navijaci.1049nikola.s,
-> #1009, budim> istaknutim salom... A bio sam samo sa dva ortaka. Pa oni su
> poznati po tome sto sakrivaju salove kada se zavrsi utakmica i
> brisu kucama... :)
A ja sam mislio da su ti tvoji ortaci neki navijaci...
:>>>>>>>>>>>>>>
> Zvacemo ih Ultrasi! :) Nikada nisam video Indijanse u Bgrd, i
Ja sam ih video. Bili su onda kad smo izgubili 2:1 od Proletera.
Pancev je dao gol i poveli smo, pa su nam oni zabili 2 gola...
> Ovde mi je sor pojeo poruku, pa ako mozes da ponovis sta si
> napisao... :)
I meni, tako da bi stvarno mogao da ponovis poruku.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1050nikola.s,
-> #1017, budim> Toliko je bilo sukoba izmedu murije i navijaca da mi je zaista
> tesko da pisem o tome uopsteno. Pitaj za konkretnu stvar.
Najlepse je bilo na onom derbiju u kupu, 1:3, na grobarskom stadionu,
kada su se navijaci posibali sa murijom. BTW ko je onaj ortak sto su
ga panduri bas olesili ?
> Recimo na zadnjem gostovanju protiv Rada, na kojem sam bio sa
> Nikolom.s, :) bili su i Asteriks, Guliver i ostali matorani...
> :) Protiv Grobara uvek dode: Suca, Peca Panker, i ostali... Na
> manjim utakmicama nema skoro nikog.
Ma uvek oni dolaze samo sto vise ne navijaju na tim manjim utakmicama.
Ja onu kompletnu ekipu sa Rada stalno vidjam na Marakani. Mada, zacudilo
me je da na Radu uopste nije bilo mladjih, nego je prosek godina bio 22-23.
Ja sam malo pokvario prosek...:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1051nikola.s,
-> #1032, junior> P.S. Kako je Caki sad? Cuo sam da je operisao slepo crevo
> (true/false?) ...
True, zato ga nije bilo poslednih 2 nedelje u skoli.
Aj ovo je za group, ionako se nista ne pise.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1052nikola.s,
-> #1034, budim> Kako koji? COMMANDO, GROBARI, JUG, cekaj, valjda cu se setiti
> jos jednog?... Ustvari, ostali su kod nas na CEBEPY... :>
Bas sam sad pogledao na kaseti jednu od one tri koreografije sa
grobarskim zastavama na Severu, i moram reci da je onaj Sablasti
po mom ukusu, a i onaj Rangers Belgrade, ne plavi nego onaj crni.
:)))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1053nikola.s,
-> #1035, budim> Budi bar jednom u zivotu objektivan pa reci: postoji li na Jugu
> transparent koji je bolji od ULTRAS RED STAR BELGRADE ili ULTRA
> BRIGATE? :> Moze i cela Yu... :>
Za ULTRA BRIGATE moze i cela Evropa....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1054nikola.s,
-> #1038, budim> Bili smo zajedno, i ipak mislim da shvatas... :)
Ma shvatio sam odmah, samo je exec malo zakasnio.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1055nikola.s,
-> #1041, budim> (:) ja mogu.. ali samo na cebep.
> Ondak, :) se javi pa da ides sa Nikolom.s i samnom... :)
A bogami i Marko ce se mozda smilovati da dodje...:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1056nikola.s,
-> #1042, budim> Zrenjanin, daju buseve... Recimo, polazak je danas 4h ili 3h,
Pre ce biti da je danas....:)))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1057nikola.s,
-> #1043, nothingman> De ste vi stojali protiv Hartsa?
Kako gde ? Pa na sipci...:))))
Salim se bili smo pri vrhu i malo desno od kopa.
> Verovatno kad su Indijanci dosli na Marakanu.. :)
Verovatno....:))))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1058giovanni,
-> #1043, nothingmanĘ? Nikad on nije ni bio pun.. Može da primi nešto manje od 30 000 gledalaca
Ę? što je više od Vošinog stadiona.. i 3-4 po veličini u Srbiji..
Ala ga ti pretera. 30.000?! :)))) Više nego stadion Vojvodine? :))))
Štef, premesti ono gore u "viceve". Rang lista stadiona u SRJ po veličini
(mesta za gledaoce) je otprilike sledeća:
1. tzv. marakana (trenutno oko 95.000)
2. stadion Partizana (trenutno oko 50.000)
3. gradski stadion u Prištini (do 35.000)
Od 4. do 6. mesta se kolju "Čair", stadion u Kruševcu i Karaburma
("Omladinski Stadion"). Svi imaju kapacitet od 25.000, možda i do
30.000. Odmah za njima je stadion Vojvodine sa kapacitetom od blizu
25.000 gledalaca. Ono vaše poljanče u Zrenjaninu nema teorije da primi
više od 18, 19 hiljada, 20 maximum maximuma.
Moram da napomenem da nisam upoznat sa sadašnjim kapacitetom stadiona
"Pod Goricom" s obzirom da je skoro renoviran i da su podizane dve nove
tribine.
navijaci.1059nothingman,
-> #1045, budim
>> Od sredine, malko gore-desno! :)
mada vas nikad nisam video ali sam predpostavljao da ste to vi..
ako ste to bili vi :) ja sam stojao 2-3 stepenika više..
>> Bakljada? :) Verovatno se ne sećam... Ajde, skeniraj to pa da vidim...
>> Verovatno imate slike tog hepeninga? :)
ja te slike nemam.. ali ću potražiti od nekog..
>> za džabe voz, za džabe ufur na Here we go! :)
na taj fazon mi ulazimo na naš sopstveni stadion..
Za par sati počinje Proleter - Rad.. i mi i oni pripremamo 'nešto' :) a
bogami biće i slika skeniranih sa te utakmice.. samo da me Bgd redari
puste na atletsku stazu.. :)
pozdrav..
navijaci.1060nothingman,
-> #1046, budim
>> :) Ajde, pokušaću nešto da nam izburgijam preko TIme, ali prvo terba da
>> prođemo glupavi Harts...
Super..
>> Ako si zainteresovan, mogu da probam
Super.. :)
>> ali već vidim Nikolicu, kako mi piše mail... :)
epa nije fazon.. ja sam se prvi setio ovoga.. :)
>> Ajde, Indiansi ipak ne bi smeli da nasrnu na Ultrase, čak i da nema murije.
>> Mislim, budi realan, nas će tamo otići minimum 200 iz Beograda..
Ultrasi su nešto drugo.. jer vođe Indiansa su ranije navijale za
Zvezdu.. a neki još uvek navijaju..
>> Vas toliko nema šansi da se skupi, sa sve Grobarima i Zvezdaškom ekipom
>> iz grada..
E sad ga pretera.. na rukometnim i ponekad fudbalskim utakmicama bude
nas i preko 1000 a što se tiče Zvezde.. za Proleter će navijati samo
grobarčići i poneko iz Indiansa..
>> Verovatno će biti murije, ali koliko ja znam, postoje samo tri grupe u
>> Srbiji koje se sukobljavaju sa murijom: Ultras, grobari i U.F. Ostalo
>> zaista nije vredno pomena
Pa Beograd je veliki grad.. vama je lakše.. u manjim gradovima se zna ko
može da pravi sranja na utakmici i posle nje..
pozdrav..
navijaci.1061nothingman,
-> #1048, nenad
>> 1. Kakvi Španci dolaze, gde i zašto?
Pa valjda kvalifikaciona utakmica za Svetsko prvenstvo u fuzballu..
>> 2. Kako su mogli da puste gledaoce na sever ako nema sedišta?
Pa po propisima pederske Fife i Uefe do 1998 (klubske utakmice) karte se
mogu prodavati i za stajanje, ali 30% manje od punog kapaciteta tribine..
>> 3. Jesu li na JNA postavili sedišta?
Nisu.. a ni nema potrebe.. oni ne mogu napuniti ni istok a kamoli Juz i
Sever.. :)
navijaci.1062nothingman,
-> #1058, giovanni
>> Ala ga ti pretera. 30.000?! :))))
30 000!!!
>> Više nego stadion Vojvodine? :))))
Pa koliko mi se čini, a čini mi se :) Vošin stadion prima 25 000, el
tako..? A svakom dobronamernom čoveku je poznato da je 30 000 veće od
25 000.. ako imaš ti neku tvoju novu teoriju o poređenju brojeva.. reci i
dokaži je.. :>
>> Ono vaše poljanče u Zrenjaninu nema teorije da primi više od 18, 19
>> hiljada, 20 maximum maximuma.
De si čuo za taj podatak? El si ti bio naked na tom stadionu..?
navijaci.1063lexus,
-> #1037, budim=> Važno da je duplo veća od vašeg stadiončića, pardon, stadiona JNA!
=> :>
Budući da je pravljena 'samo' trideset godina kasnije, nije ni
čudo...
Pitam se samo na kom stadionu ste bili domaćini dok vaš stadion
nije napravljen... Daš ultrasu prst, a on bi celu ruku... ;)
navijaci.1064lexus,
-> #1039, budim=> Nisu.
Čekaju da dobiju pare za Slinišu ;)
navijaci.1065budim,
-> #1049, nikola.s(:) Ja sam ih video. Bili su onda kad smo izgubili 2:1 od Proletera.
(:) Pancev je dao gol i poveli smo, pa su nam oni zabili 2 gola...
Ja ih nisam video tada, iako sam išao na sve utakmice... Ali ako ti kažeš da su
bili, pristajem da se "ne sećam toga". :)
poz,
budimir
navijaci.1066budim,
-> #1053, nikola.s(:) Za ULTRA BRIGATE moze i cela Evropa....
Pogledaj malko italijanske transparente... :>
poz,
budimir
navijaci.1067budim,
-> #1052, nikola.s(:) Bas sam sad pogledao na kaseti jednu od one tri koreografije sa
(:) grobarskim zastavama na Severu, i moram reci da je onaj Sablasti
(:) po mom ukusu, a i onaj Rangers Belgrade, ne plavi nego onaj crni.
Ako Bog da sreće, uskoro će se na Severu vijoriti i _ona_ Grobari... :>
poz,
budimir
navijaci.1068budim,
-> #1056, nikola.s(:) Pre ce biti da je danas....:)))
Ja kriv! :)
poz,
budimir
navijaci.1069budim,
-> #1050, nikola.s(:) Najlepse je bilo na onom derbiju u kupu, 1:3, na grobarskom
(:) stadionu, kada su se navijaci posibali sa murijom. BTW ko je onaj
(:) ortak sto su ga panduri bas olesili ?
Nemam pojma... Mislim da je Šuca skočio da ga brani, kada su se panduri
okomili na njega? U svakom slučaju tada su se panduri bukvalno razbežali sa
Severa... :>
(:) Ma uvek oni dolaze samo sto vise ne navijaju na tim manjim
(:) utakmicama. Ja onu kompletnu ekipu sa Rada stalno vidjam na
(:) Marakani. Mada, zacudilo me je da na Radu uopste nije bilo
(:) mladjih, nego je prosek godina bio 22-23. Ja sam malo pokvario
(:) prosek...:)
Protiv Rade je bila, zaista, starija ekipa, ali to je i normalno, zato što to
gostovanje trenutno spada u najopasnije. Čak, po meni, opasnije i od Partizana.
:>
poz,
budimir
navijaci.1070budim,
-> #1048, nenad(:) Tri pitanja:
Tri odgovora:
(:) 1. Kakvi Španci dolaze, gde i zašto?
U Beograd, kvalifikacije za Svetsko prvenstvo... ovde igramo utakmicu, na
Marakani protiv njih...
(:) 2. Kako su mogli da puste gledaoce na sever ako nema sedišta?
Lako, imaš propis po kome još neko vreme može da se pušta publika 70% od
ukupnog kapaciteta tribine za stajanje...
(:) 3. Jesu li na JNA postavili sedišta?
Nisu... još... :>
poz,
budimir
navijaci.1071budim,
-> #1047, manda(:) ALEALE
?
A ovo terba da znači?
Za koga navijaš?
poz,
budimir
navijaci.1072marco,
-> #1015, nikola.s
>> Zvezda je zivot, ostalo su sitnice
"I want to know God's thoughts. The rest are details." Einstein
God says: Red Star Belgrade :)
navijaci.1073giovanni,
-> #1050, nikola.sĘ? kada su se navijaci posibali sa murijom. BTW ko je onaj ortak sto su
Ę? ga panduri bas olesili ?
Jel' to ona tekma u Kupu, u Aprilu '94.? Ako misliš na onog u ljubičastoj
fajerci (nisam siguran da je to bilo baš na toj tekmi ali jeste na nekom
derbiju na našem stadionu), to ti je Ivica. On je dosta gadno stradao u
onom fajtu sa UF na Banjici pre godinu-dve.
navijaci.1074giovanni,
-> #1061, nothingmanĘ? mogu prodavati i za stajanje, ali 30% manje od punog kapaciteta tribine..
MIslim da je 30% od kapaciteta tribina za stajanje.
Ę? Nisu.. a ni nema potrebe.. oni ne mogu napuniti ni istok a kamoli Juz i
Ę? Sever.. :)
Zato ste vi napunili sever protiv Hartsa. ;)
navijaci.1075lexus,
-> #1062, nothingman=> De si čuo za taj podatak? El si ti bio naked na tom stadionu..?
^^^^^
Opa, parlamo engleski ;)
A šta to znači? Ako ste goli više vas staje na tribine?
navijaci.1076giovanni,
-> #1062, nothingmanĘ? De si čuo za taj podatak? El si ti bio naked na tom stadionu..?
Nisam taj podatak čuo nigde već sam do njega došao onim što bi se moglo
nazvati "odokativna metoda". Vaš stadion ima dve tribine za sedenje, zapad
i istok, i dve za stajanje. Kapacitet tih "stajaćih" tribina je max. oko
po 5 - 6.000 svaka. Dakle, to je oko 10 ili 12.000. Onaj zapad može da
primi oko 4.000 i istok možda nešto manje, znači, recimo, 3.000. Ukupno to
čini onoliko koliko sam rekao i prvi put, 18 ili 19.000.
BTW, da, bio sam na tom stadionu.
navijaci.1077nothingman,
-> #1075, lexus
>> => De si čuo za taj podatak? El si ti bio naked na tom stadionu..?
>> ^^^^^
>> Opa, parlamo engleski ;)
:)))))
Lapsus in fabula...
navijaci.1078nothingman,
-> #1076, giovanni
>> Nisam taj podatak čuo nigde već sam do njega došao onim što bi se moglo
>> nazvati "odokativna metoda".
Epa pusti ti odokativnu metodu.. Juče sam pogledao neke knjige i
zvanični podatak je 30 000 gledalaca..
>> BTW, da, bio sam na tom stadionu.
Drago nam je.. dođi nam opet..
navijaci.1079dizel,
-> #1055, nikola.s* A bogami i Marko ce se mozda smilovati da dodje...:)
Molim?
Kakva je ovo prozivka? :)
navijaci.1080dizel,
-> #1074, giovanni* Zato ste vi napunili sever protiv Hartsa. ;)
Kako zamišljaš da bude puniji ukoliko je štampano samo 7000 ulaznica???
Mislio sam da će 100% da nas kazne što je na sever pušteno mnogo više
ljudi od onih 30% kapaciteta, ali ništa...
navijaci.1081budim,
-> #1059, nothingman(:) mada vas nikad nisam video ali sam predpostavljao da ste to vi..
(:) ako ste to bili vi :) ja sam stojao 2-3 stepenika više..
Moguće da smo se videli, ja sam ionako sve vreme utakmice merkao jednog
juladžiju koji je stajao iza mene... :) Sledeći put se javi na mail pa da
idemo zajedno... :)
(:) ja te slike nemam.. ali ću potražiti od nekog..
Bilo bi super da ih skeniraš pa pošalješ ovde, ako nisi skinuo pogledaj ono
što sam ja slao (Torcida i Ultras)...
(:) na taj fazon mi ulazimo na naš sopstveni stadion..
Na taj fazon sam ja ušao na mnogo stadiona, i da ne poveruješ u svakom
gradu postoji isti tip glupih redara, na tribinama... Mora da je to fabrička
proizvodnja?... :)
(:) Za par sati počinje Proleter - Rad.. i mi i oni pripremamo 'nešto'
(:) :) a bogami biće i slika skeniranih sa te utakmice.. samo da me
(:) Bgd redari puste na atletsku stazu.. :)
Baš me zanima kako ste prošli sa UF? :) Ajde, baci to ovde... :)
poz,
budimir
navijaci.1082budim,
-> #1058, giovanni(:) Ala ga ti pretera. 30.000?! :)))) Više nego stadion Vojvodine?
(:) :)))) Štef, premesti ono gore u "viceve". Rang lista stadiona u
(:) SRJ po veličini
Mislim da si ti preterao, možda taj stadion i ne prima svih 30000 ali je
definitivno veći od Vošinog, sa naglaskom da se setiš južne i istočne Vošine
tribine... :>
(:) 1. tzv. marakana (trenutno oko 95.000)
Nemoj ti meni tzv! :) Znaš! :)
Nemoj da zaboraviš da ćeš opet doći na basket/fuzbal na adi! :)
(:) 2. stadion Partizana (trenutno oko 50.000)
Možete da mu menjate ime koliko god hoćete, on je i dalje stadion koji vam je
poklonila vojska... :>
(:) 3. gradski stadion u Prištini (do 35.000)
On je zaista velik, čak mislim do 40.000... ?
poz,
budimir
navijaci.1083budim,
-> #1063, lexus(:) Budući da je pravljena 'samo' trideset godina kasnije, nije ni čudo...
Naravno da nije čudo, sve naše je veće u odnosu za vas duplo! :)
Pozdrav od svetkih i evropskih prvaka! :)
(:) Pitam se samo na kom stadionu ste bili domaćini dok vaš stadion
(:) nije napravljen... Daš ultrasu prst, a on bi celu ruku... ;)
A jesi li čuo za pomoćni stadion zvezde? :>
poz,
budimir
navijaci.1084budim,
-> #1060, nothingman(:)>> ali već vidim Nikolicu, kako mi piše mail... :)
(:) epa nije fazon.. ja sam se prvi setio ovoga.. :)
OK, nije mi poslao mail... :>
(:) Ultrasi su nešto drugo.. jer vođe Indiansa su ranije navijale za
(:) Zvezdu.. a neki još uvek navijaju..
Naravno, sećam se transparenta na severu pre nego što su sesetili da bi mogli
uporedo da navijaju za neki drugi klub... :)
(:) E sad ga pretera.. na rukometnim i ponekad fudbalskim utakmicama
(:) bude nas i preko 1000 a što se tiče Zvezde.. za Proleter će
(:) navijati samo grobarčići i poneko iz Indiansa..
Isti slučaj je bio dok sam živeo u Užicu, a Zvezda ovde igrala košarku.. :)
Uvek je protivnička strana navijala za gradski klub... Najbolji su okršaji
sa ortacima sa kojima ćeš sutradan ići na pivo ili čekati protivničku grupu. :)
(:) Pa Beograd je veliki grad.. vama je lakše.. u manjim gradovima se
(:) zna ko može da pravi sranja na utakmici i posle nje..
Misliš? Ovde se sve manje ljudi zanima za navijanje, imamo mi istu posetu
kao i vi tamo, mala je razlika... Jedino što nas održava u životu su derbi
susreti sa Partizanom, poneka međunarodna utakmica... i tako to...
Što se nereda tiče, i ovde se tačno zna krug ljudi koji su sposobni da ga
naprave, samo što je taj krug malkice veći. Recimo, kada sam ja bio u
organizaciji koreografija i pirotehnike na Severu, (ala se hvalim :)) tačno su
znali koga će pretresati i kome će da upadaju na gajbu... Mislim da je prednost
Beograda u tome što ovde ljudi imaju malo više ludosti/hrabrosti... ?
poz,
budimir
navijaci.1085budim,
-> #1073, giovanni(:) Jel' to ona tekma u Kupu, u Aprilu '94.? Ako misliš na onog u
(:) ljubičastoj fajerci (nisam siguran da je to bilo baš na toj tekmi
(:) ali jeste na nekom derbiju na našem stadionu), to ti je Ivica. On
(:) je dosta gadno stradao u onom fajtu sa UF na Banjici pre
(:) godinu-dve.
Ja i ti smo onaj dan konstatovali o kome se radi, samo sam ja zaboravio, a
Nikolica nije bio prisutan. Znam Ivicu ali nisam bio blizu događaja na JNA.
Što se tiče "klanja" na Banjici, Ivica je jedan od onih koji nije pobegao
od Radovaca, zato je i prošao žestoko. Ukoliko bi se odlučio na tako nešto,
mislim da bi mogao da postane No1 na Severu za koju godinu... a i šta će mu
to u životu...
poz,
budimir
navijaci.1086budim,
-> #1074, giovanni(:) Zato ste vi napunili sever protiv Hartsa. ;)
šta nam mogu! :)
poz,
budimir
navijaci.1087budim,
-> #1064, lexus(:) Čekaju da dobiju pare za Slinišu ;)
A i to će njima u džep! :(
poz,
budimir
navijaci.1088budim,
-> #1072, marco(:) God says: Red Star Belgrade :)
poz,
budimir
navijaci.1089lexus,
-> #1082, budim=> Možete da mu menjate ime koliko god hoćete, on je i dalje stadion
=> koji vam je poklonila vojska... :>
I stadion na kom ste vi bili podstanari 30 godina ;>
navijaci.1090lexus,
-> #1083, budim=> A jesi li čuo za pomoćni stadion zvezde? :>
Jel to onaj stadion što je primao 20000 gledalaca?
Pa ste od sramote sve derbije igrali na našem stadionu?
;>>
navijaci.1091dr.s,
-> #1037, budim/* Vazno da je duplo veca od vaseg stadioncica, pardon, stadiona JNA! :>
Ako bi mogao da nam objasnis koji je to stadion JNA? :)
navijaci.1092schef,
-> #1058, giovanni=- 1. tzv. marakana (trenutno oko 95.000)
=- 2. stadion Partizana (trenutno oko 50.000)
=- 3. gradski stadion u Prištini (do 35.000)
=-
=- Od 4. do 6. mesta se kolju "Čair", stadion u Kruševcu i
=- Karaburma ("Omladinski Stadion"). Svi imaju kapacitet od
=- 25.000, možda i do
E pa za ovo moram ja da se umešam!
Kao što sam i pre urgirao, evo i sada ću. Gradski stadion u Kragujevcu
(koji ovde nije ni pomenut!!!!) ima kapacitet od 30.000 gledalaca te, ako je
istina da Prištinski prima 35.000 što ja lično ne verujem (ali neka), gradski
stadion u Kragujevcu je 4. po veličini u Jugoslaviji, a ispred ova tri koja si
nabrojao! Ja stvarno ne znam zbog čega si preskočio Kragujevac? Ako nemamo
prvoligaša ne znači da nemamo stadion, koji istina nije lep (al' je zato glup
(c) Balsa) ali zato ipak prima 30.000 gledalaca...
Srleř
P.S. Ma videćete vi kada Radnički uđe u prvu ligu... ;)
navijaci.1093nikola.s,
-> #1045, budim> Mi uvek ulazimo za dz. na gostovanjima, ali je Novi Sad
> definitivno najbolji za gostovanja. Velik grad, nema
> protivnickih navijaca, :> za dzabe voz, za dzabe ufur na Here
> we go! :)
I jos je blizu.....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1094nikola.s,
-> #1046, budim> dan... :( Ako si zainteresovan, mogu da probam, ali vec vidim
> Nikolicu, kako mi pise mail... :)
Talentu, :) odakle meni pasos ????
:)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1095nikola.s,
-> #1059, nothingman> mada vas nikad nisam video ali sam predpostavljao da ste to
> vi.. ako ste to bili vi :) ja sam stojao 2-3 stepenika vise..
Aj' nas opisi :) pa da vidimo da li smo to mi. Imao sam, cini mi se
zuti sorc i plavi sareni dux. :)
> Za par sati pocinje Proleter - Rad.. i mi i oni pripremamo
> 'nesto' :) a bogami bice i slika skeniranih sa te utakmice..
> samo da me Bgd redari puste na atletsku stazu.. :)
I sta bi ?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1096nikola.s,
-> #1066, budim> Pogledaj malko italijanske transparente... :>
Gledao sam, i i dalje tvrdim da je za mene ULTRA BRIGATE
najlepsi transparent ikad vidjen u Evropi.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1097nikola.s,
-> #1067, budim> Ako Bog da srece, uskoro ce se na Severu vijoriti i _ona_
> Grobari... :>
Pa do 21.9. ima vremena, a tada... Ma videces...:))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1098nikola.s,
-> #1069, budim> Protiv Rade je bila, zaista, starija ekipa, ali to je i
> normalno, zato sto to gostovanje trenutno spada u najopasnije.
> Cak, po meni, opasnije i od Partizana. :>
Pa sad bas... ne znam... Ni jedno ni drugo mi se ne cine previse opasnim.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1099budim,
-> #1092, schef(:) P.S. Ma videćete vi kada Radnički uđe u prvu ligu... ;)
&&&&
:)
poz,
budimir
navijaci.1100budim,
-> #1096, nikola.s(:) Gledao sam, i i dalje tvrdim da je za mene ULTRA BRIGATE
(:) najlepsi transparent ikad vidjen u Evropi.
Nemaš pojma koliko si lupio.... :)
Recimo, ULTRAS RED STAR BELGRADE je lepši od njega... :>
Da ne idemo dalje? :)
poz,
budimir
navijaci.1101budim,
-> #1091, dr.s(:) Ako bi mogao da nam objasnis koji je to stadion JNA? :)
Za neupućene, stadion Jugoslovenske Narodne Armije...
Jasno? :>
poz,
budimir
navijaci.1102budim,
-> #1094, nikola.s(:) Talentu, :) odakle meni pasos ????
Otkud ja znam? Znači, ne ideš? :)
poz,
budimir
navijaci.1103budim,
-> #1098, nikola.s(:) Pa sad bas... ne znam... Ni jedno ni drugo mi se ne cine previse
(:) opasnim.
Nemoj da preteruješ, nije bilo ni ovaj put ni malo naivno, seti se
kada smo izlazili, a obojica smo došli kasno, posle frke...
Što se zebri tiče, :) ni tamo nije naivno, moraš priznati, pogotovo što ih
ima dosta pa nigde ne znaš kad ćeš naleteti na grobiće... :) Oni nisu preterano
opasni ovako, kada ima dosta Ultrasa, samo kada ih je mnogo više...
poz,
budimir
navijaci.1104lexus,
-> #1101, budim=> Za neupućene, stadion Jugoslovenske Narodne Armije...
=> Jasno? :>
Pfffftt....
Taj prelepi, velelepni objekat se zove Stadion Partizana :)
navijaci.1105giovanni,
-> #1078, nothingmanĘ? Epa pusti ti odokativnu metodu.. Juče sam pogledao neke knjige i
Ę? zvanični podatak je 30 000 gledalaca..
Hmmm, to je preterano. Onda bi OFKin stadion trebalo da prima bar 40
hiljada.
Ę? Drago nam je.. dođi nam opet..
Doći ću, samo mi kaži kad Partizan gostuje tamo, nisam imao prilike da
vidim raspored jesenjeg dela. Kad smo već kod rasporeda, da li ima nekog
ovde ko zna kakav je tačno sistem takmičenja u našoj prvoj ligi? Po prvi
put od kada pratim fudbal ne znam ko, kada i zašto ;) igra sa kim.
navijaci.1106giovanni,
-> #1082, budimĘ? definitivno veći od Vošinog, sa naglaskom da se setiš južne i istočne
Ę? Vošine tribine... :>
Seti se Vošine zapadne (mnogo veća od one u ZR) i seti se da je istočna
tribina u Novom Sadu bez sedišta, praktično, i to je stajanje. Jedino što
sam prevideo je da oni imaju DVE južne tribine. :)))
Ę? Nemoj ti meni tzv! :) Znaš! :)
Što? ;) Pa vaš tzv. (sad ćeš da popizdiš ;>) stadion se zove "stadion
crvene zvezde".
Ę? Nemoj da zaboraviš da ćeš opet doći na basket/fuzbal na adi! :)
Do tada ću malo kondicije da nabacim a onda ćemo Lex i ja da dovršimo
ono što smo počeli prošli put u drugoj partiji. :))
Ę? (:) 3. gradski stadion u Prištini (do 35.000)
Ę?
Ę? On je zaista velik, čak mislim do 40.000... ?
Moguće je. Nisam se rukovodio (kakva glupa reč ;)) baš zvaničnim podacima
za ovaj stadion. 35.000 može sigurno da primi.
navijaci.1107giovanni,
-> #1083, budimĘ? A jesi li čuo za pomoćni stadion zvezde? :>
Onaj gde se srušio neki zid? ;)
navijaci.1108giovanni,
-> #1085, budimĘ? Nikolica nije bio prisutan. Znam Ivicu ali nisam bio blizu događaja na
Ę? JNA. Što se tiče "klanja" na Banjici, Ivica je jedan od onih koji nije
Ę? pobegao od Radovaca, zato je i prošao žestoko. Ukoliko bi se odlučio na
Ę? tako nešto, mislim da bi mogao da postane No1 na Severu za koju godinu...
Ę? a i šta će mu to u životu...
On je baš zagrejan za navijanje i za zvezdu i sve to. I u fajt uvek ide
bez nekog premišljanja. Možda je sada malo pametniji posle onoga što mu se
dogodilo ali nikada nećeš od njega videti da pobegne (naravno, ne može on
sam na mnogo više ljudi) kad je frka. Ne treba njemu to, ovako mu je bolje
i može mirno svakoga da pogleda u oči. Pričao sam ti za Timu i Šaviju i
Gagu i onaj put za Grčku. Verovatno znaš mnogo više od mene o Timi i ostalima,
pa i onima koji su bili u nekoj vezi sa poslastičarom.
navijaci.1109vitez.koja,
-> #1094, nikola.s#=> Talentu, :) odakle meni pasos ????
A što ga ne izvadiš? Idi o'ma' u vojni odsek i traži neku potvrdu
za vađenje pasoša, znaće tamo šta ti treba iako će da te šetaju od
jednih do drugih vrata. Dalje je lako ako imaš LK... Ma otidi do svoje
opštine/MUP-a oko kraja radnog vremana (da ne bude gužve) i pročitaj
kod šaltera šta ti sve treba. Kol'ko se sećam, LK + 2 slike + nešto
para (200) + to iz vojske = gotovo za 15 dana...
sk
navijaci.1111schef,
-> #1109, vitez.koja=- para (200) + to iz vojske = gotovo za 15 dana...
^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ne, koliko sam ja upućen završavaju u roku od 2, najviše 3 dana.
Ja sam svoj pasoš izvadio za jedan dan. Ujutro sam otišao u vojni odsek,
potvrdu sam dobio u roku od odmah, predao sve u MUP-u i u 15:00 sam podigao
pasoš...
Prosto... ali ovo nije za ovu temu, ne? :> Ćao Št*f. ;)
navijaci.1112budim,
-> #1106, giovanni(:) tribina u Novom Sadu bez sedišta, praktično, i to je stajanje.
(:) Jedino što sam prevideo je da oni imaju DVE južne tribine. :)))
A zaboravio si i jednu dvospratnicu između... :)
(:) Što? ;) Pa vaš tzv. (sad ćeš da popizdiš ;>) stadion se zove
(:) "stadion crvene zvezde".
Možda zvanično, ali svi je zovu Marakana, čak i Zvonko JulajkPFCovski! :>
(:) Do tada ću malo kondicije da nabacim a onda ćemo Lex i ja da
(:) dovršimo ono što smo počeli prošli put u drugoj partiji. :))
Ke vidveme! :>
poz,
budimir
navijaci.1113budim,
-> #1107, giovanni(:) Onaj gde se srušio neki zid? ;)
Bar je bio naš! :>
poz,
budimir
navijaci.1114budim,
-> #1104, lexus(:) Taj prelepi, velelepni objekat se zove Stadion Partizana :)
Koliko dugo? :>
poz,
budimir
navijaci.1115budim,
-> #1108, giovanni(:) bez nekog premišljanja. Možda je sada malo pametniji posle onoga
(:) što mu se
I dalje tvrdim da on ima sve preduslove da postane No1.
(:) i može mirno svakoga da pogleda u oči. Pričao sam ti za Timu i
(:) Šaviju i Gagu i onaj put za Grčku. Verovatno znaš mnogo više od
(:) mene o Timi i ostalima, pa i onima koji su bili u nekoj vezi sa
(:) poslastičarom.
Mnogo više... Pitaj šta te zanima...
poz,
budimir
p.s. Kako je Čegijeva žena? :>
navijaci.1116dizel,
-> #1104, lexus* Pfffftt....
* Taj prelepi, velelepni objekat se zove Stadion Partizana :)
Ma to je onaj stadion koji ima krov preko celog terena i tribina,
ima zastrašujuće brzi semafor!!!, ima fenomenalan razglas na kome
je uvek moguće čuti fenomenalne tonove dečijih partizanskih pesmica...
:>>>>>>>>>
navijaci.1117dizel,
-> #1105, giovanni* Hmmm, to je preterano. Onda bi OFKin stadion trebalo da prima
* bar 40 hiljada.
Stadion OFK-e nema šanse da primi preko 30000 ni pod razno...
Ipak sam ja sa Karaburme momci... :)
navijaci.1118giovanni,
-> #1092, schefĘ? E pa za ovo moram ja da se umešam!
Jaooo! Znao sam. ;)
Ę? istina da Prištinski prima 35.000 što ja lično ne verujem (ali neka),
Prima on možda i 40.000 ali ja nisam siguran u to. 35 hiljada prima
sigurno.
Ę? istina da Prištinski prima 35.000 što ja lično ne verujem (ali neka),
Ę? gradski stadion u Kragujevcu je 4. po veličini u Jugoslaviji, a ispred ova
Ę? tri koja si nabrojao! Ja stvarno ne znam zbog čega si preskočio
Ę? Kragujevac? Ako nemamo
Kako zbog čega? Pa koji je to grad, Kragujevac? Svašta, ovde smo
razmatrali samo stadione u >gradovima< a ne u selima. ;>
A sad, ozbiljno. ;) Pojma nisam imao koliki je to stadion (a nemam ni
sad ;)). Ako prima 30 'iljada onda je tako kako si ti rekao ali nemoj da
se ljutiš na mene što je to mesto gde ti živiš zvano Kragujevac samo selo
(ubiće me sad). ;))
navijaci.1119giovanni,
-> #1094, nikola.sĘ? Talentu, :) odakle meni pasos ????
A što ti ne bi mogao da imaš pasoš?
navijaci.1120lexus,
-> #1112, budim=> Možda zvanično, ali svi je zovu Marakana, čak i Zvonko
=> JulajkPFCovski! :>
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Izvlačiš se Budo... ;)
navijaci.1121lexus,
-> #1115, budim=> p.s. Kako je Čegijeva žena? :>
Je*eno ;)
navijaci.1122stefan,
-> #1119, giovanni>Ę? Talentu, :) odakle meni pasos ????
>
> A što ti ne bi mogao da imaš pasoš?
Pošto je dobio potrebna početna uputstva mogli bi ovo da selite ili na
mail ili u neku prikladniju konferenciju.
navijaci.1123schef,
-> #1118, giovanni=- se ljutiš na mene što je to mesto gde ti živiš zvano
=- Kragujevac samo selo (ubiće me sad). ;))
;))) Da nisi ubacio smajlije već bi ti stizala pošiljka sa 3 kg exploziva.
:)
Kao prvo da rasčistimo nešto:
Kragujevac JESTE selo po mentalitetu ljudi koji ga vode, a dovoljan dokaz
je to da u Kragujevcu sve boli k*rac za sport. Imamo cirka 2 otvorena terena
za košarku (od kojih se samo jedan održava s' vremena na vreme). A s' druge
strane pogledajte kragujevačke klubove u bilo kom sportu. Nemamo nijednog
prvoligaša (za boks nisam siguran, pre dve godine smo se borili za titulu, a
mislim da je Radnički-Alpen propao ove ili prošle godine).
Ali, Kragujevac je 5. po veličini grad u SRJ :) iza Beograda, Novog Sada,
Niša i Subotice (možda je čak i od Subotice veći). Kragujevac ima 200.000
stanovnika (u-je) i stvarno ima stadion koji prima glat 30.000 ljudi, samo što
na tom stadionu nema ko da igra. :( Radnički je drugoligaš, doveli su Karasija
za trenera, ali čisto sumnjam da će moći nešto da uradi...
Ali ipak RADNIČKI, RADNIČKI !!! ;)
Da, navijači Radničkog se zovu Crveni Đavoli ;) i imaju cirka 2
transparenta (koja sam ja video). :) TO što se zovu CRVENI đavoli dovoljan je
razlog zašto se ja ne ineresujem previše za njih. ;)
Srleř
navijaci.1124giovanni,
-> #1117, dizelĘ? Stadion OFK-e nema šanse da primi preko 30000 ni pod razno...
Pa naravno da ne može da primi preko 30000. Ja sam rekao da ako
zrenjaninski stadion prima 30 'iljada onda OFKin može i 40. :)
navijaci.1125giovanni,
-> #1113, budimĘ? Bar je bio naš! :>
A više nije vaš? ;)
navijaci.1126giovanni,
-> #1115, budimĘ? I dalje tvrdim da on ima sve preduslove da postane No1.
I ja sam sličnog mišljenja ali koji će mu to qrac?
Ę? Mnogo više... Pitaj šta te zanima...
O Timi me zaista ništa ne zanima.
Ę? p.s. Kako je Čegijeva žena? :>
Ne znam. Pitaj Gulivera. ;)
p.s.
U Nedelju idem u NeoPlantu. Nakon toga sledi izveštaj.
navijaci.1127budim,
-> #1117, dizel(:) Stadion OFK-e nema šanse da primi preko 30000 ni pod razno...
(:) Ipak sam ja sa Karaburme momci... :)
Ja mislim da može ladno 25000.
poz,
budimir
navijaci.1128budim,
-> #1121, lexus(:) Je*eno ;)
Nego, jeste li čuli da je 30-tak navijača moskovskog Torpeda, na utakmici
protiv Hajduka izbačeno sa stadiona zbog skandiranja: "Ratko Mladić!",
"Srbija!, Srbija!" i "Karadžić, Karadžić!"... :>
poz,
budimir
navijaci.1129giovanni,
-> #1123, schefĘ? ;))) Da nisi ubacio smajlije već bi ti stizala pošiljka sa 3 kg exploziva.
Ę? :)
A i poštu imate? ;> (sad će stvarno da mi pošalje paket TNT-a ;)))
Ę? Da, navijači Radničkog se zovu Crveni Đavoli ;) i imaju cirka 2
Ę? transparenta (koja sam ja video). :) TO što se zovu CRVENI đavoli dovoljan
Ę? je
A kako bi se nešto iz Kragujevca zvalo drugačije nego "Crvena(i) ..." ;)
navijaci.1130lexus,
-> #1128, budim=> Nego, jeste li čuli da je 30-tak navijača moskovskog Torpeda, na
=> utakmici protiv Hajduka izbačeno sa stadiona zbog skandiranja:
=> "Ratko Mladić!", "Srbija!, Srbija!" i "Karadžić, Karadžić!"... :>
Ma Rusi su čudo... Naši večni prijatelji ;)
navijaci.1131budim,
-> #1126, giovanni(:) I ja sam sličnog mišljenja ali koji će mu to qrac?
:) Pa nije ni to tako loše... Mnogi žele to mesto...
(:) O Timi me zaista ništa ne zanima.
:)
(:) U Nedelju idem u NeoPlantu. Nakon toga sledi izveštaj.
Važi, čekamo... :) A obavezno i na Banjicu da ideš! :)
poz,
budimir
navijaci.1132schef,
-> #1129, giovanni=- A kako bi se nešto iz Kragujevca zvalo drugačije nego
=- "Crvena(i) ..." ;)
Ajd' ne s*ri. ;) Seti se samo prvih višestranačkih izbora u Srbiji. Od 5
poslanika iz Kragujevca svih 5 su bili opozicioni, i to 3 iz SPO, 1 iz SSS i 1
nezavisni. Toliko o crvenilu. To je bilo dovoljno da mi ovi m*jmuni na vlasti
satanizuju grad i da ga sva modernizacija u bilo kom smislu obilazi u širokom
luku.
Ali treba da se zna da je Kragujevac 89. dobio epitet 'opozicioni grad'.
Jedini u Jugoslaviji!!!
Da se ne briše, ljudi iz Novog Sada će se setiti ovogodišnjeg gostovanja
crvenih đavola na derbi utakmici Novi Sad - Radnički kada su oni pobedili
uobičajenom krađom sudija. Tada je došlo više od 10 autobusa navijača!!!
Znači, kada zatreba, ceo Kragujevac je uz Radnički!
Srleř
navijaci.1133dizel,
-> #1128, budim* Nego, jeste li čuli da je 30-tak navijača moskovskog Torpeda,
* na utakmici protiv Hajduka izbačeno sa stadiona zbog
* skandiranja: "Ratko Mladić!", "Srbija!, Srbija!" i "Karadžić,
* Karadžić!"... :>
Otkud ti ovo ? Carevi!!! :))))
navijaci.1134guta,
-> #1106, giovanni
#> Moguće je. Nisam se rukovodio (kakva glupa reč ;)) baš
#> zvaničnim podacima za ovaj stadion. 35.000 može sigurno da
#> primi.
Stadion Prištine ima i onaj deo "partera" iza gola, gde može da stane
nedefinisan broj gledalaca :)
navijaci.1135giovanni,
-> #1131, budimĘ? Važi, čekamo... :) A obavezno i na Banjicu da ideš! :)
Zar si sumnjao da ću ići na Banjicu (koja je opasnije gostovanje od 100
gostovanja u NS)? :)
navijaci.1136schef,
Ovo treba u viceve, ali pošto je tamo već bio jedan sličan onda ovde:
Šta je to crveno-belo iznad Marakane?
Cigani lete u nebo. :)))))))))))))))
Zna se u čijoj režiji, ne? ;) Biće, biće 21. septembra... :)))
Srleř
navijaci.1137budim,
-> #1133, dizel(:) Otkud ti ovo ? Carevi!!! :))))
Pročitao u novinama...
poz,
budimir
navijaci.1138nikola.s,
-> #1073, giovanni> Jel' to ona tekma u Kupu, u Aprilu '94.? Ako mislis na onog u
> ljubicastoj fajerci (nisam siguran da je to bilo bas na toj
> tekmi ali jeste na nekom derbiju na nasem stadionu), to ti je
> Ivica. On je dosta gadno stradao u onom fajtu sa UF na Banjici
> pre godinu-dve.
Jeste ta tekma, ali nije u ljubicastoj fajerci, nego skroz u
necem crnom. BTW i dalje mi nije jasno ko je taj Ivica.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1139nikola.s,
-> #1075, lexus> A sta to znaci? Ako ste goli vise vas staje na tribine?
NEKAD...:))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1140nikola.s,
-> #1079, dizel> Molim?
> Kakva je ovo prozivka? :)
Sta kakva ?
U prolecnom delu jedva sam te nagovorio da odes na Zvezda - Rad,
i na revans finala kupa. Sta se sad cudis ?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1141nikola.s,
-> #1100, budim> Recimo, ULTRAS RED STAR BELGRADE je lepsi od njega... :>
Nije ! ULTRA BRIGATE je definitivno lepsi. I aj' zanemari sta pise
na transparentu..:))
> Da ne idemo dalje? :)
Ajde da idemo..:))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1142nikola.s,
-> #1108, giovanni> Ę? Nikolica nije bio prisutan. Znam Ivicu ali nisam bio blizu
E nemam ovu tvoju poruku, pa mi zato ovde odgovori gde nisam
bio prisutan ? :))))
> da pogleda u oci. Pricao sam ti za Timu i Saviju i Gagu i onaj
> put za Grcku.
Meni nisi pricao...:)) :((
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1143nikola.s,
Evo jedne grobarske pesme:
Lepo je biti
S' tobom partizane
Jer ti igras
pored Marakane
Komsije tvoje
Prvaci su sveta
Uvek si drugi
I to nam ne smeta
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1144nikola.s,
CZ - Hearts 1:1
Evo i navijackog raporta:
U Edinburg je iz Beograda otislo sest Ultras-a, dok ostalih
44 nisu dobili vize. Na stadion je doslo jos ljudi iz Londona
i Engleske i Skotske, tako da je sve u svemu bilo oko 100 navijaca
Zvezde, sto im nije smetalo da u pojedinim trenucima nadglasaju
daleko brojniju armiju domacih navijaca. Posle utakmice doslo
je do slavlja na ulicama Edinburga, a sukoba sa domacinima nije
bilo, cak su sa njima uspostavljeni vrlo prijateljski kontakti.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1146dizel,
-> #1136, schef* Cigani lete u nebo. :)))))))))))))))
Misliš valjda da će poleteti od radosti...
Verovatno si u pravu, kad se zna sa kakvim pacerima igramo!
* Zna se u čijoj režiji, ne? ;) Biće, biće 21. septembra... :)))
Biće, biće... :) Samo ne znam da li ćete dati onaj gol iz kupa, tj.
da li će biti 6:0 ili 6:1... :>>>>
navijaci.1147dizel,
-> #1140, nikola.s* U prolecnom delu jedva sam te nagovorio da odes na Zvezda -
* Rad, i na revans finala kupa. Sta se sad cudis ?
Ti ćuti, nisi bio na Zvezda - Xamax... :)))))
navijaci.1148budim,
-> #1141, nikola.s(:)> Recimo, ULTRAS RED STAR BELGRADE je lepsi od njega... :>
(:) Nije ! ULTRA BRIGATE je definitivno lepsi. I aj' zanemari sta
(:) pise na transparentu..:))
Nema veze šta piše, ali Ultra brigate nije grafički lepši od URSB, pa i ona
"glava" na URSB je lepša nego kod ovih Pančevaca... :>
(:) Ajde da idemo..:))
Navijači Atalante su poznati u Italiji kao vlasnici najlepših transparenata.
Dobijaš sliku kada se vratim.
poz,
budimir
navijaci.1149budim,
-> #1142, nikola.s(:) Meni nisi pricao...:)) :((
Ispričaj mu ti molim te... :)
poz,
budimir
navijaci.1150budim,
-> #1138, nikola.s(:) necem crnom. BTW i dalje mi nije jasno ko je taj Ivica.
Biće ti razjašnjeno na sledećoj utakmici... :)
poz,
budimir