kosarka.419nikola.s,
-> #404, lexus> Nije usao u teren...
Jeste bogme. I usao i svadjao se sa sudijom.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.420nikola.s,
-> #403, dizel> U zurnalu pise da je usao u teren! Dakle, prva tehnicka je za
Jedan moj ortak je to ovako prokomentarisao: "Onaj Muta nije
normalan, usao ko sesti igrac, i za 10 sekundi imao jednu
ukradenu loptu" :)))))
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.421mirkomi,
-> #416, junior> Podatak 2 - nasa reprezentacija je za 2 mil. $ skuplja od rep. Brazila
> i to nas cini najskupljom reprezentacijom na svetu
Jel' ovo tacno covece? Zvuci mi neverovatno. Znam da imamo dobrih i skupih
igraca, ali da smo naskuplji????
Ako ti nije mrsko ajd napisi za nasu reprezentaciju koliko koji kosta
i koliko je to ukupno. (To bi moglo u fudbal da se neko ne bi naljutio).
> Pitanje 1 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od Hrvata?
Kukoc RuleZ!
> Pitanje 2 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od Litvanaca?
Sabonis RuleZ!!
kosarka.422mirkomi,
-> #415, mango> Pravi vodja je Divac (bar je bio do sada).
Ali ko je vodja ako nema Divca i Paspalja. Mica Beric:))))??
kosarka.423lexus,
-> #419, nikola.s=> Jeste bogme. I usao i svadjao se sa sudijom.
Ne ne ne... Ušao je u teren kad je uzeo loptu Pavićeviću,
a kad je dobio drugu tehničku, nije ulazio u teren.
kosarka.424mango,
-> #416, junior> Podatak 1 - Zvezda je osvojila Kup Sampiona
Pricalo se o reprezentaciji.
> Podatak 2 - nasa reprezentacija je za 2 mil. $ skuplja od rep. Brazila
> i to nas cini najskupljom reprezentacijom na svetu
McIlvaine je skuplji od SKempa, a da li je bolji igrac?
> Konstatacija 1 - koliko god da smo u kosarci imali odlicnih igraca, u
> fudbalu ne zaostajemo, niti smo zaostajali mnogo
U fudbalu smo uvek imali po par sjajnih fudbalera u generaciji,
a u kosarci (skoro) uvek po ceo tim.
> Pitanje 1 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od Hrvata?
>
> Pitanje 2 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od Litvanaca?
Dobro, preterao sam. Respektivno, na trojci, odnosno petici nemamo.
> Razmisljanje - da li imamo 3 najbolja trenera u Evropi?
Imamo, i u kosarci i u fudbalu. Pa?
kosarka.425schef,
-> #422, mirkomi][ Ali ko je vodja ako nema Divca i Paspalja. Mica Beric:))))??
Glupo pitanje. Pa Đorđević. :)
kosarka.426morkin,
-> #417, junior> On je uradio 1 (jednu) takvu stvar (jes' da je zverska ..)
> i ti sad to ponavljaš. Da on to radi svaki dan, kao što po
> tvojoj priči tako zvuči, ovo kucanje preko Sabonisa bi se
> brzo zaboravilo.
Reč je o harizmi vođe, a ne o efektnim koševima. Da bi neko bio vođa, mora da
ima srce i minimum sportskog bezobrazluka da povede tim u borbu i da ga
motiviše.
Hajde da objasnim ovako: Mogao je Danilović da postigne koš na manje efektan
način, ali ga je "nešto" ponelo i odrazio sa 10cm više i zakucao preko
Sabonisa. To se dešavalo u presudnim trenucima utakmice. Sa tim kucanjem je
hteo da...
... baš onako kako ga je pogledao.
kosarka.427junior,
-> #421, mirkomi> Jel' ovo tacno covece? Zvuci mi neverovatno. Znam da imamo
> dobrih i skupih igraca, ali da smo naskuplji????
Stari broj Tempa. Mislim da je to bilo pre prelaska Ronalda u
Barselonu (znači oko jula, avgusta prošle godine), pa neka
potraži neko ko ih čuva.
kosarka.428junior,
-> #424, mango>> Podatak 1 - Zvezda je osvojila Kup Sampiona
> Pricalo se o reprezentaciji.
Zlatna generacija Čileanaca.
Nezvanično 5. na Svetskom prvenstvu.
I dalje tvrdiš da smo umišljena fudbalska nacija?
> U fudbalu smo uvek imali po par sjajnih fudbalera u generaciji,
> a u kosarci (skoro) uvek po ceo tim.
Pa ne bih se baš složio da nam je cela reprezentacija sjajna.
Ja bih rekao da imamo 5 igrača, all-star kalibra ;) i ostale koji popunjavaju
praznine kad neko izađe. Na našu sreću, većina tih je mladih, pa ima
potencijala da postanu takvi igrači, kao ovi gorenavedeni.
kosarka.429junior,
-> #426, morkin> ... baš onako kako ga je pogledao.
Samo, on je pogledao sudiju, jer je mislio da će da mu sudi faul
u napadu.
To je Danilović izjavio jednom prilikom, dok je komentarisao to
zakucavanje ... no, nema veze, bolje je da ga pamtimo u ovakvom
svetlu ;)
kosarka.430schef,
Skotovi su promašili 15 (i slovima PETNAEST) slobodnih bacanja. :(
Šutirali su 16/31 :(
kosarka.431lexus,
-> #430, schef=> Skotovi su promašili 15 (i slovima PETNAEST) slobodnih
=> bacanja. :(
Tomašević 7 ;)
kosarka.432junior,
Re: Partizan - Olimpijakos
Hm, iz opravdanih ;) razloga, nisam gledao tekmu.
Pa, jel' može mala rekapitulacija? Ko je najgluplji, ko je najbolji,
znate ono, ko u DT-u - MVP, naj-defanzivac i najbolji potez .. ;)
kosarka.433mango,
-> #428, junior> Zlatna generacija Cileanaca.
Upravo gledamo tu zlatnu generaciju na delu;))) Ili bolje :(((
> Nezvanicno 5. na Svetskom prvenstvu.
Na deobi 5-8 mesta.
>> a u kosarci (skoro) uvek po ceo tim.
> Pa ne bih se bas slozio da nam je cela reprezentacija sjajna.
Ceo prvi tim je sjajan. A u fudbalu i nije bas.
kosarka.434schef,
-> #432, junior][ Pa, jel' može mala rekapitulacija? Ko je najgluplji, ko je
][ najbolji, znate ono, ko u DT-u - MVP, naj-defanzivac i
][ najbolji potez .. ;)
Ma ajde da su igrali nešto posebno loše, nego najviše su ih ujebala
slobodna bacanja. :( Čak su i Brkić i Berić mašili ko ludi (Berić je od prva 4
pogodio 1). :(
Inače, kako već rekoh, i nisu toliko loše igrali (kao protiv FMPa). Potez
utakmice je kada se Franko Nakić posle postignutog koša malo zaneo i uleteo u
Mutin prostor gde ga je Muta tako dobro potkačio dupetom ;) da je ovaj izleteo
preko reklama. ;))) To se ne može opisati, to se mora videti. ;)))
Drugi potez utakmice je naravno kada je neko iz Olimpijakosa šutirao
slobodna bacanja, i kod drugog Tomašević skače da skine loptu i ubacuje je u
svoj koš, tako da umesto jedan, koš se važi dva poena. :( SKOT!
Igrač utakmice je definitivno bio ust..., ovaj, Franko Nakić. ;> Ubacio je
preko 30 poena, ako se ne varam...
Za ostatak ćeš morati da čekaš DT. ;>
kosarka.436dizel,
Borovica - C.Zvezda 84:101
Odlična igra Crvene Zvezde, koja je fenomenalno bodrena od ultras-a
dokazala da je kriza u klubu prošlost, i sad postoji i teoretska
šansa za ulazak u play-off. :)
kosarka.437morkin,
-> #429, junior> Samo, on je pogledao sudiju, jer je mislio da će da mu sudi faul
> u napadu.
Što me nisi ostavio u iluziji...
kosarka.438stefan,
-> #427, junior> Stari broj Tempa. Mislim da je to bilo pre prelaska Ronalda u
> Barselonu (znači oko jula, avgusta prošle godine), pa neka
> potraži neko ko ih čuva.
A o svemu tome će biti priče u odgovarajućoj temi da se i ovde ne bi
dešavale posledice ;)
kosarka.439vitez.koja,
-> #416, junior#=> Pitanje 1 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od Hrvata?
Jesmo.
#=> Pitanje 2 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od
#=> Litvanaca?
Jesmo.
#=> Razmišljanje - da li imamo 3 najbolja trenera u Evropi?
Imamo.
sk
kosarka.440lexus,
-> #439, vitez.koja=> Jesmo.
Otkako je Kukoč postao četvorka, zaista jesmo...
Bodiroga je jako blizu Kukoču na ostalim pozicijama,
čak bih rekao da je sad i bolji. Dok je Savić bolja
četvorka od njega (mada je tip igrača prilično
neuporediv...)
=> Jesmo.
Imamo Divca, Tarlaća i Rebraču, oni Sabonisa...
Petorka, bez Divca i Paspalja, izgleda ovako:
Djordjević
Danilović
Bodiroga
Savić
Tarlać
Definitivno smo najjači :)
kosarka.441mango,
-> #434, schef> Ma ajde da su igrali nesto posebno lose, nego najvise su ih ujebala
> slobodna bacanja. :( Cak su i Brkic i Beric masili ko ludi (Beric je od
> prva 4 pogodio 1). :(
Centri su odigrali katastrofalno lose u odbrani. Grci su imali i vise skokova,
a Partizan po obicaju vise izgubljenih lopti. Mislim da je utakmicu presudila
losa odbrana Partizana, narocito nad Frankom Nakicem (koga je nevidjeno s*alo;
dao je 27 poena uz odlican procenat suta, nikad ga nisam video u boljem
izdanju)
Slobodna bacanja su prica za sebe 16/31 :(((((
> utakmice je kada se Franko Nakic posle postignutog kosa malo zaneo i uleteo
> u Mutin prostor gde ga je Muta tako dobro potkacio dupetom ;) da je ovaj
> izleteo preko reklama. ;))) To se ne moze opisati, to se mora videti. ;)))
Pre ce biti da ga je zakacio ramenom ;))) (kao slucajno;))) A Todoric mu kao
pruza ruku i pomaze da odrzi ravnotezu nakon sto se ubio ko pi*ka;)))))
P.S. Mislim da bi sudije mogle da prelistaju pravila: ne znaju da se ne
sviraju
koraci kada se lopta primi u trku i naprave dva koraka:( Ili da nisu koraci kad
naskok+korak. A ono je bilo smesno kad su Cubrilu sudili korake u prvom
poluvremenu
: on i Sigalas (valjda) drze loptu i batrgaju se;) a sudije sviraju koorake
Cubrilu:) Ne nisu sudije krive za poraz, samo kazem da nemaju pojma;))
kosarka.442mango,
-> #436, dizel> Borovica - C.Zvezda 84:101
>
> Odlicna igra Crvene Zvezde, koja je fenomenalno bodrena od ultras-a
> dokazala da je kriza u klubu proslost, i sad postoji i teoretska
> sansa za ulazak u play-off. :)
Kupovina utakmica RulEZ! ;))) Sanse za play-off su minimalne: Mornar
treba da izgubi 3 od 4 utakmice, a CZ da dobije preostale 3. Mada, u
kakvoj su finansijskoj situaciji nasi klubovi, nikad se ne zna;>>>
kosarka.443rkovacevic,
-> #440, lexus==> Djordjević
==> Danilović
==> Bodiroga
==> Savić
==> Tarlać
Druga petorka:
Obradović
Lončar
Stojaković
Tomašević
Rebrača
Sa klupe još Berić i Drobnjak i masakr može da počne :))
P.S. Ima li Bane Prelević prava da igra za reprezentaciju ?
kosarka.444mantoniadis,
-> #443, rkovacevic>> P.S. Ima li Bane Prelevic prava da igra za reprezentaciju ?
Nema.. On igra u Italiji sa Grcki pasos..
Ni Tarlac ni Stojakovic ne mogu da igraju u reprezentaciji,
posto su se izjasnili kao Grci..
Ako sledece godine idu u NBA, (i uspesno igraju) onda najverovatnije
cemo ih videti da igraju u reprezentaciju Yugoslavije..
Ako su im male sanse da uspesno igraju u NBA, mislim da ce drzati
taj "Grcki" drzavljanstvo da bi mogli bez problema da igraju u bilo
koji Evropski tim (kao sto je radio Prelevic)..
kosarka.445junior,
-> #437, morkin> Što me nisi ostavio u iluziji...
Ma nema veze. Kad misliš na njega, seti se onog cupkanja na
pobedničkom postolju, pozdrava kad je stigao u Beograd ("zdravo sejo":),
u krajnjem slučaju, seti se i tog zakucavanja ... sasvim dovoljno da
uzmeš nekog za idola :)
PS. Ali nedovoljno za vođu :>
kosarka.446junior,
-> #439, vitez.koja># => Pitanje 1 - da li smo stvarno na svakoj poziciji bolji od
># Hrvata?
> Jesmo.
Života ti, postoji li bolja 'četvorka' u Evropi od Rađe?
Na mestu trojke, diskutabilno je - mi imamo Bodirogu, ali realno
govoreći još je mlad da se meri sa Kukočem. A i Karnišovasa ne
smemo zaboraviti. Na mestu šutera imamo Danilovića, a s druge
strane je Marčulionis, koji iako je trenutno povređen, ne smemo
zaboraviti šta može da uradi. Centri - Sabonis - Divac, u nekoj
(defanzivnoj) intonaciji i Vranković, mada je daleko od njih su
u principu egal. Kvalitet je na strani Sabonisa, al' njega kenja
tromost i sporost.
3 stvari koje mi imamo, i zbog kojih smo prvaci:
1) najboljeg (i to ne samo jednog ;) play-a u Evropi
2) najbolje trenere u Evropi
3) najbolju klupu (po kvalitetu) u Evropi
Pravog, dobrog play-a, niko ne može da nadomesti. A samo mi imamo
taj kvalitet. Naumoski, ne znam za koga će igrati. Ali bilo to za
Tursku, bilo za Makedoniju - te reprezentacije su autsajderi.
Rivers je Amerikanac (.to stef - ajde, i Anderson iz Kahe je Amer :).
kosarka.448mirkomi,
-> #425, schef> Glupo pitanje. Pa Dordevic. :)
Nisam ja glup, samo volim da lupam.:)
Kritika primljena.
kosarka.449dizel,
-> #442, mango** Kupovina utakmica RulEZ! ;)))
Čekaj, šta pokušavaš da dokažeš?
Nemoj da me nerviraš svojim idiotskim izjavama, jer ću ti ozbiljno
dati ignore.
** Sanse za play-off su minimalne:
** Mornar treba da izgubi 3 od 4 utakmice, a CZ da dobije
** preostale 3.
Pa šta da radimo, bar smo ostali u ligi.
** Mada, u kakvoj su finansijskoj situaciji nasi
** klubovi, nikad se ne zna;>>>
Čuo sam da ste i vi Olimpijakosu prodali meč za 2 miliona DEM.
Mora da je i to istina. ;)
kosarka.450dizel,
-> #444, mantoniadis** ni Stojakovic ne mogu da igraju u reprezentaciji,
Stojaković prvo neće moći da igra jer je slomio nogu. :(
kosarka.451stefan,
-> #444, mantoniadis> Ni Tarlac ni Stojakovic ne mogu da igraju u reprezentaciji,
> posto su se izjasnili kao Grci..
Ako se ja ne varam mogli bi da igraju u reprezentaciji samo bi onda
izgubili pravo da u Grčkoj igraju kao grčki državljani.
kosarka.452stefan,
-> #446, junior> Života ti, postoji li bolja 'četvorka' u Evropi od Rađe?
Divac? :)
Meni je on nekako uvek više bio za to mesto nego za peticu. U Evropi je
jednostavno od njga zbog visine zahtevano da igra na tome mestu. Odlaskom
u NBA mnogo toga se promenilo u njegovoj igri tako je recimo jako primetno
na utakmicama reprezentacije kako se on sa "petice" prosto izvlači na
mesto "četvorke". Primoravan je na "peticu" jer jednostavno nismo imali
drugo dovoljno dobro&standardno rešenje za to mesto ali je isto tako bilo
očigledno kako dobro funkcioniše tadnem Divac-Rebrača kada se u retkim
prilikama nalazio na parketu. Naravno Rebarac je bio još uvek jako daleko
od toga da se uspešno nosi sa igračima tipa Sabonisa pa zato to nikako
nije mogla biti standardna postava. Divac je sjajno igrao tada, izvlačio
se, punio Rebraču loptama - u svim drugim kombinacijama on je praktično
prinuđen da igra peticu.
> Naumoski, ne znam za koga će igrati. Ali bilo to za Tursku, bilo za
> Makedoniju - te reprezentacije su autsajderi.
Pa zar ne igra za Makedoniju?
kosarka.453mileusna,
-> #446, junior>> Života ti, postoji li bolja 'četvorka' u Evropi od Rađe?
>> Na mestu trojke, diskutabilno je - mi imamo Bodirogu, ali realno
>> govoreći još je mlad da se meri sa Kukočem. A i Karnišovasa ne
Samo je pitanje da li će svi ovi igrači da nastupaju za
Hrvatsku, pošto je u njihovoj ekipi došlo do mnogo nesuglasica
tokom protekle olimpijade. :) I ako budu svi nastupali, mi
imamo zdraviju (dugogodišnju) klimu u reprezentaciji za
razliku od njih.
kosarka.454mantoniadis,
-> #451, stefan>>> Ni Tarlac ni Stojakovic ne mogu da igraju u reprezentaciji,
>>> posto su se izjasnili kao Grci..
>>
>> Ako se ja ne varam mogli bi da igraju u reprezentaciji samo bi onda
>> izgubili pravo da u Grckoj igraju kao grcki drzavljani.
To ti je tako. Mogu ali ne verujem da iskoriste taj pravo.. Jedino kada
budu igrali u NBA i imaju velike sanse da tamo i ostanu.. U suprotnom
ce drzati "Grcki" drzavljanstvo da bi mogli bez problema da igraju u
bilo koji Evropski tim i da se smatraju stanovnici EZ.
kosarka.455swix,
-> #452, stefan=>> Naumoski, ne znam za koga ce igrati. Ali bilo to za Tursku, bilo za
=>> Makedoniju - te reprezentacije su autsajderi.
=>
=> Pa zar ne igra za Makedoniju?
Chovek je igro za Makedonij protiv italijana u kvalifikacijama za E.P. tako
da nema nedoumice bar oko toga ...
kosarka.456morkin,
-> #451, stefan> Ako se ja ne varam mogli bi da igraju u reprezentaciji samo bi onda
> izgubili pravo da u Grčkoj igraju kao grčki državljani.
Hajde da i ja napišem šta mislim, mada ni ja nisam 100% siguran.
Svaki igrač može da igra samo za jednu reprezentaciju u životu (ista fora kao
sa Belodedićem u fudbalu). Tarlać neće da zaigra ni za jednu reprezentaciju da
ne bi izgubio pravo da igra za onu drugu. Čovek još nije siguran u koju će.
kosarka.457seki,
-> #456, morkinSE> Svaki igrac moze da igra samo za jednu reprezentaciju u zivotu
SE> (ista fora kao sa Belodedicem u fudbalu). Tarlac nece da zaigra
SE> ni za jednu reprezentaciju da ne bi izgubio pravo da igra za onu
SE> drugu. Covek jos nije siguran u koju ce.
Tarlac je igrao za juniorsku reprezentaciju Jugoslavije, tako da moze
jedino za nas da igra. Kod Stojakovica je druga situacija; on nema ni
minut igranja ni u jednoj nasoj selekciji, tako da moze da bira.
Takodje, Duda Ivkovic je rekao na ovom poslednjem sastanku da grcki
reprezentativci nece igrati za reprezentaciju ukoliko u njoj zaigraju
ovi igraci sa dvojnim drzavljanstvima.
Pozdrav
Ognjen
kosarka.458seki,
-> #454, mantoniadisSE> To ti je tako. Mogu ali ne verujem da iskoriste taj pravo..
SE> Jedino kada budu igrali u NBA i imaju velike sanse da tamo i
SE> ostanu.. U suprotnom ce drzati "Grcki" drzavljanstvo da bi mogli
SE> bez problema da igraju u bilo koji Evropski tim i da se smatraju
SE> stanovnici EZ.
Interesantno je da Petar Naumoski u turskom prvenstvu igra kao
stranac dok u Kupu Sampiona igra kao domaci igrac. Upravo zbog ovoga
se podigla velika prasina da i igraci van EZ dobiju ista prava kao i
ovi iz EZ. Grci smatraju da igrac koji igra za neku drugu
reprezentaciju mora biti tretiran kao stranac i u prvenstvu i u
evropskim takmicenjima, pa tu nastaju problemi oko igranja nasih
igraca.
Pozdrav
Ognjen
kosarka.459junior,
-> #453, mileusna> tokom protekle olimpijade. :) I ako budu svi nastupali, mi
> imamo zdraviju (dugogodišnju) klimu u reprezentaciji za
> razliku od njih.
Pa neće nastupati. Skansi (selektor) je napravio rez u reprezentaciji,
tako da je izbacio sve iz 'stare škole' i ostali su neki novi klinci ;)
E sad, valjda je planirao da mu Komazec bude vođa tima, međutim ovaj je
rekao da neće da igra (bolje rečeno, da neće da se blamira) ako ne igraju
Kukoč, Rađa, ... tako da su se na kraju i oni dokačili te je pitanje da li
će i on da igra. Sve u svemu, ako ne na ovom, ono na sledećem - hrvatska
reprezentacija ostaje u rukama Josipa Vrankovića kao vođe tima.
:(
Propade konkurencija.
kosarka.460junior,
-> #457, seki> Tarlac je igrao za juniorsku reprezentaciju Jugoslavije, tako
> da moze jedino za nas da igra. Kod Stojakovica je druga
> situacija; on nema ni minut igranja ni u jednoj nasoj
> selekciji, tako da moze da bira.
Ma daj, bre ljudi.
Vi se pitate da neko bira između naše reprezentacije, alias, večno prvih,
najboljih, da stane rame uz rame sa Divcem, Đorđevićem, Danilovićem, ajde i
Paspaljem, da si obezbedi zlato i trofeje :), a s druge strane da izabere
Grčku, večne luzere, da igra sa Janakisom, kome će morati da daju kiseonik na
klupi, ako bude još igrao :)). A da ne spominjem likove, tipa Hristodulu ili
Fasulas.
Ono samo majka može da voli :)
kosarka.461mantoniadis,
-> #460, junior>> Vi se pitate da neko bira izmedu nase reprezentacije, alias, vecno prvih,
>> najboljih, da stane rame uz rame sa Divcem, Dordevicem, Danilovicem, ajde
>> i Paspaljem, da si obezbedi zlato i trofeje :), a s druge strane da
>> izabere Grcku, vecne luzere, da igra sa Janakisom, kome ce morati da daju
>> kiseonik na klupi, ako bude jos igrao :)). A da ne spominjem likove, tipa
>> Hristodulu ili Fasulas.
;))
Malo si promasio.. Gianakis je trener reprezentacije, a Hristodulu i
Fasulas nece vise da igraju u reprezentaciju.. Nije da ne mogu vise
da igraju (igrace oni jos 2 godine sigurno), ali napuste mesto da bi
mogli i mladi kosarkasi da dodju u red.
kosarka.462nikola.s,
-> #460, junior> Ono samo majka moze da voli :)
I to vikendom, kad dodju gosti.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.463morkin,
-> #459, junior> Propade konkurencija.
Nisam bio ovde, pa ne znam da li se vodila rasprava na ovu temu:
Ex Yu vs Dream Team
Moja prognoza je da bi mi izgubili sa 10 razlike. Lepo bi bilo da kolega
mant... onaj iz Grčke ;) da svoje viđenje (objektivni posmatrač).
Neizmerno mi je žao što do toga nije došlo. Da pokažemo ko je najbolji, pa da
se onda rasturamo i između sebe dokazujemo ko je bolji.
Pitanje za dizela: (prozivka, šta ćeš ;)
Da li bi više voleo da u finalu OI dobijemo Amere ili Hrvate? Napomena: Ne
može nekog u polufinalu. Jedne ili druge.
kosarka.464dizel,
-> #463, morkin** Da li bi više voleo da u finalu OI dobijemo Amere ili Hrvate?
** Napomena: Ne može nekog u polufinalu. Jedne ili druge.
Voleo bih hrvate, ali oni neće doći do finala. :)
Dakle, Amere. ;)
Napomena: Mogli bi da odigramo jednu trening utakmicu sa hrvatima,
stalno ispadaju, pa mislim, da nam budu malo sparing partner. ;)
kosarka.465schef,
-> #464, dizel][ Napomena: Mogli bi da odigramo jednu trening utakmicu sa
][ hrvatima, stalno ispadaju, pa mislim, da nam budu malo sparing
][ partner. ;)
Misliš kao zvezda Partizanu? :>
kosarka.466dizel,
-> #465, schef** Misliš kao zvezda Partizanu? :>
Da, ali u rukometu. ;>
kosarka.467mihailod,
OLIMPIAKOS - PARTIZAN 60 : 61 !!!!!!!!!
kosarka.468rades,
Senzacija!!!!!!!!!!!!!!!
Olympiakos - PARTIZAN 60:61
Sjajna igra crno-belih, non-stop su vodili, igrali sigurno i na
kraju zasluzeno trijumfovali.
Svi u "Pionir" u cetvrtak da pomognemo Partizanu da udje u
cetvrt-finale Lige sampiona.
kosarka.469rkovacevic,
OLIMPIJAKOS - PARTIZAN 60 : 61 :)))))))))))))))))))))))))
YES! YES! YES! YES! YES!
Partizan vodio celu utakmicu (najviše sa 9 razlike), Grci stigli u poslednjem
minutu na 60:60, 4 sekunde pre kraja Drobnjak pogodio jedno slobodno bacanje,
Rivers promašio i eto nama majstorice :)))))))
kosarka.470schef,
POBEDAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Olimpijakos - Partizan 60:61 !!!!!!!!!!!!!!!
Četiri sekunde pre kraja 60:60 i Drobnjak ima 2 bacanja, maši prvo ALI ZATO
POGAĐA DRUGO i PARTIZAN POBEĐUJE!!!!! Cele utakmice Partizan je vodio i
zasluženo pobedio - po prenosu zaključio bih da je Drobnjak bio igrač utakmice
(mislim da je imao 19 poena)! Na poluvremenu je bilo 24:27, Grci se
ispromašivali kao niko! OSVETA! ;)
Prekosutra majstorica! Mango, bio si u pravu, a vi koji ste se smejali DA
VAS ČUJEM SAD? ;)
Očekujem punu halu Pionir prekosutra, a gledaću i ja nekako da dođem!
HOĆEMO POBEDU! Ko kaže da su Grci nepobedivi!? ;) I Panatenaikos ima da
razbijemo!!!
kosarka.471mango,
Volim Partizan!!
Olimpijakos - Partizan 60:61
Drobnjak Rulez!
P.S. Trebalo je imati vere, koju nazalost, mnogi grobari nisu imali!
Cao Stef, i cao juniore i cao dizelu i cao mantoniadis;) i cao svi:))))
Ekstremno sam srecan, dok ovo pisem drhte mo
ruke:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
kosarka.472mango,
-> #450, dizel> ** ni Stojakovic ne mogu da igraju u reprezentaciji,
>
> Stojakovic prvo nece moci da igra jer je slomio nogu. :(
Otkud sad to? Pricalo se da ce igrati na ovogodisnjem svetskom
prvenstu.
kosarka.473mango,
-> #446, junior> taj kvalitet. Naumoski, ne znam za koga ce igrati. Ali bilo to za
> Tursku, bilo za Makedoniju - te reprezentacije su autsajderi.
Kakva Turska, Naumoski igra za Makedoniju.
kosarka.474mango,
-> #449, dizel> Cekaj, sta pokusavas da dokazes?
> Nemoj da me nerviras svojim idiotskim izjavama, jer cu ti ozbiljno
> dati ignore.
Zar vec nisi? :) Dobro de, priznajem da sam malo preterao:)
BTW, mozda je ovako bolje, da je CZ ispala u drugu ligu, ne
bi bilo vise interesantno?
> ** Sanse za play-off su minimalne:
> ** Mornar treba da izgubi 3 od 4 utakmice, a CZ da dobije
> ** preostale 3.
>
> Pa sta da radimo, bar smo ostali u ligi.
Mornar je dobio Vojvodinu (cini mi se), tako da su sanse da
Zvezda udje u play-off sada jos manje.
kosarka.475koky,
Idemo dalje :)))))
Pobedismo u Atini, a u cetvrtak ce mo i u Beogradu!
Na utakmici Barsa - Alba rezultat poluvremena je bio 33:12 :)))))
Ne pamtim da je neko dao ovoliko malo koseva za poluvreme.
kosarka.476junior,
-> #468, rades> Svi u "Pionir" u cetvrtak da pomognemo Partizanu da udje u
> cetvrt-finale Lige sampiona.
Sad u Pionir?
PS. Svaka čast .. ovo nisam očekivao :)
kosarka.477junior,
-> #468, rades> Svi u "Pionir" u cetvrtak da pomognemo Partizanu da udje u
> cetvrt-finale Lige sampiona.
Sad u četvrtak?
Otkud tako brzo?
kosarka.478rkovacevic,
-> #472, mango==> > Stojakovic prvo nece moci da igra jer je slomio nogu. :(
==>
==> Otkud sad to? Pricalo se da ce igrati na ovogodisnjem svetskom
==> prvenstu.
Na zadnjoj prvenstvenoj utakmici PAOK-a, Predrag Stojaković je "zaradio"
prelom obe potkolenične kosti, operisan je i daj Bože da se oporavi do početka
sledeće sezone ...
mantoniadis, imaš li neke svežije informacije povodom ovog užasa iz Grčke?
kosarka.479morkin,
-> #467, mihailod> OLIMPIAKOS - PARTIZAN 60 : 61 !!!!!!!!!
Iskrene čestitke grobarima
kosarka.480mango,
-> #470, schef> Prekosutra majstorica! Mango, bio si u pravu, a vi koji ste se smejali DA
> VAS CUJEM SAD? ;)
Sve mi se cini da je ovaj smajli upucen meni? Ili mozda nije?
Svi su mi se smejali, ali nisu shvatali. Treba imati vere. Oni
koji je nemaju, nisu navijaci. Volim Partizan, i znao sam da ce
momci da izginu da bi pobedili. Jednostavno, osecao sam.
> HOCEMO POBEDU! Ko kaze da su Grci nepobedivi!? ;) I Panatenaikos ima da
> razbijemo!!!
I Efes u finalu:))
kosarka.484dizel,
-> #467, mihailod** OLIMPIAKOS - PARTIZAN 60 : 61 !!!!!!!!!
Svaka čast grobari!
Kao što ste videli, prognozirao sam prolazak Partizana dalje, ali ni u
snu nisam očekivao pobedu u gostima. Međutim, juče sam, čitajući izjave
igrača Olimpijakosa video da misle da je posao već gotov.
Baš me interesuje kako li će se sada ponašati kad dođu u Beograd?
Inače, ako vaša uprava opet digne cene na 50 din., stvarno treba da
ispadnete (nije mi to želja, nego se nadam da će ti seljaci shvatiti
koliko znači puna hala)!
kosarka.485dizel,
-> #480, mango** I Efes u finalu:))
Neće ti taj ući u finale, bar se nadam. :)
kosarka.486dizel,
-> #475, koky** Na utakmici Barsa - Alba rezultat poluvremena je bio 33:12
** :))))) Ne pamtim da je neko dao ovoliko malo koseva za
** poluvreme.
Ali na kraju, zamalo da ih Alba stigne. U jednom trenutku je bilo i 4
poena razlike i napad za Albu, ali je jedan od Švaba promašio trojku.
kosarka.487denimar,
-> #468, rades>Svi u "Pionir" u cetvrtak da pomognemo Partizanu da udje u cetvrt-finale lige
>sampiona
Ulaz za GROBARE je besplatan uz clansku kartu i sal.Ulazi se dvaipo sata pre
pocetka utakmice.
NAPUNIMO "PIONIR"
kosarka.488stefan,
Karte za sutrašnju utakmicu Partizana su 40 i 80 dinara.
kosarka.489giovanni,
-> #475, kokyĘ? Na utakmici Barsa - Alba rezultat poluvremena je bio 33:12 :)))))
Kakva šteta što nismo bili treći u grupi. Sad bi već bili u 1/4 finalu.
Ovako nam još samo nada ostaje pred majstoricu.
kosarka.490mantoniadis,
-> #478, rkovacevic>> mantoniadis, imas li neke svezije informacije povodom ovog uzasa iz Grcke?
Na zalost nisam gledao utakmicu.. Procitavsi interviju u novinama (preko
Interneta) imam utisak da Partizan je fenomenalno igrala.. Neka cudna
zona u odbrani, pa je Olimpiakos nije mogao nikako da nadje resenje..
Kako kazu, kljucni igrac je bio Cubrilo koji odlicno cuvao Riversa.
Ako budu igrali ovako i danas nema sumnje da ce Partizan ici dalje..
kosarka.493schef,
-> #490, mantoniadis][ Ako budu igrali ovako i danas nema sumnje da ce Partizan ici
][ dalje..
Znaš kako kaže naš narod: iz tvojih usta u Božije uši. ;)
kosarka.494nenad,
Ljudi, što ne rekoste da večeras ima pornić u 8 sati na prvom
programu? Ako ovako nastave do kraja, postoji opasnost da ga
zabrane zbog nekrofilije...
kosarka.497dizel,
-> #494, nenad
Ispade Partizan... Na kraju 74:69 za Olimpijakos.
Šta reći posle fenomenalnog povratka iz izgubljene situacije
(Olimpijakos je vodio 30:10), na 4 poena razlike - 40:36 za Olimpijakos,
da bi se na poluvreme otišlo sa 45:36.
U drugom se Olimpijakos ponovo odvaja na 13 razlike, a od tada svoju
fenomenalnu igru nastavlja Brkić, i razlika se u jednom trenutku
smanjuje na samo 1 poen. Iskustvo u ekipi iz Pireja je ipak bilo
presudno u ovom meču (u samom finišu, dve izgubljene lopte su skupo
koštale Partizan - oba puta akter je bio Tomašević; Prvo je napravio
korake, potom u aut izbacio ipak loše dodatu loptu. Kad se tome doda
i onaj promašeni šut iz čiste pozicije na 1.5 min. do kraja, lako
je provaliti ko je tragičar utakmice. Ipak, pitam se, kako to da
Berić ili Brkić nisu preuzeli stvar u svoje ruke u tim, najvažnijim
trenucima? Na 68:65 Berić je bio sam na trojci. Morao je da šutne, a
ne da se glupira...
Ipak, i ovo je dobro iskustvo za ove mlade igrače, a sledeće godine,
ukoliko se neki od igrača Partizana iskristališe kao vođa, biće veliki
kandidat za final-four.
Navijači su bili odlični i nosili svoju ekipu, ali to nije bilo dovoljno
protiv mnogo iskusnije ekipe, koja u svojim redovima ima i Riversa, koji
je ipak presudio Partizanu (inače, u trenucima kad je razlika smanjena
na 1 poen Rivers se odmarao na klupi, i posle samo 2 min. na klupi,
Ivković ga je vratio, jer da je Partizan poveo - bilo bi svašta)...
kosarka.498lexus,
-> #494, nenad=> Ljudi, što ne rekoste da večeras ima pornić u 8 sati na prvom
=> programu? Ako ovako nastave do kraja, postoji opasnost da ga
=> zabrane zbog nekrofilije...
Znaš, ponekad je pametno ostaviti poruku da prenoći... Ili bar da
se završi utakmica ;)
kosarka.499lexus,
-> #497, dizel=> smanjuje na samo 1 poen. Iskustvo u ekipi iz Pireja je ipak
=> bilo presudno u ovom meču (u samom finišu, dve izgubljene
Presudilo je neiskustvo igrača Partizana, i nedostatak muda
vrlog nam kapitena :)
=> lopte su skupo koštale Partizan - oba puta akter je bio
=> Tomašević; Prvo je napravio
Drugi put nije mogao ništa da uradi, pošto je loptu dobio na
par sekundi pre isteka napada, a nalazio se medju trojicom.
Tragičar je definitivno naš kapiten - Mića Berić.
=> trenucima? Na 68:65 Berić je bio sam na trojci. Morao je da
=> šutne, a ne da se glupira...
I to upravo zbog ovoga... I on i Ljuba Vidačić su imali par slobodnih
trojki, ali nisu šutirali, već su tražili Brkića koji je bio prilično
dobro čuvan u poslednja dva minuta.
Sve u svemu, da nismo odigrali onih samrtničkih 10 minuta u prvom
poluvremenu, sad bismo mi igrali u četvrtfinalu... Medjutim, posle
onoga je i ovaj rezultat čudo... A možda i dokaz kvaliteta ove ekipe ;)
Još ako Radošević zameni Miću...
kosarka.500nenad,
-> #498, lexus> => Ljudi, što ne rekoste da večeras ima pornić u 8 sati na prvom
> => programu? Ako ovako nastave do kraja, postoji opasnost da ga
> => zabrane zbog nekrofilije...
>
> Znaš, ponekad je pametno ostaviti poruku da prenoći... Ili bar da
> se završi utakmica ;)
Što, jel nije bio pornić u prvih 10 minuta? 27:7 u jednom
momentu. Posle je Olimpijakos popustio gas pa se rezultat
unormalio, ali njihova pobeda ni jednog trenutka nije došla u
pitanje.
Btw, što Grci pobegoše onako brzo u svlačionicu na kraju?
kosarka.501lexus,
-> #500, nenad=> Što, jel nije bio pornić u prvih 10 minuta? 27:7 u jednom
=> momentu. Posle je Olimpijakos popustio gas pa se rezultat
=> unormalio, ali njihova pobeda ni jednog trenutka nije došla u
=> pitanje.
Ne bunim se ja zbog istinitosti poruke... Do 30:10 je bio
pornić. No se bunim što ta poruka suviše grubo zvuči za jednu
tako finu temu kao što je košarka... Nije čak ni za navijače.
A pobeda Olimpijakosa je došla u pitanje na 6 minuta do kraja,
i bilo je pitanje sve do minut i po do kraja. A to isto su mislili
i navijači Olimpijakosa (njih 30) koji su nemo stajali i molili
se Zevsu da ih spase ;)
=> Btw, što Grci pobegoše onako brzo u svlačionicu na kraju?
Bombardovanje...
kosarka.502junior,
-> #499, lexus> Još ako Radošević zameni Miću...
Već rekoh, najjači su kad bi bili u tandemu.
PS. Samo to ne bi bilo lepo .. morao bih da navijam za Partizan :)
kosarka.503vitez.koja,
-> #497, dizel#=> Ipak, pitam se, kako to da Berić ili Brkić nisu preuzeli stvar u
#=> svoje ruke u tim, najvažnijim trenucima? Na 68:65 Berić je bio sam
#=> na trojci. Morao je da šutne, a ne da se glupira...
Slažemo se za onu priču o Tomaševiću i greškama (još jednom
pokazao da ima velikih problema u glavi u poslednjim minutima), ali
mislim da je veliku grešku napravio Muta. Na -1 je bio tajmaut (valjda
je Ivković tražio) i posle njega Partizan nije šutirao do samog kraja
nijednu trojku, iako su imali bar dva razigrana igrača i nekoliko
prilika. Mislim da je Muta rekao strogo da se ne šutiraju više trojke,
a samo zahvaljujući trojkama smo stigli sa -20 na -1 i dobro nas je
išlo, za razliku od svakog drugog šuta... (+ nekoliko prodatih lopti i
promašaja)
sk
kosarka.504nikola.s,
-> #501, lexus> Bombardovanje...
Ma kakvo bombardovanje, samo je Nakic potrcao drzeci se
za glavu. Rivers je mirno izasao grleci jednog od svojih
saigraca.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.505lexus,
-> #504, nikola.s=> Ma kakvo bombardovanje, samo je Nakic potrcao drzeci se
=> za glavu. Rivers je mirno izasao grleci jednog od svojih
=> saigraca.
To verovatno znači da si ti video bolje od mene ;)
Ne bih imao ništa protiv toga da ja nisam bio u hali i da
nisam video veliku količinu metalnih predmeta koja je
poletela ka igračima Olimpijakosa...
kosarka.506mango,
-> #497, dizel> Navijaci su bili odlicni i nosili svoju ekipu, ali to nije bilo dovoljno
> protiv mnogo iskusnije ekipe, koja u svojim redovima ima i Riversa, koji
> je ipak presudio Partizanu (inace, u trenucima kad je razlika smanjena
> na 1 poen Rivers se odmarao na klupi, i posle samo 2 min. na klupi,
> Ivkovic ga je vratio, jer da je Partizan poveo - bilo bi svasta)...
dizelu, svaka cast na izvestaju- sve si napisao kako je bilo. Potpisujem.
kosarka.507nikola.s,
I kada ne budes prva ti
I kada se cuju zvizduci
I tada Crvena Zvezdo znaj
Da te volim ja
Zvezda-Buducnost 79:89
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.508giovanni,
-> #497, dizelĘ? Ipak, i ovo je dobro iskustvo za ove mlade igrače, a sledeće godine,
Ę? ukoliko se neki od igrača Partizana iskristališe kao vođa, biće veliki
Ę? kandidat za final-four.
Kao što sam pričao i tokom prošle sezone, njima treba batina. Što se mene
tiče mogu sve (ili skoro sve) da ih rasprodaju. Neka zadrže Drobnjaka,
Brkića i Čubrila a ostale mogu da pošalu u PM. Posebno Berića (koga će
ionako gotovo sigurno da prodaju).
kosarka.509giovanni,
-> #500, nenadĘ? Što, jel nije bio pornić u prvih 10 minuta? 27:7 u jednom
Ę? momentu. Posle je Olimpijakos popustio gas pa se rezultat
Ę? unormalio, ali njihova pobeda ni jednog trenutka nije došla u
Ę? pitanje.
Pazi ovo! Olimpijakos popustio gas? Pa ta krš ekipa se usrala da ne
ispadne iako je njihov jedan igrač plaćen više nego ceo Partizanov tim.
Onih 20 razlike je poklon koji su oni jedva zadržali do kraja meča i u tom
desetom minutu nisu znali šta ih je snašlo. Onako loših deset Partizanovih
minuta ne bi odigrala ni petorka sastavljena od gledalaca po princpu
slučajnog uzorka.
I da, krš ekipa ide dalje, iako na papiru kavlitetnija od naše krš ekipe,
samo zahvaljujući sreći i poklonima u dve utakmice u Beogradu.
Ę? Btw, što Grci pobegoše onako brzo u svlačionicu na kraju?
Nisu im se dopali upaljači koje su im darivali navijači Partizana.
kosarka.510giovanni,
-> #504, nikola.sĘ? Ma kakvo bombardovanje, samo je Nakic potrcao drzeci se
Ę? za glavu. Rivers je mirno izasao grleci jednog od svojih
Ę? saigraca.
Hoćeš da kažeš da ja nisam gađao Grke original "Orbit" žvakaćom gumom,
prethodno obrađenom u mojim ustima? Ne pušim pa nisam imao upaljač kod
sebe.
kosarka.511nenad,
-> #509, giovanni> Nisu im se dopali upaljači koje su im darivali navijači Partizana.
Pa dobro... "Ko gubi ima pravo da se ljuti" (c) Ivica Dačić ;)
kosarka.512stefan,
Rezultati i tabela posle 24. kola:
Iva-FMP Železnik.......68:65
C.Zvezda-Budućnost.....79:89
Borac-Spartak..........86:82
Mornar-Borovica........79:90
Lovćen-Beobanka........70:78
Partizan-Vojvodina....100:69
Partizan......24 18 6 1994:1715 42
Beobanka......24 18 6 1893:1732 42
Budućnost.....24 17 7 1892:1774 41
FMP...........24 16 8 1821:1719 40
BFC...........24 16 8 1820:1684 40
Spartak.......24 13 11 1926:1977 37
Lovćen........24 12 12 1722:1732 36
Mornar........24 12 12 1830:1950 36
Borovica......24 11 13 1919:2011 35
Iva...........24 9 15 1881:1865 33
C.Zvezda......24 9 15 1875:1934 33
Radnički......24 9 15 1779:1869 33
Borac.........24 7 17 1982:1092 31
Vojvodina.....24 1 23 1781:2061 25
kosarka.513junior,
-> #509, giovanni> da ne ispadne iako je njihov jedan igrač plaćen više nego ceo
> Partizanov tim.
To dovoljno govori i o kvalitetu Partizana.
Ja priznajem da su igrači kod nas potplaćeni, ali nazvati
Olimpijakos - krš tim? Pa ako su oni krš, šta je onda Partizan?
Ili još bolje .. šta je onda Zvezda? :))
kosarka.514miskop,
Zna se ko su SAMPIONI...
(Atina '95)
yu.jpgkosarka.515miskop,
Sale Djordjevic...
(Atina '95)
yu2.jpgkosarka.516mango,
-> #508, giovanni> Brkica i Cubrila a ostale mogu da posalu u PM. Posebno Berica (koga ce
> ionako gotovo sigurno da prodaju).
Verovatno ce u Kadjivu. Oni skupljaju Partizanov skart;)))
kosarka.517mango,
-> #511, nenad>> Nisu im se dopali upaljaci koje su im darivali navijaci Partizana.
>
> Pa dobro... "Ko gubi ima pravo da se ljuti" (c) Ivica Dacic ;)
Koga citiras, takav si;))))))) Naravno da ce mi ovu poruku obrisati:))
kosarka.518stefan,
Rezultati i tabela posle 25 kola prvenstva:
FMP-Borac.............95:70
Iva-BFC...............97:89
Budućnost-Mornar......88:71
Vojvodina-Radnički....80:90
Spartak-Lovćen........63:52
Borovica-Partizan.....78:92
Beobanka-C.Zvezda.....90:86
Partizan......19-6 44
Beobanka......19-6 44
Budućnost.....18-7 43
FMP...........17-8 42
BFC...........16-9 40
Spartak......14-11 39
Lovćen.......12-13 37
Mornar.......12-13 37
Borovica.....11-14 36
Iva..........10-15 35
Radnički.....10-15 35
C.Zvezda......9-16 34
Borac.........7-18 32
Vojvodina.....1-24 26
kosarka.519nikola.s,
-> #518, stefan> Beobanka-C.Zvezda.....90:86
Joj kako nas pokrase sudije. A tek onaj Karadzic sto je glup.
:(
Uzas.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
kosarka.520stefan,
-> #519, nikola.s> Joj kako nas pokrase sudije. A tek onaj Karadzic sto je glup.
> :(
>
> Uzas.
A ni sreće niste imali? ;)
kosarka.521dizel,
-> #518, stefan** Beobanka-C.Zvezda.....90:86
Tačnije, 90:86 (75:75, 44:37).
Odlična utakmica, u kojoj je Zvezda u drugom poluvremenu igrala
sjajno i imala šansu da savlada trenutno drugu ekipu našeg prvenstva,
i to u gostima. Naime, u poslednjem minutu Zvezda je imala 3 poena
prednosti (75:72) i loptu, ali je Karadžić uspeo da je izgubi, što
su "Bankari" iskoristili i trojkom izjednačili rezultat.
U produžetku je presudilo iskustvo igrača Beobanke, koji su ipak
zasluženo slavili. U Beobanki najefikasniji je bio Koprivica sa 20
poena, dok je u Crvenoj Zvezdi Stanojević postigao 24 poena.
kosarka.522burazer,
-> #519, nikola.sn> > Beobanka-C.Zvezda.....90:86
n>
n> Joj kako nas pokrase sudije. A tek onaj Karadzic sto je glup.
n> :(
n>
n> Uzas.
Mislim da nisi u pravu. Posto sam isao na utakmicu samo zbog
kosarke, a ne kao navijac, cini mi se da je sudija celo prvo
poluvreme debelo navijao za Zvezdu (ili mozda FMP, zbog guz-
ve na tabeli). I drugo poluvreme bilo je slicno, mada je bi-
lo par situacija, kada je mozda sudija vracao dugove iz pr-
vog poluvremena. Takodje nije sudio ni prekrsaj na Saricu 4
sekunde pre kraja, a bio je isti slucaj (prekrsaj iste vrste
kao i Savanovicev peti prekrsaj).
Karadzic je stvarno u zadnjem napadu napravio veliku glupost
i zaista je steta sto nije sutnuo tu loptu, jer je pobegao
Popovicu dovoljno da ga je ovaj mogao samo faulom zaustaviti.
U produzetcima, presudila je duza klupa Beobanke. Po meni Ka-
radzic je u prvom poluvremenu odlicno cuvao Popovica, a kod
Beobanke je Savanovic svojim ulaskom potpuno promenio stanje
na terenu. Zvezda je bila dobra u skoku u napadu,ali ponekad
mislim u odredjenim trenucima utakmice, ocajna u odbrani.
kosarka.523dizel,
-> #522, burazer** kosarke, a ne kao navijac, cini mi se da je sudija celo prvo
** poluvreme debelo navijao za Zvezdu
Burazer je osvedočeni grobar. ;)
** Karadzic je stvarno u zadnjem napadu napravio veliku glupost
Klasika. :(
Valjda će sledeće godine biti obavljena bolja selekcija igrača u Zvezdi,
sa zadržavanjem "kostura" tima i neizbežnim "šutiranjem" pojedinih... ;)
Inače, koja je ovo utakmica u ovoj sezoni, koju smo izgubili u poslednjem
minutu? :)
kosarka.524nenad,
-> #521, dizel> su "Bankari" iskoristili i trojkom izjednačili rezultat.
> U produžetku je presudilo iskustvo igrača Beobanke, koji su ipak
> zasluženo slavili. U Beobanki najefikasniji je bio Koprivica sa 20
Ako nije tajna, da li ove, tj. ovakve izveštaje odnekud
prekucavaš ili ih sam pišeš?
Pitam zbog te, po meni bar, izanđale i olinjale terminologije
koju koristiš ("zasluženo su slavili", "bankari", "ambiciozni
gosti", "utakmica koja će se brzo zaboraviti", "nije bilo
_izglednih_ prilika" i sl.), a koju viđam i čujem samo kod naših
"vrlih" sportskih novinara.
Najviše mrzim kad vidim da te i takve bezlične i prežvakane fraze
"uđu u narod" i kad ljudi počnu da ih koriste. :(
kosarka.525dizel,
-> #524, nenad** Ako nije tajna, da li ove, tj. ovakve izveštaje odnekud
** prekucavaš ili ih sam pišeš?
:))))
Prepričano iz "Blica". :)
** _izglednih_ prilika" i sl.), a koju viđam i čujem samo kod
** naših "vrlih" sportskih novinara.
Baš je fora, tako se uvek setim naših "proslavljenih novinara", pa
se oraspoložim. :) Ali, ukoliko ljudima smeta, neću više koristiti
ovakvu terminologiju. :)
kosarka.526burazer,
-> #523, dizeld> ** kosarke, a ne kao navijac, cini mi se da je sudija celo prvo
d> ** poluvreme debelo navijao za Zvezdu
d>
d> Burazer je osvedoceni grobar. ;)
d>
(ne)Normalno ;) samo je Mica Beric (komsija) zaboravio da me po-
veze na utakmicu pa sam morao da zamolim "Delije" da ga pozdrave
zbog toga, sto su ovi i ucinili, meni za ljubav ;)
d> Klasika. :(
d> Valjda ce sledece godine biti obavljena bolja selekcija igraca u
d> Zvezdi, sa zadrzavanjem "kostura" tima i neizbeznim "sutiranjem"
d> pojedinih... ;)
Mislim da bi to bio pravi potez Zvezdine uprave. Stvarno imate
dobar podmladak. Medjutim znajuci sta se zadnjih nekoliko godina
desavalo, sumnjam da ce uraditi nesto pametno (iskreno se nadam
da gresim). Zvezda je poznata po tome sto sutira mlade i per-
spektivne igrace ( a bilo ih je u proslosti, ne vidim razlog za-
sto ih i u buducnosti ne bi imalo, jer je Zvezda uvek imala jaku
kosarkasku skolu).
kosarka.527schef,
-> #519, nikola.s][> Beobanka-C.Zvezda.....90:86
][ Joj kako nas pokrase sudije. A tek onaj Karadzic sto je glup.
][ :(
Joj ;) kako ćete vi da igrate baraž da ne biste ispali! ;)))
P.S. Nisam baš siguran za ovaj baraž (3. iz prve B i 12. iz prve A lige) te
me ili ispravite ili potvrdite ono što sam rekao. ;)