SPORT.2

05 Dec 1996 - 07 Jul 1997

Topics

  1. atletika (19)
  2. fudbal (1154)
  3. kosarka (1101)
  4. nba (5356)
  5. rukomet (58)
  6. vaterpolo (42)
  7. odbojka (146)
  8. tenis (25)
  9. zimski (54)
  10. borilacki (25)
  11. auto-moto (678)
  12. bilijar (12)
  13. sah (80)
  14. rekreacija (70)
  15. prognoza (360)
  16. navijaci (660)
  17. dogadjanja (51)
  18. razno (111)

Messages - kosarka

kosarka.317 stukelj, -> #315, rades
<*> U sesnaestini finala lige sampiona za kosarkase : <*> Partizan - Olimpijakos <*> Igra se po sistemu 1-1-1. Pa niste se bas proslavili ovim izborom, ali imate dve utakmice kod kuce i posto se vi poznati da dobijate kod kuce sa 5 razlike, a u gostima gubite sa 30 razlike, mozda i prodjete dalje, ko zna ? :)
kosarka.318 dizel, -> #316, schef
** Beauh. :) Zakačismo Olimpijakos... ** Ili je bolje da kažem da je Olimpijakos zakačio nas. ;))) Biće gadno grobari. :) Ali, želim vam uspeh. Inače, kako je juče igrao Obradović za Albu, možda je i bolje da igrate protiv Grka. :)
kosarka.319 mango,
Od svih najtezih protivnika koje smo mogli dobiti dobili smo najtezeg:) Dakle u osmini finala Partizan - Olimpijakos. Interesuje me da li ispravno pisem: ako npr. Partizan prodje Olimpijakos, a npr. Kinder prodje Stefanel, onda bi se igralo Partizan - Kinder? E sad, posto pretpostavljam da je tako, da li bi onda Partizan imao utakmicu vise na svom terenu (bio bolji od Kindera) ili bi ipak Kinder imao prednost (izbacio prvoplasiranog)? Parovi osmine - finala: Partizan - Olimpijakos (*) Stefanel - Kinder Alba - Barselona Efes Pilsen - Makabi Timsistem - Kaha Cibona - Zmajceci:) (*) Asvel - Estudiantes Panatinaikos - Limoz * sam stavio pored po meni zanimljivih i neizvesnih parova. Pored "naseg" para sam stavio * samo zato da se mantoniadis ne ljuti:) Ajde neka neko (ko je siguran) napise parove cetvrtfinala u formatu ____/_____-______/______ ;))
kosarka.320 mango,
A evo i rezultata Kupa Zuckove Levice;)))))) 1. mec 2. mec MALAGA - MAZOVCANKA* 74:60 57:84 ARIS* - PERISTERI 75:65 64:71 TOFAS* - KASERES 64:59 81:75 TELEMARKET - BENETON* 73:63 62:91 Dalje idu zvezdice:)
kosarka.321 mango,
A sad i Kup Evrope: osmina finala: 2. mec 1. mec FENERBAHCE - HAPOEL* 69:57 78:91 ZALGIRIS - PSZ* 76:77 58:60 REAL* - RIGA 84:88 98:83 PORTO* - NOBILES 81:91 95:65 IRAKLIS* - MANRESA 79:74 61:58 APOLON - PTT TELEKOM* 67:66 73:89 AUTODOROZNIK - SLASK* 95:104 94:90 MASH* - BUDIVELNIK 90:73 90:80
kosarka.322 mango, -> #317, stukelj
> Pa niste se bas proslavili ovim izborom, ali imate dve utakmice kod kuce > i posto se vi poznati da dobijate kod kuce sa 5 razlike, a u gostima > gubite sa 30 razlike, mozda i prodjete dalje, ko zna ? :) Navedi mi neku utakmicu koja je odigrana relativno skoro, a da je Partizan izgubio ne sa 30, nego 20 razlike? Mozda si se zbunio pa mislis na CZ? ;)
kosarka.323 mantoniadis, -> #319, mango
> smo najtezeg:) Dakle u osmini finala Partizan - Olimpijakos. > Interesuje me da li ispravno pisem: ako npr. Partizan prodje > Olimpijakos, a npr. Kinder prodje Stefanel, onda bi se igralo > Partizan - Kinder? E sad, posto pretpostavljam da je tako, da li > bi onda Partizan imao utakmicu vise na svom terenu (bio bolji od > Kindera) ili bi ipak Kinder imao prednost (izbacio prvoplasiranog)? Pobednik utakmice Partizan-Olimpiakos, igrace sa pobednikom utakmice Panathinaikos-Limoz.. Znaci Partizan ce pasti ili od Olimpiakosa ili od Panathinaikosa ;)
kosarka.324 mantoniadis, -> #320, mango
> A evo i rezultata Kupa Zuckove Levice;)))))) > MALAGA - MAZOVCANKA* 74:60 57:84 > ARIS* - PERISTERI 75:65 64:71 > TOFAS* - KASERES 64:59 81:75 > TELEMARKET - BENETON* 73:63 62:91 Sledece utakmice : BENETON - ARIS TOFAS - MAZOVCANKA
kosarka.325 junior, -> #321, mango
> A sad i Kup Evrope: Šali se ti, ali ja ne znam jeli Moka izgubio koju utakmicu otkako je preuzeo Iraklis. Evo, još malo pa izlaze iz opasne zone u Grčkoj, a i u Evropi ne stoje loše.
kosarka.326 giovanni, -> #314, mango
Ę? Partizan je drugi! Ę? Efes Pilsen - Barselona 96:70. Na žalost, Olimpijakos je treći (ne u našoj grupi, naravno) pa igramo sa njima u 1/8 finala.
kosarka.327 rkovacevic, -> #323, mantoniadis
==>Znaci Partizan ce pasti ili od Olimpiakosa ili od Panathinaikosa ;) Drugačije rečeno, Preko Olimpa i Atine do Rima :)) DAJ BOŽE!
kosarka.328 mantoniadis, -> #325, junior
> Sali se ti, ali ja ne znam jeli Moka izgubio koju > utakmicu otkako je preuzeo Iraklis. Evo, jos malo > pa izlaze iz opasne zone u Grckoj, a i u Evropi > ne stoje lose. Izgubio, od Panioniosa u Solunu..
kosarka.329 mantoniadis,
Hoce li neko da organizuje prognozu za Evropske kupove i ligu sampiona? Moderatore? Ognjen.s?
kosarka.330 rades,
Posto ovde niko nije dao potpun izvestaj evo table i tacni parovi za dalji tok takmicenja: Grupa "E" Grupa "F" Stefanel 16 11-5 27 Timsistem 16 12-4 28 Alba 16 10-6 26 Cibona 16 10-6 26 Olimpijakos 16 9-7 25 Estudijantes 16 9-7 25 Makabi 16 9-7 25 Limoz 16 8-8 24 CSKA 16 8-8 24 Ulker 16 5-11 21 Sarlroa 16 1-15 17 Panionios 16 4-12 20 Grupa "G" Grupa "H" Panatinaikos 16 13-3 29 Efes Pilsen 16 12-4 28 Asvel 16 12-4 28 Partizan 16 9-7 25 Olimpija 16 10-6 26 Barselona 16 8-8 24 KSF 16 7-9 23 Kinder 16 7-9 23 Ortez 16 6-10 22 Kroacija osig. 16 7-9 23 Dinamo 16 3-13 19 Bajer 16 2-14 18 SEMA ZA DALJI TOK TAKMICENJA: 1/8 6,11 i 13.III 1/4 27.III, 1 i 3. IV E1 Stefanel FINAL FOUR .................... POLUFINALE(Rim 22.IV) H4 Kinder : :.............. F2 Cibona : : ...................: : G3 Olimpija : FINALE(24.IV) : :.............. : : G1 Panatinaikos : : .................... : : F4 Limoz : : : :.............: : H2 PARTIZAN : : ...................: : E3 Olimpijakos : PRVAK EVROPE : ..............: : F1 Timsistem : .................... : G4 KSF : : :.............. : E2 Alba : : : ...................: : : H3 Barselona : : : : :.............: : H1 Efes Pilsen : .................... : E4 Makabi : : :.............: G2 Asvel : ...................: F3 Estudijantes
kosarka.332 superhik, -> #308, lexus
=:> Šta će mu zbirka, kad je već objavio dve kasete ;)) Šta će mu dve kasete kada nije ko Bora Đorđević ;>>
kosarka.333 denimar,
.Da li je Cubrilo od septembra postigao neku trojku?
kosarka.334 dizel, -> #333, denimar
** Da li je Cubrilo od septembra postigao neku trojku? Pa jes', ali samo na treningu. :)
kosarka.335 scorpion,
GRB FIBE
kosarka.336 scorpion,
grb FIBA
kosarka.337 mango, -> #326, giovanni
> Ę? Partizan je drugi! > Ę? Efes Pilsen - Barselona 96:70. > > Na zalost, Olimpijakos je treci (ne u nasoj grupi, naravno) pa igramo sa > njima u 1/8 finala. A u 1/4 finalu sa Panatinaikosom. Grobari grcke kosarke? ;))))
kosarka.338 mango, -> #333, denimar
> .Da li je Cubrilo od septembra postigao neku trojku? Jeste, nedavno protiv Barselone:) P.S. Da li je Sek ikada postigao trojku;))))
kosarka.339 junior, -> #333, denimar
> .Da li je Cubrilo od septembra postigao neku trojku? Jeste jednu. Dal' protiv Kahe, il' protiv Kindera .. ne sećam se tačno, u svakom slučaju bolje da nije, jer se još više napalio (samo još 300 i daću još jednu :)).
kosarka.340 scorpion,
LOGO FIBA
kosarka.341 dizel, -> #340, scorpion
** LOGO FIBA Dobre ti ove sličice, ajd još malo. ;>>>>
kosarka.342 dizel,
Crvena Zvezda je pred 3000 navijača, u fenomenalnoj atmosferi tokom cele utakmice "pregazila" Vojvodinu, 101:76. Najbolji strelci u Crvenoj Zvezdi su bili Bolić - 25 i Perović 24 (5 trojki iz 8 pokušaja). Pošto je i Borac izgubio od Budućnosti, izgleda da je Zvezda osigurala opstanak u prvoj ligi.
kosarka.343 lexus, -> #342, dizel
=> Crvena Zvezda je pred 3000 navijača, u fenomenalnoj atmosferi => tokom cele utakmice "pregazila" Vojvodinu, 101:76. Najbolji => strelci u Ko ne može nad jakima, iživljava se nad slabima... ;>
kosarka.345 koky, -> #339, junior
>> .Da li je Cubrilo od septembra postigao neku trojku? > Jeste jednu. > Dal' protiv Kahe, il' protiv Kindera .. ne secam se tacno, > u svakom slucaju bolje da nije, jer se jos vise napalio > (samo jos 300 i dacu jos jednu :)). Bila je prica o tome da Cubrilo nije dao trojku u domacem sampionatu od septembra. Cini mi se da je prekinuo post protiv Mornara pre nedelju dana.
kosarka.346 calex, -> #253, schef
> ][ Kod slucajnog autokosa poeni se pripisuju kapitenu protivnicke > A šta ako kapiten trenutno nije na terenu? ;) Čini mi se da se ovo desilo jednom kod nas, kapiten je sedeo na klupi (valjda je bila povreda ili bolest) i nije uopšte ušao a jedan koš mu je upisan.
kosarka.347 junior,
Za one koji ne znaju, Darko Ruso je postao trener mladih kategorija, dok je kod 'matore' reprezentacije na čelu sve ostalo isto. Pripreme počinju 19. maja, i obaviće ih u Beogradu (jes, konačno da gledamo neke utakmice). PS. Valjda će Ruso nešto da uradi od onih Zvezdinih mentola :))
kosarka.348 schef,
NEWS! NEWS! NEWS! NEWS! NEWS! NEWS! NEWS! Izašao je prvi broj novog nedeljnika koji se zove DT Košarka. :) Izlaziće svakog četvrtka!!! Posle prvog listanja, utisci su mi i više nego pozitivni. Novina ima 40 strana, formata je (i izgleda :) Nedeljnog telegrafa, a uređuju ga i izdaju novinari sportske rubrike Dnevnog Telegrafa. Košta 5 dinara što i nije mnogo za ono što se može naći u njemu. Sa naslovne strane (da vas zainteresujem ;): Nikolić: Srbi su najbolji treneri Zoran Čutura: Novosel je grobar hrvatske košarke Nba izbor: Glen Rajs Winston Yuba liga NBA liga Međunarodni kupovi Evropske lige Na naslovnoj strani je Peđa Danilović u tropsrstaškoj pozi. ;) DT košarka nije luksuzna kao što je to bio Super Koš, ali mogu da kažem da je i bolje tako, bar će redovno da izlazi ;) i neće biti skup. Živela košarka! ;)
kosarka.349 schef,
DT Košarka, iz intervjua sa Mutom Nikolićem: * Bilo je problema sa Aleksandrom Čubrilom. Zbog kazne nije putovao u Leverkuzen na utakmicu sa Bajerom. - Čubrilo je imao nekih privatnih problema. Konkretno, u Leverkuzen nije putovao zbog toga što je zaspao dok sam sa ekipom gledao video kasetu utakmice Bajera. ;)))
kosarka.350 schef,
Opet, iz DT Košarke: Osvajači Kupa u SRJ 1993. OKK BEOGRAD - PARTIZAN 104:91 (produžetak) 1994. PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA 104:102 1995. PARTIZAN - SPARTAK 84:81 1996. BUDUĆNOST - PARTIZAN 126:115
kosarka.351 dizel, -> #348, schef
** Izašao je prvi broj novog nedeljnika koji se zove DT Košarka. ** :) Izlaziće svakog četvrtka!!! Čak i kod vas ima toga? ;> ** neće biti skup. Živela košarka! ;) Nervira me što je pisana latinicom, ali bolje išta nego ništa... :)
kosarka.352 rades, -> #347, junior
> je kod 'matore' reprezentacije na celu sve ostalo isto. Pa nije bas sve - uz Mutu Nikolica pomocni trener je i Momir Milatovic iz FMP-a. Gde li su bas njega nasli :)
kosarka.353 schef, -> #350, schef
][ Osvajači Kupa u SRJ Ah, da, zapazite ko je igrao u sva četiri finala... ];>
kosarka.354 schef,
Danas i sutra se igra finalni turnir kupa u košarci u Nišu. Sutra je finale, a trenutno u prvoj utakmici: Iva - FMP Železnik 46:60 u 19:00: Partizan - Beobanka Finale, sutra u 20:00
kosarka.355 mango, -> #347, junior
> Za one koji ne znaju, Darko Ruso je postao trener mladih kategorija, dok > je kod 'matore' reprezentacije na celu sve ostalo isto. Pripreme pocinju > 19. maja, i obavice ih u Beogradu (jes, konacno da gledamo neke utakmice). > > > PS. Valjda ce Ruso nesto da uradi od onih Zvezdinih mentola :)) Naravno da hoce- poslace ih u ludnicu;))) Momir Milatovic je postao pomocnik Obradovica;((( I Gasic je dobio neku funkciju, ali sam zaboravio koju:) Mozda junior-e? :) P.S. Nije mi jasno dokle cete da se primate na to da imate celu omladinsku reprezentaciju, kad to jednostavno nije tacno! Iz CZ-a u reprezentaciji su Bolic, Karadzic?, Perovic, Miskovic, Stanojevic, a u juniorskoj Rakocevic. Iz Partizana: Cubrilo, Lukovski, Brkic, Drobnjak, Lazarevic, a u juniorskoj Petrovic i Vidacic (najbolji nas junior:)) Iz Buducnosti igra Vlad:) i to bi bilo to:)
kosarka.356 rades,
U gradskoj skupstini Barselone obavljeno je zrebanje za predsto- jeci sampionat evrope u kosarci. Nama najzanimljivije grupe: JUGOSLAVIJA Hrvatska Italija Spanija Letonija Ukraina Poljska Nemacka Posle takmicenja po ovim grupama (4 grupe od po 4 tima), prave se 2 grupe od po 6 timova. Od ove dve prikazane grupe ce se formirati jedna od sest timova (po 3 najbolja tima iz svake). **************************************************************** TO ZNACI DA SIGURNO IGRAMO SA HRVATIMA PRE CETVRT-FINALA!!!!!!!! **************************************************************** Posle od te 2 grupe po 6 timova dalje se igra po kup principu 1-4, 2-3.
kosarka.357 schef,
Sinoć, u polufinalu kupa Jugoslavije koje je odigrano u Nišu, postignuti su sledeći rezultati: FMP - Iva 88:76 Partizan - Beobanka 73:62 Dakle, večeras u 20:30, finale Partizan - FMP. FMP-u je ovo najveći klupski uspeh od kako klub postoji (22 godine, mislim). Finale će biti i na televiziji (RTS 2 valjda).
kosarka.358 schef,
U Barseloni su određeni parovi grupa za Evropsko prvenstvo koje će biti održano u Španiji u Junu i Julu. Jugoslavija će igrati u C grupi. Evo spiska svih grupa: A Grupa B Grupa C Grupa D Grupa Rusija Francuska Jugoslavija Španija Grčka Litvanija Poljska Hrvatska Bosna Slovenija Italija Ukrajina Turska Izrael Letonija Nemačka U prvom delu takmičenja unutar grupe igra svako sa svakim. Dalje prolaze tri prvoplasirane ekipe, koje sa tri prvoplasirane grupe iz još jedne grupe (to će biti kombinacije A+B i C+D) grade novu grupu u kojoj će igrati samo sa ekipama sa kojima nisu igrali u prvom delu. Dakle, više je nego evidentno da ćemo se sastati sa Hrvatima, po prvi put ;) (naravno, ako se ne desi neko čudo što je gotovo nemoguće). Iz tako novoformiranih grupa dalje prolaze prve četiri ekipe, koje po principu 1-4 i 2-3 prave četvrtfinalne parove sa ekipama iz one druge grupe. Dalje je sve jasno ;) a prognozirati bilo šta će stvarno biti nezahvalno ;) iako lično mislim da mi imamo najveće šanse da ostanemo prvaci Evrope. Prvu utakmicu naši igraju protiv Poljske u Badaloni (predgrađe Barselone za neupućene ;) 25. juna. Posle toga igramo sa Italijanima (jedina veća prepreka u grupi) pa sa Letoncima. Za sada toliko. ;)
kosarka.359 schef, -> #353, schef
][ ][ Osvajači Kupa u SRJ ][ Ah, da, zapazite ko je igrao u sva četiri finala... ];> ...i u ovom petom. ;>
kosarka.360 mango, -> #354, schef
> Partizan - Beobanka 73 : 62 Toliko glupa i dosadna utakmica nije skoro vidjena:( Ne volim Beobanku ni inace, jer smatram da ovo sto oni igraju nije kosarka vec obicno smaranje i gnjavaza, a sinoc sam je posebno zamrzeo zato sto su sudije dopustale izuzetno ostru igru (samo vidis kako neki bankar udara ko da sece drva:( Ovde necu da kazem da su sudije ostetile Partizan (jer nisu), vec samo to da Beobanka steti nasoj kosarci. Mnogo filozofiranja, gnjavljenja, a malo kosarke. Za onakvu igru nije potrebno znanje, vec samo kondicija (i ruke ko sekire:) P.S.Koevi su mnogo meki, slicno kao prosle godine u Niksicu;>>
kosarka.361 mango,
U ovom trenutku jasno je da ce kup osvojiti FMP Zeleznik:( Zasto? Ko je direktor firme FMP? A ko predsednik KSJ? Da li predsednik KSJ ima uticaja na sudije? Ne? Definitivno je jasno da sudije uveliko koce napredak nase kosarke- pitanje je samo dokle ce! Dok god su komunjare na vlasti u svim nasim sportovima. Kako je Covic postao predsednik KSJ? Nekim licnim zaslugama? Da li se te zasluge zovu SPS? Razbio se covek od para- naravno da se obogatio lopovlukom, rekao par reci, "izvukao" se i sad je posten. Covek takvog morala (sta je to?) po meni nije covek vec obicno djubre. Izvinite gospodine Covicu, ako sam vas uvredio, ali me demantujte! Kako je Kradoman Bozovic postao celnik TSJ? A Simic VSJ? A onaj crnogorac (zaboravih mu ime) RSJ? Da li ima neko posten u ovoj zemlji? Naravno da ovu poruku pisem revoltiran (on-line), ali recite, zar nije bar 99% tacno? P.S. Bando crvena!!! P.P.S. Lopovi, lopovi!!! P.P.P.S. Cao Stef! :) Molim te ne brisi mi ovo! :)
kosarka.362 lexus, -> #361, mango
=> zemlji? Naravno da ovu poruku pisem revoltiran (on-line), ali => recite, zar nije bar 99% tacno? Zato sam ja sačekao do jutra ;)) Sada mogu da kažem da sam ponosan što navijam za Partizan. Ekipa koju djubrad toliko mrze da joj svake godine kradu kup mora da bude veoma dobra ;) Šalu na stranu, sudjenje je bilo zaista kriminalno, podsetilo me je na doba vladavine Jugoplastike i njihovu nepobedivost na Gripama... Ali glavni razlog mog ponosa je što se igrači Partizana nisu predavali, već su do kraja igrali što su bolje mogli u tim uslovima. Omiljeni trenutak: Drobnjak ubada trojku :) => P.S. Bando crvena!!! Dobrosav Gajić: Navijači Partizana počinju sa nesportskim komentarima ;)
kosarka.363 dizel, -> #361, mango
** U ovom trenutku jasno je da ce kup osvojiti FMP Zeleznik:( Jasno je, jer vodi sa 20 razlike! :> ** Zasto? Ko je direktor firme FMP? A ko predsednik KSJ? A čekaj, šta je Mirko Marjanović? Znači, trebalo je prošle godine da uzmete kup u fudbalu! A niste... :) ** Kako je Covic postao predsednik KSJ? Nekim licnim ** zaslugama? Naravno. ** Razbio se covek od ** para- naravno da se obogatio lopovlukom, rekao par reci, ** "izvukao" se i sad je posten. On se uopšte nije "razbio" od para, ali dobro, to nije za ovu temu, tj. za konferenciju... ** Izvinite gospodine ** Covicu, ako sam vas uvredio, ali me demantujte! Pazi, sutra se pojavi user na NET-u: Nčović, i počne da prati samo sport... :) Što se tiče same utakmice ne mogu da je komentarišem, jer sam gledao samo poslednjih 10-ak minuta... Vidim da se grobari žale na suđenje, i moguće je da su u pravu donekle, jer je previše svirati nekome 4 tehničke za jedno poluvreme (mada je moguće da su i zaslužili, rekoh da nisam gledao). Ali, 22 razlike je previše (što je bila najveća razlika!) Dakle, pamti se samo pobeda FMP-a od 105:92. To je i najveći uspeh ovog kluba u istoriji, a Partizan je očigledno izmoren tempom igranja Evropa - prvenstvo - kup popustio u borbi za jednu od titula u najvažnijem trenutku, tj. finalu...
kosarka.364 mileusna, -> #356, rades
>> JUGOSLAVIJA Hrvatska >> Italija Spanija >> Letonija Ukraina >> Poljska Nemacka Bolje bi bilo da na samom početku igramo mi i Litvanci, a da se potom Evropsko prvenstvo održi za ostale ekipe, za osvajanje bronzane medalje...
kosarka.365 junior, -> #364, mileusna
> Bolje bi bilo da na samom početku igramo mi i Litvanci, a > da se potom Evropsko prvenstvo održi za ostale ekipe, za > osvajanje bronzane medalje... Litvanci će biti slabi ove godine. Kao što vam je poznato, Kurtinajtis se penzionisao (konačno), Marčulionis se opet povredio, i pitanje je da li će nastaviti košarkašku karijeru, Sabonis igra dobro, ali čovek nema srce da bude vođa tima (gde ste videli vođu koji plače? :), dakle sve ostaje na Karnišovasu, a videli smo šta on može sa Barsom, ništa :) Mislim da će litvanski selektor napraviti smenu generacija, ubaciti neka nova imena (Iglauskas), pa šta bude bude. Slično su uradili i Hrvati, a i nas to čeka za 2 godine. Biće veoma zanimljivo da vidimo sastav naše reprezentacije, kad u njoj ne bude više Divca, Paspalja, Đorđevića, Savića, a Danilović bude samo ispomoć - kao iskustvo sa klupe :)
kosarka.366 dizel, -> #364, mileusna
** Bolje bi bilo da na samom početku igramo mi i Litvanci, a ** da se potom Evropsko prvenstvo održi za ostale ekipe, za ** osvajanje bronzane medalje... :)))) Nadam se da će se i ovog puta ponoviti onaj pogleda Danilovića upućen Sabonisu... :) Inače, ljudi, ko će bre da zameni naše "penzionere" Paspalja, a pomalo i Divca? Kod nas ima talenata, ali svakom od njih nešto fali...
kosarka.367 nikola.s, -> #361, mango
> U ovom trenutku jasno je da ce kup osvojiti FMP Zeleznik:( > Zasto? Ko je direktor firme FMP? A ko predsednik KSJ? > Da li predsednik KSJ ima uticaja na sudije? Ne? Definitivno je Aj se ti malo smiri, sta mislis sta su u KSJ Kicanovic, Savovic i ostali ? Zatim, navedi mi molim te zasto su to sudije ostetile Partizan? Cisto da ti napomenem da jedan period igre na pocetku drugog poluvremena nisam gledao jer tada idu vesti. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.368 calex, -> #358, schef
> za neupućene ;) 25. juna. Posle toga igramo sa Italijanima (jedina veća > prepreka u grupi) pa sa Letoncima. Nisu oni odavno nikakva prepreka. ;)
kosarka.369 calex, -> #366, dizel
> Inače, ljudi, ko će bre da zameni naše "penzionere" Paspalja, a > pomalo i Divca? Kod nas ima talenata, ali svakom od njih nešto > fali... Ovako sam se ja pitao posle titule prvaka sveta u Ljubljani. ;> Sledeći put posle Manile, definitivno nije postojala teorija da se ikada pojavi zamena za tu ekipu. Onda ....
kosarka.370 lexus, -> #363, dizel
=> Dakle, pamti se samo pobeda FMP-a od 105:92. To je i najveći => uspeh ovog kluba u istoriji, a Partizan je očigledno izmoren => tempom igranja A kad je Španija pobedila Jugoslaviju, onda su bili lopovi i nije se pamtio rezultat i nije nam pola igrača bilo povredjeno i izmoreno...
kosarka.371 lexus, -> #367, nikola.s
=> Zatim, navedi mi molim te zasto su to sudije ostetile => Partizan? Bulatoviću 5-6 puta nisu sudili kretanje u bloku, Bošković je pravio korake bez prestanka. Kad je Partizan stigao sa 22 na 8 i imao loptu, Bošković je prosto pregazio Berića, a faul nije sudjen, a minut kasnije je isti taj Bošković napravio faul u napadu koji je sudjen Brkiću... Da ne pričamo o tome da su igrači FMP-a igrali presing telo uz telo, a da su im faulovi sudjeni tek kad bi nokautirali nekog igrača Partizana. Što ne bi bio problem, da je i Partizan mogao tako, ali nije, već su u drugom poluvremenu svirali i najmanji kontakt telom. Ovo, naravno, ne znači da igrači nisu sami krivi... Ali su sudije podjednako krive. Ja se nadam da će neki igrači Partizana, posle ovoga, naučiti da igraju kad sudije sude protiv njih.
kosarka.372 dizel, -> #365, junior
** da bude vođa tima (gde ste videli vođu koji plače? :), dakle Piksi? :) Argentina - Jugoslavija 0:0 (3:2) ** ne bude više Divca, Paspalja, Đorđevića, Savića, a Danilović ** bude samo ispomoć - kao iskustvo sa klupe :) Valjda ćemo uspeti da bezbolno prođemo kroz tu smenu generacija, mada mi se sve više čini da neće biti tako. :(
kosarka.373 mango, -> #362, lexus
> Salu na stranu, sudjenje je bilo zaista kriminalno, podsetilo > me je na doba vladavine Jugoplastike i njihovu nepobedivost > na Gripama... Ali glavni razlog mog ponosa je sto se igraci > Partizana nisu predavali, vec su do kraja igrali sto su bolje > mogli u tim uslovima. Ne samo to: na kraju utakmice, svi su se skupili, podigli ruke, i dobili aplauz, uz skandiranje "Partizan, Partizan". Onaj pe*er Gajic je za to rekao da kosarkasi FMP-a dobijaju aplauz:( Najmrskiji trenutak tekme, a i ilustracija autoriteta sudija je onaj kad je onaj ljigavi Pavicevic trazio od sudije da da tehnicku Muti sto je ovaj i ucinio:(( Zasto je Tomasevic dobio tehnicku? Limenke su sto puta skakale posle odluke sudija, treskale loptom o zemlju, kacili se, pa nisu dobili ni jednu tehnicku:(
kosarka.374 mango, -> #363, dizel
> ** Zasto? Ko je direktor firme FMP? A ko predsednik KSJ? > > A cekaj, sta je Mirko Marjanovic? > Znaci, trebalo je prosle godine da uzmete kup u fudbalu! A > niste... :) Kakve veze ima M.M. sa FSJ? Ili mozda ima neke fantomske za koje ja ne znam? > ** Kako je Covic postao predsednik KSJ? Nekim licnim > ** zaslugama? > > Naravno. Navedi par. (dovoljna je i samo jedna) > ** Razbio se covek od > ** para- naravno da se obogatio lopovlukom, rekao par reci, > ** "izvukao" se i sad je posten. > > On se uopste nije "razbio" od para, ali dobro, to nije za ovu > temu, tj. za konferenciju... Nije? > Pazi, sutra se pojavi user na NET-u: Ncovic, i pocne da prati > samo sport... :) "Neko nas posmatra, Neko nas stalno gleda" ;) > tehnicke za jedno poluvreme (mada je moguce da su i zasluzili, rekoh > da nisam gledao). Ali, 22 razlike je previse (sto je bila najveca > razlika!) Ta razlika je postignuta posle silnih tehnickih i posle lopovluka. Imali su u tom periodu 7-8 slobodnjaka za dz.
kosarka.375 dizel, -> #374, mango
** Kakve veze ima M.M. sa FSJ? Ili mozda ima neke fantomske ** za koje ja ne znam? Pa dovoljno je što je "prekaljeni" mafijaš i član SPS-a. ;) ** Navedi par. (dovoljna je i samo jedna) Samo jedna... Pa eto ti ona fora kad je uspeo da dovuče Divca da učestvuje na EP (ili beše na Olimpijadi). Znam da ćete sad da kažete - ma to je sve mafija, i sl. ali čovek stvarno pozitivno utiče na razvoj košarke u našoj zemlji. Od kad je on načelu KSJ nižemo samo uspehe (naravno, ne kažem da je to samo njegova zasluga, ali mislim da ima dosta udela). ** Nije? Pa nije... ** Ta razlika je postignuta posle silnih tehnickih i posle ** lopovluka. Imali su u tom periodu 7-8 slobodnjaka za dz. Vodili su na poluvremenu 10.
kosarka.376 mango, -> #365, junior
> ne bude vise Divca, Paspalja, Dordevica, Savica, a Danilovic > bude samo ispomoc - kao iskustvo sa klupe :) Reci mi zasto toliko mrzis Danilovica? Da li stvarno mislis da je on toliko los igrac ili te nesto drugo nervira?
kosarka.377 mango, -> #366, dizel
> Inace, ljudi, ko ce bre da zameni nase "penzionere" Paspalja, a > pomalo i Divca? Kod nas ima talenata, ali svakom od njih nesto > fali... Svakom po nesto, a svima srce:(((
kosarka.378 mango, -> #367, nikola.s
> Aj se ti malo smiri, sta mislis sta su u KSJ Kicanovic, Savovic > i ostali ? Kicanovic u KSJ? Predsedenik JOK-a;) > Zatim, navedi mi molim te zasto su to sudije ostetile Partizan? > Cisto da ti napomenem da jedan period igre na pocetku drugog > poluvremena nisam gledao jer tada idu vesti. Ajde neka neki objektivni "delija" odgovori na ovo pitanje, zivo me zanima...
kosarka.379 mango, -> #371, lexus
> Bulatovicu 5-6 puta nisu sudili kretanje u bloku, Boskovic > je pravio korake bez prestanka. Kad je Partizan stigao sa 22 Ili onaj ulaz Lukovskog u prvom poluvremenu, kad su mu sudili faul u napadu:( A tek tehnicke! Pavicevic trazi od sudije da sudi tehnicku Muti. Da li on to cini? Ma ne... Toliko o autoritetu i objektivnosti sudija.
kosarka.380 giovanni, -> #365, junior
Ę? Litvanci će biti slabi ove godine. Priča se da ćemo i mi imati nešto izmenjen tim. Po meni neće igrati sigurno Divac i Danilović a moguće ni Paspalj. Šta vi ostali mislite?
kosarka.381 mmisic, -> #373, mango
> Ne samo to: na kraju utakmice, svi su se skupili, podigli ruke, > i dobili aplauz, uz skandiranje "Partizan, Partizan". Onaj pe*er > Gajic je za to rekao da kosarkasi FMP-a dobijaju aplauz:( Pa košarkaši FMP-a i dobijaju aplauz, a ti si mnooooogo objektivan ;) grobari su se čuli samo na početku, dok se još držala neizvesnost a posle su se lepo zaćutali.....'za partizan navijamo i kad gubi :)' Dok su navijači FMP, u svemu zaj*bali grobare > Najmrskiji trenutak tekme, a i ilustracija autoriteta sudija je > onaj kad je onaj ljigavi Pavicevic trazio od sudije da da tehnicku Ja bi tražio da se Muta kazni još više, a ne samo tehničkom jer je u svakom pogledu preterao. Možda ne ume da podnese poraz ? > Muti sto je ovaj i ucinio:(( Zasto je Tomasevic dobio tehnicku? Verovatno zato što je zaslužio. Dečko se ponaša kao da je za partizan 'bezecovan' trofej. U stilu 'plakaću ako FMP osvoji trofej jer partizan je bez premca' > Limenke su sto puta skakale posle odluke sudija, treskale loptom o > zemlju, kacili se, pa nisu dobili ni jednu tehnicku:( A po tebi bi bilo pravedno da po skandiranju uglavnom Partizanove publike protivnici dobijaju tehničke ? Sve u svemu, grobari mogu da pričaju šta im je po volji ali FMP je deklasirao Partizan.
kosarka.382 lexus, -> #381, mmisic
=> Pa košarkaši FMP-a i dobijaju aplauz, a ti si mnooooogo => objektivan ;) grobari su se čuli samo na početku, dok se još => držala neizvesnost Lupaš dečko... Kao i uvek. => Dok su navijači FMP, u svemu zaj*bali grobare Bio si na utakmici pa to tvrdiš, ili si slušao Dobrosava, kako govori da se samo oni čuju, pa ti je lakše da to prihvatiš nego istinu? => Ja bi tražio da se Muta kazni još više, a ne samo tehničkom => jer je u svakom pogledu preterao. Možda ne ume da podnese => poraz ? U kom to pogledu? Imaš neki primer? => Verovatno zato što je zaslužio. Dečko se ponaša kao da je za => partizan 'bezecovan' trofej. U stilu 'plakaću ako FMP osvoji => trofej jer partizan je bez premca' On i jeste plakao, i to zato što je dobio 5 ličnih, a peta mu je bila i tehnička. Kao što rekoh za Mutu, navedi primer tog Tomaševićevog ponašanja... => A po tebi bi bilo pravedno da po skandiranju uglavnom => Partizanove publike protivnici dobijaju tehničke ? Zar ti ne reče u onom prvom pasusu, da se Grobari nisu čuli, osim na početku utakmice? ;> No, mango je rekao zašto je trebalo da dobiju tehničke... Ne čudi me što to nisi primetio... Da ne bih pisao novu poruku: Prvi dan finalnog turnira, gradonačelnik Niša ima reč, a budući da je isti iz DS-a, Dobrosav se trudi da ga nadjača... Fantastično je slušati Dobrosava koji pokušava da veže više od tri rečenice (neuspešno, naravno), ali je kraj ubedljivo najbolji. Živković završava svoj govor, a Dobrosav prekida svoju rečenicu i kaže: "Čuli ste novog gradonačelnika Niša!" ;)))
kosarka.383 lexus, -> #375, dizel
=> Pa dovoljno je što je "prekaljeni" mafijaš i član SPS-a. ;) Mi smo osvojili prvenstvo prošle godine... => u našoj zemlji. Od kad je on načelu KSJ nižemo samo uspehe Nemam snage ni da komentarišem ovo... => Vodili su na poluvremenu 10. Ali bi stigli, da ovi nisu krali, a i tih 10 je posledica toga što su sudije pustile da se igra ragbi, a ne košarka... Kao što rekoh, i igrači i sudije su podjednako krivi...
kosarka.384 lexus, -> #377, mango
=> Svakom po nesto, a svima srce:((( Niko se nije rodio kao kompletan igrač. A srce, po meni, imaju Vidačić, Lukovski, Brkić, Perović i Jestratijević. Mislim da ćemo biti odlični za par godina.
kosarka.385 lexus, -> #380, giovanni
=> sigurno Divac i Danilović a moguće ni Paspalj. Šta vi ostali => mislite? Danilović bi trebalo da igra, Divac je rekao da će igrati... Paspalj nam ni ne treba ;) Za Evropu su u ovom trenutku dovoljni Djordjević, Bodiroga, Savić i Rebrača...
kosarka.386 nikola.s,
Zvezda-Partizan 84:73. Najbolji igrac Katarina Lazic, sut iz igre 7-6, 12 poena pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.387 nikola.s, -> #373, mango
> Najmrskiji trenutak tekme, a i ilustracija autoriteta sudija je > onaj kad je onaj ljigavi Pavicevic trazio od sudije da da > tehnicku Muti sto je ovaj i ucinio:(( Zasto je Tomasevic dobio Kaze Pavicevic sudiji: "Ajde daj da sutiram 324 slobodna" i sudija kaze "Ajde" i dosudi 162 licne kosarkasima Partizana. Ma sta da vam pricam Pavicevic je toliki autoritet za sudije..;))) Aj' sad ozbiljno, u "Zurnalu" rekose kako je Muta dobio tehnicku, jer je u toku napada FMP-a usao na teren, pa je tehnicka bila neminovna. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.388 nikola.s, -> #374, mango
> Kakve veze ima M.M. sa FSJ? Ili mozda ima neke fantomske > za koje ja ne znam? Pa nikakve, samo je predsednik vlade Srbije. ;) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.389 nikola.s, -> #371, lexus
> je pravio korake bez prestanka. Kad je Partizan stigao sa 22 > na 8 i imao loptu, Boskovic je prosto pregazio Berica, a faul Prvo, Partizan je stigao do 8 razlike sa dve trojke, ali nije imao i loptu u tom trenutku, vec je u sledecem napadu igrac FMP-a poentirao uz faul. I nemoj Berica da mi pominjes on mi se zgadio jos u polufinalu sa onim bacakanjem, kada ga je cuvao onaj Savanovic (?). Ovaj ga takne, a Bericu ruka "odleti" 10 metara, k'o da ju je odsekao sekirom. :) > faul u napadu koji je sudjen Brkicu... Da ne pricamo o tome I taj Brkic je tezi folirant. Setite se samo kako je leteo na utakmici protiv Beobanke. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.390 junior, -> #376, mango
> Reci mi zasto toliko mrzis Danilovica? Da li stvarno mislis > da je on toliko los igrac ili te nesto drugo nervira? Ko kaže da ga mrzim. Mislim da je Bog, legenda .. al' da nije za vođu ekipe. :) Ne, stvarno me dečko oduševljava, ima smisla za šou, ima 'lucidne' poteze, al' nema harizmu vođe. On je uvek 'neprimetno' postizao svojih 15-20 poena, kako u Majamiju, tako i u reprezentaciji.
kosarka.391 junior, -> #385, lexus
> Danilović bi trebalo da igra, Divac je rekao da će igrati... > Paspalj nam ni ne treba ;) Paspalj, skoro cele sezone nije igrao, i samo preko veze i na neko 'istorijsko pravo' može da uđe u reprezentaciju, al' mislim da će bolje proći kao asistent trenera :) Danilović će završiti takmičenje u NBA-u, i doći na pripreme reprezentacije, što nije slučaj sa Divcem. Njega čeka naporna post-sezona sa Šarlotom, i sumnjam da će Obradović rizikovati i dovoditi Divca da igra, ukoliko ovaj preskoči pripreme repr. (a sve se čini da će biti tako). No, nema veze .. bar će Drobnjak u reprezentaciju ;)
kosarka.392 junior, -> #383, lexus
> => u našoj zemlji. Od kad je on načelu KSJ nižemo samo uspehe > Nemam snage ni da komentarišem ovo... Kao što već pre rekoh .. pogledaj kakvo nam je stanje u fudbalu, gde bismo isto trebali da budemo velesila, kao u basketu. Čović je mesto predsednika, fantastično obavio, i treba da ostane tamo, jer samo za uspehe zna (2 takmičenje, 2 najviša odlikovanja). Poboljšan je umnogome rad sa mladim kategorijama, juniori su osvojili broncu, videćemo šta će sad da osvoje. Uostalom, kao ključan argument pri zadržavanju Čovića, navodim samo ovo - zamisli da nam je Žeravica trener reprezentacije (situacija, kao u fudbalu). Zar misliš da bi imali sve ovo što sad imamo?
kosarka.393 junior, -> #379, mango
> faul u napadu:( A tek tehnicke! Pavicevic trazi od sudije da > sudi tehnicku Muti. Da li on to cini? Ma ne... Toliko o > autoritetu i objektivnosti sudija. Watch Barklija, ili Džordana .. Sasvim uobičajena stvar u NBA-u.
kosarka.394 lexus, -> #387, nikola.s
=> Aj' sad ozbiljno, u "Zurnalu" rekose kako je Muta dobio => tehnicku, jer je u toku napada FMP-a usao na teren, pa je => tehnicka bila neminovna. Koliko sam ja čuo, prvu tehničku je Muta dobio zato što se nešto posvadjao sa Pavićevićem... Ali, problem je druga tehnička...
kosarka.395 lexus, -> #389, nikola.s
=> FMP-a poentirao uz faul. I nemoj Berica da mi pominjes on mi => se zgadio jos u polufinalu sa onim bacakanjem, kada ga je => cuvao Aha, tebi su Berić i Brkić gadni, i zato ne treba suditi faulove nad njima ;)
kosarka.396 lexus, -> #393, junior
=> Watch Barklija, ili Džordana .. Ovo, srećom, nije NBA, a Pavićević je daleko od B i J :)
kosarka.397 stefan,
Ako ima nekog ko bi želeo da učestvuje u prognozi za Ligu Šampiona a ne prati istoimenu temu neka ipak pogleda poruku 15.25 u njoj :)
kosarka.398 nikola.s, -> #394, lexus
> Koliko sam ja cuo, prvu tehnicku je Muta dobio zato sto > se nesto posvadjao sa Pavicevicem... Izbio mu je loptu iz ruke. > Ali, problem je druga tehnicka... Drugu je dobio zato sto je usao u teren i svadjao se sa sudijom. BTW kada vi grobari toliko pratite sudjenje, cudno je da se niste pobunili kada je u polufinalu protiv Beobanke odnos faulova bio 28:12 u korist Beobanke. KO bi rekao da ti bankari tako biju ? ;> pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.399 nikola.s, -> #395, lexus
> Aha, tebi su Beric i Brkic gadni, i zato ne treba suditi > faulove nad njima ;) Ne. Samo ti kazem da foliranjem gube autoritet kod sudija. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
kosarka.400 junior, -> #396, lexus
> Ovo, srećom, nije NBA, a Pavićević je daleko od B i J :) Pa nije NBA, nije ni Pavičević ravan njima .. al' oni to rade svakodnevno (kenjaju sudiji kad nešto ne svira), a Pavičević jednom u karijeri. Zar nije fer prema čoveku da mu to onda i sviraju. Uostalom, seti se reakcija naših košarkaša, u finalu, u Atini, kad je Sabonis zaradio tehničku ili 5. ličnu, ne sećam se. :)
kosarka.401 mango, -> #380, giovanni
> Prica se da cemo i mi imati nesto izmenjen tim. Po meni nece igrati > sigurno Divac i Danilovic a moguce ni Paspalj. Sta vi ostali mislite? Divac nece igrati. Umesto njega uskocice Drobnjak. Gde je Paspalj trenutno? Otisao je iz PSZ-a. Sto se tice Danilovica ne vidim razlog da ne igra- Dalas nema sanse za play-off a moguce je i da ce se vratiti u Evropu. Jedini moguci razlog bi bila povreda. Mislim da ce Tomasevic dobiti vecu minutazu. A i Radosevic ce biti u timu- koliko ce igrati videcemo.
kosarka.402 mango, -> #375, dizel
> Samo jedna... Pa eto ti ona fora kad je uspeo da dovuce Divca da ucestvuje > na EP (ili bese na Olimpijadi). Znam da cete sad da kazete - ma to je > sve mafija, i sl. ali covek stvarno pozitivno utice na razvoj kosarke > u nasoj zemlji. Od kad je on nacelu KSJ nizemo samo uspehe (naravno, ne > kazem da je to samo njegova zasluga, ali mislim da ima dosta udela). Pitao sam te kako je on uopste dosao do mesta predsednika KSJ? Sta je on toliko ucinio za nasu kosarku, pa da doleti na to mesto? Sto nije bio na tom mestu pre SPS-a? > Vodili su na poluvremenu 10. Vodili su sa 3-5 razlike do pred kraj poluvremena. Sad mi je vec jasnije zasto su sudije dopustale mesarima iz Beobanke onako ostru igru:((
kosarka.403 dizel, -> #394, lexus
** Koliko sam ja čuo, prvu tehničku je Muta dobio zato što ** se nešto posvadjao sa Pavićevićem... U žurnalu piše da je ušao u teren! Dakle, prva tehnička je za to, a ukoliko se pobunio, onda sledi nova... :)
kosarka.404 lexus, -> #398, nikola.s
=> Drugu je dobio zato sto je usao u teren i svadjao se sa => sudijom. Nije ušao u teren... => KO bi rekao da ti bankari tako biju ? ;> Biju i više nego što misliš... A mango se bunio :)
kosarka.405 morkin, -> #390, junior
> Ne, stvarno me dečko oduševljava, ima smisla za šou, ima 'lucidne' > poteze, al' nema harizmu vođe. On je uvek 'neprimetno' postizao > svojih 15-20 poena, kako u Majamiju, tako i u reprezentaciji. Ne slažem se. On je vođa broj 2, posle Đorđevića. "Najneprimetniji" koš je onaj preko Sabonisa. ;)
kosarka.406 mango, -> #384, lexus
> A srce, po meni, imaju Vidacic, Lukovski, Brkic, Perovic > i Jestratijevic. Ma daj, nemoj da si smesan. Vidacic mozda ima srce (imam ga doduse i ja;) ali on nije neki igrac, pogotovo ne za reprezentaciju. Nikad mi se nije svidjao, cak ni onda kad su nas on i Mavrenski punili u play-offu (bolje reci, poogotovo ne onda;) Lukovski ima srce, volju, zelju, dobro igra odbranu, ali mnogo je bRe smesan;) Ne mogu a da se ne nasmejem kad vidim onaj njegov sut koji i nije skok- sut, vec izgleda ko kad klinci igraju basket:) A u poslednje vreme ga i ne ide, mnogo gubi lopte... Jedino sto ima strasan ulaz i sto je brz. Ponekad i asistencije, ali cesce TO;) A Haris? Haris mi izgleda ko uplaseno celjade;) Perovic i Jestra- isto kao Vidacic (osrednji igraci).
kosarka.407 mango, -> #381, mmisic
> Pa kosarkasi FMP-a i dobijaju aplauz, a ti si mnooooogo objektivan ;) > grobari su se culi samo na pocetku, dok se jos drzala neizvesnost > a posle su se lepo zacutali.....'za partizan navijamo i kad gubi :)' > Dok su navijaci FMP, u svemu zaj*bali grobare Decko 'oladi malo, prestani da pricas gluposti. > Ja bi trazio da se Muta kazni jos vise, a ne samo tehnickom jer je > u svakom pogledu preterao. Mozda ne ume da podnese poraz ? A sta je to Muta uradio? > Verovatno zato sto je zasluzio. Decko se ponasa kao da je za partizan > 'bezecovan' trofej. U stilu 'plakacu ako FMP osvoji trofej jer > partizan je bez premca' Cime je zasluzio? Kako se to Tomasevic ponasao, i sta znaci bezecovan? A vi cigani mozete samo da dajete ovakve cinicne komentare, da je pravde gledali bi nas vi iz druge lige. >> Limenke su sto puta skakale posle odluke sudija, treskale loptom o >> zemlju, kacili se, pa nisu dobili ni jednu tehnicku:( > > A po tebi bi bilo pravedno da po skandiranju uglavnom Partizanove > publike protivnici dobijaju tehnicke ? :)))))) Da li si ti uopste razumeo ono sto sam ja napisao? > Sve u svemu, grobari mogu da pricaju sta im je po volji ali FMP je > deklasirao Partizan. Mogu isto i cigani da pricaju sta hoce, ali je Partizan 2 puta deklasirao CZ. A i jos jednom ce (u subotu;)
kosarka.408 mango, -> #387, nikola.s
> Kaze Pavicevic sudiji: "Ajde daj da sutiram 324 slobodna" > i sudija kaze "Ajde" i dosudi 162 licne kosarkasima Partizana. > Ma sta da vam pricam Pavicevic je toliki autoritet za sudije..;))) Nisam ni rekao da Pavicevic ima autoritet vec da sudije nemaju isti (mislim, autoritet;)) > Aj' sad ozbiljno, u "Zurnalu" rekose kako je Muta dobio tehnicku, > jer je u toku napada FMP-a usao na teren, pa je tehnicka bila > neminovna. I u Dnevniku 2 svasta kazu...
kosarka.409 mango, -> #398, nikola.s
> BTW kada vi grobari toliko pratite sudjenje, cudno je da > se niste pobunili kada je u polufinalu protiv Beobanke > odnos faulova bio 28:12 u korist Beobanke. > KO bi rekao da ti bankari tako biju ? ;> JA. Odmah posle utakmice sam napisao poruku- Bankari - kasapi, ali je ti nisi primetio, ili mozda ipak jesi...
kosarka.410 mango, -> #392, junior
> Kao sto vec pre rekoh .. pogledaj kakvo nam je stanje u fudbalu, > gde bismo isto trebali da budemo velesila, kao u basketu. U fudbalu smo oduvek bili umisljena velesila i uvek cemo to i biti:( U kosarci smo uvek imali fenomenalne igrace. > Covic je mesto predsednika, fantasticno obavio, i treba da ostane > tamo, jer samo za uspehe zna (2 takmicenje, 2 najvisa odlikovanja). > Poboljsan je umnogome rad sa mladim kategorijama, juniori su osvojili > broncu, videcemo sta ce sad da osvoje. Prouci malo trenutna desavanja u KSJ. Sa ovakvim timom gde je svaki nas igrac bolji od svakog protivnickog bilo bi cudo da nismo ueli te dve medalje. A sto se tice juniora i omaldinaca- zar je bronza veliki uspeh za zemlju gde se svi klinci pale na basket?
kosarka.411 mango, -> #393, junior
>> faul u napadu:( A tek tehnicke! Pavicevic trazi od sudije da >> sudi tehnicku Muti. Da li on to cini? Ma ne... Toliko o >> autoritetu i objektivnosti sudija. > > Watch Barklija, ili Dzordana .. > > Sasvim uobicajena stvar u NBA-u. Da ali Barkley i Jordan donose ogggromne pare mnogima, i NBA ne bi trebalo posmatrati (samo) kao sport, jer to i nije.
kosarka.412 mango, -> #400, junior
> Pa nije NBA, nije ni Pavicevic ravan njima .. al' oni to rade > svakodnevno (kenjaju sudiji kad nesto ne svira), a Pavicevic > jednom u karijeri. Zar nije fer prema coveku da mu to onda i > sviraju. Upravo to i kazem - trebali su to da mu sviraju; tehnicku sto se buni i gotova stvar;)) Inace, malkice izmisljas. Seti se koliko je tehnickih popio Caki za te prigovore.
kosarka.413 mango, -> #386, nikola.s
> Zvezda-Partizan 84:73. > > Najbolji igrac Katarina Lazic, sut iz igre 7-6, 12 poena Ipak je Partizan ispred CZ-a na tabeli- ima bolju kos-razliku;)
kosarka.414 mango,
Besplatne karte Rulez;) Dakle ipak ima nacina da odem na utakmicu:))
kosarka.415 mango, -> #405, morkin
> Ne slazem se. On je voda broj 2, posle Dordevica. > > "Najneprimetniji" kos je onaj preko Sabonisa. ;) Pravi vodja je Divac (bar je bio do sada).
kosarka.416 junior, -> #410, mango
> U fudbalu smo oduvek bili umisljena velesila i uvek cemo to i > biti:( U kosarci smo uvek imali fenomenalne igrace. Podatak 1 - Zvezda je osvojila Kup Šampiona Podatak 2 - naša reprezentacija je za 2 mil. $ skuplja od rep. Brazila i to nas čini najskupljom reprezentacijom na svetu Konstatacija 1 - koliko god da smo u košarci imali odličnih igrača, u fudbalu ne zaostajemo, niti smo zaostajali mnogo > cudo da nismo ueli te dve medalje. A sto se tice juniora i > omaldinaca- zar je bronza veliki uspeh za zemlju gde se svi > klinci pale na basket? Konstatacija 2 - najveća košarkaška hala - Pionir, prima 7000 posetilaca Konstatacija 3 - Stadion Rada prima više od Pionira > Prouci malo trenutna desavanja u KSJ. Sa ovakvim timom > gde je svaki nas igrac bolji od svakog protivnickog bilo bi > cudo da nismo ueli te dve medalje. Pitanje 1 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od Hrvata? Pitanje 2 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od Litvanaca? * Razmišljanje - da li imamo 3 najbolja trenera u Evropi? * Zaključak - izvuci sam.
kosarka.417 junior, -> #405, morkin
> "Najneprimetniji" koš je onaj preko Sabonisa. ;) Pa da si mi savršen odgovor. On je uradio 1 (jednu) takvu stvar (jes' da je zverska ..) i ti sad to ponavljaš. Da on to radi svaki dan, kao što po tvojoj priči tako zvuči, ovo kucanje preko Sabonisa bi se brzo zaboravilo.
kosarka.418 lexus, -> #406, mango
=> Ma daj, nemoj da si smesan. Vidacic mozda ima srce (imam ga Samo sam rekao da imaju srce, još ima vremena da pokažu i ostale kvalitete :)