SPORT.2

05 Dec 1996 - 07 Jul 1997

Topics

  1. atletika (19)
  2. fudbal (1154)
  3. kosarka (1101)
  4. nba (5356)
  5. rukomet (58)
  6. vaterpolo (42)
  7. odbojka (146)
  8. tenis (25)
  9. zimski (54)
  10. borilacki (25)
  11. auto-moto (678)
  12. bilijar (12)
  13. sah (80)
  14. rekreacija (70)
  15. prognoza (360)
  16. navijaci (660)
  17. dogadjanja (51)
  18. razno (111)

Messages - navijaci

navijaci.413 schef, -> #407, dizel
][ Kakve to veze ima što je "parodija"? Vi pevate pesme, koje smo ][ mi prvi pevali... Ima veze, ali stvarno nema smisla prepirati se sa tobom...
navijaci.414 nikola.s, -> #409, budim
> na Jugu koji je nosio bedz SRS-a... :> Sta da se radi, i takvih > ima... :>>>>> Al najgore je sto nije nosio samo taj bedz, vec je pored istog stajao i bedz Studentskog Protesta. Ova kombinacija mi je potpuno nejasna, jer je stav Seselja prema studentima valjda vec svima poznat. ;) Da ne bude da sumim, evo izvestaja iz Novog Sada. LM na stanici se okupilo dosta ljudi, ali im veliki broj pubova nije dozvolio da udju u voz kojim su planirali da odu u NS. Iz nepoznatog razloga pubovi su uputili Ultras-e na sledeci voz, koji je posle rekordnih 2 i po sata voznje stigao do Novog Sada. Iako su se novosadski panduri svojski trudili da odrze masu na gomili, vecina cigana je ipak uspela da se iskrade, i da se proseta Neoplantom. Ulaz je kao i obicno bio dzabe, ali ovog puta ne zahvaljujuci "here we go"-u vec angazovanju Zvezdine uprave. Sever je bio relativno dobro popunjen. Na pocetku utakmice napravljena je fina dimljada, nesto poput derbija. Navijanje je bilo solidno dok nisu pocele opste i masovne tuce na Severu, koje su se vrlo cesto posle intervencije zandara pretvarale u sukob sa gorepomenutim plavim momcima. Inace medju njima je bilo i dosta mladih, buducih pubova, kojima je ovo verovatno bila praksa. Posle prvog gola napravljena je i bakljada. Posle utakmice navijaci su se coporativno uputili ka stajgi, gde su cekali dobrih sat i po na voz. U medjuvremenu je, naravno, doslo do sukoba sa kerovima koji su okruzivali navijace. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.415 nikola.s,
Na utakmicu sa Beobankom dosao je veci broj Ultras-a, ali su crveno-beli "uprkos freneticnoj podrsci" izgubili. Zbog mangupiranja svinje sa brojem 8, isti je bio zasut upaljacima, kao i sudije zbog svojih "odluka". Inace, malo smo se prisetili onih starih vremena kada je Steva igrao za Partizan, pa proratne pesmice nisu izostale. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.416 dizel, -> #413, schef
** Ima veze, ali stvarno nema smisla prepirati se sa tobom... Nemoj mi reći da si najzad shvatio da se ne treba prepirati sa onim ko je apsolutno u pravu. ;>
navijaci.417 morkin, -> #406, dizel
> 6. Tuzno je biti navijac Partizana...... on sedi kući kraj malog ekrana i gleda Zvezdu, svetskog šampiona ????????????????????? trona ...kako beše dalje? Pritisle godine, ne sećam se više.
navijaci.418 nenad, -> #411, nikola.s
>> ][ 8. Djurdjevdan >> Molim? > > "Bajro Zupic vam u noge slece, modrice zelene....." Ajde molim te reci da se zezaš... :) Ne mogu da zamislim scenu u kojoj nekoliko hiljada ljudi stoji i ovo peva: "Bajro Župić vam u noge sleće, modrice zelene"... Kakav bre Monti Pajton, tu scenu bre ni Kusturica ni Šijan ne bi smeli da stave u film!
navijaci.419 dizel, -> #417, morkin
** on sedi kući kraj malog ekrana ** i gleda Zvezdu, svetskog šampiona ** ????????????????????? trona Umesto poslednjeg reda: "kako ide pravo do Londona". :) A novija, savremenija verzija je ubedljivo najjača: "Lepo je biti s tobom Partizane, jer ti igraš pored Marakane, komšije tvoje prvaci su sveta, uvek si drugi i to nam ne smeta". ;>>>>>
navijaci.420 dizel, -> #418, nenad
** Ne mogu da zamislim scenu u kojoj nekoliko hiljada ljudi stoji ** i ovo peva: "Bajro Župić vam u noge sleće, modrice zelene"... Zaboravljaš da su u pitanju grobari. ;>>>
navijaci.421 budim, -> #410, junior
(:) Namenjena je svima, a ne samo nekoj uskoj grupi "stručnih" (:) poznavalaca. Naravno... (:) Ako želiš da se dopisuješ samo sa ljudima koji "znaju", što se ne (:) preseliš u grupu pa "diskutuješ" sa istima do mile volje. ... a kada budeš napisao nešto o navijačima dobićeš i odgovor na poruku. poz, budimir
navijaci.422 morkin, -> #411, nikola.s
> "Bajro Zupic vam u noge slece, modrice zelene....." Uželeo sam se nešto navijačkih pesama. _Preklinjem_vas_ da napišete tekst ove pesme. Onaj Koji Sada Gleda Utakmice Sa Zapada, A Nekad Je Bio Na Severu :(
navijaci.423 lexus, -> #420, dizel
=> Zaboravljaš da su u pitanju grobari. ;>>> Šta fali? Izgleda da je mnogo jako ;) Uostalom, Djurdjevdan nije "vaša" pesma, tako da nismo mogli da vam je ukrademo.
navijaci.424 lexus, -> #422, morkin
=> A Nekad Je Bio Na Severu Da li je boravak na tom odvratnom mestu ostavio neke posledice na tebe ;)
navijaci.425 dizel, -> #423, lexus
** Šta fali? Izgleda da je mnogo jako ;) Tipično grobarski. ;) ** Uostalom, Djurdjevdan nije "vaša" pesma, tako da nismo ** mogli da vam je ukrademo. Pa nijedna navijačka grupa nema "svoje pesme" u tom tvom smislu, tj. nijedna grupa, bar ovde, kod nas, nema svog kompozitora i tekstopisca, već se stalno uzima neka poznata melodija, promene reči i to je to. Reči pesme "Đurđevdan" nisu izmenjene, jer je ta pesma postala na neki način simbol Zvezdinih navijača, a izraz "vi ste je ukrali od nas" je zbog toga što smo mi prvi počeli da pevamo tu pesmu. :)
navijaci.426 stefan, -> #425, dizel
> Reči pesme "Đurđevdan" nisu izmenjene, jer je ta pesma postala na neki > način simbol Zvezdinih navijača, a izraz "vi ste je ukrali od nas" je > zbog toga što smo mi prvi počeli da pevamo tu pesmu. :) Znaš li zašto je ona postala vaš simbol? :)
navijaci.427 nenad, -> #423, lexus
> Uostalom, Djurdjevdan nije "vaša" pesma, tako da nismo > mogli da vam je ukrademo. Btw, izgleda da navijači Partizana i Keba polako prisvajaju pesmu "Mesečina" iz "Podzemlja" ili mi se samo čini?
navijaci.428 dizel, -> #426, stefan
** Znaš li zašto je ona postala vaš simbol? :) Mi smo cigani, najjači smo najjači! ;>
navijaci.430 celtic, -> #428, dizel
==> Mi smo cigani, najjaci smo najjaci! ;> Cega se pametan stidi, tim se dizel ponosi :>> CELTIC POWER !!! (ex rkovacevic)
navijaci.431 dizel, -> #430, celtic
** Cega se pametan stidi, tim se dizel ponosi :>> Ajd' da ne počinjem one dečije rasprave tipa "da li je bolje biti cigan ili grobar?"... :) Dovoljno je to što smo kao navijači u svemu ispred vas.
navijaci.432 lexus, -> #427, nenad
=> Btw, izgleda da navijači Partizana i Keba polako prisvajaju => pesmu "Mesečina" iz "Podzemlja" ili mi se samo čini? Tako izgleda... :)
navijaci.433 celtic, -> #431, dizel
==> Dovoljno je to sto smo kao navijaci u svemu ispred vas. Sem u tome sto navijate za drugoplasirani tim u drzavi :>> (a i ostalo je vrlo diskutabilno :))
navijaci.434 celtic,
Danas u 17.30 kosarka Partizan - Buducnost Upad 10 din., a sa nekim navijackim obelezjem (sal, kapa, dres itd.) DZABE :) SVI U HALU, AJMO, AJDE ! CELTIC POWER !!!
navijaci.435 gmatic,
Cestitam grobari I mesto pre playoff-a u kosarci!!!!
navijaci.436 gmatic,
A brat mi rece hvala!!!!
navijaci.437 nikola.s, -> #434, celtic
> SVI U HALU, AJMO, AJDE ! Pusticu tebe da otkucas izvestaj, samo cu reci da je grobara bilo sramotno malo, tek negde oko 2000. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.438 nikola.s,
Nisam vam otkucao izvestaj sa Beceja, pa da ispravim gresku. Utakmica je pocela dosta mirno, bar sto se tice navijanja. Ali dolazak 5 (pet) navijaca Beceja u drugom poluvremenu, koji su cak okacili nekih 4-5 zastavica na ogradu, je silno motivisao Ultras-e tako da je navijanje bilo do kraja, i to odlicno, ako se u obzir uzme neizvesnost utakmice. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.439 junior, -> #438, nikola.s
> Utakmica je pocela dosta mirno, bar sto se tice navijanja. Ali > dolazak 5 (pet) navijaca Beceja u drugom poluvremenu, koji su > cak okacili nekih 4-5 zastavica na ogradu ... Idi. Znači atmosfera, ko na derbiju? :))
navijaci.440 celtic,
Malo kasnim sa izvestajem, izvinjavam se ... PARTIZAN - BUDUCNOST 80:66 (32:31) Ulaz za dz sa obelezjima iskoristilo oko 500 grobara, tako da se u hali i pored TV prenosa skupilo oko 2500-3000 ljudi, od toga u kopu oko 800. Podgoricana ni od korova :>> (bar ne da glasno navijaju za svoje), tako da se svo navijanje skoncentrisalo za bolji tim :)). Uz salove primecene i 3-4 male zastave na drvenim kopljima (kako su prosle pored murije, ne pitajte me, i sam se cudim). Inace, kerovi su na ulazu oduzimali _bukvalno sve_ (upaljace, pistaljke, meni 5.5 dinara u metalu! ), ali se ipak provuklo dovoljno :>>. Tokom tekme, nazalost, kao i obicno, jedna strana hale (ona na kojoj su kamere) je promasila Narodno pozoriste pa usla na tekmu :(( tako da su, posle nekoliko bezuspesnih poziva, grupa od oko 50 grobara peslo na tu stranu da bi odgovorilo na "oooo, 'ajmo crno-beli!". Pod Cegijevom komandom, kop nosi crno-bele koji, posle prilicno traljavog prvog poluvremena, u nastavku dolaze po svoje i dobrom odbranom (Buducnost je na celoj tekmi imala procenat suta iz igre 55-18 33%), uz alley-oop Drobnjaka za top 10 NBA, zavrsava tekmu sa pristojnom razlikom i obezbedjuje prvo mesto pred play-off:) Posle tekme, u tunelu, Gilic (p***a ciganska) i Pajovic (prodana dusa) pokusali da izazovu tucu u tunelu, ali ih je obezbedjenje sprecilo ... Po izjavi Todorica, neko je otkucao Podgoricane da ce to da probaju, pa se redari spremili na vreme ... CELTIC POWER !!!
navijaci.441 celtic, -> #437, nikola.s
==> Pusticu tebe da otkucas izvestaj, samo cu reci da je grobara bilo ==> sramotno malo, tek negde oko 2000. Izvestaj imas u poruci iznad, ljudi na tekmi je bilo sigurno vise od 2000 (toliko je pisalo u Zurnalu, koji je poznat po vrlo glupim procenama :> ), a ne verujem da si preko TV-a mogao da ocenis broj grobara na tekmi. BTW, u danasnjem Zurnalu pise da je i na Zvezdinoj poslednjoj tekmi u sezoni sinoc bilo 2000 ljudi . Trac ili istina ?
navijaci.442 giovanni, -> #380, budim
Ę? Otići na utakmicu i tamo pokazati ne slaganje sa nečim nije nov slučaj. Ę? Seti se BBB i utakmice sa Holandijom... :) Dobro, otišao sam i ja nekoliko puta i izviždao selektora, rukovodioce i ostale ali ne idem više. Nisam ni pravio razliku među igračima po klubu u kojem su igrali ovde. I neću više da idem na tekme reprezentacije dok to ne bude reprezentacija Srbije, bez svih tih Crnogoraca koji se šlepuju a imaju svoju reprezentaciju (kako se ono zvaše, Montenegro Stars ;))). I nije bitno ako će reprezentacija Srbije biti oslabljena, bar ću za nju da navijam normalno, bez da mi se uzurpira himna moje države (blagopočivše), bez da mi neki monteniggersi izigravaju primadone u timu itd.
navijaci.443 giovanni, -> #381, budim
Ę? Zaključak? Vi ste poklonici žabarskog stila navijanja ili ja sve vreme Ę? pišem o nekoj drugoj navijačkoj grupi koja vaše košarkaše bodri sa Ę? papirićima bačenim pred početak utakmice... :> Evo, imam ja jedan "zaključak". Mi moramo da na utakmicama imamo i takva obeležja savremenog navijanja kakav su baklje i ostala koreografska sredstva jer su naši igrači navikli da vide navijače a ne da ih samo čuju. Taj vizuelni podsticaj je takođe bitan za psihu ekipa pa ne možemo da se oslonimo samo na zvučne efekte.
navijaci.444 giovanni, -> #383, budim
Ę? Ovo je uglavnom antikomunistička parola sa protiv vladinih demonstracija. Ę? Kao takva se ne može primeniti na jedinu navijačku grupu koja je postavila Ę? svoj kordon ispred studenata... :>>> I jel' to dovoljno. Došli, napravili sranje sa obezbeđenjem i otišli. Izem ti učešće, a i pola njih nije znalo ni gde je Kolarčeva. ;)
navijaci.445 giovanni, -> #408, budim
Ę? Bilo me malkice kasnije od crtanog filma, a i nisam bio sam... :> Koliko Ę? se plašim grobića može da ti govori i taj podatak što sam vodio devojku sa Ę? sobom. Da te drži za ručicu i da ne budeš sam? ;)
navijaci.446 giovanni, -> #376, nikola.s
Ę? A sta si to tamo video ? Zastave na kopljima. Šta si tražio to si i dobio.
navijaci.447 giovanni, -> #422, morkin
Ę?> "Bajro Zupic vam u noge slece, modrice zelene....." Ja stvarno ne mogu da se setim da je ovo neko pevao na jugu. Majke mi.
navijaci.448 dizel, -> #444, giovanni
** I jel' to dovoljno. Došli, napravili sranje sa obezbeđenjem i ** otišli. Izem ti učešće, a i pola njih nije znalo ni gde je ** Kolarčeva. ;) :))) Ako baš hoćeš da znaš, svakog dana su bili tamo! Najčešće sam viđao ove sa Senjaka, a to sra*je sa "obezbeđenjem" je bilo sra*je sa murijom, koja je tukla ljude. Jedini koji su im se usprotivili su bili upravo oni!
navijaci.449 morkin, -> #447, giovanni
> Ę?> "Bajro Zupic vam u noge slece, modrice zelene....." > > Ja stvarno ne mogu da se setim da je ovo neko pevao na jugu. > Majke mi. Nema veze što ne možeš da se setiš da li je pevana ili ne, napiši mi barem tekst. Ako je nastavak upola duhovit kao početak... Ajde, ko se seća neka napiše. Nemoj da ga mrzi.
navijaci.450 nikola.s, -> #441, celtic
> Izvestaj imas u poruci iznad, ljudi na tekmi je bilo sigurno > vise od 2000 (toliko je pisalo u Zurnalu, koji je poznat po Ok. > vrlo glupim procenama :> ), a ne verujem da si preko TV-a mogao > da ocenis broj grobara na tekmi. Nisam ja procenjivao. Ortak koji je bio na Zvezda-Buducnost i na Partizan-Buducnost, rekao mi je da je bilo duplo vise ljudi na Zvezdi. > BTW, u danasnjem Zurnalu pise da je i na Zvezdinoj poslednjoj > tekmi u sezoni sinoc bilo 2000 ljudi . Trac ili istina ? Tacno. Navijanje je bilo fino, a u halu su doneta i 4 barjaka. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.451 budim, -> #443, giovanni
(:) Evo, imam ja jedan "zaključak". Mi moramo da na utakmicama imamo i (:) takva obeležja savremenog navijanja kakav su baklje i ostala (:) koreografska sredstva jer su naši igrači navikli da vide navijače (:) a ne da ih samo čuju. Taj vizuelni podsticaj je takođe bitan za (:) psihu ekipa pa ne možemo da se oslonimo samo na zvučne efekte. To ja uporno pokušavam da objasnim poklonicima "zadrtog", engleskog, stila navijanja. Sve što se dešava na tribinama je jedan vid pomoći timu. Drago mi je što se slažeš samnom oko toga. poz, budimir
navijaci.452 budim, -> #445, giovanni
(:) Ę? Bilo me malkice kasnije od crtanog filma, a i nisam bio sam... (:) :> Koliko Ę? se plašim grobića može da ti govori i taj podatak što (:) sam vodio devojku sa Ę? sobom. (:) Da te drži za ručicu i da ne budeš sam? ;) :) Pa valjda me ti znaš? Znaš kada je bila frka na faksu (kada je murija uletala i tukla po gradu) ko se muvao okolo? :> A što se tiče straha od grobara, :) to nikada nisam imao... :> poz, budimir
navijaci.453 budim, -> #444, giovanni
(:) I jel' to dovoljno. Došli, napravili sranje sa obezbeđenjem i (:) otišli. Izem ti učešće, a i pola njih nije znalo ni gde je (:) Kolarčeva. ;) Nisu napravili sranje sa obezbeđenjem nego im je ono napravilo frku kada su upalili baklje i kada su otrčali u Makedonsku a obezbeđenje BU pokušalo da spreči njihov odlazak... A što se tiče toga, da li su znali ili ne, gde je Kolarčeva, :) s obzirom da su svi iz Beograda (a ne iz Borče, Ovče i Padinjaka, kao neki :>), mislim da su znali... :) poz, budimir
navijaci.454 junior, -> #442, giovanni
> u kojem su igrali ovde. I neću više da idem na tekme > reprezentacije dok to ne bude reprezentacija Srbije, Ovaj, a može li pojašnjenje? Sa političkog aspekta mi je to potpuno jasno, i sa tim bih se potpuno složio, ali sa sportskog baš i nije. Kad vidim kako se Engleska muči u fudbalu, i nikad ništa da uradi, a taman joj fali igrač kao što je Gigs (npr), samo šteta što je Velšanin ... Zar nije bolje da igramo zajedno, i uzimamo titule, nego da se delimo i ispadamo u prvoj rundi kvalifikacija?
navijaci.455 nikola.s, -> #444, giovanni
> I jel' to dovoljno. Dosli, napravili sranje sa obezbedenjem i > otisli. Izem ti ucesce, a i pola njih nije znalo ni gde je > Kolarceva. ;) Verovatno je zato preko razglasa objavljeno kako su akademcima podrsku pruzili i navijaci Zvezde, i verovatno je zato masa to docekala sa odusevljenjem. LM vecina ljudi sa Severa je aktivno ucestvovala u protestu. Pri tome ne mislim samo na onu stariju ekipu, vec i na ove mladje, koji su trenutno glavni na Severu. Do manjeg incidenta jeste doslo, i to samo zato sto se studentsko obezbedjenje uplasilo da ce Ultras-i krenuti na pubove. Inace, licno sam video izbezumljenost studentskog obezbedjenja, u trenutku kada je kroz kolonu protrcala grupa cigana. Kako su bili smesni :) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.456 nikola.s, -> #445, giovanni
> > Da te drzi za rucicu i da ne budes sam? ;) Bilo je nas dosta, nego nesto nismo videli grobare pred pocetak.;> A svojevremeno su neki "prolazili daleko opasnijim i duzim putem", i jos se cudili "kako nije bilo otpora". ;))) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.457 nikola.s, -> #446, giovanni
> Zastave na kopljima. Sta si trazio to si i dobio. Kada se kaze zastave na kopljima, misli se na barjake tj. zastave dimenzija bar 4x4 metra, a moze i vise. pozdrav, Nikola R.S.F.C. P.S. Budimire, Budimire, nisi ispunio obecanje ...;>>
navijaci.458 budim, -> #454, junior
(:) Ovaj, a može li pojašnjenje? A može jedno i za tebe. :) (:) Sa političkog aspekta mi je to potpuno jasno, i sa tim (:) bih se potpuno složio, ali sa sportskog baš i nije. Kad (:) vidim kako se Engleska muči u fudbalu, i nikad ništa da (:) uradi, a taman joj fali igrač kao što je Gigs (npr), samo (:) šteta što je Velšanin ... Šta da ti kažem, :) Engleskoj taman fali i Ronaldo... :) Ali šta možeš kada je Brazilac... :( Doduše, nije da nama ne fali... Nacionalne selekcije su nacionalne selekcije. I meni je žao što se Erik rodio kao Francuz, ali to je činjenično stanje. Umesto da naričeš ko nam fali, terba da podvučemo crtu i da krenemo sa uzimanjem trofeja na ime Srbije. Ono što fali ovoj reprezentaciji je pobednički mentalitet. On se može steći samopouzdanjem i rešavanjem pitanja u glavi. Idealno za tako nešto je patriotizam. (:) Zar nije bolje da igramo zajedno, i uzimamo titule, nego (:) da se delimo i ispadamo u prvoj rundi kvalifikacija? Svi smo mi raja (Gaja i Vlaja)... Muka mi je od ovakvog načina razmišljanja. Ne verujem da bi reprezentacija Srbije mogla da ispadne u prvoj rundi. Naprosto, ima kvalitetan tim. poz, budimir p.s. A baš nam fali Šuker... šta da radimo kad je Hrvat... :( :)
navijaci.459 budim, -> #456, nikola.s
(:) A svojevremeno su neki "prolazili daleko opasnijim i duzim putem", (:) i jos se cudili "kako nije bilo otpora". Ja sam čuo da će sledeći put da idu skoro preko Banjice... :) Što skoro? :> Pa da ih ne vide ovi iz United Force-a... ;) poz, budimir
navijaci.460 budim, -> #455, nikola.s
(:) LM vecina ljudi sa Severa je aktivno ucestvovala u protestu. Pri (:) tome ne mislim samo na onu stariju ekipu, vec i na ove mladje, (:) koji su trenutno glavni na Severu. Ne da su aktivno učestvovali u protestu, već su učestvovali veoma zapaženo. Naime, osim onih malobrojnih koji su učestvovali u samoj organizaciji protesta, (:>) nije bilo šetnje u kojoj nije bilo bar 50-tak ljudi sa šalovima. Navijači su deo društva koji takva događanja privlače kao magnet. Šetnje gradom, dešavanja, skandiranja, frke sa murijom... Kud' ćeš lepšu zabavu? :) Inače, kod organizacije proslava novih godina, :) istakli su se poklanjanjem pirotehnike studprotu. (:) Do manjeg incidenta jeste doslo, i to samo zato sto se studentsko (:) obezbedjenje uplasilo da ce Ultras-i krenuti na pubove. Oni jesu krenuli na pubove, ali to je bilo kod Doma omladine a ne u Kolarčevoj. Tada je Atila ( šef obezbeđenja BU) dobio po "tintari" (kako sam kaže), jer je pokušavao da spreči sukob između njih i murije... (:) Inace, licno sam video izbezumljenost studentskog obezbedjenja, u (:) trenutku kada je kroz kolonu protrcala grupa cigana. Kako su bili (:) smesni :) Izbezumljenost je karakteristična pojava za momke koji su radili u obezbeđenju BU... :) poz, budimir
navijaci.461 budim, -> #457, nikola.s
(:) P.S. Budimire, Budimire, nisi ispunio obecanje ...;>> Ako je obećanje bilo spisak grupa na Severu od prvih do današnjih dana, onda: Red Star Hooligans Red Star Warriors Leaders R. S. WINNERS R. S. FIGHTERS R. S. FRONT R. S. Yankee ULTRAS RED DEVILS Red Phantoms Brigate Rangers R. S. Wild North Furie Red Stars Stela Rossa ZULU WARRIORS Street Warriors R. S. CLAN DELIJE SEVER Gipsy Horde Zulu Garfild Troups Red White Army (postojale su dve grupe, jedna sa Novog Beograda, a jedna iz Prištine :) Destroyers R. S. Crazy Boys CRAZY NORTH Ultra la Morte DELIJE ZAPAD DELIJE ISTOK Stars Army from North PIRO Simpsoni Fontana SKINS ULTRA BOYS ULTRA BRIGATE Nrth Patrol Demons Red Boys Bitange Četnici Delije Ravna Gora Delije iz svih živih gradova... :) (transparenti) Jakuze Indians R. S. PADINA CORPS ULTRA E sada malo pojašnjenje... Neke od ovih grupa stvorene su tako što je napravljen transparent, pa su zatim oni koji su ga nosili postali vremenom grupa. Mnoge od nabrojanih grupa bile su, ili postale, deo većih grupa. Veće grupe sam Obeležio Caps Lock-om. Molim sve koji se sete neke od grupa koje sam ja propustio da dopune pa da napravimo veliki spisak. poz, budimir p.s. Ovo je bio samo pokušaj... :)
navijaci.462 schef,
Ne znam za vas, ali ja sam na sinoćnjoj utakmici video samo jedan naš transparent, i to je bio ciganski 'Senjak'. :))) A tako znači vi pokazujete da ste veliki Srbi i da ne idete na utakmice reprezentacije? ;) Daaa, sigurno ste išli čak u Češku kako biste mogli da zviždite himni, da prozivate Savu i Nađa. :)))))) Uaaa Jugosloveni! ;>
navijaci.463 nikola.s, -> #458, budim
> samopouzdanjem i resavanjem pitanja u glavi. Idealno za tako > nesto je patriotizam. Naravno. Da je protiv Ceha bila atmosfera kao protiv Barse, dobili bi ih sa bar 10:0...:)) > p.s. A bas nam fali Suker... sta da radimo kad je Hrvat... :( Sta ce nam ? Imamo Jovicica...:) pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.464 nikola.s, -> #461, budim
> Ako je obecanje bilo spisak grupa na Severu od prvih do > danasnjih dana, onda: Bingo !! > Zulu Garfild Troups > ULTRA Ove dve ce mi ostati vecita enigma..:) Dopuna: Heroes Red Death Red Hell Brdjani Pirates Eagles Division Units Ultra LOM > su, ili postale, deo vecih grupa. Vece grupe sam Obelezio Caps > Lock-om. Molim sve koji se sete neke od grupa koje sam ja I napisao si Red Boys malim slovima...??? ;> pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.465 dizel, -> #463, nikola.s
** Naravno. Da je protiv Ceha bila atmosfera kao protiv Barse, ** dobili bi ih sa bar 10:0...:)) Šta 10? Ma 20 bre! :)) A sad ozbiljno... Mnogo nam fali navijanje. Videli smo svi kako navijači pomažu Špancima i Česima. Najbolje bi bilo da se što pre reši pitanje države, a potom i himne, ali... Dok je tako neću ići na utakmice reprezentacije, ali ću ih bar od kuće bodriti i nervirati se ukolio im ide loše. :) P.S. Ovo naravno ne važi za meč Jugoslavija-Španija, kada će na Marakanu ponovo stupiti glupi igrači Barselone, koji su nam ostali dužni, pa je došao red da im dugove naplatimo. ;> ** Sta ce nam ? Imamo Jovicica...:) I ja kažem. :)
navijaci.466 giovanni, -> #454, junior
Ę? Zar nije bolje da igramo zajedno, i uzimamo titule, nego Ę? da se delimo i ispadamo u prvoj rundi kvalifikacija? Nije. Zvučaće malkice blesavo ali "važno je učestvovati". Šta misliš, zašto u svakim kvalifikacijama učestvuju i zemlje poput San Marina ili Farskih Ostrva? P.S. Gigs je mogao da bira da li će da igra za Englesku ili Vels. Izabrao je Vels.
navijaci.467 giovanni, -> #451, budim
Ę? To ja uporno pokušavam da objasnim poklonicima "zadrtog", engleskog, stila Ę? navijanja. Sve što se dešava na tribinama je jedan vid pomoći timu. Drago Ę? mi je što se slažeš samnom oko toga. Naravno. I meni je drago da ima konačno nečeg oko čega imamo sličan stav. Englezima je dovoljan zvučni podsticaj (da mi je da vidim lica igrača kad bi navijači počeli da pale baklje na Enfildu ili Vembliju ;)).
navijaci.468 giovanni, -> #452, budim
Ę? :) Pa valjda me ti znaš? Znaš kada je bila frka na faksu (kada je murija Ę? uletala i tukla po gradu) ko se muvao okolo? :> A što se tiče straha od Ę? grobara, :) Ę? to nikada nisam imao... :> Znam te, 'tico. ;) Kad sam te video na vratima, odmah mi je bilo jasno zašto su morali kerovi da napuste filozofski. :)
navijaci.469 giovanni, -> #456, nikola.s
Ę? A svojevremeno su neki "prolazili daleko opasnijim i duzim putem", Ę? i jos se cudili "kako nije bilo otpora". Nešto se ne prisećam toga. Ko, kad i gde?
navijaci.470 giovanni, -> #448, dizel
Ę? Najčešće sam viđao ove sa Senjaka, a to sra*je sa "obezbeđenjem" Kad smo već kod Senjaka, sram vas bilo! :) Ovde mi nešto kukate da niste za reprezentaciju dok je Santrač selektor, te ništa YU samo Srbija itd kad ono u sredu imam šta da vidim u Pragu. Na tribini zastava Senjak (crveno-bela). :)))
navijaci.471 giovanni, -> #453, budim
Ę? spreči njihov odlazak... A što se tiče toga, da li su znali ili ne, gde je Ę? Kolarčeva, :) s obzirom da su svi iz Beograda (a ne iz Borče, Ovče i Ę? Padinjaka, kao neki :>), mislim da su znali... :) Pa ti iz Padin*aka i sličnih sela su naučili u Novembru, ako nisu znali ranije a neki od vaših gradskih momaka nisu znali ni tačno kako se zove ta ulica. Neki od tipova koga ne znam, ali je bio sa Šavijom, pa sam prisustvovao događaju, je stajao kod ulaza u "Inex" i pitao:" A gde je ta jebena Kolačeva?" (nije greška u kucanju :)). Mi svi popadali od smeha a on se pitao koji nam je. :)))
navijaci.472 giovanni, -> #457, nikola.s
Ę? Kada se kaze zastave na kopljima, misli se na barjake tj. Ę? zastave dimenzija bar 4x4 metra, a moze i vise. Jel' to po nekom standardu? (n. pr. ISO 9000) ;)
navijaci.473 giovanni, -> #449, morkin
Ę? Nema veze što ne možeš da se setiš da li je pevana ili ne, napiši mi barem Ę? tekst. Ako je nastavak upola duhovit kao početak... Ma ne znam ni tekst. Kažem ti, ne sećam se toga uopšte.
navijaci.474 nikola.s, -> #469, giovanni
> Nesto se ne prisecam toga. Ko, kad i gde? grobari 21.9.1996. prostor oko Marakane Dakle, svi znamo da grobarsko probijanje ide pored blagajne na Severu, pa zatim pored zapada do juga. E sad, posto Ultras-i nisu kao neki, koji se pri prolasku suparnika razbeze, kao i uvek napravili su solidnu ekipu za docek. A gostiju nema pa nema. Kako su se Ultras-i vec bili nalozili za fight, doslo je do sitne carke sa kerovima, kada su Ultras-i bukvalno okruzili pripadnike MUP-a. Ali ipak je bilo jos dosta murije, tako da su rasterali cigane. Kad ne lezi vraze, grobari u svom "Daj Gol"-u objave foto-reportazu svog probijanja "daleko opasnijim i duzim putem" (preko autokomande i pored istoka). I jos odusevljeno primecuju kako "su na jug stigli bez ikakvog otpora". I posle neko kaze da grobari nisu blamare. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.475 nikola.s,
Evo i odgovora mladjahnom lesi, na pitanje postavljeno u grupi. Dakle, Ultra Brigate. Raspadom Ultra Boys-a postaju glavna podgrupa Ultras-a. Inace ekipa broji oko 15-ak clanova, i to su uglavnom ljudi od nekog '75-'77 godista. Koliko ja znam nisu iz nekog odredjenog dela grada. Inace, skoro svaki dan su bili prisutni na protestima, sto studentskom, sto na protestu koalicije. Zastava koju pominjes je nova; napravljena je sad na zimskoj pauzi. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.476 zerohot,
Mislim kad grobari budu navijali kao sto smo mi na:BAJERN MINHEN I BARSELONA nek se jave:))))))) ili kad naprave onaku koreografiju nek se jave:))))) oni mogu samo da bacaju rolne:))smesno ULTRAS RED STAR BELGRADE!!!!!!!!!!!!!
navijaci.477 zerohot,
I neznam onon sta je bilo sa grobarskim stadionom pre mesec dana:))) Tetkici gorele noge od koktela:))) A i u CESKOJ su bili sve cigani.Bila je zastava:SELJAK i svi su nosili ZVEZDINE dreseve!
navijaci.478 lexus,
Uz ovu poruku je okačena slika veličanstvene petorke Sezama. Mladi navijači - budim, nikola.s, dizel, schef i lexus. Dakle, ukoliko ne znate kako neko od nas izgleda, slobodno skinite sliku. Inače, slika je snimljena pred prošli večiti derbi, koji je Partizan dobio sa 3:0 ;) Na slici smo svi relativno srećni, a te večeri smo samo schef i ja ostali nasmejani... C`est la vie! :) navijaci.jpg
navijaci.479 rades, -> #476, zerohot
> ili kad naprave onaku koreografiju nek se jave Kao vi u ovom poslednjem derbiju (Partizan - Zvezda 3:0) :))))
navijaci.480 zerohot, -> #479, rades
Ne kao na poslednjem derbiju nago na BARSELONI.A sta fali onoj na poslednjem derbiju vi ni takvu nemozete da napravite:)))))))))))
navijaci.481 lexus, -> #477, zerohot
=> A i u CESKOJ su bili sve cigani.Bila je zastava:SELJAK Oduševljen sam ;)
navijaci.482 stefan, -> #477, zerohot
>A i u CESKOJ su bili sve cigani.Bila je zastava:SELJAK i svi su >nosili ZVEZDINE dreseve! Idealna kombinacija dresa i zastave ;>
navijaci.483 dizel,
Evo nekih poznatih nam likova sa Sezama... :) Naime, tu su moderator ove konferencija, Stefan (ćao Štef) ;> krimer (nije više na Net-u) dizel (ja) :)) i još jedna osoba :) dizstef.jpg
navijaci.484 nikola.s, -> #478, lexus
> Na slici smo svi relativno srecni, a te veceri smo samo > schef i ja ostali nasmejani... C`est la vie! :) Pa kad ste jeli u Meku dok smo se mi smrzavali ;>>> pozdrav, Nikola R.S.F.C P.S. Da grobari, ovo vam nikad necu oprostiti..;)))
navijaci.485 nikola.s,
Zvezdino gostovanje u Lucanima je privuklo veliki broj navijaca iz okolnih gradova, pre svega Ivanjice. Sa malim zakasnjenjm na utakmicu su stigli i beogradski Ultras-i (po zastavama bih rekao da je bila mladja ekipa). Sto se tice navijanja, Ultras-i su doneli nekoliko barjaka i napravili koreografiju slicnu onoj na derbiju. Ipak sve to nije pomoglo da se savlada ekipa Mladosti. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijaci.486 zerohot,
Fala bogu nikola.s da je bilo mnogo navijaca kad igra pravi tim, a ne oni glupi grobari::))))
navijaci.487 zerohot,
E lexus ja nisam reko SELJAK nego SENJAK.
navijaci.488 zerohot,
E grobari pa bolje je da bude SENJAK nego ALCO FRONT.Taj ALCO FRONT je najgluplja zastava koju sam ikad video:)))))))))))))))))))))))))) )))))))
navijaci.489 celtic, -> #477, zerohot
==> A i u CESKOJ su bili sve cigani.Bila je zastava:SELJAK i svi su ==> nosili ZVEZDINE dreseve! ^^^^^^ 'Alo zvezdasi, dokle cete da dozvoljavate da vas vasi zovu seljacima :))) Nekima od vas nisu potrebni grobari da bi ispali smesni :)))
navijaci.490 lesa,
HI, jeste videli sta su BRDJANI uradili protiv zemuna bakljada (10 baklji) papirici trake i zamalo tuca sa TAURUNUMOM i na kraju bobeda to vam je BANOVO BRDO. Posle prvog gola neuspesan pokusaj uskakanja u teren , mala intervencija pandura i obecanje nekoga iz uprave navijackog fanzina KOP da ce u 3. broju pisati o nama. Cigani izgubili ste.
navijaci.491 zerohot,
E ja nisam reko SELJAK nego SENJAK!!!:))))))
navijaci.492 schef, -> #489, celtic
][ Nekima od vas nisu potrebni grobari da bi ispali smesni :))) A što nekima? ;) Svima, brate, svima. ;)))
navijaci.493 lexus, -> #487, zerohot
=> E lexus ja nisam reko SELJAK nego SENJAK. Ne znam ja šta si ti rekao, ali napisao si SELJAK. :) Kako si uspeo, nije mi jasno, ali uspeo si ;)
navijaci.494 dizel, -> #479, rades
** Kao vi u ovom poslednjem derbiju (Partizan - Zvezda 3:0) Na primer takvu... ** :)))) Možeš da se smeješ samo svojoj navijačkoj grupi.
navijaci.495 budim, -> #470, giovanni
(:) Kad smo već kod Senjaka, sram vas bilo! :) Ovde mi nešto kukate da (:) niste za reprezentaciju dok je Santrač selektor, te ništa YU samo (:) Srbija itd kad ono u sredu imam šta da vidim u Pragu. Na tribini (:) zastava Senjak (crveno-bela). :))) Neki naloženi klinac je odneo tamo zastavu iz svog kraja... Pa šta? Napisao si poruku kao da je ULTRAS (sa gromom) bila tamo... :) poz, budimir p.s. I nije neka zastava... :)
navijaci.496 budim, -> #464, nikola.s
(:)> Zulu Garfild Troups (:)> ULTRA (:) Ove dve ce mi ostati vecita enigma..:) ZGT je grupa koju je napravio Raša Zulu, a bila je podgrupa Zulu Warriors-a. Ultra je enigma i za mene... :) (:) I napisao si Red Boys malim slovima...??? Podebljao sam samo velike grupe... Podebljao bi još samo EAGLES, od onih koje si ti dodao. poz, budimir
navijaci.497 budim, -> #462, schef
(:) Ne znam za vas, ali ja sam na sinoćnjoj utakmici video samo jedan (:) naš transparent, i to je bio ciganski 'Senjak'. :))) Da... (:) A tako znači vi pokazujete da ste veliki Srbi i da ne idete na (:) utakmice reprezentacije? ;) Daaa, sigurno ste išli čak u Češku (:) kako biste mogli da zviždite himni, da prozivate Savu i Nađa. (:) :)))))) ... i iz toga izvlačiš zaključak kao da si video zastavu Ultras (sa gromom)... Da, išli smo u Češku da zviždimo Savi i Nađu! ;) (:) Uaaa Jugosloveni! ;> Uaaa Šešeljevci! :> poz, budimir
navijaci.498 budim, -> #475, nikola.s
(:) su uglavnom ljudi od nekog '75-'77 godista. Koliko ja znam nisu (:) iz nekog odredjenog dela grada. Inace, skoro svaki dan su bili Uglavnom su sa Senjaka. poz, budimir
navijaci.499 budim, -> #479, rades
(:) Kao vi u ovom poslednjem derbiju (Partizan - Zvezda 3:0) Recimo takvu... ali na Marakani. poz, budimir
navijaci.500 budim, -> #477, zerohot
(:) A i u CESKOJ su bili sve cigani.Bila je zastava:SELJAK i svi su (:) nosili ZVEZDINE dreseve! :) Prvo, zastava je bila Senjak, :) drugo i nije neki uspeh što je bila tamo. A što se tiče dresova, mislim da je uglavnom reč o iseljenicima jer niko odavde nije išao organizovano. poz, budimir
navijaci.501 budim, -> #481, lexus
(:) => A i u CESKOJ su bili sve cigani.Bila je zastava:SELJAK (:) Oduševljen sam ;) verujem... :( poz, budimir
navijaci.502 budim, -> #480, zerohot
(:) Ne kao na poslednjem derbiju nago na BARSELONI.A sta fali onoj na (:) poslednjem derbiju vi ni takvu nemozete da napravite:))))))))))) ..cd dos ..cd com dow sor230.zip (;) poz, budimir
navijaci.503 budim, -> #489, celtic
(:) Nekima od vas nisu potrebni grobari da bi ispali smesni :))) ... tuga jesenja... :((((( poz, budimir
navijaci.504 budim, -> #486, zerohot
(:) Fala bogu nikola.s da je bilo mnogo navijaca kad igra pravi tim, a (:) ne oni glupi grobari::)))) Svojevremeno sam čitao tempo (mladost ludost), ali nikada nisam mogao ni da zamislim likove koji su smišljali pesmice o Deji geniju i glasali za Savu kao najlepšeg fuZbalera... :))))) A onda se pojavio On! ;) poz, budimir
navijaci.505 budim, -> #487, zerohot
(:) E lexus ja nisam reko SELJAK nego SENJAK. Mladac, :) ovde se ne _govori_ ovde se piše. Uzgred, probaj da skineš fajl koji se zove sor230 u c:ĐdosĐcom dir-u, pa tako odgovaraj na poruke. Ovako ti se pokradu greškice u _kucanju_... Još bih pomisilo da si "zlonamerni" grobar koji se folira... :) ali nisam toliki paranoik... :))) poz, budimir
navijaci.506 budim, -> #490, lesa
(:) jeste videli sta su BRDJANI uradili protiv zemuna bakljada (10 (:) baklji) 10 BAKLJI!!!!!!?????? Ne mogu da verujem!!!! Mora da je goreo stadion! Gotovo, ne... ne... i ne, ne mojte me moliti... ;( konačno se našla jedna navijačka grupa koja... šmrc... pali toliko baklji i .. pravi... šmrc... (ridanje) takvu koreografiju.... buaaaaa (totalni slom živaca) i ja.... :( (rid)... prestajem sa navijanjem na SeveruuuuuUUUUuuuUUUuuu (padanje u nesvest)..... Ostavite me samog među ovim tasterima da tugujem.... :(((( (:) da ce u 3. broju pisati o nama. Wow! :) Kakav uspeh! ;) (:) Cigani izgubili ste. A kakve to veze ima sa Čukaričkim? :) poz, budimir
navijaci.507 budim, -> #491, zerohot
(:) E ja nisam reko SELJAK nego SENJAK!!!:)))))) Culiraj! ;) poz, budimir
navijaci.508 schef, -> #505, budim
][ grobar koji se folira... :) ali nisam toliki paranoik... :))) ^^^^^^ Ključna reč. :)))))
navijaci.509 schef, -> #507, budim
][ (:) E ja nisam reko SELJAK nego SENJAK!!!:)))))) ][ ][ Culiraj! ;) Misliš, CINculiraj? ;>
navijaci.510 lexus, -> #506, budim
=> 10 BAKLJI!!!!!!?????? Ne mogu da verujem!!!! Mora da je goreo => stadion! Gotovo, ne... ne... i ne, ne mojte me moliti... ;( => konačno se našla jedna navijačka Budo... Stil sa ridanjem u zagradi je moj, patentirao sam ga u konferenciji chat... Ti i dalje piši poruke tipa: "Budim se noću obliven znojem..." i završavaj ih sa: "Ma daj!" ;)
navijaci.511 dizel, -> #490, lesa
** obecanje nekoga iz uprave navijackog fanzina KOP da ce u 3. ** broju pisati o nama. Cigani izgubili ste. I mi konja za trku imamo. ;>>> (ko razume-shvatiće) :)
navijaci.512 zerohot,
e budim nisam grobar majke mi.Ako mi neverujes ajde da idemo na neku utakmicu,a slucajno sam napiso seljak.Ako hoces ajde da idemo u subotu na zvezda-rad.Ko hoce da ide u subotu? E ajde da vidimo ko ima vise navija ca na sezu:) ja:zvezda!
navijaci.513 rades, -> #512, zerohot
> e budim nisam grobar majke mi. Bas si ih usrecio !! :))