navijaci.621celtic,
-> #592, schef==> Bando crvena, to je vasa partija!
Zvezdo crvena, to je vasa partija. :>>
(Da ne drzimo ljude u neznanju)
navijaci.622zerohot,
Samo da kazem da su grobari najvece KOMUNJARE!!!!!!!
Oni na sred svog (smrdljivog)grba imaju petokraku!!!!!!
ULTRAS RED STAR BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DELIJE NISU KOMUNJARE,A GROBARI SU NAJVECE!!!!!!!!!!!!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
GROBARI GOMUNJARE..............!!!!!!:)))))))
ULTRAS RED STAR BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
navijaci.623agota,
-> #622, zerohotMislim stvaaaaaaaarno!
Ovo je stvarno prevrsilo svaku meru! :))
Ko je pametan pa ovo da prebaci u viceve osvaja sigurno prvo
mesto!!! :)
navijaci.624schef,
-> #622, zerohot
][ Oni na sred svog (smrdljivog)grba imaju petokraku!!!!!!
A šta imate vi?
Čergu? ;>
navijaci.625dizel,
-> #615, giovanni** Koji krov? Stajanje na marakani je samo 10% pokriveno. Navikli
** ste da vas je tako malo da svi možete da stanete pod taj krov.
Pa to je otprilike onoliko koliko može da stane na vaš jug. ;)
Kad nas ima više, mi se spustimo ispod krova... :)
navijaci.626zerohot,
Grobarski stadion nema ni krov,kad ides na utakmicu non stop ti se
vrti u glavi da li ce da padne kosa::))))))))))))))))))))
Sad ce kao da prave krov:)))))))
Ja sam se sa drugom kladio (u50din.)da to nece da bude za
10godina::))))))))))))))))))
Neka se ugledaju na Marakanu:)))
To je jedan od najvecih stadiona u svetu(mislim ova nasa:::))))) )
ULTRAS RED STA BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
navijaci.627uncle,
-> #626, zerohotJos jednom da kazem!
MISLIM STVAAAAAARNO!
Ljudi moji da li je ovo moguce! Ja stvarno ne mogu vise da citam
poruke jer cu sledeci put umreti od smeha, a moram da ih citam jer
je zdravo smejati se!!!
navijaci.628rades,
-> #626, zerohot> Grobarski stadion nema ni krov,kad ides na utakmicu non stop ti
> se vrti u glavi da li ce da padne kosa::))))))))))))))))))))
Uzmi neki preparat - npr. Biomelem - "vec posle nekoliko mazanja
kosa je pocela da raste i prestalo je opadanje"
:)
navijaci.629rades,
Partizan je ubio FMP,ili bolje receno slistio ih!!!!!
PARTIZAN SAMPION
Milos
navijaci.630giovanni,
-> #625, dizelĘ? Pa to je otprilike onoliko koliko može da stane na vaš jug. ;)
Ę? Kad nas ima više, mi se spustimo ispod krova... :)
Spustite se ispod krova? Šta li ti to znači? ;)
navijaci.631giovanni,
-> #626, zerohotĘ? vrti u glavi da li ce da padne kosa::))))))))))))))))))))
Šta!!! Nisam znao da će to da pada na naš stadion. Bolje sledeći put da
ponesem kosobran. ;)))
navijaci.632dizel,
-> #630, giovanni** Spustite se ispod krova? Šta li ti to znači? ;)
Pretpostavljam da znaš da kad se na naš stadion uđe, moraš da
siđeš, tj. "spustiš se". Valjda ti je sad jasno. ;)
navijaci.633giovanni,
-> #632, dizelĘ? Pretpostavljam da znaš da kad se na naš stadion uđe, moraš da
Ę? siđeš, tj. "spustiš se". Valjda ti je sad jasno. ;)
Ne moraš. I u onom gornjem redu si ispod krova. Ako se dovoljno spustiš
možeš i da pokisneš. :)
navijaci.634gioblin,
He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;)
pa se vi lozite ;)
navijaci.635schef,
-> #634, gioblin
][ He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;)
Nemoj tako... I zvezda je. ;> U hokeju... :)))))))))))))))))))))
navijaci.636gmatic,
-> #635, schef==> ][ He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;)
==>
==> Nemoj tako... I zvezda je. ;> U hokeju...
==> :)))))))))))))))))))))
Sa se smejes?
Pa prvak je i u rukometu ako nisi znao.A koga li je u odbojci
izbacila?
navijaci.637gioblin,
-> #636, gmatic> Sa se smejes?
> Pa prvak je i u rukometu ako nisi znao.A koga li je u odbojci
> izbacila?
Ne znam, dali je ovo cinjenica ili ne, ali uvek kada je zveda u
fudbalu ili kosarci losija od partizana..njeni navijaci se vade na
ostale sportove!! Iako su ova dva navedena, najpopularniji.
navijaci.638schef,
-> #636, gmatic
][ Pa prvak je i u rukometu ako nisi znao.A koga li je u odbojci
][ izbacila?
Što se tiče odbojke, tu smo prošli bolje od vas ;) jer idemo u kup kupova,
dok vi idete u onaj kup koji je kao kup UEFA u fudbalu. :)))))))
A svaka čast za hokej. :))))))))))))))))))))))))))))))))))
navijaci.639dizel,
-> #637, gioblin** vade na ostale sportove!! Iako su ova dva navedena,
** najpopularniji.
A šta ste vi radili dok je Zvezda u fudbala harala svetom, a košarkaši
uzeli titulu šampiona dve godine uzastopno? Čak smo i vaterpolo mi
dobijali, tako da je vama ostajao samo rukomet. Sada se situacija
promenila, s tim da vi nemate ni vaterpolo. ;)
navijaci.640gmatic,
-> #634, gioblin==> He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;)
==> pa se vi lozite ;)
U kuglanju ;>
navijaci.641gmatic,
-> #637, gioblin==> Ne znam, dali je ovo cinjenica ili ne, ali uvek kada je zveda
==> u fudbalu ili kosarci losija od partizana..njeni navijaci se
==> vade na ostale sportove!! Iako su ova dva navedena,
==> najpopularniji.
A Grobari se nevade u istom slucaju?
Neznam ko je uspesniji i u fudbalu i u kosarci pa neznam ko se vise
vadi!!!
Dobro priznajem, partizan je ove godine bolji i u kosarci i u fudbalu
a sledece cemo videti (mada nisam siguran za kosarku)!
navijaci.642gmatic,
-> #638, schef==> Sto se tice odbojke, tu smo prosli bolje od vas ;) jer idemo
==> u kup kupova, dok vi idete u onaj kup koji je kao kup UEFA u
==> fudbalu. :)))))))
==>
==> A svaka cast za hokej. :))))))))))))))))))))))))))))))))))
A rukomet?
Nije bitno u kom kupu igras, bitno je pobediti u derbiju i nemoj sad da
se vadis kao mi smo bolje prosli!!! Ko je bolji?
navijaci.643gioblin,
A jel bas tako kako kazete..
navijaci.644mango,
-> #641, gmatic> A Grobari se nevade u istom slucaju?
> Neznam ko je uspesniji i u fudbalu i u kosarci pa neznam ko se vise
> vadi!!!
U fudbalu je uspesnija CZ, ali u kosarci?!
Pitao bih nesto cigane sa sezama: posto vi mrzite bivsu SFRJ, da li
bi trebalo brojati titule osvojene u SFRJ za Partizan i CZ?
> Dobro priznajem, partizan je ove godine bolji i u kosarci i u fudbalu
> a sledece cemo videti (mada nisam siguran za kosarku)!
Ja sam sigurniji za kosarku gde nemate nikakve sanse, ma sta pricali (pricali
ste i prosle godine kako imate strasan tim;)) nego za fudbal (ide nam Cira).
Mada Stoisavljevic nije los, a i Rankovic je tu, videcemo...
navijaci.645morkin,
-> #644, mango> U fudbalu je uspesnija CZ, ali u kosarci?!
> Pitao bih nesto cigane sa sezama: posto vi mrzite bivsu SFRJ, da li
> bi trebalo brojati titule osvojene u SFRJ za Partizan i CZ?
Bolji je onaj rezultat koji je osvojen u većoj konkurenciji. Tako, u fudbalu
nema šta da se prigovara CZ sve dok Partizan ne pobedi u Tokiju na
Interkontinentalnom kupu, a ne dok igra na pogrešnoj strani Pacifika. ;)
Kod košarke je slična stvar. Više vredi jedna Partizanova evropska titula nego
dvadeset CZ u nacionalnom šampionatu.
Više vredi jedna titula osvojena u SFRJ nego ova u SRJ. Ranije je šansa da CZ
ili Partizan osvoje titulu šampiona bila 40%, a sada?
Ja nisam jugonostalgičar, ali bih sutra glasao za jedinstvenu prvu ligu u
fudbalu, košarci, rukometu, vaterpolu, odbojci, hokeju... svih republika bivše
SRJ. Čak bi bilo dobro da se fuzionišu naša basket liga i grčka. Tačno je da
mi prvih pet godina ne bi išli ni u kup Koraća, ali bi se našao neki grčki tip
koji bi finansirao naš klub (ako bi taj klub igrao 10 puta u Grčkoj, bio na
TV-u).
Lično mislim da nema šansi da neša košarka propadne sve dok se toliko klinaca
loži na basket. Da bi igrač bio dobar, on mora da počne da trenira odgoarajući
sport sa 7-8 godina. Grci počinju sa 12-15 i zato smo mi najbolji. Fanatici
smo od malena.
navijaci.646dizel,
-> #644, mango** Pitao bih nesto cigane sa sezama: posto vi mrzite bivsu SFRJ,
** da li bi trebalo brojati titule osvojene u SFRJ za Partizan i
** CZ?
Na isti način mrzimo i SRJ, samo je SFRJ imala jaču ligu, pa su te
titule mnogo vrednije.
k
navijaci.647gioblin,
Cekaj da rezimiramo neke stvari..
Sad ispadne da je Zvezda bila bolja od Partizana dok je
konkurencija bila bolja, a sad, kao mrzi da ih pobedjuju..nije
fora ;>>>>>
navijaci.648mango,
-> #646, dizel> Na isti nacin mrzimo i SRJ, samo je SFRJ imala jacu ligu, pa su te
> titule mnogo vrednije.
A kada bi se drzava zvala Srbija, himna bila... da li bi brojali
tj. priznavali titule osvojene u SFRJ i SRJ?
navijaci.650gmatic,
-> #645, morkin==> Kod kosarke je slicna stvar. Vise vredi jedna Partizanova
==> evropska titula nego dvadeset CZ u nacionalnom sampionatu.
==>
==> Vise vredi jedna titula osvojena u SFRJ nego ova u SRJ.
==> Ranije je sansa da CZ ili Partizan osvoje titulu sampiona
==> bila 40%, a sada?
ma najvise vrede medjusobni susreti i u njima se vidi ko je bolji.
Uvek moze da se desi neki kiks(pogotovu u fudbalu gde samo jedan gol
moze da znaci izgubljenu takmu).
navijaci.651gmatic,
-> #647, gioblin==> Sad ispadne da je Zvezda bila bolja od Partizana dok je
==> konkurencija bila bolja, a sad, kao mrzi da ih
==> pobedjuju..nije fora ;>>>>>
Ne sada je losija i to priznajem . Kako stvari stoje neverujem
da ce se stvari popraviti da duuuuuuuuugo vremena (godina) sem
ako uprava neda neku paru vise i dovede igrace ( usta neverujem
jer svako grabi kolko moze).
navijaci.652gligo,
-> #645, morkin>>Vise vredi jedna titula Partizana,nego dvadeset prvenstvenih
Zvezde...
Da nisi mozda zaboravio 3 titule u Kupu Radivoja Koraca...itd.
poz,yo gligo
navijaci.654gligo,
-> #640, gmatic>>U kuglanju
Izmedju ostalog i u kuglanju....
poz,yo gligo
navijaci.656chill,
Kada ICE-T bude nosio Partizanov dres na koncertu, javite se... :)))
Gnjide! :)
navijaci.657nikola.s,
subject : last message
LM ljudi istece pretplata. S' obzirom da je, iz svima poznatih
razloga, necu produzavati, mozete me naci na nikola.s@sezampro.yu
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.658gioblin,
-> #656, chill
>>Kada ICE-T bude nosio Partizanov dres na koncertu, javite se...
e tacno se vidi ko je CIGANIN..mislim po boji i tako to..;>
navijaci.659chill,
-> #658, gioblin>> >>Kada ICE-T bude nosio Partizanov dres na koncertu, javite se...
>>
>> e tacno se vidi ko je CIGANIN..mislim po boji i tako to..;>
Jebiga... Ali ipak, mislim... Stvaaaarno... :))
navijaci.660gioblin,
pa dobro, cast izucecima, kojih je vrlo malo ;)