strategije.105morkin,
Igra li neko Alpha Centauri?
Ko je voleo Civilizaciju, neće se skidati sa ovoga. Konačno ima opciju
multiplayer koja omogućava da se istovremeno igra na više mašina.
strategije.106van.gogh,
Ono kao...u Svetu Kompjutera tipovi objavili opis igre koju sam
pominjo pre par dana...IMPERIALISM 2...
Pa reko ako neko nadje doticnu nek javi odmaK... ! ;)
E da usput da pomenem igru AnnO 1602. Igra je na foru Cezara i tako
to pa ko voli ...
Vredi, vredi...jes' grafika malo bednija od gore pomenute al' je
mnogo mnoooogo bolja.
Tako da izvolte... ;)
Aj' ako neko naleti na Imperilism 2 nek javi OdmaK... ;)
strategije.107qpele,
-> #105, morkin> Igra li neko Alpha Centauri?
>
> Ko je voleo Civilizaciju, nece se skidati sa ovoga. Konacno ima opciju
> multiplayer koja omogucava da se istovremeno igra na vise masina.
Konacno. Ispricaj nesto vise o igri, pa da je nabavljam :)
strategije.108giovanni,
-> #105, morkinĘ? Igra li neko Alpha Centauri?
MA ja sam hteo da igram ;)) ali neću dok ne nađem "original" CD a ne neki
jebeni rip koji uvaljuju po cd klubovima.
NEgo, izašao je pre desetak dana i Civ:Call To Power. Ima li ko da se sreo
sa tim?
strategije.109nenadmo,
Jes' da je malo mnogo stara igra,al' ima li neko shifre za Magic:The Gathering.
Prob'o sam po conf-u, ali ovde ocigledno nema zaludjenika za te vrste
igara(ako ima neki,nek se prijavi).Ako nemate shifre, moze i patch,trainer,
bilo shta.Hv4l4 unapred!!!
strategije.110lboki,
-> #106, van.gogh
>Aj' ako neko naleti na Imperilism 2 nek javi OdmaK... ;)
takodje...jebote juche dok sam chitao opis u sk ( kupio sk posle 2
godine ;) umalo nisam svr*io . kako je jaka igra ! takodje, ko god
nabavi ili chuje da je neko igde kupio ili nabavio igru nek ODMAH
shalje mail or so ... fala
strategije.111giuliano,
HI!
Jel` igrao neko Close Combat 3 ??
Jel` zaista dobar ko sto se trtlja?
Ajd`...
strategije.112mradovic,
Moze li neko da mi posalje sledece fajlove iz
Panzer Generala I (Poljska):
MAP02.SET
MAP02.STM
GAME002.SCN
MAPNAMES.STR
Poz, Mirko.
strategije.113junior,
-> #112, mradovic> Panzer Generala I (Poljska):
Voila. ;)
pg.zipstrategije.114dbambi,
-> #113, junior=>> Panzer Generala I (Poljska):
=>
=> Voila. ;)
Imaš li neki dodatni nivo za C&C ?
Bambi
strategije.115indi,
-> #105, morkin-> Igra li neko Alpha Centauri?
->
-> Ko je voleo Civilizaciju, nece se skidati sa ovoga. Konacno ima opciju
-> multiplayer koja omogucava da se istovremeno igra na vise masina.
TOOO!mi treba
bas sam OPET obrno civilizaciju1:) i mora da vidim taj alfa centauri
kad kazes da je tako dobra, kazi sta zahteva(system reqierments)
a posebno sto je moja omiljena zvezda Alfa Kentaura....
i dal moze da se pichi preko modema
end.
strategije.116legolas,
Zna neko kako se igra Gangsters: Organized Crime?
Ovo nije pitanje za forum ;)
strategije.117morkin,
-> #107, qpele> > Igra li neko Alpha Centauri?
> >
> > Ko je voleo Civilizaciju, nece se skidati sa ovoga. Konacno ima
> opciju > multiplayer koja omogucava da se istovremeno igra na vise
> masina.
> Konacno. Ispricaj nesto vise o igri, pa da je nabavljam :)
Burazer je dobio original, sve sa uputstvom i knjižicom.
Razlike u odnosu na Civ2:
- više nivoa iskustva za jedinice;
- dva tipa borbe (mentalni i fizički)
- artiljerija puca na svaku jedinicu na polju, ali ne može da ubije
nijednu;
- sam praviš svoje jedinice (šasija+oružje+štit+motor+spec1+spec2)
- dobro odrađena diplomatija
- puuuuno nauka
- setlersi su sada ili kolonizatori, ili teraformeri
- vlažnost utiče na hranu, stenovitost na štitove (minerale) a visina na
energiju (energija je isto što i trade)
- nuklearka je priča za sebe
- nekoliko načina pobede
- KONAČNO MULTIPLAYER!!!!!!
strategije.118legolas,
Kako da izgradim luku u SimCityju 3000?
Kolika velicina polja mora da bude?
A farma?
strategije.119job.,
-> #103, rista.m@ U Engleskoj je izasao Tiberian Sun demo!
@ Ko d nas ce se pojaviti po zavrsetku rata.A na internet ga jos nisu
@ postavili
@ Kad ce izaci Age of empires 2?
Moj ortak je jedno 2 meseca pre pochetka bombardovanja
pozajmio od ortaka, iz amerike, "Tiberian Sun" .
Neznam na kolko (1 ili 2 disca), ali kaze da se razvalio
i da je ochajno ako se ne proba igrica koliko je dobra!!
Prema tome jedva chekam da doleti do nas.
strategije.120morkin,
-> #115, indi> kad kazes da je tako dobra, kazi sta zahteva(system reqierments)
Ako se poisključuje grafika (a greh je) onda je dosta P120 sa 32MB, mada
ide sporo... Fino ide na 200 MHz, mada koče animacije, ponekad i zvuk (što
je nebitno).
> i dal moze da se pichi preko modema
Može.
strategije.121van.gogh,
-> #118, legolasVA>Kako da izgradim luku u SimCityju 3000?
VA>Kolika velicina polja mora da bude?
VA>
VA>A farma?
E pazi...ono kao za luku ti treba malo vishe mestra... ;)
Reko bi negde oko 10x3 il' 4-ri (jel' ti ovo jasno ?! ;>)
E, a za farmu bitno je da morash da je postavish na zeleneom
terenu tj. tamno zelenim kockicama...e da i nikako nesmes skroz da
je okruzis putem. Trebas samo da dovedes put do nje.
Aj' kapiram da ti je jasno sta sam ja ovde reko...
MEni nije... :)
strategije.122ventura,
-> #118, legolas> Kako da izgradim luku u SimCityju 3000?
> Kolika velicina polja mora da bude?
ja sam luku izgradio na 6x2 polja, ali moras voditi racuna da
ti je luka na pesku a ne na travi...
strategije.123rista.m,
Treba mi hitno sifra za commandos behind enemu lines za cetvrtu misiju.
Hvala unapred!
:)
strategije.124rista.m,
a moze i za petu misiju...
strategije.125ventura,
-> #123, rista.m> Treba mi hitno sifra za commandos behind enemu lines za cetvrtu misiju.
upisi gonzo1982 i onda pritisni CTRL+SHIFT+N i preskocices nivo...
strategije.127mrav,
Mission 2 - 4JJXB
Mission 3 - ZDD1T
Mission 4 - RFF1J
Mission 5 - K4TCG or 1RTCH
Mission 6 - DT1WN or 0V540 or MIR4M
Mission 7 - QX8J8 or 7QVJV
Mission 8 - K99XC
Mission 9 - 924BF
Mission 10 - JSGPW
Mission 11- CMODD
Mission 12 - JGHD3
Mission 13 - PUUWW
Mission 14 - WT348
Mission 15 - 139PO
Mission 16 - L9IPV
Mission 17 - 5LIMV
Mission 18 - YJOJG
Mission 19 - YFCWJ
Mission 20 - GDKWT
During the game type in 1982GONZO then you can activate this cheat do the
following commands:
shift v - tracer
shift x - teleports
ctrl I - invincibility
ctrl shift n - finish level
ctrl shift x - destroy
strategije.128epson,
-> #124, rista.m
02-YS2B7
03-YFQBF
04-4GF1J
05-ZS5TL
06-ET1WN
07-Q3YWX
08-9Q9XC
09-7IAX1
10-MSGPW
11-7FOP3 ILI 7F0P3
12-7DB4D
13-M5UWX
14-HT34W
15-...ovde sam odustao
strategije.129legolas,
Opet SimCIty 3000 i ja:
Kako se grade mostovi? U 2 je bilo dovoljno da priblizim put reci pa
da mi ponudi meni :)
strategije.130ventura,
-> #129, legolas
> Kako se grade mostovi? U 2 je bilo dovoljno da priblizim put reci pa
> da mi ponudi meni :)
Malo je zeznutije... samo prevuci cestu i sa druge strane i pitace te dali
zelis da izgradis most...
strategije.131rista.mm,
commandos beyound the call of duty-muzika
strategije.132aandric,
Ajd nek mi neko kaze nesto o igri Imperialism.
Vljda sam pogodio temu:)
Na koju igru lici, sta zahteva, jel dobra...?
strategije.133saint,
Ima li neko ko je igrao Heroes of M&M 3 a da ima savegame pred
trecu kampanju?
strategije.134van.gogh,
-> #131, rista.mmVA>Ajd nek mi neko kaze nesto o igri Imperialism.
VA>Vljda sam pogodio temu:)
VA>Na koju igru lici, sta zahteva, jel dobra...?
Ufff, pa ti si bas "omasio" super igru. Khm, ovako...
Igra ti je na turn-ove kao Civilizacija. Ako bi pravio poredjenje
sa istom ondaK ti je Imperialism mnoooogo bolji. (to je
najjverovatnije zato sto sam civilizaciju prelazio po milion puta
pa mi dojadilo...dobra stara vremena kad je Amiga vladala) ;)
Neg(R)o, u samoj igri imas diplomatijU, mnogo bolje resenu nego u
Civilizaciji, imas trgovinu koja tu nije bez-veze neg(R)o od nj
zavisis u igri (citaj dobijas pare).
...pravis zeleznicu, dobavljas materijale koje kasnije preradjujes
i pravis recimo topove. Da bi napravio topove potrebne su ti rude
(iron i coal-gvozdje i ugalj)...ide to mnogo dalje tako da me mrzi
da piskaram...u svakom slucaju nabavi igru i to pod OBAVEZNO ! ;)
Aj' pa javi kad je nabavis...ako treba neki help ti vici... :)
strategije.135saint,
Da li je neko trazio Alpha Centauri punu , verziju sa animacijama?
strategije.136corgan,
Treba mi pomoc za Cesar III.
Nas'o sam se u gadnom rebusu, daklem:
Treba mi jos oko dvesta radnika za food production,
a ma kolko imao hrane niko mi ne dolazi u grad.
U pitanju je onaj drugi nivo, jos uvek je valjda tutorial.
Sto je jos gore, pare samo nestaju iz kase, i Cezar ima da mi jebe kevu.
Ajde pomagajte.
B.
strategije.137jones,
-> #136, corgan
>> Treba mi pomoc za Cesar III.
Da bi ti dolazili gradjani moras da izgradis vise kuca
(obavezno ih ogradi plazama),najbolje je da ih gracis u
poljima 2x2.Mozes i da malo povecas plate i smanis poreze
a novac probaj da zaradjujes trgovinom.
Ako ti jos nesto treba samo pitaj...
pozdrav
strategije.138aandric,
-> #134, van.gogh> van.gogh, 28.04.99. 18:38, 951 chr
> Odgovor na 4.130, rista.mm, 27.04.99. 14:25
> ---------------------------------------------------------
> VA>Ajd nek mi neko kaze nesto o igri Imperialism.
> VA>Vljda sam pogodio temu:)
> VA>Na koju igru lici, sta zahteva, jel dobra...?
>
> Ufff, pa ti si bas "omasio" super igru. Khm, ovako...
> Igra ti je na turn-ove kao Civilizacija. Ako bi pravio poredjenje
> sa istom ondaK ti je Imperialism mnoooogo bolji. (to je
> najjverovatnije zato sto sam civilizaciju prelazio po milion puta
> pa mi dojadilo...dobra stara vremena kad je Amiga vladala) ;)
Posto si citirao moju poruku pretpostavljam da si na nju i
imao nameru da odgovoris ali nema veze;)
Hvala ti puno za sve sto si mi u vezi igre napisao, ali mi nisi
rekao najbitniju stvar:Kakvu masinu igra zahteva.Jer ako
zahteva nesto sto ja nemam onda bolje da mi nisi pravio
zazubice :(
strategije.139rista.m,
evo vam malo mapa za red alert..:))
milos10.mprstrategije.140rista.m,
druga...:)
milos21.mprstrategije.141rista.m,
i treca mapa.:))
milos30.mprstrategije.142saint,
-> #137, jones=> (obavezno ih ogradi plazama),najbolje je da ih gracis u
=> poljima 2x2.Mozes i da malo povecas plate i smanis poreze
Mnogo je bolje graditi u poljima 5xKolko god oces s tim
sto se u onoj sredini postavljaju fontane i statue ili
baste. Kuce je najbolje ograditi obicnim putem a trgove
(plaze) gradi samo ako ti ta zgrada trazi da bi se razvila
na sledeci nivo. Takodje postoje i zgrade koje povecavaju
vrednost zemljista. Market smanjuje vrednost zemljista kao
i druge industrijske gradjevine. Gradi sto manje puteva
i gradi ih tako da ljudi izlaze iz nestambenih gradjevina
setaju sto duzim putem.
strategije.143jones,
Imam problema da namestim zvuk(efekte) za Syndicate.Sve
lepo podesim i ima zvuka ali kad startujem odredjenu (bilo
koju)misiju igra se prekine(izbacime u sistem).Kad
iskljucim zvuk sve lepo radi(ali nema zvuka :))
Ajde ako neko zna sta je ili je imao slican problem...
pozdrav
strategije.144slick,
-> #143, jones>> Ajde ako neko zna sta je ili je imao slican problem...
ako radish u dosu (ko shto bi trebo) iskljuchi EMM386.EXE iz config.sys
ako (nedo bog) imash chetri mega rama, iskljuchi i Smartdrajv..
strategije.145van.gogh,
-> #138, aandricVA>Hvala ti puno za sve sto si mi u vezi igre napisao, ali mi
VA>nisi rekao najbitniju stvar:Kakvu masinu igra zahteva.
Beda...;)
Mislim ono kao...ima BRE da radi i na 486-ici... ;)
Nije uopste zahtevna...tako da nemas frke sto se toga tice.
Nemas jedino da biras instalaciju neg(R)o on automatski instalira
na HD-e nekih 80-ak mega... ;)
E bre...gde to ode BRE...sunce ti kalaJisano...pre si bre igre
instaliro sa nekih ono kao jedan mega BRE...(Diablo), a sad traze
po 400...nije normalno...NE nikako... ;)
strategije.146corgan,
E pa ja sam vec stavio podosta onih tablica za kuce, al opet niko ne dolazi.
Trgovina mi slabo ide jer imam nedostatak radnika.
Sta su plaze? Ili mi jos nisu omogucene za gradnju?
B.
strategije.147rades,
-> #146, corgan
> Sta su plaze? Ili mi jos nisu omogucene za gradnju?
Plaza je bolja klasa puta (mozaik) i mozes da ih gradis vec od
prvog nivoa. Mislim da se nalaze u istom prozoru kao i statue i
sl. Ne zaboravi da gradis dosta fontana - na svaki blok kuca
najmanje po jednu. Takodje, kupatila, statue i sl...
strategije.148sherloc,
-> #147, rades>> Plaza je bolja klasa puta (mozaik) i mozes da ih gradis vec od
>> prvog nivoa. Mislim da se nalaze u istom prozoru kao i statue i
>> sl. Ne zaboravi da gradis dosta fontana - na svaki blok kuca
>> najmanje po jednu. Takodje, kupatila, statue i sl...
Plaza se nalazi gde i gardens. Plaze treba graditi shto vishe
pod uslovom da imash dovoljno para ( jesu vazhne jer su
znachajne za razvitak zgrada, narochito ako se nalaze u
blizini industrije ). Fonatane pokrivaju relativno veliko
podruchje ( dosta vece nego bunari, ai bolje su od njih
naravno ), zavisi shta smatrash pod blokom kuca. Kupatila su
takodje prilichno vazhna ali takodje pokrivaju veliko
podruchje. Vazhno je i imati dosta prefektura. Kuce bi trebalo
da budu u najvishe dva reda od puta, mozhe i vishe ali je pozheljno
obezbediti makar obichan prolaz do njih ( znachi ukoliko nema
puta ) da bi radnici iz prefektura mogli lakshe i brzhe da
ugase pozhar ukoliko dodje do njega. Ajd necu da smaram vishe,
mozhda kasnije...
ByE
strategije.149corgan,
Kako da izgradim large temple u Cesaru III?
B.
strategije.150rades,
-> #149, corgan
> Kako da izgradim large temple u Cesaru III?
Za ovo moras da uvezes (ako vec sam ne proizvodis - a retko
na kom nivou imas tu mogucnost) mermer (marble).
strategije.151kojai,
Cuo sam najavu za legendarnu igru Masters of Magic II, pa me zanima da li je
neko posecivao sajtove MicroProse-a ili cuo ista kada treba da izbace igru?
Isa
strategije.152goxi,
Evo za one koji nisu na NET-u. Screenshot-ovi iz igre
Tiberian Sun!
Goran
ts.zipstrategije.153kara,
-> #152, goxiPOZDRAV !
..a koju konfiguraciju iziskuje Tiberian Sun..?
strategije.154legolas,
Molim, hitno, ako neko moze da mi posalje spisak fajlova iz Alpha
Centauria.
Please i hvala
Legolas
strategije.155saint,
Ima li neko patch i crack za Settlers III ?
Mislim zajedno sa onim za svinje i drvetje (ISO verzija).
strategije.156morkin,
-> #154, legolas> Molim, hitno, ako neko moze da mi posalje spisak fajlova iz Alpha
> Centauria.
Full Install
BTW, obavezno uzmi upgrade na verziju 3.0. Mnogo olakšava igru.
spisak.txtstrategije.157legolas,
-> #156, morkinHvala puno :)
strategije.158legolas,
Opet ja sa Alpha Centaurijem:
Da li neko ima kompletan spisak sa tehnoloskim dostignucima onako
kako se granaju i sta daju?
Postoji li to uopste u nekom doc fileu?
strategije.159saint,
-> #155, saint=> Ima li neko patch i crack za Settlers III ?
=> Mislim zajedno sa onim za svinje i drvetje (ISO verzija).
Da li je taj neko siguran da nema patch crack za Settlers III ?
Mislim zajedno sa onim za svinje i drvetje (ISO verzija).
strategije.160indi,
-> #135, saint-> Da li je neko trazio Alpha Centauri punu , verziju sa animacijama?
ja sam nasao
igra moze da se kompletno instalira na hard i to je 360MB koliko se
secam, i filmovi i svi zvuci itd.
cak i ako se ne instalira kao full install on nece traziti
disk da bi se igralo, ali tad nema filmova ili zvuka
zavisi koliku instalaciju odaberes
inace meni maaaaalo sporo radi na cyrix233 16MBrama
i ponekad mi jednostavni izbaci u desktop ili resetuje ceo komp
a u readme fajlu pise da je to zato sto imam malo rama i malo slobodnog mesta
na hardu :(
ali se igra sama sacuvava posle svakog poteza
strategije.161indi,
-> #156, morkin-> BTW, obavezno uzmi upgrade na verziju 3.0. Mnogo olaksava igru.
e reci molim te gde ima to treba mi ko leba :)
strategije.162indi,
-> #158, legolas-> Opet ja sa Alpha Centaurijem:
pa kad je igra strasna
-> Da li neko ima kompletan spisak sa tehnoloskim dostignucima onako
-> kako se granaju i sta daju?
ja sam nasao samo ovo
strategije.163morkin,
-> #158, legolas> Opet ja sa Alpha Centaurijem:
>
> Da li neko ima kompletan spisak sa tehnoloskim dostignucima onako
> kako se granaju i sta daju?
> Postoji li to uopste u nekom doc fileu?
Postoji... U original uputstvima. Dobiješ i poster koji visi na zidu ispred
mene.
strategije.164morkin,
-> #160, indi> inace meni maaaaalo sporo radi na cyrix233 16MBrama
> i ponekad mi jednostavni izbaci u desktop ili resetuje ceo komp
> a u readme fajlu pise da je to zato sto imam malo rama i malo
> slobodnog mesta na hardu :(
Pentium 133, 1MB grafička, 32MB RAM i ide nekako. _NIKADA_ nije bagovala.
strategije.165morkin,
-> #161, indi> -> BTW, obavezno uzmi upgrade na verziju 3.0. Mnogo olaksava igru.
>
> e reci molim te gde ima to treba mi ko leba :)
www.firaxis.com
Dalje ćeš se snaći.
strategije.166mperisic,
Jel hoce neko command & conquer preko modema?
Uslov je da mu telefon ne pocinje sa 3!!
Pozdrav,
Milos.
strategije.167kocka,
-> #166, mperisic> Jer hoce neko command & conquer preko modema?
Da li si mozda za RED ALERT?
strategije.168morkin,
Sid Meier's Alpha Centauri
Update na verziju 3.0
ac3upd.zipstrategije.169morkin,
-> #168, morkinUpload je samo 400 bps pa ne bih stigao da okačim. Probaću sutra.
strategije.170indi,
-> #158, legolas-> Da li neko ima kompletan spisak sa tehnoloskim dostignucima onako
-> kako se granaju i sta daju?
imam nesto strasno zanimljivo za tebe i tebi slicne(poljubitelje
alfa kentaure)
provalio sam kako se vara ;)
lupao sam glavu neko vreme citajuci faction.txt i univ.txt
kao i gians.txt, morgan.txt itd i dosao do sledecih zakljucaka:::
otvoris npr univ.txt (npr notepad-om) to je fajl iz kojeg program 'cita'
pravila tj. osobine
Provosta Zarhova sa UNIVerziteta
(peace.txt je za brata Laia, spartans.txt je za colonel Santiago itd...)
e sad
nesto posle stringa "#UNIV" naci ces string "++RESEARCH"
(tu moz da mu dodas koj plus;)
sto znaci da on ima bonus 2 research ponena po bazi na svaki potez(turn)
onda ces naci string "--PROBE" sto znaci da je osetljiv na neprijateljske
probe timove
(mind control, procure research itd...)
ja ne volim mlogo da varam u igrama al volim da znam kako se to radi
ja sam samo promenio iz "--PROBE" u "++PROBE" tako da mi zarhov postaje
"imuniji"
na enemy probe timove
citaj faction.txt i uz malo mozga i dosta strpljenja provalices i ti sve
ima jos dosta fazona npr dodas mu tu i freeproto za besplatne prototipove
ili fanatic za +25% napada itd(ali mislim da to freeproto i fanatic treba
velikim
slovima)
i kad pocinjes igru lepo napravis planetu po ukusu ili random,a kada ti dodje
do
pitanja po kojim ces pravilima da igras izaberi "customize ruls"
i ISKLJUCI OVE DVE OPCIJE "randomize faction leader profils" i "randomize
faction leader social agendas" ili tako nesto
i onda drmni "ok" i kad te pita kog ces lika da izaberes izaberi "Load"
i upisi ime fajla (bez extenzije) sa pravilima onog lika koji si editovao(u
svoju korist
naravno;)
u mom slucaju to je zarhov sa fajlom UNIV.txt(al ne pisem .txt:)
on ce da ucita licnost koa da si ga izabrao i i dalje ce u opisu da mu pise +2
research
i -2 probe ali nije tako! vec je onako kako si TI namestio
e sad nisam siguran da mora da se ide na load ili moze jednostavno da se
izabere lik
ako ne mora load onda mozes i ostale likove da editujes na isti nacin(na
njihovu stetu)
i trebalo bi da su onda oni u toku igre "izinvalidisani" znaci koliko im ti
losih stvari
nakacis (- economu, -police....)toliko ce oni da budu losiji
(ako si i ovo ukapiro sto sam ti JA objasnio, svaka ti cast)
ja se izvinjavam sto ranije nisam poslao i ovo
ovo je ukratko spisak svih tehnologija
techshort.txt
strategije.171morkin,
-> #168, morkinOkačih...
strategije.172morkin,
-> #170, indi> imam nesto strasno zanimljivo za tebe i tebi slicne(poljubitelje
> alfa kentaure)
> provalio sam kako se vara ;)
To piše u readme fajlu.
strategije.173sani.,
-> #167, kocka}} Da li si mozda za RED ALERT?
A za duke nukem 3d?
strategije.174robin.hood,
E!! Ako neko ima shifre za "Commandos" neka baci ovamo !!
Hvala !!
ByE
strategije.175kocka,
-> #173, sani.> A za duke nukem 3D?
Nema frke.
Samo jos da odem u CD-klub i ..... ;)
strategije.176indi,
-> #172, morkin->> imam nesto strasno zanimljivo za tebe i tebi slicne(poljubitelje
->> alfa kentaure)
->> provalio sam kako se vara ;)
->
-> To pise u readme fajlu.
:))))))))))))
a ja kreten lupo glavu.....
strategije.177job.,
Yo people kako se prave mape u igrici Alpha Centauri,
( ako je uopshte moguce), bio bih zahvalan onome ko
kaze nachin poshto me mrzi da provaljujem a mozda i
ne moze!
Faja
strategije.178sani.,
-> #175, kocka}} Samo jos da odem u CD-klub i ..... ;)
AJde lebat i skokni pa nasnimi :)
Vec mi ponestaje zrtava ovde sa sezama , ne sme niko
da igra sa bajom ;)
strategije.179morkin,
-> #177, job.> Yo people kako se prave mape u igrici Alpha Centauri,
Startuješ igru normalno i onda izabreš menu/activate scenario i vozi.
strategije.180job.,
-> #179, morkinE hvala brate sad ko oce da pichi preko modema
nek me okrene na mail!
Mada ne znam kako ce da izgleda poshto nisam ni jednom
pichio preko modema ovakvu igricu,
sve jedno sigurno je strava.
Zavaljujem josh jednom!
strategije.181van.gogh,
E ovako...oce neko preko modema REBELION..... ;)
Aj' nek se javi na mail...samo u napred da kazem da ja vodim
ImperiJu...necu BRe da igram sa oni ciganima rebel-ima... ;)
U ostalom ImperiJa vlada...! ;)
Aj' pa ko sme nek se javi... ;)
Nadam se da vas ima... ;)
strategije.182morkin,
Da li je neko uspeo da instalira patch na verziju 1.1 za Heroes of Might &
Magic 3?
Meni prijavljuje da mi je probni period za beta verziju istekao. ;)
Problem sa beta verzijom je što ponekad baguje a učitavanje autosave fajla ne
pomaže. Baguje opet na istom mestu.
strategije.183morkin,
-> #182, morkin> Da li je neko uspeo da instalira patch na verziju 1.1 za Heroes of
> Might & Magic 3?
>
> Meni prijavljuje da mi je probni period za beta verziju istekao. ;)
>
> Problem sa beta verzijom je što ponekad baguje a učitavanje autosave
> fajla ne pomaže. Baguje opet na istom mestu.
Evo ga i pomenuti patch, pa probajte na svojoj verziji da bi ustanovili da
li je u pitanju beta. Ako nekome slučajno uspe neka mi se obrati na mail.
strategije.184stefan,
-> #183, morkin>Evo ga i pomenuti patch, pa probajte na svojoj verziji da bi ustanovili da
>li je u pitanju beta. Ako nekome slučajno uspe neka mi se obrati na mail.
Koliko je meni poznato kod nas je stigla samo ta beta verzija. Ne verujem
ni da ce stizati neka druga (ionako zbog ove situacije retko sta dolazi).
strategije.185boy.,
Da li neki poseduje igru UFO,ali da nema bagova:)Nek mi posalje
mail.
strategije.187karlos,
e ljudi , ajde molim vas....
igra Simcity-2000....
na mail....
fala...
strategije.188vdunic,
-> #187, karlos
> e ljudi , ajde molim vas....
>
> igra Simcity-2000....
I meni na mail.
strategije.189simce,
-> #188, vdunic>> e ljudi , ajde molim vas....
>>
>> igra Simcity-2000....
> I meni na mail.
Ima 25 mb, sumnjam da na sistemu postoji neko ko je toliko veseo
da ti to poshalje :)
strategije.193wlaad,
-> #189, simce>> Ima 25 mb, sumnjam da na sistemu postoji neko ko je toliko veseo
simcity 2000 zauzima dve diskete.
strategije.194ventura,
-> #189, simcesicity2000 je oko 3 diskete...
strategije.195karlos,
pa dobro ako je 2-3 diskete to je znaci.....3 - 4,5 MB
...pa jos kad se malo zapakuje...eto nama oko 2,5 - 3 MB
ajde ljudi molim vas...Simcity 2000 na mail...
moooliiim vas....
p.s. to je sad popularno...izdradnja,nadogradnja...itd.:))
ajde ....fala...
strategije.196dr.iivan,
-> #188, vdunic> > e ljudi , ajde molim vas....
> >
> > igra Simcity-2000....
>
> I meni na mail.
Bila je tu negde po konfi... Simulacije: 163 i 165.
strategije.199morkin,
-> #184, stefan> Koliko je meni poznato kod nas je stigla samo ta beta verzija. Ne
> verujem ni da ce stizati neka druga (ionako zbog ove situacije retko
> sta dolazi).
U prilici sam da nabavim original, samo ga još treba platiti. Ako je neko
zainteresovan da podelimo troškove neka mi se obrati na mail za detalje.
strategije.200boy.,
Dali neko ima pech za igru UFO.Imam problema sa vanzemaljskom bazom.
strategije.201jones,
-> #200, boy.
>> Dali neko ima pech za igru UFO.Imam problema sa
vanzemaljskom bazom.
Ide pech....
ufofix.zipstrategije.202killboy,
Ajd ko sme Commandos:Beyond the call of duty preko modema
strategije.207kvlada,
Zasto sezam iz cista mira prekida kada attachujem fajl iz pad-a?
strategije.208junior,
-> #207, kvlada> Zasto sezam iz cista mira prekida kada attachujem fajl iz pad-a?
Zato što su prepunjeni sezamovi diskovi, zato što se i nakon mog
upozorenja ovde priča o slanju i kačenju piratovanog softvera, te
sam bio prinuđen da pobrišem par poruka od prethodnih dana.
Dok se stanje ne sredi, zaboravite na kačenje igrica u konferenciju.
strategije.209sherloc,
-> #200, boy.>> Dali neko ima pech za igru UFO.Imam problema sa vanzemaljskom bazom.
Da li je neko vec slao tu igru ovde ? Ako jeste molio bih nako da
mi da hint za poruku :) A ako nije niko, da li bi neko? :) Hvala.
ByE
strategije.210indi,
-> #209, sherloc->>> Dali neko ima pech za igru UFO.Imam problema sa vanzemaljskom bazom.
-> Da li je neko vec slao tu igru ovde ? Ako jeste molio bih nako da
-> mi da hint za poruku :) A ako nije niko, da li bi neko? :) Hvala.
e a ajde da taj neko ko hoce da baci ufo ovde
napravu grupu pa baci tamo
i u grupu ubaci sherloca i mene i ko se jos javi
kako vam se cini A?
strategije.211robin.hood,
Ajde neka neko kaze shifre za Age of Empires !!
Hvala !!
ByE
strategije.212indi,
-> #211, robin.hood-> Ajde neka neko kaze shifre za Age of Empires !!
evo ti sa www.burek.net
AGE OF EMPIRES
Probajte sledece: "F6" - The map
"F7" - Fog of War on/off
"CTRL" and "Q" - Build faster
"CTRL" and "G" - 1000 Gold
"CTRL" and "W" - 1000 Wood
"CTRL" and "S" - 1000 Stone
"CTRL" and "F" - 1000 Food
"CTRL" and "T" - New menu
"CTRL" and "P" - Create rocks with the mouse
a ja znam jednu, pritisnes enter i kao poruku upises bigdaddy
ili big daddy il tako nesto i dobijes jedan crni auto koji ima mnogo
jak napad i mozes da ga unistis samo jos jednim takvim autom
strategije.213junior,
-> #211, robin.hood> Ajde neka neko kaze shifre za Age of Empires !!
Kačeno je već, ali evo opet:
diediedie - ubija sve ostale igrače
reveal map - otkriva celu mapu
pepperoni pizza - dodaje 1000 na hranu
coinage - dodaje 1000 na zlato
woodstock - dodaje 1000 na drvo
quarry - dodaje 1000 na kamen
no fog - isključuje fog of war
hari kiri - samoubistvo
medusa - kad pogine seljak pretvori se u konjanika, a kada pogine taj
konjanik pretvori se u katapult
photon man - baja sa laserskom puškom ;)
gaia - kontrola životinja (?)
fluying dutchman - Juggernought se pretvara u fluying dutchman, odnosno ide
po kopnu
steroids - trenutno završava sve što se pravi/gradi
home run - završava scenario (sa uspehom naravno)
killX - X je broj igrača kojem zelite sve najgore
bigdaddy - pojavljuje se jako brz i jak automobil sa nekim topom
big bertha - katapult dobija veću snagu i domet
icbm - balista dobija veći domet
hoyohoyo - popovi počinju da trce ko ludi i dobijaju 600 HP
e=mc2 trooper - pojavljuje se nesto slično photon man-u, ali puca rakete
kao bigdaddy
jack be nimble - kada je selektovan katapult počinje da umesto kamenja
izbacuje krave ili seljake
strategije.214fraudator,
a zashto shta god ja da poshljem ovde
moderator to obrishe? mislim, sha sam ja
skrivio moderatoru?
ako ima neshto, da mi lepo to kazhe, a ne
ovako da me podjebava
strategije.215simce,
-> #214, fraudator> ako ima neshto, da mi lepo to kazhe, a ne
> ovako da me podjebava
Junior te zamrzeo.. sad si gotov brate, od toga nema goreg..
ja ga josh i uzhivo znam, taj je mnogo opak, bolje nemoj se
bunish, ako budesh imao sretje zaboravitje na tebe ako ne
onda ti se loshe pishe.. juni je lud..
;)