fudbal.409lexus,
-> #394, dizel=> Ali,da je nespretni Jovicic(najlepsi i najblazi epitet koji sam
=> mogao da smislim) uspeo iz nekoliko stopostotnih sansi da savlada
=> Kralja,ne
Dve su ti nekoliko :)))))))))))))))
Stvarno si pravi cigan :)))))))))))))))
Naročito je bila dobra ona prva, iz kilometarskog ofsajda, a
i Miloje je lepo skinuo loptu Vukićeviću u 21. minutu ;)))))
fudbal.410ilazarevic,
-> #366, dizel> Ako to bude neko,onda ce to biti Mijatovic ili Curcchic...
> Zaista su se istakli svojom fantasticnom partijom protiv Farskih
> ostrva.
Ma, važno je da je Đorović stub naše odbrane... ;)
fudbal.411ilazarevic,
-> #370, dizel> Sto se tice Mijatovica i Curcica,obojica su bili losi,narocito u
> drugom delu.
Nisu bolje ni mogli, s obzirom na to kakvu je formaciju Sani napravio.
fudbal.412ilazarevic,
-> #368, dizel> sa distance i samo je sreca spasila golmana Farskih Ostrva
> da on ne da koji gol).
Pre će biti da Farani imaju solidnog golmana.
> Ipak mislim da ovo nije prava slika nase reprezentacije i da cemo
> u novembru prisustvovati "gazenju" Slovacke u Beogradu(valjda pred
> 65000 ljudi,jer se planira postavljanje sedista na sever i jug
> Marakane.)
Teško da će gaženja biti, ako Santrač nastavi sa svojim eksperimentima.
Fudbal se igra već sto godina, sad je on našao da izmišlja nešto...
fudbal.413stefan,
-> #391, junior> primanja trećeg gola, Kocić je istrčao na rub šesnesterca, uspešno izbio
> loptu protivničkog napadača, ali onda je nastao problem. Dok je odbrana
> Vojvodine prihvatila loptu, i iznosila ju napolje, Kocić je to izgleda,
> mirno posmatrao leškareći se na travi. U tom trenutku, centarfor
> Radničkog je ukrao loptu, i plasirao ju u potpuno nezaštićenu mrežu Voše
Stvarno je to bio nekako smešan gol :) Pored Kocića koji kao da se nije
nalazio na terenu tih par sekundi zadivljuje i indolencija onog
odbrambenog igrača koji je iznosio loptu - mulja nešto tu oko šesnaesterca
dok mu protivnički igrač nije prišao, onda ne ispucava loptu nego i dalje
mulja... Mnogo smušene te Lale bre ;)
fudbal.414stefan,
-> #397, dizel> centarfora(koji ja mislim da nikada nece ovakav gol ponovo dati) je bio
> sjajan tako da nijedan odbrambeni igrac nije mogao tad da intervenise.
Ček, ako nijedan odmbrambeni igrač nije mogao tada da interveniše i ako
je to bio jedan sjajan šut kako je onda Kocić kriv za gol? :)
fudbal.415stefan,
-> #401, dizel> Jel si ti pio nesto il si svako jutro tako blesav?
> Obrati se treneru Sampdorije,da cujem sta ce ti reci!
To što on igra u Sampdoriji mu nikako ne obezbeđuje i sigurnu ulaznicu
za reprezentaciju. Bar ne bi smelo.
fudbal.416stefan,
-> #403, dizel> Ja se samo nadam da ce se izmeniti,jer nam mnogo znaci u reprezentaciji!
Ma bilo bi lepo, ali mi se čini da je što se toga tiče poprilično mrka
kapa. Ne može se on čekati godinu dana da reši enigmu u svojoj glavi.
fudbal.417madamov,
-> #389, nenad
> on je iz Borova ako se ne varam
Borova Sela, mesta pored Borova.
fudbal.418giovanni,
-> #368, dizelĘ? Ne znam sta imas protiv Djorovica koji je odigrao sasvim solidno,
Ę? za razliku od Kocica,Curchica,Brnovica,Pantica,Mijatovica,...
Protiv Đorovića imam to što je krš od igrača. Nije ni jednu loptu
presekao, u vazdušnim duelima je samo jednom bio uspešniji od protivnika
i to negde u 90. minutu. Ono što mi se sviđa kod njega je što igra
u Zvezdi. :)) Ako je Đorović odigrao solidno, onda su onih pet igrača
koje si pomenuo odigrali utakmicu života.
Ostalo neću da komentarišem. Jedino mogu da ti kažem: blago tebi kad si
toliki optimista glede susreta sa Slovacima. Ja smatram da za takav
optimizam nemamo razloga.
fudbal.419giovanni,
-> #394, dizelĘ? da smislim) uspeo iz nekoliko stopostotnih sansi da savlada Kralja,ne
Ę? bi bilo nimalo lako Partizanu do kraja (gostovanje u Nisu,domacin
Ę? Vojvodini)...
Ę? Ovako,ostaje Zvezdi da osvoji Kup,...
Kojih nekoliko? Ona šansa kad je izbio sam pred Kralja vam je jedina
šansa na celoj utakmici. Jedino još što je bilo opasno je šut koji je
izveo ne znam ko ;) iskosa sa desne (gledan sa juga) strane kada je
lopta prošla desetak cm od stative.
Što se tiče kupa, prvo treba da pređete centar i pokušate da date koji
gol pa da se nadate uzimanju kupa.
fudbal.420schef,
-> #406, lexus=- igrač, nije, sigurno je jedan od najboljih u svetu, ali
=- njega, očigledno, mrzi da igra!!! To jedan reprezentativac
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ipak, ne smemo zaboraviti da je on Crnogorac, a to mu je, priznaćete,
olakšavajuća okolnost. :>
Srleř
fudbal.421junior,
-> #377, kum.djole> I to je sve što je imao, i uradio. Raspucavao se. Kao protiv
> Rumunije. Videćemo da li će se raspucavati i protiv Ajaksa.. ;)
Daj kume. Kad ga da sa dvaes' metara, onda je Bog. Ako promaši
onda se ispucava. Igrao je baš onako, kako se i očekivalo od njega.
Ako bude takav i protiv Španaca, samo za nijansu precizniji, nema
čega da se bojimo.
fudbal.422junior,
-> #386, stefan> iz tima. Ne radi se više ni o samokontroli, on jednostavno
> ispizdi kako izađe na teren ;)
Šta ćeš ... Adrijana mu nije dala sinoć :)
fudbal.423kum.djole,
-> #381, lexus>> Iskreno rečeno, taktika je bila 1-5-2-2, a onaj_čije_ime_zaboravih
>> je trebao da bude cela odbrana...
Dobro, ali uporedo s 'njim' ;) igrao je i Brnović pozadi,
nekakvog centarhalfa.. toliko je davio loptu da mi uopšte nije
bilo jasno kako se i kuda taj srednji red kreće kad ne dobija
nijednu loptu na vreme.. :))
fudbal.424kum.djole,
-> #395, dizel>> Za Santraca moram da ponovim da je kreten,
>> ali sta imas protiv Djorovica?
Ne mogu svake godine da objašnjavam Sezamovcima.. ;)
Đorović uopšte ne zaslužuje da igra u reprezentaciji, on je i
pozvan na turneju po Južnoj Americi zato što nismo mogli da biramo
kvalitetnog levog beka, a selektor ga je ubacio iz ćefa..
Ispostavilo se da je on kod njega i ostao, ali ne zato što je pokazao
bogznakakvu igru i borbenost.. već zato što mu se uvukao u dupe.
Uopšte, mesto levog beka je u našoj selekciji - najosetljivije.
Bez Vujačića, umesto Đorovića.. izbor je sužen, ali mogao bi se
naći neki igrač - Saveljić, a možda i Šaula..
fudbal.425kum.djole,
-> #391, junior>> Stvarno nedopustivo ponašanje reprezentativnog golmana. ;(
Ren - Nant 2:2
Najbolji igrač utakmice: Goran Pandurović.
fudbal.426kum.djole,
-> #397, dizel>> Za taj gol je kriv Santrac,a ne Djorovic.
Naravno da je kriv Santrač. On je stavio Đorovića u tim. ;)
>> To je bila dobra kontra Farskih Ostrva,omogucena najofanzivnijom
>> taktikom svih vremena,a i volej njihovog centarfora(koji ja mislim
>> da nikada nece ovakav gol ponovo dati) je bio sjajan tako da nijedan
>> odbrambeni igrac nije mogao tad da intervenise. Verovatno i niko nije
>> ocekivao direktan sut,jer ipak je bilo logicnije da prvo primi loptu,
>> pa sutne ili centrira...
Pričaš k'o da je taj igrač pao s Marsa i počeo da igra fudbal. ;)
Farska ostrva imaju svoje nacionalno prvenstvo, nekoliko igrača
igra u šampionatu Danske, moguće baš taj ;) već pet godina
nastupaju u kvalifikacionim i prijateljskim mečevima i nemoguće
je da nisu napredovali, neprihvatljivo je dodeliti im toliko
epiteta, jer oni znaju da igraju fudbal.
Možda ne kao ostali, ali znaju.
Pogledaj samo Knudsena. Kvalitetniji je od mnogih naših
prvoligaških golmana.. odbranio je tri puta više golova..
Kvalitet je kvalitet.
fudbal.427kum.djole,
-> #398, dizel>> Pa ko ti je onda npr.zamena za Savicevica?
Savićević je univerzalan igrač.
Postoji par igrača koji mogu izvesti nešto što Dejan ume,
ali generalno, još nijedan koji u potpunosti može da ga zameni.
Međutim, videlo se u par proteklih utakmica, kad Savićević nije
igrao, da ne manjka kvalitetnih driblinga i poteza u napadu.
Ako bih mogao da biram, na toj poziciji igrali bi Ćurčić ili Ćirić.
U principu, najbolje bi ga 'zamenio' Mijat.
Na njegovo mesto stao bi klasičan krilni napadač, i to je to.
Uopšte nije nenormalno promeniti taktiku za mesto-dva, ukoliko
neki standardni reprezentativac ne može da nastupi, ali treba
imati u vidu da tim kao celina u svakom pogledu mora da igra
podjednako dobro kao da najjači sastav.
fudbal.428kum.djole,
-> #404, dizel>> Jako lep gol Pantica,a Mijatovic ponovo dokazao da je ubedljivo
>> najbolji igrac Valensije.
... ;)
Španije..! :)
..a uskoro i Evrope. ;)
fudbal.429pifat,
Hajduk je juče u Splitu pobedio Dinama sa 3:2. Varteks je iskoristio
priliku i pobedom nad Osijekom od 1:0 preuzeo vođstvo na tabeli. Sada
Varteks ima 21 bod, a Hajduk i Dinamo po 20, Osijek ima 15, Zagreb 5,
a Hrvatski dragovoljac samo 4 boda (tzv. "liga za prvaka"). Dinamo i dalje ima
najveće izglede da bude prvak, jer u preostala dva kola u Maksimiru
očekuje Zagreb i Hrvatskog dragovoljca, a Varteks ide u goste Hajduku
i kod kuće igra sa Zagrebom. Ne znam sa kime Hajduk još igra sem sa
Varteksom, ali verovatno ni oni nisu bez ambicija.
fudbal.430junior,
-> #418, giovanni> Protiv Đorovića imam to što je krš od igrača.
Kaži to Blekburnu, koji ga kupuje .. ;)
U principu, Đorović je strvina, koji nije neki tehničar, koji ne ume
posebno da dribla, ali čovek se stvarno bori, izgara na terenu. Ako
ništa drugo, treba mu odati priznanje za trud. Uostalom, činjenica je
da u prvenstvu on i Mirković, trenutno čine najbolji bekovski par u
zemlji. Ni Saveljić, ni Bolić nisu im dorasli ... Zato, po meni, kad
bi njih dvojica igrali štopere u reprezentaciji, Kocić bi mogao mirno
da leškari (kao protiv Radničkog) i uživa ... Centarhalf - Vujačić,
kad se oporavi, naravno ...
P.S. Ekvivalent Đorovića u košarci je Mileta Lisica, popularno nazvan
"borac pod koševima" :) Setite se samo, koliko je muka zadao prošle godine
Partizanovim centrima, koji, ruku na srce, su 3x jači, kvalitetniji i
fizički spremniji od njega.
fudbal.431junior,
Komentar na derbi?
Miloje = desetka.
fudbal.432basrak,
-> #412, ilazarevic> Teško da će gaženja biti, ako Santrač nastavi sa svojim
> eksperimentima. Fudbal se igra već sto godina, sad je on našao
> da izmišlja nešto...
U nezvaničnom razgovoru, Ljupko je upotrebio malo grublje reči od Bjekovića, a
glede iskazanih Santračevih sposobnosti ;)
fudbal.433kum.djole,
-> #421, junior>> Daj kume. Kad ga da sa dvaes' metara, onda je Bog.
Ne sećam se da sam to rekao. Pointer..?
>> Ako promaši onda se ispucava.
Naravno da se ispucava.
Nekoliko puta i protiv Rumuna i protiv Farana šutirao je 'nerezonski'.
Od tih par šuteva samo je jedan bio na mestu. Hoću da kažem da njemu
nije mnogo važno da li će pogoditi ili ne, jer ni utakmice nisu bile
takvog karaktera da se po svaku cenu mora pobediti i uterati lopta u
gol (inače, ode glava ;).. U kalču je situacija potpuno drugačija,
on nema toliku slobodu i nije blesav da 'troši' lopte na ispucavanje
ako ima i boljih rešenja i bolje postavljenih fudbalera.
>> Igrao je baš onako, kako se i očekivalo od njega.
Ne znam ja šta ste ti i Santrač očekivali od njega.. ali on je već
poodavno dig'o nos i ne zalaže se maksimalno za ovu selekciju..
Ne trči, solira, davi, ne uklizava, kratko - beži od povrede.
Ni J od onog Jugovića koji je na mala vrata ulazio kod Osima i Petrovića.
Tragedija je što to niko ne primećuje i što su mnogi igrači preuzeli
odlučivanje kako će igrati i koliko će energije uneti u neki meč.
Opasno je kad se naviknu na slabe rivale i revijalne utakmice
pa u*eru baš onu u kojoj treba uložiti taj maksimum.
>> Ako bude takav i protiv Španaca, samo za nijansu precizniji,
>> nema čega da se bojimo.
Ma nije valjda da ćemo Špance dobiti 'šutevima sa distance' ?
fudbal.434kum.djole,
-> #430, junior>> Kaži to Blekburnu, koji ga kupuje .. ;)
A da nije QPR.. budući drugoligaš ?
Uostalom nije bitno. Ko god da ga kupi učiniće jednu medveđu uslugu
našem fudbalu i našoj reprezentaciji, jer taj som će odlaskom ovog
kvazi-selektora (ja se nadam već krajem ove godine) zauvek napustiti
reprezentaciju.. a onda idemo u pivaru da se upijemo ko stoke %)
i proslavimo ubijanje dve muve jednim udarcem. ;)
>> U principu, Đorović je strvina, koji nije neki tehničar, koji ne ume
>> posebno da dribla, ali čovek se stvarno bori, izgara na terenu.
Nije neki tehničar, ne ume posebno da dribla, ali on se bori
i zato igra za REPREZENTACIJU ??? Uh ! Pa šta to znači, majku mu ?
Ajd' što igra za Zvezdu, neka se bori koliko hoće, ali nije
valjda zbog borbenosti NEZAMENLJIVI REPREZENTATIVAC ?
Za borbenost se u fudbalu dobija samo prelazna ocena.
Kad, vidi, Đorović dobio dres reprezentacije. I traku je omirisao.
A nema tehniku. I nije dribler. A levi bek. Najbolji u zemlji.
Kako to ?
>> Ako ništa drugo, treba mu odati priznanje za trud.
Treba mu odati priznanje za najogavnijeg prvoligaškog fudbalera koji
je u istoriji jugoslovenskog fudbala najlakše postao reprezentativac.
>> Uostalom, činjenica je da u prvenstvu on i Mirković,
>> trenutno čine najbolji bekovski par u zemlji.
Kakva je i čija je to činjenica ?
To je samo tvoje mišljenje. Delimično i Santračevo.. ;(
Mirković sigurno zaslužuje standardn o mesto u timu, ako ništa drugo,
treba mu odati priznanje za borbenost ;).., tehniku i izuzetnu
sposobnost markiranja protivnika.
Da li ovo moram argumentovati ? Prvo je nesporno, drugo, Mirković je
majstor malog fudbala i izuzetno kontroliše loptu, a sposobnost
markiranja..pa, najsvežiji dokaz je ono pre neki dan.
>> Ni Saveljić, ni Bolić nisu im dorasli ... Zato, po meni, kad
E bre.. zvezdaši, koji ste vi klubaši, to nije normalno.
Reci ti meni, iskreno i bez uvijanja.. da je Đorović kojim slučajem,
pu-pu, daleko bilo ;) Partizanovac, bi li ti isto ovako ocenjivao
svog pulena.. ? Očito Bolić i Saveljić nemaju pojma, jer su iz
Partizana. To što su obojica vešti defanzivci, što se često
upisuju u strelce i što odlično obavljaju postavljene zadatke,
nije ništa prema borbenom Đoroviću.. zvezdašu. ;)
Zar ne možeš da se okaneš toga kada se govori o reprezentaciji ?
>> bi njih dvojica igrali štopere u reprezentaciji, Kocić bi mogao mirno
>> da leškari (kao protiv Radničkog) i uživa ... Centarhalf - Vujačić,
>> kad se oporavi, naravno ...
Kakvi štoperi ? KOJI štoperi ?
Bekovski par - pa štoperi ?
Vujačić - centarhalf ? Kad se to desilo ?
Ma slušaj.
Treba staviti formaciju 1-10 i da vidiš što će da bude igra!
Đorović nam je dosta u odbrani, može da se ubaci u sredinu i u
napad jer igrač njegovih kvaliteta, spretnosti, brzine i borbenog
duha sve može da postigne. A uz to je i ofanzivni bek.
A ima i brata! Pa kad se on umori, iako je to nemoguće, može da
ga zameni njegov bata pa da opet imamo ĐOROVIĆA ! Ma nepobedivi smo.
Onda nam ni Kocić ne treba. Ni Miloje.
Šta će nam golman uopšte, kad mi imamo ĐOROVIĆA..?
fudbal.435kum.djole,
-> #431, junior>> Komentar na derbi?
>> Miloje = desetka.
Znači, napad Partizana = jedanaestica ? ;)
fudbal.438lexus,
-> #430, junior=> Kaži to Blekburnu, koji ga kupuje .. ;)
I Šefild je kupio Stefanovića i Kovačevića, pa zajedno
nisu odigrali 10 utakmica ;>>>
fudbal.439lexus,
-> #431, junior=> Miloje = desetka.
Kralj = desetka ;)
fudbal.440dizel,
-> #405, lexus> Glupog Darka moras da pogodis u celo da bi postigao gol, a kada
> ga dobro cuvaju ne moze ni to (sta mu je Saveljic radio).
> Drugo, Savo igra u ekipi sa Dwight Yorkom i njih dvojica dele
> golove, takode, Savo se cesto vraca do centra, vodi napade, za
> razliku od Kovacevica koji to _ne ume_!
Darko se vraca i u odbranu i ume i klizecim startom da uzme loptu,sto se
ne bi moglo reci za tvog Savu...A Sava vodi napad onda na sjajan nacin...
krene sa centra,pridje mu neki igrac i onda ovaj sutne,jer ne moze ni da
prodje,ni da doda,...
Obicno lopta ide daleko pored gola,izuzetak je njegov gol u finalu (mislim
FA)
kupa,...
fudbal.441dizel,
-> #407, lexus> nikada nece ovakav gol => ponovo dati) je bio sjajan tako da
> nijedan odbrambeni igrac nije => mogao tad da intervenise.
>
> Znaci, volej je bio sjajan, a Kocic je kriv sto je primio gol
Kocic je kriv sto se nije ni mrdnuo.Trebalo ja bar da se pomeri,pa ako i
ne odbrani,nikom nista...Ovako nije ni pokusao.A volej jeste bio sjajan,ali
jer je bio iz teske pozicije,i bio je precizan,ali nije bio mnogo jak...
> mora da igra odbranu i u takvim uslovima, a ne da gleda kako
> tehnicki savrseno potkovani Farani prave duple pasove, sutiraju
> i slicno ;>>>>
Mislim da im je to bila jedina smisljena akcija,pa su se nasi verovatno
iznenadili.
fudbal.442dizel,
-> #414, stefan>
> Cek, ako nijedan odmbrambeni igrac nije mogao tada da
> intervenise i ako je to bio jedan sjajan sut kako je onda Kocic
> kriv za gol? :)
Odbrambeni igraci nisu ocekivali sut,pa nisu ni pozurili da startuju.
Za golmana se ne moze reci da on nije ocekivao sut,jer on uvek mora da bude
na oprezu(to je njegova jedina uloga - da brani),osim kada je neka
brza kontra,pa mora da izleti i zaustavi napad,sto ovaj put nije bio slucaj.
Odbrambeni igrac ne mora da zastiti golmana svaki put(jer ukoliko ne ocekuje
sut,tj.proceni da je situacija za sut losa,bolje je da ostane na svom
mestu).
Ovaj put je bila takva situacija,tako da je velika sreca za Farane da su
postigli gol iz onakve sanse.
fudbal.443dizel,
-> #406, lexus>
> Prvi gol je dao gol?!?!?! interesantna recenica ;)
Izvini,molim te,da li si nekad cuo za lapsus?
> => Kada je Sava,centarfor,dao takav gol?
>
> Dao je Savo i lepse golove, nemoj ti da se brines za njega,
> poenta je u tome sto se Dejo nije trudio previse, naprotiv!
> Uzgred, Savo_centarfor mu je namestio prvi gol, a Piksi drugi.
> Ja ne kazem da je Dejo los igrac, nije, sigurno je jedan od
> najboljih u svetu, ali njega, ocigledno, mrzi da igra!!! To
> jedan reprezentativac sebi ne sme dozvoliti!
>
Za onaj drugi gol Dejo nije morao da se pomuci,jer je asistencija bila
odlicna!Ponekad je asistencija bitnija od samog suta na gol,ali kod prvog
gola,Deji je bilo veoma tesko da postigne gol.Ovaj centar sut Save se moze
nazvati asistencijom,ali to nije ona "prava" asistencija,posle koje uvek
pada gol...
>
> Mijat je prvo mislio da ukliza, pa da sutne loptu i na kraju
> nije ni stigao do nje, ali _nije_promasio_gol_ sa pola metra :)
Jos gore,promasio je loptu :>>>>
fudbal.444dizel,
-> #408, lexus> Slusaj, on mozda i jeste potreban Sampdoriji, ali nije
> nasoj reprezentaciji!!!
> Dzabe se gura u vezni red, gde ionako imamo previse igraca,
> ne moze da igra u napadu, a odbrana nam je sjajna i bez
> njega!
Odbrana se do sada bas istakla.....:>>>
>
> Inace, mislim da i Piksi nema sta da trazi u ovoj
> reprezentaciji, on moze da igra sjajno protiv prosecnih
> reprezentacija, ali ne verujem da odlicne igre moze da pruzi i
> protiv jacih svetskih reprezentacija.
>
:)))))))))))))))))))))))))
> Po mom misljenju od nekadasnjih zvezdinih igraca mogu da igraju
> samo Savicevic i Jugovic!!!
>
> Uostalom, evo vam i moj sastav:
> 1. Pandurovic 12. Kocic
> 2. Mirkovic 13. Brnovic
> 3. Komljenovic 14. Mihajlovic
> 4. Jokanovic 15. Stojkovic
> 5. Dukic 16. Drobnjak
> 6. Vujacic 17. Saveljic
> 7. Jugovic 18. Nad
> 8. Pantic 19. Ciric
> 9. Milosevic 20. Krupnikovic
> 10. Savicevic 21. Kovacevic
> 11. Mijatovic 22. Milojevic
>
>
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nista realnije nisi mogao da smislis?
fudbal.445dizel,
-> #409, lexus>
> Dve su ti nekoliko :)))))))))))))))
> Stvarno si pravi cigan :)))))))))))))))
> Narocito je bila dobra ona prva, iz kilometarskog ofsajda, a
> i Miloje je lepo skinuo loptu Vukicevicu u 21. minutu ;)))))
Videlo se lepo na TV-u da nije bilo ofsajda,...
A i onaj pasivan ofsajd,koji je sudija dosudio se ne sudi odavno po pravilima
Fife.Ali,nema veze.
fudbal.446dizel,
-> #418, giovanni> svida kod njega je sto igra u Zvezdi. :)) Ako je Dorovic
> odigrao solidno, onda su onih pet igraca koje si pomenuo
> odigrali utakmicu zivota. Ostalo necu da komentarisem. Jedino
> mogu da ti kazem: blago tebi kad si toliki optimista glede
> susreta sa Slovacima. Ja smatram da za takav optimizam nemamo
> razloga.
Pa sigurno nemamo razloga za pesimizam.Imamo sjajne igrace,mnogo bolje
od Slovaka...
Sad,mozda nam je trener neverovatno glup,ali otkud znas da nije
i trener Slovacke...
:))))
fudbal.447lexus,
-> #440, dizel=> Darko se vraca i u odbranu i ume i klizecim startom da uzme
Jeste, dva puta u karijeri ;)
=> loptu,sto se ne bi moglo reci za tvog Savu...A Sava vodi napad onda
=> na sjajan nacin... krene sa centra,pridje mu neki igrac i onda ovaj
=> sutne,jer ne moze ni da prodje,ni da doda,...
Ma da, Savo je namestio pola Yorkovih golova, čisto da znaš.
fudbal.448lexus,
-> #443, dizel=> Jos gore,promasio je loptu :>>>>
Nije ni pokušao da je šutne! Zakasnio je!
fudbal.449lexus,
-> #441, dizel=> Kocic je kriv sto se nije ni mrdnuo.Trebalo ja bar da se pomeri,pa
=> ako i
Pa kao Miloje, da se baci u pogrešnu stranu ;)))
fudbal.450lexus,
-> #444, dizel=> Odbrana se do sada bas istakla.....:>>>
Mislim na pravu odbranu, a ne na Đorović-Brnović odbranu :)
=> :)))))))))))))))))))))))))
Samo se ti smej, ali Španci nisu Japanci :)
=> Nista realnije nisi mogao da smislis?
Dok je Sani selektor, ovo je SF, ali jednog dana...
Uostalom, nisam primeto da se neko bunio na sastav osim tebe ;)
Ti bi verovatno stavio:
1. Milojević, 2. Stefanović, 3. Đorović, 4. Mihajlović, 5. Sakić,
6. Maslovar, 7. Jugović, 8. Savićević, 9. Kovačević, 10. Stojković,
11. Drobnjak. :))))
fudbal.451lexus,
-> #445, dizel=> Videlo se lepo na TV-u da nije bilo ofsajda,...
Na kom TV-u?
Televizija Crvena zvezda???
;))))))
fudbal.452kum.djole,
-> #440, dizel>> Darko se vraca i u odbranu i ume i klizecim startom da uzme loptu,sto se
>> ne bi moglo reci za tvog Savu...
TVOJ Darko.. NJEGOV Sava... Dokle, pobogu ?
Ovo sve više liči na navijačko sr...., a sasvim se lepo vidi da vi,
okoreli navijači, prosto ne možete da se izdignete iznad tog zagorelog
klubaškog prepucavanja.. Šta ume jedan a šta ne ume drugi fudbaler je
sasvim relativna stvar, može se filozofirati do sutra.
Postoje fudbaleri i jednog i drugog tima koji definitivno ili još uvek
ne zaslužuju dres reprezentacije, kao što postoje oni koji ga zasigurno
mogu poneti. Po mom mišljenju to su Đorović, Adžić, Ognjenović, Đurić,
Stefanović, Brnović.. odnosno, s druge strane, Živković, Krupniković,
Ćirić, Drulović, Drobnjak, Lemajić.
>> A Sava vodi napad onda na sjajan nacin...
>> krene sa centra,pridje mu neki igrac i onda ovaj sutne,
>> jer ne moze ni da prodje,ni da doda,...
Da li ti uopšte gledaš njegovu igru..?
On ume sasvim solidno da dribla i centrira, i to je dokazao i u
Partizanu i u Engleskoj. Kao što Drobnjak ume da daje golove
i ovde i napolju. To je fudbaler.. i čista matematika. ;)
>> Obicno lopta ide daleko pored gola,izuzetak je njegov gol
>> u finalu (mislim FA) kupa,...
Pre svega, glupo je porediti Kovačevića i Miloševića.
Kovačević je veća čekalica, daje golove iz šesnaesterca sa pet
metara, izvlači se na centaršut.. dok Sava deluje i kroz sredinu
i sa krila, što mu uostalom zbog te dodatne sposobnosti i daje
standardno mesto u Aston Vili i državnoj reprezentaciji.
Ako naleti neko bolji od Save, bez daljnjeg mora da zaigra umesto
njega. Ja međutim, takvog ne vidim, i to već par godina..
Otkako se YU raspala Milošević je jedini igrač koji na tom mestu
i u toj ulozi može da igra, pod uslovom da zaista uloži maksimum.
Naravno, netko bješe Vujoviću Zlatko.. ;))
fudbal.453kum.djole,
-> #443, dizel>> Ovaj centar sut Save se moze nazvati asistencijom,ali to nije ona
>> "prava" asistencija,
Jok, to je "neprava" asistencija. ;)
>> posle koje uvek pada gol...
Klasičan engleski gol. Dobro, skoro klasičan. ;)
Razlika između tog centaršuta i Mijatovićevog prema Pojatosu je
u tome što je Savo centrirao u sredinu 'na slepo' nadajući se da
će neko zahvatiti loptu, a Mijatović gađao Pojatosa u glavu.
Tako je bilo i protiv Koreje..
Generalno gledano, Kovačević je u odnosu na Miloševića, pola igrača.
fudbal.454kum.djole,
-> #441, dizel>> Kocic je kriv sto se nije ni mrdnuo.Trebalo ja bar da se pomeri,
>> pa ako i ne odbrani,nikom nista...Ovako nije ni pokusao.
Nije pokušao jer je bio markiran. Nije ni video loptu.
Ni njemu verovatno nije bilo ni na kraj pameti da bi taj igrač
mogao da raspali volej, i eto, prevario se.
Sada, posle fušerskih golova u Nišu, može da se oprosti od
dresa sa brojem 1.. Zvezda ima lakši raspored do kraja prvenstva,
nekoliko dobrih odbrana Milojevića u finalu Kupa postaviće ga ponovo
na gol reprezentacije.. što je opet, čista matematika. ;)
fudbal.455kum.djole,
-> #442, dizel>> Odbrambeni igraci nisu ocekivali sut,pa nisu ni pozurili da startuju.
Tako će i protiv Španije.. di bRe može Kaminero odavde.. cap! ;)
>> Ovaj put je bila takva situacija,tako da je velika sreca za Farane
>> da su postigli gol iz onakve sanse.
Nije mi jasno zašto se toliko fataš za taj jedan gol. :)
Greška odbrane, markiran golman, vešt udarac, gol, tačka.
Ponavljam, oni su Rusima dali dva, a mi jedan.
To, naravno, ne znači ništa, ali podatak je zanimljiv.. :)
fudbal.456kum.djole,
-> #438, lexus>> I Šefild je kupio Stefanovića i Kovačevića, pa zajedno
>> nisu odigrali 10 utakmica ;>>>
Dadoše silne pare.. ;)
Za Đorovića bi trebalo uvesti posebnu klauzulu u ugovor, čisto
radi sigurnosti.. "ne odgovaramo za kvalitet robe, kao što je i ne
primamo nazad u slučaju škarta. Naknadu ne primamo ispod sume..." ;)
fudbal.457kum.djole,
-> #450, lexus>> Dok je Sani selektor, ovo je SF, ali jednog dana...
Nije mi samo jasno ko je u prvom sastavu levi bek.. ?
fudbal.458junior,
-> #425, kum.djole> Ren - Nant 2:2
> Najbolji igrač utakmice: Goran Pandurović.
Govorio sam o reprezentativnom golmanu ;>
P.S. Ako si video golove koje je primio, teško bi se složio
sa tom konstatacijom ;(
fudbal.459junior,
-> #435, kum.djole> Znači, napad Partizana = jedanaestica ? ;)
Što jest, zaslužili ste veliko priznanje. Imali ste fine akcije,
odlične šuteve Čakija ;), da nije Miloju bio dan, bilo bi 3:1, kao
što sam prognozirao ;))
fudbal.460junior,
-> #434, kum.djole> Očito Bolić i Saveljić nemaju pojma, jer su iz Partizana.
> To što su obojica vešti defanzivci, što se često upisuju
> u strelce i što odlično obavljaju postavljene zadatke,
> nije ništa prema borbenom Đoroviću.. zvezdašu. ;)
Prvo, ne mogu da kažem, da na moje mišljenje ne utiče ko je iz kog kluba,
ali pre nego što nešto napišem ovde, razmislim (da, neki i to rade ;) i svakako
ne bih stavljao takva mišljenja da ostanu zabeležena za buduće generacije, da
možeš da mi ih poturaš pod nos, tipa ... vidi šta si pisao i bla, bla, bla ..
da to stvarno ne mislim. Ako i bacim neku opasku na Partizan, moram, jebi*a,
Zvezdaš sam ... prija mi ;) Ali u ozbiljnijoj raspravi mi ne pada na pamet da
to koristim, osim da razbijem neku monotoniju teksta i sl.
Drugo, bez obzira ko je u Partizanu, dao bih sve da u Zvezdi igraju
Mirković umesto Marinovića, Nađ umesto Adžića, Ćirić umesto Krupnikovića, i još
mnogi umesto "zvezdinih poletaraca"... Kvalitet je kvalitet, bez obzira odakle
je, ko mu je ćale, u kom timu igra...
Treće. Priznajem da su Bolić i Saveljić talentovani, da su pokazali da
imaju potencijala, odigrali su čitavu sezonu odlično. Čak bih za "Most Improved
Playera" ove sezone imenovao Bolića. Ali treba ipak malo više da se zasluži
status reprezentativca. Đorović, s druge strane, igrao je prošle sezone
odlično. Zvezdina odbrana je bila među najboljima, ako ne najbolja u ligi.
Znao je i on da zatrese mrežu, par puta, ili šutevima iz daljine ugrozi golmana
(pogotovo kad Mitko natrči na loptu ;). Ne sporim da imamo boljih odbrambenih
igrača u svetu, ali u našoj ligi .. teško. Trenutno, naravno.
Četvrto, Đorović se stvarno neviđeno trudi, bukvalno izgara na terenu.
Takvim zalaganjem, on i svoj nedostatak tehnike nadoknadi. Ako je neko gledao
utakmicu Jugoslavija:Novinari, znaće o čemu govorim. Ok, možda je sad malo
uobražen, prečesto igra u reprezentaciji, odvažio se .. trebalo bi i njega malo
spustiti na zemlju. Ali smatram, da mu reprezentativni status, niko od bekova
iz zemlje ne može da ugrozi. Opet trenutno, naravno. ;)
Peto. Možda ne bi bilo loše da Santrač razmisli o Petriću .. ne igra loše,
uopšte ne igra loše ;)
fudbal.461stefan,
-> #440, dizel> Darko se vraca i u odbranu i ume i klizecim startom da uzme loptu,sto se
> ne bi moglo reci za tvog Savu...
Pobogu, vidiš li ijednu drugu boju sem crvene i bele? :) Pogledaj neku
utakmicu Aston Vile i obrati pažnju na to da li se Milošević vraća i kliza.
fudbal.462stefan,
-> #445, dizel> A i onaj pasivan ofsajd,koji je sudija dosudio se ne sudi odavno po
> pravilima Fife.Ali,nema veze.
Ruku na srce, tačnije bi bilo reći da pasivan ofsajd ne mora da se svira.
A bio je i penal. Ali nema veze ;)
fudbal.463stefan,
-> #457, kum.djole> Nije mi samo jasno ko je u prvom sastavu levi bek.. ?
Pa naša one-man-pajser-brigada, Siniša (Barbika/Pils) Mihajlović ;) On
je po Santračevoj zamisli i bek i half i krilo ;)
fudbal.464kum.djole,
-> #341, kum.djole>> Uzgred, zanima li vas intervju Ivice Osima u Telegrafu (17.04).
>> Ako ima interesenata, prekucaću. :)
Eh, dok sam se ja smislio, ode mi taj Telegraf u nepoznatom pravcu.
Sve u svemu, probaću po sećanju.
Osim je za svoj prvi intervju u nekom srpskom listu izričito zatražio
da se ne priča o politici, što je i dogovoreno. Izrazio je žaljenje
za onim 'starim' vremenima, onom timu koji je harao u kvalifikacijama
za EP, ali naročito zbog raspada zemlje. Naslov teksta otprilike
glasi "Kakav bi to tim bio: Stojković, Prosinečki, Savićević, Boban,
Mijatović, Jugović, Šuker..". Popularni "Švabo" poželeo je da se vrati
u Sarajevo i ostane što dalje od politike, procenio i naš i hrvatski
državni tim kao veoma dobre selekcije približnog kvaliteta i prilično
se dvoumio oko titule najboljeg igrača Evrope - Savićević ili Mijatović.
Prati sva prvenstva na prostoru bivše YU i nada se nekoj novoj,
ujedinjenoj reprezentaciji Balkana, koja bi uz malo rada mogla dostići
vrh svetskog fudbala. Naravno, po Osimu, to je samo pusti san..
Najviše se zadržao kod dueta Antić - Pantić. Za njega je Pantić pravo
fudbalsko otkrovenje - još dok je Osim trenirao Željezničar, tražio je
od uprave da dovedu talentovanog napadača iz Malog Zvornika, ali ga je
Partizan preduhitrio. Nekako baš iste godine kada dolazi u Partizan,
Pantić ponovo beži Osimu kao slobodan igrač kome nije pružena šansa.
Trener neverovatnih kvaliteta koji ga je otkrio i afirmisao, Radomir
Antić, danas sa njim pravi čuda u španskom prvenstvu, i po Ivici Osimu,
to je takozvani 'recept uspeha' jednog tima, trenera i igrača.
Jugoslaviji želi uspeh u kvalifikacijama i ocenjuje tim kao snažan
ali još uvek nedovoljno uigran. Izrazio je uverenje da će se sve što
se na ovim prostorima dešavalo uskoro smiriti i ljudi će se ponovo
vratiti na stadione, željni fudbala i majstorskih poteza.
Kao potencijalnog naslednika Peđe Mijatovića i Deje Savićevića
pomenuo je 'Ćiru'. "Još dok sam ja bio u Partizanu taj mali je čuda
činio".. Osim je ostao isti, nije se promenio ni za dlaku.
fudbal.465budim,
-> #452, kum.djole(:) TVOJ Darko.. NJEGOV Sava... Dokle, pobogu ?
(:) Ovo sve više liči na navijačko sr...., a sasvim se lepo vidi da vi,
(:) okoreli navijači, prosto ne možete da se izdignete iznad tog zagorelog
(:) klubaškog prepucavanja.. Šta ume jedan a šta ne ume drugi fudbaler je
Eeeeeeee... Prosto je divno gledati one koji tvrde da su iznad sitnih i
prizemnih stvari... :>>> Pravo uživanje... Samo ti nastavi, pravo si veselje
za oči. Koliko vidim, ti se, bar po Susamu, izdaješ za nekoga ko prati sport.
Ako ti za sve ovo vreme nije jasno, da postoje navijači raznih klubova, koji se
pritom i ne ljube i ne pevaju himnu, ja ne mogu da ti pomognem...
Malo dalje u svojoj poruci, na malo finiji način pokazao si nam kako se navija,
za igrača koji ti se sviđa. Ono što si ti rekao za Darka u najmanju ruku nije
tačno. Redovno sam ga gledao dok nije otišao i mogu da ti kažem, slobodno, da
se on, za raliku od "tvog" Save, :) itekako vraćao nazad i pomagao odbrani...
Apsolutno se slažem da nemamo igrača tipa: Šuker ili Kodro, ali u nedostatku
takvih zašto bi igrali na ovaj način, a ne sa dva špica koji deluju malo više
u stranu a ne po centru...? Ima i takvih taktika... (Premier Manager III 4-4-2)
(:) Naravno, netko bješe Vujoviću Zlatko.. ;))
Desilo se... Ne ponovilo se... Sestre Vujović nikada nisam trpeo... kao ni
ostatl "Jarana sa Baščaršije"... FUJ!
poz,
budimir
p.s.
(:) mogu poneti. Po mom mišljenju to su Đorović, Adžić, Ognjenović, Đurić,
(:) Stefanović, Brnović.. odnosno, s druge strane, Živković, Krupniković,
Perica i Đorović su zaslužili mesto pre "tvog" Save...
fudbal.466budim,
-> #453, kum.djole(:) Generalno gledano, Kovačević je u odnosu na Miloševića, pola igrača.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Od Save stvarno treba biti gori, a to je jako teško... :>>>
Verovatno me je razmazila Zvezda ranije, kada sam gledao Pančeva, tako da mi
je Savo jako, ali jako, smešan kao lik. Btw. Hristov je mnogo bolji od njega,
bar koliko sam ja video.
Da ne zaboravim, Darko je sasvim drugačiji tip igrača od Sve, tako nešto si
i napisao u nekoj od ranijih poruka, zato i ne mogu da protumačim, šta ti bi
da praviš ovakve egzibicije po Susamu? :>
poz,
budimir
fudbal.467budim,
-> #449, lexus(:) Pa kao Miloje, da se baci u pogrešnu stranu ;)))
Jes' ti gled'o zadnji derbi? :>
poz,
budimir
fudbal.468budim,
-> #454, kum.djole(:) na gol reprezentacije.. što je opet, čista matematika. ;)
Jesi li ti matematičar ili fotograf? :>
Miloje je i zaslužio da bude golman reprezentacije.
poz,
budimir
fudbal.469budim,
-> #434, kum.djole(:) našem fudbalu i našoj reprezentaciji, jer taj som će odlaskom ovog
(:) kvazi-selektora (ja se nadam već krajem ove godine) zauvek napustiti
(:) reprezentaciju.. a onda idemo u pivaru da se upijemo ko stoke %)
(:) i proslavimo ubijanje dve muve jednim udarcem. ;)
(:) Nije neki tehničar, ne ume posebno da dribla, ali on se bori
(:) A nema tehniku. I nije dribler. A levi bek. Najbolji u zemlji.
(:) Kako to ?
(:) Treba mu odati priznanje za najogavnijeg prvoligaškog fudbalera koji
(:) je u istoriji jugoslovenskog fudbala najlakše postao reprezentativac.
(:) Mirković sigurno zaslužuje standardn o mesto u timu, ako ništa drugo,
(:) treba mu odati priznanje za borbenost ;).., tehniku i izuzetnu
(:) sposobnost markiranja protivnika.
(:) Da li ovo moram argumentovati ? Prvo je nesporno, drugo, Mirković je
(:) majstor malog fudbala i izuzetno kontroliše loptu, a sposobnost
(:) markiranja..pa, najsvežiji dokaz je ono pre neki dan.
(:) E bre.. zvezdaši, koji ste vi klubaši, to nije normalno.
Izvinjavam se na ovolikom citatu ali sam morao! :) Ovo je bilo jače od mene! :)
Pročitajte pažljivo ovo što sam markirao u poruci pa recite šta mislite! :)
Slušaj, Đorović je svoju tehniku pokazao nebrojeno puta, ja sam ga lično
gledao na mnogim utakmicama kako hrabro ulazi u duele ispred gola, čak i sa
nekoliko igrača. Napravio je puno riskantnih poteza, ali skoro nikada nije
kiksirao. Mesto je zaslužio pošteno. Ko je navijač vidi se u citatu iznad!
Aferim!
poz,
budimir
fudbal.470budim,
-> #456, kum.djole(:) radi sigurnosti.. "ne odgovaramo za kvalitet robe, kao što je i ne
(:) primamo nazad u slučaju škarta. Naknadu ne primamo ispod sume..." ;)
Jel to uvedeno i kada je Pandurović odlazio? :>>>>>
poz,
budimir
fudbal.471budim,
-> #451, lexus(:) Na kom TV-u?
(:) Televizija Crvena zvezda???
Sponzori šampiona... :(((((((
poz,
budimir
fudbal.472kum.djole,
-> #458, junior>> Govorio sam o reprezentativnom golmanu ;>
Pa i Pandur je reprezentativni golman.
Aktivan fudbaler, igra za solidan tim u prilično jakoj francuskoj ligi,
važi za najboljeg stranog golmana Francuske i među tri najbolja golmana
u celoj ligi - Lama, Bartez, Pandurović.
To što ga Strvantrač ne poziva ne znači da nije za reprezentaciju.
'El tako ? Tako 'e. ;)
>> P.S. Ako si video golove koje je primio, teško bi se složio
>> sa tom konstatacijom ;(
Video sam golove koje je primio. I ja sam izveo konstataciju.
Prvi je primio iz penala. Drugi mu je Pedros zabiberio u ćošak.
Zato je par puta odbranio neodbranjivo. Nešto pre kraja utakmice,
dok je odbrana Rena jurila jednog napadača Nanta, odbranio je
snažan šut - nogom. Dakle, nije u slaboj formi. Naprotiv.
No je eks Partizanovac..
fudbal.473kum.djole,
-> #460, junior>> Peto. Možda ne bi bilo loše da Santrač razmisli o Petriću ..
>> ne igra loše, uopšte ne igra loše ;)
Petrić je bio u kombinaciji za Farane.
Ali samo u kombinaciji. Kad su ga pitali zašto nije pozvan,
slegao je ramenima i izjavio da je to stvar selektora.
A zašto nije pozvan. Zato je što neprelazani centarhalf ;) Espanjola
iz Barselone, stameni libero Branko The Ugly Bananaman Brnović ;)
kod koga su Barezi i Blind pohađali javne časove centarhalfščenja ;)
..bio na raspolaganju našem selektoru.. ;)
fudbal.474kum.djole,
-> #462, stefan>> A bio je i penal. Ali nema veze ;)
Naravno da nema veze kad su mogli da izgube. ;)
Da je Zvezda bila bolja, skakali bi ko opareni mesec dana. ;)
fudbal.475kum.djole,
-> #459, junior>> Što jest, zaslužili ste veliko priznanje. Imali ste fine akcije,
ONI (napadači Partizana) a ne MI, simpatizeri Partizana. ;)
fudbal.476kum.djole,
-> #465, budim>> Pravo uživanje... Samo ti nastavi, pravo si veselje za oči.
Ih, ko mi kaže.. :))
>> Koliko vidim, ti se, bar po Susamu, izdaješ za nekoga ko prati sport.
>> Ako ti za sve ovo vreme nije jasno, da postoje navijači raznih klubova,
>> koji se pritom i ne ljube i ne pevaju himnu, ja ne mogu da ti pomognem
Nisam ja ni tražio pomoć, niti bih je tražio.
Tebi je očigledno potrebna lekarska pomoć, pošto ni posle godinu dana
akanja po sportskim temama i serviranja klasičnih navijačkih opaski
ne možeš da ukapiraš da pored "navijača raznih klubova" u sportu uopšte
postoji i nešto drugo, ama bilo šta drugo što nema veze sa navijanjem.
Može li to da stigne makar do tvog malog mozga..?
>> Malo dalje u svojoj poruci, na malo finiji način pokazao si
>> nam kako se navija, za igrača koji ti se sviđa.
Sviđa..? E svašta.
Ja uopšte nisam rekao da mi se njegov stil igre dopada.
Nisam rekao ni da mi se ne dopada. ;)
Sticajem okolnosti više sam pratio njegovu igru i uočio pojedine
kvalitete. I po mom mišljenju, apsolutno je ispred Kovačevića.
Rekao sam da ne postoji igrač koji može da ga zameni u toj ulozi.
Trenutno. Takav još nije zaigrao za reprezentaciju.
Znači > možda postoji, ali mu se ne pruža šansa.
>> Ono što si ti rekao za Darka u najmanju ruku nije tačno.
>> Redovno sam ga gledao dok nije otišao i mogu da ti kažem,
>> slobodno, da se on, za raliku od "tvog" Save, :) itekako
>> vraćao nazad i pomagao odbrani...
Nisam ni pomenuo "vraćanje nazad i pomaganje odbrani" od strane
Kovačevića.. šta je tebi ? Pročitaj malo bolje, kritike su iznesene
na račun njegove ofanzivne igre.
>> ali u nedostatku takvih zašto bi igrali na ovaj način,
>> a ne sa dva špica koji deluju malo više u stranu a ne po centru...?
Šta u stranu ?
Ko u stranu ?
Šta će ti gomila pakera ako igraš sa "dva špica u stranu" ?
Šta znači "dva špica u stranu" ? Šta je uopšte "špic u stranu" ?
Podrazumeva se da špic šparta ka onoj strani sa koje može da centrira
ili napravi dobar prodor. Klinsman, Birof, pa i Kovačević i Savo.
Taktika može da varira u zavisnosti od protivnika, ali generalno
gledano, igra bez (klasičnog) centarfora je blesavljenje.
Igra bez centarfora invalida je ok.
>> :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mnogo si neozbiljan. ;)
>> Da ne zaboravim, Darko je sasvim drugačiji tip igrača od Sve, tako
>> nešto si i napisao u nekoj od ranijih poruka, zato i ne mogu da
>> protumačim, šta ti bi da praviš ovakve egzibicije po Susamu? :>
Tebi su i prsti brži od pameti. Sve ti je brže od pameti.
Da ne bih izvlačio pointere, pogledaj lepo natenane sve poruke na koje
si odgovorio. Naćićeš i rečenicu da je "glupo upoređivati" ta dva
igrača. Ostajem pri tome da je Kovačević u špicu napada, pola Save.
>> Jesi li ti matematičar ili fotograf? :>
Šta te b... šta sam ja ?
>> Miloje je i zaslužio da bude golman reprezentacije.
Drugi ili treći, sigurno.
>> Slušaj, Đorović je svoju tehniku pokazao nebrojeno puta, ja sam ga
>> lično gledao na mnogim utakmicama kako hrabro ulazi u duele ispred
>> gola, čak i sa nekoliko igrača. Napravio je puno riskantnih poteza,
>> ali skoro nikada nije kiksirao. Mesto je zaslužio pošteno.
Bravo. Ima zavidnu tehniku, a argument je to što hrabro ulazi u duele.
Taj da može nosio bi i buzdovan u igri samo da bi bio borbeniji..
Probaj ti da mi odgovoriš na pitanje koje sam postavio Junioru,
ako uopšte možeš da svariš da _postoji_ neki Partizanov igrač. :))
>> Ko je navijač vidi se u citatu iznad! Aferim!
Eh, sad sam odjednom navijač, a do juče si mi pričao "ti nisi navijač".
Odluči se, majku mu..
fudbal.477stefan,
-> #467, budim> (:) Pa kao Miloje, da se baci u pogrešnu stranu ;)))
>
> Jes' ti gled'o zadnji derbi? :>
Gled'o sam ja, al' je problem što sam gled'o i neke prethodne ;>
fudbal.478lexus,
-> #465, budim=> Perica i Đorović su zaslužili mesto pre "tvog" Save...
Jao Budimire....
Gde nađe Pericu....
Vide li ti šta mu je Bata uradio na prošlom derbiju?
Perica za par godina, a sada Savo.
fudbal.479lexus,
-> #467, budim=> Jes' ti gled'o zadnji derbi? :>
Svakom se desi da odbrani ponešto ;)
fudbal.480lexus,
-> #470, budim=> Jel to uvedeno i kada je Pandurović odlazio? :>>>>>
Ja nešto nisam primetio da se Ren buni :>>>
Jadni oni kod kojih Miloje pređe! ;)
fudbal.481madamov,
-> #425, kum.djole
> Ren - Nant 2:2
> Najbolji igrač utakmice: Goran Pandurović.
Primi onakav gol i bude igrač utakmice?
fudbal.482giovanni,
-> #430, juniorĘ? Kaži to Blekburnu, koji ga kupuje .. ;)
Na niske grane je spao taj Blekburn. ;>
Ę? U principu, Đorović je strvina, koji nije neki tehničar, koji ne ume
Ę? posebno da dribla, ali čovek se stvarno bori, izgara na terenu. Ako
Ę? ništa drugo, treba mu odati priznanje za trud. Uostalom, činjenica je
Pa šta. I Bajro se borio i izgarao na terenu pa to ne znači da je
trebalo da igra u reprezentaciji.
fudbal.483schef,
-> #478, lexus=- Perica za par godina, a sada Savo.
To malo teže... Perica će da prođe baš kao i onaj Lukić (ime sam mu
zaboravio) što je bio 'čudo' u zvezdi pre par godina. I? Gde je sad?
U najboljem slučaju ima da prođe k'o Rambo Petković. Bar će lovu da
dobije... ;)))
Srleř
fudbal.484junior,
-> #474, kum.djole> Da je Zvezda bila bolja, skakali bi ko opareni mesec dana. ;)
Ne, mi protestvujemo i ćutimo .. ogorčeni na upravu.
fudbal.485imangovski,
Ajde bre budime dosta vise.I ti kume.Dao sam resign na temu navijaci
da ne bih slusao razne nebuloze,a sad ste i ovde poceli.A sad da
vidimo kakve je to golove primio Pandur:1. iz penala,za taj je
kriv;),a za drugi je jos 'krivlji',primio ga posle ocajnog suta
fudbalera Nanta u sam gornji levi ugao gola i efe od 45 stepeni.Sve u
svemu kriv je;)
fudbal.486madamov,
-> #452, kum.djole
> Naravno, netko bješe Vujoviću Zlatko.. ;))
Nemoj mi ga pominjati, molim te, kad nisam seo u avion i otišao u London da
mu se na***** majke posle one utakmice sa Englezima na Vembliju. Samo, jedno
je istina, nema igrača koji bi prokockao onakve tri šanse. B)
fudbal.487ilazarevic,
-> #468, budim> Miloje je i zaslužio da bude golman reprezentacije.
Pandurović 1, Milojević 12 - prihvata se.
BTW, koliko Omerović ima godina? ;) To je bio golman...
fudbal.488zkrstic,
-> #487, ilazarevic>> > Miloje je i zaslužio da bude golman reprezentacije.
>>
>> Pandurović 1, Milojević 12 - prihvata se.
>>
>> BTW, koliko Omerović ima godina? ;) To je bio golman...
Ima cca tri banke, što nije strašno toliko, čak naprotiv,
problem je u ishrani dotičnog...
On će braniti za neku drugu reprezentaciju ;)
Baj'd'vej, obožavao sam čuveni tim partizana, gde svih 16
igrača nemogu da 'izedu pečeno prase od 10 kila. Ne da im vera ;>
Fuj ;>
fudbal.489kum.djole,
-> #481, madamov>> Primi onakav gol i bude igrač utakmice?
Taj gol se iz onakve pozicije teško brani.
Klasika, bio je loše postavljen, a Pedros je pogodio kao na lutriji.
Međutim, po francuskom komentatoru, braneći nemoguće Pandur je upravo
zaradio tu titulu. Generalno gledano, cele sezone brani dobro.
To sam u stvari i želeo da kažem > brani dobro, zaslužuje poziv.
fudbal.490kum.djole,
-> #483, schef>> To malo teže... Perica će da prođe baš kao i onaj Lukić (ime sam mu
>> zaboravio) što je bio 'čudo' u zvezdi pre par godina. I? Gde je sad?
Vladan Lukić ?
Bio je to strašan fudbaler. Igra u Španiji, u drugoj ligi, trese mreže
kao nekad u Zvezdi. Nevolja je što je i dalje isti mazgov kao i pre
nekoliko godina, slađe su mu ribe i provod od fudbala..
To je živi primer jugoslovenskog Maradone van terena. ;)
fudbal.491kum.djole,
-> #487, ilazarevic>> BTW, koliko Omerović ima godina? ;) To je bio golman...
Nepunih 35, i dalje brani k'o zmaj. :)
Njegov Kodžaeli ima prilično lošu odbranu, ali je u vrhu tabele
delimično i zbog Omerovih fantastičnih odbrana.
fudbal.492kum.djole,
-> #480, lexus>> Ja nešto nisam primetio da se Ren buni :>>>
;)
Naprotiv. Kao pozajmljen igrač Pandurović će potpisati ugovor
sa Renom na dve godine, pa će i Partizan dobiti neku kintu.
fudbal.493kum.djole,
-> #485, imangovski>> Ajde bre budime dosta vise.I ti kume.
>> Dao sam resign na temu navijaci
Niko ti ne brani da daš resign i nama dvojici.
Ali što se tiče navijačkog šuma, slažem se da ga treba prebaciti
u adekvatnu temu. Na kraju krajeva, zato su je i otvorili.
fudbal.494budim,
-> #476, kum.djole(:)>> Pravo uživanje... Samo ti nastavi, pravo si veselje za oči.
(:) Ih, ko mi kaže.. :))
Moram da ti priznam da si mi nedostajao. Nemaš konkurenciju na ovom sistemu a
o Pro-u da i ne pričam... :))))) Ti si, bre, čudo jedno! :)
(:) Tebi je očigledno potrebna lekarska pomoć, pošto ni posle godinu dana
(:) akanja po sportskim temama i serviranja klasičnih navijačkih opaski
(:) ne možeš da ukapiraš da pored "navijača raznih klubova" u sportu uopšte
(:) postoji i nešto drugo, ama bilo šta drugo što nema veze sa navijanjem.
(:) Može li to da stigne makar do tvog malog mozga..?
Biće bolje da tebi ne zaterba lekarska pomoć. Okreni se malo od vređanja...
Shvatam ja, itekako, da postoj i nešto drugo, samo što "to drugo" definitivno
nisi ti... Hvala na pitanju, do mog mozga dopire mnogo toga, što se za tvoj i
ne može reći...
(:) Ja uopšte nisam rekao da mi se njegov stil igre dopada.
(:) Nisam rekao ni da mi se ne dopada. ;)
:) Ovo treb da uđe u antologiju tvojih izjava... :))))
Šta si rekao, za gledaoce koji su se kasnije uključili, moraćeš sam ponovo da
objasniš... :)))
(:) Šta u stranu ?
(:) Ko u stranu ?
(:) Šta će ti gomila pakera ako igraš sa "dva špica u stranu" ?
(:) Šta znači "dva špica u stranu" ? Šta je uopšte "špic u stranu" ?
(:) Podrazumeva se da špic šparta ka onoj strani sa koje može da centrira
(:) ili napravi dobar prodor. Klinsman, Birof, pa i Kovačević i Savo.
(:) Taktika može da varira u zavisnosti od protivnika, ali generalno
(:) gledano, igra bez (klasičnog) centarfora je blesavljenje.
(:) Igra bez centarfora invalida je ok.
Da li si ti uopšte gledao fudbal nekada, a da to nije bio "voljeni" Partizan?:>
Ej, sem centarfora "sidraša" u fudbalu postoji taktika sa dva špica od kojih
ni jedan ne "spava" u kaznenom prostoru dok ga ne pogode u glavu (hint: Perica
i Darko)... Ex, izgleda da sportskim novinarima (makar i samozvanim :>) ne
vredi objašnjavati taktiku u fudbalu... :)
(:) Mnogo si neozbiljan. ;)
:) Dži! :)
(:) Tebi su i prsti brži od pameti. Sve ti je brže od pameti.
:) Ajde, ajde, još ću ozbiljno da te uzmem... :) Možeš ti i bolje! ;)
(:) igrača. Ostajem pri tome da je Kovačević u špicu napada, pola Save.
:) Blago tebi! :)
(:)>> Jesi li ti matematičar ili fotograf? :>
(:) Šta te b... šta sam ja ?
Ma briga me je kada moram da čitam ovakve ... _thinking_ ... nebuloze...
(:)>> Miloje je i zaslužio da bude golman reprezentacije.
(:) Drugi ili treći, sigurno.
Jock! :) Pandur treba da nam brani! :)))))
I ja posle ispadam neozbiljan... ex tugo jesenja! ;(
(:) Bravo. Ima zavidnu tehniku, a argument je to što hrabro ulazi u duele.
(:) Taj da može nosio bi i buzdovan u igri samo da bi bio borbeniji..
Jel ti imaš nešto lično protiv njega?...
Ovo su ti sve "jaki" argumenti, da se uplašiš...
(:) ako uopšte možeš da svariš da _postoji_ neki Partizanov igrač. :))
Postoje sjajni igrači u Partizanu.
(:) Eh, sad sam odjednom navijač, a do juče si mi pričao "ti nisi navijač".
(:) Odluči se, majku mu..
Ti možeš da navijaš u svojim porukama za jednu stranu, ali si pokazao kako nisi
sposoban da budeš navijač u onom smislu o kom se raspravljalo u temi navijači.
poz,
budimir
fudbal.495budim,
-> #478, lexusfudbal.496budim,
-> #488, zkrstic(:) Baj'd'vej, obožavao sam čuveni tim partizana, gde svih 16
(:) igrača nemogu da 'izedu pečeno prase od 10 kila. Ne da im vera ;>
Najbolja fora je bila kada mi je ortak rekao: Nikada u Partizanu nisu igrala
više od tri Šiptara... (Vokri, Šalja, Murići, Prekazi, Sadriju... :>)
poz,
budimir
fudbal.497budim,
-> #482, giovanni(:) Pa šta. I Bajro se borio i izgarao na terenu pa to ne znači da je
(:) trebalo da igra u reprezentaciji.
Bajro ipak nije znao da igra fudbal... Sećam se kada se na nekom od
ranijih derbija zagrevao u pauzi na poluvremenu. Ložila ga publika da centrira,
mislim Đukiću ili Batroviću... Centaršut mu je otišao na Istok, na veliko
zadovoljstvo svih okupljenih... :)))))
poz,
budimir
fudbal.498budim,
-> #485, imangovski(:) Ajde bre budime dosta vise.I ti kume.Dao sam resign na temu navijaci
(:) da ne bih slusao razne nebuloze,a sad ste i ovde poceli.A sad da
Prvo, iza znaka interpunkcije se odvoji, obično, jedno prazno mesto... to si
mogao da vidiš i u dnevnoj štampi, ako već nisi pažljivo čitao moje poruke.
Drugo, na ovom sistemu postoji naredba ignore (nadam se), koja će te spasiti
"raznih nebuloza". Ovde se raspravljalo o fudbalu, koliko sam ja primetio, a
tebe u toj raspravi nešto i nije bilo?... A? Trebao si meni da daš ignore,
ukoliko su te iritirale moje poruke (da se ne nerviraš) a ne da daješ resign
na temu koja te je, možda (mada sumnjam) zanimala...
poz,
budimir
fudbal.499imangovski,
E,budim,bas za inat cu 'vako da pisem;)
Pazi 'vako:nisam dao resign na temu navijaci zato sto me tema ne
interesuje,vec zato sto ste mi ti i dizel punili pad bezveze
porukama.Kol'ko sam ja shvatio tema je trebala da sluzi za navijacke
pesme isl.,a ne za pretnje lomljenja nosa...A zasto bih i dao
ignore?To jos nikom nisam uradio,pa necu sad ni tebi.Ali budi malo
realan,molim te,kao sto cu i ja sad biti:
1.Pandurovic:objektivno je bolji od Milojevica-moras da priznas
2.Kovacevic:jeste da se vraca,uklizava,i sve to,samo jedno ne zna:da
igra fudbal-go da kad ga pogode u glavu ili nogu(a ni tad bogami)
3.Savo:on je odlican igrac,ali se i ja slazem da bi na njegovom mestu
radije video Drobnjaka
4.Djorovic:najveca rupa reprezentcije....
fudbal.500lexus,
-> #497, budim=> Bajro ipak nije znao da igra fudbal... Sećam se kada se na nekom od
Bsairo Zupich je najjadniji lik koji se ikada pojavio na terenima ;)
Najveća sramota koju je Partizan ikada imao...
fudbal.501lexus,
-> #485, imangovski=> Ajde bre budime dosta vise.I ti kume.Dao sam resign na temu
=> navijaci
Što na temu navijači...
Baš je prelepa, samo još nemamo vremena za ispisivanje pesmica,
ali uskoro...
fudbal.502schef,
-> #499, imangovski=- 4.Djorovic:najveca rupa reprezentcije....
? Šta bi? A Brnović? O:) A kako bi bilo da glasamo... :>
Srleř
fudbal.503dizel,
-> #447, lexus> => Darko se vraca i u odbranu i ume i klizecim startom da uzme
>
> Jeste, dva puta u karijeri ;)
Pa bas i nisam siguran.Ja sam se cak cesto i nervirao sto se on stalno
vraca,jer tako gubi dosta snage i nema je u napadu,ali sever je to voleo
(Zaista za tako nesto na Marakani prosle godine nije bilo potrebe,ali
on to vrlo cesto radi).
>
> napad onda => na sjajan nacin... krene sa centra,pridje mu neki
> igrac i onda ovaj => sutne,jer ne moze ni da prodje,ni da
> doda,...
>
> Ma da, Savo je namestio pola Yorkovih golova, cisto da znas.
Jel to na isti onaj nacin kako je namestio Deji,ili jos gore?
fudbal.504dizel,
-> #452, kum.djole> kao sto postoje oni koji ga zasigurno mogu poneti. Po mom
> misljenju to su Dorovic, Adzic, Ognjenovic, Duric, Stefanovic,
> Brnovic.. odnosno, s druge strane, Zivkovic, Krupnikovic,
> Ciric, Drulovic, Drobnjak, Lemajic.
>
Djorovic,Ognjenovic,Stefanovic,Brnovic...ne zasluzuju da igraju u
reprezentaciji.....?
Slazem se da Ciric treba da zaigra u njoj,kao i Drulovi,Drobnjak,ali mozda
ne bas i Lemajic.Krupnikovic ove godine igra dosta slabo,tako da ako nije
igrao prosle godine(sezona zivota) onda ne treba ni ove,kao ni Zivkovic
(ako mislis na Zivkovica iz Zvezde!)
fudbal.505dizel,
-> #461, stefan>> Darko se vraca i u odbranu i ume i klizecim startom da uzme
>> loptu,sto se ne bi moglo reci za tvog Savu...
>
> Pobogu, vidis li ijednu drugu boju sem crvene i bele? :)
> Pogledaj neku utakmicu Aston Vile i obrati paznju na to da li
> se Milosevic vraca i kliza.
Kliza,ali samo kad je teren zaledjen ili kada je kisa :)))))
To najcesce radi posle bezuspesnog pokusavanja da postigne gol,i posto ne
uspe,uvek gol da York,a onda svi kod nas kazu:"Sava je asistirao Yorku..."
Ima veliki broj promasaja i mora da postane mnogo precizniji i manje sebican
da bi igrao u reprezentaciji.
fudbal.506dizel,
-> #455, kum.djole>
> Tako ce i protiv Spanije.. di bRe moze Kaminero odavde.. cap!
> ;)
Videcemo!
> Nije mi jasno zasto se toliko fatas za taj jedan gol. :)
> Greska odbrane, markiran golman, vest udarac, gol, tacka.
> Ponavljam, oni su Rusima dali dva, a mi jedan.
> To, naravno, ne znaci nista, ali podatak je zanimljiv.. :)
Oni njima samo 5!
fudbal.507dizel,
-> #448, lexus> => Jos gore,promasio je loptu :>>>>
>
> Nije ni pokusao da je sutne! Zakasnio je!
Mnogo je brz! :>>>>
Bilo mu je daleko,pa nije mogao da je stigne.
Lopta mu je isla na prevelikih 30 cm pa nije uspeo da stigne,,,:>>>
fudbal.508dizel,
-> #453, kum.djole>
> Jok, to je "neprava" asistencija. ;)
Gramatika ti je jaca strana!!!
>
> u tome sto je Savo centrirao u sredinu 'na slepo' nadajuci se
> da ce neko zahvatiti loptu, a Mijatovic gadao Pojatosa u glavu.
I sam kazes da se on nadao da ce neko zahvatiti loptu,da ce neko mozda
sutnuti,a mozda i nece,centrirao na slepo...Pa kako to moze da bude
asistencija?
> Tako je bilo i protiv Koreje..
> Generalno gledano, Kovacevic je u odnosu na Milosevica, pola
> igraca.
>
Samo ukoliko meris kolicinu njihove gluposti!
fudbal.509dizel,
-> #450, lexus> => Odbrana se do sada bas istakla.....:>>>
>
> Mislim na pravu odbranu, a ne na Dorovic-Brnovic odbranu :)
Ja mislim da je ova odbrana sasvim na mestu,jos samo da se pridodaju
Vujacic,Stefanovic,Mirkovic...
> => Nista realnije nisi mogao da smislis?
>
> Dok je Sani selektor, ovo je SF, ali jednog dana...
Ali,jednog dana ce tim Zvezde postati cela reprezentacija,...
Bas kao sto ti rece:
> Ti bi verovatno stavio:
> 1. Milojevic, 2. Stefanovic, 3. Dorovic, 4. Mihajlovic, 5.
> Sakic, 6. Maslovar, 7. Jugovic, 8. Savicevic, 9. Kovacevic, 10.
> Stojkovic, 11. Drobnjak. :))))
U stvari bilo bi:
...
1.Milojevic
2.Mirkovic(Stefanovic)
3.Vujacic
4.Jugovic
5.Djorovic
6.Jokanovic
7.Mijatovic
8.Savicevic
9.Kovacevic(Drobnjak)
10.Stojkovic
11.Mihajlovic(Ognjenovic)
U rezervi bi jos bili:Brnovic,Djukic,Pantic,Ivic,Milosevic,Krupnikovic,
Ciric,Nadj,...
fudbal.510dizel,
-> #451, lexus> => Videlo se lepo na TV-u da nije bilo ofsajda,...
>
> Na kom TV-u?
> Televizija Crvena zvezda???
SOS!!!
Najbolji sportski tv!