devojke.912domana,
-> #909, fancy~~~ Posalji je kod mene na stelovanje ;)
Na kalup :)
Pyc
devojke.913hercog,
-> #906, ana> jeste :) pre par dana je bila, čini mi se 750 hiljada, valjda :)
Ojha... Moraću ja da se pozbavim odgovaranjem dotične osobe od kon-
certa...
Sale
devojke.914dcolak,
-> #907, hercog│ 3. problem je moja sadašnja
Pa što ne reče prijatelju? Daj udri mail na SH BBS pa da analiziramo
situaciju... Exeej, pa to je druga priča! :-)
Sledge DAMMIR!
devojke.915i.mandic,
-> #912, domanaIli jos bolje,upoznaj je sa mnom...
Imam i sliku skeniranu....
Posle mene pozelece bilo koga ;>
devojke.916fancy,
-> #910, princessŮŢ> sta to znaci?!
Upotreba mojih loših osobina u humane svrhe.
*
Posle 10 minuta razgovora sa mnom, Vaša devojka će vas više voleti.
Posle 20 minuta poželeće Vas kao nikad ranije.
*
Dopustite joj da vidi kakve su je strahote mogle snaći u životu.
.F nO morE.
devojke.917dcolak,
-> #910, princess│ sta to znaci?!
Krofnice, mogu da se kladim da ti desetine stvari padaju na pamet!
:-))
Sledge DAMMIR!
devojke.918asterix,
-> #912, domana> ~~~ Posalji je kod mene na stelovanje ;)
> Na kalup :)
Valjda na kanal pyc ? ;))
devojke.919niklaus,
-> #901, dcolak(:> │ Šta bi zaboga? Napusti te žena? ):
(:>
(:> Još gore, upoznao sam ga sa svojom bivšom :-)))))))))))
E, onda si trebao zlobno <<<:
(:niklaus:)
devojke.920niklaus,
-> #916, fancy(:> Upotreba mojih loših osobina u humane svrhe.
(:> Posle 10 minuta razgovora sa mnom, Vaša devojka će vas više
(:> voleti. Posle 20 minuta poželeće Vas kao nikad ranije.
(((:
Veseo momak!
(:niklaus:)
devojke.921hercog,
-> #908, i.mandic> Razmisljaj o sledecoj...
Neću da razmišljam o sledećoj, ova mi baš odgovara....
Sale
devojke.922darone,
-> #902, hercog>> Potrebne su mi informacije u vezi koncerta EKV u
>> Sava Centru... Npr. cena, mesto kupovine karata isl
>>
>> Sale
Nazovi Sava Centar (centar?). Telefon imaš u (skoro) svakom broju Politike.
devojke.923darone,
-> #904, i.mandic>> Molim?
Moli. ;)
(c) by ana 1993.
devojke.924darone,
-> #899, hercog>> Tuga...
>>
>> Tužni
Sreća... :)
Srećni :)
devojke.925fancy,
-> #921, hercogŮŢ> Neću da razmišljam o sledećoj, ova mi baš odgovara....
ŮŢ>ŮŢ> 3. problem je moja sadašnja
Aaaa! SFatam! @$#!%&:) (user je mazohista)
devojke.926maverick,
-> #917, dcolakC> Krofnice, mogu da se kladim da ti desetine stvari padaju na
C> pamet! :-))
Nemo da je vredjas! Doci ce ti bulaja!
devojke.927dcolak,
-> #926, maverick│ C> Krofnice, mogu da se kladim da ti desetine stvari padaju na
│ C> pamet! :-))
│
│ Nemo da je vredjas! Doci ce ti bulaja!
A onda sam u buli, zar ne? :-)
Sledge DAMMIR!
devojke.928i.mandic,
-> #923, daroneI hocu,ali ne tebe... ;))
devojke.929princess,
-> #916, fancyznaci ti si ono najgore sto devojcicu moze snaci u zivotu!
devojke.930princess,
-> #926, maverickaaa ne znas ti kako ja znam da grizem i grebem......
devojke.931asterix,
-> #929, princess> znaci ti si ono najgore sto devojcicu moze snaci u zivotu!
Pa zar to nije NORMALNO ? ;)
devojke.932i.mandic,
-> #930, princessPa mogao bih ja da mu ispricam rec-dve o tome, ali je problem sto on ima ignore
na mene ;)
devojke.933asterix,
-> #932, i.mandic> Pa mogao bih ja da mu ispricam rec-dve o tome, ali je problem sto on ima
> ignore na mene ;)
Ispričaj, preneću mu ja, na mene nema ignore ;)
devojke.934maverick,
-> #927, dcolakC> A onda sam u buli, zar ne? :-)
Kak ne, djeticu ;)
devojke.935hercog,
-> #924, darone> Sreća... :)
>
> Srećni :)
Prebacio sam se i ja u pripadnike te vrste...
Sale
devojke.936dcolak,
-> #929, princess│ znaci ti si ono najgore sto devojcicu moze snaci u zivotu!
───────
Blaga je to reč, izuzetno blaga :>>>>
P.S.
Kako je lepo pričati o totaly unknown stvarima :)
Sledge DAMMIR!
devojke.937i.mandic,
-> #933, asterixMoze,moze,samo mislim da se grebanje i ujedanje odnosi na nekog drugog,a ne na
mavericka...
Vrana vrani oci ne vadi ;>
devojke.938niklaus,
-> #935, hercog(:>> Sreća... :)
(:>>
(:>> Srećni :)
(:>
(:> Prebacio sam se i ja u pripadnike te vrste...
E, drago mi je što to čujem... Dakle DColakova bivša i nije tako
loša. Kad ti se smuči, baci 'vamo (;na prelamanje)... (:
(:niklaus:)
devojke.939darone,
-> #921, hercog>> > Razmisljaj o sledecoj...
>>
>> Neću da razmišljam o sledećoj, ova mi baš odgovara....
Pa u čemu je onda problem? Mislim, odgovara li ti ili imaš problema sa njom?
devojke.940hercog,
-> #939, darone> Pa u čemu je onda problem? Mislim, odgovara li ti ili imaš problema sa
> njom?
Tačnije imam problema sa izvesnom našom okolinom, čitaj parents...
Sale
devojke.941hercog,
-> #938, niklaus> E, drago mi je što to čujem... Dakle DColakova bivša i nije tako
> loša. Kad ti se smuči, baci 'vamo (;na prelamanje)... (:
Gospoica je monumentalno i verovatno na duži period zauzeta sa jednim
mojim ortakom O:)
Sale
devojke.942gremlin,
-> #940, hercog>> Tačnije imam problema sa izvesnom našom okolinom, čitaj parents...
I tako je nastao Romeo&Julija part two...
Alex
devojke.943fancy,
-> #940, hercogŮŢ> Tačnije imam problema sa izvesnom našom okolinom, čitaj parents...
A... frka sa gajbom ?
devojke.944corto,
-> #916, fancy> Dopustite joj da vidi kakve su je strahote mogle snaci u
> zivotu.
Vazi li za udate ?
Klub ozenjenih
dJOLE, ematic, ZPLaza..
devojke.945fancy,
-> #944, cortoŮŢ>> Dopustite joj da vidi kakve su je strahote mogle snaci u
ŮŢ>> zivotu.
ŮŢ> Vazi li za udate ?
Na žalost, zbog velikog interesovanja privremeno se ukida prijem novih
korisnica. Uskoro će se preći na prijavljivanje na šalterima stadiona
JNA ;) no o tome ćete biti obavešeteni u dnevnoj štampi.
Odredbe ugovora prema starim korisnicama će se naravo ispoštovati.
.F nO morE.
devojke.946hercog,
-> #942, gremlin> I tako je nastao Romeo&Julija part two...
Al kraj nadam se neće biti kao u prvom delu...
Sale
devojke.947hercog,
-> #943, fancy> A... frka sa gajbom ?
Ne...
Sale
devojke.948fancy,
-> #947, hercogŮŢ>> A... frka sa gajbom ?
ŮŢ> Ne...
Da niste različite vere ? To je sad zajebano...
devojke.949niklaus,
-> #948, fancy(:> Da niste različite vere ? To je sad zajebano...
Hare krišna? ((:
(:niklaus:)
devojke.950hercog,
-> #948, fancy> Da niste različite vere ? To je sad zajebano...
Ne...
Sale
devojke.951fancy,
-> #950, hercogŮŢ>> Da niste različite vere ? To je sad zajebano...
ŮŢ>
ŮŢ> Ne...
Da nije ona starija od tebe, pa se tvoji plaše..?
(ili si nedajbože našao neku mlađu maloletnicu, pa čekaš da poraste ?)
?
devojke.952hercog,
15.11.1993 u 24:00 mi ističe pretplata pa me jedno vreme neće biti
u ovim krajevima. Možete me naći na adresi SALE@FON.FON.UNI-BG.YU
Sale
devojke.953gremlin,
-> #946, hercog
>> Al kraj nadam se neće biti kao u prvom delu...
U svetoj knjizi Kuranu zapisane su reči velikog proroka Muhameda:
"žovek bez nade je obična životinja".
Alex
devojke.954sale,
-> #952, hercog> 15.11.1993 u 24:00 mi ističe pretplata pa me jedno vreme neće biti
> u ovim krajevima. Možete me naći na adresi SALEčFON.FON.UNI-BG.YU
Pa ovaj je definitivno rešio da mi se interferira po usename-u.. :( ;)
devojke.955asterix,
-> #951, fancy> (ili si nedajbože našao neku mlađu maloletnicu, pa čekaš da poraste ?)
Little summer girl ?
devojke.956kale,
-> #951, fancy
>> Da nije ona starija od tebe, pa se tvoji plaše..?
>> (ili si nedajbože našao neku mlađu maloletnicu, pa čekaš da poraste ?)
Šta će mu kad poraste? ;>
devojke.957fancy,
-> #956, kaleŮŢ>>> (ili si nedajbože našao neku mlađu maloletnicu, pa čekaš da poraste ?)
ŮŢ> Šta će mu kad poraste? ;>
Hmm... good point!
Izgleda da je problem ipak bio u tome što čovek ne zna da uživa ;)
devojke.960dejanr,
Nedavno sam primetio da se na ABM BBS prenose i konferencije sa
Cro▀▄Link-a, hrvatske BBS mreže. Mislio sam da u FORUM prenesem
nešto poruka iz konferencije POLITICS, ali ne nađoh ništa zanimljivo
- jedva da ima diskusije na tu temu, a i to što ima nije vezano
za situaciju u exYU, sve u svemu, ne vredi truda download-ovati.
Primetih da ima i konferencija 'sex', pogledam, a ono 'iljade
poruka. Tačnije 4800, od toga samo u novembru preko 1000. Sakupio
sam nešto od toga pa šaljem ovde... Zašto baš ovde? Pojma nemam, gde
biste vi poslali? :)
Ima zanimljive diskusije, javlja se (čak! ;) i nekoliko korisnica,
čak su i neke opisivale konkretna iskustva... primetih nešto o tome
šta sve umeju da rade u autu (oni nemaju najftni embargo ;) Plus
sve ostale teme uobičajene za slične prilike. Uživajte :)
Sve tri datoteke su po rasporedu Računari.
PS Ima jedan mali problem - izgleda da sam dao pogrešnu komandu pa
su poruke složene od zadnje ka prvoj, a ne od prve ka zadnjoj.
Ne znam kako bi ih presložio, a svakako me mrzi da pišem program
koji bi to radio. Ukratko, nastavite ove tri datoteke jednu na
drugu (copy /b sex1.txt+sex2.txt+sez3.txt sex.txt pa onda počnite
da čitate od kraja prema početku. Baš perverzno! ;))
sex1.zipdevojke.961dejanr,
Još malo diskusije iz konferencije Sex.CRO...
sex2.zipdevojke.962dejanr,
Ostatak diskusije iz konferencije Sex.CRO...
sex3.zipdevojke.963fancy,
-> #960, dejanrŮŢ> Ima zanimljive diskusije, javlja se (čak! ;) i nekoliko korisnica,
Eh, da su nam ovde... pothitno da se umrežimo sa njima i otpočnemo
proces reintegracije u, ako ne carinsku, ono svakako seksualnu uniju
sa Cro▀▄▀▄ !
Pročitao sam ceo text, i samo za ljubitelje šaljem isečke iz dve
diskusije u kojima se raspravlja o lekovitim svojstvima...
Posebna poslastica su par tagova u stilu:
* SLMR 2.0 * Microsoft products. Minimal inteligence invested.
* SLMR 2.0 * Micro,Soft Boy!
* SLMR 2.0 * Don't register Microsoft products, delete them!
* SLMR 2.0 * Microsoft products. Minimal performance.
* SLMR 2.0 * HARD MICROSOFT ERROR 207 Hard disk deleted.
(znam kome će se dopasti ;)
*
Dakle, evo malo Cro▀▄▀▄ rasprava na temu SEXa..:)))
*
>ZA RAZLIKU OD ZENE KOJA KONSTANTNO VLAZI I TIME SIRI MIRIS KOJI SE NE MORA
>SVAKOME DOPADATI. JA NPR. NE VOLIM POKLOPATI SPERMU JER MI SE NE DOPADA
>OKUS, ZA RAZLIKU OD NEKIH ZENA KOJE NITI TO NE SMETA. NAVODNO DA JE
>SPERMA ZDRAVA ZA TEN NA LICU ;-)))) MOZDA ZATO IMA VISE ZENA KOJE VOLE
>ORALNI SEX, CISTO IZ KOZMETICKIH RAZLOGA.
Hmmm... moram preispitati interese svoje zene u oralcu. Nije valjda da
me smatra kremom za lice!?! :) Istina, moram priznati da joj se ten
zadnjih mjeseci drasticno popravio.
*
DS> Ajd sad još nevedi neke prednosti i ljekovita djelovanja ;)
DS> No, zar vam je toliki užitak svršiti djevojci u usta?
Bilo je ispočetka, sad više nije. Vraćamo se starim tradicionalnim
vrijednostima svršavanja po trbuhu, sisama, licu, vratu, kosi... Užitak
je gledati kako to skače i koliko daleko... I moraš ciljati, to je gušt!
*
čiveli, i prskajte veselo..:)
Fancy
devojke.964dvesic,
-> #960, dejanr
Evo male pomoci : Ovo ce vratiti poruke u
hronoloski red. Nije bog zna kava brzina, ali radi posao !
Pozdrav,
Dejan.
prevrni.sexdevojke.965dvesic,
-> #964, dvesicAh, da. Prevrni.Sex je ARJ arhiva (izvinite ako
vam je nestandardan nastavak pravio probleme :)))
Pozdrav,
Dejan.
devojke.966.bale.,
-> #963, fancy> Posebna poslastica su par tagova u stilu:
> * SLMR 2.0 * Microsoft products. Minimal inteligence invested.
> * SLMR 2.0 * Micro,Soft Boy!
> * SLMR 2.0 * Don't register Microsoft products, delete them!
> * SLMR 2.0 * Microsoft products. Minimal performance.
> * SLMR 2.0 * HARD MICROSOFT ERROR 207 Hard disk deleted.
> (znam kome će se dopasti ;)
Pravi jebač* imaju ovakve tagove :)
devojke.967fancy,
-> #966, .bale.ŮŢ>> (znam kome će se dopasti ;)
ŮŢ> Pravi jebač* imaju ovakve tagove :)
Eto, znao sam ko će prvi reagovati :)))
▄▀▄▀ tagline: Neće ovo Samo Tako Završiti....
devojke.968peca,
-> #960, dejanr Sedeh danas na poslu vasceli dan i mesto da radim nesto
pametno:) citah te hrvatske poruke o seksu.Nema veze,bilo
je zabavno!
Kad samo pomislim da bi da nas oni govnari Zloba i Sranjo
nisu posvadjali ta Ania Skrobonja sigurno zvala i Sezam i
ovde pred nama sirila noge,prosto mi dodje da puknem od
muke:(
Da li je sezam razmisljo o temi sex u nekoj konferenciji>
Ne znam gde bi bilo dobro mesto,valjda u civilizaciji,
posto se vecina tema tamo(filozofija,umetnost,religija,
knjizevnost...)zasniva na seksu ili pomanjkanju njegovom:)
A i za moderatora kazu da se razume u te stvari:)) Tema
civilizacija:sex,kako vam zvuci?:)
PECA
ps ovim nisam mislio da kazem da se drugi moderatori ne
razumeju,ipak,ne bi bas islo pc.user:sex :)
devojke.969fancy,
-> #964, dvesicŮŢ> Evo male pomoci : Ovo ce vratiti poruke u
ŮŢ> hronoloski red. Nije bog zna kava brzina, ali radi posao !
Alal vera..:) no sex like good.sex!
▄▀▄▀ tagline: Modem sex begins with a handshake.
devojke.970fancy,
-> #968, pecaŮŢ> ps ovim nisam mislio da kazem da se drugi moderatori ne
ŮŢ> razumeju,ipak,ne bi bas islo pc.user:sex :)
A možda u pc.HARD:sex ..?
▄▀▄▀ tagline: The Problem can't be Mine. I am the Sysop.
devojke.971princess,
-> #968, pecazar o sexu treba da se prica .....
fuj......verbalizacija !!!
moze praxa...O;> (ja cu da gledam)
devojke.972maverick,
-> #968, pecaC> Da li je sezam razmisljo o temi sex u nekoj konferenciji>
C> Ne znam gde bi bilo dobro mesto,valjda u civilizaciji,
C> posto se vecina tema tamo(filozofija,umetnost,religija,
C> knjizevnost...)zasniva na seksu ili pomanjkanju njegovom:)
C> A i za moderatora kazu da se razume u te stvari:)) Tema
C> civilizacija:sex,kako vam zvuci?:)
Zanimljivo za citanje ;) Ali nismo mi ko hrvati. Svi su oni manijaci.
Oralni sex zbog tena i takve gluposti ;). Ali sad je na dejranu da
odluci ;)
devojke.973dcolak,
-> #972, maverick│ Zanimljivo za citanje ;) Ali nismo mi ko hrvati. Svi su oni manijaci.
│ Oralni sex zbog tena i takve gluposti ;). Ali sad je na dejranu da
│ odluci ;) ────────
Nadam se da ne misliš ozbiljno???
Sledge DAMMIR!
devojke.974veca,
-> #971, princess>> zar o sexu treba da se prica .....
>> fuj......verbalizacija !!!
>> moze praxa...O;> (ja cu da gledam)
:))))))))) Pa sad, kako bi izveli da se to radi na računaru ako
se ne priča? :))) Možeš da gledaš samo slova :) Za praksu moraš
ipak drugačije da ih organizuješ ;))
devojke.975veca,
-> #972, maverick>> Zanimljivo za citanje ;) Ali nismo mi ko hrvati. Svi su oni
>> manijaci. Oralni sex zbog tena i takve gluposti ;).
Jel', a po čemu se to razlikujete? ;) Po tehnici? Oralni sex nije
samo (!) zbog tena, to mu dođe kao prilog :))
devojke.976dejanr,
-> #974, veca>> > moze praxa...O;> (ja cu da gledam)
>>
>> :))))))))) Pa sad, kako bi izveli da se to radi na računaru ako
>> se ne priča? :)))
Dolazi vreme multimedije... :)
devojke.977gtomic,
-> #972, maverick> Oralni sex zbog tena i takve gluposti ;). Ali sad je na dejranu da
> odluci ;)
Da odluci o cemu? ;)
devojke.978mpaunovic,
-> #968, peca
> nisu posvadjali ta Ania Skrobonja sigurno zvala i Sezam i
> ovde pred nama sirila noge,prosto mi dodje da puknem od
> muke:(
Ajaoj kako je svet mali malecan pa ja znam tu Aniu Skrobonju!!
U teškim početcima svoje karijere sam se patio u prosveti
pa pored ostalog vodio djake u Apatiju na neko takmičenje.
Pre valjda 6-7 godina. Ta Ania - ne zaboravlja se takvo
nakaradno ime! :)))) - je neka bila novinarka koja je
izvestavala odatle za Vijesnik ili ne znam koje novine.
Sećam se da je večerala sa nama - komisijom - i u dobrim
je odnosima bila sa osobljem sale :))) ali se nesto ne
mogu setiti da li ju je neko napadao i kako je to
podnozila. žak sam najzad malo porazgovarao sa njom,
onako platonski:))
Inače je relativno niska, prijatno izgleda (ne neka posebna
lepotica), nosi pantalone i brzo priča. Što se potpisuje kao
THE BLONDY to laže, ima crnu kosu! Manj ako se ofarbala kad je
procitala viceve o plavušama!:)
Mislite li da je plaćaju da bude moderator seksa, nekako ne
bih rekao da bi neko za dzabe izigravao onoliku ku******nu :))
devojke.979mpaunovic,
-> #971, princess> moze praxa...O;> (ja cu da gledam)
Samo da gledas? :-))
devojke.980ljubisha,
-> #975, veca>samo (!) zbog tena, to mu dođe kao prilog :))
Misliš, šlag na tortu? :)
devojke.981dcolak,
-> #978, mpaunovic│ Mislite li da je plaćaju da bude moderator seksa, nekako ne
│ bih rekao da bi neko za dzabe izigravao onoliku ku******nu :))
Kurvetinu? To si hteo da kažeš?! Po čemu je ona kurva? Zato što
govori o oralnom sex-u? Zato što otvoreno priča? Kako nazvati onda
sve one muškarce? Ma, ti se samo šališ :) (?)
Sledge DAMMIR!
devojke.982mstanic,
-> #968, peca>> nisu posvadjali ta Ania Skrobonja sigurno zvala i Sezam i
>> ovde pred nama sirila noge,prosto mi dodje da puknem od
devojke.983fancy,
-> #971, princessŮŢ> moze praxa...O;> (ja cu da gledam)
Evo i ja ću da gledam... an old guy has to rest..;)
▄▀▄▀ tagline: Mistrust first impulses, they are always good.
devojke.984zolika,
-> #968, peca
>> Kad samo pomislim da bi da nas oni govnari Zloba i Sranjo
>> nisu posvadjali ta Ania Skrobonja sigurno zvala i Sezam i
>> ovde pred nama sirila noge,prosto mi dodje da puknem od
>> muke:(
A pomisli tek na duel PRINCESS vs ANIA... No, ko zna, možda jednom... :-)
devojke.985darone,
-> #970, fancy>> A možda u pc.HARD:sex ..?
Samo ne kod mene! :))
devojke.986corto,
-> #968, peca> Da li je sezam razmisljo o temi sex u nekoj konferenciji>
Bice zanimljivo s piromanom....zbog njega i slicnih mogla bi i
tema perverzije, gadosti i bljuvotine...
Izvinjavam se na upotrebljenim izrazima koji mozda vredjaju neciji ukus.
devojke.987dejanr,
Među oni silnim porukama u datotekama SEX1, SEX2 i SEX3 je i sledeća
priča, efektna je (a nije predugačka) pa je prenosim za one koji nisu
skidali... datoteke.
Date: 11-04-93 (20:46) Number: 4138 of 4833 (Refer# NONE)
To: BILO MI JE PRVI PUT
From: ANIA SKROBONJA
Subj: SEXY PRICA
Read: NO Status: PUBLIC MESSAGE (Echo)
Conf: Sex.CRO (249) Read Type: GENERAL (-)
OVO JE JEDNA STARA PRICA KOJU SAM VISE PUTA OBRADILA, NADAM SE DA
CE VAM SE DOPASTI...(MADA OVA PRICA NIJE ZA NATJECANJE JER NIJE
KOMPLETNA MOJA)
BILO MI JE PRVI PUT
-E DAJ, MA NIJE TO NISTA -SAPUTAO JE MOMAK. -NE BRINI. HAJDE...
-NE MOGU, STID ME -TAKODJER SAPTOM, JOS TISIM BRANILA SE PLAVOKOSA
DJEVOJKA.
-E, NISI FER ! PA DOGOVORILI SMO SE !
-DA, JESMO ! ALI SADA NE MOGU.
-SVE MI JE JASNO. NE VOLIS ME -JETKO JE ODBRUSIO MLADIC.-DA ME
VOLIS...-NAMJERNO NIJE ZAVRSIO RECENICU.
-VOLIM TE. ZNAS DA TE VOLIM -OCAJNICKI JE SAPUTALA PLAVOKOSA, I
UHVATILA MOMKA ZA RUKU.
-U CEMU JE ONDA PROBLEM? KAD SMO RAZGOVARALI O TOME PRISTALA SI,
DOGOVORILI SMO SE I SADA SMO OVDJE. A TI...
-NE MOGU, NE MOGU... -DJEVOJCINE PLAVE OCI NAPUNILE SU SE SUZAMA.
-NISI FER!
-NE LJUTI SE MOLIM TE.
-NECU UKOLIKO UCINIS KAKO SMO SE DOGOVORILI.
-A JOJJJ! KAKO CU...
-LIJEPO KAO I JA. VIDIS MENE NIJE NITI MALO STID.
-DA, DA, TI SI MUSKARAC, TEBI JE LAKO. VAMA SVE TO NISTA NE ZNACI.
-KAKVE TO VEZE IMA?
-IMA, IMA! DJEVOJKAMA TO PUNO TEZE PADA.
-MA DAJ... -MLADIC JE OKLIJEVAO. -NISI NIKAD?
-NISAM -PROSAPCE DJEVOJKA.
-OVO TI JE PRVI PUT?
-DA -TIHO, SASVIM TIHO IZGOVORI PLAVOOKA.
-STVARNO?
-NAJSTVARNIJE!
-DECKO SE POCNE SMIJATI. NAGNE SE I POLJUBI DJEVOJKU.
-I MENI!-UZVIKNE.
-PLAVOKOSA PODIGNE OCI I SUMNJICAVO GA POGLEDA, PA ZAVRTI GLAVOM.
-EHEHEH, TO SADA RADI MENE PRICAS...
-NE, NE, OZBILJNO. KUNEM TI SE.
-A BIO SI SA TOLIKIM DJEVOJKAMA.
-JESAM. ALI SAMO DO OVDJE. KAO I SA TOBOM. NIKADA DALJE.
DJEVOJKA STISNE SAKE.
- JOJJJ...BOJIM SE...
-E DAJ ! NISMO KLINCI! JEDNOM MORAMO PROBATI. POSLIJE CE NAM BITI LAKSE.
VJERUJ MI...
-OTKUD ZNAS KAD NISI NIKAD? -PREDOSJECAM. DAJ...
DJEVOJKA POCNE OTKOPCAVATI KOSULJU. PRVO NAJDOLJNJE DUGME, PA
SLIJEDECE...SPORO, SPUSTENOG POGLEDA. MLADIC JEDNIM POKRETOM ZBACI SVOJU
MAJCU I PRUZI RUKE KA DJEVOJCI. POCNE I ON PETLJATI OKO DUGMETA. -NEKA,
NEKA-SAPTALA JE PLAVOKOSA -SAMA CU... NAPOKON OTKOPCA SVU DUGMAD I SVUCE
KOSULJU. OSTALA JE U MINIJATURNOM GRUDNJAKU, SVA CRVENA U LICU. DECKO JU
JE GUTAO OCIMA. -NASTAVI -PROMUKLO JE PROSAPTAO. -POZURI...
-AH, TAKO SE STIDIM... I BOJIM...- UZDAHNE DJEVOJKA. -OKRENI SE...
-;-))) BAS SI LUCKASTA! UZVIKNE DECKO I ZAGRLI JE, STISNE. RUKAMA JE
KLIZAO PO NJENIM LEDJIMA. NAPIPAO KOPCU I OTKVACIO JE. GRUDNJAK PADNE, A
DVIJE MALE CVRSTE DOJKE, OSLOBODJENJE STEGE, PRKOSNO ODSKOCE. PLAVOOKA
SVA POCRVENI. DECKO JE POLJUBI. JEDNOM, DVAPUT...ONA MU ODGOVORI. DECKO
PRUZI RUKE PO NJENIM BOKOVIMA I OTKOPCA MINICU, PA HITRO SVUCE I SVOJE
TRAPERICE. OBOJE OSTANU U GACICAMA. ZAJAPURENI I UZBUDJENI. ON SE MALO
ODMAKNE I ZAGLEDA U DJEVOJCINE OCI.
-SLUSAJ -KAZE.-BROJATI CU DO TRI, I TADA OBOJE SKIDAMO GACICE.
-DOGOVORENO? -DJEVOJKA POTVRDNO KLIMNE -PAZI! JEDAN, DVA...TRI!
ISTOVREMENO SKLIZNU RUKAMA NANIZE, I OSTANU NAGI. ZAGRLE SE. SPOJE USNE.
DUGO. ONDA SE RAZDVOJE. GLEDAJU SE, A ONDA PODJU. POLETE. NA KRILIMA
ZELJE, I - PREDJU RAMPU NUDISTICKOG KAMPA.
THE BLONDY
---
OLX 2.1 TD hAS ANYONE SEEN MY cAPSLOCK KEY?
--- FidoPCB v1.4 beta
* Origin: TVRi BBS +38 51 514556 / 516986 Cro▀▄Link (77:500/102)
devojke.988maksa,
-> #971, princess>> moze praxa...O;> (ja cu da gledam)
Makedonska uzrečica:
"Od gleduvanje nema fajda"
;)
devojke.989maverick,
-> #973, dcolakC> Nadam se da ne mislis ozbiljno???
Ma da li si video jedan citat gde je bas ta poruka gde pominje da
neke praktikuju oralni sex zbog tena i te gluposti. Kod nas ta tema
bar sa zenske strane ne bi bila aktivna jer u hrvatskoj bar imaju
para i za kompjuter i za modem pa se razbacuju. A ako to "nadam se da
ne mislis ozbiljno" nije vezano za to reci za sta je?
devojke.990maverick,
-> #975, vecaC> Jel', a po cemu se to razlikujete? ;) Po tehnici? Oralni sex
C> nije samo (!) zbog tena, to mu dode kao prilog :))
Pa sad ;)
devojke.991maverick,
-> #977, gtomicC> Da odluci o cemu? ;)
O otvaranju conf-a, dummy ;)
devojke.992maverick,
-> #978, mpaunovicC> Mislite li da je placaju da bude moderator seksa, nekako ne
C> bih rekao da bi neko za dzabe izigravao onoliku ku******nu :))
Psihicko rastrojstvo i tako to ;)
devojke.993maverick,
-> #981, dcolakC> Kurvetinu? To si hteo da kazes?! Po cemu je ona kurva? Zato
C> sto govori o oralnom sex-u? Zato sto otvoreno prica? Kako
C> nazvati onda sve one muskarce? Ma, ti se samo salis :) (?)
Zovi ih krcag ali nemoj da ih razbijes ;)
devojke.994maverick,
-> #984, zolikaC> A pomisli tek na duel PRINCESS vs ANIA... No, ko zna, mozda
C> jednom... :-)
Bilo bi zanimljivo. Gost bira oruzje ;)
devojke.995maverick,
-> #985, daroneC> Samo ne kod mene! :))
Sto da ne? ;))))))
devojke.996maverick,
-> #986, cortoC> Bice zanimljivo s piromanom....zbog njega i slicnih mogla bi i
C> tema perverzije, gadosti i bljuvotine...
Da, pirke je car za to ;)))))) Bilo bi zanimljivo ako moderator ne bi
briso poruke ;)
devojke.997maverick,
-> #987, dejanrC> ZELJE, I - PREDJU RAMPU NUDISTICKOG KAMPA.
Ovo si trebao u conf.vicevi ;)
devojke.998princess,
-> #978, mpaunovic
objasni mi poslednje dve recenice!
devojke.999princess,
-> #986, cortone..pogresno razmisljas...zbog piromana bi trebala da se otvori tema klinicka
psihologija ......
devojke.1001veca,
-> #976, dejanr>> Dolazi vreme multimedije... :)
Na sezamu? :)
devojke.1002nemanja.,
-> #972, maverick# Zanimljivo za citanje ;) Ali nismo mi ko hrvati. Svi su oni
# manijaci. Oralni sex zbog tena i takve gluposti ;). Ali sad je na
# dejranu da odluci ;)
Pa nije da ni kod nas nema manijaka ;)) Sto se oralnog sexa tice
gresis.