me oduvek odusevljavale-oduvek sam tvrdio da je teorija da izraziti desnjaci najbolje igraju pored leve aut linije kao Djorovic, da jedan veoma Tgá´F űofazivan tim sa 5 odbrambenih uspesno zavrsava tekmu sa samo 2 p Ľó■rimljena da je Vasilijevic cool napadac, ali i igraci su zajebali-OK njima oprastam los dan (da vas potsetim na genijalnu strategiju protiv Cěń eha koju su oni izneli junacki na plecima). Sanija na vesala; a sto se tice Zvezde to ne komentarisem objektivno gledano izgubili smo mozda ne bas sa realnim rĹÎ&Ězultatom ali da li je potrebno da ove grobare sto mnogo ser* podsecam Na Bari, Tokijo,100.derbi medjusoban odnos duela pa u krajnjoj liniji BSK i Nacional:))))!! Pozdrav uz jos jeno izvinjenje zbog malo djubreta Bojan
fudbal.160 junior, -> #159, dinic
> ove grobare sto mnogo ser* podsecam Na Bari, Tokijo,100.derbi E dosta bre više sa tim Barijem, Tokijom i stotim derbijem. Šta bi rekao, kad bi video čoveka na ulici koji viče: "Ko je svetski šampion, Urugvaj, Urugvaj!" Ja bih se sažalio nad dotičnim ...
fudbal.161 dizel, -> #154, lexus
** No, šalu na stranu, da su Pantić i jedan centarfor igrali ** od početka, cenim da bismo ih ubili... Pa sigurno nam je bio potreban centarfor, ali šta vredi kada glupi Sani to ne shvata. Nadam se da će Drobnjak igrati za reprezentaciju bar sada protiv Argentine :), ukoliko Sani ne izmisli neku novu taktiku, recimo bez golmana, itd... :)
fudbal.162 dizel, -> #155, stefan
** Santračevo čekanje do 15 minuta pred kraj za vršenje bilo ** kakve izmene. U onakvoj situaciji i sa obzirom na našu igru Kreten! On je rekao da smo mi igrali odlično na početku drugog poluvremena, pa zbog toga nikog nije menjao (bez centarfora jurimo 2:0) :))))). ** meni se čini da je trebao ranije da pokuša da uvede Nađa pošto ** se već Brnović i Jugović praktično nisu ni primećivali. Pa morao je da ubaci jednog igrača koji predstavlja "radilicu", i moguće da je to trebalo da bude baš Nađ, iako on ne igra u poslednje vreme.
fudbal.163 rkovacevic, -> #161, dizel
==> ukoliko Sani ne izmisli neku novu taktiku Kako on smišlja taktiku, igraće Đorović centarfora... ==> recimo bez golmana Bez Kralja ne valja ! :)
fudbal.164 jvujnic, -> #160, junior
"Ko je svetski šampion, Urugvaj, Urugvaj!" ;)))
fudbal.166 rkovacevic,
Saniboj je objavio sastav za meč protiv Argentine: Milojević Djorović Vidaković Vujačić Mirković Živković Jokanović Govedarica Nađ Drulović Jovičić Kapiten : Slaviša Jokanović U drugom poluvremenu treba da uđu i ostali: Kralj, Saveljić, Bolić, Njeguš i Perović Željko Petrović izostaje zbog porodičnih problema, a Anto Drobnjak zbog povrede. Dakle, imamo fajterski sastav (bez i jedne zvezde ili "umetnika") pa očekujmo makar borbenost i trčanje (ono što uopšte nismo imali protiv Španaca). Nedelja, 02:00, uz TV prenos, NAPRED PLAVI !
fudbal.167 luckyluciano, -> #166, rkovacevic
¸¸> Milojevic ¸¸> Djorovic ¸¸> Vidakovic Vujacic ¸¸> Mirkovic Zivkovic ¸¸> Jokanovic ¸¸> Govedarica Nad ¸¸> Drulovic ¸¸> Jovicic Jel ovo sastav ekipe iz Malog Mokrog Luga ? :))) Lucky Luciano
fudbal.168 junior, -> #166, rkovacevic
> Kapiten : Slaviša Jokanović Nije li, još od Hong Konga, zamenik kapitena bio Đorović? Valjda bi bilo logično da onda uzme on traku, kad Piksi nije tu. > Dakle, imamo fajterski sastav (bez i jedne zvezde ili > "umetnika") pa očekujmo makar borbenost i trčanje (ono što > uopšte nismo imali protiv Španaca). Pa, sa lucidnim :) Jovičićem, u napadu, ne znam koliko stvarnih šansi imamo .. valjda će Drulović uspeti nešto da uradi, inače je na pomolu 3. Santračeva katastrofa. PS. Drulović je najplaćeniji stranac u Portugalu, a inače 2. čovek po zaradi u por. fudbalu [1. je Sa Pinto (Benfika)].
fudbal.169 mmisic, -> #166, rkovacevic
> Nedelja, 02:00, uz TV prenos, NAPRED PLAVI ! Iako smo dobili besplatnu sliku, RTS se pokazao nesposobnim da obezbedi samo ton, tako da na kraju prenosa najverovatnije neće biti :(
fudbal.170 rkovacevic, -> #168, junior
==>Nije li, još od Hong Konga, zamenik kapitena bio Đorović? ==>Valjda bi bilo logično da onda uzme on traku, kad Piksi nije ==>tu. U našoj reprezentaciji kapiten je onaj sa najviše rep. nastupa. Slaviša i Goran imaju po 16 mečeva u plavom dresu, ali Jokan je počeo ranije...
fudbal.171 rkovacevic, -> #169, mmisic
==>Iako smo dobili besplatnu sliku, RTS se pokazao nesposobnim da obezbedi ==>samo ton, tako da na kraju prenosa najverovatnije neće biti :( Po današnjem "Žurnalu", FSJ je dobio prenos za džabe, ali PGP SPS nema para da plati satelitske veze (cirka 10.000$) pa od prenosa ili snimka nema ništa :((
fudbal.172 mmisic,
Argentina - Jugoslavija 2:3 (1:1) Golove za nas su postigli : Govedarica, Drulović i Jovičić. Ovaj naš tim baš obećava, naučili smo Argentince u gostima kako se igra fudbal ;)
fudbal.173 superhik, -> #166, rkovacevic
=:> Saniboj je objavio sastav za meč protiv Argentine: Neka nam je SlobO u pomoći! ;(((
fudbal.174 junior,
Argentina - Jugoslavija 2:3 Golove za nas postigli Drulović, Govedarica i Jovičić. Za fajterski sastav, fajterski rezultat. :)
fudbal.175 wildey,
Jeste li culi za frku sto se desila na utakmici protiv Argentine.Sani boy pred kraj prvog dela uleteo u teren da smiri nase igrace da ne linchuju sudiju.A za vreme poluvremena nashi rekli sudiji da ukoliko dalje bude nastavio tako da sudi, napushtaju mech. ::)))))) poz. tassotti
fudbal.176 dizel, -> #174, junior
** Golove za nas su postigli : Govedarica, Drulović i Jovičić. JOVIČIĆ ZORAN! :) ** Ovaj naš tim baš obećava, naučili smo Argentince u gostima ** kako se igra fudbal ;) Mi smo igrali dosta oslabljeni, dok su oni igrali u prilično jakom sastavu. Izgleda da su se naši borili kao lavovi, a kad se tako igra rezultat najčešće ne izostane. Bravo plavi! :) (Ne oni sa Trga) :)
fudbal.177 dizel, -> #175, wildey
** nashi rekli sudiji da ukoliko dalje bude nastavio tako da ** sudi, napushtaju mech. ::)))))) Zato što je sudija bio Argentinac, a to nije dozvoljeno po FIFa-inim pravilima. :)
fudbal.178 rkovacevic,
Večeras (03.01.1997) u 23.20 na SOS kanalu kompletan snimak fudbalske utakmice Argentina - Jugoslavija :)))
fudbal.179 mileusna, -> #175, wildey
>> A za vreme poluvremena nashi rekli sudiji da ukoliko dalje >> bude nastavio tako da sudi, napushtaju mech. Mogli su tom istom sudiji da otmu i pištalju pa da organizuju protesnu šetnju zbog lošeg suđenja. ;)
fudbal.180 mirkomi, -> #179, mileusna
>>> A za vreme poluvremena nashi rekli sudiji da ukoliko dalje >>> bude nastavio tako da sudi, napushtaju mech. > > Mogli su tom istom sudiji da otmu i pistalju pa da > organizuju protesnu setnju zbog loseg sudenja. ;)
fudbal.181 dizel,
Crvena Zvezda - Bajer (L) 1:1 Naravno, reč je o malom fudbalu. Strelac za Crvenu Zvezdu postigao je Nenad Sakić, a Bajer je izjednačio samo dva minuta pre kraja. :((( Šteta, ali nadam se da ćemo proći dalje, sledi meč sa Minhenom 1860.
fudbal.182 junior, -> #181, dizel
> Šteta, ali nadam se da ćemo proći dalje, sledi meč sa Minhenom > 1860. Crvena Zvezda - Minhen 1860 0:6 Surovo.
fudbal.183 dizel, -> #182, junior
** Crvena Zvezda - Minhen 1860 0:6 Ma na poluvremenu je bilo samo 1:0, a naše budale su sve vreme imale loptu šanse, ali su ovi iz kontri posle davali golove. U malom fudbalu ne sme da se napada na način na koji je Zvezda napadala, jer uvek sledi kazna. I stigla je. Biće teško izboriti treće mesto u grupi, koje nas vodi dalje. Ali, ipak mora se reći i da su Nemci u mnogo boljem položaju jer su mnogo više naviknuti na ovaj mali fudbal, tu naročito mislim na odbijanje lopte o "martinelu". ** Surovo. Pa jeste bilo surovo, naročito u poslednjih 2 minuta, kad smo primili 3 gola!!! Poslednji gol je bio najlepši i postignut je 3 sekunde pre kraja. :( Danas portiv Borusije, koja posle prvog dana ima dve pobede, moramo da igramo bar nerešeno (bunker ruleZ!), ali ope sve zavisi i od rezultata Bajera(L).
fudbal.184 lexus, -> #181, dizel
=> Strelac za Crvenu Zvezdu postigao je Nenad Sakić, a Bajer => je izjednačio samo dva minuta pre kraja. :((( Za one koji ne znaju pravila: Dimenzije terena su 48x24 metara. Igraju 4 igrača+golman. Penal je na 9 metara. Aut se izvodi rukom, po zemlji (pokret kao kod kuglanja). Teren ima martinele visine oko 1m. Poluvreme traje 10 minuta.
fudbal.185 mmisic, -> #183, dizel
Zvezda - Borusija 6:0 Sada smo na drugom mestu B grupe ;)
fudbal.187 junior, -> #185, mmisic
> Sada smo na drugom mestu B grupe ;) Zvezda - Bayern (M) 1:2 Vodili smo 1:0, a onda primili 2 gola za minut .. od Baslera.
fudbal.188 luckyluciano, -> #182, junior
¸¸> Crvena Zvezda - Minhen 1860 0:6 Sto mi je zao ! :)))) Lucky Luciano
fudbal.189 dizel, -> #182, junior
** Crvena Zvezda - Minhen 1860 0:6 Crvena Zvezda - Borusija (M) 6:0 ** Surovo. Pa baš je surovo!!! :)
fudbal.190 dizel, -> #187, junior
** Zvezda - Bayern (M) 1:2 ** ** Vodili smo 1:0, a onda primili 2 gola za minut .. od Baslera. I to 4-5 minuta pre kraja. Ali, nije sve gotovo. Imamo još uvek šansu da se plasiramo u polufinale, ali neće biti lako. Inače, gol za Zvezdu je na fenomenalan način, postigao Dejan Stanković (nešto slično onom prvom golu protiv Kajzerslauterna). I još sa napomenem da su sudije tragične i da su par puta omogućile kontre Bajernu ne svirajući čiste prekršaje nad našim igračima. Ali, ipak smo mi jedina strana ekipa tamo, ne bi smelo da im se dogodi da im odnesemo trofej. :)
fudbal.191 lexus, -> #187, junior
=> Vodili smo 1:0, a onda primili 2 gola za minut .. od Baslera. Moram da kažem da su Zvezdine utakmice neverovatno prljave... Izgleda da Nemci vole da biju goste, a mora se priznati da ni Sakić ne ostaje dužan ;) Preciznije rečeno, Nemci cepaju, a igrači Zvezde se hvataju za protivničke igrače... Da Sakić (mislim da je on) nije grlio Baslera, ovaj ne bi ni dao ta dva gola. Baš se videlo da se razbesneo... Primetio sam i da je Miloje imao svoj dan... To znači da ove godine više neće dobro braniti ;>
fudbal.192 rades,
Crvena Zvezda je u svom drugom mecu u drugoj rundi takmicenja pobedila Bochum sa 2:1. Golove za nas tim postigli su Jovicic i Dejan Stankovic.
fudbal.193 rades,
Krombacher kup u Berlinu : Prvo mesto osvojili su fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobedivsi u finalu ekipu Bajerna iz Minhena sa 3:1. Nasa Crvena Zvezda je osvojila izuzetno 3. mesto. U polufinalnim mecevima postignuti su sledeci rezultati: Herta - Bajer (L) 1:3 Bajern (M) - Crvena zvezda 3:2 Crvena Zvezda je nesrecno izgubila sa 3:2 iako je vodila 0:2. Ponovili su greske iz prethodnog susreta sa Bajernom (M) kada su izgubili sa 2:1, a opet su vodili 0:1. U izvodjenju penala za 3.mesto (izvodi se sa udaljenosti od 9 m) Zvezda je pobedila Hertu sa 5:4 (posle 6 serija) i to najvise zahvaljujuci golmanu Dragoslavu Jevricu koji je zaustavio 2 udarca u 5. i 6. seriji). Konacan plasman: 1.Bajer Leverkuzen 2.Bajern Minhen 3.Crvena Zvezda Beograd 4.Herta Berlin Rades
fudbal.194 schef, -> #190, dizel
][ Ali, ipak smo mi jedina strana ekipa tamo, ne bi smelo da im ][ se dogodi da im odnesemo trofej. :) Veruj mi, ovo ih ni najmanje ne plaši. :) Da je došla neka druga ekipa pa možda bi se i plašili, ali zvezda!?! ;)))
fudbal.195 luckyluciano, -> #194, schef
¸¸> Da je dosla neka druga ekipa pa mozda bi se i plasili, ali ¸¸> zvezda!?! ;))) Sto jes, jes losa zvezda da Bog sacuva. Lucky Luciano
fudbal.197 dizel, -> #193, rades
** Crvena Zvezda je nesrecno izgubila sa 3:2 iako je vodila 0:2. ** Ponovili su greske iz prethodnog susreta sa Bajernom (M) kada ** su izgubili sa 2:1, a opet su vodili 0:1. Samo da napomenem da je oba gola postigao Jovičić. Zaista je ovo sjajan rezultat, ali mogli smo da uđemo i u finale. Šteta. :( ** najvise zahvaljujuci golmanu Dragoslavu Jevricu koji je ** zaustavio 2 udarca u 5. i 6. seriji). Svaka mu čast za ona dva penala. Već sam pomislio da je sve gotovo, a Jevrić me demantovao. :)
fudbal.198 dizel, -> #194, schef
** Da je došla neka druga ekipa pa možda bi se i plašili, ali ** zvezda!?! ;))) Pa ne znam baš. Na klupi Bajerna je bio Augentaler, a zna se kakvo iskustvo on ima sa Crvenom Zvezdom. :)))))
fudbal.200 lexus, -> #191, lexus
=> Primetio sam i da je Miloje imao svoj dan... To znači da ove => godine više neće dobro braniti ;> A to je primetio i Pižon, pa je penale branio Jevrić ;)
fudbal.201 mango, -> #197, dizel
> Samo da napomenem da je oba gola postigao Jovicic. > Zaista je ovo sjajan rezultat, ali mogli smo da udemo i > u finale. Steta. :( Realan poredak na turniru prema prikazanim igrama bio bi: 1.Herta 2.Zvezda 3.Bajer 4.Bajern 5.Bohum ...
fudbal.202 schef,
Na turneji po SAD, šampion Jugoslavije u fudbalu Partizan je u prvoj utakmici na američkom kontinentu (al' sam ga sklepao do sad ;) pobedio najjači sastav reprezentacije SAD sa 5:3 (3:2). Čakar je doveo Partizan u vodstvo već u 2. minutu. Izjednačio je Preki Radosavljević (to je onaj za koga sam pitao pre nekoliko meseci ;) iz jedanaesterca. Posle 15-ak minuta već je bilo 2:1 za domaćina. Partizan je izjednačio posle penala koga je Vukićević promašio, t.j. golman je odbranio, ali se lopta odbila do Vukićevića koji ju je prosledio u mrežu. U 40. minutu Ćirić je napravio 'akciju utakmice' - naređao je 3-4 igrača, prešao golmana i onda dodao Hristovu kome nije bilo teško da postigne gol. U drugom poluvremenu Tumbaković je zamenio 6 igrača, Trenevski je postigao još 2 gola, a reprezentacija SAD je samo ublažila poraz. Sledeću utakmicu Partizan igra sa mladom reprezentacijom SAD 18. januara. Heh, sad možemo da se hvalimo kako smo pobedili zvaničnu reprezentaciju jedne države. ;) I to u gostima! ;))))) Mada, ništa me ne bi čudilo da izgubimo od mlade reprezentacije. ;))))) (izveštaj prepričan iz Naše Borbe)
fudbal.203 dizel, -> #202, schef
** sad ;) pobedio najjači sastav reprezentacije SAD sa 5:3 (3:2). Pa da je bio najjači, i nije, jer je reprezentacija SAD igrala bez igrača u Evropi, tj. njihovih najboljih igrača. :)
fudbal.204 rkovacevic, -> #203, dizel
==> Pa da je bio najjači, i nije, jer je reprezentacija SAD igrala ==> bez igrača u Evropi, tj. njihovih najboljih igrača. :) 'ajde nabroj ko je falio ...
fudbal.205 dizel, -> #204, rkovacevic
** 'ajde nabroj ko je falio ... Ne znam tačno, ali mislim da je npr. onaj Lalas (koji je njima i najbolji igrač, ali i ostali igrači). Nisam baš toliko precizno informisan, ali to je to...
fudbal.206 rkovacevic, -> #205, dizel
==> Ne znam tačno, ali mislim da je npr. onaj Lalas (koji je njima i ==>najbolji igrač, ali i ostali igrači) Hvala na objašnjenju :) Inače, koliko ja znam, Lalas je šutnut iz Italije gde je igrao i sad igra u američkoj ligi, a jedini reprezentativac SAD koji igra u Evropi je golman Kejsi Keler (igra u Engleskoj). Ali ovo su sve idimidođimi informacije, pa ako neko zna preciznije, neka me ispravi.