SPORT.2

05 Dec 1996 - 07 Jul 1997

Topics

  1. atletika (19)
  2. fudbal (1154)
  3. kosarka (1101)
  4. nba (5356)
  5. rukomet (58)
  6. vaterpolo (42)
  7. odbojka (146)
  8. tenis (25)
  9. zimski (54)
  10. borilacki (25)
  11. auto-moto (678)
  12. bilijar (12)
  13. sah (80)
  14. rekreacija (70)
  15. prognoza (360)
  16. navijaci (660)
  17. dogadjanja (51)
  18. razno (111)

Messages - kosarka

kosarka.830 gligo, -> #817, junior
>ono sto me najvise plasi je motivacija koju Carlton Myers ima >protiv Carlton nece igrati na EP-u zbog povrede poz,
kosarka.831 junior, -> #821, stefan
>> 7 Lončar >> 9 Berić > Potresno, gde oba skota da povede...;) Ajd' što ih je poveo. Nego što će da igraju ... :(
kosarka.832 gmatic, -> #813, gligo
==> Cisto sumnjam da ce Bullsi doci u najjacem sastavu ..... ==> Daj boze da se varam.... Pa da, nece da se blamiraju kad cika Jordana(citaj kao sto pise) stopira Djole.
kosarka.833 junior, -> #828, mango
> Videcemo kako cemo proci na EP, centri su nam definitivno slaba > tacka. Mislim da se Obradović odlučio da izbaci Drobnjaka i Koturovića, upravo zato što su _svima_ centri slaba tačka. Tačnije, kad pogledaš sastave ostalih reprezentacija, shvatiš da niko nema teškog centra, koji bi mogao da parira Rebrači. Grci su tanki na centru, imaju samo Rentziasa (jel' Fasulas definitivno ne igra?), Španci imaju Martineza i Duenasa, koji stvarno se ne mogu nazvati osloncem reprezentacije ;), Hrvati vode Vujčića, ako se on može nazvati centrom, Italijani su malo bogatiji sa Frosinijem, Marconatom, Carerom i Gayom, ali nijedan od njih nije više od 2.10, tako da će verovatno igrati u tandemu sa Fućkom pa opet nema potrebe za klasičnom peticom, Turci imaju Besoka i Oyguca (oba iz Efesa) ... Jedino Rusi i Nemci (od ozbiljnijih protivnika) vode jake centre. Rusi su poveli - Mikhailova, Nosova, Kissurina i Fetisova, a svi su nastupali u ovogodišnjoj Ligi Šampiona, tako da im iskustva ne nedostaje. Nemci vode Arigbabu, Hupmanna od poznatijih, i čak 3 centra sa američkih univerziteta - sva 3 su preko 2.15, dakle može se pretpostaviti njihova taktika ;) Inače, interesantno je, a i pomalo razočaravajuće, da za Nemačku nastupaju Vladimir Bogojević, Marko Pešić i Dražen Tomić. Shvatam ja da oni nisu mogli da dobiju poziv u našu reprezentaciju, ali zar je to razlog da nastupaš za drugu zemlju? I da, da se nadovežem na priču o centrima .. najveće face su Ukrajinci, koji vode 6 centara, od čega čak 4 iz istog tima (Budvenk-Horda), a prvi centar im je Vitaly Potapenko, onaj lik iz Klivlenda ;))
kosarka.834 gligo, -> #833, junior
> I da, da se nadovezem na pricu o centrima .. najvece face su > Ukrajinci, koji vode 6 centara, od cega cak 4 iz istog tima > (Budvenk-Horda), a prvi centar im je Vitaly Potapenko, onaj lik > iz Klivlenda ;)) Kol'ko sam ja upoznat , Ukrajinski trener je objavio spisak bez Volkova i Potapenka,mada je rekao da ce ovog drugog cekati do poslednjeg dana,a Volkov ide u svojstvu savetnika > reprezentacije ;), Hrvati vode Vujcica, ako se on moze nazvati > centrom, Italijani su Imaju i Prkacina koji obicno igra "cetvorku" ali koji dobro igra i na petici....ali ne postoji trenutno duo koji moze parirati Rebraci i Savicu...
kosarka.835 gligo, -> #831, junior
==> 7 Loncar ==> 9 Beric => Potresno, gde oba skota da povede...;) > Ajd' sto ih je poveo. Nego sto ce da igraju ... :( Igrace,igrace,za usi pa oko klupe....
kosarka.836 mikeman, -> #801, mango
> Sto ne znaci da je on los igrac. Sto niko i ne kaze, ali nije ni dobar.... Neka sredina ;) ali nikako zlatna... daleko bilo ;) > Naravno da treba, za to i postoji play. Sem ako si video centra > koji organizuje napad;) Centar realizuje napad, ali ucestvuje u odbrani kao vazan faktor. Samim tim on mora da razmislja. Ako je tebi razmisljanje nepoznat pojam nije svima. > Za one pismene? A ko ce to tebi da objasni? Koju ti dioptriju nosis? Izgleda da se neko bas zaje*ao kad ti dade slabe cvikere pa ni poruke ne mozes da procitas. Na koju foru sam to ja nepismen jeli? Ne gubim ja vreme sa svakakvim izrodima . Asta la vista.
kosarka.837 gligo, -> #827, mango
>> E pa ce da vidis tako negde u novembru (mislim) kada se igra >> mekov turnir u Parizu. Ucestvuju bulsi(jao!) Olimpijakos, >> Barsa i jos dva francuska kluba (nesecam se koja). > ;) Ovaj turnir ce biti smesan. Cak iako Rogonje dodju u punom > sastavu, zar stvarno mislis da ce igrati ozbiljno? he,he ....Pa oni ce pobediti na tom turniru i zatvorenih ociju
kosarka.838 mango, -> #816, junior
> Hoce, posto im je to 15-ak dana pred pocetak sezone, i dobro > ce im doci 2-3 sparing partnera, kao i poseta Evropi. Mozda ce svi doci, ali ko ce igrati? ;) Cisto sumnjam da ce rizikovati da se povrede 15 dana pred pocetak trke na ovako glupim utakmicama.
kosarka.839 mango, -> #817, junior
> Boskovica? > > Nije on kvalitet za reprezentaciju. To je dobar igrac, (zemljo)radnik, > kako nasi komentatori vole da kazu "veliki borac pod obrucima". Tipa, > Mileta Lisica ili Mihajla Grusanovica ... Svi pozvani, ukljucujuci i > one koji nisu usli u najjuzi izbor su prilicno bolji od njega. Igrace tipa Boskovica, obicno zovu siledzije. Nedostatak kvaliteta nadoknadjuju upornoscu (hint: sutnuce 3 put vise;))) > Voleo bih da si u pravu, ali mislim da suvise opusteno ulazimo na ovo EP, > i plasim se da se ne provedemo kao Hrvati - kad su velike zvezde Kukoc i > Rada, dosli iz NBA, pa ih je mrzelo da igraju ... Ako si primetio, slicno > su poceli da se ponasaju Ne_dam_loptu Dordevic i Dacu_ga_Osecam Danilovic. > > Koliko su juce lopti prodali, to samo oni i Obradovic znaju. Cini mi se da si u pravu:((( Uz to igramo losu odbranu, centri igraju ocajno, a i Bodiroga me nervira sto se uvek tako stisne i ne sme da sutne.
kosarka.840 mango, -> #823, dule.n
> E da znas, stvarno je mogao Boskovica da pozove umesto Loncara. Ma kakav Boskovic, ima mnogo boljih od njega. (cak i Olivera;) > Boskovic stvarno igra pravo krilo i na tom mestu igra mnogo bolje Cubrilo? > od Loncara, a problem su nam kol'ko vidim bila krila, u nedostatku Red Bull- Daaajeee ti kriiilaaaaa! :) > Paspalja. Zapravo pozicija broj 3 nam najvise skripi. Od ovih nasih, > po meni, jedino Bodiroga moze na tom mestu dobro da odigra. > Ali Bodoroga je prica za sebe, on je pravi dzoker. Srecom da ga imamo. A sad malo ozbiljno- Obradovic se previse igra. Ubaci Berica (koji ne zna da vodi loptu) na pleja i igramo sa visokom petorkom, posle pet minuta igramo sa niskom petorkom, ko ce ga znati. Inace, centri su nam najveca rupa. Jel gledao neko tekmu sa mladima? Onaj Ruso je stvarno cudo! Ubaci Rakocevica u igru zajedno sa Lukovskim (hint: nema ko da sutne;), Nadfejia baca na cetvorku, onaj Vlad igra ko majmun mlad, nikom loptu ne baca a ni koseve bas ne daje, Drobnjak cuva Rebracu, a Jovo;) Savica isl. Mislim stvaaarno. BTW, jeste videli sta je radio Lukovski Saletu:)))))) Kicmu mu je polomio:)
kosarka.841 mango, -> #821, stefan
>> 7 Loncar >> 9 Beric > > Potresno, gde oba skota da povede...;) Do sada Beric nije nigde otisao. Ne bih da baksuziram, ali mozda i ostane u Partizanu:((((
kosarka.842 mantoniadis, -> #838, mango
>> Mozda ce svi doci, ali ko ce igrati? ;) Cisto sumnjam da ce >> rizikovati da se povrede 15 dana pred pocetak trke na ovako >> glupim utakmicama. I Olympiakos nece forsirati, posto ima vaznje utakmice koje mora da pobedi ;)) (i ostale ekipe naravno)...
kosarka.843 mantoniadis, -> #841, mango
>>> Potresno, gde oba skota da povede...;) >> >> Do sada Beric nije nigde otisao. Ne bih da baksuziram, ali mozda i ostane >> u Partizanu:(((( Ma ostace u Partizanu 100%. Nema kvalitete. Jedino mozda Efes bi bila zainteresovana za njega (zbog sut za 3 poena) ;>>
kosarka.844 mantoniadis, -> #839, mango
>> Igrace tipa Boskovica, obicno zovu siledzije. Nedostatak kvaliteta >> nadoknadjuju upornoscu (hint: sutnuce 3 put vise;))) Hmmmm.. Jel Beric i Loncar posedjuju kvalitet? Nisam to dosada uocio ;) Za upornost da ne govorimo..
kosarka.845 mantoniadis, -> #829, gligo
>>> Za kraj: >>> >>> 1. Jugoslavija >>> 2. Italija >>> 3. Spanija >>> 4. Grcka >>> 5. ? >> >> A ti zaboravi bracu Ruse,oni uzimaju medalju sigurno... >> Sto se mene tice finale je Yug-Rusia.... Rusi uvek se smatraju za favorite (ime radi svoje), ali su dokazali, da nisu spremni za nesto veliko u poslednjim godinama..
kosarka.846 mantoniadis, -> #817, junior
>> Da se naslutiti kako bi izgledao zavrsni kostur takmicenja - Jugoslavija, >> eliminise Spaniju u polufinalu, dok Italijani nakon velike borbe izbacuju >> Grke. U borbi za medalje, Jugoslavija osvaja zlatnu, ako sve bude normalno >> ;), a Grci se jos jednom dokazuju nesposobni da osvoje bronzanu medalju, >> ali su plasmanom medu prvih 5 obezbedili put na svetsko prvenstvo, gde ce >> doci do izrazaja njihova mladost (tad cemo i mi imati smenu generacija, o Ne bi se slozio sa tobom.. Grci ako u polufinale se nadju sa Italjanima, dobice ih garantovano ;), ali ako budu igrali sa Spancima onda nema spasa, igraju za 3 mesto. >> Za kraj: >> >> 1. Jugoslavija >> 2. Italija >> 3. Spanija >> 4. Grcka >> 5. ? >> Za kraj: 1. Jugoslavija 2. Grcka 3. Spanija 4. Italija 5. Hrvatska / Rusija / Slovenja ;) Prognoza??
kosarka.847 gmatic, -> #826, mango
==> Navedi neki primer (a da po mogucstvu igra u Evropi). Steva (al ga nadje). Dobro sad ces da me zasipas time kako mu je Drobnjak decu pravio ali on je spor i glup a kao sto ti ves rece Drobnjak je brz(za svoju velicinu). Iskreno neznam nekog teskog centra u Evropi ali sta ako bi Sabonis zaigrao? ==> Sto da ne? Sem toga, ne sutira Drobnjak lose slobodna. Ovo necu ni da komentarisem.
kosarka.848 gmatic, -> #827, mango
==> ;) Ovaj turnir ce biti smesan. Cak iako Rogonje dodju u punom ==> sastavu, zar stvarno mislis da ce igrati ozbiljno? Pa nije vazno ali nece sigurno da dozvole da ih tako neki evropljani razbiju. Morace ipak malo da igraju.
kosarka.849 dule.n, -> #840, mango
=> Ma kakav Boskovic, ima mnogo boljih od njega. (cak i Olivera;) Ne bih se složio sa tim da ima _mnogo_ boljih od Boškovića, ali 'ajde da ne otvaramo raspravu povodom toga. => Cubrilo? Eh da Čubrilo. On ima takve predispozicije ali očigledno da on prosto nema dovoljno talenta za vrhunsku košarku. Možda je grubo poređenje, ali setite se Divca, Paspalja, Kukoča i Rađe u svojih 19-20 godina. Oni su bili nosioci igre u svojim timovima u tim godinama, dok ovaj igra pet minuta po utakmici. Možda od njega i bude neki jači prosečan igrač, ali od njega reprezentacija neće da se ovajdi. Takvih prosečnih igrača imaju Grčka, Italija, Španija i ostali koliko hoćeš. Pa ako spadnemo na to da nam takvi proseci (Berić, Lončar, Čubrilo itd.) budu glavni, nije potrebna velika pamet da se zaključi da ćemo se boriti sa ovim i drugim reprezentacijama za nema četvrta, peta ili šesta mesta na velikim takmičenjima. => Inace, centri su nam => najveca rupa. Jel gledao neko tekmu sa mladima? Centri, kad ih gledaš onako zajedno, su nam nikad niži. Jedino je lagani Rebarac iznad 2.10. Naša reprezentacija nije nikad bila bez dva-tri centra preko 2.10, ali mislim da ovo ne treba brine previše, dobro će se snaći pod obručima i Rebrača, Savić, Tomašević i Topić. Bar se nadam. :)
kosarka.850 mango, -> #832, gmatic
> Pa da, nece da se blamiraju kad cika Jordana(citaj kao sto pise) stopira > Djole. Onaj Djole koga je sinoc Lukovski izvozao? ;)
kosarka.851 mango, -> #833, junior
> Mislim da se Obradovic odlucio da izbaci Drobnjaka i Koturovica, > upravo zato sto su _svima_ centri slaba tacka. Tacnije, kad pogledas Potpuno si u pravu. > koji bi mogao da parira Rebraci. Grci su tanki na centru, imaju samo > Rentziasa (jel' Fasulas definitivno ne igra?), Spanci imaju Martineza Rentzias i nije klasican centar, a Fasulas nece igrati.
kosarka.852 mango, -> #834, gligo
> Imaju i Prkacina koji obicno igra "cetvorku" ali koji dobro igra > i na petici....ali ne postoji trenutno duo koji moze parirati > Rebraci i Savicu... Prkacin nema potrebnu visinu.
kosarka.853 mango, -> #836, mikeman
>> Sto ne znaci da je on los igrac. > > Sto niko i ne kaze, ali nije ni dobar.... Neka sredina ;) ali nikako > zlatna... daleko bilo ;) Videcemo ko je u pravu - jos malo pa ce Evro Liga. > Centar realizuje napad, ali ucestvuje u odbrani kao vazan faktor. Svaki napad?? Centru je u odbrani znatno olaksan posao u odnosu na druge igrace pravilom po kom napadac ne sme ostati 3 sekunde u reketu. > Samim tim on mora da razmislja. Ako je tebi razmisljanje nepoznat > pojam nije svima. ? ! > Koju ti dioptriju nosis? Izgleda da se neko bas zaje*ao kad ti > dade slabe cvikere pa ni poruke ne mozes da procitas. None. > Na koju foru sam to ja nepismen jeli? "Jop, reko sam." Ne znam na koju si foru nepismen, zakljuci sam;) > Ne gubim ja vreme sa svakakvim izrodima . Asta la vista. Ovaj ce da pokusa samoubistvo, pomozite mu;)
kosarka.855 stefan, -> #849, dule.n
> Eh da Čubrilo. On ima takve predispozicije ali očigledno da on > prosto nema dovoljno talenta za vrhunsku košarku. Možda je grubo > poređenje, ali setite se Divca, Paspalja, Kukoča i Rađe u svojih > 19-20 godina. Oni su bili nosioci igre u svojim timovima u tim > godinama, dok ovaj igra pet minuta po utakmici. Mislim da grešiš, Čubrilo ima talenta međutim njegov problem je u glavi. Naprostije rečeno, ne shvata da kada igra za svoj tim on igra košsarku a ne basket na terenčetu ispred zgrade. Što se tiče poređenja sa igračima koje ti spominješ - svakako da su naši današnji mladi igrači daleko od njih ali ipak treba imati u vidu da se pre svega tu radilo o jako talentovanoj generaciji. Takođe, ti igrači su imali kontinuirano dobar rad sa dobrim trenerima (setimo se koliko je trenera samo Partizan promenio ovih godina) i zatim oni su imali priliku da ograju veliki broj jakih utakmica i da se na taj način "kale". Na žalost, sledeće generacije nisu imale te uslove i to se poprilično primećuje. > Centri, kad ih gledaš onako zajedno, su nam nikad niži. Jedino je > lagani Rebarac iznad 2.10. Naša reprezentacija nije nikad bila bez > dva-tri centra preko 2.10, ali mislim da ovo ne treba brine previše, > dobro će se snaći pod obručima i Rebrača, Savić, Tomašević i Topić. > Bar se nadam. :) Koliko se meni čini u poslednjih par godina je u reprezentaciji jedino Divac bio preko 210. I to čak i u onoj, neraspadnutoj Jugoslaviji.
kosarka.856 mantoniadis, -> #851, mango
>>> koji bi mogao da parira Rebraci. Grci su tanki na centru, imaju samo >>> Rentziasa (jel' Fasulas definitivno ne igra?), Spanci imaju Martineza >> >> Rentzias i nije klasican centar, a Fasulas nece igrati. Decko sa 2.13, ce da igra play? ;) Dok je igrao u PAOK je bio ono, klasican centar.. I u reprezentaciji posto nema drugog klasicnog centra, on ce preuzeti ovu ulogu.. Cetvorke kao sto su Gianoulis, Miriounis, Hristodoulou sigurno ce da ga menjaju posto decko pravi prebrzo faulove ;) E da.. Potpisao za Barcelonu !!
kosarka.857 gligo, -> #839, mango
> Cini mi se da si u pravu:((( Uz to igramo losu odbranu, centri > igraju ocajno, a i Bodiroga me nervira sto se uvek tako stisne > i ne sme da sutne. Da li je neko uopste video takmice ostalih reprezentacija... Svi kude nas a niko nije video ostale.. Gled'o sam pre jedno desetak,petne'st dana mec Rusija-italija- naravno na Tv-u i ono sto sam video ne treba da zabrinjava Bila je to katastrofa od utakmice,ne zna se koje gori,dal'Rusi dal'talijani... Rusi imaju neke smesne centre(Nosov-Drobnjak ga je razbio u Evropskoj ligi ove godine,Mihajlov iz Reala)mada za potcenjivanje nisu Cibonin Kisurin,i cetvorka Fetisov koji je trenutno u veoma slaboj formi...takodje ni bekovi im nisu jaca strana.. (Babkov,Karasev-opet slaba forma)mozda jedini koji moze nesto vise uraditi je Bazarevich ali'opet tu je Djordjevic koji mu nece dozvo liti da radi bilo sta(barem se nadam).. Sto se tice talijana,oni nemaju sta da traze protiv nas .mozda jed ini problem moze predstavljati Fucka ali Markonato mu ne moze pomoci u duelima sa Savicem i Rebracom Sve u svemu nema nekih protivnika koji ce nam predstavljati ozbiljniji problem,jedino ce biti tesko suprotstaviti se fanatizmu nekih reprezentacija koje ce sada igrati bez ikakvog respekta prema nama... Sto se tice Bodiroge,njegova jaca strana su upravo driblinzi,dobri ulazi uz iznudjivanje faula i dobro vodjenje lopte a sut je u drugom planu mada ni tu nije preterano los toliko,
kosarka.858 gligo, -> #840, mango
> stvaaarno. BTW, jeste videli sta je radio Lukovski > Saletu:)))))) Kicmu mu je polomio:) Mali je dobar al'treba jos mogo,mnoooogo da uci... Misli da je Hardavej previse solira,preterano je nervozan i nema neki sut sa polu distance... P.S. Da je polomio kicmu Saletu -jeste P.S.S.Da je Sale tata za njega -jeste
kosarka.859 gligo, -> #852, mango
=>> Imaju i Prkacina koji obicno igra "cetvorku" ali koji dobro =>> igra i na petici....ali ne postoji trenutno duo koji moze =>> parirati Rebraci i Savicu... > Prkacin nema potrebnu visinu. Prkacin je visok 2,08cm za razliku od npr.Savica 2,05 Kad' ovo pisem setim se i onih nesrecnih susreta Partizana i Kroaicije u E.Ligi... U Pezaru nam pokupi sve lopte,Solun da i ne spominjem... Ali: To je bio Partizan a ovo ce biti YUG kaznena ekspedicija
kosarka.860 gligo, -> #845, mantoniadis
>>> A ti zaboravi bracu Ruse,oni uzimaju medalju sigurno... >>> Sto se mene tice finale je Yug-Rusia.... > Rusi uvek se smatraju za favorite (ime radi svoje), ali su > dokazali, da nisu spremni za nesto veliko u poslednjim > godinama.. Posle neuspeha u Atini i Atlanti sve karte su bacili na Barselonu...Jos vise ih motivise i to da igramo bez Divca i Paspalja... Njihov veliki problem je Fetisov igrac ogromih mogucnosti ali je veoma slican Rodmanu po ponasanju...ne dolazi na tre ninge ponekad ne dodje i na utakmicu svog tima a ponasa se kao da je najbolji igrac Evrope..Po recima trenera Rusa Bjelova,on daje oko 50% mogucnosti.Ako udje u 'ritam' tesko svima. Uostalom,videcemo,ja Ruse smatram velikim favoritima i voleo bih finale YUG-Rusia 1.YUG 2.Rusia 3.Spania 4.Italia 5.Grcka,Hrvatska,Slovenia poz,
kosarka.861 dule.n, -> #855, stefan
=> Mislim da grešiš, Čubrilo ima talenta međutim njegov problem je u => glavi. Naprostije rečeno, ne shvata da kada igra za svoj tim on igra => košsarku a ne basket na terenčetu ispred zgrade. Što se tiče poređenja Pa ako je tako onda bi sledeća godina trebala da bude prelomna za njega. Ili će se uzdići i postati dobar igrač ili će ostati igrač sa ligaškim dometima. Nešto slično kao sa Šilobadom. :( => radilo o jako talentovanoj generaciji. Takođe, ti igrači su imali => kontinuirano dobar rad sa dobrim trenerima (setimo se koliko je => trenera samo Partizan promenio ovih godina) i zatim oni su imali => priliku da ograju veliki broj jakih utakmica i da se na taj način => "kale". Na žalost, sledeće generacije nisu imale te uslove i to se => poprilično primećuje. Sležem se. => Koliko se meni čini u poslednjih par godina je u reprezentaciji jedino => Divac bio preko 210. I to čak i u onoj, neraspadnutoj Jugoslaviji. Kako jedini, a šta je radio Vranković (2.16)? A Rađa, pa kasnije i Rebrača.
kosarka.862 gmatic, -> #850, mango
==> Onaj Djole koga je sinoc Lukovski izvozao? ;) Pa ko sto je ovaj njega on bi mogao Jordana (sigurno je Djole rekao sta oce ovaj klinac,nek se igra malo). Bar se nadam.
kosarka.863 nenad, -> #855, stefan
> i zatim oni su imali priliku da ograju veliki broj > jakih utakmica i da se na taj način "kale". Na žalost, sledeće > generacije nisu imale te uslove i to se poprilično primećuje. Isto će važiti i za sledeće generacije, dok će se Grčki, Italijanski, Španski i Nemački mladići učiti uz najbolje igrače Evrope i igrati protiv njih, naši će tokom sezone igrati sa raznim Mladostima, Slogama, Borcima, Radničkima, Crvenim Zvezdama... ;)
kosarka.865 stefan, -> #861, dule.n
>=> Koliko se meni čini u poslednjih par godina je u reprezentaciji jedino >=> Divac bio preko 210. I to čak i u onoj, neraspadnutoj Jugoslaviji. > >Kako jedini, a šta je radio Vranković (2.16)? A Rađa, pa kasnije i >Rebrača. Da, na Stojka sam potpuno zaboravio :) a Rađa koliko se meni čini ipak nije bio preko 210. Rebraču si ti spomenuo pa sam ja govorio "ko još sem njega" zato ga nisam spomenuo.
kosarka.866 junior, -> #838, mango
> Mozda ce svi doci, ali ko ce igrati? ;) Garantujem ti da će prva petorka početi susret. ;) A, opet, pitanje je u kom će sastavu Bullsi biti sledeće sezone?
kosarka.867 miskop,
U poslednjoj proveri pred EP u kosarci, nasi reprezentativci pobedili Francuze sa 96:79(49:43). Danilovic 17 Djordjevic 14, 14 asis.
kosarka.868 mango, -> #847, gmatic
> Steva (al ga nadje). Nisam ja, ti si ga nasao. > Drobnjak decu pravio ali on je spor i glup a kao sto ti ves > rece Drobnjak je brz(za svoju velicinu). Nadji onda adekvatan primer. > Iskreno neznam nekog teskog centra u Evropi ali sta ako bi Sabonis > zaigrao? Protiv Sabonisa ni NBA centri ne prolaze najbolje.
kosarka.869 mango, -> #842, mantoniadis
> I Olympiakos nece forsirati, posto ima vaznje utakmice koje > mora da pobedi ;)) (i ostale ekipe naravno)... Pa naravno;) Mogu da zamislim scenu kad Papanikolau zakucava preko Rodmana;)))
kosarka.870 mango, -> #848, gmatic
> Pa nije vazno ali nece sigurno da dozvole da ih tako neki evropljani > razbiju. Morace ipak malo da igraju. Pobedice oni u svim utakmicama, ali ko ce igrati i kako?
kosarka.871 mango, -> #844, mantoniadis
> Hmmmm.. > Jel Beric i Loncar posedjuju kvalitet? Nisam to dosada uocio ;) Nisam ni ja, ali je Boskovic za klasu (bolje reci dve) ispod nih dvojice. > Za upornost da ne govorimo.. Boskovic pokazuje upornost samo u domenu suta (svaki put sutne;)
kosarka.872 mango, -> #849, dule.n
> Ne bih se slozio sa tim da ima _mnogo_ boljih od Boskovica, ali 'ajde > da ne otvaramo raspravu povodom toga. Hteo sam reci da ima mnogo igraca boljih od Boskovica. >=> Cubrilo? > > Eh da Cubrilo. On ima takve predispozicije ali ocigledno da on > prosto nema dovoljno talenta za vrhunsku kosarku. Mozda je grubo Nije tacno. On shvata basket kao zezanje, kad bi se uozbiljio igrao bi mnogo bolje.
kosarka.873 mango, -> #843, mantoniadis
> Ma ostace u Partizanu 100%. Nema kvalitete. Valjda nece, pre neki dan je Haris promovisan u novog kapitena.
kosarka.874 gligo, -> #867, miskop
> U poslednjoj proveri pred EP u kosarci, nasi reprezentativci > pobedili Francuze sa 96:79(49:43). > > Danilovic 17 > Djordjevic 14, 14 asis. Treba reci da Francuska reprezentacija igra sa osakacenim sastavom bez Rigodoa,Bilbe,Evtimova...zato i ne treba da cudi tol'ka razlika
kosarka.875 gligo, -> #868, mango
>> Iskreno neznam nekog teskog centra u Evropi ali sta ako bi >> Sabonis zaigrao? > > Protiv Sabonisa ni NBA centri ne prolaze najbolje. Primeri,molim te??? P.S. Nemoj mi samo pomenuti Ostertaga i Meninga!
kosarka.876 gmatic, -> #868, mango
==>> Steva (al ga nadje). ==> ==> Nisam ja, ti si ga nasao. Znam. To i kazem ==> Nadji onda adekvatan primer. ==>> Iskreno neznam nekog teskog centra u Evropi ali sta ako bi ==>> Sabonis zaigrao? Dobro setio sam se: Tarlac na primer.
kosarka.877 gmatic, -> #870, mango
==> Pobedice oni u svim utakmicama, ali ko ce igrati i kako? Po tom pitanju se slazem. Pa igrace druga postava sa pojacanjem kad zatreba (ako pocnu da pucaju). Da se ljudi izive posto ce cele sezone da sluze kao trofazni grejaci klupe(uglavnom).
kosarka.878 gmatic, -> #873, mango
==> Valjda nece, pre neki dan je Haris promovisan u novog ==> kapitena. I sto je smesno dal mi se ucini da na dresu koji je dobio stoji broj 12?
kosarka.879 miskop, -> #878, gmatic
--> I sto je smesno dal mi se ucini da na dresu koji je dobio stoji --> broj 12? Da, sa obrazlozenjem da njegov dres sa brojem 5 jos nije uradjen.
kosarka.880 mango, -> #862, gmatic
>==> Onaj Djole koga je sinoc Lukovski izvozao? ;) > > Pa ko sto je ovaj njega on bi mogao Jordana (sigurno je Djole rekao > sta oce ovaj klinac,nek se igra malo). Bar se nadam. Zamenjujes teze. Rekao si da bi Djole stopirao Jordana, odgovorio sam ti da Djole ne moze da cuva ni Lukovskog, a kamoli Jordana (koji je visi bar 10 cm od njega), a ti mi sad kazes da bi Djole provozao MJa. A Ron Harper? On nije toliko los igrac koliko nema slobodu u igri.
kosarka.881 mango, -> #860, gligo
> Njihov veliki problem je Fetisov igrac ogromih mogucnosti > ali je veoma slican Rodmanu po ponasanju...ne dolazi na tre Slican Rodmanu po igrackim kvalitetima s tim sto lose skace i igra odbranu:) Fetisov je jedan od onih naduvanih igraca koji nikad nista nisu postigli (a i nece) a na neki cudan nacin je stekao naklonost novinara. Nego kakvi su Poljaci i,posebno me interesuje, Letonci?
kosarka.882 mango, -> #857, gligo
> Da li je neko uopste video takmice ostalih reprezentacija... > Svi kude nas a niko nije video ostale.. Blagi ocaj. Ja nisam zabrinut zbog toga sto se moze desiti da ne budemo prvi vec zbog toga sto zelim da u dogledno vreme dobijemo camuge, a i vise volim da gledam lepu kosarku nego neko smaranje.
kosarka.883 mango, -> #858, gligo
> Mali je dobar al'treba jos mogo,mnoooogo da uci... Naravno, za sada je samo dribling i ulaz naucio:) Za utehu je da zna levi dvokorak za razliku od nekih (naravno da ne mislim na Berica;>> > Misli da je Hardavej previse solira,preterano je > nervozan i nema neki sut sa polu distance... Pa i ne solira preterano kada igra u jakom timu (Partizanu), ova tekma je bila samo prijateljska, a i medju najboljima je u mladom timu. Sem toga, pored Vlada;) njegovo je soliranje zanemarljivo. Sto se tice suta- blagi ocaj:)
kosarka.884 mango, -> #867, miskop
> Djordjevic 14, 14 asis. Ukupno je bilo 36 asistencija!! 72 laka poena! Obozavam Francuze:)
kosarka.885 gligo, -> #882, mango
> Blagi ocaj. Ja nisam zabrinut zbog toga sto se moze desiti da > ne budemo prvi vec zbog toga sto zelim da u dogledno vreme > dobijemo camuge, a i vise volim da gledam lepu kosarku nego > neko smaranje. Da,camuge cemo stvarno dobiti u "dogledno" vreme P.S. Meni npr. nikad nije smaranje gledanje nase reprezentacije s'kim god da igra
kosarka.886 junior, -> #865, stefan
> Da, na Stojka sam potpuno zaboravio :) a Rađa koliko se meni > čini ipak nije bio preko 210. Rebraču si ti spomenuo pa sam ja > govorio "ko još sem njega" zato ga nisam spomenuo. A Andro Knego? Bog. :)
kosarka.887 gligo, -> #881, mango
=>> Njihov veliki problem je Fetisov igrac ogromih mogucnosti =>> ali je veoma slican Rodmanu po ponasanju...ne dolazi na tre > Slican Rodmanu po igrackim kvalitetima s tim sto lose skace i > igra odbranu:) Fetisov je jedan od onih naduvanih igraca koji > nikad nista nisu postigli (a i nece) a na neki cudan nacin je > stekao naklonost novinara. Opet kazem,nije postigao nista bas zbog tog svog ponasanja, cuo sam cak da je imao i probleme sa zakonom..(dal'droga, ili nesto sl.) > Nego kakvi su Poljaci i,posebno me interesuje, Letonci? Ove dve reprezentacije predstavljaju,realno drugu ligu reprezentativnog basketa trenutno. Poljaci su nepoznati za sve,Letonski trener je izjavio da je gledao kasete sa utakmica Poljaka i da mogu biti opasni ali realno mislim da Poljaci ispadaju posle prvog kruga.Igraci su takodje totalni anonimusi Sto se tice Letonaca oni su igrali dve pripremne utakmice sa Litvancima i izgubili obe veoma tesnim rezultatima Njihov trener je izjavio da se ne boje nikoga i da ce probati da iznenade Jugoslaviju.Cilj im je osvajanje treceg mesta i prolazak u drugi krug Ove "slabije" ekipe bice opasne iz jedinog razloga sto su dosli na EP da nekom pomrse racune a ne da bi uradile nesto znacajno.. Ako u meceve udjemo ozbiljno lako cemo dobiti i njih ali i one "jace" P.S. Nadam se da nisam suvise davio poz
kosarka.888 gmatic, -> #880, mango
==> Zamenjujes teze. Rekao si da bi Djole stopirao Jordana, ==> odgovorio sam ti da Djole ne moze da cuva ni Lukovskog, a ==> kamoli Jordana (koji je visi bar 10 cm od njega), a ti mi sad ==> kazes da bi Djole provozao MJa. A Ron Harper? On nije toliko ==> los igrac koliko nema slobodu u igri. Ne kazem da moze da ga cuva samo zelim da to moze.
kosarka.889 gmatic, -> #881, mango
==> Nego kakvi su Poljaci i,posebno me interesuje, Letonci? Poljaci su pobedili u pripremama Litvance. Jesu slabiji ali...
kosarka.890 gmatic, -> #885, gligo
==> P.S. Meni npr. nikad nije smaranje gledanje nase ==> reprezentacije s'kim god da igra Imas moju podrsku care!
kosarka.891 mantoniadis,
Program takmicenja na Mac Donalds turnira ;) Cetvrtak 16/10: 18.00 Atenas De Kordoba -Beneton Trevizo (1) 20.30 Barcelona - Rasing Pari (2) Petak 17/10: 19.00 Olympiakos - Pobednik utakmice 1 (3) 21.00 Cikago Bulls - Pobednik utakmice 2 (4) Subota 18/10 13.30 mesto 5-6, Gubitnik utakmice 1 - Gubitnik utakmice 2 16.00 mesto 3-4, Gubitnik utakmice 3 - Gubitnik utakmice 4 19.00 mesto 1-2, Pobednik utakmice 3 - Pobednik utakmice 4 Cikago vs Olympiakos u finalu?? Pa da !! ;)
kosarka.892 mango, -> #875, gligo
> Primeri,molim te??? > > > P.S. Nemoj mi samo pomenuti Ostertaga i Meninga! U principu u NBA imas 4 strasna centra protiv kojih je tesko igrati. Zna se koji su to centri, dakle ostatak mozes uzeti kao primere.
kosarka.893 mango, -> #876, gmatic
> Tarlac na primer. Opet se vracamo na tog Tarlaca. On je krajnje prosecan centar, ne znam samo sto ga svi toliko dizu u nebo. Sem toga on je za mene najveca nula (zna se sto) i prodana dusa. Uostalom, neka ode u NBA pa da ga vidimo. Ako hoces da kazes da Drobnjak nema sanse protiv Tarlaca, ne mogu da se slozim sa tobom.
kosarka.894 gligo, -> #892, mango
=>> Primeri,molim te??? =>> =>> P.S. Nemoj mi samo pomenuti Ostertaga i Meninga! > > U principu u NBA imas 4 strasna centra protiv kojih je tesko > igrati. Zna se koji su to centri, dakle ostatak mozes uzeti kao > primere. Za Sabonisa su svi centri osim Mcilvane-a(valjda sam dobro napis'o) i gore spomenutih strasni centri
kosarka.895 junior, -> #887, gligo
> Njihov trener je izjavio da se ne boje nikoga i da ce > probati da iznenade Jugoslaviju.Cilj im je osvajanje > treceg mesta i prolazak u drugi krug Letonci su rekli da im je dosta toga, kako ljudi znaju samo za Litvaniju od Baltičkih zemalja, i da su spremni da preuzmu primat na Baltiku (u svetlu smene generacija u Litvaniji). Imaju pobedu nad Italijom '92. i to ih ohrabruje. Istina, tad su Italijani bili u velikoj krizi, i nisu bili ni nalik ovoj sadašnjoj reprezentaciji koja sigurno želi jednu od medalja ... Uvek sam bio pristalica toga da su Rusi & co. opasni, jer nikad ne znate šta može iz onolike zemlje (ili onolikih zemalja) da se pojavi. ;)
kosarka.896 junior, -> #891, mantoniadis
> Cikago vs Olympiakos u finalu?? Pitanje je da li će Olimpijakos pobediti Benetona (pretpostavljam, da onaj argentinski tim i nije suviše jak), jer ne znam da li Rivers ostaje. Ako se nastavi trend da neka nba "zvezda" dođe u Evropu, osvoji nešto, a onda se brže-bolje vrati nazad u Ameriku, Olimpijakos neće biti ni nalik ovom timu koji se prošetao kroz Final-Four. Inače, Obradović ide iz Albe. Nemaju para da ga plate.
kosarka.897 dule.n, -> #886, junior
=> A Andro Knego? => => Bog. :) A Rajko Žižić (šta_je_to_slobodno_bacanje)? A Raša Radovanović?
kosarka.898 gligo, -> #896, junior
>Inace,Obradovic ide iz Albe.Nemaju para da ga plate Uzeli su Karaseva iz Efesa a Obradovica sutnuli jer je trazio veliko povecanje plate,sto ovi nisu mogli da ispune
kosarka.899 mantoniadis, -> #896, junior
>> Pitanje je da li ce Olimpijakos pobediti Benetona (pretpostavljam, da onaj >> argentinski tim i nije suvise jak), jer ne znam da li Rivers ostaje. Ako Ovako, Rivers potpisao sa AEK, Sigalas 99% potpisuje za AEK, Papanikolaou potpisao za Kinder (ali kao ne vazi ugovor posto ima manje od 20 godina).. Za sada samo Fasulas, Nakic, Tarlac ostaju 100% u Olympiakos.. >> Inace, Obradovic ide iz Albe. Nemaju para da ga plate. Nesto se prica da ce doci u Olympiakos..
kosarka.900 gmatic, -> #893, mango
==> Opet se vracamo na tog Tarlaca. On je krajnje prosecan ==> centar, ne znam samo sto ga svi toliko dizu u nebo. Sem toga ==> on je za mene najveca nula (zna se sto) i prodana dusa. ==> Uostalom, neka ode u NBA pa da ga vidimo. Ako hoces da kazes ==> da Drobnjak nema sanse protiv Tarlaca, ne mogu da se slozim ==> sa tobom. Mi mozemo da se raspravljamo kolko osh ali to se samo moze na jedan nacin dokazati,na terenu. Inace Drobnjak ce biti bolji od njega samo da malo poodraste.
kosarka.901 mikeman, -> #853, mango
>> Centar realizuje napad, ali ucestvuje u odbrani kao vazan faktor. > Svaki napad?? Naravno, ne svaki. Od ekipe i od samog centra zavisi koliko ce napada realizovati odnosno koliko ce mu saigraci asistirati. > Centru je u odbrani znatno olaksan posao u odnosu na druge igrace > pravilom po kom napadac ne sme ostati 3 sekunde u reketu. Olaksan mu je posao u odbrani ali otezan u napadu. > ? Igra centra u napadu se ne sastoji iskljucivo od zakucavanja. Ponekad centar treba da 'izradi' prostor za sut ili da asistira nekome iz ekipe isl. Samim tim on mora dobro da razmisli i da odluci koji je potez najadekvatniji za taj trenutak... > Ne znam na koju si foru nepismen... I ne mozes da znas.
kosarka.902 ivkeb,
Kao sto se ocekivalo razbismo poljake,mada smo se u I poluvremenu malo namucili i sa igracima suprotne ekipe ali i sa sudijama. Inace poljaci su izjavili pre prvenstva da je vreme Yu i Rusije u basketu proshlo shto se pokazalo i rezultatom na ovoj utakmici ; ))
kosarka.903 gligo, -> #902, ivkeb
> Kao sto se ocekivalo razbismo poljake,mada smo se u I > poluvremenu malo namucili i sa igracima suprotne ekipe ali i sa > sudijama. Odlicno je pocelo... Cim sam cuo taj cuveni glas naseg 'najboljeg 'komentatora svih vremena D.Gajica osetio sam cudan osecaj u stomaku I u ovoj utakmici smo mogli uzivati u njegovim vrlim komentarima Odlicno su se uklapali sa igrom nasih koji su se mucili sa nejakim Poljacima. Poljaci nikad gori,tek sad se na njima vide posledice Cernobiljske katastrofe , trudili se jadni al'djaba Djaba je njihova igra protiv onakve igre npr.Djordjevica koji im je poklonio bar 10 lopti uz 3 faula koji nisu tipicni za njega,i Danilovica cija se igra svodila na sut za 3poena.Naravno bilo je jos bisera poput Savica koji nije mog'o bacanje da ubode ili Berica koji nijednu od bar 15 kontri nije realizovao sto (ni)je tipicno za njega. Vrhunac svega (slag na tortu) bio je ulazak 'najbolje' cetvorke u YUG. Dejana Tomasevica zvanog -Balerina Opet smo ostali zadivljeni njegovim gracioznim hodom koji je lomio srca malobrojne muske publike u hali Za kraj,da ne bude sve crno treba izdvojiti Z.Obradovica koji se nije nervirao kol'ko on ume i igraca utakmice Zeljka Rebracu koji se raspuco na kraju i ubelezio sebi 2,3 banane (kol'ko vec).Treba pomenuti i njegova zakucavanja tipa 'pogledajte,zakucavam glavom' koja su dizala sve na noge Na kraju kad pogledamo sve ukupno, Poljaci su preslabi da se suprotstave i onakvoj slaboj igri kakvu su prikazali nasi u prvom poluvremenu a kamoli da nas jos i pobede. Sutra je derbi grupe sa taliajnima koji ce sigurno iskoristiti sve slabosti nase reprezentacije. Ipak nadamo se pobedi. poz,
kosarka.904 miskop, -> #902, ivkeb
--> Kao sto se ocekivalo razbismo Poljake Jadni Poljaci, na pocetku su krenuli kao da im je poslednja utakmica u zivotu, a kasnije...smrc...:) Atmosfera katastrofalna, graficka obrada zalosna(Spanci 100x bolje rade svoju ACB ligu), komentator...preskacemo... Inace onaj bandit Karlton Majers ipak igra u reprezentaciji Italije(Italijani dobili 10 razlike Letoniju). A Hrvati dobili Nemce sa 20 razlike... P.S. Dobrosav Gajic, mislite o njemu :)
kosarka.905 mantoniadis,
BiH-Rusija 55:65 Grcka-Turska 74:52 Slovenija-Francuska 75:80 Litvanija-Izrael 75:60 Letonija-Italija 75:85 Jugoslavija-Poljska 104:76 Ukrajina-Spanija 54:82 Hrvatska-Nemacka 75:55
kosarka.906 gligo, -> #904, miskop
> P.S. Dobrosav Gajic, mislite o njemu :) Nema sta,covek je legenda
kosarka.907 mango, -> #886, junior
>> Da, na Stojka sam potpuno zaboravio :) a Rada koliko se meni >> cini ipak nije bio preko 210. Rebracu si ti spomenuo pa sam ja >> govorio "ko jos sem njega" zato ga nisam spomenuo. > > A Andro Knego? U NB pise da je Nikola Bulatovic visok 2.10. Sa tim visinama se inace strasno manipulise. U NBA se obavezno doda po 3-4 a cesto i mnogo vise cm. Npr. da li ste znali da je Rodman visok 195?
kosarka.908 mango, -> #895, junior
> Letonci su rekli da im je dosta toga, kako ljudi znaju samo > za Litvaniju od Baltickih zemalja, i da su spremni da preuzmu > primat na Baltiku (u svetlu smene generacija u Litvaniji). Eh, to svetlo mi je nesto mnogo tamno:) Mislim da Litvanci nece biti mnogo slabiji nego ranijih godina. Otisao im je Sabonis, ali zato ce Einikis dobiti vise prostora, a on i nije tako los centar (tipa Savic). Takodje imaju i dosta mladih, visokih i dobrih centara. E sad, na bekovima ce po mom misljenju biti bar jednako jaki, ako ne i jaci, zato sto se odlaskom Kurtinaitisa i Marculjonisa (po meni je samo nedostatak ovog drugog hendikep) stvorio prostor za odlicne igrace (Lukminas, Strombergas...) koji ce imati sjajnu podrsku sa klupe u vidu mladih borbenih igraca. Naravno, tu je i Karnisovas. Sve u svemu, ove godine ima mnogo manje sumara u timu. Mozda i gresim, videcemo.
kosarka.909 vitez.koja, -> #839, mango
#=> Cini mi se da si u pravu:((( Uz to igramo losu odbranu, centri #=> igraju ocajno, a i Bodiroga me nervira sto se uvek tako stisne i #=> ne sme da sutne. Centri igraju dobro... ... kad dobiju loptu :( sk
kosarka.910 nenad,
Šta mislite kako su na zvaničnom sajtu Eurobasket-a napisali klub i grad u kome Radošević igra? ;)
kosarka.911 gmatic, -> #903, gligo
==> Cim sam cuo taj cuveni glas naseg 'najboljeg 'komentatora ==> svih vremena D.Gajica osetio sam cudan osecaj u stomaku Josh bolji je onaj sa BK (nesecam se kako se zove a mislim da se preziva Orlic). Znate onaj "bomba" ili "bum". Kako se taj covek prima. A jos je mlad a vec veliki potencijal.
kosarka.912 mango, -> #903, gligo
> Vrhunac svega (slag na tortu) bio je ulazak 'najbolje' > cetvorke u YUG. Dejana Tomasevica zvanog -Balerina Hteo ti ili ne, on jeste (uz Topica) najbolja cetvorka nase lige. Tomasevic je i ovog puta relativno dobro odigrao, ne vidim sta je to toliko lose uradio?
kosarka.913 raikhan,
Jugoslavija - Italija 74:69... Neka me neko probudi ! Ovo je samo ruzan sam... Nismo mi tako jadni... Zar ne?
kosarka.914 junior, -> #910, nenad
> Šta mislite kako su na zvaničnom sajtu Eurobasket-a napisali > klub i grad u kome Radošević igra? ;) A koji je zvanični sajt Eurobasketa?
kosarka.915 obren, -> #910, nenad
> Šta mislite kako su na zvaničnom sajtu Eurobasket-a napisali klub > i grad u kome Radošević igra? ;) Boratz & Tchatchak? ;)
kosarka.916 junior, -> #907, mango
> inace strasno manipulise. U NBA se obavezno doda po 3-4 a cesto > i mnogo vise cm. Npr. da li ste znali da je Rodman visok 195? U NBA-u, igrači se mere sa patikama. Rodman je, po američkim standardima visok 2,03 (6-8).
kosarka.917 junior, -> #899, mantoniadis
> Za sada samo Fasulas, Nakic, Tarlac ostaju 100% u Olympiakos.. Dovodi li Duda neko pojačanje? PS. Šta se dešava sa Božom Maljkovićem? Jel' u PSG-u?
kosarka.918 junior, -> #913, raikhan
> Nismo mi tako jadni... Zar ne? Pa i nismo. Treba samo da izbaci ili Đorđevića ili Danilovića iz ekipe. Kad su njih dvojica na parketu, bukvalno niko drugi ne dobija loptu .. samo se oni ispucavaju. Pa nije ni čudo onda kad njih udvoje, ili stisnu, da ostali igrači ne mogu da daju poen, kad se nisu ni zagrejali. Nisu ni primili loptu. Recimo, umesto da koristimo dominaciju na centrima, nad Italijom, mi smo forsirali duel bekova, gde su oni očigledno jači. Plašim se šta bi bilo da im je još i Espozito zdrav ...
kosarka.919 mikeman, -> #882, mango
> Blagi ocaj. Ja nisam zabrinut zbog toga sto se moze desiti da ne > budemo prvi vec zbog toga sto zelim da u dogledno vreme dobijemo > camuge, a i vise volim da gledam lepu kosarku nego neko smaranje. Pa posle vecerasnje utakmice treba biti zabrinut oko mnogih stvari. Porazeni smo od Italijana rezultatom 74:69, a sto je najgore igra nasih zabrinjava. Prvo mi se uopste nije svidelo sudjenje. Fuj, odvratno. Sudije sude sve i svasta, tako da je vecina nasih pocetkom 2og poluvremena imala po 3 licne, a Danilovic i Djordjevic su ispali zbog licnih.Najvise mi se svideo faul Obradovica kad se neko od italijana spetljao u njegovoj blizini i pao. ;)) Drugo, cim nema Djordjevica, nasi su ko drogirani. Niko nista ne radi. Ladno smo ih pustili da se igraju sa nama, i da povecaju prednost na 15ak koseva. Bez Djoke napad nam uopste ne radi. Tuzno. Trece, odbrana nam je strasna. Uzas ljudi. Zabari kucaju i cepaju nas sa svih strana, a niko nista ne radi. Desetak puta se desilo da neko od italijana ostane _potpuno_ sam itd. Bas nam nedostaje Vlade kao stub odbrane, pa nek prica ko sta hoce. Svetla tacka u igri nasih je zadnji deo utakmice gde smo za par minuta skoro stigli italijane. Ipak cini mi se da je bolje sto smo izgubili. Da smo pobedili, vecina bi dizala nase u nebesa zbog preokreta isl. a ovako ova utakmica moze da bude neka vrsta alarma, koji ce (nadam se) da upozori igrace&trenera... Izvinte zbog duzine...
kosarka.920 miskop, -> #919, mikeman
--> Da smo pobedili, vecina bi dizala nase u nebesa zbog preokreta isl. a --> ovako ova utakmica moze da bude neka vrsta alarma, koji ce (nadam se) --> da upozori igrace&trenera... Samo da se ne ponovi prica kao sa rukometasima...
kosarka.921 mantoniadis,
Turska-BiH 70:62 Rusija-Grcka 72:74 Francuska-Litvanija 88:94 Izrael-Slovenija 69:68 Poljska-Letonija 86:79 Jugoslavija-Italija 69:74 Nemacka-Ukrajina 81:60 Hrvatska-Spanija 78:71
kosarka.922 mantoniadis, -> #917, junior
>>> Za sada samo Fasulas, Nakic, Tarlac ostaju 100% u Olympiakos.. >> >> Dovodi li Duda neko pojacanje? Dosao Karnisovas i jos neki crnac (Rodzer mislim da se zove).. Duda kaze da ceka da se zavrsi EP i posle da se baci u posao ;) >> PS. Sta se desava sa Bozom Maljkovicem? Jel' u PSG-u? Poima nemam ;)
kosarka.923 mantoniadis, -> #921, mantoniadis
>> Hrvatska-Spanija 78:71 Hrvatska-Spanija 71:78 sorry ;((
kosarka.924 simce, -> #913, raikhan
> Jugoslavija - Italija 74:69... Neka me neko probudi ! Ovo je > samo ruzan sam... Nismo mi tako jadni... Interesantno je kako uvek useremo prvo poluvreme, a na kraju igramo stvarno ql. Nadam se da se ovo nece nastaviti u buducim utakmicama. Ali bash je bilo jadno kad su nas Italijani poveli sa 13 razlike :(
kosarka.925 gmatic, -> #908, mango
==> Naravno, tu je i Karnisovas. Sve u svemu, ove godine ima ==> mnogo manje sumara u timu. Mozda i gresim, videcemo. Meni nesto govori da negresis.
kosarka.926 gmatic, -> #910, nenad
==> Sta mislite kako su na zvanicnom sajtu Eurobasket-a napisali ==> klub i grad u kome Radosevic igra? ;) Kako i kako glasi sajtna?
kosarka.927 gmatic, -> #913, raikhan
==> Jugoslavija - Italija 74:69... Neka me neko probudi ! Ovo je ==> samo ruzan sam... Nismo mi tako jadni... ==> Zar ne? E da je tako!!! Zameni mesta timovima(ili brojkama).
kosarka.928 gmatic, -> #924, simce
==> Ali bash je bilo jadno kad su nas Italijani poveli sa 13 ==> razlike Bilo je i vise.
kosarka.929 gmatic, -> #920, miskop
==> Samo da se ne ponovi prica kao sa rukometasima...
kosarka.930 pecanac, -> #918, junior
# Recimo, umesto da koristimo dominaciju na centrima, nad Koju dominaciju nad centrima ?? Pola italijanskog tima su centri. Savić se nije video, Rebrača pogotovo. :( (videli ste kako je prošao, kad je pokušao da zakuca?) Tomašević?? Ma o njemu neću da trošim tastaturu. :) Izgubili smo jer nas nije koš hteo. Bukvalno nismo imali dan. Sudije su usporavale igru (dosadna utakmica do zla boga). Da ne bi Đorđevića ne se spasili 20 razlike za Italiju, međutim ne može on sam... Jesu li nam Italijani kupili samo PTT ili još nešto ?? ;)
kosarka.931 calex, -> #918, junior
> > Nismo mi tako jadni... Zar ne? > Pa i nismo. > Recimo, umesto da koristimo dominaciju na centrima, nad Italijom, mi Možda se namerno forsira igra bez njih. ;) Koliko vidim, mi baš i nemamo pravog centra. Savić i Rebrača mogu da igraju drugog centra, da se guraju sa protivničkim ali nikako da nose igru. Tek će da se vidi koliko nedostaje Divac. :(( Sve mi se čini da ćemo da prođemo slično ako ne i gore no rukometaši u Japanu.