fudbal.2706junior,
-> #2692, ilazarevic> Pravi igrač, to cenim. On je jedan od retkih na Balkanu. Naši
> fudbaleri uglavnom padaju čim priđu šesnaestercu, ili čim ih
> protivnički igrač pogleda popreko.
Hm, kad sam gledao onaj gol Ronalda (protiv Kompostele :), podsetio
me je na Deju. To je jedini naš igrač, koji nikad neće da padne, osim
ako stvarno ne može dalje da trči. Ne sećam se nijednog slučaja, da je
Dejo pao u šesnaestercu, a da je mogao da šutne loptu na gol, iako je
hiljadu puta mogao da izvuče penal.
Ne volim ga, al' mu skidam kapu :)
fudbal.2707guta,
-> #2703, schef
#> Savo Milošević odlazi iz Aston Vile u Kocićevu Peruđu!
#> Comments?
Tjah, kad je neko doveden da daje golove, a bude proglašen za napadača
sa najnižim procentom realizacije, nije ni čudo...
fudbal.2708lexus,
-> #2704, junior=> Poluvreme! :)
Aiiiiiiiiiii... Znao sam da sam nešto zaboravio :)
Anyway, sva poluvremena su bila 0:0, osim Mladost-Rad,
gde ja bilo 2:0 na poluvremenu.
fudbal.2709lexus,
-> #2706, junior=> Ne volim ga, al' mu skidam kapu :)
Dejo ne pada zato što ga mrzi da se kasnije diže ;)
fudbal.2710ilazarevic,
-> #2706, junior> me je na Deju. To je jedini naš igrač, koji nikad neće da padne,
> osim ako stvarno ne može dalje da trči. Ne sećam se nijednog
> slučaja, da je Dejo pao u šesnaestercu, a da je mogao da šutne loptu
> na gol, iako je hiljadu puta mogao da izvuče penal.
Nema potrebe da pada. Čim mu se ne igra, žali se na povredu zadnje lože i
traži da ga zamene ;)
fudbal.2711madamov,
DC United Wins First MLS Champi
friendly match - Brazil 3 x 1 L
Galatasaray fan kills sister in
Israel- Results R6 (fwd)
More results from Europe (10/19
More results from Europe (10/20
NAS PLAYER OF THE YEAR
Results from Europe (10/18/96)
Results from Europe (10/19/96)
Results from Europe (10/20/96)
Results From Portugal
Spanish results - comments
Spartak Moscow win 4-3 to go to
The weekend in European footbal
[T/R] Albania Round 7
[T/R] Andorra and San Marino
[T/R] Austria Round 13
[T/R] Croatia 1a and 1b, 9th ro
[T/R] Croatia Round 9
[T/R] Czech Republic Round 10
[T/R] Faroe Islands Round 18
[T/R] Greece Round 5
[T/R] Malta Round 7
[T/R] Romania Round 10
[T/R] Slovakia Round 10
[T/R] Slovenia Rounds 12 and 13
[T/R] Yugoslavia Round 10
fudbal.zipfudbal.2712mileusna,
-> #2674, junior>> Na kraju, zna li neko koliko će biti karte za revanš?
Sever, jug - 30 din.
Zapad - 80 din.
Istok - 60 din.
fudbal.2713lexus,
-> #2712, mileusna=> Zapad - 80 din.
:)))
Inače, čuo sam da UEFA šalje nekog specijalnog kontrolora iz
Nemačke, da vidi koliko će gledalaca biti. Zvezda je osumnjičena
da je bilo više od 47.000 dozvoljenih gledalaca.
fudbal.2714rkovacevic,
-> #2713, lexus
==> Inače, čuo sam da UEFA šalje nekog specijalnog kontrolora iz
==> Nemačke, da vidi koliko će gledalaca biti. Zvezda je osumnjičena
==> da je bilo više od 47.000 dozvoljenih gledalaca.
ČČČČČČ
Prema Žurnalu, štampano je 48.000 ulaznica :>
Miriše jedno veliko pražnjenje Zvezdine kase od strane UEFE :>>
fudbal.2716nikola.s,
-> #2693, junior> Shvatite - rezultat od 2:0 je NEMOGUC. Jer, ne znam nijedan tim
> kojem Barselona nije dala gol. Dakle, ako treba da ih pobedimo,
Aek Larnaka.....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2717junior,
-> #2713, lexus> Nemačke, da vidi koliko će gledalaca biti. Zvezda je
> osumnjičena da je bilo više od 47.000 dozvoljenih gledalaca.
Ispod 75000 nema šanse da bude. Ko je*e kontrolora, kad se igra
za ulazak u 1/4 finale :) i to sa Barselonom.
BTW, UEFA je odobrila da na utakmici sa Češkom bude otvoren pun
kapacitet Zvezdinog stadiona. Znači biće ljudi, a Česi bez tri
u mreži ne smeju da odu kući.
PS. Zna li se konačno - hoće li igrati Piksi?
fudbal.2718schef,
-> #2717, junior=- BTW, UEFA je odobrila da na utakmici sa Češkom bude otvoren
=- pun kapacitet Zvezdinog stadiona. Znači biće ljudi, a Česi
=- bez tri
Jok. Dozvolili su da na sever i jug puste još 25000 ljudi, s' tim da na
ulaznicama odštampaju brojeve sedišta. :))) Pominjali su u sklopu s' tim i
neke klupice ;) ali ne verujem da će nešto od toga da bude.
Dakle sa 25000 karata za istok i zapad biće to ukupno 50000 gledalaca, što
je i više nego potrebno da bijemo Čehe. :)
Samo biće glavna fora kada bude bila naša himna, a sever i jug budu
zviždali... ;)))
Ne, ja neću da zviždim, ali znam neke koji hoće. %)
fudbal.2719junior,
-> #2716, nikola.s>> Shvatite - rezultat od 2:0 je NEMOGUC. Jer, ne znam nijedan
>> tim kojem Barselona nije dala gol. Dakle, ako treba da ih
> Aek Larnaka.....
Kad? Koje godine? U kom takmičenju? Sa kojim timom?
fudbal.2720zkrstic,
-> #2719, junior>> >> Shvatite - rezultat od 2:0 je NEMOGUC. Jer, ne znam nijedan
>> >> tim kojem Barselona nije dala gol. Dakle, ako treba da ih
>> > Aek Larnaka.....
>>
>> Kad? Koje godine? U kom takmičenju? Sa kojim timom?
Ljubitelju mog omiljenog pevačkog društva - partizana:
U prvom kolu KPK, pre reda metar dana, u Barseloni je
prvo bilo 2:0 za Barsu, a zatim u Larnaci 0:0. Prema izveštaju,
malo je falilo da AEK i dobije. Kako znam kakav je tim AEK, bio
sam zaprepašćen. Ali, sasvim je očigledno da su i Španci znli
kakav je kiparski AEK. Jedino nije Baia branio, već Buskets,
svi ostali igrači su igrali. Doduše, njima i da fali 3-4
igrača, niko ne bi ni primetio.
2:0 je moguć rezultat, dešava se u fudbalu :)
Da li će biti moguć i ovde, u četvrtak, videćemo.
Makar nećemo ispasti od Rumunskih debitanata ili
tako neke fudbalske veličine ;>
Zkr
fudbal.2721dizel,
-> #2701, ilazarevic** Englezi i Škoti (Osrtvljani uopšte) su majstori dugih i
** preciznih pasova, i primanja istih.
"""""""
:))))
Obrati pažnju kad sledeći put budeš gledao neki "ostrvski" meč, da li će
igrači prihvatiti loptu pre nego što bar jednom odskoči od zemlje... :)))
fudbal.2722dizel,
-> #2710, ilazarevic** Nema potrebe da pada. Čim mu se ne igra, žali se na povredu
Nema potrebe da pada... Ako ga ne sruše, daje gol.
fudbal.2723junior,
-> #2720, zkrstic> 2:0 je moguć rezultat, dešava se u fudbalu :)
Super, znači Barseloni se desilo jednom da ne da gol, znači ima šanse :)
Šteta samo što u 10 utakmica španskog prvenstva postiže samo 3 gola po meču.
I šteta što Zvezda nije AEK, da izdrži napade Barselone i pritom još napuni
njihovu mrežu. :>
PS. Čo'ek, oladi .. i ja navijam za Zvezdu, ali što je previše je previše.
fudbal.2724lexus,
-> #2723, junior=> PS. Čo'ek, oladi .. i ja navijam za Zvezdu, ali što je previše je
=> previše.
Tri poslednja rezultata Crvene zvezde:
vs Bečej 0:0
vs Hajduk 0:0
vs Mladost 2:1 (prvi gol iz penala)
Poslednji rezultat Barselone:
vs zaboravih kako se zovu 8:0
Toliko o formi dotičnih ekipa :)
fudbal.2725nikola.s,
-> #2717, junior> Ispod 75000 nema sanse da bude. Ko je*e kontrolora, kad se igra
> za ulazak u 1/4 finale :) i to sa Barselonom.
A sada jedan fresh info...
Sever 60, jug 50 kod tapkarosa naravno..
> BTW, UEFA je odobrila da na utakmici sa Ceskom bude otvoren pun
> kapacitet Zvezdinog stadiona. Znaci bice ljudi, a Cesi bez tri
> u mrezi ne smeju da odu kuci.
Mogu oni da prime 3, ali dok je sANTRAC selektor necemo mi njih pobediti.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2726mileusna,
-> #2713, lexus>> Inače, čuo sam da UEFA šalje nekog specijalnog kontrolora iz
>> Nemačke, da vidi koliko će gledalaca biti. Zvezda je osumnjičena
>> da je bilo više od 47.000 dozvoljenih gledalaca.
U UEFA-i ovu utakmicu smatraju utakmicom visokog
rizika, pročitah negde. Inače, severa više nema po prodajnim
cenama... :)
fudbal.2727junior,
-> #2724, lexus> Tri poslednja rezultata Crvene zvezde:
A šta očekuješ kad isprobava odbrambeno-vezni red u sastavu Ljubojević, Vanić,
Bratić, Bošković, Mičić i Stoisavljević (!?). Sve čuveni all-round igrači :))
Na svu sreću, dobili su Mladost iz Lučana, pre svega zbog motivisanosti tih
igrača, jer su prošlu sezonu igrali tamo :)
PS. Barsin poslednji rezultat je 0:1 (pobeda u gostima) protiv Sevilje,
a 8:0 su tukli Logronjes, tim pri sredini tabele .. ;)
fudbal.2728nikola.s,
Borac - Partizan 0:10
C.Zvezda - Mladost 2:1
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2729schef,
-> #2728, nikola.s=- Borac - Partizan 0:10
Prvo nisam verovao kada sam pročitao. ;) Ali kada sam malo razmislio odmah
sam shvatio da je jedino Partizan u stanju nešto ovako da napravi. :)
Dakle, parni valjak opet melje po starom, i to sve redom... ;)
fudbal.2730montekristo,
-> #2729, schef=>Dakle parni valjak melje po starom
Nemojte se previse zanositi.Igrali ste protiv poslednjeplasirane
ekipe na tabeli ovog najlosijeg po kvalitetu prvenstva u
Evropi.Samo se setite da u Evropi niste dali ni jedan gol pa onda
vagajte koliko vredi Partizan.Smesno mi je da neko uzima za
ozbiljno merilo kvaliteta bilo kakvu pobedu u nasem prvenstvu.Pa
onaj Borac je skup baba koji bi pobedila grupa slucajno skupljenih
ljudi.
fudbal.2731ilazarevic,
-> #2721, dizel> Obrati pažnju kad sledeći put budeš gledao neki "ostrvski" meč, da
> li će igrači prihvatiti loptu pre nego što bar jednom odskoči od
> zemlje... :)))
Koliko sam primetio, uglavnom štopuju grudima, ili je glavom proslede dalje,
do onoga koji prima nogom.
fudbal.2732mango,
-> #2722, dizel> ** Nema potrebe da pada. Cim mu se ne igra, zali se na povredu
>
> Nema potrebe da pada... Ako ga ne sruse, daje gol.
Eto sta misle cigani o ciganima:) Pa zar vas ne mrzi da pisete
ovakve poruke? Po mom misljenju Dejo nikad nije bio (nece ni biti)
neki igrac zato sto nema srce. On ne igra pola utakmica u prvenstvu
(i za reprezentaciju) zbog navodnih povreda.
fudbal.2733mango,
-> #2723, junior>> 2:0 je moguc rezultat, desava se u fudbalu :)
>
> Super, znaci Barseloni se desilo jednom da ne da gol, znaci ima sanse :)
> Steta samo sto u 10 utakmica spanskog prvenstva postize samo 3 gola po
> mecu. I steta sto Zvezda nije AEK, da izdrzi napade Barselone i pritom jos
> napuni njihovu mrezu. :>
Videcemo, videcemo, iako sam grobar pale su opklade (sa ciganima) da ce
Zvezda da dobije Barsu (ne verujem da ce proci dalje) i to ne zato sto mislim
da je Zvezda trenutno dobar tim vec zato sto ima srce, a srce joj je na
Marakani
u cetvrtak.
fudbal.2734mango,
-> #2727, junior>> Tri poslednja rezultata Crvene zvezde:
>
> A sta ocekujes kad isprobava odbrambeno-vezni red u sastavu Ljubojevic,
> Vanic, Bratic, Boskovic, Micic i Stoisavljevic (!?). Sve cuveni all-round
Pa vecina nabrojanih igraca ce igrati protiv Barselone zato sto Sakic i
Marinovic imaju kartone (Sakic dva zuta, Marinovic crveni). Inace na utakmici
protiv Mladosti, Lucancima nije nastupilo sest standardnih prvotimaca, pa ti
vidi ko je bio u boljoj poziciji.
fudbal.2735mango,
-> #2725, nikola.s> Mogu oni da prime 3, ali dok je sANTRAC selektor necemo mi njih pobediti.
Pa nije Santrac jedini covek u reprezentaciji Jugoslavije. Na "Marakani"
cemo po mom misljenju pobediti Cehe jer smo mnogo bolji tim.
fudbal.2736rkovacevic,
Barcelona - Valensija 3 : 2
Ronaldo dao sva tri gola za Barselonu :(
Iskreno se nadajmo da je potrošio svu municiju, inače...
fudbal.2737lexus,
-> #2730, montekristo=> Nemojte se previse zanositi.Igrali ste protiv poslednjeplasirane
=> ekipe na tabeli ovog najlosijeg po kvalitetu prvenstva u
=> Evropi.Samo se setite da u Evropi niste dali ni jedan gol pa onda
Dotična ekipa je Crvenoj zvezdi dala gol :)
BTW: u Evropi smo postigli 4 gola.
fudbal.2738rkovacevic,
-> #2730, montekristo==> Nemojte se previse zanositi.Igrali ste protiv poslednjeplasirane
==> ekipe na tabeli ovog najlosijeg po kvalitetu prvenstva u
==> Evropi.
Kiselo grožđe... :>
fudbal.2739schef,
-> #2730, montekristo=- Nemojte se previse zanositi.Igrali ste protiv
=- poslednjeplasirane
Mmmmm.. da. :) Nemamo mi šta da se zanosimo. :)
=- Evropi.Samo se setite da u Evropi niste dali ni jedan gol pa
=- onda
Dali smo, 4 komada ove godine. :) To što si ti zaboravio nije naš problem i
nemoj da nas daviš.
=- ozbiljno merilo kvaliteta bilo kakvu pobedu u nasem
=- prvenstvu.Pa onaj Borac je skup baba koji bi pobedila grupa
=- slucajno skupljenih ljudi.
Mmmmm.. da. Pa što im vi ne dadoste više od 3 gola, i još ste primili 1.
:)))
Znaš šta, dajte vi 10 golova nekom (bilo kome) pa ću da vas vidim. :)
fudbal.2740stefan,
-> #2726, mileusna> rizika, pročitah negde. Inače, severa više nema po prodajnim
> cenama... :)
Zato će najverovatnije biti TV prenosa. Ono, k'o "predizborni poklon
građanima Jugoslavije" ;)
fudbal.2741dizel,
-> #2713, lexus** Nemačke, da vidi koliko će gledalaca biti. Zvezda je
** osumnjičena da je bilo više od 47.000 dozvoljenih gledalaca.
Dozvoljeno je 48000, ali i protiv Kajzerslauterna je bilo tako,
pa je na kraju bilo bar 60000 (ulazilo se i bez ulaznice). Inače,
prenos će skoro sigurno biti, ali misli se i da će Zvezda pustiti
još bar 25000 karata (jer, i ako plate kaznu UEFA-i ona će biti manja
od te zarade...)
Inače, na meču Galatasaraj - PSG 4:2, bilo je prisutno oko 55000
(kapacitet 48000), a bili su kažnjeni samo zbog baklji... Dakle,
iako su prema nama ovu UEFA-ovci veoma strogi, mislim da će biti pun
stadion...
fudbal.2742dizel,
-> #2717, junior** BTW, UEFA je odobrila da na utakmici sa Češkom bude otvoren
** pun kapacitet Zvezdinog stadiona. Znači biće ljudi, a Česi bez
Nije pun kaacitet, već će moći da bude oko 60000(ali i to je dovoljno...)
Mada, dosta zavisi od Saniboja, koji se loži na napad, tako da će
nam odbrana zvrjati prazana...
fudbal.2743dizel,
-> #2724, lexus** Tri poslednja rezultata Crvene zvezde:
** vs Bečej 0:0
** vs Hajduk 0:0
** vs Mladost 2:1 (prvi gol iz penala)
Logično je da Zvezda ovako igra. Zvezda ima male šanse, ali mnogo
želi pobedu nad Barsom. Zato se pola tima odmara za važnu utakmicu,
ostali se ne trude i ne trče, a mislim da razlog nije to što nemaju
kondicije. Mislim da je to pogrešno, ali nadam se da će me demantovati
u četvrtak (inače, protiv Hajduka je odlično 0:0, Zvezda je prošla dalje,
a protiv Mladosti je važna bilo kakva pobeda, da nam Partizan ne pobegne
mnogo u prvenstvu zbog Evrope...)
** Poslednji rezultat Barselone:
** vs zaboravih kako se zovu 8:0
Protiv Logronjesa...
To je tim koji u svojim redovima ima Adžića! Da li ti je sada
jasno? :))
Inače, pretposlednji meč Barse je bio sa Seviljom (1:0 za Barsu,
golom Figa), a i juče su igrali nešto, ali ne znam rezultat...
fudbal.2744lexus,
Rezultati i tabele posle 11. kola I-a lige u fudbalu
-----------------------------------------------------------
Crvena zvezda- Mladost 2:1 (1:1)
Rad-Hajduk 1:1 (0:0)
Proleter-Bečej 2:1 (1:0)
Zemun-Čukarički 1:1 (0:0)
Budućnost-Vojvodina 1:0 (0:0)
Borac-Partizan 0:10 (0:4)
1. Partizan 11 9 2 0 35:6 (+29) 29
2. Crvena zvezda 11 8 2 1 20:9 (+11) 26
3. Vojvodina 11 5 3 3 15:10 (+5) 18
4. Bečej 11 4 4 3 12:14 (-2) 16
5. Mladost 11 4 3 4 17:14 (+3) 15
6. Zemun 11 3 6 2 11:10 (-1) 15
7. Hajduk 11 3 5 4 11:9 (+2) 14
8. Proleter 11 4 1 6 14:18 (-4) 13
9. Rad 11 3 3 5 12:11 (+1) 12
10. Čukarički 11 3 2 6 9:17 (-8) 11
11. Budućnost 11 3 2 6 9:17 (-8) 11
12. Borac 11 1 0 10 5:35 (-30) 3
fudbal.2745mmisic,
-> #2736, rkovacevic> Barcelona - Valensija 3 : 2
>
> Ronaldo dao sva tri gola za Barselonu :(
>
> Iskreno se nadajmo da je potrošio svu municiju, inače...
Uključio sam se na kraju prvog poluvremena :(
Ronaldo treso mrežu u 15 i 30 minutu. Igrači su otišli na klupu sa
rezultatom 2:0 za Barsu. U drugom poluvremenu je bila potpuna
dominacija Valensije, igrači Barse nisu uspeli da sastave dve lopte.
Kao rezultat toga, Valensija je postigla dva gola. A onda je Ronaldo
'odlučio' utakmicu, prešao celu odbranu Valensije i pored oštrih
startova odbrane uspeo nekako da prođe i postigne pobedonosni gol.
fudbal.2746lexus,
-> #2741, dizel=> još bar 25000 karata (jer, i ako plate kaznu UEFA-i ona će biti
=> manja od te zarade...)
Jedino ako kazna ne bude proterivanje zvezde iz evro kupova sledeće
godine...
fudbal.2747junior,
-> #2730, montekristo> Nemojte se previse zanositi.Igrali ste protiv
> poslednjeplasirane ekipe na tabeli ovog najlosijeg po kvalitetu
Dati 10 golova bilo kojoj ekipi u bilo kom takmičenju je za svaku
pohvalu. Partizanu svaka čast - izgleda da je novi "golgeterski"
imidž Hristova upalio :))
fudbal.2748junior,
-> #2742, dizel> Mada, dosta zavisi od Saniboja, koji se loži na napad, tako da
> će nam odbrana zvrjati prazana...
Teško da će zvrjati prazna :) Vraćaju se Mirković i Vujačić, koji zajedno
sa Ristom su dovoljni da izađu na kraj sa Poborskim i Kukom :) Tu uleću još
i Brnović i Mihajlović sa (kao nekim) defanzivnim zadacima, ako se svemu
pridoda i Đani (koji po defaultu igra u odbrani :> ), mislim da ćemo igrati
sa više odbrambenih igrača nego Farani :))
I pored svih njih, još ima mesta za Jugovića, Mijatovića, Pantića, Savu.
Naravno pod pretpostavkom da se Piksi i Dejo nisu još oporavili .. :(
fudbal.2749madamov,
1. Weekend fixtures in the Ital
ANother american rule....
Croatian Cup, 1/4 finals
Croatian Cup, complete and corr
Dutch results
Emotional afternoon ahead at Hi
Ginola says he still has someth
Harford quits Blackburn...
Juventus recalls their night of
Middlesbrough release Branco
MLC CUP Final report
More results from Europe (10/26
Police shield referee after Fla
Results from Europe (10/22/96)
Results from Europe (10/25/96)
Results from Europe (10/26/96)
Soccer a serious threat to fert
Something for a slow news day..
Spanish results - comments
Viva ZUBI!
fudbal.zipfudbal.2750nenad,
-> #2730, montekristo> onaj Borac je skup baba koji bi pobedila grupa slucajno skupljenih
> ljudi.
Borac je skup klinaca koji nemaju u proseku ni 20 godina, ali
izađe na isto.
fudbal.2751dizel,
-> #2731, ilazarevic** Koliko sam primetio, uglavnom štopuju grudima, ili je glavom
** proslede dalje, do onoga koji prima nogom.
Taj koji je prima mora da bude igrač iz neke druge zemlje...
(sem u nekim retkim slučajevima). Većina igrača koji umeju
da igraju i po zemlji (na ostrvu) su stranci.
fudbal.2752dizel,
-> #2732, mango** ovakve poruke? Po mom misljenju Dejo nikad nije bio (nece ni
** biti) neki igrac zato sto nema srce. On ne igra pola utakmica
** u prvenstvu (i za reprezentaciju) zbog navodnih povreda.
Za tebe on neće biti veliki igrač iz prostog razloga što se
ne razumeš u fudbal... On ne igra veliki deo utakmica zato
što je najveća faca! On je otišao u najjači klub na svetu i
tamo uspeo da im nametne svoju volju, tj. da postane najvažniji
igrač!!! Milan jednostavno, bez Deje ne može da dobije važnu
utakmicu. A seti se samo one utakmice Milan - Barselona 4:0
i njegovog fenomenalnog gola...
fudbal.2753dizel,
-> #2727, junior** Ljubojević, Vanić, Bratić, Bošković, Mičić i Stoisavljević
""""" """""""""""""
Ispravka:
Mićić i Stanojlović.
** Sevilje, a 8:0 su tukli Logronjes, tim pri sredini tabele ..
** ;)
3:2 protiv Valensije...
fudbal.2754nikola.s,
-> #2735, mango> Pa nije Santrac jedini covek u reprezentaciji Jugoslavije. Na
> "Marakani" cemo po mom misljenju pobediti Cehe jer smo mnogo
> bolji tim.
Vidi 'vako. :)
Jesmo mi bolji tim, ali ako nam bude branio Kocic, ako Curcic
bude igrao beka, Sava centarfora.... Bolje da ne mislim..
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2755nikola.s,
-> #2734, mango> Pa vecina nabrojanih igraca ce igrati protiv Barselone zato sto
> Sakic i Marinovic imaju kartone (Sakic dva zuta, Marinovic
1. Milojevic
2. Zivkovic
3. Djorovic
4. Njegus
5. P.Stankovic
17. Vanic
23. Bratic
7. Ognjenovic
8. Pantelic
9. Jovicic
20. Anic
Ovaj tim bi protiv Barse i imao neke sanse za castan rezultat.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2756nikola.s,
-> #2737, lexus> Doticna ekipa je Crvenoj zvezdi dala gol :)
Sa doticnom ekipom ste vi pre dve godine, kada je Borac igrao
u prvoj ligi, imali mnogo problema. Da podsetim na JNA, je bilo
0:0 sve do 82. minuta kada sudija svira penal za Partizan. Sava
majmun daje gol i to je 1:0, ali za dva minuta ovi izjednacuju i
to je 1:1. U drugoj utakmici ste pobedili sa 1:0, ali je sudijin
bilans bio tragikomican, jer je pokazao dva crvena igracima Borca,
svirao 2 penala za Partizan (moj cale, koji je grobar se smejao za
jedan), od kojih je Sava uspeo da promasi jedan, pa je drugi penal
izveo Ciric, na srecu po grobare uspesno. U istoj sezoni Zvezda je
Borac pobedila sa 6:0 i 7:2 (ili 7:3) nisam siguran.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2757lexus,
-> #2755, nikola.s=> Ovaj tim bi protiv Barse i imao neke sanse za castan rezultat.
Ali zato protiv Ronalda nema nikakve ;)
fudbal.2758madamov,
-> #2740, stefan> Zato će najverovatnije biti TV prenosa. Ono, k'o "predizborni poklon
> građanima Jugoslavije" ;)
Hoće, čini mi se da je isto veče, na drugom programu, predstavljanje koalicije
"Zajedno", pa ako je to istina biće prenosa 100% samo da narod ne gleda
predstavljanje. B)
fudbal.2759junior,
-> #2755, nikola.s> Ovaj tim bi protiv Barse i imao neke sanse za castan rezultat.
I izborio ga je.
3:1 u Barseloni je više nego časno.
fudbal.2760dizel,
-> #2757, lexus** Ali zato protiv Ronalda nema nikakve ;)
Videćemo. Inače, Ronalda će čuvati Peđa Stanković!
Ne zavidim mu baš, ali nadam se da će pokazati da će
Srbin zaustaviti i onog koga ostali svet ne može... :)
fudbal.2761dizel,
-> #2748, junior** Teško da će zvrjati prazna :) Vraćaju se Mirković i Vujačić,
** koji zajedno sa Ristom su dovoljni da izađu na kraj sa
Zar nisu povređeni? (prva dvojica)
Ako je ovo tačno, onda je situacija mnogo bolja!
** Pantića, Savu. Naravno pod pretpostavkom da se Piksi i Dejo
** nisu još oporavili .. :(
Dejo će igrati sigurno, jer sad treba u sredu da igra protiv
Geteborgam tj. oporavio se, a takođe i Piksi, koji je još
pre neki dan odigrao prvenstveni meč...
fudbal.2762dizel,
-> #2746, lexus** Jedino ako kazna ne bude proterivanje zvezde iz evro kupova
** sledeće godine...
Mislim da te kazne nema, a čuo sam i neke malo proverenije
informacije:
Blagajnik Zvezde je rekao da ukoliko puste više karata, maksimalna
kazna je 100000 franaka, a zarada od ulaznica im je 3 puta veća!
Pa sad vidite...
fudbal.2763ilazarevic,
-> #2751, dizel> (sem u nekim retkim slučajevima). Većina igrača koji umeju
> da igraju i po zemlji (na ostrvu) su stranci.
MekManaman i Ferdinand su stranci? Zanimljiv koncept. Oni su vrhunski igrači,
isto koliko i Viali i Kantona. Svaka zemlja ima svoje genijalne igrače (mi
imamo Deja ;)
fudbal.2764ilazarevic,
-> #2756, nikola.s> Sa doticnom ekipom ste vi pre dve godine, kada je Borac igrao
> u prvoj ligi, imali mnogo problema. Da podsetim na JNA, je bilo
Pre dve godine je bilo pre dve godine. Bitno je da je sada Partizan pobedio
sa 10:0!
fudbal.2765montekristo,
Ma slusam ove partizanovce kako slave 10:0 protiv Borca ,pa se
pitam ko bi ostao ziv od njih da odigraju i koju utakmicu u Evropi
i urade nesto u toj utakmici.Moze Partizan ljudi sto puta da pobedi
Borac ili Napredak sa 10:0 ili 10:1 ali nikad nece Partizanovci
saznati sta znaci biti prvak Evrope.To ce im ostati vecno
nedosanjani san.Ali zato imaju nas da nas upitaju kako je to kada
tvoj tim postane prvak Evrope i sveta.Neznam ko rece "Dadnite i vi
nekome 10 golova pa se javite onda".Ja mu samo odgovaram: Ma
prodjite vi dalje od predtakmicenja za neki evropski kup pa tamo
nekome dajte makar jedan gol pa se javite.Nije Zvezdi najpreci cilj
da tamo nekom Borcu daje 10 golova,dosta ce biti i 2 Barseloni da
nam vi zavidite.
Puno pozdrava od Montekrista.Reply mi mozete ostaviti ubuduce na
sezampro-u ili Galebu na etf-u
fudbal.2766szarko,
cek da vidim dali dela ovo ... :>
Pozdrav grobarima ako use ili ako ne uspe.
fudbal.2767lexus,
-> #2761, dizel=> Dejo će igrati sigurno, jer sad treba u sredu da igra protiv
=> Geteborgam tj. oporavio se, a takođe i Piksi, koji je još
Dejo se oporavio :)))
Daj bre zeldi, taj čovek 100% nije ni bio povredjen.
fudbal.2768lexus,
-> #2765, montekristo=> Puno pozdrava od Montekrista.Reply mi mozete ostaviti ubuduce na
=> sezampro-u ili Galebu na etf-u
Hvala bogu :)
fudbal.2769schef,
-> #2750, nenad=- Borac je skup klinaca koji nemaju u proseku ni 20 godina, ali
=- izađe na isto.
Ma dajte vi 10 golova pa nešto pričajte. :)))
Stvarno je ovo grožđe mnogo kiselo. ;)
fudbal.2770dizel,
-> #2763, ilazarevic** MekManaman i Ferdinand su stranci? Zanimljiv koncept. Oni su
** vrhunski igrači, isto koliko i Viali i Kantona. Svaka zemlja
Pa dobro, nisam mislio na baš sve, tako da ima nekoliko igrača
sa ostrva koji se mogu nazvati i poznavaocima fudbalske tehnike,
ponajviše Giggs! Ovi ostali bolji igrači su najčešće centarfori,
što je i logično kad se zna kako ostrvaljani igraju glavom. Mada,
ipak su Širer, Ferdinand, Ian Wright,... carevi nad carevima, jer
oni ostali veze nemaju.
fudbal.2771dizel,
-> #2767, lexus** Daj bre zeldi, taj čovek 100% nije ni bio povredjen.
Mislim da baš i nije, jer on nema razloga da ne igra za Milan(pa ako
je tako, što je potezao iz Milana na Farska ostrva, po onoj kišurini?).
Ne verujem da ga mrzi, neročito što njegovom timu ne ide najbolje, pa
ćemo videti kako to izgleda kad on igra...
fudbal.2772dizel,
-> #2764, ilazarevic** Pre dve godine je bilo pre dve godine. Bitno je da je sada
** Partizan pobedio sa 10:0!
Svaka čast za 10:0, ali ne morate da se baš dižete u oblake.
Jedva čekam vaše sledeće gostovanje, a to je upravo u sledećem
kolu.
fudbal.2773nikola.s,
-> #2742, dizel> Nije pun kaacitet, vec ce moci da bude oko 60000(ali i to je
Jao, videh to uzivo. Lepe neke kartone, pa cela Marakana smrdi na
lepak. Strasno i smesno.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2774nikola.s,
-> #2740, stefan> Zato ce najverovatnije biti TV prenosa. Ono, k'o "predizborni
> poklon gradanima Jugoslavije" ;)
Ima definitivno.
A mnogi ce biti i na stadionu. Bar zvezdasi. :>>>>>>
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.2775ilazarevic,
-> #2770, dizel> ponajviše Giggs! Ovi ostali bolji igrači su najčešće centarfori,
> što je i logično kad se zna kako ostrvaljani igraju glavom. Mada,
Giggs je sjajan igrač. Ali, Ostrvljani imaju i nekoliko dobrih odbrambenih
igrača (u šta ne računam braću Nevil). Kaldervud i Hendri, stubovi škotske
odbrane, na primer.
fudbal.2776ilazarevic,
-> #2772, dizel> Svaka čast za 10:0, ali ne morate da se baš dižete u oblake.
Nisam ja nešto preterano uzbuđen zbog 10:0, nego nerviram suprotnu stranu ;)
fudbal.2777stefan,
-> #2773, nikola.s> Jao, videh to uzivo. Lepe neke kartone, pa cela Marakana smrdi na
> lepak. Strasno i smesno.
Bar će svi navijači besplatno da budu "urađeni" ;)
fudbal.2778mileusna,
-> #2736, rkovacevic>> Barcelona - Valensija 3 : 2
>> Ronaldo dao sva tri gola za Barselonu :(
BTW, kad pogledate onaj zadnji gol ne znate šta da
mislite: 1) Pustili ga igrači Valensije da prođe; 2) Toliko je
jak da ne mogu pošteno ni da ga sruše; 3) ???...
fudbal.2779mileusna,
-> #2754, nikola.s>> Jesmo mi bolji tim, ali ako nam bude branio Kocic, ako Curcic
Vala, priča se da je Kocić prošle nedelje u Italiji branio
ko dopingovan. ;)
fudbal.2780lexus,
-> #2771, dizel=> Ne verujem da ga mrzi, neročito što njegovom timu ne ide najbolje,
=> pa ćemo videti kako to izgleda kad on igra...
Možda žele da smene trenera?
fudbal.2781mladenka,
-> #2768, lexusNisam ja bas sasvim otisao sa sezama.Prerano ste se poradovali da
necete vise imati ozbiljnog rivala u prepucavanjima.Vas
Partizanovce posebno volim jer nemate pojma o fudbalu.Praticu vas i
dalje i pomalo bockati.
Montekristo
fudbal.2782junior,
-> #2760, dizel> Ne zavidim mu baš, ali nadam se da će pokazati da će
> Srbin zaustaviti i onog koga ostali svet ne može... :)
Ako ponese đedovu kuburu, možda i uspe :)
Realno, ja bih na Ronalda (da imam tim) stavio Lizarazua .. niko drugi mi
ne pada na pamet, da bi mogao da ga sačuva. Eventualno Karembu. Znači, čuvar
mora da bude - mali, brz, tehničar. Predrag Stanković je sušta suprotnost
ovoga. :(
fudbal.2783schef,
Za one koji ne prate madamov-ove fajlove da kažem da je Hajduk ispao od
Osijeka u četvrtfinalu hrvatskog kupa. :) Ostala tri tima koja su prošla u
polufinale su iz Zagreba, i to Hrv. dragovoljac, Zagreb i Croatia.
fudbal.2784mileusna,
-> #2762, dizel>> Blagajnik Zvezde je rekao da ukoliko puste više karata, maksimalna
>> kazna je 100000 franaka, a zarada od ulaznica im je 3 puta veća!
Pročitah u utorak u večernjim novosima da je prodato za
sada 44 hiljade i kusur karata. Valjda se nešto čuva i za dan
utakmice!?
fudbal.2785madamov,
Argentine results & table
Brazil - Romario injured / com
Ginola magic caps 4-0 win for N
Gullit/Ajax...don't get excited
Key elements of upcoming Champs
Mexican League results/standing
More UEFA Cup results (10/29/96
Results from Europe (10/27/96)
Serie A results - comments
Swe- End of Season Allsvenskan
Swe- End of Season Division 1
UEFA
UEFA Cup results (10/29/96)
UEFA Cup results (all, 10/29/96
[T/R] Croatia 1B update
[T/R] Croatia, round 10
fudbal.zipfudbal.2786dizel,
-> #2778, mileusna** mislite: 1) Pustili ga igrači Valensije da prođe; 2) Toliko je
** jak da ne mogu pošteno ni da ga sruše; 3) ???...
3) Valensija nema Peđu Stankovića! :)))
fudbal.2787madamov,
Champions League results (10/30
Champions' League results (fwd)
[T/R] Czech Republic Round 11
[T/R] Romania Round 11
[T/R] Slovakia Round 11
fudbal.zipfudbal.2788basrak,
-> #2780, lexus> Možda žele da smene trenera?
Kad smo već kod smene trenera... Znate li da je sve bilo dogovoreno da Ljupko
preuzme Partizan, ali je LjubIša sa pobedom od 10:0 upropastio posao ;)
fudbal.2789lexus,
-> #2788, basrak=> Kad smo već kod smene trenera... Znate li da je sve bilo dogovoreno
=> da Ljupko preuzme Partizan, ali je LjubIša sa pobedom od 10:0
=> upropastio posao ;)
Jel ovo neka 31oktobarska šala ili ti to ozbiljno?
Bilo bi bolje po Partizan... Mnogo bolje...
fudbal.2790mladenka,
C.Zvezda-Barselona 1:1
Vile i Austrijski sudija su pronele Barselonu kroz pakao Marakane.
Ovo je sasvim dovoljno da se kaze o vecerasnjoj utakmici.Ipak
velikoj Barseloni nije potrebno da je ovoliko sudije cuvaju.Sreca
je Zvezdi veceras okrenula ledja.Neiskustvo je ucinilo svoje.Kada
se sve ovo sabere dolazimo do zakljucka da je Zvezda morala veceras
da ispadne.Najbolju ocenu meca dao je Pizon:"Da smo posle 1:0
izdrzali jos 5-10 minuta da ne primimo gol Barselona bi ga sama
sebi dala".U tim trenutcima da bijase iskustva Barselona je bila
izgubljena.Pa cak i posle da onaj nesrecni Austrijanac dosudi penal
Barselona bi izgorela u grotlu Marakane.Ipak ne budimo
nezadovoljni.Zvezda je jos jednom pokazala kako igra veliki tim,a
Barselona iako najskuplji tim sveta me nije ubedila da je zasluzeno
prosla dalje i da vredi vise od Zvezde.Sve je moglo biti i
drugacije.Publika je bila fantasticna.Hvala Zvezdi za ovo malo
sunca koje je veceras unela u sumornu svakodnevnicu.
Partizanovci molim vas ne javljajte se jer nemate nista pametno
reci u prilog Barseloni.
Montekristo
fudbal.2791schef,
ZVEZDA - BARSELONA 1:1
Ajd' sada nek mi još neko tvrdi kako je Perica Ognjenović fenomenalan
fudbaler, kako se Njeguš ne pali ko šibica kad god primi loptu (pogotovo na 40
metara od gola), i kako zvezda nikada ne prima slepačke golove.
Znam, znam, loš dan, niste u formi a i velika doza sportske nesreće. :)))
Evo mog viđenja, možda je i subjektivno, ali je takvo, kakvo je.
Zvezda je večeras pružila preko 200% svojih mogućnosti, zaista je nadigrala
Barselonu, kojoj se budi rečeno nije ni igralo, da li zbog zvezdinog pritiska
ili su pak neki drugi razlozi u pitanju ne želim da komentarišem jer to sve
nije ni važno. :) Kao što rekoh zvezda je bila bolji tim, ali džaba sve to
kada se na kraju utakmice gleda samo rezultat, a on pokazuje 1:1. :)
Publika i ambijent su bili odlični, koliko ja to pored TV-a mogu da ocenim
;) i verovatno su svih 60 i kusur hiljada ljudi večeras bili, kako se to kaže,
12. igrač. :)
E sada malo o igri. :) Kao što sam već rekao, a još i odavno pričamo,
mlađahni Perica Ognjenović je po 10 na x-ti put pokazao kako sem brzine i
'elastičnosti' nema ništa. :( A hitrina je samo 10% fudbalera, ipak on mora
nešto da ima i u glavi. :) Sebičluk da ne pominjem, to je večeras bila glavna
mana svih zvezdinih fudbalera (Pericina izjava pre utakmice - nisam dao gol
Hartsu, nisam ni Kaiseru - zato će Baija da plati ceh). :) Njeguš takođe
dokazuje da preterani publicitet i 'ponešenost' jednim golom nisu ništa dobro
i ne doprinose ni najmanje ukupnom razvoju fudbalera. :( Kad god je mogao,
šutirao je na gol iako je u 95% situacija imao mnogo pametnije rešenje.
Ostali igrači su odigrali manje-više solidno. :) Sem jednog jedinog kiksa
odbrane koji je iskusna Barsa odmah iskoristila, nema se ništa značajnije
prigovoriti, ali mora se reći da za to uglavnom bili zaslužni fudbaleri Barse
koji se baš i nisu pretrzali da stignu do zvezdinog gola. :)
Najlepši momenat na utakmici je naravno Jovičićev gol. :) Stvarno me je
iznenadio taj momak. ;) 'Svakog dana, u svakom pogledu sve više i više
napreduje...' ;)
Barsa je definitivno razočarala jer je jedva i nerešeno izvukla protiv
jednog prosečnog tima kakav je zvezdin. Da su zvezdini igrači bili malo
precizniji (šta ćete, neiskustvo...) otišli bi oni za Barselonu pognute glave.
:) No, uvek postoji sledeći put. :) A dotle će morati da se zadovolji
utakmicama protiv Partizana. :) Pa, kada u sledećem večitom derbiju Partizan
opet pobedi moći ćete da se pravdate kako 'niste imali motivaciju, jer nije
isto igrati sa Barselonom i sa Partizanom'. :)
A sudije sam ostavio za kraj. :) Mora se priznati da su malo navijale za
Špance, ali to nije ni približno onoliko koliko je to vrsni fudbalski
komentator Zvonko Mihajlovski predstavljao. :) Naklonost je bila vrlo mala, i
ne verujem da su time bitnije uticali na tok meča. :) Sem par podeljenih i
nepodeljenih žutih kartona, sporne su bile 2 situacije u kaznenom prostoru
Barse. Što se tiče druge, tu nema ni govora o penalu (ako mi ne verujete,
poledajte snimak još jednom) a prvi start nad Pantelićem (ako se ne varam)
jeste bio prekršaj. :) E sad, ja znam da je svaki prekršaj u šesnaestercu
penal, ali to što se Pantelić potrudio da taj start izgleda mnogo žešći i
grublji nego što je u stvari bio je možda i doprinelo tome da sudija ne sudi
penal. :) Naši igrači nikako da nauče da simuliranje ne prolazi kod evropskih
sudija, i verujem da bi penal bio dosuđen samo da je Pantelić pao prirodno. :)
Nemojte samo da mi kažete da je onaj pad bio prirodan jer ćete ispasti smešni
(u padu je podigao obe noge pozadi iako ga je španac 'zakačio' samo po jednoj
nozi). :) Ta simulacija je, verujem, mnogo doprinela da sudija ne dosudi penal
jer ipak ne možete očekivati od sudije da baš u svakom trenutku sve vidi. :)
Možda čovek nije lepo video start pa ga je 'simulirani' pad naveo na zaključak
da prekršaja nije ni bilo... Ko zna, uostalom. :)
Ma, i da vam je dosudio penal, i da ste dali gol, samo biste razljutili
Barselonu ;) a onda ne biste prošli ovako jeftino. :)
Više sreće drugi put, i želim vam da u našem kupu ne naletite na BSK. O:)
Mnogo su bre gadni. ;)
fudbal.2792schef,
-> #2790, mladenka=- Partizanovci molim vas ne javljajte se jer nemate nista
=- pametno reci u prilog Barseloni.
I posle smo mi opterećni vama...
fudbal.2793dizel,
Crvena Zvezda - Barselona 1:1 (0:0)
Kao što već svi znate, Zvezda nije uspela da se plasira u treće
kolo kupa kupova. Odmah da kažem da grobari ne repliciraju na ovu
poruku, jer ću se mnogo iznervirati u tom slučaju.
Pre meča mislio sam da samo uz mnogo sreće možemo da prođemo dalje
(ali sam ipak verovao u to). Videvši da je sudija Austrijanac, juče
u novinama, shvatio sam da šanse minimalne!
Naravno, proveo sam dan u meditiranju i molitvama Bogu, itd... :)),
a onda se pojavih i na stadionu Marakana, koji je bio pun i spreman
na veliki spektakl. Navijači su se prvi pobrinuli da sve zadive!
Na istoku se, sa izlaskom igrača Zvezde na teren pojavila i najveća
srpska zastava (od kartona), zatim na jugu i zapadu crveno - beli
kartoni, a na severu kombinacija crveno-belih traka, balona, zastavica,
itd... Fenomenalna uvertira za Zvezdin mogući podvig.
I počeo je meč. Barsa je nametnula svoj stil igre, Zvezdinim igračima
su se "odsekle noge" (videlo se to dobro, naročito na samom početku).
Barselona je propustila jednu veću šansu, imala je dominaciju u prvom
poluvremenu, i onemogućila Zvezdu da učini nešto više u napadu
(sem fenomenalnog prodora Perice Ognjenovića i odbrane Baie, ništa
posebno što bi trebalo istaći se nije zbilo u prvih 45 min.)
Sa nešto manje nade očekivano je i drugo poluvreme. Međutim, navijači,
kao retko do sada, neumorni, bodrili su svoju Zvezdu pokličima "Igrajte
za delije", itd... Naravno, ulazak Pantelića umesto Boškovića, odmah
se isplatio i Zvezda je povela u drugom minutu drugog poluvremena!
Sjajni Zoran Jovičić se izvio i glavom savladao prošlogodišnjeg najboljeg
golmana Evrope! Sa nevericom i neverovatnom radošću stadion je gledao mlade
Zvzedine igrače kako se raduju, i smušene Špance, koji su u tom trenutku
bili zreli za "pakao u grotlu Marakane". I kao po nepisanom pravilu, Zvezdi
se dogodilo ono što samo nama može da se dogodi (možda ne baš samo nama,
ali nama često - setite se Milan - Zvezda. Minut posle Piksijevog gola,
Milan je izjednačio). Ponovo Đovani! U tom trenutku srce je zabolelo,
i svi su pomislili da je ovogodišnjoj Evropi za Zvezdu došao kraj.
Ali, sever nije stao! Dao je krila, po ko zna koji put svojim momcima,
i od tog trenutka sve je ličilo na igru mačke i miša! Samo što se
u ulozi miša našla velika Barselona! Mladi Perica Ognjenović je
dokazao da Zvezda ima svog Ronalda, a to što nema sreće da zatrese mrežu,
mislim da će se potpuno izmeniti sledeće sezone! I ostali Zvezdini
igrači su se razigrali, Španci su leteli u aut, kad bi Žile zavrnuo
loptu, Panta je prolazio kao kroz sir, itd... Svaki minut-dva po šansa!
Baia je fenomenalno branio, a i imao puno sreće. Peca ga je sa nekoliko
metara, pošto je sve sam uradio pogodio u nogu, Jovičić sjajno šutirao
glavom, ali je Baia loptu zaustavio na samoj liniji (ili možda ne?, nije
se baš dobro videlo sa severa...), stativa koju je pogodio, mislim
Pantelić, udarac, Anića ili Njeguša koji je išao pod samu prečku, ali je
Baia sjajno intervenisao, itd... Šansa za šansom, minuti su isticali,
a samo što je istekao 90. minut sudija iz Austrije je odsvirao kraj.
Verovatno je i on želeo da podigne ruke u vazduh sa igračima Barselone
na kraju meča, ali se setio da to ne bi bilo baš najpametnije. Može
se reći da je "blago" oštetio Zvezdu, a biće mi potrebno samo par redova
da nabrojim ta oštećenja:
- 2 nedosuđena penala
- masa žutih kartona Zvezdinim igračima
- samo jedan igračima Barselone, a odnos je trebalo da bude upravo suprotan
- 5-6 zaustavljenih kontri Zvezde zbog prekršaja, kada je naravno, mogao da
pusti prednost...
Po schefovom mišljenju to nije uticalo na tok meča, dok se to za moje
mišljenje ne bi moglo reći. No to se moglo i očekivati, jer se u UEFA-i
proceni da bi neka ekipa sa istoka Evrope nešto mogla da uradi, pa joj
se dodeli sudija koji sudi korektno. Inače, u principu, sudije su
uvek na strani "zapadnjaka", kao i ovog puta(Inače, ovo sam već pisao,
to su reči jednog od naših funkcionera u UEFA-i koji je ovo rekao
one sezone kada je Zvezda osvojila Kup šampiona!).
Drago mi je se i Barsa na Marakana uplašila, Zvezda je dokazala koliko
je velika (grobari mogu samo da zavide!!!), a posebno mi je drago
što su izjave Barsinih igrača pre utakmice bile toliko samouverene!
Da je bila makar mrvica sreće uz Zvezdu (kad je već sudija bio Barsin),
Ronaldo (koji se nije video, i kao što rekoh pre neki dan, njega niko
nije zaustavio pre ovog meča, jer ga pre toga nije čuvao nijedan Srbin!
Sada će moći svi da pokažu na Peđu Stankovića i da kažu kako je on
to u džep stavio najboljeg igrača sveta!!!) i drugovi bi se vratili
kući sa svojim trenerčićem, verovatno, sa mnogo boljim mišljenjem
o jugoslovenskom fudbalu. Ali, bar da vidimo šta će izjaviti u sutrašnjim
novinama... Šta će sada reći "naduvane" zvezde?
fudbal.2794dizel,
-> #2791, schef** Ajd' sada nek mi još neko tvrdi kako je Perica Ognjenović
** fenomenalan fudbaler, kako se Njeguš ne pali ko šibica kad god
** primi loptu (pogotovo na 40 metara od gola), i kako zvezda
** nikada ne prima slepačke golove.
Perica Ognjenović je fenomenalan fudbaler!!!
Njeguš je sjajan igrač, a to što ti nisi navikao da se u našoj
zemlji šutira iz daljine, vaš je (grobarski) problem. Verovatno
to vuće korene iz revanš meča sa Nacionalom kad je Čakar izvenredno
pogađao leteće objekte sa oko 40m od gola. ;)
Nikad nisam ni rekao da Zvezda ne prima slepačke golove, uvek
nam se to desi najčešće posle datog gola...
** Znam, znam, loš dan, niste u formi a i velika doza sportske
** nesreće. :)))
Bio je sjajan dan, bili smo i u formi, a ovo treće neću da komentarišem :(.
** pokazao kako sem brzine i 'elastičnosti' nema ništa. :( A
** hitrina je samo 10% fudbalera, ipak on mora nešto da ima i u
** glavi. :) Sebičluk da ne pominjem, to je večeras bila glavna
** mana svih zvezdinih fudbalera (Pericina izjava pre utakmice -
** nisam dao gol Hartsu, nisam ni Kaiseru - zato će Baija da
Peca je probušio odbranu Barse, sjajnim driblinzima nije im
dopustio da se snađu, da shvate gde je u stvari lopta, itd... :)
Ali, čovek zaista nema sreće (zaista je šteta kad je propustio
onu priliku i sa 2m od gola pogodio spoljni deo mreže, iako je Baia
već bio savladan...). Što se sebičluka tiče, možda ponekad ne doda
loptu na vreme, ali ponekad je dobro što on šutne, jer svako komplikovanje
u kaznenom prostoru omogućava protivničkoj odbrani da se kondoliduje
(posle sjajnog prodora u drugom poluvremenu, Peca je dodao loptu
Jovičiću po zemlji, dakle idealno, ali bilo bi mnogo bolje da je šutnuo,
jer Jovičić je bio izblokiran (vratili se Barsini igrači)).
** to uglavnom bili zaslužni fudbaleri Barse koji se baš i nisu
** pretrzali da stignu do zvezdinog gola. :)
Može se reći da su možda bili i primorani da se brane! Ili se to ipak
meni kao neverovatno subjektivnom navijaču samo čini? Ne bih rekao...
** Najlepši momenat na utakmici je naravno Jovičićev gol. :)
** Stvarno me je iznenadio taj momak. ;) 'Svakog dana, u svakom
** pogledu sve više i više napreduje...' ;)
On iznenađuje, ali samo one koji ga ne poznaju! Jovičić je sjajan,
i mnogo mi je smetalo ono što su ga svi posle meča u Barseloni
kritikovali kako se nije video, i sl...
** Partizan opet pobedi moći ćete da se pravdate kako 'niste
** imali motivaciju, jer nije isto igrati sa Barselonom i sa
** Partizanom'. :)
Pa i ništa vam drugo ne preostaje, nego da se nadate. :>
** :) Naklonost je bila vrlo mala, i ne verujem da su time
** bitnije uticali na tok meča. :) Sem par podeljenih i
Ne znam šta znači ovaj smiley, ali nije valjda da misliš
da stvarno nije uticao na tok meča. Samo jedan (ipak možda
2) penal...
** Ma, i da vam je dosudio penal, i da ste dali gol, samo biste
** razljutili Barselonu ;) a onda ne biste prošli ovako jeftino.
Ma mislim da se dobrano razljutili i kad su videli kako Peca
dribla, ali nisu mogli da pređu centar iz nekih čudnih razloga.
Zvezda sjajan tim?
fudbal.2795enco,
sanse koje je imao najveci mentol od fudbalera dokazuju kakvi
debili u ovoj zemlji igraju fudbal.Izgleda da se decko uplasio,pa
je po ko zna koji put upropastio sanse i jednostavno eliminisao
zvezdu iz deljeg takmicenja.O sebicnosti doticnog ne treba trositi
reci,ali se mora reci da je mali takav sebicnjak,da je hteo sa
loptom u gol da se useta i nikome nije ni pomisljao da baci.Mora se
napomenuti da je pred kraj utakmice jednom i dodao loptu jer je tad
bio suvise uplasen da bi se usudio da sam sutira.Veoma mi je zao
sto smo ispali ali nema veze,bice drugih prilika.Navijanje je bilo
vrhunsko kakvo se davno nije videlo na nasim terenima.
Malo je falilo da Barsa ode kuci eliminisana.
Doticni igrac je naravno Perica Ognjenovic
Ali zato su me odusevili Zivkovic i Djorovic.Zivkovic je igrao kao
zmaj.Najbolji je
TOLIKO OD MENE> POZDRAV SVIMA
fudbal.2796lexus,
Dakle...
Crvena zvezda-Barselona 1:1
U prvom poluvremenu Barsa je odigrala sjajno, odgovorno u
odbrani, sa dosta odugovlačenja i zamaranja Zvezdinih igrača.
Bilo je par polušansi sa obe strane, a Barseloni je poništen
i gol. Koliko mi se čini, zasluženo. U drugom poluvremenu
Jovičić postiže gol, ali u tom trenutku pada i koncentracija
Zvezdinim igračima, tako da Djovani (ponovo) zabija izjednaču-
jući gol. Nakon toga je Zvezda bila nešto bolja, medjutim
peca je dokazao da je sebična stoka bez mozga.
Navijači Zvezde su negodovali prilikom dva padanja u Barsinom
šesnestercu koja nisu kažnjena penalom. Kada se Pantelić
pružio i ja sam pomislio da je penal, ali se na usporenom snimku
sasvim lepo vidi da ga niko nije ni dotakao. Što se pecinog
lebdenja tiče, Blan je izbio loptu, a ni kontakta nije bilo.
Pici je ponovo dokazao da je nesposoban :)
Sve u svemu, Zvezda se ipak nije obrukala.
fudbal.2797lexus,
-> #2790, mladenka=> Partizanovci molim vas ne javljajte se jer nemate nista pametno
=> reci u prilog Barseloni.
:)))
Osim što su se igrali sa vama u prvom poluvremenu. A u drugom
poluvremenu ste bili bolji samo zato što je igrače Barse mrzelo
da se vraćaju...
fudbal.2798lexus,
-> #2791, schef=> poledajte snimak još jednom) a prvi start nad Pantelićem (ako se ne
=> varam) jeste bio prekršaj. :) E sad, ja znam da je svaki prekršaj u
=> šesnaestercu
Kakav crni prekršaj... Gledao sam snimak 15 puta i lepo se vidi
da Pantelić nije ni dotaknut. Igrač Barselone je pokušao da izbije
loptu i odmah je povukao nogu, Pantelić je napravio još jedan korak,
a onda se teatralno bacio na travu... Čudi me što nije dobio žuti
karton.
fudbal.2799lexus,
-> #2794, dizel=> Može se reći da su možda bili i primorani da se brane! Ili se to
=> ipak meni kao neverovatno subjektivnom navijaču samo čini? Ne bih
=> rekao...
U prvom poluvremenu su sami odabrali da igraju povučeno, a u drugom
se nisu ni branili, stajali su na sredini terena i čekali da
peca upropasti šansu... ;)
fudbal.2800stefan,
-> #2793, dizel> - 2 nedosuđena penala
> - masa žutih kartona Zvezdinim igračima
> - samo jedan igračima Barselone, a odnos je trebalo da bude upravo suprotan
> - 5-6 zaustavljenih kontri Zvezde zbog prekršaja, kada je naravno, mogao da
> pusti prednost...
Ponekad je dobro prespavati pre nego što se napiše ovakav izveštaj a još
bolje je pogledati snimak utakmice. Elem, ništa od onoga nije bio panel. U
prvom slučaju kad se Pantelić onako sručio na travu igrač Barselone ga
nije ni dotakao - lepo se vidi na usporenom snimku RTSa. U drugom slučaju
radi o startu Blana na loptu - takođe se lepo vidi na usporenom snimku.
Što se tiče žutih kartona istina je da je sudija propustio da dosudi još
neki igračima Barselone. Na drugoj strani svi oni koji su dodeljeni
igračima Zvezde ispravno su podeljeni. Što se tiče tih prednosti, stvari
obično sa tribina izgledaju mnogo dramtačnije nego kad se gledaju na TVu.
Moguće da je neki put trebao da pusti prednost ali koliko se meni čini
nije bilo nekih preterano obećavajućih akcija koje su prekinute. Sve u
svemu, sudija jeste malo više gledao kroz prste Špancima ali nije uticao
na rezultat. Na rezultat je mnogo više uticao onaj ?#!$! od Perice
Ognjenovića ;) Inače, sve čestitke Zvezdi na prikazanoj igri cenim da su
odigrali najbolje što su mogli. Doduše, Perica bi mogao da dobije 30 po
turu da se malo opameti za ubuduće ;) A možda ni Njeguša ne bi trebalo
potpuno zaobići :)
fudbal.2801schef,
-> #2793, dizel=- kolo kupa kupova. Odmah da kažem da grobari ne repliciraju na
=- ovu poruku, jer ću se mnogo iznervirati u tom slučaju.
Opet čuvena grobarska opterećenost zbog uspeha večitog rivala.
=- (ali sam ipak verovao u to). Videvši da je sudija
=- Austrijanac, juče u novinama, shvatio sam da šanse minimalne!
Opet čuvena grobarska teza o 'sudijskoj zaveri'.
fudbal.2802schef,
-> #2794, dizel=- Perica Ognjenović je fenomenalan fudbaler!!!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ne moraš da pričaš ništa, sam je pokazao koliko je odličan igrač. :) Što se
mene tiče ako vi smatrate da je odličan igrač neću se previše truditi da vas
ubedim u suprotno jer dokle god ga budete držali ja ću biti vrlo srećan. :)))
=- Njeguš je sjajan igrač, a to što ti nisi navikao da se u
=- našoj zemlji šutira iz daljine, vaš je (grobarski) problem.
Ma rekoh, sam se pokazao baš kao i Perica, i za njega važi gore rečeno,
da dokle god je kod vas ja ću biti srećan. :)
=- Bio je sjajan dan, bili smo i u formi, a ovo treće neću da
=- komentarišem :(.
Znao sam. :))))))))))))))))))
=- Ali, čovek zaista nema sreće (zaista je šteta kad je
Ja bih rekao da nema ni znanja ni mozga, ali kao što već rekoh gore...
=- propustio onu priliku i sa 2m od gola pogodio spoljni deo
=- mreže, iako je Baia već bio savladan...). Što se sebičluka
=- tiče, možda ponekad ne doda loptu na vreme, ali ponekad je
=- dobro što on šutne, jer svako komplikovanje
Samo mi reci jednu stvar: Koliko je puta dobacio loptu nekome?
=- Zvezda sjajan tim?
Jok. Barselona iskusan tim. U svakom trenutku znaju kolikom snagom treba da
igraju da bi prošli dalje. :) Ovo je mnogo verovatnije nego tvoja
konstatacija.
fudbal.2803schef,
-> #2796, lexus=- sasvim lepo vidi da ga niko nije ni dotakao. Što se pecinog
^^^^^^^^^^^^^^^
Stvarno ne znam kako mogu ovo da prevalim preko tastature ;) ali mislim da
nisi u pravu. :) No, to ne menja ništa... :) Zvezda neće proći dalje bio to
penal ili ne. :)))
fudbal.2804lexus,
-> #2803, schef=> Stvarno ne znam kako mogu ovo da prevalim preko tastature ;) ali
=> mislim da nisi u pravu. :) No, to ne menja ništa... :) Zvezda neće
=> proći dalje bio to penal ili ne. :)))
Jesam, u pravu sam. Na snimku se vidi savršeno, a naročito dobro
se vidi sa kamere koja je iskosa snimila dogadjaj. Jedini je problem
što su na TV-u taj ugao pustili samo jednom... Pitam se zašto ;>
fudbal.2805lexus,
Ja zaboravih...
Što se tiče fantastičnog Srbina koji je zaustavio Ronalda ;)
Dotičnom je zadatak bio prilično olakšan, budući da je Ronaldo
povredio mišić na butini, što se moglo primetiti i po elastičnom
zavoju koji je imao na tom mestu. Ronaldo takodje nije ni trenirao
dan pred utakmicu, tj. pojavio se na Zvezdinom stadionu, ali nije
izlazio iz trenerke, malo je trčkarao i to je sve... Takodje
se na utakmici videlo da je dotičnog mrzelo i da potrči...
Šteta samo što Ronaldo nije igrao punom snagom, utakmica bi bila
mnogo lepša... Ali, za Zvezdu je dovoljan i Djovani ;)
fudbal.2806lexus,
-> #2802, schef=> Samo mi reci jednu stvar: Koliko je puta dobacio loptu nekome?
E, nemoj tako, i on i Vanić su jedno 17 puta dobacili loptu
odbrambenim igračima Barselone...