navijaci.1151budim,
-> #1143, nikola.s(:) Lepo je biti
(:) S' tobom partizane
(:) Jer ti igras
(:) pored Marakane
(:) Komsije tvoje
(:) Prvaci su sveta
(:) Uvek si drugi
(:) I to nam ne smeta
Ej, :) ovo je definitivno bolje od: "Tužno je biti navijač Partizana..."
:>
poz,
budimir
p.s.
navijaci.1152nikola.s,
-> #1135, giovanni> Zar si sumnjao da cu ici na Banjicu (koja je opasnije
> gostovanje od 100 gostovanja u NS)? :)
Za grobare je sve opasno...:))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1153nikola.s,
-> #1136, schef> Cigani lete u nebo. :)))))))))))))))
> Zna se u cijoj reziji, ne? ;) Bice, bice 21. septembra... :)))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Bice, bice, ako poludis. Treba prvo da pobedite BSK, Nacional i
ostale slabije klubove. A sto se Zvezde tice, ako ne pobedimo sa
5:0 kao da nismo ni pobedili.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1154nikola.s,
Na prvoj utakmici kvalifikacija za Kup sampiona izmedju
Zvezde i nekih klosara iz Estonije (da li ? ), koju je Zvezda
pobedila sa 32:20, i koja je odigrana u Krusevcu, doslo je do
verbalnog sukoba izmedju 40 navijaca Zvezde (koji su dosli iz Bgd)
i golmana Puljezevica. Ultrasi su skandirali "uprava napolje "
"idite grobari" dok su takodje skandirali Igoru i Belom.
Inace posle utakmice Zile je izjavio kako je rivalitet izmedju
Zvezde i partizana oduvek postojao i kako su bez obzira na sve
navijaci Zvezde najbolji.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1157giovanni,
-> #1142, nikola.sĘ? E nemam ovu tvoju poruku, pa mi zato ovde odgovori gde nisam
Ę? bio prisutan ? :))))
Ma znaš, samo se praviš. ;) To je onda kada ste hteli da nekoga ispalite.
;)
Ę? Meni nisi pricao...:)) :((
Pa kad da ti pričam kad smo se samo jednom videli? :)
navijaci.1158giovanni,
-> #1149, budimĘ? Ispričaj mu ti molim te... :)
Iako si nikolici replicirao pretpostavljam da si meni rekao da mu
ispričam. :) Pa ispričaću mu.
TO se zbilo u vreme onog finala KEŠ-a u Atini između Barse i Milana
(0:4). Pošto je zvezda dobila od Savićevića nešto karata za finale, uprava
je raspodelila nekoliko i navijačima. Između ostalih u Atinu su putovali i
Gaga i Šavija, i to poslovno. ;) Zadužili su izvesnu količinu hiljada DEM
za nabavku "pirotehničkih sredstava" u Grčkoj i usput su dobili karte da
prisustvuju finalu. Tima im je rekao da će zaraditi po 100 DEM kad se vrate
obavljena posla, nešto u stilu kao honorar. Kad su se Gaga i Šavija vratili
iz Grčke, i to sa povelikom količinom baklji koje ipak treba prošvercovati
kroz 2 granice, Tima ih je ladno ispalio za onih 100 DEM.
Ono što sam ja čuo je da je donator, a 99% nas zna ko je on, u tih
nekoliko hiljada maraka predvideo i neku kintu za ljude koji treba da
donesu te baklje iz Grčke. Ostalo je da se nagađa (mada ne mora puno,
jasno je) ko je pokupio onih 2 puta 100 dem. U to vreme, da se podsetimo
malo, 1 DEM je bilo jednako 1 din a prosečna plata je bila ni 100 dinara.
Ne treba puno da se razmišlja da bi se znalo koliko je tih 100 DEM moglo
tada da znači Šaviji i Gagi, koji su tada imali jedva 20 godina.
navijaci.1159giovanni,
-> #1138, nikola.sĘ? Jeste ta tekma, ali nije u ljubicastoj fajerci, nego skroz u
Ę? necem crnom. BTW i dalje mi nije jasno ko je taj Ivica.
Ma jeste u ljubišastoj fajerci, video sam ga milion puta u njoj, a tada
je imao crne pantalone. Jedino što je tada padala kiša (bar mi se tako
čini) pa je možda bila natopljena vodom i izgledala tamnije nego što je
stvarno. Pa neka ti Budimir pokaže ko je Ivica na sledećoj tekmi.
navijaci.1161nikola.s,
-> #1148, budim> Nema veze sta pise, ali Ultra brigate nije graficki lepsi od
> URSB, pa i ona "glava" na URSB je lepsa nego kod ovih
> Pancevaca... :>
UBPA = Ultra boys Pancevo.......
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1162nikola.s,
-> #1147, dizel> Ti cuti, nisi bio na Zvezda - Xamax... :)))))
Sta se ti javljas kad nikad u zivotu nisi bio na Banjici.. :>>>>>>
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1163dizel,
-> #1162, nikola.s>> Ti cuti, nisi bio na Zvezda - Xamax... :)))))
>
> Sta se ti javljas kad nikad u zivotu nisi bio na Banjici..
> :>>>>>>
Stvarno se ne zna koja je utakmica značajnija... :)))
navijaci.1164dizel,
odgovor na: 2.2316
> 1. Crvena zvezda 4 4 0 0 9:3 (+6) 12
O, pa ko je to prvi na tabeli? :))))
navijaci.1165lexus,
-> #1164, dizel=> O, pa ko je to prvi na tabeli? :))))
Neki koji nisu igrali protiv 3 najjače ekipe u šampionatu ;)
Protiv Partizana, Vojvodine i Bečeja. No, sve će to doći na
svoje mesto 21. septembra...
navijaci.1166nothingman,
-> #1165, lexus>> Neki koji nisu igrali protiv 3 najjače ekipe u šampionatu ;)
>> Protiv Partizana, Vojvodine i Bečeja. No, sve će to doći na
>> svoje mesto 21. septembra...
Ovo da se pošalje u Viceve :))
navijaci.1167dizel,
-> #1165, lexus> Protiv Partizana, Vojvodine i Bečeja. No, sve će to doći na
> svoje mesto 21. septembra...
Da, povećaće se razlika između prvog i drugog...
navijaci.1169nikola.s,
-> #1167, dizel> Da, povecace se razlika izmedu prvog i drugog...
Na pet bodova, osim ako neki ne kiksnu u Lucanima...;)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1170schef,
-> #1169, nikola.s=-> Da, povecace se razlika izmedu prvog i drugog...
=- Na pet bodova, osim ako neki ne kiksnu u Lucanima...;)
'bem ti lebac tvoj, gadan ovaj Zemun... A i onako bi stvari došle na svoje
mesto, kad tad.
Kako je krenulo, plašim se za zvezdu da ne dobiju kompleks Bečeja, Zemuna i
Proletera. :) Ako pogledamo skor zvezde sa dotičnima u poslednjoj sezoni ;)
bogami bilo bi vrlo čupavo.
A i ove sezone opet krenuli po starom. :)
Srleř
navijaci.1171dizel,
-> #1170, schef> A i ove sezone opet krenuli po starom. :)
Mogli bi i vi po starom, bar što se tiče Mladosti(l)... :>
navijaci.1172schef,
-> #1171, dizel=- Mogli bi i vi po starom, bar što se tiče Mladosti(l)... :>
Pa ne znam ko je primio 3 gola na jednoj utakmici od te iste Mladosti. :)
Srleř
navijaci.1173dizel,
-> #1172, schef> Pa ne znam ko je primio 3 gola na jednoj utakmici od te iste
> Mladosti. :)
Mi smo primili kad je već bio odlučen šampionat (trenirali smo za kup :>>>>,
a vi kad je bilo mnogo važnije...
navijaci.1174giovanni,
-> #1173, dizelĘ? a vi kad je bilo mnogo važnije...
A kad smo mo to primili 3 gola od Mladosti iz Lučana?
navijaci.1175dizel,
-> #1174, giovanni> A kad smo mo to primili 3 gola od Mladosti iz Lučana?
Niste primili 3, nego ste izgubili!!!
navijaci.1176lexus,
-> #1175, dizel=> Niste primili 3, nego ste izgubili!!!
Opet nisi uzeo dnevnu dozu?
Daj se smiri malo, postaješ dosadan ;)
Idi pogledaj ko je prvi na tabeli, možda ti pomogne ;>
navijaci.1177giovanni,
-> #1175, dizelĘ? Niste primili 3, nego ste izgubili!!!
Nismo izgubili. Bilo je 1:0 za nas, gol dao Hristov. ;) A ako misliš na
prošlu sezonu O:) vi ste i izgubili i primili 3 gola. :))))
navijaci.1178dizel,
-> #1177, giovanni> č? Niste primili 3, nego ste izgubili!!!
>
> Nismo izgubili. Bilo je 1:0 za nas, gol dao Hristov. ;) A ako
> misliš na prošlu sezonu O:) vi ste i izgubili i primili 3 gola.
> :))))
Ovako! Mnogo mislim na ovu sezonu i često mi se javlja ime nekog
kluba, trećeligaša iz Bataje... Neki BSK!!! Ko su ti bre?
Može li neko da mi pojasni (neke podatke od ove sezone molim...) :>>>>>
A čuo sam i za neke Rumune, rekoše mi neki ortaci da se taj klub
koji je pred ispadanjem u drugu rumunsku ligu zove Nacional! I
oni su mnogo gadni... :>>>>>>>
navijaci.1179nothingman,
-> #1178, dizel>> A čuo sam i za neke Rumune, rekoše mi neki ortaci da se taj klub
>> koji je pred ispadanjem u drugu rumunsku ligu zove Nacional! I
>> oni su mnogo gadni... :>>>>>>>
eeee.. nemoj tako.. Nacional igro juče 0:0 u gostima :))
navijaci.1180lexus,
-> #1179, nothingman=> eeee.. nemoj tako.. Nacional igro juče 0:0 u gostima :))
Kao zvezda kod kuće ;>>>
navijaci.1181stefan,
Ajde malo odmorite sa tematikom (inače nadasve zanimljivom i aktuelnom
;) koja zaokuplja važu pažnju u ovoj temi poslednjih dana. Pretpostavljam
da ste i vi dokučili da ovako možete bar do naredne sezone al' vam to ne
bih preporučio ;)
navijaci.1182lexus,
-> #1181, stefan=> Ajde malo odmorite sa tematikom (inače nadasve zanimljivom i
=> aktuelnom
Poštovani moderatore :)
Nadam se da ste primetili da je korisnik 'dizel' glavni pokretač
te rasprave i da će biti kažnjen :) Takodje se nadam da ćete mu
zabraniti pristup konferenciji u sledećih nedelju dana, kako bismo
mogli mirno da ga zezamo za sve one golove koje će Miloje za par
sati primiti od Pavela Kuke ;)
Unapred zahvalan!
SezamNET Face #1 lexus@sezampro.yu
System Enemy #1 lexus@sezam.co.yu
-Lex-> lexus@svuda.oko.vas
navijaci.1183dizel,
-> #1180, lexus> Kao zvezda kod kuće ;>>>
Zvezda dobija u gostima, a kod kuće se odmara... :)
navijaci.1184dizel,
-> #1182, lexus> Poštovani moderatore :)
Najpoštovaniji moderatore, ja vad mnogo više poštujem, nego ova
ulizica Lexus...
> System Enemy #1 lexus@sezam.co.yu
Evo, ponosi se ovim... :>>> Šta reći? :>>>>
Inače, danas Zvezda igra rutinski meč u gostima i trebalo bi
da pobedimo sa jednim ili dva gola razlike da bi mogli mirno
da igramo na Marakani! :)))
Nabavljeno je 111 viza za Ultrase koji će odavde krenuti da bodre
našu najbolju ekipu!!!
Napred Zvezdo, samo napred,
gde ti igraš, tu smo mi,
nikad nećeš, biti sama,
mi smo tvoji, sinovi! :)
navijaci.1185nikola.s,
Ovakve rasprave su gore od tempa......
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1186nikola.s,
Uskoro izlazi novi tifo casopis u izdanju Ultras-a.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1187lexus,
-> #1186, nikola.s=> Uskoro izlazi novi tifo casopis u izdanju Ultras-a.
Pitam se samo ko je prvi izdao tifo časopis u našoj zemlji ;>
navijaci.1188budim,
-> #1187, lexus(:) Pitam se samo ko je prvi izdao tifo časopis u našoj zemlji ;>
ĆAO, svojevremeno... :> Inače, grobarski fanzin "Daj gol"... je izašao bar
pet godina posle toga... :>
poz,
budimir
navijaci.1189budim,
E ovako... dragi moji... da malkice osvežimo ovu već zamrlu temu... :)
POkušaću da nekoliko zadnjih navijačkih događanja opišem onako kako sam ih ja
doživeo:
Dakle, :) počećemo sa Kajzerslautern - Zvezda:
Iz Beograda je krenulo, po nekim procenama oko 500 ljudi, što gledalaca što
navijača, u tu brojku se računa i onih famoznih 111 sa plaćenim kartama od
strane Zvezde... Sukoba nije bilo većih sa Nemcima koji su veoma pedantno
obavili sve pripreme za ovu utakmicu... sačekali su Ultrase i izolovali ih
sve vreme, a Boga mi i posle utakmice...
Navijanje je bilo sjajno, u pojedinim momentima susreta ULTRAS-i su čak
nadglasali protivničku grupu, domaće navijače... To su mogli da vide i gledaoci
preko TV-a. :> Mala bakljadica pre utakmice i mala posle, oko desetak baklji...
Uprava Zvezde je posebno zahtevala o ULTRAS-a da to ne rade za vreme meča...
Mislim da je ovaj odlazak ULTRAS-a, prvo gostovanje mlađe ekipe, bilo jako
jako dobro za klince da vide gde se nalaze... Malo mi je smetalo što je
komentator nazvao navijače Kajz. najboljim u ligi (boljim i od Borusijinog
Front-a)... :)))
Sve u svemu očekuje se zanimljiv meč u Beogradu i što se navijača tiče... :>
Druga zanimljivost je gostovanje RAD-a na Stadionu JNA... :>
Nekoliko časova pre početka utakmice primećena je grupa navijača UF-a, koji su
hvatali :> grupice navijača Partizana... Sam događaj dolaska UF-a na naš
"najružniji stadion" izgledao je veličanstveno... :> Grupa od oko 200-300
skinheads-a koji dolaze na stadion podsetila me je na London... UF, su tako
došli ispred Severa uz veliku pratnju murije (čak deset pandura)... i krenuli
da ulaze na stadion posle desetak minuta čekanja da se pojave grobari... :>
I onda, :) u jednom trenutku primećena je grupa od oko 100-tinjak grobara
naoružanih flašama i motkama kako trče od Zapadne tribine prema Severu...
a onda je ka njima krenulo (video svojim očima) pet pandura... okrenuli su
se i zbrisali natrag... Napomena da je u tom trenutku ispred severa bilo samo
desetak Forsovaca koji su sa smehom propratili ovaj detalj... :> I tako, UF su
otišli na stadion a ja kući... dobro zabavljen... Posle utakmice nije bilo
ništa zbog pandura, a i jedni i drugi nisu pokazivali neku naročitu želju...
za "susretima"... :)
Tako... mali doprinos omiljenoj temi... :)
poz,
budimir
navijaci.1190lexus,
-> #1188, budim=> (:) Pitam se samo ko je prvi izdao tifo časopis u našoj zemlji ;>
=>
=> ĆAO, svojevremeno... :> Inače, grobarski fanzin "Daj gol"... je
=> izašao bar pet godina posle toga... :>
To je bila SFRJ ;> Ja sam mislio na ovu zemlju ;>
navijaci.1191nikola.s,
-> #1182, lexus> dana, kako bismo mogli mirno da ga zezamo za sve one golove
> koje ce Miloje za par sati primiti od Pavela Kuke ;)
Pa sad bas, Kuka se i nije proslavio, za razliku od Miloja...
Da ne bude da sumim, evo korisnih informacija za sve tifoze,
(ako se grobari mogu tako nazvati ;) ): za predstojeci veciti
derbi karte su 15 Sever i jug, 30 istok i 40 zapad. Inace u prodaju
je pusteno oko 70000 karata.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1192nikola.s,
-> #1187, lexus> Pitam se samo ko je prvi izdao tifo casopis u nasoj zemlji ;>
Bese to Cao-Tifo u izdanju lista Cao, tj. izdavacke kuce Borba...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1193budim,
-> #1190, lexus(:) To je bila SFRJ ;> Ja sam mislio na ovu zemlju ;>
Sva autorsk prava su zagarantovana... :)
poz,
budimir
navijaci.1194giovanni,
-> #1189, budimĘ? jako dobro za klince da vide gde se nalaze... Malo mi je smetalo što je
Ę? komentator nazvao navijače Kajz. najboljim u ligi (boljim i od Borusijinog
Ę? Front-a)... :)))
A šta si ti očekivao od čoveka koji, da parafraziram, ima oko 5 tona
gluposti i ne znam koliko kila težine. ;)))
Ę? Tako... mali doprinos omiljenoj temi... :)
Ajde da i ja malo doprinesem. Zbog obaveza (čuj, obaveza ;), zaspao sam
:)) sam zakasnio na tekmu nekih deset minuta (stigao ipak da vidim i prvi
gol ;)) pa nisam upućen u zbivanja pre tekme ali moram da kažem da sam
razočaran onime što su navijači Rada "pružili" na toj utakmici. Navijali
su samo prvih dvadesetak minuta a onda se ućutali kao da su u zemlju
propali. Očekivao sam više, s' obzirom da je njihov tim dosta dobro
odigrao i da su imali šanse i za daleko povoljniji rezultat i imajući u
vidu da obično navijaju skoro celu utakmicu. Možda je i kod njih došlo do
zamora. Đavo će ga znati.
navijaci.1195dizel,
-> #1190, lexus> To je bila SFRJ ;> Ja sam mislio na ovu zemlju ;>
Pa ako vi TO nazivate tifo časopisom, svaka vam čast. :>>>>>
navijaci.1196budim,
-> #1194, giovanni(:) Ajde da i ja malo doprinesem. Zbog obaveza (čuj, obaveza ;),
(:) zaspao sam :)) sam zakasnio na tekmu nekih deset minuta (stigao
(:) ipak da vidim i prvi gol ;)) pa nisam upućen u zbivanja pre tekme
(:) ali moram da kažem da sam razočaran onime što su navijači Rada
Sreća tvoja što nisi stigao jer bi i ti bežao ispred ravno pet pandura ka Jugu,
baš kao i ostatak ekipe... :>>>>
(:) "pružili" na toj utakmici. Navijali su samo prvih dvadesetak
(:) minuta a onda se ućutali kao da su u zemlju propali. Očekivao sam
(:) više, s' obzirom da je njihov tim dosta dobro odigrao i da su
(:) imali šanse i za daleko povoljniji rezultat i imajući u vidu da
(:) obično navijaju skoro celu utakmicu. Možda je i kod njih došlo do
(:) zamora. Đavo će ga znati.
Protiv koga da navijaju kada je Radovaca bilo više od vas na toj utakmici, što
je da budem iskren velika sramota... :> Mislim na prave navijače... Čak vam
je i Čegi sišao sa šipke posle 5 minuta od sramote... :>>>>
Inače, jedva čekam derbi, vidimo se ispred Severa kada krenete na probijanje!
:) Ovaj put vam spremamo nešto stvarno spešel! ;>>>>>
poz,
budimir
navijaci.1197lexus,
-> #1195, dizel=> Pa ako vi TO nazivate tifo časopisom, svaka vam čast. :>>>>>
Svaki početak je težak ;)
navijaci.1198giovanni,
-> #1196, budimĘ? Sreća tvoja što nisi stigao jer bi i ti bežao ispred ravno pet pandura ka
Ę? Jugu, baš kao i ostatak ekipe... :>>>>
Ma ne bih jer znam jednog pandura koji je bio u obezbeđenju na toj tekmi.
Možda je bio jedan od tih pet pa bih ja sada bio heroj na Jugu. ;)
Ę? Protiv koga da navijaju kada je Radovaca bilo više od vas na toj utakmici,
Ę? što je da budem iskren velika sramota... :> Mislim na prave navijače...
Ę? Čak vam je i Čegi sišao sa šipke posle 5 minuta od sramote... :>>>>
Jeste, bilo ih je više kad smo izašli sa stadiona. A, inače, na našem
stadionu vođa ne stoji na šipci već su u kopu postavljena dva bureta na
koje se ljudi penju.
Ę? Inače, jedva čekam derbi, vidimo se ispred Severa kada krenete na
Ę? probijanje! :) Ovaj put vam spremamo nešto stvarno spešel! ;>>>>>
Imam neki dojam da će ovaj put tu biti ogromna količina kerova.
Ali, ajde da vidimo i taj spešel ;)))
navijaci.1199szarko,
hi :)
Sta da pricamo ovim ciganima ? :>>>
Ko je sampion ?
I ko ce biti ? :)))
cu
navijaci.1200rkovacevic,
Pozdrav Svim zvezdašima ;>> Ljubim vas u Djorovića :>>>
(Šta će tek da radi kad mu dođu Kuka i Vagner :>> )
navijaci.1201nikola.s,
Evo i mog doprinosa omiljenoj temi, naravno radi se o derbiju.
Dakle da krenemo od samog pocetka. Oko 45 minuta pred pocetak
utakmice primecena je grupa navijaca Crvene Zvezde kako dolazi
na stadion. Prvo su krenuli ka jugu ne bi li se obracunali sa
grobarima koji su dosli direktno na stadion. Naravno, pubovi su
ih sprecili u tome, tako da su Ultras-i mirno stali kod blagajne
cekajuci grobare za koje se pouzdano znalo da ce se pojaviti iz
pravca grobarske baste. Naravno pubovi su to ukapirali posle solidnih
10 minuta te su krenuli sa rasterivanjem mase. Tu je doslo do manje
rasprave, a bogme i malog sukoba, ali se sve ipak mirno zavrsilo
uterivanjem Ultrasa na stadion.
Po ulasku na najlepsu Severnu tribinu bilo je vidljivo da je standardno
vise ljudi bilo upravo na Severu. Sto se tice zastava grobarcici
su se predstavili vrlo lose. Od zastava koje nesto znace bila
je prisutna samo ona grobari i novonapravljena alco front. Sa
druge strane na Severu su bili standardni transparenti za derbi.
Pred pocetak tekme isproban je i razglas, koji ce biti upotrebljen
protiv Nemaca.
Inace na Severu je primeceno konstantno paljenje baklji i to jedna po
jedna, bez ikakvog plana.
Kada je pocela utakmica, grobari sire neka platna koja su
zajedno davala neki jadan text tipa "Nema na svetu lepse
boje od crno-bele" . Pomrli smo od smeha. Sve to bilo je
propraceno bakljadom od, za grobare ogromnih, 20 baklji.
U toku onog sibanja na terenu na Severu je neplanirano napravljena
bakljada od jedno 70-ak baklji.
Kao i obicno grobari su lose prosli sto se tice zastava, posto je
veci broj njihovih zastava zavrsio na Severu. Od poznatijih bile su
tu Zemun trg, Sombor i Stajga pfc, zatim Vrbas, Mrznja, Blok 45.....
Sto se tice navijanja, grobari su se istakli pevanjem nasih obradjenih
pesama, koje su izazivale nostalgiju kod nas na Severu (c)budim .
Novost je bilo skandiranje sa Severa "Zvezda-Srbija-nikad Jugoslavija",
a sa grobarske strane primeceno je debilno skandiranje, u fazonu
"jeste, nije, jeste, za partizan, za partizan..... :))))))))) ).
Takodje primetno je da nam kod onog 3,2,1, vise ne ostavljaju mogucnost
odgovora, vec odmah viknu Partizan sampion. Tuzno.
Pri kraju utakmice Ultras-i su podsetili grobare na slavan izlet
u evropu, skandiranjem "Nacional".
Inace primecen je fajt na istoku u drugom poluvremenu. Za trenutak
se ceo istok razbezao.
Inace u Zurnalu sam jutros procitao da je neki ortak iz Kaludjerice
u incidentu na Severnoj tribini ? tri puta izboden nozem ???? i da
je u zivotnoj opasnosti. Takodje je nekoliko ljudi povredjeno tako sto
su se naboli na sipke na ogradi, ali o tome verovatno vise zna kolega
schef......
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1202nothingman,
-> #1199, szarko
>> Sta da pricamo ovim ciganima ? :>>>
e brate, ša je ovo? Odakle odjednom ovoliko grobara na Sezu? Primetio
sam da ih ima čak petoro.. pa što ste ćutali do sada? Nećemo vam mi
ništa.. slobodno pišite u ovu temu.. :>
Oi!
navijaci.1203schef,
Evo da se podsetimo malo nekih poruka iz ove teme i da se malo nasmejemo
dotičnima koji su ih pisali, stvarno su bili odlični prognozeri. ;) Mislim,
nije lepo od mene što im nabijam na nos, ali kad su sami tražili, evo im:
===============================
16.1146 SPORT:navijaci
dizel, 25.08.96. 09:31, 332 chr
Odgovor na 16.1136, schef, 24.08.96. 17:43
---------------------------------------------------------
* Cigani lete u nebo. :)))))))))))))))
Misliš valjda da će poleteti od radosti...
Verovatno si u pravu, kad se zna sa kakvim pacerima igramo!
* Zna se u čijoj režiji, ne? ;) Biće, biće 21. septembra... :)))
Biće, biće... :) Samo ne znam da li ćete dati onaj gol iz kupa, tj.
da li će biti 6:0 ili 6:1... :>>>>
-----------------------------------------------16.1146---
===============================
16.1153 SPORT:navijaci
nikola.s, 25.08.96. 12:31, 379 chr
Odgovor na 16.1136, schef, 24.08.96. 17:43
---------------------------------------------------------
> Cigani lete u nebo. :)))))))))))))))
> Zna se u cijoj reziji, ne? ;) Bice, bice 21. septembra... :)))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Bice, bice, ako poludis. Treba prvo da pobedite BSK, Nacional i
ostale slabije klubove. A sto se Zvezde tice, ako ne pobedimo sa
5:0 kao da nismo ni pobedili.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
-----------------------------------------------16.1153---
===============================
16.1166 SPORT:navijaci
nothingman, 01.09.96. 17:28, 200 chr
Odgovor na 16.1165, lexus, 01.09.96. 17:02
---------------------------------------------------------
>> Neki koji nisu igrali protiv 3 najjače ekipe u šampionatu ;)
>> Protiv Partizana, Vojvodine i Bečeja. No, sve će to doći na
>> svoje mesto 21. septembra...
Ovo da se pošalje u Viceve :))
-----------------------------------------------16.1166---
===============================
16.1167 SPORT:navijaci
dizel, 02.09.96. 17:15, 151 chr
Odgovor na 16.1165, lexus, 01.09.96. 17:02
---------------------------------------------------------
> Protiv Partizana, Vojvodine i Bečeja. No, sve će to doći na
> svoje mesto 21. septembra...
Da, povećaće se razlika između prvog i drugog...
-----------------------------------------------16.1167---
Eh Marko, Marko, nemaš pojma koliko si bio u pravu kada si rekao da će se
povećati razlika između prvog i drugog. :))))))
Srleř
navijaci.1204schef,
Evo i malog raporta sa derbija. :)
Dakle, šta više reći nego da je zvezdin stadion stvarno ciganski. :( Oko
stadiona je samo korov, blato i prljavština tako da sam se usvinjio kao da sam
čistio svinjac. :) No to se i očekivalo od cigana, oni se uostalom i sami ne
kupaju. ;> Naravno, sve ovo nije omelo ogroman broj grobara da dođu da gledaju
sadašnjeg i budućeg šampiona. Evo podatak za Kragujevac: Došao je autobus pun
navijača i od toga su samo 7-8 bili cigani. ;) Toliko o ciganskoj vernosti,
jer opšte je poznato da su grobari sa Partizanom čak i u najtežim trenucima
(setimo se samo kako smo navijali pri 3:1 za zvezdu u drugoj utakmici finala
kupa prošle godine i zvali igrače posle utakmice da dođu do juga da ih
pozdravimo iako baš i nisu bili sjajni!). Nasuprot tome cigani se sinoć nisu
čuli u drugom poluvremenu, a čak su mi i Budimir i Marko (dizel) priznali da
im je moral toliko pao da nisu mogli da navijaju. Na stranu to što su mi
priznali da su cigani pukli kao navijačka grupa jer više nikog nema da im vodi
navijanje (sada će oni naravno poricati da su ovo rekli, ali im ne verujte,
smem da se zakunem da su mi ovo rekli). Dakle, cigani su proveli celu utakmicu
navijajući bez vođe, t.j. anarhijski, kako je ko hteo, a to priznaćete ne liči
na navijanje. Sami su priznali da je seljački što su baklje palili jednu po
jednu, ali j*bi ga, organizacija je više od pola posla, a oni su nesposobni za
tako nešto.
Pre utakmice cigani su započeli fajt sa pandurima gde su naravno izvukli
deblji kraj (ne zamerite im, treba da prođe još jedno 2 godine da im u glavu
uđe da nisu jaki kako zamišljaju, čak štaviše nisu jaki uopšte). ;)
Ako lepo pregledate snimak zaključićete da su se tokom cele utakmice čuli
samo grobari (sem perioda od 2:1 do 3:1 kada su se cigani probudili) što je
izvanredan pokazatelj ko je bolja i organizovanija navijačka grupa. Čegi nije
davao ni momenat predaha, navijao je ceo jug. Na kraju utakmice šampioni su
došli do svojih najvernijih navijača da ih trijumfalno pozdrave i zahvale im
na predivnom ambijentu na ciganskom stadionu. Dakle, pobede Partizana na
Marakani u prvenstvenim utakmicama već polako prelaze u tradiciju, a šansu za
sledeću pobedu na Marakani nažalost imaćemo tek sledeće godine, pošto će se u
trećem krugu utakmica igrati na stadionu bolje plasirane ekipe, a svi znamo ko
će to biti.
Za koga navijamo?
ZA PARTIZAN!
Za koga?
ZA PARTIZAN!
Ko je najbolji?
PARTIZAN!
Ko je šampion?
PARTIZAN!
Srleř
navijaci.1205schef,
-> #1201, nikola.s=- Po ulasku na najlepsu Severnu tribinu bilo je vidljivo da je
=- standardno vise ljudi bilo upravo na Severu. Sto se tice
=- zastava grobarcici
:))))))))) Bilo više ljudi na severu? :)))))) Pa na poluvremenu ste svi
uspeli da se sakrijete ispod mini-nadstrešnice na severu koliko vas je bilo.
Smešno... ;)
=- je prisutna samo ona grobari i novonapravljena alco front. Sa
=- druge strane na Severu su bili standardni transparenti za
=- derbi.
Jeste, čak je i tvoj zetić dizel priznao da je bilo manje transparenata na
severu nego obično. Sami sebi protivurečite...
=- Inace na Severu je primeceno konstantno paljenje baklji i to
=- jedna po jedna, bez ikakvog plana.
Naravno, a šta je tu čudno? ;) Neorganizovana rulja, eto šta ste...
=- U toku onog sibanja na terenu na Severu je neplanirano
=- napravljena bakljada od jedno 70-ak baklji.
Jeste jeste, baš je bilo 70-ak baklji. Reci mi, skromnost ti je vrlina? ;)
Da kažem i to da je na jugu izveden i pravi mali vatromet. :) Nemojte,
nemojte, sada će cigani da skoče njihovo čuveno 'Znaš kada smo mi to imali...'
Nemojte molim vas, za vaše dobro, dokle će ljudi da vam se smeju tome što
svoju nesposobnost pravdate uvek time kao 'prvi smo se setili' iako samo dobro
znate da je to obična laž?
=- tu Zemun trg, Sombor i Stajga pfc, zatim Vrbas, Mrznja, Blok
Kad smo već kod tog Zemun Trg-a, to vam je prodao bivši grobar (provereno)
koji je inače Hrvat, a prodao vam je jer se odselio u Zagreb. Ako i uračunamo
taj transparent u svakom slučaju ih je bilo mnogo manje nego ciganskih na jugu
na prošlom derbiju.
=- Sto se tice navijanja, grobari su se istakli pevanjem nasih
=- obradjenih pesama, koje su izazivale nostalgiju kod nas na
=- Severu (c)budim .
Paranoja, šta da kažem... Pa nismo valjda blesavi da uzimamo pesme od vas
kada imamo bar deset pesama više nego što su vaše. Jedine pesme koje smo vam
uzeli su već antologijske:
'Pune tribine ružnih navijača,
nemamo baklje, prskalice gore,
bubnjevi bušni pesme su nam ružne
jer mi smo stoka sa tribine južne!'
i
'I zvezdu da mi ponude,
da je j*bem i za džabe,
ne bih je j*bo ja,
jer k*rva je ciganska!
Nanananananaaaa'
To što ste vi zaboravili ko je prvi otpevao 'Moj cigane' to je vaš
problem, i trebalo bi da se obratite psihijatru. :)
=- je u zivotnoj opasnosti. Takodje je nekoliko ljudi povredjeno
=- tako sto su se naboli na sipke na ogradi, ali o tome
=- verovatno vise zna kolega schef......
Naravno. ;) Jedan od KG-grobara se naboo na one vaše šiljke (koje su i
postavili zbog zvezdinih navijača da ne bi uskakali posle svake utakmice da
biju svoje igrače i trenera nezadovoljni igrom). No, obezbedili ste se vi sa
vašom klinikom Anlave ;) tako da je dečko živ i zdrav, na svu sreću nije se
otrovao.
Inače za tog cigana koji je uboden na severu od nekog drugog cigana nemam
komentara. Sad ste čak međusobno počeli i da se ubijate...
Srleř
navijaci.1206rkovacevic,
-> #1202, nothingman
RK> e brate, ša je ovo? Odakle odjednom ovoliko grobara na Sezu?
RK> Primetio sam da ih ima čak petoro.. pa što ste ćutali do sada?
RK> Nećemo vam mi ništa.. slobodno pišite u ovu temu.. :>
Pa i ne možete nam ništa sve i da hoćete :>> Za ostale ne znam, ali ja sam ovde
tek nedelju dana, pa tehnički nisam mogao da pišem ovde, ali čućete vi još
mnogo toga zanimljivog pod ovim user-om :>> Umesto da nas brojiš na Sezam-u,
broj golove sa čerge u subotu, biće ti lepše ;>>>
DON'T WORRY, BE HAPPY (We are already :))) )
navijaci.1207schef,
Evo malo navijačkih pesmica (koje smo naravno ukrali od cigana, jel'te ;)
Inače, kad se ova pesma peva na jugu, tada se rašire šalovi i ciganima se sve
zacrni pred očima. ;)
VOLIM CRNO-BELE
---------------
Da volim crno-bele
Ponosno kažem svima
Volim to slavno ime
i divim se samo njima!
Na svetu ništa lepše
Ne može da postoji
Nego što je naša ljubav
prema crno-beloj boji!
Ljubav prema klubu
Ne može da prestane
Dok živim klicaću njemu
Volim te Partizane!
Srleř
navijaci.1208schef,
PARTIZANE NAŠ SI PONOS
----------------------
Verni navijači mi smo
Beogradskog Partizana
Slavnog tima svima znana
večnom slavom obasjana
Mi bez njega ne možemo
Volimo ga srcem celim
Divimo se samo njemu
I bojama crno-belim
Partizane naš si ponos
Ti si nama sve na svetu
Navijačku armiju ti
Imaš uz tebe zakletu
Mi bez tebe ne možemo
Volimo te srcem celim
Divimo se samo tebi
I bojama crno-belim
Srleř
navijaci.1209schef,
HRAM
----
Fudbalski to je hram
Stadion JNA
Na njemu igra Partizan
Tim za koji živim ja!
Njemu ću pevati
Njega ću bodriti
Do zadnjeg dana života svog
Voleću Partizana mog!
Samo za njega znam
I sve ću da mu dam
Žaliti neću ni život svoj
Partizane ti si moj!
Srleř
navijaci.1210schef,
A evo i jedne ciganske pesme, (da ne kažete da sam subjektivan i da samo
šaljem grobarske ;) (c) by Shaban Bairamovich, thanx to Stefan. Inače ova
pesma polako postaje hit u Kragujevcu, na radiju 9 samo piče pozdravi od
grobara (kažem ja, opozicioni grad, pa samim tim ima i više grobara - jer zna
se ko je podržavao Miloševića) uz ovu pesmu i uz želje ciganima da zvezda
sledeći put zaigra mnogo bolje da bi bar nerešeno izvukla inače će prvenstvo
da nam postane izuzetno dosadno. ;) Znamo mi kakav je ciganski mentalitet pa
smo sigurni da će vas ova pesma makar malo okuražiti pred debakl... ovaj pred
utakmicu ;) sa Kaiserslauternom.
ZVEZDA, ZVEZDA
--------------
Igra zvezda da, da, da
igra kup šampiona
Evropa sada neka zna
zvezdi pehar pripada
Ceo svet se pita sad
odakle je zvezda ta
to su ljudi vanzemaljci
to su naši srbijanci
to su ljudi vanzemaljci
to su naši srbijanci
Svetski kup osvojili
sve redom pobedili
alal vera zvezdo naša
tebe voli zemlja naša
Ceo svet se pita sad
odakle je zvezda ta
to su ljudi vanzemaljci
to su naši srbijanci
to su ljudi vanzemaljci
to su naši srbijanci
Igra Binić da, da, da
igra Dejo kako zna
Jugoviću loptu daj
tu je Pančev gol da da
Ceo svet se pita sad
odakle je zvezda ta
to su ljudi vanzemaljci
to su naši srbijanci
to su ljudi vanzemaljci
to su naši srbijanci
Srleř
P.S. Ovo je stvarno poslednji put (prekrižil sam si dva prstića ipak ;)
kako sam poslao ovu pesmu u conf. jer je već i svi vrapci znaju. ;)))
navijaci.1211schef,
-> #1203, schef=- Evo da se podsetimo malo nekih poruka iz ove teme i da se
=- malo nasmejemo dotičnima koji su ih pisali, stvarno su bili
=- odlični prognozeri. ;) Mislim, nije lepo od mene što im
=- nabijam na nos, ali kad su sami tražili, evo im:
A evo i jedne dizelove poruke iz jedne grupe. ;) Pratite pažljivo:
=========================
13335 Za ***CENZURISANO*** (ne, ne zove se tako grupa - prim. Srleř ;)
Od dizel 21.09.96. 09:02 527 chr
Odgovor na 13184, schef, 20.09.96. 02:19
---------------------------------------------------
... (ovde ima nečega što vas se ne tiče - prim. Srleř ;)
> I naravno, neka pobedi bolji, a bolji je Partizan. Mada, ne
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
> verujem da ćemo da vam damo više od 3 komada, čisto da vam ne
> nabijemo kompleks pred utakmicu sa Kaiserslauternom. ;)
Misliš da ćete vi nama da date 3 komada? :)))))))
...
-------------------------------------------13335---
El' vidite da sam bio u pravu što se tiče ovog nabijanja kompleksa. :) Ipak
nama ne bi koristilo da izgubite od Kaiserslauterna (što reče Lex da bismo
mogli direktno sledeće sezone u Ligu šampiona) pa vam zato nismo dali nijedan
gol u drugom poluvremenu. Inače da smo nastavili sa onakvom igrom bilo bi bar
6:1 za nas, ali kao što već rekoh i pre utakmice u gorepomenutoj grupi nismo
hteli da vam nabijamo kompleks. :)))
A Marko se propisno izblamirao. ;) Marko, crni Marko, pa zar mi nisi rekao
juče da baš i nisi neki prognozer. ;))) Ko te je onda vukao za jezik? :>>>
Srleř
navijaci.1212stefan,
* * U P O Z O R E N J E * *
Upozoravaju se navijači Partizana da do kraja nedelje izbegavaju da se
kreću oko autokomande. Naime, iz poverljivih izvora saznajemo da Pižon
sprema još jedno taktičko iznenađenje za utakmicu sa Kajzerslauternom
(poput onoga na utakmici sa Partizanom - da ih umori u prvom poluvremenu i
posle dokusuri u drugom :) i da će stoga opet masovno prikupljati
talentovane ali neafirmisane igrače (poput onih na utakmici sa Partizanom
;) Elem, kad vidite kako neko ugurava ljude u kamione to se ne snima neki
film o drugom svetskom ratu već su to nove zvezdine uzdanice ;) Naravno,
mi im želimo svu sreću i nadamo se da će uspeti da otkriju nekog novog
asa poput recimo Ljubojevića ili Vanića ;)
navijaci.1214giovanni,
-> #1201, nikola.sĘ? zajedno davala neki jadan text tipa "Nema na svetu lepse
Ę? boje od crno-bele" . Pomrli smo od smeha. Sve to bilo je
Ę? propraceno bakljadom od, za grobare ogromnih, 20 baklji.
Ę?
Ę? U toku onog sibanja na terenu na Severu je neplanirano napravljena
Ę? bakljada od jedno 70-ak baklji.
Stvarno ne znam šta je pisalo na onom najlonu jer sam bio baš pod tim
transparentom a i nije me ni interesovalo ali je sigurno pisalo nešto više
od toga. A što se tiče broja baklji bar si mogao da ih prebrojiš a ne da
lupiš napamet koliko smo mi a koliko vi imali. Naših je bilo 26 a od onih
vaših 70, ni 30.
Ę? Novost je bilo skandiranje sa Severa "Zvezda-Srbija-nikad Jugoslavija",
Ę? a sa grobarske strane primeceno je debilno skandiranje, u fazonu
Ę? "jeste, nije, jeste, za partizan, za partizan..... :))))))))) ).
Pa sad, šta je debilno a šta nije se verovatno ne slažemo ali ono "z.-S.-
n. Jug." je idiotizam svoje vrste. A to što slabo čuješ (ili što mi ne
koristimo megafon da bi se bolje čuli :))) je tvoj problem. :)Čegi je
pitao jel' jedan. Pa NIJE. :)) Jel' dva? NIJE! :)) i tako dalje.
Ę? Inace primecen je fajt na istoku u drugom poluvremenu. Za trenutak
Ę? se ceo istok razbezao.
Ja sam u prvom trenutku pomislio da nije možda opet neki suzavac ili tako
nešto kad ono se na kraju ispostavilo da su dvojica žestoko gazili nekog
tipa. Čak se u jednom trenutku taj otkotrljao pod naletim one dvojice 3-4
reda niže.
Ę? Inace u Zurnalu sam jutros procitao da je neki ortak iz Kaludjerice
Ę? u incidentu na Severnoj tribini ? tri puta izboden nozem ???? i da
Ę? je u zivotnoj opasnosti. Takodje je nekoliko ljudi povredjeno tako sto
Pa da. Rekoše mi neki cigani sa kojima sam se vraćao (koje sam odvezao
kući) da je neki tip koga, inače, znaju izboden. Da li Branče ili Goranče,
nisam siguran kako rekoše da se zove. Možda Buda zna više o tome.
navijaci.1217lexus,
Budući da je ovde moderno ostavljati pesmice, evo jedne zanimljive ;)
Pesmica sadrži par grubih reči, ali to mi nećete uzeti za zlo O;)
DERBI
Ovo je pesma o navijačima i miliciji,
ovo je pesma o našoj revoluciji.
Ustajem, oblačim trenerku i patike,
odlazim danas da razbijam cigane.
Danas je dan velikog derbija,
danas se za Partizan krv proliva.
Pesme se ore i baklje gore,
Grobari luduju od rane zore.
Ima nas dosta kod Terazijske česme,
kad Grobari krenu niko ništa ne sme.
Beže svi cigani, beži murija,
krenula je crno-bela, crno-bela furija.
Mnogo još, mnogo još Grobara stiže,
gledam iza sebe, kolona se niže.
Iza naših ledja ostade česma,
Grobari idu i čuje se pesma.
"Hiljade Grobara i huligana
svoj život daće za Partizana
za šampione države cele
za Crno-bele, za Crno-Bele!
Partizan vole samo delije
delije iz ponosne srbije
njegovo ime neka večno sja
živeo Partizan i majka Srbija!"
Nastavljamo dalje, vidi se Slavija
i sve jače se za Partizan navija.
Prodjosmo, prodjosmo i Karadjordjev park,
eno ih cigani, leteće u zrak.
Pesnica sevnu i cigan pade,
je*em ti mater ciganski gade.
Cigani beže i hvata ih strah,
jer svaki Grobar je momak jak.
Trčimo za njima, tu je komanda
i tu nas čeka ekipa cigana.
Pesnica, motka i štangla seva
i ciganima se je*e keva.
Prolazi tuda jedan stari čiča,
stade kraj mene i poče da mi priča.
Kakva je to ova današnja mladost,
mlatite se, bijete i to vam je radost.
Umesto da ih čuvate, mazite i perete,
a vi ih ovde po asfaltu derete.
Al' ciganin svaki je pravi crv,
udri ga, zgazi ga, dok ne prospe krv.
Grobari su najbolji, najjači i prvi,
cigani su pi*ke i to im je u krvi.
Uz cigansku vrisku i panično dranje,
ciganima stiže i plavo pojačanje.
Cigani beže i oko nas je pusto,
pubovi dolaze i postaće gusto.
Ne idem na istok, ne idem na zapad
i veselo čekam policijski napad.
Jer ja sam momak sa Južne tribine
za Partizan bez straha uvek se gine.
Jer mi smo Partizanovi verni navijači,
od Grobarskih brigada niko nije jači.
Ali je naš Čegi vodja pravi,
pa se na čelo vojske postavi,
pa gromko povika iz sveg glasa
i grobarska se armija zatalasa.
Hajde napred huligani
sve Grobari odabrani!
I krv se proli po poljani
jer pobiše se huligani.
Jedan mali Grobar na maricu se penje
pubovi doživeše još jedno poniženje.
Tad stiže aber Marjanović Mirka
nemoj da mi neko Grobare dirka.
Zgažena murija primi naredjenje
i veselo viknuše "Nazad, povlačenje!".
Na ulici ostadoše razbijene flaše
čak i pesme naše cigani se plaše.
Stižemo na stadion, a tamo sve vrvi
ruke nam prljave od ciganske krvi.
Nastavljamo dalje, stižemo do hrama
jer to je stadion Partizana.
Barski alkohol nikad ne izlapi,
pijemo pivo do poslednje kapi.
Za njega daću i život svoj
i uvek ti pevam Partizane moj.
"Za Partizan svi mi živimo,
samo njemu se divimo.
Sa Partizanom mi smo do smrti,
gde on igra tu smo i mi.
Jer smo Grobari
navijači najbolji!
Aleeee aleeee aleeeee aoooo
aeeeeeeaooooo" ;)
Ja ispijam flašu u jednom cugu
napuštamo baštu i idemo ka jugu.
Ulazimo tako na južnu tribinu,
cepaju nam karte redari na brzinu.
Na jugu je uvek ovakav pakao,
a na drugoj strani sever je plakao.
Ispod zastave pevaju se pesme.
Mi smo ludi Grobari niko nam ništa ne sme.
Mi smo ludi Grobari, navijači smeli,
u našim glavama uvek crno-beli.
Šalovi i zastave ceo jug krase
mi smo fanatici crno-bele rase.
Pesma se naša nadaleko ori,
jer uvek se jug za Partizan bori.
I cela južna tribina je pevala
dok je prva baklja sevala.
Dole na terenu tekma je počela,
sudija je opet njihov, vidi zemlja cela.
Nije više bitno, gotovo je sada,
pa nismo mi cigani da nam moral pada.
Dobićemo cigane i uvek smo uz vas
dali smo im prvi i pali smo u trans.
Baklje se pale, zapalilo se nebo,
ovo je nevidjeno, bog te je*o.
Uz baklje i dimne bombe ori se stadion
i sve u q*ac, Partizan je šampion!
A na celom stadionu ludnica vlada,
na zapadu se deru "Zgazimo ih sada!".
I dok smo još prvi gol slavili
naši igrači su na cigane navalili.
O kako je tužna ciganska mladost,
pade gol drugi i nova naša radost.
Na jugu opet bakljada prava
ovo nije san, bre, ovo je java.
I naša je tribina opet puna dima
i opet kreću suzem ružnim ciganima.
"I dok zvezda suze roni
mi smo novi šampioni.
Nemoj zvezdo suze liti
jer i ti ćeš prva biti.
To će biti onog dana
kad ne bude Partizana."
Sad stvarno nema kraja našoj sreći
mi ciganima dadosmo i gol treći.
O kako je lepo biti noćas sa nama,
da li je to Bog ili Sreća sama?
Sudija za kraj daje zviždukom znak.
Partizan je šampion! Partizan je prvak!
Da to je kraj aplauz je tu,
igrači naši trče na borben jug.
Ograda nam nije nikakva prepreka,
svi smo na terenu jer radost je velika.
Od radosti sa golova cepamo mreže,
a cigani kući panično beže.
Sada po celom gradu širi se slavlje,
samo je Grobarsko srce lavlje.
Ljudi pogledajte nebo ovoga dana,
ni ono nije veće od našeg Partizana.
Dok kod Konja traje crno-bela noć,
mi slavimo Partizan i našu večnu moć.
The End! :)
Izvor: Pesme Partizanovog Juga 2
navijaci.1218miko,
-> #1212, stefan++ * * U P O Z O R E N J E * *
++ Upozoravaju se navijaci Partizana da do kraja nedelje
++ izbegavaju da se krecu oko autokomande. Naime, iz
++ poverljivih izvora saznajemo da Pizon
++ .....
++ mi im zelimo svu srecu i nadamo se da ce uspeti da
++ otkriju nekog novog asa poput recimo Ljubojevica ili
++ Vanica ;)
U tom smislu,upozorenje je potrebnije navijacima Partizana iz
Loznice,Guce,Lucana,Prnjavora,Lajkovca... i ostalih srpskih
provincija,da ne kazem njiva :)))
navijaci.1219nothingman,
E leba ti, što mi obriše svaku drugugu poruku kad nije bilo ni psovki ni
vređanja?!?
Stvarno nije fer..
navijaci.1220nikola.s,
-> #1200, rkovacevic> Pozdrav Svim zvezdasima ;>> Ljubim vas u Djorovica :>>>
> (Sta ce tek da radi kad mu dodu Kuka i Vagner :>> )
Tamo daleko
gde ide 702
tamo je selo moje
tamo je Batajnica....
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1221nikola.s,
-> #1205, schef> :))))))))) Bilo vise ljudi na severu? :)))))) Pa na poluvremenu
Grobar-realan. Evo fenomenalnog primera za oksimoron.
> Jeste, cak je i tvoj zetic dizel priznao da je bilo manje
> transparenata na severu nego obicno. Sami sebi protivurecite...
Pa da krenemo od Zapada....
UBPA, Zemun, Banovo brdo, Ultra brigate, Konjarnik, Padina Corps,
Senjak, Red Boys, Ultras, Olimp, Novi Sad, Heroes, Nova Pazova,
Red Death, Medak III, Ultra Boys Senjak.
> Kad smo vec kod tog Zemun Trg-a, to vam je prodao bivsi grobar
> (provereno) koji je inace Hrvat, a prodao vam je jer se odselio
> u Zagreb. Ako i uracunamo taj transparent u svakom slucaju ih
> je bilo mnogo manje nego ciganskih na jugu na proslom derbiju.
Jes da volite hrvate (hint: buldoga ste skinuli od BBB) i da volite
da im dajete zastave (hint: Partizano1) ali zar ste vi dozvolili
da vam neki hrvat nosi zastavu, koja je inace bila na derbiju vise
puta.
Sto se tice ovoga da ih je bilo manje nego nasih na proslom derbiju,
jel treba da ti navedem koje su sve zastave bile ?
Jedino sto valja kod njih je da odlicno gore ;)
> 'Pune tribine ruznih navijaca,
> nemamo baklje, prskalice gore,
> bubnjevi busni pesme su nam ruzne
> jer mi smo stoka sa tribine juzne!'
Aplauz....
> To sto ste vi zaboravili ko je prvi otpevao 'Moj cigane' to je
> vas problem, i trebalo bi da se obratite psihijatru. :)
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Da se smejem il' da placem ?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1222nikola.s,
-> #1214, giovanni> Pa da. Rekose mi neki cigani sa kojima sam se vracao (koje sam
> odvezao kuci) da je neki tip koga, inace, znaju izboden. Da li
> Brance ili Gorance, nisam siguran kako rekose da se zove. Mozda
> Buda zna vise o tome.
Opsirnije, please.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1223nikola.s,
-> #1204, schef> organizovanija navijacka grupa. Cegi nije davao ni momenat
> predaha, navijao je ceo jug. Na kraju utakmice sampioni su
Kad si ga vec pomenuo, seti se sta je bilo kad je Cegi
ulazio na tribinu ?
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1224rkovacevic,
-> #1220, nikola.sRK> Tamo daleko
RK> gde ide 702
Ala se čergari raspevali ...
Još kad bi naučili da igraju fudbal ...
navijaci.1225schef,
-> #1223, nikola.s=- Kad si ga vec pomenuo, seti se sta je bilo kad je Cegi
=- ulazio na tribinu ?
Šta je bilo? :) Ja sam ušao 2 minuta posle njega, tako da ne znam...
Srleř
navijaci.1226dizel,
-> #1205, schef> ste svi uspeli da se sakrijete ispod mini-nadstrešnice na
> severu koliko vas je bilo. Smešno... ;)
"""""""
A tek meni što je smešno... :))))))))))))))))))))))))
Zar zaista misliš da nas nije bilo više ?
> Jeste, čak je i tvoj zetić dizel priznao da je bilo manje
> transparenata na severu nego obično. Sami sebi protivurečite...
Ja sam rekao da je bilo manje transparenata nego obično na derbiju,
ali i to je bilo duplo više od broja vaših... Inače, Zvezdini
navijači uvek kače transparente i na istoku i zapadu (i na Marakani
i na grobarskom stadionu), dok grobari to ne smeju da rade na našem
stadionu (u stvari možda nemaju dovoljno transparenata :>>>> )!!!
Jedini grobarski transparent prisutan na zapadu bio je "forza partizan" :)
> Naravno, a šta je tu čudno? ;) Neorganizovana rulja, eto šta
> ste...
To samo govori koliko smo bolje oprlemljeni pirotehnikom od vas... :>>>>
Najbolje je bilo kad su ultrasi počeli da pale grobarske transparente
bakljama!!!!!!!! :))))
> Jeste jeste, baš je bilo 70-ak baklji. Reci mi, skromnost ti je
> vrlina? ;) Da kažem i to da je na jugu izveden i pravi mali
> vatromet. :)
Bilo je najmanje 70 baklji, ako ne i više... A ukupno je na derbiju
na severu zapaljeno sigurno preko 100 baklji!!!
> Nemojte, nemojte, sada će cigani da skoče njihovo
> čuveno 'Znaš kada smo mi to imali...' Nemojte molim vas, za
> vaše dobro, dokle će ljudi da vam se smeju tome što svoju
> nesposobnost pravdate uvek time kao 'prvi smo se setili' iako
> samo dobro znate da je to obična laž?
Laž ? :))))))))))
Imamo i kasetu kao dokaz! Sve čega se vi "novog" setite, možeš
odmah da pogledaš na video kasetama kod mene! To je ono što su
naši radili još pre 10-ak godina... Npr. ono sa trakama crno-belo,
su navijači Crvene Zvezde uradili još pre nekoliko godina (ima i
slika u Tifu, ali tu će ti Nikola biti precizniji od mene... )
> To što ste vi zaboravili ko je prvi otpevao 'Moj cigane' to je
> vaš problem, i trebalo bi da se obratite psihijatru. :)
:)))))))))))))))))))))))
Odavno se nisam ovako slatko nasmejao... :))))))))))))))))))
navijaci.1227dizel,
-> #1211, schef> Kaiserslauterna (što reče Lex da bismo mogli direktno sledeće
> sezone u Ligu šampiona) pa vam zato nismo dali nijedan gol u
> drugom poluvremenu. Inače da smo nastavili sa onakvom igrom
Pa šta ćete vi u ligi šampiona? :))))
Tamo nema slabih klubova koji su se za vas bili prejaki
(Fljarmurtari, BSK, Nacional,... dug je ovaj spisak... :)))))
navijaci.1228dizel,
-> #1204, schef> jednostavno oduvao coveka... Ne kazem, i Partizanov igrac je
> zasluzio zuti, ali onaj ispad i onaj "nalet" je bio najmanje za
> crveni (u nekoj drugoj zemlji)
Što se tiče ove tuče, apsolutno si pogrešio...
Da je sudija bio iole normalan on bi već u samom početku isključio Ćirića!!!
Prvo je startovao na Đoru tako što, kada ga je ovaj već predriblovao
uhvatio za nogu sa leđa!, a zatim ga je još nekoliko puta uhvatio za leđa,
pravim rvačkim zahvatima... Naravno, sudija nije smeo da ga isključi...
Inače, Đori svaka čast što je uopšte Ćiri pružio ruku posle jednog od
ovakvih startova Ćirića...
Zatim, sudija je mnogo oštrih i grubih startova Partizanovih igrača
karakterisao kao obične faulove, ne dodeljujući im žute kartone, čime
im je dozvolio da bukvalno tuku Zvezdine igrače čime stignu... Zato je
Upravo to je izazvalo mnoštvo faulova pred golom Partizana u drugom
poluvremenu, jer kada bi Zvezdin igrač opasno zapretio golu Partizana
i bio u punom naletu, igrači Partizana su ga bezbrižno rušili, znajući
da neće dobiti crveni karton...
Što se tiče samog incidenta, sasvim je logično da Žile onako reaguje,
jer ukoliko sudija ne želi Zvezdine igrače od pogibeljnih startova
Partizanovih igrača, morao je to sam da učini... Sabo je morao da dobije
žuti mnogo ranije, a ne znam koji je razlog za 3 ubilačka starta na
aut-liniji nad Pericom Ognjenovićem (da se niste možda uplašili? :)
> PPS> komentator je carski (ali carski) nahvalio Partizan! (sto
> mi je, iskreno da kazem, bilo veoma cudno, jel se to retko
> desava)
Uvek komentatori hvale onu ekipu koja pobeđuje... Partizan nije po mom
mišljenju igrao dobro, ali je Zvezda sama sebe pobedila, jer je odbrana
pogrešila katastrofalno kod sva 3 gola...
Inače, smatram da je Pižon dobro postupio što je izveo onu postavu! Da je
ona postava pružila makar u odbrani ono što obično pruža, Zvezda ne bi ni
primila gol, a onda bi u drugom ušli Zvezdini napadači, "sveža krv", koja
je trebalo da ugazi grobare... Međutim, Zvezdi se dogodila velika sportska
nesreća, kakva se događa jednom u sto utakmica, tako da je Partizan pobedio!
Međutim, ove godine Zvezda ima mnogo bolji tim i zato treba očekivati duplu
krunu!!!
navijaci.1229dizel,
-> #1207, schef> pobediti Kajzerslautern, kako bi Partizan sledeće godine
> direktno išao u ligu šampiona ;>
Mislim da vi nećete moći da igrate u ligi šampiona iz prostog
razloga što za titulu šampiona nemate šanse...
navijaci.1230dizel,
-> #1204, schef> poluvremenu, a čak su mi i Budimir i Marko (dizel) priznali da
> im je moral toliko pao da nisu mogli da navijaju. Na stranu to
E nemoj sad da lažeš... Koliko se ja sećam rekli smo ti da smo
se drali kao idioti (doduše, pritom smo često spominjali sudiju!) :),
i požalio sam ti se kako sam morao da "naćulim" uši da bih vas čuo...
> Za koga navijamo?
> ZA PARTIZAN!
> Za koga?
> ZA PARTIZAN!
> Ko je najbolji?
> PARTIZAN!
> Ko je šampion?
> PARTIZAN!
Inače, ovde je očigledno da je OVO kreacija grobarske grupe (namerno
sam OVO tako nazvao, jer ne znam da li bi sran*e, bilo bolja reč za to) :>
Kako mi schef reče, to valjda ide ovako:
Prvo Čegi postavi neko pitanje na koje grobari odgovaraju sa "Jeste" ili
"Nije"!!! Naravno da se Čegi ne može čuti na severu, tako da OVO zvuči
neverovatno idiotski na severu! :)))))))))))))))))))))
Tek posle ide ovaj navedeni deo, koji je nešto manje idiotski, ali je u
svakom slučaju i on netačan... :>>>>
navijaci.1231nothingman,
-> #1204, schef
> Za koga navijamo?
> ZA PARTIZAN!
> Za koga?
> ZA PARTIZAN!
> Ko je najbolji?
> PARTIZAN!
> Ko je šampion?
> PARTIZAN!
Za koga?
Za SRBIJU!
Za koga?
Za PETROVGRAD!
Za koga?
Za SLOBODU!
(c) ja, 1992. :)
navijaci.1232nikola.s,
-> #1218, miko> U tom smislu,upozorenje je potrebnije navijacima Partizana iz
> Loznice,Guce,Lucana,Prnjavora,Lajkovca... i ostalih srpskih
> provincija,da ne kazem njiva :)))
Kad smo vec kod njiva, ko su oni zemljoradnici sto vas izbacise
iz kupa ??? ;)
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1233nikola.s,
-> #1217, lexus> DERBI
>
> Ovo je pesma o navijacima i miliciji,
> ovo je pesma o nasoj revoluciji.
Dzi men, pa ova pesma je gora od ranijih predstavljanja
Armade u Tifu, koja su bila u fazonu : Dodje nas 30 u Beograd,
3 dana pred tekmu, idemo gradom, kupamo se u fontanama, a cigani
nista. A onda uvece rasirimo ispred hotela "Moskva" na Terazijama
hrvatsku zastavu, pa spavamo na njoj.
I lepo im je odgovorio jedan ortak iz Beograda : "Mozda su i rasirili
hrvatsku zastavu, ali u kontejneru, jer bi inace kupovali reviju
"Zdravlje" a ne Tifo " :))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1234rkovacevic,
-> #1232, nikola.sNikola, svrati malo do Železnika na basket pa pričaj o zemljoradnicima...
navijaci.1235schef,
-> #1226, dizel=- navijači uvek kače transparente i na istoku i zapadu (i na
=- Marakani i na grobarskom stadionu), dok grobari to ne smeju
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ovo je gnusna laž, što će se pokazati na sledećem derbiju kada ću od tebe
zahtevati izvinjenje i priznanje da ovo što si napisao nije tačno!
Srleř
navijaci.1236schef,
-> #1228, dizel=- Inače, smatram da je Pižon dobro postupio što je izveo onu
=- postavu! Da je ona postava pružila makar u odbrani ono što
=- obično pruža, Zvezda ne bi ni primila gol, a onda bi u drugom
Jaoooooooooooooo! :))))))))) Ti kažeš da je Pižon dobro postupio jer je
izveo odbranu koja je primila 3 gola za 45 minuta! :))) Kako bi tek bilo da
NIJE dobro postupio. :)))))))) Eh, cigani stvarno ste smešni...
=- ušli Zvezdini napadači, "sveža krv", koja je trebalo da ugazi
=- grobare... Međutim, Zvezdi se dogodila velika sportska
=- nesreća, kakva se događa jednom u sto utakmica, tako da je
=- Partizan pobedio!
I kao i uvek naravno, cigani ne smeju da priznaju da smo bili bolji, jer
zaboga kako to zvezda da bude lošija od Partizana (k'o što u novom Tempu reče
sam Džajić - navijači zvezde su mnogo razmaženi postali u periodu pre
sankcija) opet im je krivo nešto treće, četvrto i peto, a ne prvo i drugo, kao
što jeste, t.j. mi smo igrali odlično, a oni su igrali katastrofalno i mi smo
savim zasluženo pobedili, a oni su pukli kao zvečka treći put uzastopce na
svom stadionu u prvenstvenim utakmicama!
Daj, osvestite se, ako ste i bili nekada evropski šampioni, sada više to
N-I-S-T-E i veća je šansa, kako sada stoje stvari, da jednoga dana MI
postanemo prvaci Evrope nego da vi to ponovo budete!
=- Međutim, ove godine Zvezda ima mnogo bolji tim i zato treba
=- očekivati duplu krunu!!!
Pazi Marko, ja čuvam sve poruke. :) Sećaš se kako si i prošle godine
tvrdio kako ćete da budete šampioni? E pa zaj*bao si se samo za 12 bodova. :>>
Srleř
navijaci.1237schef,
-> #1229, dizel=- Mislim da vi nećete moći da igrate u ligi šampiona iz prostog
=- razloga što za titulu šampiona nemate šanse...
Seti se šta si pričao pre derbija. ;) Nikada se nećeš naučiti da se ne
izlećeš, ali ako. ;) Slađe mi je da ti to posle nabijam na nos!
Srleř
navijaci.1238schef,
-> #1230, dizel=- E nemoj sad da lažeš... Koliko se ja sećam rekli smo ti da
=- smo se drali kao idioti (doduše, pritom smo često spominjali
=- sudiju!) :),
Sudiju ste možda i pominjali, to je naravno u kontekstu da se vi uvek posle
poraza žalite na nekog trećeg, ali to ste radili individualno! Poenta je bila
u tome da nije bilo nikakvog organizovanog navijanja (mada se to kod vas retko
sreće čak i u onim malobrojnim situacijama kada je rezultat povoljan po vas -
znači na samom početku utakmice dok je 0:0)
=- Prvo Čegi postavi neko pitanje na koje grobari odgovaraju sa
=- " "Jeste" ili Nije"!!! Naravno da se Čegi ne može čuti na
=- severu, tako da OVO zvuči neverovatno idiotski na severu!
=- :))))))))))))))))))))) Tek posle ide ovaj navedeni deo, koji
=- je nešto manje idiotski, ali je u svakom slučaju i on
=- netačan... :>>>>
Pošto je giovanni već objasnio kako je ovo išlo, neću više ništa da
dodajem, samo se nešto plašim da će na sledećem derbiju da se poveća broj ovih
'Nije!' što će vas naravno još više iziritirati. ;)))
Srleř
navijaci.1239schef,
-> #1232, nikola.s=- Kad smo vec kod njiva, ko su oni zemljoradnici sto vas
=- izbacise iz kupa ??? ;)
FMP Železnik?
Srleř
navijaci.1240ilazarevic,
-> #1228, dizelž> Međutim, ove godine Zvezda ima mnogo bolji tim i zato treba
> očekivati duplu krunu!!!
Jedino ako se preselite u neku lokalnu ligu. Na primer, kada bi se formirala
fudbalska federacija klubova čije se sedište nalazi u krugu od 10 metara oko
Zvezdinog stadiona, sigurno biste osvojili duplu krunu...
navijaci.1241nenad,
Posle pauze od punih 5 godina bio sam na derbiju, i uopšte na
stadionu... pa bih da kažem par reči. Utisak je da se dosta toga
promenilo od onda. Na gore, na žalost.
Prvo što se promenilo je da Zvezda sada češće gubi, ali to smo
već znali. Nešto se, ipak, nikada ne menja. Sever se i dalje bavi
smenama trenera i loži se na nezrele klince koje štampa želi da
predstavi kao velike zvezde.
Dalje, navijači Partizana su, čini mi se, sada nešto
organizovaniji nego pre. Toliko su dobro organizovani da počinjem
da sumnjam da je tu, osim "sponzora šampiona" (Marjanovića i
kompanije), prste umešao i Jul. ;) Liči na to...
Pre 5-6 godina nije se ni postavljalo pitanje, Zvezdin sever je
bio neprikosnoven u organizaciji, u fešti koju je bio u stanju da
priredi, u brojnosti... Bilo mi je, stoga, prilično smešno kada
sam ovde čitao "prebrojavanja", ali to je bilo pod utiskom iz
onog vremena. Ali sada vidim da te priče nisu bez osnova, ne
postoji ništa značajno što bi izdvojilo jednu navijačku grupu od
druge.
Koliko sam u subotu mogao da primetim nema više poznatih likova
na tribinama, da budem iskren ne znam ni ko je sve od njih živ.
Imao sam utisak da je na Severu bilo više pandura u civilu nego
navijača, mada ni uniformisani nisu nedostajali. Sve u svemu,
Sever, onakav kakav je bio više ne postoji i više ne predstavlja
i ne znači ono što je nekada značio, čak šta više - veoma je
daleko od toga. Sada je to samo još jedna od mnogih navijačkih
grupa, obična kao i sve ostale, a od ostalih je razlikuje samo to
što je nešto brojnija i ima sreću da joj je istorija i tradicija,
kao i istorija kluba uz koji je, bolja i lepša od drugih.
Sve su uspeli da upropaste pa i to...
Btw, jel to sada standardna procedura da ne daju sa severa da se
spusti direktno na Bulevar JNA već mora okolo da se ide ili je to
nova fora od subote?
navijaci.1242schef,
-> #1241, nenad=- promenilo od onda. Na gore, na žalost.
^^^^^^^
Kako za koga. ;)
=- Dalje, navijači Partizana su, čini mi se, sada nešto
=- organizovaniji nego pre. Toliko su dobro organizovani da
=- počinjem da sumnjam da je tu, osim "sponzora šampiona"
=- (Marjanovića i kompanije), prste umešao i Jul. ;) Liči na
=- to... ^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ovaj, kada smo već kod ovoga, ako uzmete jubilarni 1500. Tempo (ono jes' da
i nije neki list - u stvari očajan je, ali ipak može nešto da se nađe ;)
videćete u priči o Mariji Milošević (a svi znamo ko je to ;) da navija za
zvezdu, što je sigurno pokupila od roditelja, jer je opštepoznato da joj tata
navija za zvezdu, a onda i mama verovatno ;) pa stoga zvuči malo nemoguće ;)
da Jul pomaže navijače 'suparničkog' tabora. :) Ne? ;)
=- onog vremena. Ali sada vidim da te priče nisu bez osnova, ne
=- postoji ništa značajno što bi izdvojilo jednu navijačku grupu
=- od druge.
Naravno, naravno, ali ipak postoji nešto što nas razlikuje! A to je da su
Grobari mnogo organizovaniji, imamo iskristalisanog vođu sa autoritetom koji
je potreban za to, a takođe smo i srčaniji kod navijanja, jer smo bodrili
Partizan čak i kada je gubio sa 3:1 od zvezde (lično prisustvovao!) dok su
cigani ćutali zbog nedostatka vođe i opadanja morala. To su sve činjenice koje
se mogu fundamentalno potvrditi, a naravno i u svemu ostalom smo bolji. ;)
=- Sve su uspeli da upropaste pa i to...
Pa konačno da naletim na jednog objektivnog navijača Crvene zvezde! Bravo.
;)
=- Btw, jel to sada standardna procedura da ne daju sa severa da
=- se spusti direktno na Bulevar JNA već mora okolo da se ide
=- ili je to nova fora od subote?
Ma to je fora od kako su cigani popili gomilu batina ;) pa da ih malo
sačuvaju. ;) Nisu vas džabe zvali 'Policijski klub!'. :)
Srleř
navijaci.1243nikola.s,
-> #1224, rkovacevic> Ala se cergari raspevali ...
> Jos kad bi naucili da igraju fudbal ...
Lepo je biti
uz tebe partizane
jer ti igras
pored marakane
komsije tvoje
prvaci su sveta
uvek si drugi
i to nam ne smeta
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1244nikola.s,
-> #1226, dizel> godina (ima i slika u Tifu, ali tu ce ti Nikola biti precizniji
> od mene... )
Tifo br. 4
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
p.s. Inace bilo je to one sezone kada smo se jurili sa Dinamom
za titulu. U tom kolu je Dinamo remizirao u Zagrebu sa
Radom 0:0.
navijaci.1245nikola.s,
-> #1225, schef> Sta je bilo? :) Ja sam usao 2 minuta posle njega, tako da ne
> znam...
Nista posebno, klasicno slihtanje.
Sa Severa to izgleda otprilike ovako: U jednom trenutku
se ceo jug zatrci u jednom pravcu, jer, boze moj, on je stigao.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1246nikola.s,
Kada smo vec kod derbija, zaboravih da pomenem grobarske
zastave, ako je to uopste vredno pomena. Na jugu je pored
jedine vredne zastave, primeceno i mnostvo smesnih, za koje
ce nas posle optuziti da smo ih sami pravili, da su nam ih
hrvati prodali.....
Odakle poceti ? Da li mozda od one Gajdobra, ili mozda
Grobari Surcin, ili Beli djavoli Kacarevo (cak su i slova
uradjena kao na nasoj Red Devils) :)))
Al dobro, to su grobari...
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1247nikola.s,
Ajmo svi na stadion Marakana
Idemo svi na stadion Marakana
Ajmo svi na stadion Marakana
Ej Marakana
A-haj ;))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.1248dizel,
-> #1224, rkovacevic> Ala se čergari raspevali ...
> Još kad bi naučili da igraju fudbal ...
Ovi čergari leše Nemce, a neki ovde pucaju od Rumuna... :>>>
navijaci.1249dizel,
-> #1235, schef> =- navijači uvek kače transparente i na istoku i zapadu (i na
> =- Marakani i na grobarskom stadionu), dok grobari to ne smeju
> ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
> Ovo je gnusna laž, što će se pokazati na sledećem derbiju kada
> ću od tebe zahtevati izvinjenje i priznanje da ovo što si
> napisao nije tačno!
Da li treba da kažem na partizanovom stadionu? :)))
Ako te je to uvredilo, evo, izvinjavam se...
Ali, budi siguran da što se tiče zauzetosti bočnih strana
vašeg stadiona našim transparentima neću promeniti iskaz, jer
je on potpuno tačan!
navijaci.1250dizel,
-> #1236, schef> postupio jer je izveo odbranu koja je primila 3 gola za 45
> minuta! :))) Kako bi tek bilo da NIJE dobro postupio. :))))))))
> Eh, cigani stvarno ste smešni...
Već nekoliko puta rekoh... Nesreća!!! To se više ne može
ponoviti! Mislim, bar ne toliko grešaka u jednoj utakmici!
> jeste, t.j. mi smo igrali odlično, a oni su igrali
> katastrofalno i mi smo savim zasluženo pobedili, a oni su pukli
Da smo mi igrali katastrofalno (i to u odbrani) slažem se, ali
da ste vi bili odlični... :)))) Šta ću, moram da se nasmejem...
Prosto, vi ove godine ne možete da budete odlični... :))))
> da jednoga dana MI postanemo prvaci Evrope nego da vi to ponovo
> budete!
:))))))))))))
Istina je da smo mi razmaženi navijači (mislim većina), ali
bar imamo razloga za to... Mi se ne radujemo posebno kad pobedimo
BSK, dok vi imate problemčiće... :>>>
> Pazi Marko, ja čuvam sve poruke. :) Sećaš se kako si i prošle
> godine tvrdio kako ćete da budete šampioni? E pa zaj*bao si se
> samo za 12 bodova. :>>
Ako se ne dogodi neka "viša sila, itd... :)", ove godine ne obećavam
titulu, već sam siguran u nju!
navijaci.1251dizel,
-> #1240, ilazarevic> nalazi u krugu od 10 metara oko Zvezdinog stadiona, sigurno
> biste osvojili duplu krunu...
Jel pratiš malo međunarodne utakmice? :>>>
navijaci.1252dizel,
-> #1237, schef> Seti se šta si pričao pre derbija. ;) Nikada se nećeš naučiti
> da se ne izlećeš, ali ako. ;) Slađe mi je da ti to posle
> nabijam na nos!
I ti reče nešto u stilu: "Je*aće vas Kaiser..."
Pa, šta bi? :>>>>>>
Crvena Zvezda - Kaiserslautern 4:0 !!!!!!!!!!! (ipak, posle produžetaka :))
navijaci.1253dizel,
-> #1217, lexus> Pesnica sevnu i cigan pade,
> je*em ti mater ciganski gade.
Ti si beše grobar sa zapada? :>>>
> Jer ja sam momak sa Južne tribine
> za Partizan bez straha uvek se gine.
Od kad to? :>>>>
Koliko se sećam, ti beše nešto "mnogo" bolestan za derbi,
pa nisi mogao da dođeš da nas "razbiješ"...
> Dok kod Konja traje crno-bela noć,
> mi slavimo Partizan i našu večnu moć.
Inače, kad smo već kod Trga, kad ste vi to priredili slavlje u gradu?
Da li je bar bila fešta kad ste uzeli kup šampiona u basketu, ili čak
ni tada verni grobari nisu mogli da se skupe... :))))))
navijaci.1254dizel,
-> #1241, nenad> Prvo što se promenilo je da Zvezda sada češće gubi, ali to smo
> već znali. Nešto se, ipak, nikada ne menja. Sever se i dalje
> bavi smenama trenera i loži se na nezrele klince koje štampa
> želi da predstavi kao velike zvezde.
Ne možeš da procenjuješ samo na osnovu jedne utakmice...
Evo, ako si gledao i meč protiv Nemaca video si da je najzad
koreografija sa crveno-belim kartonima sjajno uspela,
da se navijalo 120 minuta za Zvezdu (čak i kad nije išlo
najbolje)...
> počinjem da sumnjam da je tu, osim "sponzora šampiona"
> (Marjanovića i kompanije), prste umešao i Jul. ;) Liči na to...
Ma oni su smešni... Na svakom derbiju bar po 5-6 njihovih transparenata
završi na severu, a onda oni šiju nove (iste takve)... BLAM!!!
> se spusti direktno na Bulevar JNA već mora okolo da se ide ili
> je to nova fora od subote?
Još od pre par godina... Posle one serije tuča posle derbija, murkani su
ukapirali! :))
navijaci.1255schef,
-> #1253, dizel=- Da li je bar bila fešta kad ste uzeli kup šampiona u basketu,
=- ili čak ni tada verni grobari nisu mogli da se skupe...
=- :))))))
Tada se u Kragujevcu skupilo bar hiljadu Grobara! Za Beograd ne znam, ali
sigurno je da nas je bilo dosta, jer j*bi ga Beograd je ipak 10 puta veći od
Kragujevca. ;)
Srleř
navijaci.1256rkovacevic,
-> #1243, nikola.sRK> uvek si drugi
Šacni tabelu prve A fudbalske lige za ovu sezonu, Nikola :>
navijaci.1257rkovacevic,
-> #1248, dizelKako bi tek te Švabe pukle od onih koji su vam dali
tri komada na istom stadionu :>>>