SPORT

27 Feb 1996 - 08 Dec 1996

Topics

  1. atletika (44)
  2. fudbal (2992)
  3. kosarka (932)
  4. nba (2000)
  5. rukomet (336)
  6. vaterpolo (63)
  7. odbojka (96)
  8. tenis (32)
  9. skijanje (14)
  10. borilacki (155)
  11. auto-moto (669)
  12. bilijar (91)
  13. sah (42)
  14. rekreacija (60)
  15. prognoza (502)
  16. navijaci (1559)
  17. dogadjanja (71)
  18. razno (280)

Messages - navijaci

navijaci.739 budim, -> #677, mpedja
(:) Nisu mogli da izaberu bolje ime! Bas im stoji, a moglo bi da se uzme i (:) kao zajednicko za sve grobare! :>>>>> Pa, što se mene tiče, mogu! :))) Samo, ima dva problema, skinuli smo im zastavu dva puta! :))))) poz, budimir
navijaci.740 junior, -> #719, lexus
> Mada, kakvi sve paceri igraju... Čudi me da im i Pižon > zna imena ;))) Ove sezone je 33 igrača oblačilo dres Zvezde. :) Stvarno smo bili u krizi (naglasak na bili ;)
navijaci.741 stefan, -> #717, dizel
> Iako je to citat iz Cipelica (devetar Cokulic) moras priznati Pa to svi prate ovde? :)) Auuu...:)
navijaci.742 stefan, -> #718, dizel
> Jel to znaci da samo ja imam cast da mi poruke budu obrisane? Pobogu zar nije bilo dosta objašnjenja što ovde što na mail? LM, još jedared. Razlika između tvoje i budimove poruke je u tome što si ti korisniku sa sezama rekao da je ustaša jer je rekao da će navijati za Kroate (ok, bila je to malo grublja šala, nije tako izgledala, to smo valjda razjasnili) a budim je pisao o zaje*anciji sa derbija na tu temu koja je usledila zbog stanovite majce. Nadam se da je jasna razlika između ta dva slučaja.
navijaci.743 lexus, -> #721, budim
=> Ko je lepši Ćira ili Miloje? :)))))))))))))))))) Ćira, naravno ;>>>>> Nego, zar ti još čitaš tempo? Odvratan časopis...
navijaci.744 lexus, -> #722, budim
=> Šta da ti kažem, samo ću se grohotom nasmejati! :))))))))))) => Jesi li ti ikada bio na Marakani? :> Jesi li ti ikada bio kod južne tribine zvezdinog stadiona? Znaš li ti uopšte šta se nalazi iza juga, ili znaš samo kako izgleda sever?
navijaci.745 lexus, -> #729, budim
=> Kao što se neko gadi boksa ili kečera zbog toga, i ne prati te => stvari, tako je to, na tvoju žalost (pa i na moju) sastavni deo => navijanja i kao takvo, Na tvoju žalost?!? Daj Budimire, napisao si 150 poruka u kojima uzdižeš u nebesa navijačke fight-ove, a sad ti je kao žao što se dešavaju. Nećemo se lažemo ovde ;)
navijaci.746 lexus, -> #736, budim
=> (:) Kao što se ti sada vadiš :) => Ne. Bora je pevao himnu. To potpisujem, to na mje rekao u vozu za => Bari. Lepo, ali prvo si rekao da ju je Bora napisao :>>> => (:) Himnu Partizana napisao je S. Novaković. => Možda, ali je Bora pevao! Nije možda, nego sigurno, a za pevanje ću proveriti... Naravno, moguće je da ju je Bora otpevao nekom prilikom, ali ono što se vrti na npr. kaseti Pesme Partizanovog Juga, sigurno nije Bora.
navijaci.747 schef, -> #738, budim
­=- Izvini, ne gledam Palmu, sem kada nisu utakmice... :)))))))))))))) A šta gledaš? Sve ostalo sem utakmica? :))))))) Koj' si ti car! :)))))))) Narodnjaku! Šabanu! ;)))))) Inače, pesma vam je baš lepa, al' nikako da je čujem ovako. :) Srleř
navijaci.748 lexus, -> #741, stefan
=> Pa to svi prate ovde? :)) Auuu...:) Pajče mi rekao!!! Maaaajkeeee miiii ;)))) Popka Bebić ruleZ ;)
navijaci.749 stefan, -> #729, budim
> Niko ovde ne zakazuje nikakve tuče, niko nikome ne preti. Bogme, bilo je pokušaja. No, brzo su "izolovani" O;) > Samo zadržavam pravo da pišem o tome kao sastavnom delu navijanja. To je > sve. Ajde da se igramo demokratije bar ovde? :) Ajde da probamo ;) Ti zadrži svoje pravo, a ja ću ono moje pa da vidimo ;)
navijaci.750 stefan, -> #738, budim
> Izvini, ne gledam Palmu, sem kada nisu utakmice... ;) Obrati pažnju na konstrukciju rečenice ;)) A da dodam, da si tu pesmu mogao da čuješ i na voljenom stadionu :) Poluvreme, a ori se "Zvezda, Zvezda" ;)
navijaci.751 dizel, -> #670, budim
> Kalisu pre pola godine kada sam slucajno zalutao posle 9 sati > sa devojcicom... :)))) Pink diskoteka ?::)))))))))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.752 dizel, -> #668, budim
> > Uh, a koliko treba da se izade sa vaseg stadiona? Recimo sever > i Jug imaju samo dva izlaza, treba nam oko 5 minuta da izademo ^^^^^ Njima treba manje vremena posto je nas na Severu uvek vise :))))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.753 dizel, -> #675, giovanni
> ukopan u zemlju a istok je skroz iznad zemlje. Zvezdin stadion > je teoretski moguce napraviti samo jednim malo jacim punjenjem > TNTa. ; U poredjenju sa nasim stadionom vi imate stadionce. > Na stranu to sto vas stadion jos uvek nije zavrsen. > Sto se semafora tice, u vreme izgradnje stadiona, taj semafor > je bio dosta moderan. Semafor na stadionu C.Z. je napravljen Slazem se da je tada bio dosta moderan, ali je za sadasnje vreme semafor sa brzinom ispisa od 5 slova u minutu zaista dosta ocajan. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.754 dizel, -> #688, markojo
> > Hej ljudi gde je ona OGROMNA srpska zastava koju > se del..., ovaj, cigani cini mi se samo par puta razvili > dok se Rossa potucala :) po Evropi... ? > Zasto je ne razvijete(mo) ponekad ? Zastava se pocepala jos onomad. Inace bila je 60m X 30m. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.755 dizel, -> #649, budim
> ali ima za Zvezdu i Partizan. Dakle, grobarima su poskidali > zastave ljudi koji navijaju za Zvezdu, verovatno ce ih grobari > videti uskoro... :>>>> Jesi li ovo proverio ili pretpostavlas po onoj mojoj informaciji ? > > Ultras je ime koje su svi prihvatili, recimo Tima kada se Podrzavam, podrzavam.:)) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.756 dizel, -> #653, budim
> Upravo sam otkrio pregledanjem starih snimaka da je ona/prava > zastava bila na LATINICI, a ova je bila CIRILICNA! > :))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))) > (:) I ovo sam pisao. Zastava je zaista nasa, ali su je > verovatno nosila > NIJE! Takijeva zastava ima i zutu boju... JESTE. Nije Takijeva ali je bila na Severu. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.757 dizel, -> #679, lexus
> Dok Partizan bitke bije > hej, hej, hej, > zastava se nasa vije > hej, hej, hej, > Parni valjak neka melje > hej, hej, hej, > da ispuni nase zelje > hej, hej, hej, > Crno-beli, crno-beli > ma gde bili na tabeli > nek vas hrabri, nek vas jaca > pesma nasih navijaca > Volim Partizan > crno-bele boje > volim Partizan > kao oci svoje. :::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Izvinite. Bejase ovo jace od mene. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.758 dizel, -> #658, budim
> > :) Imas spisak pa pogledaj... :)))) > Ajd' da dopunim spisak: Tuzla, Smederevo, PFC, Sarajevo, ona velika crno bela setalica, Brcko, Erotica, Zvezdara, Kula, Grobari Baric......... pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.759 lexus, -> #757, dizel
=> Izvinite. Bejase ovo jace od mene. I posle se čude kada im moderator obriše poruke...
navijaci.760 mpedja, -> #715, dizel
#$%&*-> Ima! #$%&*-> Zvezda nikada nece puci od tako cobanskog tima! #$%&*-> Pazi kad su vas Siptari dobili... Posle fljarmurtarija trebali bi jos jednom da se provere pa da odigraju derbi sa jaslicama... :>>>
navijaci.761 mpedja, -> #719, lexus
#$%&*-> Valjda umes da prepoznas igrace kluba za koji navijas, #$%&*-> koji volis... #$%&*-> Mada, kakvi sve paceri igraju... Cudi me da im i Pizon #$%&*-> zna imena ;))) Ma mi ne govorimo o igracima kluba, svi znamo ko igra za nas, nego govorimo kako imate sugav semafor!
navijaci.762 mpedja, -> #720, lexus
#$%&*-> U bre cigani, stvarno ste naporni... #$%&*-> Cak je i meni obrisana jedna poruka, pa se ne bunim, zato #$%&*-> sto sam zasluzio da bude obrisana... Vama jedna a nama...Za sve je kriv moderator koji je grobar pa pokusava da nas sabotira!
navijaci.763 mpedja, -> #722, budim
#$%&*-> Narocito, za celu tribinu dva izlaza, ali ko voli, moze da skace! Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma pojurimo pa skacu u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!! :>>>>>
navijaci.764 mpedja, -> #739, budim
#$%&*-> Pa, sto se mene tice, mogu! :))) Samo, ima dva problema, skinuli smo #$%&*-> im zastavu dva puta! :))))) A onda pevaju: Mi smo grbari najjaci smo najjaci! EEEEEE...grobari pa vi ste za conf. VICEVI!:>>>>>>>
navijaci.765 mango, -> #715, dizel
>> Ę? Jeste li vi normalni. Znate li koja je razlika izmedju >> Atletika Ę? i Fljarmurtarija! >> >> Kakve, bre, to ima veze? :))) > > Ima! > Zvezda nikada nece puci od tako cobanskog tima! > Pazi kad su vas Siptari dobili... A takodje ni protiv nekih indijanaca iz Ksamaksa?(jel se tako zovu?)f
navijaci.766 mango, -> #742, stefan
>> Jel to znaci da samo ja imam cast da mi poruke budu obrisane? > > Pobogu zar nije bilo dosta objasnjenja sto ovde sto na mail? LM, jos > jedared. Razlika izmedu tvoje i budimove poruke je u tome sto si ti > korisniku sa sezama rekao da je ustasa jer je rekao da ce navijati za > Kroate (ok, bila je to malo grublja sala, nije tako izgledala, to smo > valjda razjasnili) a budim je pisao o zaje*anciji sa derbija na tu temu > koja je usledila zbog stanovite majce. Nadam se da je jasna razlika > izmedu ta dva slucaja. Kome je rekao da je ustasa zato sto ce navijati za Hrvate? Ovo pitam posto sam vracao stari user (bio sam dosad imangovski), pa par dana nisam pratio poruke, a secam se da sam izjavio da cu navijati za Hrvate i Engleze na EP, pa ako je to meni rekao...
navijaci.767 mango, -> #721, budim
> (:) I jos nesto - Nas stadion nije neka lepota, ali od one vase > (:) bezlicne rupe je svakako lepsi :) > > Sve vise me ova rasprava o stadionima podseca na tribinu navijaca u Tempu: > Ko je lepsi Cira ili Miloje? :)))))))))))))))))) Najvise volim kad se seljaci slihtaju Cegiju preko novina:))
navijaci.768 lexus, -> #767, mango
=> Najvise volim kad se seljaci slihtaju Cegiju preko novina:)) Meni su najzabavnija pisma "navijačica" :)))) U nekom od prošlih brojeva Partizanovog vesnika je objavljena slika Kapisode i Lisičića na kojoj obojica nose "dvojku". I odjednom vidiš pismo jedne od navijačica upućeno Kapisodi: "Mislim da imaš dobre patike." :))))))))))))))))))))))))))))))
navijaci.769 lexus, -> #763, mpedja
=> Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma pojurimo pa => skacu u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!! :>>>>> Sa istoka?!?!? Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako ste razbili Grobare... Ex, šta ti je cigan... :>>>>>
navijaci.770 lexus, -> #762, mpedja
=> Vama jedna a nama...Za sve je kriv moderator koji je grobar => pa pokusava da nas sabotira! A vama... Koliko? Tri najviše, a sve ostalo su duplirane poruke! Uostalom, koliko je tebi obrisano poruka?
navijaci.771 dizel, -> #698, schef
> Zvezda, Zvezda > > Igra zvezda da, da, da > igra kup sampiona > evropa sada neka zna > zvezdi pehar pripada > Ovo nikada nije bila "nasa" pesma, jer je ovo takva glupost da je ne vredi ni komentarisati. "Svaka cast" onome ko je uspeo da zapise cak i reci gorenavedene. Pesmu sam cuo par puta na Pinku, gde i nije tesko imati pesmu koja ce biti Hit dana. Takodje jednom je pustena na razglasu na Marakani. I to je sve. Ne znam odakle informacija o tome kako je ovo nasa nova himna. pozdrav, Nikola R.S.F.C. p.s. Zaboravio si da napises onaj RAP Milojka Pantica :))))))))))))
navijaci.772 dizel, -> #704, stefan
> Uzas :))) Dobro nisu uzeli ono "U tunelu usled mraka, sija > zvezda petokraka" ;))) Horde Zla su svojevremeno "obradili" ovu pesmicu tako da je u njihovom izvodjenju glasila "U tunelu usled mraka, je*bo pitar manijaka" pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.773 dizel, -> #719, lexus
> Mada, kakvi sve paceri igraju... Cudi me da im i Pizon > zna imena ;))) Ti "paceri" napravise javno snimanje filma za TV Palma u 2 navrata, rezultatima 3:0 i 3:1. Ma ne mora ni Pizon da im zna imena, vazno je da imaju prosek od 3 data gola Partizanu. :)))))))))))))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.774 dizel, -> #735, budim
> > :) Nema vise zastava. :) Takijeva je glavna, ovu su napravili. > Ko ce da pravi nekoliko takvih zastava i zasto? Pricali smo o > tome na Proleteru... BTW kad smo vec kod te zastave, cudno je da ni na jednom gostovanju u Zemunu (bar od onih na kojima sam bio) , nije bila gorenavedena zastava. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.775 dizel, -> #737, budim
> > Zare... ? (hint: Parangal iliti Parengal!) > Nekadasnji vodja Torcide ???? pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.776 dizel, -> #748, lexus
> > Popka Bebic ruleZ ;) Ovde mi nesto smrdi, ne zvao se ja Lorimer. A i ne zovem se tako. :))))))))))))))))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.777 dizel, -> #709, giovanni
> > E, momce. Ti, izgleda, ne znas ili ne zelis da znas sta se sve > u nasem fudbalu desavalo (i sta se desava). Ne znam. A sta se to desavalo ? Samo nemoj da pomenes ovaj poslednji kup, odmah cu preci na sledecu poruku. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.778 stefan, -> #762, mpedja
> Vama jedna a nama...Za sve je kriv moderator koji je grobar > pa pokusava da nas sabotira! Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imaš zločestog moderatora koji kinji navijače Zvezde ;>
navijaci.779 stefan, -> #771, dizel
> "Svaka cast" onome ko je uspeo da zapise cak i reci gorenavedene. Hvala ;) Sve za moje prijatelje Zvezdaše ;) > Pesmu sam cuo par puta na Pinku, gde i nije tesko imati pesmu koja ce > biti Hit dana. Takodje jednom je pustena na razglasu na Marakani. Pa eto, mogao si i ti da zapišeš ovaj muzički biser ;) Gre'ota da ostane nezabeležen, prema njemu i Braća Bajić izgledaju kao mediokriteti ;)
navijaci.780 mpedja, -> #754, dizel
#$%&*->> Hej ljudi gde je ona OGROMNA srpska zastava koju #$%&*->> se del..., ovaj, cigani cini mi se samo par puta razvili #$%&*->> dok se Rossa potucala :) po Evropi... ? #$%&*->> Zasto je ne razvijete(mo) ponekad ? #$%&*-> #$%&*-> Zastava se pocepala jos onomad. Inace bila je 60m X 30m. Ma i da je jos imamo gde da razvijemo toliku zastavu na onu grobarsku bedu od stadiona! :>>>>>>>
navijaci.781 mileusna, -> #977, dizel
RE: Cvetkovićev interviju >> Z: Kako cete resiti finansijsku stranu ? >> CV: To nece biti problem. Em platimo Partizanu da izgube dve tekem sa 3 gola u mreži, em kupujemo igrače bez problema... ;) Eee, kad li će Partizan to da postigne? $ ;)
navijaci.782 mpedja, -> #769, lexus
#$%&*-> Sa istoka?!?!? #$%&*-> Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako #$%&*-> ste razbili Grobare... Ex, sta ti je cigan... :>>>>> Ma kazem za grobare uopste. Vi ste takva beda od navijaca i nevidjene pi*ke da cim vas pojurimo vi bezite ko blesavi!
navijaci.783 mpedja, -> #770, lexus
#$%&*-> A vama... Koliko? Tri najvise, a sve ostalo su duplirane poruke! #$%&*-> Uostalom, koliko je tebi obrisano poruka? Jedna meni se cini. Znaci samo jedna meni a budimu i dizelu jos...ohohooo Nema teorije da su samo 3!
navijaci.784 mpedja, -> #773, dizel
#$%&*-> Ti "paceri" napravise javno snimanje filma za TV Palma u 2 navrata, #$%&*-> rezultatima 3:0 i 3:1. Ma ne mora ni Pizon da im zna imena, vazno je #$%&*-> da imaju prosek od 3 data gola Partizanu. #$%&*-> :)))))))))))))) Dobar je to pornic bio! :>>>>>>>>>>>
navijaci.785 lexus, -> #773, dizel
=> imaju prosek od 3 data gola Partizanu. Ne računajući onih 0:0 i sve prethodne utakmice u ovoj sezoni ;>
navijaci.786 lexus, -> #783, mpedja
=> Jedna meni se cini. Znaci samo jedna meni a budimu i dizelu => jos...ohohooo Čini ti se? Trebao bi da znaš šta ti je obrisano. Što se budima i dizela tiče, Štef je dao tabelu dizelovih obrisanih poruka, samo jedna nije iz duplog exec-a, a i budim je tako prošao. Dakle, te vaše bajke "Grobar moderator" ne drže vodu :>
navijaci.787 dizel, -> #769, lexus
> => Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma > pojurimo pa => skacu u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!! > :>>>>> > > Sa istoka?!?!? > Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako > ste razbili Grobare... Ex, sta ti je cigan... :>>>>> Ma ove druge i ne vredi juriti, mnogo su brzi! :>>>>>>>>
navijaci.788 dizel, -> #765, mango
>> Ima! >> Zvezda nikada nece puci od tako cobanskog tima! >> Pazi kad su vas Siptari dobili... > > A takodje ni protiv nekih indijanaca iz Ksamaksa?(jel se > tako zovu?)f Svajcarci......Albanci Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave mogu uporediti!
navijaci.789 dizel, -> #759, lexus
> => Izvinite. Bejase ovo jace od mene. > > I posle se cude kada im moderator obrise poruke... Da, stvarno! A Luka posle kaze kako je zasluzio da mu poruka bude obrisana, ali i dalje pise takve poruke... :>
navijaci.790 dizel, -> #786, lexus
> budim je tako prosao. > Dakle, te vase bajke "Grobar moderator" ne drze vodu :> Vrlo dobro drze vodu...
navijaci.791 dizel, -> #784, mpedja
># $%&*-> Ti "paceri" napravise javno snimanje filma za TV Palma ># u 2 navrata, $%&*-> rezultatima 3:0 i 3:1. Ma ne mora ni ># Pizon da im zna imena, vazno je $%&*-> da imaju prosek od 3 ># data gola Partizanu. $%&*-> :)))))))))))))) > > Dobar je to pornic bio! :>>>>>>>>>>> Bilo je nocas na Palmi opet... U svetu je to proglaseno za pornic godine, pa se posle pojavljivanja ne Eurosportu, sada prikazuje i po celoj planeti... Tracy Lords i Tereza Orlowski su odlucile da prekinu sa snimanjem, jer ce Cakar preuzeti njihove uloge... Takodje konkurisu: Kralj, Nadj, Saveljic, Tesovic, Tumba,... :>>>>>>>>>>>>>>>>>>
navijaci.792 budim, -> #743, lexus
(:) Ćira, naravno ;>>>>> :)))))))))))))))))))))))))))) Nasmeja me sitog! :) (:) Nego, zar ti još čitaš tempo? (:) Odvratan časopis... Ne čitam, pogotovo od kada ni na šta ne liči, nekada davno je bio dobar. Od kako su ga uzeli komunisti pod svoje, i kako je postao "picnut i fin".. :((( poz, budimir
navijaci.793 budim, -> #767, mango
(:) Najvise volim kad se seljaci slihtaju Cegiju preko novina:)) Ihaj! :) Ima takvih i na tribinama! :>>> poz, budimir
navijaci.794 budim, -> #744, lexus
(:) Jesi li ti ikada bio kod južne tribine zvezdinog stadiona? Bio sam na istoj za vreme derbija, kada smo vam uleteli na Jug... :>>>>>> Kako ste se samo onda razbežali... :>>>>>> A gio? :> (:) Znaš li ti uopšte šta se nalazi iza juga, ili znaš samo kako (:) izgleda sever? Naravno da znam, a moji prijatelji grobari su na toj utakmici pošteno nastradali! :>>>>> Nego, zamisli taj blam, da vam uletimo na Jug usred derbija? :>>>>>>> poz, budimir
navijaci.795 budim, -> #763, mpedja
(:) Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma pojurimo pa skacu (:) u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!! :>>>>> A tek pre utakmice, oni što se nađu isred istoka uvek loše prođu prilikom tradicionalnog probijanja sa Marakane na JNA. :> poz, budimir
navijaci.796 budim, -> #769, lexus
(:) Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako (:) ste razbili Grobare... Ex, šta ti je cigan... :>>>>> Ne bih rekao da su ispred službenih prostorija ispod istoka nepoznati groabri, seti se onog derbija kada sam se pojavio na Sezamu, tada je tamo bilo "jako zanimljivo", ali o tome smo već razglabali! :> poz, budimir
navijaci.797 budim, -> #752, dizel
(:) Njima treba manje vremena posto je nas na Severu uvek vise :))))) Naravno! :> poz, budimir
navijaci.798 budim, -> #719, lexus
(:) Mada, kakvi sve paceri igraju... Čudi me da im i Pižon (:) zna imena ;))) Dva zadnja derbija 6:1! :> poz, budimir
navijaci.799 budim, -> #753, dizel
(:) U poredjenju sa nasim stadionom vi imate stadionce. A tek kada postave sedišta... :> poz, budimir
navijaci.800 budim, -> #766, mango
(:) Kome je rekao da je ustasa zato sto ce navijati za Hrvate? Ovo pitam (:) posto sam vracao stari user (bio sam dosad imangovski), pa par dana Baš me zanima šta misliš, ukoliko se na sledeće prvenstvo Sveta, ne plasira Hrvatska da li će neki Hrvat navijati za SRJ? :> poz, budimir
navijaci.801 budim, -> #751, dizel
(:)> Kalisu pre pola godine kada sam slucajno zalutao posle 9 sati (:)> sa devojcicom... :)))) (:) Pink diskoteka ?::)))))))))) Ma jok, znaš kakve su devojke iz provanse, za njih je Kalemegdan zakon. NIje bila u pitanju Pink diskoteka! ;) definitivno! :) Nego, zanimljiva je činjenica da su se nekada okršaji Ultrasa i Grobara odigravali upravo na Kalemegdanu na dan odigravanja utakmice. Jel se seća neko tih vremena? poz, budimir
navijaci.802 budim, -> #745, lexus
(:) Na tvoju žalost?!? Da. (:) Daj Budimire, napisao si 150 poruka u kojima uzdižeš u nebesa (:) navijačke fight-ove, a sad ti je kao žao što se dešavaju. (:) Nećemo se lažemo ovde ;) Jesam, ali je činjenica da to nema veze sa sportom. poz, budimir
navijaci.803 budim, -> #765, mango
(:) A takodje ni protiv nekih indijanaca iz Ksamaksa?(jel se (:) tako zovu?)f Stvarno su isti, Švajcarci i Šiptari! :> poz, budimir
navijaci.804 budim, -> #755, dizel
(:)> ali ima za Zvezdu i Partizan. Dakle, grobarima su poskidali (:)> zastave ljudi koji navijaju za Zvezdu, verovatno ce ih grobari (:)> videti uskoro... :>>>> (:) Jesi li ovo proverio ili pretpostavlas po onoj mojoj informaciji ? Prema tvojoj informaciji, a i provereno. Videćeš na sledećem derbiju. :>>>> poz, budimir
navijaci.805 budim, -> #756, dizel
(:) JESTE. Nije Takijeva ali je bila na Severu. Aman zaman! :) ako neki klinac napravi zastavu Ultras i donese je na Sever, da li će išta značiti ako nju skinu, a ne skinu onu staru koja je stara nekoliko godina? Čisto da znaš, pre nekoliko godina su grobari, klinci, donosili zastavu Bitange nekoliko derbija na Sever, a onda je kao odneli na Jug. Kao fora, mi je skinuli... Cela Ex.Yu im se smejala zbog toga... :))) Grobar su to... :))))))) poz, budimir
navijaci.806 budim, -> #774, dizel
(:) BTW kad smo vec kod te zastave, cudno je da ni na jednom gostovanju u (:) Zemunu (bar od onih na kojima sam bio) , nije bila gorenavedena (:) zastava. Suviše lako, moj Nikola! :)))))))) Ko će tamo da ti skine zastavu, mislim na Zemun? A znaš da će doneti sve ove glavne i onako. Btw. tamo se zastava prosto iskida na onoj ogradi, kao i u Novom Sadu... :) poz, budimir
navijaci.807 budim, -> #746, lexus
(:) Lepo, ali prvo si rekao da ju je Bora napisao :>>> Rekao sam sa nisam siguran. Prelistaj poruke u nazad. (:) Naravno, moguće je da ju je Bora otpevao nekom prilikom, (:) ali ono što se vrti na npr. kaseti Pesme Partizanovog Juga, (:) sigurno nije Bora. Baš na toj kaseti je pevao Bora. poz, budimir
navijaci.808 budim, -> #775, dizel
(:) Nekadasnji vodja Torcide ???? Da, onaj koji ima homoseksulane sklonosti, pogotovo prema splićanima (u tu svrhu je išao hint! :>) poz, budimir
navijaci.809 budim, -> #747, schef
(:) :)))))))))))))) A šta gledaš? Sve ostalo sem utakmica? :))))))) (:) Koj' si ti car! :)))))))) Narodnjaku! Šabanu! ;)))))) Pogrešan sklop u rečenici! :) A ti sa kappa trenerkom da ćutiš! :> poz, budimir
navijaci.810 budim, -> #758, dizel
(:) Ajd' da dopunim spisak: Jedna napomena. Onaj buldog na zastavi grobara je znak BBB još za vreme Ex.Yu. Grobarskoj orginalnosti nikad kraja. A tek Torcidina pesma: Ako ne postaneš... :>>>>>>>>> Grobići, grobići... :))))) poz, budimir
navijaci.811 dizel, -> #775, dizel
>> >> Zare... ? (hint: Parangal iliti Parengal!) >> > > Nekadasnji vodja Torcide ???? > Ako je to onaj sto ja mislim, jel tacno da ga je neki od nasih, beogradskih vodja navijaca (ne znam da li grobar ili cigan) ka*ao u bulju? To sam cuo jos kad sam bio klinac, ali ostalo mi je u secanju!
navijaci.812 lexus, -> #788, dizel
=> Svajcarci......Albanci => Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave => mogu uporediti! Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu je izgubio zahvaljujući klasičnoj "Lako ćemo" taktici. Zvezda Xamaxu nije dala gol!
navijaci.813 lexus, -> #656, budim
=> Nisi daleko od istine... Recimo himnu vam je pravio Bora... ;>>>> Poruka 16.656 :> Nešto ne vidim "nisam siguran" Dakle, rekao si da je Bora pravio našu himnu :>
navijaci.814 schef, -> #780, mpedja
­=- Ma i da je jos imamo gde da razvijemo toliku zastavu na onu ­=- grobarsku bedu od stadiona! :>>>>>>> ^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^ I bre ovi cigani svi neki gramatičari... :))) Jel' imate vi srpski u školi? Srleř
navijaci.815 budim, -> #778, stefan
(:) Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imaš zločestog moderatora koji kinji (:) navijače Zvezde ;> ZNAO SAM! :) poz, budimir
navijaci.816 budim, -> #812, lexus
(:) Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu (:) je izgubio zahvaljujući klasičnoj "Lako ćemo" taktici. (:) Zvezda Xamaxu nije dala gol! Prvu utakmicu je Partizan izgubio sa 2:0 u Albaniji a na drugoj je dobio 2:1. E sada, ukoliko hoćeš da uporediš blamiranje sa Šiptarima i ekipu koja sasvim solidno igra sa nekoliko stranaca, nema problema... :> poz, budimir
navijaci.817 budim, -> #811, dizel
(:) od nasih, beogradskih vodja navijaca (ne znam da li (:) grobar ili cigan) ka*ao u bulju? (:) To sam cuo jos kad sam bio klinac, ali ostalo mi je u secanju! Stanoviti Žare, na gajbi kod Pampija. Btw. on je tamo bio gost na njihovo poverenje. Ko veruje grobarima, tako i prolazi... Inače čovek je završio u bolnici... poz, budimir
navijaci.818 budim, -> #813, lexus
(:) Poruka 16.656 :> (:) Nešto ne vidim "nisam siguran" (:) Dakle, rekao si da je Bora pravio našu himnu :> 16.673 poz, budimir p.s. Znam da je pevao, priznao je to u vozu kada su ga pitali.
navijaci.819 stefan, -> #788, dizel
> Svajcarci......Albanci > Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave > mogu uporediti! Fudbal? ;)
navijaci.820 mpedja, -> #786, lexus
#$%&*-> Cini ti se? Trebao bi da znas sta ti je obrisano. #$%&*-> Sto se budima i dizela tice, Stef je dao tabelu dizelovih #$%&*-> obrisanih poruka, samo jedna nije iz duplog exec-a, a i #$%&*-> budim je tako prosao. #$%&*-> Dakle, te vase bajke "Grobar moderator" ne drze vodu :> Nista se meni ne cini. I meni je obrisana jedna poruka zato sto sam napisao 'ku*ac' ili tako nesto bez ove zvezdice. :)))
navijaci.821 mpedja, -> #790, dizel
#$%&*->> budim je tako prosao. #$%&*->> Dakle, te vase bajke "Grobar moderator" ne drze vodu :> #$%&*-> #$%&*-> Vrlo dobro drze vodu... Ma pusti ih. To, kao, nema veze. Ovde vlada demokratija i sl. Do sada nisam video da su vama obrisane poruke(obracam se grobarima). :>>>>
navijaci.822 mpedja, -> #791, dizel
#$%&*-> Bilo je nocas na Palmi opet... #$%&*-> U svetu je to proglaseno za pornic godine, #$%&*-> pa se posle pojavljivanja ne Eurosportu, sada #$%&*-> prikazuje i po celoj planeti... Ma kakvo je to je*anje bilo to je za pornic decenije, stoleca! Proslavili se grobari, mnogo se dobro trte te grobarske pi*ke!
navijaci.823 mpedja, -> #788, dizel
#$%&*-> Svajcarci......Albanci #$%&*-> Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave #$%&*-> mogu uporediti! Mi Svajcarce bar izmucismo, a oni...
navijaci.824 mileusna, -> #812, lexus
>> Zvezda Xamaxu nije dala gol! Da, ali bi Fljamurtariju dala 5. ;>
navijaci.825 mileusna, -> #814, schef
>> I bre ovi cigani svi neki gramatičari... :))) >> Jel' imate vi srpski u školi? Imamo romski, a srpski učimo kao prvi strani jezik. ;) Al' što razbijamo fizičko... ;))) Eto u finali kupa dobili smo čak ocenu 6, a Partizan 1. ;) Ponavljači... ;>
navijaci.826 nenad, -> #761, mpedja
> nego govorimo kako imate sugav semafor! A šta će partizanima bolji semafor? Da kupe jedan veliki kolor pa da na njemu puštaju Cipeliće?! ;))
navijaci.827 mpedja, -> #793, budim
#$%&*-> Ihaj! :) Ima takvih i na tribinama! :>>> Ceo jug! :>>>>>
navijaci.828 mpedja, -> #797, budim
#$%&*-> (:) Njima treba manje vremena posto je nas na Severu uvek vise :))))) #$%&*-> #$%&*-> Naravno! :> Nije samo na severu. Koliko nas je ne mozemo svi na sever da stanemo, a pola juga prazno! :>>>>>
navijaci.829 mpedja, -> #798, budim
#$%&*-> Dva zadnja derbija 6:1! :> 3:0 i 3:1 (ma to vec i vrapci znaju) pa nek se oni cesu!
navijaci.830 mpedja, -> #801, budim
#$%&*-> Ma jok, znas kakve su devojke iz provanse, za njih je Kalemegdan #$%&*-> zakon. NIje bila u pitanju Pink diskoteka! ;) definitivno! :) Leti je tamo najposecenija bila bas Pink diskoteka. Ne znamo mi... :)))))
navijaci.831 mpedja, -> #802, budim
#$%&*-> Jesam, ali je cinjenica da to nema veze sa sportom. Ima veze sa grobarima! Uvek izvuku deblji kraj! :>>>>>>>>>>>
navijaci.832 mpedja, -> #817, budim
#$%&*-> Stanoviti Zare, na gajbi kod Pampija. Btw. on je tamo bio gost na #$%&*-> njihovo poverenje. Ko veruje grobarima, tako i prolazi... Inace covek #$%&*-> je zavrsio u bolnici... Zavrsio u bolnici jer mu grobar nabio oklagiju u bulju posto nije imao s'cim drugim. :>>>>>>>>>>>>>>>>
navijaci.833 mpedja, -> #812, lexus
#$%&*-> Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu #$%&*-> je izgubio zahvaljujuci klasicnoj "Lako cemo" taktici. #$%&*-> Zvezda Xamaxu nije dala gol! I to vam je izgovor... eeee grobici,grobici. Od siptara ste izgubili, pa vi ste sramota za naciju!
navijaci.834 mpedja, -> #814, schef
#$%&*-> I bre ovi cigani svi neki gramaticari... :))) Jel' imate vi srpski u Recenica je sasvim u redu jedino ako ti ne razumes srpski... :>>>>
navijaci.835 mpedja, -> #815, budim
#$%&*-> (:) Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imas zlocestog moderatora koji #$%&*-> kinji (:) navijace Zvezde ;> #$%&*-> #$%&*-> ZNAO SAM! :) Ma to im je SABLON !!!! :)))
navijaci.836 mpedja, -> #819, stefan
#$%&*-> Fudbal? ;) Tako je. Jedni nemaju pojma sa fudbalom, a drugi sasvim solidno igraju. Sad ako su Albanci culi da je Partizan prvak sigurno se sprdaju sa nasim fudbalom. SRAMOTA!
navijaci.837 dizel, -> #812, lexus
> => Svajcarci......Albanci > => Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave > => mogu uporediti! > > Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu > je izgubio zahvaljujuci klasicnoj "Lako cemo" taktici. > Zvezda Xamaxu nije dala gol! Partizan je primio 3 gola od Fljarmurtarija, a Zvezda samo 1... A primila ga je zahvaljujuci "lako cemo" taktici!
navijaci.838 schef, -> #834, mpedja
­=- Ma i da je jos imamo gde da razvijemo toliku zastavu na onu ­=- grobarsku bedu od stadiona! :>>>>>>> ­=-#$%&* -> I bre ovi cigani svi neki gramaticari... :))) Jel' ­=- imate vi srpski u ­=- ­=- Recenica je sasvim u redu jedino ako ti ne razumes srpski... ­=- :>>>> :)))))) Eh, pusti cigani... Pazi sada: Pravilno: Ma i da je još imamo gde da razvijemo toliku zastavu na onoj grobarskoj bedi od stadiona. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Primećuješ li sada razliku, ili treba da ti nacrtam? ;) Izgleda da mi ne gine ponovo citiranje cipelića... O:) Srleř