navijaci.1stefan,
Ajmo, ajde, svi u napad!
Ajmo, ajde, svi u napad!
Ajmo, ajde, svi u napad!
navijaci.2schef,
-> #1, stefan][ Ajmo, ajde, svi u napad!
][ Ajmo, ajde, svi u napad!
Ma ne to... ;) Ništa nisi naučio. :)
To je ciganjski poklik. :) Mi vičemo samo 'SVI U NAPAD!'. ;>
navijaci.3dizel,
-> #2, schef** To je ciganjski poklik. :) Mi vičemo samo 'SVI U NAPAD!'. ;>
Naravno, posve origanalan poklič, s obzirom da se to sa
severa moglo čuti i pre 6-7 godina. ;))
navijaci.4rkovacevic,
-> #3, dizel==> Naravno, posve origanalan poklič, s obzirom da se to sa
==> severa moglo čuti i pre 6-7 godina. ;))
A sa juga i pre 15 :)) Veruj mi, bio sam i znam :))
navijaci.5jovanovic,
RED STAR IS CHAMPION! DOUBLE CROWN! VODJA BEOBANKINIH NAVIJACA STEVA
navijaci.6schef,
-> #5, jovanovic][ RED STAR IS CHAMPION! DOUBLE CROWN! VODJA BEOBANKINIH NAVIJACA
][ STEVA
I nama je drago, ali tema SF je u konferenciji EXTRA.
navijaci.7dizel,
-> #4, rkovacevic** A sa juga i pre 15 :)) Veruj mi, bio sam i znam :))
Pa ja ti govorim ovo što sam video, inače, taj poklič
verovatno datira iz vremena BSK-a i Jugoslavije :) .
navijaci.8dizel,
-> #6, schef** ][ RED STAR IS CHAMPION! DOUBLE CROWN! VODJA BEOBANKINIH
** NAVIJACA ][ STEVA
**
** I nama je drago, ali tema SF je u konferenciji EXTRA.
Pa ovde u SF možda treba da ide samo ovo "vođa Beobankinih
navijača Steva"...
Ostalo ide u forum:gde smo :))
navijaci.9lexus,
-> #8, dizel=> Ostalo ide u forum:gde smo :))
Nismo svi u ludnici...
navijaci.10dizel,
Ne znam da li ste čuli za jednu od novijih fora.
Preuzeto je iz "Blica"...
Otvoreno pitanje raperu, koji je snimio reklamu "jul je cool":
- Da li je istina da vas je 30 delija prepoznalo, pa vas je, posle
malo dužeg "tretmana" upitalo: "Brate, jel ti sad cool?" :)))))))
navijaci.11rkovacevic,
-> #10, dizel==> Otvoreno pitanje raperu, koji je snimio reklamu "jul je cool":
==> - Da li je istina da vas je 30 delija prepoznalo, pa vas je, posle
==> malo dužeg "tretmana" upitalo: "Brate, jel ti sad cool?" :)))))))
Cokule im se pozlatile, svoj 30-torici :))))))
navijaci.12luckyluciano,
Grobari su najbolji, najjaci i sto je najvaznije NAJBROJNIJI A BOGAMI I
NAJVERNIJI !!!!
Primer: Kada drugi navijaci navijaju ? Samo kada im voljeni klub vodi.
A GROBARI to rade i kad Partizan vodi i kad gubi.
Jebes ti sve kad mi volimo Partizan.
navijaci.13jovanovic,
ko navija za beobanku ? pobedicemo partizan u sredu!
vodja steva
navijaci.14dizel,
-> #12, luckyluciano** Primer: Kada drugi navijaci navijaju ? Samo kada im voljeni
** klub vodi. A GROBARI to rade i kad Partizan vodi i kad gubi.
:)))))
** Jebes ti sve kad mi volimo Partizan.
Štef, intervencija :)
navijaci.15mileusna,
-> #12, luckyluciano>> A GROBARI to rade i kad Partizan vodi i kad gubi.
Ovo vam je uvek najjači argument, a usput i krajnje
netačan...
navijaci.16dizel,
-> #15, mileusna** Ovo vam je uvek najjači argument, a usput i krajnje
** netačan...
Ma pusti ih, ne vredi sa njima razgovarati o navijanju.
Oni lako prelaze preko činjenice da kopiraju 90% naših pesama,
da se umesto transparenata koje im mi skinemo prave nove, iste
takve. :))) Što se tiče koreografija i pirotehnike, za njih
su te reči još uvek nepoznate. :)
A i dalje misle da su najbolji :)
navijaci.17ztasic,
-> #16, dizel
│ da se umesto transparenata koje im mi skinemo prave nove, iste
│ takve. :))) Što se tiče koreografija i pirotehnike, za njih
│ su te reči još uvek nepoznate. :)
└───────────────────────────────────────
Ajde... ;)
Kad pomenu koreografiju i transparente, nešto se setih jedne
malecke zastave na kojoj je pisalo Dragan Mance. Cela Evropa bre
sela na du*e, pa i vi. Jel i to videsmo od vas? :)
navijaci.18jvujnic,
-> #12, luckyluciano> Jebes ti sve kad mi volimo Partizan.
Jedno je srati,
a drugo misliti. ;)
PS Nisam odoleo, sorry O;)
navijaci.19jovanovic,
ovde vodja beobankinih navijaca!!!!
navijaci.20nenad,
-> #19, jovanovic> ovde vodja beobankinih navijaca!!!!
Kako se zovete? Šalterski radnici? ;)
navijaci.21junior,
-> #19, jovanovic> ovde vodja beobankinih navijaca!!!!
Koliko vas ima?
navijaci.22schef,
-> #20, nenad][> ovde vodja beobankinih navijaca!!!!
][ Kako se zovete? Šalterski radnici? ;)
BeobanKARE :)))))))))))))))))))))))
navijaci.23nenad,
Ako je neko zainteresovan može da dobije od mene na poklon zidni
kalendar fudbalskog kluba Partizan. Dakle ako nekome treba tako
nešto, a nema, neka se javi, samo da nečastivi što pre napusti
moju kuću. ;)
navijaci.24schef,
Svim navijačima i ljubiteljima sporta, a posebno Grobarima, želim srećnu
Novu godinu.
Srleř
navijaci.25luckyluciano,
-> #23, nenad¸¸> Ako je neko zainteresovan moze da dobije od mene na poklon
¸¸> zidni kalendar fudbalskog kluba Partizan. Dakle ako nekome
Ako ljudi nisu razgrabili, ja sam zainteresovan. :)
Lucky Luciano
navijaci.26luckyluciano,
-> #24, schef¸¸> Svim navijacima i ljubiteljima sporta, a posebno Grobarima,
¸¸> zelim srecnu Novu godinu.
Havla, takodje.
"Srecnu novu godinu, da budu sto jaci,
Crno-belom timu zele navijaci"
Lucky Luciano
navijaci.27rades,
Pozdravljam sve one koji su bili u Pioniru (a narocito Grobare) i
pomogli PARTIZANU da pobedi Barsu. A da, jer su jos nekom osim
meni murkani "digli" upaljac??
navijaci.28schef,
-> #140, dizel][ P.S. Sad nemojte da se dižete u oblake, jer ste prošle nedelje
][ psovali svoje igrače "bez srca".
Ti ne bi bio ti kada ne bi ubacio neku zajedljivu primedbu! :)
Ali evo samo za tebe : PARTIZAN ŠAMPION! ;) Najbolji smo bre... :)
navijaci.29lexus,
-> #27, rades=> pomogli PARTIZANU da pobedi Barsu. A da, jer su jos nekom osim
=> meni murkani "digli" upaljac??
Ja ne pušim, ali su mi digli pištaljku ;((((
Na sreću, imam rezervnu ;)
navijaci.30mango,
-> #27, rades> Pozdravljam sve one koji su bili u Pioniru (a narocito Grobare) i
> pomogli PARTIZANU da pobedi Barsu. A da, jer su jos nekom osim
> meni murkani "digli" upaljac??
E, nisi bio dovoljno priseban da istog spases:))
navijaci.31mango,
-> #29, lexus>=> pomogli PARTIZANU da pobedi Barsu. A da, jer su jos nekom osim
>=> meni murkani "digli" upaljac??
>
> Ja ne pusim, ali su mi digli pistaljku ;((((
Zato sam ja svoju okacio oko vrata i stavio ispod kosulje:)
navijaci.32nikola.s,
-> #17, ztasic> malecke zastave na kojoj je pisalo Dragan Mance. Cela Evropa
> bre sela na du*e, pa i vi. Jel i to videsmo od vas? :)
Pa videli ste je kod nas, s obzirom da je zavrsila na Severu
na onom zimskom 1:1 derbiju. :>
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.33nikola.s,
-> #23, nenad> Ako je neko zainteresovan moze da dobije od mene na poklon
> zidni kalendar fudbalskog kluba Partizan. Dakle ako nekome
Ocu ja. Bas mi je prifalilo papira za potpalu. ;>
LM dosta je sa salom.
Vratim se na Sezam posle 2 meseca i zateknem 26 (i slovima dvadeset
sest) poruka u temi. A bilo je dogadjaja.
Zar niko da pomene da smo skinuli radovcima onu njihovu United Force ?
Strasno.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.34nikola.s,
-> #24, schef> Svim navijacima i ljubiteljima sporta, a posebno Grobarima,
> zelim srecnu Novu godinu.
Hvala. Takodje i vama zelimo isto, uz dodatak: Neka vam u '97
partizan bude uvek i u svemu gori od Zvezde.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.35scorpion,
Pozdrav svim GROBARIMA koji su bili 6. & 7. igraci, i pomogli nasem
PARTIZANU da pobedi i da nadmasi u svemu BARCELONU.
pozdrav svima osim MURIJE koja mi je uzela 2 pistaljke.
navijaci.36schef,
-> #34, nikola.s][ Hvala. Takodje i vama zelimo isto, uz dodatak: Neka vam u '97
][ partizan bude uvek i u svemu gori od Zvezde.
..kao što je to bio prošle godine. :)
P.S. Ljudi, vratio se Nikolica, opet će biti smejanja. ;))) NHF ;)))
navijaci.37mango,
-> #35, scorpion> pozdrav svima osim MURIJE koja mi je uzela 2 pistaljke.
Kako vam je uspelo, nije mi jasno:) Ja sam sa svojom usao
u Pionir i konacno otkrio cemu sluzi:)
navijaci.38dizel,
-> #28, schef** Ti ne bi bio ti kada ne bi ubacio neku zajedljivu primedbu! :)
Ne, primedba uopšte nije bila zajedljiva već samo u skladu sa
mojim porukama od prošle nedelje, kada sam posle poraza njih
praktično branio od vas grobara... Sećaš se da sam rekao da
treba malo smanjiti intezitet reakcije posle pobede ili poraza.
Ovako igrači lete čas u nebo, čas "bupnu" o zemlju. :))
navijaci.39dizel,
-> #36, schef** P.S. Ljudi, vratio se Nikolica, opet će biti smejanja. ;)))
** NHF ;)))
U pravu si, ja se mnogo smejem kad vas isproziva, a ni ne možete
ništa pametno da odgovorite. :)
navijaci.40lesa,
"SKINULI RADOVCIMA ONU NJIHOVU UNITED FORCE ?
STRASNO"
NESMETE NI BRDJANIMA DA SKINETE ZASTAVU A SKINULI STE RADOVCIMA OD BRDJANA
JEDINO STO IMATE JE 1 (JEDAN) SAL KOJI JE JEDAN ORTAK OD DVADESETAK GODINA UZO
NEKOM KLINCU
POZDRAV GROBARIMA LESA (REVOLT p.f.c.)
navijaci.41dizel,
-> #40, lesa** "SKINULI RADOVCIMA ONU NJIHOVU UNITED FORCE ?
** STRASNO"
Taj transparent je skinut još pre par meseci, na Zvezda - Rad,
pa im je onda vraćen, da bi bili poniženi. Trebalo bi da ga posle
ovoga, više i ne okače. :))
** RADOVCIMA OD BRDJANA JEDINO STO IMATE JE 1 (JEDAN) SAL KOJI
** JE JEDAN ORTAK OD DVADESETAK GODINA UZO NEKOM KLINCU
:))))))))
** POZDRAV GROBARIMA LESA (REVOLT p.f.c.)
Mnogo si smešan. :) Inače, naziv grupe vam je takođe veoma originalan. :)
navijaci.42dizel,
Samo da prijavim da su na studenstkom protestu primećene mnogobrojne
crveno-bele zastave, vođe Zvezdinih navijača itd... Naravno, od grobara
samo tragovi. :)
Evo jedne anegdote sa jučerašnjeg "fudbalskog meča" na studprotu:
(igralo se na malom prostoru, napravljena su dva mala gola, i samo
se šutiralo bez veze, međutim, nije u tome stvar...) :).
Naime, prvo se čulo: "Mogu da ti pu*e golmane", itd...
Zatim je grupa najbučnijih (kojoj sam se i ja priključio) počela pesmom:
"javi se istok", zatim "javi se zapade", pa i "ajmo ceo stadion". :)
Na to se javio jedan grobar sa onim "partizan šampion", na šta mu
je drugi odgovorio "izraziti favorit". Naravno, posle 15 sekundi
smeha, setili smo se da treba i da ga ispalimo. Naravno, usledilo
je:
"Javi se grobare!". Naravno, čovek se javi, a posle toga sledi:
"Šta se javljaš pederu!" :))))))
navijaci.43mango,
-> #41, dizel> Mnogo si smesan. :) Inace, naziv grupe vam je takode veoma originalan. :)
A i naziv Delije je veoma originalan:)
navijaci.44mango,
-> #42, dizel> je drugi odgovorio "izraziti favorit". Naravno, posle 15 sekundi
> smeha, setili smo se da treba i da ga ispalimo. Naravno, usledilo
> je:
Malo vam je trebalo:)))
Ovo mi lici na ono I plavuse su ukapirale:)))
> "Javi se grobare!". Naravno, covek se javi, a posle toga sledi:
>
> "Sta se javljas pederu!" :))))))
Al' ste ga ispalili;>
navijaci.45dizel,
-> #44, mango** Malo vam je trebalo:)))
** Ovo mi lici na ono I plavuse su ukapirale:)))
Nismo mogli pre da odgovorimo jer smo se mnogo smejali
gluposti grobarske parole, shvataš? :)))))
** Al' ste ga ispalili;>
Pa morali smo. :>
navijaci.46lexus,
-> #45, dizel=> Nismo mogli pre da odgovorimo jer smo se mnogo smejali
=> gluposti grobarske parole, shvataš? :)))))
Kad smo već kod toga... Čuo sam da na košarkaškim utakmicama
skandirate: "Zvezda drugoligaš!", a odgovor je "Izraziti favorit!"
;>>>
navijaci.47dizel,
-> #46, lexus** skandirate: "Zvezda drugoligaš!", a odgovor je "Izraziti
** favorit!" ;>>>
Sva sreća pa ja to nisam čuo. :)
I ne boj se ti, neće Zvezda u drugu ligu.
navijaci.48lesa,
ZVEZDA CE SIGURNO U DRUGU LIGU U KOSARCI,A U FUDBALU CE BITI ZADNJA
POZDRAV GROBARIMA LESA(revolt p.f.c.)
navijaci.49dizel,
-> #48, lesa** ZVEZDA CE SIGURNO U DRUGU LIGU U KOSARCI,A U FUDBALU CE BITI
** ZADNJA POZDRAV GROBARIMA LESA(revolt p.f.c.)
No comment. :)))
navijaci.50dizel,
Juče, na studenskom protestu, u akciji "kordon na kordon" navijači
Crvene Zvezda su formirali kordon ispred studenata!
Jedan ortak mi reče, jedva čekam da nas grobari sutra iskopiraju,
na šta sam odgovorio da će to biti teško, jer ih ima jako malo...
Ali, videćemo... :))))))))))))))))))))))))
navijaci.51rades,
Put u Solun na utakmicu PARTIZAN-Kroacija osiguranje.Polazak
5.februara oko 20h ispred juzne tribine partizanovog stadiona.U
Solun se stize u ranim jutarnjim casovima. Slobodan dan. Uvece
utakmica, zatim slavlje i polazak za Beograd. U Beograd se stize 7.
februara ujutru.
Cena aranzmana je 460,00 dinara i ukljucuje put autobusom, grcku
vizu i kartu za utakmicu.
Svi zainteresovani mogu da mi se jave putem maila, ali po
mogucstvu sto skorije jer pocetkom sledece nedelje se predaju
pasosi na viziranje.
Dodjite da budemo uz PARTIZAN!
Rades
navijaci.52nikola.s,
-> #40, lesa> "SKINULI RADOVCIMA ONU NJIHOVU UNITED FORCE ?
> STRASNO"
LM posto vidim da si fantasticno neinformisan o zbivanjima
u navijackom svetu moram te obavestiti da su UF trenutno
treca navijacka grupa u YU, i da je opasnije otici na Banjicu
nego na stadion JNA.
Dalje, predmetna zastava United Force je starija od vecine
grobarskih koje se trenutno kace, i vazila je za njihovu
glavnu iliti "udarnu" zastavu.
> OD BRDJANA JEDINO STO IMATE JE 1 (JEDAN) SAL KOJI JE JEDAN
> ORTAK OD DVADESETAK GODINA UZO NEKOM KLINCU
Pa ako uzmemo u obzir cinjenicu da vas nikad nije bilo na
utakmicama Zvezda-Cukaricki nije ni cudo sto vam nista nismo
skinuli.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.53nikola.s,
-> #43, mango> A i naziv Delije je veoma originalan:)
Vasi nazivi Fighters, Beli djavoli i Rangers su
takodje "originalni" ?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.54junior,
-> #51, rades> Solun se stize u ranim jutarnjim casovima. Slobodan dan. Uvece
> utakmica, zatim slavlje i polazak za Beograd. U Beograd se
^^^^^^^^^^^^^
;)))
navijaci.55rkovacevic,
-> #50, dizel
Dizel, sinoć je na protestu bio kompletan odbojkaški tim Partizana :))
Nešto ne čuh da je i jedan zvezdin sportista bio tamo (sem kao privatno lice,
a i to čisto sumnjam :>>
Celo pre podne Radio Index poziva nekog sportistu zvezde da se pojavi, ali
odgovora nema...
A i ako dođe, opet ćete biti drugi :>>
navijaci.56nikola.s,
-> #51, rades> utakmica, zatim slavlje i polazak za Beograd. U Beograd se
^^^^^^^
Eh, kad bi ovako bilo....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.57dizel,
-> #55, rkovacevic** Dizel, sinoć je na protestu bio kompletan odbojkaški tim
** Partizana :))
Kakav tim. :))))))))))
** Nešto ne čuh da je i jedan zvezdin sportista bio tamo (sem kao
** privatno lice, a i to čisto sumnjam :>>
Obrati pažnju da je ovo tema "navijači".
navijaci.58lexus,
-> #57, dizel=> Kakav tim. :))))))))))
Onaj što vas je ubio u polufinalu kupa ;)
Da ne pričamo o 3:0 od pre neki dan ;>
navijaci.59dizel,
-> #58, lexus** Onaj što vas je ubio u polufinalu kupa ;)
** Da ne pričamo o 3:0 od pre neki dan ;>
To što je ubio nas nije nikakvo merilo!
Očekivao sam ovakvu reakciju, ali ukoliko te imalo interesuje
odbojka možeš da vidiš da je ove godine drastično pao kvalitet
(Vojvodini otišlo 5 igrača, Zvezdi 4, Partizanu ne znam...).
Ove godine je u pobedama 2:1 za Partizan, ali trenutno Zvezda
i Partizan imaju isti broj brodova (ako se ne varam).
navijaci.60rkovacevic,
-> #59, dizel==> To što je ubio nas nije nikakvo merilo!
Ijao...
navijaci.61rkovacevic,
-> #57, dizel==> Obrati pažnju da je ovo tema "navijači".
Obrati pažnju ko je prvi počeo da piše o tome...
Uostalom, ovo je konferencija SPORT, u koju temu da stavim tu poruku?
Odbojka, razno ili ...
Sorry na šumu, ali morao sam...
navijaci.62mango,
-> #47, dizel> ** skandirate: "Zvezda drugoligas!", a odgovor je "Izraziti
> ** favorit!" ;>>>
>
> Sva sreca pa ja to nisam cuo. :)
> I ne boj se ti, nece Zvezda u drugu ligu.
A zna se i zasto;> Inace, cim je o tome poceo da prica
trener Ive, odmah je popio zabranu "treniranja" za 2
utakmice:)
navijaci.63mango,
-> #53, nikola.s>> A i naziv Delije je veoma originalan:)
>
> Vasi nazivi Fighters, Beli djavoli i Rangers su
> takodje "originalni" ?
Naziv Grobari jeste originalan za razliku od naziva
Delije;)
navijaci.64mango,
-> #55, rkovacevic> Nesto ne cuh da je i jedan zvezdin sportista bio tamo (sem kao privatno
> lice, a i to cisto sumnjam :>>
Mozda u kordonu. Onom plavom;>>>>>
navijaci.65mirkomi,
-> #64, mango>> Nesto ne cuh da je i jedan zvezdin sportista bio tamo (sem kao privatno
>> lice, a i to cisto sumnjam :>>
>
> Mozda u kordonu. Onom plavom;>>>>>
Nocas je u Kolarcevu pristigla jedna grupa navijaca Crvene Zvezde i pri tome
napravila incident. Prvo su zapalili baklju, a zatim pokusali da se probiju
do kordona milicije. Jedan pripadnik obezbedjenja je pokusao da ih zaustavi
i bogami dobio nekoliko udaraca, a onda su prileteli ostali ljudi iz
obezbedjenja (oni znaju da lete:), i smirili situaciju. Navijaci su prosli
do kordona, ali mirno. Pouka price:
Akcija u Kolarcevoj, a bogami i ceo Studentski protest nije navijacka stvar.
navijaci.66lexus,
-> #59, dizel=> To što je ubio nas nije nikakvo merilo!
Da znaš da i nije ;>
No, ti sam znaš da to i nije važno... Važno je da
su oni bili... :)
navijaci.67lexus,
-> #65, mirkomi=> Jedan pripadnik obezbedjenja je pokusao da ih zaustavi i bogami
=> dobio nekoliko udaraca...
Cigani! Cigani! Cigani!
;)
navijaci.68rkovacevic,
U Novom Sadu, Na košarkaškoj utakmici BFC - crvena zvezda jedan "delija" bacio
pivsku flašu na parket i izazvao prekid od 20 minuta. Sad će opet da kažu da
su uveli nešto novo u svoje navijanje :)))
navijaci.69mango,
-> #57, dizel> ** Dizel, sinoc je na protestu bio kompletan odbojkaski tim
> ** Partizana :))
>
> Kakav tim. :))))))))))
Dovoljan da oduva Zvezdu sa parketa (3:0):>>>>
navijaci.70mango,
-> #59, dizel> Ove godine je u pobedama 2:1 za Partizan, ali trenutno Zvezda
> i Partizan imaju isti broj brodova (ako se ne varam).
Da, ali Partizan ima bolju set-razliku;>
navijaci.71dizel,
-> #60, rkovacevic** Ijao...
Govorim o tome kako su ove godine timovi dosta ujednačeni u našoj
ligi, zbog odlaska mnogo standardnih igrača. Velike razlike u
kvalitetu nema, tako da će u borbi za titulu biti potrebna sreća
svim ekipama... :)
P.S. Moćna ti poruka ;)
navijaci.72dizel,
-> #61, rkovacevic** ==> Obrati pažnju da je ovo tema "navijači".
**
** Obrati pažnju ko je prvi počeo da piše o tome...
Navijači u "navijače", odbojkaši u "odbojku". Ok? :)
A ovo sam pisao samo zbog schef-a i lexus-a koji su pokušavali
da me uvere da na protestima ima jednako jednih i drugih navijača.
** Sorry na šumu, ali morao sam...
Sledeći put možeš i na mail. :)
navijaci.73dizel,
-> #65, mirkomi** Akcija u Kolarcevoj, a bogami i ceo Studentski protest nije
** navijacka stvar.
Koliko ja znam, do incidenta nije došlo u Kolarčevoj već kod
Doma omladine. Mada, u tom trenutku nisam bio prisutan tamo,
tako da ne mogu da garantujem. Inače, incident je izazvan od
strane milicije, koja je dosta brutalno "gurala" ljude koji
su nameravali da krenu u šetnju.
navijaci.74schef,
-> #72, dizel][ A ovo sam pisao samo zbog schef-a i lexus-a koji su pokušavali
JA nešto pokušao da te ubedim? Tebe da ubedim? Pa ti si tako tvrdoglav kada
je u pitanju Patizan da me ništa ne bi čudilo da si tek ove godine priznao da
je Partizan osvojio šampionat Evrope u košarci ;> tako da odustajem od bilo
kakvog ubeđivanja. Ako ti nije dovoljno ono što smo videli na protestu kada
sam bio u Beogradu (mislim na onih 2-3 puta više crno-belih šalova od
crveno-belih) onda stvarno ne znam šta bi te više ubedilo.
Ti i ja se jedino u forumu ne prepiremo. ;>
navijaci.75lexus,
-> #72, dizel=> A ovo sam pisao samo zbog schef-a i lexus-a koji su pokušavali
=> da me uvere da na protestima ima jednako jednih i drugih navijača.
Pametni uvek puštaju budale da se ističu... ;>
navijaci.76mango,
-> #71, dizel> Govorim o tome kako su ove godine timovi dosta ujednaceni u nasoj
> ligi, zbog odlaska mnogo standardnih igraca. Velike razlike u
> kvalitetu nema, tako da ce u borbi za titulu biti potrebna sreca
> svim ekipama... :)
Rezultat od 3:0 govori u prilog tvojoj poruci;>>
Za mene dileme nema- novi (stari) prvak je Vojvodina:(
navijaci.77mango,
-> #74, schef> je u pitanju Patizan da me nista ne bi cudilo da si tek ove godine priznao
> da je Partizan osvojio sampionat Evrope u kosarci ;> tako da odustajem od
Ma priznace opet, bar se tako nadam:) Pogotovo, ako
veruje RTS kamerama:) koje ce valjda prenositi final-four
iz Rima:)
navijaci.78mango,
Pre par nedelja na B-92 gostovali su u jednoj emisiji
neki cigani i pritom rekli da ne navijaju za
reprezentaciju Yu (fudbalsku) zato sto... tipicni
budimovi razlozi;) Jedan je rekao da ne ide na
utakmice Yu, a drugi cak da navija protiv Yu!!!
Pa me zato intersuje stav ostalih cigana na sezamu.
navijaci.79dizel,
-> #74, schef** protestu kada sam bio u Beogradu (mislim na onih 2-3 puta vise
** crno-belih salova od crveno-belih) onda stvarno ne znam sta bi
** te vise ubedilo.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ako i dalje Čeliź da me ubediź u neźto priĘajuęi bajke, naravno
da neęeź uspeti... :))))))))))))))
Samo kad bi mogao sad da do¬eź na protest da vidiź koji je odnos
"crveno-beli źalovi - crno-beli źalovi"... :)
InaĘe, u novinama i vestima moČeź videti vesti samo o Zvezdinim
navijaĘima... Naravno, mnogima se ne svi¬a to źto su se oni jedini
usprotivili muriji (Ęak i ja mislim da ponekad preteruju), ali ovog
puta mislim da su bili u pravu, jer je narod trpeo batine ne braneęi
se. Ovako je bar na kratko bio zaźtięen. :)
** Ti i ja se jedino u forumu ne prepiremo. ;>
Ma dobro je i to. :))
navijaci.80dizel,
-> #75, lexus** Pametni uvek pustaju budale da se isticu... ;>
Da li se to isto moČe reęi i za odbojkaźe partizana. :)))
(Izvinjavam se, bilo je jaĘe od mene). :)))
P.S. Znam da je tema "navijaĘi", ali ...
InaĘe, na protestu je primeęen transparent:
"BAD BLUE BOYS - IDITE NA MAKSIMIR".
:)))))
navijaci.81lesa,
NIKOLA,
mnogo si corav ako BRDJANA nije bilo ni na jednoj utakmici ZVEZDA-CUKARICKI
onda ni vas "ULTRASA" nije bilo ni na jednom derbiju a i onako ako vas bude
na derbiju dobijete batine ma koliko vas bilo i uzmemo vam po nekolko zastava
jedna ekipa koju postujem sa severa je "HEROES" i mozda malo banovo brdo i
tako to.
POZDRAV GROBARIMA LESA (REVOLT p.f.c.)
navijaci.82schef,
-> #78, mango][ Pa me zato intersuje stav ostalih cigana na sezamu.
Pa evo mog stava, iako nisam ciganin. ;)
Na utakmici Jugoslavija - Češka navijao sam za Jugoslaviju naravno, ali sam
zato sedeo dok je išla naša himna i padao u žestoko iskušenje da li da počnem
da zviždim ili ne (sedeo sam tik do juga na zapadu). Ipak mi je preovladalo
mišljenje da je malo nekulturno zviždati himni, i to našoj pogotovo.
Za sledeći put nisam siguran da ću se suzdržati. Možda ću samo okrenuti
leđa ili opet neću ustati.
A za Jugoslaviju ću navijati, kao za srpski tim naravno. Ime mi se ne
sviđa, ali to je ipak nužno zlo... :(
navijaci.83schef,
-> #79, dizel Kao prvo SET CODE please. ;)
][ Samo kad bi mogao sad da do¬eź na protest da vidiź koji je
][ " odnos crveno-beli źalovi - crno-beli źalovi"... :)
Ne znam za sada, ali kada sam ja bio bilo je više crno-belih. Ne priznajem
organizovan dolazak navijača na studprot, računam samo one koji su stvarno
studenti, a to su onda bili 99% jer se još išlo u školu, t.j. nije bio
raspust.
Uostalom, zvezdini navijači sada ionako nemaju šta da rade - ne smeju da
odu na košarkaške utakmice, na odbojkaškim im delimo packe, u rukometu su
ispali iz euro lige, u vaterpolu su se podavili tako da im je stuprot jedino
mesto za iživljavanje. :(
Zeldi, jesil' razmišljao o tome da promeniš klub za koji ćeš da navijaš? ;>
navijaci.84mirkomi,
-> #73, dizel> Koliko ja znam, do incidenta nije doslo u Kolarcevoj vec kod
Plasim se da ne govorimo o istom incidentu, taj o kome ti govoris
se desio kasnije tog istog dana, prilikom protestne setnje u pola
osam (valjda, nisam siguran a nije ni bitno). Ono o cemu ja govorim
se desilo u Kolarcevoj, bas onako kako sam opisao. Dogadjaj se desio
u pola noci (valjda, sad sam vec i zaboravio), i reporter INDEX-a je
izvestio o dogadjaju sa lica mesta (il' s'o bi nase kolege sa BBC-a
rekle "On the face of the place":))
navijaci.85dizel,
-> #78, mango** reprezentaciju Yu (fudbalsku) zato sto... tipicni
** budimovi razlozi;) Jedan je rekao da ne ide na
** utakmice Yu, a drugi cak da navija protiv Yu!!!
** Pa me zato intersuje stav ostalih cigana na sezamu.
Pa samo da znaš da sam ja sve vreme žestoko navijao za Jugoslaviju,
ali u poslednje vreme se sve češće pitam da li ima svrhe. Crna Gora i
Srbija imaju iste zastave, a nama se na utakmici viori samo jugoslovenska.
Slušamo himnu koja je obeležila period protiv kog se sada svi borimo,
reprezenatciju nam vode mafijaši - juladžije... Dakle, treba bojkotovati
reprezentaciju dok se stanje ne promeni (nešto kao rukometni klub
Crvena Zvezda). Naravno, meni je to jako teško i neću to moći da
učinim, ali ... Nadam se da će se smenom režima i ova stvar promeniti.
navijaci.86dizel,
-> #81, lesa** ZVEZDA-CUKARICKI onda ni vas "ULTRASA" nije bilo ni na jednom
** derbiju a i onako ako vas bude na derbiju dobijete batine ma
** koliko vas bilo i uzmemo vam po nekolko zastava jedna ekipa
** koju postujem sa severa je "HEROES" i mozda malo banovo brdo i
Dakle, na tebe zaista maksimalnu pažnju treba da obrati osoblje
doma Laza Lazarević u Palmotićevoj ulici... :>
Što se tiče derbija - seti se poslednjeg na kom se na severu našlo
6 vaših velikih transparenata, nebrojeno mnogo šalova i onih vaših,
malih, jadnih transparenata koje sada pravite po "kalupu", tj. svi
su isti, samo drugi natpis (Mislim upravo na transparent "revolt p.f.c).
:))))
Inače, pošto zaista previše živiš u bajkama, imamo navijačke video
kasete na kojima možeš da vidiš sve vaše transparente koji su se
pojavili na severu, tj. skoro sve vaše ikad napravljene. :))))))
Treba još da vam skinemo onu "Grobari", pa da završimo sa neravnopravnim
navijačkim duelima. ;)))
navijaci.87lexus,
-> #80, dizel=> Da li se to isto moČe reęi i za odbojkaźe partizana. :)))
Ne moČe ;) Poenta je upravo u _isticanju_ odbojkaši Partizana
su došli, ali nisu pravili gluposti, nisu tukli muriju, nisu
se qrcheeley ;), za razliku od tvojih sunarodnika.
Naši odbojkaši su došli, zato što razumeju, a ne da bi se
glupirali, za razliku od 90% navijača zvezde...
navijaci.88dizel,
-> #83, schef** Kao prvo SET CODE please. ;)
Ma bio sam ga podesio na "none" kad sam zvao od ortaka, tako
da mi ostalo... :(
** Ne znam za sada, ali kada sam ja bio bilo je više crno-belih.
:))))))))
Ako jedan vaš računaš kao 5 naših. :)
** Ne priznajem organizovan dolazak navijača na studprot, računam
** samo one koji su stvarno studenti, a to su onda bili 99% jer
** se još išlo u školu, t.j. nije bio raspust.
Ne radi se o organizovanom dolasku na protest, jednostavno su
ljudi svaki dan bili tamo. Jedini "organizovani" dolazak je
bio kad su se navijači Zvezde vratili iz Novog Sada sa meča
BFC - Zvezda, gde je Zvezda poražena sa 17 razlike, pa je bilo
razumljivo i nezadovoljstvo navijača.
** ne smeju da odu na košarkaške utakmice, na odbojkaškim im
** delimo packe, u rukometu su ispali iz euro lige, u vaterpolu
Moja prethodna rečenica demantuje tvoje insinuacije. :))))
** Zeldi, jesil' razmišljao o tome da promeniš klub za koji ćeš
** da navijaš? ;>
Pa nisam ja kao ti, da menjam klubove svaki čas. :>>>>>>
navijaci.89dizel,
-> #84, mirkomi** Plasim se da ne govorimo o istom incidentu, taj o kome ti
** govoris se desio kasnije tog istog dana, prilikom protestne
U pravu si.
** Ono o cemu ja govorim se desilo u Kolarcevoj, bas onako kako
** sam opisao. Dogadjaj se desio u pola noci (valjda, sad sam vec
Da, kao što rekoh, navijači su tu svratili posle utakmice BFC-Zvezda
i čuo sam da je bilo gadno. Prvo su zapalili baklju, a potom krenuli
ka muriji. Poneko iz obezbeđenja im se suprotstavio, ali se ubrzo
pokajao. Došli su skoro i do murije, ali onda se valjda sve smirilo.
Inače, glumci, koji su u tim trenucima formirali kordon, nestali
su sa "licinog mesta" u sekundi. :)))
navijaci.90nikola.s,
Danasnja "Demokratija", str. 12
"Povodom vaseg teksta-antrfilea u jucerasnjem broju "Demokratije"
u kome smo mi, najverniji navijaci Crvene Zvezde, blago receno
ocrnjeni, pa bi neobavesteni citaoci mogli da pomisle da smo
dosli na Studentski Protest da ga rasturamo, ovom prilikom saljemo
vam demant-objasnjenje.
U subotu uvece vracali smo se sa utakmice u Novom Sadu i jos u
autobusu se dogovorili da odmah po povratku odemo u Kolarcevu
i zvanicno pruzimo podrsku studentima. U grupi smo dosli u Kolarcevu
i zeleli da stanemo i mi pred kordon i na taj nacin pokazemo da smo
svim srcem uz ove mlade ljude. Medjutim bilo je medju nama i nekoliko
malo pripitih, a obezbedjenje je burno reagovalo i doslo je do malog
koskanja. Trezveni medju nama su odmah reagovali i smirili situaciju.
Posle toga smo mirno prosli pored kordona sa uzdignutim Zvezdinim
salovima i na taj nacin pokazali da su i najverniji Zvezdasi uz studente.
Napominjem da smo od prvog dana prisutni na antirezimskim demonstracijama
i da 90% Zvezdasa podrzava ove proteste. Upravo zbog onih preostalih 10%
do sada nismo hteli zvanicno da se oglasavamo kao grupa vec smo samo
pojedinacno dolazili na demonstracije.
Molimo redakciju da u celosti objavi ovaj demant jer nam je zelja da
se sazna istina o ovom dogadjaju.
Ultras Red Star "
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.91morkin,
-> #74, schef> JA nešto pokušao da te ubedim? Tebe da ubedim? Pa ti si tako tvrdoglav kada
> je u pitanju Patizan da me ništa ne bi čudilo da si tek ove godine priznao
Zašto da ne bude tvrdoglav kad je u pravu?
> da Ti i ja se jedino u forumu ne prepiremo. ;>
Aha... Dobro da znam. :)
(hint: CW)
navijaci.92nikola.s,
-> #78, mango> Pa me zato intersuje stav ostalih cigana na sezamu.
Dok je santrac selektor ja za Jugoslaviju ne navijam,
a ozbiljno sam se bavio idejom da predjem da navijam
za Spance u slucaju da utakmicu sa Spancima zapocne
savo milosevic.:)))
Inace za Yu reprezentaciju mogu da navijam, ali nije to
isto kao Zvezda (radujem se kad pobede, ili kada nesto
lepo na terenu urade, ali ne derem se celu utakmicu) :)
Valjda si shvatio na sta mislim.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
p.s. Mogli bi i grobari nesto da napisu na ovu temu.
navijaci.93nikola.s,
-> #83, schef> Uostalom, zvezdini navijaci sada ionako nemaju sta da rade - ne
> smeju da odu na kosarkaske utakmice,
Samo da te podsetim na izjavu vaseg igraca kojeg neobicno
volite dejana tomasevica, iz perioda kada je Partizan
razmatrao ideju da svoje utakmice kao domacin igra van
Beograda. On je tom prilikom rekao "kako mu nije jasno
zasto na njihove utakmice dolazi tako malo ljudi, kada
na svaku utakmicu CZ, koja se bori za opstanak, dodje
po hiljadu-hiljadu i po ljudi."
Izgleda da grobarima nije vazan Partizan nego tim protiv
kog igraju. Samo da podsetim da je na prvoj utakmici
posle Barse, bilo 30000 ljudi. Igrali smo sa Radom.
> u rukometu su ispali iz euro lige,
Zbog poznatih sukoba sa upravom na rukomet idemo na prvih
10 minuta, a zatim masovno napustamo halu. Inace vi ste
se proslavili u Evropi u rukometu u poslednje dve godine.
Ove ste ispali od makedonskog!!! tima Jafa-Promet, ili
nesto slicno, a prosle vas je neki danski tim uneredio
u Danskoj sa 13!!! golova razlike.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.94nikola.s,
-> #81, lesa> mnogo si corav ako BRDJANA nije bilo ni na jednoj utakmici
> ZVEZDA-CUKARICKI onda ni vas "ULTRASA" nije bilo ni na jednom
> derbiju
A za tebe je CZ-Cukaricki derbi ?;)
BTW ja ne znam da li je vas bilo, ali ako ja sa one vase
smrdljive travnate-padina tribine pod nagibom od 45 stepeni,
nisam video nijedan transparent, sal ili sl. sa natpisom Brdjani
niti cuo za vreme utakmice nijednu pesmu, onda se moj zakljucak
sam namece. O fizickom prisustvu pojedinaca ne mogu govoriti.
> a i onako ako vas bude na derbiju dobijete batine ma
> koliko vas bilo i uzmemo vam po nekolko zastava
A koje ste vi to nama zastave uzeli ?
I da li tu mislis na brdjane ili grobare ?
> koju postujem sa severa je "HEROES" i mozda malo banovo brdo i
To sto ti znas jedino za tu grupu, jer ti je ortak odatle ne znaci
da su oni glavni na Severu. Inace nastali su otcepljenjem iz Ultra
Boys-a. Heroes su trenutno sesta grupa po vaznosti na Severu, a mozda
bogme i sedma, ali u poslednje vreme napreduju, sto cenim...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.95lexus,
-> #90, nikola.s=> Molimo redakciju da u celosti objavi ovaj demant jer nam je zelja
=> da se sazna istina o ovom dogadjaju.
Pazi, imate čak i jednog (relativno) pismenog u svojim redovima...
Nikada ne bih rekao ;)
navijaci.96schef,
-> #88, dizel][ BFC - Zvezda, gde je Zvezda poražena sa 17 razlike, pa je
][ bilo razumljivo i nezadovoljstvo navijača.
Zar još niste oguglali? ];>
navijaci.97schef,
-> #91, morkin][> JA nešto pokušao da te ubedim? Tebe da ubedim? Pa ti si tako
][> tvrdoglav kada je u pitanju Patizan da me ništa ne bi čudilo
][> da si tek ove godine priznao
][ Zašto da ne bude tvrdoglav kad je u pravu?
Eh, ne znaš ti njega. :) Taj je tvrdoglav kao trojica bosanaca. ;)
navijaci.98schef,
-> #93, nikola.s][ posle Barse, bilo 30000 ljudi. Igrali smo sa Radom.
...a i ulaz je bio besplatan?
][ Ove ste ispali od makedonskog!!! tima Jafa-Promet, ili
][ nesto slicno, a prosle vas je neki danski tim uneredio
][ u Danskoj sa 13!!! golova razlike.
Ko je rek'o Akvarijus? ;>
navijaci.99rades,
-> #82, schef> Na utakmici Jugoslavija - Ceska navijao sam za Jugoslaviju
> naravno, ali sam zato sedeo dok je isla nasa himna i padao u
> zestoko iskusenje da li da pocnem da zvizdim ili ne (sedeo sam
> tik do juga na zapadu). Ipak mi je preovladalo misljenje da je
> malo nekulturno zvizdati himni, i to nasoj pogotovo.
>
> Za sledeci put nisam siguran da cu se suzdrzati. Mozda cu samo
> okrenuti leda ili opet necu ustati.
Kakva je takva je - bolju nemamo, a da li ce mo imati -ne verujem
navijaci.100morkin,
-> #88, dizel> ** Ne znam za sada, ali kada sam ja bio bilo je više crno-belih.
> :))))))))
> Ako jedan vaš računaš kao 5 naših. :)
Ne znam kako je kod vas, ali ovde u BG na ulici ljudi nose crveno-bele šalove
kad je hladno, kao deo odeće. Grobarske šalove ne vidim.
Valjda je blam ljude da nose. ;)