SPORT.2

05 Dec 1996 - 07 Jul 1997

Topics

  1. atletika (19)
  2. fudbal (1154)
  3. kosarka (1101)
  4. nba (5356)
  5. rukomet (58)
  6. vaterpolo (42)
  7. odbojka (146)
  8. tenis (25)
  9. zimski (54)
  10. borilacki (25)
  11. auto-moto (678)
  12. bilijar (12)
  13. sah (80)
  14. rekreacija (70)
  15. prognoza (360)
  16. navijaci (660)
  17. dogadjanja (51)
  18. razno (111)

Messages - kosarka

kosarka.1034 gmatic, -> #1029, gligo
==> Imas dve varijante... ==> Sa Drazenom i bez njega. Ma pustite ga da lepo pociva u miru. Nikad nije on ni bio 'rvat.
kosarka.1035 gmatic, -> #1030, dule.n
==> Ma nije Orlic, :) nego _Olic_, ako se ne varam. Neznam. Mozda se nevaras a mozda se i varas.
kosarka.1036 stefan, -> #1032, gmatic
>==> Navodno se ne radi ni o cemu ozbiljnom ali bi bilo mnogo >==> neprijatno da ostanemo bez oba pleja. > >Pa tu je Bodiroga ali... Bodiroga jeste svestran igrač međutim pravi plej je ipak pravi plej :) >==> cini mi se da nezasluzeno nezapazeno prolazi igra Bulatovica >==> na toj utakmici a on je poprilicno doprineo da se u prvom >==> poluvremenu koliko-toliko odrzimo. > >Pa dobro. Ali on je ocajno odigrao ovo EP do sad. Mnogo sam vise >od njega ocekivao. Palja je zakon za njega. Nije uopšte očajno igrao, dosta uspešno zamenjuje Savića koji do sada nije uspeo da se "sastavi" sa loptom. A svako poređenje sa Paspaljem je besmisleno pošto je Palja krilo a Bulatović centar.
kosarka.1037 stefan, -> #1035, gmatic
>==> Ma nije Orlic, :) nego _Olic_, ako se ne varam. > >Neznam. Mozda se nevaras a mozda se i varas. U pravu je, čovek se preziva Olić.
kosarka.1038 morkin, -> #1028, gligo
> Da li si gledao Yug-Spania ? Ta utakmica demantuje sve tvoje > navode Lakše igramo protiv onih koji igraju slabiju odbranu. Izgleda da nama odgovara jurnjava po terenu i igra za koš više, a ne odgovara nam jaka odbrana sa puno faulova. Ako sudije tolerišu "grubu" igru, mi igramo vrlo teško protiv takvih odbrana. Ako se igra brzo, mislim da smo tu ponajbolji. Zato se i ne plašim toliko susreta sa Litvancima ili Rusima. Teže je sa Grcima, Hrvatima ili Italijanima.
kosarka.1039 morkin, -> #1017, gmatic
> Sto me ovo podseca na YU-CRO pre neki dan! > Mozda smo i mi trebali ovo da probamo. Nije bilo vremena. Manje od pet sekundi je ostalo. Ćuti, dobro je i ovako. ;)
kosarka.1040 stefan,
Izabrane su najbolje petorke prvog dela takmičenja za obe grupe. Na žalost nisam popamtio celokupne sastave ali što se tiče naše grupe imamo tri izabrana igrača: Đorđević, Rebrača i Topić.
kosarka.1041 gmatic, -> #1031, morkin
==> nas Dordevic. Saleta kod nas moze da zameni samo Divac. Igra Na mestu pleja?
kosarka.1042 gmatic, -> #1036, stefan
==>> Pa dobro. Ali on je ocajno odigrao ovo EP do sad. Mnogo sam ==>> vise od njega ocekivao. Palja je zakon za njega. ==> ==> Nije uopste ocajno igrao, dosta uspesno zamenjuje Savica koji ==> do sada nije uspeo da se "sastavi" sa loptom. A svako ==> poredenje sa Paspaljem je besmisleno posto je Palja krilo a ==> Bulatovic centar. Sorry. Mislim jedno a radim drugo. Pre ovoga sam pricao o Bodirogi i na njega sam mislio a ne na Bulatovica. Ok Bulatovic nije lose igrao ali je neiskusan. Kako je samo dve lopte prodao na vreme protiv 'rvata.
kosarka.1043 gmatic, -> #1037, stefan
==> U pravu je, covek se preziva Olic. Ma bole me k**ac kako se preziva vazno je da je dijabola.
kosarka.1044 gmatic, -> #1038, morkin
==> Ako se igra brzo, mislim da smo tu ponajbolji. Zato se i ne ==> plasim toliko susreta sa Litvancima ili Rusima. Teze je sa ==> Grcima, Hrvatima ili Italijanima. Pa Ruje igraju straaasnu odbranu. Razg*zila je Litvance na poslednjoj takmi. Ko sto neko rece na poluvremenu 14 ukradenih lopti.
kosarka.1045 gmatic, -> #1039, morkin
==> Nije bilo vremena. Manje od pet sekundi je ostalo. ==> Ma moglo je . Rasporede se po celom terenu pa baci ovom pa onom i stignu do kosa(dobro moglo je da se desi da neki Kukoc(setite se ovogodisnjeg finala NBA)presece loptu i da bude kraj). ==> Cuti, dobro je i ovako. ;) Nekazem da je lose ali... Mogao je i da promasi. Ali jedan je ludi Djole.
kosarka.1046 gmatic, -> #1040, stefan
==> izabrana igraca: Dordevic, Rebraca i Topic. ^^^^^ Zvezda sampion izraziti favorit!
kosarka.1047 miskop, -> #1037, stefan
--> U pravu je, covek se preziva Olic. A zove Vlada..:)
kosarka.1048 gligo, -> #1033, gmatic
> ==> Taman je Loncar poceo da igra kako treba.... > > NO COMMENT... Ja cu te podsetiti samo da je covek 'ubo' trojku u najvaznijim trenucima ,imao nekoliko dobrih istrcavanja u kontru,davao je poene u trenucima kad su se svi sakrivali od lopte( na kraju prvog poluvremena kad su Spanci napravili seriju 11:2,cini mi se) i sto je najvaznije, mislim da je sasvim solidno obavio posao u odbrani, a to sto ljudi imaju predrasude o njemu je stvarno NO COMMENT poz,
kosarka.1049 gligo, -> #1034, gmatic
> ==> Imas dve varijante... > ==> Sa Drazenom i bez njega. > > Ma pustite ga da lepo pociva u miru. > Nikad nije on ni bio 'rvat. On je najveci ustasa od svih Hrvatskih kosarkasa Ne moram te podsecati da je odbio nastupati za SFRJ na EP '91 u Rimu,sto je pravdao umorom al'su svi dobro znali zbog cega nije dosao.Tada ni Zdovcu nije bilo dozvoljeno da igra u zavrsnici Citao sam negde da je dolazio stalno u sukobe sa Djordjevicem Navodno na tekmi Partizana i Cibone,na samom kraju utakmice su se zakacili,Drazen je Djordjevicu rekao nesto u stilu ' Zapamtices kad ces igrati u reprezentaciji ' a ovaj ga je oterao 'tamo gde treba'... Jes'da je bio ustasa al'je jedan od najboljih igraca koji je ikada igrao na ovim prostorima
kosarka.1050 gligo, -> #1038, morkin
> faulova. Ako sudije tolerisu "grubu" igru, mi igramo vrlo tesko > protiv takvih odbrana. > Ako se igra brzo, mislim da smo tu ponajbolji. Zato se i ne > plasim toliko Bas tako. Nama upravo odgovara brza igra - 'jurnjava',a ako protivnik pocne da igra duge pozicione napade mi se jednostavno gubimo i imamo katasrofalnu realizaciju. Moram da primetim pojavu kod Djordjevica koji sada pravi 3,4 faula vec pocetkom 2 poluvremena dok je ranije npr. Atina '95 Atlanta '96 dobijao 1-2 faula u celoj utakmici. Ko zna sta bi bilo s' talijanima da ga sudije nisu izbacile zbog 5 licnih
kosarka.1051 gligo, -> #1040, stefan
> Izabrane su najbolje petorke prvog dela takmicenja za obe > grupe. Na zalost nisam popamtio celokupne sastave ali sto se > tice nase grupe imamo tri izabrana igraca: Dordevic, Rebraca i > Topic. Uz dodatak talijanske camuge i Gregora Fucke
kosarka.1052 gligo, -> #1046, gmatic
> ==> izabrana igraca: Dordevic, Rebraca i Topic. > Zvezda sampion izraziti favorit! Konacno cemo imati pravi derbi :))))))
kosarka.1053 mantoniadis,
Grcka - Poljska 72:62 Ni malo laka pobeda..... ;(( Yugoslavija - Grcka SUTRA!!! ;)
kosarka.1054 gmatic, -> #1048, gligo
==> Ja cu te podsetiti samo da je covek 'ubo' trojku u ==> najvaznijim trenucima ,imao nekoliko dobrih istrcavanja u ==> kontru,davao je poene u trenucima kad su se svi sakrivali od ==> lopte( na kraju prvog poluvremena kad su Spanci napravili ==> seriju 11:2,cini mi se) i sto je najvaznije, mislim da je ==> sasvim solidno obavio posao u odbrani, a to sto ljudi imaju ==> predrasude o njemu je stvarno NO COMMENT Pa da kad je zamenio Berica. Ovaj je josh veci NO COMMENT od njega. I kad cete shvatiti da grobari nemaju najbolje igrace. Top rulez...
kosarka.1055 gmatic, -> #1050, gligo
==> Moram da primetim pojavu kod Djordjevica koji sada pravi 3,4 ==> faula vec pocetkom 2 poluvremena dok je ranije npr. Atina '95 ==> Atlanta '96 dobijao 1-2 faula u celoj utakmici. Pa sad nema Divca pod obrucem pa kad ga neko prej**e mora da pravi faul jer ce lako da izfintira Rebracu jer ovaj je moron i sakce ko lud(da bi lupio bandzu). Svaki malo iskusniji igrac bi ga zaj**o.
kosarka.1056 gmatic, -> #1052, gligo
==> Konacno cemo imati pravi derbi :)))))) Nadam se da nece proci kao prosle godine. Velike nade ovo ono a posle trt. Jedva ostase u prvoj ligi.
kosarka.1057 gligo, -> #1054, gmatic
> Pa da kad je zamenio Berica. Ovaj je josh veci NO COMMENT od Od kad uspesnost necije igre gledamo po tome koga je on zamenio? Decko je usao i obavio posao.S'tim ces morati da se slozis > njega. I kad cete shvatiti da grobari nemaju najbolje igrace. > Top rulez... Da samo sto je 90% igraca zvanicnog prvaka Evrope poteklo iz Partizana. 'Radosevic rulez'
kosarka.1058 gligo, -> #1055, gmatic
> faul jer ce lako da izfintira Rebracu jer ovaj je moron i sakce > ko lud(da bi lupio bandzu). Svaki malo iskusniji igrac bi ga > zaj**o. Ajde reci mi koga bi ti stavio na njegovo mesto?
kosarka.1059 morkin, -> #1041, gmatic
>==> nas Dordevic. Saleta kod nas moze da zameni samo Divac. Igra > > Na mestu pleja? Ti to malo ;) ? Kao vođu ekipe, BRE!
kosarka.1060 gmatic, -> #1057, gligo
==> Od kad uspesnost necije igre gledamo po tome koga je on ==> zamenio? ==> Decko je usao i obavio posao.S'tim ces morati da se slozis Ma salim se malo. Gledao sam YU-LIT pa sam sav happy i neznam sta cu od srece. ==> Da samo sto je 90% igraca zvanicnog prvaka Evrope poteklo ==> iz Partizana. 'Radosevic rulez' Ma Top rulez. Gde si video R od Radosevica u reprezentaciji. Jesi gledao danasnju takmu? Ko je igrac utakmice? TOP!
kosarka.1061 gmatic, -> #1058, gligo
==> Ajde reci mi koga bi ti stavio na njegovo mesto? Iz sadasnje reprezentacije ili uopste. Sada nema ko a inace umesto Tomasevica bolje da je pozvao Drobnjaka ili Kotura. Oni bi to mogli da obave mada ne bas tako. Tomasevic je visak a vidi se da nam fali pored Rebrace jos jedan dobar centar. Bulatovic nije los ali nije bas za dres reprezentacije pored tolko dobrih centara koje imamo. A inace umesto Rebreca bi stavio Divca ili Tarlaca aumesto Savica Rebracu. Jos bi u prvu petorku usli Danilovic , Bodiroga i naravno celavac sa brojem deset koji danas prakticno nije ni igrao(a ono sto jeste odigrao je OK).
kosarka.1062 gmatic, -> #1059, morkin
==> Kao vodu ekipe, BRE! Ma zaboravio sam jedno ;) na kraju poruke. Znam ali naglasi! Uvek ima budala kao je koji ce da ti sole pamet! HeHeHeHeHeHeHeHeHeHe!
kosarka.1063 mantoniadis,
Grcka - Poljska 72:62 Yugoslavija - Litvanija 75:60 Italija - Turska 66:43 Spanija - Rusija 67:70 Idemo dalje .. I pazite na dalju pognozu ;))) poz,
kosarka.1064 mantoniadis, -> #1061, gmatic
>> Sada nema ko a inace umesto Tomasevica bolje da je pozvao Drobnjaka ili >> Kotura. Oni bi to mogli da obave mada ne bas tako. Tomasevic je visak >> a vidi se da nam fali pored Rebrace jos jedan dobar centar. Bulatovic >> nije los ali nije bas za dres reprezentacije pored tolko dobrih centara >> koje imamo. KOIJH????????????????????????????????????????????????? >> A inace umesto Rebreca bi stavio Divca ili Tarlaca aumesto Savica >> Rebracu. Jos bi u prvu petorku usli Danilovic , Bodiroga i naravno Decko smiri se, Divac i Tarlac nece nikad vise da igraju za reprezentaciju!!!
kosarka.1065 chill,
Alo, bacite koju sličicu sa EP-a...
kosarka.1066 miskop, -> #1053, mantoniadis
--> Yugoslavija - Grcka SUTRA!!! Al' cemo da ubijemo Grke...
kosarka.1067 gmatic, -> #1064, mantoniadis
==> KOIJH????????????????????????????????????????????????? ==> Decko smiri se, Divac i Tarlac nece nikad vise da igraju za ==> reprezentaciju!!! Sam si odgovorio na to KOJIH??????????????????????????????? A inace je nisam ni rekao da ce zaigrati u reprezentaciji nego bih voleo da vidim tu petorku na terenu. Nesto kao najbolja petorka na EP o kojoj je vec bilo reci ovde.
kosarka.1068 gmatic, -> #1066, miskop
==> Al' cemo da ubijemo Grke... Pa neznam bas.
kosarka.1069 stefan, -> #1042, gmatic
> i na njega sam mislio a ne na Bulatovica. Ok Bulatovic nije lose > igrao ali je neiskusan. Kako je samo dve lopte prodao na vreme protiv > 'rvata. U vezi ta dva napada - prvog se viće ni ne sećam ali za drugi Bulatović ne snosi nikakvu odgovornost. Isključivi krivac je bio Berić.
kosarka.1070 gligo, -> #1060, gmatic
> Ma Top rulez. Gde si video R od Radosevica u reprezentaciji. > Jesi gledao danasnju takmu? Ko je igrac utakmice? > TOP! Pa kako da se pokaze kad je na celom EP-u sutnuo 3 puta A sto se tice Topica,svaka cast decko je iskoristio svoju sansu
kosarka.1071 alekkk, -> #1063, mantoniadis
> Grcka - Poljska 72:62 > Yugoslavija - Litvanija 75:60 > Italija - Turska 66:43 > Spanija - Rusija 67:70 Al' se Rusi provukose!!!
kosarka.1072 alekkk, -> #1053, mantoniadis
> Yugoslavija - Grcka SUTRA!!! Ne nego danas (5.07.1997.god) :))))))))))
kosarka.1073 gligo,
Eh,talijani dobise Ruse,a Yugosloveni izgubise Danilovica Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh
kosarka.1074 dule.n, -> #1073, gligo
=> Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem => sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh Mora da se šališ? :)
kosarka.1075 dule.n, -> #1063, mantoniadis
=> Idemo dalje .. I pazite na dalju pognozu ;))) Pazili smo, :) pa šta? Vidi kako nam lepo ide. ;)
kosarka.1076 miskop, -> #1073, gligo
--> Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem --> sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:))
kosarka.1077 geronimo, -> #1076, miskop
-^- Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo -^- za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:)) Tako je bre....MAjku im Zabarsku j.....
kosarka.1078 gmatic, -> #1069, stefan
==> U vezi ta dva napada - prvog se vice ni ne secam ali za drugi ==> Bulatovic ne snosi nikakvu odgovornost. Iskljucivi krivac je ==> bio Beric. Pa u prvom se prvo tri sata namestao da sutne a za to vreme je mogao dvadeset puta da sutne i vidi kolko vremena je ostalo. Za drugo jeste on kriv ako mu nije rekao da sutne jer vreme istice. Bulatovic nije mogao da vidi sat pa nije znao.
kosarka.1079 gmatic, -> #1070, gligo
==> Pa kako da se pokaze kad je na celom EP-u sutnuo 3 puta Pa da. Zato ga i ne ubacuju u tim jer nije za njega. Niko mu nebaca lopte ukratko. On ce tek sledece godine na SP mozda da dobije pravu minutazu kad ga Muta dovede u red i nauci ga da misli kao grobar.
kosarka.1080 gmatic, -> #1073, gligo
==> Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem ==> sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh Pa da vidis mozda cemo ih i dobiti. Danilovic jeste dosta koseva ubadao ali pogledaj procenat suta. Nema sta odlican je u odbrani ali nije ni nezamenjljiv. Sto se Djordjevica tice to jeste hendikep ali nadam se da ce da stisne zube.
kosarka.1081 gmatic, -> #1076, miskop
==> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo ==> za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:)) Nasi garant pucaju ako tako misle.
kosarka.1082 stefan, -> #1078, gmatic
>Za drugo jeste on kriv ako mu nije rekao da sutne jer vreme istice. >Bulatovic nije mogao da vidi sat pa nije znao. Ti kao da nisi gledao utakmicu ;) Elem, loptu je nekih 4-5 sekundi pre kraja dobio Berić. Ona je on počeo da trčkara po terenu ne usuđujući se da šutne a imao je prilike. Na manje od sekund pre kraja Berić baca (prava reč, pošto se ponašao kao da ima bombu u rukama) loptu Bulatoviću koij na 5m, okrenut leđima ka košu i ima protivničkog igrača za vratom. Definitivno nije njegova krivica.
kosarka.1083 alekkk,
Jugoslavija-Grcka 88-80 Ali avaj Italijani su dobili Ruse a mi smo opet izgubili Danilovica. Danilovic jeste znacajan ali u susretu sa Grcima je potrosio mnogo lopti po principu " Dacu ga osecam !!!". Italijani nam ocigledno ne leze mozda se desi cudo pa ih pobedimo. Ovo ne znaci da sam pesimista,naprotiv verujem u snagu nase klupe (Beric,Tomasevic,Radosevic...) Valjda ce sve ispasti dobro a ako i izgubimo nije smak sveta. Srebrna medalja nije mala stvar.Na primer Grci mogu samo da je sanjaju a i Rusi. :)))))))))))))))))))))))))))))
kosarka.1084 alekkk, -> #1076, miskop
> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo > za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:)) Bez komentara !!!
kosarka.1085 gmatic,
Ruje su trece. Razbise ih u drugom. A ponajvise Mihajlov sa 15 skokova(10 u napadu) i preko trideset poena.
kosarka.1086 junior,
Mada sumnjam da neko ne zna, Jugoslavija je odbranila titulu. Kako Nele reče ... "Zanimljivije je bilo pratiti partiju šaha, nego ovo Evropsko prvenstvo." :) Proslava u 20h, na plato-u ispred Gradske Skupštine. ^^^^^
kosarka.1087 bnikola,
NAjbolji smo. Sta drugo reci.Babaroga :) blistao :) pozdrav smpionskoj naciji ivkeb
kosarka.1088 stefan, -> #1086, junior
>Proslava u 20h, na plato-u ispred Gradske Skupštine. Jeste, nemoj neko da se zezne da ode u 13h ispred savezne skupštine - prave face se skupljaju uveče ;)
kosarka.1089 guta,
Izbor banke je... ...kao izbor sportskog komentatora za finale. Mislite o tome. ;)
kosarka.1090 alekkk,
Sta da se kaze-NAJBOLJI SMO !!! Kako mi je milo zbog Italijana koji su se tako duvali posle one slucajne pobede. Prijatelj mi je pricao da je tada u Italiji bila takva euforija da su svoju reprezentaciju poredili sa NBA. A sve je bilo puno komentara (vrema Jugoslovenske kosarke je proslo,Djordjevic je isforsiran igrac,kupovina Danilovica je bila velika greska Bolonje,Rebraca je u stvari prosecan igrac...) Uhhhhhhh ,kako mi je milo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ali nije bilo tako lako kao sto pisu sve novine. Po meni Igrac utkmice je bio Dejan Bodiroga koji je gadjao i pogadjao kos kada se lomio rezultat ili se pravila kakva takva razlika a kada ostali kosarkasi nisu smeli ni da pogledaju gde je kos. Bravo,bravo,bravo Dejane!!! Mozda je nasa reprezentacija dobila novog vodju na terenu, dostojnog da zameni Dojdjevica u dogledno vreme. Jedino mo je zao Radosevica koji nije dobijao mnogo sanse da igra, a ima strasan skoksut sa poludistance. To je valjda to.A u Atini cemo mozda i jurisati na zlato. Daj boze!!!!!!!!
kosarka.1091 alekkk, -> #1087, bnikola
Ovo je pravi komentar!!! Bodiroga je novi KRALJ!!! Pozdrav.
kosarka.1092 miskop, -> #1081, gmatic
-->==> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo -->==> za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:)) --> --> Nasi garant pucaju ako tako misle. Al' smo pukli...:)
kosarka.1093 miskop, -> #1084, alekkk
-->> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo -->> za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:)) --> --> Bez komentara !!! Molim, molim, sta, sta, neko je nesto rek'o...:))
kosarka.1094 miskop,
Veliki pozdrav SAMPIONIMA Misko
kosarka.1095 gmatic, -> #1086, junior
==> Proslava u 20h, na plato-u ispred Gradske Skupstine. A ovaj docek danas je bio blamaza. Skupila se raja ima jedno 100k! Oni doshli i posedeli jedno 15 min maximum i aj gotovo. Pa koj su k**ac uopste organizovali docek kad ce odma da beze. Inace Djordjevic je delio dersove. Dal je neko uspeo da zgrabi neki?
kosarka.1096 gmatic, -> #1090, alekkk
==> Jedino mo je zao Radosevica koji nije dobijao mnogo sanse da ==> igra, a ima strasan skoksut sa poludistance. Imace sanse u Atini. Samo malo Muta da ga upozna sa igrom i bice on bolji od Berica videcete. Ma bice bolji i od Danilovica. ==> To je valjda to.A u Atini cemo mozda i jurisati na zlato. ==> Daj boze!!!!!!!! Pogotovu sto nedolaze u najjacem sastavu Ameri. Jos Pivdza da nam se vrati i ima sanse. Daj boze!!!!!!!
kosarka.1097 gmatic, -> #1092, miskop
==> Al' smo pukli...:) E oni na svu srecu nisu tako mislili nego su ozbiljno igrali. Ma ja volim da mislim najgore jer onda uvek pobedimo.
kosarka.1098 mantoniadis,
Rebraca - kos preko Karnisovas, Einikis rebraca.jpg
kosarka.1099 mantoniadis,
Mayers, Pitis .. mayers.jpg
kosarka.1100 mantoniadis,
Koronios - Danilovic, Obradovic koronios.jpg
kosarka.1101 mantoniadis,
Pravi MVP finala.. mvp.jpg