SPORT.2

05 Dec 1996 - 07 Jul 1997

Topics

  1. atletika (19)
  2. fudbal (1154)
  3. kosarka (1101)
  4. nba (5356)
  5. rukomet (58)
  6. vaterpolo (42)
  7. odbojka (146)
  8. tenis (25)
  9. zimski (54)
  10. borilacki (25)
  11. auto-moto (678)
  12. bilijar (12)
  13. sah (80)
  14. rekreacija (70)
  15. prognoza (360)
  16. navijaci (660)
  17. dogadjanja (51)
  18. razno (111)

Messages - navijaci

navijaci.206 dizel, -> #205, giovanni
** Ajde, reci, kad smo to bratski dočekivali BBB i zajedno išli ** na cigane (šta god ti to značilo)? Kad smo mi to uopšte imali ** bratske odnose sa nekom grupom? Niste imali bratske odnose sa BBB-om, ali ste nas suviše mrzeli (mrzeli ste nas više od ... hrvata). (Štef, ovo de ceniš, samo zbog tebe sam promenio reč). :> O ovome može da ti posvedoči i naš mladi kolega gosn. Budimir, koji jeste da je zauzet ovim SP-om, ali valjda će moći da potkrepi moji priču... :)
navijaci.208 scorpion,
Evo malo CURCICA iz Boltona ako se nevaram. P.s pozdrav P.F.C curcic.gif
navijaci.209 rkovacevic, -> #204, nenad
==> Ali tamo nema fudbalskih klubova koji se zovu tako, šta misliš ==> zašto? Zato što je većina timova u tim zemljama osnovana "malčice" pre Drugog svetskog rata i partizana. ==> A ime FK Partizan se ne odnosi na njih nego na francuske ==> partizane? ;) A crvena zvezda se odnosi na ?! ==> Zvezdino ime može da prođe - ima puno sportskih klubova po svetu ==> koji nose ime Star ili pridev Red Joj, argumenta :))))))) Molim te, reci mi kakve veze imaju Boston Red Sox i Dallas Stars sa crvenom petokrakom zvezdom čije ime tvoj omiljeni tim nosi :>>> ==> Red Star to ne izaziva asocijacije kakve izaziva u ==> istočno-evropskim zemljama. Sad sam sebi skačeš u usta :)) Pogledaj drugi quote ove poruke :> Malopre kažeš da se ime Partizan odnosi samo na ovdašnje prilike a sad da Red Star nema ovdašnju konotaciju. Koga to farbaš, sebe ili nas koji ovo čitamo? Jedva čekam dan kada će naša dva najpopularnija kluba poneti imena Četnik i Kokarda :))) ali bojim se da ću se načekati... :(((
navijaci.210 mango, -> #203, dizel
> Znam da si ti to rekao u sali, ali si u zbilji konstatovao da > su grobari Jugosloveni, a cigani Srbi... Ispravi me ako gresim. I to treba da bude neka mana, ili sta? Ne razumem...
navijaci.211 giovanni, -> #204, nenad
Ę? Ali tamo nema fudbalskih klubova koji se zovu tako, šta misliš Ę? zašto? Ko kaže da nema? Ne znam da li ima negde Partizan ili nešto slično ali u Parizu ima (ili je bar postojao) Red Star (obitavao u nekoj od nižih liga u Franuskoj).
navijaci.212 giovanni, -> #201, dizel
Ę? Ne varam se! Ajde pitaj nekoga u našoj zemlji da li misli Ę? da je partizan čovek sa petokrakom na glavi? Ukoliko Preko 90% ljudi će ti reći da je to klub. ;) A nije ni mnogo bitno šta ljudi pod tim podrazumevaju. Bitno je ono što ta reč znači. Ę? Nekome koga ne znam to da kažem. :)) Ę? Mislim da te nisam najbolje razumeo, ali svejedno, meni je žao Ma znaš samo se praviš mmToša. :) Rekao sam "neki grobar koga ne poznaješ", znači neko koga ne poznaješ kao osobu a ne da to kažeš meni, Srletu ili ostalima sa neta.
navijaci.213 dizel, -> #210, mango
** I to treba da bude neka mana, ili sta? Ne razumem... Rkovacevicu i giovanni, uverite se sami... :) Inače, za neke je mana, za neke ne. :)
navijaci.214 dizel, -> #212, giovanni
** kažeš meni, Srletu ili ostalima sa neta. Kao što rekoh u nekoj od prethodnih poruka, uveri se sam. :)
navijaci.215 nenad, -> #209, rkovacevic
> Zato što je većina timova u tim zemljama osnovana "malčice" pre Drugog > svetskog rata i partizana. A među onima koji su osnovani posle, ima li nekog koji se zove "Partizan"? > ==> A ime FK Partizan se ne odnosi na njih nego na francuske > ==> partizane? ;) > > A crvena zvezda se odnosi na ?! "A što vi mučite crnce?" ;) Rekao sam već u prethodnoj poruci, oba imena su nastala kao deo komunističkog nasleđa, a kako vidim to i ti sada, izbegavanjem odgovora, prihvataš. > Malopre kažeš da se ime Partizan odnosi samo na ovdašnje prilike a sad da > Red Star nema ovdašnju konotaciju. Koga to farbaš, sebe ili nas koji ovo > čitamo? Razgovaralo se o dve stvari, prvo: kako su imena nastala, drugo: koliko su ona zgodna i "podnošljiva" danas, pošto očigleno nemaju nameru da ih menjaju u dogledno vreme. Što se prvog pitanja tiče, osim simpatičnog pokušaja da dokažeš da je ime Partizan nastalo po francuskim i italijanskim partizanima (gde li ih samo pronađe, izgleda da ste vi partizanovci jako razvili maštu svih ovih godina preovedenih u senci Zvezde ;), mislim da smo se složili da su oba tima dobila imena na osnovama komunističke ideologije posle rata. Drugo pitanje je bilo: ko je imao više sreće sa tim imenom. Mislim da tu nema spora da je Zvezda bolje prošla pošto se slična imena javljaju u mnogo zemalja, pa čak ima i jedno 5-6 klubova koji se baš tako doslovce zovu, od kojih neki u Južnoj Americi, Aziji, pa čak mislim da su i u Nemačkoj i Norveškoj postojali imenjaci. Zvezda je simbol koji je korišćen mnogo, mnogo pre nego što su su ga iskoristili komunisti, a ni njima to nije bio osnovni ideološki simbol već srp i čekić. Oni su zvezdu koristili, ako se ne varam, kao simbol borbe i zato su je koristili za oružane snage, miliciju i sl. Zvezde sa pet krakova ćeš, međutim, kao simbole naći čak i na nekim pravoslavnim ikonama, ima ih i na zastavama mnogih američkih država, uključujući i same SAD. A što se imena "Partizan" tiče, koliko znam imenjak je samo Albanski klub "Partizani" što dovoljno govori koliko je to ime "normalno", pogodno, dobro i lepo za jedan sportski klub. ;) Svima nama je ime Partizan "ušlo u uši" i već smo se navikli da ne razmišljamo o njegovom osnovnom značenju, ali nekom sa strane ono zvuči nakaradno isto kao i, na primer, ime Sportskog društva "MilicionAr". > Jedva čekam dan kada će naša dva najpopularnija kluba poneti imena Četnik > i Kokarda :))) ali bojim se da ću se načekati... :((( A ja se nadam da ih nećeš ni dočekati. ;) Ne treba ići iz krajnosti u krajnost, iz gluposti u glupost. Ta dva kluba treba da se zovu "Prvi" i "Do prvog". Jasno je koji je koji. ;)
navijaci.216 nikola.s, -> #189, rkovacevic
> zaradilo u hali u Vrbasu? BTW, sto vi igraste odbojku sa Vosom > u vozdovackoj hali, a ne u onoj rupi na Marakani? Kako si povezao ove dve stvari, nije mi jasno. A odbojku smo igrali na Banjici, zato sto nasa hala na Marakani nije podesna za direktan TV prenos, koji je bio planiran. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.217 giovanni, -> #206, dizel
Ę? Niste imali bratske odnose sa BBB-om, ali ste nas suviše mrzeli Ę? (mrzeli ste nas više od ... hrvata). (Štef, ovo de ceniš, samo zbog Ę? tebe sam promenio reč). :> Naravno da vas mrzim više nego Hrvate. Taj narod uopšte ne mrzim, a i vi niste narod pa mogu da vas mrzim. Ę? O ovome može da ti posvedoči i naš mladi kolega gosn. Budimir, koji Ę? jeste da je zauzet ovim SP-om, ali valjda će moći da potkrepi moji Ę? priču... :) Hoće đavola. Taj je zaboravio kako se kuca. ;)
navijaci.218 mango, -> #217, giovanni
> Ę? Niste imali bratske odnose sa BBB-om, ali ste nas suvise mrzeli > Ę? (mrzeli ste nas vise od ... hrvata). (Stef, ovo de cenis, samo zbog > Ę? tebe sam promenio rec). :> > > Naravno da vas mrzim vise nego Hrvate. Taj narod uopste ne mrzim, a i vi > niste narod pa mogu da vas mrzim. Bravo majstore! Mi grobari smo stvarno pametni:) P.S. A zasto mrzis cigane? O:)
navijaci.219 giovanni, -> #218, mango
Ę? P.S. A zasto mrzis cigane? O:) Pa oni su niža rasa. ;> Šalu na stranu, stvarno su manje vredni. ;)
navijaci.220 dizel, -> #217, giovanni
** Naravno da vas mrzim više nego Hrvate. Taj narod uopšte ne ** mrzim, a i vi niste narod pa mogu da vas mrzim. (giovanni) **** Bravo majstore! Mi grobari smo stvarno pametni:) **** P.S. A zasto mrzis cigane? O:) (mango) ****** Pa oni su niža rasa. ;> Šalu na stranu, stvarno su manje ****** vredni. ;) (giovanni) Ajde prekinite sa ovim nebulozama, stvarno nije zabavno. :) Ako ovo ima veze sa navijanjem, onda bolje da više nikad ne odem na utakmicu. Ukoliko hoćete možete na mail da dobijete i neko pismo "najvatrenijeg navijača od 8 godina" iz starog "Tempa" ;>, ali ne bi škodilo da se u ovoj temi nađu i neke "kvalitetnije" poruke... :)
navijaci.221 mango, -> #219, giovanni
> Ę? P.S. A zasto mrzis cigane? O:) > > Pa oni su niza rasa. ;> Salu na stranu, stvarno su manje vredni. ;) Mislis na cigane ili na cigane? ;) Doduse svejedno je;)) Nego jeste culi koje su cene kara_ta za basket? Koji lopovi:( Ako sam dobro cuo 50 i 150 dinara:(((
navijaci.222 nikola.s,
Danas u "Demokratiji", str.12 "Zvezda je zivot, ostalo su sitnice !" "Prinudjeni smo da vam se u kratkom vremenskom periodu po drugi put obratimo, kako bi demantovali pisanja pojedinih novinara vaseg lista. Naime, u "Demokratiji" od 09.02.'97. , objavili ste da je "koalicija Delija i grobara zajedno cekala hrvatske navijace u Solunu". Nijednom clanu grupe Ultras Red Star nije bilo ni na kraj pameti da zajedno sa navijacima Partizana putuje na utakmicu Partizan-Kroacija. Nas klub nije igrao tamo, tako da nije bilo razloga da bilo ko od nas putuje u Grcku. Vecina nasih clanova je bila neutralna po pitanju ove utakmice, mada nije bio ni mali broj onih kojima je bilo drago zbog ove pobede Splicana. Povodom, u poslednje vreme ucestalih predloga o promeni imena kluba za koji navijamo, mozemo reci da cemo ime Crvene Zvezde braniti i krvlju ako treba. Grupa Ultras Red Star je anti levicarski opredeljena, ali je ljubav prema klubu iznad svih ideologija. Nase geslo je "Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!" Napominjemo da ovo pismo ne pisemo u ime svih navijaca SD CZ, vec iskljucivo u ime nase grupe. S postovanjem, Ultras Red Star " pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.223 giovanni, -> #220, dizel
Ę? Ajde prekinite sa ovim nebulozama, stvarno nije zabavno. :) Pa ti si počeo sa nebulozama oko BBB i slično. Ali nema veze, prekidamo samo nemoj ona pisma iz Tempa da šalješ. ;)
navijaci.224 giovanni, -> #221, mango
Ę? Mislis na cigane ili na cigane? ;) Doduse svejedno je;)) Na cigane. Protiv Cigana nemam ništa. :) Ę? Nego jeste culi koje su cene kara_ta za basket? Koji lopovi:( Ę? Ako sam dobro cuo 50 i 150 dinara:((( Tribina jeste 50 dinara a za parter sam čuo da je 120 ali nisam 100% siguran.
navijaci.225 morkin, -> #220, dizel
> Ukoliko hoćete možete na mail da dobijete i neko pismo "najvatrenijeg > navijača od 8 godina" iz starog "Tempa" ;>, ali ne bi škodilo da se > u ovoj temi nađu i neke "kvalitetnije" poruke... :) U vojsci smo baš to radili... Napišeš pismo "Tempu" kako ste vatrena grupa navijača lidera 4c zonske lige i nalupaš se svega i svačega. Kažeš da su najverniji navijači schef, dizel, lexus, mango i XY. E sad, fora je da umesto XY napišeš nečije puno ime i prezime (a ostalo su samo nadimci ili pseudonimi). Istina, od poslatih dvadeset pisama samo su jedno objavili, ali je bilo dobro. Tip čije sam ime napisao pokupovao je iz kantine sve brojeve "Tempa", da ih ne bi neko drugi kupio. Umirao sam od smeha kad mi je jedan drugi ortak poslao u pismu isečak iz novina i pitao me "ko li je ovo napisao?". ;)
navijaci.226 schef, -> #222, nikola.s
][ u Grcku. Vecina nasih clanova je bila neutralna po pitanju ove ][ utakmice, mada nije bio ni mali broj onih kojima je bilo drago ][ zbog ove pobede Splicana. FUJ! :( No Comment.
navijaci.227 rades, -> #222, nikola.s
> utakmice, mada nije bio ni mali broj onih kojima je bilo drago > zbog ove pobede Splicana. Tipicno ciganski. Pa valjda kad igra neki YU klub navijate za njega, a ne za strani (i to pogotovu iz Hrvatske). Posto je u dopisu istaknuto da se to odnosi samo na clanove te navijacke grupe nadam se da su ostali pametniji. (odnosno manje glupi :) ).
navijaci.228 lesa,
Ako je neko zainteresovan za drug broj navijackog casopisa KOP ili peti broj grobarskog casopisa DAJ GOL ili za izradu transparenata salova neka ostavi poruku
navijaci.231 mmisic, -> #227, rades
> Tipicno ciganski. Pa valjda kad igra neki YU klub navijate za > njega, a ne za strani (i to pogotovu iz Hrvatske). Šta misliš, koji naš klub je pripremao Posilipo za meč sa Bečejom ? Odgovor naravno svi znamo - VK Partizan. > Posto je u dopisu istaknuto da se to odnosi samo na clanove te > navijacke grupe nadam se da su ostali pametniji. (odnosno manje > glupi :) ). Jedini glup, si izgleda ti ;)
navijaci.232 nikola.s, -> #223, giovanni
> Pa ti si poĘeo sa nebulozama oko BBB i sliĘno. Ali nema veze, > prekidamo samo nemoj ona pisma iz Tempa da źaljeź. ;) Kada se Grobarima zapreti... Salim se, jel' bio neko na Banjici ? Aj' ako jeste neka nam posalje malo veci info oko dogadjanja. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.233 nikola.s, -> #228, lesa
> Ako je neko zainteresovan za drug broj navijackog casopisa KOP > ili peti broj grobarskog casopisa DAJ GOL ili za izradu Ja sam zainteresovan, samo i iskljucivo za "Kop", posto sam casopis "Pune tribine" kupio i mogu vam reci da je super. Veci format od Kop-a, sav u koloru, i sve to na 24 str. Inace list je pretpostavljate, glasilo Ultras-a. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.234 nikola.s,
Zvezda-Borac 5:0 Sve u svemu, solidna navijacka predstava, s' obzirom da gostiju nije bilo, i da je njihov tim poslednji. Na Marakani oko 5000 ljudi, uglavnom na Severu. Na pocetku utakmice, Ultras-i su razvili oko 20-ak zastava, od kojih je bar pola spremljeno za ovu priliku, medju njima i onaj fantasticni 7x7 metara 4C barjak. Inace postavka transparenata je bila standardna, sem sto je bilo neobicno mnogo istih (ceo Sever i veci deo istoka). Dosta novih zastava, od kojih vredi izdvojiti grupu Ultra Brigate. Na pocetku utakmice formirao se solidan kop od oko 500 ljudi, tako da je navijanje bilo fino. Zvezda brzo dolazi u vodjstvo, dolazi do manje bakljade. Baklje su paljene i kasnije kod drugih golova. Toliko. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.235 nikola.s,
Pred derbi 21.9.96. milicija je Ultras-ima oduzela transparente napravljene specijalno za tu priliku- 11 ratnika dzihada. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.236 nikola.s,
Posle utakmice sa Borcem grupa od 50-100 Ultras-a zaputila se ka stadionu jugoslovenske narodne armije, i tamo naletela na fudbalere Partizana, koji su se bas tada tusirali posle gostovanja. Nicim izazvani, Ultras-i su odlucili da naprave jedno manje sranje, time sto su polupali kamenjem prostorije Partizana ispod istocne tribine. Takodje u iste su ubacili Molotovljev koktel, sto je jednu sluzbenicu malo opeklo po nogama. Steta je prilicna, a sve u svemu za navijace koji su skloni ovakvim dogadjajima, lepa uvertira pred predstojeci derbi. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.237 mileusna, -> #227, rades
>> Tipicno ciganski. Pa valjda kad igra neki YU klub navijate za >> njega, a ne za strani (i to pogotovu iz Hrvatske). Ajde Bre... To je tipično navijački. Ima onih koji više mrze Partizan od bilo čega drugog, ali ima i onih umerenijih. Isti je slučaj i sa Grobarima. Ima i jednih i drugih. Jednostavno, to su navijači i tu nema razlika između cigana i grobara. Možda ste vi malo više iskompleksirani, pa schef, čim čuje neku novost o Zvezdi odmah brže-bolje šalje svoje duhovite komentare ;) ali to je i razumljivo... :)
navijaci.238 mango, -> #237, mileusna
> Mozda ste vi malo vise iskompleksirani, pa schef, cim cuje > neku novost o Zvezdi odmah brze-bolje salje svoje duhovite > komentare ;) ali to je i razumljivo... :) Zasti bi mi bili iskompleksirani? Partizan je nase najtrofejnije sportsko drustvo:) Ko od grobara na sezamu ide na derbi? A na Partizan- Olimpijakos?
navijaci.239 lesa,
CIGANI NABROJTE VASE ZASTAVE KOJE IMATE I KOJE STE IMALI EVO VAM 50 GROBARSKIH 1. GROBARI 2. DORCOL 3. DORCOL PARTIZAN 4. ALCO FRONT 5. BLACK MANIA 6. SIOUX 7. K.G. GROBARI 8. VIDIKOVAC 9. 21. BLOK 10. HELL 11. BLACK HELL 12. BANOVO BRDO PARTIZAN 13. REVOLT P.F.C. 14. HEY HO LET'S GO 15. HERE WE GO 16. STEP ON IT 17. 17. BANOVO BRDO REVOLT 18. BANOVO BRDO 19. FRONT 20. BLACK TOXIC 21. ALCATRAZ 22. EROTICA 23. PADINJAK PARTIZAN 24. B.W.A. ZELEZNIK 25. JULINO BRDO 26. P.F.C. BORN TO WIN 27. SHOW P.F.C. 28. VICKING 29. SOUTH MANIA 30. NOVI SAD 31. RANGERS BELGRADE 32. BELE VODE 33. CHELSEA 34. KONJARNIK 35. GROBARI RAKOVICA 36. DRAGAN MANCE 37. ATTACK 38. STOKA 39. SIVAC 40. STRAH NEMAM VISE VREMENA
navijaci.240 nikola.s, -> #239, lesa
> 4. ALCO FRONT > 5. BLACK MANIA Verovatno si mislio na South Mania. BTW ove dve grupe su zajedno sa ekipom Show imali "zadatak" da do Nove godine skinu Red Boys. Koliko su bili uspesni videlo se...;> > 19. FRONT > 21. ALCATRAZ > 22. EROTICA > 23. PADINJAK PARTIZAN Ove cetiri su jos onomad zavrsile na Severu, > 31. RANGERS BELGRADE a ovima smo skinuli bar 3 zastave. > 36. DRAGAN MANCE Ova je takodjer zavrsila na Severu, a posebna prica su momci iz ekipe Tutanj City, sa Bezanije, kojima smo skinuli 3 ili 4 zastave, pa su ih cak i na jugu maltretirali zbog toga. Momci sada posecuju utakmice OFK Beograda. LM mrzi me sada da pisem spisak, al' ranije je Buda bio napisao spisak vecine grobarskih zastava koje smo skinuli. Naci cu poruku, pa cu vam je poslati. BTW mislim da je glupo ovakvo nabrajanje zastava, mogu ja tebi sada da navedem 150 ciganskih zastava, a moze se pricati o znacajnijim zastavama. Tako na primer vecinu zastava koje si naveo, na utakmice nose deca i pitanje je dana kada ce zavrsiti na Severu. To me je uvek zabavljalo. Kod vas grobara, na derbi bukvalno ja mogu da donesem zastavu i da je, bez ikakvih problema, okacim. Dok kod nas na derbiju mozes videti iskljucivo proverene zastave poput Ultras, Ultra Boys, Ultra Brigate, Units, Padina Corps, Fontana, Red Boys, Konjarnik, Division, Red Devils, Zulu Warriors, Crazy North, Novi Beograd, Heroes, Piro Zemun, Delije Karaburma, Blokovi, Red Hell, Ultra, Supporters i sl. jer ih donose "proverene" ekipe, koje su pouzdane i za koje se zna da im grobari ne mogu skinuti transparente. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.241 mikson,
Nikola molim te ne se*i vise izvini na izrazu lai ti ga brate pretera. Te delije ovo te delije ono. Vidimo se u subotu pa cemo da dokazemo ko je bolji.
navijaci.242 nikola.s, -> #273, giovanni
> Posto se ova tema zove fubal, ja cu odgovor prebaciti u temu navijaci......:) > zamislim pritisak na neke ljude iz kopa. E, sad, postoji jedna > neproverena prica da ce da puste skoro 800 ljudi za DZ (tj > podele karte vodama pa oni rasporeduju). Ovo sam cuo od nekog Normalno. To je klasicna seljacka fora nasih klubova. Stave cenu karte od 500000 din. onda podele navijacima 1000 karata, a ove ostale, da tako kazem, obicne ljude oderu za tu utakmicu. Naravno svaki bojkot je nemoguc, jer su oni koji bi ga mogli organizovati, dobili karte. E sad ja bas ne znam kako cete vi grobari to izvesti, s' obzirom da je Cegi poznat kao veliki tapkaros karata koje dobije od uprave. > Sto se derbija u fudbalu tice, u danasnjim novinama pise da su > cene 20 i 40 dinara. Znaci, imali su mere, na srecu, i ako bude Cenim da je i ovo dosta skupo. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.243 nikola.s, -> #241, mikson
> Nikola molim te ne se*i vise izvini na izrazu lai ti ga brate > pretera. Te delije ovo te delije ono. Vidimo se u subotu pa > cemo da dokazemo ko je bolji. Pa ovo je ipak tema navijaci, koju ja pokusavam da ozivim. No dobro, sada ce derbi pa ce valjda da se rasplamsa rasprava. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.244 dizel, -> #241, mikson
** Nikola molim te ne se*i vise izvini na izrazu lai ti ga brate ** pretera. Te delije ovo te delije ono. Vidimo se u subotu pa ** cemo da dokazemo ko je bolji. On piše o Zvezdinim navijačima, a to što vi ne pišete o svojim navijačkim "delima" ne znači da treba njega da napadaš. Inače, sve što je rekao je istina, a ukoliko si bio na posldenjem derbiju mogao si da se i uveriš u većinu rečenog! Inače, samo da kažem da su za onaj incident od pre neki dan, za koji su prvo optuženi navijači CZ, sad optuženi navijači Rada, "United Force". :)
navijaci.245 junior, -> #242, nikola.s
> Cenim da je i ovo dosta skupo. Za onu njihovu prčvarnicu, sve je skupo :)
navijaci.246 mikson, -> #244, dizel
E to sto su optuzeni navijaci rada to je samo izvlacenje. Kao prvo i prvo otkud njima zvezdini salovi. Da ih nisu mozda kupili? a radovi navijaci sigurno nece da pevaju grobarske pesme da bi se sto vise priblizile stadionu jer nisu oni pi*ke ko cigani. Uostalom videcemo na derbiju da li su u tu pricu poverovali i ljudi iz Partizanove uprave. Ne da ce panduri tuci cigane na severu, nego mi je prosto zao kada pomislim na to jer ce i moji neki ortaci ici ne sever. Eto toliko od mene P.F.C. B.W.A. P.S. JA prognoziram 2:1 za Partizan, a vi?
navijaci.247 dizel, -> #246, mikson
** E to sto su optuzeni navijaci rada to je samo izvlacenje. Verovaćemo tebi kao vrsnom detektivu. :)) ** Kao prvo i prvo otkud njima zvezdini salovi. Da ih nisu mozda ** kupili? Pa moguće je da je među njima bilo momaka sa crveno-belim šalovima zbog toga što je 90% Radovaca ranije bilo na Zvezdinom severu, a drugo, moguće je da su neki od njih poskidali nekim klincima šalove, pa su namerno hteli da se misli da su nerede napravili Zvezdini navijači. ** a radovi navijaci sigurno nece da pevaju grobarske ** pesme da bi se sto vise priblizile stadionu jer nisu oni pi*ke ** ko cigani. Kao što rekoh, radovci su ranije svi bili na severu. Inače, to koji su navijači pi*ke najbolje se vidi na derbiju, kada ne severu vidimo vaše transparente u oblinom broju! :))) ** Ne da ce panduri ** tuci cigane na severu, nego mi je prosto zao kada pomislim na ** to jer ce i moji neki ortaci ici ne sever. Pa do sada se samo Zvezdini navijači sa delimičnim uspehom suprotstavljaju muriji, dok za takve duele,grobara i murije nisam čuo, (sem ono malo sa Ggrcima). ** Eto toliko od mene Dovoljno je i ovoliko da ispadneš smešan. :) ** P.S. JA prognoziram 2:1 za Partizan, a vi? Lepo sanjaj. :)
navijaci.248 dizel,
Evo i kompletnog izveštaja iz "Blic-a" o incidentu kraj stadiona JNA ;> od pre neki dan... :) "Vandalski čin kamenovanja prostorija stadiona Partizana u popodnevnim časovima u subotu organizovano su izvršili navijači Rada, članovi grupe "Junajtid Fors" (Junajtid - :)))) prim. dizel)! Po rečima Jove Popovića, komesara za bezbednost na fudbalskim stadionima, istraga je još uvek u toku, ali je otklonjena prvenstvena sumnja da su napadači bili pristalice Crvene Zvezde, popularne "Delije". Više razloga ide u prilog rečenog. Pre početka utakmice Rad - Partizan na Banjici, došlo je do otvorenih sukoba navijača oba tima, a čarke su nastavljene i posle meča. Iznervirani visokim porazom svog time, navijači Rada su imali dodatni motiv za osvetom, tim pre što su u vreme napada i fudbaleri Partizana bili u svlačionicama stadiona u Humskoj. Drugo, neposredno pre napada primećena je grupa koja je dolazila sa pravca Auto-komande i koja je obišla ceo stadion sa zapadne strane, kako bi tri puta dužim putem došla do platoa ispred severne tribine, kao i ispred restorana ispod južne tribine, u čijoj blizini se nalaze i svlačionice "crno-belih". Kako je izjavio, Popović ne vidi razloge zašto bi "Delije" pravile toliki krug i sebe izložile opasnošću da ih obezbeđenje primeti. Takođe, nijedan crveno-beli šal nije viđen (OBRATI PAŽNJU - prim. dizel). :) Četvrto, posle toliko godina rivalstva javlja se pitanje zašto bi "Delije" po prvi put na ovakav način ugrozile živote tada pridutnih na stadionu Partizana, kada su do sada svi sukobi sa "Grobarima" rešavani na ulici, pesnicama. Poslednju reč daće organi MUP-a.
navijaci.250 morkin, -> #246, mikson
> Ne da ce panduri tuci cigane na severu A ko bi drugi? Zna se čiji su navijači uz koga...
navijaci.251 mango, -> #247, dizel
> Kao sto rekoh, radovci su ranije svi bili na severu. > Inace, to koji su navijaci pi*ke najbolje se vidi na derbiju, kada > ne severu vidimo vase transparente u oblinom broju! :))) Pa da, ortaci donesu nase transparente na sever, a vi ne smete ni da ih pipnete;)) > Pa do sada se samo Zvezdini navijaci sa delimicnim uspehom > suprotstavljaju muriji, dok za takve duele,grobara i murije nisam cuo, > (sem ono malo sa Ggrcima). ;))) Zakacili ste se malo sa kerovima i pobegli, pustili da ljudi popiju batine umesto vas. Da li imas pretstavu sa koliko su se kerova zakacili grobari u Slounu?
navijaci.252 mango, -> #250, morkin
>> Ne da ce panduri tuci cigane na severu > > A ko bi drugi? > > Zna se ciji su navijaci uz koga... Vas su pre nedelju dana skinuli, pa ste malo nervozni? ;)
navijaci.253 mango, -> #248, dizel
> Evo i kompletnog izvestaja iz "Blic-a" o incidentu kraj stadiona JNA ;> > od pre neki dan... :) Interesuje me sta cigani misle o ovom incidentu (odobravaju ili ne)
navijaci.254 mileusna,
=>> Evo i kompletnog izvestaja iz "Blic-a" o incidentu kraj stadiona =>> JNA ;> od pre neki dan... :) >> >> Interesuje me sta cigani misle o ovom incidentu (odobravaju ili ne) Pitaj građevinare... Lepo ti čovek napisa da Cigani nemaju ništa sa tim.
navijaci.255 nikola.s,
Kako je ovo on-line, bicu kratak. Za predstojeci veciti derbi sprema se fina koreografija od strane Ultras-a. KO dodje videce na sta sam mislio. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.256 nikola.s,
Kako u rukam trenutno drzim tri najnovija izdanka naseg tifo-novinarstva, potrudicu se da malo ozivim omiljenu temu. Pretpostavljate to su: "Kop" br.2 cena 12 din (moguce kupiti u butiku "Delije") "Pune tribine ludih navijaca" br.1 cena 10 din (butik "Delije") "Daj gol" br.5 cena 10 din (agencija "Grobari") U ovoj poruci cu iscrpno opisati sadrzaj ovih listova dok cu u sledecim napraviti izbor iz istih, u formi tifo-vesti (nadam se da Buda i Lex nemaju nista protiv) :). Dakle Kop broj 2 sadrzi: -izvestaje sa YU-Ceska, C.Zvezda-Barselona (obe utakmice), Partizan- -Croatia Osiguranje, Real-BArselona (2:0), -reportaze o grupama Ultra Banat, Red Firm, Bekrije Becej, Taurunum, Vitezovi, -pregled evropske Tifo stampe -clanak o stadionima -tifo vesti -oglase -reportazu o madjarskim navijackim grupama Pune Tribine Ludih Navijaca sadrzi -intervju sa Cveletom -hronologiju 52 tifo dogadjaja Ultras-a u '96 -clanak o odnosu sa upravom rukometnog kluba -clanak o podrsci Ultras-a Studentskom Protestu -slike sve cetiri tribine sa Zvezda-BArsa -izvestaj sa svih evropskih tekmi fudbalskog kluba -clanak prenesen iz Monografije o formiranju "zvezdaskog navijackog jezgra -najlepse fotke Ultras-a iz '96 -clanak o navijanju na basket-utakmicama -clanak o alkoholu na stadionima Daj Gol sadrzi -clanak o istoriji grobara -raspored Partizanovih tekmi u prolecnoj sezoni -izvestaje sa, u medjuvremenu, odigranih utakmica -slike i spisak tifo-desavanja za grobare u '96 -izvestaj sa Partizan-Barsa -izvestaj sa Partizan-Dinamo Zagreb 21.5.'83. -oglase -reportazu o navijacima PAOK-a Inace "Daj Gol" i "Kop" su u istom formatu, delimicno u koloru, s tim sto je "Kop" sada na 36 strana. "Pune Tribine" je na 24 strane, sav u koloru i nesto veceg formata. pozdrav, Nikola Ultras Red Star Belgrade p.s. zahtevam od moderatora da ovu poruku oznaci sa ! :)))
navijaci.257 nikola.s,
Uskoro u izdanju "Kop"-a svetski huliganski bestseler "Engleska, moja Engleska" pozdrav, Nikola Ultras Red Star Belgrade
navijaci.258 nikola.s,
Obavestavaju se svi navijaci reprezentacije YU da dvostrani sal (sa jedne strane natpis Napred plavi, a sa druge Jugoslavija) reprezentacije mogu da naruce na adresu redakcije "Kop"-a "za fanzin Kop" Tomasha Jeza 13 11000 Beograd pozdrav, Nikola Ultras Red Star Belgrade
navijaci.259 nikola.s,
Navijaci Rada, United Force, nece ni u kom slucaju navijati za ovu, kako kazu, "bezboznicku i nakaradnu drzavu". UF su, takodje, zatrazili razgovor sa upravom kluba kako bi izneli svoje argumente, sve u cilju odbrane od "napada" Jove Popovica, po kome su UF izvrsili atak na stadion Partizana. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.260 nikola.s,
Na gostovanje u Zrenjanin, auto-stopom su krenula dva clana Bekrija Becej. U sukobu sa 15-ak clanova grupe Ultra Banat ostali su bez zastave. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.261 nikola.s,
Pred derbi Fejenord-Ajax, vozac autobusa Ajaxa napravio je kardinalnu gresku, parkirajuci autobus u neposrednoj blizini najvatrenijih pristalica Fejenorda. Oni su uskoro napali autobus svim i svacim, ali su pravovremenom intervencijom murije rasterani. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.262 nikola.s,
Na gostovanju u Kajzer-u Ultras-i su pokusali da pokazu Nemcima svoja polticka ubedjenja, tranparentom "Radovan Karadzic for president" pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.263 nikola.s,
Zvog davanja otkaza treneru Ljubi Obradovicu, dovodjenja tri igraca iz Partizana, kao i zbog pojedinih izjava celnih ljudi uprave RK, Ultras-i su se odlucili za bojkot utakmica RK. Na utakmicama evro-lige Ultras-i su boravili u hali po deset minuta gde su jasno stavili svima do znanja da se ne slazu sa upravom. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.264 nikola.s,
Grobari su ovih dana za 200 najvernijih izvrsili organizovano dobijanje pretplatnih karata besplatno. Inace je cena za godinu dana 120 din jug. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.265 nikola.s,
U butiku "Delije" ponovo su se pojavili salovi Ultras Red Star, Delije Sever (ovaj put sa obrnutim bojama tj. pozadina je bela a slova crvena), kao i Ultras kape. Cena je 100 din za sal, odnosno 50 za kapu. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.266 nikola.s,
Zainteresovani za sav tifo materijal mogu mi se obratiti na mail, da bih im dao adrese gde ono sto im je potrebno mogu naci. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.267 nikola.s,
Karte za predstojeci mec sa Olimpijakosom prodavane su u agenciji "Grobari" za 30 din, samo za clanove iste. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.268 nikola.s,
Na predstojeci duel Partizan - Olimpijakos doci ce 1000 navijaca grckog tima. Iz nepoznatih razloga, oni ce karte od Partizana dobiti po ceni od 100 DM!!! pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.269 nikola.s,
Zbog ekscesa Ultras-a u Barseloni Zvezdina kasa ostala je "kraca" za 25000 svajcarskih franaka. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.270 dizel, -> #251, mango
** Pa da, ortaci donesu nase transparente na sever, a vi ne ** smete ni da ih pipnete;)) Pa što se tiče tih upada na tribinu, seti se one bežanije vaših, kad je ekipa sa severa ladno uletela na jug, na šta se reagovalo bežanjem bez razmišljanja. ;) A inače, te zastave su sada odavno spaljene... :) ** ;))) Zakacili ste se malo sa kerovima i pobegli, pustili da ** ljudi popiju batine umesto vas. :))) ** Da li imas pretstavu sa koliko ** su se kerova zakacili grobari u Slounu? Mora da je bilo Mnooooogo (čitaj dvojicom). :) Mislim, to je za vas puno, a inače, kad je onaj grobar pričao na radiju o grčkoj muriji, rekao je da su bili toliko korektni i druželjubivi :)))), da nisu hteli da se biju sa njima... Dakle, sa koliko su se murije "zakačili"? ;)
navijaci.271 dizel, -> #253, mango
** Interesuje me sta cigani misle o ovom incidentu (odobravaju ** ili ne) Pa ja u principu ne volim huliganizam, ali pošto je to jedan od vidova navijanja, mora i tome da se piše, i sa te strane, ukoliko je to kvalitet u navijanju, onda odobravam (mada, kada bih se ja pitao, huligane ne bih želeo da vidim na stadionu). Međutim, samo da se zna, oglasila se konačno i Zvezdina uprava. Izjava je bila otprilike ovakva: ...posle svakog derbija grobari nama polome toliko i toliko stakla, naprave toliko i toliko štete, pa uprava Zvezde ćuti i ne buni se. A sada, Partizanu se dogodilo jednom tako nešto i oni se primili... (naravno, radi se o veoma slobodnoj interpretaciji izrečenog). :))
navijaci.272 giovanni, -> #242, nikola.s
Ę? E sad ja bas ne znam kako cete vi grobari to izvesti, s' obzirom Ę? da je Cegi poznat kao veliki tapkaros karata koje dobije od Ę? uprave. Ma nije stvar do Čegija, nego do nekih skotova kojima on da karte. On im da ulaznice a oni kao dele malo pa pred početak tekme tapkaju, piz*a im materina.
navijaci.273 giovanni, -> #245, junior
Ę? Za onu njihovu prčvarnicu, sve je skupo :) Čuj, za septičku jamu iz LJutice Bogdana bi trebalo da se plaća max. 1 dinar, kao i za javni WC. :)
navijaci.274 budim, -> #202, schef
(:) Inače, koliko ste vi nacionalisti, toliko smo i mi. Uostalom, samo (:) mi pevamo 'Od Topole...' a vi samo 'Zvezda Srbija nikad (:) Jugoslavija'. O:) Svoj "nacionalizam" ste dokazivali nekoliko puta na utakmicama reprezemtacije "nepostojeće države"... Uzgred, bar zviždite sledeći put kada Sever peva: "Od Topole..." :> poz, budimir
navijaci.275 budim, -> #210, mango
(:) I to treba da bude neka mana, ili sta? Ne razumem... Pa, priupitaj Srleta za njegovo mišljenje oko toga... :> poz, budimir
navijaci.276 budim, -> #206, dizel
(:) Niste imali bratske odnose sa BBB-om, ali ste nas suviše mrzeli (:) (mrzeli ste nas više od ... hrvata). (Štef, ovo de ceniš, samo (:) zbog tebe sam promenio reč). :> Imali su oni (misli se na grobiće :>) bratske odnose sa Torcidom a ne sa Purgerima... :> Inače, čuven je doček Torcide na Štajgi kada su ih vođe Juga dočekale sa sendvičima i sokovima. Nikada neću zaboraviti izjavu jednog Splićanina koji je rekao otprilike: Sokove smo sa gnušanjem odbili a sendviče uzeli. :>> A što se tiče BBB, možda bi se u bratske dočeke mogao ubrojiti i doček na stanici kada ste "popili po tamburi" usred Beograda... :> (:) O ovome može da ti posvedoči i naš mladi kolega gosn. Budimir, (:) koji jeste da je zauzet ovim SP-om, ali valjda će moći da potkrepi (:) moji priču... :) Mladi kolega? :> Ajde, red je da se i ja malko aktiviram... u pauzama sednica Glavnog odbora SP 96-97... :) poz, budimir
navijaci.277 budim, -> #217, giovanni
(:) Hoće đavola. Taj je zaboravio kako se kuca. ;) Gioganni, mojne da me provociraš! :> Da mi kolega "mašinac" ne obriše ovu poruku... ...koliko sam čuo, grobari su napustili utakmicu na Banjici, mnoooogo pre kraja! :> poz, budimir
navijaci.278 budim, -> #241, mikson
(:) Nikola molim te ne se*i vise izvini na izrazu lai ti ga brate (:) pretera. Te delije ovo te delije ono. Vidimo se u subotu pa cemo (:) da dokazemo ko je bolji. Lai ti dokažeš, lai ne? :> poz, budimir
navijaci.279 schef, -> #271, dizel
][ je bila otprilike ovakva: ...posle svakog derbija grobari nama ][ polome toliko i toliko stakla, naprave toliko i toliko štete, ][ pa uprava Zvezde ćuti i ne buni se. A sada, Partizanu se ][ dogodilo jednom tako nešto i oni se primili... (naravno, radi ][ se o veoma slobodnoj interpretaciji izrečenog). Šta mi to možemo da polomimo na vašem stadionu? :)))
navijaci.280 junior, -> #268, nikola.s
> Na predstojeci duel Partizan - Olimpijakos doci ce 1000 > navijaca grckog tima. Iz nepoznatih razloga, oni ce karte > od Partizana dobiti po ceni od 100 DM!!! Izgleda da su ih ispalili, pa Pionir nije bio pun ;)
navijaci.281 mango, -> #275, budim
> (:) I to treba da bude neka mana, ili sta? Ne razumem... > > Pa, priupitaj Srleta za njegovo misljenje oko toga... :> A, evo jos jednog (starog) ciganina na sezamu:) Cini mi se da ce ovaj derbi biti vrrlo zanimljiv...
navijaci.282 nikola.s, -> #277, budim
> ...koliko sam cuo, grobari su napustili utakmicu na Banjici, > mnoooogo pre kraja! :> Ma da. Gistro, otisli u Nis na finale kupa. BTW danas se u Blicu pojavila informacija kako su kao i grobari osumnjiceni za napad na sopstveni stadion, zbog odbijanja uprave da im obezbedi prevoz (besplatan) na finale kupa. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.283 nikola.s, -> #276, budim
> mogao ubrojiti i docek na stanici kada ste "popili po tamburi" > usred Beograda... :> Vidim da kolega nema vremena/mrzi ga da pise, pa cu ja pojasniti na sta je mislio posto mi je doticni preneo utiske. :) Naime, pred jednu tekmu izmedju pomenutih klubova, grobari su saznali kako u Beograd dolazi oko 200 purgera. Kako se u tim vestima obicno preteruje, grobari su racunali da ce doci oko 100-150 purgera, te je na stajgu otislo oko 250-300 grobara. Kad oni tamo, a ono medjutim. :) Iz voza je izaslo 500 BBB, koji su tako razvalili grobare u sred Beograda, da je nastala opsta bezanija. Naravno posle tekme su naplaceni dugovi, al' ipak bese to blam za grobare. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.284 nikola.s,
Juce posle utakmice partizan-Olimpijakos, doslo je do sukoba izmedju jedne ciganske i jedne grobarske ekipe. Na stanici kod opstine Palilula, momci sa motkama i kamenicama, su napali putnike autobusa na liniji 43. Grobari iz autobusa su odgovorili povicima "ciganske pi*ke", a veci sukob je sprecio misko, koji je dodao gas i nije se zaustavljao sve do beogradjanke. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.285 nikola.s,
Na utakmicu Borovica-Zvezda otputovalo je oko 150 Ultras-a iz Beograda, koji su neprestanim navijanjem pomogli svom voljenom timu da zabelezi uspeh. Inace, zanimljivo je bilo slusati improvizacije navijackih pesama, poput "Grobari su mislili slavu da nam sruse, grobari ce sutra qr*ac da nam puse" :))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.286 mango, -> #280, junior
>> Na predstojeci duel Partizan - Olimpijakos doci ce 1000 >> navijaca grckog tima. Iz nepoznatih razloga, oni ce karte >> od Partizana dobiti po ceni od 100 DM!!! > > Izgleda da su ih ispalili, pa Pionir nije bio pun ;) U ovome vidim glavni razlog poraza. I drago mi je sto nije bilo puno. Valjda ce da se opametiti, pa ce karte za majstoricu vratiti na 30.
navijaci.289 morkin, -> #286, mango
>> Izgleda da su ih ispalili, pa Pionir nije bio pun ;) > U ovome vidim glavni razlog poraza. I drago mi je sto nije > bilo puno. Valjda ce da se opametiti, pa ce karte za majstoricu > vratiti na 30. Majstorica...? :))))))))))))
navijaci.290 junior, -> #286, mango
> U ovome vidim glavni razlog poraza. I drago mi je sto nije > bilo puno. Valjda ce da se opametiti, pa ce karte za majstoricu > vratiti na 30. :))) Evo, još uvek se smejem ... karte za 'majstoricu' .. :)) Kakva crna majstorica !?
navijaci.291 scorpion,
evo jedna slika koju sam ja napravio. malo je losa alista je tu je. opis: GRB PARTIZANA u bmp formatu. uz poruku ciganima: DOKLE DA VAS JEBEMO?!!!! pfc.bmp
navijaci.292 dizel, -> #291, scorpion
** opis: GRB PARTIZANA u bmp formatu. Odličan je grb. ;))
navijaci.293 nikola.s,
Evo izvestaja sa derbija....... Na klasicnom probijanju okupilo se dosta ljudi. Cudno je da grobara nije bilo u blizini ili se bar nisu pojavili. Kako bilo, kolona od oko 700 Ultras-a je bez problema i uz pesmu, uz pratnju specijalaca stigla na odrediste. Kolika je kolona bila mozete zakljuciti iz cinjenice da su se pevale cak i po tri pesme odjednom. LM pred pocetak tekme Ultras-i su podigli trake od celofana, slicne onima sa Barse, i upalili veliki broj raznobojnih dimnjaka. Sve u svemu solidna koreografija, uz dve zamerke. Prvo trake bi lepse izgledale da su prekrile ceo Sever, a drugo, dosta dimnjaka je paljeno kasnije, i to onako bez veze, jedan po jedan. Grobarska koreografija: vec vidjeno, bilo je malo rolni, nije sve baceno u istom trenutku, i nisu bile rasporedjene po celom jugu. Postavka transparenata: na jugu dosta slaba, svega cetiri dobre zastave (Alco Front, Strah, Grobari, Dorcol), na Severu dosta solidna, cak stavise od udarnih zastava izostale su samo Ultra Boys, Fontana i Konjarnik. Na ogradi je posle duze vremena opet primecen transparent Red Devils. Na Severu samo jedna tuca i to bez ikakvog povoda. Posledica nalozenosti klinaca, koji su se popeli na sipku i glumili vodje. Inace vodje su od pocetka pokusavale da izvedu da navija ceo Sever, ali im je to tesko uspevalo, prvenstveno zbog neakusticnosti stadiona. Sa druge strane grobari su dosta dobro (citaj glasno) navijali. Posle prvog gola grobari prave bakljadu, dosta slabu. Bilo je tek 20-ak baklji. Posle drugog gola Partizana, doslo je do utrcavanja jednog grobara na teren. Cinjenica da je Sever bio okruzen jakim policijskim snagama, a da na tog grobara niko od pubova nije obratio paznju, dovela je do revolta na Severu, tako da su Ultras-i poceli da ubacuju baklje u teren i da drmaju ogradu. Medjutim, zbog vec pomenutih pubova, neka veca akcija bila je iskljucena. Posle utakmice su jake policijske snage sprecile bilo kakav veci sukob. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.294 scorpion,
eh ja trazim komentare za grb. Ustvari nije grb pravi nego znate onaj sa straftama i pise gore partizan, a iznad fk. znate :))
navijaci.295 swix, -> #291, scorpion
A nisi mogo je roknesh u JPG :( p.s. tada bi bila malchiiiice manja :)
navijaci.296 giovanni, -> #282, nikola.s
Ę? Ma da. Gistro, otisli u Nis na finale kupa. BTW danas se u Blicu Ę? pojavila informacija kako su kao i grobari osumnjiceni za napad Ę? na sopstveni stadion, zbog odbijanja uprave da im obezbedi prevoz Ę? (besplatan) na finale kupa. Pa otišli su na finale kupa. Šta je tu nejasno? I otišli su busom, ali ne znam da li im je to obezbedio klub ili neko drugi.
navijaci.297 schef, -> #284, nikola.s
][ Juce posle utakmice partizan-Olimpijakos, doslo je do sukoba ][ izmedju jedne ciganske i jedne grobarske ekipe. Na stanici ][ kod opstine Palilula, momci sa motkama i kamenicama, su napali ][ putnike autobusa na liniji 43. Grobari iz autobusa su ][ odgovorili povicima "ciganske pi*ke", a veci sukob je sprecio ][ misko, koji je dodao gas i nije se zaustavljao sve do ][ beogradjanke. Sukob je baš bio ravnopravan. Cigani iz mraka i iz zaklona gađaju grobare koji se nalaze u autobusu na otvorenom motkama i kamenjem a ovi su im tako žestoko uzvratili povicima da to cigani i dan danas osećaju na svojoj koži... Stvarno tužno i kurvinski od strane istih onih heroja koji su smelo napali tetkicu na Partizanovom stadionu i uspeli da slome njen otpor.
navijaci.298 schef, -> #293, nikola.s
][ Na klasicnom probijanju okupilo se dosta ljudi. Cudno ][ je da grobara nije bilo u blizini ili se bar nisu pojavili. ][ Kako bilo, kolona od oko 700 Ultras-a je bez problema i uz ][ pesmu, uz pratnju specijalaca stigla na odrediste. Kolika Pa naravno da nije bilo problema kada su vas čuvali specijalci. :))) Nismo mi toliko maloumni kao što ste vi da se bijemo sa murijom. ][ cak i po tri pesme odjednom. LM pred pocetak tekme Ultras-i ][ su podigli trake od celofana, slicne onima sa Barse, i upalili ][ veliki broj raznobojnih dimnjaka. Sve u svemu solidna ][ koreografija, Ako je ono solidna, zanima me kakva je onda loša koreografija? :))) Priznajem da mi nismo imali trake, a i koj će nam k*. :) Samo ste se izblamirali jer ih niste ravnomerno razvukli, a niste ih ni rasporedili lepo. Kada nešto radite, bar to uradite kako treba. :))) ][ veze, jedan po jedan. Grobarska koreografija: vec vidjeno, ][ bilo je malo rolni, nije sve baceno u istom trenutku, i nisu ][ bile rasporedjene po celom jugu. A vaše je bilo neviđeno? :))))))) Sve rolne su bačene u istom trenutku. ][ Na Severu samo jedna tuca i to bez ikakvog povoda. Posledica A vama treba povod za tuču? :> ][ Inace vodje su od pocetka pokusavale da izvedu da navija ceo ][ Sever, ali im je to tesko uspevalo, prvenstveno zbog ][ neakusticnosti stadiona. Neakustičnosti stadiona? :))))))))))))))))))))) Pa dobro, izvinjavamo se što vam nismo obezbedili mikrofone i ozvučenje. A možda bi i oni mobilni telefoni delovali pozitivno na vas? :))) ][ teren. Cinjenica da je Sever bio okruzen jakim policijskim ][ snagama, a Pa nisi valjda očekivao da ćemo tetkice sada da ostavimo nezaštićene?
navijaci.299 nikola.s, -> #285, rades
> Nikola, koreografija bila do jaja :)))))))) Uzimajuci u obzir cinjenicu, da je nadmetanje na YU sceni za Ultras-e nezanimljivo (nema nam ravnih), ova koreografija je bila fantasticna. A kada vi grobari budete napravili nesto sto ima veze sa koreografijom, onda se javi. BTW napisao sam poruku u temi, pa na nju repliciraj. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.300 nikola.s, -> #291, scorpion
> uz poruku ciganima: DOKLE DA VAS JEBEMO?!!!! Nasoj sreci nema kraja, grobari nam lizu jaja !!!!! :)) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.301 nikola.s, -> #296, giovanni
> Pa otisli su na finale kupa. Sta je tu nejasno? I otisli su > busom, ali ne znam da li im je to obezbedio klub ili neko > drugi. Prvo, utakmica sa Radom se igrala u 14 h, traje do 15:45, tekma u Nisu je pocela u 20 h, do Nisa se putuje 2 sata, nek prozivka traje i sat vremena (dva basa), opet ste mogli da krenete iz Beograda u 17 h. Drugo, Cegi je rekao da su grobari, dakle ta vasa prva ekipa, koja je isla u Nis, bili na stadionu, kada je izvrsen napad na isti, i kako su jasno videli napadace. O tome da li treba braniti svoj stadion, kada ga vec suparnicki navijaci (UF ili Ultras ?) napadaju, ne treba trositi reci. pozdrav, Nikola Ultras Red Star Belgrade
navijaci.302 nikola.s, -> #297, schef
> Sukob je bas bio ravnopravan. Cigani iz mraka i iz zaklona > gadaju grobare koji se nalaze u autobusu na otvorenom motkama i > kamenjem a ovi su im tako zestoko uzvratili povicima da to Gadjaju ih motkama ?????????? :))))))))))))))))))))))))))))))) BTW niko im nije branio da izadje, a bilo ih je jos. Da li da te podsetim da je utakmica Partizana bila upravo zavrsena ? pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.303 nikola.s, -> #298, schef
> Pa naravno da nije bilo problema kada su vas cuvali specijalci. > :))) Nismo mi toliko maloumni kao sto ste vi da se bijemo sa > murijom. Specijalaca je bilo oko 20, isli su sa strane, da ste smeli lako ste mogli da nas napadnete. > Ako je ono solidna, zanima me kakva je onda losa koreografija? E pa vidis, ono sto je napravljeno na Barsi je za sve udzbenike navijanja, i to je odlicna koreografija za svetske razmere. S' obzirom na cinjenicu da, osim nas, NIKO u Srbiji NIKADA nije ni pokusao da napravi neku koreografiju, ova je za nase prilike solidna, sto ce reci, nesto iznad proseka. > :))) Priznajem da mi nismo imali trake, a i koj ce nam k*. :) Auuu, sto je kiselo grozdje....... > Samo ste se izblamirali jer ih niste ravnomerno razvukli, a > niste ih ni rasporedili lepo. Kada nesto radite, bar to uradite > kako treba. :))) Dobro, moram priznati da ste vi grobari eksperti za kritike koreografija. Toliko puta ste imali priliku da direktno gledate iste, i da sve lepo vidite. Zbog te cinjenice moram reci da cenim tvoje misljenje o njima. Ali ti moram reci da su trake bile dobro rasporedjene, bas onako kako smo planirali, a da sam i sam rekao da je zamerka koreografiji cinjenica da trake nisu isle do kraja. > A vase je bilo nevideno? :))))))) U Srbiji da. Mi smo rolne papira bacali jos '89. Od tada je proslo 8 godina. > Sve rolne su bacene u istom trenutku. Vecina jeste, ali je bilo i onih koje su bacene tek kada je vecina pala. > Neakusticnosti stadiona? :))))))))))))))))))))) Da neakusticnost stadiona, sto sigurno ne znaci ovo: > mikrofone i ozvucenje. mobilni telefoni delovali pozitivno > na vas? :))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.304 morkin, -> #294, scorpion
> eh ja trazim komentare za grb. Ustvari nije grb pravi nego znate > onaj sa straftama i pise gore partizan, a iznad fk. znate :)) A jel ima petokraku? Da znam da li da skidam ili ne. ;>
navijaci.305 giovanni, -> #301, nikola.s
Ę? Prvo, utakmica sa Radom se igrala u 14 h, traje do 15:45, Ę? tekma u Nisu je pocela u 20 h, do Nisa se putuje 2 sata, Ę? nek prozivka traje i sat vremena (dva basa), opet ste mogli Ę? da krenete iz Beograda u 17 h. Prvo, ja nisam išao. Drugo, do Niša se busom putuje više od 2 i po sata. Treće, izašli su u poluvremenu, ušli u autobus i otišli. Ę? Drugo, Cegi je rekao da su grobari, dakle ta vasa prva ekipa, Ę? koja je isla u Nis, bili na stadionu, kada je izvrsen napad Ę? na isti, i kako su jasno videli napadace. O tome da li treba Ę? braniti svoj stadion, kada ga vec suparnicki navijaci (UF ili Ę? Ultras ?) napadaju, ne treba trositi reci. Za ovu izjavu nisam čuo. Jeste da Čegija nisam video na Banjici ali nisam siguran ni da li je bio u Nišu. Moguće je da Čegi s*re, ali o tome ne bih da više pričam jer nisam čuo ili video u novinama izjavu.
navijaci.306 giovanni, -> #302, nikola.s
Ę? BTW niko im nije branio da izadje, a bilo ih je jos. Da li Ę? da te podsetim da je utakmica Partizana bila upravo zavrsena ? Kako im nije branio da iziđu kad su samo jedna vrata bila otvorena? Ajde da te vidim kako ćeš da izađeš iz busa na vrata pred kojima stoje ljudi koji te mlatnu motkom čim promoliš nos.
navijaci.307 schef, -> #302, nikola.s
][ BTW niko im nije branio da izadje, a bilo ih je jos. Da li ][ da te podsetim da je utakmica Partizana bila upravo zavrsena ? Ama čoveče, da li ti razmišljaš malo o onome što pišeš? :) Grobari (za razliku o vas ;) nisu nenormalni pa da jedan po jedan izlaze iz autobusa dok ih cigani čekaju sa motkama i kamenjem. :))) Ako ste vi blesavi pa se bijete sa murijom iako znate da ćete gadno da naj*, mi nismo. Imamo mozga.
navijaci.308 dizel, -> #305, giovanni
** Banjici ali nisam siguran ni da li je bio u Nišu. Moguće je da ** Čegi s*re, ali o tome ne bih da više pričam jer nisam čuo ili ** video u novinama izjavu. Evo ja da potvrdim informaciju, koja se pojavila u Blicu. Čegi je to izjavio i time potvrdio koliki je kreten, jer se ne zna šta je veći blam: bežanija od United Force-a ili stajanje prilikom napada na stadion...
navijaci.309 mango,
to all of you: Partizan je sampion!!!! Ko se zadnji smeje, najsladje se smeje;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
navijaci.310 mango, -> #290, junior
> :))) > > Evo, jos uvek se smejem ... karte za 'majstoricu' .. :)) > > Kakva crna majstorica !? Ko se zadnji smeje, najsladje se smeje;)))
navijaci.311 mango,
Samo da napomenem da sam exec koji sam malopre poslao, napisao u nedelju, ali da nisam imao vremena da ga posaljem ranije. Ali neka, ovako je sladje;))))