navijaci.101morkin,
-> #85, dizel> Pa samo da znaš da sam ja sve vreme žestoko navijao za Jugoslaviju,
> ali u poslednje vreme se sve češće pitam da li ima svrhe. Crna Gora i
Navijanje za klub ne dolazi sa razumom. To je nešto kao ljubav. Ne znaš zašto,
ali pre utakmice si nervozan, srce brže lupa, kad je neko u šansi cimne ti se
noga sama od sebe.
Zbog takvih stvari ja idem na utakmicu. Srce lupa kad igra Zvezda, a, ruku na
srce, lupa i za reprezentaciju. To pod kojom zastavom igra nema nikakve veze.
Ako bi sad gledali ko za kakav tim navija - pa kod nas su igrali Prosinečki,
Pančev, Šabandžović, Elsner (Šiptara ne mogu da se setim).
Partizan je još gori - tamo mogu samo Šiptara i muslimana da se setim. Isa
Sadriju, Fadilj Vokri, Dževad Prekazi, Fahrudin Omerović.
A, da. Braća Đubrovski. Za oba tima.
Ko je sad "srpskiji" klub? Nema veze zastava, himna, ime. Važno je šta osećaš
kad poguraju loptu po poljančetu. Ako se nerviraš, ako te pogađa rezultat, ti
si navijač. Ako ne - nisi navijač.
navijaci.102morkin,
-> #98, schef> ][ posle Barse, bilo 30000 ljudi. Igrali smo sa Radom.
>
> ...a i ulaz je bio besplatan?
A vama ne dođe ni toliko na međunarodnu utakmicu u kvalifikacijama za kup UEFA.
navijaci.103dizel,
-> #100, morkin** crveno-bele šalove kad je hladno, kao deo odeće. Grobarske
** šalove ne vidim.
** Valjda je blam ljude da nose. ;)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Grobari, imate reč. :)
navijaci.104dizel,
-> #98, schef** Ko je rek'o Akvarijus? ;>
A da, koliko znam u odbojci su vas razneli neki Ukrajinci, a što se
fudbala tiče, šta reći o Nacionalu? :)
navijaci.105dizel,
-> #97, schef** Eh, ne znaš ti njega. :) Taj je tvrdoglav kao trojica
** bosanaca. ;)
Pa šta da radim - Ličanin! :)
Inače, ne možeš da me ubediš u nešto što je suprotno od istine
(konkretno: više grobarskih od naših šalova) :)), pa makar imao
i RTS. :)
navijaci.106dizel,
-> #99, rades** Kakva je takva je - bolju nemamo, a da li ce mo imati -ne
** verujem
Imamo, imamo... :)
Možeš da je čuješ svakog dana na Trgu, a valjda ćemo je uskoro
slušati i na Marakani. :)
navijaci.107schef,
-> #105, dizel][ Inače, ne možeš da me ubediš u nešto što je suprotno od istine
][ (konkretno: više grobarskih od naših šalova) :)), pa makar
][ imao i RTS. :)
Kažem ja da si tvrdoglav po ovome pitanju i zato sam digao ruke. A što se
tiče istine, dobro je poznata svima, i tu nemamo šta da raspravljamo.
navijaci.108mango,
-> #87, lexus> Nasi odbojkasi su dosli, zato sto razumeju, a ne da bi se
> glupirali, za razliku od 90% navijaca zvezde...
Pa cime da cigani RAZUMEJU? ;) Mozgom? :>>>>
navijaci.109nenad,
-> #101, morkin> Partizan je još gori - tamo mogu samo Šiptara i muslimana da se setim.
> Isa Sadriju, Fadilj Vokri, Dževad Prekazi, Fahrudin Omerović.
Što reče neko: ceo prvi tim ne može da pojede više od kilo
pečenja - ne da im vera. ;)
navijaci.110lexus,
-> #109, nenad=> Što reče neko: ceo prvi tim ne može da pojede više od kilo
=> pečenja - ne da im vera. ;)
Tsk tsk tsk... Prozivke po verskoj osnovi...
Neki bi leteli sa sistema zbog ovoga.
navijaci.111junior,
-> #92, nikola.s> isto kao Zvezda (radujem se kad pobede, ili kada nesto
> lepo na terenu urade, ali ne derem se celu utakmicu) :)
A u košarci?
Finale protiv Litvanaca, finale protiv Amera?
Nemoj mi reći da nisi skakao, derao se i divljao dok si
gledao prenos?
navijaci.112morkin,
-> #104, dizel> A da, koliko znam u odbojci su vas razneli neki Ukrajinci, a što se
> fudbala tiče, šta reći o Nacionalu? :)
Nemoj tako, zeldi. Ima opravdanja. Partizan je ispao zbog NINI sankcija i
nedostatka međunarodnog iskustva. Porazio ga je Nacional, tim koji već
dvadeset godina hara fudbalskom Evropom i predstavlja strah i trepet za sve
poklonike najvažnije sporedne stvari na svetu.
;)
Ozbiljno, dokle beše dogurao Nacional?
navijaci.113nenad,
-> #112, morkin> Porazio ga je Nacional, tim koji već
> dvadeset godina hara fudbalskom Evropom i predstavlja strah i trepet za
> sve poklonike najvažnije sporedne stvari na svetu.
I koji u svojim redovima ima prvo- i drugoplasiranog sa
prethodnog izbora za najboljeg fudbalera sveta. :)
navijaci.114rades,
Tekst je preuzet iz jucerasnjeg "Blica"
Agencija "Grobari", najverniji navijaci crno-belih, spremili
su i specijalnu nagradu u kojoj mogu da ucestvuju svi
Partizanovi "tifozi" u Grckoj. O cemu se radi?
-Organizovali smo zanimljivu igru, a nagrada je 100 DEM.Nju ce
dobiti onaj koji u Solunu donese prvu putovnicu, ili domovnicu
nekog Hrvata.Na koji nacin ce doci do nje, nas ne zanima!
navijaci.115mango,
-> #100, morkin> Ne znam kako je kod vas, ali ovde u BG na ulici ljudi nose crveno-bele
> salove kad je hladno, kao deo odece. Grobarske salove ne vidim.
Zato sto su seljaci. Salovi sa navijackim bojama su predvidjeni
za utakmice, a ne za setanje. Ne volim kad vidim navijacki sal
na demostracijama, kao ni na ulici.
navijaci.116mango,
-> #104, dizel> A da, koliko znam u odbojci su vas razneli neki Ukrajinci, a sto se
> fudbala tice, sta reci o Nacionalu? :)
Pa mi smo vas razneli u odbojci, a sto se tice fudbala sta reci o Ksamaksu? ;)
navijaci.117mango,
-> #92, nikola.s> Dok je santrac selektor ja za Jugoslaviju ne navijam,
> a ozbiljno sam se bavio idejom da predjem da navijam
> za Spance u slucaju da utakmicu sa Spancima zapocne
> savo milosevic.:)))
Ja se ozbiljno zanosim mislju:) da bi na mestu centarfora
trebao da igra Jovicic (koji je tako veran Zvezdi:)
> p.s. Mogli bi i grobari nesto da napisu na ovu temu.
Uvek sam i uvek cu navijati za Yu reprezentaciju.
navijaci.118nikola.s,
-> #107, schef> Kazem ja da si tvrdoglav po ovome pitanju i zato sam digao
> ruke. A sto se tice istine, dobro je poznata svima, i tu nemamo
> sta da raspravljamo.
Cisto da znate, da se na demonstracijama salovi ne nose,
tj. ne nose se istaknuti. Dalje ja licno, ako nosim sal
nosim ga zimi i to samo onda kada je hladno, iz prostog
razloga, da mi ne bude hladno. Svako isticanje sala u
drugim situacijama smatram cistim poziranjem.
Dalje, moram da primetim da je ova tema u poslednje vreme
postala dosta slicna rubrici Tifo u "tempu".
Dakle za sve vas koji niste razumeli cemu sluzi ova tema,
da vas prosvetim : dogadjaji sa i oko tribina, rasprave
o tim dogadjajima i sl. , a ne nikako poruke tipa "vi ste
glupi", "razbio vas Zemun" itd.... To je za temu fudbal.
Ovde treba pisati o koreografiji sa Barselone, o tome
kako grobari idu organizovano u Solun za 50 DM i 200 din i sl.
U nadi da ce doci do poboljsanja...
:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.119nikola.s,
-> #111, junior> Finale protiv Litvanaca, finale protiv Amera?
> Nemoj mi reci da nisi skakao, derao se i divljao dok si
> gledao prenos?
Nismo se razumeli. Kada sam rekao "navijanje" mislio
sam iskljucivo na stajanje na stadionu u pevanje
pesama.
Naravno da sam se radovao kada smo razbili Litvance.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.120nikola.s,
-> #114, rades> Agencija "Grobari", najverniji navijaci crno-belih, spremili
> su i specijalnu nagradu u kojoj mogu da ucestvuju svi
> Partizanovi "tifozi" u Grckoj. O cemu se radi?
Inace agencija "Grobari" organizuje odlazak na
gorepomenutu utakmicu. Ide se autobusom, uracunati
su viza i ulaznica i cena je 50 DM i 200 din.
Za sve informacije zvati agenciju.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.121dizel,
-> #116, mango** Pa mi smo vas razneli u odbojci, a sto se tice fudbala sta
** reci o Ksamaksu? ;)
Pa šta reći, sem da Xamax igra sve bolje i bolje, a da su ove godine
bili jedna od boljih Švajcarskih ekipa, i da su bili veoma dobri u
Evropi, mada nisam siguran u kom takmičenju (da li KUP UEFA ili Liga
šampiona...).
navijaci.122dizel,
-> #117, mango** Ja se ozbiljno zanosim mislju:) da bi na mestu centarfora
** trebao da igra Jovicic (koji je tako veran Zvezdi:)
Naravno da bi trebaLo! :))
Jovičić je za Savu velemajstor. Mada, pričali smo već par puta
o tome, da bi na tom mestu mogao da igra i Drobnjak, a možda i
Darko Kovačević. :)
navijaci.123morkin,
-> #116, mango> Pa mi smo vas razneli u odbojci, a sto se tice fudbala sta reci o Ksamaksu?
Kad već idemo u prošlost...
Fljamurtari iz Valone. Da li može grđe? Švajcarci su bar učestvovali na SP u
Americi.
navijaci.124lexus,
-> #123, morkin=> Fljamurtari iz Valone.
Kad je onaj bangavi Fahrudin primio gol sa 50 metara...
Istina, bio je to lep gol :)
navijaci.125mango,
-> #121, dizel> Pa sta reci, sem da Xamax igra sve bolje i bolje, a da su ove godine
> bili jedna od boljih Svajcarskih ekipa, i da su bili veoma dobri u
> Evropi, mada nisam siguran u kom takmicenju (da li KUP UEFA ili Liga
> sampiona...).
Pa? Dokle su konkretno dogurali? Cini mi se da nisu prosli ni
prvo kolo. A, sem toga rumunsko prvenstvo je jace od svajcarskog.
navijaci.126mango,
-> #123, morkin> Fljamurtari iz Valone. Da li moze grde? Svajcarci su bar ucestvovali na SP
Akvarijus;>>>>
navijaci.127mango,
-> #124, lexus>=> Fljamurtari iz Valone.
>
> Kad je onaj bangavi Fahrudin primio gol sa 50 metara...
>
> Istina, bio je to lep gol :)
Ma, to je on namerno, da pomogne braci;>>>
navijaci.128mango,
-> #122, dizel> o tome, da bi na tom mestu mogao da igra i Drobnjak, a mozda i
> Darko Kovacevic. :)
Savo je za ovu dvojicu majstor:)))
Ja sam do pre godinu dana mislio da Drobnjak nesto vredi,
medjutim;))))
navijaci.129morkin,
-> #126, mango>> Fljamurtari iz Valone. Da li moze grde? Svajcarci su bar ucestvovali na SP
> Akvarijus;>>>>
:)))))))))))
Rusi su u košarci ipak nešto više nego Albanija u fudbalu...
navijaci.130schef,
-> #129, morkin][> Akvarijus;>>>>
][ Rusi su u košarci ipak nešto više nego Albanija u fudbalu...
Zar ne beše Akvarijus iz Bugarske? ;)
navijaci.131scorpion,
MIHA krnuo DEJU sa 3:2
Sampdorija Milan 3:2
bio je to -mach-!
BTW. jel ima direktnog prenosa sa utakmice u SOLUNU?
naravno Partizan- Croatija osiguraci:)
pozdrav scorpion P.F.C
navijaci.132morkin,
-> #130, schef> Zar ne beše Akvarijus iz Bugarske? ;)
Ja sam bio _ubeđen_ da je iz Rusije. Sad si me pokolebao jer smatram da ne bi
nešto napisao ako nisi siguran.
Ako neko zna, odakle beše Akvarijus?
navijaci.133dule.n,
-> #132, morkin=> Ja sam bio _ubeđen_ da je iz Rusije. Sad si me pokolebao jer smatram
=> da ne bi nešto napisao ako nisi siguran.
=>
=> Ako neko zna, odakle beše Akvarijus?
'Ajde da glasamo! :)
Šala, ali ja stvarno mislim da je taj tim iz Rusije. Čini mi se.
navijaci.134dule.n,
-> #131, scorpion=> naravno Partizan- Croatija osiguraci:)
Valjda će jednom da pregore i ti _osigurači_. ;)
navijaci.135stefan,
-> #132, morkin> Ako neko zna, odakle beše Akvarijus?
Rusija.
navijaci.136rades,
-> #131, scorpion> BTW. jel ima direktnog prenosa sa utakmice u SOLUNU?
> naravno Partizan- Croatija osiguraci:)
Za prenos nisam siguran, ali bi trebalo da bude s obzirom da
je Partizan domacin, a vec ranije je potpisao ugovor sa RTS-om.
Jedino ako Grci snimaju, pa mi preuzimamo, onda mozda ne bude
jer kakvi su ovi nasi krelci nece preuzeti.
navijaci.137rades,
-> #132, morkin> Ako neko zna, odakle bese Akvarijus?
Ja mislim, ali nisam siguran da je iz Volgograda(Rusija).
Ali u svakom slucaju je izuzetno los tim.
navijaci.138mango,
-> #137, rades>> Ako neko zna, odakle bese Akvarijus?
>
> Ja mislim, ali nisam siguran da je iz Volgograda(Rusija).
> Ali u svakom slucaju je izuzetno los tim.
U pravu si sto se tice obe cinjenice:))
navijaci.139mango,
-> #131, scorpion> BTW. jel ima direktnog prenosa sa utakmice u SOLUNU?
> naravno Partizan- Croatija osiguraci:)
Ima direktnog prenosa u petak iz studija RTS-a iz Beograda:)
Ko je poverovao RTS-u da ce biti prenosa prevario se, jer ce
i ovog puta biti samo snimak.
navijaci.141schef,
-> #137, rades][> Ako neko zna, odakle bese Akvarijus?
][ Ja mislim, ali nisam siguran da je iz Volgograda(Rusija).
Izvinjotka za zbunj. :) Moja greška.
navijaci.142nikola.s,
-> #136, rades> Za prenos nisam siguran, ali bi trebalo da bude s obzirom da
> je Partizan domacin, a vec ranije je potpisao ugovor sa RTS-om.
Gospode Boze, o cemu se raspravlja u temi navijaci....:((((
Ovo se ne odnosi samo na poruku na koju odgovaram, vec na
kompletne diskusije koje se ovde vode.
Da doprinesem poboljsanju kvaliteta omiljene teme :
Na aktuelnim demonstracijama, primeceno je veliko
prisustvo navijaca, narocito Zvezdinih Ultras-a.
U dogadjajima dan i dva dana posle dogadjaja na
mostu, glavni ucesnici su bili momci koji su dosta
poznati na Severu. Takodje, sumnja se da su za napad
na kola na Trgu i kompletan incident, glavni krivci
momci sa Senjaka, poznatiji kao Ultra Boys.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.143lexus,
-> #142, nikola.s=> poznati na Severu. Takodje, sumnja se da su za napad
=> na kola na Trgu i kompletan incident, glavni krivci
=> momci sa Senjaka, poznatiji kao Ultra Boys.
Čist dokaz da vas je više samo zbog gomile napaljenih
budaletina... Istina, takvih ima i kod nas, ali kod
vas drugih skoro da nema... ;>
navijaci.144nenad,
Upravo je počela utakmica, tribinom koja se vidi u prenosu
dominira transparent: "SLOBO TURČINE, NAPUŠI SE K...". :)))
Svaka čast na diverziji! ;)
navijaci.145schef,
-> #144, nenad][ Svaka čast na diverziji! ;)
Džaba kad %@@%#^^&##@#$. :(
Mora da su Berić & co. SPSovci, pa ih je to naljutilo. ;>
navijaci.146nikola.s,
-> #144, nenad> Upravo je pocela utakmica, tribinom koja se vidi u prenosu
> dominira transparent: "SLOBO TURCINE, NAPUSI SE K...". :)))
Strasna diverzija. Za pet minuta je dosao neko iz uprave i
rekao "no,no deco" i oni odmah smotase tranparent u rolnu.
Deca.
Nego, aj neko ko je bio u Solunu nek' kaze kakvo je ono
gruvanje sa pubovima bilo ?
Eh da, spominje se moguci prekid derbija u nedelju od strane
Ultras-a.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.147rades,
-> #146, nikola.s> Nego, aj neko ko je bio u Solunu nek' kaze kakvo je ono
> gruvanje sa pubovima bilo ?
Evo ovako:
Posle utakmice svi su od hale krenuli ka zeleznickoj stanici
(gde su bili parkirani autobusi) pesaka. Neki su krenuli i
taksijem. Po jednoj verziji neko nije hteo da plati taksi
(ja taj deo nisam video). Napao ih taksista, poce tuca,
to je video i pandur i umesao se. Dobi pandur po pi***,
slomise mu vizir i nos. Za nekoliko sekundi dodje toliko
pandura da nisi mogao da prolazis. Poce makljaza, neki
Grk izvadio pistolj, krenuse pendreci, nasi uzvratise
kamenjem i krenuli da potiskuju muriju.Umesase se i neki
klosari sa zeleznicke stanice sa stanglama. Oni su bili
najgori. Tada dodje novo pojacanje, opkolise celo podrucje,
blokirali ulice, dodjose i specijalci. Pred "brojno jacim
i bolje naoruzanim neprijateljem" nasi pobegose u autobuse.
Pre ovog naseg povlacenja dodjose neki kreteni (Hrvati) da
se kurce sa sahovnicom (do tada su bili bez obelezja, jer
ih je bilo moguce nabrojati na prste jedne ruke). Medjutim
dobise po pi***. Posle povlacenja u autobuse pocese i oni
klosari sa stanice i Grci da se kurce i zajebavaju. Normalno
je da su zajebavali kada je izmedju njih i autobusa bilo
murije koliko oces.Bilo je i onih koji su bili za to da se
izadje iz autobusa i upusti u tucu, ali je tada Cegi smirio
strasti. Verovatno bi bilo jos vece frke, jer su klosari,
Grci i regularna milicija bili zeljni tuce, da se nisu
specijalci na motorima poneli zaista korektno i poceli da
guraju te klosare od autobusa. Tada da bi zadovoljili i Grke
udjose u autobus sa onim taksistom, da kao nadje ko mu nije
platio. Tada nas je milicija "ljubazno" deportovala iz Grcke.
Nekoliko kola i desetak motora su nam obezbedili kao pratnju
sve do granice.
navijaci.148nenad,
-> #146, nikola.s> Strasna diverzija. Za pet minuta je dosao neko iz uprave i
> rekao "no,no deco" i oni odmah smotase tranparent u rolnu.
Verovatno drug Kićanović.
navijaci.149lexus,
-> #146, nikola.s=> Strasna diverzija. Za pet minuta je dosao neko iz uprave i
=> rekao "no,no deco" i oni odmah smotase tranparent u rolnu.
A gde je vaš transparent tog tipa? ;>
navijaci.150mango,
-> #146, nikola.s> Strasna diverzija. Za pet minuta je dosao neko iz uprave i
> rekao "no,no deco" i oni odmah smotase tranparent u rolnu.
> Deca.
To mozes da kazes za klince cigane (prosek 12-13) koji
uglavnom dolaze na vase utakmice;>
> Eh da, spominje se moguci prekid derbija u nedelju od strane
```````
Ovo bi moglo u viceve:bez_veze;>>>
navijaci.151nenad,
-> #149, lexus> A gde je vaš transparent tog tipa? ;>
Na utakmici Ksamaks - Zvezda pre neku godinu pored korner
zastavice stajala je adekvatna poruka ispisana crvenim sprejom na
beloj površini. I ostala je tamo tokom cele utakmice.
navijaci.152lexus,
-> #151, nenad=> Na utakmici Ksamaks - Zvezda pre neku godinu pored korner
=> zastavice stajala je adekvatna poruka ispisana crvenim sprejom
=> na beloj površini. I ostala je tamo tokom cele utakmice.
Ne sumnjam, ali se zaista ne sećam...
navijaci.153dizel,
-> #151, nenad** Na utakmici Ksamaks - Zvezda pre neku godinu pored korner
** zastavice stajala je adekvatna poruka ispisana crvenim sprejom
** na beloj površini. I ostala je tamo tokom cele utakmice.
Da, da... To je bio period kada je Sloba izdao Krajinu, pa se u
toku cele utakmice skandiralo upravo protiv njega.
"Slobo pi*do, Krajinu si izdo".
navijaci.154dizel,
** Grupa: Who Is The Best
** Album: Welcome To Belgrade
** Pesma: Obican Dan
**
** Jos jedan obican dan,
** Zvezda je pobedila Partizan,
** Kod Konja je ludnica,
** Na Trgu se slavi,
;)
navijaci.155lexus,
-> #154, dizel=> ** Jos jedan obican dan,
=> ** Zvezda je pobedila Partizan,
=> ** Kod Konja je ludnica,
=> ** Na Trgu se slavi,
Ali, to slavlje je samo
u ciganskoj glavi.
A u stvarnosti,
Partizan je pobedio,
cigane sa terena,
prosto je počistio...
(c) Ja ;)
navijaci.156mango,
-> #154, dizel> ** Grupa: Who Is The Best
> ** Album: Welcome To Belgrade
> ** Pesma: Obican Dan
> **
> ** Jos jedan obican dan,
> ** Zvezda je pobedila Partizan,
> ** Kod Konja je ludnica,
> ** Na Trgu se slavi,
>
> ;)
S obzirom na to cija je pesma mene bi bio blam da se time
hvalim;>>>>> Mada, slobodno izvoli;>>
navijaci.157dizel,
-> #155, lexus** (c) Ja ;)
Ako ova pesma govori o tvom talentu za poetiku, bolje više ne zovi
NET. ;>
navijaci.159dizel,
Evo upravo se završila jedna emisija na B92 o navijačima, a gosti su bili
neki grobari i najviše su pričali o gostovanju u Solunu i o derbiju u
basketu (ali samo navijački).
Što se tiče Soluna, hvalili su se što su
nekoj babi oteli šahovnicu, a što se tiče derbija, svetski su se
izblamirali. :))))
Jedan od njih je rekao: "Cigana je bilo milion!
Bilo ih je najmanje 3 puta više nego nas. Grobari svi onako u bedaku...
Mislim stvarno nisu bili fer". :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
navijaci.160mango,
-> #159, dizel> Sto se tice Soluna, hvalili su se sto su
> nekoj babi oteli sahovnicu, a sto se tice derbija, svetski su se
> izblamirali. :))))
Nisu babi oteli sahovnicu, vec su uzeli onu koja je bila
okacena gore. Jesi slusao sta je sve bilo u Solunu ili si
izvukao iz konteksta samo ono sto ti je trebalo?
> nekoj babi oteli sahovnicu, a sto se tice derbija, svetski su se
> izblamirali. :))))
Na koji derbi mislis? Ako mislis na kosarku, blam je CZ sama
po sebi;)))) Zvezda, drugoligas, izraziti favoriti!:))))
navijaci.161dizel,
-> #160, mango** okacena gore. Jesi slusao sta je sve bilo u Solunu ili si
** izvukao iz konteksta samo ono sto ti je trebalo?
Slušao sam sve, a naravno da sam izvukao samo ono što mi je
trebalo. ;)
** Na koji derbi mislis? Ako mislis na kosarku, blam je CZ sama
** po sebi;)))) Zvezda, drugoligas, izraziti favoriti!:))))
Kako si samo pametan. :)))))))))))
CZ nije drugoligaš, niti će biti (preko 50 godina je član prve lige).
A pošto se ovde pričalo o navijačima, ako ne znaš šta da kažeš, bolje
je da ćutiš.
Navijači Zvezde dolaze redovno na košarkaške utakmice iako Zvezda igra
jako loše i stalno gubi (izrazito verni navijači), dok vi dolazite samo
na Barselonu (čak ni sve evropske utakmice nisu rasprodate). Zvezdi je
prošle godine i protiv Akvarijusa bila prepuna hala.
E sad... Logično je da su vaši navijači bili "u bedaku" posle poraza od
hrvatskog tima, ali, derbi je derbi. Znali su da će imati okršaj sa
najvećom i najboljom navijačkom grupom u zemlji, a oni su došli u
minimalnom broju. Naravno da se dogodilo da polovina grobara pobegne
kući glavom bez obzira, a druga polovina da zauzme većinu kreveta u
urgentnom centru. ;)
navijaci.162lesa,
DIZEL, NIKOLA, i svi ostali cigani vidimo se 8.MARTA na derbiju
LESA REVOLT P.F.C. BANOVO BRDO PARTIZAN SAMPION
navijaci.163dizel,
-> #162, lesa** DIZEL, NIKOLA, i svi ostali cigani vidimo se 8.MARTA na
** derbiju LESA REVOLT P.F.C. BANOVO BRDO PARTIZAN SAMPION
Videimo se. :)
Uručićemo vam i cveće da ne plačete posle poraza. :)
navijaci.164nikola.s,
-> #159, dizel> Jedan od njih je rekao: "Cigana je bilo milion!
> Bilo ih je najmanje 3 puta vise nego nas. Grobari svi onako u
Juce u Sumicama 2000 u Pioniru 300 ljudi. Ko bi rekao da je
Partizan sampion, da je prvi i da se takmici u Evro-ligi.
Sramota!
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.165rkovacevic,
-> #164, nikola.s==>Ko bi rekao da je Partizan sampion, da je prvi i da se takmici u Evro-ligi.
Svako normalan :)
navijaci.166dizel,
-> #165, rkovacevic** Svako normalan :)
Pa po broju navijača ne bi se reklo. :)
navijaci.167giovanni,
-> #159, dizelĘ? nekoj babi oteli šahovnicu, a što se tiče derbija, svetski su se
Ę? izblamirali. :))))
Ę?
Ę? Jedan od njih je rekao: "Cigana je bilo milion!
Ę? Bilo ih je najmanje 3 puta više nego nas. Grobari svi onako u bedaku...
Samo ću cigane da podsetim na jednog igrača Partizana i dovoljno je da se
prizovete pameti i shvatite ko se tu izblamirao: Predrag Drobnjak!
A što se brojnosti tiče, normalno je da navijača budućeg drugoligaškog
kluba bude više nego protivničkih koji nisu motivisani da gledaju
nekvalitetne timove, nedorasle ni reprezentaciji neke gerijatrijske
ustanove. Znaju ljudi šta valja. :)))
navijaci.168dizel,
-> #167, giovanni** Samo ću cigane da podsetim na jednog igrača Partizana i
** dovoljno je da se prizovete pameti i shvatite ko se tu
** izblamirao: Predrag Drobnjak!
:))))))))))))))))))))
Kao prvo, dobro nam došao. :)
A kao drugo, ovim pominjanjem klasičnog seljaka, jedino što
si uspeo da izazoveš je velika količna smeha sa moje strane. :)
** A što se brojnosti tiče, normalno je da navijača budućeg
** drugoligaškog kluba bude više nego protivničkih koji nisu
** motivisani da gledaju nekvalitetne timove, nedorasle ni
** reprezentaciji neke gerijatrijske ustanove. Znaju ljudi šta
** valja. :)))
Imam samo jedno pitanje...
Da li vi (grobari) dolazite da gledate Partizan ili kluba sa kojim
igrate? Vi se uvek busate u grudi onim "za ostale se navija, Partizan
se voli". Nisi li ovim svojim mišljenjem upravo pogazio taj vaš
grobarski moto. :))
P.S. Inače, Crvena Zvezda neće ispasti iz prve lige, jučerašnja pobeda
nad Radničkim nas je već izvukla. Inače, ispadaju dva kluba.
navijaci.169lexus,
-> #167, giovanni=> ustanove. Znaju ljudi šta valja. :)))
Dobri stari Gio ;)
Welcome Back!
navijaci.170mango,
-> #161, dizel> CZ nije drugoligas, niti ce biti (preko 50 godina je clan prve lige).
Nece biti samo zahvaljujuci imenu (i parama). Kada bise ispostovali propisi
CZ bi iduce godine pravila drustvo Hemofarmu;)))
> E sad... Logicno je da su vasi navijaci bili "u bedaku" posle poraza od
> hrvatskog tima, ali, derbi je derbi. Znali su da ce imati okrsaj sa
Ma kakav derbi? Partizan je bio izraziti favorit:)
> najvecom i najboljom navijackom grupom u zemlji, a oni su dosli u
> minimalnom broju. Naravno da se dogodilo da polovina grobara pobegne
> kuci glavom bez obzira, a druga polovina da zauzme vecinu kreveta u
> urgentnom centru. ;)
:))))))))))))))))))))))))) Sta vise reci:))))
navijaci.171mango,
-> #164, nikola.s> Juce u Sumicama 2000 u Pioniru 300 ljudi. Ko bi rekao da je
> Partizan sampion, da je prvi i da se takmici u Evro-ligi.
A u Sumicama je kao bilo 2000 cigana?
navijaci.172mango,
-> #167, giovanni> Samo cu cigane da podsetim na jednog igraca Partizana i dovoljno je da se
> prizovete pameti i shvatite ko se tu izblamirao: Predrag Drobnjak!
>
> A sto se brojnosti tice, normalno je da navijaca buduceg drugoligaskog
> kluba bude vise nego protivnickih koji nisu motivisani da gledaju
> nekvalitetne timove, nedorasle ni reprezentaciji neke gerijatrijske
> ustanove. Znaju ljudi sta valja. :)))
giovanni se vratio:) Posle su mi cigani pricali (i prepricavali) kako bi
Drobnjak
popio batine, da je jedan cigan prosao pored murije na teren:)) Samo sam se
nasmejao:)
navijaci.173mango,
-> #168, dizel> Kao prvo, dobro nam dosao. :)
> A kao drugo, ovim pominjanjem klasicnog seljaka, jedino sto
> si uspeo da izazoves je velika kolicna smeha sa moje strane. :)
Samo pogledaj tim CZ-a, pa ces shvatiti koliko je gde klasicnih
seljaka. Inace, kad je rec os sportistima, 99% njih su klasicni
seljaci (Karadzic, Pavlovic...:)))))
> Imam samo jedno pitanje...
> Da li vi (grobari) dolazite da gledate Partizan ili kluba sa kojim
> igrate? Vi se uvek busate u grudi onim "za ostale se navija, Partizan
> se voli". Nisi li ovim svojim misljenjem upravo pogazio taj vas
> grobarski moto. :))
Naravno da nije. Ne dolazimo mi da navijamo za protivnicke timove:)
> P.S. Inace, Crvena Zvezda nece ispasti iz prve lige, jucerasnja pobeda
> nad Radnickim nas je vec izvukla. Inace, ispadaju dva kluba.
Ima jos 4 kola nade;)))
navijaci.174mango,
-> #163, dizel> Videimo se. :)
> Urucicemo vam i cvece da ne placete posle poraza. :)
I mi vama- ali u vencima:>>>>
navijaci.175stefan,
-> #173, mango>> Kao prvo, dobro nam dosao. :)
>> A kao drugo, ovim pominjanjem klasicnog seljaka, jedino sto
>> si uspeo da izazoves je velika kolicna smeha sa moje strane. :)
>
>Samo pogledaj tim CZ-a, pa ces shvatiti koliko je gde klasicnih
>seljaka. Inace, kad je rec os sportistima, 99% njih su klasicni
>seljaci (Karadzic, Pavlovic...:)))))
Ma jok bre, i u Partizanu i u Zvezdi igra sve sam intelektualac ;)
navijaci.176rkovacevic,
-> #166, dizel==> ** Svako normalan :)
==>
==> Pa po broju navijača ne bi se reklo. :)
Naravno, oni drugi odmah repliciraju :)) nhf
Ako sad ne pomognete svojima da spasu golu kožu, kad ćete ?
A što se tiče Partizan-Mornar, grobari idu da gledaju košarku,
a ne basket na jedan koš :))
Svim grobarima! Vidimo se u hali protiv Švaba !!
navijaci.177dizel,
-> #176, rkovacevic** A što se tiče Partizan-Mornar, grobari idu da gledaju košarku,
** a ne basket na jedan koš :))
Lepo sam pitao da li gledate Partizan, ili gostujuću ekipu? :)
** Svim grobarima! Vidimo se u hali protiv Švaba !!
Ma samo se vi gledajte. :) Bolje bi vam bilo ono što vam je
predložio neko iz uprave, tj. da prvenstvene utakmice kao
domaći igrate u Vrbasu ili tako nešto. :)
navijaci.178dizel,
-> #171, mango** A u Sumicama je kao bilo 2000 cigana?
Nije kao, nego bilo. :)
navijaci.179dizel,
-> #173, mango** klasicnih seljaka. Inace, kad je rec os sportistima, 99% njih
** su klasicni seljaci (Karadzic, Pavlovic...:)))))
Kako ih samo uporedi? :)))
Onaj Drobnjak je divan dokaz da je čovek nastao od majmuna
(iskoristite ga protiv djina i ekipe u civilizaciji). :)))
Svaki put kad zakuca loži se kao da je najbolji košarkaš na
svetu. Najduže će mi u sećanju ostati trenutak na kraju meča
Partizan - San Fernando, kada je Kaha već vodila sa dosta
razlike, i Drbonjak u poslednjim sekundama kreće ka košu
i zakucava preko nekog crnje (koji je krenuo da se skloni,
da se ne zamara džabe, tj. da što pre istekne vreme). :))
Drobnjak je pokušao da iskopira onaj Danilovićev pogled upućen
Sabonisu na utakmici YUG - LIT, ali je ostao samo na pokušaju. :))
** Naravno da nije. Ne dolazimo mi da navijamo za protivnicke
** timove:)
Vrlo duhovito. :) Vidim ja kako ste vi "verni" navijači. :))
navijaci.180lexus,
-> #175, stefan=> Ma jok bre, i u Partizanu i u Zvezdi igra sve sam
=> intelektualac ;)
Lično sam video Drobnjka kako čita Ivicu i Maricu! ;)
navijaci.181schef,
-> #168, dizel][ P.S. Inače, Crvena Zvezda neće ispasti iz prve lige,
][ jučerašnja pobeda nad Radničkim nas je već izvukla. Inače,
][ ispadaju dva kluba.
Nije vas izvukla jučerašnja pobeda, već KSJ koji je to 'izvojevao'. Inače
bilo je previđeno da ispadnu 4 ekipe.
Živeo KSJ. :(
navijaci.185nikola.s,
-> #162, lesa> DIZEL, NIKOLA, i svi ostali cigani vidimo se 8.MARTA na derbiju
GROBARIMA SRECAN OSMI MART, OSMI MART, OSMI MAAART !!!!
(Na melodiju "mogu da ti puse..."
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.186giovanni,
-> #168, dizelĘ? Kao prvo, dobro nam došao. :)
Hvala.
Ę? A kao drugo, ovim pominjanjem klasičnog seljaka, jedino što
Ę? si uspeo da izazoveš je velika količna smeha sa moje strane. :)
Drago mi je da sam te nasmejao ali mi to nije bila namera. Nasmejali ste
vi mene na derbiju kad vas je "klasični seljak" izložio k'o majmune. :)
Ę? Da li vi (grobari) dolazite da gledate Partizan ili kluba sa kojim
Ę? igrate? Vi se uvek busate u grudi onim "za ostale se navija, Partizan
Ę? se voli". Nisi li ovim svojim mišljenjem upravo pogazio taj vaš
Ę? grobarski moto. :))
Dolazimo da navijamo za Partizan ali je na tom derbiju izostala brojnost
i zbog revolta dela navijača u vezi sa ispalom sa vizama za Španiju. Ipak,
moram da priznam da sam na tu utakmicu otišao isključivo da vidim
poslednji derbi u basketu u narednih nekoliko sezona pošto ćete malo duže
da odsustvujete iz prve lige. :)
Ę? nad Radničkim nas je već izvukla. Inače, ispadaju dva kluba.
I da budete poslednji (što, na žalost, ne možete), proširili bi ligu (ako
treba i opet na 32 kluba). :(
navijaci.187giovanni,
-> #169, lexusĘ? Welcome Back!
10x!
navijaci.188giovanni,
-> #172, mangoĘ? giovanni se vratio:) Posle su mi cigani pricali (i prepricavali) kako bi
Ę? Drobnjak
Ę? popio batine, da je jedan cigan prosao pored murije na teren:)) Samo sam
Ę? se nasmejao:)
Da, da. Vratio sam se. Nisam ni znao koliko su mi ovi cigani sa Neta i
Proa nedostajali dok opet nisam počeo da čitam njihove poruke. :)))
Nego, što se tiče prebijanja Drobnjaka, šteta što onaj cigan nije uspeo da
izleti na teren pa da ga tamo sačeka šačica ((c) Dragan Tomić alias
Jugopetrol) desnice Predraga Drobnjaka. No, šta je tu je, biće na leto
valjda opet 3D na 3K pa ćemo imati priliku tada da vidimo taj spektakl. :)
navijaci.189rkovacevic,
-> #177, dizel==> Lepo sam pitao da li gledate Partizan, ili gostujuću ekipu? :)
Ako dosad nisi shvatio, gledamo Partizanove pobede! :)) (uglavnom) :(
==> Ma samo se vi gledajte. :) Bolje bi vam bilo ono što vam je
==> predložio neko iz uprave, tj. da prvenstvene utakmice kao
==> domaći igrate u Vrbasu ili tako nešto. :)
To je Todorić rekao da razbudi određeni sloj ljudi, ali to nema šanse da urade,
iz prosto novčanih razloga. Šta misliš, koliko love se zaradi od reklama oko
parketa Pionira, a koliko bi se zaradilo u hali u Vrbasu? BTW, što vi igraste
odbojku sa Vošom u voždovačkoj hali, a ne u onoj rupi na Marakani?
navijaci.190schef,
Za sve navijače Partizana! ;)
Zastava konfederacije iz američkog građanskog rata. ;)
flag.zipnavijaci.191dizel,
-> #190, schef** Zastava konfederacije iz američkog građanskog rata. ;)
Za vas je jugoslovenska, sa petokrakom. :>
navijaci.192mango,
-> #188, giovanni> Jugopetrol) desnice Predraga Drobnjaka. No, sta je tu je, bice na leto
> valjda opet 3D na 3K pa cemo imati priliku tada da vidimo taj spektakl. :)
Ovaj 3D na 3K je poznat i pod imenom 3PP (3 pobede Partizana:))))
navijaci.193rkovacevic,
-> #191, dizel==> Za vas je jugoslovenska, sa petokrakom. :>
A za vas sa srpom i čekićem :>
Lepo, jasno i glasno reci kako vam se zove klub za koji navijate i šta taj
naziv simbolizuje :>> (znam da pokrećem staru temu ali moram...)
navijaci.194dizel,
-> #193, rkovacevic** Lepo, jasno i glasno reci kako vam se zove klub za koji
** navijate i šta taj naziv simbolizuje :>> (znam da pokrećem
** staru temu ali moram...)
I vaš simbolizuje isto, ako se ne varam. Samo, vaš i dalje
u nazivu ima ono: "JSD".
A inače, navijači Crvene Zvezde su prosrpski orijentisani, za
razliku od vas. I nadam se da ti je to jasno, a ako nije, pitaj
jednog od grobara sa Sezamneta koji mi je to sam potvrdio. :)
Inače, on je time razočaran, jer je on veliki Srbenda, ali šta
vredi kad je u manjini.
P.S. Neću da mu pominjem user, neka se javi sam. :>
navijaci.195rkovacevic,
-> #194, dizel==> I vaš simbolizuje isto, ako se ne varam.
E pa varaš se. Partizana je bilo i u Francuskoj i Italiji, i u tim zemljama
sigurno nisu bili članovi KP. Što se taj termin u ovoj zemlji odnosi na
"borce" od 1941-1945 nismo krivi ni ti ni ja. Dok, crvena petokraka zvezda ima
_jedno i samo jedno_ značenje ... Na vašu žalost :(
==> u nazivu ima ono: "JSD".
Nažalost, kad u klubu kapu kroje ljudi tipa M.Marjanovića, šta drugo možemo
očekivati :(( (Daj Bože, ne za dugo)
==> A inače, navijači Crvene Zvezde su prosrpski orijentisani, za
==> razliku od vas.
Za vas verujem i pozdravljam, ali što to kačiš nama? Da ne pevamo možda "Hej
Sloveni", a ne "Od Topole..."
==> P.S. Neću da mu pominjem user, neka se javi sam. :>
Čekam ga...
navijaci.196nikola.s,
-> #189, rkovacevic> zaradilo u hali u Vrbasu? BTW, sto vi igraste odbojku sa Vosom
> u vozdovackoj hali, a ne u onoj rupi na Marakani?
Kako si povezao ove dve stvari, nije mi jasno.
A odbojku smo igrali na Banjici, zato sto nasa hala na
Marakani nije podesna za direktan TV prenos, koji je
bio planiran.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.197rkovacevic,
-> #196, nikola.s==> A odbojku smo igrali na Banjici, zato sto nasa hala na
==> Marakani nije podesna za direktan TV prenos, koji je
==> bio planiran.
Koliko se ja sećam, iz te sale na Marakani je išla gomila snimaka Zvezdinih
utakmica (ja sam ih bar gledao i na RTS-u i na SOS-u), a kad mogu da postave
kamere za snimak, valjda mogu i za TV prenos (nikad nisam bio u toj hali, pa
mi daj kratak opis, veličinu itd.). Pre će biti da ste igrali na Voždovcu zato
što u većoj hali možete da postavite više reklama oko terena i po zidovima (i
uzmete veće pare, razume se), jer se sigurno više naplaćuju reklame koje se
vide u TV prenosu, nego kad prenosa nema uopšte.
navijaci.198dizel,
-> #195, rkovacevic** E pa varaš se. Partizana je bilo i u Francuskoj i Italiji, i u
** tim zemljama sigurno nisu bili članovi KP. Što se taj termin u
Bilo ih je još, ali... (odgovor sledi)
** ovoj zemlji odnosi na "borce" od 1941-1945 nismo krivi ni ti
** ni ja. Dok, crvena petokraka zvezda ima _jedno i samo jedno_
** značenje ... Na vašu žalost :(
Mislim da govorimo o duelu Zvezda - Partizan, tj. cigani - grobari,
tj. govorimo o našoj zemlji, tj. uzimamo samo značenja u našoj
zemlji.
Partizan ima isto značenje kao i ta petokraka.
** Nažalost, kad u klubu kapu kroje ljudi tipa M.Marjanovića, šta
** drugo možemo očekivati :(( (Daj Bože, ne za dugo)
Pa ja vam to i prebacujem! "Sponzor šampiona", BLJAK! :)))
** Za vas verujem i pozdravljam, ali što to kačiš nama? Da ne
** pevamo možda "Hej Sloveni", a ne "Od Topole..."
I vi ste se malo popravili, ali obrati pažnju šta se događa na
utakmicama reprezentacije, tj. šta se događa na severu, a šta
na jugu. Takođe, ima puno priča iz prošlosti kada vam je jedan
od vođa nosio HDZ majicu na utakmicu (bio je hrvat), a niko
mu ništa nije rekao, zatim da ste bratski dočekivali BBB,
i zajedno išli na cigane, i sl... To je tragično. Nadam se
da se stanje polako menja.
** Čekam ga...
Možda ne sme da sse javi. :))
navijaci.199mango,
-> #195, rkovacevic> Nazalost, kad u klubu kapu kroje ljudi tipa M.Marjanovica, sta drugo mozemo
> ocekivati :(( (Daj Boze, ne za dugo)
Ma, nista ne brini. I oni Cvetkovica (da ne kazem konja)
za trku imaju:>>>>
navijaci.200giovanni,
-> #194, dizelĘ? I vaš simbolizuje isto, ako se ne varam. Samo, vaš i dalje
Varaš se.
Ę? A inače, navijači Crvene Zvezde su prosrpski orijentisani, za
Ę? razliku od vas. I nadam se da ti je to jasno, a ako nije, pitaj
Ajde kaži to nekom grobaru koji te ne poznaje. U lice.
navijaci.201dizel,
-> #200, giovanni** Varaš se.
Ne varam se! Ajde pitaj nekoga u našoj zemlji da li misli
da je partizan čovek sa petokrakom na glavi? Ukoliko
manja od 90% tako odgovori, prihvatam da sam ja pogrešio.
** Ajde kaži to nekom grobaru koji te ne poznaje. U lice.
Nekome koga ne znam to da kažem. :))
Mislim da te nisam najbolje razumeo, ali svejedno, meni je žao
što ovi koje poznajem tako misle (većina njih)...
navijaci.202schef,
-> #198, dizel][** Čekam ga...
][ Možda ne sme da sse javi. :))
Opet zloupotrebljuješ moje reči... Ja sam to u šali rekao da bih pecnuo
Lexa (a inače rekao sam samo 'Izgleda da navijam za pogrešan tim' ;), a ti se
sad uhvatio za to kao pijan plota... No, šta drugo da očekujem od ciganina. :>
Inače, koliko ste vi nacionalisti, toliko smo i mi. Uostalom, samo mi
pevamo 'Od Topole...' a vi samo 'Zvezda Srbija nikad Jugoslavija'. O:)
BTW. Kada će da izađe novi Daj Gol?
navijaci.203dizel,
-> #202, schef** bih pecnuo Lexa (a inače rekao sam samo 'Izgleda da navijam za
** pogrešan tim' ;), a ti se sad uhvatio za to kao pijan plota...
** No, šta drugo da očekujem od ciganina. :>
Znam da si ti to rekao u šali, ali si u zbilji konstatovao da
su grobari Jugosloveni, a cigani Srbi... Ispravi me ako grešim.
** samo mi pevamo 'Od Topole...' a vi samo 'Zvezda Srbija nikad
** Jugoslavija'. O:)
Pa mi smo bre sve moguće pesme pevali, a najčešće "Od Topole..."
i "Spremte se, spremte...". :))
navijaci.204nenad,
-> #195, rkovacevic> E pa varaš se. Partizana je bilo i u Francuskoj i Italiji, i u tim
> zemljama sigurno nisu bili članovi KP.
Ali tamo nema fudbalskih klubova koji se zovu tako, šta misliš
zašto?
> Što se taj termin u ovoj zemlji
> odnosi na "borce" od 1941-1945 nismo krivi ni ti ni ja.
A ime FK Partizan se ne odnosi na njih nego na francuske
partizane? ;)
> Dok, crvena
> petokraka zvezda ima _jedno i samo jedno_ značenje ... Na vašu žalost :(
Ovo mi liči na onu pesmu o majmunu i ogledalu. I jedan i drugi
klub si dobili imena po partijskoj liniji, a što se sreće tiče
reklo bi se da ju je klub sa stadiona JNA ;) imao malo manje
pošto je ostao zauvek sa glupavim i besmislenim imenom, dok
Zvezdino ime može da prođe - ima puno sportskih klubova po svetu
koji nose ime Star ili pridev Red, a u mnogim zemljama kada se
kaže Red Star to ne izaziva asocijacije kakve izaziva u
istočno-evropskim zemljama.
navijaci.205giovanni,
-> #198, dizelĘ? mu ništa nije rekao, zatim da ste bratski dočekivali BBB,
Ę? i zajedno išli na cigane, i sl... To je tragično. Nadam se
Ajde, reci, kad smo to bratski dočekivali BBB i zajedno išli na cigane
(šta god ti to značilo)? Kad smo mi to uopšte imali bratske odnose sa
nekom grupom?