kosarka.1034gmatic,
-> #1029, gligo==> Imas dve varijante...
==> Sa Drazenom i bez njega.
Ma pustite ga da lepo pociva u miru.
Nikad nije on ni bio 'rvat.
kosarka.1035gmatic,
-> #1030, dule.n==> Ma nije Orlic, :) nego _Olic_, ako se ne varam.
Neznam. Mozda se nevaras a mozda se i varas.
kosarka.1036stefan,
-> #1032, gmatic>==> Navodno se ne radi ni o cemu ozbiljnom ali bi bilo mnogo
>==> neprijatno da ostanemo bez oba pleja.
>
>Pa tu je Bodiroga ali...
Bodiroga jeste svestran igrač međutim pravi plej je ipak pravi plej :)
>==> cini mi se da nezasluzeno nezapazeno prolazi igra Bulatovica
>==> na toj utakmici a on je poprilicno doprineo da se u prvom
>==> poluvremenu koliko-toliko odrzimo.
>
>Pa dobro. Ali on je ocajno odigrao ovo EP do sad. Mnogo sam vise
>od njega ocekivao. Palja je zakon za njega.
Nije uopšte očajno igrao, dosta uspešno zamenjuje Savića koji do sada nije
uspeo da se "sastavi" sa loptom. A svako poređenje sa Paspaljem je besmisleno
pošto je Palja krilo a Bulatović centar.
kosarka.1037stefan,
-> #1035, gmatic>==> Ma nije Orlic, :) nego _Olic_, ako se ne varam.
>
>Neznam. Mozda se nevaras a mozda se i varas.
U pravu je, čovek se preziva Olić.
kosarka.1038morkin,
-> #1028, gligo> Da li si gledao Yug-Spania ? Ta utakmica demantuje sve tvoje
> navode
Lakše igramo protiv onih koji igraju slabiju odbranu. Izgleda da nama odgovara
jurnjava po terenu i igra za koš više, a ne odgovara nam jaka odbrana sa puno
faulova. Ako sudije tolerišu "grubu" igru, mi igramo vrlo teško protiv takvih
odbrana.
Ako se igra brzo, mislim da smo tu ponajbolji. Zato se i ne plašim toliko
susreta sa Litvancima ili Rusima. Teže je sa Grcima, Hrvatima ili Italijanima.
kosarka.1039morkin,
-> #1017, gmatic> Sto me ovo podseca na YU-CRO pre neki dan!
> Mozda smo i mi trebali ovo da probamo.
Nije bilo vremena. Manje od pet sekundi je ostalo.
Ćuti, dobro je i ovako. ;)
kosarka.1040stefan,
Izabrane su najbolje petorke prvog dela takmičenja za obe grupe. Na žalost
nisam popamtio celokupne sastave ali što se tiče naše grupe imamo tri
izabrana igrača: Đorđević, Rebrača i Topić.
kosarka.1041gmatic,
-> #1031, morkin==> nas Dordevic. Saleta kod nas moze da zameni samo Divac. Igra
Na mestu pleja?
kosarka.1042gmatic,
-> #1036, stefan==>> Pa dobro. Ali on je ocajno odigrao ovo EP do sad. Mnogo sam
==>> vise od njega ocekivao. Palja je zakon za njega.
==>
==> Nije uopste ocajno igrao, dosta uspesno zamenjuje Savica koji
==> do sada nije uspeo da se "sastavi" sa loptom. A svako
==> poredenje sa Paspaljem je besmisleno posto je Palja krilo a
==> Bulatovic centar.
Sorry. Mislim jedno a radim drugo. Pre ovoga sam pricao o Bodirogi
i na njega sam mislio a ne na Bulatovica. Ok Bulatovic nije lose
igrao ali je neiskusan. Kako je samo dve lopte prodao na vreme protiv
'rvata.
kosarka.1043gmatic,
-> #1037, stefan==> U pravu je, covek se preziva Olic.
Ma bole me k**ac kako se preziva vazno je da je dijabola.
kosarka.1044gmatic,
-> #1038, morkin==> Ako se igra brzo, mislim da smo tu ponajbolji. Zato se i ne
==> plasim toliko susreta sa Litvancima ili Rusima. Teze je sa
==> Grcima, Hrvatima ili Italijanima.
Pa Ruje igraju straaasnu odbranu. Razg*zila je Litvance na poslednjoj
takmi. Ko sto neko rece na poluvremenu 14 ukradenih lopti.
kosarka.1045gmatic,
-> #1039, morkin==> Nije bilo vremena. Manje od pet sekundi je ostalo.
==>
Ma moglo je . Rasporede se po celom terenu pa baci ovom pa onom i stignu
do kosa(dobro moglo je da se desi da neki Kukoc(setite se ovogodisnjeg
finala NBA)presece loptu i da bude kraj).
==> Cuti, dobro je i ovako. ;)
Nekazem da je lose ali...
Mogao je i da promasi.
Ali jedan je ludi Djole.
kosarka.1046gmatic,
-> #1040, stefan==> izabrana igraca: Dordevic, Rebraca i Topic.
^^^^^
Zvezda sampion izraziti favorit!
kosarka.1047miskop,
-> #1037, stefan--> U pravu je, covek se preziva Olic.
A zove Vlada..:)
kosarka.1048gligo,
-> #1033, gmatic> ==> Taman je Loncar poceo da igra kako treba....
>
> NO COMMENT...
Ja cu te podsetiti samo da je covek 'ubo' trojku u najvaznijim
trenucima ,imao nekoliko dobrih istrcavanja u kontru,davao je
poene u trenucima kad su se svi sakrivali od lopte( na kraju
prvog poluvremena kad su Spanci napravili seriju 11:2,cini mi se)
i sto je najvaznije, mislim da je sasvim solidno obavio posao
u odbrani, a to sto ljudi imaju predrasude o njemu je stvarno
NO COMMENT
poz,
kosarka.1049gligo,
-> #1034, gmatic> ==> Imas dve varijante...
> ==> Sa Drazenom i bez njega.
>
> Ma pustite ga da lepo pociva u miru.
> Nikad nije on ni bio 'rvat.
On je najveci ustasa od svih Hrvatskih kosarkasa
Ne moram te podsecati da je odbio nastupati za SFRJ na EP '91
u Rimu,sto je pravdao umorom al'su svi dobro znali zbog cega
nije dosao.Tada ni Zdovcu nije bilo dozvoljeno da igra u
zavrsnici
Citao sam negde da je dolazio stalno u sukobe sa Djordjevicem
Navodno na tekmi Partizana i Cibone,na samom kraju utakmice
su se zakacili,Drazen je Djordjevicu rekao nesto u stilu
' Zapamtices kad ces igrati u reprezentaciji ' a ovaj ga
je oterao 'tamo gde treba'...
Jes'da je bio ustasa al'je jedan od najboljih igraca koji
je ikada igrao na ovim prostorima
kosarka.1050gligo,
-> #1038, morkin> faulova. Ako sudije tolerisu "grubu" igru, mi igramo vrlo tesko
> protiv takvih odbrana.
> Ako se igra brzo, mislim da smo tu ponajbolji. Zato se i ne
> plasim toliko
Bas tako. Nama upravo odgovara brza igra - 'jurnjava',a ako
protivnik pocne da igra duge pozicione napade mi se jednostavno
gubimo i imamo katasrofalnu realizaciju.
Moram da primetim pojavu kod Djordjevica koji sada pravi 3,4
faula vec pocetkom 2 poluvremena dok je ranije npr. Atina '95
Atlanta '96 dobijao 1-2 faula u celoj utakmici.
Ko zna sta bi bilo s' talijanima da ga sudije nisu izbacile
zbog 5 licnih
kosarka.1051gligo,
-> #1040, stefan> Izabrane su najbolje petorke prvog dela takmicenja za obe
> grupe. Na zalost nisam popamtio celokupne sastave ali sto se
> tice nase grupe imamo tri izabrana igraca: Dordevic, Rebraca i
> Topic.
Uz dodatak talijanske camuge i Gregora Fucke
kosarka.1052gligo,
-> #1046, gmatic> ==> izabrana igraca: Dordevic, Rebraca i Topic.
> Zvezda sampion izraziti favorit!
Konacno cemo imati pravi derbi :))))))
kosarka.1053mantoniadis,
Grcka - Poljska 72:62
Ni malo laka pobeda..... ;((
Yugoslavija - Grcka SUTRA!!!
;)
kosarka.1054gmatic,
-> #1048, gligo==> Ja cu te podsetiti samo da je covek 'ubo' trojku u
==> najvaznijim trenucima ,imao nekoliko dobrih istrcavanja u
==> kontru,davao je poene u trenucima kad su se svi sakrivali od
==> lopte( na kraju prvog poluvremena kad su Spanci napravili
==> seriju 11:2,cini mi se) i sto je najvaznije, mislim da je
==> sasvim solidno obavio posao u odbrani, a to sto ljudi imaju
==> predrasude o njemu je stvarno NO COMMENT
Pa da kad je zamenio Berica. Ovaj je josh veci NO COMMENT od njega.
I kad cete shvatiti da grobari nemaju najbolje igrace. Top rulez...
kosarka.1055gmatic,
-> #1050, gligo==> Moram da primetim pojavu kod Djordjevica koji sada pravi 3,4
==> faula vec pocetkom 2 poluvremena dok je ranije npr. Atina '95
==> Atlanta '96 dobijao 1-2 faula u celoj utakmici.
Pa sad nema Divca pod obrucem pa kad ga neko prej**e mora da pravi
faul jer ce lako da izfintira Rebracu jer ovaj je moron i sakce ko
lud(da bi lupio bandzu). Svaki malo iskusniji igrac bi ga zaj**o.
kosarka.1056gmatic,
-> #1052, gligo==> Konacno cemo imati pravi derbi :))))))
Nadam se da nece proci kao prosle godine.
Velike nade ovo ono a posle trt. Jedva ostase u prvoj ligi.
kosarka.1057gligo,
-> #1054, gmatic> Pa da kad je zamenio Berica. Ovaj je josh veci NO COMMENT od
Od kad uspesnost necije igre gledamo po tome koga je on
zamenio?
Decko je usao i obavio posao.S'tim ces morati da se slozis
> njega. I kad cete shvatiti da grobari nemaju najbolje igrace.
> Top rulez...
Da samo sto je 90% igraca zvanicnog prvaka Evrope poteklo
iz Partizana. 'Radosevic rulez'
kosarka.1058gligo,
-> #1055, gmatic> faul jer ce lako da izfintira Rebracu jer ovaj je moron i sakce
> ko lud(da bi lupio bandzu). Svaki malo iskusniji igrac bi ga
> zaj**o.
Ajde reci mi koga bi ti stavio na njegovo mesto?
kosarka.1059morkin,
-> #1041, gmatic>==> nas Dordevic. Saleta kod nas moze da zameni samo Divac. Igra
>
> Na mestu pleja?
Ti to malo ;) ?
Kao vođu ekipe, BRE!
kosarka.1060gmatic,
-> #1057, gligo==> Od kad uspesnost necije igre gledamo po tome koga je on
==> zamenio?
==> Decko je usao i obavio posao.S'tim ces morati da se slozis
Ma salim se malo. Gledao sam YU-LIT pa sam sav happy i neznam sta
cu od srece.
==> Da samo sto je 90% igraca zvanicnog prvaka Evrope poteklo
==> iz Partizana. 'Radosevic rulez'
Ma Top rulez. Gde si video R od Radosevica u reprezentaciji.
Jesi gledao danasnju takmu? Ko je igrac utakmice?
TOP!
kosarka.1061gmatic,
-> #1058, gligo==> Ajde reci mi koga bi ti stavio na njegovo mesto?
Iz sadasnje reprezentacije ili uopste.
Sada nema ko a inace umesto Tomasevica bolje da je pozvao Drobnjaka ili
Kotura. Oni bi to mogli da obave mada ne bas tako. Tomasevic je visak
a vidi se da nam fali pored Rebrace jos jedan dobar centar. Bulatovic
nije los ali nije bas za dres reprezentacije pored tolko dobrih centara
koje imamo.
A inace umesto Rebreca bi stavio Divca ili Tarlaca aumesto Savica
Rebracu. Jos bi u prvu petorku usli Danilovic , Bodiroga i naravno
celavac sa brojem deset koji danas prakticno nije ni igrao(a ono sto
jeste odigrao je OK).
kosarka.1062gmatic,
-> #1059, morkin==> Kao vodu ekipe, BRE!
Ma zaboravio sam jedno ;) na kraju poruke. Znam ali naglasi!
Uvek ima budala kao je koji ce da ti sole pamet!
HeHeHeHeHeHeHeHeHeHe!
kosarka.1063mantoniadis,
Grcka - Poljska 72:62
Yugoslavija - Litvanija 75:60
Italija - Turska 66:43
Spanija - Rusija 67:70
Idemo dalje .. I pazite na dalju pognozu ;)))
poz,
kosarka.1064mantoniadis,
-> #1061, gmatic>> Sada nema ko a inace umesto Tomasevica bolje da je pozvao Drobnjaka ili
>> Kotura. Oni bi to mogli da obave mada ne bas tako. Tomasevic je visak
>> a vidi se da nam fali pored Rebrace jos jedan dobar centar. Bulatovic
>> nije los ali nije bas za dres reprezentacije pored tolko dobrih centara
>> koje imamo.
KOIJH?????????????????????????????????????????????????
>> A inace umesto Rebreca bi stavio Divca ili Tarlaca aumesto Savica
>> Rebracu. Jos bi u prvu petorku usli Danilovic , Bodiroga i naravno
Decko smiri se, Divac i Tarlac nece nikad vise da igraju za reprezentaciju!!!
kosarka.1065chill,
Alo, bacite koju sličicu sa EP-a...
kosarka.1066miskop,
-> #1053, mantoniadis--> Yugoslavija - Grcka SUTRA!!!
Al' cemo da ubijemo Grke...
kosarka.1067gmatic,
-> #1064, mantoniadis==> KOIJH?????????????????????????????????????????????????
==> Decko smiri se, Divac i Tarlac nece nikad vise da igraju za
==> reprezentaciju!!!
Sam si odgovorio na to KOJIH???????????????????????????????
A inace je nisam ni rekao da ce zaigrati u reprezentaciji nego bih
voleo da vidim tu petorku na terenu.
Nesto kao najbolja petorka na EP o kojoj je vec bilo reci ovde.
kosarka.1068gmatic,
-> #1066, miskop==> Al' cemo da ubijemo Grke...
Pa neznam bas.
kosarka.1069stefan,
-> #1042, gmatic> i na njega sam mislio a ne na Bulatovica. Ok Bulatovic nije lose
> igrao ali je neiskusan. Kako je samo dve lopte prodao na vreme protiv
> 'rvata.
U vezi ta dva napada - prvog se viće ni ne sećam ali za drugi Bulatović
ne snosi nikakvu odgovornost. Isključivi krivac je bio Berić.
kosarka.1070gligo,
-> #1060, gmatic> Ma Top rulez. Gde si video R od Radosevica u reprezentaciji.
> Jesi gledao danasnju takmu? Ko je igrac utakmice?
> TOP!
Pa kako da se pokaze kad je na celom EP-u sutnuo 3 puta
A sto se tice Topica,svaka cast decko je iskoristio svoju sansu
kosarka.1071alekkk,
-> #1063, mantoniadis> Grcka - Poljska 72:62
> Yugoslavija - Litvanija 75:60
> Italija - Turska 66:43
> Spanija - Rusija 67:70
Al' se Rusi provukose!!!
kosarka.1072alekkk,
-> #1053, mantoniadis> Yugoslavija - Grcka SUTRA!!!
Ne nego danas (5.07.1997.god)
:))))))))))
kosarka.1073gligo,
Eh,talijani dobise Ruse,a Yugosloveni izgubise Danilovica
Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem
sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh
kosarka.1074dule.n,
-> #1073, gligo=> Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem
=> sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh
Mora da se šališ? :)
kosarka.1075dule.n,
-> #1063, mantoniadis=> Idemo dalje .. I pazite na dalju pognozu ;)))
Pazili smo, :) pa šta?
Vidi kako nam lepo ide. ;)
kosarka.1076miskop,
-> #1073, gligo--> Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem
--> sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh
Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo
za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:))
kosarka.1077geronimo,
-> #1076, miskop-^- Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo
-^- za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:))
Tako je bre....MAjku im Zabarsku j.....
kosarka.1078gmatic,
-> #1069, stefan==> U vezi ta dva napada - prvog se vice ni ne secam ali za drugi
==> Bulatovic ne snosi nikakvu odgovornost. Iskljucivi krivac je
==> bio Beric.
Pa u prvom se prvo tri sata namestao da sutne a za to vreme je mogao
dvadeset puta da sutne i vidi kolko vremena je ostalo.
Za drugo jeste on kriv ako mu nije rekao da sutne jer vreme istice.
Bulatovic nije mogao da vidi sat pa nije znao.
kosarka.1079gmatic,
-> #1070, gligo==> Pa kako da se pokaze kad je na celom EP-u sutnuo 3 puta
Pa da. Zato ga i ne ubacuju u tim jer nije za njega. Niko mu nebaca
lopte ukratko. On ce tek sledece godine na SP mozda da dobije
pravu minutazu kad ga Muta dovede u red i nauci ga da misli kao
grobar.
kosarka.1080gmatic,
-> #1073, gligo==> Sutra u finalu bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem
==> sve ispod 15 razlike za talijane bice veliki uspeh
Pa da vidis mozda cemo ih i dobiti. Danilovic jeste dosta koseva
ubadao ali pogledaj procenat suta. Nema sta odlican je u odbrani ali
nije ni nezamenjljiv.
Sto se Djordjevica tice to jeste hendikep ali nadam se da ce da stisne
zube.
kosarka.1081gmatic,
-> #1076, miskop==> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo
==> za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:))
Nasi garant pucaju ako tako misle.
kosarka.1082stefan,
-> #1078, gmatic>Za drugo jeste on kriv ako mu nije rekao da sutne jer vreme istice.
>Bulatovic nije mogao da vidi sat pa nije znao.
Ti kao da nisi gledao utakmicu ;) Elem, loptu je nekih 4-5 sekundi pre
kraja dobio Berić. Ona je on počeo da trčkara po terenu ne usuđujući se da
šutne a imao je prilike. Na manje od sekund pre kraja Berić baca (prava reč,
pošto se ponašao kao da ima bombu u rukama) loptu Bulatoviću koij na 5m,
okrenut leđima ka košu i ima protivničkog igrača za vratom. Definitivno nije
njegova krivica.
kosarka.1083alekkk,
Jugoslavija-Grcka 88-80
Ali avaj Italijani su dobili Ruse a mi smo opet izgubili Danilovica.
Danilovic jeste znacajan ali u susretu sa Grcima je potrosio mnogo
lopti po principu " Dacu ga osecam !!!".
Italijani nam ocigledno ne leze mozda se desi cudo pa ih pobedimo.
Ovo ne znaci da sam pesimista,naprotiv verujem u snagu nase klupe
(Beric,Tomasevic,Radosevic...)
Valjda ce sve ispasti dobro a ako i izgubimo nije smak sveta.
Srebrna medalja nije mala stvar.Na primer Grci mogu samo da je sanjaju
a i Rusi.
:)))))))))))))))))))))))))))))
kosarka.1084alekkk,
-> #1076, miskop> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo
> za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:))
Bez komentara !!!
kosarka.1085gmatic,
Ruje su trece.
Razbise ih u drugom.
A ponajvise Mihajlov sa 15 skokova(10 u napadu) i preko trideset poena.
kosarka.1086junior,
Mada sumnjam da neko ne zna, Jugoslavija je odbranila titulu.
Kako Nele reče ... "Zanimljivije je bilo pratiti partiju šaha,
nego ovo Evropsko prvenstvo." :)
Proslava u 20h, na plato-u ispred Gradske Skupštine.
^^^^^
kosarka.1087bnikola,
NAjbolji smo.
Sta drugo reci.Babaroga :) blistao :)
pozdrav smpionskoj naciji
ivkeb
kosarka.1088stefan,
-> #1086, junior>Proslava u 20h, na plato-u ispred Gradske Skupštine.
Jeste, nemoj neko da se zezne da ode u 13h ispred savezne skupštine -
prave face se skupljaju uveče ;)
kosarka.1089guta,
Izbor banke je...
...kao izbor sportskog komentatora za finale.
Mislite o tome.
;)
kosarka.1090alekkk,
Sta da se kaze-NAJBOLJI SMO !!!
Kako mi je milo zbog Italijana koji su se tako duvali
posle one slucajne pobede.
Prijatelj mi je pricao da je tada u Italiji bila takva euforija
da su svoju reprezentaciju poredili sa NBA.
A sve je bilo puno komentara (vrema Jugoslovenske kosarke je proslo,Djordjevic
je
isforsiran igrac,kupovina Danilovica je bila velika greska Bolonje,Rebraca je
u stvari
prosecan igrac...)
Uhhhhhhh ,kako mi je milo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali nije bilo tako lako kao sto pisu sve novine.
Po meni Igrac utkmice je bio Dejan Bodiroga koji je gadjao i pogadjao kos kada
se lomio
rezultat ili se pravila kakva takva razlika a kada ostali kosarkasi nisu smeli
ni da
pogledaju gde je kos.
Bravo,bravo,bravo Dejane!!!
Mozda je nasa reprezentacija dobila novog vodju na terenu,
dostojnog da zameni Dojdjevica u dogledno vreme.
Jedino mo je zao Radosevica koji nije dobijao mnogo sanse da igra,
a ima strasan skoksut sa poludistance.
To je valjda to.A u Atini cemo mozda i jurisati na zlato.
Daj boze!!!!!!!!
kosarka.1091alekkk,
-> #1087, bnikolaOvo je pravi komentar!!!
Bodiroga je novi KRALJ!!!
Pozdrav.
kosarka.1092miskop,
-> #1081, gmatic-->==> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo
-->==> za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:))
-->
--> Nasi garant pucaju ako tako misle.
Al' smo pukli...:)
kosarka.1093miskop,
-> #1084, alekkk-->> Italijane dobijamo minimum 10 razlike, ima da im vratimo milo
-->> za drago, ima da im..., ma ima krvi da im se napijemo...:))
-->
--> Bez komentara !!!
Molim, molim, sta, sta, neko je nesto rek'o...:))
kosarka.1094miskop,
Veliki pozdrav SAMPIONIMA
Misko
kosarka.1095gmatic,
-> #1086, junior==> Proslava u 20h, na plato-u ispred Gradske Skupstine.
A ovaj docek danas je bio blamaza.
Skupila se raja ima jedno 100k!
Oni doshli i posedeli jedno 15 min maximum i aj gotovo.
Pa koj su k**ac uopste organizovali docek kad ce odma da beze.
Inace Djordjevic je delio dersove. Dal je neko uspeo da zgrabi neki?
kosarka.1096gmatic,
-> #1090, alekkk==> Jedino mo je zao Radosevica koji nije dobijao mnogo sanse da
==> igra, a ima strasan skoksut sa poludistance.
Imace sanse u Atini. Samo malo Muta da ga upozna sa igrom i bice on
bolji od Berica videcete. Ma bice bolji i od Danilovica.
==> To je valjda to.A u Atini cemo mozda i jurisati na zlato.
==> Daj boze!!!!!!!!
Pogotovu sto nedolaze u najjacem sastavu Ameri. Jos Pivdza da nam se vrati
i ima sanse. Daj boze!!!!!!!
kosarka.1097gmatic,
-> #1092, miskop==> Al' smo pukli...:)
E oni na svu srecu nisu tako mislili nego su ozbiljno igrali.
Ma ja volim da mislim najgore jer onda uvek pobedimo.
kosarka.1098mantoniadis,
Rebraca - kos preko Karnisovas, Einikis
rebraca.jpgkosarka.1099mantoniadis,
Mayers, Pitis ..
mayers.jpgkosarka.1100mantoniadis,
Koronios - Danilovic, Obradovic
koronios.jpgkosarka.1101mantoniadis,
Pravi MVP finala..
mvp.jpg