fudbal.314schef,
-> #298, dizel][ Ili, evo ti još jedno pitanje... Da li je Zvezda mnooogo bolji
][ tim od Kajzerslauterna? Da te podsetim, rekao si da je
][ nemoguće da razlika bude 3 gola, ako su dve ekipe podjednakih
][ kvaliteta.
Realno, razlika je bila 1 gol, 3 gola su primili u produžecima kada su
polipsali. :) Vidiš da se za sve može naći objašnjenje. ;>
fudbal.315nikola.s,
-> #295, schef> 'nikada nemate srece', a protiv Borca iz Cacka npr. imate je i
> na pretek? Kako? Crna magija bese? ;>>> Pa dobro, nabavite i vi
Ne treba nama sreca protiv Borca jer su na proslonedeljnoj
utakmici, presli centar cirka 3 puta.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.316nikola.s,
-> #294, schef> reprezentacije da ju je izboksovao u mrezu. :))) Pa ja bih
> Miloja u odbojku, odlican je primac. :)))))
Pored elementarnog nepoznavanja vaterpola, pokazao si
istu stvar i u vezi odbojke. Primac loptu prima cekicem.
;>
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.317dizel,
-> #313, schef** Ti mi ovako nešto kažeš?!?!? :))))))))))))))))))
Naravno.
** 'Moguće je da ova informacija nije tačna...' :)))))))))))
Vidim da još uvek niko nije potvrdio, a ti se samo smej.
fudbal.318dizel,
-> #314, schef** Realno, razlika je bila 1 gol, 3 gola su primili u produžecima
** kada su polipsali. :) Vidiš da se za sve može naći
** objašnjenje. ;>
Da, da. To tvoje objašnjenje je bilo i pre par meseci. :))
A pre utakmice si pitao čoveka: "Da li ti znaš šta
je Kajzerslautern?". ;) Mi smo pokazali da oni treba više
da znaju o nama, a ti nas opet poptcenjuješ... No nije bitno.
fudbal.319nikola.s,
Posle ovoga mi se fudbal zgadio....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.320giovanni,
-> #297, dizelĘ? Krenuo je ka lopti, ali je moguće da posle "lakta u glavu" od strane
Ę? ćelavog makedonca nije znao gde se nalazi, zbog potresa mozga.
Oho, sad je lakat u glavu. Hoćete i crveni karton da tražite?
fudbal.321giovanni,
-> #298, dizelĘ? Zabole me stomak od smejanja...
Ę? Poređenje Partizana i Barselone nije za konf. SPORT, tako da te molim
Ę? da više slična mišljenja ne iznosiš.
E, pa od te toliko hvaljene Barselone ste vi pukli 3:1 tamo a ovde igrali
nerešeno. Sa nama u poslednjih 6 utakmica u prvenstvu imate bilans
sledeći:
0 pobeda 2 nerešena 4 poraza uz gol razliku 4:11. I šta sad hoćete?
Kako ste mislili da pobedite Barsu kad niste mogli ni nas?
fudbal.322giovanni,
-> #291, dizelĘ? Miloje je odličan golman, ali jednostavno na derbiju mu se odseku
Ę? ruke (mislim da bi neki psiholog mogao da objasni činjenicu da on
Ę? greši SAMO na "večitom derbiju"). Miloje me sve više tera da
I Ivanišević je odličan teniser samo ima tanke živce. Ma hajde.
Ę? U tome što Zvezdini igrači nisu tako šugavi kako ti misliš, i da
Ę? oni u takvim situacijama postižu golove u velikoj većini slučajeva.
Ę? Nesreća za nas je bila u tome, što se taj mali procenat neuspešnosti
Ę? ispoljio upravo na derbiju.
Nisu? Jel' da te podsećam na fenomenalnue partije Perice Ognjenovića
protiv nekoliko timova i u evropskim kupovima i protiv naših timova kada
nije ni sa pet metara mogao da savlada protivničkog golmana?
fudbal.323giovanni,
-> #296, dizelĘ? Ne, ne. Rekao sam da su timovi po kvalitetu podjednaki (mada ipak
Ę? mislim da je Zvezdin ukupni sastav bolji - mnogo nam je nedostajao
Ę? Njeguš, a i velika mana je kompleks Miloja od večitog derbija).
Jadan vam taj sastav kad vam jedan igrač mnogo fali, kad golman ima
kompleks derbija, kad drugi igrač ima kompleks niže vrednosti pa voli da
leti (naročito u šesnaestercu), kad treći pljuje sudije i biva nekažnjen,
kad ...
fudbal.324junior,
Barselona - Atletiko (M) 5:4
Ovo je bolje i od seksa (c) vlade.
Ovo je bolje od 5 utakmica engleskog prvenstva zajedno. Prosto ne znam
koji gol da izdvojim kao najlepši. Svaki je majstorija za sebe (ako
izuzmemo penal). No, za one koji nisu gledali - Pantić je postigao sva
4 (četiri) gola za Atletiko, koji je prvo poluvreme okončao sa sigurnim
vođstvom od 3:0. Za Barselonu, golove postižu Pizzi(2), Ronaldo(2) i
Figo, a rezultat se kretao od 3:2 (golovima Ronalda i Picija), pa 4:2
(ponovo Pantić) do konačnih 5:4 za Barselonu.
Sve u svemu, u polufinalu su Barselona i Betis, i ko dobije taj susret,
biće pobednik Kupa. Čisto za podsećanje, ove sezone, igrali su 1:1
u Sevilji, a u Barseloni je domaćin slavio 4:2.
Svejedno - tipujem na Betis. :)
fudbal.325junior,
http://www.beograd.com/redstar/
Ko ne ode, ne zna šta propušta.
PS. Ne, neću da komentarišem da smo mi opet prvi koji tako nešto
uradimo, al' moram to da spomenem ;))
fudbal.326junior,
Lep pogled na 'malu Marakanu'.
marak1.jpgfudbal.327junior,
Iz drugog ugla, naš najveći stadion :)
marak2.jpgfudbal.328junior,
Perica u prodoru.
perica.giffudbal.329junior,
Slika tima, za sezonu '96-97.
tim.giffudbal.330junior,
Grb Zvezde.
grb.giffudbal.331junior,
Koreografija sa istoka, ili sa severa (nisam siguran),
sa utakmice Zvezda-Barselona.
sever.jpgfudbal.332rkovacevic,
-> #306, junior==>Sastav je sasvim ok. S tim, da izbaci Govedo i uvede Vujačića u
==>kvalifikacionim utakmicama.
Samo toliko :))
==> Jedino mi nije jasna uloga Nađa, u svemu ovome
Igrao je levog beka :(
fudbal.333rkovacevic,
-> #310, dizel==> ** Ivica braniti kao u derbiju, jer ce Bata poginuti da zakrpi
==> ** svu promaju u odbrani ...
==>
==> Nema potrebe, igra Đora. :)
U pravu si, Bata i Đora (uz nesebičnu pomoć celog veznog reda, sem Savićevića)
su tako izneli odbranu da Rusi nisu imali ni jedan šut u okvir gola :))
fudbal.334rkovacevic,
-> #324, junior==> Barselona - Atletiko (M) 5:4
==>Ovo je bolje od 5 utakmica engleskog prvenstva zajedno.
Je l' bolja i od Liverpul - Njukastl 4:3 ?
fudbal.335lexus,
-> #317, dizel=> Vidim da još uvek niko nije potvrdio, a ti se samo smej.
Koliko sam ja video, a video sam, zato što uvek vidim ;)
potvrdio je naš file moderator - calex.
fudbal.336schef,
-> #315, nikola.s][ Ne treba nama sreca protiv Borca jer su na proslonedeljnoj
][ utakmici, presli centar cirka 3 puta.
Isto tako ni nama ne treba sreća protiv vas jer imate pacerske igrače i još
goreg golmana. :) Kontaš?
fudbal.337schef,
-> #320, giovanni][ Oho, sad je lakat u glavu. Hoćete i crveni karton da tražite?
Šta, nisi čuo da je Marinoviću polomljena leva butna i desna nadlakatna
kost i da je imao frakturu lobanje sa sve potresom mozga? ;>
fudbal.338schef,
-> #321, giovanni][ Kako ste mislili da pobedite Barsu kad niste mogli ni nas?
Ne, nego ne shvataju da JEDINO protiv jačih timova nikako 'nemaju sreće'.
Nikako da se zapitaju da to 'nemamo sreće' u stvari znači 'nemamo pojma'. ;>
fudbal.339schef,
-> #322, giovanni][ Nisu? Jel' da te podsećam na fenomenalnue partije Perice
][ Ognjenovića protiv nekoliko timova i u evropskim kupovima i
][ protiv naših timova kada nije ni sa pet metara mogao da
][ savlada protivničkog golmana?
Kako bre? ;) Kako se ne sećaš kada je protiv Loznice dao maestralan gol, pa
su mu na semaforu napisali 'Peco majstore!'? ;>
Loznica... :))))))))))
Mada... Mora da su tada igrali sa Adidasovom loptom. :))))))))))
fudbal.340schef,
-> #323, giovanni][ Jadan vam taj sastav kad vam jedan igrač mnogo fali, kad
][ golman ima kompleks derbija, kad drugi igrač ima kompleks niže
][ vrednosti pa voli da leti (naročito u šesnaestercu), kad
][ treći pljuje sudije i biva nekažnjen, kad ...
Kad se samo setim da su na početku sezone pričali da su u odnosu na prošlu
godinu odbacili sav škart (Kovačević, Stefanović, Petković...) i da im je sada
ostala svetska ekipa... :))))))))
Drago nam je zbog vas. :)))))))))
fudbal.341schef,
-> #333, rkovacevic][ U pravu si, Bata i Đora (uz nesebičnu pomoć celog veznog reda,
][ sem Savićevića) su tako izneli odbranu da Rusi nisu imali ni
][ jedan šut u okvir gola :))
Bar neke koristi od jučerašnje utakmice. ;)
Sad može i Miloje da nam brani. ;)))
fudbal.342dizel,
-> #322, giovanni** I Ivanišević je odličan teniser samo ima tanke živce. Ma
** hajde.
Trenutno je drugi u svetu, iako ima tanke živce. :)
To ti je kao neka tradicija, npr. kao što mi ne možemo da pobedimo
Ruse, tako Miloje ne može da brani na derbiju.
fudbal.343dizel,
-> #320, giovanni** Oho, sad je lakat u glavu. Hoćete i crveni karton da tražite?
Dovoljno bi bio i faul.
fudbal.344dizel,
-> #321, giovanni** hoćete? Kako ste mislili da pobedite Barsu kad niste mogli ni
** nas?
Oni nas nisu toliko tukli na utakmicama, pa smo mogli da igramo.
Pre neki dan sam pročitao izjavu Gorana Đorovića o derbiju, u kome
on kaže da od sada Zvezda mora da igra mnogo "tvrđe", i rekao je:
nešto u stilu: "...šta će nama titula za fer-plej, kad nam to u prvenstvu
ništa ne znači. Ukoliko sudije dopuštaju grubu i oštru igru, onda ćemo
i mi tako da igramo i sl."
fudbal.346dizel,
-> #325, junior** http://www.beograd.com/redstar/
** PS. Ne, neću da komentarišem da smo mi opet prvi koji tako
** nešto uradimo, al' moram to da spomenem ;))
Ja bio pre 3-4 meseca, i naravno da smo mi prvi. :) Inače,
sve je odlično urađeno.
fudbal.347dizel,
-> #333, rkovacevic** U pravu si, Bata i Đora (uz nesebičnu pomoć celog veznog reda,
** sem Savićevića) su tako izneli odbranu da Rusi nisu imali ni
Ne znam da li si primetio Dejino vraćanje, trčanje i sl. ali daleko
od toga da je on bio loš. Inače, verovatno Rusi nišu uputili nijedan
šut, jer je naše mrzelo da trče i u napad, tako da Rusi nisu mogli ni
kontru da naprave.
Utakmica - nikad gadnija. Bilo je par lepih poteza, ali iako smo bili
bolji, nismo uspeli da damo gol. Najbolji kod nas Mihajlović i Jugović,
donekle i Mijatović.
Savu bi trebalo ubiti za dobro reprezentacije. Takođe i Sanija. Odbrana
je bila bolja nego ranije, ali moguće je da se to samo pričinjava zbog
toga što su Rusi malo napadali.
fudbal.348dizel,
-> #336, schef** Isto tako ni nama ne treba sreća protiv vas jer imate pacerske
** igrače i još goreg golmana. :) Kontaš?
Da, skontali smo. Samo, nisi mi odgovorio...
Jel vama onda treba sreća protiv BSK-a? ;>>>
fudbal.349chill,
Siniša Mihajlović je kaženjen sa četiri utakmice
neigranja jer je sudiju (pošto mu je ovaj dao
crveni karton), gadjao loptom u glavu...
I mi Rodmana za trku imamo...
fudbal.350junior,
-> #312, dizel> Uopšte ne lupetam. Pogledaj derbije u poslednjih 5 godina, pa
> mi reci ko je najčepći tragičar derbija.
Rekoh ti, kup susreti prošle godine. Još se sećam komentara grobara:
"imali ste zmaja na golu ..." :))
PS.
A ko je dopustio da taj_i_taj igrač šutne loptu?
Odbrana!
Ko je dopustio da ti_i_ti pređu pola terena?
Sredina!
Zašto ti_i_ti imaju motiva da idu u napad?
Jer naš napad nije iskoristio šanse.
I ti, kad sve to vidiš, šta očekuješ od jednog golmana?
fudbal.351junior,
-> #332, rkovacevic> ==> Jedino mi nije jasna uloga Nađa, u svemu ovome
> Igrao je levog beka :(
Tuga.
Al' najveća tuga - Ljubinko na levom beku.
Pa tog Santrača treba STRELJATI!
fudbal.352junior,
-> #347, dizel> Utakmica - nikad gadnija. Bilo je par lepih poteza, ali iako
> smo bili bolji, nismo uspeli da damo gol. Najbolji kod nas
> Mihajlović i Jugović, donekle i Mijatović.
Ne zaboravi dvojicu najboljih - Batica i Đorica :)
fudbal.353junior,
-> #334, rkovacevic> Je l' bolja i od Liverpul - Njukastl 4:3 ?
Rezultat sve govori -> definitivno.
I prošlogodišnje, i ovogodišnje (pošto su oba puta igrali 4:3) :)
Jedino mi je žao što onaj BOG sa BK to nije prenosio ... :(
PS. Zna li neko kako se zove tip?
fudbal.354schef,
-> #348, dizel][ Jel vama onda treba sreća protiv BSK-a? ;>>>
Jedna utakmica - moguć je kiks.
Nije valjda da stvarno misliš da je BSK bolji od Partizana? :)
Međutim, vi gubite od nas već 4. od zadnjih 6 utakmica u prvenstvu, a to se
ne bi moglo podvesti pod slučajnost. :>>> Slažeš li se samnom?
fudbal.355schef,
-> #350, junior][ I ti, kad sve to vidiš, šta očekuješ od jednog golmana?
Ako već ne može da odbrani, bar da ne daje sam sebi golove. ;>
fudbal.361dizel,
-> #350, junior** Rekoh ti, kup susreti prosle godine. Jos se secam komentara
** grobara: "imali ste zmaja na golu ..." :))
Moguće, mada tada Miloje nije bio toliko bitan. Jednostavno,
razneli smo grobare. Ali, prebroj sada samo "kiks-golove" Miloja
u poslednjih par godina na derbijima, i shvatićeš o čemu govorim.
Danas sam pokušavao da se setim svih tih golova i mislim da su svi tu:
1. Gol Zahovića (ili Ćirića) u meču u TV-ligi šampiona, kroz ruke
Miloju
2. Gol Beširevića, kroz ruke Miloju, kada ja Tarzan hteo
da centrira
3. Gol Brnovića glavom, iz peterca, preko ruku Miloja
4. Gol Tešovića (?), između 3 Zvezdina odbrambena igrača i Miloja
5. Gol Saveljića na 105. derbiju
6. Gol Saveljića na poslednjem derbiju
Četiri od ovih 5 derbija smo mi izgubili, a u o onim mečevima,
u kojima je Miloje normalno branio, tj. kad nije bilo tih kikseva,
Zvezda nije poražena!
** A ko je dopustio da taj_i_taj igrac sutne loptu?
** Odbrana!
Pa ne možeš svaki šut da izblokiraš! Onaj šut Saveljića nije ni trebalo
blokirati u nekim normalnim uslovima, tj. trebalo bi da je to lak plen
za golmana.
** Ko je dopustio da ti_i_ti predu pola terena?
** Sredina!
** Zasto ti_i_ti imaju motiva da idu u napad?
** Jer nas napad nije iskoristio sanse.
Naravno da bi idealno bilo da golman uopšte i nema posla, jer bi napad,
srednji red i odbrana trebalo ne dopuste nijedan šut protivniku. Ali,
to je nemoguće i zna se zašto je golman tu...
** I ti, kad sve to vidis, sta ocekujes od jednog golmana?
Očekujem da brani ono što može da brani, a od Miloja dakle očekujem
mnogo - problem je samo što on stvarno brani one teške šuteve, ali
prima glupe golove na derbijima... :((
fudbal.362dizel,
-> #354, schef** Nije valjda da stvarno mislis da je BSK bolji od Partizana? :)
Nije valjda da ti misliš da je Partizan bolji od Zvezde, ili
još gore,... da li misliš da ste bolji od Barselone? ;))
** Medutim, vi gubite od nas vec 4. od zadnjih 6 utakmica u
** prvenstvu, a to se ne bi moglo podvesti pod slucajnost. :>>>
Sve je moguće, a što se tih nekoliko mečeva tiče, zaista se sve
urotilo protiv nas! Seti se samo golova Beširevića, Tešovića,
Saveljića, i sl... Čim takvih kikseva nije bilo, mi smo vas dobijali.
Da ne dužimo sa ovim, videćemo na sledećem derbiju ko je u pravu...
fudbal.363dizel,
-> #351, junior** Pa tog Santraca treba STRELJATI!
Ti ga ne bi mučio? :)
fudbal.364dizel,
-> #352, junior** Ne zaboravi dvojicu najboljih - Batica i Dorica :)
Nisu baš najbolji, ali bili su odlični.
fudbal.365dizel,
-> #353, junior** Jedino mi je zao sto onaj BOG sa BK to nije prenosio ... :(
BOG = onaj koji govori "malko usporeno", ili neki drugi?
Prenosio je onaj kreten koji voli da komentariše utakmice pomalo
izlazeći iz klišea, izjavama tipa:
"Kakav malouman potez", i sl. :))))
A što se tiče meča Liverpool - Newcastle, on sam nije mogao da veruje
šta se događa, pa je u skladu sa tim i prenosio (pomenuo je čak i
legendarnu "ludnicu" - (c) Mladen Delić). :)
** PS. Zna li neko kako se zove tip?
Mislim da je Milovanović (moguće da je Branko), ukoliko misliš na
"čika usporenog". ;)
fudbal.366swix,
-> #362, dizel=> Da ne duzimo sa ovim, videcemo na sledecem derbiju ko je u pravu...
ja se nezadrzavam dugo ovde ali moram ovo da kazem:
Niste li ovo rekli i za prosli derbi ? ;)
fudbal.367junior,
-> #365, dizel> A što se tiče meča Liverpool - Newcastle, on sam nije mogao da
> veruje šta se događa, pa je u skladu sa tim i prenosio (pomenuo
> je čak i legendarnu "ludnicu" - (c) Mladen Delić). :)
Taj, taj. :))
Najbolji je.
PS. "Pa ovo je neverovatno." :))
fudbal.368schef,
-> #362, dizel][ Sve je moguće, a što se tih nekoliko mečeva tiče, zaista se
][ sve urotilo protiv nas! Seti se samo golova Beširevića,
][ Tešovića, Saveljića, i sl... Čim takvih kikseva nije bilo, mi
][ smo vas dobijali.
Ama čoveče i vi ste 100. derbi dobili zbog kiksa našeg golmana!!! Jesi li i
tada rekao da ste pobedili na sreću kao što sada pričaš da smo mi pobedili na
sreću? Naravno da nisi, jer si suviše subjektivan da kažeš tako nešto! U tom
derbiju mi smo imali inicijativu tokom cele utakmice, i bili smo bolji na
terenu ali vi ste ipak pobedili što znači da ste na kraju bez obzira na našu
inicijativu bili bolji! Da smo bili bolji, ne bismo napravili onaj penal i ne
bi Pandurović napravio onaj kiks. Sve to mora da ide u procenu toga ko je bio
bolji.
E ako još uvek nisi skontao, onda ću stvarno morati da dignem ruke. :) Znao
sam da si izgubljen slučaj, ali baš toliko...
Uostalom, hoću da vidim tvoje mišljenje o 100. derbiju.
fudbal.369schef,
-> #366, swix][ ja se nezadrzavam dugo ovde ali moram ovo da kazem:
][ Niste li ovo rekli i za prosli derbi ? ;)
Ma to pričaju za zadnjih 6 derbija. ;)
fudbal.370schef,
-> #335, dizel][ Drobnjak nije igrao loše, treba i njemu dati šansu, da vidimo
][ da li će on biti bolji od Save.
Pa dokle bre više da mu dajemo šansu. ;))) To davanje šanse može skupo da
nas košta protiv Čeha ako bude igrao kao protiv Rusa.
Evidentno je da i Savo i Drobnjak igraju dobro (Drobnjak čak odlično) za
svoje klubove, ali ih u reprezentaciji ne možeš prepoznati. :( Isto to mislim
i za Mijatovića, dok je Dejo zasenio svojom igrom u reprezentaciji. ;>
fudbal.371mango,
-> #302, nenad> Biju se ko nezdravi, a izgleda da je posebna meta Perica
> Ognjenovic, za sta nikako ne mogu da shvatim razloge... ;)
Ma, njega fauliraju... Nije to faul, jer gde god da krenes,
zakacis mu nos;))))
fudbal.372junior,
-> #370, schef> Pa dokle bre više da mu dajemo šansu. ;))) To davanje šanse
> može skupo da nas košta protiv Čeha ako bude igrao kao protiv
> Rusa.
Pa nije on kriv što nam je selektor debil. :)
Ubedljivo najbolji tandem je Savo-Drobnjak. Iz pozadine, ako se
ubacuje Mijatović imamo napad od koga mora da se plaši svaki tim
u Evropi.
A pogotovo nam treba ofanzivna formacija kad jurimo pobedu, kao
npr. protiv Čeha i Španaca.
fudbal.373dizel,
-> #372, junior** Ubedljivo najbolji tandem je Savo-Drobnjak. Iz pozadine, ako
Nadam se, ali zaista se nadam, da si zaboravio smiley iza poruke! ;)
** A pogotovo nam treba ofanzivna formacija kad jurimo pobedu,
** kao npr. protiv Čeha i Španaca.
Da, da... Baš nam treba ofanzivna formacija, pa da nas oderu ko volove.
Dobro, protiv Španaca ovde i treba, ali u Češkoj, treba igrati "bunker", i
onda lepo, iz kontre jedan golčić, i nama dosta. :)
fudbal.374dizel,
-> #368, schef** Uostalom, hoću da vidim tvoje mišljenje o 100. derbiju.
Moram priznati da se same igre na 100. derbiju ne sećam najbolje, mada
mislim da je tačno da je Partizan imao inicijativu tokom većeg dela
utakmice. Ipak, iskreno rečeno, sećam se samo navijačkog dela tog 100.
derbija i golova koji su postignuti.
Taj kiks jeste bio razlog poraza Partizana, ali to je nešto što
se Panduroviću desilo samo jednom na derbiju i nikad više! Pošto se
to njemu inače retko dešava, može se nazvati sportskom nesrećom.
fudbal.375mikson,
-> #331, juniorE super su ti one slike iako sam grobar, el ima mozda neko slicne
slike u vezi sa Partizanom.
fudbal.376schef,
-> #362, dizel][ Nije valjda da ti misliš da je Partizan bolji od Zvezde, ili
][ još gore,... da li misliš da ste bolji od Barselone? ;))
Well, ja ovo drugo nisam rekao (tripuješ dečko) a ovo prvo pokazujemo
zadnje dve godine (sem one nedelje kada se igralo finale kupa ;).
Ono što je najbitnije je da činjenice govore da smo bolji od vas, dok tebi
treba da verujemo na reč. :)))
fudbal.377schef,
-> #374, dizel][ Taj kiks jeste bio razlog poraza Partizana, ali to je nešto
][ što se Panduroviću desilo samo jednom na derbiju i nikad više!
][ Pošto se to njemu inače retko dešava, može se nazvati
][ sportskom nesrećom.
Ali pošto se ti kiksevi Miloju dešavaju isuviše često, to se onda NE može
podvesti pod sportsku nesreću već je to čisto neznanje. Right? ;)
Fino. :) Po meni Pandur jeste mnogo bolji od Milojevića, ali ipak ga ne bih
toliko hvalio, sada kada smo konačno dobili pravog golmana - Ivicu Kralja. ;)
Samo bih da napomenem jedan komentar mog drugara, cigana - 'I bre, pa otkako
im ode Pandurović, mi njih u prvenstvu ne možemo da pobeimo'. ;) Onda je dodao
da će za zvezdu biti spas kada ode Miloje, i tu smo se složili. ;)
fudbal.378schef,
-> #372, junior][ Ubedljivo najbolji tandem je Savo-Drobnjak. Iz pozadine, ako
][ se ubacuje Mijatović imamo napad od koga mora da se plaši
][ svaki tim u Evropi.
E moj jr. treba sve to prvo uigrati. ;) A nešto nam ne ide. :(
Mora da su krive sankcije. ;>
fudbal.379nikola.s,
-> #338, schef> Ne, nego ne shvataju da JEDINO protiv jacih timova nikako
> 'nemaju srece'. Nikako da se zapitaju da to 'nemamo srece' u
> stvari znaci 'nemamo pojma'. ;>
Dobro kako onda ti objasnjavas cinjenice da vas je BSK
pobedio sa 2:1, a da rumunskom Nacionalu niste uspeli
da date gol u 120 minuta ?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.380nikola.s,
-> #344, dizel> rekao je: nesto u stilu: "...sta ce nama titula za fer-plej,
> kad nam to u prvenstvu nista ne znaci. Ukoliko sudije dopustaju
> grubu i ostru igru, onda cemo i mi tako da igramo i sl."
Samo da znate da su fudbaleri Crvene Zvezde, najkorektniji u
prvoj ligi. Na do sada odigranim utakmicama oni su dobili 33
zuta kartona, a da nijednom nijedan fudbaler Zvezde nije dobio
crveni karton. Sa druge strane, fudbaleri Partizana su uspeli
da sakupe cak 46 zutih i dva crvena kartona.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.381nikola.s,
-> #354, schef> Nije valjda da stvarno mislis da je BSK bolji od Partizana? :)
Na terenu su to dokazali. Oba tima su bila kompletna, oba u
istom polozaju (pocetak sezone), BSK je zasluzeno poveo, vi
ste izjednacili, oni su vam u produzecima dali jos jedan gol
i zasluzeno vas pobedili. Ne vidim na osnovu cega mozes da
tvrdis da ste bolji od njih.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.382nikola.s,
-> #323, giovanni> vrednosti pa voli da leti (narocito u sesnaestercu), kad treci
> pljuje sudije i biva nekaznjen, kad ...
albert nadj, tada fudbaler Partizana, je na turniru u Igalu,
gadjao sudiju loptom, i to bukvalno je uzeo loptu u ruke,
dosao do sudije i sutnuo loptu u njega. Ovaj ga je iskljucio,
a tumbakovic je izveo svoju ekipu sa terena. Turnir je prekinut,
a FSJ nije ni OPOMENUO nadja.
BTW Zile je kaznjen jednim mecom suspenzije, i zabranom igranja
medjunarodnih prijateljskih meceva u trajanju od tri meseca.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.383nikola.s,
-> #340, schef> odnosu na proslu godinu odbacili sav skart (Kovacevic,
> Stefanovic, Petkovic...) i da im je sada ostala svetska
> ekipa... :))))))))
Posto u poslednje vreme s' tvog usera mozemo sakupiti
veliku kolekciju blamova i ispala, ovo me i ne cudi.
Pomenuti igraci su Zvezdu napustili davno pre kraja
jesenjeg dela prosle sezone.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.384nikola.s,
-> #339, schef> Loznica... :))))))))))
Za one koji ne znaju radilo se o mecu osmine finala
kupa. Zvezda je pobedila sa 6:1, a kod tog gola, Peca
je loptu uzeo bukvlno na centru, promesao ceo tim
Loznice (koja je tada bila drugoligas), dosao do gola,
predriblao golmana i usetao se u gol. Ma koliko se ti
trudio da to omalovazis, nije lako to uraditi, cak i da
je na terenu 11 klinaca.:)
Bilo kako bilo Loznica je svakako bolji tim od srskoligasa
iz Batajnice.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.385nikola.s,
-> #331, junior> Koreografija sa istoka, ili sa severa (nisam siguran),
> sa utakmice Zvezda-Barselona.
Ipak je ovo Sever sa Zvezda-Kajzerslautern...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.386nikola.s,
-> #332, giovanni> Slavija (Sofija) 2 x 5
> Seltik (Glazgov) 4
> Roma 4
> QPR (London) 4
Da dopunim svoj (Zvezdin) spisak (racunaju se rezultati od '79)
Viking 3 i 4
Hibernijans 8
Banjik 3
Benfika 3
Panatinaikos 3
Rozenberg 3 i 4
Real 4
Dandalk 5 i 3
Grashopers 4
Glazgov R. 3
Dinamo D. 3
Lilesterm 3 i 4
Lingbi 3
Galatasaraj 3
Karl Cajs 3 i 3
Bajern 3
Trakija 3
Briz 3
Zalgiris 3
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.387nikola.s,
-> #368, schef> Ama covece i vi ste 100. derbi dobili zbog kiksa naseg
> golmana!!! Jesi li i tada rekao da ste pobedili na srecu kao
Tacno. Da on nije pogresio bilo bi nereseno.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.388nikola.s,
-> #370, schef> Evidentno je da i Savo i Drobnjak igraju dobro (Drobnjak cak
Al' Sava igra dobro za svoj tim.....
Nije dao gol od decembra.;)
Resenje je Jovicic Zoran.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.389junior,
-> #377, schef> Samo bih da napomenem jedan komentar mog drugara, cigana - 'I
> bre, pa otkako im ode Pandurović, mi njih u prvenstvu ne možemo
> da pobeimo'. ;) Onda je dodao
Ja bih dodao Savo-Pandur-Đani.
Sve umišljene veličine. Ovako imate zemljoradnički sastav, ali
koji zna svoje vrednosti (za razliku od zvezdinih "zvezda").
fudbal.390lexus,
-> #379, nikola.s=> Dobro kako onda ti objasnjavas cinjenice da vas je BSK
=> pobedio sa 2:1, a da rumunskom Nacionalu niste uspeli
=> da date gol u 120 minuta ?
Nismo bili u formi :)
BTW: Dve utakmice traju 180, a ne 120 minuta ;>
fudbal.392swix,
-> #371, mango=> Ma, njega fauliraju... Nije to faul, jer gde god da krenes,
=> zakacis mu nos;))))
Ma faulovi su na njemu skoro svi sluchajni ...
Oni koji ga "fauliraju" ne rade to namerno -> nevide ga ljudi koliki je pa
sluchajno nalete na njega u trku :)
fudbal.393dizel,
U ovom kolu I-a lige postignuti su sledeći rezultati:
Budućnost - Borac 1:0
Mladost (L) - Bečej 3:0
C.Zvezda - Čukarički 8:1
Proleter - Partizan 0:2
Zemun - Hajduk 1:1
rad - Vojvodina 0:0
fudbal.394lexus,
-> #287, lexusRezultati i tabela posle 19. kola I-a lige u fudbalu
-----------------------------------------------------------
C. zvezda - Čukarički 8:1 (3:1)
Proleter - Partizan 0:2 (0:2)
Budućnost - Borac 1:0 (1:0)
Rad - Vojvodina 0:0 (0:0)
Mladost - Bečej 3:0 (0:0)
Zemun - Hajduk 1:1 (1:0)
1. Partizan 19 16 3 0 56:11 (+45) 51
2. C. zvezda 19 15 2 2 47:16 (+31) 47
3. Vojvodina 19 9 7 3 26:14 (+12) 34
4. Mladost 19 8 3 8 28:30 (-2) 27
5. Zemun 19 6 7 6 22:19 (+3) 25
6. Proleter 19 7 3 9 31:28 (+3) 24
7. Rad 19 5 7 7 19:24 (-5) 22
8. Budućnost 19 6 4 9 16:25 (-9) 22
9. Hajduk 19 4 7 8 16:22 (-6) 19
10. Bečej 19 4 5 10 18:31 (-13) 17
11. Čukarički 19 4 5 10 15:33 (-18) 17
12. Borac 19 3 1 15 13:54 (-41) 10
fudbal.395schef,
-> #379, nikola.s][ Dobro kako onda ti objasnjavas cinjenice da vas je BSK
][ pobedio sa 2:1, a da rumunskom Nacionalu niste uspeli
][ da date gol u 120 minuta ?
Jednostavno, bili su bolji u tom trenutku i zasluženo su pobedili. :)
Partizan nije ličio na sebe, i nije zaslužio pobedu.
Dečko, treba da se naučiš gubljenju. Ne možeš večno pobeđivati. Kada
izgubiš, stegneš zube, čestitaš pobedniku, malo (ili mnogo ;) se jedeš u sebi
i postaraš se da ti se to više nikada ne desi. Prosta stvar, ali za vas
izgleda da nije tako. ;) Vi biste i posle hiljaditog poraza od nas pričali
kako ste 'ipak bolji' ali 'neće vas sreća...' :)))
A misliš da BSK više IKADA ima šanse da nas dobije? ;) Nema teorije.
fudbal.396schef,
-> #381, nikola.s][ i zasluzeno vas pobedili. Ne vidim na osnovu cega mozes da
][ tvrdis da ste bolji od njih.
Da smo tada bili bolji od njih, pobedili bismo. Ali, tada su nas zasenili i
pošteno pobedili.
Sada bi već malo teže ponovili podvig. ;> Mnoooogo teže. :)
fudbal.397schef,
-> #383, nikola.s][ Posto u poslednje vreme s' tvog usera mozemo sakupiti
][ veliku kolekciju blamova i ispala, ovo me i ne cudi.
][ Pomenuti igraci su Zvezdu napustili davno pre kraja
][ jesenjeg dela prosle sezone.
Koliko se ja sećam, a sećam se odlično, Kovačević i Stefanović su igrali
protiv Ksamaksa. Za Petkovića se baš i ne sećam, ali sam 90% siguran da je i
on igrao.
Pa, kada je reč o blamiranju, stvarno ne znam ko se izblamirao. :)
BLAMERU! ;> LAMERU! ;)))
fudbal.398schef,
-> #384, nikola.s][ Bilo kako bilo Loznica je svakako bolji tim od srskoligasa
][ iz Batajnice.
Pošteno...
Ali 'Peco majstore'... :)))))
Kada beše ono driblao sudiju? ;>>>
fudbal.399schef,
-> #387, nikola.s][ Tacno. Da on nije pogresio bilo bi nereseno.
Da baba ima k* bila bi deda... Šta je bilo, bilo je i ne možeš ga
promeniti.
fudbal.400schef,
-> #388, nikola.s][ Resenje je Jovicic Zoran.
MMM daaa. :) Jedino na konto Santračevog lečenja kompleksa da 'najbolji
strelac lige mora uvek imati mesta u reprezentaciji'. :)
Za one koji nisu znali, Santrač je svojevremeno bio najbolji strelac lige,
ali sa druge strane ne da nije bio standardni reprezentativac ;) nego vrlo
često nije bio ni pozivan u reprezentaciju.
E pa zbog toga najbolji strelac lige mora da ima mesto u reprezentaciji...
Stvarno mnogo tužno. :( Inače Jovičić je igrač koji na jednoj utakmici blesne
(kao danas protiv Čukaričkog, kada je dao, valjda, 3 gola) a na drugoj se ne
vidi (kao protiv Partizana npr.). No, to je recimo i stvar protivničke
odbrane. ;) Šta očekivati od Čukaričkog npr. ;> dok je Partizanu ipak 'malo'
teže dati gol.
Jovičić nije za reprezentaciju. I Savo i Drobnjak, pa čak i Darko Kovačević
su mnogo bolja rešenja.
fudbal.401schef,
-> #389, junior][ Sve umišljene veličine. Ovako imate zemljoradnički sastav, ali
][ koji zna svoje vrednosti (za razliku od zvezdinih "zvezda").
J*bi ga... Savo se preko 'prvog strelca lige' ugurao u reprezentaciju. :(
Nadam se da se to NEĆE ponoviti sa Jovičićem.
Inače, ne znam zašto ti se ne sviđa Đani...
fudbal.402schef,
-> #397, schef][ Koliko se ja sećam, a sećam se odlično, Kovačević i Stefanović
][ su igrali protiv Ksamaksa. Za Petkovića se baš i ne sećam, ali
][ sam 90% siguran da je i on igrao.
Htedoh reći da je poenta u tome da su oni igrali prošle sezone za zvezdu.
:) Odgovarao sam na brzinu, pa sam se malo nejasno izrazio. ;) To što ste ih
'škartirali' ;) na pola sezone, nema nikakve veze. ;>
Ej' - škartirali ih. :)))))))
A da ste pričali - pričali ste. :)
fudbal.403giovanni,
-> #337, schefĘ? Šta, nisi čuo da je Marinoviću polomljena leva butna i desna nadlakatna
Ę? kost i da je imao frakturu lobanje sa sve potresom mozga? ;>
Čuo sam ali sam mislio da je to od vazušnog udara nakon Čakarove
levice. ;)
fudbal.404giovanni,
-> #343, dizelĘ? Dovoljno bi bio i faul.
A da vam ne bude malo muka? Te niste imali sreće, te Miloje, te penal nad
Pericom pa sad i Hristov napravio faul. Niste ni malo samokritični.
fudbal.405giovanni,
-> #344, dizelĘ? Oni nas nisu toliko tukli na utakmicama, pa smo mogli da igramo.
E ovo ti je stvarno istorijska izjava. :))) Jel' bi ste iz istog razloga
i Liverpool pobedili 3:0? :)))
fudbal.406giovanni,
-> #340, schefĘ? Kad se samo setim da su na početku sezone pričali da su u odnosu na prošlu
Ę? godinu odbacili sav škart (Kovačević, Stefanović, Petković...) i da im je
Ę? sada ostala svetska ekipa... :))))))))
Ma važno je da imaju Mićića. ;)
fudbal.407giovanni,
-> #339, schefĘ? Kako bre? ;) Kako se ne sećaš kada je protiv Loznice dao maestralan gol,
Ę? pa su mu na semaforu napisali 'Peco majstore!'? ;>
Evo, setio sam se. ;) Dao je i Vojvodini, i to sa čitava 3 metra. ;)
fudbal.408giovanni,
-> #342, dizelĘ? To ti je kao neka tradicija, npr. kao što mi ne možemo da pobedimo
Ę? Ruse, tako Miloje ne može da brani na derbiju.
Baš tako. Rusi su jači od nas i Miloje nema pojma.
fudbal.409mango,
-> #370, schef> Evidentno je da i Savo i Drobnjak igraju dobro (Drobnjak cak odlicno) za
> svoje klubove, ali ih u reprezentaciji ne mozes prepoznati. :( Isto to
> mislim i za Mijatovica, dok je Dejo zasenio svojom igrom u reprezentaciji.
Slucajno su svi crnogorci;))))
fudbal.410mango,
-> #316, nikola.s>> reprezentacije da ju je izboksovao u mrezu. :))) Pa ja bih
>> Miloja u odbojku, odlican je primac. :)))))
>
> Pored elementarnog nepoznavanja vaterpola, pokazao si
> istu stvar i u vezi odbojke. Primac loptu prima cekicem.
> ;>
Ko kaze da se lopta prima SAMO cekicem. I ti si se pokazao;))
fudbal.411mango,
-> #312, dizel> Naravno, ali on SKORO nikad ne gresi na drugim utakmicama. Jednostavno,
> ima nesto sto ga sputava u derbiju... Moguce je da ima istine u njegovoj
> izjavi: "Osetio sam da nesto lose moze da se desi, jer do gola skoro
> da nisam imao kontakta sa loptom". ;>
Ma daj, kad pogresi jednom, uvek je iza toga serija od n primljenih
golova koje bi i dete odbranilo.
fudbal.412mango,
-> #342, dizel> Trenutno je drugi u svetu, iako ima tanke zivce. :)
Pre ce biti 5.
> To ti je kao neka tradicija, npr. kao sto mi ne mozemo da pobedimo
> Ruse, tako Miloje ne moze da brani na derbiju.
Ta tradicija ne postoji, tj. komunjare su nastavile da racunaju
utakmice SSSR - SFRJ :(((
fudbal.413mango,
-> #311, dizel> Moguce je da penala nije bilo, ali smeta mi sto svaki put kada se radi
> o Perici, imate neku primedbu. Ukoliko se zali kazete - "taj mali, nadmeni
> nosonja - treba da cuti i slusa sudiju!", a kada ocuti, onda ovako
> reagujete. Pokusajte da budete malo realniji.
Nosonja je nosonja- nema tu sta da se prigovori;) Inace, nemam ja
licno nista protiv njegovog (poveceg;> nosa nego protiv njegovih
debilnih izjava.
P.S. Ivica Kralj: " Sad se videlo ko je kome cestitao osmi mart" ;)))
fudbal.414mango,
-> #310, dizel> Ne znam da li ste provalili, ali izgleda da je Dejo povratio
> kondiciju. :) U poslednjem mecu Milana u Italiji igrao je sa
> defanzivnim zadacima !!!, tj. cuvao je jednog igraca Napolija,
> a potom se pridodavao napadu. Bilo je zaista cudno gledati
> Deju kako trci, ali ne mogu reci da je bio los. :)
Jos kad bi se vrtaio u formu;))) Ovako ne moze ni rezervu
Panticu da izigrava;>
fudbal.415mango,
-> #367, junior> PS. "Pa ovo je neverovatno." :))
Legendarno: "Ide lopta preko Kurca" :)))))))))))))
Covek nije ni primetio sta je rekao:))))))
fudbal.416lexus,
-> #393, dizel=> U ovom kolu I-a lige postignuti su sledeći rezultati:
Ajde mi, u 30 ili manje reči, objasni zašto si ovo
poslao... Da li je moguće da si se toliko naložio na 8:1?
fudbal.417mango,
-> #377, schef> Ali posto se ti kiksevi Miloju desavaju isuvise cesto, to se onda NE moze
> podvesti pod sportsku nesrecu vec je to cisto neznanje. Right? ;)
Bar mu se nije desio kiks sad protiv Cukarickog;)))
fudbal.419mango,
-> #382, nikola.s> albert nadj, tada fudbaler Partizana, je na turniru u Igalu,
> gadjao sudiju loptom, i to bukvalno je uzeo loptu u ruke,
> dosao do sudije i sutnuo loptu u njega. Ovaj ga je iskljucio,
Kako znas? Iz Zurnala? Politike? ;))
fudbal.420mango,
-> #411, mango> Ma daj, kad pogresi jednom, uvek je iza toga serija od n primljenih
> golova koje bi i dete odbranilo.
Ovaj exec sam pisao pre danasnjeg meca. Isti samo dokazuje moju
tvrdnju.
fudbal.421nikola.s,
-> #395, schef> Jednostavno, bili su bolji u tom trenutku i zasluzeno su
> pobedili. :) Partizan nije licio na sebe, i nije zasluzio
> pobedu.
U reply-u na jednu od prethodnih poruka si pitao :
"Da li stvarno mislis da je BSK bolji od Partizana ?"
;>
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.