SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - navijaci

navijaci.942 dizel, -> #922, lexus
> => Ja ne znam da li ima neki pravopis u kome se kaze kako se > pravilno => pise. > > Da li se klub zove "Fudbalski klub Crvena zvezda" ili "Crvena > zvezda fudbalski klub"? > Ono prvo ti je FCRS, a drugo RSFC. Klub se zove FK Crvena Zvezda, ali kako je moj potpis na engleskom, logicno je da bude RSFC. Pa ne kazu Englezi za Mancester F.C.M.U. nego Manchester United Football Club. Inace mi koristimo oba redosleda, a na onom nazi-krstu redosled je obrnut u odnosu na ovaj moj. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.943 dizel, -> #913, dizel
> Aj' nek se nadje neko koga ne mrzi da opise kompletan dogadjaj > oko naseg gadjanja tj. pokusaja gadjanja juga na derbiju u kupu > 0:1. Mene stvarno mrzi al' ako se ne nadje niko dokon moracu > ja. Pa zar niko nece ?? Evo ja cu. Pre cetiri godine tj. '92 pred prolecni derbi susrele su se dve grupe navijaca. Grobari su kao i obicno izvukli deblji kraj, ali je u toj tuci jedan grobar iz padinjaka udario nekom metalnom stanglom jednog zvezdasa u glavu. Ovaj je pao u komu, da bi kasnije preminuo. Zato je medju navijacima CZ pao dogovor da se na sledecem derbi-kupu gadja jug raketom. Sve je nabavljeno i isprobano na utakmici sa Sarajevom (3:1) kada je raketa explodirala na praznom jugu uz veliko odusevljenje na Severu. Onda su, valjda ljudi shvatili koliko je to glupo, i Arkan je dan-dva pred utakmicu na TV izjavio da nikakvog raketiranja nece biti. Inace taj kup smo izgubili sa 0:1, a u drugoj je bilo 2:2. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.944 dizel, -> #906, budim
> > poz, > budimir > p.s. Vidimo se tamo! :) Utisci ? pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.945 budim, -> #941, dizel
(:)> sa starim zastavama, (:) ???????????? Dakle stare zastave. To je onaj period kraja osamdesetih... Tada je bilo jako puno grupa po Severu, neke od njih imale su i po nekoliko ljudi, ali su bile grupe. Takva situacija dovela je do toga da to postane problem i da se ujedinimo u jedno ime... No to je neki drugi problem, sada da se vratim na zastave. Dakle, pojavila se na Severu grupa koja se zvala Street fighters. Doneli oni zastavu, ja likove prvi put video u životu... Nosili je tako na nekoliko utakmica u Beogradu, protiv Partizana i Dinama, mislim. A onda se zastava pojavila na Jugu. Dotične likove nikada nisam video... Drugi slučaj, igrala se nekakva međunarodna utakmica, recimo Keln. I pojavi se na Zapadu Ultras zastavasa nekakvim stupidnim grbom. Naravno, niko sa njom nema veze, Zapad daleko, svako može tamo da uđe, kada na sledećem derbiju grobići skinu tu zastavu... :)))) Nema veze, ukapirali su oni da ispadaju smešna, ali kako sebi da objasniš činjenicu da ti sve zastave padaju a da ti ništa ne možeš da uradiš... Moraš i njih da shvatiš, nije njima lako... :))) (:) Dobro uzeli su nam onu Delije Sever sa grbom Beograda. To im je (:) vrhunski domet. Jedna od glavnih zastava u 5 godina. Za prethodnih 5 Ja se te zastave sećam kroz maglu, ali mi nije jasno kako su je skinuli? Dakle, uvek smo nosili zajedno sve zastave, kako nju tako i Ultras. Uvek je oko nje bila solidna ekipa ljudi. Opet ti kažem nije mi jasno... Nisam bio tada kada su je doneli, tada sam bio u vojsci, od tada sam prestao da idem aktivno na Sever... Moram da se raspitam, sada i mene zanima... (:) bese to Fighters (vec pominjano). A mi njima...... (Commando, Marines, (:) Padinjak, Rangers, Untouchables, Alcatraz, Challengers .....).. Dakle (:) nema njihove jace ekipe kojoj nismo skinuli zastavu..:)) Fighetrs je pala krajem osamdesetih, sasvim slučajno, o tome sam već pisao ovde... :( Svako ima pravo na loš dan.. :) Pala je još dve tri bitne zastave sa Severa... Prva Ultras zastava, negde sredinom osamdesetih. Imala je čitava 2m ali je meni bila jako draga... Napravljena je godinu dana pre ove zastave, mislim početkom osamdesetih ili krajem sedamdesetih... Pala je Winners zastava (nju su pocepali grobići na Partizan - Groningen) i pala je Eagles zastava dok sam bio u vojsci, samo su nju oduzeli panduri na ulazu JNA... :>>> Ostaje činjenica da su njima popadale kudikamo znčajnije i bolje zastave. Pandan prvoj Ultras je prva Front, :> DElije Sever (grb Beograda) - Commando, Eagles - Padinjak, Winners - Alcatraz... i.t.d. Mislim da smo bolji u ukupnom skoru, sa dodatkom da nam nikada nije pala niti jedna zastava u hrvatske ruke, za razliku od nekih... :>>>>> (hint: Partizan o1) :>>>>> poz, budimir
navijaci.946 budim, -> #942, dizel
(:) Klub se zove FK Crvena Zvezda, ali kako je moj potpis na engleskom, (:) logicno je da bude RSFC. Pa ne kazu Englezi za Mancester F.C.M.U. nego (:) Manchester To je tvoja stvar, ako hoćeš možeš da imaš sebi svojstven potpis, ali moraš da znaš kako je na Severu prihvaćeno drugačije pisanje... demokratski! :) poz, budimir
navijaci.947 budim, -> #943, dizel
(:) jedan grobar iz padinjaka udario nekom metalnom stanglom jednog (:) zvezdasa u glavu. Ovaj je pao u komu, da bi kasnije preminuo. Zato je (:) medju navijacima Nije to jedini smtni slučaj. Grobari iz Terora su ubili jednog dečka nožem kod železničke stanice. Inače momci su bili iz neke provanse, taj tip, brat i još jedan dečko... Sačekala ih je, "hrabro", grupa od 50-tak grobara i napala noževima i štanglama... Treća žrtva je grobar koji je podlegao povredama kada su na autokomandi Zulu W. presreli grupu grobara sa vatrogasnim sekirama (koje su im bile zaštitni znak) i iskasapili najsporijeg... Posle toga su pohapšeni i većina njih nikada više nije došla na Sever... Ovo su stvari koje nemaju veze sa navijanjem. Ljudi ponekad postaju životinje. Na ove stvari treba ukazivati kako se nikada više ne bi ponovile... poz, budimir
navijaci.948 budim, -> #944, dizel
(:) Utisci ? Praktično u gradu su te večeri bile dve žurke: jedna u Zombiju koju je pravila grupa Ultras (zvanična) i jedna nezvanična u Soul Food-u na kojoj su bili svi koji nisu bili tamo iz ovog_ili_onog_razloga... :))) Inače to je bila jedinstvena prilika da se u Soul Food uđe sa Zvezdinim dresom a da se ne ispadne seljak... :))) Bilo je ludo, devojke su se pele na ona mesta za sedenje i igrale gore... (brusovi ruleZ!) zastave... :))) Šta da ti kažem... Trebao si da dođeš.. :))) poz, budimir
navijaci.949 budim,
Nađoh ovo na Pro-u... :) poz, budimir partizan.arj
navijaci.950 budim,
Nekoliko slika Torcide sa Hajdukove "kućne stranice"... :)))) poz, budimir torcida.zip
navijaci.951 dizel, -> #945, budim
> > Dakle, pojavila se na Severu grupa koja se zvala Street > fighters. Doneli oni zastavu, ja likove prvi put video u > zivotu... Nosili je tako na nekoliko utakmica u Beogradu, > protiv Partizana i Dinama, mislim. A onda se zastava pojavila > na Jugu. Doticne likove nikada nisam video... Drugi slucaj, Nisam bio provalio da si na to mislio. Sorry sto sam te terao da pises :) Ako me pamcenje sluzi, zbog ovoga je svojevremeno ('92) bilo zabranjeno da se na ogradu kace zastave iz unutrasnjosti. Ovaj embargo su povremeno "probijale" proverene zastave kao sto su recimo : Delije Leskovac ili Subotica. > Naravno, niko sa njom nema veze, Zapad daleko, svako moze tamo > da ude, kada na sledecem derbiju grobici skinu tu zastavu... Kad vec pominjes Ultras zastave... Sta se desilo sa onom velikom, ogromnom Ultras zastavom? Imala je zuta slova, a na sredini je pisalo Crvena Zvezda. Bila je na onom suzavac-derbiju i posle toga jednom u NS, i od tada nista. > tada sam bio u vojsci, od tada sam prestao da idem aktivno na > Sever... Moram da se raspitam, sada i mene zanima... Gresis, ovaj gresis silno sine...:)) Moracu da izvrsim uticaj na tebe u vezi sledece sezone. Kad smo vec kod toga koliko si upoznat sa poslovima oko pretplatnih ? > sam vec pisao ovde... :( Svako ima pravo na los dan.. :) Pala > je jos dve tri bitne zastave sa Severa... Prva Ultras zastava, ^^^^^^^^ Ona bela, sa nekim zeleno-plavim ?? slovima ? > Alcatraz... i.t.d. Mislim da smo bolji u ukupnom skoru, sa > dodatkom da nam nikada nije pala niti jedna zastava u hrvatske > ruke, za razliku od nekih... :>>>>> (hint: Partizan o1) :>>>>> Normalno da smo bolji. Bezimo im nekih 10-20 godina..:) Zaboravili smo i onu njihovu PFC, i to im je bila jedna od glavnih zastava. Vezano za ovu zastavu nikada necu zaboraviti blam urednika naseg Tifa (ili je to samo bila provokacija). Naime kako je u to vreme u Tifu pocelo objavljivanje postera navijaca...u broju 7-8? pojavi se poster grobara sastavljen od 3 slike. Jedna bese neka dimljadica od 2-3 dimnjaka. Na drugoj slici su bile one 3 njihove setalice (valjda), a na trecoj necete verovati Sever sa otetom zastavom PFC.:))) Lepo se vidi, svi u crveno belom i sire zastavu :)))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.952 dizel, -> #939, budim
> > Postajemo najgori dizelaski :) tim... :(((( Dakle, po uzoru na > dresove Fiorentine, koje seta svaki drzeci dizelas u gradu, > oblaci i Zvezda nove dresove... :((((((((((( Mamu im cobansku, > jeste lepa boja, ali... Ma jok. Lepo ljudi provalili da ce ako uzmu Kappa dresove ispaliti sve grobare dizelase..:))) Ko ce da nosi Kappa kad Zvezda nosi Kappa.:) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.953 dizel, -> #1435, basrak
> > Toliko o Partizanu i Armiji ;> > Tito - partija - crno - bela - armija :))))):(((:>>>>>:<<<< pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.954 dizel,
E ajde ljudi aktivirajte se malo... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.955 budim, -> #951, dizel
(:) "probijale" proverene zastave kao sto su recimo : Delije Leskovac ili Naravno. Pravo da kače zastavu na tribinu imaju samo oni za koje se zna. Recimo ekipa iz NS-a je poznata na Severu i oni mogu uvek da okače svoj transparent. (:) Kad vec pominjes Ultras zastave... Sta se desilo sa onom velikom, (:) ogromnom Ultras zastavom? Imala je zuta slova, a na sredini je pisalo (:) Crvena Zvezda. Bila je na onom suzavac-derbiju i posle toga jednom u (:) NS, i od tada nista. Ništa, eno je kod Time kući! :) Obično smo je nosili u Novi Sad. Inače, ona se meni ne sviđa previše, nekako mi je šabaski urađena, a i Crvena Zvezda piše latinicom, ma nismo mi grobari... :> (:) u vezi sledece sezone. Kad smo vec kod toga koliko si upoznat sa (:) poslovima oko pretplatnih ? Nikako! :) Nikada nisam kupovao pretplatnu kartu. Možemo zajedno da ih uzmemo ove sezone? :) (:)> je jos dve tri bitne zastave sa Severa... Prva Ultras zastava, (:) Ona bela, sa nekim zeleno-plavim ?? slovima ? Jock, pola crvena, pola bela. Piše Ult - Ras i bila je dugačka par metara. poz, budimir
navijaci.956 budim, -> #954, dizel
(:) E ajde ljudi aktivirajte se malo... Ajde! :) Šta mislite o navijačima na EP? :) Koji su najbolji? :) poz, budimir
navijaci.957 lexus,
odgovor na dizela ;) => Oni Madridjani koji su culi za Partizan, pomrli su... Duhovito ;) Pomrli su i svi oni koji su čuli za Zvezdu... Oni što su čuli za nas - od starosti, oni što su čuli za vas - od smeha. :>
navijaci.958 ilazarevic, -> #956, budim
> Šta mislite o navijačima na EP? :) > Koji su najbolji? :) Ti već znaš šta ću ja da kažem - Škoti ;)
navijaci.959 giovanni, -> #956, budim
Ę? Šta mislite o navijačima na EP? :) Ę? Koji su najbolji? :) Iznenadio me broj Čeha na tekmi sa Italijanima kao i mali broj ovih drugih.
navijaci.960 budim, -> #957, lexus
(:) Duhovito ;) (:) Pomrli su i svi oni koji su čuli za Zvezdu... (:) Oni što su čuli za nas - od starosti, oni što su čuli (:) za vas - od smeha. :> Ono jest, biće zato što su se smejali osvajačima KEŠ-a i IKK... :> poz, budimir
navijaci.961 budim, -> #958, ilazarevic
(:) Ti već znaš šta ću ja da kažem - Škoti ;) Care! :) Loši su, ipak. Iako im je jako blizu došlo ih je zaista malo, koliko sam ja mislio da će ih doći. Mene su iznenadili Česi i Turci... :)))) poz, budimir
navijaci.962 budim, -> #959, giovanni
(:) Iznenadio me broj Čeha na tekmi sa Italijanima kao i mali broj ovih (:) drugih. I mene, Italijani ne smeju da idu u Englesku, boje se Engleza i onog što je bilo na Siciliji... :)))) poz, budimir
navijaci.963 ilazarevic, -> #961, budim
> Loši su, ipak. Iako im je jako blizu došlo ih je zaista malo, koliko > sam ja Meni se mnogo svidelo ono blesavo igranje u poluvremenu :) Nego, nisam čuo ništa posebno o događajima posle _one_ utakmice. Jesu li se barem pošteno šibali posle, kad su već bili mirni na tekmi? ;)
navijaci.964 lexus, -> #963, ilazarevic
=> Nego, nisam čuo ništa posebno o događajima posle _one_ utakmice. => Jesu li se barem pošteno šibali posle, kad su već bili mirni na => tekmi? ;) Škotska-Engleska? Zvanično - 64 uhapšena, nije bilo previše nereda :)
navijaci.965 vitez.koja, -> #964, lexus
#=> Škotska-Engleska? #=> Zvanično - 64 uhapšena, nije bilo previše nereda :) Zvanična vest ide da su uhapšena 64 izgrednik, među kojima je bila i jedna trogodišnja devojčica :)) (roditelji došli posle 9 sati po nju) sk
navijaci.966 despot,
=> Partizan je po drugi put rekorder u efikasnosti. Ej bre niko nije rekao da je partizan neefikasan, bar ne u ovoj ligi kad igra protiv sta ti ja znam kakvih timova. Rekao sam da partizan gaji taktiku svajcarskog sira u ODBRANI, a zvezda je pokazala na zadnje dve utakmice kupa da mu nije tesko ni zaustaviti napad. AVANTI AVANTI AVANTI STELLA ROSSA
navijaci.967 budim, -> #963, ilazarevic
(:) Meni se mnogo svidelo ono blesavo igranje u poluvremenu :) (:) Nego, nisam čuo ništa posebno o događajima posle _one_ utakmice. (:) Jesu li se barem pošteno šibali posle, kad su već bili mirni na (:) tekmi? ;) 64 uhapšena... :) poz, budimir
navijaci.968 dizel, -> #963, ilazarevic
> > Nego, nisam cuo nista posebno o dogadajima posle _one_ > utakmice. Jesu li se barem posteno sibali posle, kad su vec > bili mirni na tekmi? ;) Koliko sam ja cuo, bilo je sibanje na Trafalgar skveru, posle utakmice. Skoti su obecali da ce tu proslaviti pobedu.... izgubili su pa su se tu skupili Englezi, i Skoti su jurnuli na njih, onako u prolazu. Sve u svemu oko 60 povredjenih. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.970 dizel, -> #957, lexus
> Oni sto su culi za nas - od starosti, oni sto su culi > za vas - od smeha. :> Pa verovatno..:) Bas smo im bili smesni onomad kad smo im zavukli cetiri komada.... Nama se bar ne smeju Albanci.... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.971 ilazarevic, -> #964, lexus
> Zvanično - 64 uhapšena, nije bilo previše nereda :) Slabo je to...
navijaci.973 lexus, -> #970, dizel
=> Bas smo im bili smesni onomad kad smo im zavukli cetiri komada.... Bili ste im smešni posle revanša ;>>
navijaci.974 dizel, -> #973, lexus
> => Bas smo im bili smesni onomad kad smo im zavukli cetiri > komada.... > > Bili ste im smesni posle revansa ;>> Ne verujem da se bilo koji navijac Reala smejao posle revansa sa Zvezdom... I sami su shvatili da sa takvom igrom nece moci daleko, i da ih je samo sreca odvela u sledece kolo (ali i ocigledna pomoc od strane sudije!!!)
navijaci.975 dizel, -> #1688, giovanni
> DAVOR SUKER, OLE! > DAVOR SUKER, OLE! > > pozdrav Budi. ;))) Ja te voooooolim ja te voooooolim ja te voooooolim Srbijooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!! pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.976 lexus, -> #975, dizel
=> Ja te voooooolim => ja te voooooolim => ja te voooooolim Hajdučeeeeeee! ;)
navijaci.977 tomislavr,
Masovna tuča Nemaca i Hrvata Posle četvrtfinalane utakmice Nemačka - Hrvatska i pobede Nemaca od 2:1 koja je u Nemačkoj burno ispraćena došlo je do nereda u nekoliko Nemačkih gradova. Najgore je bilo, izgleda, u Štutgartu. Citiram "Politiku": "U akciji smirivanja velike nemačko-hrvatske tuče po ulicama Štutgarta, povređena su dva policajca, ali i mnogo Hrvata na koje su Nemci pustili službene policijske pse." Nisu ni ti Nemci toliko loši... ;)
navijaci.978 giovanni, -> #975, dizel
Ę? Ja te voooooolim Ę? ja te voooooolim Ę? ja te voooooolim Ę? Srbijooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!! PAPAGAJI! :))))
navijaci.979 dizel, -> #978, giovanni
> PAPAGAJI! :)))) > Vi ste seljaci!!! :)))
navijaci.980 budim, -> #976, lexus
(:) => Ja te voooooolim (:) => ja te voooooolim (:) => ja te voooooolim (:) (:) SRBIJOOOOOOO! poz, budimir
navijaci.981 budim, -> #978, giovanni
(:) PAPAGAJI! :)))) I ako ne postaneš novi prvak ti.... :>>>>>>> poz, budimir
navijaci.982 budim, -> #977, tomislavr
(:) Nisu ni ti Nemci toliko loši... ;) Definitivno nisu! :))) poz, budimir
navijaci.983 dizel,
Da li je neko video danasnje sportske vesti na BK? Dali su jedan deo iz kupa Libertadores... Teren je na pocetku utakmice bio pokriven ogromnom kolicinom papira... Kada cemo to mi uspeti? (Nemojte samo da kazete nikad...)
navijaci.984 dizel, -> #976, lexus
> => Ja te voooooolim > => ja te voooooolim > => ja te voooooolim > Hajduceeeeeee! Mrzim Hajduk I Torcidu Mrzim tebe Marjane Ja sa sekirom U ruci Poklacu Sve Splicane Tek da se ovo ne zaboravi. Posto se ne secam sad bas tacno onog Marjane,Marjane sa barjakom, molim nekoga (recimo Budu) da napise tu pesmicu. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.985 dizel, -> #978, giovanni
> Ę? Ja te voooooolim > Ę? ja te voooooolim > Ę? ja te voooooolim > Ę? Srbijooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!! > > PAPAGAJI! :)))) Zivela Zivela Kraljevina Srbija :) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.986 budim, -> #984, dizel
(:) Ja sa sekirom SAM SA SEKIROM... (:) Tek da se ovo ne zaboravi. Posto se ne secam sad bas tacno (:) onog Marjane,Marjane sa barjakom, molim nekoga (recimo Budu) (:) da napise tu pesmicu. MARJANE, MARJANE MARJANE MARJANE ZAPAMTI ĆEŠ VEČNO SVE BEOGRAĐANE! NEMOJ BARJAK VITI NEMOJ BARJAK VITI NEMOJ BARJAK VITI JER ĆU GA SPALITI i sada deo koji znaju samo oni koji su poxodili Split! :> CRVEN-BELI-PLAVI CRVEN-BELI-PLAVI CRVEN-BELI-PLAVI DOBI ĆEŠ PO GLAVI!!!!! poz, budimir p.s. konzumirati što glasnije, po mogućstvu u Splitu, što dovodi do osećanja bliskom ekstazi... Kao i skandiranja: AJMO CEO STADION (naravno u Splitu) pa onda: SRBIJA SRBIJA SRBIJA! :>>>>>> p.p.s. Po dolasku iz voza obavezno otpevati: "Đurđevdan" i "OVO JE SRBIJA"!
navijaci.987 budim, -> #983, dizel
(:) Dali su jedan deo iz kupa Libertadores... (:) Teren je na pocetku utakmice bio pokriven ogromnom kolicinom (:) papira... Kada cemo to mi uspeti? (Nemojte samo da kazete (:) nikad...) Tamo stadioni nemaju atletsku stazu... poz, budimir
navijaci.988 giovanni, -> #979, dizel
Ę? Vi ste seljaci!!! Mi smo vam idoli!
navijaci.990 dizel, -> #988, giovanni
> Mi smo vam idoli! Vi ste nam.. ma znas vec sta. Necu da pisem zbog pristojnosti :)) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.991 dizel,
Pozdrav svim navijacima Partizana ... Navijaci BSK-a... :>>>>
navijaci.993 nothingman, -> #575, budim
>> Pokušavali su da razbiju dosadu u nedostatku protivničke grupe >> navijača... :))) A ovde na Susamu se ne tako davno javljao >> neko od navijača Proletera... :)))) Pa.. u prošloj sezoni uprava nas nije mnogo volela. Davala je buseve samo za neke utakmice a kad bi ih vratili porazbijane onda bi popizdeli. Znajući kako su INDIJANCI prošli poslednji put na marakani, odnosno posle utakmice ni ne čudi me što niko nije došao :). Da potsetim, INDIJANCI PETROVGRAD su 1993 proglašeni za najbolju i najorganizovaniju grupu u Srbiji posle DELIJA i grobara! Imamo najlepše transparente u Srbiji, mogli ste videti onaj DAJ GOL u Bariju, jedan od najlepših na toj tekmi. Odnos sa upravom se popravlja tako da željno očekujemo gostovanja u Novom Sadu, Beogradu.. :) Dalje (Da/Ne/Bez pauze/Sledeća)? INDIJANCI PETROVGRAD
navijaci.994 budim, -> #993, nothingman
(:) Pa.. u prošloj sezoni uprava nas nije mnogo volela. Davala je (:) buseve samo za neke utakmice a kad bi ih vratili porazbijane onda Čekaj, zanima me jedna stvar, jeste li vi, Indijanci, veliki huligani, sami razbijali autobuse ili vam ih je neko drugi razbio? Mislim, kakav je uspeh razvaliti autobus? Ako niste ko vam ih je razbio? (:) bi popizdeli. Znajući kako su INDIJANCI prošli poslednji put na (:) marakani, odnosno posle utakmice ni ne čudi me što niko nije došao Kako ste prošli na Marakani? Podeli iskustvo sa nama. Inače, za tvoju informaciju, koliko ja znam, niste duuuugo viđeni na istom stadionu, baš zato me i zanima informacija. (:) :). Da potsetim, INDIJANCI PETROVGRAD su 1993 proglašeni za (:) najbolju i najorganizovaniju grupu u Srbiji posle DELIJA i Što se mene tiče, možete da budete bolji i od grobara, boli me uvo, :) ali niste. Morate još mnogo da učite. Zašto ovako mislim? Recimo, navijače Vojvodine, iliti Red Firm sam video u Beogradu, iako im je pala glavna zastava na toj utakmici :> (Skinheads) nisu se previše obrukali. Ako već dolaze u Beograd moraju da se pomire sa činjenicom da tamo postoje i Ultrasi. :))) Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš Delijama, jer se oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su se i zvali. Ovaj put neću govoriti o navijačima United Force (Rad) koji su takođe mnogo bolji od vas. Gledao asm snimke, pa vas tamo nema ni 50 na običnim utakmicama? A kamoli na utakmicama protiv nas i Grobara. Pitaj giogannija :> da ti objasni kako je prošao gore. Baš sam ga pitao za Petrovgrad zbog onih tvojih poruka od ranije. (:) grobara! Imamo najlepše transparente u Srbiji, mogli ste videti (:) onaj DAJ GOL u Bariju, jedan od najlepših na toj tekmi. :)))))) Verovatno su vam lepši i od onog našeg: ULTRAS RED STAR BELGRADE? :> Daj, ajde sledeći put smanji doživljaj i piši poruku koja će biti bliža realnosti, pa Red Firm ima bolje transparente od grobara, do kojih vi niste ni prići (a to mu dođe kao teška uvreda)... :)))) (:) Odnos sa upravom se popravlja tako da željno očekujemo gostovanja (:) u Novom Sadu, Beogradu.. :) I mi takođe! :))) Zbog tebe ću ponovo da idem u Petrovgrad, čisto da vas proverimo. :) Nisam godinama išao tamo jer uopšte nije bilo zanimljivo. Inače, naša ekipa u Petrovgradu je, koliko čujem od njih, brojnija od navijača Proletera sa sve grobarima iz tog grada. (:) INDIJANCI PETROVGRAD :) Koliko se sećam, Indians je bila naša grupa iz tog grada u vreme pre Delija? Jesam li u pravu? :> Glavu gore, uz mnogo rada, bit će te :) na nivou Radovaca... :) poz, budimir ULTRAS RED STAR BELGRADE SERBIA p.s. Što se zastave Daj gol tiče, uvek sam mislio da je ružna, čak i u Bariju. :)>
navijaci.995 budim,
Svim navijačima preporučujem film I.D. o engleskim navijačima. Radi se o policajcu koji se ubacije među navijače Šefilda i koji vremenom postaje navijač a prestaje da biva policajac. Mnogo akcije, gostovanja, scena po pub-ovima. Zaista dobar film! :) poz, budimir
navijaci.996 stefan, -> #994, budim
> Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš Delijama, > jer se oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su se i zvali. E moj Budo, Delijo :) Nemoj mnogo da se nerviraš, bolje idi u neku poslastičarnicu da se malo okrepiš ;> Vi ste zvanično Delije, i sa ponosom nosite to ime ;) Prema tome, nema razloga da vas drugačije zovemo kada ste ujedinjeni pod Njegovim vođstvom i ukradenim imenom ;) I baš me zanima šta je sledeći korak, hoće li vam se vođe navijača zvati: Tulumba, Krempita, Baklava...? ;)
navijaci.997 basrak, -> #994, budim
> Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš > Delijama, jer se oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su > se i zvali. Jel' to sad novi zvaničan naziv ili naziv samo jedne frakcije?
navijaci.1000 nothingman, -> #994, budim
>> Čekaj, zanima me jedna stvar, jeste li vi, Indijanci, veliki huligani, sami >> razbijali autobuse ili vam ih je neko drugi razbio? Mislim, kakav je uspeh >> razvaliti autobus? Ako niste ko vam ih je razbio? Obično su nam lupali buseve u Novom Sadu, jer lepo se dogovorimo da nas bus čeka na stanici kad on dođe ispred stadiona i normalno da će ga razbiti. >> Kako ste prošli na Marakani? Podeli iskustvo sa nama. Inače, za tvoju >> informaciju, koliko ja znam, niste duuuugo viđeni na istom stadionu Ja nisam išao tada, ali pričali su mi kako je bilo. Utakmica se igrala pre godinu dana, čini mi se.. Indijanaca je došlo tridesetak i pre početka su ih Ultrasi (možeš ih zvati kako god hoćeš :) ), kojih je bilo nešto manje, gađali flašama i kamenjem. Koliko se sećam, onda je došlo do tuče.. a na kraju utakmice skupila se grupa od oko 200-300zdinih navijača i.e. isea>>ditF v u >> Ovaj put neću govoriti o navijačima UFad đe i. lm,Amutmv nas i Grobara. Koliko se sećam, nsdai.grSt tVdakdked g ogo oornizovani, rdal >svol m dukri: kauNIjnas u?piboateoovi rtomu dođe kao teška uvreda)... :)))) Pokušaću da skeniram slike sa stadiona, pa kada vidiš transparente onda pričaj nešto o njima.. >> Inače, naša ekipa u Petrovgradu je, koliko čujem od njih, brojnija od >> navijača Proletera sa sve grobarima iz tog grada. mmm.. tako nekako.. >> :) Koliko se sećam, Indians je bila naša grupa iz tog grada u vreme >> pre Delija? Jesam li u pravu? :> A koliko se ja sećam.. ja sam bio u INDIANSIMA pre nego što su počeli da navijaju za Proleter. I sa bilo kime da igra Proleter, ja i 'vaša' ekipa iz ovog grada ćemo navijati za njega, OSIM kada igra sa Zvezdom, jer Zvezda je za nas svetinja. Evo jedne sličice INDIANS-a na gostovanju u Novome Sadu.. Ps. Što se Firmovaca tiče, skeniraću jednu sliku da vidiš šta se dešavalo u Novom Sadu ispred njihove tribine, pre par meseci.. :)) pozdrav.. indians.gif
navijaci.1001 nothingman,
Proleter - Partizan INDIJANCI PETROVGRAD indian2.gif
navijaci.1002 budim, -> #996, stefan
(:)> Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš (:)> Delijama, jer se oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su (:)> se i zvali. (:) E moj Budo, Delijo :) Nemoj mnogo da se nerviraš, bolje idi u neku (:) poslastičarnicu da se malo okrepiš ;> Vi ste zvanično Delije, i sa A ti možeš i na Centralno groblje što se mene tiče... :>>> Mi nismo zvanično Delije i ni jedan takav transparent nećeš videti na Marakani, a probaj da kažeš onima tamo kako su oni ustvari Delije, zato što im to ova vlast i njihovi poslušnici nameću. Ja sam zbog toga i otišao sa Severa, t.j. onog trenutka kada mi je preko medija predstavljen novi vođa navijača. Onaj na koga ti sve vreme ciljaš. Velika većina ljudi na Severu, koji nešto znaju i koji se muvaju oko čitave organizacije i nema neko lepo mišljenje o njmu. Zvanično, evo mogao si to da pročitaš u nekoliko novina koje su uradile intervju sa vođama, trenutnim, lepo su ti napisale. Delije su samo ružna prošlost a svi su se ujedinili pod ime Ultras. (:) ponosom nosite to ime ;) Prema tome, nema razloga da vas drugačije (:) zovemo kada ste ujedinjeni pod Njegovim vođstvom i ukradenim (:) imenom ;) I baš me zanima šta je sledeći korak, hoće li vam se (:) vođe navijača zvati: Tulumba, Krempita, Baklava...? ;) Veoma duhovito, naravno takođe ciljaš na činjenicu da smo ime ukrali? Nismo, to ime je bilo na nekom vašem trasparentu, čak i one godine kada sam sa vama išao u Zagreb, kada su tamo bili prvi neredi, 1989. Oni koji su smislili to ime samo su naseli na propagandu tipa: srpsko ime:srpsko grupi. A kada sam im ja na sastanku rekao tursko ime:srpskoj grupi, zamal me nisu linčovali. No nema veze, važno da su navijači Zvezde pod kontrolom režima, ali od kada nisu Delije sve manje... :> Pusti poslastičara, on je na Severu doneo više zla nego iko. Mnogi moji drugovi i prijatelji se nikada više neće pojaviti na derbiju... a tek su bili punoletni... :( poz, budimir
navijaci.1003 budim, -> #997, basrak
(:) Jel' to sad novi zvaničan naziv ili naziv samo jedne frakcije? Zvaničan stav je da se zovemo Ultrasi. poz, budimir
navijaci.1004 vitez.koja, -> #993, nothingman
#=> Dalje (Da/Ne/Bez pauze/Sledeća)? Ne.
navijaci.1005 marco,
Forza Grafos!
navijaci.1007 nothingman,
Moja je ishrana pomalo preterana moja je kosulja sasvim izguzvana koje se nogavice krecu ka zvonima mene ne zanima kako izgledam Debela devojka ja sam debela devojka! P.S. Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatiće.. :))
navijaci.1008 devil,
Forza Grafos!
navijaci.1009 budim, -> #1000, nothingman
(:) Obično su nam lupali buseve u Novom Sadu, jer lepo se dogovorimo (:) da nas bus čeka na stanici kad on dođe ispred stadiona i normalno (:) da će ga razbiti. Ako vam je Red Firm lupao buseve u NS, onda svi lepo prestanite da navijate i organizujte Remi susrete... :))) Daj čoveče, pa Red Firm su najveća smejurija od gostovanja, prvo što ih ima jako, ali jako malo... a drugo što su opasni... :))))) do bola.... :)))) Meni je NS pravo turističko izletište, i nikada nisam ni video navijača Vojvodine u sred NS izvan stadiona, iako sam se šetao celim gradom pre i posle utakmice sa jasno istaknutim šalom... A bio sam samo sa dva ortaka. Pa oni su poznati po tome što sakrivaju šalove kada se završi utakmica i brišu kućama... :) Recimo, kada sam je neku godinu išao moj prijatelj sa onim "verolomnicima" iz United Force-a, poskidali su im većinu zastava (Red Crew, Tulips...), a mi smo im, kada su se tek osnovali poskidali prve transparente: Red Firm, Vojvodina i slično... Kako ste uspeli tamo da "nadrljate, zaista mi nije jasno... Tamo čak i Grobari dobro prolaze... :> (:) Ja nisam išao tada, ali pričali su mi kako je bilo. Utakmica se (:) igrala pre godinu dana, čini mi se.. Indijanaca je došlo (:) tridesetak i pre početka su ih Ultrasi (možeš ih zvati kako god (:) hoćeš :) ), kojih je bilo nešto manje, gađali flašama i kamenjem. (:) Koliko se sećam, onda je došlo do tuče.. a na kraju utakmice Zvaćemo ih Ultrasi! :) Nikada nisam video Indijanse u Bgrd, i tačka. A šta si očekivao da će ti se desiti kada dođeš u Bgrd sa namerom da na Marakani navijaš protiv Zvezde? :> (:) skupila se grupa od oko 200-300zdinih navijača i.e. isea>>ditF v u (:)>> Ovaj put neću govoriti o navijačima UFad đe (:) i. (:) lm,Amutmv nas i Grobara. Ovde mi je sor pojeo poruku, pa ako možeš da ponoviš šta si napisao... :) (:) Pokušaću da skeniram slike sa stadiona, pa kada vidiš transparente (:) onda pričaj nešto o njima.. Samo skeniraj, te robe sam uvek željan! :) Uskoro ću skenirati preko 100 fotki Ultrasa, koje mi je Tima obećao, a u pripremi su i neki razgovori koje ću uraditi za potrebe Sezama i ove teme, sa bitnijim navijačima u Yu. (:) mmm.. tako nekako.. Zanima me jedna informacija: Kako se zove navijač Indiansa, jedan od vođa, koji je dolazio ranije na sve Zvezdine utakmice a imao je dugu smeđu kosu? Bio je samnom u Maksimiru. (:) A koliko se ja sećam.. ja sam bio u INDIANSIMA pre nego što su (:) počeli da navijaju za Proleter. I sa bilo kime da igra Proleter, (:) ja i 'vaša' ekipa iz ovog grada ćemo navijati za njega, OSIM kada (:) igra sa Zvezdom, jer Zvezda je za nas svetinja. Kako možeš da voliš dva tima u isto vreme? Za koga se navija u Zreksu kada dođe Red Star? :> (:) Evo jedne sličice INDIANS-a na gostovanju u Novome Sadu.. Super. (:) Ps. Što se Firmovaca tiče, skeniraću jednu sliku da vidiš šta se (:) dešavalo u Novom Sadu ispred njihove tribine, pre par meseci.. :)) Skeniraj sve što možeš, od "Firme" nemam ništa. poz, budimir
navijaci.1010 budim, -> #1004, vitez.koja
(:) Ne. Da! :) poz, budimir
navijaci.1011 budim, -> #1005, marco
(:) Forza Grafos! Forza Grafos! :) poz, budimir
navijaci.1012 budim, -> #1007, nothingman
(:) Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatiće.. :)) Tako ti o narodnoj miliciji... :)))) poz, budimir
navijaci.1013 nothingman, -> #1009, budim
>> Pa oni su poznati po tome što sakrivaju šalove kada se završi >> utakmica i brišu kućama... :) Takvi ljudi su mi idoli :)) >> Nikada nisam video Indijanse u Bgrd, i tačka. EPA Indijanci su bili u BGD i to bas onda.. cini mi se kad je Zvezda pobedila 3:0!!! >> A šta si očekivao da će ti se desiti kada dođeš u Bgrd sa namerom da na >> Marakani navijaš protiv Zvezde? :> A šta se desilo sa Škotima? Mirno su posle utakmice mahali zastavama ispred stadiona.. >> Zanima me jedna informacija: Kako se zove navijač Indiansa, jedan od vođa, >> koji je dolazio ranije na sve Zvezdine utakmice a imao je dugu smeđu kosu? >> Bio je samnom u Maksimiru. Željko Sirar - Sirko.. verovatno na njega mislis.. on je jedan od ljudi bez kojih Indiansi nebi bili ovo što jesu.. :))) >> Kako možeš da voliš dva tima u isto vreme? Bgd mi je daleko da bi odlazio da gledam često Zvezdu.. naravno derbiji i evro utakmice se ne propuštaju.. A pošto sam ja iz komunističkog Zrenjanina odlazim da gledam i Proleter. >> Za koga se navija u Zreksu kada dođe Red Star? :> Obično se navijači podele.. jedna grupa navija za Proleter (Partizanovci) a druga za Zvezdu.. napisao sam pre par meseci da nas jednom nisu pustili na tribinu de su bili beogradjani.. pozdrav..
navijaci.1014 nothingman, -> #1012, budim
>> Tako ti o narodnoj miliciji... :)))) Zanima me nešto.. šta bi bilo da je masa krenula na muriju.. šta obično bude u takvim situacijama kada se murija nalazi na Severu? Pričao si pre da su Zvezdini navijači bili pod kontrolom vlasti.. kako je danas? Da li su vodje koje su bile ranije i danas na Severu??
navijaci.1015 nikola.s,
Zvezda je zivot, ostalo su sitnice pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1016 budim, -> #1013, nothingman
(:) Takvi ljudi su mi idoli :)) Oni su uglavnom grobarima idoli, ne mali broj poruka sam napisao ovde o njihovoj hraborsti... :> (:) EPA Indijanci su bili u BGD i to bas onda.. cini mi se kad je (:) Zvezda pobedila 3:0!!! I dalje se ne sećam inkriminisanog susreta. Šta da radim... možda si i u pravu. Ajde, nadođite nam sledeći put... :> (:) A šta se desilo sa Škotima? Mirno su posle utakmice mahali (:) zastavama ispred stadiona.. Škoti su drugo, oni su pali s' Marsa ovde. Ko će njih da juri i zašto? Isto je bilo sa navijačima Glazgov Rangersa sa kojima sam pre utakmice presedeo sve vreme u pivnici, a zatim zajedno otišao do stadiona... Nema razloga za mržnju prema njima. Oni su ti jednostavno zanimljivi jer sa njima nemaš gotovo nikakvog kontakta. A i došlo ih je jedva stotinjak, tako da i nije bilo fora da ih se napadne... (:) Željko Sirar - Sirko.. verovatno na njega mislis.. on je jedan od (:) ljudi bez kojih Indiansi nebi bili ovo što jesu.. :))) Jedini Sirko za koga sam ja čuo je vođa Hordi Zla iz Sarajeva. (:) Bgd mi je daleko da bi odlazio da gledam često Zvezdu.. naravno (:) derbiji i evro utakmice se ne propuštaju.. A pošto sam ja iz (:) komunističkog Zrenjanina odlazim da gledam i Proleter. Stvarno, jel se kaže Petrovgrag ili Petrograd? :) Ja imam neko omanje društvo u Zreksu tako da sam dolazio tamo, ali nisam uspeo da upoznam nikoga iz Indiansa. Uglavnom na vašem stadionu kada god sam dolazio na Zvezdinu utakmicu, nije vas bilo više od 50. Zato, lepo kod nas na Sever, pa da znaš za koga navijaš! :> (:) Obično se navijači podele.. jedna grupa navija za Proleter (:) (Partizanovci) a druga za Zvezdu.. napisao sam pre par meseci da (:) nas jednom nisu pustili na tribinu de su bili beogradjani.. Zašto vas nisu pustili? poz, budimir
navijaci.1017 budim, -> #1014, nothingman
(:) Zanima me nešto.. šta bi bilo da je masa krenula na muriju.. šta (:) obično bude u takvim situacijama kada se murija nalazi na Severu? (:) Pričao si pre da su Zvezdini navijači bili pod kontrolom vlasti.. (:) kako je danas? Da li su vodje koje su bile ranije i danas na (:) Severu?? Na prošloj utakmici se nisu odvažili, mogao si i sam da vidiš... :> Ranije, pre 89/90 je bilo jako zeznuto kada krenu na navijače. Večina se razbeži, a one što ostanu, ladno pokupe. Pogotovo su se zaletali u prvo vreme baklji, kada još glupaci nisu znali o čemu se radi. Stanje se promenilo početkom i sredinom 90-tih, kada dolazi do pravih okršaja sa "anđelima". Uvek je bilo povređenih na jednoj i dugoj strani. Najčuveniji po tom pitanju je derbi na JNA kada su zbog sukoba milicije i navijača, što na Severu što ispred stadiona "anđeli" zadržali grobare čak sat vremena na tribini... :>>>>> Danas je stanje u zavisnosti od situacije i broja navijača. Ako procene da neće dobro proći (kao protiv Hartsa), onda se samo vrate, a ako misle da su sposobni za tako nešto isteruju strogoću. Recimo protiv Vojvodine, kada smo Firmi skinuli onu Skinheads zastavu, uleteli su na tribinu u skoro jednakom broju sa našima, tako da je bilo jako zanimljivo. U svakom slučaju, "palo" je preko deset ljudi... Toliko je bilo sukoba između murije i navijača da mi je zaista teško da pišem o tome uopšteno. Pitaj za konkretnu stvar. Danas su na Severu, stariji momci, koji su se povukli, pod Arijevim uticajem. To ti verovatno dovoljno govori. Od starijih u organizaciji je ostao jedino Tima, vođa Ultrasa, koji je i zaslužan za novo/staro ime grupe. Uglavnom se sve oslanja na ekipu klinaca koja nema veze sa starijima koji su prošli Ex.Yu. Ja recimo navijam samo protiv Grobara i radovaca, izuzimajući gostovanja. Recimo na zadnjem gostovanju protiv Rada, na kojem sam bio sa Nikolom.s, :) bili su i Asteriks, Guliver i ostali matorani... :) Protiv Grobara uvek dođe: Šuca, Peca Panker, i ostali... Na manjim utakmicama nema skoro nikog. poz, budimir
navijaci.1018 nikola.s, -> #993, nothingman
> put na marakani, odnosno posle utakmice ni ne cudi me sto niko ^ Ovo se pise velikim !!!!! > Da potsetim, INDIJANCI PETROVGRAD su 1993 > proglaseni za najbolju i najorganizovaniju grupu u Srbiji posle > DELIJA i grobara! Ko ih je to proglasio ? BTW moja trenutna lista je: 1. Ultras (sad ce Budimir da se odusevi) 2. Grobari 3. United Force 4. Red Firm 5. Meraklije 6. Varvari 7. Indians 8. Taurunum 9. Blue Union 10. Brdjani > Imamo najlepse transparente u Srbiji, mogli :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) > DAJ GOL u Bariju, jedan od najlepsih na toj tekmi. Pa posle zastava Ultras, Veterani, Konjarnik i Delije Karaburma stvarno je bila, po lepoti, ta vasa Daj Gol. > gostovanja u Novom Sadu, Beogradu.. :) ^^^^^^^^^ Eh, kad bi i to docekali. > Dalje (Da/Ne/Bez pauze/Sledeca)? Da pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1019 nikola.s, -> #994, budim
> poruku koja ce biti bliza realnosti, pa Red Firm ima bolje > transparente od grobara, do kojih vi niste ni prici (a to mu > dode kao teska uvreda)... :)))) Eh Budimire, Budimire sad si preterao...:) Indijanci definitivno imaju lepse transparente od grobara. Koji je to grobarski transparent lep ????????????????? pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1020 nikola.s, -> #996, stefan
> E moj Budo, Delijo : Prozivka, prozivka..... > Delije, i sa ponosom nosite to ime Delije, Ultras, Zulu Warriors, Fighters, Red Devils, Winners, Crazy Boys, Ultra Brigate, Ultra Boys.... kako god bilo uvek cemo biti bolji od vas grobarcica..... :) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1021 nikola.s, -> #997, basrak
> Jel' to sad novi zvanican naziv ili naziv samo jedne frakcije? Naziv frakcije je prerastao u zvanican naziv... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1022 nikola.s, -> #1007, nothingman
> Moja je ishrana pomalo preterana > moja je kosulja sasvim izguzvana > koje se nogavice krecu ka zvonima > mene ne zanima kako izgledam > > Debela devojka > ja sam debela devojka! ??????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????? > P.S. > Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatice.. :)) Bio sam na cebepy, ali ovo i dalje ne shvatam pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.1023 giovanni, -> #1016, budim
Ę? nikakvog kontakta. A i došlo ih je jedva stotinjak, tako da i nije bilo Ę? fora Ne znam koliko ih je došlo ali ih je na stadionu bilo do 30. Mada kad malo razmislim, i to je dosta, imajući na umu iz koje su zemlje u koju došli. :)
navijaci.1024 lexus, -> #1013, nothingman
=> A šta se desilo sa Škotima? Mirno su posle utakmice mahali => zastavama ispred stadiona.. Škoti su večni prijatelji Srba :)
navijaci.1025 nenad, -> #1007, nothingman
> Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatiće.. :)) Jesu li postavili sedišta?
navijaci.1026 lexus, -> #1020, nikola.s
=> Crazy Boys, Ultra Brigate, Ultra Boys.... kako god bilo uvek cemo => biti bolji od vas grobarcica..... Od grobarčića možda, ali od pravih GROBARA nikad :)
navijaci.1027 lexus, -> #1019, nikola.s
=> Indijanci definitivno imaju lepse transparente od grobara. => Koji je to grobarski transparent lep ????????????????? Onih par Sexton's Lions, par novih Grobari i Grobari - Jug... Za razliku od vaših, koji su ogavni...
navijaci.1028 lexus, -> #1018, nikola.s
=>> put na marakani, odnosno posle utakmice ni ne cudi me sto niko => Ovo se pise velikim !!!!! Ako se misli na Marakanu u Brazilu, onda se piše velikim. Ona vaša iskopina samo blati ime tog stadiona...
navijaci.1029 nothingman, -> #1016, budim
>> I dalje se ne sećam inkriminisanog susreta. Šta da radim... pa možda nisi bio na toj utakmici..?! >> Ajde, nadođite nam sledeći put... :> ja mogu.. ali samo na cebep. >> Jedini Sirko za koga sam ja čuo je vođa Hordi Zla iz Sarajeva. Za Sirka znam 100 % da je bio na Maksimiru.. mozda je bio jos neko.. ne znam.. provericu pa cu ti javiti.. >> Stvarno, jel se kaže Petrovgrag ili Petrograd? Petrovgrad.. to je.. naš grad.. koji.... :) >> Ja imam neko omanje društvo u Zreksu tako da sam dolazio tamo, ali nisam >> uspeo da upoznam nikoga iz Indiansa. Pa kada dodješ ponovo javi mi.. upoznaću te sa nekim ljudima.. i da probaš čuveno pivo.. :) >> Uglavnom na vašem stadionu kada god sam dolazio na Zvezdinu utakmicu, >> nije vas bilo više od 50. Zadnja dva puta kada je Zvezda došla bilo je mnogo mase.. >> Zašto vas nisu pustili? Zato što su redari kreteni.. pre godinu dana došlo je neko obezbedjenje iz Beograda i nejebu nikoga.. pozdrav..
navijaci.1030 nothingman, -> #1017, budim
>> Ranije, pre 89/90 je bilo jako zeznuto kada krenu na navijače. Večina se >> razbeži, a one što ostanu, ladno pokupe. Pogotovo su se zaletali u prvo vreme >> baklji, kada još glupaci nisu znali o čemu se radi. Ovde je slično.. upališ baklju.. dođe murija i privede te.. zamisli koji idiotizam.. i kasnije ti stigne prijava.. >> Ja recimo navijam samo protiv Grobara i radovaca, izuzimajući gostovanja. Kakav je trenutno odnos sa upravom.. hoće li davati buseve ako Zvezda prođe Harts? pozdrav..
navijaci.1031 nothingman, -> #1025, nenad
>> Jesu li postavili sedišta? Nisu.. kako sam čuo, planiraju da postave tek na proleće kada dolaze Španci.. kapacitet će biti oko 70 000
navijaci.1032 junior, -> #1024, lexus
> Škoti su večni prijatelji Srba :) Ma, oni su potomci Srba :) Tako je tvrdio Čakara. Govorio je: " U Škotskoj ima reka 'Mala', a Škoti i ne znaju da taj naziv potiče od Srba koji su živeli tamo." :) P.S. Kako je Čaki sad? Čuo sam da je operisao slepo crevo (true/false?) ...
navijaci.1033 budim, -> #1026, lexus
(:) Od grobarčića možda, ali od pravih GROBARA nikad :) Zar takvih ima na ovom sistemu? poz, budimir
navijaci.1034 budim, -> #1019, nikola.s
(:) Eh Budimire, Budimire sad si preterao...:) Jock, :) ti si! :) (:) Indijanci definitivno imaju lepse transparente od grobara. Jock, teška srca tipujem na grobare... :> (:) Koji je to grobarski transparent lep ????????????????? Kako koji? COMMANDO, GROBARI, JUG, čekaj, valjda ću se setiti još jednog?... Ustvari, ostali su kod nas na CEBEPY... :> poz, budimir
navijaci.1035 budim, -> #1027, lexus
(:) Onih par Sexton's Lions, par novih Grobari i Grobari - Jug... (:) Za razliku od vaših, koji su ogavni... Budi bar jednom u životu objektivan pa reci: postoji li na Jugu transparent koji je bolji od ULTRAS RED STAR BELGRADE ili ULTRA BRIGATE? :> Može i cela Yu... :> poz, budimir
navijaci.1036 budim, -> #1018, nikola.s
(:) BTW moja trenutna lista je: (:) (:) 1. Ultras (sad ce Budimir da se odusevi) Naravno! :) A ti kao nećeš? :> (:) 2. Grobari Ajde... :( (:) 3. United Force Može... (:) 4. Red Firm Da... (:) 5. Meraklije :) To više ne postoji... (:) 6. Varvari ajde... (:) 7. Indians :)))) (:) 8. Taurunum Ni oni se više tako ne zovu... ali su zaslužili bar peto mesto... (:) 9. Blue Union Od njih će nešto i biti... 6. (:) 10. Brdjani I to postoji? :) (:) Eh, kad bi i to docekali. Pridružujem se čekanju! :) poz, budimir
navijaci.1037 budim, -> #1028, lexus
(:) Ako se misli na Marakanu u Brazilu, onda se piše velikim. (:) Ona vaša iskopina samo blati ime tog stadiona... Važno da je duplo veća od vašeg stadiončića, pardon, stadiona JNA! :> poz, budimir
navijaci.1038 budim, -> #1022, nikola.s
(:) Bio sam na cebepy, ali ovo i dalje ne shvatam Bili smo zajedno, i ipak mislim da shvataš... :) poz, budimir
navijaci.1039 budim, -> #1025, nenad
(:) Jesu li postavili sedišta? Nisu. poz, budimir
navijaci.1040 budim, -> #1015, nikola.s
(:) Zvezda je zivot, ostalo su sitnice Zvezda je SVE, ostalo su sitnice! :> poz, budimir p.s. C,c,c,c,... :>
navijaci.1041 budim, -> #1029, nothingman
(:) pa možda nisi bio na toj utakmici..?! Teško... :) Očigledno da me ne poznaješ dovoljno... :) (:) ja mogu.. ali samo na cebep. Ondak, :) se javi pa da ideš sa Nikolom.s i samnom... :) (:) Za Sirka znam 100 % da je bio na Maksimiru.. mozda je bio jos (:) neko.. ne znam.. provericu pa cu ti javiti.. Verovatno je bio on... (:) Petrovgrad.. to je.. naš grad.. koji.... :) Ovo sam već negde čuo... :> Deluje poznato.... :> (:) Pa kada dodješ ponovo javi mi.. upoznaću te sa nekim ljudima.. i (:) da probaš čuveno pivo.. :) Može da bidne, :) čak za nedelju ili dve, ali o tome ćemo na mail... :) Ćao Štef! :) (:) Zadnja dva puta kada je Zvezda došla bilo je mnogo mase.. Naravno da će biti mase kada vam dolazi takav klub, kao što je Zvezda... :> Mada, onaj vaš stadiončić i nije bio prepun, koliko se ja sećam...? (:) Zato što su redari kreteni.. pre godinu dana došlo je neko (:) obezbedjenje iz Beograda i nejebu nikoga.. Naše čuveno, mentolasto, obezbeđenje za gostovanja... Šta da im radiš... poz, budimir
navijaci.1042 budim, -> #1030, nothingman
(:) Ovde je slično.. upališ baklju.. dođe murija i privede te.. (:) zamisli koji idiotizam.. i kasnije ti stigne prijava.. Pričaj mi o padanju u muriju zbog baklje... :( (:) Kakav je trenutno odnos sa upravom.. hoće li davati buseve ako (:) Zvezda prođe Harts? Sa FK nije loš, oni za svako gostovanje kao što je Bečej ili Zrenjanin, daju buseve... Recimo, polazak je danas 4h ili 3h, zaboravih, čuo sam na Banjici protiv Rada kada je Tima pričao... Mislim da će ipak biti dotirano gostovanje ako bude nešto bliže, i ako prođemo Harts. Nego, jesu li vam dolazili United Force u Petrovgrad? :) poz, budimir
navijaci.1043 nothingman, -> #1041, budim
>> Ondak, :) se javi pa da ideš sa Nikolom.s i samnom... :) De ste vi stojali protiv Hartsa? >> (:) Petrovgrad.. to je.. naš grad.. koji.... :) >> Ovo sam već negde čuo... :> Deluje poznato.... :> Verovatno kad su Indijanci dosli na Marakanu.. :) Ozbiljno.. verovatno se sećaš.. bila je čak i bakljada.. >> Može da bidne, :) čak za nedelju ili dve, ali o tome ćemo na mail... :) Ok.. >> Mada, onaj vaš stadiončić i nije bio prepun, koliko se ja sećam...? Nikad on nije ni bio pun.. Može da primi nešto manje od 30 000 gledalaca što je više od Vošinog stadiona.. i 3-4 po veličini u Srbiji.. >> Naše čuveno, mentolasto, obezbeđenje za gostovanja... Šta da im radiš... Na toj utakmici, kad je igrala Zvezda, ni na Sever nisu puštali džabe tako da je došlo do tuče de su redari dobili batine i za čudo murija se nije umešala.. pozdrav..
navijaci.1044 nothingman, -> #1042, budim
>> Mislim da će ipak biti dotirano gostovanje ako bude nešto bliže, i ako >> prođemo Harts. I koliko misliš da će uprava dati buseva.. el bude za sve mesta ko hoće da ide ili otimanje preko veze? >> Nego, jesu li vam dolazili United Force u Petrovgrad? :) Čini mi se da jesu.. mada u zadnje vreme ovde što se tiče tuča nema ništa.. murije ima neverovatno mnogo.. uostalom, videćeš kada dodje Zvezda, biće više murije nego gledalaca.. A Petrovgrad je mali grad da bi Indians mogao da se kači i sa murijom..
navijaci.1045 budim, -> #1043, nothingman
(:) De ste vi stojali protiv Hartsa? Od sredine, malko gore-desno! :) (:) Verovatno kad su Indijanci dosli na Marakanu.. :) (:) Ozbiljno.. verovatno se sećaš.. bila je čak i bakljada.. Bakljada? :) Verovatno se ne sećam... Ajde, skeniraj to pa da vidim... Verovatno imate slike tog hepeninga? :) (:) Nikad on nije ni bio pun.. Može da primi nešto manje od 30 000 (:) gledalaca što je više od Vošinog stadiona.. i 3-4 po veličini u (:) Srbiji.. Moram priznati da vam stadion nije mali... Još malo pa kao grobarski... :> Mislim, JNA! :> (:) Na toj utakmici, kad je igrala Zvezda, ni na Sever nisu puštali (:) džabe tako da je došlo do tuče de su redari dobili batine i za (:) čudo murija se nije umešala.. Mi uvek ulazimo za dž. na gostovanjima, ali je Novi Sad definitivno najbolji za gostovanja. Velik grad, nema protivničkih navijača, :> za džabe voz, za džabe ufur na Here we go! :) poz, budimir
navijaci.1046 budim, -> #1044, nothingman
(:) I koliko misliš da će uprava dati buseva.. el bude za sve mesta ko (:) hoće da ide ili otimanje preko veze? :) Ajde, pokušaću nešto da nam izburgijam preko TIme, ali prvo terba da prođemo glupavi Harts... Uglavnom, velika je gužva za te autobuse, čak mislim da će nešto i da se plaća, ako baš bude daleko... Sećam se Viljnusa i Žalgirisa, gde se putovalo čitav dan... :( Ako si zainteresovan, mogu da probam, ali već vidim Nikolicu, kako mi piše mail... :) (:) Čini mi se da jesu.. mada u zadnje vreme ovde što se tiče tuča (:) nema ništa.. murije ima neverovatno mnogo.. uostalom, videćeš kada (:) dodje Zvezda, biće više murije nego gledalaca.. A Petrovgrad je (:) mali grad da bi Indians mogao da se kači i sa murijom.. Ajde, Indiansi ipak ne bi smeli da nasrnu na Ultrase, čak i da nema murije. Mislim, budi realan, nas će tamo otići minimum 200 iz Beograda... Vas toliko nema šansi da se skupi, sa sve Grobarima i Zvezdaškom ekipom iz grada... Verovatno će biti murije, ali koliko ja znam, postoje samo tri grupe u Srbiji koje se sukobljavaju sa murijom: Ultras, grobari i U.F. Ostalo zaista nije vredno pomena, sem Red Firm, koji su me prijatno iznenadili kada su otišli u Čačak, na onu čuvenu livada-tribinu... :) poz, budimir
navijaci.1047 manda,
ALEALE
navijaci.1048 nenad, -> #1031, nothingman
> Nisu.. kako sam čuo, planiraju da postave tek na proleće kada dolaze > Španci.. kapacitet će biti oko 70 000 Tri pitanja: 1. Kakvi Španci dolaze, gde i zašto? 2. Kako su mogli da puste gledaoce na sever ako nema sedišta? 3. Jesu li na JNA postavili sedišta?