kosarka.210schef,
-> #208, mango][ Pa neka ima, ali neka zasluzi to svoje mesto u Ib ligi
][ a ne da se kalemi na tudji uspeh:)
Pa ne može to tako my dear imangovski (gde se setih ovog usera ;). Neko
daje mesto u ligi, a neko mesto gde se igra i navijače, a bogami i pare. :)
Šta misliš, zašto se zove Zastava Klik, a ne Klik Zastava? :)
kosarka.211mango,
-> #205, junior> Zvezda izgubila od Mornara.
Na zapadu nista novo;)
> Pavicevic ponudio ostavku.
>
> Moguci naslednik - Dalipagic.
Pominjali su i trenera klinaca u CZ-u, zaboravio
sam kako se zove:)
kosarka.213lexus,
-> #211, mango=>> Pavicevic ponudio ostavku.
=>
=> Pominjali su i trenera klinaca u CZ-u, zaboravio
=> sam kako se zove:)
Najsvežija vest (od juče ;) je da Pavićević ipak ostaje
trener Zvezde...
A već u nedelju, Zvezda će imati šansu da doživi još jedan
poraz ;) Pogadjate, u pitanju je veliki derbi.
BTW, sad se vidi da cigani sve kradu od nas ;) Prvo je
Muta podneo ostavku koja je odbijena, a sada vi to isto
radite ;>
kosarka.214mango,
-> #213, lexus> Najsvezija vest (od juce ;) je da Pavicevic ipak ostaje
> trener Zvezde...
Moram priznati da ne mogu reci da mi se vest ne svidja;))
> A vec u nedelju, Zvezda ce imati sansu da dozivi jos jedan
> poraz ;) Pogadjate, u pitanju je veliki derbi.
Pa, ne znam bas. Meni se sve cini da ce Partizan "slucajno"
izgubiti:)
kosarka.215junior,
//reply prognoza (mango)//
> Ako i odluci to sto ti kazes (a odluci ce;( ispasce
> Borac, a ne Iva.
Borac, sledeće 4 utakmice igra kući. A svi znamo kakav je Radošević
pred domaćom publikom. Već sad ima prosek od 30 poena, do kraja će
se taj prosek sigurno popeti na 35. :)
Dalje, igra protiv jake Budućnosti, ali ako istoj ne krene šut za
3 poena, njih bi i Vojvodina dobila. Igraju zatim protiv Spartaka,
ne previše kvalitetnog tima, čak bih rekao da je Borac kvalitetniji
od njih, a i motiv opstanka u ligi je jači od motiva ulaska u Evropu.
Sledeći protivnik im je Vojvodina, što je više nego sigurna pobeda,
a poslednja utakmica je protiv direktnog konkurenta - Ive. To će biti
više nego zanimljiva utakmica, puna klanja, jer će jedan od ova 2 tima
da ispadne.
Tipujem da Borac ostaje ;)
kosarka.217mirkomi,
Ipak ce biti direktan prenos Partizan - Kroacija. Sad rekose na Index-u.
Prvo se nije imalo para (valjda 20000 DM), ali se nadjose pare.
Veceras u pola devet, komentator Gajic (mogli su i boljeg da nadju).
kosarka.218stefan,
-> #217, mirkomi>Ipak ce biti direktan prenos Partizan - Kroacija. Sad rekose na Index-u.
>Prvo se nije imalo para (valjda 20000 DM), ali se nadjose pare.
:)) Našli pare kad su čuli da je miting danas u 20:30 :) Neverovatni su,
da nije bilo toga ne bi videli ni "p" od prenosa.
kosarka.219calex,
-> #218, stefan> :)) Našli pare kad su čuli da je miting danas u 20:30 :) Neverovatni
> su, da nije bilo toga ne bi videli ni "p" od prenosa.
Pa 'oće l' biti mitinga? ;)
kosarka.220stukelj,
Partizan puko od onih debila :( Neverovatno... Iako sam zakleti navijac
Zvezde u ovoj utakmici sam navijao za Partizan da razbiju ustase. Svi ste
gledali utakmicu i pravo je cudo da je Partizan izgubio. Prednost od 7 poena
na poluvremenu i odlicna igra, a u drugom samo cujes : TVRDIC !! VUJCIC!!
TROJKA!!! Igrali ste odbranu kao najveci debili... Tvrdic vam uvalio ko zna
kol'ko poena... I umesto da im se revansirate, oni vas ugazili.
kosarka.221lexus,
Očajna igra Partizana tokom cele utakmice, 50 promašenih zicera, mizeran
šut za tri poena, bangava odbrana...
Očigledni psihički problemi u ekipi.
Hrvati se poneli kao poslednja govna na samom kraju utakmice, kada
su pokušali da isceniraju kako ih neko gadja ;(
Bićemo Šampioni!
kosarka.222lexus,
-> #220, stukelj=> gledali utakmicu i pravo je cudo da je Partizan izgubio.
=> Prednost od 7 poena na poluvremenu i odlicna igra, a u drugom
=> samo cujes : TVRDIC !! VUJCIC!!
Kakva crna odlična igra?!? Splićani su imali najmanje 15 izgubljenih
lopti u tom periodu igre, a naši su imali samo 7 poena prednosti...
Jednostavno, bili smo očajni.
kosarka.223calex,
-> #221, lexus> su pokušali da isceniraju kako ih neko gadja ;(
Ti si siguran da ih niko nije gađao??
kosarka.224junior,
-> #221, lexus> Hrvati se poneli kao poslednja govna na samom kraju utakmice,
> kada su pokušali da isceniraju kako ih neko gadja ;(
Ma trebali ste da ih pobijete.
Jedino se Drobnjak poneo ko čovek, kad ih je oterao u ...
> Bićemo Šampioni!
Vezare .. :(
kosarka.225rades,
-> #223, calex> Ti si siguran da ih niko nije gadao??
Ja sam bio u Solunu i nije ih niko gadjao sa te strane odakle
su oni bezali. Tacno je da su sa suprotne strane uletali ra-
zni predmeti, ali iznad njihove klupe su bili novinari i u
opste iz tog dela ih niko nije gadjao!!!
kosarka.226mango,
-> #220, stukelj> Partizan puko od onih debila :( Neverovatno... Iako sam zakleti navijac
> Zvezde u ovoj utakmici sam navijao za Partizan da razbiju ustase. Svi ste
Partizan je izgubio od Kroacije, a ne od ustasa. Ili mi
mozda trebaju naocare?!
> na poluvremenu i odlicna igra, a u drugom samo cujes : TVRDIC !! VUJCIC!!
Odlicna igra malo sutra:( S obzirom na 20! izgubljenih lopti
Kroacije u prvom poluvremenu trebalo je biti bar 15-20 razlike.
Ali! Centri Partizana su uhvatili samo 8 lopti- nasuprot njima
Kroacija je ostvarila 17 skokova:( Sto je najgore Grgurevic je
nizi 10 cm od nasih centara:((
kosarka.227mango,
-> #224, junior>> Hrvati se poneli kao poslednja govna na samom kraju utakmice,
>> kada su pokusali da isceniraju kako ih neko gadja ;(
>
> Ma trebali ste da ih pobijete.
Zasto?
> Jedino se Drobnjak poneo ko covek, kad ih je oterao u ...
Bolje reci- ko go*no:( Ako su ti vec idoli psovaci- eno
ti ga Ljuba Vidacic, dizi ga u nebo.
> Bicemo Sampioni!
>
> Vezare .. :(
Kao navijac CZ-a mozes da izjavljujes sta hoces, ali sampioni
cemo biti, a vi cete (ako ima pravde) u drugu ligu...
BTW, po cenu da mi to nabijate na nos zauvek, ja i dalje
tvrdim da je Partizan ove godine evropski sampion!
kosarka.228junior,
-> #227, mango> Bolje reci- ko go*no:( Ako su ti vec idoli psovaci- eno
> ti ga Ljuba Vidacic, dizi ga u nebo.
Ne idoli mi nisu psovači, zato sam i hteo da Partizanovi igrači
nešto urade. Imao sam prilike da gledam HTV posle prošle utakmice
i pre ove utakmice, i ono šta su oni izjavljivali je u najmanju
ruku nekorektno, a uvredljivo je blago rečeno.
Trebali su da se pobiju, ne zato što su oni Hrvati, već zato što
su to ovi zaslužili. Ista moja reakcija bila bi da i da su ono
izjavljivali igrači Maroka ili Madagaskara ;). Bili su bolji tim,
i da je sve oko utakmice bilo normalno, zaslužili bi i da im stisnemo
ruku, ovako ...
PS.
> BTW, po cenu da mi to nabijate na nos zauvek, ja i dalje
> tvrdim da je Partizan ove godine evropski sampion!
Dok vam ne dođe Radošević - ništa. Sinoć sam imao viziju petorke:
Vidačić (Đokić)
Berić
Radošević
Tomašević
Drobnjak (Koturović)
Lično, mislim da nijedan drugi tim u Evropi, ne bi mogao da parira
ovoj petorci. A kad se tome doda i VEOMA jaka klupa i odličan trener =>
=> stavljam sve pare da će Partizan biti šampion - ako bude ovog tima,
naravno. :)
kosarka.229djcorto,
-> #221, lexus> Ocajna igra Partizana tokom cele utakmice, 50 promasenih
> zicera, mizeran sut za tri poena, bangava odbrana...
Sut? Odbrana?
Ni jednog ni drugog nije bilo.
kosarka.230lexus,
-> #223, calex=> Ti si siguran da ih niko nije gađao??
Pa čuj, ako igrači stoje na sred terena, i drže se za glave,
prilično je logično da se vide predmeti kojima su gadjani kako
skakuću po parketu. Takodje je vrlo logično, da neko udje i da
očisti te predmete, ako oni postoje. A još je logičnije da
se i igrači Partizana drže za glave, naročito ako stoje pored
protivničkih igrača... Ili su možda Grobari toliko precizni da
ne mogu da pogode svoje igrače?
Naravno, nisam siguran da ih baš niko nije gadjao, ali da su
preterali, preterali su.
kosarka.231lexus,
-> #228, junior=> nešto urade. Imao sam prilike da gledam HTV posle prošle
=> utakmice i pre ove utakmice, i ono šta su oni izjavljivali je
=> u najmanju ruku nekorektno, a uvredljivo je blago rečeno.
Zar mi moramo da im vraćamo istom merom? Pusti budale da vredjaju,
to samo njima služi na čast. Uostalom, ako te neko pita šta misliš
o njihovim uvredama, više će ih boleti ako kažeš "Hrvati su to...",
nego samo "Ustaše..." ;>
=> ovoj petorci. A kad se tome doda i VEOMA jaka klupa i odličan
=> trener =>
Odličan trener je ovog puta pogrešio... Koturović je igrao 15 minuta,
a on je jedni ušao sa klupe... Berić je igrao očajno u prvom
poluvremenu, tako da je Muta mogao da proba sa Čubrilom, a i nedovodjenje
Lukovskog je ipak bila greška.
kosarka.232mango,
-> #228, junior> Dok vam ne dode Radosevic - nista. Sinoc sam imao viziju petorke:
>
> Vidacic (Dokic)
> Beric
> Radosevic
> Tomasevic
> Drobnjak (Koturovic)
Todoric je rekao nesto u stilu kako ce ostati i
Beric i Koturovic. Da li je to tacno? (znam, znam,
vreme ce pokazati:)
kosarka.233goxi,
Evo ovde prognoze!Sta prognozirate da li ce Partizan proci u naredni deo
takmicenja tj. u osminu finala?
kosarka.234lexus,
-> #233, goxi=> Evo ovde prognoze!Sta prognozirate da li ce Partizan proci u
=> naredni deo takmicenja tj. u osminu finala?
Partizan je već osigurao prolaz u osminu finala. Pitanje je hoće
li proći u četvrtfinale ;) Ja mislim da hoće...
kosarka.235schef,
LM, imamo sada jednu vrlo zanimljivu situaciju u grupi u kojoj je Partizan.
:) Barselona mora da pobedi Partizan sa više od 4 razlike i da pobedi Efes da
bi bila druga. E sad, zamislite sledeću situaciju u utakmici Barsa - Partizan:
Desetak je sekundi do kraja, a rezultat je nerešen. :) Barseloni se sada
isplati da u svom zadnjem napadu NE da koš :) da bi izborila produžetke u
kojima bi mogla da izbori pobedu sa više od 4 razlike. :) Ili još bolje -
desetak sekundi do kraja, nerešeno je, a Partizan ima napad, i sada se
Partizanu više isplati da sebi da autokoš :) da bi izgubio sa 2 razlike nego
da ide u neizvesne produžetke. :))))) Zamislite da Brkić izvodi loptu, a
Drobnjak (ako do tada već ne ispadne sa 5 ličnih ;) uzima i ladno zakucava u
svoj koš. :))))) Naravno i zadnji napad je za Partizan ;))) i Partizan ostaje
drugi u grupi. :)))
;)
kosarka.236dule.n,
-> #235, schef=> Drobnjak (ako do tada već ne ispadne sa 5 ličnih ;) uzima i ladno
=> zakucava u svoj koš. :))))) Naravno i zadnji napad je za Partizan ;)))
=> i Partizan ostaje drugi u grupi. :)))
;)))))
A sad ozbiljno, zna li neko da li se i kako sankcioniše nameran
autokoš?
Viđao sam slučajne autokoševe ali namerne mislim da nisam nikad video.
kosarka.237stefan,
-> #232, mango> Todoric je rekao nesto u stilu kako ce ostati i
> Beric i Koturovic. Da li je to tacno? (znam, znam,
Ja već 5 godina kukam kako je Berić velika zabluda naše košarke. Iskreno
se nadam da će otići (problem je samo što nema gde ;)
kosarka.238junior,
-> #235, schef> Partizan ostaje drugi u grupi. :)))
I plaća između 50 i 100 hiljada USD zbog nameštanja utakmice.
kosarka.240lexus,
Zar niko ni reč da napiše o večitom treningu? ;)
kosarka.241ognjen.s,
-> #235, schef> Desetak je sekundi do kraja, a rezultat je nerešen. :) Barseloni se sada
> isplati da u svom zadnjem napadu NE da koš :) da bi izborila produžetke u
> kojima bi mogla da izbori pobedu sa više od 4 razlike. :) Ili još bolje -
> desetak sekundi do kraja, nerešeno je, a Partizan ima napad, i sada se
> Partizanu više isplati da sebi da autokoš :) da bi izgubio sa 2 razlike
Bila je slična situacija prošle godine u Evro Ligi. U poslednjem kolu
je Malagi bila potrebna pobeda od 8 i više razlike protiv Ulkera da bi
u krugu Malaga, Ulker, Antib bila najbolja i zauzela 4. mesto. Kada su
60-ak sekundi pre kraja shvatili da to neće uspeti (vodili su 2-3 poena),
počeli su da tempiraju rezultat na nerešeno. Turci su malo kasno shvatili
o čemu se radi. Španci su namerno mašili bacanja, Turci greškom pogađali,
sudije su bile zbunjene i ipak se igrao produžetak u kome je Ulker izgubio
sa 5-6 razlike. Inače nije bilo autokoševa, moguće da je to kažnjivo
tehničkom greškom.
> nego da ide u neizvesne produžetke. :))))) Zamislite da Brkić izvodi
> loptu, a Drobnjak (ako do tada već ne ispadne sa 5 ličnih ;) uzima i
> ladno zakucava u svoj koš. :))))) Naravno i zadnji napad je za Partizan
> ;))) i Partizan ostaje drugi u grupi. :)))
I dođe Bajer, opali nas u Beogradu i mi ipak završimo treći. :))
kosarka.242mango,
-> #233, goxi> Evo ovde prognoze!Sta prognozirate da li ce Partizan proci u naredni deo
> takmicenja tj. u osminu finala?
Ja nesto ne verujem;)))
kosarka.243mango,
-> #234, lexus>=> Evo ovde prognoze!Sta prognozirate da li ce Partizan proci u
>=> naredni deo takmicenja tj. u osminu finala?
>
> Partizan je vec osigurao prolaz u osminu finala. Pitanje je hoce
> li proci u cetvrtfinale ;) Ja mislim da hoce...
Ma svi se popalili- kao nema sanse da bude drugi u grupi.
Videcu sta ce da pricaju kad otkinu Barsu u gostima;) Inace
bez final-four-a nema uspeha;))
kosarka.245dizel,
** Kad je bio derbi?
Provokacija, jel? :))
Pa ne znam stvarno kad je bio... :)
Naime, pošto vidim da niko ništa ne napisa...
Partizan - Crvena Zvezda 68:59 (33:18)
Partizan tragičan, Zvezda još tragičnija. Jedini vredan pažnje iz
Zvezda je Igor Perović, a u Partizanu Brkić i Drobnjak.
kosarka.246dizel,
-> #222, lexus
Morao sam da cenzurišem poruku zbog savesnosti našeg moderatora. :)
**** izgubljenih lopti u tom periodu igre, a nasi su imali samo 7
**** poena prednosti...
**
** O borbenosti u utakmici dovoljno govori podatak iz prvog
** poluvremena...
**
** Skokovi:
**
** Partizan 8
** Kroacija 17
**
**** Jednostavno, bili smo ocajni.
**
** U prvom su Splićani izgledali kao mala deca što se tiče šuta,
** ali su se raspucali u drugom. Igrači Partizana su se ponašali
** nonšalantno, kao da je protivnik neki nižerazredni klub, a od
** trenutka kad su Splićani ušli u seriju, sve je bilo gotovo.
**
** Inače, moram da kažem da su igrači croatie veliki smradovi...
** Prvo su igrači San Fernanda bežali iz hale Pionir, a evo sad i
** ovi. No to je samo jedno beznačajno zapažanje....
**
** A za kraj, jedna parola sa današnjeg derbija:
**
** IZDALI STE SRBIJU!!!
I da kažem još par stvari ...
Naime, na utakmicu u Solun je išlo i dosta ultrasa, kako bi se obračunali
sa onim..., htedoh reći Torcidom. :) Naravno, ovih nije ni bilo, a svi
koji su viđeni sa šahovnicom su kući otišli sa uputom za stomatologa, ili
sl. :))))))))))
kosarka.247mango,
-> #241, ognjen.s> I dode Bajer, opali nas u Beogradu i mi ipak zavrsimo treci. :))
Mene bogami opaliti nece;))) Pogotovo ne Nemci;)
kosarka.249mango,
Evo i par informacija:
grcka ekipa Iraklis angazovala je "proslavljenog" Yu trenera
Moku Slavnica (doduse po porazima:> da ih spase od ispadanja
u drugu ligu. Ja bih rekao da ce im pomoci... da ispadnu;>>>
E da, angazovan je i Carls Smit.
kosarka.250junior,
-> #237, stefan> Ja već 5 godina kukam kako je Berić velika zabluda naše
> košarke. Iskreno se nadam da će otići (problem je samo što nema
> gde ;)
Ima, u Kađivu. :)
Ne bi trebao Mića da ode. Ja ga nisam posebno gotivio, jer činjenica
je da se napumpao slavom, da si je uvrteo u glavu da je velika zvezda,
a to još uvek nije. Dečko jeste dobar, ali nema onaj duh vođe, onu harizmu
koja bi mogla da vodi ekipu.
S druge strane, on je najbolji šuter u Jugoslaviji, psihički prilično
stabilan, mada još uvek nespreman za velike utakmice.
Veoma, ali veoma mnogo je napredovao nakon boravka u Atlanti sa našom
reprezentacijom, i dok je trenirao sa živim legendama u istoj. Ja verujem
da je on na TV-u gledao Đorđevića kako u Istanbulu daje poene, i da mu
se divio, te, da samo taj osećaj - mogućnost da se upoznaš sa svojim idolom
znači mnogo. Znači, da si nešto postigao.
Zaključak: Mića, odličan igrač - da, vođa - ne.
PS. Ako dođe Radošević u Partizan, i taj problem će biti rešen .. ;)
kosarka.251stefan,
-> #250, junior> Ne bi trebao Mića da ode. Ja ga nisam posebno gotivio, jer činjenica
> je da se napumpao slavom, da si je uvrteo u glavu da je velika zvezda,
> a to još uvek nije. Dečko jeste dobar, ali nema onaj duh vođe, onu harizmu
> koja bi mogla da vodi ekipu.
Ma koja crna karizma sa onakvim licem ;) Da bi postao veliki igrač
nedostaje njemu mnogo toga a između ostalog i mu*a. No, da se vratim da
njegove igračke kvalitete. Njih u principu i nema mnogo ;) Jednostavno to
je igrač koji ništa drugo ne zna sem da šutira - kada ga šut ne služi on
ne postoji na terenu. Za razliku od recimo Brkića (koji se meni kao igrač
mnogo više sviđa) Berić ne zna ništa drugo sem da stane na 6.25 i šutira.
Niti ume da razigrava saigrače, niti ima ulaz, niti ima fintu. Sve što
ponekad uradi je da ide na drugi obruč i to ako uspe da prođe na brzinu
tj. da protrči ispod koša ako se protivnički igrači ne postave lepo. Eto,
neka se neko seti da ga je video da krene pod koš, napravi fintu, izbaci
protivničkog igrača iz igre i poentira. Jednostavno, on uopšte nema
nekakav širok spektar rešenja u igri - sve se svodi na šut sa distance.
kosarka.252koky,
-> #236, dule.n> A sad ozbiljno, zna li neko da li se i kako sankcionise nameran
> autokos?
> Vidao sam slucajne autokoseve ali namerne mislim da nisam nikad video.
Nameran autokos se ne priznaje, ali se dosudjuje tehnicka treneru
te ekipe.
Kod slucajnog autokosa poeni se pripisuju kapitenu protivnicke ekipe.
kosarka.253schef,
-> #252, koky][ Kod slucajnog autokosa poeni se pripisuju kapitenu protivnicke
][ ekipe.
:)
A šta ako kapiten trenutno nije na terenu? ;)
kosarka.254dizel,
-> #251, stefan** Za razliku od recimo Brkića (koji se meni mnogo više
** sviđa)
Opa! Nastrani moderator? :>>>>>
(Izvinjavam se na "montiranju" materijala). :)
** nema nekakav širok spektar rešenja u igri - sve se svodi na
** šut sa distance.
Nisam baš siguran. Ne bi on džabe bio u reprezentaciji. Mislim da
ima dobar ulaz i dobar šut sa distance, ali očigledno je i kod njega
problem u glavi.
kosarka.255mango,
-> #250, junior> Ima, u Kadivu. :)
Da, u Kadjivi uvek ima mesta za sutere maloumnike;)
kosarka.256mango,
-> #251, stefan> Ma koja crna karizma sa onakvim licem ;) Da bi postao veliki igrac
> nedostaje njemu mnogo toga a izmedu ostalog i mu*a. No, da se vratim da
Ima karizmu samo u drustvu pulena Vuka Bojovica (ko je pomenuo
Miskovica?;>
> ne postoji na terenu. Za razliku od recimo Brkica (koji se meni kao igrac
> mnogo vise svida) Beric ne zna nista drugo sem da stane na 6.25 i sutira.
Ma Haris jeste bolji samo je nekako uvek u drugom planu:(
Jedino me nervira kad krene na onaj njegov karakteristican ulaz,
produzi korak (ili naskoci), a sviraju mu korake?!
kosarka.257mango,
-> #254, dizel> Opa! Nastrani moderator? :>>>>>
> (Izvinjavam se na "montiranju" materijala). :)
dizelu, pocecu da lupam u serpu za vreme tvojih poruka;>>>>> Nisam bas
siguran. Ne bi on dzabe bio u reprezentaciji. Mislim da
> ima dobar ulaz i dobar sut sa distance, ali ocigledno je i kod njega
> problem u glavi.
Da mnogo mu je laka;>>
kosarka.258dizel,
-> #255, mango** Da, u Kadjivi uvek ima mesta za sutere maloumnike;)
Opa, više ne volite Lončara? :)))
kosarka.259obren,
-> #251, stefan> Za razliku od recimo Brkića (koji se meni kao igrač mnogo više sviđa)
> Berić ne zna ništa drugo sem da stane na 6.25 i šutira.
Iskreno rečeno ni meni se Berić nikada nije nešto sviđao :( Kao plej ne
vredi ničemu, a kao šuter... i to je diskutabilno. Pravi šuter se poznaje
i po lepom izgledu šuta (volim da vidim sigurnost pri šutu i kada odmah
po izbačaju mogu da ocenim da li "ulazi" ili ne).
Berić ima onaj kljakavi šut skoro s dve ruke i ulaz koji se svodi na
sirovu brzinu. Tipujem da će uskoro da leti iz reprezentacije (videti
pod "Radošević" ;).
Nego, da se vratim na Brkića :) Elem, u Partizanu ne koriste ni 50 posto
njegovih mogućnosti! Sećam ga se dok je igrao u čačanskom Borcu kada je
bio skoro nosilac igre sa svojih 18-19 godina. Sviđao mi se jer je bio
vrlo kompletan igrač, požrtvovan u odbrani, u napadu hrabar i drzak - znao
je da zakuca preko centra, ubode trojku kada se lomi utakmica i sl.
Uglavnom, bio je mnogo više iskorišćen nego sada u Partizanu (u Borcu je
postizao i po 30-35 poena po utakmici kad je raspoložen) gde se kolje sa
Berićem, a imam utisak da se ovaj malo služi i pritiscima tipa "ili on
ili ja" zahvaljujući svom reprezentativnom stažu.
kosarka.260junior,
-> #251, stefan> protivničkog igrača iz igre i poentira. Jednostavno, on uopšte
> nema nekakav širok spektar rešenja u igri - sve se svodi na šut
> sa distance.
O tome ti i pričam, da je napredovao, dok je bio sa reprezentacijom.
Fali njemu još dosta da bi imao rešenja, koja ima jedan Danilović,
recimo, ali na dobrom je putu. Ne zaboravimo da ima samo 24 godine,
što znači da je bar još 10 godina aktivnog igranja pred njim. Pa
znaš li ti šta sve čovek može da uradi za 10 godina? :)
kosarka.261lexus,
-> #260, junior=> recimo, ali na dobrom je putu. Ne zaboravimo da ima samo 24
=> godine, što znači da je bar još 10 godina aktivnog igranja
A onda pogledaš da Brkić ima 22 (ili čak 21 godinu) i zapitaš
se zašto ne oteraju Miću ;)
kosarka.262junior,
Eh, danas su u Žurnalu bila 2 lepa članka, prenosim Vam oba :)
*** REAGOVANJA BORCA NA VRBOVANJE RADOŠEVIĆA ***
PARTIZAN - LAŽNI PRIJATELJ!
Čačak, 12. februara
Situacija u kojoj se nalazi Borac u ovoj sezoni, boreći se za prvoligaški
status, još više je otežana iznenadnim nekorektnim nesportskim vestima koje
dolaze iz Beograda. U jeku prvenstva, događaju se neke čudne stvari koje još
više ometaju Borac u sportskom nastojanju da isključivo na parketu očuva
prvoligaški status. Taman kada se košarkaška javnost u Čačku i Srbiji uverila
da je ovaj grad, posle Mišovića i drugih asova, konačno dobio svog pravog
potomka u imenu Miroslava Radoševića, kao grom iz vedra neba sevnula je munja
uz pravca Beograda od dugogodišnjeg Borčevog lažnog prijatelja, kolektiva pod
imenom Partizan.
Prvak Jugoslavije je, na volšeban način, daleko od sportskih motiva i
argumenata, pokušao da pre vremena ostvari isključivo svoje planove, vrbovanja
jednog od trojice planiranih pojačanja sa sledeću sezonu (Đokić, Topić,
Radošević). Košarkaška javnost sigurno treba da zna da su svi košarkaši Borca
pod ugovorima koji se obostrano poštuju, što se odnosi i na Miroslava
Radoševia. Presedan koji je ovog puta uradio Partizan tim je veći, što se
zvanično Borcu još niko nije obratio, a već je sa Radoševićem obavljen
razgovor, o čemu je lično i sam Radošević obavestio rukovodstvo kluba.
U ovom slučaju boli, peče još više činjenica da je Partizan preskočio
redosled poštovanja dogovora, a vrlo dobro se zna da je klub iz Beograda dugi
niz godina svog postoja postojanja imao čak 11 čačanskih košarkaša koji su bile
perjanice, a neki čak i treneri i direktori kluba. Kakve je nadoknade za te
igrače Borac dobio, to najbolje znaju ljudi iz Partizana koji nusu izmirili ni
jednu finansijsku obavezu prema našem klubu.
Novi pokušaj trgovine Partizana je samo još jedan u nizu da eventualnim
dovođenjem pojačanja iz drugih gradova, iz ostalih timova, ugasi centre srpske
košarke koji su na mapama košarkaške igre odvajkada. Misli se na već ugašene
centre, kao što su: Kraljevo, Užice, Kragujevac, Kruševac, Valjevo, Niš, a i
ostvarenjem svojih ambicija želi da proširi krug u kome bi se eventualno našao
i Čačak. Kako bismo to drugačije protumačili, nego definicijom da je košarkaški
klub Partizan pravi GROBAR SRPSKE KOŠARKE.
Na održanom sastanku povodom slučaja Radošević, kao i svega gore
navedenog, operativci Borca donose sledeće zaključke:
1. Štiteći propisane dogovore, ugovore Borca, štite se svi ugovori koji su
verifikovani u KSJ, a samim tim i interesi igrača koji su pod ugovorom u
Winston Yuba ligi.
2. Na ovakav način nećemo dozvoliti trgovinu, prodaju naših igrača, kako bi
ljudi vođeni isključivo ličnim interesima, pod plaštom Partizana,
preprodavali, manipulisali njima, novac stavljali u svoj džep, ne misleći ni
na Borac, ni na Partizan, ni na jugoslovensku košarku, što potvrđuju i vesti
iznete u sredstvima javnog informisanja jednog od članova Predsedništva
Partizana.
3. Osujetićemo način koji je izabrao partizan da i preko nekih mešetara iz
Čačka ostvari svoje ciljeve, što očekujemo i od drugih košarkaških sredina,
ako žele da sačuvaju integritet igrača i kluba.
Mada je do kraja prvenstva ostalo još pet kola, u kojima će Borac
nastojati da fer i korektnom igrom učini sve da i ostane u jugoslovenskoj eliti
ovo saopštenje bilo je neophodno da bi se o svemu upoznala košarkaška javnost.
Za košarkaški klub Borac
direktor kluba
Radmilo Mišović
kosarka.263junior,
*** U ZVEZDI NAMERAVAJU DA OZBILJNO RENOVIRAJU TIM ***
PLEJ I CENTAR NEMAJU CENU
Do kraja sezone ostalo je još dosta, a o početku prelaznog roka da i ne
govorimo, ali je u košarkaškim krugovima već odavno načeta tema - ko će gde,
sledećeg leta. Tema uvek zanimljiva, aktuelna, pogotovo kad sve počinje da se
"kuva", a taj period dolazi uvek pre finalizacije novih ugovora i realizacije
transfera.
Ni Crvena Zvezda nije izuzetak po tom pitanju, pogotovo zbog poznate
aktuelne situacije i izjava njenih čelnika da je renoviranje, bolje reći
osveženje tima, neminovnost. Naravno, sve je još uvek zavijeno debelim velom
tajne, što je u takvim prilikama i normalno, međutim, kroz razgovore,
"čačkanje" i ostale metode novinarskih dovijanja, već se sada može dosta toga
naslutiti.
Poznat je deficit kluba sa Malog Kalemegdana kada su u pitanju pozicije
plejmejkera i teških centara, pa su u tom pravcu i najviše usmerena
razmišljanja čelnika "crveno-belih". Kada su u pitanju "mozgovi ekipe", Zvezda
je u tom pogledu, već preduzela konkretne korake. Navodno, sve je već utanačeno
sa plejmejkerom Lovćena DEJANOM RADONJIĆEM, a odskora, sve češće se pominje
mogućnost angažovanja i mladog reprezentativca Partizana DRAGANA LUKOVSKOG,
koji je u svom klubu trenutno "na ledu". Tu se, međutim, ne završava spisak
Zvezdinih želja kada su u pitanju sadašnji ili bivši igrači najljućeg rivala.
Ozbiljno se pominju i imena MIŠELA LAZAREVIĆA (kontakti već ostvareni),
davnašnje želje ALEKSANDRA ČUBRILA, kao i DAVORINA DALIPAGIĆA (mali je Bog,
prim. jr. ;), koji trenutno igra i studira "preko bare".
Visoki igrači, mogo su "pipavija" temma, sve ih je manje kvalitetnih na
ovim prostorima, pa je i jagma za njima neuporedivo veća. Najbliži crveno-belom
dresu u ovom trenutku je ALEKSANDAR MARKOVIĆ iz Srema, momak koji je još prošle
sezone trebao da se nađe na Malom Kalemegdanu, ali je cela stvar "zamrznuta" do
ovog leta.
Pominju se i ŽELJKO TOPALOVIĆ iz BFC-a (u ovom trenutku, međutim, mnogo
bližeg nastavku karijere u Grčkoj), kao i bivši Zvezdini igrač i
reprezentativac ZORAN JOVANOVIĆ, trenutno glavni šraf beogradskih "klonfera".
Šta će od svega biti i koja će se imana još pojaviti (biće ih sigurno)
ostaje da se vidi, tek, nikako ne treba smetnuti sa uma da "crveno-beli" moraju
obezbediti opstanak u eliti što će biti od presudnog značaja za ostvarenje
želja i uopšte razmišljanja u daljem pravcu.
B. Kikoš
kosarka.264junior,
prvo poluvreme
Barselona - Partizan 38 : 28
kosarka.265junior,
-> #261, lexus> A onda pogledaš da Brkić ima 22 (ili čak 21 godinu) i zapitaš
> se zašto ne oteraju Miću ;)
Brkić je _malo_ stabilizovao svoju igru, ali ko se seti prošle
godine i finala sa BFC-om, gde je Lukovski mogao da ga uči kako
se izvode slobodnjaci ;)) shvatiće kakav je on u važnim momentima.
On je dobar, ne troši mnogo lopti, skoro neprimetno stigne do
svojih 15-20 poena, i kao takav je veoma koristan. Može da bude
svašta od njega, ali dati tim u ruke njemu - momku od 21 godine,
nikako ne može biti dobar potez. To smo zaključili i kod Perice,
a i na mnogo drugih primera ...
Uostalom, vidi gde je to Zvezdu dovelo, kad nam je Bolić promovisan
kao vođa tima. I kad "brilijantni" umovi, imenuju za kapitena nekog
ko sedi na klupi. Isto je i Partizan radio prošle godine (Stevanović)
pa je brzo shvatio svoju grešku.
kosarka.266junior,
Čubrilo nije postigao trojku od septembra, u Yuba ligi ;)))
kosarka.267junior,
Barselona - Partizan 75:73
"Korpulentni" Drobnjak je u zadnjoj minuti 2x zakucao
i pogodio 2 slobodnjaka. Muta je zaradio tehničku, a
Brkić je imao valjda 5 trojki ;)
Čubrilo je odlično odigrao u odbrani, ali u zadnjim
sekundama je promašio odlučujući slobodnjak.
Sale - 5 sec, pre kraja ima 'namernu' ličnu grešku
i pogađa slobodnjak, a zatim iz sledećeg napada promašuje
i Đorđević i Karnišovas.
Drugi smo! :)
kosarka.269lexus,
-> #267, junior=> Drugi smo! :)
Ako uspavane lepotice ne ubije Bajer ;)
kosarka.270mango,
-> #259, obren> vredi nicemu, a kao suter... i to je diskutabilno. Pravi suter se poznaje
> i po lepom izgledu suta (volim da vidim sigurnost pri sutu i kada odmah
> po izbacaju mogu da ocenim da li "ulazi" ili ne).
Mark Prajs Rulez:)
> Beric ima onaj kljakavi sut skoro s dve ruke i ulaz koji se svodi na
> sirovu brzinu. Tipujem da ce uskoro da leti iz reprezentacije (videti
> pod "Radosevic" ;).
Ne bih se bas kladio. Letece Topic.
> Uglavnom, bio je mnogo vise iskoriscen nego sada u Partizanu (u Borcu je
> postizao i po 30-35 poena po utakmici kad je raspolozen) gde se kolje sa
Radosevic daje toliko kad mu nista ne polazi za rukom:)
> Bericem, a imam utisak da se ovaj malo sluzi i pritiscima tipa "ili on
> ili ja" zahvaljujuci svom reprezentativnom stazu.
Zar stvarno postoji svadja izmedju njih dvojice?
kosarka.271mango,
-> #260, junior> Fali njemu jos dosta da bi imao resenja, koja ima jedan Danilovic,
> recimo, ali na dobrom je putu. Ne zaboravimo da ima samo 24 godine,
> sto znaci da je bar jos 10 godina aktivnog igranja pred njim. Pa
> znas li ti sta sve covek moze da uradi za 10 godina? :)
Jeste, ako ce da bude ko Peris:)
kosarka.272mango,
-> #265, junior> Brkic je _malo_ stabilizovao svoju igru, ali ko se seti prosle
> godine i finala sa BFC-om, gde je Lukovski mogao da ga uci kako
> se izvode slobodnjaci ;)) shvatice kakav je on u vaznim momentima.
Lukovski je prosle godine odlicno sutirao slobodna. A ove
godine- s kim si takav si;>> Jel zna neko sta se s njim desava?
Sto ga Muta ne vodi na tekme? Cini mi se da su svi poceli njega
da okrivljuju za neuspehe Partizana. Nije on uopste los. Setite
se samo utakmice protiv Orteza u Francuskoj. Da nije bilo njega
tesko da bi Partizan dobio tu utakmicu, a samim tim ne bi ni bio
u ovoj grupi. Decko je jednostavno u krizi (doduse poduzoj:) Sl.
kao i Cubrilo koji je odlicno odigrao sinoc protiv Barse.
kosarka.273mango,
-> #258, dizel> ** Da, u Kadjivi uvek ima mesta za sutere maloumnike;)
>
> Opa, vise ne volite Loncara? :)))
A ko je njega voleo? ;>>>
kosarka.274mango,
-> #262, junior> perjanice, a neki cak i treneri i direktori kluba. Kakve je nadoknade za te
> igrace Borac dobio, to najbolje znaju ljudi iz Partizana koji nusu izmirili
> ni jednu finansijsku obavezu prema nasem klubu.
Ovo je smesno:) Ili mozda zalosno:(
> Novi pokusaj trgovine Partizana je samo jos jedan u nizu da eventualnim
> dovodenjem pojacanja iz drugih gradova, iz ostalih timova, ugasi centre
> srpske kosarke koji su na mapama kosarkaske igre odvajkada. Misli se na vec
> ugasene centre, kao sto su: Kraljevo, Uzice, Kragujevac, Krusevac, Valjevo,
> Nis, a i ostvarenjem svojih ambicija zeli da prosiri krug u kome bi se
> eventualno nasao i Cacak. Kako bismo to drugacije protumacili, nego
> definicijom da je kosarkaski klub Partizan pravi GROBAR SRPSKE KOSARKE.
A sta tek reci o ovome? Ovo su ordinarne gluposti.
> 2. Na ovakav nacin necemo dozvoliti trgovinu, prodaju nasih igraca, kako bi
> ljudi vodeni iskljucivo licnim interesima, pod plastom Partizana,
> preprodavali, manipulisali njima, novac stavljali u svoj dzep, ne misleci
> ni na Borac, ni na Partizan, ni na jugoslovensku kosarku, sto potvrduju i
> vesti iznete u sredstvima javnog informisanja jednog od clanova
> Predsednistva Partizana.
Ovo nazalost nisu gluposti vec cista istina (mada bi mozda mogli malo
i na sebe da skrenu paznju, ni oni nisu bas bezazleni).
kosarka.275mango,
-> #263, junior> je u tom pogledu, vec preduzela konkretne korake. Navodno, sve je vec
> utanaceno sa plejmejkerom Lovcena DEJANOM RADONJICEM, a odskora, sve cesce
> se pominje mogucnost angazovanja i mladog reprezentativca Partizana DRAGANA
> LUKOVSKOG, koji je u svom klubu trenutno "na ledu". Tu se, medutim, ne
> zavrsava spisak Zvezdinih zelja kada su u pitanju sadasnji ili bivsi igraci
> najljuceg rivala. Ozbiljno se pominju i imena MISELA LAZAREVICA (kontakti
> vec ostvareni), davnasnje zelje ALEKSANDRA CUBRILA, kao i DAVORINA
> DALIPAGICA (mali je Bog, prim. jr. ;), koji trenutno igra i studira "preko
Iz kog si ovo sanovnika iskopao, majke ti? ;)))
kosarka.276mango,
-> #267, junior> "Korpulentni" Drobnjak je u zadnjoj minuti 2x zakucao
> i pogodio 2 slobodnjaka. Muta je zaradio tehnicku, a
> Brkic je imao valjda 5 trojki ;)
Za Brkica ne znam, ali Beric jeste:) Znam da ce ovo zvucati
bez veze, ali sudjenje je (u drugom poluvremenu koje sam gledao)
bilo prilicno na stetu Partizana.
Slusajte biser Mute: namerno je dobio tehnicku;)))))
> Sale - 5 sec, pre kraja ima 'namernu' licnu gresku
> i pogada slobodnjak, a zatim iz sledeceg napada promasuje
> i Dordevic i Karnisovas.
Namerna je bila smesna:) Sudije su bez blama mogli Saletu par
puta da sviraju prestup kod izvodjenja slobodnih. Ostaje misterija
zasto je Sale (rekao bih "slucajno") promasio drugo slobodno?
> Drugi smo! :)
Vi jeste i to od pozadi;>>>
kosarka.277junior,
-> #271, mango> Jeste, ako ce da bude ko Peris:)
Parish ima 43, ako se ne varam.
I ima 21 sezonu u NBA ligi, što je podosta više od očekivanog :)
kosarka.278junior,
-> #269, lexus> Ako uspavane lepotice ne ubije Bajer ;)
Minimum 20 razlike za Partizan - trebaće vam ohrabrenje,
pred buduće duele, i mislim da će Muta da forsira ekipu
do maximuma.
kosarka.279nikola.s,
-> #250, junior> PS. Ako dode Radosevic u Partizan, i taj problem ce biti resen
Boze, boze koliko price o jednom igracu. Nesto sam skeptican
povodom ovog Radosevica, takav je bio i Bolic u Vosi, pa je
sad dosta smesan. Zatim Partizan bi upropastio Radosevica,
u slucaju da Beric ostane.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.280dizel,
-> #273, mango** A ko je njega voleo? ;>>>
Pa čim sa ga ja mrzeo najviše od svih vaših igrača, logično da ste ga
svi voleli... Kad se samo setim onih trojki koje podignu moral ekipi
i navijačima. Srećom, i mi smo tada imali trojkaše, i to dvojicu, pa
je možda upravo to razlog što smo vas dobili. :)
kosarka.281dizel,
-> #276, mango** bez veze, ali sudjenje je (u drugom poluvremenu koje sam
** gledao) bilo prilicno na stetu Partizana.
Nije bez veze, stvarno su sudije bile nezgodne...
** puta da sviraju prestup kod izvodjenja slobodnih. Ostaje
** misterija zasto je Sale (rekao bih "slucajno") promasio drugo
** slobodno?
Mislim da je ovo drugo bacanje vrlo sumnjivo. :) Naime, poznato je
da igrači koji dobro izvode slobodna bacanja (najčešće bekovi)
u 99% slučajeva pogađaju drugo bacanje (ako promaše ikad, onda je
to najčešće prvo bacanje). Naravno, moguće je da mu je zadrhtala ruke,
ali i ono njegovo ponašanje posle izvođenja bacanja (kada korakne prema
košu onako bez veze). Nisam siguran, ali mada je Đole veliki profesionalac,
pitanje je da li promašaj bio naeran ili slučajan. :)
kosarka.282junior,
-> #279, nikola.s> Boze, boze koliko price o jednom igracu. Nesto sam skeptican
> povodom ovog Radosevica, takav je bio i Bolic u Vosi, pa je
Nisi video te pokrete, taj ulaz ...
Vitak stas, školovan hod,
memoriše korak, upisuje kod :)
kosarka.283junior,
-> #280, dizel> i navijačima. Srećom, i mi smo tada imali trojkaše, i to
> dvojicu, pa je možda upravo to razlog što smo vas dobili. :)
Kad smo kod tih trojkaša, gde je sad Mavrenski?
Nikad neću prežaliti, što smo ga pustili ...
kosarka.284stefan,
-> #280, dizel> Pa čim sa ga ja mrzeo najviše od svih vaših igrača, logično da ste ga
> svi voleli... Kad se samo setim onih trojki koje podignu moral ekipi
O Lončaru je reč? Ja ne znam ni jednog čoveka kome on nije išao na nerve :)
kosarka.285obren,
-> #279, nikola.s> Boze, boze koliko price o jednom igracu. Nesto sam skeptican
> povodom ovog Radosevica, takav je bio i Bolic u Vosi, pa je
> sad dosta smesan. Zatim Partizan bi upropastio Radosevica,
> u slucaju da Beric ostane.
Prenosim vest od pre par dana:
Radmilo Mišović (nekadašnja legenda čačanske i jugoslovenske košarke,
a sada direktor KK Borca iz Čačka) na zvaničnoj konferenciji za štampu
napao je "mešetare" iz Beograda i istakao da je reč o tri-četiri
prijatelja iz KK Partizana koji trguju igračima i dele pare među
sobom, ne vodeći računa ni o Borcu ni o Partizanu ni o interesima
Jugoslovenske košarke. Razlog je pokušaj Partizana da u svoje redove
dovede Miroslava Radoševića godinu dana pre isteka njegovog ugovora sa
Borcem.
Mišović je naglasio, a to stoji i u zvaničnom saopštenju kluba, da je
Partizan u dugom nizu godina od Borca uzek čak 11 igrača (između ostalih
i proslavljene asove poput Dragana Kićanovića i Željka Obradovića) a da
nikada za njih nije dao ni dinara nadoknade!
Osim toga, nazvao je KK Partizan i grobarom srpske košarke koji pokušava
da i Čačak svrsta u red gradova koje je konstantnim odvođenjem talentovanih
igrača opustošio i ugasio kao košarkaške centre (Kragujevac, Užice, Kraljevo,
Kruševac, Valjevo...).
kosarka.286schef,
-> #283, junior][ Kad smo kod tih trojkaša, gde je sad Mavrenski?
Već sam jednom odgovorio. ;) U Hemofarmu, u Ib ligi.
kosarka.287mango,
-> #279, nikola.s> Boze, boze koliko price o jednom igracu. Nesto sam skeptican
> povodom ovog Radosevica, takav je bio i Bolic u Vosi, pa je
> sad dosta smesan. Zatim Partizan bi upropastio Radosevica,
> u slucaju da Beric ostane.
Bio je Bolic malo sutra takav u Vojvodini. Nikad on nije bio
neki igrac.
kosarka.288mango,
-> #277, junior>> Jeste, ako ce da bude ko Peris:)
>
> Parish ima 43, ako se ne varam.
Bice da je ipak 42. Ako Beric dostigne bar polovinu
njegove slave, ...
kosarka.289mango,
-> #278, junior>> Ako uspavane lepotice ne ubije Bajer ;)
>
> Minimum 20 razlike za Partizan - trebace vam ohrabrenje,
> pred buduce duele, i mislim da ce Muta da forsira ekipu
> do maximuma.
Bajer - Kinder 85:79. Da li se to Kinder oprasta od plasmana
u osminu finala?
kosarka.290mango,
Rezultati 15-og kola Lige sampiona:
"E" GRUPA:
OLIMPIJAKOS - STEFANEL 87:84 (cestitke micotakisu:)
ALBA - CSKA 78:76
SARLOA - MAKABI 90:82 (?! iznenadjenje)
STEFANEL 15 11 4 26
ALBA 15 9 6 24
OLIMPIJAKOS 15 9 6 24
MAKABI 15 8 7 23
CSKA 15 7 8 22
SARLOA 15 1 14 16
Situacija u grupi: dalje idu Stefanel, Alba,
Oolimpijakos i Makabi/CSKA.
"F" GRUPA:
LIMOZ - TIMSISTEM 81:70
ULKER - ESTUDIJANTES 78:74
PANIONIOS - CIBONA 84:76 (Bad Blue Boysi, idite na Maksimir;)
TIMSISTEM 15 11 4 26
CIBONA 15 9 6 24
ESTUDIJANTES 15 8 7 23
LIMOZ 15 8 7 23
ULKER 15 5 10 20
PANIONIOS 15 4 11 19
Situacija u grupi: dalje idu Timsistem, Cibona, Estudijantes
i Limoz.
"G" GRUPA:
KAHA - PANATINAIKOS 78:87
ELAN - OLIMPIJA 77:71 (pukli zmajceci:)
DINAMO - ASVEL 86:90
PANATINAIKOS 15 12 3 27
ASVEL 15 11 4 26
SMELT 15 9 6 24
KAHA 15 7 8 22
ELAN 15 6 9 21
DINAMO 15 3 12 18
Situacija u grupi: dalje idu Panatinaikos, Asvel, Smelt
Olimpija i Kaha/Elan.
"H" GRUPA:
KROACIJA - EFES PILSEN 78:56
BARSELONA - PARTIZAN 75:73 (sudija pe*eru;))
BAJER - KINDER 85:79 (Arijane, Srbine!:)))
EFES PILSEN 15 11 4 26
PARTIZAN 15 8 7 23
BARSELONA 15 8 7 23
KROACIJA 15 7 8 22
KINDER 15 6 9 21
BAJER 15 2 13 17 (jedine 2 protiv Kindera:)
(samo da ne budu 3:>>>>>
Situacija u grupi: dalje idu Efes Pilsen, Partizan,
Barselona i Kinder/ Kroacija (nadam se ovim redom:)
P.S. Vicite ako vas zanima kos-razlika (ali, nekom drugom,
mene mrzi da kucam:))
kosarka.291mango,
U preliminarnoj utakmici 21-og kola Winston Yuba Lige igranoj
u kosarkaskom centru Rumi:) ekipa Borov(n)ice je savladala
ekipu Borca iz takodje kosarkaskog centra Cacka;)) rezultatom
98:83. Radosevic slab (ispod 30:)
kosarka.292mango,
U cetvrtfinalnim utakmicama Kup Radivoja Koraca
postignuti su sledeci rezultati:
MALAGA - MAZOVCANKA 74:60
ARIS - PERISTERI 75:65
TOFAS - KASERES 64:59
TELEMARKET - BENETON 73:63
Revans utakmice se igraju 13. 2.
P.S. Kad se igra cetvrtfinale Kupa Evrope?
kosarka.293mango,
-> #280, dizel> Pa cim sa ga ja mrzeo najvise od svih vasih igraca, logicno da ste ga
> svi voleli... Kad se samo setim onih trojki koje podignu moral ekipi
> i navijacima. Srecom, i mi smo tada imali trojkase, i to dvojicu, pa
> je mozda upravo to razlog sto smo vas dobili. :)
A kad se ja setim samo silnih promasaja koji spuste moral
ekipi toliko da se vise ne moze dici;)))
kosarka.294mango,
-> #286, schef> ][ Kad smo kod tih trojkasa, gde je sad Mavrenski?
>
> Vec sam jednom odgovorio. ;) U Hemofarmu, u Ib ligi.
Zar nije u Sremu??
kosarka.295superhik,
-> #282, junior=:> Vitak stas, školovan hod,
=:> memoriše korak, upisuje kod :)
:)))))
E dakle ovo može samo pravi freak za računare i košarku da
smisli, skidam kačket gdin. Baki ;)
kosarka.296junior,
Na SOS-u objavljeno da je Danilović najavio dolazak u Scavolini,
u roku 45 dana. Takođe, trebao bi da dođe Vujošević kao trener.
PS. Pazi, Zvezda dobila :)))
kosarka.297dizel,
-> #291, mango** ekipu Borca iz takodje kosarkaskog centra Cacka;)) rezultatom
** 98:83. Radosevic slab (ispod 30:)
Dobro je, sad smemo da izgubimo od Radničkog. :)
kosarka.298lexus,
-> #295, superhik=> E dakle ovo može samo pravi freak za računare i košarku da
=> smisli, skidam kačket gdin. Baki ;)
Da je Gymbrowski freak za basketom, jeste, ali nisam siguran
da se mnogo razume u računare ;))
kosarka.299nikola.s,
Radnicki - Crvena Zvezda 63:78 (32:44)
Kod Zvezde najbolji Pavlovic(19) i Perovic(18) poena
a kod Radnickog Raicevic(18).
U drugoj beogradskoj utakmici Partizan je bez Berica
savladao Mornar sa 96:56 (50:29).
Veceras u 20 h u hali na NBGD-u je derbi ovog kola.
Sastaju se Beobanka i FMP.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.300junior,
-> #295, superhik> E dakle ovo može samo pravi freak za računare i košarku da
> smisli, skidam kačket gdin. Baki ;)
Nisam ja, Sunshina mi :))
kosarka.301schef,
-> #299, nikola.s][ Radnicki - Crvena Zvezda 63:78 (32:44)
U, jedva ste dočekali da obnarodujete pobedu. ;)))
Čestitamo, možda i ne ispadnete ako budu ispadale samo dve ekipe. ;)
kosarka.302superhik,
-> #298, lexus=:> Da je Gymbrowski freak za basketom, jeste, ali nisam siguran
=:> da se mnogo razume u računare ;))
Onda čovek treba da objavi zbirku pesama ;))
kosarka.303mango,
-> #298, lexus>=> E dakle ovo moze samo pravi freak za racunare i kosarku da
>=> smisli, skidam kacket gdin. Baki ;)
>
> Da je Gymbrowski freak za basketom, jeste, ali nisam siguran
> da se mnogo razume u racunare ;))
Kako onda pravi pesme? ;)
kosarka.304mango,
-> #297, dizel> ** ekipu Borca iz takodje kosarkaskog centra Cacka;)) rezultatom
> ** 98:83. Radosevic slab (ispod 30:)
>
> Dobro je, sad smemo da izgubimo od Radnickog. :)
Uprava CZ-a je odlucila da ne smete, ma koja cena za to bila;))))
''''
kosarka.305mango,
-> #296, junior> PS. Pazi, Zvezda dobila :)))
Bingo, bingo, TV bingo;))
kosarka.306mango,
-> #299, nikola.s> Kod Zvezde najbolji Pavlovic(19) i Perovic(18) poena
````````
Sta mislite, kakva je bila utakmica:)))
> Veceras u 20 h u hali na NBGD-u je derbi ovog kola.
> Sastaju se Beobanka i FMP.
Beobanka - FMP Zeleznik 79:76 (posle produzetaka). U regularnom
delu 65:65.
kosarka.307dizel,
-> #304, mango** Uprava CZ-a je odlucila da ne smete, ma koja cena za to
** bila;)))) ''''
Eh, kakvi su ovi grobari... :)
Da Bog da vas razbio Bajer. :)))
kosarka.308lexus,
-> #302, superhik=> Onda čovek treba da objavi zbirku pesama ;))
Šta će mu zbirka, kad je već objavio dve kasete ;))
kosarka.309lexus,
-> #303, mango=> Kako onda pravi pesme? ;)
Na koncertima imaju pravi Rok sastav koji proizvodi muziku ;)
kosarka.311rkovacevic,
-> #307, dizel==> Eh, kakvi su ovi grobari... :)
==> Da Bog da vas razbio Bajer. :)))
Da Bog da tebi izrasla kosa pa je upasao u trenerku :))
Ovo samo čergari umeju da napišu... Draže vam Švabe nego Srbi :((
kosarka.312dizel,
-> #311, rkovacevic** Da Bog da tebi izrasla kosa pa je upasao u trenerku :))
No comment.
** Ovo samo čergari umeju da napišu... Draže vam Švabe nego Srbi
** :((
Jel ti vidiš smajlije?
Naravno da vas glupe švabe neće pobediti, ovo je bila samo provokacija...
Inače, do sad ste pokazali kakvi ste Srbi... :((((
kosarka.313rkovacevic,
-> #312, dizel==> Jel ti vidiš smajlije?
S takvim stvarima ja ne zbijam šalu.
==> Inače, do sad ste pokazali kakvi ste Srbi... :((((
Molim te, ne mešaj grobare sa onom !$%?& iz Soluna... :((
kosarka.314mango,
Partizan je drugi!
Efes Pilsen - Barselona 96:70.
kosarka.315rades,
U sesnaestini finala lige sampiona za kosarkase :
Partizan - Olimpijakos
Igra se po sistemu 1-1-1.
kosarka.316schef,
-> #314, mango][ Partizan je drugi!
][ Efes Pilsen - Barselona 96:70.
Beauh. :) Zakačismo Olimpijakos...
Ili je bolje da kažem da je Olimpijakos zakačio nas. ;)))