razno.544simce,
-> #543, junior> Sad pravac svi na biracka mesta i neka najbolji (tj. Age) pobedi ;)
Hteo si da kazhesh Baldur's Gate, al zato sam ja tu da te ispravim ;)
razno.545sani.,
Neki preplatnici sistema nude MITO da se glasa za igru koju oni
preferiraju , dok ostali primenjuju prijateljska nagovaranja i nude
razne sitne usluge za uzvrat.
Takodje neki korisnici primaju mito i primaju sitne usluge..
JAvi cu ako naidjem jos na nesto.
razno.546gdown,
-> #545, sani.GD> Neki preplatnici sistema nude MITO da se glasa za igru koju oni
GD> preferiraju , dok ostali primenjuju prijateljska nagovaranja i
GD> nude razne sitne usluge za uzvrat.
Steta sto nisi bio veceras u chatu gde senna i simce otkrivaju
tajne "postenog" glasanja za naj igru :)
razno.547senna,
-> #546, gdown
BIo je.. ;)
razno.548sfilip,
-> #545, sani.>Neki preplatnici sistema nude MITO da se glasa za igru koju oni
>preferiraju , dok ostali primenjuju prijateljska nagovaranja i nude
>razne sitne usluge za uzvrat.
>
>Takodje neki korisnici primaju mito i primaju sitne usluge..
ne lupaj gluposti. Zar zaista mislis da na ovom sistemu ima takvih ljudi?
Zar zaista tvrdis da bi neko sa moderatorskim privilegijama otvorio 50 usera i
sa njih glasao za na primer Q2? Zar mislis da bi se neki drugi pak spustili
tako nisko da svaki dan prepadaju ljude po sezamu i ubedjuju ih da glasaju za
baldrus gejt ili ja2?
Kako je ovaj sani izgubio veru u ljude i poshtenje ;)
>JAvi cu ako naidjem jos na nesto.
uu, we fear a lot ;)
razno.549sani.,
-> #548, sfilip}} uu, we fear a lot ;)
Ju skerd a shit.
I sa usera sherloc stizu ponude mita. Nudi se pivo.
razno.550lboki,
-> #549, sani.I sa usera sherloc stizu ponude mita. Nudi se pivo.
---------------
za koga treba da glasam ?? :)
razno.551dr.mengele,
-> #550, lboki>>za koga treba da glasam ?? :)
Za male pare se prodajes.
Mada, iskreno, ovo glasanje gubi na smislu.
razno.552ventura,
-> #551, dr.mengele> Mada, iskreno, ovo glasanje gubi na smislu.
Trulo je da Q2 pobedjuje... nije da sam protiv te igre (i sam je igram)
ali Q2 je prevazidjen i ako se ne varam ucestvovao je i u proslogodisnjem
glasanju...
razno.553vantic,
Pa ovo je sramota , zar Halflife samo 41 poencic?!?!?!
Dajte ljudi potrudite se malo!
razno.554junior,
::Glasanje
Čestitke na rekordnom odzivu. Uprkos svim problemima, za samo 5 dana
glasalo je 182 korisnika. Ajde, potrudite se još malo pa da prebacimo
cifru od 200 :)
razno.555nenadmo,
Ako AOE ne pobedi(a prema preliminarnim rezultatima sve su manje
sanse) proglasicemo izbore nelegitimnim,smeniti moderatora,raspisati
nove izbore i zavrsiti ih u 4 ujutro:)Tek da se zna sta je srpska
demokratija:)
razno.556.lex.,
-> #554, junior=> glasalo je 182 korisnika
Neverovatno zaista... Ja sam zadivljen ovakvim odzivom glasača.
I zahvaljujem se pre svega onima koji su glasali za JA2...
Nadam se da će takvih biti još i da će dokazati da plasman
neke igre na tabeli zaista zavisi od popularnosti iste, a ne
od prljavih ponuda onih koji lobiraju za prevaziđene pucačine
kao što je Quake 2 i patetične pokušaje da se dobrom tehnikom
zamaskira glupa i dosadna priča prepuna klišea kao što je slučaj
sa Baldur's Gateom. ;)
razno.557sani.,
-> #554, junior}} glasalo je 182 korisnika.
Budimo realni , na glasanju nije ucestvovalo vise od 60
korisnika. Dok mozda 20% nije nisu ni igrali igre za koje su
glasali. Al dobro , bar ce pivo da se pije :)
razno.558mango,
Predlazem da se ponisti glasanje, i zapocne novo.
razno.559morkin,
-> #548, sfilip> Zar zaista tvrdis da bi neko sa moderatorskim privilegijama otvorio
> 50 usera i
Moderator nemože da otvori user...
...bar ne, koliko ja znam. ;)
razno.560junior,
-> #558, mango> Predlazem da se ponisti glasanje, i zapocne novo.
Predlog se odbija. Imate još par dana za glasanje, a onda gasimo
i proglašavamo pobednika.
razno.561mango,
-> #560, junior>> Predlazem da se ponisti glasanje, i zapocne novo.
> Predlog se odbija. Imate jos par dana za glasanje, a onda gasimo
> i proglasavamo pobednika.
Cini mi se da me moderator nije razumeo - predlazem da se ponisti
glasanje i zapocne novo, tako da bi mozda i Age of Empires imao sansu da
pobedi :)
razno.562junior,
-> #561, mango> Cini mi se da me moderator nije razumeo - predlazem da se ponisti
> glasanje i zapocne novo, tako da bi mozda i Age of Empires imao
> sansu da pobedi :)
Mislim da su već i plavuše shvatile da Age nema šanse da pobedi :)
razno.563van.gogh,
E sad kad se 'glasanje' smirilo...mogu da pitam nesto, a? ;)
CitaJ juniorE...ono kao...otku da jedna igra kao sto je
STAR WARz: REBELLION - nije proso' i nije ga bilo na glasanju?
Moje misljenje je da je ta igra u okeanu plagijata ono kao...jedina
koja je dala nesto novo, a ne samo jebenu sminku... ;)
Kapirajte ljudi...nemam nista protiv obozavam Quake al' samo kad
prskam preko mreze...ovako je khm... ;) ..volim i igram Star Craft
i tako to...al' BRE amaN...to smo BRE videli kad se pojavila
DINA II!
...imam tolku slobodu da kazem da su neke igre koje su u tom fazonu
malo uznapredovale (ne pricam o jebenim tehnickim stvarima) al'
vecini fali ono za cim i dan danas svako od nas pozeli, a to je
dobra ideja. Recimo kao STARZ... :) Sta fali igri...ima dushu BRE...
Eto...toliko... ;) ....fala na strpljenju... ;)
razno.564morkin,
-> #562, junior> > Cini mi se da me moderator nije razumeo - predlazem da se ponisti
> > glasanje i zapocne novo, tako da bi mozda i Age of Empires imao
> > sansu da pobedi :)
>
> Mislim da su već i plavuše shvatile da Age nema šanse da pobedi :)
A ti?
;>>>
razno.565harddesign,
Neko je svojevremeno trazio Amstrad CPC Emulator.
Evo pokupio sam jedan za Win, radi pod 95/98/NT-om i cini mi se
sasvim solidan. Zvuk podrzan 100%, ima i full screen, a na mojoj mashini
nisam primetio nikakvo usporenje i seckanje.
Ide: WinApe18.zip
Napomena: fajl cu drzati ovde jedno nedelju dana, poslem brisem (zbog diskova).
winape18.ziprazno.566junior,
Gotovo je gotovo! :)
Dakle, izbor najbolje igre sezone 1998/99 je gotov. Suvereni pobednik,
kao što je i očekivano bio je Quake 2, zasigurno najpopularnija igra
(bar u našem malom gradu;) protekle sezone. Novi favoriti stižu, novi
nastavci stižu, tako da, iako Age of Empires: Rise of Rome nije zabeležio
očekivan uspeh, novi Age2 će zasigurno zasesti sledeće godine na zasluženo
prvo mesto. :)
A sad, evo i konačnih rezultata, sa posebnom napomenom da smo imali
rekordnu posetu, te se zahvaljujem svima koji su glasali pa i onima koji
ne znaju da su glasali :)
Nadam se samo da ćemo dogodine ovaj izbor držati na istom mestu, u možda
malo boljim uslovima .. No, da ne drvim više, evo konačnih rezultata
"velikog finala":
Najbolja igra sezone 1998/99:
1. Quake 2 (ID) ........................................................ 197
2. Baldur's Gate (Interplay) ........................................... 180
3. Jagged Alliance 2 (TalonSoft + Sir-Tech) ............................ 161
4. Starcraft: Brood War (Blizzard) ..................................... 140
5. Fifa 99 (Electronic Arts) ........................................... 76
6. Heroes of Might & Magic III (New World) ............................. 65
7. Age of Empires: Rise of Rome (Microsoft) ............................ 64
8. Toca 2 (Codemasters) ................................................ 53
9. Grand Theft Auto (DMA) .............................................. 52
10. Grim Fandango (LucasArts) ........................................... 44
11. Halflife (Valve Software) ........................................... 44
12. Need For Speed III (Electronic Arts) ................................ 35
13. Aliens vs. Predator (Rebellion) ..................................... 29
14. Mig 29 (Nova) ....................................................... 25
15. Star Wars: Racer - Episode I (LucasArts) ............................ 25
16. Tomb Raider III (Eidos) ............................................. 22
17. SimCity 3000 (Maxis) ................................................ 19
18. NBA Live 99 (Electronic Arts) ....................................... 18
19. Championship Manager 3 (Eidos) ...................................... 16
20. Kingpin (Xatrix) .................................................... 13
Glasalo 213 korisnika.
razno.567sherloc,
-> #566, juniorSH> (bar u nasem malom gradu;) protekle sezone. Novi favoriti stizu,
SH> novi nastavci stizu, tako da, iako Age of Empires: Rise of Rome
SH> nije zabelezio ocekivan uspeh, novi Age2 ce zasigurno zasesti
SH> sledece godine na zasluzeno prvo mesto. :)
Nece da bude. Do sledeceg glasanja ce da izadje Super Nova O:)
ByE
razno.568simce,
-> #567, sherloc> Nece da bude. Do sledeceg glasanja ce da izadje Super Nova O:)
A bogami i Baldur's Gate 2, tako da age mozhe da rachuna na
eventualno trece mesto ;)
razno.569senna,
-> #568, simce
Shto se nervirate kad ce Q3 da pobedi.. ;)
razno.570dr.mengele,
-> #569, senna>> Shto se nervirate kad ce Q3 da pobedi.. ;)
?????
Diablo 2 i Warcraft 3?
Pa ostali jednostavno nemaju sanse.
Blizzard is back, and now, he is really mad!
:)
razno.571sherloc,
-> #570, dr.mengeleSH> Pa ostali jednostavno nemaju sanse.
Glavno Age2 nece da bude prvi. To sto ce Super Nova ili Baldur da
pobede je u ovom trenutku sporedno :)
ByE
razno.572.lex.,
-> #571, sherloc=> Glavno Age2 nece da bude prvi. To sto ce Super Nova ili Baldur da
=> pobede je u ovom trenutku sporedno :)
Ne vidim kako, kada će Jagged Alliance 2: Unfinished Bussines
pobediti ubedljivo. ;)
razno.573dr.mengele,
-> #572, .lex.>>Ne vidim kako, kada ce Jagged Alliance 2: Unfinished Bussines
>>pobediti ubedljivo. ;)
Ma ja predlazem da glasamo vec sada pa ne moramo da glasamo sledece
godine :)
razno.574miskop,
PowerPlay - Sajt posvećen PC igrama
-----------------------------------
www.powerplay.co.yu
Javiti utiske - pohvale, pokude, predloge i sl. ;)