CIVIL.5

02 Feb 1994 - 11 Apr 1994

Topics

  1. filozofija (15)
  2. religija (24)
  3. istorija (16)
  4. nauka (82)
  5. umetnost (31)
  6. knjizevnost (206)
  7. film (692)
  8. muzika (581)
  9. o.jeziku (1892)
  10. oko.sveta (124)
  11. satira (32)
  12. ko.je.ko (377)
  13. deponija (58)
  14. skola (201)
  15. licni.stav (669)

Messages - muzika

muzika.103 mylos, -> #102, mylos
**>> Sto se tice njenih pesama, nemam pojma zato sto to ne slusam ;) Zaboravih da kazem da nije losa...samo ima nekih glupavih pesama... !!!!
muzika.104 djokab, -> #103, mylos
>> Ima oko jer ima neki spot u kome je bez poveza... Jesi li siguran? Zato sto ja imam dve ploce na kojima je sa povezom, a i skoro sam gledao spot u kome je isto tako. Mozda je taj spot koji si ti gledao neki stari pre nego sto joj je neko sredio oko? >> Sto se tice njenih pesama, nemam pojma zato sto ne slusam to ;) Ne slusas???? Pa to spada u najbolju muziku! Ne slusas valjda metalce (bljak)???!!! >> Zaboravih da kazem da nije losa...samo ima nekih glupavih pesama... !!!! Bar se tu slazemo. Jednooka ili dvooka - ne bih joj oprostio ;) Djoka
muzika.105 index,
Samo Za One Koji Su žuli: /\ \~ ~/ Kako vam se sviđa novi album Kud |/\| Idijota? Naravno, mislim na 'Tako je govorio Zaratusta'. Nenad Zdravlje i veselje, Polet i elan! :)
muzika.106 kenza,
Hi! Jel slusao neko NOTTING HILLBILIES? Svira i peva Mark Knopfler i mnogo mi se svidja.Da li su napravili vise albuma i koji su ?
muzika.107 armitage, -> #98, fancy
> ÎÍ>>> puta svakog dana) je, NoRMaLno, hit E.T. Benda iz Zagreba i > ÎÍ>>> čuvenih 'Tek je 12 sati' ... > > Pesma je naprosto sjajna..! Pa sada, kako se uzme ... -*- Armitage -*-
muzika.108 dcolak, -> #100, mdave
│ PS. Hobbo Humpin Slobo Babe (jos jedne 'Babe' koje valjaju) Za razliku od Baba... Sledge DAMMIR!
muzika.109 dcolak, -> #104, djokab
│ Ne slusas???? Pa to spada u najbolju muziku! Ne slusas valjda │ metalce (bljak)???!!! Metallika Rulez! Sledge DAMMIR!
muzika.110 wizard, -> #93, dcolak
> Nemoj da zaboraviš na svoje drugove kad nabaviš 'ziku! O:)) Neću... "Until.." već imam, ali nije kompletna, ali srediće se... A za ovo drugo mi se niko ne javlja...? :(
muzika.111 vcalic, -> #105, index
>> Kako vam se sviđa novi album Kud Idijota? >> >> Naravno, mislim na 'Tako je govorio Zaratusta'. Bolji su nego ikad, mada bih rekao da su u pitanju stari snimci. Većina pesama je dobro poznata od ranije, a i nije u fazonu onog što su radili u poslednje vreme. Konačno smo dobili studijske verzije nekih legednardnih pesama, npr. Za tebe (najlepša ljubavna pesma YU roka), Ljudi kao ja, Disco is not dead, Io sono dittatore, Pula i Spavaj, spavaj. Od prvi put objavljenih lično bih izdvojio pesmu S-Djevojka (u Bad Religion fazonu, ubija!!!), Mina Mina (OI do jaja) i nešto blažu Narkofan (frustracija tipa čija keva pokazuje sklonosti ka lakim drogama ;)). Ima li šanse da ih uskoro vidimo ovde!? Vlada
muzika.112 niklaus,
Da li neko ima napismeno (ASCII, hardcopy...) tekstove grupe Disposable Heroes of Hipocracy. Konkretnije me zanimaju pesme 'Television, the drug of the nation' i 'I coould never stop thinking 'bout music & politics' Mališa & Osmehovci? (: Pokušavao sam da sâm skinem reči ove prve. Delom sam i uspeo, ali na par mesta sam se stvarno pogubio. Snimak koji sam dobio žak nije ni bio kompletan. Tekst mi jako potreban, jer bi trebalo da se pesma transponuje za domaće tržište, i ako Bog da, da se pojavi na TVu. Hvala na pažnji! (: Sean :)
muzika.113 fancy, -> #107, armitage
ŮŢ> Pa sada, kako se uzme ... Dobro de, za TU vrstu muzike je sjajna. Nekako se _ovde_ ne prave dobri POP-ovi od kad nema Hrvata... Eh...
muzika.114 fancy, -> #111, vcalic
ŮŢ> Ima li šanse da ih uskoro vidimo ovde!? Na Sezamu...? :)
muzika.115 fancy,
Ako vam dođe u vidokrug, grabite sa obe ruke sledeće: Kristin Hersh - "Hips and makers" Tom Waits - "Black rider" * kao i: Pearl Jam - Vs Paul Weller - "Wild wood" * Usput, stigao mi je pre neki dan i CD BOX SET Elvis Costello-a "2.5 Years" Set sadrži 4 CD-a, i to prva tri albuma "My aim is true", "This year's model" i "Armed forces" sa po 7-8 dodatih stvari (demo snimci i retke B strane singlova!) kao i koncertni CD "Live at Mocambo" snimljen 1978 u Torontu! - koji se inače ne da kupiti odvojeno...) Iako imam sve ploče koje je dotični izdao ;) uključujući i masu singlova, ovako nešto nisam mogao da propustim, kolekcija je zaista monumentalna, i "A MUST" za svakog ko drži do sebe..;) i svog ukusa. * Krajem meseca očekujem i novi album Elvis-a, "Brutal Youth", koji je inače, snimljen sa starim dobrim :) "Attractions"-ima..:)) !!! * Nije za ovde, ali nema veze -> Jedan CD "This year's model" mi je sad višak, pa ako ima zainteresiranih...
muzika.116 markom, -> #104, djokab
*** Ne slusas???? Pa to spada u najbolju muziku! Ne slusas valjda *** metalce (bljak)???!!! Ne znaš ti šta valja ....
muzika.117 bdm., -> #101, djokab
## da li stvarno nema oko ili je to samo imidz. Ako neko ima spisak svih ## njenih Pa i nije samo imidž, obzirom da joj to oko malo šeta i da je trebala problemčić rešiti operacijom... BDM.
muzika.118 bdm., -> #106, kenza
## Jel slusao neko NOTTING HILLBILIES? ## Svira i peva Mark Knopfler i mnogo mi se svidja.Da li su Pa ne samo on... :) Meni je poznat samo album Missing...Presumed Having a good time. BDM.
muzika.119 spale, -> #109, dcolak
>> Metallika Rulez! A kad sam te pitao za neke albume metalike ti mi reče: 'Ma pusti metaliku, uzmi mejdene.'? ;) Kad smo već kod njih, jel ima neko tekstove za prva tri albuma ili bar neke pesme sa njih (ne za one koje su na 'Live after death')? Nikola
muzika.120 mylos, -> #104, djokab
**>> Jesi li siguran ?? SIGURAN !!! **>> Ne slusas??? Pa to spada u najbolju muziku! Ne slusas valjda metalce ?? Pa ne spada bas u najbolju muziku, ali nije lose..a metalce MRZIM !!!! ( i ubijam ;)
muzika.121 mylos, -> #109, dcolak
**>> Metallika Rulez !!! Nauci prvo da pises pa se onda javi...ali cisto da znas : METALLICA RULES ( al za malo )
muzika.122 dr.grba, -> #113, fancy
>> Dobro de, za TU vrstu muzike je sjajna. >> Nekako se _ovde_ ne prave dobri POP-ovi od kad nema Hrvata... Šta je bilo, nedostaju ti Đani Maršan i Duško Lokin? (((:
muzika.123 armitage, -> #104, djokab
> >> Ima oko jer ima neki spot u kome je bez poveza... > Jesi li siguran? Zato sto ja imam dve ploce na kojima je sa povezom, > a i skoro sam gledao spot u kome je isto tako. Mozda je taj spot > koji si ti gledao neki stari pre nego sto joj je neko sredio oko? žini mi se da je dotična pevačica u jednom intervjuu (ovako?) za MTV rekla da je taj povez bio sam neki njen fazon, t.j. oba oka su joj zdrava. > >> Sto se tice njenih pesama, nemam pojma zato sto ne slusam to ;) > Ne slusas???? Pa to spada u najbolju muziku! Ne slusas valjda > metalce (bljak)???!!! Nemoj ti metalce da kritikuješ. ;) Među njima ima sjajnih muzičara koji su itekako zaslužili poštovanje ... -*- Armitage -*-
muzika.124 armitage, -> #106, kenza
> Jel slusao neko NOTTING HILLBILIES? > Svira i peva Mark Knopfler i mnogo mi se svidja.Da li su > napravili vise albuma i koji su ? Mark Knopfler je pevač i gitarista grupe dIRE sTRAITS. Uz poruku ti šaljem diskografiju i Streitsa i solo projekata pojedinih članova ove grupe. Tu ćeš naci spiskove pesama sa svih albuma osim ovog najnovijeg ("On every street"). "standin' on the corner of toulouse and dauphine waitin' for marie-ondine ..." -*- Armitage -*- discogr.txt
muzika.125 index, -> #98, fancy
[] ŮŢ>>> puta svakog dana) je, NoRMaLno, hit E.T. Benda iz [] ŮŢ>>> Zagreba i čuvenih 'Tek je 12 sati' ... [] [] Pesma je naprosto sjajna..! Samo što se nisam šlogirao kada sam prekjuče ušao u zgradu Radio Beograda i čuo tu stvar. Odjekivalo je kroz pola zgrade. Na 101 su to puštali pa su odvrnuli do daske i u studiju... Do sada su to radili samo sa narodnjacima ;))). Nenad
muzika.126 dcolak, -> #110, wizard
│ Neću... "Until.." već imam, ali nije kompletna, ali srediće │ se... A za ovo drugo mi se niko ne javlja...? :( Hm, nameravao sam da kupim 'original' "Until..." ali plašim se da nije kompletan. Koji je izvor kasete koju ti imaš? Da znam da se ne zeznem.. Ili bar spisak pesama na kompletnom albumu? Sledge DAMMIR! You're leaving the city zone.... Clair Huh, sečem vene :>>
muzika.127 fancy, -> #122, dr.grba
ŮŢ> Šta je bilo, nedostaju ti Đani Maršan i Duško Lokin? (((: Jok, nedostaju mi Đavoli/Neno Belan, Film, i par finih pevačica...
muzika.128 fancy, -> #126, dcolak
ŮŢ> Hm, nameravao sam da kupim 'original' "Until..." ali plašim se da c, c, c... (2)
muzika.129 niklaus, -> #115, fancy
Subject: Re: Prošlo mi kroz ruke (:> Tom Waits - "Black rider" Svraćao je burazerov ortak da snimi sa dotičnog CDa na svoju kasetu. Posle preslušanih "pesama" burazer i ja smo 'bili u komi'. (: Inače, između ostalog "The Black Rider" je i pozorišna predstava čiji je jedan od aktera bio i sam Tom Waits. Predstava se izvodila u Nemačkoj. (: Sean :)
muzika.130 mnikolic, -> #123, armitage
>> Nemoj ti metalce da kritikuješ. ;) >> Među njima ima sjajnih muzičara koji su itekako zaslužili poštovanje ... Jel' ? Vlada P.S. Ajde leva strana! Oooooooo, jeeeeeee. Sad malo desna. Oooooo, jeeeeee! Ajd sad sredina...
muzika.131 wizard, -> #126, dcolak
> Koji je izvor kasete koju ti imaš? Sestra spava... nemam pojma, ima samo jedna strana kasete. > Ili bar spisak pesama na kompletnom albumu? Poslaću ti, ako ga dobijem.
muzika.132 comi,
Jel zna neko vise nesto o DRAGOLjUBU DjURICIC bubnjar u "LEB I SOL" i u "KERBERU" koje je godiste itd. Ako je moguce da mi odgovorite na mail sto pre unapred zahvalan COMI
muzika.133 jovca.car, -> #125, index
/* Samo što se nisam šlogirao kada sam prekjuče ušao u zgradu /* Radio Beograda i čuo tu stvar. Odjekivalo je kroz pola zgrade. Na Najbolji su ovi što prodaju kokarde i ostale "relikvije" na početku Kneza. Mesto četničkih, vrte tu pesmu po ceo dan. :)) Šta ti je bratstvo&jedinstvo ;))
muzika.134 jovca.car, -> #120, mylos
/* a metalce MRZIM !!!! (i ubijam ;) ...throughout his life the same he's battled constantly this fight he cannot win... ;)
muzika.136 mdave, -> #104, djokab
■> Ne slusas???? Pa to spada u najbolju muziku! Ne slusas valjda ■> metalce (bljak)???!!! Opaaa, polako...
muzika.137 djokab, -> #117, bdm.
>> Pa i nije samo imidz, obzirom da joj to oko malo seta i da je >> trebala problemcic resiti operacijom... Znaci, zrikava? Sto su ti zene. Radije ce da se pravi da nema jedno oko nego da se vidi da je zrikava ... Djokab
muzika.138 djokab, -> #123, armitage
>> Cini mi se da je doticna pevacica u jednom intervjuu (ovako?) >> za MTV rekla da je taj povez bio sam neki njen fazon, t.j. oba >> oka su joj zdrava. Ovo je u koliziji sa jednom prethodnom porukom, tako da mi sad nista nije jasno. Nego jel ima neko spisak njenih albuma?
muzika.139 paki, -> #120, mylos
­> Pa ne spada bas u najbolju muziku, ali nije lose..a metalce MRZIM !!!! ( ­> i ubijam ;) Super :( Kako te ne mrzi da ovako lupaš?
muzika.140 markom, -> #119, spale
*** uzmi mejdene.'? ;) Kad smo već kod njih, jel ima neko tekstove za prva tri *** albuma ili bar neke pesme sa njih (ne za one koje su na 'Live after *** death')? Imam ja sa The Number of the Beast (III album) samo treba da ih iskopam sa dis- kete. Poslaću ovih dana :)))
muzika.141 markom, -> #120, mylos
*** Pa ne spada bas u najbolju muziku, ali nije lose..a metalce MRZIM !!!! ( i *** ubijam ;) Da me ubiješ ?! To bih voleo da vidim :)
muzika.142 dr.grba, -> #127, fancy
>> Jok, nedostaju mi Đavoli/Neno Belan, Film, i par finih pevačica... Sad si me podsetio kako sam se razočarao u Nešu Galiju kao čoveka kad sam čuo rezultat njegove krađe jedne od najlepših balada stare Jugoslavije, "Koliko puta si ljubila stranca". Prodana duša.
muzika.143 mylos, -> #141, markom
**>> Da me ubijes....to bih voleo da vidim ! Videces, videces...
muzika.144 mylos,
**>> Nemoj ti metalce da krtitikujes.. **>> Ima medju njima pevaca koji zasluzuju postovanje... A koji to ??????
muzika.145 mylos, -> #139, paki
**>> Super :( Kako te ne mrzi da ovako lupas ? A zasto bi me mrzelo.. ? P.S. Ja stvarno ne vidim sta ima u toj muzici ????
muzika.146 maksa, -> #127, fancy
>> Jok, nedostaju mi Đavoli/Neno Belan, Film, i par finih >> pevačica... Meni Haustor.
muzika.147 markom, -> #130, mnikolic
*** P.S. Ajde leva strana! Oooooooo, jeeeeeee. Sad malo desna. Oooooo, *** jeeeeee! Ajd sad sredina... Šta si ovim hteo da kažeš majke ti ?
muzika.148 kenza, -> #124, armitage
(;> Mark Knopfler je pevac i gitarista grupe dIRE sTRAITS. (;> Uz poruku ti saljem diskografiju i Streitsa i solo projekata pojedinih (;> clanova ove grupe. Tu ces naci spiskove pesama sa svih albuma osim ovog (;> najnovijeg ("On every street"). Hvala ti puno :) BTW, imam sve albume Straits-a sem najnovijeg ("On every street").Jel ima neko slucajno reci nekih ili svih (sto bi bilo jos bolje ;) Straits' pesama ?
muzika.149 markom, -> #145, mylos
*** P.S. Ja stvarno ne vidim sta ima u toj muzici ???? DJ: Rokaj plus, rokaj plus, YES! kakav ritam, YO! brothers! Strašno!
muzika.150 index, -> #111, vcalic
[] Bolji su nego ikad, mada bih rekao da su u pitanju stari [] 2snimci. Po samom zvuku se može zaključiti da su ove pesme nastale u različitim periodima. Ima tu nekoliko starih stvari, ali su one sada prvi put snimljene studijski (osim 'O bella ciao'). Meni se čini da su 'nove' stvari stvarno _nove_. Ima nešto o tome u intervjuu sa Pticom u januarskom Vremenu Zabave. [] Većina pesama je dobro poznata od ranije, a i nije u fazonu [] onog što su radili u poslednje vreme. Konačno smo dobili [] studijske verzije nekih legednardnih pesama, npr. Za tebe [] (najlepša ljubavna pesma YU roka), Ljudi kao ja, Disco is not [] dead, Io sono dittatore, Pula i Spavaj, spavaj. Dobro je da su se setili, to su im neke od najboljih pesama. 'Legendarni u živo' je strašno jak album, ali je snimak...:(... bar one kopije do kojih sam ja uspeo da dođem, a sada konačno te stvari mogu da se puštaju i na radiju, mogu da se čuju reči...:). Da li je onaj (naratorski) glas u 'Io sono... dittatore' glas Ljube Tadića? [] Od prvi put objavljenih lično bih izdvojio pesmu S-Djevojka (u Bad [] Religion fazonu, ubija!!!), Mina Mina (OI do jaja) i nešto [] blažu Narkofan (frustracija tipa čija keva pokazuje sklonosti [] ka lakim drogama ;)). Meni se čini da bi ovaj album bio najslabiji do sada da nema starih stvari... Ove nove su OK, ali su blaže, sporije, popastičnije (osim Mina Mina)... Stare :( [] Ima li šanse da ih uskoro vidimo ovde!? Sumnjam. :( Nenad '...ovaj album zabranjeno je presnimavati sa kazete na kazetu, a tko to ipak radi taj je kriminalac i magarac i neka ide u pizdu materinu...'
muzika.152 fancy, -> #146, maksa
ŮŢ> Meni Haustor. P I meni. Samo, pominjana je POP muzika..:) a Haustor je ipak rock...
muzika.153 dcolak, -> #121, mylos
│ **>> Metallika Rulez !!! │ Nauci prvo da pises pa se onda javi...ali cisto da znas : METALLICA RULES ( │ al za malo ) ISPALJOTKAAAA! :))) P.S. Gde živiš? :) Sledge DAMMIR! --- * Koristim priliku da se zahvalim Novimu za nesebičan poklon :)
muzika.154 dcolak, -> #120, mylos
│ Pa ne spada bas u najbolju muziku, ali nije lose..a metalce MRZIM !!!! ( i │ ubijam ;) Ubijaš? Da li si siguran? Sledge DAMMIR! --- * Koristim priliku da se zahvalim Novimu za nesebičan dar :)
muzika.155 spale, -> #140, markom
>> Imam ja sa The Number of the Beast (III album) samo treba da ih iskopam sa >> dis- kete. Poslaću ovih dana :))) Sa nestrpljenjem očekujem. :) Nikola PS. Ne treba da me učiš da je 'The Number of the Beast' njihov treći album. ;)
muzika.156 spale, -> #148, kenza
>> Hvala ti puno :) BTW, imam sve albume Straits-a sem >> najnovijeg ("On every street").Jel ima neko slucajno reci nekih >> ili svih (sto bi bilo jos bolje ;) Straits' pesama ? Imam ja sve njihove albume na CD-u zajedno sa tekstovima. Potrudiću se da ih prekucam i pošaljem. Možda neće baš biti ovih dana jer sam u frci. Nikola
muzika.157 spale, -> #124, armitage
>> članova ove grupe. Tu ćeš naci spiskove pesama sa svih albuma osim ovog >> najnovijeg ("On every street"). Pesme sa albuma 'On every street': 1. Calling elvis 2. On every street 3. When it comes to you 4. Fade to black 5. The bug 6. You and your friend 7. Heavy fuel 8. Iron hand 9. Ticket to heaven 10. My parties 11. Planet of new orleans 12. How long BTW, 'on every street' nije najnoviji album. Najnoviji je 'on the night', koncertni. Nikola
muzika.158 fancy, -> #134, jovca.car
ŮŢ> ...throughout his life the same ŮŢ> he's battled constantly ŮŢ> this fight he cannot win... ...the tired old man is me. Đe me nađe..! p.s. I dub thee unforgiven..:)
muzika.159 fancy, -> #142, dr.grba
ŮŢ> Sad si me podsetio kako sam se razočarao u Nešu Galiju kao čoveka ŮŢ> kad sam čuo rezultat njegove krađe jedne od najlepših balada stare ŮŢ> Jugoslavije, "Koliko puta si ljubila stranca". Bljak.
muzika.160 fancy, -> #144, mylos
ŮŢ>**>> Ima medju njima pevaca koji zasluzuju postovanje... ŮŢ> ŮŢ> A koji to ?????? E, jebi ga sad... Metal nikad nije bio nešto što "sam slušao" ali ne sporim da ima SJAJNIH ostvarenja i u toj kategoriji muzike. Doduše, ne smatram da ima TOLIKO sjajnih ostvarenja kao što "metalci" smatraju, ali to je sasvim NoRMaLno..:) Recimo... Metallica je izvanredan band, Dosta od Maidena, svojevremeno UFO (uh, kad je to bilo!), Judas Priest (sjajan band!), AC/DC... ma ima i među novijim bandovima doooobrih stvari. nag nag tag: Listen and let die..;)
muzika.161 dcolak, -> #128, fancy
│ ŮŢ> Hm, nameravao sam da kupim 'original' "Until..." ali plašim se da │ │ c, c, c... (2) Sad moram da reagujem ;) Nina(h) Cherry je glavni razlog što kupujem album :) Došao sam u situaciju da hoću da slušam nešto polako a nemam šta.. :) Ah, kako bih zaboravio -- Nick Cave! And there's nothing more to say.. now she's gone away... :> Sledge DAMMIR!
muzika.162 dcolak, -> #143, mylos
│ **>> Da me ubijes....to bih voleo da vidim ! │ │ Videces, videces... I mene? I mog ortaka, i ortaka mog ortaka i.... ? Sledge DAMMIR!
muzika.163 dcolak, -> #130, mnikolic
│ P.S. Ajde leva strana! Oooooooo, jeeeeeee. Sad malo desna. Oooooo, jeeeeee! │ Ajd sad sredina... Ovo je radio Freddy, i gomila "starih" rokera... Sledge DAMMIR!
muzika.164 dcolak, -> #160, fancy
│ Recimo... Metallica je izvanredan band, Dosta od Maidena, svojevremeno │ UFO (uh, kad je to bilo!), Judas Priest (sjajan band!), AC/DC... ma │ ima i među novijim bandovim───┬────────stvari. ──┬─── │ │ └──────────┬────────────────┘ │ ROCK 'ND ROLL ────────┘ žisto da se ljudi ne zbune :) Sledge DAMMIR!
muzika.165 darone, -> #141, markom
>> *** Pa ne spada bas u najbolju muziku, ali nije lose..a metalce MRZIM !!!! >> *** ( i ubijam ;) >> >> Da me ubiješ ?! To bih voleo da vidim :) E, ako si ti metalac... ;)))
muzika.166 armitage,
REPLY: gristic / CIV.5:nauka (4.6) > A onda bi se narednih sto godina lecio od prehlade. ;) > ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ > * Skating away on the thin ice of a new age. Prelistavajući neke stare poruke, nabasah na ovo. Gristiću, da li ti stvarno slušaš Jethro Tull, ili je ovaj tag tek onako ubačen ? -*- Armitage -*-
muzika.167 armitage, -> #156, spale
> >> Hvala ti puno :) BTW, imam sve albume Straits-a sem > >> najnovijeg ("On every street").Jel ima neko slucajno reci nekih > >> ili svih (sto bi bilo jos bolje ;) Straits' pesama ? > > Imam ja sve njihove albume na CD-u zajedno sa tekstovima. Potrudiću se da ih > prekucam i pošaljem. Možda neće baš biti ovih dana jer sam u frci. Hej, hej, nema potrebe da se mučiš, jer se svi tekstovi mogu naći na OSMEHu. -*- Armitage -*-
muzika.168 dcolak, -> #165, darone
│>> Da me ubiješ ?! To bih voleo da vidim :) │ │ E, ako si ti metalac... ;))) E, ako si ti SKINS... ;))) Sledge DAMMIR!
muzika.169 vcalic, -> #142, dr.grba
>> Sad si me podsetio kako sam se razočarao u Nešu Galiju kao čoveka >> kad sam čuo rezultat njegove krađe jedne od najlepših balada stare >> Jugoslavije, "Koliko puta si ljubila stranca". Pravo ime je "Mi nismo sami". Inače, u poslednje vreme je česta pojava da srpski bendovi sviraju pesme hrvatskih. Ima dosta primera. Vlada
muzika.170 vcalic, -> #133, jovca.car
>> Najbolji su ovi što prodaju kokarde i ostale "relikvije" na početku Kneza. >> Mesto četničkih, vrte tu pesmu po ceo dan. :)) Inače, pomenuti Electric Team je bio jedno vreme česta pojava na MTV-u sa pesmom "Freedom for Croatia" ili tako nešto. Vlada
muzika.171 vcalic, -> #163, dcolak
>> Ovo je radio Freddy, i gomila "starih" rokera... Pa, ne baš samo oni... Vlada
muzika.172 fancy, -> #161, dcolak
│ Sad moram da reagujem ;) c, c, c... (3) --- * koristim priliku da NACRTAM dcolaku da pita prave osobe za potrebnu muziku *
muzika.173 fancy, -> #164, dcolak
ŮŢ> ROCK 'ND ROLL ────────┘ AC/DC ..? Ajd' kad kažeš, ti sigurno znaš šta je metal bolje od mene..;) ali, onda mislim da termin HARD ROCK više odgovara od rock'n'roll. Ramones su mi bliži definiciji rock'n'roll... Kad već pomenuh, nisam se ni zasitio "Mondo Bizzaro"-a kad oni izdaše "Acid eaters"... žuo sam ga kod ortaka (obrade - ali kakve..;) i super je - naročito za divlje partije..!
muzika.174 fancy, -> #170, vcalic
ŮŢ> Inače, pomenuti Electric Team je bio jedno vreme česta pojava na MTV-u ŮŢ> sa pesmom "Freedom for Croatia" ili tako nešto. a-a.. Beše to sjajna "Molitva za mir" (ima na albumu Rock for Croatia)
muzika.175 fancy, -> #171, vcalic
ŮŢ>>> Ovo je radio Freddy, i gomila "starih" rokera... ŮŢ> ŮŢ> Pa, ne baš samo oni... Radio to i Loša..:)))
muzika.176 robert, -> #146, maksa
>> Meni Haustor. Ako 'oćeš da snimaš sa kasete, imam ja od Haustora sva četiri albuma koja su kod nas izašla... dakle: - Haustor - Treći Svijet - Bolero - Tajni Grad
muzika.177 robert, -> #158, fancy
>> Đe me nađe..! Ka se već frljate tekstovima, šta kažete na ovaj: (nagradno pitanje: ko izvodi? inače, grupa je iz Seattle-a a nije Nirvana :) Revolution Calling for a price i'd do about anything except pull the trigger for that i'd need a pretty good cause then i heard of dr. X the man with the cure just watch the television yeah you'll see there's something going on got no love for politicians or that crazy scene in D.C. it's just a power mad town but the time is ripe for changes there's a growing feeling that taking a chance on a new kind of vision is due i used to trust the media to tell me the truth, tell us the truth but now i've seen the payoffs everywhere i look who do you trust when everyone's a crook revolution calling revolution calling revolution calling you gotta make a change gotta push, gotta push it on through i'm tired of all this bullshit they keep selling me on TV about the communist plan and all the shady preachers begging for my cash swiss bank accounts while giving their secretaries the slam they're all in penthouse now or playboy magazine, million dollar stories to sell i guess warhol wasn't wrong fame fifteen minutes long everyone's using everybody making the sale i used to think that only america's way, way was right but now the holy dollar rules everybody's lives gotta make a million doesn't matter who dies revolution calling revolution calling revolution calling you gotta make a change gotta push, gotta push it on through
muzika.178 markom, -> #155, spale
*** PS. Ne treba da me učiš da je 'The Number of the Beast' njihov treći *** album. ;) Ma ne znam, ja ima raznih ljudi :))) number.txt
muzika.179 markom,
Kad već šaljem, da ne bude samo jedno: Reči za Fear of the Dark album od Maidena ... fear.txt
muzika.180 markom, -> #158, fancy
*** ...the tired old man is me. Ne ide tako :), već ovako: ...that old man here is me
muzika.181 markom, -> #162, dcolak
*** I mene? I mog ortaka, i ortaka mog ortaka i.... ? Ma pusti ga, sad misli da je faca :)
muzika.182 markom, -> #165, darone
*** E, ako si ti metalac... ;))) A jebi ga, što svi gledate frizuru :))
muzika.183 markom, -> #163, dcolak
*** Ovo je radio Freddy, i gomila "starih" rokera... I Maideni ...
muzika.184 markom, -> #164, dcolak
*** žisto da se ljudi ne zbune :) Judas Priest rokenrol, daaaaaaaj. Možda stari albumi, ali Ram it Down i Pain- killer sigurno nisu !
muzika.185 gremlin, -> #149, markom
>> DJ: Rokaj plus, rokaj plus, YES! kakav ritam, YO! brothers! Burn down the Disco Hang the blessed D.J. Because the music that they constantly play IT SAYS NOTHING TO ME ABOUT MY LIFE ... Alex
muzika.186 kenza, -> #156, spale
(;> Imam ja sve njihove albume na CD-u zajedno sa tekstovima. Potrudicu se (;> da ih prekucam i posaljem. Mozda nece bas biti ovih dana jer sam u (;> frci. Hvala,hvala :) Zeljno iscekujemo ;)
muzika.187 armitage, -> #144, mylos
> **>> Nemoj ti metalce da krtitikujes.. > **>> Ima medju njima pevaca koji zasluzuju postovanje... > > A koji to ?????? Pod jedan, zašto nisi citirao ono što sam ja rekao: > Nemoj ti metalce da kritikuješ. ;) > Među njima ima sjajnih muzičara koji su itekako zaslužili poštovanje ... Pod dva, ja ne znam gde ti (i drugi) vučete granicu između hevi metala i hard roka. Da ne dužim, evo konkretnog odgovora: Bruce Dikinson & Steve Harris / Iron Maiden, Angus Young / AC/DC, Tony Iommi / Black Sabbath, Blackie Lawless / W.A.S.P., Lemmy Kilmister / Motörhead, David Coverdale / Deep Purple / Whitesnake, Joe Belladonna & Scott Ian / Arthrax, Dave Mustaine / Megadeath, etc, etc, etc, ... Last, but no way least, bend prema kome gajim posebno mišljenje: Metallica Hetfildova lirika, Hammetove solaže, Ulrihova koordinacija pokreta ruku i nogu, ... stvari o kojima bih mogao da pišem romane. -*- Armitage -*-
muzika.188 todorp, -> #177, robert
> Revolution Calling E dosta si izdrzao :))) Pozdrav od Todora ps. Queensryche, valjda Mind Crime
muzika.189 dcolak, -> #177, robert
│ (nagradno pitanje: ko izvodi? inače, grupa je iz Seattle-a a nije │ Nirvana :) │ │ Revolution Calling │ │ for a price i'd do about anything Zar nije Queensryche? Oni definitivno nisu iz Seattle-a ;) No, možda je neko nekoga obradio :) Sledge DAMMIR!
muzika.190 dcolak, -> #172, fancy
│ * koristim priliku da NACRTAM dcolaku da pita prave osobe za potrebnu (!) O O \_/ :))) Sledge DAMMIR!
muzika.191 dcolak, -> #184, markom
│ Judas Priest rokenrol, daaaaaaaj. Možda stari albumi, ali Ram it Down i │ Pain- killer sigurno nisu ! Gou Džoni go go gou, Džoni bi gud :) Kakva je to izvedba :> Sledge DAMMIR!
muzika.192 fancy, -> #180, markom
ŮŢ> ...that old man here is me Ma da, ne sumnjam... ja to onako po sećanju... mada se smisao ne gubi. U svakom slučaju, dobra stvar.
muzika.193 mdave, -> #142, dr.grba
■> Sad si me podsetio kako sam se razocarao u Nesu Galiju kao coveka ■> kad sam cuo rezultat njegove krade jedne od najlepsih balada stare ■> Jugoslavije, "Koliko puta si ljubila stranca". Hoces li da se razocaras i u mene ako i ja to znam da sviram? :)
muzika.194 mdave, -> #120, mylos
■> Pa ne spada bas u najbolju muziku, ali nije lose..a metalce MRZIM ■> !!!! ( i ubijam ;) I CAN'T BELIEVE THE THINGS YOU SAY I CAN'T BELIEVE I CAN'T BELIEVE THE PRICE YOU PAY NOTHING CAN SAVE YOU PS. THIS SHORTEST STRAW HAS BEEN PULLED FOR YOU
muzika.195 mdave, -> #145, mylos
■> P.S. Ja stvarno ne vidim sta ima u toj muzici ???? DOESN'T MATTER WHAT YOU SEE? OR INTO IT WHAT YOU READ YOU CAN DO IT YOUR OWN WAY IF IT'S DONE JUST HOW I SAY PS. SAD BAT TRUE
muzika.196 mdave, -> #144, mylos
■> **>> Nemoj ti metalce da krtitikujes.. ■> **>> Ima medju njima pevaca koji zasluzuju postovanje... ■> ■> A koji to ?????? Pa npr. poslusaj za pocetak: 1. IRON MAIDEN Hallowed Be Thy Name 2. JUDAS PRIEST PainKiller 3. HELLOWEN I'm alive ili Hellowen 4. WHITESNAKE He.........ma slusaj sta hoces... ...Malmstinove pevace, Vaiove pevace....itd...itd
muzika.197 mdave, -> #184, markom
■> Judas Priest rokenrol, daaaaaaaj. Mozda stari albumi, ali Ram it ■> Down i Painkiller sigurno nisu ! ^^^^^^^^^^ Kad slusam ovu stvar samo mislim 'pa dobro bre, hoce li ovaj zavrsiti solo?'. :)) PS. (udahni) (izdahni) (udahni) For The Love Of God
muzika.198 mylos, -> #187, armitage
**>> Bruce Dikinson & Steve Harris / Iron Maiden, Angus Young / AC/DC....... Covece jel ti mozes da shvatis da ima razlicitih ukusa i ne mora da znaci da ako ti i jos neki sa sezama slusaju Metal da je to najbolja vrsta muzike !!!! Za mene licno METAL IS SHIT !!!!!
muzika.199 maksa, -> #152, fancy
>> Samo, pominjana je POP muzika..:) a Haustor je ipak rock... Pa sad, Film ... pop ? Ubeđen sam da je Jura ubeđen :) da svira rock. (ne komentarišem, samo pretpostavljam) Tako su neuhvatljive te kategorije ...
muzika.200 fancy, -> #199, maksa
ŮŢ> Pa sad, Film ... pop ? Ubeđen sam da je Jura ubeđen :) da svira ŮŢ> rock. (ne komentarišem, samo pretpostavljam) Tako su neuhvatljive ŮŢ> te kategorije ... C'mon Jura Jupiter C'mon do the locomotion... Roll over Jura (by Johnny) (ma volem ih obojicu, blesavi su svako na svoj način..:)))
muzika.201 dmiladinovic, -> #127, fancy
>> Jok, nedostaju mi Đavoli/Neno Belan, Film, i par finih pevačica... Ehh, za još jedan koncert Đavola na mašincu, recima sa predgrupom Cacadou Look bih dao ama baš sve što imam... Da li ko ima informaciju da li štogod radi najromantišnija grupa bivše YU ?
muzika.202 dmiladinovic, -> #105, index
>> Samo Za One Koji Su žuli: /\ >> \~ ~/ >> Kako vam se sviđa novi album Kud |/\| Idijota? >> >> Naravno, mislim na 'Tako je govorio Zaratusta'. GDE, GDE, GDE !!! Gde to ima, kako da se dođe do toga ?
muzika.203 dmiladinovic, -> #111, vcalic
>> Ima li šanse da ih uskoro vidimo ovde!? Ehhh, KST ?
muzika.204 vitez.koja, -> #119, spale
#=> uzmi mejdene.'? ;) Kad smo već kod njih, jel ima neko #=> tekstove za prva tri albuma ili bar neke pesme sa njih #=> (ne za one koje su na 'Live after death')? Imam ja, sve...