fudbal.511dizel,
-> #470, budim> (:) radi sigurnosti.. "ne odgovaramo za kvalitet robe, kao sto
> je i ne (:) primamo nazad u slucaju skarta. Naknadu ne primamo
> ispod sume..." ;)
>
> Jel to uvedeno i kada je Pandurovic odlazio? :>>>>>
>
:>>>>>>>>>>>
Ma jok,verovatno jos kad je Mijatovic odlazio...
Razmislajli su gorbari o silnim penalima koje je Mijat u Partizanu promasio
pa su uveli novinu u transfere.
fudbal.512dizel,
-> #483, schef> To malo teze... Perica ce da prode bas kao i onaj Lukic (ime
> sam mu zaboravio) sto je bio 'cudo' u zvezdi pre par godina. I?
Vladan Lukic,onaj sto je us vakom derbiju kom je igrao zakucavao
Partizanu po jedan gol...:>>>
> Gde je sad? U najboljem slucaju ima da prode k'o Rambo
> Petkovic. Bar ce lovu da dobije... ;)))
>
Proci ce kao Savicevic!
fudbal.513dizel,
-> #486, madamov>
>> Naravno, netko bjese Vujovicu Zlatko.. ;))
>
> Nemoj mi ga pominjati, molim te, kad nisam seo u avion i otisao
> u London da mu se na***** majke posle one utakmice sa Englezima
> na Vembliju. Samo, jedno je istina, nema igraca koji bi
> prokockao onakve tri sanse. B)
>
A jel se secate kad smo igrali sa,ja mislim Norvezanima,2:0,kod njih,
kad je Zlatko dao gol.Pa to je jedan od njegovih vrhunskih dometa.Isao
je sam na golmana i dao gol.Svaka mu cast. :)))
A tad mu je Darko bio rezerva...:((((
fudbal.514dizel,
-> #487, ilazarevic>> Miloje je i zasluzio da bude golman reprezentacije.
>
> Pandurovic 1, Milojevic 12 - prihvata se.
>
> BTW, koliko Omerovic ima godina? ;) To je bio golman...
Bio je dlican golman...:>
Secam se onog odlicnog derbija,2:1 za Partizan 3 minuta pre kraja,na golu
Partizana Omerovic.Slobodan udarac za Crvenu Zvezdu na 40 metara od gola.
Mihajlovic prilazi lopti i 2:2...Kasnije je Zvezda dobila na penale...
fudbal.515dizel,
-> #480, lexus> => Jel to uvedeno i kada je Pandurovic odlazio? :>>>>>
>
> Ja nesto nisam primetio da se Ren buni :>>>
>
> Jadni oni kod kojih Miloje prede! ;)
Bilo bi bolje da Miloje ostane u Zvezdi,da bar jos neki put Partizan da gol
Zvezdi...Jer veciti derbi bi nestao kao institucija...
fudbal.516dizel,
-> #475, kum.djole>>> Sto jest, zasluzili ste veliko priznanje. Imali ste fine
> akcije,
>
> ONI (napadaci Partizana) a ne MI, simpatizeri Partizana. ;)
>
E dobro kume,dokle?!?!?!?
Dosadan si sa ovim tvojim oni,a ne mi,...
Ako ces stalno ovako da kometarises,daj resign,i pusti nas!
Nemam nista protiv tvog izrazavanja,ali i ti nama,navijacima,dozvoli
da pisemo kako hocemo!
fudbal.517dizel,
-> #485, imangovski> penala,za taj je kriv;),a za drugi je jos 'krivlji',primio ga
> posle ocajnog suta fudbalera Nanta u sam gornji levi ugao gola
> i efe od 45 stepeni.Sve u svemu kriv je;)
Posle ocajno suta?
Pre bih rekao da je sut bio izvanredan!
Onakav gol se daje samo smisljenim sutem i izvanrednim osecajem,
unutrasnjim felsom...Nesto slicno je pokusao i Petkovic na vecitom derbiju
pre par godina,ali nije uspeo da savlada Pandurovica,lopta je otisla par
santimetara preko precke!
fudbal.518lexus,
-> #512, dizel=> Vladan Lukic,onaj sto je us vakom derbiju kom je igrao zakucavao
=> Partizanu po jedan gol...:>>>
Vladan Lukić je igrao na 6 prvenstvenih derbija, 3 je igrao od početka,
a 3 puta je ulazio u igru, postigao je 2 gola na derbijima.
=> Proci ce kao Savicevic!
Perica nikad...
fudbal.519lexus,
-> #504, dizel=> Djorovic,Ognjenovic,Stefanovic,Brnovic...ne zasluzuju da igraju u
Djorović i Stefanović su _najgori_ odbrambeni igrači koji su ikada
igrali za našu reprezentaciju. Perica igra za mladu reprezentaciju što
odgovara njegovim godinama i kvalitetu...
fudbal.520lexus,
-> #507, dizel=> Bilo mu je daleko,pa nije mogao da je stigne.
=> Lopta mu je isla na prevelikih 30 cm pa nije uspeo da stigne,,,:>>>
Lopta je išla paralelno sa gol linijom, a Mijat se zatrčao sa ivice
šesnaesterca.
fudbal.521lexus,
-> #508, dizel=>>>> Generalno gledano, Kovacevic je u odnosu na Milosevica, pola
=>>>> igraca.
=> Samo ukoliko meris kolicinu njihove gluposti!
Iskreno rečeno, ja znam šta si ti pokušao da kažeš, ali nisi dobro
formulisao, ovako ispada ono što jeste, da je Darko duplo gluplji
od Save :)
fudbal.522lexus,
-> #511, dizel=> Ma jok,verovatno jos kad je Mijatovic odlazio...
Ja nešto ne vidim da se Valensija buni... ;))))))))
fudbal.523lexus,
-> #517, dizel=> Pre bih rekao da je sut bio izvanredan!
=> Onakav gol se daje samo smisljenim sutem i izvanrednim osecajem,
=> unutrasnjim felsom...Nesto slicno je pokusao i Petkovic na vecitom
=> derbiju
Eto, čak i dizel priznaje da je šut bio fantastičan, a vi mi dirate
Pandura :)))
Uzgred dizelu, imangovski je koristio ironiju kada je pisao svoju poruku...
fudbal.524junior,
-> #472, kum.djole> francuskoj ligi, važi za najboljeg stranog golmana Francuske i
> među tri najbolja golmana u celoj ligi - Lama, Bartez,
> Pandurović.
Hm, jedno glupo pitanje: Koliko ima stranih golmana u Francuskoj? :>
P.S. Odakle ti informacija da je među 3 najbolja golmana u ligi? Pointer?
P.P.S.
> No je eks Partizanovac..
Izgleda da se ti time mnogo više opterećuješ nego mi, koje optužuješ :)
fudbal.525junior,
-> #475, kum.djole> ONI (napadači Partizana) a ne MI, simpatizeri Partizana. ;)
VI = Partizan, MI = Zvezda.
Dodatna pojašnjavanja su sasvim neophodna za bilo kog ko ima IQ preko 70.
(do 70 se smatra da ljudi nemaju sposobnost apstraktnog mišljenja :)
P.S. Mislim da se tu većina nas ubraja ... Ali ako neko insistira, mogu ja ;)
fudbal.526lexus,
Sad mi pade na um ;)
Šta je sa osobom koja se zove Nebojša Gudelj?
On bi bio sjajan levi bek, a to je jedino što nam fali u
reprezentaciji.
fudbal.527ilazarevic,
-> #488, zkrstic> On će braniti za neku drugu reprezentaciju ;)
Unfortunately...
> Baj'd'vej, obožavao sam čuveni tim partizana, gde svih 16
> igrača nemogu da 'izedu pečeno prase od 10 kila. Ne da im vera ;>
I ja sam ga obožavao.
fudbal.528giovanni,
-> #465, budimĘ? Perica i Đorović su zaslužili mesto pre "tvog" Save...
Onaj nosati, bezobrazni klinac-folirant??? Ni u reprezentaciju užeg
kruga porodice. A o Đoroviću je sve već rečeno.
fudbal.529giovanni,
-> #451, lexusĘ? Na kom TV-u?
Ę? Televizija Crvena zvezda???
Ne, stvarno u onoj situaciji kad je Jovičić pola sata skupljao hrabrost
da šutne ka golu nije bilo ofsajda. U to sam se uverio gledajući
"Indirekt" u ponedeljak.
fudbal.530budim,
-> #500, lexus(:) Najveća sramota koju je Partizan ikada imao...
Omere, Omere, Omere ole o le... :>>>>>>>>
poz,
budimir
fudbal.531budim,
-> #499, imangovski(:) E,budim,bas za inat cu 'vako da pisem;)
:) samo ti piši tako, meni to niti deli niti množi, a govori o tebi...
(:) interesuje,vec zato sto ste mi ti i dizel punili pad bezveze
(:) porukama.Kol'ko sam ja shvatio tema je trebala da sluzi za navijacke
(:) pesme isl.,a ne za pretnje lomljenja nosa...A zasto bih i dao
Slušaj, ako išta mrzim na ovom sistemu, to su izjave tipa: napunio si mi pad
glupostima i sl. Tema navijači nije mesto gde će da se pišu samo pesmice, već
mesto gde će ići sve poruke u vezi navijanja... Neću ovaj put da objašnjavam
šta sve podrazumeva urbano navijanje, a nije ni mesto. Ako malo bolje prelistaš
poruke, videćeš kako ja nigde nisam pretio "lomljenjem nosa", mada sam dobio
priličan broj uvreda od jednog korisnika. Inače, to je tema koja teško može da
se podvede pod bon-ton i akademske rasprave...
(:) ignore?To jos nikom nisam uradio,pa necu sad ni tebi.Ali budi malo
(:) realan,molim te,kao sto cu i ja sad biti:
Ti si sam izjavio kako ti smetaju moje poruke i kako hoćeš da zbog mene i još
nekih daš resign na temu, a ja sam ti lepo odgovorio kako je ovaj drugi način
(sa ignore) mnogo elegantniji način da izbegneš nekoga "ko to pad puni
besmislicama"...
A to, da li sam realan, pa sve je to relativno, kako bi znali da kažu na mom
fakultetu... :))))
Idemo redom:
(:) 1.Pandurovic:objektivno je bolji od Milojevica-moras da priznas
Nije. Pandurović je klasični "linijaš". Miloje je svestraniji golman od njega.
(:) 2.Kovacevic:jeste da se vraca,uklizava,i sve to,samo jedno ne zna:da
(:) igra fudbal-go da kad ga pogode u glavu ili nogu(a ni tad bogami)
Moj problem je, očigledno u tome, što sam često išao na Zvezdine utakmice.
Sećam se nekih njegovih golova (Vojvodina u NS, Partizan, Rad) iz prošle sezone
kada je odlično tresao mreže. Dečko nije preterano talentovan (baš kao i Savo),
daleko je od Pančeva i Drobnjaka, ali nemoj da pišeš takve stvari o njemu, jer
tada ispadaš "realan".. :>
(:) 3.Savo:on je odlican igrac,ali se i ja slazem da bi na njegovom mestu
(:) radije video Drobnjaka
:) Odličn igrač? :) Šta uradiše sankcije naprednoj srpskoj omladini... :(((((
(:) 4.Djorovic:najveca rupa reprezentcije....
A da ti malko budeš objektivniji?... A?
poz,
budimir
fudbal.533kum.djole,
-> #524, junior>> Hm, jedno glupo pitanje: Koliko ima stranih golmana u Francuskoj? :>
Nemam pojma. Vest je glasila ovako - "najbolji strani golman Francuske,
Goran Pandurović itd.itd." i verovatno se podrazumevaju prve tri lige,
dakle bez amaterske.
>> P.S. Odakle ti informacija da je među 3 najbolja golmana u ligi?
On je u stvari 'rame uz rame' sa Lamom iz PSG-a, informaciju sam čuo
od ujaka koji u Parizu igra zajedno sa veteranima tog kluba. Pošto ja
ne čitam francuske novine ;) nema ni pointera.
>> Izgleda da se ti time mnogo više opterećuješ nego mi, koje optužuješ :)
Ne sećam se da sam rekao nešto poput "činjenica je da je 'taj i taj'
najbolji 'tu i tu' ".. Nema tu činjenica, sve su to be daljnjeg dobri
fudbaleri (čast izuzecima ;).
Nisam uopšte opterećen time što neki 'partizanovci' nisu
u reprezentaciji, ali sam generalno nezadovoljan time što se
ne pruža šansa onima koji sigurno imaju kvalitet za tu selekciju.
fudbal.534kum.djole,
-> #494, budim>> Biće bolje da tebi ne zaterba lekarska pomoć.
Izvoli, delaj.
>> i Darko)... Ex, izgleda da sportskim novinarima
>> (makar i samozvanim :>) ne vredi objašnjavati taktiku u fudbalu..:)
Ne, ne vredi, jer ne može meni jedan nepismeni navijač sa Severa
da priča o fudbalskoj taktici koju je upoznao preko "PM3"..
Drži se ti navijanja i muči jado.
>> Ma briga me je kada moram da čitam ovakve ... _thinking_ ... nebuloze
Ignore me.
>> Ti možeš da navijaš u svojim porukama za jednu stranu, ali si
>> pokazao kako nisi sposoban da budeš navijač u onom smislu o kom
>> se raspravljalo u temi
Nisam sposoban jer ne želim da budem sposoban.
Dosta. Poslednja poruka koju si od mene dobio. Kako si počeo..
A i poželjno je da prestaneš da se igraš velikog tate po Sezamu,
jer u vreme kada je trebalo izdejstvovati i organizovati ovu
konferenciju nije te bilo, na svu sreću. Izabrao si loše vreme
i loše mesto za istresanje buba, i ako se ne smiriš sam, smiriće
te sopstvena sramota, kad-tad. Bar se nadam. Kraj.
fudbal.535kum.djole,
-> #505, dizel>> Ima veliki broj promasaja i mora da postane mnogo precizniji
>> i manje sebican da bi igrao u reprezentaciji.
Kovačević i Stefanović prvo moraju da zaigraju u svojim klubovima
da bi uopšte bili u kombinaciji za reprezentaciju..
fudbal.536kum.djole,
-> #514, dizel>> Secam se onog odlicnog derbija,2:1 za Partizan 3 minuta pre kraja,
>> na golu Partizana Omerovic.Slobodan udarac za Crvenu Zvezdu na 40
>> metara od gola. Mihajlovic prilazi lopti i 2:2...Kasnije je Zvezda
>> dobila na penale...
..a onda je taj isti Omerović jednom rukom odbranio penal
tom istom Mihajloviću.. i to je cela priča.
fudbal.537kum.djole,
-> #516, dizel>> Ako ces stalno ovako da kometarises,daj resign,i pusti nas!
Hoću, ovo je slobodna zemlja.
>> Nemam nista protiv tvog izrazavanja,ali i ti nama,navijacima,
>> dozvoli da pisemo kako hocemo!
NAVIJAČI u NAVIJAČKU TEMU. Tražili ste, dobili ste, akajte.
fudbal.538kum.djole,
-> #525, junior>> VI = Partizan, MI = Zvezda.
I to može, ali u odgovarajućoj temi.
Šta je vama ljudi ? Prvo ste tražili da se sve odvoji na rastavne
delove da bi se lakše pratilo, i sada kad je moderator to omogućio,
pišete gde i šta stignete..
JA = kum.djole.
Nemam nikakve veze sa navijačima i napadačima Partizana.
fudbal.539budim,
-> #503, dizel(:) Pa bas i nisam siguran.Ja sam se cak cesto i nervirao sto se on stalno
(:) vraca,jer tako gubi dosta snage i nema je u napadu,ali sever je to
Isti slučaj...
poz,
budimir
fudbal.540budim,
-> #518, lexus(:) Perica nikad...
Još je rano za takvu ocenu...
poz,
budimir
fudbal.541budim,
-> #527, ilazarevic(:) I ja sam ga obožavao.
Baš kao i Zvedin Sever! :>
poz,
budimir
fudbal.542budim,
-> #510, dizel(:) SOS!!!
(:) Najbolji sportski tv!
C,c,c,c,c,c,c,...
Šta ti se tamo najviše sviđa? Prenosi mečeva: Milicionar:Trudbenik i sl.? :((((
Kada vidim one "kvazi novinare" dođe mi da se ispovraćam...
poz,
budimir
fudbal.543budim,
-> #524, junior(:) Hm, jedno glupo pitanje: Koliko ima stranih golmana u Francuskoj? :>
I ne samo to, jel tamo brani i Paskal Olmeta (nadam se da sam dobro napisao)?
Jel i od njega Pandur bolji? :)
(:) Izgleda da se ti time mnogo više opterećuješ nego mi, koje optužuješ :)
:) Mi, vi oni... pusti čoveka...
poz,
budimir
fudbal.545dturina,
-> #500, lexus<<KOJOT>> Bsairo Zupich je najjadniji lik koji se ikada pojavio na terenima
A Liu i Đia?
fudbal.546lexus,
-> #545, dturina=> A Liu i Đia?
Oni su bili simpatični, a Bajro je klasičan promašen slučaj...
Gori je od Adžića ;)
fudbal.548vitez.koja,
-> #496, budim#=> Nikada u Partizanu nisu igrala više od tri Šiptara... (Vokri,
#=> Šalja, Murići, Prekazi, Sadriju... :>)
Možda je mislio istovremeno? U prvih 11? :)
Nego taj Šalja, koji po meni nijkad veze nije imao, igra (ili je
bar igrao) za Fortunu Diseldorf (i bio neka faca tamo prošle godine,
za ovu ne znam).
sk
fudbal.549nenad,
-> #500, lexus> Bsairo Zupich je najjadniji lik koji se ikada pojavio na terenima ;)
Dotičnog pamtim samo po pogibeljnim startovima i pesmi "Svima
nama Bajro..." koja se jednom prilikom neprekidno 20 minuta čula
sa severa. ;)
No dosta o Zvezdama i Partizanima... Stvarno bi prepucavanja i
nadmudrivanja mogla u temu "navijači", zato valjda i postoji. :)
Moderator trenutno nije tu a ja nemam vremena da premeštam poruke
pa apelujem za malo reda. Teško će bilo ko ovde nekoga da u nešto
ubedi, posebno ako se vode ovakve "diskusije" bez argumenata.
Meni je interesatnije recimo to da je A.C. Milan kaparisao
napadački duo Ajaksa, pitanje je ko će sad tu da izvisi,
Savićević, Bađo...?
fudbal.550budim,
-> #534, kum.djole(:) Ne, ne vredi, jer ne može meni jedan nepismeni navijač sa Severa
(:) da priča o fudbalskoj taktici koju je upoznao preko "PM3"..
(:) Drži se ti navijanja i muči jado.
Koliko sam ja nepismen nećeš sigurno ti da ocenjuješ, već profesori sa mog
fakulteta. Btw. samo ti lepo završavaj srednju i ne razmišljaj o mojoj
pismenosti...
Što se taktike tiče, pošto sam "malko" stariji od tebe, dobro je poznajem,
zahvaljujući činjenici da sam bio na mnogo više utakmica od tebe, tako da tu
nema lekcija koje bi mogao da mi održiš... Ja sam ti predložio da, ukoliko
se na drugi način nisi upoznao sa osnovnim fudbalskim taktikama (ili
strategijama), uzmeš dotičnu igricu (za malji deca) i da bar tamo potražiš
ono što nisi do sada video... :>
Držaću se ja navijanja, a ko je jedan ostavljam ostalima da zaključe na osnovu
poruka koje smo do sada razmenili...
(:) Ignore me.
Tako će i biti... Sa tobom čovek ne može da vodi nikakav smisleni dijalog. Ovde
sve nas optužuješ da smo navijači, a ti se ponašaš kao poslednji navijač, a
pokušavaš da zadržiš oreol neutralnosti... Da napomenem, pošto još nisi
razgraničio sve termine oko navijaštva, mislim na običnog navijača -
simpatizera.
(:) Nisam sposoban jer ne želim da budem sposoban.
Čitao sam ja i neke tvoje poruke, svojevremeno, o tome kako si ti želeo da
budeš vatreni navijač, ali, eto, nisi u tome uspeo, jer si na vreme shvatio
"kakva je to stoka.."!
(:) Dosta. Poslednja poruka koju si od mene dobio. Kako si počeo..
(:) A i poželjno je da prestaneš da se igraš velikog tate po Sezamu,
(:) jer u vreme kada je trebalo izdejstvovati i organizovati ovu
(:) konferenciju nije te bilo, na svu sreću. Izabrao si loše vreme
(:) i loše mesto za istresanje buba, i ako se ne smiriš sam, smiriće
(:) te sopstvena sramota, kad-tad. Bar se nadam. Kraj.
Zbog svih onih koji nisu pratili sve ono što se dešavalo ranije moram da ti
kažem neke stvari.
Prvo, nisam se igrao "velikog tate po Susamu, jer za to nemam nikakve potrebe.
Voleo bih da vidim neki argument ili objašnjenje za ovu "konstataciju"?
Drugo, zbog tebe i tebi sličnih, sam napustio, na izvesno vreme, ovaj sistem.
Doduše, ti si bio samo trabant, nekih malko starijih moderatora... ali nema
veze, nije da nisi imao udela u tome. Zahvaljujući svojoj upornosti i radu,
zaradio si malo mesto u mom res-u na Pro-u.
Sećam se, a i pisao sam neke poruke na tu temu, po konfi Sezam, kada smo se
ganjali da li je ova konferencija potrebna ili ne. Tada je bilo jako malo
poruka, a onda sam otišao. Optužio sam te svojevremeno, javno, da se grebeš za
mesto moderatora, i tu je krenula naša svađa. Čuo sam šta si sve pisao o meni
posle jedne, inkriminisane poruke začinjene jednim jedinim smajlijem.
Treće, to što ti pokušavaš da ovde izigravaš sportskog novinara je tvoja lična
stvar. Sve ostale optužuješ da su navijači, a da si jedino ti nepristrasan. :)
Koliko uspevaš u tome, najbolje se videlo u ovoj temi...
Četvrto, nikakve "bube" ja ne istresam, kako ovde, tako ni bilo gde drugde, što
se za tebe ne bi moglo reći...
I samo da te upitam na kraju: Na kakvu si to sramotu mislio? Nikada me nije
bila sramota zbog poruke na Susamu, pa, ukoliko možeš da mi ukažeš na nešto
što bi moglo da izazove takvo osećanje kod mene, bio bih ti zahvalan...
To Stefan:
Izvinjavam se zbog poruke koja nema mnogo veze sa temom u koju ide, ali, morao
sam da odgovorim javno na ono što je kum.moralista izneo o meni. Evo, obećavam
da mu više neću odgovarati na ovom mestu već da će mu poruke ići u mail. Ovo
sam morao da uradim zbog prijatelja koje imam na ovom sistemu, koji su me
ponovo vratili nazad posle one hajke na mene koju je predvodio dotični...
Nemoj da brišeš poruku, jer nisi obrisao ni njegovu koja je bila upućena meni.
Ukoliko bi to uradio, svrstao bi se na jednu stranu, baš kao što je to uradio
Fancy, posle čega sam otišao sa sistema.
poz,
budimir
p.s. Znam da sam mnogima, "napunio pad" ali šta da se radi! :)
fudbal.551dturina,
-> #546, lexus<<KOJOT>> Oni su bili simpatični, a Bajro je klasičan promašen slučaj...
Verovatno su trebali da čiste tribine od semenki posle utakmice )
fudbal.552schef,
Eh, koliko Ćirića toliko problema za zvezdu. O:)
Srleř
fudbal.553giovanni,
-> #497, budimĘ? Bajro ipak nije znao da igra fudbal... Sećam se kada se na nekom od
A Đorović, kao, zna? Inače, Bajro je u Partizan došao kao prvi strelac
druge lige.
fudbal.554giovanni,
-> #500, lexusĘ? Bsairo Zupich je najjadniji lik koji se ikada pojavio na terenima ;)
Bajro Župić je jedan od najomiljenijih likova partizanovog juga u
poslednjih desetak godina.
fudbal.555lexus,
-> #549, nenad=> No dosta o Zvezdama i Partizanima... Stvarno bi prepucavanja i
=> nadmudrivanja mogla u temu "navijači", zato valjda i postoji. :)
Pa sad, tema navijači ne postoji baš zbog prepucavanja i nadmudrivanja,
čak mislim, da bi za prepucavanja i nadmudrivanja mogla da se
otvori tema prepucavanja.i.nadmudrivanja :)
fudbal.556lexus,
-> #554, giovanni=> Bajro Župić je jedan od najomiljenijih likova partizanovog juga u
=> poslednjih desetak godina.
Kada je Bsairo igrao, ja sam bio veoma mali i nije me previše zanimalo
da li je isti omiljen na jugu ili ne...
Poenta je što čovek nije imao pojma o fudbalu!
Uostalom, navijači nisu uvek u pravu, eto i Đorovića obožavaju
na severu ;)))
fudbal.557imangovski,
-> #517, dizel>> penala,za taj je kriv;),a za drugi je jos 'krivlji',primio ga
>> posle ocajnog suta fudbalera Nanta u sam gornji levi ugao gola
>> i efe od 45 stepeni.Sve u svemu kriv je;)
>
> Posle ocajno suta?
> Pre bih rekao da je sut bio izvanredan!
> Onakav gol se daje samo smisljenim sutem i izvanrednim osecajem,
> unutrasnjim felsom...Nesto slicno je pokusao i Petkovic na vecitom derbiju
> pre par godina,ali nije uspeo da savlada Pandurovica,lopta je otisla par
> santimetara preko precke!
Idi bre dizelu, ti me najbolje nasmejes na ovom sistemu.Ako si ikad ucio
srpski verovatno si cuo za stilsku figuru koja se zove ironija:) E, sad ova
je poruka verovatno i po budimovoj volji, jer ima razmak iza zareza,ali:)
ono za sto sam stvarno lupio alt-r je to sto si u prethodnim porukama pisao
kako je pandur primio bezvezne golove, a sad priznajes da je sut bio odlican.
fudbal.558imangovski,
-> #531, budim> (:) E,budim,bas za inat cu 'vako da pisem;)
>
> :) samo ti pisi tako, meni to niti deli niti mnozi, a govori o tebi...
Pazi,opet se vracamo na ironiju i zezanje.(i razmak posle zareza:) Elem,
kad bi me imalo znao shvatio bi da sam se zezao.
> (:) interesuje,vec zato sto ste mi ti i dizel punili pad bezveze
> (:) porukama.Kol'ko sam ja shvatio tema je trebala da sluzi za navijacke
> (:) pesme isl.,a ne za pretnje lomljenja nosa...A zasto bih i dao
>
> Slusaj, ako ista mrzim na ovom sistemu, to su izjave tipa: napunio si mi
> pad glupostima i sl. Tema navijaci nije mesto gde ce da se pisu samo
> pesmice, vec mesto gde ce ici sve poruke u vezi navijanja... Necu ovaj put
> da objasnjavam sta sve podrazumeva urbano navijanje, a nije ni mesto. Ako
> malo bolje prelistas poruke, videces kako ja nigde nisam pretio "lomljenjem
> nosa", mada sam dobio prilican broj uvreda od jednog korisnika. Inace, to
> je tema koja tesko moze da se podvede pod bon-ton i akademske rasprave...
Pogledaj prvi odgovor, rekoh ti da se zezam. BTW, idem i ja na utakmice;)
fudbal.559basrak,
-> #550, budim> a ko je jedan ostavljam ostalima da zaključe
Jedan je Hase. ;)
fudbal.560lexus,
-----------------------------------------------------------
Rezultati i tabele posle XVI kola I-a fudbalske lige
-----------------------------------------------------------
Crvena zvezda-Bečej 1:1
Vojvodina-Rad 0:0
Proleter-Mladost 0:2
Čukarički-Radnički 4:1
Sloboda-Partizan 1:5
1. Partizan 16 11 3 2 41:13 (+28) 54
2. Crvena zvezda 16 8 5 3 22:12 (+10) 45
3. Vojvodina 16 7 6 3 25:13 (+12) 40
4. Bečej 16 8 6 2 17:14 (+3) 38
5. Mladost 16 7 2 7 21:23 (-2) 29
6. Čukarički 16 3 6 7 17:17 (0) 26
7. Radnički 16 4 5 7 17:30 (-13) 26
8. Rad 16 4 5 7 17:19 (-2) 25
9. Proleter 16 5 3 8 18:22 (-4) 24
10. Sloboda 16 1 3 12 8:40 (-22) 11
-----------------------------------------------------------
Pozdrav -Lex->
Copyright (C) Luka Zlatić 1996.
-----------------------------------------------------------
fudbal.561lexus,
-----------------------------------------------------------
Rezultati i tabele posle XV kola I-b fudbalske lige
-----------------------------------------------------------
Zemun-OFK Beograd 3:1
Hajduk-Radnički(NB) 3:0
Loznica-Napredak 2:3
Mladost(BJ)-Borac 1:0
Budućnost-Obilić 1:0
1. Zemun 15 8 3 4 22:11 (+11) 34
2. Hajduk 15 8 3 4 18:13 (+5) 33
3. Borac 15 9 2 4 22:11 (+11) 31
4. Budućnost 15 7 4 4 14:12 (+2) 28
5. Obilić 15 6 1 8 17:18 (-1) 24
6. OFK Beograd 15 6 2 7 19:22 (-3) 24
7. Mladost (BJ) 15 6 1 8 15:20 (-5) 23
8. Loznica 15 6 2 7 20:20 (0) 22
9. Napredak 15 5 3 7 16:20 (-4) 21
10. Radnički (NB) 15 2 3 10 12:28 (-16) 16
-----------------------------------------------------------
Pozdrav -Lex->
Copyright (C) Luka Zlatić 1996.
-----------------------------------------------------------
fudbal.562nenad,
-> #548, vitez.koja> Nego taj Šalja, koji po meni nijkad veze nije imao,
Što, Šalja je bio solidan fudbaler. Kako se zvaše onaj fudbaler
Partizana što je bio veliki talenat, pa se navukao na piće, drogu
šta li već bi... Posle je igrao u Dinamu jednu-dve sezone pa opet
potonuo. Ono je bio odličan igrač, ali ga je pojela
malograđanština.
fudbal.563budim,
-> #555, lexus(:) čak mislim, da bi za prepucavanja i nadmudrivanja mogla da se
(:) otvori tema prepucavanja.i.nadmudrivanja :)
Ili bar grupa, ti vlasnik, ja suvlsnik? :)
poz,
budimir
fudbal.564budim,
-> #554, giovanni(:) Bajro Župić je jedan od najomiljenijih likova partizanovog juga u
(:) poslednjih desetak godina.
Moji ortaci iz Fronta su čak napravili zastavu sa njegovim imenom! :)
poz,
budimir
fudbal.565budim,
-> #556, lexus(:) Uostalom, navijači nisu uvek u pravu, eto i Đorovića obožavaju
(:) na severu ;)))
Đorović je strava igrač, recimo, bio je najbolji na terenu protiv Bečeja! :)
poz,
budimir
fudbal.566budim,
-> #553, giovanni(:) A Đorović, kao, zna? Inače, Bajro je u Partizan došao kao prvi strelac
(:) druge lige.
Ja rek'o da je došao kao mesar, pošto je to izjavio kada su ga pitali šta mu je
osnovno zanimanje! :)
poz,
budimir
fudbal.567budim,
-> #557, imangovski(:) je poruka verovatno i po budimovoj volji, jer ima razmak iza
(:) zareza,ali:)
:) Pusti malo mene! :)
poz,
budimir
fudbal.568budim,
-> #558, imangovski(:) Pazi,opet se vracamo na ironiju i zezanje.(i razmak posle zareza:)
(:) Elem, kad bi me imalo znao shvatio bi da sam se zezao.
:) OK, ja sam se malko naprimao... Pusti... :)))) NHF! :)
(:) Pogledaj prvi odgovor, rekoh ti da se zezam. BTW, idem i ja na
(:) utakmice;)
To je cool, daj neki navijački izveštaj! :)
poz,
budimir
fudbal.569petjo,
-> #562, nenad> Sto, Salja je bio solidan fudbaler. Kako se zvase onaj fudbaler
> Partizana sto je bio veliki talenat, pa se navukao na pice,
> drogu sta li vec bi... Posle je igrao u Dinamu jednu-dve sezone
> pa opet
Valjda, Zoran Cava Dimitrijevic, stvarno je bio jedan od vecih
talenata koje je Beograd iznedrio. Sa 17-18 god navukao se na hors,
a zatim je otisao u Francusku jer su ga ovde otpisali.
Pozdrav
fudbal.570madamov,
-> #489, kum.djole
> >> Primi onakav gol i bude igrač utakmice?
>
> Taj gol se iz onakve pozicije teško brani.
Pogotovo kad si uhvaćen na "pogrešnoj" nozi. Ne kažem da je kriv za gol, ali
je gol mogao da se brani.
fudbal.571madamov,
-> #513, dizel
> A jel se secate kad smo igrali sa,ja mislim Norvezanima,2:0,kod njih,
> kad je Zlatko dao gol.Pa to je jedan od njegovih vrhunskih dometa.Isao
> je sam na golmana i dao gol.Svaka mu cast. :)))
Ćuti, zamalo i tada da promaši, čovek pretrčao golmana, a zamalo i gol.
Jedva skrenuo loptu u gol kod desne golmanove stative (njegove leve) i skoro
se zakucao u istu. B) Prvi gol, inače, dade Piksi iz slobodnog udarca koliko
se sećam.
fudbal.572madamov,
-> #562, nenad
> Kako se zvaše onaj fudbaler Partizana što je bio veliki talenat, pa se
> navukao na piće, drogu šta li već bi
Čava, izvanredan igrač. Par mojih drugara je treniralo zajedno s njim u
Partizanovom podmlatku, genereacija Krčmarevića...
fudbal.573budim,
-> #562, nenad(:) Partizana što je bio veliki talenat, pa se navukao na piće, drogu
(:) šta li već bi... Posle je igrao u Dinamu jednu-dve sezone pa opet
(:) potonuo. Ono je bio odličan igrač, ali ga je pojela
(:) malograđanština.
Čava Dimitrijević!
poz,
budimir
fudbal.574imangovski,
-> #568, budim> (:) Pogledaj prvi odgovor, rekoh ti da se zezam. BTW, idem i ja na
> (:) utakmice;)
>
> To je cool, daj neki navijacki izvestaj! :)
Pa, bio je pre neki dan izvestaj sa Partizan:BFC, mada je mozda vise
licio na jadikovku :(
fudbal.575lexus,
-> #563, budim=> Ili bar grupa, ti vlasnik, ja suvlsnik? :)
Pa, moja grupa navijači još uvek postoji ;)
Samo joj treba promeniti ime...
fudbal.576imangovski,
Znam da ne pripada temi,ali moram da pitam: budime,koliko imas
godina?Ati lex?Kum.djole?Giovanni?
fudbal.577junior,
-> #550, budim> Drugo, zbog tebe i tebi sličnih, sam napustio, na izvesno
> vreme, ovaj sistem.
Mislim da sam ja ipak bio šlag na tortu pre napuštanja ;>
P.S. Čisto da ne bude brisano ... Mančester je i zvanično
prvak Engleske, jer je na svom terenu savladao Midlzbro
sa 3:0, dok je Njukastl remizirao sa ko_zna_kim. ;)
fudbal.578lexus,
-> #576, imangovski=> Znam da ne pripada temi,ali moram da pitam: budime,koliko imas
=> godina?Ati lex?Kum.djole?Giovanni?
Budimir i Gio imaju 23, a kum i ja po 19 :)
fudbal.579lexus,
-> #577, junior=> P.S. Čisto da ne bude brisano ... Mančester je i zvanično
=> prvak Engleske, jer je na svom terenu savladao Midlzbro
=> sa 3:0, dok je Njukastl remizirao sa ko_zna_kim. ;)
Mančester je igrao u gostima...
A Totenhem ipak nije ko zna ko ;)
fudbal.580budim,
-> #576, imangovski(:) Znam da ne pripada temi,ali moram da pitam: budime,koliko imas
(:) godina?Ati lex?Kum.djole?Giovanni?
Neću za ostale, mada znam! :) Ja imam 23! :)
poz,
budimir
fudbal.581budim,
-> #575, lexus(:) Pa, moja grupa navijači još uvek postoji ;)
(:) Samo joj treba promeniti ime...
Go for it! :)
poz,
budimir
fudbal.582lexus,
--------------------------------------------------------------------------
Kao što znate u Engleskoj će se od 8. do 30. juna održati jubilarno
10. evropsko fudbalsko prvenstvo.
Bio bi red da se podsetimo rezultata sa prvih 9 evropskih prvenstava.
Prvo evropsko prvenstvo je održano od 6.7. do 10.7. 1960. u Francuskoj.
Učestvovale su četiri reprezentacije:
Francuska, SSSR, Češkoslovačka, Jugoslavija.
Polufinale:
Jugoslavija-Francuska 5:4
SSSR-Češkoslovačka 3:0
3. mesto:
Češkoslovačka-Francuska 2:0
Finale:
SSSR-Jugoslavija 2:1
--------------------------------------------------------------------------
Pozdrav -Lex->
--------------------------------------------------------------------------
fudbal.583lexus,
--------------------------------------------------------------------------
Drugo evropsko prvenstvo - Španija 1964.
--------------------------------------------------------------------------
Održano od 17. 6. do 21.6. 1964. u Španiji.
Učestvovale su četiri reprezentacije: Španija, Danska, Mađarska i SSSR.
Polufinale:
Španija-Mađarska 2:1
SSSR-Danska 3:0
3. mesto:
Mađarska-Danska 3:1
Finale:
Španija-SSSR 2:1
--------------------------------------------------------------------------
Pozdrav -Lex->
--------------------------------------------------------------------------
fudbal.584lexus,
--------------------------------------------------------------------------
Treće evropsko fudbalsko prvenstvo - Italija 1968
--------------------------------------------------------------------------
Održano od 5. 6. do 10. 6. 1968. godine u Italiji.
Učestvovale su četiri reprezentacije: Italija, SSSR, Engleska, Jugoslavija
Polufinale:
Italija-SSSR 0:0 - Italija pobedila pomoću novčića!?!?!
Jugoslavija-Engleska 1:0
3. mesto:
Engleska-SSSR 2:0
Finale:
Italija-Jugoslavija 1:1
Italija-Jugoslavija 2:0 - replay
--------------------------------------------------------------------------
Pozdrav -Lex->
--------------------------------------------------------------------------
fudbal.585lexus,
Nastavak istorije sledi sutra, pošto danas nemam više vremena :(
CU
fudbal.586lexus,
-> #581, budim=> Go for it! :)
Bez veze, uostalom imamo pajčetove pacijente za mudrovanja, a ja ionako
nemam previše vremena za zezanje...
fudbal.587budim,
-> #577, junior(:) Mislim da sam ja ipak bio šlag na tortu pre napuštanja ;>
:) Naravno! Ko bi zaboravio one ovacije kada su meni brisane poruke? :)
(:) P.S. Čisto da ne bude brisano ... Mančester je i zvanično
(:) prvak Engleske, jer je na svom terenu savladao Midlzbro
Čisto da ne bude obrisano... Šta bi sa Liverpool-om?
poz,
budimir
fudbal.588budim,
-> #578, lexus(:) Budimir i Gio imaju 23, a kum i ja po 19 :)
Ajd sad da čujemo njega? :)
poz,
budimir
fudbal.589lexus,
-> #587, budim=> Čisto da ne bude obrisano... Šta bi sa Liverpool-om?
Liverpool je otkinuo Manchester City u poslednjem kolu i osvojio
je treće mesto. Igraće ili u Kupu pobednika kupova ili u Kupu UEFA.
fudbal.590lexus,
-> #588, budim=> Ajd sad da čujemo njega? :)
I da nam još objasni zašto nas je pitao to što nas je pitao,
inače, imangovski ima 17 godina ;)
fudbal.591budim,
-> #586, lexus(:) Bez veze, uostalom imamo pajčetove pacijente za mudrovanja, a ja ionako
(:) nemam previše vremena za zezanje...
U redu, ja mislio da oživimo grupu! :)
poz,
budimir
fudbal.596stefan,
Vidim ja, veselo je vama bilo dok sam ja bio odsutan ;> LM, da se ne
pravim ja previše pametan, i sami znate čemu je mesto a čemu nije u
konferenciji, gde šta treba da ide itd. Prema tome povezite malko računa o
vašim porukama a zbog mogućih sankcija ;) Takođe, još jednom molba (odnosi
se na sve), kada vidite da ste poslali duplu poruku, nemojte da vas toliko
mrzi da ih pobrišete umesto da "prijavite" svima da ste uradili to što ste
uradili ;)
fudbal.597stefan,
-> #503, dizel> Pa bas i nisam siguran.Ja sam se cak cesto i nervirao sto se on stalno
> vraca,jer tako gubi dosta snage i nema je u napadu,ali sever je to voleo
:))) Taj, izgovor koristio je još Milko Đurovski dok je igrao u
Partizanu :) Savremen fudbaler mora imati snage da se ponekad vrati u
odbranu (ili da krene u napad, u zavisnosti od toga gde igra).
fudbal.598stefan,
-> #511, dizel> Razmislajli su gorbari o silnim penalima koje je Mijat u Partizanu
> promasio pa su uveli novinu u transfere.
Nemoj samo da počnemo da evociramo uspomene na Piksijeve promašene
penale koji su odlučivali utakmicu. Svašta bi morali da spomenemo,
reprezentaciju, neke kupove, Borac iz Banjaluke...;)
fudbal.599stefan,
-> #585, lexus> Nastavak istorije sledi sutra, posto danas nemam vise vremena :(
A kako bi bilo da ti to prikupiš pa odjedared da pošalješ? Ovako više
mesta zauzimaju zaglavlja poruka (i zaglavlja koja ti praviš ;) nego sama
poruka :)
fudbal.600budim,
-> #590, lexus(:) I da nam još objasni zašto nas je pitao to što nas je pitao,
(:) inače, imangovski ima 17 godina ;)
c,c,c,c, :)))
poz,
budimir
fudbal.601kum.djole,
-> #589, lexus>> Liverpool je otkinuo Manchester City u poslednjem kolu i osvojio
>> je treće mesto. Igraće ili u Kupu pobednika kupova ili u Kupu UEFA.
Igraće sigurno u KPK jer Mančester Junajted igra u finalu FA kupa
sa Liverpulom, a osvajač je prvenstva. Nešto slično kao i kod nas ;)
samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ..
fudbal.602lexus,
-> #601, kum.djole=> sa Liverpulom, a osvajač je prvenstva. Nešto slično kao i kod nas
=> ;) samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ..
A zašto Manchester ne bi išao u KEŠ???
fudbal.603lexus,
-> #600, budim=> c,c,c,c, :)))
Šta bre "c,c,c,c, :)))"
Objasni malo svoju poruku ;)
fudbal.604lexus,
-> #599, stefan=> A kako bi bilo da ti to prikupiš pa odjedared da pošalješ? Ovako
=> više mesta zauzimaju zaglavlja poruka (i zaglavlja koja ti praviš
=> ;) nego sama poruka :)
Ma nemoj :)
Šta bi ti hteo samo rezultate, ne ide to tako, ja sam teška cepidlaka,
sve mora da bude pod konac ;)
A i preglednije je ovako kako radim, inače što se mojih zaglavlja tiče,
ona su moj zaštitni znak i neću ih skinuti :)
fudbal.605kum.djole,
-> #602, lexus> => sa Liverpulom, a osvajač je prvenstva. Nešto slično kao i kod nas
> => ;) samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ..
>
> A zašto Manchester ne bi išao u KEŠ???
Stvarno, zašto ne bi išao ? ;)
Odnosilo se na našu ligu.
"Nešto slično kao i kod nas, samo je pitanje da li će prvak ići u KEŠ"
..a malo sam i zbrzio i izostavio jedno "ovde" (recimo)..
Eto. Odnosilo se na šta, na ? - Partizan i, na ? - na njegovo učešće u KEŠ.
fudbal.606lexus,
---------------------------------------
Četvrto evropsko fudbalsko prvenstvo.
14. 6. - 18. 6. 1972. Belgija.
Polufinle:
SSSR-Mađarska 1:0
SR Nemačka-Belgija 2:1
3. mesto:
Belgija-Mađarska 2:1
Finale:
SR Nemačka-SSSR 3:0
---------------------------------------
fudbal.607lexus,
---------------------------------------
Peto evropsko fudbalsko prvenstvo.
16. 6. - 20. 6. 1976. Jugoslavija.
Polufinale:
Češkoslovačka-Holandija 3:1
SR Nemačka-Jugoslavija 4:2
3. mesto:
Holandija-Jugoslavija 3:2
Finale:
Češkoslovačka-SR Nemačka 7:5 - pen.
---------------------------------------
fudbal.608lexus,
-----------------------------------------------------------
Šesto evropsko fudbalsko prvenstvo.
11. 6. - 22. 6. 1980. Italija.
Grupa 1:
SR Nemačka-Češkoslovačka 1:0 1. SR Nemačka
Holandija-Grčka 1:0 2. Češkoslovačka
SR Nemačka-Holandija 3:2 3. Holandija
Češkoslovačka-Grčka 3:1 4. Grčka
Češkoslovačka-Holandija 1:1
SR Nemačka-Grčka 0:0
Grupa 2:
Belgija-Engleska 1:1 1. Belgija
Italija-Španija 0:0 2. Italija
Belgija-Španija 2:1 3. Engleska
Italija-Engleska 1:0 4. Španija
Engleska-Španija 2:1
Italija-Belgija 0:0
3. mesto:
Češkoslovačka-Italija 10:9 - penali
Finale:
SR Nemačka-Belgija 2:1
-----------------------------------------------------------
fudbal.609lexus,
-> #605, kum.djole=> "Nešto slično kao i kod nas, samo je pitanje da li će prvak ići u
=> KEŠ" ..a malo sam i zbrzio i izostavio jedno "ovde" (recimo)..
Bilo bi najbolje da si rekao "samo, kod nas se ne zna da li će prvak
ići u KEŠ" :)
=> Eto. Odnosilo se na šta, na ? - Partizan i, na ? - na njegovo
=> učešće u KEŠ.
Hvala, ali ne moraš da mi crtaš, jasno mi je šta si hteo da kažeš,
nisi rekao pravilno i ok...
fudbal.610stefan,
-> #604, lexus> A i preglednije je ovako kako radim, inače što se mojih zaglavlja tiče,
> ona su moj zaštitni znak i neću ih skinuti :)
Pa ako su ti zaštitni znak što makar ne budu iste dužine? ;>
fudbal.611junior,
-> #606, lexus> Četvrto evropsko fudbalsko prvenstvo.
E stvarno, ostavi jednu poruku i prikači fajl s tim.
Pa kog zanima neka skida ...
fudbal.612kum.djole,
Dakle, trofeji se dele na ravne časti. :)
fudbal.613lexus,
-> #610, stefan=> Pa ako su ti zaštitni znak što makar ne budu iste dužine? ;>
Pa, to zavisi od dužine teksta u poruci :)
fudbal.614lexus,
-> #611, junior=> E stvarno, ostavi jednu poruku i prikači fajl s tim.
=> Pa kog zanima neka skida ...
Priznajem da su prvih 5 prvenstava mogli da se ubace u
jedan fajl, ali pogrešio sam, ok...
Ostala su još samo 3 prvenstva i njih ću ukucati ovako
kako sam ukucao i prethodna...
fudbal.615imangovski,
-> #588, budim> (:) Budimir i Gio imaju 23, a kum i ja po 19 :)
>
> Ajd sad da cujemo njega? :)
Kao fora ne zna. Ne zna malo sutra, samo se pravi:)Evo,
za zainteresovane Sezam-ovce(ke) 17. Strasno mi je krivo
sto nisam mogao da idem u Novi Sad na basket. Srcka me
zamalo nije strefila posle ove druge partije. Vodili smo 18
razlike!, a na kraju jedva pobedili.
fudbal.616imangovski,
-> #590, lexus>=> Ajd sad da cujemo njega? :)
>
> I da nam jos objasni zasto nas je pitao to sto nas je pitao,
> inace, imangovski ima 17 godina ;)
Delujete mi kao veselo drustvance:)
fudbal.617giovanni,
Skoro svim ciganima, sudijskoj trojci i ostalima kojima je rezultat one
utakmice drag, čestitam osvajanje Kupa Maršala.
**** Ubi, ubi, ubi cigana...****