strategije.322dr.mengele,
Ne znam da li ste citali skoro sa Blizzardovog sajta o Warcraftu 3?
U svakom slucaju izlazi krajem sledece godine i bice to nov tip
igre: Role Playing Strategy (RPS), tako Juniore spremaj se da za
3-4 godine uvedes novi zanr u glasanje ;)
Dakle, evo txt fajla sa Interneta o igri. Za dalje informacije na
www.blizzard.com
Samo da ne bude kao sa onom obecanom avanturom.
wc3.txtstrategije.323sfilip,
-> #320, mindcrime>Da, a jesi li video kad Igor pogine? Onda Ivan drzi govor. :))
daaaaaaaaaaaaaaaaaa :))
bash je bajanski
>Pa ja sam Nailsu dao onaj kevlar leather jacket+compound18, spectra helmet
>i leggings, tako da i nije vise tako "neoklopljen".
pa meni je u pochetku bio super al posle ga jednom pogode i ode mas u propas.
Te sam ga batalio. Nije jednostavno dovoljno imati kevlat leather jacket chak
ni sa compound18icom. Ono shto mi je sad palo napamet je da uzmesh, stavish mu
C18 i onda stavish na to royal jelly (ono shto dobijesh kad ubijesh queen bug,
izvini al ovo je spoiler ;) ). Kad stavish oba onda se oklop raspadne!
pa bi mozda mogao da mu tako skinem budjavi leather jacket...
>A jesi uzimao nekad Buzz? Ima obicaj da "poludi", tj. lepo nanisanis, a
>ona pocne da se smeje i roka rafalno. Doduse, najcesce pogadja. :)
eeeeeeee ona je CARICA. To da "poludi" znachi da ima psyhotic personality
trait tj da se deshava da ponekad puca rafalno umesto normalno. Tada svaki
metak ima 15% vishe shanse da pogodi (!!) a kad na to dodash njen Auto Weapons
trait koj dodaje josh neki procenat dobijash super ludachu ;)
Ne znam dal znash njenu istoriju? :))
Da, pored autoweapons ima i heavy weapons trait, pa je super za LAWove i
minobacache, a relativno je jeftina.
strategije.324shone.,
E deste. Koji je grad najlaksi za osvajanje posle drasena i citezne
ili kako vec??
c ya
strategije.325saint,
-> #319, sfilip=> Rocket Rifle-a tamo. Napadnesh nocu i das prigushivache ljudima.
Gde da nadjem Rocket Rifle?
Osvojio sam Almu odma posle onog grada na D.
Kako da modifikujem pusku sa selotejpom aluminijumskom sipkom i lepkom?
strategije.326sfilip,
-> #325, saint> Gde da nadjem Rocket Rifle?
> Osvojio sam Almu odma posle onog grada na D.
eh sad... Mogao si da nadjesh prvu Rocket Rifle u Almi, da se nije desilo ono
shto se verovatno desilo tj komandir je aktivirao bombu koja je istu raznela.
Nalazi se u gornjem levom uglu Alme. Morash da upadnesh skriveno sa leve
strane, proseces rupu u ogradi, popnesh se na krov leve zgrade i pomogutjstvu
ubijesh tu lika sa nekim prigushenim oruzhijem,
> Kako da modifikujem pusku sa selotejpom aluminijumskom sipkom i lepkom?
Nikako. Ne treba ti aluminijum rod nego steel pipe il tako neshto :)
1.) Stavish steel pipe u ruku.
2.) Stavish na njega selotejp
3.) Stavish na to dvoje lepak
(dobio si gun barrel extender)
4.) Stavish u desnu ruku svom najboljem mehanicaru pushku koju oces da produzis
5.) Stavish na nju gun barrel extender, ako ne uspe iz prve onda par puta
6.) Popravish obavezno pushku tj stavish nekoga na repair i sachekash da
popravi.
Gun Barrel Extedner ti dodaje 10 rejndza ako je u 100% stanju, al problem je
shto se tokom pucanja oshtetjuje te ga morash popravljati cesto, prakticno
posle svake bitke. Njega mozes da skines tako sto pucas i pucas a ne
popravljas, pa kad se osteti negde oko 50% otpasce sam.
A drugi dodatak je aluminiumska sipka i feder, isto se dodaju jedino sto se ne
ostecuje tokom upotrebe i ne moze da otpadne niti da se skine pa pazljivo
biraj na sta stavljash.
strategije.327saint,
-> #326, sfilip=> A drugi dodatak je aluminiumska sipka i feder, isto se dodaju jedino sto
Feder nadjoh ali ali aluminijumske sipke nema nigde.
Za sta to sluzi?
strategije.328sfilip,
-> #327, saint> Feder nadjoh ali ali aluminijumske sipke nema nigde.
> Za sta to sluzi?
aluminum rod i spring kad se spoje daju rod&spring (manemoj) i ubrzavaju
pushku.
strategije.329shone.,
E zna li neko gde ili kod koga u igri ja2 ima da se kupe neka malo
jaca oruzija (npr. Commando).
Nemojte mi govoriti kod toniya jer to vec znam :)
c ya
strategije.330sherman,
Ako neko zna kako da se predje 6 (valjda) misija u Tiberian Sun-u,
kad treba da se spasi onaj Tratos, neka javi. Ja sam obisho skoro
celu mapu, nashao dva utvrdjenja nod-ovca, a u prvom je neka
bolnica. Kako sam zakljuchio iz brifinga misije, to je zgrada iz
koje treba da spasim Tratosa. Ja dodjem kod te bolnice, chekam,
vrtim se, a ono nista. Ortak mi kazhe da je njemu izashao Tratos,
ali ja znam da meni netje. Aj pomagajte!
strategije.331saint,
-> #328, sfilip
Osvojio sam benzinsku pumpu i jedan covek tamo kaze da mogu kao da uzmem kola
Kako?
strategije.332sfilip,
-> #331, saint> Osvojio sam benzinsku pumpu i jedan covek tamo kaze da mogu kao da uzmem
>kola
> Kako?
ne mozhesh. Mislish na estoni? Nema tu radetjih kola. Nadji Hamosa negde usput
ili kupi hummera, jednu kockicu levo od Balimea
strategije.333balkan.boy,
Ponovo obavestavam da je otvorena grupa red.alert, ljubitelji ove
igre, saljite mi mail! :)
strategije.334indi,
-> #330, sherman-> Ako neko zna kako da se predje 6 (valjda) misija u Tiberian Sun-u,
-> kad treba da se spasi onaj Tratos, neka javi. Ja sam obisho skoro
pazi ovako
sa onom trojicom ides levo ka toj zgradi koja ti se vidi
jos na pocetku misije
(nije trojica, jedno je riba :)
verovatno znas al da pomenem:
mutant hijacker-om mozes da preotmes vozila Nodovima
dalje
stignes tamo
razbijes one lasere kod ulaza
pobijes sve pesadince kiborge i vozila (kod tog utvrdjenja)
polomis gradjevine , narocito ograde
ograde skini sa donje strane obavezno jer kad sve polomis
i dovedes svu trojicu ispred bolnice
treba ta bolnica da explodira i izaci ce ti taj lik
onda pichis dole sa njim i kreces nazad, tj. desno
blizu mesta gde si poceo misiju
u stvari videces tu ti je reinforcment onda stigao i samo tog lika
sto si ga spasio odvedes do tog dropshipa
ako njega izaberes i probas ti rucno da ga ukrcas - nece (tako je kod mene)
nego ga stavi blizu tog dropshipa i on ce sam da udje
posle ti tu dolaze reinforsmentsi i pravis bazu i "eliminate all Nod
presence in the area" ;)
ps: mozda te zeza verzija, ako ima bagove, moja je 1.08 pa mi to radi
javi kad uspes OBAVEZNO!!! :)
strategije.335sherman,
-> #334, indiBrate, u pravu si za bag. Meni je prvi put kada sam krenuo misiju
prvo utvrdjenje(gde je bolnica) bila u najdonjem delu mape. Izgleda
stvarno bag. JA opet startujem misiju, kad ono na skroz drugom
mestu, a i cela mapa se znachajno promenila (u bagovitoj sam imao
lebdetje mostove!!!). Preshao sam misiju ko od shale, samo sam imao
problema da shvatim da kad ukrcam i kradljivca vozila i chovu iz
bolnice, orka netje da poleti. Treba samo da se ukrca chova i to
tako sho se sa njim stane pored letilice. Jesi znao da na
odredjenim delovima mape (npr. ISPOD baze sa bolnicom) postoje neka
mutantska stvorenja koja bash poshteno mogu da ti pomognu u
unishtavanju okoline.
strategije.336indi,
Ima li neko sifre za C&C Tiberian Sun, i da li u opste postoje?
strategije.337indi,
-> #335, sherman-> tako sho se sa njim stane pored letilice. Jesi znao da na
-> odredjenim delovima mape (npr. ISPOD baze sa bolnicom) postoje neka
-> mutantska stvorenja koja bash poshteno mogu da ti pomognu u
-> unishtavanju okoline.
mislim da se zovu CITTERS
kao neke divlje svinje sto pasu tiberiju
i kad je neko od nodova napadne
one njima vracaju
a ako neki GDI razbije tog noda napadaca
cittersi u znak zahvalnosti stalno idu za tim GDIom
i ubijaju sve na sta ovaj nacilja
ps:zna li neko kako da se odbranim od missle osuzja tj. cime?
pps:zna li neko sifre za tiberian sun?
10x
strategije.338indi,
moja verzija C&C Tiberian Sun-a je 1.08
ima li neko upgrade na sledecu verziju?
koliki je fajl?
da li bi neko mogao da mi ga pusti u direktnoj vezi?
ps:desava mi se cesto da u sred igr3e, bez ikakvog razloga
jednostavno izadje iz igre nazad u win
da li je to zbog bagova?
pps: bag "viseceg mosta" je simpatican
polomite most sa jednog i sa drugog kraja a sredina ostane da lebdi
:)
iako nema stubova koji podupiru sredinu mosta
strategije.339milosch,
Da li neko ima informaciju gde u Beogradu mogu da se nadju dodatni
CD-ovi za Total Anihilation.
-TA The Core Contingency
-TA The Battle Tactics
Sve informacije su dobrodosle. ThX
strategije.340jexy,
jedno pitanje vezano za starcraft i igranje preko battle.net servera.. da li
je moguce igrati preko istih ukoliko je internet veza preko proxija. Probao
sam nekoliko puta ali se sve zavrsilo na tome da nije mogao da se poveze ni sa
jednim od njih. U samom starcraftu nema da postavim koji mi je proxy server a
bez njega nema sansi nista da se dobije (provereno iz explorera). Ako neko
moze da pomogne bicu mu zahvalan do groba :).
strategije.341dr.mengele,
-> #339, miloschDa li neko ima informaciju gde u Beogradu mogu da se nadju dodatni
CD-ovi za Total Anihilation.
-TA The Core Contingency
-TA The Battle Tactics
Sve informacije su dobrodosle. ThX
_________
NT Soft u Makedonskoj 24(preko puta PGP-a)
3224040
Kad smo kod toga, da li je neko igrao TA: Kingdoms?
Meni se svideo, lepe su jedinice, puno je boja, a atmosfera podseca
na originalni TA. Jedinica nema toliko mnogo, ali zato ima 4
razlicite rase.
Kod nas se prodaje verzija koja je krekovana, tako da patchovi sa
Cavedog.com-a ne rade, dok nove jedinice mogu da se ubace (za sada
ih ima dve). Tamo se nalazi i xcl file o svim jedinicama.
strategije.342darklord,
Hay, imam pitanje za JA 2 !!
Zanima me da li nekako moze da se transferuje novac sa polja na glavni racun??
I da li nekako josh moze da se dobija novac(osim onog rudnika u drasenu)...
posto nemam cime da platim Ljude !! :)
Jel neko naishao na onog doktora sto je pobegao od kraljice !?? Od njega
dobijete robota :)))
Toliko !!
BYe
strategije.343sfilip,
-> #342, darklord> Zanima me da li nekako moze da se transferuje novac sa polja na glavni
>racun??
> I da li nekako josh moze da se dobija novac(osim onog rudnika u drasenu)...
>posto nemam cime da platim Ljude !! :)
>Jel neko naishao na onog doktora sto je pobegao od kraljice !?? Od njega
>dobijete robota :)))
cekaj cekaj. Nasao si doktora a neznas za to da postoje ostali gradovi i
rudnici? i ne znas kako se transferuje novac? ;)
Novac se transferuje tako sto u tactical view-u prebacis na one_man_inventory,
i onda u donjem desnom uglu imas zbirku kljuceva i lovu. Odatle dizhesh lovu
kad ti zatreba a ako oces da je vratis samo je prebacis na to. Mala ikonica,
znak dolara :)
Rudnika imas sve ukupno... chitzena, cambria, drassen, alma, grad u sredini
levo, i mozda jos neki. Sve to mozes osvojiti, a ne moras.
U pocetku ti se mnogo isplati da iznajmis SVE one m.e.r.c. placenike. Pored
toga sto svi zajedno kostaju kao jedan bolji A.I.M. merc mozes da pustish da
ti poginu a da ne izgubis medical deposit... Cak ne moras ni da platis na
vreme, mozes da zakasnis par nedelja posto te speck (vlasnik m.e.r.c.a)
opomene preko emaila...
strategije.344saint,
-> #342, darklord=> dobijete robota :)))
Kakav je to robot?
strategije.345sfilip,
-> #344, saint> Kakav je to robot?
robot je super kao skupljach metaka :)
Dash naucniku sto bolju pushku, pomogucstvu FN-FAL, da je ugradi u robota i
saljes ga ispred tako da izaziva neprijatelje :)
strategije.346van.gogh,
E jel' igrO neko 7 KingdomZ II...?
Ono...jel' ql..?
strategije.347saint,
-> #345, sfilip=> Dash naucniku sto bolju pushku, pomogucstvu FN-FAL, da je ugradi
u
=> robota i saljes ga ispred tako da izaziva neprijatelje :)
Jel mogu da ga uniste?
strategije.348sfilip,
-> #347, saint>=> Dash naucniku sto bolju pushku, pomogucstvu FN-FAL, da je ugradi
>u
>=> robota i saljes ga ispred tako da izaziva neprijatelje :)
>
> Jel mogu da ga uniste?
pa naravno :))
samo je otporniji na metke od bilo cega, mada bangavo gadja. Saljes ga kad
znas da nekoga ima iza zida, da ti ne rani vojnika... :)
strategije.349sherman,
Jel ima neko shifre za Tiberian Sun?
strategije.350saint,
Postoji li neki nacin da se savira u Tiberian Sun-u?
strategije.351sfilip,
otvoren stakraft server na dreniku. Cak dva.
Za informacije skoknite na drenik, ako vam se troshi internet na igranje ;)
strategije.352sfilip,
-> #351, sfilipda, www.drenik.net :)
strategije.353sherman,
-> #350, saintMalo zakasneo odgovor :]. Snimash brate tako shto stisnesh
ESC(eskejp, jel) i izaberesh SAVE GAME opciju. Onda upishesh ime i
izaberesh SAVE.
strategije.354sherman,
Na kolko cd-ova staje JA2?
strategije.355dselic,
-> #354, sherman> Na kolko cd-ova staje JA2?
Ide na dva diska. Prvi disk je install a drugi je za samo igranje.
Medjutim, izlgeda da ima mnogo kopija u gradu koje su loše razbijene
pa ne mogu da se igraju sa CD-a. Rešenje, naravno, postoji i sastoji
se u tome da uradi full install (950 mega) posle čega treba naći
patch na internetu koji omogućava da se igra bez drugog diska u
drajvu.
Znači, ako imaš mesta na hardu, treba ti samo prvi disk. Ako ne, onda
probaj da pronadješ ovu drugu verziju.
Dan
strategije.356sfilip,
-> #355, dselic> Medjutim, izlgeda da ima mnogo kopija u gradu koje su lose razbijene
> pa ne mogu da se igraju sa CD-a. Resenje, naravno, postoji i sastoji
> se u tome da uradi full install (950 mega) posle cega treba naci
> patch na internetu koji omogucava da se igra bez drugog diska u
> drajvu.
ispravka: ne postoji nista drugo nego Full instal i ni u jednoj verziji nije
moguce igrati ga sa manje od 900mb instalacije na disku.
strategije.357junior,
-> #336, indi> Ima li neko sifre za C&C Tiberian Sun, i da li u opste postoje?
Nisam uspeo da ih iskopam, ali sam iskopao bar jedan način varanja.
Koliko sam shvatio, suština je editovanje rules.ini fajla i stvaranja
sopstvenih pravila. Uz ovu poruku ide neko kao kratko uputstvo kako se
to čini, dok u sledećoj poruci idu 2 optimizovana rules.ini fajla.
tsrules.zipstrategije.358junior,
-> #336, indi> Ima li neko sifre za C&C Tiberian Sun, i da li u opste postoje?
Evo i ta 2, kako kaže:
Here are two optimized rules.ini files for GDI and NOD.
Inače sorry na kasnom odgovoru, obaveze..;)
tsrules2.zipstrategije.359sfilip,
i, el kod nas postoji valjana release verziaj homeworlda?
strategije.360sherman,
-> #359, sfilip>> i, el kod nas postoji valjana release verziaj homeworlda?
Pa, jel ono u Outer Space-u bilo valjano? Ako jeste, oni uzimaju
diskove iz platoa.
strategije.361jones,
Da li je neko igreo Street wars?Kako se prelazi 4. nivo?
pozdrav
strategije.362sfilip,
-> #360, sherman>>> i, el kod nas postoji valjana release verziaj homeworlda?
>
> Pa, jel ono u Outer Space-u bilo valjano? Ako jeste, oni uzimaju
>diskove iz platoa.
nebih ja verovato outer spejsu ni pod razno. Secam se da su pre godinu dana
rekli da je izashao tiberium sun a da ne pominjem gluposti u vezi
JaggedAlliancea 2. To sve nije tako strashno, strashno je shto neki chlanovi
redakcije posetjuju izvesnu ozloglashenu teretanu ;)
Nego, nebih rekao, ali kako bi uopshte to mogao znati :) Verovatno nije, jer
tada nije bilo valjane verzije. Jedino mi ostaje da shetam do CD klubova...
strategije.363sherman,
-> #362, sfilipOtkud znam, setjam se i ja njihovih bisera, ali chovek
kazhe da "sve igre prikazane u review crew mozete natji u extreme
plato cd klubu".
strategije.364sherman,
Jel ima neko shifre za Age of Empires 2?
strategije.365junior,
-> #364, sherman> Jel ima neko shifre za Age of Empires 2?
Evo šta se ima za sad...
Age of Empires 2 [Cheats]
Type in these codes whenever you need them after hitting [Enter]:
POLO Remove Shadow
MARCO Reveal Map
AEGIS Immidiate Building
ROCK ON 1000 Stone
LUMBERJACK 1000 Wood
ROBIN HOOD 1000 Gold
CHEESE STEAK JIMMY'S 1000 Food
NATURAL WONDERS Control Nature
RESIGN Defeat yourself
WIMPYWIMPYWIMPY Destroy yourself
I LOVE THE MONKEY HEAD Gives a VDML
HOW DO YOU TURN THIS ON Gives a 'cobra' car
TORPEDOx Kills opponent x (x opponent number)
TO SMITHEREENS Gives a saboteur
BLACK DEATH Destroying all the enemies
I R WINNER Victory
strategije.366dr.mengele,
Sav srecan sam nabavio Panzer General 3d i instalirao, podesio
kampanju, vojsku..., ali mojoj tugi nikad kraja.
Glupa igra zahteva 8 MB video memorije!!! Sa moja 4 nece ni da
mrdne :(
Mozda neko oce da se menja za nesto?
strategije.367ognjenc,
Zna li neko kako se u Red Alert zauzima radarska kupola,....??????
strategije.368balkan.boy,
-> #367, ognjencZauzimas je tako sto posaljes inzenjera(e) u kupolu. Ako se ne
zauzme odmah, onda ili posalji vise inzenjera ili je rokaj skoro do
unistenja, pa onda tek posalji inzenjera.
Pozdrav
strategije.369balkan.boy,
===============================
4.366 IGRE.4:strategije
^^^^^ ognjenc, 29.10.99. 16:39, 68 chr
--------^^^^^^^-------------------------------------------
Zna li neko kako se u Red Alert zauzima radarska kupola,....??????
----------------------------------------------- 4.366 ---
===============================
4.367 IGRE.4:strategije
balkan.boy, 29.10.99. 20:18, 185 chr
Odgovor na 4.336, indi, 25.09.99. 13:02
-------------------^^^^^--^^^^-----------------------------
Zauzimas je tako sto posaljes inzenjera(e) u kupolu. Ako se ne
zauzme odmah, onda ili posalji vise inzenjera ili je rokaj skoro do
unistenja, pa onda tek posalji inzenjera.
Pozdrav
----------------------------------------------- 4.367 --
O cemu se radi???
strategije.370ventura,
-> #369, balkan.boy> O cemu se radi???
Pogresan reply.
strategije.371junior,
-> #369, balkan.boy> 4.366 IGRE.4:strategije
> Odgovor na 4.336, indi, 25.09.99. 13:02
> O cemu se radi???
Radi se o tvojoj grešci kad si odgovarao (verovatno online),
jer si umesto 4.366 kucao 4.336 i odgovorio na indijevu poruku
iz septembra.
Nemaš frke, sredio sam referencu, pazi bolje drugi put :)
strategije.372dr.mengele,
Kako lose prolazi Westwood u glasanju.
Cist dokaz da se ne moze ziveti na staroj slavi.
I dune 2000 i Tiberian sun su samo dobre u reklamama.
Nadam se da ce im se ovo osvetiti i da ce shvatiti sta su uradili.
strategije.373.lex.,
-> #372, dr.mengele=> Kako lose prolazi Westwood u glasanju.
Bolje nego što zaslužuje... :)
=> Cist dokaz da se ne moze ziveti na staroj slavi.
=> I dune 2000 i Tiberian sun su samo dobre u reklamama.
Tiberian Sun je dobar u multiplayeru, ali nije ni prineti
Stacraftu, a single player je odličan ako ranije nisi igrao
nijednu Westwoodovu strategiju. Ako jesi, onda će te kampanje
smoriti jako brzo.
Meni se, recimo, TS jako dopao kad se pojavio (i pored toga
što NOD kiborzi izgledaju krajnje smešno ;), ali kad sam stigao
do neke 7-8 misije sa obe strane užasno sam se smorio... Bukvalno
ništa novo u odnosu na Red Alert, koji nije doneo ništa novo
u odnosu na C&C. (ne računajući grafička poboljšanja)
Jedno je sigurno, Westwood je četvrti put prodao istu igru,
samo u drugom pakovanju i sa drugim nazivom. (C&C, RA, D2K i TS)
=> Nadam se da ce im se ovo osvetiti i da ce shvatiti sta su uradili.
Mda... Već vidim ljude u Westwoodu zabrinute zato što je
Tiberian Sun tek peti od 20 strategija, a glasalo je čak
55 ljudi... ;)
strategije.374dr.mengele,
-> #373, .lex.Mda... Vec vidim ljude u Westwoodu zabrinute zato sto je
Tiberian Sun tek peti od 20 strategija, a glasalo je cak
55 ljudi... ;)
_____
Mislio sam na ukupnu prodaju ;)
strategije.375ventura,
kako da u Settlersima 3 napravim vojnike?
izgradio sam SVE sto se moglo izgraditi
izgradio sam rudnim coal-a i iron ore-a i pored njih iron ore s... i pored
njega weapon smith-a, izgradio sam i barake i imam dovoljno slobodnih
settlers-a... problem je u tome sto ovaj sto preradjuje iron ore
nece da odnese zelezo weapon smith-u...
strategije.376sherman,
Ako neko poseduje neshto na foru: Starcraft: hints, tips & tricks,
a josh je u obliku fajla, neka mi shalje na mail, ili ovde.
strategije.377sfilip,
-> #376, sherman>Ako neko poseduje neshto na foru: Starcraft: hints, tips & tricks,
>a josh je u obliku fajla, neka mi shalje na mail, ili ovde.
za sc ti treba mozak a ne hints&tips...
imas na internetu.
strategije.378ventura,
Dali neko igra Settlers 3?
Kada napravim kompletnu industriju za obradu metala (iron ore mine, iron
melting works, weapons workshop, tools workshop, coal mine...) i to sve
stavim relativno blizu jedno drugoga, e tu se sad pojavio jedan 'bug',
kada nosaci donesu 'coal' i 'iron ore' u 'iron smelting works' onaj unutra
umesto da proizvodi metalne sipke proizvodi svinje!!! I kada pored njega
napravim onaj slaughter house on te svinje nosi njemu i normalno pravi meso!!
dali je to neki bug ili sta? Ja sam trazio po njihovom sajtu neki patch
ali nema mi reci o tome... cak ni u diskusijama...
strategije.379balkan.boy,
-> #378, ventura
> Dali neko igra Settlers 3?
>
> Kada napravim kompletnu industriju za obradu metala (iron ore
> mine, iron
> melting works, weapons workshop, tools workshop, coal mine...) i
> to sve
> stavim relativno blizu jedno drugoga, e tu se sad pojavio jedan
> 'bug',
> kada nosaci donesu 'coal' i 'iron ore' u 'iron smelting works'
> onaj unutra
> umesto da proizvodi metalne sipke proizvodi svinje!!! I kada pored
> njega
> napravim onaj slaughter house on te svinje nosi njemu i normalno
> pravi meso!!
> dali je to neki bug ili sta? Ja sam trazio po njihovom sajtu neki
> patch
> ali nema mi reci o tome... cak ni u diskusijama...
:)
"Čelicne svinje" je bug koji je nastao korišćenjem piratske verzije
igre (Nju imaš zar ne?). Može se ispraviti samo korišćenjem
nečijeg registracionog broja. Želim da se ogradim od ovih
tvrdnji jer nisu plod mog iskustva. (Meni naročito čudno deluje onaj
deo sa reg. brojem). Kada sam bio do Extream-a prodavac mi je rekao
da na piratskom cd-u imaju patch koji to popravlja, pa ne bi bilo
loše da ga potražiš.
Pozdrav
strategije.380ventura,
-> #379, balkan.boy> "Celicne svinje" je bug koji je nastao koriscenjem piratske verzije
> igre (Nju imas zar ne?). Moze se ispraviti samo koriscenjem
> necijeg registracionog broja. Zelim da se ogradim od ovih
> tvrdnji jer nisu plod mog iskustva. (Meni narocito cudno deluje onaj
> deo sa reg. brojem). Kada sam bio do Extream-a prodavac mi je rekao
> da na piratskom cd-u imaju patch koji to popravlja, pa ne bi bilo
> lose da ga potrazis.
> Pozdrav
Meni pri instalaciji nije trazio nikakav CD-Key.. barem koliko se ja
secam...
a igra mi je na 2 diska , odnosno nije RIP-ovana... ako mislis na to..
strategije.381.lex.,
Kane is Dead. But his vision of a Tiberium future must live on.
In order to keep the Brotherhood together, you must get CABAL
back online. With unity restored, NOD will be unstoppable!
In the name of Kane.
One vision!
One purpose!
www.firestorm.westwood.com
strategije.382stukelj,
-> #381, .lex.> One vision!
> One purpose!
kako ide ono legendarno? ein welt, ein fuhrer? tako nesto... :>
strategije.383giftmaster,
-> #382, stukelj
>> kako ide ono legendarno? ein welt, ein fuhrer? tako nesto... :>
ein land, ein volk, ein fuhrer...DEUTCHLAND!!!!
strategije.384morkin,
-> #382, stukelj> kako ide ono legendarno? ein welt, ein fuhrer? tako nesto... :>
Ein reich, ein Volk, ein Fuhrer.
Jedna zemlja, jedan narod, jedan vođa.
(Izvinjavam se za nemački speling ako sam pogrešio)
strategije.386giftmaster,
-> #384, morkinEin reich, ein Volk, ein Fuhrer.
Jedna zemlja, jedan narod, jedan voda.
(Izvinjavam se za nemacki speling ako sam pogresio)
.........................................................
speling nisi, ali reich znaci carstvo a ne zemlja...
u svakom slucaju, ne znam da li je Rifenstalova u "trijumfu volje"
snimala sa reich, iil sa land, mada pre misliim da je
land..al..niije tesko proveriti...
:)
strategije.387senna,
-> #383, giftmaster
DeutSchland..
strategije.388giftmaster,
-> #387, senna> DeutSchland..
techno, nema shta ;)
i tachno najvaznije......
*It is the birth of a new arion nation*
strategije.389morkin,
-> #386, giftmaster> u svakom slucaju, ne znam da li je Rifenstalova u "trijumfu volje"
> snimala sa reich, iil sa land, mada pre misliim da je
> land..al..niije tesko proveriti...
Skoro sam ubeđen da je ispravna varijanta sa Reich.
strategije.390stukelj,
-> #388, giftmaster> *It is the birth of a new arion nation*
kako sam maestralno pokrenuo raspravu...
strategije.391dr.mengele,
Kad ste vec u fazonu, kako se kaze ono cuveno:
Rad oslobadja
?
strategije.392junior,
-> #390, stukelj> kako sam maestralno pokrenuo raspravu...
Šmrc, plače mi se od nemoći :)
strategije.393giftmaster,
-> #390, stukelj> *It is the birth of a new arion nation*
kako sam maestralno pokrenuo raspravu...
------------------------------------------------
pa it is :)))))
strategije.394buva,
upravo sam instalirao Homeworld , version 1.0...
i netju vishe nishta da kazhem. odoh da igram.
strategije.395mulan,
Da li nekomoze da mi kaze da li postoje
neke shifre za Ultimate Soccer Manager 98
ako neko zna ili ne postoje neka mi kaze.
poz
strategije.396giovanni,
-> #394, buvaĘ? upravo sam instalirao Homeworld , version 1.0...
Dakle, imaš FINAL verziju, onu koja je na "CD-u od 80 minuta", ona što
nije smrdljiva beta koja se blokira svaki čas?
strategije.397buva,
-> #396, giovanni
<.> Dakle, imas FINAL verziju, onu koja je na "CD-u od 80 minuta", ona sto
<.>nije smrdljiva beta koja se blokira svaki cas?
yup :)
strategije.398retaliator,
igra li neko age2 modemski??
strategije.399sfilip,
-> #397, buva><.> Dakle, imas FINAL verziju, onu koja je na "CD-u od 80 minuta", ona sto
><.>nije smrdljiva beta koja se blokira svaki cas?
>
>yup :)
upravo sam je preshao :)
nije jednostavna al ni posebno teska kad se provale cake. Previse je kratka
za moj ukus ali zato postoji multiplayer :)
strategije.400dr.mengele,
E onaj Homeworld...
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Najezim se na samu pomisao :)
Kod mene ide dobro i sa hardwerskim renderingom na ati rage prou sa
4 mb
Ajde simo, kad cemo da mrezimo kompove :)
strategije.401simce,
-> #400, dr.mengele> Ajde simo, kad cemo da mrezimo kompove :)
;)) Pa ja sam lepo reko da cesh da zagrizesh.. a ti meni
pfff simo, pogreshio si broj ;)
strategije.402mulan,
Da li postoje sifre za Red Alert Command&Conquer
ako postoje kazi te mi
poaz
Marko
strategije.403mirkomi,
HoMM 3: pomoć potrebna.
Cheatovi, ili neki vrlo kvalitetni saveti za prelazak kampanja.
Nije ova igra za mene, ali me interesuje šta će biti na kraju, treba mi
da bi povezao sa MM7. Vidim da su ljudi već pitali, ali niko da odgovori.
Hvala. (Možda)
strategije.404kvlada,
-> #402, mulan
Sifre ne postoje ;) (koliko ja znam), ali u Red
Alertu mozes da menjas cene, jacinu, itd jedinica i struktura tako
sto ces promeniti vrednosti u rules.ini fajlu. Njega moras
iskopirati u direktorijum u kome je redalert.
Ne znam da li je neki FAQ vec slan, ako nije da ga posaljem...
strategije.405mulan,
-> #404, kvladaOvo je rip verzija
(bez cd-a)
ne znam da li moze ovde da se to podesava
poz
strategije.406balkan.boy,
-> #405, mulan> Ovo je rip verzija
> (bez cd-a)
> ne znam da li moze ovde da se to podesava
Može i tu da se podešava.
Samo staviš editovan rules.ini u dir gde ti je igra.
Evo, poslaću ti jedan.
strategije.407balkan.boy,
[wIN95/gAME]─────[#PC96]─────[Jan 1997]
▄▄▄█▀█▄ ▄██▄
▀███▀ ▄█ ▄██▀ ▀
██▄▄▄█▀ ▄██
██▄ hRoZeN ██▄ ReW ▄
██▄ '96 ▀██▄▄▄█▀
█▀▀ ▀▀▀
──────────< Phrozen Crew 96 >──────────
HACK file for:
RED ALERT (Command&Conquer2)
Change all units points and
all the rest!
───────────────────────────────────────
────────˙˙─═/[Byte Ripper]\═─˙˙────────
───────────────────────────────────────
rules.zipstrategije.408simce,
Samo za juniora.. danashnji who:
..who
byte 12:53 Chat zapochni zhivot, igraj stars!
sfilip 12:30 Chat nastavi zhivot, igraj stars!
suri 12:45 Sezam
simce 12:50 Chat zavrshi zhivot, igraj stars!
goxi 12:42 Chat Dobar potez...STARS!
tasicd 12:47 Edit
spawn 12:55 Chat zajebi zhivot, igraj stars!
;)
strategije.409morkin,
-> #408, simce> Samo za juniora.. danashnji who:
Može i u Sezamnet:razno, toliko nodova radi... :)
strategije.410junior,
-> #408, simce> Samo za juniora.. danashnji who:
Vidim, ima bar još 2 pametna čoveka koji nisu upali u vaše tripove :)
strategije.411sani.,
-> #408, simceTrenutni who:
sani. 23:48 Chat.grp Ne igraj starsi - nastavi seansu..