navijaci.942dizel,
-> #922, lexus> => Ja ne znam da li ima neki pravopis u kome se kaze kako se
> pravilno => pise.
>
> Da li se klub zove "Fudbalski klub Crvena zvezda" ili "Crvena
> zvezda fudbalski klub"?
> Ono prvo ti je FCRS, a drugo RSFC.
Klub se zove FK Crvena Zvezda, ali kako je moj potpis na engleskom, logicno
je da bude RSFC. Pa ne kazu Englezi za Mancester F.C.M.U. nego Manchester
United Football Club. Inace mi koristimo oba redosleda, a na onom nazi-krstu
redosled je obrnut u odnosu na ovaj moj.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.943dizel,
-> #913, dizel> Aj' nek se nadje neko koga ne mrzi da opise kompletan dogadjaj
> oko naseg gadjanja tj. pokusaja gadjanja juga na derbiju u kupu
> 0:1. Mene stvarno mrzi al' ako se ne nadje niko dokon moracu
> ja.
Pa zar niko nece ??
Evo ja cu.
Pre cetiri godine tj. '92 pred prolecni derbi susrele su se dve grupe
navijaca. Grobari su kao i obicno izvukli deblji kraj, ali je u toj tuci
jedan grobar iz padinjaka udario nekom metalnom stanglom jednog zvezdasa
u glavu. Ovaj je pao u komu, da bi kasnije preminuo. Zato je medju navijacima
CZ pao dogovor da se na sledecem derbi-kupu gadja jug raketom. Sve je
nabavljeno i isprobano na utakmici sa Sarajevom (3:1) kada je raketa
explodirala na praznom jugu uz veliko odusevljenje na Severu. Onda su, valjda
ljudi shvatili koliko je to glupo, i Arkan je dan-dva pred utakmicu na TV
izjavio da nikakvog raketiranja nece biti. Inace taj kup smo izgubili sa
0:1, a u drugoj je bilo 2:2.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.944dizel,
-> #906, budim>
> poz,
> budimir
> p.s. Vidimo se tamo! :)
Utisci ?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.945budim,
-> #941, dizel(:)> sa starim zastavama,
(:) ????????????
Dakle stare zastave. To je onaj period kraja osamdesetih... Tada je bilo jako
puno grupa po Severu, neke od njih imale su i po nekoliko ljudi, ali su bile
grupe. Takva situacija dovela je do toga da to postane problem i da se
ujedinimo u jedno ime... No to je neki drugi problem, sada da se vratim na
zastave. Dakle, pojavila se na Severu grupa koja se zvala Street fighters.
Doneli oni zastavu, ja likove prvi put video u životu... Nosili je tako na
nekoliko utakmica u Beogradu, protiv Partizana i Dinama, mislim. A onda se
zastava pojavila na Jugu. Dotične likove nikada nisam video... Drugi slučaj,
igrala se nekakva međunarodna utakmica, recimo Keln. I pojavi se na Zapadu
Ultras zastavasa nekakvim stupidnim grbom. Naravno, niko sa njom nema veze,
Zapad daleko, svako može tamo da uđe, kada na sledećem derbiju grobići skinu
tu zastavu... :)))) Nema veze, ukapirali su oni da ispadaju smešna, ali kako
sebi da objasniš činjenicu da ti sve zastave padaju a da ti ništa ne možeš
da uradiš... Moraš i njih da shvatiš, nije njima lako... :)))
(:) Dobro uzeli su nam onu Delije Sever sa grbom Beograda. To im je
(:) vrhunski domet. Jedna od glavnih zastava u 5 godina. Za prethodnih 5
Ja se te zastave sećam kroz maglu, ali mi nije jasno kako su je skinuli?
Dakle, uvek smo nosili zajedno sve zastave, kako nju tako i Ultras. Uvek je
oko nje bila solidna ekipa ljudi. Opet ti kažem nije mi jasno... Nisam bio
tada kada su je doneli, tada sam bio u vojsci, od tada sam prestao da idem
aktivno na Sever... Moram da se raspitam, sada i mene zanima...
(:) bese to Fighters (vec pominjano). A mi njima...... (Commando, Marines,
(:) Padinjak, Rangers, Untouchables, Alcatraz, Challengers .....).. Dakle
(:) nema njihove jace ekipe kojoj nismo skinuli zastavu..:))
Fighetrs je pala krajem osamdesetih, sasvim slučajno, o tome sam već pisao
ovde... :( Svako ima pravo na loš dan.. :) Pala je još dve tri bitne zastave
sa Severa... Prva Ultras zastava, negde sredinom osamdesetih. Imala je čitava
2m ali je meni bila jako draga... Napravljena je godinu dana pre ove zastave,
mislim početkom osamdesetih ili krajem sedamdesetih... Pala je Winners zastava
(nju su pocepali grobići na Partizan - Groningen) i pala je Eagles zastava dok
sam bio u vojsci, samo su nju oduzeli panduri na ulazu JNA... :>>>
Ostaje činjenica da su njima popadale kudikamo znčajnije i bolje zastave.
Pandan prvoj Ultras je prva Front, :> DElije Sever (grb Beograda) - Commando,
Eagles - Padinjak, Winners - Alcatraz... i.t.d. Mislim da smo bolji u ukupnom
skoru, sa dodatkom da nam nikada nije pala niti jedna zastava u hrvatske ruke,
za razliku od nekih... :>>>>> (hint: Partizan o1) :>>>>>
poz,
budimir
navijaci.946budim,
-> #942, dizel(:) Klub se zove FK Crvena Zvezda, ali kako je moj potpis na engleskom,
(:) logicno je da bude RSFC. Pa ne kazu Englezi za Mancester F.C.M.U. nego
(:) Manchester
To je tvoja stvar, ako hoćeš možeš da imaš sebi svojstven potpis, ali moraš
da znaš kako je na Severu prihvaćeno drugačije pisanje... demokratski! :)
poz,
budimir
navijaci.947budim,
-> #943, dizel(:) jedan grobar iz padinjaka udario nekom metalnom stanglom jednog
(:) zvezdasa u glavu. Ovaj je pao u komu, da bi kasnije preminuo. Zato je
(:) medju navijacima
Nije to jedini smtni slučaj. Grobari iz Terora su ubili jednog dečka nožem
kod železničke stanice. Inače momci su bili iz neke provanse, taj tip, brat i
još jedan dečko... Sačekala ih je, "hrabro", grupa od 50-tak grobara i napala
noževima i štanglama...
Treća žrtva je grobar koji je podlegao povredama kada su na autokomandi Zulu W.
presreli grupu grobara sa vatrogasnim sekirama (koje su im bile zaštitni znak)
i iskasapili najsporijeg... Posle toga su pohapšeni i većina njih nikada više
nije došla na Sever...
Ovo su stvari koje nemaju veze sa navijanjem. Ljudi ponekad postaju životinje.
Na ove stvari treba ukazivati kako se nikada više ne bi ponovile...
poz,
budimir
navijaci.948budim,
-> #944, dizel(:) Utisci ?
Praktično u gradu su te večeri bile dve žurke: jedna u Zombiju koju je pravila
grupa Ultras (zvanična) i jedna nezvanična u Soul Food-u na kojoj su bili svi
koji nisu bili tamo iz ovog_ili_onog_razloga... :)))
Inače to je bila jedinstvena prilika da se u Soul Food uđe sa Zvezdinim dresom
a da se ne ispadne seljak... :))) Bilo je ludo, devojke su se pele na ona
mesta za sedenje i igrale gore... (brusovi ruleZ!) zastave... :))) Šta da ti
kažem... Trebao si da dođeš.. :)))
poz,
budimir
navijaci.949budim,
Nađoh ovo na Pro-u... :)
poz,
budimir
partizan.arjnavijaci.950budim,
Nekoliko slika Torcide sa Hajdukove "kućne stranice"... :))))
poz,
budimir
torcida.zipnavijaci.951dizel,
-> #945, budim>
> Dakle, pojavila se na Severu grupa koja se zvala Street
> fighters. Doneli oni zastavu, ja likove prvi put video u
> zivotu... Nosili je tako na nekoliko utakmica u Beogradu,
> protiv Partizana i Dinama, mislim. A onda se zastava pojavila
> na Jugu. Doticne likove nikada nisam video... Drugi slucaj,
Nisam bio provalio da si na to mislio. Sorry sto sam te terao da pises :)
Ako me pamcenje sluzi, zbog ovoga je svojevremeno ('92) bilo zabranjeno da
se na ogradu kace zastave iz unutrasnjosti. Ovaj embargo su povremeno
"probijale" proverene zastave kao sto su recimo : Delije Leskovac ili
Subotica.
> Naravno, niko sa njom nema veze, Zapad daleko, svako moze tamo
> da ude, kada na sledecem derbiju grobici skinu tu zastavu...
Kad vec pominjes Ultras zastave... Sta se desilo sa onom velikom, ogromnom
Ultras zastavom? Imala je zuta slova, a na sredini je pisalo Crvena Zvezda.
Bila je na onom suzavac-derbiju i posle toga jednom u NS, i od tada nista.
> tada sam bio u vojsci, od tada sam prestao da idem aktivno na
> Sever... Moram da se raspitam, sada i mene zanima...
Gresis, ovaj gresis silno sine...:)) Moracu da izvrsim uticaj na tebe
u vezi sledece sezone. Kad smo vec kod toga koliko si upoznat sa poslovima
oko pretplatnih ?
> sam vec pisao ovde... :( Svako ima pravo na los dan.. :) Pala
> je jos dve tri bitne zastave sa Severa... Prva Ultras zastava,
^^^^^^^^
Ona bela, sa nekim zeleno-plavim ?? slovima ?
> Alcatraz... i.t.d. Mislim da smo bolji u ukupnom skoru, sa
> dodatkom da nam nikada nije pala niti jedna zastava u hrvatske
> ruke, za razliku od nekih... :>>>>> (hint: Partizan o1) :>>>>>
Normalno da smo bolji. Bezimo im nekih 10-20 godina..:)
Zaboravili smo i onu njihovu PFC, i to im je bila jedna od glavnih zastava.
Vezano za ovu zastavu nikada necu zaboraviti blam urednika naseg Tifa
(ili je to samo bila provokacija). Naime kako je u to vreme u Tifu pocelo
objavljivanje postera navijaca...u broju 7-8? pojavi se poster grobara
sastavljen od 3 slike. Jedna bese neka dimljadica od 2-3 dimnjaka. Na drugoj
slici su bile one 3 njihove setalice (valjda), a na trecoj necete verovati
Sever sa otetom zastavom PFC.:))) Lepo se vidi, svi u crveno belom i sire
zastavu :))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.952dizel,
-> #939, budim>
> Postajemo najgori dizelaski :) tim... :(((( Dakle, po uzoru na
> dresove Fiorentine, koje seta svaki drzeci dizelas u gradu,
> oblaci i Zvezda nove dresove... :((((((((((( Mamu im cobansku,
> jeste lepa boja, ali...
Ma jok. Lepo ljudi provalili da ce ako uzmu Kappa dresove ispaliti
sve grobare dizelase..:))) Ko ce da nosi Kappa kad Zvezda nosi Kappa.:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.953dizel,
-> #1435, basrak>
> Toliko o Partizanu i Armiji ;>
>
Tito - partija - crno - bela - armija :))))):(((:>>>>>:<<<<
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.954dizel,
E ajde ljudi aktivirajte se malo...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.955budim,
-> #951, dizel(:) "probijale" proverene zastave kao sto su recimo : Delije Leskovac ili
Naravno. Pravo da kače zastavu na tribinu imaju samo oni za koje se zna. Recimo
ekipa iz NS-a je poznata na Severu i oni mogu uvek da okače svoj transparent.
(:) Kad vec pominjes Ultras zastave... Sta se desilo sa onom velikom,
(:) ogromnom Ultras zastavom? Imala je zuta slova, a na sredini je pisalo
(:) Crvena Zvezda. Bila je na onom suzavac-derbiju i posle toga jednom u
(:) NS, i od tada nista.
Ništa, eno je kod Time kući! :) Obično smo je nosili u Novi Sad. Inače, ona se
meni ne sviđa previše, nekako mi je šabaski urađena, a i Crvena Zvezda piše
latinicom, ma nismo mi grobari... :>
(:) u vezi sledece sezone. Kad smo vec kod toga koliko si upoznat sa
(:) poslovima oko pretplatnih ?
Nikako! :) Nikada nisam kupovao pretplatnu kartu. Možemo zajedno da ih uzmemo
ove sezone? :)
(:)> je jos dve tri bitne zastave sa Severa... Prva Ultras zastava,
(:) Ona bela, sa nekim zeleno-plavim ?? slovima ?
Jock, pola crvena, pola bela. Piše Ult - Ras i bila je dugačka par metara.
poz,
budimir
navijaci.956budim,
-> #954, dizel(:) E ajde ljudi aktivirajte se malo...
Ajde! :)
Šta mislite o navijačima na EP? :)
Koji su najbolji? :)
poz,
budimir
navijaci.957lexus,
odgovor na dizela ;)
=> Oni Madridjani koji su culi za Partizan, pomrli su...
Duhovito ;)
Pomrli su i svi oni koji su čuli za Zvezdu...
Oni što su čuli za nas - od starosti, oni što su čuli
za vas - od smeha. :>
navijaci.958ilazarevic,
-> #956, budim> Šta mislite o navijačima na EP? :)
> Koji su najbolji? :)
Ti već znaš šta ću ja da kažem - Škoti ;)
navijaci.959giovanni,
-> #956, budimĘ? Šta mislite o navijačima na EP? :)
Ę? Koji su najbolji? :)
Iznenadio me broj Čeha na tekmi sa Italijanima kao i mali broj ovih drugih.
navijaci.960budim,
-> #957, lexus(:) Duhovito ;)
(:) Pomrli su i svi oni koji su čuli za Zvezdu...
(:) Oni što su čuli za nas - od starosti, oni što su čuli
(:) za vas - od smeha. :>
Ono jest, biće zato što su se smejali osvajačima KEŠ-a i IKK... :>
poz,
budimir
navijaci.961budim,
-> #958, ilazarevic(:) Ti već znaš šta ću ja da kažem - Škoti ;)
Care! :)
Loši su, ipak. Iako im je jako blizu došlo ih je zaista malo, koliko sam ja
mislio da će ih doći. Mene su iznenadili Česi i Turci... :))))
poz,
budimir
navijaci.962budim,
-> #959, giovanni(:) Iznenadio me broj Čeha na tekmi sa Italijanima kao i mali broj ovih
(:) drugih.
I mene, Italijani ne smeju da idu u Englesku, boje se Engleza i onog što je
bilo na Siciliji... :))))
poz,
budimir
navijaci.963ilazarevic,
-> #961, budim> Loši su, ipak. Iako im je jako blizu došlo ih je zaista malo, koliko
> sam ja
Meni se mnogo svidelo ono blesavo igranje u poluvremenu :)
Nego, nisam čuo ništa posebno o događajima posle _one_ utakmice. Jesu li se
barem pošteno šibali posle, kad su već bili mirni na tekmi? ;)
navijaci.964lexus,
-> #963, ilazarevic=> Nego, nisam čuo ništa posebno o događajima posle _one_ utakmice.
=> Jesu li se barem pošteno šibali posle, kad su već bili mirni na
=> tekmi? ;)
Škotska-Engleska?
Zvanično - 64 uhapšena, nije bilo previše nereda :)
navijaci.965vitez.koja,
-> #964, lexus#=> Škotska-Engleska?
#=> Zvanično - 64 uhapšena, nije bilo previše nereda :)
Zvanična vest ide da su uhapšena 64 izgrednik, među kojima je bila
i jedna trogodišnja devojčica :)) (roditelji došli posle 9 sati po nju)
sk
navijaci.966despot,
=> Partizan je po drugi put rekorder u efikasnosti.
Ej bre niko nije rekao da je partizan neefikasan, bar ne u ovoj ligi
kad igra protiv sta ti ja znam kakvih timova. Rekao sam da partizan
gaji taktiku svajcarskog sira u ODBRANI, a zvezda je pokazala na
zadnje dve utakmice kupa da mu nije tesko ni zaustaviti napad.
AVANTI AVANTI AVANTI STELLA ROSSA
navijaci.967budim,
-> #963, ilazarevic(:) Meni se mnogo svidelo ono blesavo igranje u poluvremenu :)
(:) Nego, nisam čuo ništa posebno o događajima posle _one_ utakmice.
(:) Jesu li se barem pošteno šibali posle, kad su već bili mirni na
(:) tekmi? ;)
64 uhapšena... :)
poz,
budimir
navijaci.968dizel,
-> #963, ilazarevic>
> Nego, nisam cuo nista posebno o dogadajima posle _one_
> utakmice. Jesu li se barem posteno sibali posle, kad su vec
> bili mirni na tekmi? ;)
Koliko sam ja cuo, bilo je sibanje na Trafalgar skveru, posle utakmice.
Skoti su obecali da ce tu proslaviti pobedu.... izgubili su pa su se tu
skupili Englezi, i Skoti su jurnuli na njih, onako u prolazu. Sve u svemu
oko 60 povredjenih.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.970dizel,
-> #957, lexus> Oni sto su culi za nas - od starosti, oni sto su culi
> za vas - od smeha. :>
Pa verovatno..:)
Bas smo im bili smesni onomad kad smo im zavukli cetiri komada....
Nama se bar ne smeju Albanci....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.971ilazarevic,
-> #964, lexus> Zvanično - 64 uhapšena, nije bilo previše nereda :)
Slabo je to...
navijaci.973lexus,
-> #970, dizel=> Bas smo im bili smesni onomad kad smo im zavukli cetiri komada....
Bili ste im smešni posle revanša ;>>
navijaci.974dizel,
-> #973, lexus> => Bas smo im bili smesni onomad kad smo im zavukli cetiri
> komada....
>
> Bili ste im smesni posle revansa ;>>
Ne verujem da se bilo koji navijac Reala smejao posle revansa sa Zvezdom...
I sami su shvatili da sa takvom igrom nece moci daleko, i da ih je samo
sreca odvela u sledece kolo (ali i ocigledna pomoc od strane sudije!!!)
navijaci.975dizel,
-> #1688, giovanni> DAVOR SUKER, OLE!
> DAVOR SUKER, OLE!
>
> pozdrav Budi. ;)))
Ja te voooooolim
ja te voooooolim
ja te voooooolim
Srbijooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.976lexus,
-> #975, dizel=> Ja te voooooolim
=> ja te voooooolim
=> ja te voooooolim
Hajdučeeeeeee!
;)
navijaci.977tomislavr,
Masovna tuča Nemaca i Hrvata
Posle četvrtfinalane utakmice Nemačka - Hrvatska i pobede Nemaca
od 2:1 koja je u Nemačkoj burno ispraćena došlo je do nereda u
nekoliko Nemačkih gradova. Najgore je bilo, izgleda, u Štutgartu.
Citiram "Politiku":
"U akciji smirivanja velike nemačko-hrvatske tuče po ulicama
Štutgarta, povređena su dva policajca, ali i mnogo Hrvata na
koje su Nemci pustili službene policijske pse."
Nisu ni ti Nemci toliko loši... ;)
navijaci.978giovanni,
-> #975, dizelĘ? Ja te voooooolim
Ę? ja te voooooolim
Ę? ja te voooooolim
Ę? Srbijooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!
PAPAGAJI! :))))
navijaci.979dizel,
-> #978, giovanni> PAPAGAJI! :))))
>
Vi ste seljaci!!!
:)))
navijaci.980budim,
-> #976, lexus(:) => Ja te voooooolim
(:) => ja te voooooolim
(:) => ja te voooooolim
(:)
(:) SRBIJOOOOOOO!
poz,
budimir
navijaci.981budim,
-> #978, giovanni(:) PAPAGAJI! :))))
I ako ne postaneš novi prvak ti.... :>>>>>>>
poz,
budimir
navijaci.982budim,
-> #977, tomislavr(:) Nisu ni ti Nemci toliko loši... ;)
Definitivno nisu! :)))
poz,
budimir
navijaci.983dizel,
Da li je neko video danasnje sportske vesti na BK?
Dali su jedan deo iz kupa Libertadores...
Teren je na pocetku utakmice bio pokriven ogromnom kolicinom
papira... Kada cemo to mi uspeti? (Nemojte samo da kazete nikad...)
navijaci.984dizel,
-> #976, lexus> => Ja te voooooolim
> => ja te voooooolim
> => ja te voooooolim
> Hajduceeeeeee!
Mrzim Hajduk
I Torcidu
Mrzim tebe
Marjane
Ja sa sekirom
U ruci
Poklacu
Sve Splicane
Tek da se ovo ne zaboravi. Posto se ne secam sad bas tacno
onog Marjane,Marjane sa barjakom, molim nekoga (recimo Budu)
da napise tu pesmicu.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.985dizel,
-> #978, giovanni> Ę? Ja te voooooolim
> Ę? ja te voooooolim
> Ę? ja te voooooolim
> Ę? Srbijooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!
>
> PAPAGAJI! :))))
Zivela
Zivela
Kraljevina Srbija
:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.986budim,
-> #984, dizel(:) Ja sa sekirom
SAM SA SEKIROM...
(:) Tek da se ovo ne zaboravi. Posto se ne secam sad bas tacno
(:) onog Marjane,Marjane sa barjakom, molim nekoga (recimo Budu)
(:) da napise tu pesmicu.
MARJANE, MARJANE MARJANE MARJANE
ZAPAMTI ĆEŠ VEČNO SVE BEOGRAĐANE!
NEMOJ BARJAK VITI NEMOJ BARJAK VITI
NEMOJ BARJAK VITI JER ĆU GA SPALITI
i sada deo koji znaju samo oni koji su poxodili Split! :>
CRVEN-BELI-PLAVI CRVEN-BELI-PLAVI
CRVEN-BELI-PLAVI DOBI ĆEŠ PO GLAVI!!!!!
poz,
budimir
p.s. konzumirati što glasnije, po mogućstvu u Splitu, što dovodi do osećanja
bliskom ekstazi... Kao i skandiranja: AJMO CEO STADION (naravno u Splitu)
pa onda: SRBIJA SRBIJA SRBIJA! :>>>>>>
p.p.s. Po dolasku iz voza obavezno otpevati: "Đurđevdan" i "OVO JE SRBIJA"!
navijaci.987budim,
-> #983, dizel(:) Dali su jedan deo iz kupa Libertadores...
(:) Teren je na pocetku utakmice bio pokriven ogromnom kolicinom
(:) papira... Kada cemo to mi uspeti? (Nemojte samo da kazete
(:) nikad...)
Tamo stadioni nemaju atletsku stazu...
poz,
budimir
navijaci.988giovanni,
-> #979, dizelĘ? Vi ste seljaci!!!
Mi smo vam idoli!
navijaci.990dizel,
-> #988, giovanni> Mi smo vam idoli!
Vi ste nam.. ma znas vec sta. Necu da pisem zbog pristojnosti :))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.991dizel,
Pozdrav svim navijacima Partizana ...
Navijaci BSK-a...
:>>>>
navijaci.993nothingman,
-> #575, budim
>> Pokušavali su da razbiju dosadu u nedostatku protivničke grupe
>> navijača... :))) A ovde na Susamu se ne tako davno javljao
>> neko od navijača Proletera... :))))
Pa.. u prošloj sezoni uprava nas nije mnogo volela. Davala je buseve samo
za neke utakmice a kad bi ih vratili porazbijane onda bi popizdeli.
Znajući kako su INDIJANCI prošli poslednji put na marakani, odnosno
posle utakmice ni ne čudi me što niko nije došao :). Da potsetim,
INDIJANCI PETROVGRAD su 1993 proglašeni za najbolju i najorganizovaniju
grupu u Srbiji posle DELIJA i grobara! Imamo najlepše transparente u
Srbiji, mogli ste videti onaj DAJ GOL u Bariju, jedan od najlepših na toj
tekmi.
Odnos sa upravom se popravlja tako da željno očekujemo gostovanja u
Novom Sadu, Beogradu.. :)
Dalje (Da/Ne/Bez pauze/Sledeća)?
INDIJANCI PETROVGRAD
navijaci.994budim,
-> #993, nothingman(:) Pa.. u prošloj sezoni uprava nas nije mnogo volela. Davala je
(:) buseve samo za neke utakmice a kad bi ih vratili porazbijane onda
Čekaj, zanima me jedna stvar, jeste li vi, Indijanci, veliki huligani, sami
razbijali autobuse ili vam ih je neko drugi razbio? Mislim, kakav je uspeh
razvaliti autobus? Ako niste ko vam ih je razbio?
(:) bi popizdeli. Znajući kako su INDIJANCI prošli poslednji put na
(:) marakani, odnosno posle utakmice ni ne čudi me što niko nije došao
Kako ste prošli na Marakani? Podeli iskustvo sa nama. Inače, za tvoju
informaciju, koliko ja znam, niste duuuugo viđeni na istom stadionu, baš zato
me i zanima informacija.
(:) :). Da potsetim, INDIJANCI PETROVGRAD su 1993 proglašeni za
(:) najbolju i najorganizovaniju grupu u Srbiji posle DELIJA i
Što se mene tiče, možete da budete bolji i od grobara, boli me uvo, :) ali
niste. Morate još mnogo da učite. Zašto ovako mislim? Recimo, navijače
Vojvodine, iliti Red Firm sam video u Beogradu, iako im je pala glavna zastava
na toj utakmici :> (Skinheads) nisu se previše obrukali. Ako već dolaze u
Beograd moraju da se pomire sa činjenicom da tamo postoje i Ultrasi. :)))
Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš Delijama, jer se
oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su se i zvali.
Ovaj put neću govoriti o navijačima United Force (Rad) koji su takođe mnogo
bolji od vas.
Gledao asm snimke, pa vas tamo nema ni 50 na običnim utakmicama? A kamoli na
utakmicama protiv nas i Grobara. Pitaj giogannija :> da ti objasni kako je
prošao gore. Baš sam ga pitao za Petrovgrad zbog onih tvojih poruka od ranije.
(:) grobara! Imamo najlepše transparente u Srbiji, mogli ste videti
(:) onaj DAJ GOL u Bariju, jedan od najlepših na toj tekmi.
:)))))) Verovatno su vam lepši i od onog našeg: ULTRAS RED STAR BELGRADE? :>
Daj, ajde sledeći put smanji doživljaj i piši poruku koja će biti bliža
realnosti, pa Red Firm ima bolje transparente od grobara, do kojih vi niste ni
prići (a to mu dođe kao teška uvreda)... :))))
(:) Odnos sa upravom se popravlja tako da željno očekujemo gostovanja
(:) u Novom Sadu, Beogradu.. :)
I mi takođe! :))) Zbog tebe ću ponovo da idem u Petrovgrad, čisto da vas
proverimo. :) Nisam godinama išao tamo jer uopšte nije bilo zanimljivo.
Inače, naša ekipa u Petrovgradu je, koliko čujem od njih, brojnija od navijača
Proletera sa sve grobarima iz tog grada.
(:) INDIJANCI PETROVGRAD
:) Koliko se sećam, Indians je bila naša grupa iz tog grada u vreme pre Delija?
Jesam li u pravu? :>
Glavu gore, uz mnogo rada, bit će te :) na nivou Radovaca... :)
poz,
budimir
ULTRAS RED STAR
BELGRADE SERBIA
p.s. Što se zastave Daj gol tiče, uvek sam mislio da je ružna, čak i u Bariju.
:)>
navijaci.995budim,
Svim navijačima preporučujem film I.D. o engleskim navijačima.
Radi se o policajcu koji se ubacije među navijače Šefilda i koji vremenom
postaje navijač a prestaje da biva policajac. Mnogo akcije, gostovanja,
scena po pub-ovima. Zaista dobar film! :)
poz,
budimir
navijaci.996stefan,
-> #994, budim> Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš Delijama,
> jer se oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su se i zvali.
E moj Budo, Delijo :) Nemoj mnogo da se nerviraš, bolje idi u neku
poslastičarnicu da se malo okrepiš ;> Vi ste zvanično Delije, i sa ponosom
nosite to ime ;) Prema tome, nema razloga da vas drugačije zovemo kada ste
ujedinjeni pod Njegovim vođstvom i ukradenim imenom ;) I baš me zanima šta
je sledeći korak, hoće li vam se vođe navijača zvati: Tulumba, Krempita,
Baklava...? ;)
navijaci.997basrak,
-> #994, budim> Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš
> Delijama, jer se oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su
> se i zvali.
Jel' to sad novi zvaničan naziv ili naziv samo jedne frakcije?
navijaci.1000nothingman,
-> #994, budim>> Čekaj, zanima me jedna stvar, jeste li vi, Indijanci, veliki huligani, sami
>> razbijali autobuse ili vam ih je neko drugi razbio? Mislim, kakav je uspeh
>> razvaliti autobus? Ako niste ko vam ih je razbio?
Obično su nam lupali buseve u Novom Sadu, jer lepo se dogovorimo da nas
bus čeka na stanici kad on dođe ispred stadiona i normalno da će ga
razbiti.
>> Kako ste prošli na Marakani? Podeli iskustvo sa nama. Inače, za tvoju
>> informaciju, koliko ja znam, niste duuuugo viđeni na istom stadionu
Ja nisam išao tada, ali pričali su mi kako je bilo. Utakmica se igrala
pre godinu dana, čini mi se.. Indijanaca je došlo tridesetak i pre
početka su ih Ultrasi (možeš ih zvati kako god hoćeš :) ), kojih je
bilo nešto manje, gađali flašama i kamenjem. Koliko se sećam, onda je
došlo do tuče.. a na kraju utakmice skupila se grupa od oko 200-300zdinih
navijača i.e. isea>>ditF v u
>> Ovaj put neću govoriti o navijačima UFad đe
i.
lm,Amutmv nas i Grobara.
Koliko se sećam, nsdai.grSt tVdakdked g ogo oornizovani, rdal
>svol m dukri: kauNIjnas u?piboateoovi rtomu dođe kao teška uvreda)... :))))
Pokušaću da skeniram slike sa stadiona, pa kada vidiš transparente
onda pričaj nešto o njima..
>> Inače, naša ekipa u Petrovgradu je, koliko čujem od njih, brojnija od
>> navijača Proletera sa sve grobarima iz tog grada.
mmm.. tako nekako..
>> :) Koliko se sećam, Indians je bila naša grupa iz tog grada u vreme
>> pre Delija? Jesam li u pravu? :>
A koliko se ja sećam.. ja sam bio u INDIANSIMA pre nego što su počeli da
navijaju za Proleter. I sa bilo kime da igra Proleter, ja i 'vaša'
ekipa iz ovog grada ćemo navijati za njega, OSIM kada igra sa Zvezdom,
jer Zvezda je za nas svetinja.
Evo jedne sličice INDIANS-a na gostovanju u Novome Sadu..
Ps. Što se Firmovaca tiče, skeniraću jednu sliku da vidiš šta se
dešavalo u Novom Sadu ispred njihove tribine, pre par meseci.. :))
pozdrav..
indians.gifnavijaci.1001nothingman,
Proleter - Partizan
INDIJANCI PETROVGRAD
indian2.gifnavijaci.1002budim,
-> #996, stefan(:)> Inače, zamoliću te da više navijače Crvene Zvezde ne nazivaš
(:)> Delijama, jer se oni zovu Ultras-i, a što se mene tiče, uvek su
(:)> se i zvali.
(:) E moj Budo, Delijo :) Nemoj mnogo da se nerviraš, bolje idi u neku
(:) poslastičarnicu da se malo okrepiš ;> Vi ste zvanično Delije, i sa
A ti možeš i na Centralno groblje što se mene tiče... :>>>
Mi nismo zvanično Delije i ni jedan takav transparent nećeš videti na Marakani,
a probaj da kažeš onima tamo kako su oni ustvari Delije, zato što im to ova
vlast i njihovi poslušnici nameću. Ja sam zbog toga i otišao sa Severa, t.j.
onog trenutka kada mi je preko medija predstavljen novi vođa navijača. Onaj
na koga ti sve vreme ciljaš. Velika većina ljudi na Severu, koji nešto znaju i
koji se muvaju oko čitave organizacije i nema neko lepo mišljenje o njmu.
Zvanično, evo mogao si to da pročitaš u nekoliko novina koje su uradile
intervju sa vođama, trenutnim, lepo su ti napisale. Delije su samo ružna
prošlost a svi su se ujedinili pod ime Ultras.
(:) ponosom nosite to ime ;) Prema tome, nema razloga da vas drugačije
(:) zovemo kada ste ujedinjeni pod Njegovim vođstvom i ukradenim
(:) imenom ;) I baš me zanima šta je sledeći korak, hoće li vam se
(:) vođe navijača zvati: Tulumba, Krempita, Baklava...? ;)
Veoma duhovito, naravno takođe ciljaš na činjenicu da smo ime ukrali? Nismo,
to ime je bilo na nekom vašem trasparentu, čak i one godine kada sam sa vama
išao u Zagreb, kada su tamo bili prvi neredi, 1989. Oni koji su smislili to
ime samo su naseli na propagandu tipa: srpsko ime:srpsko grupi. A kada sam
im ja na sastanku rekao tursko ime:srpskoj grupi, zamal me nisu linčovali.
No nema veze, važno da su navijači Zvezde pod kontrolom režima, ali od kada
nisu Delije sve manje... :>
Pusti poslastičara, on je na Severu doneo više zla nego iko. Mnogi moji drugovi
i prijatelji se nikada više neće pojaviti na derbiju... a tek su bili
punoletni... :(
poz,
budimir
navijaci.1003budim,
-> #997, basrak(:) Jel' to sad novi zvaničan naziv ili naziv samo jedne frakcije?
Zvaničan stav je da se zovemo Ultrasi.
poz,
budimir
navijaci.1004vitez.koja,
-> #993, nothingman#=> Dalje (Da/Ne/Bez pauze/Sledeća)?
Ne.
navijaci.1005marco,
Forza Grafos!
navijaci.1007nothingman,
Moja je ishrana pomalo preterana
moja je kosulja sasvim izguzvana
koje se nogavice krecu ka zvonima
mene ne zanima kako izgledam
Debela devojka
ja sam debela devojka!
P.S.
Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatiće.. :))
navijaci.1008devil,
Forza Grafos!
navijaci.1009budim,
-> #1000, nothingman(:) Obično su nam lupali buseve u Novom Sadu, jer lepo se dogovorimo
(:) da nas bus čeka na stanici kad on dođe ispred stadiona i normalno
(:) da će ga razbiti.
Ako vam je Red Firm lupao buseve u NS, onda svi lepo prestanite da navijate
i organizujte Remi susrete... :))) Daj čoveče, pa Red Firm su najveća smejurija
od gostovanja, prvo što ih ima jako, ali jako malo... a drugo što su opasni...
:))))) do bola.... :)))) Meni je NS pravo turističko izletište, i nikada nisam
ni video navijača Vojvodine u sred NS izvan stadiona, iako sam se šetao celim
gradom pre i posle utakmice sa jasno istaknutim šalom... A bio sam samo sa
dva ortaka. Pa oni su poznati po tome što sakrivaju šalove kada se završi
utakmica i brišu kućama... :)
Recimo, kada sam je neku godinu išao moj prijatelj sa onim "verolomnicima" iz
United Force-a, poskidali su im većinu zastava (Red Crew, Tulips...), a mi smo
im, kada su se tek osnovali poskidali prve transparente: Red Firm, Vojvodina i
slično... Kako ste uspeli tamo da "nadrljate, zaista mi nije jasno... Tamo čak
i Grobari dobro prolaze... :>
(:) Ja nisam išao tada, ali pričali su mi kako je bilo. Utakmica se
(:) igrala pre godinu dana, čini mi se.. Indijanaca je došlo
(:) tridesetak i pre početka su ih Ultrasi (možeš ih zvati kako god
(:) hoćeš :) ), kojih je bilo nešto manje, gađali flašama i kamenjem.
(:) Koliko se sećam, onda je došlo do tuče.. a na kraju utakmice
Zvaćemo ih Ultrasi! :) Nikada nisam video Indijanse u Bgrd, i tačka.
A šta si očekivao da će ti se desiti kada dođeš u Bgrd sa namerom da na
Marakani navijaš protiv Zvezde? :>
(:) skupila se grupa od oko 200-300zdinih navijača i.e. isea>>ditF v u
(:)>> Ovaj put neću govoriti o navijačima UFad đe
(:) i.
(:) lm,Amutmv nas i Grobara.
Ovde mi je sor pojeo poruku, pa ako možeš da ponoviš šta si napisao... :)
(:) Pokušaću da skeniram slike sa stadiona, pa kada vidiš transparente
(:) onda pričaj nešto o njima..
Samo skeniraj, te robe sam uvek željan! :) Uskoro ću skenirati preko 100 fotki
Ultrasa, koje mi je Tima obećao, a u pripremi su i neki razgovori koje ću
uraditi za potrebe Sezama i ove teme, sa bitnijim navijačima u Yu.
(:) mmm.. tako nekako..
Zanima me jedna informacija: Kako se zove navijač Indiansa, jedan od vođa,
koji je dolazio ranije na sve Zvezdine utakmice a imao je dugu smeđu kosu?
Bio je samnom u Maksimiru.
(:) A koliko se ja sećam.. ja sam bio u INDIANSIMA pre nego što su
(:) počeli da navijaju za Proleter. I sa bilo kime da igra Proleter,
(:) ja i 'vaša' ekipa iz ovog grada ćemo navijati za njega, OSIM kada
(:) igra sa Zvezdom, jer Zvezda je za nas svetinja.
Kako možeš da voliš dva tima u isto vreme?
Za koga se navija u Zreksu kada dođe Red Star? :>
(:) Evo jedne sličice INDIANS-a na gostovanju u Novome Sadu..
Super.
(:) Ps. Što se Firmovaca tiče, skeniraću jednu sliku da vidiš šta se
(:) dešavalo u Novom Sadu ispred njihove tribine, pre par meseci.. :))
Skeniraj sve što možeš, od "Firme" nemam ništa.
poz,
budimir
navijaci.1010budim,
-> #1004, vitez.koja(:) Ne.
Da! :)
poz,
budimir
navijaci.1011budim,
-> #1005, marco(:) Forza Grafos!
Forza Grafos! :)
poz,
budimir
navijaci.1012budim,
-> #1007, nothingman(:) Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatiće.. :))
Tako ti o narodnoj miliciji... :))))
poz,
budimir
navijaci.1013nothingman,
-> #1009, budim
>> Pa oni su poznati po tome što sakrivaju šalove kada se završi
>> utakmica i brišu kućama... :)
Takvi ljudi su mi idoli :))
>> Nikada nisam video Indijanse u Bgrd, i tačka.
EPA Indijanci su bili u BGD i to bas onda.. cini mi se kad je Zvezda
pobedila 3:0!!!
>> A šta si očekivao da će ti se desiti kada dođeš u Bgrd sa namerom da na
>> Marakani navijaš protiv Zvezde? :>
A šta se desilo sa Škotima? Mirno su posle utakmice mahali zastavama
ispred stadiona..
>> Zanima me jedna informacija: Kako se zove navijač Indiansa, jedan od vođa,
>> koji je dolazio ranije na sve Zvezdine utakmice a imao je dugu smeđu kosu?
>> Bio je samnom u Maksimiru.
Željko Sirar - Sirko.. verovatno na njega mislis.. on je jedan od ljudi
bez kojih Indiansi nebi bili ovo što jesu.. :)))
>> Kako možeš da voliš dva tima u isto vreme?
Bgd mi je daleko da bi odlazio da gledam često Zvezdu.. naravno derbiji i
evro utakmice se ne propuštaju.. A pošto sam ja iz komunističkog
Zrenjanina odlazim da gledam i Proleter.
>> Za koga se navija u Zreksu kada dođe Red Star? :>
Obično se navijači podele.. jedna grupa navija za Proleter (Partizanovci) a
druga za Zvezdu.. napisao sam pre par meseci da nas jednom nisu pustili
na tribinu de su bili beogradjani..
pozdrav..
navijaci.1014nothingman,
-> #1012, budim
>> Tako ti o narodnoj miliciji... :))))
Zanima me nešto.. šta bi bilo da je masa krenula na muriju.. šta obično
bude u takvim situacijama kada se murija nalazi na Severu? Pričao si pre
da su Zvezdini navijači bili pod kontrolom vlasti.. kako je danas? Da li
su vodje koje su bile ranije i danas na Severu??
navijaci.1015nikola.s,
Zvezda je zivot, ostalo su sitnice
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1016budim,
-> #1013, nothingman(:) Takvi ljudi su mi idoli :))
Oni su uglavnom grobarima idoli, ne mali broj poruka sam napisao ovde o
njihovoj hraborsti... :>
(:) EPA Indijanci su bili u BGD i to bas onda.. cini mi se kad je
(:) Zvezda pobedila 3:0!!!
I dalje se ne sećam inkriminisanog susreta. Šta da radim... možda si i u
pravu. Ajde, nadođite nam sledeći put... :>
(:) A šta se desilo sa Škotima? Mirno su posle utakmice mahali
(:) zastavama ispred stadiona..
Škoti su drugo, oni su pali s' Marsa ovde. Ko će njih da juri i zašto? Isto je
bilo sa navijačima Glazgov Rangersa sa kojima sam pre utakmice presedeo sve
vreme u pivnici, a zatim zajedno otišao do stadiona... Nema razloga za mržnju
prema njima. Oni su ti jednostavno zanimljivi jer sa njima nemaš gotovo
nikakvog kontakta. A i došlo ih je jedva stotinjak, tako da i nije bilo fora
da ih se napadne...
(:) Željko Sirar - Sirko.. verovatno na njega mislis.. on je jedan od
(:) ljudi bez kojih Indiansi nebi bili ovo što jesu.. :)))
Jedini Sirko za koga sam ja čuo je vođa Hordi Zla iz Sarajeva.
(:) Bgd mi je daleko da bi odlazio da gledam često Zvezdu.. naravno
(:) derbiji i evro utakmice se ne propuštaju.. A pošto sam ja iz
(:) komunističkog Zrenjanina odlazim da gledam i Proleter.
Stvarno, jel se kaže Petrovgrag ili Petrograd? :) Ja imam neko omanje društvo u
Zreksu tako da sam dolazio tamo, ali nisam uspeo da upoznam nikoga iz Indiansa.
Uglavnom na vašem stadionu kada god sam dolazio na Zvezdinu utakmicu, nije vas
bilo više od 50. Zato, lepo kod nas na Sever, pa da znaš za koga navijaš! :>
(:) Obično se navijači podele.. jedna grupa navija za Proleter
(:) (Partizanovci) a druga za Zvezdu.. napisao sam pre par meseci da
(:) nas jednom nisu pustili na tribinu de su bili beogradjani..
Zašto vas nisu pustili?
poz,
budimir
navijaci.1017budim,
-> #1014, nothingman(:) Zanima me nešto.. šta bi bilo da je masa krenula na muriju.. šta
(:) obično bude u takvim situacijama kada se murija nalazi na Severu?
(:) Pričao si pre da su Zvezdini navijači bili pod kontrolom vlasti..
(:) kako je danas? Da li su vodje koje su bile ranije i danas na
(:) Severu??
Na prošloj utakmici se nisu odvažili, mogao si i sam da vidiš... :>
Ranije, pre 89/90 je bilo jako zeznuto kada krenu na navijače. Večina se
razbeži, a one što ostanu, ladno pokupe. Pogotovo su se zaletali u prvo vreme
baklji, kada još glupaci nisu znali o čemu se radi. Stanje se promenilo
početkom i sredinom 90-tih, kada dolazi do pravih okršaja sa "anđelima".
Uvek je bilo povređenih na jednoj i dugoj strani. Najčuveniji po tom pitanju je
derbi na JNA kada su zbog sukoba milicije i navijača, što na Severu što ispred
stadiona "anđeli" zadržali grobare čak sat vremena na tribini... :>>>>>
Danas je stanje u zavisnosti od situacije i broja navijača. Ako procene da neće
dobro proći (kao protiv Hartsa), onda se samo vrate, a ako misle da su sposobni
za tako nešto isteruju strogoću. Recimo protiv Vojvodine, kada smo Firmi
skinuli onu Skinheads zastavu, uleteli su na tribinu u skoro jednakom broju
sa našima, tako da je bilo jako zanimljivo. U svakom slučaju, "palo" je preko
deset ljudi...
Toliko je bilo sukoba između murije i navijača da mi je zaista teško da pišem o
tome uopšteno. Pitaj za konkretnu stvar.
Danas su na Severu, stariji momci, koji su se povukli, pod Arijevim uticajem.
To ti verovatno dovoljno govori. Od starijih u organizaciji je ostao jedino
Tima, vođa Ultrasa, koji je i zaslužan za novo/staro ime grupe. Uglavnom se sve
oslanja na ekipu klinaca koja nema veze sa starijima koji su prošli Ex.Yu.
Ja recimo navijam samo protiv Grobara i radovaca, izuzimajući gostovanja.
Recimo na zadnjem gostovanju protiv Rada, na kojem sam bio sa Nikolom.s, :)
bili su i Asteriks, Guliver i ostali matorani... :) Protiv Grobara uvek dođe:
Šuca, Peca Panker, i ostali... Na manjim utakmicama nema skoro nikog.
poz,
budimir
navijaci.1018nikola.s,
-> #993, nothingman> put na marakani, odnosno posle utakmice ni ne cudi me sto niko
^
Ovo se pise velikim !!!!!
> Da potsetim, INDIJANCI PETROVGRAD su 1993
> proglaseni za najbolju i najorganizovaniju grupu u Srbiji posle
> DELIJA i grobara!
Ko ih je to proglasio ?
BTW moja trenutna lista je:
1. Ultras (sad ce Budimir da se odusevi)
2. Grobari
3. United Force
4. Red Firm
5. Meraklije
6. Varvari
7. Indians
8. Taurunum
9. Blue Union
10. Brdjani
> Imamo najlepse transparente u Srbiji, mogli
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
> DAJ GOL u Bariju, jedan od najlepsih na toj tekmi.
Pa posle zastava Ultras, Veterani, Konjarnik i Delije Karaburma
stvarno je bila, po lepoti, ta vasa Daj Gol.
> gostovanja u Novom Sadu, Beogradu.. :)
^^^^^^^^^
Eh, kad bi i to docekali.
> Dalje (Da/Ne/Bez pauze/Sledeca)?
Da
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1019nikola.s,
-> #994, budim> poruku koja ce biti bliza realnosti, pa Red Firm ima bolje
> transparente od grobara, do kojih vi niste ni prici (a to mu
> dode kao teska uvreda)... :))))
Eh Budimire, Budimire sad si preterao...:)
Indijanci definitivno imaju lepse transparente od grobara.
Koji je to grobarski transparent lep ?????????????????
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1020nikola.s,
-> #996, stefan> E moj Budo, Delijo :
Prozivka, prozivka.....
> Delije, i sa ponosom nosite to ime
Delije, Ultras, Zulu Warriors, Fighters, Red Devils, Winners,
Crazy Boys, Ultra Brigate, Ultra Boys.... kako god bilo uvek cemo biti
bolji od vas grobarcica.....
:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1021nikola.s,
-> #997, basrak> Jel' to sad novi zvanican naziv ili naziv samo jedne frakcije?
Naziv frakcije je prerastao u zvanican naziv...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1022nikola.s,
-> #1007, nothingman> Moja je ishrana pomalo preterana
> moja je kosulja sasvim izguzvana
> koje se nogavice krecu ka zvonima
> mene ne zanima kako izgledam
>
> Debela devojka
> ja sam debela devojka!
???????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????
> P.S.
> Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatice.. :))
Bio sam na cebepy, ali ovo i dalje ne shvatam
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1023giovanni,
-> #1016, budimĘ? nikakvog kontakta. A i došlo ih je jedva stotinjak, tako da i nije bilo
Ę? fora
Ne znam koliko ih je došlo ali ih je na stadionu bilo do 30. Mada kad
malo razmislim, i to je dosta, imajući na umu iz koje su zemlje u koju
došli. :)
navijaci.1024lexus,
-> #1013, nothingman=> A šta se desilo sa Škotima? Mirno su posle utakmice mahali
=> zastavama ispred stadiona..
Škoti su večni prijatelji Srba :)
navijaci.1025nenad,
-> #1007, nothingman> Ko je bio na CEBEP protiv Hartsa.. shvatiće.. :))
Jesu li postavili sedišta?
navijaci.1026lexus,
-> #1020, nikola.s=> Crazy Boys, Ultra Brigate, Ultra Boys.... kako god bilo uvek cemo
=> biti bolji od vas grobarcica.....
Od grobarčića možda, ali od pravih GROBARA nikad :)
navijaci.1027lexus,
-> #1019, nikola.s=> Indijanci definitivno imaju lepse transparente od grobara.
=> Koji je to grobarski transparent lep ?????????????????
Onih par Sexton's Lions, par novih Grobari i Grobari - Jug...
Za razliku od vaših, koji su ogavni...
navijaci.1028lexus,
-> #1018, nikola.s=>> put na marakani, odnosno posle utakmice ni ne cudi me sto niko
=> Ovo se pise velikim !!!!!
Ako se misli na Marakanu u Brazilu, onda se piše velikim.
Ona vaša iskopina samo blati ime tog stadiona...
navijaci.1029nothingman,
-> #1016, budim
>> I dalje se ne sećam inkriminisanog susreta. Šta da radim...
pa možda nisi bio na toj utakmici..?!
>> Ajde, nadođite nam sledeći put... :>
ja mogu.. ali samo na cebep.
>> Jedini Sirko za koga sam ja čuo je vođa Hordi Zla iz Sarajeva.
Za Sirka znam 100 % da je bio na Maksimiru.. mozda je bio jos neko.. ne
znam.. provericu pa cu ti javiti..
>> Stvarno, jel se kaže Petrovgrag ili Petrograd?
Petrovgrad.. to je.. naš grad.. koji.... :)
>> Ja imam neko omanje društvo u Zreksu tako da sam dolazio tamo, ali nisam
>> uspeo da upoznam nikoga iz Indiansa.
Pa kada dodješ ponovo javi mi.. upoznaću te sa nekim ljudima.. i da
probaš čuveno pivo.. :)
>> Uglavnom na vašem stadionu kada god sam dolazio na Zvezdinu utakmicu,
>> nije vas bilo više od 50.
Zadnja dva puta kada je Zvezda došla bilo je mnogo mase..
>> Zašto vas nisu pustili?
Zato što su redari kreteni.. pre godinu dana došlo je neko obezbedjenje
iz Beograda i nejebu nikoga..
pozdrav..
navijaci.1030nothingman,
-> #1017, budim
>> Ranije, pre 89/90 je bilo jako zeznuto kada krenu na navijače. Večina se
>> razbeži, a one što ostanu, ladno pokupe. Pogotovo su se zaletali u prvo
vreme
>> baklji, kada još glupaci nisu znali o čemu se radi.
Ovde je slično.. upališ baklju.. dođe murija i privede te.. zamisli koji
idiotizam.. i kasnije ti stigne prijava..
>> Ja recimo navijam samo protiv Grobara i radovaca, izuzimajući gostovanja.
Kakav je trenutno odnos sa upravom.. hoće li davati buseve ako Zvezda
prođe Harts?
pozdrav..
navijaci.1031nothingman,
-> #1025, nenad
>> Jesu li postavili sedišta?
Nisu.. kako sam čuo, planiraju da postave tek na proleće kada dolaze
Španci.. kapacitet će biti oko 70 000
navijaci.1032junior,
-> #1024, lexus> Škoti su večni prijatelji Srba :)
Ma, oni su potomci Srba :) Tako je tvrdio Čakara. Govorio je: " U Škotskoj ima
reka 'Mala', a Škoti i ne znaju da taj naziv potiče od Srba koji su živeli
tamo." :)
P.S. Kako je Čaki sad? Čuo sam da je operisao slepo crevo (true/false?) ...
navijaci.1033budim,
-> #1026, lexus(:) Od grobarčića možda, ali od pravih GROBARA nikad :)
Zar takvih ima na ovom sistemu?
poz,
budimir
navijaci.1034budim,
-> #1019, nikola.s(:) Eh Budimire, Budimire sad si preterao...:)
Jock, :) ti si! :)
(:) Indijanci definitivno imaju lepse transparente od grobara.
Jock, teška srca tipujem na grobare... :>
(:) Koji je to grobarski transparent lep ?????????????????
Kako koji? COMMANDO, GROBARI, JUG, čekaj, valjda ću se setiti još jednog?...
Ustvari, ostali su kod nas na CEBEPY... :>
poz,
budimir
navijaci.1035budim,
-> #1027, lexus(:) Onih par Sexton's Lions, par novih Grobari i Grobari - Jug...
(:) Za razliku od vaših, koji su ogavni...
Budi bar jednom u životu objektivan pa reci: postoji li na Jugu transparent
koji je bolji od ULTRAS RED STAR BELGRADE ili ULTRA BRIGATE? :> Može i cela
Yu... :>
poz,
budimir
navijaci.1036budim,
-> #1018, nikola.s(:) BTW moja trenutna lista je:
(:)
(:) 1. Ultras (sad ce Budimir da se odusevi)
Naravno! :) A ti kao nećeš? :>
(:) 2. Grobari
Ajde... :(
(:) 3. United Force
Može...
(:) 4. Red Firm
Da...
(:) 5. Meraklije
:) To više ne postoji...
(:) 6. Varvari
ajde...
(:) 7. Indians
:))))
(:) 8. Taurunum
Ni oni se više tako ne zovu... ali su zaslužili bar peto mesto...
(:) 9. Blue Union
Od njih će nešto i biti... 6.
(:) 10. Brdjani
I to postoji? :)
(:) Eh, kad bi i to docekali.
Pridružujem se čekanju! :)
poz,
budimir
navijaci.1037budim,
-> #1028, lexus(:) Ako se misli na Marakanu u Brazilu, onda se piše velikim.
(:) Ona vaša iskopina samo blati ime tog stadiona...
Važno da je duplo veća od vašeg stadiončića, pardon, stadiona JNA! :>
poz,
budimir
navijaci.1038budim,
-> #1022, nikola.s(:) Bio sam na cebepy, ali ovo i dalje ne shvatam
Bili smo zajedno, i ipak mislim da shvataš... :)
poz,
budimir
navijaci.1039budim,
-> #1025, nenad(:) Jesu li postavili sedišta?
Nisu.
poz,
budimir
navijaci.1040budim,
-> #1015, nikola.s(:) Zvezda je zivot, ostalo su sitnice
Zvezda je SVE, ostalo su sitnice! :>
poz,
budimir
p.s. C,c,c,c,... :>
navijaci.1041budim,
-> #1029, nothingman(:) pa možda nisi bio na toj utakmici..?!
Teško... :) Očigledno da me ne poznaješ dovoljno... :)
(:) ja mogu.. ali samo na cebep.
Ondak, :) se javi pa da ideš sa Nikolom.s i samnom... :)
(:) Za Sirka znam 100 % da je bio na Maksimiru.. mozda je bio jos
(:) neko.. ne znam.. provericu pa cu ti javiti..
Verovatno je bio on...
(:) Petrovgrad.. to je.. naš grad.. koji.... :)
Ovo sam već negde čuo... :> Deluje poznato.... :>
(:) Pa kada dodješ ponovo javi mi.. upoznaću te sa nekim ljudima.. i
(:) da probaš čuveno pivo.. :)
Može da bidne, :) čak za nedelju ili dve, ali o tome ćemo na mail... :)
Ćao Štef! :)
(:) Zadnja dva puta kada je Zvezda došla bilo je mnogo mase..
Naravno da će biti mase kada vam dolazi takav klub, kao što je Zvezda... :>
Mada, onaj vaš stadiončić i nije bio prepun, koliko se ja sećam...?
(:) Zato što su redari kreteni.. pre godinu dana došlo je neko
(:) obezbedjenje iz Beograda i nejebu nikoga..
Naše čuveno, mentolasto, obezbeđenje za gostovanja... Šta da im radiš...
poz,
budimir
navijaci.1042budim,
-> #1030, nothingman(:) Ovde je slično.. upališ baklju.. dođe murija i privede te..
(:) zamisli koji idiotizam.. i kasnije ti stigne prijava..
Pričaj mi o padanju u muriju zbog baklje... :(
(:) Kakav je trenutno odnos sa upravom.. hoće li davati buseve ako
(:) Zvezda prođe Harts?
Sa FK nije loš, oni za svako gostovanje kao što je Bečej ili Zrenjanin, daju
buseve... Recimo, polazak je danas 4h ili 3h, zaboravih, čuo sam na Banjici
protiv Rada kada je Tima pričao... Mislim da će ipak biti dotirano gostovanje
ako bude nešto bliže, i ako prođemo Harts.
Nego, jesu li vam dolazili United Force u Petrovgrad? :)
poz,
budimir
navijaci.1043nothingman,
-> #1041, budim
>> Ondak, :) se javi pa da ideš sa Nikolom.s i samnom... :)
De ste vi stojali protiv Hartsa?
>> (:) Petrovgrad.. to je.. naš grad.. koji.... :)
>> Ovo sam već negde čuo... :> Deluje poznato.... :>
Verovatno kad su Indijanci dosli na Marakanu.. :)
Ozbiljno.. verovatno se sećaš.. bila je čak i bakljada..
>> Može da bidne, :) čak za nedelju ili dve, ali o tome ćemo na mail... :)
Ok..
>> Mada, onaj vaš stadiončić i nije bio prepun, koliko se ja sećam...?
Nikad on nije ni bio pun.. Može da primi nešto manje od 30 000 gledalaca
što je više od Vošinog stadiona.. i 3-4 po veličini u Srbiji..
>> Naše čuveno, mentolasto, obezbeđenje za gostovanja... Šta da im radiš...
Na toj utakmici, kad je igrala Zvezda, ni na Sever nisu puštali džabe
tako da je došlo do tuče de su redari dobili batine i za čudo murija se
nije umešala..
pozdrav..
navijaci.1044nothingman,
-> #1042, budim
>> Mislim da će ipak biti dotirano gostovanje ako bude nešto bliže, i ako
>> prođemo Harts.
I koliko misliš da će uprava dati buseva.. el bude za sve mesta ko hoće
da ide ili otimanje preko veze?
>> Nego, jesu li vam dolazili United Force u Petrovgrad? :)
Čini mi se da jesu.. mada u zadnje vreme ovde što se tiče tuča nema
ništa.. murije ima neverovatno mnogo.. uostalom, videćeš kada dodje
Zvezda, biće više murije nego gledalaca.. A Petrovgrad je mali grad da
bi Indians mogao da se kači i sa murijom..
navijaci.1045budim,
-> #1043, nothingman(:) De ste vi stojali protiv Hartsa?
Od sredine, malko gore-desno! :)
(:) Verovatno kad su Indijanci dosli na Marakanu.. :)
(:) Ozbiljno.. verovatno se sećaš.. bila je čak i bakljada..
Bakljada? :) Verovatno se ne sećam... Ajde, skeniraj to pa da vidim...
Verovatno imate slike tog hepeninga? :)
(:) Nikad on nije ni bio pun.. Može da primi nešto manje od 30 000
(:) gledalaca što je više od Vošinog stadiona.. i 3-4 po veličini u
(:) Srbiji..
Moram priznati da vam stadion nije mali... Još malo pa kao grobarski... :>
Mislim, JNA! :>
(:) Na toj utakmici, kad je igrala Zvezda, ni na Sever nisu puštali
(:) džabe tako da je došlo do tuče de su redari dobili batine i za
(:) čudo murija se nije umešala..
Mi uvek ulazimo za dž. na gostovanjima, ali je Novi Sad definitivno najbolji
za gostovanja. Velik grad, nema protivničkih navijača, :> za džabe voz, za
džabe ufur na Here we go! :)
poz,
budimir
navijaci.1046budim,
-> #1044, nothingman(:) I koliko misliš da će uprava dati buseva.. el bude za sve mesta ko
(:) hoće da ide ili otimanje preko veze?
:) Ajde, pokušaću nešto da nam izburgijam preko TIme, ali prvo terba da
prođemo glupavi Harts... Uglavnom, velika je gužva za te autobuse, čak
mislim da će nešto i da se plaća, ako baš bude daleko... Sećam se Viljnusa
i Žalgirisa, gde se putovalo čitav dan... :( Ako si zainteresovan, mogu da
probam, ali već vidim Nikolicu, kako mi piše mail... :)
(:) Čini mi se da jesu.. mada u zadnje vreme ovde što se tiče tuča
(:) nema ništa.. murije ima neverovatno mnogo.. uostalom, videćeš kada
(:) dodje Zvezda, biće više murije nego gledalaca.. A Petrovgrad je
(:) mali grad da bi Indians mogao da se kači i sa murijom..
Ajde, Indiansi ipak ne bi smeli da nasrnu na Ultrase, čak i da nema murije.
Mislim, budi realan, nas će tamo otići minimum 200 iz Beograda... Vas toliko
nema šansi da se skupi, sa sve Grobarima i Zvezdaškom ekipom iz grada...
Verovatno će biti murije, ali koliko ja znam, postoje samo tri grupe u Srbiji
koje se sukobljavaju sa murijom: Ultras, grobari i U.F. Ostalo zaista nije
vredno pomena, sem Red Firm, koji su me prijatno iznenadili kada su otišli u
Čačak, na onu čuvenu livada-tribinu... :)
poz,
budimir
navijaci.1047manda,
ALEALE
navijaci.1048nenad,
-> #1031, nothingman> Nisu.. kako sam čuo, planiraju da postave tek na proleće kada dolaze
> Španci.. kapacitet će biti oko 70 000
Tri pitanja:
1. Kakvi Španci dolaze, gde i zašto?
2. Kako su mogli da puste gledaoce na sever ako nema sedišta?
3. Jesu li na JNA postavili sedišta?