fudbal.618kum.djole,
-> #615, imangovski>> za zainteresovane Sezam-ovce(ke) 17.
>> Strasno mi je krivo sto nisam mogao da idem u Novi Sad na basket.
Tema je _fudbal_.... Pobogu.. :(
A šta ima u fudbalu ?
U fudbalu ima svega, ali nema basket. Je l' tako ? Nema.
A šta ima novo u fudbalu ?
Ima to da je PariSenŽermen savladao u finalu KPK tim Rapida iz Beča
rezultatom 1:0. To je fudbal. A Zvezda je pukla Partizana sa 3:0.
I to je fudbal.. dobro, možda je više kriminal, ali je i fudbal.
I nema basket.
A šta je ovo dole ? E, ovo dole su teme:
Broj 2 - fudbal.
Broj 3 - košarka.
Broj 16 - navijači.
I kad te probude u pola noći, onda kao pesmicu:
Broj 2 ? - "A, fudbal!"
Broj 3 ? - "Je, košarka!"
Broj 16 ? - "AEAEAEAEOOOO! Navijači!!!"
..i onda nastaviš da spavaš.. ali ne zaboravi:
Broj 2 je fudbal, broj 3 je košarka, a broj 16 je za navijače.
Onda se u slobodno vreme preslišaš:
"Kako beše ? 2.. fudbal, da... 3..? ček ček.. košarka..!
...a navijači..? a, pa 16, zna se.. :)"
Kad profa kaže "Mangovski, dva!" ti odma' kaži "FUDBAL!".
I vremenom ćeš se navići.
Jes' upamtio ? :)
Posle primeniš u praksi i sve je ok.
A isto važi i za ostale šumare.
Sistem vam još nije poslao uputstvo, ali ja sam vredan pijonir.
(shum-(c)-kum)
fudbal.619junior,
-> #617, giovanni> Skoro svim ciganima, sudijskoj trojci i ostalima kojima je
> rezultat one utakmice drag, čestitam osvajanje Kupa Maršala.
Hvala, hvala ;) Samo nije sve gotovo .. imate vi potencijala
da se vratite iz bezizlaznih situacija. Pogotovo, ako se ovi
naši uspaniče ...
LM, pošto nisam gledao utakmicu, a ni snimak :) ko je dao golove?
fudbal.620lexus,
-> #618, kum.djole=> Sistem vam još nije poslao uputstvo, ali ja sam vredan pijonir.
Sve je to lepo, ali mogao si da mu pošalješ na mail, vidiš meni
ova poruka nije potrebna pošto znam koje su teme, tako da ona
za mene predstavlja šum. Molio bih te da se uzdržiš od ovakve
prepiske. Hvala!
fudbal.621lexus,
-> #619, junior=> LM, pošto nisam gledao utakmicu, a ni snimak :) ko je dao golove?
Jovičić, Krupniković, Živković.
Čakar nije dao gol iz penala u 87. minutu utakmice.
fudbal.622kum.djole,
-> #620, lexus> Sve je to lepo, ali mogao si da mu pošalješ na mail, vidiš meni
> ova poruka nije potrebna pošto znam koje su teme, tako da ona
> za mene predstavlja šum. Molio bih te da se uzdržiš od ovakve
> prepiske. Hvala!
Ma itekako ti je potrebna..
Elem, da okrenemo priču na drugu stranu, mišljenja su podeljena,
ali čini se da je Partizan uzeo silne pare da juče odigra onako očajno.
Znam ja da Zvezda može bolje od ovoga, ali ne verujem da Partizan
može gore.. :))
fudbal.623schef,
-> #622, kum.djole=- ali čini se da je Partizan uzeo silne pare da juče odigra
=- onako očajno. Znam ja da Zvezda može bolje od ovoga, ali ne
Da, da.. Setimo se samo koliko je love zvezda dobila sada posle ukidanja
sankcija, pa rekoše :'što bezveze da stoje pare, daj da obrnemo kapital'. :)
A i ne bi imalo smisla da ostanu bez trofeja ove godine, jer džebajga oni
su ipak naš najtrofejniji klub. :))))) A nemojmo zaboraviti, bili su i prvaci
sveta... A i imaju veći stadion od Partizanovog, pa je sramota da ostanu bez
bar jednog trofeja.
Eh, novac čini čuda... O:)
Srleř
P.S. Živeo najbolji moderator na svetu, gosn. Štef koji naravno neće
obrisati naše 'duhovite' poruke... O:)
fudbal.624lexus,
-> #622, kum.djole=> Ma itekako ti je potrebna..
Uzgred, moja poruka je bila krajnje ironična :)
I to je bila ironija sa dve oštrice, malo samokritike, a malo
i tebe da potkačim.
A što se šumara iz tvoje poruke imangovskom tiče, prvo bi morao
da upoznaš one za koje to kažeš, pa tek onda da tvrdiš kako su šumari.
=> Elem, da okrenemo priču na drugu stranu, mišljenja su podeljena,
=> ali čini se da je Partizan uzeo silne pare da juče odigra onako
=> očajno. Znam ja da Zvezda može bolje od ovoga, ali ne verujem da
=> Partizan može gore.. :))
Stvarno, gore od onoga je nemoguće odigrati, igrači Partizana nisu
ubacivali lopte u šesnaesterac, nisu šutirali, umesto šuta išli su na
neke ne duple, već kvadriple pasove... Užas...
Odbrana se tek iskazala, nisu ništa korisno uradili...
A tek, Tumbina taktika bez Hristova ili Beširovića, sa Trenevskim
u špicu, taktika koja nas je mogla stajati titule da je Jovičić bio
malo prisebniji u 104. derbiju...
Ne smem da tvrdim da je rezultat dogovoren, pošto nemam nikakve dokaze,
ali tako izgleda.
fudbal.625lexus,
-> #623, schef=> su ipak naš najtrofejniji klub. :))))) A nemojmo zaboraviti, bili
=> su i prvaci sveta... A i imaju veći stadion od Partizanovog, pa je
=> sramota da ostanu bez bar jednog trofeja.
Tačno!
Ali, zaboravio si još jedan krajnje jednostavan razlog, na sever i jug
marakane moraju da se stave sedišta, što automatski diže cenu karata,
što su cene više, to će manje navijača dolaziti, a i što je trofeja
manje i cigana je manje. Dakle, Zvezdi je bio preko potreban ovaj
trofej. :))) Zar nije dobra teorija :)
fudbal.626ilazarevic,
-> #621, lexus> Čakar nije dao gol iz penala u 87. minutu utakmice.
Bruka i sramota... Ej, 3:0 od onih bednika! Ima da odem na revanš, rain or no
rain, pa da se nekome na* majke ako opet izgubimo.
Miloje je branio fenomenalno. Uzevši u obzir Gausovu krivu, očekujem da
sledeći put primi šest golova, od čega dva kroz noge. Onakva sreća se ne
ponavlja.
fudbal.627budim,
-> #604, lexus(:) Šta bi ti hteo samo rezultate, ne ide to tako, ja sam teška cepidlaka,
(:) sve mora da bude pod konac ;)
Mene već vuku prsti sa vratim u grupu a da "auditorijum" a i one koji se brinu
za njega, ostavim ovde... Lepo, da ne bi pravili šum, povučemo se u grupu, iako
će i tamo da nas čitaju, ne mogu javno da nam delče packe ako nešto napišemo
što čistuncima nije po volji... :((((
Ne mora sve da ide pod konac...
(:) A i preglednije je ovako kako radim, inače što se mojih zaglavlja tiče,
(:) ona su moj zaštitni znak i neću ih skinuti :)
Ni meni nije jasno da se pravi problem oko 100 karaktera???
Pozivam ljude da se izjasne, jel se vraćamo u grupu ili ne?
poz,
budimir
fudbal.628budim,
-> #616, imangovski(:) Delujete mi kao veselo drustvance:)
I jesmo, recimo da se uskoro spremamo da idemo zajedno na neke utakmice, pa
ukoliko želiš možeš sa nama! :)
poz,
budimir
fudbal.629budim,
-> #622, kum.djole(:) Elem, da okrenemo priču na drugu stranu, mišljenja su podeljena,
(:) ali čini se da je Partizan uzeo silne pare da juče odigra onako očajno.
(:) Znam ja da Zvezda može bolje od ovoga, ali ne verujem da Partizan
(:) može gore.. :))
Nije nego! :)
Čim izgubite, Partizan je uzeo silne pare da izgubi... Ex, da vas nema tebalo
bi vas izmisliti! :> Nego, reci mi iskreno, za koje pare bi Partizan pristao
da ne osvoji "duplu krunu"? :))) Ako si ti stvarno ubeđen da je Partizan
prodao utakmicu, onda... Blago li se tebi! :) Po tebi Partizan ne može da
izgubi ukoliko ne proda utakmicu! :) Šta ti je budući sportski novinar! :)
poz,
budimir
fudbal.630budim,
-> #623, schef(:) Da, da.. Setimo se samo koliko je love zvezda dobila sada posle
(:) ukidanja sankcija, pa rekoše :'što bezveze da stoje pare, daj da
(:) obrnemo kapital'. :)
MA da! :) Torija zavere strikes again! :)))) Nego, mora da smo vam dali
puno para da igrate onako kako ste igrail, ali moram da priznam kako ste me
iznenadili kako ste svoju ulogu fenomenalno odigrali! :)))))
Jes' ti normalan? :) Stvarno misliš da je namešteno? :)
(:) sveta... A i imaju veći stadion od Partizanovog, pa je sramota da
(:) ostanu bez bar jednog trofeja.
:))) Vidim da se vraćaš u detinjstvo! :>
(:) Eh, novac čini čuda... O:)
Koliko ste ga samo dobiliiiiiiii! :))))
(:) P.S. Živeo najbolji moderator na svetu, gosn. Štef koji naravno neće
(:) obrisati naše 'duhovite' poruke... O:)
Naravno! :) Živeo! :)
poz,
budimir
fudbal.631budim,
-> #625, lexus(:) manje i cigana je manje. Dakle, Zvezdi je bio preko potreban ovaj
(:) trofej. :))) Zar nije dobra teorija :)
Paranoji nikad kraja! :>
poz,
budimir
fudbal.632budim,
-> #624, lexus(:) A što se šumara iz tvoje poruke imangovskom tiče, prvo bi morao
(:) da upoznaš one za koje to kažeš, pa tek onda da tvrdiš kako su šumari.
Pusti ga, to bi mu srušilo mnoge konstrukcije u mozgu...
(:) A tek, Tumbina taktika bez Hristova ili Beširovića, sa Trenevskim
(:) u špicu, taktika koja nas je mogla stajati titule da je Jovičić bio
(:) malo prisebniji u 104. derbiju...
Ma Tumba je car, samo da su ovi naši "čobani" ovako igrali ranije, ali ko će
da da tolike pare ca celo prvenstvo... :))))
(:) Ne smem da tvrdim da je rezultat dogovoren, pošto nemam nikakve dokaze,
(:) ali tako izgleda.
Nemoj da tvrdiš, ti si pametan dečko! :)
poz,
budimir
fudbal.633budim,
-> #617, giovanni(:) Skoro svim ciganima, sudijskoj trojci i ostalima kojima je rezultat one
(:) utakmice drag, čestitam osvajanje Kupa Maršala.
Pročitaj izjavu Tumbe u Sportu, ishvalio je sudiju kao nikada, obično ih
kudi kada za njega ne dosude dva penala... Juče samo jedan, sramota... :>
HVALA! :)
(:)**** Ubi, ubi, ubi cigana...****
Videli smo pre tekme! :> A i posle! :>
poz,
budimir
fudbal.634budim,
-> #621, lexus(:) Čakar nije dao gol iz penala u 87. minutu utakmice.
Tačnije, Miloje The man of the match! :)))))) odbranio je penal! :)
poz,
budimir
fudbal.635stefan,
-> #630, budim> MA da! :) Torija zavere strikes again! :)))) Nego, mora da smo vam dali
> puno para da igrate onako kako ste igrail, ali moram da priznam kako ste
Ama, dajte ljudi, o kakvoj prodaji pričate? Uostalom, ne mislite li da
bi onaj ko je namestio utakmicu u tom slučaju izabrao neki malo "zgodniji"
rezultat? :)
fudbal.636schef,
-> #630, budim=- Jes' ti normalan? :) Stvarno misliš da je namešteno? :)
Pa da? :) Nije valjda da stvarno misliš da ste bolji sa ovom ekipom? :)
Šalu na stranu, Partizan je izgubio zbog poznatog sindroma 'igrača koji
su već našli angažman u inostranstvu' koji je zvezdu pogodio pred kraj
jesenjeg dela ovog prvenstva (Kovačević+Petković). E, sada se to isto
dešava u Partizanu (Mirković+Ćirić) + saznanje da je partizan šampion +
zadnja dva derbija na marakani + ovako pacerski zvezdin sastav (omalovažavanje
dotičnog) + zvezdin trener (priznajmo Pižon nije ni za kadete - takođe
omalovažavanje dotičnog) + trenutno nadahnuće i ogromna želja zvezdinih
fudbalera za rehabilitacijom + zmaj na zvezdinom golu (ovo mu je bila
utakmica života) + Damir Čakar koji je zaboravio da skine ular sa glave +
pritisak medija + strah od prevelikog uspeha + još milion razloga...
Eto, nije ni čudo da smo izgubili, još smo i dobro prošli... Eh kad
slava i moć udare u glavu... A postoji mogućnost i da je crna magija u
pitanju! ;) No, kako se vidi iz svega ovoga gore, novac je presudan
faktor. Ko ima više para ima i bolje rezultate. A opšte je poznato da
je zvezda bogatiji klub, tako da možemo da očekujemo da od sledeće sezone
zvezda ponovo preuzme primat. :((( No, kako kaže ona narodna: 'Boj ne
bije svijetlo oružije, već boj bije srce u junaka!' Ljudi koji su vezani
za Partizan, vezani su srcem. A za zvezdu se to baš i ne bi reklo. Čak
je i Savićević (ako se ne varam) Partizanovac! O:)
Srleř
fudbal.637dizel,
Izvinjavam se svima sto ove moje poruke i mog druga Nikole stizu sa
zakasnjenjem,ali istklea mi je pretplata,a iako sam uplatio jos u
ponedeljak,tek danas mi je odobren pristup...
Pozdrav svima!
fudbal.638dizel,
-> #519, lexus> => Djorovic,Ognjenovic,Stefanovic,Brnovic...ne zasluzuju da
> igraju u
>
> Djorovic i Stefanovic su _najgori_ odbrambeni igraci koji su
> ikada igrali za nasu reprezentaciju. Perica igra za mladu
> reprezentaciju sto odgovara njegovim godinama i kvalitetu...
Kako objasnjavas to da je prosle godine ista ta odbrana primila najmanji
broj golova u prvenstvu?
Nemoguce da je tako losa kao sto ti mislis,ja bas mislim suprotno!
fudbal.639dizel,
-> #520, lexus> stigne,,,:>>>
>
> Lopta je isla paralelno sa gol linijom, a Mijat se zatrcao sa
> ivice sesnaesterca.
Da,da,jeste,bas tako!
:))))
fudbal.640dizel,
-> #521, lexus> =>>>> Generalno gledano, Kovacevic je u odnosu na Milosevica,
> pola =>>>> igraca.
> => Samo ukoliko meris kolicinu njihove gluposti!
>
> Iskreno receno, ja znam sta si ti pokusao da kazes, ali nisi
> dobro formulisao, ovako ispada ono sto jeste, da je Darko duplo
> gluplji od Save :)
Ako mislis da si pametan,ponovo procitaj,i bice ti jasno da gresis,tj.sasvim
sam pravilno formulisao!
Da detaljnije pojasnim:
Ukoliko je Sava ceo igrac on ima i duplo vecu kolicinu gluposti od igraca
koji je polovina njega,tj.Darka.
Izvinjavam se onima kojima ovo dodatno objasnjenje nije bilo potrebno!
fudbal.641dizel,
-> #522, lexus> => Ma jok,verovatno jos kad je Mijatovic odlazio...
>
> Ja nesto ne vidim da se Valensija buni... ;))))))))
U Spaniji nema golmana kao sto su Stevan Stojanovic,Milan Simeunovic i
Zvonko Milojevic koji su bez veceg napora zaustavljali Mijatove suteve iz
penala.
fudbal.642dizel,
-> #523, lexus>
> Eto, cak i dizel priznaje da je sut bio fantastican, a vi mi
> dirate Pandura :)))
>
> Uzgred dizelu, imangovski je koristio ironiju kada je pisao
> svoju poruku...
Ma i ja sam koristio ironiju ...:))))
fudbal.643dizel,
-> #526, lexus> Sta je sa osobom koja se zove Nebojsa Gudelj?
> On bi bio sjajan levi bek, a to je jedino sto nam fali u
> reprezentaciji.
Upravo levi bek nam ne fali u reprezentaciji,mozda nam fali samo
novi selektor.
fudbal.644dizel,
-> #509, dizel> U stvari bilo bi:
> ...
> 1.Milojevic
> 2.Mirkovic(Stefanovic)..........
A u stvari treba da bude....4-5-1
Milojevic
Djukic
Komljenovic Jokanovic Djorovic (tj.Vujacic kad se
oporavi)
Stojkovic
Jugovic Savicevic
Mijatovic Mihajlovic
Drobnjak
ili ...(od sredine terena) 4-4-2
Jugovic Stojkovic Savicevic Mihajlovic
Mijatovic Milosevic
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.645dizel,
-> #376, kum.djole>
> Znas li mozda neke alternative ? Da nisu iz Zvezde ? ;)
>
Alternative postoje, ali svakako nisu iz Zvezde ili Partizana,jer je fudbal
u YU tj. u dva gorenavedena tima, u vise nego jadnom stanju.Ko je gledao
derbi zna o cemu govorim.Od svih igraca vecitih rivala
STVARNO VREDE:Ciric,Djorovic,Milojevic,Mirkovic
DONEKLE VREDE:Saveljic,Krupnikovic,Nadj,Radmanovic,Mijalkovic,Pantelic
MNOGO OBECAVAJU:Ognjenovic,Dejan Stankovic,Svetlicic,Tomic
Prave alternative svakako mozemo naci u Djukicu,Petricu,Vidakovicu....
fudbal.646dizel,
-> #388, nenad>> Ostaje mi samo da se pitam kad ce smena novinarskog kadra
>> u RTS-u.
Kad smo vec kod bisera voditelja,moram napomenuti par njih iz vecitih derbija:
poslednji derbi & Petar Lazovic:
"Prisustvujemo jednoj od najboljih fudbalskih predstava u poslednje vreme"
"Sudija Vukadin:)))) je pogresio,oprostite sudija Radoman"
i vec legendarni Jordan Ivanovic sa najboljom provalom ikad izgovorenom na
prenosu derbija(mislim da je bio 99.)
"Sa severne !!:)) tribine gde su navijaci partizana:))) ,cuju se zvoncici."
Naravno,ovde ne racunamo legendarne sarajevske reportere:
"Lopta je kod Ferhatovica,i dok Asimu Ferhatovicu neko ne oduzme loptu,vi
slusajte muziku iz naseg studija."
"Evo suta,.... i GOL,GOL, k**** gol,precka"
fudbal.647dizel,
-> #374, kum.djole> Sami procenite da li ce Bjekovicu za ove gnusne uvrede ;) biti
> odredena smrtna kazna, dozivotna eliminacija iz fudbala, ili
> samo izgnanstvo i iseljenicka viza za Novu Gvineju. ;)
>
> Tuzba bi eventualno bila povucena ako bi se Bjekovic JAVNO
> IZVINIO selektoru Santracu. Ja mu drzim palceve ga jos zesce
> 'prokomentarise'.
Bas citam danas kako je Bjekovic rekao da bas drhti i kako bi trebalo da
saslusaju njegovu zenu:)))))).Koji car.
fudbal.648dizel,
-> #518, lexus> Vladan Lukic je igrao na 6 prvenstvenih derbija, 3 je igrao od
> pocetka, a 3 puta je ulazio u igru, postigao je 2 gola na
Jeste dao 2, ali kakva i u koje vreme?
Prvo vam je zabio gol u 89 minutu pri rezultatu 0:0.Bese to onaj derbi
pre koga smo (Sever) napravili fenomemnalnu dimljadu, i posle koga je bilo
ono sibanje na terenu.
Drugi gol je dao u 84 ??(suzavac) minutu pri vasem vodjstvu od 1:0.Nikad
Partizan nije bio veci favorit pre derbija, i nikad Zvezda nije vise
razbila Partizan. Kad se samo setim one sanse Radinovica, pa brazilskih
dodavanja Lukica i Drobnjaka,pa penala na Lukicu...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
fudbal.649junior,
-> #626, ilazarevic> Miloje je branio fenomenalno. Uzevši u obzir Gausovu krivu,
> očekujem da sledeći put primi šest golova, od čega dva kroz
> noge. Onakva sreća se ne ponavlja.
Pa nije to sreća ... to je znanje.
Kad ćete već jednom da prihvatite da je čovek najbolji golman
u Jugoslaviji ?
fudbal.650dizel,
-> #622, kum.djole>
> Elem, da okrenemo pricu na drugu stranu, misljenja su
> podeljena, ali cini se da je Partizan uzeo silne pare da juce
> odigra onako ocajno. Znam ja da Zvezda moze bolje od ovoga, ali
> ne verujem da Partizan moze gore.. :))
>
Samo sam cekao da procitam ovakve poruke...
Bravo!
Nema vam ravnih kad izgubite...
Da li je svaki mec koji izgubite prodat?
fudbal.651dizel,
-> #631, budim> (:) manje i cigana je manje. Dakle, Zvezdi je bio preko
> potreban ovaj (:) trofej. :))) Zar nije dobra teorija :)
>
> Paranoji nikad kraja! :>
>
Samo 3:0 u mecu u kojem je Zvezda pokazala najbolju igru ove sezone,a
Partizan odigrao ocajno(dosta onemogucen odlicnom igrom Zvezde).
Prvi gol je postigao Jovicic u osmom minutu.Inace,odigrao je fantasticno,
i potpuno suprotno od prethodnog derbija u kom je bio ocajan.Zatim,drugi
gol je postigao Krupnikovic u 42.-om minutu.Opet smo videli njegovu
majstoriju.Poslednji gol je postigao najbolji igrac utakmice - Bratislav
Zivkovic u petom-sestom minutu drugog poluvremena.
I pre, a i posle ovog gola Zvezda je imala mnostvo stopostotnih sansi
i pravo je cudo sto Partizan nije porazen sa vecom razlikom.Na samom
kraju umalo da se to i osveti crveno-belima.Penal nad Ciricem!
Sut je izveo (odlicno) Cakar,ali ga je Miloje procitao i sjajno ukrotio
njegov udarac!
Time je obezbedio miran revans Crvenoj Zvezdi koja ce najverovatnije
bez vecih problema sacuvati ovu prednost u drugom mecu i tako osvojiti
ovogodisnji kup Juogoslavije.
fudbal.652dizel,
-> #635, stefan>
> Ama, dajte ljudi, o kakvoj prodaji pricate? Uostalom, ne
> mislite li da bi onaj ko je namestio utakmicu u tom slucaju
> izabrao neki malo "zgodniji" rezultat? :)
Najzad neki realan covek!
Ocigledno je da je Pizon ovog puta nadmudrio Tumbakovica,a da je utakmica
namestena(iako ja mislim da nijedan veciti derbi nije namesten!,jer ipak je
to nesto sveto u nasem sportu),stvarno ne bi bilo potrebno da se zavrsi
ovakvim debaklom Partizana!
fudbal.653dizel,
-> #636, schef>
> Pa da? :) Nije valjda da stvarno mislis da ste bolji sa ovom
> ekipom? :)
>
Zvezda je u najmanju ruku po kvalitetu sastava jednaka sa Partizanom!
> Salu na stranu, Partizan je izgubio zbog poznatog sindroma
> 'igraca koji su vec nasli angazman u inostranstvu' koji je
> zvezdu pogodio pred kraj jesenjeg dela ovog prvenstva
> (Kovacevic+Petkovic). E, sada se to isto desava u Partizanu
> (Mirkovic+Ciric) + zadnja dva
Mirkovic i Ciric su bili jedini igraci Partizana koji su nesto pruzili
na derbiju!
> derbija na marakani + ovako pacerski zvezdin sastav
> (omalovazavanje doticnog) + zvezdin trener (priznajmo Pizon
> nije ni za kadete - takode omalovazavanje doticnog)
Pa da smo tako losi kao sto ti mislis,kako bi smo mogli da pobedimo
novog sampiona Jugoslavije...
Ne lupaj molim te!Ovaj sastav Zvezde je ostao bez kvalitetnih pojedinaca
u ovoj godini(Stojkovski,Perovic,Petkovic,Kovacevic,Stefanovic...),ali
i pored toga je slicna po kvalitetu sastavu Partizana.Sto se tice
Pizona,ne mogu da tvrdim da je odlican trener,ali sigurno nije tako los!
> + trenutno
> nadahnuce i ogromna zelja zvezdinih fudbalera za
> rehabilitacijom + zmaj na zvezdinom golu (ovo mu je bila
> utakmica zivota) + Damir Cakar koji je zaboravio da skine ular
> sa glave + pritisak medija + strah od prevelikog uspeha + jos
> milion razloga...
Mnogo mi je drago sto vam je Miloje zacepio usta!
Da li je ova utakmica bila na nivou reprezentacije?
Onaj penal je fenomenalno odbranio,a i sve ostale
suteve,ili bolje reci pokusaje suteva nemocnih Partizanovih
fudbalera!
> vezani za Partizan, vezani su srcem. A za zvezdu se to bas i ne
> bi reklo. Cak je i Savicevic (ako se ne varam) Partizanovac!
Ma to je kao da si rekao da Dzordz Bus Afrikanac...
Odakle ti, molim te ove dezinformacije?
fudbal.654dizel,
-> #632, budim> Ma Tumba je car, samo da su ovi nasi "cobani" ovako igrali
> ranije, ali ko ce da da tolike pare ca celo prvenstvo... :))))
>
Bilo bi dobro da sledece sezone kupimo i Kup pobednika kupova!!!
Ili,mozda,jos bolje nekog coveka u UEFA-i pa da nas on direktno
prebaci u Kup sampiona...
Kasnije cemo kupiti mec sa Milanom i postati opet prvaci Evrope...:)))
P.S.
Da li neko ima bolji preimer ironije od ovoga?
fudbal.655dizel,
-> #617, giovanni> Skoro svim ciganima, sudijskoj trojci i ostalima kojima je
> rezultat one utakmice drag, cestitam osvajanje Kupa Marsala.
>
Tek da znas da je sudija propustio da svira cist penal za Zvezdu pet minuta
pre kraja meca(sudija pustio prednost,a kod penala ne postoji prednost),
ali nema veze.
Inace,bila vam je strasna bakljada(ako se tako moze nazvati:4 baklje i 3
dimnjaka!)
:)))))
fudbal.656madamov,
-> #584, lexus
> Italija-SSSR 0:0 - Italija pobedila pomoću novčića!?!?!
Da, da, mada sam ja čuo za varijantu da je bilo žrebom, ali i novčić je
žreb, zar ne? B)
fudbal.657lexus,
-> #638, dizel=> Kako objasnjavas to da je prosle godine ista ta odbrana primila
=> najmanji broj golova u prvenstvu?
Mitko Stojkovski!
fudbal.658lexus,
-> #640, dizel=> Ukoliko je Sava ceo igrac on ima i duplo vecu kolicinu gluposti od
=> igraca koji je polovina njega,tj.Darka.
Logika ti ništa ne valja!
Inače, takve rečenice se obično čuju od dece koja idu u, najviše, treći
razred osnovne škole, pa ti gledaj ;)
fudbal.659lexus,
-> #635, stefan=> Ama, dajte ljudi, o kakvoj prodaji pričate? Uostalom, ne mislite li
=> da bi onaj ko je namestio utakmicu u tom slučaju izabrao neki malo
=> "zgodniji" rezultat? :)
Ma da, pa da ih stignemo u revanšu zahvaljujući greškama njihove
odbrane ;) Zna dobro uprava Zvezda kakve igrače ima na raspolaganju, pa
samtraju da ovo nije sumnjivo, a dosta je siguran rezultat za odbranu.
fudbal.660lexus,
-> #652, dizel=> Ocigledno je da je Pizon ovog puta nadmudrio Tumbakovica,a da je
=> utakmica
Problem je u tome što Tumba ponovo forsira neke svoje bolesne šeme,
kao što su Mijalković, Čakar, Trenevski, a ne igraju Hristov, Svetličić,
pa čak i Pažin i Beširović. Da je Hristov počeo utakmicu sve bi drugačije
izgledalo, pošto bi odbrambeni igrači Zvezde morali više da ga motre nego
Trenevskog.
fudbal.661lexus,
-> #654, dizel=> Da li neko ima bolji preimer ironije od ovoga?
Ono nije bila ironije nego sarkazam ;>>>
fudbal.662lexus,
-> #650, dizel=> Da li je svaki mec koji izgubite prodat?
Većina ;)
fudbal.663lexus,
-> #649, junior=> Kad ćete već jednom da prihvatite da je čovek najbolji golman
=> u Jugoslaviji ?
Miloje nije najbolji golman Jugoslavije, iz prostog razloga što
je izuzetno nestabilan. Evo, sada je na par utakmica sjajno branio,
ali bog zna kako će braniti u revanšu.
Uzgred Kralj je odbranio par mnogo opasnijih šuteva od Milojevićevih,
a penal je ipak i pitanje sreće, Miloje sam kaže da se bacio tamo gde
mu je Čakar šutirao na 99. derbiju i da je uz dosta sreće odbranio.
fudbal.664budim,
-> #644, dizel(:) ili ...(od sredine terena) 4-4-2
(:)
(:) Jugovic Stojkovic Savicevic Mihajlovic
(:)
(:)
(:) Mijatovic Milosevic
A ja se ubih dokazivajuću kumu kako može da se igra sa dva špica...
poz,
budimir
fudbal.665budim,
-> #636, schef(:) dešava u Partizanu (Mirković+Ćirić) + saznanje da je partizan šampion +
Dva najbolja igrača Partizana na derbiju... :>
(:) dotičnog) + zvezdin trener (priznajmo Pižon nije ni za kadete - takođe
Pre bih rekao da Tumbaković nije ni za kadete, bar kada se pogleda poslednji
derbi. Nego, kad smo već kod Zvezdinih kadeta, :> ima li nešto što Pižon nije
osvojio sa njima?
(:) fudbalera za rehabilitacijom + zmaj na zvezdinom golu (ovo mu je bila
(:) utakmica života) + Damir Čakar koji je zaboravio da skine ular sa glave
(:) + pritisak medija + strah od prevelikog uspeha + još milion razloga...
MIloje je golman reprezentacije, definitivno.
Šo volim kada, najboljeg igrača prošlog derbija, :))))))))))))) okarakterišete,
baš kao što je zaslužio... :>>>>>>>
Kakav pritisak medija i strah od prevelikog uspeha? :>
(:) Eto, nije ni čudo da smo izgubili, još smo i dobro prošli... Eh kad
I jeste... :> Nego, da nam nije igrao Adžić videli bi ste vi... :)
(:) je i Savićević (ako se ne varam) Partizanovac! O:)
Varaš se! :) Odakle ti ova, glupost, :> Majke ti?
poz,
budimir
fudbal.666budim,
-> #654, dizel(:) Bilo bi dobro da sledece sezone kupimo i Kup pobednika kupova!!!
(:) Ili,mozda,jos bolje nekog coveka u UEFA-i pa da nas on direktno
(:) prebaci u Kup sampiona...
(:) Kasnije cemo kupiti mec sa Milanom i postati opet prvaci Evrope...:)))
Kupićemo sve! Prvo će da kupimo :) (niški dijalekt) titulu od partizana, pošto,
jel, sve može da se kupi od njih. :) Onda će mo kupiti sve fudbalere kako više
nećemo imati problema... Zatim kupujemo stadion, JNA :>, pa kupujemo sve
njihove klubove... Onda kupujemo navijače, sve sem MIše Tumbasa, sa sve
zastavama... Kada sve to kupimo, kupujemo i sudije, klubove po provinciji,
navijače i sl. Onda smo najbolji i jedini ovde... Kako da sve to kupimo?
Pa lako, Zvezda je naj bogatiji klub, a mi smo prodali par dobrih igrača...
(:) Da li neko ima bolji preimer ironije od ovoga?
IMA! :> Vidi gore!
poz,
budimir
fudbal.667budim,
-> #650, dizel(:) Nema vam ravnih kad izgubite...
(:) Da li je svaki mec koji izgubite prodat?
Naravno! :>
Moraš da znaš, svaki meč koji oni izgube je prodat, a oni kada pobede, to ti
je regularno i pošteno... Da ih nema, terbalo bi ih izmisliti... :>
poz,
budimir
fudbal.668budim,
-> #637, dizel(:) Izvinjavam se svima sto ove moje poruke i mog druga Nikole stizu sa
(:) zakasnjenjem,ali istklea mi je pretplata,a iako sam uplatio jos u
(:) ponedeljak,tek danas mi je odobren pristup...
Nema veze. :) Važno je da ste se vratili! :)
poz,
budimir
fudbal.669lexus,
-> #657, lexus=> Da, da, mada sam ja čuo za varijantu da je bilo žrebom, ali i
=> novčić je žreb, zar ne? B)
Pa dobro, to je to ;)
fudbal.670dizel,
-> #658, lexus> => Kako objasnjavas to da je prosle godine ista ta odbrana
> primila => najmanji broj golova u prvenstvu?
>
> Mitko Stojkovski!
On je jedini dobar igrac?Svi igraci odbrane prosle godine
bili su odlicni!
fudbal.671dizel,
-> #659, lexus>
> Logika ti nista ne valja!
> Inace, takve recenice se obicno cuju od dece koja idu u,
> najvise, treci razred osnovne skole, pa ti gledaj ;)
A na takve recenice im odgovaraju deca koja idu u, najvise,
predskolsko, pa ti gledaj.
:)
fudbal.672imangovski,
-> #619, junior>> Skoro svim ciganima, sudijskoj trojci i ostalima kojima je
>> rezultat one utakmice drag, cestitam osvajanje Kupa Marsala.
>
> Hvala, hvala ;) Samo nije sve gotovo .. imate vi potencijala
> da se vratite iz bezizlaznih situacija. Pogotovo, ako se ovi
> nasi uspanice ...
>
> LM, posto nisam gledao utakmicu, a ni snimak :) ko je dao golove?
Nema, posto cemo igrati bez pola time, potrudile se sudije, sta
ces:( Golove su dali Jovicic 8 min, Krupnikovic 38 min, Zivkovic 51
min.
fudbal.673imangovski,
-> #618, kum.djole>>> za zainteresovane Sezam-ovce(ke) 17.
>
>>> Strasno mi je krivo sto nisam mogao da idem u Novi Sad na basket.
>
> Tema je _fudbal_.... Pobogu.. :(
>
> A sta ima u fudbalu ?
> U fudbalu ima svega, ali nema basket. Je l' tako ? Nema.
> A sta ima novo u fudbalu ?
> Ima to da je PariSenZermen savladao u finalu KPK tim Rapida iz Beca
> rezultatom 1:0. To je fudbal. A Zvezda je pukla Partizana sa 3:0.
> I to je fudbal.. dobro, mozda je vise kriminal, ali je i fudbal.
> I nema basket.
>
> A sta je ovo dole ? E, ovo dole su teme:
>
> Broj 2 - fudbal.
> Broj 3 - kosarka.
> Broj 16 - navijaci.
>
> I kad te probude u pola noci, onda kao pesmicu:
>
> Broj 2 ? - "A, fudbal!"
> Broj 3 ? - "Je, kosarka!"
> Broj 16 ? - "AEAEAEAEOOOO! Navijaci!!!"
>
> ..i onda nastavis da spavas.. ali ne zaboravi:
>
> Broj 2 je fudbal, broj 3 je kosarka, a broj 16 je za navijace.
>
> Onda se u slobodno vreme preslisas:
>
> "Kako bese ? 2.. fudbal, da... 3..? cek cek.. kosarka..!
> ...a navijaci..? a, pa 16, zna se.. :)"
>
> Kad profa kaze "Mangovski, dva!" ti odma' kazi "FUDBAL!".
> I vremenom ces se navici.
>
> Jes' upamtio ? :)
> Posle primenis u praksi i sve je ok.
>
> A isto vazi i za ostale sumare.
>
> Sistem vam jos nije poslao uputstvo, ali ja sam vredan pijonir.
>
A sta se desi kad ti prestanes da se primas? Da nije mozda smak
sveta? Slucajno mi se omaklo, sta odma' skaces. Ova bi tvoja
poruka mogla u konf. vicevi, tema plavuse;) Sto se tice uputstva
i sumara pogledaj user mango i kad je prvi put 'prisao' sistemu,
pa ce ti biti jasno da uputstvo (doduse, ono staro) imam.
E, sad da mi stefan ne bi brisao poruke, da kazem da je Zvezda
zasluzeno pobedila Partizan, mozda su sudije malo mnogo 'kum'ovale
pobedi i mozda je pobeda previsoka, ali to ne opravdava NASE igrace
koji su igrali kao babe.
fudbal.674stefan,
-> #641, dizel> U Spaniji nema golmana kao sto su Stevan Stojanovic,Milan Simeunovic i
> Zvonko Milojevic koji su bez veceg napora zaustavljali Mijatove suteve iz
> penala.
Ti se šališ, zar ne? :)
fudbal.675stefan,
-> #646, dizel> "Evo suta,.... i GOL,GOL, k**** gol,precka"
Ovo je inače izjavio Vladanko Stojaković :)
fudbal.676junior,
-> #641, dizel> U Spaniji nema golmana kao sto su Stevan Stojanovic,Milan
> Simeunovic i Zvonko Milojevic koji su bez veceg napora
> zaustavljali Mijatove suteve iz penala.
Ma daj. Nema u celoj Srbiji (od Tibeta do Švarcvalda :) golmana
koji bi mogao da parira Harou, ili Buju. Budi realan, Miloje jeste
dobar, ali ovi su najbolji ...
fudbal.677kum.djole,
-> #660, lexus>> Problem je u tome što Tumba ponovo forsira neke svoje bolesne šeme,
Kad ih je ranije forsirao ? :)
>> Da je Hristov počeo utakmicu sve bi drugačije izgledalo
Da je ovo, da je ono.. nisam baš siguran da bi i Hristov nešto
uradio, jer kiksirao je ceo tim, a ponajviše odbrana.
Pročitah u novinama da je onaj bandoglavi Đurić bio neviđeno
samouveren pred derbi ("ne smeju da napadnu", "trebaće im boce
s kiseonikom u drugom poluvremenu").. pa ako su se i ostali tako
napuhali, uopšte ne čudi što je Partizan izgubio.
Dešavalo se to i ranije, da u odsudnom trenutku Partizanovci
'predaju' pehar iako su favoriti.. pa, neko je pričao o parama,
neko o transferima, neko o jagodama sa šlagom, a i danas se opet
priča o parama.. i tako u krug. Srbija.. :(
fudbal.678kum.djole,
-> #653, dizel>> Ocigledno je da je Pizon ovog puta nadmudrio Tumbakovica,a da je utakmica
>> namestena(iako ja mislim da nijedan veciti derbi nije namesten!,jer ipak
>> je to nesto sveto u nasem sportu),stvarno ne bi bilo potrebno da se zavrsi
>> ovakvim debaklom Partizana!
Otkud to ?
3:0 je lep, okrugao rezultat, lako se brani..
Činjenica je da su se Partizanovci naduvali, i zato izgubili.
To, da li su pojedini igrači uzeli pare da odigraju onako bedno,
ne mogu da tvrdim, ali sigurno je da Partizan odavno nije odigrao
ovako loše.. A zašto se nisu setili finala iz '93. - ne znam..
fudbal.679kum.djole,
-> #636, schef>> tako da možemo da očekujemo da od sledeće sezone
>> zvezda ponovo preuzme primat. :(((
Naravno da to možemo da očekujemo. :)
Zvezda inače ima bolji igrački kadar, više talentovanih omladinaca
i mogućnost da dovede zaista _bilo kog_ igrača iz zemlje.
Kad se na sve to doda još i javna tajna da Zvezdu van 'zelenog
tepiha' vodi jedan čovek sa velikim A, nije nemoguć ni uspeh
u Evropi.. Partizanu bi bilo bolje da sledi takav koncept,
jer kada bi predsednik vlade ono što pokrade izdvajao za
'svoj' tim, kao što čovek sa velikim A izdvaja za Zvezdu,
bila bi to druga pesma. :)
Nisam neka vračara, ali ako se pođe od činjenice da čovek sa
velikim A planira da načini jednu obećavajuću ekipu, sa nekoliko
iskusnih igrača i povratnika, biće da Zvezdina vladavina u našem
šampionatu i delimično u Evropi, ponovo dolazi.
fudbal.680kum.djole,
-> #654, dizel>> Sto se tice Pizona,ne mogu da tvrdim da je odlican trener,
>> ali sigurno nije tako los!
U ovom derbiju se pokazao kao dobar, postavio je dobru taktiku.
Kapa dole za izjavu u novinama - pošto su ga optužili da muči
fudbalere po Košutnjaku 'neverovatnim fizičkim naporima' Pižon
je samo odgovorio 'Videće se u sredu'.
Što se taktike tiče, takođe je potrefio - na blatnjavom i klizavom
terenu se ne može igrati od noge do noge, nema 'lepršavog fudbala'
i 'sitnog veza'.. Partizanovci to nisu hteli, ili mogli da menjaju,
a Petrović je postavio engleski stil igre, i uspeo.
Pred njim je vreme za dokazivanje..
fudbal.681kum.djole,
-> #651, dizel>> Da li je svaki mec koji izgubite prodat?
Nije. Naravno. A možda nije ni ovaj ? :)
I još jednom apelujem - ONI su izgubili a ne "MI".
Izgubili su oni mnogo puta, ali retko koji meč su gubili ovako 'glatko'
i bez prave borbe.. naravno, ništa _ne tvrdim_ ali imam pravo na sumnju.
fudbal.682kum.djole,
-> #650, dizel>> Kad ćete već jednom da prihvatite da je čovek
>> najbolji golman u Jugoslaviji ?
Verovatno nikad, nestabilne je forme i ima stravičnu konkurenciju.
Kad ode vani, imaće još veću.
fudbal.683ilazarevic,
-> #653, dizel> Da li je ova utakmica bila na nivou reprezentacije?
Jedna utakmica. Ne ceni se reprezentativni golman na osnovu jedne utakmice,
već na osnovu ukupnog rada tokom sezone.
fudbal.684ilazarevic,
-> #649, junior> Pa nije to sreća ... to je znanje.
> Kad ćete već jednom da prihvatite da je čovek najbolji golman
> u Jugoslaviji ?
Ovo smo proturili kroz Sezamove diskove već sto puta. Performanse mu osciluju
mnogo više nego što bi trebalo da bude dozvoljeno. Lako može da se zakuca u
donje zasićenje ;)
fudbal.685ilazarevic,
-> #641, dizel> U Spaniji nema golmana kao sto su Stevan Stojanovic,Milan Simeunovic
> i Zvonko Milojevic koji su bez veceg napora zaustavljali Mijatove
> suteve iz penala.
Baš zbog toga, sva trojica će igrati u reprezentaciji sveta, protiv
Marsovaca.
fudbal.686ilazarevic,
-> #664, budim> A ja se ubih dokazivajuću kumu kako može da se igra sa dva špica...
Naravno da može, to je jedna od klasičnih formacija (koliko sam ja upućen).
Čini mi se da sam primetio da Englezi vole da igraju 4-4-2, sve dok im ne
dosadi bunker pa pređu u 4-2-4 ;)
fudbal.687ilazarevic,
-> #646, dizel> "Evo suta,.... i GOL,GOL, k**** gol,precka"
Vladanko, majstore, sva pijanstva su ti oproštena ;)
Znate za onu "Mala varka Mlinarića Marka" ;)
fudbal.688budim,
-> #663, lexus(:) Miloje nije najbolji golman Jugoslavije, iz prostog razloga što
Voleo bih znati ko je? :)
poz,
budimir
fudbal.695giovanni,
-> #633, budimĘ? Pročitaj izjavu Tumbe u Sportu, ishvalio je sudiju kao nikada, obično ih
Ę? kudi kada za njega ne dosude dva penala... Juče samo jedan, sramota... :>
Koji će mi njegova izjava. Daj Bože da se njega rešimo onako efikasno
kao što smo se rešili Bjekovića Jr. Priča se da će da ode na leto. Ja
bi platio da ode. Svi znate da sam za Tumbu uvek govorio da je kreten
pa nemojte da mi odgovarate u stilu: "sad ti Tumba ne valja, a valjao je
kad ste pobeđivali".
Sama činjenica da je sudija odradio ovaj meč povređen je dovoljna da
se Babrogić oceni jedinicom. Ne može se dozvoliti da jedan ovako važan
meč sudi čovek koji nije fizički spreman za tako nešto.
fudbal.696lexus,
-> #671, dizel=> A na takve recenice im odgovaraju deca koja idu u, najvise,
=> predskolsko, pa ti gledaj.
A šta ako, na primer, roditelji smiruju svoju decu koja lupetaju
gluposti ;)
fudbal.697lexus,
-> #674, stefan=> Ti se šališ, zar ne? :)
Ma ironija čoveče, ironija ;)))
fudbal.698lexus,
-> #677, kum.djole=> Kad ih je ranije forsirao ? :)
Da stvarno, kada ih je ranije forsirao ;)
Čakar u veznom redu. Đurića je prošle godine forsirao kao
nikoga, a zna se kako smo prošli prošle godine, jedino dobro
što je uradio je Bolić...
fudbal.699kum.djole,
-> #698, lexus>> Čakar u veznom redu.
Kol'ko ja znam Čakar i jeste vezni igrač. :)
U Rudaru i Borcu igrao je u veznom redu, a golove postizao iz prekida,
penala ili prodora. Ne mirišim ga baš kao krilnog napadača, ali ako baš
moram da se opredelim za boljeg.. pa, bolji je Trenevski.
Prošle godine Čakar je protiv 'svojih' iz Čačka (1:1) ušao pola sata
pre kraja i igrao u veznom redu. Sve akcije išle su preko njega,
do kraja utakmice. No, sad je neko drugi važniji od Čakara..
Partizan je mnogo dobio u Vukićeviću. Taj igrač će tek pokazati
koliko vredi, a ako bude imao i kvalitetne saigrače u sledećoj
sezoni, Partizanova makina za davanje golova će opet proraditi.
fudbal.700kum.djole,
-> #695, giovanni>> Sama činjenica da je sudija odradio ovaj meč povređen je dovoljna da
>> se Babrogić oceni jedinicom. Ne može se dozvoliti da jedan ovako važan
>> meč sudi čovek koji nije fizički spreman za tako nešto.
Meni nikad neće biti jasno zašto stalno jedni te isti arbitri
vode derbi.. Onda se i pre početka meča javljaju sumnje ili sa
jedne ili sa druge strane. Sutradan u novinama obavezne kritike.
Po difoltu. Dešava se u gotovo svakom derbiju..
fudbal.701kum.djole,
-> #686, ilazarevic>> Naravno da može, to je jedna od klasičnih formacija (koliko sam ja
>> upućen). Čini mi se da sam primetio da Englezi vole da igraju 4-4-2, sve
>> dok im ne dosadi bunker pa pređu u 4-2-4 ;)
Niko nije osporavao da je igra sa dva špica klasika u fudbalu.
Kum jeste osporavao termin "dva špica u stranu" i meni i dalje
nije jasno šta to znači, jer - ili je debeli 'pleonazam', pošto se,
kako već rekoh u prvoj replici, špic _i kreće po krilnim pozicijama_
ili je totalno neznanje - dva špica u stranu (?) je, dakle, pikanje
fudbala u levu stranu, do Slavije, i u desnu, do Miljakovca..?
Napredniji igrači do Bubanj Potoka i Petrovčića.. u stranu lepo..
fudbal.702junior,
-> #681, kum.djole> I još jednom apelujem - ONI su izgubili a ne "MI".
Jedna od vaših (grobarskih) najpoznatijih pesama je:
"Nedajte se grobari, nedajte se grobari". Teško da je ta pesma_podrške upućena
navijačima, već igračima na terenu. Što znači da se navijači na tribinama
identifikuju sa svojim ljubimcima na terenu i osim što govore o njima kao o
sebi, kad ih spominju govore o njima kao da ih znaju, viđaju svaki dan, zovu ih
po imenu itd.
Ok?
Inače, ubuduće ću te upozoriti svaki put kad ne napišeš "gospodin Milojević".
umesto Miloje ...
;)
fudbal.703junior,
-> #695, giovanni> Sama činjenica da je sudija odradio ovaj meč povređen je
> dovoljna da se Babrogić oceni jedinicom. Ne može se dozvoliti
Vidiš, to mi nikad nije palo na pamet .. šta bi se desilo kad bi
se sudija povredio i morao da napusti teren? Ko preuzima?
fudbal.704lexus,
-> #699, kum.djole=> Kol'ko ja znam Čakar i jeste vezni igrač. :)
Pa sad, onako spor i nepokretan igrač, bez driblinga ne sme
da bude vezni igrač :) A i penale šutira kao pile ;)
fudbal.705lexus,
-> #700, kum.djole=> Meni nikad neće biti jasno zašto stalno jedni te isti arbitri
=> vode derbi..
Tata Miljan u akciji ;)
fudbal.706lexus,
Sedmo evropsko fudbalsko prvenstvo.
12. 6. - 27. 6. 1984. Francuska.
Grupa 1:
Francuska-Danska 1:0 1. Francuska
Belgija-Jugoslavija 2:0 2. Danska
Francuska-Belgija 5:0 3. Belgija
Danska-Jugoslavija 5:0 4. Jugoslavija
Francuska-Jugoslavija 3:2
Danska-Belgija 3:2
Grupa 2:
SR Nemačka-Portugalija 0:0 1. Španija
Španija-Rumunija 1:1 2. Portugalija
SR Nemačka-Rumunija 2:1 3. SR Nemačka
Španija-Portugalija 1:1 4. Rumunija
Španija-SR Nemačka 1:0
Portugalija-Rumunija 1:0
Polufinale:
Francuska-Portugalija 3:2
Španija-Danska 6:5 - penali
Finale:
Francuska-Španija 2:0
fudbal.707lexus,
Osmo evropsko fudbalsko prvenstvo.
10. 6. - 25. 6. 1988. SR Nemačka.
Grupa 1:
SR Nemačka-Italija 1:1 1. SR Nemačka
Španija-Danska 3:2 2. Italija
SR Nemačka-Danska 2:0 3. Španija
Italija-Španija 1:0 4. Danska
SR Nemačka-Španija 2:0
Italija-Danska 2:0
Grupa 2:
Irska-Engleska 1:0 1. SSSR
SSSR-Holandija 1:0 2. Holandija
Holandija-Engleska 3:1 3. Irska
Irska-SSSR 1:1 4. Engleska
SSSR-Engleska 3:1
Holandija-Irska 1:0
Polufinale:
Holandija-SR Nemačka 2:1
SSSR-Italija 2:0
Finale:
Holandija-SSSR 2:0
fudbal.708lexus,
Deveto evropsko fudbalsko prvenstvo.
10. 6. - 26. 6. 1992. Švedska
Grupa 1:
Švedska-Francuska 1:1 1. Švedska
Danska-Engleska 0:0 2. Danska
Francuska-Engleska 0:0 3. Francuska
Švedska-Danska 1:0 4. Engleska
Danska-Francuska 2:1
Švedska-Engleska 2:1
Grupa 2:
Holandija-Škotska 1:0 1. Holandija
ZND-Nemačka 1:1 2. Nemačka
Nemačka-Škotska 2:0 3. Škotska
Holandija-ZND 0:0 4. ZND
Holandija-Nemačka 3:1
Škotska-ZND 3:0
Polufinale:
Nemačka-Švedska 3:2
Danska-Holandija 7:6 - penali
Finale:
Danska-Nemačka 2:0
fudbal.711budim,
-> #701, kum.djole(:) Kum jeste osporavao termin "dva špica u stranu" i meni i dalje
Kum je tvrdio da tim ne može da igra bez centarfora koji kampuje (jednog) u
kaznenom prostoru..."Dva? Kako dva? Pa,... gde će oni da stanu?"... :))))
(:) ili je totalno neznanje - dva špica u stranu (?) je, dakle, pikanje
(:) fudbala u levu stranu, do Slavije, i u desnu, do Miljakovca..?
(:) Napredniji igrači do Bubanj Potoka i Petrovčića.. u stranu lepo..
A ne, jedan je kod Karađorđebog parka, a drugi kod Čibutkovice... :))))
Niko nije pisao o dva špica u STRANU, jer to bi bila krila, a ja krila nigde
nisam spominjao (izvoli mi naći u nekoj mojoj poruci)... Ovo je samo pokušaj
da se izvadiš iz situacije u kojoj si ispao smešan... :>
poz,
budimir
fudbal.712budim,
-> #704, lexus(:) Pa sad, onako spor i nepokretan igrač, bez driblinga ne sme
(:) da bude vezni igrač :) A i penale šutira kao pile ;)
A da sam ja ovo napisao, udario bi mi reply ne slaganja! :>
poz,
budimir
fudbal.715kum.djole,
-> #704, lexus>> Pa sad, onako spor i nepokretan igrač, bez driblinga ne sme
>> da bude vezni igrač :) A i penale šutira kao pile ;)
Čuj, sad smo počeli da govorimo kakav je on igrač, a ne na kojoj
poziciji igra.. pa, ni meni se ne sviđa, čak smatram da je delimično
i promašena investicija :( ali eto.. Nema ni fudbalersku konstituciju,
ukratko, ima sve predispozicije da ne uradi ništa od sebe. ;)
fudbal.716kum.djole,
-> #702, junior>> Jedna od vaših (grobarskih) najpoznatijih pesama je:
Njihovih grobarskih.
>> Ok?
Nije ok. U originalnoj poruci pisalo je:
"Da li je svaki meč koji izgubite prodat?".
Nismo izgubili MI već ONI, jer ja nisam nikakav konstruktivni deo NJIH.
Nisam navijač, nisam igrač, nisam ništa.
Ili ćete jednog dana shvatiti, ili ćete čitati ova ograđivanja mesecima..
fudbal.717kum.djole,
Subj: dva špica u stranu
>> Kum je tvrdio da tim ne može da igra bez centarfora koji kampuje (jednog)
>> u kaznenom prostoru..."Dva? Kako dva? Pa,... gde će oni da stanu?"... :))))
Sport: 2.476 - kum.djole
- - -
Šta će ti gomila pakera ako igraš sa "dva špica u stranu" ?
Šta znači "dva špica u stranu" ? Šta je uopšte "špic u stranu" ?
Podrazumeva se da špic šparta ka onoj strani sa koje može da centrira
ili napravi dobar prodor. Klinsman, Birof, pa i Kovačević i Savo.
Taktika može da varira u zavisnosti od protivnika, ali generalno
gledano, igra bez (klasičnog) centarfora je blesavljenje.
Igra bez centarfora invalida je ok.
- - -
fudbal.718kum.djole,
Po bukmejkerima, Nemačka ima najveće šanse za naslov prvaka Evrope.
A po Sezamovcima ? :)
fudbal.719lexus,
-> #714, budim=> A da sam ja ovo napisao, udario bi mi reply ne slaganja! :>
Ja?
Reply neslaganja?
Klevete Budislave, klevete...
Ja uvek govorim ono što mislim!
fudbal.720lexus,
-> #715, kum.djole=> Čuj, sad smo počeli da govorimo kakav je on igrač, a ne na kojoj
=> poziciji igra.. pa, ni meni se ne sviđa, čak smatram da je
=> delimično i promašena investicija :( ali eto.. Nema ni fudbalersku
=> konstituciju, ukratko, ima sve predispozicije da ne uradi ništa od
=> sebe. ;)
Pa dobro sad, ne možemo 10 godina da pričamo kako Čakar igra u
veznom redu. Ja sam naveo razloge zašto on ne sme da igra tu
gde igra, a i revoltiran njegovim šutem od pre par dana ubacio
sam i rečenicu u kojoj "hvalim" njegovo izvođenje penala ;)
Što se promašenosti tiče, Čakar zaista nije ispunio neka očekivanja,
međutim, desi se i njemu da se razigra... na žalost retko :(
fudbal.722giovanni,
-> #653, dizelĘ? Zvezda je u najmanju ruku po kvalitetu sastava jednaka sa Partizanom!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
fudbal.723giovanni,
-> #655, dizelĘ? Tek da znas da je sudija propustio da svira cist penal za Zvezdu pet
Ę? minuta pre kraja meca(sudija pustio prednost,a kod penala ne postoji
Ę? prednost), ali nema veze.
Otkud ti to da kod penala nema prednosti? Prvi primer kog sam se setio
je utakmica Partizan-Slavija(Sofija) 5:0 odigrana u jesen '88. Kod prvog
gola je nekog od napadača bugarski golman oborio u šesnaestercu ali je
sudija pustio prednost jer je lopta došla do Batrovića (valjda je to on
bio, davno je to bilo) koji je sproveo u mrežu.
fudbal.726junior,
-> #682, kum.djole> Verovatno nikad, nestabilne je forme i ima stravičnu
> konkurenciju.
Prošle godine je bio u odličnoj formi, vidimo i da je sad
ušao u istu .. ako tako nastavi i sledeće - nema mu ravnog.
fudbal.727junior,
-> #716, kum.djole> Nije ok.
Ok. Biće po tvome.
Odnosiću se prema igračima Partizana, posebno drugačije nego prema navijačima.
A od tebe tražim (zahtevam i molim) da se i ti prema igračima Zvezde odnosiš sa
dužnim poštovanjem te da ih ubuduće oslovljavaš sa "g-din Đorović", a ne kao
"levi deo bekovsko-zubatog para".
fudbal.728junior,
-> #699, kum.djole> Partizan je mnogo dobio u Vukićeviću. Taj igrač će tek pokazati
> koliko vredi, a ako bude imao i kvalitetne saigrače u sledećoj
Opa, sad i vi promovišete vašeg Pericu? :))
fudbal.729kum.djole,
-> #727, junior> Ok. Biće po tvome.
> Odnosiću se prema igračima Partizana, posebno drugačije nego prema
> navijačima. Dalje
> A od tebe tražim (zahtevam i molim) da se i ti prema igračima
> Zvezde odnosiš sa
> dužnim poštovanjem te da ih ubuduće oslovljavaš sa "g-din Đorović",
> "levi deo bekovsko-zubatog para".
Da li Vi nećete ili ne želite da shvatite ?
Odnosite se prema 'njima' kako god hoćete, ali mene u to ne mešajte.
Naravno, samo u slučaju kada odgovarate na moje poruke.
Ja nisam ničiji deo, nisam navijač, nisam igrač, i ne trpim kada
mi neko kaže 'vi ste izgubili, vi ste prodali, vi ste..'.
To je sve.
Igrače i sve ostale pojave oslovljavaću kako mi se ćefne,
a prema kolegama sa mreže, s dužnim poštovanjem.
fudbal.730kum.djole,
-> #728, junior> Opa, sad i vi promovišete vašeg Pericu? :))
Vukićević nije mlad i neafirmisan igrač kao Perica.
Doveden je kao pojačanje, igrao je u klasi odličnih fudbalera,
a i sam je danas dostigao mnogo. Biće veliki igrač.
Iskreno se nadam da će i Perica u njegovim godinama biti to isto.