SPORT.2

05 Dec 1996 - 07 Jul 1997

Topics

  1. atletika (19)
  2. fudbal (1154)
  3. kosarka (1101)
  4. nba (5356)
  5. rukomet (58)
  6. vaterpolo (42)
  7. odbojka (146)
  8. tenis (25)
  9. zimski (54)
  10. borilacki (25)
  11. auto-moto (678)
  12. bilijar (12)
  13. sah (80)
  14. rekreacija (70)
  15. prognoza (360)
  16. navijaci (660)
  17. dogadjanja (51)
  18. razno (111)

Messages - navijaci

navijaci.621 celtic, -> #592, schef
==> Bando crvena, to je vasa partija! Zvezdo crvena, to je vasa partija. :>> (Da ne drzimo ljude u neznanju)
navijaci.622 zerohot,
Samo da kazem da su grobari najvece KOMUNJARE!!!!!!! Oni na sred svog (smrdljivog)grba imaju petokraku!!!!!! ULTRAS RED STAR BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DELIJE NISU KOMUNJARE,A GROBARI SU NAJVECE!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) GROBARI GOMUNJARE..............!!!!!!:))))))) ULTRAS RED STAR BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
navijaci.623 agota, -> #622, zerohot
Mislim stvaaaaaaaarno! Ovo je stvarno prevrsilo svaku meru! :)) Ko je pametan pa ovo da prebaci u viceve osvaja sigurno prvo mesto!!! :)
navijaci.624 schef, -> #622, zerohot
][ Oni na sred svog (smrdljivog)grba imaju petokraku!!!!!! A šta imate vi? Čergu? ;>
navijaci.625 dizel, -> #615, giovanni
** Koji krov? Stajanje na marakani je samo 10% pokriveno. Navikli ** ste da vas je tako malo da svi možete da stanete pod taj krov. Pa to je otprilike onoliko koliko može da stane na vaš jug. ;) Kad nas ima više, mi se spustimo ispod krova... :)
navijaci.626 zerohot,
Grobarski stadion nema ni krov,kad ides na utakmicu non stop ti se vrti u glavi da li ce da padne kosa::)))))))))))))))))))) Sad ce kao da prave krov:))))))) Ja sam se sa drugom kladio (u50din.)da to nece da bude za 10godina::)))))))))))))))))) Neka se ugledaju na Marakanu:))) To je jedan od najvecih stadiona u svetu(mislim ova nasa:::))))) ) ULTRAS RED STA BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
navijaci.627 uncle, -> #626, zerohot
Jos jednom da kazem! MISLIM STVAAAAAARNO! Ljudi moji da li je ovo moguce! Ja stvarno ne mogu vise da citam poruke jer cu sledeci put umreti od smeha, a moram da ih citam jer je zdravo smejati se!!!
navijaci.628 rades, -> #626, zerohot
> Grobarski stadion nema ni krov,kad ides na utakmicu non stop ti > se vrti u glavi da li ce da padne kosa::)))))))))))))))))))) Uzmi neki preparat - npr. Biomelem - "vec posle nekoliko mazanja kosa je pocela da raste i prestalo je opadanje" :)
navijaci.629 rades,
Partizan je ubio FMP,ili bolje receno slistio ih!!!!! PARTIZAN SAMPION Milos
navijaci.630 giovanni, -> #625, dizel
Ę? Pa to je otprilike onoliko koliko može da stane na vaš jug. ;) Ę? Kad nas ima više, mi se spustimo ispod krova... :) Spustite se ispod krova? Šta li ti to znači? ;)
navijaci.631 giovanni, -> #626, zerohot
Ę? vrti u glavi da li ce da padne kosa::)))))))))))))))))))) Šta!!! Nisam znao da će to da pada na naš stadion. Bolje sledeći put da ponesem kosobran. ;)))
navijaci.632 dizel, -> #630, giovanni
** Spustite se ispod krova? Šta li ti to znači? ;) Pretpostavljam da znaš da kad se na naš stadion uđe, moraš da siđeš, tj. "spustiš se". Valjda ti je sad jasno. ;)
navijaci.633 giovanni, -> #632, dizel
Ę? Pretpostavljam da znaš da kad se na naš stadion uđe, moraš da Ę? siđeš, tj. "spustiš se". Valjda ti je sad jasno. ;) Ne moraš. I u onom gornjem redu si ispod krova. Ako se dovoljno spustiš možeš i da pokisneš. :)
navijaci.634 gioblin,
He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;) pa se vi lozite ;)
navijaci.635 schef, -> #634, gioblin
][ He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;) Nemoj tako... I zvezda je. ;> U hokeju... :)))))))))))))))))))))
navijaci.636 gmatic, -> #635, schef
==> ][ He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;) ==> ==> Nemoj tako... I zvezda je. ;> U hokeju... ==> :))))))))))))))))))))) Sa se smejes? Pa prvak je i u rukometu ako nisi znao.A koga li je u odbojci izbacila?
navijaci.637 gioblin, -> #636, gmatic
> Sa se smejes? > Pa prvak je i u rukometu ako nisi znao.A koga li je u odbojci > izbacila? Ne znam, dali je ovo cinjenica ili ne, ali uvek kada je zveda u fudbalu ili kosarci losija od partizana..njeni navijaci se vade na ostale sportove!! Iako su ova dva navedena, najpopularniji.
navijaci.638 schef, -> #636, gmatic
][ Pa prvak je i u rukometu ako nisi znao.A koga li je u odbojci ][ izbacila? Što se tiče odbojke, tu smo prošli bolje od vas ;) jer idemo u kup kupova, dok vi idete u onaj kup koji je kao kup UEFA u fudbalu. :))))))) A svaka čast za hokej. :))))))))))))))))))))))))))))))))))
navijaci.639 dizel, -> #637, gioblin
** vade na ostale sportove!! Iako su ova dva navedena, ** najpopularniji. A šta ste vi radili dok je Zvezda u fudbala harala svetom, a košarkaši uzeli titulu šampiona dve godine uzastopno? Čak smo i vaterpolo mi dobijali, tako da je vama ostajao samo rukomet. Sada se situacija promenila, s tim da vi nemate ni vaterpolo. ;)
navijaci.640 gmatic, -> #634, gioblin
==> He he..cinjenica je da je Partizan Shampion ;) ==> pa se vi lozite ;) U kuglanju ;>
navijaci.641 gmatic, -> #637, gioblin
==> Ne znam, dali je ovo cinjenica ili ne, ali uvek kada je zveda ==> u fudbalu ili kosarci losija od partizana..njeni navijaci se ==> vade na ostale sportove!! Iako su ova dva navedena, ==> najpopularniji. A Grobari se nevade u istom slucaju? Neznam ko je uspesniji i u fudbalu i u kosarci pa neznam ko se vise vadi!!! Dobro priznajem, partizan je ove godine bolji i u kosarci i u fudbalu a sledece cemo videti (mada nisam siguran za kosarku)!
navijaci.642 gmatic, -> #638, schef
==> Sto se tice odbojke, tu smo prosli bolje od vas ;) jer idemo ==> u kup kupova, dok vi idete u onaj kup koji je kao kup UEFA u ==> fudbalu. :))))))) ==> ==> A svaka cast za hokej. :)))))))))))))))))))))))))))))))))) A rukomet? Nije bitno u kom kupu igras, bitno je pobediti u derbiju i nemoj sad da se vadis kao mi smo bolje prosli!!! Ko je bolji?
navijaci.643 gioblin,
A jel bas tako kako kazete..
navijaci.644 mango, -> #641, gmatic
> A Grobari se nevade u istom slucaju? > Neznam ko je uspesniji i u fudbalu i u kosarci pa neznam ko se vise > vadi!!! U fudbalu je uspesnija CZ, ali u kosarci?! Pitao bih nesto cigane sa sezama: posto vi mrzite bivsu SFRJ, da li bi trebalo brojati titule osvojene u SFRJ za Partizan i CZ? > Dobro priznajem, partizan je ove godine bolji i u kosarci i u fudbalu > a sledece cemo videti (mada nisam siguran za kosarku)! Ja sam sigurniji za kosarku gde nemate nikakve sanse, ma sta pricali (pricali ste i prosle godine kako imate strasan tim;)) nego za fudbal (ide nam Cira). Mada Stoisavljevic nije los, a i Rankovic je tu, videcemo...
navijaci.645 morkin, -> #644, mango
> U fudbalu je uspesnija CZ, ali u kosarci?! > Pitao bih nesto cigane sa sezama: posto vi mrzite bivsu SFRJ, da li > bi trebalo brojati titule osvojene u SFRJ za Partizan i CZ? Bolji je onaj rezultat koji je osvojen u većoj konkurenciji. Tako, u fudbalu nema šta da se prigovara CZ sve dok Partizan ne pobedi u Tokiju na Interkontinentalnom kupu, a ne dok igra na pogrešnoj strani Pacifika. ;) Kod košarke je slična stvar. Više vredi jedna Partizanova evropska titula nego dvadeset CZ u nacionalnom šampionatu. Više vredi jedna titula osvojena u SFRJ nego ova u SRJ. Ranije je šansa da CZ ili Partizan osvoje titulu šampiona bila 40%, a sada? Ja nisam jugonostalgičar, ali bih sutra glasao za jedinstvenu prvu ligu u fudbalu, košarci, rukometu, vaterpolu, odbojci, hokeju... svih republika bivše SRJ. Čak bi bilo dobro da se fuzionišu naša basket liga i grčka. Tačno je da mi prvih pet godina ne bi išli ni u kup Koraća, ali bi se našao neki grčki tip koji bi finansirao naš klub (ako bi taj klub igrao 10 puta u Grčkoj, bio na TV-u). Lično mislim da nema šansi da neša košarka propadne sve dok se toliko klinaca loži na basket. Da bi igrač bio dobar, on mora da počne da trenira odgoarajući sport sa 7-8 godina. Grci počinju sa 12-15 i zato smo mi najbolji. Fanatici smo od malena.
navijaci.646 dizel, -> #644, mango
** Pitao bih nesto cigane sa sezama: posto vi mrzite bivsu SFRJ, ** da li bi trebalo brojati titule osvojene u SFRJ za Partizan i ** CZ? Na isti način mrzimo i SRJ, samo je SFRJ imala jaču ligu, pa su te titule mnogo vrednije. k
navijaci.647 gioblin,
Cekaj da rezimiramo neke stvari.. Sad ispadne da je Zvezda bila bolja od Partizana dok je konkurencija bila bolja, a sad, kao mrzi da ih pobedjuju..nije fora ;>>>>>
navijaci.648 mango, -> #646, dizel
> Na isti nacin mrzimo i SRJ, samo je SFRJ imala jacu ligu, pa su te > titule mnogo vrednije. A kada bi se drzava zvala Srbija, himna bila... da li bi brojali tj. priznavali titule osvojene u SFRJ i SRJ?
navijaci.650 gmatic, -> #645, morkin
==> Kod kosarke je slicna stvar. Vise vredi jedna Partizanova ==> evropska titula nego dvadeset CZ u nacionalnom sampionatu. ==> ==> Vise vredi jedna titula osvojena u SFRJ nego ova u SRJ. ==> Ranije je sansa da CZ ili Partizan osvoje titulu sampiona ==> bila 40%, a sada? ma najvise vrede medjusobni susreti i u njima se vidi ko je bolji. Uvek moze da se desi neki kiks(pogotovu u fudbalu gde samo jedan gol moze da znaci izgubljenu takmu).
navijaci.651 gmatic, -> #647, gioblin
==> Sad ispadne da je Zvezda bila bolja od Partizana dok je ==> konkurencija bila bolja, a sad, kao mrzi da ih ==> pobedjuju..nije fora ;>>>>> Ne sada je losija i to priznajem . Kako stvari stoje neverujem da ce se stvari popraviti da duuuuuuuuugo vremena (godina) sem ako uprava neda neku paru vise i dovede igrace ( usta neverujem jer svako grabi kolko moze).
navijaci.652 gligo, -> #645, morkin
>>Vise vredi jedna titula Partizana,nego dvadeset prvenstvenih Zvezde... Da nisi mozda zaboravio 3 titule u Kupu Radivoja Koraca...itd. poz,yo gligo
navijaci.654 gligo, -> #640, gmatic
>>U kuglanju Izmedju ostalog i u kuglanju.... poz,yo gligo
navijaci.656 chill,
Kada ICE-T bude nosio Partizanov dres na koncertu, javite se... :))) Gnjide! :)
navijaci.657 nikola.s,
subject : last message LM ljudi istece pretplata. S' obzirom da je, iz svima poznatih razloga, necu produzavati, mozete me naci na nikola.s@sezampro.yu pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.658 gioblin, -> #656, chill
>>Kada ICE-T bude nosio Partizanov dres na koncertu, javite se... e tacno se vidi ko je CIGANIN..mislim po boji i tako to..;>
navijaci.659 chill, -> #658, gioblin
>> >>Kada ICE-T bude nosio Partizanov dres na koncertu, javite se... >> >> e tacno se vidi ko je CIGANIN..mislim po boji i tako to..;> Jebiga... Ali ipak, mislim... Stvaaaarno... :))
navijaci.660 gioblin,
pa dobro, cast izucecima, kojih je vrlo malo ;)