navijaci.839schef,
-> #815, budim=- (:) Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imaš zločestog moderatora
=- koji kinji (:) navijače Zvezde ;>
=-
=- ZNAO SAM! :)
A ako nisi primetio imamo i sysadm-a cigana, koji je opet, gle
čuda, kinjio iste osobe kao i moderator grobar. :>>>
Srleř
navijaci.840lexus,
=> Možda je bio, tvrde da sada ceni Partizan... više nego Zvezdu...
Hoćeš da kažeš ta je TataMiljan prestao sa navijanjem za Zvezdu,
a da sada navija za Partizan ;)))
Klasično ciganski, počnete da gubite i odmah menjate boje ;)
navijaci.841lexus,
-> #826, nenad=> Da kupe jedan veliki kolor pa da na njemu puštaju Cipeliće?! ;))
Prvo morate da platite da bismo vam puštali Cipeliće.
hint - semafor je na jugu, najbolji pogled na isti je sa severa :>
navijaci.842lexus,
-> #816, budim=> Prvu utakmicu je Partizan izgubio sa 2:0 u Albaniji a na drugoj je
=> dobio 2:1. E sada, ukoliko hoćeš da uporediš blamiranje sa
=> Šiptarima i ekipu koja sasvim solidno igra sa nekoliko stranaca,
=> nema problema... :>
Slušaj B, reprezentacije Albanije i Švajcarske se ne mogu porediti, ali
u reprezentaciji Švajcarske ne igra ni jedan jedini igrač Xamaxa!
Uostalom, Šiptari su dali srećan gol u revanšu i to ih je odvelo
dalje. I još nešto, mi smo pobedili Fljamurtari, a vi niste pobedili
Xamax.
navijaci.843lexus,
-> #837, dizel=> Partizan je primio 3 gola od Fljarmurtarija, a Zvezda samo 1...
=> A primila ga je zahvaljujuci "lako cemo" taktici!
Pre bi se reklo da ga je primila zahvaljujući "glupo ćemo" taktici, ali
to se i očekuje od zvezde (sem u izuzetnim prilikama).
navijaci.844lexus,
-> #823, mpedja=> Mi Svajcarce bar izmucismo, a oni...
:)))))))))))))))
Pa i niste ih baš izmučili :>
A ni mi baš nismo pukli.
navijaci.845lexus,
-> #820, mpedja=> Nista se meni ne cini. I meni je obrisana jedna poruka
=> zato sto sam napisao 'ku*ac' ili tako nesto bez ove zvezdice. :)))
Sam si rekao da ti se čini!
I meni je zbog toga obrisana poruka!
navijaci.846lexus,
-> #818, budim=> (:) Poruka 16.656 :>
=> 16.673
656 je pre 673, znači posle si se izvlačio, a prvo si se ukopao :)
=> p.s. Znam da je pevao, priznao je to u vozu kada su ga pitali.
Bora svašta priznaje u određenim situacijama ;)
Uostalom, kakve ima veze ako ju je pevao, to vi treba da se brinete,
a ne mi :>
navijaci.847giovanni,
-> #731, budimĘ? Ajde prosvetli nas! :)
Što se praviš blesav? ;) Ti kao ne znaš da se kod nas nije moglo zamisliti
prvenstveno kolo bez nameštanja rezultata, bez nameštanja golova fudbalerima
zrelim za prodaju u inozemstvo i ostalih sr*nja.
navijaci.848giovanni,
-> #712, mpedjaĘ? Nemam ja modem na 28800 da mogu da prenosim ova sra*a od poruka!
I da imaš modem na 28800 ne bi ti mnogo vredelo. ;>
navijaci.849giovanni,
-> #724, budimĘ? Pre.
Onda mi je jasno što nisi oduševljen. :) Ja sam ga video u leto '90.
godine, u vreme polufinalnih utakmica na SP. Nije baš najlepši ali je
mnogo lep. Imam i jednu brošuru (italijansku) o tom stadionu, pa ću
pokušati da nađem nekog da skeniram to i okačim ovde koju sličicu ako
ikoga bude interesovalo.
navijaci.850giovanni,
-> #734, budimĘ? Nego, tribina nije pogođena već onaj betonski deo ispred tribine na kome
Ę? se drži ograda...
Onda ste imali dve rakete od kojih sam ja video samo jednu. Ona je
preletela dosta visoko iznad nas, možda i 100 metara iznad.
navijaci.851giovanni,
-> #732, budimĘ? Ovo je laž, bio sam na delu na kome ti tvrdiš da su ljudi sedeli, ne samo
Ę? da niko nije sedeo, već sam kući, kao nekada, došao "bez grla"...
U par navrata sam gledao baš sever i taj deo je većinom sedeo (dobro,
nije sever sedeo nego ljudi na severu ;)). Ne znam šta ti podrazumevaš
pod delom ka istoku ali za mene je to od istoka do prvog izlaza.
Ę? Zato mi i nije jasno kako si to video... :(((
Kako sam šta video? Nisam te baš razumeo.
navijaci.852giovanni,
-> #737, budimĘ? Žare... ? (hint: Parangal iliti Parengal!)
Jel' ti mene zezaš? :)
Žare je:
1. nešto viši, bogami i skoro 10 cm viši
2. Žare da peva tako da se to snimi na ploči? ;))))
3. Žare u loži? :)))))
navijaci.853mpedja,
-> #840, lexus#$%&*-> Klasicno ciganski, pocnete da gubite i odmah menjate boje ;)
Mi menjamo boju!!?? A sto vi poplavite posle utakmice?? :>>>>>>>>
navijaci.854mpedja,
-> #841, lexus#$%&*-> Prvo morate da platite da bismo vam pustali Cipelice.
#$%&*-> hint - semafor je na jugu, najbolji pogled na isti je sa severa :>
Pa vi imate karte u prvom redu, tako da najbolje vidite!
navijaci.855mpedja,
-> #843, lexus#$%&*-> Pre bi se reklo da ga je primila zahvaljujuci "glupo cemo" taktici,
#$%&*-> ali to se i ocekuje od zvezde (sem u izuzetnim prilikama).
Pa sta onda za vas reci? Koja je onda vasa taktika, jer to su SIPTARI
EEEEEEEEEEEJ! A kad bolje razmislim mozda je bilo po onoj
'SVOM SNAGOM' taktici! :>>>>>>>>>>>>>>
navijaci.856milan.s,
Da li ste culi novu zvezdinu himnu koju pevaju
Vuk i Toma iz grupe Ruz. Snimljena je u tehno ritmu.
Milan
navijaci.857budim,
-> #839, schef(:) A ako nisi primetio imamo i sysadm-a cigana, koji je opet, gle
(:) čuda, kinjio iste osobe kao i moderator grobar. :>>>
A mene nije? :) NHF!
poz,
budimir
navijaci.858budim,
-> #830, mpedja(:) Leti je tamo najposecenija bila bas Pink diskoteka. Ne znamo mi...
(:) :)))))
Tamo ni mrtav! :)
poz,
budimir
navijaci.859budim,
-> #831, mpedja(:) Ima veze sa grobarima! Uvek izvuku deblji kraj! :>>>>>>>>>>>
Pa, to mu dođe kao neki axiom? :>>>
poz,
budimir
navijaci.860budim,
-> #842, lexus(:) Uostalom, Šiptari su dali srećan gol u revanšu i to ih je odvelo
(:) dalje. I još nešto, mi smo pobedili Fljamurtari, a vi niste pobedili
(:) Xamax.
Čekaj? Koliko je bilo u Albaniji, rezultat? 2:0? :)))))))))))))))))))))))
poz,
budimir
navijaci.861budim,
-> #824, mileusna(:) Da, ali bi Fljamurtariju dala 5. ;>
6! :)))
poz,
budimir
navijaci.862budim,
-> #833, mpedja(:) I to vam je izgovor... eeee grobici,grobici. Od siptara ste izgubili,
(:) pa vi ste sramota za naciju!
Pod uslovom da njih ubrajaš u Srbe... :))))
Nego, jel se seća neko one zastave sa Severa: Grobari marš iz Srbije! :))))
poz,
budimir
navijaci.863budim,
-> #844, lexus(:) A ni mi baš nismo pukli.
2:0??? :))))
poz,
budimir
navijaci.864budim,
-> #840, lexus(:) Hoćeš da kažeš ta je TataMiljan prestao sa navijanjem za Zvezdu,
(:) a da sada navija za Partizan ;)))
(:) Klasično ciganski, počnete da gubite i odmah menjate boje ;)
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Srle, zar Lex tebi ovako? ;>>>>>>>>> C,c,c,c,c,,! :)))))))))))))))
Kakvi ste vi navijači???????????
poz,
budimir
navijaci.865dizel,
-> #819, stefan>> Svajcarci......Albanci
>> Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave
>> mogu uporediti!
>
> Fudbal? ;)
Nisi pogodio!
Pokusaj ponovo...
(inace, bio si veoma udaljen od tacnog odgovora).
navijaci.866dizel,
-> #843, lexus> => Partizan je primio 3 gola od Fljarmurtarija, a Zvezda samo
> 1... => A primila ga je zahvaljujuci "lako cemo" taktici!
>
> Pre bi se reklo da ga je primila zahvaljujuci "glupo cemo"
> taktici, ali to se i ocekuje od zvezde (sem u izuzetnim
> prilikama).
Npr. finale kupa...
Zahvaljujuci toj "glupo cemo" taktici dobili smo
vas sa samo 6:1!!!!!
:>>>>>>
navijaci.867dizel,
-> #861, budim> (:) Da, ali bi Fljamurtariju dala 5. ;>
>
> 6! :)))
Ipak 5, jer ipak je Fljarmurtari dokazao da je bolji od
Partizana!!!
:>>>>>>>>>
navijaci.868lexus,
-> #854, mpedja=> Pa vi imate karte u prvom redu, tako da najbolje vidite!
Mi obično gledamo utakmicu, a ne semafor :>
navijaci.869lexus,
-> #863, budim=> 2:0??? :))))
Mi smo u revanšu vodili 2:0, a onda je Fahrudin Omerović primio gol sa
25 metara od jednog Albanca. Našima su onda bila potrebna još dva gola
za jako kratko vreme.
Uzgred, koliko ste vi puta šutirali ka golu Xamaxa :>>> ukupno 3 ili 4 ;)
navijaci.870lexus,
-> #857, budim=> (:) A ako nisi primetio imamo i sysadm-a cigana, koji je opet, gle
=> (:) čuda, kinjio iste osobe kao i moderator grobar. :>>>
=> A mene nije? :) NHF!
Čuj Budice, ubuduće kad si umoran nemoj da pišeš poruke :)
Odaješ blag utisak nepotpunog razumevanja poruke na koju
pišeš reply ;)
navijaci.871budim,
-> #849, giovanni(:) mnogo lep. Imam i jednu brošuru (italijansku) o tom stadionu, pa ću
(:) pokušati da nađem nekog da skeniram to i okačim ovde koju sličicu ako
(:) ikoga bude interesovalo.
Naravno da bi interesovalo, nego mogli bi više da nađemo skener, kako bi
poslali dosta fotki u grupu... Ajde, jel ima neko neku ideju? Štef? :)
poz,
budimir
navijaci.872budim,
-> #847, giovanni(:) prvenstveno kolo bez nameštanja rezultata, bez nameštanja golova
(:) fudbalerima zrelim za prodaju u inozemstvo i ostalih sr*nja.
Ajde nekako utakmice i da progutam, :) ali nameštanje golova pojedinim
fudbalerima.... :) Tu si ipak malko preterao, a? :)
poz,
budimir
navijaci.873budim,
-> #851, giovanni(:) U par navrata sam gledao baš sever i taj deo je većinom sedeo (dobro,
A da mi prekinemo ovo? :) JA san bio na delu na kome ti kažeš da nije bilo
navijanja, a kući sam došao bez glasa...
poz,
budimir
navijaci.874budim,
-> #850, giovanni(:) Onda ste imali dve rakete od kojih sam ja video samo jednu. Ona je
(:) preletela dosta visoko iznad nas, možda i 100 metara iznad.
Nisam rekao da smo imali dve rakete već da je ona kojom ste vi "pogodili"
Sever, udarila u beton ispod tribine... Naša jedina je proletela iznad Juga.
poz,
budimir
navijaci.875budim,
-> #852, giovanni(:) Jel' ti mene zezaš? :)
Ne! :)
(:) Žare je:
(:) 1. nešto viši, bogami i skoro 10 cm viši
Nisam video čoveka, samo sam na osnovu opisa pretpostavio... :)
(:) 2. Žare da peva tako da se to snimi na ploči? ;))))
:)))) Ono, jest! :))))
(:) 3. Žare u loži? :)))))
U pravu si! :))))))
poz,
budimir
navijaci.876budim,
-> #856, milan.s(:) Da li ste culi novu zvezdinu himnu koju pevaju
(:) Vuk i Toma iz grupe Ruz. Snimljena je u tehno ritmu.
?????
poz,
budimir
navijaci.877lexus,
-> #866, dizel=> Npr. finale kupa...
=> Zahvaljujuci toj "glupo cemo" taktici dobili smo
=> vas sa samo 6:1!!!!!
Pa napisao sam "sem u izuzetnim prilikama"
Prvo nauči da čitaš, pa se posle pravi pametan ;)
navijaci.878mpedja,
-> #868, lexus#$%&*-> Mi obicno gledamo utakmicu, a ne semafor :>
Dobro onda u pauzi kad vam nabijemo gol,a posto ima mnooooooogo golova
ispada da vise gledate semafor nego utakmicu!
navijaci.879mpedja,
-> #876, budim#$%&*-> (:) Da li ste culi novu zvezdinu himnu koju pevaju
#$%&*-> (:) Vuk i Toma iz grupe Ruz. Snimljena je u tehno ritmu.
#$%&*->
#$%&*-> ?????
???????????????????????????????????????????
navijaci.880mpedja,
-> #858, budim#$%&*-> Tamo ni mrtav! :)
Jeste, al devojcice danas svasta znaju... :>>>>
navijaci.881mpedja,
-> #861, budim#$%&*-> 6! :)))
Partizanu dadosmo 6 znaci Fljarmurtariju 7, a mozda i 6 posto su
isti po umecu! :>>>>>>
navijaci.882giovanni,
-> #794, budimĘ? Kako ste se samo onda razbežali... :>>>>>> A gio? :>
Razbežali? Isterala nas murija pola sata pre kraja. Tako ste pokupili
i onu umrlicu: sačekali da odemo sa stadiona pa junački osvojili prazan jug.
navijaci.883giovanni,
-> #790, dizelĘ?> Dakle, te vase bajke "Grobar moderator" ne drze vodu :>
Ę?
Ę? Vrlo dobro drze vodu...
Pa i meni je obrisao jednu poruku (ostale sam obrisao sam ;)). Znači,
modulator je nezaviSan.
navijaci.884giovanni,
-> #817, budimĘ? poverenje. Ko veruje grobarima, tako i prolazi... Inače čovek je završio u
Ę? bolnici...
Koliko sam čuo, bilo je krpljenja (hirurškog).
navijaci.885vitez.koja,
-> #872, budim#=> Ajde nekako utakmice i da progutam, :) ali nameštanje golova
#=> pojedinim fudbalerima.... :) Tu si ipak malko preterao, a? :)
Ma jok... Uvek se setim Šajberijade i utakmice Sujeska-Budućnost
(a svi ste mislili na Zvezdu i Partizan :)), i iz nekih razloga treba
da igraju nerešeno, da svi budu zadovoljni... I oni ti odigraju 5:5,
eda bi Miloš Bursać bio najbolji strelac, ali džaba iz više razloga
(dao i Zlatko Vujović tri gola, a i poništeno je kolo - igrali su 1:1
u "revanšu" :)
sk
navijaci.886budim,
-> #882, giovanni(:) Razbežali? Isterala nas murija pola sata pre kraja. Tako ste pokupili
(:) i onu umrlicu: sačekali da odemo sa stadiona pa junački osvojili prazan
(:) jug.
Bilo je nekoliko hiljada grobara na Jugu kada smo uleteli. NIje bila prazna
tribina kao na derbiju. A da ste bežali kao pi*ke, bežali ste..! :>>>>
poz,
budimir
navijaci.887budim,
-> #869, lexus(:) Mi smo u revanšu vodili 2:0, a onda je Fahrudin Omerović primio gol sa
(:) 25 metara od jednog Albanca. Našima su onda bila potrebna još dva gola
(:) za jako kratko vreme.
Toliko su vas razbili i tamo 2:0. Nego Kushta je zavukao Omeru preko veze,
takav gol da su svi na stadionu zanemeli, prisutan.
(:) Uzgred, koliko ste vi puta šutirali ka golu Xamaxa :>>> ukupno 3 ili 4
Uporedi tim koji je tada imao Partizan i tim koji je vezda imala sada,
ne uigran, pre početka prvenstva...
poz,
budimir
navijaci.888budim,
-> #884, giovanni(:) Koliko sam čuo, bilo je krpljenja (hirurškog).
Skoro... Ali vam taj slučaj i ne ide na čast...
poz,
budimir
navijaci.889mpedja,
-> #883, giovanni#$%&*-> Pa i meni je obrisao jednu poruku (ostale sam obrisao sam ;)). Znaci,
#$%&*-> modulator je nezaviSan.
Da, a meni je izbrisao 10000. :)
navijaci.891dizel,
-> #805, budim>
> Aman zaman! :) ako neki klinac napravi zastavu Ultras i donese
> je na Sever, da li ce ista znaciti ako nju skinu, a ne skinu
Pa valjda mu Ultrasi nece dati da je okaci.
> Pre nekoliko godina su grobari, klinci, donosili zastavu Bitange
> nekoliko derbija na Sever, a onda je kao odneli na Jug. Kao
> fora, mi je skinuli... Cela Ex.Yu im se smejala zbog toga...
E video sam tu zastavu. Zar su to bili grobari ?? Prva je zavrsila na jugu,
a ona druga je posle toga vidjena par puta na Severu.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.892dizel,
-> #806, budim> (:) BTW kad smo vec kod te zastave, cudno je da ni na jednom
> gostovanju u (:) Zemunu (bar od onih na kojima sam bio) , nije
> bila gorenavedena (:) zastava.
>
> Suvise lako, moj Nikola! :)))))))) Ko ce tamo da ti skine
> zastavu, mislim na Zemun? A znas da ce doneti sve ove glavne i
> onako. Btw. tamo se zastava prosto iskida na onoj ogradi, kao i
> u Novom Sadu... :)
>
Mislio sam na bordo-zuti Zemun.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.893dizel,
-> #809, budim
> Pogresan sklop u recenici! :) A ti sa kappa trenerkom da cutis!
^^^^^^^
Kappa trenerka :)))) . Jos ako je Barsina :)))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.894dizel,
-> #758, dizel>
> Ajd' da dopunim spisak:
>
I jos Challengers, Rangers (ona plava) , Untouchables .
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.895dizel,
-> #810, budim>
> Jedna napomena. Onaj buldog na zastavi grobara je znak BBB jos
> za vreme Ex.Yu. ^^^^^^^^
Zar to ne bese Cegi ?
:))))
> Grobarskoj orginalnosti nikad kraja. A tek
E a ja sam bas pomislio da su originalni. Prva grupa koja ima zastavu na
kojoj je njen vodja >:::::)))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.896dizel,
-> #794, budim> (:) Jesi li ti ikada bio kod juzne tribine zvezdinog stadiona?
> Bio sam na istoj za vreme derbija, kada smo vam uleteli na
> Jug... :>>>>>> Kako ste se samo onda razbezali... :>>>>>> A
> gio? :>
>
E da, video sam na kaseti. Ako, i treba. Sto su se mangupirali da nam ruse
ogradu, kada ih je bilo manje. Kad se samo setim njihove brojnosti na tom
derbiju :)) Ako se ne varam u TN je u pismima pominjan broj od 25000 prodatih
karata za Sever i 6000 :)) za jug.
> posteno nastradali! :>>>>> Nego, zamisli taj blam, da vam
> uletimo na Jug usred derbija? :>>>>>>>
Stvarno blam.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.897dizel,
-> #778, stefan
> Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imas zlocestog moderatora koji
> kinji navijace Zvezde ;>
Pi*ko grobarska :))))))))))
Salim se , of course
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.898lexus,
-> #856, milan.s=> Da li ste culi novu zvezdinu himnu koju pevaju
=> Vuk i Toma iz grupe Ruz. Snimljena je u tehno ritmu.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ovo je smešno!
Ovo je smešno!
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Štef, k'o boga te molim ne briši ovu poruku :)
navijaci.900schef,
-> #893, dizel=- Kappa trenerka :)))) . Jos ako je Barsina :)))))
Jok... Zvezdin dres. %) NE nosim više Kappa otkad ih zvezdini igrači nose
( mada su vam one diadore bile mnogo lepše :> ) prešao sam na Asics, jer zna
se šta nose šampioni Jugoslavije u fudbalu. :)
Srleř
navijaci.901giovanni,
-> #872, budimĘ? Ajde nekako utakmice i da progutam, :) ali nameštanje golova pojedinim
Ę? fudbalerima.... :) Tu si ipak malko preterao, a? :)
Što si naivan k'o francuska sobarica? Pa čoveče, šta misliš da se većina
fudbalera prodala zbog "poznatog jugoslovenskog talenta"? Treba centarfor
da se proda, došli stranci da ga gledaju pred kraj prvenstva. Igra se sa,
na primer, Dinamom iz Vinkovaca (svaka sličnost... je namerna ;)), pred tekmu
se sastaju čelnici dva kluba i dogovaraju se da ovi u odbrani ne idu previše
grubo na devetku, da ga malo poštede striktne markacije i slično. Ej bre,
čovek treba da se proda, da reši egzistencijalno pitanje, nakupiće se tu
dosta para pa će nešto da kapne i za dišu Dinama, i za sekretara. Ostaće koja
kinta i za novu garnituru dresova. A kad bude trebalo da se dovede igrač iz
Dinama daće se koja para više na ime prošle i buduće plodonosne saradnje.
navijaci.902giovanni,
-> #873, budimĘ? A da mi prekinemo ovo? :) JA san bio na delu na kome ti kažeš da nije bilo
Ajde, bolje tako. :)
navijaci.903giovanni,
-> #874, budimĘ? Nisam rekao da smo imali dve rakete već da je ona kojom ste vi "pogodili"
Ę? Sever, udarila u beton ispod tribine... Naša jedina je proletela iznad
Ę? Juga.
Aha, došlo je do nesporazuma. :) Ja sam mislio da govoriš o nekoj vašoj
raketLi. :)
navijaci.904budim,
-> #123, mpedja(:) "Na tribinama se ori 'plavi,'plavi', nekoliko DESETINA Jugoslovenskih
(:) navijaca bodre svoj tim!"
Btw. članova Jul-a...
poz,
budimir
navijaci.905budim,
-> #891, dizel(:)> Aman zaman! :) ako neki klinac napravi zastavu Ultras i donese
(:)> je na Sever, da li ce ista znaciti ako nju skinu, a ne skinu
(:) Pa valjda mu Ultrasi nece dati da je okaci.
Pa i ne bi, posle iskustva koje smo imali sa starim zastavama, i grobarima
koji su možda čak i donosili Zemun na naš stadion kako bi posle ispali face.
Ajde budi realan, kako oni nama da skinu neku zastavu? :> Nema teoretske
šanse, mogu samo da je ukradu, kao što su to uradili kada su obili prostorije.
(:)> Pre nekoliko godina su grobari, klinci, donosili zastavu Bitange
(:) E video sam tu zastavu. Zar su to bili grobari ?? Prva je zavrsila na
(:) jugu, a ona druga je posle toga vidjena par puta na Severu.
Jesu, proverena informacija. Druga?
poz,
budimir
navijaci.906budim,
Pre pet godina na današnji dan Zvezda je uzela titulu prvaka Evrope u
klupskom fudbalu.
Proslava godišnjice održaće se u caffe-u SOUL FOOD. Svako ko ponese neko
Zvezdino obeležje ima pola karte fraj, znači 5 din. Poželjni dresovi! :))))
poz,
budimir
p.s. Vidimo se tamo! :)
navijaci.907dizel,
-> #886, budim>
> Bilo je nekoliko hiljada grobara na Jugu kada smo uleteli. NIje
> bila prazna tribina kao na derbiju. A da ste bezali kao pi*ke,
> bezali ste..! :>>>>
Bezali, bezali jasta. Ima i na kaseti.
Inace necu ni pomenuti dimnjake tj. vulkane sa te utakmice i onu foru ( tada
smo to provalili ) Treba vam pomoc. I onda ceo Sever Paaaaartizan ::))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.908dizel,
-> #878, mpedja> Dobro onda u pauzi kad vam nabijemo gol,a posto ima mnooooooogo
> golova ispada da vise gledate semafor nego utakmicu!
A sto bi i gledali utakmicu ???:))))) Zna se da cemo da im zabijemo tri
komada.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.909dizel,
-> #860, budim>
> Cekaj? Koliko je bilo u Albaniji, rezultat? 2:0?
> :)))))))))))))))))))))))
Bese, bese 2:0. I posle se bune sto ne igraju u KES-a. Pa zna UEFA sta je
bolje za Partizan. Ovako puknu opet od nekih Albanaca, i o tome se u
Evropi i ne prica. Prosto prodje nezapazeno:)))))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.910dizel,
-> #862, budim>
> Nego, jel se seca neko one zastave sa Severa: Grobari mars iz
> Srbije! :))))
Pa naravno kako da ne. Bese to derbi '92 u prolece . Datum je 22.3 (sto sam
ovo procitao sa karte ::)) ). Zastavu su drzali Arkanovi gardisti, koji su
BTW sve vreme bili na sipci u uniformama ?:))). Tada im je pao teror i
jedna od one 3 setalice. I tada smo mi napravili crveno-belu dimljadu, sto
su grobari "provalili" samo 3 godine kasnije :::))) Pa i ne zaostaju puno za
nama :(((:))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.911dizel,
-> #844, lexus
> A ni mi bas nismo pukli.
MA ne . Samo 2:0. I to u Albaniji.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.912dizel,
-> #869, lexus>
> Mi smo u revansu vodili 2:0, a onda je Fahrudin Omerovic primio
Vodili ste sa 2:0 protiv Albanaca ??:))))) Pa to je strasno. Vi ste novi
idoli mladih : ))))).
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.913dizel,
-> #850, giovanni>
> Onda ste imali dve rakete od kojih sam ja video samo jednu. Ona
> je preletela dosta visoko iznad nas, mozda i 100 metara iznad.
Aj' nek se nadje neko koga ne mrzi da opise kompletan dogadjaj oko naseg
gadjanja tj. pokusaja gadjanja juga na derbiju u kupu 0:1. Mene stvarno
mrzi al' ako se ne nadje niko dokon moracu ja.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.914dizel,
-> #900, schef>
> Jok... Zvezdin dres. %) NE nosim vise Kappa otkad ih zvezdini
> igraci nose ( mada su vam one diadore bile mnogo lepse :> )
> presao sam na Asics, jer zna se sta nose sampioni Jugoslavije u
> fudbalu. :)
>
Diadora su stvarno bili lepsi. A jos su mi bili prirasli srcu posle stotog
derbija. Pa seti se one zastave Sad je fora Diadora ::)))))
Inace ni ovi sadasnji nisu losi, cak su i dosta lepi, ali Diadora je zakon.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
p.s. Jedva cekam da Zvezdin grb vidim pored znaka za Umbro.
navijaci.915dizel,
-> #879, mpedja># $%&*-> (:) Da li ste culi novu zvezdinu himnu koju pevaju
># $%&*-> (:) Vuk i Toma iz grupe Ruz. Snimljena je u tehno
># ritmu. $%&*->
># $%&*-> ?????
>
> ???????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.916dizel,
-> #898, lexus> Ovo je smesno!
> Ovo je smesno!
>
> Stef, k'o boga te molim ne brisi ovu poruku :)
Sto ? Jesi li cuo ? Ako jesi daj nesto opsirnije na sta lici .
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.917lexus,
-> #904, budim=> Btw. članova Jul-a...
Što vi Srbi, niste otišli da bodrite reprezentaciju :>>>
Provokacija ruleZ! ;>
navijaci.918lexus,
-> #911, dizel=> MA ne . Samo 2:0. I to u Albaniji.
Ne znam zašto, ali manji je blam pući u gostima, nego
u Beogradu.
navijaci.919mpedja,
-> #891, dizel#$%&*-> Nikola R.S.F.C.
Jaoooooooooooooooooooooooooo! Sad me podseti!
Napisem ja u skoli na klupi R.S.F.C a ortak mi kaze:
"Ne pise se tako nego F.C.R.S."
Ja ga pitam:
"Ajde, koja je razlika?"
A on meni:
"Pa nikakva ali tako se pise!"
Ja ne znam da li ima neki pravopis u kome se kaze kako se pravilno pise.
p.s. Za ovo sam se nasmejo ko nikad u zivotu!"
navijaci.921dizel,
-> #914, dizel> Diadora su stvarno bili lepsi. A jos su mi bili prirasli srcu
> posle stotog derbija. Pa seti se one zastave Sad je fora
> Diadora ::))))) Inace ni ovi sadasnji nisu losi, cak su i dosta
> lepi, ali Diadora je zakon.
>
Zvezda dobija nove dresove...
Pored crveno belih Kappa dresova, kao alternativa, bice ljubicasti
dresovi...
Jedva cekam da i to vidim.
navijaci.922lexus,
-> #919, mpedja=> Ja ne znam da li ima neki pravopis u kome se kaze kako se pravilno
=> pise.
Da li se klub zove "Fudbalski klub Crvena zvezda" ili "Crvena zvezda
fudbalski klub"?
Ono prvo ti je FCRS, a drugo RSFC.
navijaci.923stefan,
-> #922, lexus> Da li se klub zove "Fudbalski klub Crvena zvezda" ili "Crvena zvezda
> fudbalski klub"? Ono prvo ti je FCRS, a drugo RSFC.
"Fudbalski klub Crvena Zvezda" ali "Red Star football club". To su ti
navijači sa engleskog govornog područja ;)
navijaci.924mpedja,
-> #908, dizel#$%&*-> A sto bi i gledali utakmicu ???:))))) Zna se da cemo da im zabijemo
#$%&*-> tri komada.
Sledeci put ce da bude malo vise!
Ma kako igraju ti grobari vise im se isplati da gledaju crtac! :>>>>>>
navijaci.925mpedja,
-> #909, dizel#$%&*-> Bese, bese 2:0. I posle se bune sto ne igraju u KES-a. Pa zna UEFA
#$%&*-> sta je bolje za Partizan. Ovako puknu opet od nekih Albanaca, i o
#$%&*-> tome se u Evropi i ne prica. Prosto prodje nezapazeno:)))))))
Jeb*s Evropu, vazno je da ih mi za*ebavamo!
Kad igraju Albanci i Partizan to je nevidjeni derbi! Nikad se
ne zna koji ce da pobede, al' Partizan je na*ebo protiv Fljarmurtarija!
navijaci.926mpedja,
-> #911, dizel#$%&*-> MA ne . Samo 2:0. I to u Albaniji.
Po ko zna koji put:
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ BLAMA!
navijaci.927mpedja,
-> #918, lexus#$%&*-> Ne znam zasto, ali manji je blam puci u gostima, nego
#$%&*-> u Beogradu.
Ma u pravu si!
Na onoj vasoj bedi od stadiona pukli biste 4:0 :>>>>>>>>>
navijaci.928mpedja,
-> #912, dizel#$%&*-> Vodili ste sa 2:0 protiv Albanaca ??:))))) Pa to je strasno. Vi ste
#$%&*-> novi idoli mladih : ))))).
I oni bi da budu Svetski Sampioni ko ZVEZDA. Ma ni u milion godina!
Tim koji gubi od Albanije! Ma nema sanse!
navijaci.929mpedja,
-> #916, dizel#$%&*->> Ovo je smesno!
#$%&*->> Ovo je smesno!
#$%&*->>
#$%&*->> Stef, k'o boga te molim ne brisi ovu poruku :)
#$%&*->
#$%&*-> Sto ? Jesi li cuo ? Ako jesi daj nesto opsirnije na sta lici .
Ma on je kao cuo!
navijaci.930budim,
-> #910, dizel(:) BTW sve vreme bili na sipci u uniformama ?:))). Tada im je pao teror i
(:) jedna od one 3 setalice. I tada smo mi napravili crveno-belu dimljadu,
(:) sto su grobari "provalili" samo 3 godine kasnije :::))) Pa i ne
(:) zaostaju puno za nama :(((:))
Čisto da znaš, na onoj utakmici kada smo doneli komando :) (commando), bila je
i ta zastava, kasete su još kod tebe pa pogledaj... :> Nosila se često ta
zastava u to vreme...
poz,
budimir
navijaci.931budim,
-> #918, lexus(:) Ne znam zašto, ali manji je blam pući u gostima, nego
(:) u Beogradu.
Praktično, vi ste pukli baš u Beogradu! :>
poz,
budimir
navijaci.932budim,
-> #901, giovanni(:) na primer, Dinamom iz Vinkovaca (svaka sličnost... je namerna ;)),
(:) pred tekmu
Sulejman Halilović? :)
poz,
budimir
navijaci.933budim,
-> #923, stefan(:) "Fudbalski klub Crvena Zvezda" ali "Red Star football club". To su ti
(:) navijači sa engleskog govornog područja ;)
Da, ali nije bitno! :))))
Ovde ne važe pravila koja važe u Engleskoj, (hint: pesma Here we go koja se
ovde peva Evri go! ) :))) dakle, mnogo pravilnije je FCRS a ne obrnuto, jer
kada napišeš RSFC praviš grobara od sebe! :)))) Zezam se, na Severu je još
davno prihvaćen ovaj način pisanja po uzoru na navijače REALA iz Madrida,
Ultras Sur.
poz,
budimir
navijaci.934budim,
-> #913, dizel(:) mrzi al' ako se ne nadje niko dokon moracu ja.
ajde...
poz,
budimir
navijaci.935budim,
-> #921, dizel(:) Pored crveno belih Kappa dresova, kao alternativa, bice ljubicasti
(:) dresovi...
????????? Izvor?
poz,
budimir
navijaci.936budim,
-> #917, lexus(:) Što vi Srbi, niste otišli da bodrite reprezentaciju :>>>
Dakle, JUL je platio svojim članovima put u Španiju što je očigledno. Kako to?
Pa, gde god se igrala neka utakmica u inostranstvu i ovde navijači su nosili i
Yu i srpske nacionalne zastave. Dakle, ovo je prvi put da vidmi "navijače"
koji ne nose te zastave... Još bolji dokaz za to je činjnica da igra protiv
Hrvata nije "izazvala" niti jedno skandiranje Srbija, niti jednu srpsku
zastavu, a zna se koliko emocija sa sobom nosi, i kakvih, takav susret. Na
stranu činjnica o tome, koilko para je potrebno za onakav "izlet" u Španiju i
ko za to ima para... Dakle, voleo bih da čujem vaše komentare, jesam li
paranoik ili ne?... :>
poz,
budimir
navijaci.937stefan,
-> #932, budim> Sulejman Halilović? :)
E, uvek kad neko njega spomene ja se setim nečega iz osnovne škole (nema
veze sa sportom sem što se spominje dotični :) Odgovara neki tip istoriju
i sad treba da navede ime jednog stanovitog turskog cara pod imenom
Sulejman Veličanstveni :) Tip naravno nema pojma, šapuću mu, i on nekako
načuje ono "Sulejman" i kaže: to je bio Sulejman..mmmm...ovaj...kako se
zvaše... U tom trnutku jedan tip pored njega iz zezanja sebi u bradu
promrlja "Halilović" a onaj što odgovara ko iz topa: To je bio Sulejman
Halilović, veliki turski car ;)))
navijaci.938dizel,
-> #935, budim> ljubicasti (:) dresovi...
>
> ????????? Izvor?
>
"Sportski zurnal"
navijaci.939budim,
-> #938, dizel(:) "Sportski zurnal"
Postajemo najgori dizelaški :) tim... :(((( Dakle, po uzoru na dresove
Fiorentine, koje šeta svaki držeći dizelaš u gradu, oblači i Zvezda nove
dresove... :((((((((((( Mamu im čobansku, jeste lepa boja, ali...
poz,
budimir
navijaci.940dizel,
-> #918, lexus>
> Ne znam zasto, ali manji je blam puci u gostima, nego
> u Beogradu.
Pa sad bas :)). Ako su ti "gosti" Tirana onda :) ne znam ....:))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.941dizel,
-> #905, budim>
> Pa i ne bi, posle iskustva koje smo imali sa starim zastavama,
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
????????????
> skinu neku zastavu? :> Nema teoretske sanse, mogu samo da je
> ukradu, kao sto su to uradili kada su obili prostorije.
Dobro uzeli su nam onu Delije Sever sa grbom Beograda. To im je vrhunski
domet. Jedna od glavnih zastava u 5 godina. Za prethodnih 5 bese to Fighters
(vec pominjano). A mi njima...... (Commando, Marines, Padinjak, Rangers,
Untouchables, Alcatraz, Challengers .....).. Dakle nema njihove jace ekipe
kojoj nismo skinuli zastavu..:))
> Jesu, proverena informacija. Druga?
Da, druga. Nesto je tamnija, slova su deblja, bez grba. Vidjena na par
derbija i utakmica CZ na Marakani.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.