navijaci.739budim,
-> #677, mpedja(:) Nisu mogli da izaberu bolje ime! Bas im stoji, a moglo bi da se uzme i
(:) kao zajednicko za sve grobare! :>>>>>
Pa, što se mene tiče, mogu! :))) Samo, ima dva problema, skinuli smo im
zastavu dva puta! :)))))
poz,
budimir
navijaci.740junior,
-> #719, lexus> Mada, kakvi sve paceri igraju... Čudi me da im i Pižon
> zna imena ;)))
Ove sezone je 33 igrača oblačilo dres Zvezde. :)
Stvarno smo bili u krizi (naglasak na bili ;)
navijaci.741stefan,
-> #717, dizel> Iako je to citat iz Cipelica (devetar Cokulic) moras priznati
Pa to svi prate ovde? :)) Auuu...:)
navijaci.742stefan,
-> #718, dizel> Jel to znaci da samo ja imam cast da mi poruke budu obrisane?
Pobogu zar nije bilo dosta objašnjenja što ovde što na mail? LM, još
jedared. Razlika između tvoje i budimove poruke je u tome što si ti
korisniku sa sezama rekao da je ustaša jer je rekao da će navijati za
Kroate (ok, bila je to malo grublja šala, nije tako izgledala, to smo
valjda razjasnili) a budim je pisao o zaje*anciji sa derbija na tu temu
koja je usledila zbog stanovite majce. Nadam se da je jasna razlika
između ta dva slučaja.
navijaci.743lexus,
-> #721, budim=> Ko je lepši Ćira ili Miloje? :))))))))))))))))))
Ćira, naravno ;>>>>>
Nego, zar ti još čitaš tempo?
Odvratan časopis...
navijaci.744lexus,
-> #722, budim=> Šta da ti kažem, samo ću se grohotom nasmejati! :)))))))))))
=> Jesi li ti ikada bio na Marakani? :>
Jesi li ti ikada bio kod južne tribine zvezdinog stadiona?
Znaš li ti uopšte šta se nalazi iza juga, ili znaš samo kako
izgleda sever?
navijaci.745lexus,
-> #729, budim=> Kao što se neko gadi boksa ili kečera zbog toga, i ne prati te
=> stvari, tako je to, na tvoju žalost (pa i na moju) sastavni deo
=> navijanja i kao takvo,
Na tvoju žalost?!?
Daj Budimire, napisao si 150 poruka u kojima uzdižeš u nebesa
navijačke fight-ove, a sad ti je kao žao što se dešavaju.
Nećemo se lažemo ovde ;)
navijaci.746lexus,
-> #736, budim=> (:) Kao što se ti sada vadiš :)
=> Ne. Bora je pevao himnu. To potpisujem, to na mje rekao u vozu za
=> Bari.
Lepo, ali prvo si rekao da ju je Bora napisao :>>>
=> (:) Himnu Partizana napisao je S. Novaković.
=> Možda, ali je Bora pevao!
Nije možda, nego sigurno, a za pevanje ću proveriti...
Naravno, moguće je da ju je Bora otpevao nekom prilikom,
ali ono što se vrti na npr. kaseti Pesme Partizanovog Juga,
sigurno nije Bora.
navijaci.747schef,
-> #738, budim=- Izvini, ne gledam Palmu, sem kada nisu utakmice...
:)))))))))))))) A šta gledaš? Sve ostalo sem utakmica? :)))))))
Koj' si ti car! :)))))))) Narodnjaku! Šabanu! ;))))))
Inače, pesma vam je baš lepa, al' nikako da je čujem ovako. :)
Srleř
navijaci.748lexus,
-> #741, stefan=> Pa to svi prate ovde? :)) Auuu...:)
Pajče mi rekao!!!
Maaaajkeeee miiii ;))))
Popka Bebić ruleZ ;)
navijaci.749stefan,
-> #729, budim> Niko ovde ne zakazuje nikakve tuče, niko nikome ne preti.
Bogme, bilo je pokušaja. No, brzo su "izolovani" O;)
> Samo zadržavam pravo da pišem o tome kao sastavnom delu navijanja. To je
> sve. Ajde da se igramo demokratije bar ovde? :)
Ajde da probamo ;) Ti zadrži svoje pravo, a ja ću ono moje pa da vidimo ;)
navijaci.750stefan,
-> #738, budim> Izvini, ne gledam Palmu, sem kada nisu utakmice...
;) Obrati pažnju na konstrukciju rečenice ;)) A da dodam, da si tu pesmu
mogao da čuješ i na voljenom stadionu :) Poluvreme, a ori se "Zvezda,
Zvezda" ;)
navijaci.751dizel,
-> #670, budim> Kalisu pre pola godine kada sam slucajno zalutao posle 9 sati
> sa devojcicom... :))))
Pink diskoteka ?::))))))))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.752dizel,
-> #668, budim>
> Uh, a koliko treba da se izade sa vaseg stadiona? Recimo sever
> i Jug imaju samo dva izlaza, treba nam oko 5 minuta da izademo
^^^^^
Njima treba manje vremena posto je nas na Severu uvek vise :)))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.753dizel,
-> #675, giovanni> ukopan u zemlju a istok je skroz iznad zemlje. Zvezdin stadion
> je teoretski moguce napraviti samo jednim malo jacim punjenjem
> TNTa. ;
U poredjenju sa nasim stadionom vi imate stadionce.
> Na stranu to sto vas stadion jos uvek nije zavrsen.
> Sto se semafora tice, u vreme izgradnje stadiona, taj semafor
> je bio dosta moderan. Semafor na stadionu C.Z. je napravljen
Slazem se da je tada bio dosta moderan, ali je za sadasnje vreme semafor
sa brzinom ispisa od 5 slova u minutu zaista dosta ocajan.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.754dizel,
-> #688, markojo>
> Hej ljudi gde je ona OGROMNA srpska zastava koju
> se del..., ovaj, cigani cini mi se samo par puta razvili
> dok se Rossa potucala :) po Evropi... ?
> Zasto je ne razvijete(mo) ponekad ?
Zastava se pocepala jos onomad. Inace bila je 60m X 30m.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.755dizel,
-> #649, budim> ali ima za Zvezdu i Partizan. Dakle, grobarima su poskidali
> zastave ljudi koji navijaju za Zvezdu, verovatno ce ih grobari
> videti uskoro... :>>>>
Jesi li ovo proverio ili pretpostavlas po onoj mojoj informaciji ?
>
> Ultras je ime koje su svi prihvatili, recimo Tima kada se
Podrzavam, podrzavam.:))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.756dizel,
-> #653, budim> Upravo sam otkrio pregledanjem starih snimaka da je ona/prava
> zastava bila na LATINICI, a ova je bila CIRILICNA!
> :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))
> (:) I ovo sam pisao. Zastava je zaista nasa, ali su je
> verovatno nosila
> NIJE! Takijeva zastava ima i zutu boju...
JESTE. Nije Takijeva ali je bila na Severu.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.757dizel,
-> #679, lexus> Dok Partizan bitke bije
> hej, hej, hej,
> zastava se nasa vije
> hej, hej, hej,
> Parni valjak neka melje
> hej, hej, hej,
> da ispuni nase zelje
> hej, hej, hej,
> Crno-beli, crno-beli
> ma gde bili na tabeli
> nek vas hrabri, nek vas jaca
> pesma nasih navijaca
> Volim Partizan
> crno-bele boje
> volim Partizan
> kao oci svoje.
:::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Izvinite. Bejase ovo jace od mene.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.758dizel,
-> #658, budim>
> :) Imas spisak pa pogledaj... :))))
>
Ajd' da dopunim spisak:
Tuzla, Smederevo, PFC, Sarajevo, ona velika crno bela setalica, Brcko,
Erotica, Zvezdara, Kula, Grobari Baric.........
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.759lexus,
-> #757, dizel=> Izvinite. Bejase ovo jace od mene.
I posle se čude kada im moderator obriše poruke...
navijaci.760mpedja,
-> #715, dizel#$%&*-> Ima!
#$%&*-> Zvezda nikada nece puci od tako cobanskog tima!
#$%&*-> Pazi kad su vas Siptari dobili...
Posle fljarmurtarija trebali bi jos jednom da se provere pa da odigraju
derbi sa jaslicama... :>>>
navijaci.761mpedja,
-> #719, lexus#$%&*-> Valjda umes da prepoznas igrace kluba za koji navijas,
#$%&*-> koji volis...
#$%&*-> Mada, kakvi sve paceri igraju... Cudi me da im i Pizon
#$%&*-> zna imena ;)))
Ma mi ne govorimo o igracima kluba, svi znamo ko igra za nas,
nego govorimo kako imate sugav semafor!
navijaci.762mpedja,
-> #720, lexus#$%&*-> U bre cigani, stvarno ste naporni...
#$%&*-> Cak je i meni obrisana jedna poruka, pa se ne bunim, zato
#$%&*-> sto sam zasluzio da bude obrisana...
Vama jedna a nama...Za sve je kriv moderator koji je grobar
pa pokusava da nas sabotira!
navijaci.763mpedja,
-> #722, budim#$%&*-> Narocito, za celu tribinu dva izlaza, ali ko voli, moze da skace!
Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma pojurimo pa skacu
u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!! :>>>>>
navijaci.764mpedja,
-> #739, budim#$%&*-> Pa, sto se mene tice, mogu! :))) Samo, ima dva problema, skinuli smo
#$%&*-> im zastavu dva puta! :)))))
A onda pevaju:
Mi smo grbari
najjaci smo najjaci!
EEEEEE...grobari pa vi ste za conf. VICEVI!:>>>>>>>
navijaci.765mango,
-> #715, dizel>> Ę? Jeste li vi normalni. Znate li koja je razlika izmedju
>> Atletika Ę? i Fljarmurtarija!
>>
>> Kakve, bre, to ima veze? :)))
>
> Ima!
> Zvezda nikada nece puci od tako cobanskog tima!
> Pazi kad su vas Siptari dobili...
A takodje ni protiv nekih indijanaca iz Ksamaksa?(jel se
tako zovu?)f
navijaci.766mango,
-> #742, stefan>> Jel to znaci da samo ja imam cast da mi poruke budu obrisane?
>
> Pobogu zar nije bilo dosta objasnjenja sto ovde sto na mail? LM, jos
> jedared. Razlika izmedu tvoje i budimove poruke je u tome sto si ti
> korisniku sa sezama rekao da je ustasa jer je rekao da ce navijati za
> Kroate (ok, bila je to malo grublja sala, nije tako izgledala, to smo
> valjda razjasnili) a budim je pisao o zaje*anciji sa derbija na tu temu
> koja je usledila zbog stanovite majce. Nadam se da je jasna razlika
> izmedu ta dva slucaja.
Kome je rekao da je ustasa zato sto ce navijati za Hrvate? Ovo pitam
posto sam vracao stari user (bio sam dosad imangovski), pa par dana
nisam pratio poruke, a secam se da sam izjavio da cu navijati za Hrvate
i Engleze na EP, pa ako je to meni rekao...
navijaci.767mango,
-> #721, budim> (:) I jos nesto - Nas stadion nije neka lepota, ali od one vase
> (:) bezlicne rupe je svakako lepsi :)
>
> Sve vise me ova rasprava o stadionima podseca na tribinu navijaca u Tempu:
> Ko je lepsi Cira ili Miloje? :))))))))))))))))))
Najvise volim kad se seljaci slihtaju Cegiju preko novina:))
navijaci.768lexus,
-> #767, mango=> Najvise volim kad se seljaci slihtaju Cegiju preko novina:))
Meni su najzabavnija pisma "navijačica" :))))
U nekom od prošlih brojeva Partizanovog vesnika je objavljena
slika Kapisode i Lisičića na kojoj obojica nose "dvojku".
I odjednom vidiš pismo jedne od navijačica upućeno Kapisodi:
"Mislim da imaš dobre patike." :))))))))))))))))))))))))))))))
navijaci.769lexus,
-> #763, mpedja=> Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma pojurimo pa
=> skacu u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!! :>>>>>
Sa istoka?!?!?
Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako
ste razbili Grobare... Ex, šta ti je cigan... :>>>>>
navijaci.770lexus,
-> #762, mpedja=> Vama jedna a nama...Za sve je kriv moderator koji je grobar
=> pa pokusava da nas sabotira!
A vama... Koliko? Tri najviše, a sve ostalo su duplirane poruke!
Uostalom, koliko je tebi obrisano poruka?
navijaci.771dizel,
-> #698, schef> Zvezda, Zvezda
>
> Igra zvezda da, da, da
> igra kup sampiona
> evropa sada neka zna
> zvezdi pehar pripada
>
Ovo nikada nije bila "nasa" pesma, jer je ovo takva glupost
da je ne vredi ni komentarisati. "Svaka cast" onome ko je uspeo da
zapise cak i reci gorenavedene. Pesmu sam cuo par puta na Pinku, gde i nije
tesko imati pesmu koja ce biti Hit dana. Takodje jednom je pustena na
razglasu na Marakani. I to je sve. Ne znam odakle informacija o tome kako je
ovo nasa nova himna.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
p.s. Zaboravio si da napises onaj RAP Milojka Pantica :))))))))))))
navijaci.772dizel,
-> #704, stefan> Uzas :))) Dobro nisu uzeli ono "U tunelu usled mraka, sija
> zvezda petokraka" ;)))
Horde Zla su svojevremeno "obradili" ovu pesmicu tako da je u njihovom
izvodjenju glasila "U tunelu usled mraka, je*bo pitar manijaka"
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.773dizel,
-> #719, lexus> Mada, kakvi sve paceri igraju... Cudi me da im i Pizon
> zna imena ;)))
Ti "paceri" napravise javno snimanje filma za TV Palma u 2 navrata,
rezultatima 3:0 i 3:1. Ma ne mora ni Pizon da im zna imena, vazno je da
imaju prosek od 3 data gola Partizanu.
:))))))))))))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.774dizel,
-> #735, budim>
> :) Nema vise zastava. :) Takijeva je glavna, ovu su napravili.
> Ko ce da pravi nekoliko takvih zastava i zasto? Pricali smo o
> tome na Proleteru...
BTW kad smo vec kod te zastave, cudno je da ni na jednom gostovanju u Zemunu
(bar od onih na kojima sam bio) , nije bila gorenavedena zastava.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.775dizel,
-> #737, budim>
> Zare... ? (hint: Parangal iliti Parengal!)
>
Nekadasnji vodja Torcide ????
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.776dizel,
-> #748, lexus>
> Popka Bebic ruleZ ;)
Ovde mi nesto smrdi, ne zvao se ja Lorimer. A i ne zovem se tako.
:)))))))))))))))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.777dizel,
-> #709, giovanni>
> E, momce. Ti, izgleda, ne znas ili ne zelis da znas sta se sve
> u nasem fudbalu desavalo (i sta se desava).
Ne znam. A sta se to desavalo ? Samo nemoj da pomenes ovaj poslednji kup,
odmah cu preci na sledecu poruku.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijaci.778stefan,
-> #762, mpedja> Vama jedna a nama...Za sve je kriv moderator koji je grobar
> pa pokusava da nas sabotira!
Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imaš zločestog moderatora koji kinji
navijače Zvezde ;>
navijaci.779stefan,
-> #771, dizel> "Svaka cast" onome ko je uspeo da zapise cak i reci gorenavedene.
Hvala ;) Sve za moje prijatelje Zvezdaše ;)
> Pesmu sam cuo par puta na Pinku, gde i nije tesko imati pesmu koja ce
> biti Hit dana. Takodje jednom je pustena na razglasu na Marakani.
Pa eto, mogao si i ti da zapišeš ovaj muzički biser ;) Gre'ota da ostane
nezabeležen, prema njemu i Braća Bajić izgledaju kao mediokriteti ;)
navijaci.780mpedja,
-> #754, dizel#$%&*->> Hej ljudi gde je ona OGROMNA srpska zastava koju
#$%&*->> se del..., ovaj, cigani cini mi se samo par puta razvili
#$%&*->> dok se Rossa potucala :) po Evropi... ?
#$%&*->> Zasto je ne razvijete(mo) ponekad ?
#$%&*->
#$%&*-> Zastava se pocepala jos onomad. Inace bila je 60m X 30m.
Ma i da je jos imamo gde da razvijemo toliku zastavu na onu
grobarsku bedu od stadiona! :>>>>>>>
navijaci.781mileusna,
-> #977, dizelRE: Cvetkovićev interviju
>> Z: Kako cete resiti finansijsku stranu ?
>> CV: To nece biti problem.
Em platimo Partizanu da izgube dve tekem sa 3 gola u
mreži, em kupujemo igrače bez problema... ;) Eee, kad li će
Partizan to da postigne? $ ;)
navijaci.782mpedja,
-> #769, lexus#$%&*-> Sa istoka?!?!?
#$%&*-> Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako
#$%&*-> ste razbili Grobare... Ex, sta ti je cigan... :>>>>>
Ma kazem za grobare uopste. Vi ste takva beda od navijaca i nevidjene
pi*ke da cim vas pojurimo vi bezite ko blesavi!
navijaci.783mpedja,
-> #770, lexus#$%&*-> A vama... Koliko? Tri najvise, a sve ostalo su duplirane poruke!
#$%&*-> Uostalom, koliko je tebi obrisano poruka?
Jedna meni se cini. Znaci samo jedna meni a budimu i dizelu jos...ohohooo
Nema teorije da su samo 3!
navijaci.784mpedja,
-> #773, dizel#$%&*-> Ti "paceri" napravise javno snimanje filma za TV Palma u 2 navrata,
#$%&*-> rezultatima 3:0 i 3:1. Ma ne mora ni Pizon da im zna imena, vazno je
#$%&*-> da imaju prosek od 3 data gola Partizanu.
#$%&*-> :))))))))))))))
Dobar je to pornic bio! :>>>>>>>>>>>
navijaci.785lexus,
-> #773, dizel=> imaju prosek od 3 data gola Partizanu.
Ne računajući onih 0:0 i sve prethodne utakmice u
ovoj sezoni ;>
navijaci.786lexus,
-> #783, mpedja=> Jedna meni se cini. Znaci samo jedna meni a budimu i dizelu
=> jos...ohohooo
Čini ti se? Trebao bi da znaš šta ti je obrisano.
Što se budima i dizela tiče, Štef je dao tabelu dizelovih
obrisanih poruka, samo jedna nije iz duplog exec-a, a i
budim je tako prošao.
Dakle, te vaše bajke "Grobar moderator" ne drže vodu :>
navijaci.787dizel,
-> #769, lexus> => Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma
> pojurimo pa => skacu u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!!
> :>>>>>
>
> Sa istoka?!?!?
> Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako
> ste razbili Grobare... Ex, sta ti je cigan... :>>>>>
Ma ove druge i ne vredi juriti, mnogo su brzi! :>>>>>>>>
navijaci.788dizel,
-> #765, mango>> Ima!
>> Zvezda nikada nece puci od tako cobanskog tima!
>> Pazi kad su vas Siptari dobili...
>
> A takodje ni protiv nekih indijanaca iz Ksamaksa?(jel se
> tako zovu?)f
Svajcarci......Albanci
Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave
mogu uporediti!
navijaci.789dizel,
-> #759, lexus> => Izvinite. Bejase ovo jace od mene.
>
> I posle se cude kada im moderator obrise poruke...
Da, stvarno!
A Luka posle kaze kako je zasluzio da mu poruka bude obrisana,
ali i dalje pise takve poruke...
:>
navijaci.790dizel,
-> #786, lexus> budim je tako prosao.
> Dakle, te vase bajke "Grobar moderator" ne drze vodu :>
Vrlo dobro drze vodu...
navijaci.791dizel,
-> #784, mpedja># $%&*-> Ti "paceri" napravise javno snimanje filma za TV Palma
># u 2 navrata, $%&*-> rezultatima 3:0 i 3:1. Ma ne mora ni
># Pizon da im zna imena, vazno je $%&*-> da imaju prosek od 3
># data gola Partizanu. $%&*-> :))))))))))))))
>
> Dobar je to pornic bio! :>>>>>>>>>>>
Bilo je nocas na Palmi opet...
U svetu je to proglaseno za pornic godine,
pa se posle pojavljivanja ne Eurosportu, sada
prikazuje i po celoj planeti...
Tracy Lords i Tereza Orlowski su odlucile da prekinu
sa snimanjem, jer ce Cakar preuzeti njihove uloge...
Takodje konkurisu: Kralj, Nadj, Saveljic, Tesovic,
Tumba,...
:>>>>>>>>>>>>>>>>>>
navijaci.792budim,
-> #743, lexus(:) Ćira, naravno ;>>>>>
:))))))))))))))))))))))))))))
Nasmeja me sitog! :)
(:) Nego, zar ti još čitaš tempo?
(:) Odvratan časopis...
Ne čitam, pogotovo od kada ni na šta ne liči, nekada davno je bio dobar.
Od kako su ga uzeli komunisti pod svoje, i kako je postao "picnut i fin".. :(((
poz,
budimir
navijaci.793budim,
-> #767, mango(:) Najvise volim kad se seljaci slihtaju Cegiju preko novina:))
Ihaj! :) Ima takvih i na tribinama! :>>>
poz,
budimir
navijaci.794budim,
-> #744, lexus(:) Jesi li ti ikada bio kod južne tribine zvezdinog stadiona?
Bio sam na istoj za vreme derbija, kada smo vam uleteli na Jug... :>>>>>>
Kako ste se samo onda razbežali... :>>>>>> A gio? :>
(:) Znaš li ti uopšte šta se nalazi iza juga, ili znaš samo kako
(:) izgleda sever?
Naravno da znam, a moji prijatelji grobari su na toj utakmici pošteno
nastradali! :>>>>> Nego, zamisli taj blam, da vam uletimo na Jug usred
derbija? :>>>>>>>
poz,
budimir
navijaci.795budim,
-> #763, mpedja(:) Nema tu 'ko voli'. Kad se zavrsi utakmica mi ih odma pojurimo pa skacu
(:) u fazonu spasavaj se ko moze,idu cigani!!! :>>>>>
A tek pre utakmice, oni što se nađu isred istoka uvek loše prođu prilikom
tradicionalnog probijanja sa Marakane na JNA. :>
poz,
budimir
navijaci.796budim,
-> #769, lexus(:) Zaista interesantno, vi jurite one na istoku, a palite se kako
(:) ste razbili Grobare... Ex, šta ti je cigan... :>>>>>
Ne bih rekao da su ispred službenih prostorija ispod istoka nepoznati groabri,
seti se onog derbija kada sam se pojavio na Sezamu, tada je tamo bilo "jako
zanimljivo", ali o tome smo već razglabali! :>
poz,
budimir
navijaci.797budim,
-> #752, dizel(:) Njima treba manje vremena posto je nas na Severu uvek vise :)))))
Naravno! :>
poz,
budimir
navijaci.798budim,
-> #719, lexus(:) Mada, kakvi sve paceri igraju... Čudi me da im i Pižon
(:) zna imena ;)))
Dva zadnja derbija 6:1! :>
poz,
budimir
navijaci.799budim,
-> #753, dizel(:) U poredjenju sa nasim stadionom vi imate stadionce.
A tek kada postave sedišta... :>
poz,
budimir
navijaci.800budim,
-> #766, mango(:) Kome je rekao da je ustasa zato sto ce navijati za Hrvate? Ovo pitam
(:) posto sam vracao stari user (bio sam dosad imangovski), pa par dana
Baš me zanima šta misliš, ukoliko se na sledeće prvenstvo Sveta, ne plasira
Hrvatska da li će neki Hrvat navijati za SRJ? :>
poz,
budimir
navijaci.801budim,
-> #751, dizel(:)> Kalisu pre pola godine kada sam slucajno zalutao posle 9 sati
(:)> sa devojcicom... :))))
(:) Pink diskoteka ?::))))))))))
Ma jok, znaš kakve su devojke iz provanse, za njih je Kalemegdan zakon. NIje
bila u pitanju Pink diskoteka! ;) definitivno! :)
Nego, zanimljiva je činjenica da su se nekada okršaji Ultrasa i Grobara
odigravali upravo na Kalemegdanu na dan odigravanja utakmice. Jel se seća neko
tih vremena?
poz,
budimir
navijaci.802budim,
-> #745, lexus(:) Na tvoju žalost?!?
Da.
(:) Daj Budimire, napisao si 150 poruka u kojima uzdižeš u nebesa
(:) navijačke fight-ove, a sad ti je kao žao što se dešavaju.
(:) Nećemo se lažemo ovde ;)
Jesam, ali je činjenica da to nema veze sa sportom.
poz,
budimir
navijaci.803budim,
-> #765, mango(:) A takodje ni protiv nekih indijanaca iz Ksamaksa?(jel se
(:) tako zovu?)f
Stvarno su isti, Švajcarci i Šiptari! :>
poz,
budimir
navijaci.804budim,
-> #755, dizel(:)> ali ima za Zvezdu i Partizan. Dakle, grobarima su poskidali
(:)> zastave ljudi koji navijaju za Zvezdu, verovatno ce ih grobari
(:)> videti uskoro... :>>>>
(:) Jesi li ovo proverio ili pretpostavlas po onoj mojoj informaciji ?
Prema tvojoj informaciji, a i provereno. Videćeš na sledećem derbiju. :>>>>
poz,
budimir
navijaci.805budim,
-> #756, dizel(:) JESTE. Nije Takijeva ali je bila na Severu.
Aman zaman! :) ako neki klinac napravi zastavu Ultras i donese je na Sever,
da li će išta značiti ako nju skinu, a ne skinu onu staru koja je stara
nekoliko godina? Čisto da znaš, pre nekoliko godina su grobari, klinci,
donosili zastavu Bitange nekoliko derbija na Sever, a onda je kao odneli
na Jug. Kao fora, mi je skinuli... Cela Ex.Yu im se smejala zbog toga... :)))
Grobar su to... :)))))))
poz,
budimir
navijaci.806budim,
-> #774, dizel(:) BTW kad smo vec kod te zastave, cudno je da ni na jednom gostovanju u
(:) Zemunu (bar od onih na kojima sam bio) , nije bila gorenavedena
(:) zastava.
Suviše lako, moj Nikola! :)))))))) Ko će tamo da ti skine zastavu, mislim
na Zemun? A znaš da će doneti sve ove glavne i onako. Btw. tamo se zastava
prosto iskida na onoj ogradi, kao i u Novom Sadu... :)
poz,
budimir
navijaci.807budim,
-> #746, lexus(:) Lepo, ali prvo si rekao da ju je Bora napisao :>>>
Rekao sam sa nisam siguran. Prelistaj poruke u nazad.
(:) Naravno, moguće je da ju je Bora otpevao nekom prilikom,
(:) ali ono što se vrti na npr. kaseti Pesme Partizanovog Juga,
(:) sigurno nije Bora.
Baš na toj kaseti je pevao Bora.
poz,
budimir
navijaci.808budim,
-> #775, dizel(:) Nekadasnji vodja Torcide ????
Da, onaj koji ima homoseksulane sklonosti, pogotovo prema splićanima (u tu
svrhu je išao hint! :>)
poz,
budimir
navijaci.809budim,
-> #747, schef(:) :)))))))))))))) A šta gledaš? Sve ostalo sem utakmica? :)))))))
(:) Koj' si ti car! :)))))))) Narodnjaku! Šabanu! ;))))))
Pogrešan sklop u rečenici! :) A ti sa kappa trenerkom da ćutiš! :>
poz,
budimir
navijaci.810budim,
-> #758, dizel(:) Ajd' da dopunim spisak:
Jedna napomena. Onaj buldog na zastavi grobara je znak BBB još za vreme
Ex.Yu. Grobarskoj orginalnosti nikad kraja. A tek Torcidina pesma: Ako ne
postaneš... :>>>>>>>>> Grobići, grobići... :)))))
poz,
budimir
navijaci.811dizel,
-> #775, dizel>>
>> Zare... ? (hint: Parangal iliti Parengal!)
>>
>
> Nekadasnji vodja Torcide ????
>
Ako je to onaj sto ja mislim, jel tacno da ga je neki
od nasih, beogradskih vodja navijaca (ne znam da li
grobar ili cigan) ka*ao u bulju?
To sam cuo jos kad sam bio klinac, ali ostalo mi je u secanju!
navijaci.812lexus,
-> #788, dizel=> Svajcarci......Albanci
=> Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave
=> mogu uporediti!
Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu
je izgubio zahvaljujući klasičnoj "Lako ćemo" taktici.
Zvezda Xamaxu nije dala gol!
navijaci.813lexus,
-> #656, budim=> Nisi daleko od istine... Recimo himnu vam je pravio Bora... ;>>>>
Poruka 16.656 :>
Nešto ne vidim "nisam siguran"
Dakle, rekao si da je Bora pravio našu himnu :>
navijaci.814schef,
-> #780, mpedja=- Ma i da je jos imamo gde da razvijemo toliku zastavu na onu
=- grobarsku bedu od stadiona! :>>>>>>> ^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^
I bre ovi cigani svi neki gramatičari... :))) Jel' imate vi srpski u školi?
Srleř
navijaci.815budim,
-> #778, stefan(:) Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imaš zločestog moderatora koji kinji
(:) navijače Zvezde ;>
ZNAO SAM! :)
poz,
budimir
navijaci.816budim,
-> #812, lexus(:) Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu
(:) je izgubio zahvaljujući klasičnoj "Lako ćemo" taktici.
(:) Zvezda Xamaxu nije dala gol!
Prvu utakmicu je Partizan izgubio sa 2:0 u Albaniji a na drugoj je dobio 2:1.
E sada, ukoliko hoćeš da uporediš blamiranje sa Šiptarima i ekipu koja
sasvim solidno igra sa nekoliko stranaca, nema problema... :>
poz,
budimir
navijaci.817budim,
-> #811, dizel(:) od nasih, beogradskih vodja navijaca (ne znam da li
(:) grobar ili cigan) ka*ao u bulju?
(:) To sam cuo jos kad sam bio klinac, ali ostalo mi je u secanju!
Stanoviti Žare, na gajbi kod Pampija. Btw. on je tamo bio gost na njihovo
poverenje. Ko veruje grobarima, tako i prolazi... Inače čovek je završio u
bolnici...
poz,
budimir
navijaci.818budim,
-> #813, lexus(:) Poruka 16.656 :>
(:) Nešto ne vidim "nisam siguran"
(:) Dakle, rekao si da je Bora pravio našu himnu :>
16.673
poz,
budimir
p.s. Znam da je pevao, priznao je to u vozu kada su ga pitali.
navijaci.819stefan,
-> #788, dizel> Svajcarci......Albanci
> Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave
> mogu uporediti!
Fudbal? ;)
navijaci.820mpedja,
-> #786, lexus#$%&*-> Cini ti se? Trebao bi da znas sta ti je obrisano.
#$%&*-> Sto se budima i dizela tice, Stef je dao tabelu dizelovih
#$%&*-> obrisanih poruka, samo jedna nije iz duplog exec-a, a i
#$%&*-> budim je tako prosao.
#$%&*-> Dakle, te vase bajke "Grobar moderator" ne drze vodu :>
Nista se meni ne cini. I meni je obrisana jedna poruka
zato sto sam napisao 'ku*ac' ili tako nesto bez ove zvezdice. :)))
navijaci.821mpedja,
-> #790, dizel#$%&*->> budim je tako prosao.
#$%&*->> Dakle, te vase bajke "Grobar moderator" ne drze vodu :>
#$%&*->
#$%&*-> Vrlo dobro drze vodu...
Ma pusti ih. To, kao, nema veze. Ovde vlada demokratija i sl.
Do sada nisam video da su vama obrisane poruke(obracam se grobarima). :>>>>
navijaci.822mpedja,
-> #791, dizel#$%&*-> Bilo je nocas na Palmi opet...
#$%&*-> U svetu je to proglaseno za pornic godine,
#$%&*-> pa se posle pojavljivanja ne Eurosportu, sada
#$%&*-> prikazuje i po celoj planeti...
Ma kakvo je to je*anje bilo to je za pornic decenije, stoleca!
Proslavili se grobari, mnogo se dobro trte te grobarske pi*ke!
navijaci.823mpedja,
-> #788, dizel#$%&*-> Svajcarci......Albanci
#$%&*-> Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave
#$%&*-> mogu uporediti!
Mi Svajcarce bar izmucismo, a oni...
navijaci.824mileusna,
-> #812, lexus>> Zvezda Xamaxu nije dala gol!
Da, ali bi Fljamurtariju dala 5. ;>
navijaci.825mileusna,
-> #814, schef>> I bre ovi cigani svi neki gramatičari... :)))
>> Jel' imate vi srpski u školi?
Imamo romski, a srpski učimo kao prvi strani jezik. ;)
Al' što razbijamo fizičko... ;))) Eto u finali kupa dobili smo
čak ocenu 6, a Partizan 1. ;) Ponavljači... ;>
navijaci.826nenad,
-> #761, mpedja> nego govorimo kako imate sugav semafor!
A šta će partizanima bolji semafor?
Da kupe jedan veliki kolor pa da na njemu puštaju Cipeliće?! ;))
navijaci.827mpedja,
-> #793, budim#$%&*-> Ihaj! :) Ima takvih i na tribinama! :>>>
Ceo jug! :>>>>>
navijaci.828mpedja,
-> #797, budim#$%&*-> (:) Njima treba manje vremena posto je nas na Severu uvek vise :)))))
#$%&*->
#$%&*-> Naravno! :>
Nije samo na severu. Koliko nas je ne mozemo svi na sever da stanemo,
a pola juga prazno! :>>>>>
navijaci.829mpedja,
-> #798, budim#$%&*-> Dva zadnja derbija 6:1! :>
3:0 i 3:1 (ma to vec i vrapci znaju) pa nek se oni cesu!
navijaci.830mpedja,
-> #801, budim#$%&*-> Ma jok, znas kakve su devojke iz provanse, za njih je Kalemegdan
#$%&*-> zakon. NIje bila u pitanju Pink diskoteka! ;) definitivno! :)
Leti je tamo najposecenija bila bas Pink diskoteka. Ne znamo mi... :)))))
navijaci.831mpedja,
-> #802, budim#$%&*-> Jesam, ali je cinjenica da to nema veze sa sportom.
Ima veze sa grobarima! Uvek izvuku deblji kraj! :>>>>>>>>>>>
navijaci.832mpedja,
-> #817, budim#$%&*-> Stanoviti Zare, na gajbi kod Pampija. Btw. on je tamo bio gost na
#$%&*-> njihovo poverenje. Ko veruje grobarima, tako i prolazi... Inace covek
#$%&*-> je zavrsio u bolnici...
Zavrsio u bolnici jer mu grobar nabio oklagiju u bulju posto nije imao s'cim
drugim. :>>>>>>>>>>>>>>>>
navijaci.833mpedja,
-> #812, lexus#$%&*-> Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu
#$%&*-> je izgubio zahvaljujuci klasicnoj "Lako cemo" taktici.
#$%&*-> Zvezda Xamaxu nije dala gol!
I to vam je izgovor... eeee grobici,grobici. Od siptara ste izgubili, pa
vi ste sramota za naciju!
navijaci.834mpedja,
-> #814, schef#$%&*-> I bre ovi cigani svi neki gramaticari... :))) Jel' imate vi srpski u
Recenica je sasvim u redu jedino ako ti ne razumes srpski... :>>>>
navijaci.835mpedja,
-> #815, budim#$%&*-> (:) Eh, zlehuda je tvoja sudbina, imas zlocestog moderatora koji
#$%&*-> kinji (:) navijace Zvezde ;>
#$%&*->
#$%&*-> ZNAO SAM! :)
Ma to im je SABLON !!!! :)))
navijaci.836mpedja,
-> #819, stefan#$%&*-> Fudbal? ;)
Tako je. Jedni nemaju pojma sa fudbalom, a drugi sasvim solidno
igraju.
Sad ako su Albanci culi da je Partizan prvak sigurno se sprdaju sa
nasim fudbalom. SRAMOTA!
navijaci.837dizel,
-> #812, lexus> => Svajcarci......Albanci
> => Da li mozes da navedes neku stvar u kome se ove dve drzave
> => mogu uporediti!
>
> Partizan je dao 2 gola protiv Fljamurtarija, a prvu utakmicu
> je izgubio zahvaljujuci klasicnoj "Lako cemo" taktici.
> Zvezda Xamaxu nije dala gol!
Partizan je primio 3 gola od Fljarmurtarija, a Zvezda samo 1...
A primila ga je zahvaljujuci "lako cemo" taktici!
navijaci.838schef,
-> #834, mpedja=- Ma i da je jos imamo gde da razvijemo toliku zastavu na onu
=- grobarsku bedu od stadiona! :>>>>>>>
=-#$%&* -> I bre ovi cigani svi neki gramaticari... :))) Jel'
=- imate vi srpski u
=-
=- Recenica je sasvim u redu jedino ako ti ne razumes srpski...
=- :>>>>
:)))))) Eh, pusti cigani... Pazi sada:
Pravilno: Ma i da je još imamo gde da razvijemo toliku zastavu na
onoj grobarskoj bedi od stadiona.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Primećuješ li sada razliku, ili treba da ti nacrtam? ;) Izgleda da
mi ne gine ponovo citiranje cipelića... O:)
Srleř