FORUM.9

29 Jul 1993 - 08 Dec 1993

Topics

  1. gde.smo (608)
  2. jugoslavija (43)
  3. srbija (1253)
  4. svet (513)
  5. politika (7)
  6. bonton (0)
  7. ljudska.prava (5)
  8. mediji (404)
  9. trac (168)
  10. devojke (1002)
  11. iseljenje (480)
  12. razno (462)

Messages - devojke

devojke.1 princess,
alo?
devojke.2 miroslavn, -> #1, princess
**> alo? Da? Viršla
devojke.3 jerry, -> #1, princess
> alo? Izvol'te? Ko je na vezi?
devojke.4 m.hristodulo, -> #1, princess
>> alo? Šta je, Princezice? :) Ajd da načnem temu! :) Poznata je stvar da su devojke u stanju da učine sve, samo da dobiju ono što požele. Šta mislite o tome? Da li je to dobro ili loše? Kako bi ste reagovali kada bi neko žensko pokušalo da vas iskoristi? Padate li na osmeh i napućene usne? A na ono: "Pliz! Meni za ljubav!"? Koliko puta ste se osećali kao vo, zbog ribe? Ajde momci, razvežimo jezike. Nemojmo da nam se dame osećaju zapostavljene! ;) U stvari, interesovalo bi me i šta slabiji pol misli o tome. Ajd, navalte! :) _____ MHTag: PRIMILI STE PLAĆU
devojke.5 darone, -> #4, m.hristodulo
>> Poznata je stvar da su devojke u stanju da >> učine sve, samo da dobiju ono što požele. Šta >> mislite o tome? Da li je to dobro ili loše? Kako bi >> ste reagovali kada bi neko žensko pokušalo da vas >> iskoristi? Padate li na osmeh i napućene usne? A na >> ono: "Pliz! Meni za ljubav!"? Koliko puta ste se >> osećali kao vo, zbog ribe? Mislim da se, ipak, ne razlikujemo mnogo od njih :) A na ono o volu - ne verujem da će te mnogo ljudi ogovoriti, uključujući i mene :)))) darone p.s. padam na osmeh :)
devojke.6 sekretarica,
Osecam se prozvanom ,mada "slabiji pol" nije najsrecnija definicija. Mozda ce moje izlaganje izgledati konfuzn usled nedostatka citata na koje repliciram.Unapred se izvinjavam ,jos nisam ovladala tom tehnikom.:)) Dakle hristodulo,i ti robujes stereotipima.Tacno je da su devojke (ili zene,kako hoces)vise sklone raznoraznim "trikovima"ne bi li iznudile nesto od pripadnika "jaceg" pola.No ,ne prave one time volove od muskaraca, vec koriste muskarcima prirodjen "volovski" mentalitet(ne svidja mi se sto koristim ovu rec ,no ti si je primenio).Po meni, ti si pobrkao uzrok i posledicu.To dokazuje i tvrdnja o "napucenim usnama itd.".Devojke su ,dragi Hristodulo,u mnogome evoluirale,te je taj nacin odavno zastareo!Ne daj se smesti, vec obrati paznju na suptilnije metode. Takodjer se ne slazem sa daroneom.Naime,muski se i zenski veoma ,veoma razlikuju. Danica
devojke.7 darone, -> #6, sekretarica
>> Takodjer se ne slazem sa daroneom.Naime,muski se i zenski veoma ,veoma >> razlikuju. Super, ja se ne slažem sa tobom :) Dakle, ne razlikujemo se ič, jer i jedni i drugi trebaju nešto, i koriste razne načine da do toga dođu. Nikada nisi doživela scenu 'Draga... izvini?' Vidim da znaš izraz lica :) darone p.s. zaboravih - i žene padaju na naš osmeh :) dobro, u najmanju ruku _moj_ osmeh :)))
devojke.8 zqusovac,
Al' ste ga vi zakukuljili i zamumuljili! Ako ja hoću a bogme i ona, onda samo zavisi od sticaja okolnosti i procene uloženog truda da li ću da je uzmem za ruku i vodim ili da obigravam i baljezgam. Sve u cilju cilja. Pozdrav, zq
devojke.9 zqusovac, -> #6, sekretarica
> Naime muški se i ženski veoma, veoma razlikuju. Hm, a da osnujemo komitet za utvrdjivanje razla. Budući da svoje telo poznajem, mogu da budem u komisiji za ženskinje ;) Pozdrav, zq
devojke.10 novim, -> #6, sekretarica
> ............................... Tacno je > da su devojke (ili zene,kako hoces)vise sklone > raznoraznim "trikovima"ne bi li iznudile ej, je l se ovde otvara femino-virilna rasprava? oću da raspravljam, odrtaveli sam feminist, imam i ozbiljne reference - ajd malo o tome, uzbudljivije je nego ostalo! (samo da ne naidje brat spanta :( ) :)
devojke.11 m.hristodulo, -> #5, darone
>> :) A na ono o volu - ne verujem da će te mnogo >> ljudi ogovoriti, uključujući i mene :)))) Ako sam razumeo (ogovoriti :) ), misliš da mnogo ljudi neće nikad priznati da su se bar jednom zeznuli zbog devojke. Ja mislim da neće niko, osim tebe i mene. :) Šalim se, naravno. :)
devojke.12 m.hristodulo, -> #6, sekretarica
>> Dakle hristodulo,i ti robujes stereotipima. Znaš, što smo stariji i stariji, sve više počinjemo da robujemo svemu i svačemu, pa i stereotipima (a tek ženama ;) ). Sećam se kakav sam bio, mladi anarhista :), nikad tašna, nikad posao. Jurio sam za svakom, dok se nisam jednom opekao :( Ne bih želeo da vam pričam svoje ljubavne jade, ali ću vam reći da se čak i drugarstvo uplelo u ljubav (ostatak priče znate...). Otad sam se smirio, sad idem samo na sigurno. :) >> ...vec koriste muskarcima prirodjen "volovski" >> mentalitet... Stereotip! ;) >> Po meni, ti si pobrkao >> uzrok i posledicu. Izvini, ali ne mogu da te pratim. Šta je uzrok, a šta posledica? Mislim da o nekoj uzročno - posledičnoj vezi nisam pisao. Samo sam pitao šta misliš o tome da su devojke u stanju da učine sve, samo da dođu do željenog cilja. Valjda si mislila da devojke nemaju potrebe da dečake prave volovima, oni su to po prirodi? Opet pišem - stereotip! Pročitaj prvi deo svog odgovora meni. :) ;) >> Devojke su ,dragi >> Hristodulo,u mnogome evoluirale, Draga Danice, nažalost nisu! Doduše, neke su se pokazale malo modernijima, po nekim pitanjima, i u nekim stvarima, ali žene ostaju žene. Zauvek! ;) >> Naime,muski se i zenski veoma >> ,veoma razlikuju. Fala Bogu! U ovome se slažemo, mada pre nisam mislio tako. Iskustvo me razuverilo :( _____ MHTag: PAR ILI NEPAR
devojke.13 m.hristodulo, -> #8, zqusovac
>> ...da li ću da je uzmem za >> ruku i vodim ili da obigravam i baljezgam. Sve u >> cilju cilja. A kad postigneš cilj? Naravno nogiraćeš je! A šta ako ti se podvuče pod kožu? To će se desiti samo u slučaju da si obigravao i baljezgao. Nikad nisi došao u takvu situaciju? Ne verujem! ;(
devojke.14 balinda, -> #10, novim
>> (samo da ne naidje brat spanta :( ) :) Pomer' se s mesta. :)))
devojke.15 balinda, -> #12, m.hristodulo
>> Doduše, neke su se pokazale malo modernijima, po nekim >> pitanjima, i u nekim stvarima, ali žene ostaju žene. Zauvek! ;) Tako treba i da ostane! :)
devojke.16 fancy, -> #14, balinda
ŮŢ>>> (samo da ne naidje brat spanta :( ) :) ŮŢ> ŮŢ> Pomer' se s mesta. :))) Ne pomerajte se... stiže pojačanje..;) Nego devojčice, gde ste??? Dolazi bagra iz Foruma..;) Fancy
devojke.17 fancy, -> #11, m.hristodulo
ŮŢ> mnogo ljudi neće nikad priznati da su se bar jednom ŮŢ> zeznuli zbog devojke. Ja mislim da neće niko, osim ŮŢ> tebe i mene. :) Nemoj tako... Ja priznajem, i ne vidim ništa strašno u tome... Stvar pogrešne procene, ili možda još bolje, nedostatak bilo kakve procene... Postoje trenuci kad se jednostavno ne procenjuje i ide se k'o brod u magli... pa sad, jal' se nasUčeš, jal' se usUčeš...way to go ;)... Doduše, moram priznati da sam ja zaista mnogo više puta bio u situaciji da zbog svoje inertnosti prepustim svu inicijativu "drugoj strani"... nisam baš neki egzemplar... ŮŢ> Šalim se, naravno. :) ja ne. Fancy
devojke.19 djelovic, -> #6, sekretarica
> Devojke su ,dragi Hristodulo,u mnogome evoluirale,te je taj nacin odavno > zastareo!Ne daj se smesti, vec obrati paznju na suptilnije metode. :-) Oduvek sam sumnjao da je posao sociologa da racionalizuju ono što žene intuitivno znaju. Postoji nešto što se zove mit o muškoj moći. Dok na jednu stranu, žene jesu slabije, mogu da budu silovane, mogu da neželjeno zatrudne, i često su izložene maltretiranju od strane muškaraca, niko ne priča o drugoj strani medalje - kakve probleme ima muškarac u današnjem svetu. žitate u novinama razne (feminističke?) tekstove o tome kako se oseća žena koju muva njen nadređeni na poslu, ali nigde ne čitate kako se oseća muškarac koga ste upravo odbili za izlazak. Nigde ne čitate kako se oseća muškarac kome u istoj večeri kažete ne, pa da, pa opet ne. Dok se svojevremeno sudilo Majk Tajsonu za silovanje, novine su bile pune članaka o silovanju od strane prijatelja i ljudi sa kojima izlazite. Ono što niste pročitali jeste da je u hotelu u kome je bila porota izbio požar i da su pri spašavanju ljudi poginula dva vatrogasca. Nepotrebno je reći, obojca su bili muškarci - zastupljenost žena u toj profesiji je manja od 1:1000. (Nemojte me pogrešno shvatiti: ne želim da ikako opravdavam Tajsona. Ako mene pitate, čovek je kriv ko Hitler. Ovde se radi o drugoj stvari.) žesto se priča da nema mnogo žena na visokim mestima u politici i biznisu. Ono što vam niko ne govori jeste da u redovima 25 najtežih profesija (rudari, brodogradilište, ...) uopšte nema žena. Dužina života? Znate li možda da su 1920. godine u proseku muškarci živeli samo godinu dana kraće od žena. Danas je prosečan muški život sedam godina kraći od ženskog. Ovde se očigledno ne radi o prirodnoj razlici - dalje zaključke izvedite sami. Potrošačka moć? čene troše 140% više nego muškarci. I to u svim slojevima društva, tako da argument da daju gro para za kuću i decu otpada. Pored očiglednog, ovde postoji i skrivena implikacija: Kome se prozivođači okreću? Uvek onome ko troši više para! A ko su prozivođači? Pa muškarci! I na kraju, koliko smo svesni kroz šta prolazimo? čene imaju feminističke pokrete i časopise koji se bave njima. Muškarci imaju istoriju, učiteljicu života, koja im govori: radi teško i budi najbolji. Ako uspeš, bićeš voljen. Ako ne uspeš, ti si niko i ništa. Anyway, sve su ovo samo zanimljivi podaci koje treba znati. Da li na osnovu njih treba nešto promeniti, pitanje je. Ovo je bio Dejan Jelović, u svom pokušaju da bude najbolji.
devojke.20 fancy, -> #15, balinda
ŮŢ> Tako treba i da ostane! :) A sad me već i brineš... :o !! Fancy
devojke.21 sekretarica,
Jelovicu ,nisi rekao nista sto ja ne bih te si mi ostavio malo prostora za delovanje! Podaci koje iznosis su sasvim tacni a i opaske su ti veoma lucidne(sto me cudi s'obzirom na pol :))) ).Sta te cudi u cinjenici da je mnogo manje zena rudara vatrogasaca itd.?Muskarcima niko nije osporavao fizicku premoc! No oni su skloni da moc sagledavaju samo sa tog aspekta pa ja pozeleh da im otvorim oci, da razbijem tu iluziju(cini mi se da ce statistika koju navodis sasvim posluziti toj svrsi). Znam da 90% muskaraca odbijaju da to prihvate (iako vecina intuitivno oseca),te bih njima samo porucila: "Na pocetku bese matrijarhat...". Pre nego sto me smrvite svojim uzvisenim prezrenjem ,dodala bih ,jasnoce radi,da sam ja potpuno na vasoj strani! Zaista vam ne zavidim,biti muskarac je veoma tesko. Sad ,ko razume ,shvatice! Do tada ,ostajte mi blazeni medju zenama:))) P.S. Izvinjavam se sto jos ne ovladah tehnikom sezamovskom te su mi poruke bez citata i prepune gresaka(koje ne znam kako da ispravim:( ).
devojke.22 nemanjar, -> #4, m.hristodulo
# mislite o tome? Da li je to dobro ili lose? Kako bi Dobro je kada ona zeli mene,a lose kad zeli nesto drugo. :)))))))))
devojke.23 nemanjar, -> #5, darone
# p.s. padam na osmeh :) I ja. :))
devojke.24 nemanjar, -> #12, m.hristodulo
# Jurio sam za svakom, dok se nisam jednom opekao :( Ja sam se opekao na taj nacin nebrojeno puta ali nikako da naucim. :(
devojke.25 nemanjar, -> #19, djelovic
# oseca zena koju muva njen nadredeni na poslu, ali nigde ne citate # kako se oseca muskarac koga ste upravo odbili za izlazak. Nigde # ne citate kako se oseca muskarac kome u istoj veceri kazete ne, # pa da, pa opet ne. Potpuno si upravu! # I na kraju, koliko smo svesni kroz sta prolazimo? Zene imaju # feministicke pokrete i casopise koji se bave njima. Muskarci # imaju istoriju, uciteljicu zivota, koja im govori: radi tesko i # budi najbolji. Ako uspes, bices voljen. Ako ne uspes, ti si niko # i nista. Zene bi ravnopravnost ali u tom smislu da ne rade nista sto je tesko za njih (sto muskarac mora da radi, hteo, ne hteo),da im muskarci daju sve sto pozele i slicno.Ja mislim da nas one iskoriscavaju (ne sve naravno).Kako rece djelovic zene su uvek strana koju su muskarci zrtvovali,a istina je drugacija,daleko drugacija.
devojke.26 djelovic, -> #25, nemanjar
> Zene bi ravnopravnost ali u tom smislu da ne rade nista sto je > tesko za njih (sto muskarac mora da radi, hteo, ne hteo),da im > muskarci daju sve sto pozele i slicno.Ja mislim da nas one > iskoriscavaju (ne sve naravno).Kako rece djelovic zene su uvek > strana koju su muskarci zrtvovali,a istina je drugacija,daleko > drugacija. Ne volim da se ne složim sa nekim ko se sa mnom slaže :-), ali: Misliti da se radi o nekoj globalnoj zaveri žena je čista paranoja - da zavera postoji, verujem da bi me mama upozorila :-). Radi se jednostavno o tome da i mi i ženski pol treba da obratimo više pažnje na to kako se druga strana oseća.
devojke.27 skerl, -> #23, nemanjar
│# p.s. padam na osmeh :) │ │ I ja. :)) └──── Jel' ti to nesto predlazes Daroneu :))))
devojke.28 robert, -> #26, djelovic
>> na to kako se druga strana oseća. Da, frka je ako se riba kupa jednom nedeljno...
devojke.29 maksa, -> #11, m.hristodulo
<><> zeznuli zbog devojke. Ja mislim da neće niko, osim <><> tebe i mene. :) Evo i ja ću :), ali nisam sklon da za to krivim drugu stranu. Što reče ovde negde fancy, to je stvar procene, i možda još sposobnosti da vladaš svojim životom. (eehh, ko ume, blago njemu i svaka mu čast :) ) Japanska poslovica: "Kad nekog voliš, daješ mu u ruke motku kojom može da te bije." Uvek postoji izbor, oš' biti biven - neš' biti biven. I ne izabrati je izbor, pa kako ti se zalomi. ;) Sve ovo negde piše, opisali i From i popularna literatura. Ua teoretisanje! :) To ti je kao ona zezalica: "Pokaži mi čoveka koji nikad nije pogrešio, pa ću ti pokazati čoveka koji ništa nije radio." PS Nemojte samo da se ova tema pretvori u kuknjavu tipa šta_mi_žene_napraviše. ;)
devojke.30 fancy, -> #28, robert
ŮŢ> Da, frka je ako se riba kupa jednom nedeljno... Zašto????? meraklija
devojke.31 fancy, -> #29, maksa
ŮŢ> PS Nemojte samo da se ova tema pretvori u kuknjavu ŮŢ> tipa šta_mi_žene_napraviše. ;) I zato predlažem da je obrnemo za "PI" ;>> i krenemo u opisivanje šta_sam(smo)_sve_ženama_napravili..:) Devojkama će garant biti zanimljivije, a i mi ćemo se dobro zabaviti..:) Fancy
devojke.32 novim, -> #16, fancy
> Dolazi bagra iz Foruma..;) pomerio se s mesta, i stigo još jednom! ajd, cure, da ve vidime!
devojke.33 novim, -> #12, m.hristodulo
>>> Po meni, ti si pobrkao >>> uzrok i posledicu. > > Izvini, ali ne mogu da te pratim. Šta je > uzrok, a šta posledica? Mislim da o nekoj uzročno - uzrok je, štonokažu, kad ga pretvoriš u posledicu. a posledica je, hmh, kad je staviš na uzrok. ma logično!
devojke.34 novim, -> #21, sekretarica
> Zaista vam ne zavidim,biti muskarac je veoma tesko. > Sad ,ko razume ,shvatice! ovo me podseti na onu caku s Crnjanskim (veliki laf! nego, je imate onaj moj Lament u fajlu?). elem, pisao on pesmu, Gardistu i tri pitanja (" /.../ Da me zapita meko, ko kad bi leptir šuško: Što si uvek tužan? Smešeći se počast bih šinuo i tiho reko: Jer sam muško. /.../ Ja bih počast šinuo i tiho reko: Tužno je biti muško"), a za njim, kažu, posle trčala deca i vikala: "Ej, Crnjanski! Ej, bre" pa kad bi se okrenuo, razdrala bi se: "Ej! Teško je biti muško!" (al njemu, izgleda, nije bilo nimalo teško. šta ćete, pisci...)
devojke.35 princess,
ccccc muskarci..pokazite malo vise dzentlmenstva, ljubavi..neznosti prema zenskom polu...nece biti na odmet..... toliko kukate zbog devojaka i problema koji su navodno vezani za zenski pol da cu "svasta" pomisliti o vama :)) uostalom..psiholozi smtraju da je homoseksualizam determinisan izborom licnosti (slobodom licnosti).....znaci nije psihopatoloski fenomen pa nemojte se dati mnogo uzbudjavati :)) ah kako je za vas pogrdna ta rec...pederu!!!...ali bi zato sve dali da vidite dve (ili vise) devojaka kako se ljube , maze itd....
devojke.36 ilazarevic, -> #7, darone
> p.s. zaboravih - i žene padaju na naš osmeh :) dobro, u najmanju ruku > _moj_ osmeh :))) Darone - samohodni obarač osmehom ;)
devojke.37 ilazarevic, -> #6, sekretarica
> Osecam se prozvanom ,mada "slabiji pol" nije najsrecnija definicija. Ni u kom slučaju. čene su odavno (istorijski) prepustile prividno vođstvo muškarcima, dok one deluju iz pozadine i malim trikovima, koji muškarcima ne polaze za rukom, obrću vodu na svoju vodenicu. Teško je biti muškarac...
devojke.38 stefan, -> #26, djelovic
> > muskarci daju sve sto pozele i slicno.Ja mislim da nas one > > iskoriscavaju (ne sve naravno).Kako rece djelovic zene su uvek > Misliti da se radi o nekoj globalnoj zaveri žena je čista > paranoja - da zavera postoji, verujem da bi me mama upozorila :-). Radi Jes' vala valjda bi i moja mama znala nešto o tome ;)) Šalu na stranu, ljudi šta vam je pa toliko kukate? :) Ako je neko iskorišćavan od strane bilo koga (pa i devojaka ;) za to je uglavnom najvećim delom sam kriv. I ne vredi kukanje na bilo kakve belosvetske vatikansko-feminističke ;) zavere (uostalom situacija vrlo lako može biti i obrnuta, zar ne? što reče darone, osmeh, tužan pogled.....voila! :) nego se pouzdajte u se' i u svoje kljuse ;)) Nije ni "slabiji" pol kriv baš za sva zla ovog sveta :)
devojke.39 stefan, -> #29, maksa
> PS Nemojte samo da se ova tema pretvori u kuknjavu > tipa šta_mi_žene_napraviše. ;) Ajde makso, olakšaj sebi dušu ;)))
devojke.40 gtomic, -> #35, princess
> muskarci..pokazite malo vise dzentlmenstva, ljubavi..neznosti prema zenskom > polu...nece biti na odmet..... Dear Princess! Ovaj gore navedeni citat me je iziritirao da se upustim u diskusiju sa tobom na tu temu (to je verovatno i cilj tvoje poruke;). Naime, smatram da zenama treba tek nesto malo vise od minimalnog dzentlmentstva, ljubavi i neznosnosti, jer sve preko toga zena shvata kao ostvarenje svoje vlasti nad muskarcem, pa je onda on prestaje iteresovati i intrigirati u emotivnom pogledu i polako prestane da bude zainteresovana za njega. Vi, zene, ipak volite da malo patite, da vas muskarac intrigira, kratko receno da je muskarac musko. Ideal vam je da budete sa tipom kao sa LEVI'S reklame, a ne sa nekim stabilnim muskarcem u ciju ste ljubav previse sigurne, sto vas polako i sigurno ohladi. Sve u svemu, tesko je naci pravu meru ljubavi i sl., sto se muskarca tice, jer previse ljubavi vas gusi, a premalo vas otudji. Da li sam u pravu? Goran T.
devojke.41 robert, -> #31, fancy
>> opisivanje šta_sam(smo)_sve_ženama_napravili..:) Ono što mi njima možemo da napravimo se obično vidi posle 9 meseci ;).
devojke.42 jerry, -> #40, gtomic
} Vi, zene, ipak volite da malo patite, da vas muskarac intrigira, } kratko receno da je muskarac musko. Ideal vam je da budete sa tipom kao sa } LEVI'S reklame, a ne sa nekim stabilnim muskarcem u ciju ste ljubav previse } sigurne, sto vas polako i sigurno ohladi. } Da li sam u pravu? Izuzetno. U potpunosti delim tvoje misljenje. (Dali je ovo trebalo u mail? :) )
devojke.43 princess, -> #40, gtomic
nisi! :)
devojke.44 m.hristodulo, -> #40, gtomic
>> Sve u svemu, tesko je naci pravu meru ljubavi i >> sl., sto se muskarca tice, jer previse ljubavi >> vas gusi, a premalo vas otudji. >> >> Da li sam u pravu? Fala bogu, potpuno!
devojke.45 m.hristodulo, -> #35, princess
>> muskarci..pokazite malo vise dzentlmenstva, >> ljubavi..neznosti prema zenskom polu...nece biti >> na odmet..... Princezo, rado bih se upoznao s tobom. :) Bulaja nije ljubomoran? ;)
devojke.46 m.hristodulo, -> #21, sekretarica
>> prezrenjem ,dodala bih ,jasnoce radi,da sam ja >> potpuno na vasoj strani! Hvala ti, Danice! S tobom smo jači! :)
devojke.47 m.hristodulo, -> #38, stefan
>> Ako je neko >> iskorišćavan od strane bilo koga (pa i devojaka >> ;) za to je uglavnom najvećim delom sam kriv. Hmmm... Pa, možda. U principu, uvek si kriv za ono što ti se dešava, ne samo u ljubavi. Mada, ja sam ranije bio fatalista, mislio sam da je sve predodređeno, i da se ništa ne može skrenuti iz svog prirodnog toka razvoja. Ljudi se menjaju...
devojke.48 m.hristodulo, -> #31, fancy
>> I zato predlažem da je obrnemo za "PI" ;>> i >> krenemo u opisivanje >> šta_sam(smo)_sve_ženama_napravili..:) OK! Recimo da sam triput u životu bio ozbiljno zaljubljen (i sad sam :) ), al sigurno sam ih duplo više ostavio ucveljenima. Ja, Tarzan! AAARRGGHH!!! :) ;) ;>
devojke.49 fancy, -> #41, robert
ŮŢ> Ono što mi njima možemo da napravimo se obično vidi posle 9 meseci ŮŢ> ;). Al' si prozaičan... pa zar se sve što možemo da im uradimo svodi na pravljenje dece ??? C'mon, use your imagination... Fancy
devojke.50 novim, -> #43, princess
> nisi! :) je l to stigo spanta ovde?
devojke.51 fancy, -> #50, novim
ŮŢ> je l to stigo spanta ovde? A šta će on ovde? Ovde nema braće, samo sestre ;)) Fancy p.s. uostalom, da bi bio ovde, moraš da imaš maljave grudi ;>>> p.p.s. ...ili da si bar evidentiran kao dobar frajer..:)
devojke.52 nemanjar, -> #32, novim
# pomerio se s mesta, i stigo jos jednom! ajd, cure, da ve # vidime! Stvarno,devojke gde ste? Princess,Queen,Danice,Minja gde ste?
devojke.53 nemanjar, -> #35, princess
# dve (ili vise) devojaka kako se ljube , maze itd.... Ex,pa nismo valjda toliko perverzni.
devojke.54 djelovic, -> #53, nemanjar
> Ex,pa nismo valjda toliko perverzni. Govori u svoje ime :-).
devojke.55 wizard, -> #35, princess
> muskarci..pokazite malo vise dzentlmenstva, ljubavi..neznosti prema > zenskom polu...nece biti na odmet..... Ljubav, nežnost prema POLU? Bezveze... Može se biti nežan prema osobi, voleti neko, ali prema POLU?! Ne osećate se valjda ugrožene i odbačene kao vrsta? ;) > ah kako je za vas pogrdna ta rec...pederu!!!...ali bi zato sve dali da > vidite dve (ili vise) devojaka kako se ljube , maze itd.... A kako reaguju ženske osobe kad vide dvojcu (ili više ;) muškaraca kako se ljube, maze...? ;) (Bljak! :( ) Ja inače nemam ništa protiv pedera, neka ih bude što više - više će da bude za nas. ;) Inače za sve postoji obajašnjenje. Pošto je kroz evoluciju i istoriju muškarac pretežno bio taj koji bira ženu, potomstvo su imale one ženke koje su se dopadale mužjacima. Selekcija je učinila svoje, pa tako danas žene izgledaju baš onako kako se nama muškarcima dopada. ;) Da li važi i obrnuto ne znam, ali znam ko zna. ;) Vaša privlačnost se dakle može objasniti samo time što su naši prethodnici izvšili (manje-više) dobru selekciju. ;)) Asocijacije su možda pomalo neprijatne po žensku sujetu, ali tako stoje stvari... ;)
devojke.56 robert, -> #49, fancy
>> Al' si prozaičan... pa zar se sve što možemo da im uradimo svodi >> na pravljenje dece ??? DA!
devojke.57 robert, -> #43, princess
>> nisi! :) E što ti je argumentovan odgovor, Aleksandra, svaka ti čast. I ti studiraš neku bajnu psihologiju :(((. Nikad od tebe neće ništa biti :(.
devojke.58 robert, -> #51, fancy
>> p.s. uostalom, da bi bio ovde, moraš da imaš maljave grudi ;>>> >> p.p.s. ...ili da si bar evidentiran kao dobar frajer..:) A ti si, kao, sve to ;))). Zato se i pojavljuješ u klubu svake subote ;)))).
devojke.59 robert, -> #45, m.hristodulo
>> Princezo, rado bih se upoznao s tobom. :) Veruj mi, ti to u stvari, NE čELIŠ ;))).
devojke.60 robert, -> #54, djelovic
>>> Ex,pa nismo valjda toliko perverzni. >> >> Govori u svoje ime :-). Tačno, i usput, porasti još malo...
devojke.61 princess, -> #50, novim
a ko je taj?!
devojke.62 princess, -> #53, nemanjar
perverzija je relativan termin..... abnormalnost mozda! vidim da pripadas balkanskoj populaciji....
devojke.63 princess, -> #57, robert
znam :)))
devojke.64 gtomic, -> #43, princess
> nisi! :) Iskreno receno ocekivao sam slican odgovor mada ne ovoliko opsiran. Mislio sam da ces odgovoriti sa: Ne ili, - ili, !? ili, @ i sl. Ali ipak sve to znaci da si ostala bez komentara. Ajde devojke branite malo svoju poziciju. Ovako nije interesantno. Goran T.
devojke.65 gtomic, -> #41, robert
> Ono sto mi njima mozemo da napravimo se obicno vidi posle 9 meseci Ovo me podseti na jednu moju drugaricu kad sam je pitao za njenog momka, ona je nesto pricala o njemu sa nezadovoljstvom i na kraju je, u sali, rekla: " .... i na kraju bas me briga, napravicu mu dete i otici!" Tako da nisam bas siguran da muskarci zenama prave decu, ponekad se desi da i zene muskarcima urade istu stvar ;)
devojke.66 zolika, -> #21, sekretarica
>> P.S. Izvinjavam se sto jos ne ovladah tehnikom sezamovskom te su mi >> poruke bez citata i prepune gresaka(koje ne znam kako da ispravim:( ). """"""""""""""""""""""""""""""" A je l' u opisu radnog mesta nije tražena "veština rukovanja kompjuterima" i bar jednim editorom teksta? :-)))))))))))
devojke.67 darone, -> #11, m.hristodulo
>> Ako sam razumeo (ogovoriti :) ), misliš da >> mnogo ljudi neće nikad priznati da su se bar jednom >> zeznuli zbog devojke. Ja mislim da neće niko, osim >> tebe i mene. :) Da, na to sam mislio. Svi smo mi šmekeri. darone
devojke.68 robert, -> #55, wizard
>> koje su se dopadale mužjacima. Selekcija je učinila svoje, pa tako >> danas žene izgledaju baš onako kako se nama muškarcima dopada. ;) >> Da li važi i obrnuto ne znam, ali znam ko zna. ;) Možda to važi za urbana gradska područja gde je estetski nivo ljudi na višem nivou ali za "countryside" sigurno ne važi ;). Seljaci su još uvek onako ružni kakvi su uvek bili... popni se samo u neku Lastu koja ide za Barajevo ili Ripanj pa ćeš sam videti... osim, ako ne naletiš na mene ;))).
devojke.69 robert, -> #65, gtomic
>> Tako da nisam bas siguran da muskarci zenama prave decu, ponekad >> se desi da i zene muskarcima urade istu stvar ;) Naravno da sam i na ovo mislio kad sam pisao poruku ali mi je onako zvučala lepše ;).
devojke.70 robert, -> #63, princess
>> znam :))) Zar je ovo sve od odgovora koje ću dobiti od tebe??? Zar ćeš dozvoliti da ne prokomentarišeš moju poruku na bar 3 ekrana??? Ti mora da si u gadnoj depresiji kad se to dešava ;). Gde ti je ponos? Gde ti je ego? Gde ti je žaoka??? Crna Aleksandra... neverovatno...
devojke.71 robert, -> #62, princess
>> vidim da pripadas balkanskoj populaciji.... Ma pusti dečka, tek treba da nauči veliku tablicu množenja...
devojke.72 m.hristodulo, -> #41, robert
>> Ono što mi njima možemo da napravimo se obično >> vidi posle 9 meseci A posledice se osećaju najmanje do 18 godine života maloga monstruma ;) ;>
devojke.73 m.hristodulo, -> #63, princess
ne znaš!! ;)
devojke.74 m.hristodulo, -> #59, robert
>> Veruj mi, ti to u stvari, NE čELIŠ ;))). Nego kako?! čelim, želim... Mala je rhaslikA ismeću muškarhacA i šenA! Ali - šifelA rhaslikA! ;) ;) ;) (PepE le tforh)
devojke.75 m.hristodulo, -> #55, wizard
>> Inače za sve postoji obajašnjenje. Pošto je kroz >> evoluciju i istoriju muškarac pretežno bio taj >> koji bira ženu, potomstvo su imale one ženke koje >> su se dopadale mužjacima. Selekcija je učinila >> svoje, pa tako danas žene izgledaju baš onako >> kako se nama muškarcima dopada. ;) Da li važi i >> obrnuto ne znam, ali znam ko zna. ;) Zanimljiva teorija... Nego, jeste li primetili jednu nenormalnu normalnost u ovim tmurnim vremenima? Iako jedva preživljavamo, devojke su nam još uvek fino doterane. Prođite centrom grada u bilo koje vreme, videćete plava, crna, debela, mršava, visoka, niska, zgodna, nasmejana, lepršava, ozarena, *doterana* ženska bića, koja kao da hodaju santimetar iznad tla. Srce da vam zaigra! :)
devojke.76 corto, -> #62, princess
>  abnormalnost mozda! Takodje relativno... dJOLE
devojke.77 corto, -> #67, darone
>  Da, na to sam mislio. Svi smo mi smekeri. Jaoooo, nemoj, molim te......;) dJOLE
devojke.78 corto, -> #51, fancy
>  p.s. uostalom, da bi bio ovde, moras da imas maljave grudi >  ;>>> Primer: Sean Connery as 007 u filmovima iz 60-tih.... dJOLE PS bljak!
devojke.79 fancy, -> #58, robert
ŮŢ>>> p.s. uostalom, da bi bio ovde, moraš da imaš maljave grudi ;>>> ŮŢ>>> p.p.s. ...ili da si bar evidentiran kao dobar frajer..:) ŮŢ> A ti si, kao, sve to ;))). Zato se i pojavljuješ u klubu svake ŮŢ> subote ;)))). žuj... raspitah se u chatu šta je taj fabulozni klub... Izgleda da tu nema niti muzike niti riba... a ni piće nije baš zavidne cene... Subota uveče sigurno nije vreme za klub. (bar za mene :) Fancy
devojke.80 fancy, -> #75, m.hristodulo
ŮŢ> doterane. Prođite centrom grada u bilo koje vreme, ŮŢ> videćete plava, crna, debela, mršava, visoka, niska, ŮŢ> zgodna, nasmejana, lepršava, ozarena, *doterana* ŮŢ> ženska bića, koja kao da hodaju santimetar iznad ŮŢ> tla. ŮŢ> Srce da vam zaigra! :) Tvoj optimizam i životna radost me nanovo oduševljavaju..:) Odakle crpeš energiju?? :) Al' ovo za centar grada ti je vrhunac virtual reality trip-a ;) Fancy p.s. vidi se da si srećno zaljubljen...
devojke.81 veca, -> #4, m.hristodulo
>> interesovalo bi me i šta slabiji pol misli o tome. Kasnim, ali ipak... :) Diskutabilno je ko je slabiji pol! :)
devojke.82 veca, -> #7, darone
>> p.s. zaboravih - i žene padaju na naš osmeh :) dobro, u najmanju >> ruku _moj_ osmeh :))) Tooo care! :)
devojke.83 veca, -> #12, m.hristodulo
>> ............. nažalost nisu! Doduše, neke su >> se pokazale malo modernijima, po nekim pitanjima, i >> u nekim stvarima, ali žene ostaju žene. Zauvek! ;) Uzvraćam istom merom! :) Kao što znaš (a nadam se da znaš :) ) žene su izborile ravnopravnost, a vi samim tim što ostajete na istom, padate :)
devojke.84 veca, -> #19, djelovic
>> Potrošačka moć? čene troše 140% više nego muškarci. I to u svim >> slojevima društva, tako da argument da daju gro para za kuću i decu >> otpada. Pored očiglednog, ovde postoji i skrivena implikacija: Kome >> se prozivođači okreću? Uvek onome ko troši više para! A ko su >> prozivođači? Pa muškarci! Slažem se sa svim što si rekao, a bilo bi glupo da sve citiram :) ali ovde ne vidim problem. čene troše mnogo, stoji, ali stoji i ono što je pozadina svega, pored socioloških momenata, tu su i psihološki (bilo opravdano ili ne), a iznad svega, da ih nazovemo animalni, potreba za dopadanjem. čena se lepše oseća ako je doterana, negovana, a o sujeti da ne pričamo, uostalom, svako će pre da pogleda lepu i doteranu ženu, nego onu sa debelim staklima i masnom kosom, koja se, usput i ne vidi od knjiga. Da ne pominjem strah, kod prosečih muškaraca, od inteligentnih i obrazovanih žena. Dakle, kompenzacija je u pitanju. Muškarci proizvode i na taj način zarađuju kako bi izdržavali lepe žene :) a one su strašno skupe! >> Anyway, sve su ovo samo zanimljivi podaci koje treba znati. Da >> li na osnovu njih treba nešto promeniti, pitanje je. Da ti navedem još jedan zanimljiv primer. Psihološka istraživanja od pre par godina pokazuju da je u porastu broj virgo-muškaraca starijih od 25 i 30 godina. Poražavajuće, a procenat ide i preko 25%. Sve i da nisam čula za ovaj podatak, imala sam prilike da upoznam ili da se upoznam preko prijatelja (dakle, ne lično) sa ljudima gorenavedene dobi koji to uistinu i jesu. Ah da, da dodam, nisu samo muškarci u pitanju i devojke su (mada za istraživanja po pitanju devojaka nisam čula, ovo je opet, iz iskustva), što nosi jednu tešku sociološku pozadinu. Ne bih rekla (barem što se devojaka tiče, jer one se najčešće poistovećuju sa tim) da je patrijarhalno vaspitanje u pitanju, problem je sasvim druge prirode.
devojke.85 veca, -> #25, nemanjar
>> Zene bi ravnopravnost ali u tom smislu da ne rade nista sto je >> tesko za njih (sto muskarac mora da radi, hteo, ne hteo),da im Za ravnopravnost se bore one koje se osećaju inferiorno! Šta podrazumevaš pod teško? Logično je da žena ne može da podigne 100 kila, naprosto telesna konstitucija to ne može da izdrži, a da može, čemu biste nam onda vi služili? :))) >> Ja mislim da nas one iskoriscavaju (ne sve naravno). Naravno! :) Zato ste tu! :)
devojke.86 veca, -> #28, robert
>> Da, frka je ako se riba kupa jednom nedeljno... Ili samo o praznicima :)))
devojke.87 veca, -> #13, m.hristodulo
>> A kad postigneš cilj? Naravno nogiraćeš je! Zavisi od cilja i zrelosti!
devojke.88 veca, -> #40, gtomic
>> kratko receno da je muskarac musko. Ideal vam je da budete sa tipom >> kao sa LEVI'S reklame, a ne sa nekim stabilnim muskarcem u ciju ste >> ljubav previse sigurne, sto vas polako i sigurno ohladi. Svakako, onakvi frajeri se ne propuštaju! :))) Vaš problem je što ne shvatate da mi pravimo razliku između tipova na koje parimo oči (isto kao i vi na žene) ili budemo sa njima dok to situacija (i lepi trenutci :) ) nalaže i onih sa kojima možemo postići sklad. >> Sve u svemu, tesko je naci pravu meru ljubavi i sl., sto se >> muskarca tice, jer previse ljubavi vas gusi, a premalo vas otudji. Svakako, važi u oba smera.
devojke.89 veca, -> #42, jerry
>> Izuzetno. U potpunosti delim tvoje misljenje. >> (Dali je ovo trebalo u mail? :) ) Jeste :) Dokaz da si imao loše iskustvo :)
devojke.90 veca, -> #58, robert
>> A ti si, kao, sve to ;))). Zato se i pojavljuješ u klubu svake >> subote ;)))). Uh, a u klubu sve vrvi od žena :)))
devojke.91 veca, -> #64, gtomic
>> Ali ipak sve to znaci da si ostala bez komentara. Ajde devojke >> branite malo svoju poziciju. Ovako nije interesantno. Evo, tek danas (nakon nekoliko usmenih opomena što me nema :) ) stigoh da pročitam poruke :)
devojke.92 veca, -> #53, nemanjar
>> Ex,pa nismo valjda toliko perverzni. Govori u svoje ime! :)
devojke.93 veca, -> #55, wizard
>> voleti neko, ali prema POLU?! Ne osećate se valjda ugrožene i >> odbačene kao vrsta? ;) Pu pu, daleko bilo! :) A ti? ;) >> A kako reaguju ženske osobe kad vide dvojcu (ili više ;) muškaraca >> kako se ljube, maze...? ;) (Bljak! :( ) Ja inače nemam ništa protiv >> pedera, Nemam ni ja ništa protiv njih, ali ipak, bljak!
devojke.94 milan, -> #84, veca
> ................. Dakle, kompenzacija je u pitanju. Muškarci > proizvode i na taj način zarađuju kako bi izdržavali lepe žene :) > a one su strašno skupe! Dakle, ako ispravno tumačim rezultate tvog misaonog istraživanja, u cilju podizanja produktivnosti i obezbeđivanja visoke stope rasta, koja će nam u par sledećih decenija biti više nego neophodna, valja tamaniti svu žensku decu od puberteta na gore koja izgledaju neprivlačno, kako bi se putem ovakve selekcije obezbedile zgodne žene koje bi, potom, uvaljivali radnoj stoci kao stimulans za povećanje produktivnosti. Pl poz M
devojke.95 v.nesic, -> #61, princess
A šta je to quote ?????????????????????????????????????????????????????????
devojke.96 robert, -> #75, m.hristodulo
>> preživljavamo, devojke su nam još uvek fino >> doterane. Prođite centrom grada u bilo koje vreme, To su one koje ti (i mi) vidiš (vidimo), tj. one koje izlaze na ulice. One koje nisu takve, obično ni ne primetiš ili ne hodaju od sopstvenog stida ulicama ;). Veruj mi, ima ih i nedoteranih itd. Nemaš pojma kakvi sve odroni šetaju gradom ;). Ko zna, možda ti imaš neko slepilo za žneru ribe ;).
devojke.97 djelovic, -> #84, veca
> Da ne pominjem strah kod prosečih muškaraca, od inteligentnih i > obrazovanih žena. Ovo ćemo da uvrstimo u deset najvećih zabluda dokonih žena-tračara. Ide uz gledanje u šolju sa komšinicom. > Psihološka istraživanja od pre par godina pokazuju da je u porastu > broj virgo-muškaraca starijih od 25 i 30 godina. Wow! Da sam znao da je u modi čuvao bi đanu :-). Šalu na stranu, čini se da u tome što kažeš ima mnogo istine sudeći po ljudima oko sebe. I da, isto važi i za devojke, mada u nešto manjem procentu. Vi uvek imate "najbolje drugove" spremne da spasu stvar :-). > Ne bih rekla da je patrijarhalno vaspitanje u pitanju, problem je > sasvim druge prirode. žini mi se da su današnji tinejdžeri pod strašno velikim pritiskom po pitanju seksa. To je rezultat tračerskih časopisa :-), televizije i njihove okoline. U svemu tome krivica je najviše na roditeljima (!), zato što ne vaspitavaju decu u skladu sa *drastično* izmenjenim uslovima u odnosu na vreme kada su oni vaspitavani.
devojke.98 djelovic, -> #94, milan
> valja tamaniti svu žensku decu od puberteta na gore koja izgledaju > neprivlačno, kako bi se putem ovakve selekcije obezbedile zgodne žene Ako ovo uvrstiš u program svoje stranke imaš mene kao člana :-). Oduvek sam mislio da ružne žene treba tamaniti :-).
devojke.100 fancy, -> #91, veca
ŮŢ> Evo, tek danas (nakon nekoliko usmenih opomena što me nema :) ) ŮŢ> stigoh da pročitam poruke :) VECA STRIKES BACK :)
devojke.101 fancy, -> #95, v.nesic
ŮŢ> A šta je to quote ????????????????????????????????????????????????????????? ono iznad :)
devojke.102 fancy, -> #84, veca
ŮŢ> Da ti navedem još jedan zanimljiv primer. Psihološka istraživanja ŮŢ> od pre par godina pokazuju da je u porastu broj virgo-muškaraca Stanje je posebno evidentno na našim prostorima, gde je pride i teorija o oružju kao produžetku muškosti uvek imala svoje potpuno opravdanje. Neiživljeni primerci muškog roda pred našim očima doživljavaju orgazam za orgazmom šepureći se u svojim šarenim uniformama i pričajući priče o svom oružju. Kao poslednji stadijum, a u neku ruku i vraćanje na davnašnju vezu seksa i smrti, dolaze ratne priče sa naturalističkim opisima nasilja. Nekad su brđani držali koze u svrhu zadovoljenja prirodnih instikta u otežanim uslovima života, mđt. pošast komunizma ih je oslobodila tog ventila, a nama priredila savršene mašine za ubijanje. Fancy