simulacije.106giovanni,
-> #104, sani.Ę? Ili si u fjuzu..
Pa u fusu igraš na različitim mašinama a na jednom kompu možeš samo uz
pomoć joysticka ili joypada da igraš protiv nekoga na tastaturi.
simulacije.107sherloc,
-> #106, giovanni>> Pa u fusu igras na razlicitim masinama a na jednom kompu mozes samo uz
>> pomoc joysticka ili joypada da igras protiv nekoga na tastaturi.
A vidish... on to nije znao... :))
ByE
simulacije.108sani.,
-> #106, giovanni}} Pa u fusu igras na razlicitim masinama a na jednom kompu mozes
}} samo uz pomoc joysticka ili joypada da igras protiv nekoga na
}} tastaturi.
Nemo kenjas? :)
simulacije.109sfilip,
-> #106, giovanni> Pa u fusu igraš na različitim mašinama a na jednom kompu možeš samo uz
>pomoć joysticka ili joypada da igraš protiv nekoga na tastaturi.
različitim mašinama? Sve mašine su iste osim za vreme turnira kada je su na 5
mašina vudui a na 3 stari vajperi...
simulacije.110papa.smurf,
-> #53, junior* Teška bogami. ;) Isuviše teška za 10-ku :)
E slučajno naleteh na ovu poruku (drejk i miskop su zaslužni za to). :)
Verovatno si video na PRO-u, ali upravo ta težina je ono što to ovoj
FIFI daje draž. Naime, uspeo sam da osvojim UEFA cup sa Zvezdom
bez ijednog snimanja i restartovanja (ovo je samo za one sa jeftinijim
tj. NET pretplatama) na WC nivou. :)
Međutim, ranije, kada sam igrao FIFA'98 i WC'98 pobeđivao sam lako
i nije bilo nikakvog radovanja. Sada, kada dam gol u finišu tekme počnem
da skačem po sobi k'o kreten. ;)
Još od kada sam preradio tribine i još nekolicinu grafičkih detalja
(sa onim editorom za FIFU) osećaj je fenomenalan. Možeš samo da zamisliš
kako izgleda zavući gol Parmi u 90.-om minutu finala Kupa UEFA, a
posle Pericinog izletanja preko reklama kamera prikaže zapad,
"Olimpijskog stadiona u Minhenu" ;) na kome se vide različite koreografije
crveno - belo - plave boje. :)
simulacije.111jpedja,
-> #110, papa.smurf> Jos od kada sam preradio tribine i jos nekolicinu grafickih detalja
> (sa onim editorom za FIFU) osecaj je fenomenalan. Mozes samo da
> zamislis
> kako izgleda zavuci gol Parmi u 90.-om minutu finala Kupa UEFA, a
Da li bi mogao da posaljes taj editor za fifu pa da se i mi
osecamo fenomenalno :)
Pozdrav,
Pedja...
simulacije.112giovanni,
-> #110, papa.smurfĘ? crveno - belo - plave boje. :)
A zato ste vi cigani navijali za dinamo i cibonu. Sad si otkrio svoju
pravu prirodu. ;)
simulacije.114giovanni,
-> #109, sfilipĘ? različitim mašinama? Sve mašine su iste osim za vreme turnira kada je su
Ę? na 5 mašina vudui a na 3 stari vajperi...
Kako iste? Na svakoj piše neko drugo ime. ;)
simulacije.115junior,
-> #111, jpedja> Da li bi mogao da posaljes taj editor za fifu pa da se i mi
> osecamo fenomenalno :)
Evo ga. Poslao ga je smashko na pro-u, a gio je dao i malo uputstvo,
koje prenosim:
---
Samo da napomenem da ćete dobiti device error ukoliko ne primenite
programče FID.EXE koji dolazi u toj arhivi. Naime, kad importujete svoju
kreaciju uz pomoć fid.exe ubacite i svoje podatke i tek posle tavke
procedure fifa99 vas neće 'izbacivati' sa već pomenutom porukom.
---
Inače, možete menjati terene, dresove, stadione, trofeje..;)
fifaedit.zipsimulacije.116alien,
NBA Live 99 mi ničim izazvano startuje Dial-Up tj. pokušava da
se prikači na Internet... O čemu je reč?
simulacije.117sfilip,
-> #114, giovanni> Kako iste? Na svakoj piše neko drugo ime. ;)
pa dobro, svaka je posebna ličnost al u principu ima isti hardver ;)
simulacije.118thug,
-> #116, alien>
> NBA Live 99 mi nicim izazvano startuje Dial-Up tj. pokusava da
> se prikaci na Internet... O cemu je rec?
>
Live Update!
thug :))
simulacije.119giovanni,
-> #115, juniorĘ? Evo ga. Poslao ga je smashko na pro-u, a gio je dao i malo uputstvo,
Ę? koje prenosim:
Ę? Samo da napomenem da ćete dobiti device error ukoliko ne primenite
Ę? programče FID.EXE koji dolazi u toj arhivi. Naime, kad importujete svoju
Uz ovu poruku šaljem i fix tog problema tako da i bez onog mog recepta sa
FID-om sve radi ali je ipak lepa stvar napiasati komentar i potpisati
svoje delo. Inače, po meni je idealna kombinacija EAGraphics
Editor+FFSHEditor+Paint Shop Pro. EAGraph. editor je zgodan zbog toga što
je to Win program i ima intuitivan user interfejs i sa njim imate
mogućnost podešavanja nekih parametara palete koje ne možete direktno iz
ffsh editora. Jedini problem je što ni poslednja verzija 0.6 nema rešen
device error problem ali to i nije više neka prepreka. Ako mi se posreći
upload, uz sledeću poruku poslaču i taj eagraphics editor.
fsh_fix.zipsimulacije.120giovanni,
-> #117, sfilipĘ? pa dobro, svaka je posebna ličnost al u principu ima isti hardver ;)
Ali na jednoj toj ličnosti ;) ne mogu dvojica da igraju FIFA99 na
tastaturi.
simulacije.121giovanni,
Evo, pošto sam uspeo da uploadujem u pad čak dva fajla ;) uz ovu poruku
kačim EAGraphics Editor verzija 0.6.
Što se upload-a tiče, primetio sam da kad se ukačim na node 5 nema šanse ni
exec veći od 2K da pošaljem a recimo sa node11 sve radi super (na 11. sam
bio prikačen i kad sam slao ove fajlove).
eagrph06.zipsimulacije.122goxi,
-> #116, alien>> NBA Live 99 mi nicim izazvano startuje Dial-Up tj. pokusava da
>> se prikaci na Internet... O cemu je rec?
I meni !!! Do sada mi je sve lepo radilo, ali odjednom...:((
Pomagajte...na NET-u sam ali pri konektovanju na isti, nista se ne desava (ne
skida update ;) ).
simulacije.123vdunic,
Jel' može neko da pošalje patch za Ronalda, za FIFU 99.
simulacije.124mindcrime,
-> #122, goxi
> >> NBA Live 99 mi nicim izazvano startuje Dial-Up tj. pokusava
> da >> se prikaci na Internet... O cemu je rec?
>
> I meni !!! Do sada mi je sve lepo radilo, ali odjednom...:((
> Pomagajte...na NET-u sam ali pri konektovanju na isti, nista se ne desava
> (ne skida update ;) ).
Ja sam problem resio tako sto sam:
1) pobrisao sve iz Ereg direktorijuma doticne igre,
2) u podesavanjima Internet Explorera umesto 'connect using a modem' stavio
'connect using local area network'.
Jedino sto ne znam sta je od ova dva resenja ono pravo, tj. obe stvari sam
uradio zajedno i igra vise nije pravila s*anja.
simulacije.125goxi,
Igra li neko Transport Tycoon Deluxe ?
Goran.
simulacije.127vule.,
Zna li neko sifre za Death Rally ?
simulacije.128vdunic,
-> #127, vule.
> Zna li neko sifre za Death Rally ?
Šifre za dodatke i novac:
DRINK - raketni pogon
DRUB - "auto-pilot"
DREAD - municija
DRUG - specijalni efekat
DRAG - turbo pogon
DRAW - 1000 dolara
DROOL - 500000 dolara
DROP,
DRIVE - varanje vezano za rang listu pobednika.
simulacije.129jonnym,
ako bi neki bata dobre volje uploadovao
neki pool,a da nije onaj cga,bio bih mu
zahvalan do neba,,,
pozdrav
simulacije.130szarvas,
-> #129, jonnymJel mislis na bilijar?
simulacije.131jonnym,
-> #130, szarvasda...
simulacije.132vesic,
E, ljudi, da li moze "Fifa 99" da se igra udvoje na jednom racunaru?
simulacije.133rades,
-> #132, vesic
> E, ljudi, da li moze "Fifa 99" da se igra udvoje na jednom
> racunaru?
Moze, al' treba ti joypad.
simulacije.134giovanni,
Evo jedna mnogo dobra stvar: FIFA99 patch koji sadrži kopačke, brojeve na
dresovima kao u FA Premier Legue i najvažniju stvar - JED99 verzina 0.1.
JED99 je Jersey Editor tj. utility koji pomaže kod (re)dizajniranja
dresova. Vrlo je jednostavan za korišćenje. Eventualne bug-ove nisam još
pronašao pošto sam ga startovao svega jedanput ali izgleda kao veoma
koristan programčić. Rekao bih da je DL obavezan.
simulacije.135giovanni,
-> #134, giovanniKonačno sam uspeo da uploadujem fajl iz prethodne poruke tako da je sad
zakačen uz ovu poruku. Veći Upload mi radi jedino preko noda broj 5
(empirijski ustanovljeno tokom poslepodneva.
pfifapat.zipsimulacije.136goxi,
E giovanni, ne radi mi onaj Jed99.exe . Trazi neki mfc42.dll fajl.
Posto tebi radi program, sigurno imas taj fajl, pa ako nije problem
saljni ga caskom. :))
Goran.
simulacije.137qpele,
-> #136, goxi> E giovanni, ne radi mi onaj Jed99.exe . Trazi neki mfc42.dll fajl.
Evo ti
mfc42.dllsimulacije.138goxi,
HVALA, Qpele-tu !
simulacije.139dr.iivan,
Jel ima neko ideju kako da u NBA Live 98 skinem filmove sa početka
igre, a da se igra ne instalira?
Ako baš mora, kako to uraditi kad se instalira?
simulacije.140miskop,
-> #139, dr.iivan>> Jel ima neko ideju kako da u NBA Live 98 skinem filmove sa početka
>> igre, a da se igra ne instalira?
>> Ako baš mora, kako to uraditi kad se instalira?
Electronic Arts ima neki čudan format zapisa zvučnih i video fajlo-
va. Sad, slučajno ili namerno ne znam, ali možda pokušaš sa nekim od
programa koji dešavanja na desktopu snimaju u .AVI format da bi se
kasnije upotrebili u nekim multimedijalnim projektima. Treba imati
dosta mesta na HD-u. Program kojeg se prvog sećam je, čini mi se
Microsoft-ov "Camcorder". Sad, do koje je verzije stigao to ne bih
znao da ti kažem, a ja se sećam verzije koja je u naslovu imala "97".
simulacije.141kum.djole,
Menadžeri, uspeo sam da nabudžim YU ligu u CM97/98 patched version.
Jedini problem je ;) što sada moram da ubacim oko 600 realnih imena
naših fudbalera.. prva i druga liga, bar po 20ak igrača, po 5-6 u
timovima nižih liga, kao i najsvežije ovogodišnje evropske transfere.
Može li neko da učestvuje u toj akciji?
Grupa je reaktivirana.
simulacije.142dr.iivan,
-> #140, miskop> >> Jel ima neko ideju kako da u NBA Live 98 skinem filmove sa početka
> >> igre, a da se igra ne instalira?
> >> Ako baš mora, kako to uraditi kad se instalira?
>
> Electronic Arts ima neki čudan format zapisa zvučnih i video fajlo-
> va. Sad, slučajno ili namerno ne znam, ali možda pokušaš sa nekim od
Ma namerno, foliraju se bre - pa onaj ko hoće da skine to, neće taj
format da ga spreči.
> programa koji dešavanja na desktopu snimaju u .AVI format da bi se
> kasnije upotrebili u nekim multimedijalnim projektima. Treba imati
Misliš, da pustim igru regularno, pa da film skinem nekim programom
po principu screen capture-a?
> dosta mesta na HD-u. Program kojeg se prvog sećam je, čini mi se
Uh, nešto mi se čini da taj film toliko ne vredi, tj. mrzi me toliko
da radim da bih ga skinuo.
Ma verovatno je to neko već uradio, samo ga treba pronaći :)
simulacije.143miskop,
-> #142, dr.iivan>> Misliš, da pustim igru regularno, pa da film skinem nekim programom
>> po principu screen capture-a?
Ja pretpostavljam da treba prvo taj program da se pokrene, pa tek
onda pokrenuti igru.
simulacije.144sdanijel,
Ajde neka neko posalje neke avione za FS98. Mogu i neki i za FS5 .
Bilo bi dobro kada bi neko poslao JAT-ov Boing737 (imao sam ga ali je
greskom izbrisan).
Pozdrav
simulacije.145ventura,
e nabavio sam starcraft...
sta je fora u igri... :)
nemogu da provalim kako se igra...
simulacije.146legolas,
-> #145, ventura>> e nabavio sam starcraft...
>> sta je fora u igri... :)
>> nemogu da provalim kako se igra...
Prvo, ovo nije simulacija nego strategija. Juniore, reaguj, ovo
neznanje ne smes tolerisati ;)
Drugo, da li si ikada igrao Warcraft? Ako jesi, onda je ovo gotovo
identicno, samo prosirenije.
Ako nisi, da li si ikad igrao neke real-time strategije?
Ako nisi, onda Starcraft nije bas prava igra za pocetnike, a kako se
igraju rts- ovi to neka ti neko drugi objasnjava ;)
simulacije.147ventura,
-> #146, legolas> Ako nisi, da li si ikad igrao neke real-time strategije?
> Ako nisi, onda Starcraft nije bas prava igra za pocetnike, a kako se
> igraju rts- ovi to neka ti neko drugi objasnjava ;)
provalio sam je... smorno... nista narocito ni u mrezi...
vracam se na stari Quake2 :)
simulacije.150snoop,
Za sve ljubitelje simulacija Formule 1
Formula 1 Grand Prix 2
Grand Prix Legends
Formula 1 Racing Simulation
Timovi, lige, oflajn takmicenje preko Interneta, setapi, linkovi,
ghostlapovi, screenshoot-ovi:
SVE NA ADRESI:
BeoRocket Racing Team
http://www.beotel.yu/~svilar/
simulacije.151goxi,
Izasao je patch za NBA Live '99. Cuo sam da je 8 MB. Ajde nek neko
sibne to cudo ovde...:)
Goran.
simulacije.152smars,
Pozdrav?
Da li je neko igrao Skate or Die 2?
Igra je stara, ali fala bogu najbolja!
Ako moze da baci ovde verziju za PC bio bi mu zahvalan!
Imam verziju za Nintendo emulator ali nesto zeza.
Semper fi or DIE!!
Smars
simulacije.153goxi,
Ljudi pomagajte ! :)
Posle 2 odigrane utakmice Fifa 99 me izbacuje u Windows(98).
Pokusao sam da reinstaliram i Fifu i DirectX ali i dalje se isto
desava.
HELPPPPP!!!
simulacije.154darklord,
U pitanju je FIFA 99 !
Jel postoje neke sifre za nju????
Ajde posaljite smaram se ovako !!!
BYe
simulacije.155lboki,
trebaju mi sve komande za fifu 99
mislim da jeneko slao...u kojoj poruci ?
simulacije.156junior,
-> #155, lboki> trebaju mi sve komande za fifu 99
> mislim da jeneko slao...u kojoj poruci ?
Ova konfa, poruka 3.53. Uživaj :)
simulacije.157lboki,
-> #156, junior>> trebaju mi sve komande za fifu 99
>> mislim da jeneko slao...u kojoj poruci ?
>
>Ova konfa, poruka 3.53. Uzivaj :)
fala :)
simulacije.158pele.s,
Imam AMD K6-2 na 300 MHZ i Quantum fireball (stari ) 2.1 gb i
Voodoo MIRO HISCORE i DIAMOND 3D 2000 (4 mb) i 64 SDRAM.
Zasto mi iz FIFE 99 i NBA 99 (imam jos puno drugih 3d igrica)
izlazi cim krenem da igram(mislim, pc mi izbvaci igru ili ukoci kad
treba sudijin zvizduk da se cuje za pocetak fudbala.A za NBA 99 je
problem sto mi pred kraj prve cetvrtine ili u 2 cetvrtini, hard
disk krene sam da se defragmentuje(sam od sebe ,jer je igra vec
ucitana u onih 64 mb rama)i onda mi se ukoci nba i moram HARDWERSKi
da resetujem PC.
U cemu je problem?-pita zabrinuti rista.m
P.S.:Pretpostavljam da je to do hard-diska, amozda je ASUS P5A-b
(100 mhz) ploca i procesor prebrz za harddisk, pa nemogu da se
ukomponuju.Mozda je onaj voodoo nesto zezno...
Sta da uradim da ispravim problem.Odgovor posaljite na
rista.m@sezampro.yu
simulacije.159darklord,
Jel neko zna sifre za varanja za FIFA 99 !!
ako uopste postoje??
BYe
simulacije.160kocka,
-> #158, pele.s> A za NBA 99 mi je problem sto mi harddisk...
Harddisk ti je uredu i meni se isto deshava
na Intel Celeron 300A a disk mi je 6.4.
Probaj da iskljucis 3D u setup-u.
Pozdrav.
simulacije.161giuliano,
Braco igraci...:)
Jel` ima neko spisak komandi za
European Air War ?
Ajd` pa da ga ne mrzi da zakaci ovde.
POzdrav.
simulacije.166mperisic,
Jel ima neko Sim Farm?
simulacije.167giftmaster,
Jel ima neko uputstvo ili makar spisak svih komandi za
simulaciju leta Sukhoi SU27 Flanker (ssi je izbacio igru)
military flight simulator
???
ako ima nek je siljne
hv~fÇ=Ťřala
hvala unapred
cu
simulacije.168wlaad,
-> #167, giftmastermm, zar nema komandi u .hlp fajlu koji ide uz igru?
ono, help fajl od 11mb, tu imash i o oruzhju i uputstvo i keyboard
reference.
simulacije.169giftmaster,
-> #168, wlaadSve bi to bilo lepo da ja imam W95 verziju igre....al poshto
sam dobio dos verziju...izostao je help fajl. A sto se tiche
onih starih dobrih sistema "README.TXT" eee i oni su izostali.
Uspeo sam da se snadjem, poletjem...zezam se, medjutim
poshto je su27 najbolji borbeni simulator (i najrealniji do sada)
trazim da vidim taj help jerbo sigurno ima josh dosta toga
sto nisam provalio. Samo korishtjenje oruzja je po svim propisima...
tj...osenchi IR ili rad...cekaj da cilj dodje na rastojanje...imaj
propisanu brzinu...naoruzaj rakete....ispali :)))
ajd...
ako neko ima taj help bio bih mu zahvalan
cu
simulacije.170retaliator,
nek mi neko kaze za taj SU27 od kad je ta igra jel na cd-u i jel valja?
simulacije.171wlaad,
-> #169, giftmaster
Keyboard Reference Section
Program Control
Ctrl+A accelerate program by 2 times
Ctrl+C centre joystick in flight
Ctrl+J toggle joystick and rudder indication
Ctrl+Q quit simulation module
Ctrl+S sound on/off
Ctrl+T cancel trimming
M reset master warning
S toggle pause/resume normal speed
Esc suspend mission/stop playback
Flight control
DownArrow Nose up
UpArrow Nose down
LeftArrow Bank left
RightArrow Bank right
Ctrl+Period Trim up
Ctrl+; Trim down
Ctrl+Comma Trim left
Ctrl+/ Trim right
Z Rudder left (in flight), left turn (taxi mode)
X Rudder right (in flight), right turn (taxi mode)
Ctrl+Z Trim left rudder
Ctrl+X Trim right rudder
Throttle keys
PageUp Increase thrust in increments
PageDown Decrease thrust in increments
Grey+ Increase thrust smoothly
Grey- Decrease thrust smoothly
Mechanics
B toggle airbrake
Shift+B airbrake out
Ctrl+B airbrake in
Ctrl+E eject
E toggle active jamming
F toggle flaps
Shift+F flaps down
Ctrl+F flaps up
G landing gear up/down
P release drogue chute
L dump fuel/refuel
W engage wheel brakes (hold down the key)
Navigation
CpasLock select specific navigation submode
Tilde (~) select next waypoint or airfield
A toggle autopilot
H toggle altitude stabilisation mode
Flight/combat mode selection
1 Navigation mode (NAV)
2 Beyond Visual Range (DVB)
3 Close Air Combat (BVB)
4 Air2Ground (ZEMLYA)
5 Longitudinal Missile Aiming (FI0)
6 Helmet (SHLEM)
Weapon selection/firing
CapsLock weapons selection
C enable/disable cannon
Q dispense chaff & flares
SpaceBar fire current weapon
Tilde (~) target selection (in BVR mode)
Ctrl+V toggle salvo mode
Ctrl+W jettison weapons, 2 by 2
Radar & Electro-Optical Station
I radar on/off
O EOS on/off
tab target lock on/off
; move radar/EOS scan zone up
Comma move radar/EOS scan zone left
Period move radar/EOS scan zone down
/ move radar/EOS scan zone right
Plus MFD zoom in
Minus MFD zoom out
Ctrl+I centre radar antenna/IRST ball
View selection
F1 Cockpit View
F2 Outside View
F3 Tower View, swivel camera view
F4 Ground View
F5 Outside+ View
F6 Chase View
F7 Chase+ View
F8 Ship View
NumLock show MY aircraft
Ctrl+F{n} show previous object in F{n} view. n=2, ..., 8
Cockpit View keys
KP_1 head down and left
KP_2 head down
KP_3 head down and right
KP_4 head left
KP_5 Front View
KP_6 head right
KP_7 head up and left
KP_8 head up
KP_9 head up and right
KP_* track nearest visible aircraft or airfield
Outside views keys
KP_2 move viewpoint down
KP_4 move viewpoint left
KP_5 move viewpoint back (Chase View only)
KP_6 move viewpoint right
KP_8 move viewpoint up
KP_* zoom in
KP_/ zoom out
KP_7 move viewpoint towards ship's head (Ship View)
KP_1 move viewpoint towards ship's stern (Ship View)
KP_9 move viewpoint up (Ship View)
KP_3 move viewpoint down (Ship View)
Wingman commands
Ins toggle loose/tight formation
Home join up
End dispatch wingman on mission
Del dispatch wingman on mission then join up
[ attack my target
] cover my six
Miscellaneous
K execute Pugachev's Cobra
T toggle wingtip smoke
Copyright ę 1995 The Fighter Collection Ltd. All rights reserved.
e, ako ti treba josh neshto (samo ne ceo .hlp) javi..
simulacije.172wlaad,
-> #170, retaliator>> nek mi neko kaze za taj SU27 od kad je ta igra jel na cd-u i jel valja?
matora je to igra. iz '95 valjda..
inache, sho se mene tiche, to je najbolja simulacija letenja koju
sam igrao, bez obzira sho nema texture i sho su modeli jednostavni.
ono, radila je kod mene kul josh dok sam imo dx4/100.
moja verzija (za W95) zauzima 5 disketa (ukljuchujutji i .hlp fajl
koji zauzima 11M kad se otpakuje).
poz.
simulacije.173aandric,
Jel zna neko nesto o igrici Mig 29(valjda se tako zove).
Sta zahteva, kakva je...?
simulacije.174wlaad,
-> #173, aandricAko mislish na F-16 vs. Mig-29 od NovaLogica...
mmm, kul izgleda, al' samo ako imash Voodoo. Ne podrzhava direct 3d
niti opengl (kol'ko ja znam).
isto, malo je ono, suvishe jednostavna za moj ukus, ali je zato sa grafikom
i atmosferom medju najboljima.
simulacije.175giuliano,
-> #173, aandricAko mislis na Mig29 Fulcrum,
citao sam jako dobre kritike o njoj.
Kazu da je grafika super,i da je bas akcija.
Neprestano rokanje...:))
Izgleda mi kao simulacija za siri spektar ljudi
a ne samo za fanatike.
U svakom slucaju ja planiram da je nabavim.
simulacije.176vantic,
-> #174, wlaad-> mmm, kul izgleda, al' samo ako imash Voodoo. Ne podrzhava direct 3d
-> niti opengl (kol'ko ja znam).
A sha mislis kako vudu radi onda? ;)
Jednosatavno reci da ne podrzava neki drugi chipset!
simulacije.177aandric,
-> #176, vanticReply na 3.174 i 3.175:
AA> Ako mislish na F-16 vs. Mig-29 od NovaLogica...
AA> Ako mislis na Mig29 Fulcrum,
Jel ovo nije ista igra?
Na sajtu Sveta kompjutera videh neki tekst o toj igri i mislim da
se zove bas Mig29 Fulcrum, a govori se o multiplejer igranju bas
protiv F-16:)
U svakom slucaju hvala vam obojci.
Posto nisam vlasnik dovoljno dobre graficke kartice verovatno mi je
bolje da je zaboravim;((((((
simulacije.179wlaad,
-> #176, vantickoliko je meni poznato, igra F-16 vs. Mig-29 podrzhava samo Glide Api,
shto znachi, ako ga gfx karta ne podrzhava, mosh samo softverski..
simulacije.180ventura,
-> #175, giuliano> Ako mislish na F-16 vs. Mig-29 od NovaLogica...
>
> mmm, kul izgleda, al' samo ako imash Voodoo. Ne podrzhava direct 3d
> niti opengl (kol'ko ja znam).
> isto, malo je ono, suvishe jednostavna za moj ukus, ali je zato sa grafikom
> i atmosferom medju najboljima.
Na NovaWorld-ovom serveru ima deathmach Srbi protiv NATO-vaca... naravno
mi u Mig-29 a oni u F-16...
sve informacije na dalibor@sk.co.yu
simulacije.181corgan,
-> #180, venturaNajveca ironija je stpo je F-16 pravljen kao kopija Mig-29, tako da je
potpuno sve jedno dal si u F-16 ili Mig-29, osim, naravno, sto se u F-16-ici
osecas kao govno a u Mig-u si legenda.
B.
simulacije.183wlaad,
-> #181, corgan>> Najveca ironija je stpo je F-16 pravljen kao kopija Mig-29, tako
otjesh da kazhesh da je laki, jednomotorni lovac/bombarder iz '76
kopija dvomotornog air superiority fightera iz '84?
inache, zanimljivo je da mig-29 od kad je koristi, nije (potvrdjeno)
oborio ni jedan protivnichki avion u vazdushnoj borbi. kubanski 29
je oborio jednu americhku civilnu cesnu, a '91 je jedan irachki
oborio svog kolegu u mig-23. ;)
simulacije.184giftmaster,
>>inache, zanimljivo je da mig-29 od kad je koristi, nije (potvrdjeno)
oborio ni jedan protivnichki avion u vazdushnoj borbi
Pa dobro de....
Napravljeno je X ne N-ti borbenih aviona koji nikada nisu oborili
protivvnika u vazdusnoj borbi.
To sto su f16 i slicni obarali, jednostavno dolazi iz toga
sto su oni stalno negde po zaristima. Al dajte nam
dovoljno 29-ki (500kom) pa da se ogledamo.
Sto se simulacije tiche...lepo bi bilo da se protiv
amera igra malo ozbiljnija simulacija borbenog aviona...
a ne samo soffisticirana pucachina.
A cak i ako se igraju 29 VS 16 onda bi bilo
super da se formira bas jedna prava Srpska eskadrila...
ono..sve sa vodjom eskadrile...vingmenima...itd... kako i
dolikuje. Kada bi to bilo organizovano tip-top
ne bi bilo tog amera, koji bi mogao da prismrdi
nasoj virtuelnoj ubilackoj masineriji.
Sto se mene tiche...pichim za sada SU27 i mogu vam retji da
je simulator zaista izvanredan...ima malo zamerki...tj neke
stvari nisu 100% realne, al ajde...neka se i oni sa manje zara
za realnost mogu poigrati....
SU27 ipak ostaje MsFS medju borbenim simulatorima...
pozdraw
simulacije.185ventura,
-> #184, giftmaster> A cak i ako se igraju 29 VS 16 onda bi bilo
> super da se formira bas jedna prava Srpska eskadrila...
> ono..sve sa vodjom eskadrile...vingmenima...itd... kako i
Pa to vec postoji, zove se YUPS (jugoslovenska patriotska eskadrila)
idi na sk.co.yu i tamo pogledaj malo vise o YUPS-u, ili posalji mail
na dalibor@sk.co.yu, ako hoces da se uclanis.
simulacije.186giftmaster,
-> #185, ventura>>
Pa to vec postoji, zove se YUPS (jugoslovenska patriotska eskadrila)
idi na sk.co.yu i tamo pogledaj malo vise o YUPS-u, ili posalji mail
na dalibor@sk.co.yu, ako hoces da se uclanis.
Ma znam ja to....nego chini mi se da to netje bas biti onako kako ja zamisljam.
Sve zajedno sa komandantom eskadrile....timim koji je stalno u kontaktu...koji
off line razradjuje manevre, strategiju, let u formacij...shifre itd....
Znas...onako baaaaaaaaas profesionalno.
Daj boze da bude tako, jer u suprotnom netjemo ostaviti bog zna kakav utisak.
ajd
simulacije.187indi,
imam jedan problem
u jednom staaaaarom broju sveta kompjutera
dat je opis igre karmagedon 1
u njemu su neke slike iz igre
(izvadjene pomocu print screen-a ili tako nesto)
sve 1, to je svga grafika
ja imam rip, i ne znam da li i kako mogu da pokrenem
igru u svga modu(oce samo vga)
ako nesto znaci,
imam cyrix P233 i 16 mb ram, od kojih mi je 4 u vram-u
10x in forvard
:)
simulacije.188indi,
dugo igram carmagedon, ali nikako da provalim
kako nekome da oduzmem kola(ja da ih vozim
u sledecoj trci)?
pod kojim okolnostima treba da ka ubijem(wasted)??
simulacije.189ventura,
Jel neko za Mig-29 Fulcrum u multiplayeru?
simulacije.190vector,
┼─┤ F1GP/wc
Uz poruku je KARUSSELL dos editor za menjanje boja bolida i kaciga
za stari F1GP. E,sad, pravim neki update i hocu da ubacim nove timove
i slicno u igru, medjutim, ne ubacuju mi se neka izmisljena imena
(jer me delimicno i mrzi da ih smisljam) pa bih hteo da svi koji
vole simulacije voznje preuzu ovaj fajl (cak i oni koji nemaju F1GP).
Kad preuzmete fajl sve sto treba da uradite je da obojite bolid #1
i kacigu vozaca kako vama odgovara, da upisete svoje ime kao ime
vozaca, da to snimite i da taj fajl posaljete ovde ili meni na mail
kako bih ja to ubacio u taj svoj update.
karusell.arjsimulacije.191vector,
-> #190, vector┼─┤ Kad preuzmete fajl sve sto treba da uradite je da obojite bolid #1
┼─┤ i kacigu vozaca kako vama odgovara, da upisete svoje ime kao ime
┼─┤ vozaca, da to snimite i da taj fajl posaljete ovde ili meni na mail
E,da.. zaboravio sam da dodam -- upisite i ime svog tima pored
imena vozaca.
simulacije.192van.gogh,
E ovako...jel' oce neko da se nadjemo na internet-u...pa da pikamo
MIG-29 Fulcrum (stupidna americka oznaka ;))
Aj' pa da napravimo neku eskadrliCU...;)
Ono kao ko je za nek se javi pa da idemo da ratujemo... ;)
Inace da...pazi ovako ja imam modem 1440 i kacio sam se na
NovaWorld sajt (to je saj gde gI pikas protiv f-16)
Ide bre fenomenalno...!!!
Do duse i EUnet je BRZ..! ;)
Tako da ko oce nek se javi... :)
simulacije.193popovics,
Kakvi su zahtevi za MiG29?
Srcky/popovics
simulacije.194ventura,
-> #192, van.gogh> MIG-29 Fulcrum (stupidna americka oznaka ;))
> Aj' pa da napravimo neku eskadrliCU...;)
Missim malo si zakasnio sa eskadrilom... YUPS vec postoji i ima gomilu
clanova, dakle da nebi izmisljao toplu vodu, ma wr dalibor@sk.co.yu
simulacije.195van.gogh,
-> #194, venturaVA> Missim malo si zakasnio sa eskadrilom... YUPS vec postoji i
VA>ima gomilu
VA> clanova, dakle da nebi izmisljao toplu vodu, ma wr
VA>dalibor@sk.co.yu
...plasim se da te nista nisam PITo...;)
simulacije.196van.gogh,
-> #193, popovicsKakvi su zahtevi za MiG29?
E pazi...kod mene radi i to savrseno...
Moja makina je pentium na 133Mhz-a...32MB raM-a modem 1440 i
graficka 3DFX...tako da fercera... :)
I na net-u je bre mnooogo dobro...! :)
Mnogo brzo sve pici nema "gusenja"...i tako to...;)
Aj' pa se javi....
da idemo DA rokamo malo stupidne amerE...
Recimo...ja sam sinoc bio i skino sam 4 komaTa...do duse i ja sam
popiO...al' jeb' ga... :)
simulacije.197ventura,
-> #196, van.gogh> da idemo DA rokamo malo stupidne amerE...
Pa nisu bas toliko stupidni... Dalo bi se reci da oni rokaju nas, a
ne mi njih...
simulacije.198simce,
-> #197, ventura> Pa nisu bas toliko stupidni... Dalo bi se reci da oni rokaju nas,
> a ne mi njih...
To shto nas rokaju ne znachi da nisu stupidni ;)
simulacije.199giovanni,
-> #196, van.goghĘ? Aj' pa se javi....
Ę? da idemo DA rokamo malo stupidne amerE...
Pa baš malo ih i rokamo. Uglavnom oni peglaju nas.
Pozdrav,
Nenad D.
simulacije.200retaliator,
Molio bih cenjenog letaca Su 27 ,da mi kaze de da na bavim ovu disketnu igru
ili jos bolje ako bi bio tako ljubazan da je uploaduje na sezam jel je veliko
interesovanje?
unapred zahvalan ja i moja 2 ortaka.
simulacije.201giftmaster,
-> #200, retaliator>>Molio bih cenjenog letaca Su 27 ,da mi kaze de da na bavim ovu
>>disketnu igru ili jos bolje ako bi bio tako ljubazan da je
>>uploaduje na sezam jel je veliko interesovanje?
>>
>>unapred zahvalan ja i moja 2 ortaka.
Ja bi rado poslao SU27...samo na zalost iga zauzima oko 4 diskete...
Ima i win95 verzija koja staje na 5 disketa (mislim da je toliko)
Elem...igricu mozete nabaviti u SP softu u ulici srpskih vladara...
(na zalost zaboravio sam adresu)
Evo vam telefon SP SOFTa 688250
Radno vreme je svakim radnim danom od 11 ili 12 AM pa do 16.00 (ili 17.00)
PM...
Nazovite i pokupite igru...
Inache cena snimanja jedne diskete je smeshna i chisto simbolicna tako da
se isplati
toliko
simulacije.202slick,
-> #201, giftmaster>> Nazovite i pokupite igru...
>> Inache cena snimanja jedne diskete je smeshna i chisto simbolicna
>> tako da se isplati
e, i aj neko da nadje negde v1.5 update.
bolja je grafika, guraud shading, neki 3d efekti, onda: poboljshan AI,
kontrole, weather system, novi mission builder i 150 misija.
zauzima valjda jednu disketu. ceo internet sam prevrno i nema...
simulacije.203junior,
-> #201, giftmaster> Ja bi rado poslao SU27...samo na zalost iga zauzima oko 4
> diskete... Ima i win95 verzija koja staje na 5 disketa (mislim
> da je toliko)
Nema slanja igrica u konferenciju. Sezamovi diskovi su prepunjeni,
tako da bi veliki fajlovi (na stranu piraterija) preterano opteretili
disk i možda uzrokovali probleme sa konferencijskim sistemom.
Šaljite ih u grupe, slobodno, ali ovde nikako.
simulacije.204buva,
u migu dvaesdevet... KAKO DA IZBEGNEM #!@#!@*!@ RAKETU?!
ono
pogodi me u 100% sluchajeva..
simulacije.205bastion,
-> #204, buva*> u migu dvaesdevet... KAKO DA IZBEGNEM #!@#!@*!@ RAKETU?!
*> ono
*> pogodi me u 100% sluchajeva..
Ubaci malo Cheat-ova tek da bude zanimljivije....
Pritisni "t" i kad ti se pojavi chat dialog otkucaj:
spindive <- Can't be hit; (ovo je bas ono sto tebi treba)
you got what i need <- Unlimited ammo;
damn that corner <- Can't crash;
food goes here <- Reload plane;
big gulp <- Refuel plane;
chiliburger <- Repair plane; (ovo takodje moze da resi tvoj problem)
Youre here forever <- Invincible
paperairplane <- Avion od papira
simulacije.206ventura,
-> #204, buva> u migu dvaesdevet... KAKO DA IZBEGNEM #!@#!@*!@ RAKETU?!
> ono
> pogodi me u 100% sluchajeva..
prvo mora da vidis tip rakete. Ako te stize sa vise od 11km onda je to
radarski navodjena raketa, a ako je manje onda je na toplotu. Kada
vidis da ti se raketa priblizava okreni se celom prema njoj smanji brzinu
(8), i cekaj. ukoliko je radarski navodjena, na 3-4km napravi snazan zaokret
i pri tome uzbacuj chaff (C), a ukoliko je raketa heat na 2-3km pocni da
pravis zaokret i izbacuj flares (F). Radarski navodjena raketa slabo
manevrise, ali ako se koprcas na 15 km, od nje, slabo sta mozes da uradis
zato sacekaj da ti se priblizi.
Ima jedna fora sa raketama, kada ti se protivnik priblizi na recimo 29km
onda ispali u njega jednu toplotnu i jednu radarsku, on ce moci da izbegne
jednu, ali gha druga sigurno pogadja. A ako to uradi protivnik, male
su sanse da ces izbeci obadve jer ako te pogodi prva, zatresce ti avion
i dok se ti stabilizujes pogodice te i druga...
simulacije.207giuliano,
Ako postoji neki patch za F-16 MRF
neka ga neko okaci ko ima...
Pozdrav.
simulacije.208giovanni,
-> #205, bastionĘ? Ubaci malo Cheat-ova tek da bude zanimljivije....
Ę?
Ę? Pritisni "t" i kad ti se pojavi chat dialog otkucaj:
Ako igra na internetu može da se slika, tamo cheatovi ne rade.
simulacije.209retaliator,
Da li moze Mig 29 Nlogic da se igra preko modema?Uspeo sam da aktiviram
dialing ali mi nije jasno sta treba da pritisne onaj igrac koji ceka answer?
simulacije.210baty,
Da li neko poseduje sve komande za FIFU 99?
Unapred hvala.
simulacije.211junior,
-> #210, baty> Da li neko poseduje sve komande za FIFU 99?
Pročitaj ovu konferenciju, poruka broj 3.53.
simulacije.212nikola.,
Ima li neko shifre za Destruction Derby ???
Seo sam malo da igram ovu igru !!
Nemam nishta drugo !
Hvala unapred !!
ByE
simulacije.213byte,
el mozhe neko od internetovaca da skine s neta patch za su-27 na
verziju 1.2a , velik je oko tri mega a ima gomilu poboljshanja i
ispravki (vishe ne trazhi windows u 256 boja, rezolucija pri letu
nije automatski smanjena na 640x480 , bolje radi na pentiumima
itd..itd.. )
pa da ga okachi ovde il ako je frka za prostor mozhe i posebna
grupa da se napravi..
simulacije.214vdunic,
Koja verzija SIM CITY-a bi mogla da radi na 386DX 25MHz, i jel bilo
nešto slično kačeno u prethodnoj konferenciji.
simulacije.215ventura,
-> #214, vdunic> Koja verzija SIM CITY-a bi mogla da radi na 386DX 25MHz, i jel bilo
> nesto slicno kaceno u prethodnoj konferenciji.
Za SimCity2000 ti treba 4mb minimum i 640kb konvencionalne memorije,
ako ispunjavas te uslove mocices da ej pokrenes na 386-ici...