SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - fudbal

fudbal.511 dizel, -> #470, budim
> (:) radi sigurnosti.. "ne odgovaramo za kvalitet robe, kao sto > je i ne (:) primamo nazad u slucaju skarta. Naknadu ne primamo > ispod sume..." ;) > > Jel to uvedeno i kada je Pandurovic odlazio? :>>>>> > :>>>>>>>>>>> Ma jok,verovatno jos kad je Mijatovic odlazio... Razmislajli su gorbari o silnim penalima koje je Mijat u Partizanu promasio pa su uveli novinu u transfere.
fudbal.512 dizel, -> #483, schef
> To malo teze... Perica ce da prode bas kao i onaj Lukic (ime > sam mu zaboravio) sto je bio 'cudo' u zvezdi pre par godina. I? Vladan Lukic,onaj sto je us vakom derbiju kom je igrao zakucavao Partizanu po jedan gol...:>>> > Gde je sad? U najboljem slucaju ima da prode k'o Rambo > Petkovic. Bar ce lovu da dobije... ;))) > Proci ce kao Savicevic!
fudbal.513 dizel, -> #486, madamov
> >> Naravno, netko bjese Vujovicu Zlatko.. ;)) > > Nemoj mi ga pominjati, molim te, kad nisam seo u avion i otisao > u London da mu se na***** majke posle one utakmice sa Englezima > na Vembliju. Samo, jedno je istina, nema igraca koji bi > prokockao onakve tri sanse. B) > A jel se secate kad smo igrali sa,ja mislim Norvezanima,2:0,kod njih, kad je Zlatko dao gol.Pa to je jedan od njegovih vrhunskih dometa.Isao je sam na golmana i dao gol.Svaka mu cast. :))) A tad mu je Darko bio rezerva...:((((
fudbal.514 dizel, -> #487, ilazarevic
>> Miloje je i zasluzio da bude golman reprezentacije. > > Pandurovic 1, Milojevic 12 - prihvata se. > > BTW, koliko Omerovic ima godina? ;) To je bio golman... Bio je dlican golman...:> Secam se onog odlicnog derbija,2:1 za Partizan 3 minuta pre kraja,na golu Partizana Omerovic.Slobodan udarac za Crvenu Zvezdu na 40 metara od gola. Mihajlovic prilazi lopti i 2:2...Kasnije je Zvezda dobila na penale...
fudbal.515 dizel, -> #480, lexus
> => Jel to uvedeno i kada je Pandurovic odlazio? :>>>>> > > Ja nesto nisam primetio da se Ren buni :>>> > > Jadni oni kod kojih Miloje prede! ;) Bilo bi bolje da Miloje ostane u Zvezdi,da bar jos neki put Partizan da gol Zvezdi...Jer veciti derbi bi nestao kao institucija...
fudbal.516 dizel, -> #475, kum.djole
>>> Sto jest, zasluzili ste veliko priznanje. Imali ste fine > akcije, > > ONI (napadaci Partizana) a ne MI, simpatizeri Partizana. ;) > E dobro kume,dokle?!?!?!? Dosadan si sa ovim tvojim oni,a ne mi,... Ako ces stalno ovako da kometarises,daj resign,i pusti nas! Nemam nista protiv tvog izrazavanja,ali i ti nama,navijacima,dozvoli da pisemo kako hocemo!
fudbal.517 dizel, -> #485, imangovski
> penala,za taj je kriv;),a za drugi je jos 'krivlji',primio ga > posle ocajnog suta fudbalera Nanta u sam gornji levi ugao gola > i efe od 45 stepeni.Sve u svemu kriv je;) Posle ocajno suta? Pre bih rekao da je sut bio izvanredan! Onakav gol se daje samo smisljenim sutem i izvanrednim osecajem, unutrasnjim felsom...Nesto slicno je pokusao i Petkovic na vecitom derbiju pre par godina,ali nije uspeo da savlada Pandurovica,lopta je otisla par santimetara preko precke!
fudbal.518 lexus, -> #512, dizel
=> Vladan Lukic,onaj sto je us vakom derbiju kom je igrao zakucavao => Partizanu po jedan gol...:>>> Vladan Lukić je igrao na 6 prvenstvenih derbija, 3 je igrao od početka, a 3 puta je ulazio u igru, postigao je 2 gola na derbijima. => Proci ce kao Savicevic! Perica nikad...
fudbal.519 lexus, -> #504, dizel
=> Djorovic,Ognjenovic,Stefanovic,Brnovic...ne zasluzuju da igraju u Djorović i Stefanović su _najgori_ odbrambeni igrači koji su ikada igrali za našu reprezentaciju. Perica igra za mladu reprezentaciju što odgovara njegovim godinama i kvalitetu...
fudbal.520 lexus, -> #507, dizel
=> Bilo mu je daleko,pa nije mogao da je stigne. => Lopta mu je isla na prevelikih 30 cm pa nije uspeo da stigne,,,:>>> Lopta je išla paralelno sa gol linijom, a Mijat se zatrčao sa ivice šesnaesterca.
fudbal.521 lexus, -> #508, dizel
=>>>> Generalno gledano, Kovacevic je u odnosu na Milosevica, pola =>>>> igraca. => Samo ukoliko meris kolicinu njihove gluposti! Iskreno rečeno, ja znam šta si ti pokušao da kažeš, ali nisi dobro formulisao, ovako ispada ono što jeste, da je Darko duplo gluplji od Save :)
fudbal.522 lexus, -> #511, dizel
=> Ma jok,verovatno jos kad je Mijatovic odlazio... Ja nešto ne vidim da se Valensija buni... ;))))))))
fudbal.523 lexus, -> #517, dizel
=> Pre bih rekao da je sut bio izvanredan! => Onakav gol se daje samo smisljenim sutem i izvanrednim osecajem, => unutrasnjim felsom...Nesto slicno je pokusao i Petkovic na vecitom => derbiju Eto, čak i dizel priznaje da je šut bio fantastičan, a vi mi dirate Pandura :))) Uzgred dizelu, imangovski je koristio ironiju kada je pisao svoju poruku...
fudbal.524 junior, -> #472, kum.djole
> francuskoj ligi, važi za najboljeg stranog golmana Francuske i > među tri najbolja golmana u celoj ligi - Lama, Bartez, > Pandurović. Hm, jedno glupo pitanje: Koliko ima stranih golmana u Francuskoj? :> P.S. Odakle ti informacija da je među 3 najbolja golmana u ligi? Pointer? P.P.S. > No je eks Partizanovac.. Izgleda da se ti time mnogo više opterećuješ nego mi, koje optužuješ :)
fudbal.525 junior, -> #475, kum.djole
> ONI (napadači Partizana) a ne MI, simpatizeri Partizana. ;) VI = Partizan, MI = Zvezda. Dodatna pojašnjavanja su sasvim neophodna za bilo kog ko ima IQ preko 70. (do 70 se smatra da ljudi nemaju sposobnost apstraktnog mišljenja :) P.S. Mislim da se tu većina nas ubraja ... Ali ako neko insistira, mogu ja ;)
fudbal.526 lexus,
Sad mi pade na um ;) Šta je sa osobom koja se zove Nebojša Gudelj? On bi bio sjajan levi bek, a to je jedino što nam fali u reprezentaciji.
fudbal.527 ilazarevic, -> #488, zkrstic
> On će braniti za neku drugu reprezentaciju ;) Unfortunately... > Baj'd'vej, obožavao sam čuveni tim partizana, gde svih 16 > igrača nemogu da 'izedu pečeno prase od 10 kila. Ne da im vera ;> I ja sam ga obožavao.
fudbal.528 giovanni, -> #465, budim
Ę? Perica i Đorović su zaslužili mesto pre "tvog" Save... Onaj nosati, bezobrazni klinac-folirant??? Ni u reprezentaciju užeg kruga porodice. A o Đoroviću je sve već rečeno.
fudbal.529 giovanni, -> #451, lexus
Ę? Na kom TV-u? Ę? Televizija Crvena zvezda??? Ne, stvarno u onoj situaciji kad je Jovičić pola sata skupljao hrabrost da šutne ka golu nije bilo ofsajda. U to sam se uverio gledajući "Indirekt" u ponedeljak.
fudbal.530 budim, -> #500, lexus
(:) Najveća sramota koju je Partizan ikada imao... Omere, Omere, Omere ole o le... :>>>>>>>> poz, budimir
fudbal.531 budim, -> #499, imangovski
(:) E,budim,bas za inat cu 'vako da pisem;) :) samo ti piši tako, meni to niti deli niti množi, a govori o tebi... (:) interesuje,vec zato sto ste mi ti i dizel punili pad bezveze (:) porukama.Kol'ko sam ja shvatio tema je trebala da sluzi za navijacke (:) pesme isl.,a ne za pretnje lomljenja nosa...A zasto bih i dao Slušaj, ako išta mrzim na ovom sistemu, to su izjave tipa: napunio si mi pad glupostima i sl. Tema navijači nije mesto gde će da se pišu samo pesmice, već mesto gde će ići sve poruke u vezi navijanja... Neću ovaj put da objašnjavam šta sve podrazumeva urbano navijanje, a nije ni mesto. Ako malo bolje prelistaš poruke, videćeš kako ja nigde nisam pretio "lomljenjem nosa", mada sam dobio priličan broj uvreda od jednog korisnika. Inače, to je tema koja teško može da se podvede pod bon-ton i akademske rasprave... (:) ignore?To jos nikom nisam uradio,pa necu sad ni tebi.Ali budi malo (:) realan,molim te,kao sto cu i ja sad biti: Ti si sam izjavio kako ti smetaju moje poruke i kako hoćeš da zbog mene i još nekih daš resign na temu, a ja sam ti lepo odgovorio kako je ovaj drugi način (sa ignore) mnogo elegantniji način da izbegneš nekoga "ko to pad puni besmislicama"... A to, da li sam realan, pa sve je to relativno, kako bi znali da kažu na mom fakultetu... :)))) Idemo redom: (:) 1.Pandurovic:objektivno je bolji od Milojevica-moras da priznas Nije. Pandurović je klasični "linijaš". Miloje je svestraniji golman od njega. (:) 2.Kovacevic:jeste da se vraca,uklizava,i sve to,samo jedno ne zna:da (:) igra fudbal-go da kad ga pogode u glavu ili nogu(a ni tad bogami) Moj problem je, očigledno u tome, što sam često išao na Zvezdine utakmice. Sećam se nekih njegovih golova (Vojvodina u NS, Partizan, Rad) iz prošle sezone kada je odlično tresao mreže. Dečko nije preterano talentovan (baš kao i Savo), daleko je od Pančeva i Drobnjaka, ali nemoj da pišeš takve stvari o njemu, jer tada ispadaš "realan".. :> (:) 3.Savo:on je odlican igrac,ali se i ja slazem da bi na njegovom mestu (:) radije video Drobnjaka :) Odličn igrač? :) Šta uradiše sankcije naprednoj srpskoj omladini... :((((( (:) 4.Djorovic:najveca rupa reprezentcije.... A da ti malko budeš objektivniji?... A? poz, budimir
fudbal.533 kum.djole, -> #524, junior
>> Hm, jedno glupo pitanje: Koliko ima stranih golmana u Francuskoj? :> Nemam pojma. Vest je glasila ovako - "najbolji strani golman Francuske, Goran Pandurović itd.itd." i verovatno se podrazumevaju prve tri lige, dakle bez amaterske. >> P.S. Odakle ti informacija da je među 3 najbolja golmana u ligi? On je u stvari 'rame uz rame' sa Lamom iz PSG-a, informaciju sam čuo od ujaka koji u Parizu igra zajedno sa veteranima tog kluba. Pošto ja ne čitam francuske novine ;) nema ni pointera. >> Izgleda da se ti time mnogo više opterećuješ nego mi, koje optužuješ :) Ne sećam se da sam rekao nešto poput "činjenica je da je 'taj i taj' najbolji 'tu i tu' ".. Nema tu činjenica, sve su to be daljnjeg dobri fudbaleri (čast izuzecima ;). Nisam uopšte opterećen time što neki 'partizanovci' nisu u reprezentaciji, ali sam generalno nezadovoljan time što se ne pruža šansa onima koji sigurno imaju kvalitet za tu selekciju.
fudbal.534 kum.djole, -> #494, budim
>> Biće bolje da tebi ne zaterba lekarska pomoć. Izvoli, delaj. >> i Darko)... Ex, izgleda da sportskim novinarima >> (makar i samozvanim :>) ne vredi objašnjavati taktiku u fudbalu..:) Ne, ne vredi, jer ne može meni jedan nepismeni navijač sa Severa da priča o fudbalskoj taktici koju je upoznao preko "PM3".. Drži se ti navijanja i muči jado. >> Ma briga me je kada moram da čitam ovakve ... _thinking_ ... nebuloze Ignore me. >> Ti možeš da navijaš u svojim porukama za jednu stranu, ali si >> pokazao kako nisi sposoban da budeš navijač u onom smislu o kom >> se raspravljalo u temi Nisam sposoban jer ne želim da budem sposoban. Dosta. Poslednja poruka koju si od mene dobio. Kako si počeo.. A i poželjno je da prestaneš da se igraš velikog tate po Sezamu, jer u vreme kada je trebalo izdejstvovati i organizovati ovu konferenciju nije te bilo, na svu sreću. Izabrao si loše vreme i loše mesto za istresanje buba, i ako se ne smiriš sam, smiriće te sopstvena sramota, kad-tad. Bar se nadam. Kraj.
fudbal.535 kum.djole, -> #505, dizel
>> Ima veliki broj promasaja i mora da postane mnogo precizniji >> i manje sebican da bi igrao u reprezentaciji. Kovačević i Stefanović prvo moraju da zaigraju u svojim klubovima da bi uopšte bili u kombinaciji za reprezentaciju..
fudbal.536 kum.djole, -> #514, dizel
>> Secam se onog odlicnog derbija,2:1 za Partizan 3 minuta pre kraja, >> na golu Partizana Omerovic.Slobodan udarac za Crvenu Zvezdu na 40 >> metara od gola. Mihajlovic prilazi lopti i 2:2...Kasnije je Zvezda >> dobila na penale... ..a onda je taj isti Omerović jednom rukom odbranio penal tom istom Mihajloviću.. i to je cela priča.
fudbal.537 kum.djole, -> #516, dizel
>> Ako ces stalno ovako da kometarises,daj resign,i pusti nas! Hoću, ovo je slobodna zemlja. >> Nemam nista protiv tvog izrazavanja,ali i ti nama,navijacima, >> dozvoli da pisemo kako hocemo! NAVIJAČI u NAVIJAČKU TEMU. Tražili ste, dobili ste, akajte.
fudbal.538 kum.djole, -> #525, junior
>> VI = Partizan, MI = Zvezda. I to može, ali u odgovarajućoj temi. Šta je vama ljudi ? Prvo ste tražili da se sve odvoji na rastavne delove da bi se lakše pratilo, i sada kad je moderator to omogućio, pišete gde i šta stignete.. JA = kum.djole. Nemam nikakve veze sa navijačima i napadačima Partizana.
fudbal.539 budim, -> #503, dizel
(:) Pa bas i nisam siguran.Ja sam se cak cesto i nervirao sto se on stalno (:) vraca,jer tako gubi dosta snage i nema je u napadu,ali sever je to Isti slučaj... poz, budimir
fudbal.540 budim, -> #518, lexus
(:) Perica nikad... Još je rano za takvu ocenu... poz, budimir
fudbal.541 budim, -> #527, ilazarevic
(:) I ja sam ga obožavao. Baš kao i Zvedin Sever! :> poz, budimir
fudbal.542 budim, -> #510, dizel
(:) SOS!!! (:) Najbolji sportski tv! C,c,c,c,c,c,c,... Šta ti se tamo najviše sviđa? Prenosi mečeva: Milicionar:Trudbenik i sl.? :(((( Kada vidim one "kvazi novinare" dođe mi da se ispovraćam... poz, budimir
fudbal.543 budim, -> #524, junior
(:) Hm, jedno glupo pitanje: Koliko ima stranih golmana u Francuskoj? :> I ne samo to, jel tamo brani i Paskal Olmeta (nadam se da sam dobro napisao)? Jel i od njega Pandur bolji? :) (:) Izgleda da se ti time mnogo više opterećuješ nego mi, koje optužuješ :) :) Mi, vi oni... pusti čoveka... poz, budimir
fudbal.545 dturina, -> #500, lexus
<<KOJOT>> Bsairo Zupich je najjadniji lik koji se ikada pojavio na terenima A Liu i Đia?
fudbal.546 lexus, -> #545, dturina
=> A Liu i Đia? Oni su bili simpatični, a Bajro je klasičan promašen slučaj... Gori je od Adžića ;)
fudbal.548 vitez.koja, -> #496, budim
#=> Nikada u Partizanu nisu igrala više od tri Šiptara... (Vokri, #=> Šalja, Murići, Prekazi, Sadriju... :>) Možda je mislio istovremeno? U prvih 11? :) Nego taj Šalja, koji po meni nijkad veze nije imao, igra (ili je bar igrao) za Fortunu Diseldorf (i bio neka faca tamo prošle godine, za ovu ne znam). sk
fudbal.549 nenad, -> #500, lexus
> Bsairo Zupich je najjadniji lik koji se ikada pojavio na terenima ;) Dotičnog pamtim samo po pogibeljnim startovima i pesmi "Svima nama Bajro..." koja se jednom prilikom neprekidno 20 minuta čula sa severa. ;) No dosta o Zvezdama i Partizanima... Stvarno bi prepucavanja i nadmudrivanja mogla u temu "navijači", zato valjda i postoji. :) Moderator trenutno nije tu a ja nemam vremena da premeštam poruke pa apelujem za malo reda. Teško će bilo ko ovde nekoga da u nešto ubedi, posebno ako se vode ovakve "diskusije" bez argumenata. Meni je interesatnije recimo to da je A.C. Milan kaparisao napadački duo Ajaksa, pitanje je ko će sad tu da izvisi, Savićević, Bađo...?
fudbal.550 budim, -> #534, kum.djole
(:) Ne, ne vredi, jer ne može meni jedan nepismeni navijač sa Severa (:) da priča o fudbalskoj taktici koju je upoznao preko "PM3".. (:) Drži se ti navijanja i muči jado. Koliko sam ja nepismen nećeš sigurno ti da ocenjuješ, već profesori sa mog fakulteta. Btw. samo ti lepo završavaj srednju i ne razmišljaj o mojoj pismenosti... Što se taktike tiče, pošto sam "malko" stariji od tebe, dobro je poznajem, zahvaljujući činjenici da sam bio na mnogo više utakmica od tebe, tako da tu nema lekcija koje bi mogao da mi održiš... Ja sam ti predložio da, ukoliko se na drugi način nisi upoznao sa osnovnim fudbalskim taktikama (ili strategijama), uzmeš dotičnu igricu (za malji deca) i da bar tamo potražiš ono što nisi do sada video... :> Držaću se ja navijanja, a ko je jedan ostavljam ostalima da zaključe na osnovu poruka koje smo do sada razmenili... (:) Ignore me. Tako će i biti... Sa tobom čovek ne može da vodi nikakav smisleni dijalog. Ovde sve nas optužuješ da smo navijači, a ti se ponašaš kao poslednji navijač, a pokušavaš da zadržiš oreol neutralnosti... Da napomenem, pošto još nisi razgraničio sve termine oko navijaštva, mislim na običnog navijača - simpatizera. (:) Nisam sposoban jer ne želim da budem sposoban. Čitao sam ja i neke tvoje poruke, svojevremeno, o tome kako si ti želeo da budeš vatreni navijač, ali, eto, nisi u tome uspeo, jer si na vreme shvatio "kakva je to stoka.."! (:) Dosta. Poslednja poruka koju si od mene dobio. Kako si počeo.. (:) A i poželjno je da prestaneš da se igraš velikog tate po Sezamu, (:) jer u vreme kada je trebalo izdejstvovati i organizovati ovu (:) konferenciju nije te bilo, na svu sreću. Izabrao si loše vreme (:) i loše mesto za istresanje buba, i ako se ne smiriš sam, smiriće (:) te sopstvena sramota, kad-tad. Bar se nadam. Kraj. Zbog svih onih koji nisu pratili sve ono što se dešavalo ranije moram da ti kažem neke stvari. Prvo, nisam se igrao "velikog tate po Susamu, jer za to nemam nikakve potrebe. Voleo bih da vidim neki argument ili objašnjenje za ovu "konstataciju"? Drugo, zbog tebe i tebi sličnih, sam napustio, na izvesno vreme, ovaj sistem. Doduše, ti si bio samo trabant, nekih malko starijih moderatora... ali nema veze, nije da nisi imao udela u tome. Zahvaljujući svojoj upornosti i radu, zaradio si malo mesto u mom res-u na Pro-u. Sećam se, a i pisao sam neke poruke na tu temu, po konfi Sezam, kada smo se ganjali da li je ova konferencija potrebna ili ne. Tada je bilo jako malo poruka, a onda sam otišao. Optužio sam te svojevremeno, javno, da se grebeš za mesto moderatora, i tu je krenula naša svađa. Čuo sam šta si sve pisao o meni posle jedne, inkriminisane poruke začinjene jednim jedinim smajlijem. Treće, to što ti pokušavaš da ovde izigravaš sportskog novinara je tvoja lična stvar. Sve ostale optužuješ da su navijači, a da si jedino ti nepristrasan. :) Koliko uspevaš u tome, najbolje se videlo u ovoj temi... Četvrto, nikakve "bube" ja ne istresam, kako ovde, tako ni bilo gde drugde, što se za tebe ne bi moglo reći... I samo da te upitam na kraju: Na kakvu si to sramotu mislio? Nikada me nije bila sramota zbog poruke na Susamu, pa, ukoliko možeš da mi ukažeš na nešto što bi moglo da izazove takvo osećanje kod mene, bio bih ti zahvalan... To Stefan: Izvinjavam se zbog poruke koja nema mnogo veze sa temom u koju ide, ali, morao sam da odgovorim javno na ono što je kum.moralista izneo o meni. Evo, obećavam da mu više neću odgovarati na ovom mestu već da će mu poruke ići u mail. Ovo sam morao da uradim zbog prijatelja koje imam na ovom sistemu, koji su me ponovo vratili nazad posle one hajke na mene koju je predvodio dotični... Nemoj da brišeš poruku, jer nisi obrisao ni njegovu koja je bila upućena meni. Ukoliko bi to uradio, svrstao bi se na jednu stranu, baš kao što je to uradio Fancy, posle čega sam otišao sa sistema. poz, budimir p.s. Znam da sam mnogima, "napunio pad" ali šta da se radi! :)
fudbal.551 dturina, -> #546, lexus
<<KOJOT>> Oni su bili simpatični, a Bajro je klasičan promašen slučaj... Verovatno su trebali da čiste tribine od semenki posle utakmice )
fudbal.552 schef,
Eh, koliko Ćirića toliko problema za zvezdu. O:) Srleř
fudbal.553 giovanni, -> #497, budim
Ę? Bajro ipak nije znao da igra fudbal... Sećam se kada se na nekom od A Đorović, kao, zna? Inače, Bajro je u Partizan došao kao prvi strelac druge lige.
fudbal.554 giovanni, -> #500, lexus
Ę? Bsairo Zupich je najjadniji lik koji se ikada pojavio na terenima ;) Bajro Župić je jedan od najomiljenijih likova partizanovog juga u poslednjih desetak godina.
fudbal.555 lexus, -> #549, nenad
=> No dosta o Zvezdama i Partizanima... Stvarno bi prepucavanja i => nadmudrivanja mogla u temu "navijači", zato valjda i postoji. :) Pa sad, tema navijači ne postoji baš zbog prepucavanja i nadmudrivanja, čak mislim, da bi za prepucavanja i nadmudrivanja mogla da se otvori tema prepucavanja.i.nadmudrivanja :)
fudbal.556 lexus, -> #554, giovanni
=> Bajro Župić je jedan od najomiljenijih likova partizanovog juga u => poslednjih desetak godina. Kada je Bsairo igrao, ja sam bio veoma mali i nije me previše zanimalo da li je isti omiljen na jugu ili ne... Poenta je što čovek nije imao pojma o fudbalu! Uostalom, navijači nisu uvek u pravu, eto i Đorovića obožavaju na severu ;)))
fudbal.557 imangovski, -> #517, dizel
>> penala,za taj je kriv;),a za drugi je jos 'krivlji',primio ga >> posle ocajnog suta fudbalera Nanta u sam gornji levi ugao gola >> i efe od 45 stepeni.Sve u svemu kriv je;) > > Posle ocajno suta? > Pre bih rekao da je sut bio izvanredan! > Onakav gol se daje samo smisljenim sutem i izvanrednim osecajem, > unutrasnjim felsom...Nesto slicno je pokusao i Petkovic na vecitom derbiju > pre par godina,ali nije uspeo da savlada Pandurovica,lopta je otisla par > santimetara preko precke! Idi bre dizelu, ti me najbolje nasmejes na ovom sistemu.Ako si ikad ucio srpski verovatno si cuo za stilsku figuru koja se zove ironija:) E, sad ova je poruka verovatno i po budimovoj volji, jer ima razmak iza zareza,ali:) ono za sto sam stvarno lupio alt-r je to sto si u prethodnim porukama pisao kako je pandur primio bezvezne golove, a sad priznajes da je sut bio odlican.
fudbal.558 imangovski, -> #531, budim
> (:) E,budim,bas za inat cu 'vako da pisem;) > > :) samo ti pisi tako, meni to niti deli niti mnozi, a govori o tebi... Pazi,opet se vracamo na ironiju i zezanje.(i razmak posle zareza:) Elem, kad bi me imalo znao shvatio bi da sam se zezao. > (:) interesuje,vec zato sto ste mi ti i dizel punili pad bezveze > (:) porukama.Kol'ko sam ja shvatio tema je trebala da sluzi za navijacke > (:) pesme isl.,a ne za pretnje lomljenja nosa...A zasto bih i dao > > Slusaj, ako ista mrzim na ovom sistemu, to su izjave tipa: napunio si mi > pad glupostima i sl. Tema navijaci nije mesto gde ce da se pisu samo > pesmice, vec mesto gde ce ici sve poruke u vezi navijanja... Necu ovaj put > da objasnjavam sta sve podrazumeva urbano navijanje, a nije ni mesto. Ako > malo bolje prelistas poruke, videces kako ja nigde nisam pretio "lomljenjem > nosa", mada sam dobio prilican broj uvreda od jednog korisnika. Inace, to > je tema koja tesko moze da se podvede pod bon-ton i akademske rasprave... Pogledaj prvi odgovor, rekoh ti da se zezam. BTW, idem i ja na utakmice;)
fudbal.559 basrak, -> #550, budim
> a ko je jedan ostavljam ostalima da zaključe Jedan je Hase. ;)
fudbal.560 lexus,
----------------------------------------------------------- Rezultati i tabele posle XVI kola I-a fudbalske lige ----------------------------------------------------------- Crvena zvezda-Bečej 1:1 Vojvodina-Rad 0:0 Proleter-Mladost 0:2 Čukarički-Radnički 4:1 Sloboda-Partizan 1:5 1. Partizan 16 11 3 2 41:13 (+28) 54 2. Crvena zvezda 16 8 5 3 22:12 (+10) 45 3. Vojvodina 16 7 6 3 25:13 (+12) 40 4. Bečej 16 8 6 2 17:14 (+3) 38 5. Mladost 16 7 2 7 21:23 (-2) 29 6. Čukarički 16 3 6 7 17:17 (0) 26 7. Radnički 16 4 5 7 17:30 (-13) 26 8. Rad 16 4 5 7 17:19 (-2) 25 9. Proleter 16 5 3 8 18:22 (-4) 24 10. Sloboda 16 1 3 12 8:40 (-22) 11 ----------------------------------------------------------- Pozdrav -Lex-> Copyright (C) Luka Zlatić 1996. -----------------------------------------------------------
fudbal.561 lexus,
----------------------------------------------------------- Rezultati i tabele posle XV kola I-b fudbalske lige ----------------------------------------------------------- Zemun-OFK Beograd 3:1 Hajduk-Radnički(NB) 3:0 Loznica-Napredak 2:3 Mladost(BJ)-Borac 1:0 Budućnost-Obilić 1:0 1. Zemun 15 8 3 4 22:11 (+11) 34 2. Hajduk 15 8 3 4 18:13 (+5) 33 3. Borac 15 9 2 4 22:11 (+11) 31 4. Budućnost 15 7 4 4 14:12 (+2) 28 5. Obilić 15 6 1 8 17:18 (-1) 24 6. OFK Beograd 15 6 2 7 19:22 (-3) 24 7. Mladost (BJ) 15 6 1 8 15:20 (-5) 23 8. Loznica 15 6 2 7 20:20 (0) 22 9. Napredak 15 5 3 7 16:20 (-4) 21 10. Radnički (NB) 15 2 3 10 12:28 (-16) 16 ----------------------------------------------------------- Pozdrav -Lex-> Copyright (C) Luka Zlatić 1996. -----------------------------------------------------------
fudbal.562 nenad, -> #548, vitez.koja
> Nego taj Šalja, koji po meni nijkad veze nije imao, Što, Šalja je bio solidan fudbaler. Kako se zvaše onaj fudbaler Partizana što je bio veliki talenat, pa se navukao na piće, drogu šta li već bi... Posle je igrao u Dinamu jednu-dve sezone pa opet potonuo. Ono je bio odličan igrač, ali ga je pojela malograđanština.
fudbal.563 budim, -> #555, lexus
(:) čak mislim, da bi za prepucavanja i nadmudrivanja mogla da se (:) otvori tema prepucavanja.i.nadmudrivanja :) Ili bar grupa, ti vlasnik, ja suvlsnik? :) poz, budimir
fudbal.564 budim, -> #554, giovanni
(:) Bajro Župić je jedan od najomiljenijih likova partizanovog juga u (:) poslednjih desetak godina. Moji ortaci iz Fronta su čak napravili zastavu sa njegovim imenom! :) poz, budimir
fudbal.565 budim, -> #556, lexus
(:) Uostalom, navijači nisu uvek u pravu, eto i Đorovića obožavaju (:) na severu ;))) Đorović je strava igrač, recimo, bio je najbolji na terenu protiv Bečeja! :) poz, budimir
fudbal.566 budim, -> #553, giovanni
(:) A Đorović, kao, zna? Inače, Bajro je u Partizan došao kao prvi strelac (:) druge lige. Ja rek'o da je došao kao mesar, pošto je to izjavio kada su ga pitali šta mu je osnovno zanimanje! :) poz, budimir
fudbal.567 budim, -> #557, imangovski
(:) je poruka verovatno i po budimovoj volji, jer ima razmak iza (:) zareza,ali:) :) Pusti malo mene! :) poz, budimir
fudbal.568 budim, -> #558, imangovski
(:) Pazi,opet se vracamo na ironiju i zezanje.(i razmak posle zareza:) (:) Elem, kad bi me imalo znao shvatio bi da sam se zezao. :) OK, ja sam se malko naprimao... Pusti... :)))) NHF! :) (:) Pogledaj prvi odgovor, rekoh ti da se zezam. BTW, idem i ja na (:) utakmice;) To je cool, daj neki navijački izveštaj! :) poz, budimir
fudbal.569 petjo, -> #562, nenad
> Sto, Salja je bio solidan fudbaler. Kako se zvase onaj fudbaler > Partizana sto je bio veliki talenat, pa se navukao na pice, > drogu sta li vec bi... Posle je igrao u Dinamu jednu-dve sezone > pa opet Valjda, Zoran Cava Dimitrijevic, stvarno je bio jedan od vecih talenata koje je Beograd iznedrio. Sa 17-18 god navukao se na hors, a zatim je otisao u Francusku jer su ga ovde otpisali. Pozdrav
fudbal.570 madamov, -> #489, kum.djole
> >> Primi onakav gol i bude igrač utakmice? > > Taj gol se iz onakve pozicije teško brani. Pogotovo kad si uhvaćen na "pogrešnoj" nozi. Ne kažem da je kriv za gol, ali je gol mogao da se brani.
fudbal.571 madamov, -> #513, dizel
> A jel se secate kad smo igrali sa,ja mislim Norvezanima,2:0,kod njih, > kad je Zlatko dao gol.Pa to je jedan od njegovih vrhunskih dometa.Isao > je sam na golmana i dao gol.Svaka mu cast. :))) Ćuti, zamalo i tada da promaši, čovek pretrčao golmana, a zamalo i gol. Jedva skrenuo loptu u gol kod desne golmanove stative (njegove leve) i skoro se zakucao u istu. B) Prvi gol, inače, dade Piksi iz slobodnog udarca koliko se sećam.
fudbal.572 madamov, -> #562, nenad
> Kako se zvaše onaj fudbaler Partizana što je bio veliki talenat, pa se > navukao na piće, drogu šta li već bi Čava, izvanredan igrač. Par mojih drugara je treniralo zajedno s njim u Partizanovom podmlatku, genereacija Krčmarevića...
fudbal.573 budim, -> #562, nenad
(:) Partizana što je bio veliki talenat, pa se navukao na piće, drogu (:) šta li već bi... Posle je igrao u Dinamu jednu-dve sezone pa opet (:) potonuo. Ono je bio odličan igrač, ali ga je pojela (:) malograđanština. Čava Dimitrijević! poz, budimir
fudbal.574 imangovski, -> #568, budim
> (:) Pogledaj prvi odgovor, rekoh ti da se zezam. BTW, idem i ja na > (:) utakmice;) > > To je cool, daj neki navijacki izvestaj! :) Pa, bio je pre neki dan izvestaj sa Partizan:BFC, mada je mozda vise licio na jadikovku :(
fudbal.575 lexus, -> #563, budim
=> Ili bar grupa, ti vlasnik, ja suvlsnik? :) Pa, moja grupa navijači još uvek postoji ;) Samo joj treba promeniti ime...
fudbal.576 imangovski,
Znam da ne pripada temi,ali moram da pitam: budime,koliko imas godina?Ati lex?Kum.djole?Giovanni?
fudbal.577 junior, -> #550, budim
> Drugo, zbog tebe i tebi sličnih, sam napustio, na izvesno > vreme, ovaj sistem. Mislim da sam ja ipak bio šlag na tortu pre napuštanja ;> P.S. Čisto da ne bude brisano ... Mančester je i zvanično prvak Engleske, jer je na svom terenu savladao Midlzbro sa 3:0, dok je Njukastl remizirao sa ko_zna_kim. ;)
fudbal.578 lexus, -> #576, imangovski
=> Znam da ne pripada temi,ali moram da pitam: budime,koliko imas => godina?Ati lex?Kum.djole?Giovanni? Budimir i Gio imaju 23, a kum i ja po 19 :)
fudbal.579 lexus, -> #577, junior
=> P.S. Čisto da ne bude brisano ... Mančester je i zvanično => prvak Engleske, jer je na svom terenu savladao Midlzbro => sa 3:0, dok je Njukastl remizirao sa ko_zna_kim. ;) Mančester je igrao u gostima... A Totenhem ipak nije ko zna ko ;)
fudbal.580 budim, -> #576, imangovski
(:) Znam da ne pripada temi,ali moram da pitam: budime,koliko imas (:) godina?Ati lex?Kum.djole?Giovanni? Neću za ostale, mada znam! :) Ja imam 23! :) poz, budimir
fudbal.581 budim, -> #575, lexus
(:) Pa, moja grupa navijači još uvek postoji ;) (:) Samo joj treba promeniti ime... Go for it! :) poz, budimir
fudbal.582 lexus,
-------------------------------------------------------------------------- Kao što znate u Engleskoj će se od 8. do 30. juna održati jubilarno 10. evropsko fudbalsko prvenstvo. Bio bi red da se podsetimo rezultata sa prvih 9 evropskih prvenstava. Prvo evropsko prvenstvo je održano od 6.7. do 10.7. 1960. u Francuskoj. Učestvovale su četiri reprezentacije: Francuska, SSSR, Češkoslovačka, Jugoslavija. Polufinale: Jugoslavija-Francuska 5:4 SSSR-Češkoslovačka 3:0 3. mesto: Češkoslovačka-Francuska 2:0 Finale: SSSR-Jugoslavija 2:1 -------------------------------------------------------------------------- Pozdrav -Lex-> --------------------------------------------------------------------------
fudbal.583 lexus,
-------------------------------------------------------------------------- Drugo evropsko prvenstvo - Španija 1964. -------------------------------------------------------------------------- Održano od 17. 6. do 21.6. 1964. u Španiji. Učestvovale su četiri reprezentacije: Španija, Danska, Mađarska i SSSR. Polufinale: Španija-Mađarska 2:1 SSSR-Danska 3:0 3. mesto: Mađarska-Danska 3:1 Finale: Španija-SSSR 2:1 -------------------------------------------------------------------------- Pozdrav -Lex-> --------------------------------------------------------------------------
fudbal.584 lexus,
-------------------------------------------------------------------------- Treće evropsko fudbalsko prvenstvo - Italija 1968 -------------------------------------------------------------------------- Održano od 5. 6. do 10. 6. 1968. godine u Italiji. Učestvovale su četiri reprezentacije: Italija, SSSR, Engleska, Jugoslavija Polufinale: Italija-SSSR 0:0 - Italija pobedila pomoću novčića!?!?! Jugoslavija-Engleska 1:0 3. mesto: Engleska-SSSR 2:0 Finale: Italija-Jugoslavija 1:1 Italija-Jugoslavija 2:0 - replay -------------------------------------------------------------------------- Pozdrav -Lex-> --------------------------------------------------------------------------
fudbal.585 lexus,
Nastavak istorije sledi sutra, pošto danas nemam više vremena :( CU
fudbal.586 lexus, -> #581, budim
=> Go for it! :) Bez veze, uostalom imamo pajčetove pacijente za mudrovanja, a ja ionako nemam previše vremena za zezanje...
fudbal.587 budim, -> #577, junior
(:) Mislim da sam ja ipak bio šlag na tortu pre napuštanja ;> :) Naravno! Ko bi zaboravio one ovacije kada su meni brisane poruke? :) (:) P.S. Čisto da ne bude brisano ... Mančester je i zvanično (:) prvak Engleske, jer je na svom terenu savladao Midlzbro Čisto da ne bude obrisano... Šta bi sa Liverpool-om? poz, budimir
fudbal.588 budim, -> #578, lexus
(:) Budimir i Gio imaju 23, a kum i ja po 19 :) Ajd sad da čujemo njega? :) poz, budimir
fudbal.589 lexus, -> #587, budim
=> Čisto da ne bude obrisano... Šta bi sa Liverpool-om? Liverpool je otkinuo Manchester City u poslednjem kolu i osvojio je treće mesto. Igraće ili u Kupu pobednika kupova ili u Kupu UEFA.
fudbal.590 lexus, -> #588, budim
=> Ajd sad da čujemo njega? :) I da nam još objasni zašto nas je pitao to što nas je pitao, inače, imangovski ima 17 godina ;)
fudbal.591 budim, -> #586, lexus
(:) Bez veze, uostalom imamo pajčetove pacijente za mudrovanja, a ja ionako (:) nemam previše vremena za zezanje... U redu, ja mislio da oživimo grupu! :) poz, budimir
fudbal.596 stefan,
Vidim ja, veselo je vama bilo dok sam ja bio odsutan ;> LM, da se ne pravim ja previše pametan, i sami znate čemu je mesto a čemu nije u konferenciji, gde šta treba da ide itd. Prema tome povezite malko računa o vašim porukama a zbog mogućih sankcija ;) Takođe, još jednom molba (odnosi se na sve), kada vidite da ste poslali duplu poruku, nemojte da vas toliko mrzi da ih pobrišete umesto da "prijavite" svima da ste uradili to što ste uradili ;)
fudbal.597 stefan, -> #503, dizel
> Pa bas i nisam siguran.Ja sam se cak cesto i nervirao sto se on stalno > vraca,jer tako gubi dosta snage i nema je u napadu,ali sever je to voleo :))) Taj, izgovor koristio je još Milko Đurovski dok je igrao u Partizanu :) Savremen fudbaler mora imati snage da se ponekad vrati u odbranu (ili da krene u napad, u zavisnosti od toga gde igra).
fudbal.598 stefan, -> #511, dizel
> Razmislajli su gorbari o silnim penalima koje je Mijat u Partizanu > promasio pa su uveli novinu u transfere. Nemoj samo da počnemo da evociramo uspomene na Piksijeve promašene penale koji su odlučivali utakmicu. Svašta bi morali da spomenemo, reprezentaciju, neke kupove, Borac iz Banjaluke...;)
fudbal.599 stefan, -> #585, lexus
> Nastavak istorije sledi sutra, posto danas nemam vise vremena :( A kako bi bilo da ti to prikupiš pa odjedared da pošalješ? Ovako više mesta zauzimaju zaglavlja poruka (i zaglavlja koja ti praviš ;) nego sama poruka :)
fudbal.600 budim, -> #590, lexus
(:) I da nam još objasni zašto nas je pitao to što nas je pitao, (:) inače, imangovski ima 17 godina ;) c,c,c,c, :))) poz, budimir
fudbal.601 kum.djole, -> #589, lexus
>> Liverpool je otkinuo Manchester City u poslednjem kolu i osvojio >> je treće mesto. Igraće ili u Kupu pobednika kupova ili u Kupu UEFA. Igraće sigurno u KPK jer Mančester Junajted igra u finalu FA kupa sa Liverpulom, a osvajač je prvenstva. Nešto slično kao i kod nas ;) samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ..
fudbal.602 lexus, -> #601, kum.djole
=> sa Liverpulom, a osvajač je prvenstva. Nešto slično kao i kod nas => ;) samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ.. A zašto Manchester ne bi išao u KEŠ???
fudbal.603 lexus, -> #600, budim
=> c,c,c,c, :))) Šta bre "c,c,c,c, :)))" Objasni malo svoju poruku ;)
fudbal.604 lexus, -> #599, stefan
=> A kako bi bilo da ti to prikupiš pa odjedared da pošalješ? Ovako => više mesta zauzimaju zaglavlja poruka (i zaglavlja koja ti praviš => ;) nego sama poruka :) Ma nemoj :) Šta bi ti hteo samo rezultate, ne ide to tako, ja sam teška cepidlaka, sve mora da bude pod konac ;) A i preglednije je ovako kako radim, inače što se mojih zaglavlja tiče, ona su moj zaštitni znak i neću ih skinuti :)
fudbal.605 kum.djole, -> #602, lexus
> => sa Liverpulom, a osvajač je prvenstva. Nešto slično kao i kod nas > => ;) samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ.. > > A zašto Manchester ne bi išao u KEŠ??? Stvarno, zašto ne bi išao ? ;) Odnosilo se na našu ligu. "Nešto slično kao i kod nas, samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ" ..a malo sam i zbrzio i izostavio jedno "ovde" (recimo).. Eto. Odnosilo se na šta, na ? - Partizan i, na ? - na njegovo učešće u KEŠ.
fudbal.606 lexus,
--------------------------------------- Četvrto evropsko fudbalsko prvenstvo. 14. 6. - 18. 6. 1972. Belgija. Polufinle: SSSR-Mađarska 1:0 SR Nemačka-Belgija 2:1 3. mesto: Belgija-Mađarska 2:1 Finale: SR Nemačka-SSSR 3:0 ---------------------------------------
fudbal.607 lexus,
--------------------------------------- Peto evropsko fudbalsko prvenstvo. 16. 6. - 20. 6. 1976. Jugoslavija. Polufinale: Češkoslovačka-Holandija 3:1 SR Nemačka-Jugoslavija 4:2 3. mesto: Holandija-Jugoslavija 3:2 Finale: Češkoslovačka-SR Nemačka 7:5 - pen. ---------------------------------------
fudbal.608 lexus,
----------------------------------------------------------- Šesto evropsko fudbalsko prvenstvo. 11. 6. - 22. 6. 1980. Italija. Grupa 1: SR Nemačka-Češkoslovačka 1:0 1. SR Nemačka Holandija-Grčka 1:0 2. Češkoslovačka SR Nemačka-Holandija 3:2 3. Holandija Češkoslovačka-Grčka 3:1 4. Grčka Češkoslovačka-Holandija 1:1 SR Nemačka-Grčka 0:0 Grupa 2: Belgija-Engleska 1:1 1. Belgija Italija-Španija 0:0 2. Italija Belgija-Španija 2:1 3. Engleska Italija-Engleska 1:0 4. Španija Engleska-Španija 2:1 Italija-Belgija 0:0 3. mesto: Češkoslovačka-Italija 10:9 - penali Finale: SR Nemačka-Belgija 2:1 -----------------------------------------------------------
fudbal.609 lexus, -> #605, kum.djole
=> "Nešto slično kao i kod nas, samo je pitanje da li će prvak ići u => KEŠ" ..a malo sam i zbrzio i izostavio jedno "ovde" (recimo).. Bilo bi najbolje da si rekao "samo, kod nas se ne zna da li će prvak ići u KEŠ" :) => Eto. Odnosilo se na šta, na ? - Partizan i, na ? - na njegovo => učešće u KEŠ. Hvala, ali ne moraš da mi crtaš, jasno mi je šta si hteo da kažeš, nisi rekao pravilno i ok...
fudbal.610 stefan, -> #604, lexus
> A i preglednije je ovako kako radim, inače što se mojih zaglavlja tiče, > ona su moj zaštitni znak i neću ih skinuti :) Pa ako su ti zaštitni znak što makar ne budu iste dužine? ;>
fudbal.611 junior, -> #606, lexus
> Četvrto evropsko fudbalsko prvenstvo. E stvarno, ostavi jednu poruku i prikači fajl s tim. Pa kog zanima neka skida ...
fudbal.612 kum.djole,
Dakle, trofeji se dele na ravne časti. :)
fudbal.613 lexus, -> #610, stefan
=> Pa ako su ti zaštitni znak što makar ne budu iste dužine? ;> Pa, to zavisi od dužine teksta u poruci :)
fudbal.614 lexus, -> #611, junior
=> E stvarno, ostavi jednu poruku i prikači fajl s tim. => Pa kog zanima neka skida ... Priznajem da su prvih 5 prvenstava mogli da se ubace u jedan fajl, ali pogrešio sam, ok... Ostala su još samo 3 prvenstva i njih ću ukucati ovako kako sam ukucao i prethodna...
fudbal.615 imangovski, -> #588, budim
> (:) Budimir i Gio imaju 23, a kum i ja po 19 :) > > Ajd sad da cujemo njega? :) Kao fora ne zna. Ne zna malo sutra, samo se pravi:)Evo, za zainteresovane Sezam-ovce(ke) 17. Strasno mi je krivo sto nisam mogao da idem u Novi Sad na basket. Srcka me zamalo nije strefila posle ove druge partije. Vodili smo 18 razlike!, a na kraju jedva pobedili.
fudbal.616 imangovski, -> #590, lexus
>=> Ajd sad da cujemo njega? :) > > I da nam jos objasni zasto nas je pitao to sto nas je pitao, > inace, imangovski ima 17 godina ;) Delujete mi kao veselo drustvance:)
fudbal.617 giovanni,
Skoro svim ciganima, sudijskoj trojci i ostalima kojima je rezultat one utakmice drag, čestitam osvajanje Kupa Maršala. **** Ubi, ubi, ubi cigana...****