razno.323jexy,
-> #301, roach> Ja sam provalio foru, igru treba da instaliras sa istim nazivom
> kao sto je i upakovana i to u istom direktirijumu u kome je
> emulator C:\M3B1B\WBML, znaci kucas:
>
> C:\M3B1B>mame wbml (i emulator ce automatski da ucita fajlove iz
> dira wbml).
Zaboravih da kazem da novi MAME moze da ucitava direktno iz .zip fajlova.
Znaci nema potrebe da ih raspakujes vec samo prebacis zipove u direktorijum
ROMS ili tamo gde ti je MAME i sljakas..
razno.324jexy,
-> #297, vampire> Jedno pitanje vezano za mame emulator :
>
> zasto kada startujem sa zvukom, momentalno me izbaci u windows
> a kada starutjem iz dosa, kaze nesto "cannot find..."
> ?
Proveri da li u dosu imas zvuka u igrama pa ako nemas to sredi i trebalo
bi da radi.. ja sam pokusao da startujem neke igre sa zvukom ali je bilo
nemoguce sporo (zbog 486) pa sam to iskljucio ali je radilo, tako da ne vidim
sta bi drugo moglo da bude u pitanju..
razno.325jexy,
-> #318, indi> -> MAME v0.36 beta 1
>
> moze li ovo cudo da se pokrene sa 12 mb rama?
> kada ga startujem u windowsu kaze
> "
> readroms(): Unable to allocate 786432 bytes of RAM
> Unable to initialize machine emulation
> "
> da li to znaci da nemam dovoljno rama?
>
Naravoucenije.. nemoj igrati iz windows-a :).. a sto se rama tice ja
mislim da tu ne bi trebalo da bude nekih problema.. ono sto mogu da ti
predlozim jeste da se prebacis u dos ali da poiskljucujes sve zivo.. samo
ostavi drajvere za zvucnu karticu, himem.sys i eventualno za VESA 2.0.. e
sad.. ja sam recimo imao problema sa grafikom na pocetku pa mozes da probas sa
parametrom -vesa1 ili -tweak mozda upali.. pozabavi se malo sa readme.txt gde
su ti detaljno objasnjene sve opcije i malo eksperimetisi..
> a kad ga startujem iz msdos moda kaze da mu nedostaje neki zip fajl
>
Pazi ovako.. kao sto rekoh u nekoj od prethodnih poruka ovaj MAME moze da
ucitava direktno iz zipova znaci samo snimis zipove tamo gde si raspakovao
emulator. Recimo da si snimio shinobi.zip u dir gde ti je emulator.. pokreces
ga sa nesto kao mame shinobi -vesa1.. ne kapiram kako moze da mu nedostaje
zip fajl !!!
> (btw:sta ti dodje to "ruho"?)
:) Rec ruho je cini mi se sinonim za odelo ili nesto slicno samo naravno
to sam naveo u figurativnom znacenju..
razno.326jexy,
-> #322, outlaw> p.s. Final Fight, Ganutlet...okacite bre...
Momce, tesko se dobija RCUB :(.. ako neko ima brz nalog neka skine nesto
jebitacno :).. inace final fight je kacen i imas ga medju starijim porukama
ali za callus emulator..
razno.327vampire,
-> #326, jexy> Momce, tesko se dobija RCUB :(.. ako neko ima brz nalog neka
>skine
>nesto jebitacno :).. inace final fight je kacen i imas ga medju
>starijim porukama ali za callus emulator..
Gde?!
Trazio sam, nema nigde final fight!!
I sta je callus emulator?
razno.328smars,
"Gunfight" za mamu.
Jedna od prvih igara.
gunfight.ziprazno.329smars,
"Safari" - za mamu.
Jos jedna matora legenda.
safari.ziprazno.330smars,
"Invaders Deluxe" - za mamu.
sta reci....
invdelux.ziprazno.331job.,
-> #290, jexyE to choveche kako e do jaja je emulator,
nego jel imash josh neku igricu za mame,
npr Donkey Kong,
golden axe,
double dragon,
frogger,
mario bros,
demolition derby,
star wars (sve delove),
i neki lep fudbal ali dobar...
ajde ili neka josh dobra igrica poshto slabo znam
ovu oblast,
ajde pliz poshalji bilo shta od ovvogo!
hvala
CU
razno.332miskop,
-> #290, jexy>> MAME v0.36 beta 1
>> ------------------
>> Stari emulator u novom ruhu ali kakvom ruhu :). Sam izgled
>> mnogo vise podseca na stare dobre arkadne masine i ima podrsku
>> za brdo novih igrica. U narednim porukama slede igre koje nema
>> potrebe komantarisati, naslovi sve govore..
Da li na ovoj novoj verziji regularno rade i one starije igre
koje su OK radile na starijim verzijama emulatora? Mislim, da li
sa svakom novom verzijom emulatora izlaze i novije verzije igara
bolje optimizovanih za novu verziju emul.? Ili to nema veze...
razno.333arizan,
Neko je poslao igrice za MAME emulator,pa da li moze da to ponovo
posalje.
Pozdrav!!!!!!!
razno.334bigbane,
Posto vec saljete romove za MAME da li neko mozda moze da posalje Trojana,
ili bar neku adresu na netu sa koje se moze skinuti
unapred zahvalan
razno.335junior,
-> #333, arizan> Neko je poslao igrice za MAME emulator,pa da li moze da to
> ponovo posalje.
Stare poruke su čitaju u formatu "re broj_teme datum-"
Npr, konkretno za mame lupi: re 8 200799- /t
(ovo /t će tražiti samo poruke sa fajlovima)
razno.336saint,
-> #327, vampire=> Trazio sam, nema nigde final fight!!
Imas na sajtu www.emux.com
Ako skidas Capcomove igre onda
skini i emulator Callus jer mnogo
prze rade ROM-ovi nego na MAME-u.
razno.337giuliano,
Imam jedan problem....
Pokusao sam da instaliram Bleem! ver.1.4...
To mu dodje zadnja verzija tog emulatora.
Ali odma trazi neki cd-key....???
Ja nemam pojma sta mu to dodje al` mi je jasno
da bez toga nema nis` od bleem-a...:)
S`toga ako neko zna o cemu se radi i koje je resenje
zamolio bih ga da mi kaze ovde ili na mail...
Takodje ako postoji neki crack za to neka mi dobaci
na mail.
Toliko.
Pozdrav.
razno.338van.gogh,
Ja samo da obavestim ljude da je otvorena grupa sto se tice Amige
tj. emulatora koji emulira Amigu na ovom tupavom PC-u... ;)
ostalo je jos 4 prazna mesta pa ko oce nek se javi na mail...grupa
se puni i to neveroJatno brzo... ;))
Amiga vlada... ! :)
Inace ime grupe je
Amiga4EveR ;)
pa ko je za nek baci poruku na mail...
bice tona igara, opisi za emulatore...tj. kako naJbolje podesiti
emul. da radi...itd...itd...pa ko oce...dobro doso... :)
Amiga4EveR...
pozdrav... :)
VaN.GoGH
razno.339indi,
-> #325, jexy-> ga sa nesto kao mame shinobi -vesa1.. ne kapiram kako moze da mu
-> nedostaje zip fajl !!!
evo ti ovako cu bolje da ti objasnim
c:\mame>mame shdancer
Load error: no DPMI - Get csdpmi*b.zip
c:\mame>mame shdancer
Load error: no DPMI - Get csdpmi*b.zip
jel vidis sad sta mi trazi?
razno.340indi,
-> #321, goxi-> Ima li neko PRAVU verziju PANG-a. Onu sa automata, cini mi se da je
-> to Super Pang. Na pocetku mozete da birate izmedju dva moda igre...
postoji "prava" verzija PANG 1 sa automata
i to je ovde poslato ali mu treba mame emulator
takodje pstoji i igrica PANG 2 koja je mnogo bolja
pa ako neko ima neka zakaci
razno.341shone.,
E jer igrao neko Roller Coaster Tycoon?! Ako jeste neka mi kaze ako
zna (?) kako da projektujem sopstvene coastere ali da posle mogu da
ih sacuvam kao fajl (pd4).! To jest da mogu isti taj coaster da
stavim u sledeci park koji budem pravio???? HvALa!!
ByE
razno.342saint,
-> #337, giuliano=> Pokusao sam da instaliram Bleem! ver.1.4...
Aj posalji taj emulator ako mozes.
razno.343saint,
-> #341, shone.=> zna (?) kako da projektujem sopstvene coastere ali da posle mogu da
Imas opciju u koloni za sejviranje ali aktivna je samo dok
ti je izabran roler coster
razno.344giuliano,
-> #342, saint Aj posalji taj emulator ako mozes.
-------------------------------------------
Evo al` izgleda da nema nista
od toga....
Dakle,Bleem! ver.1.4
bleem.ziprazno.345roach,
Imam jedan problem sa mame emulatorom. Kada ga startujem iz
95-ice uŔitava samo neke igre, a u dos-u mi prijavljuje da
mi treba neku DPMI memoriju ? Usput, moram da napomenem da
nemam pravi dos, veŠ samo neke komande prekopirane u direktorijum.
Zna li neko kako da sredim tu stvar ?
.praktica
razno.346vampire,
Ide jos jedna igra za mame emulator.
GAUNTLET 2
Skinuo sam sa neta malopre, i hocu da prokomentarisem da je igra
dobra, moze u vise igraca, ali nije ona koju sam ja trazio. Dakle
pitanje ostaje - Da li neko zna kako se zove igra veoma slicna
Shinobi-u po izvodjenju, a ima biranje likova
(Mage,Priest,Fighter,Ninja) i likovi idu i kupe oruzija
usput...standardno.
p.s. kome jos uvek ne rade igre na mame - downloadujte fajl koji
sam poslao pre par dana, iskopirajte ga u direktorijum sa MAME
emulatorom i startujte iz dosa
Vamp
gaunt2.ziprazno.347smars,
Otvorena grupa debeljko.
U njoj cete naci oko 500 (519) igara
za komodorac.
Ili je bolje da saljem u konferenciju, a?
razno.348fraudator,
-> #347, smarsnemoj
razno.349junior,
-> #347, smars> Ili je bolje da saljem u konferenciju, a?
Nema potrebe, neka ide u grupu, a ja ću porazgovarati o otvaranju
dira posvećenog igrama za razne emulatore (mame, c64, amiga..).
razno.350moonchild,
ajd da vidim ako upload proradi
stize vam final fight :)))
ffight.ziprazno.351moonchild,
Elem, pored ovog final fighta postoji i igra
cadilax & dinosaurs. To su dve identicne igre tj.
nastavci ko shinobi i shadow dancer. Pa ko moze da
je skine ima pivo od mene :))
Pored toga hteo bi da pomenem josh par pa ako ih neko
ima pri ruci nek ih baci na sezam jer su dobre !!!
Shadow Warrior-kao shinobi ili shadow dancer
Double Dragon 1,2,3-tabacina :)
Operation Wolf-pucacina (u ulozi comandosa)
Operation Thunderbullet -II-
Down Town - tabacina
Mortal Combat 1,2,3,4 (ko nema jak racunar iznenadice kako je ovo ql resenje)
ma seticu se ja josh dajte mi vremena :))
p.s.
konacno je izasla full verzija emulatora za sony playstation i
ima par mb.
razno.352imangovski,
Imam problem sa pojedinim igricama za MAME. Shinovi i Gauntlet mi
prijavljuju gresku u inicijalizaciji video kartice, dok neke igrice
rade. U cemu je problem? Pokusavao sam sa svim ocijama, ali nece:(((
razno.353lboki,
-> #341, shone.E jer igrao neko Roller Coaster Tycoon?!
--------
jel' to ona simulacija zabavnog parka, or so, shto je ranije bila u
verziji i za amigu i za pc ?
ako jeste zamolio bih je na mail ili ako je velika u direktnu vezu.
razno.354van.gogh,
E ljudi nema vise mesta u gr. amiga4ever al' kad bidne ke vam se
javi... :)
Aj'...uzdravlje...
razno.355saint,
-> #351, moonchild=> konacno je izasla full verzija emulatora za sony playstation i
=> ima par mb.
Salji
razno.356stameni,
-> #349, junior>> Nema potrebe, neka ide u grupu, a ja ću porazgovarati o otvaranju
>> dira posvećenog igrama za razne emulatore (mame, c64, amiga..).
Podrška! Za!
Kako se zove igra sa automata koja po izvođenju podseća na
čuveni Penetrator? Skrolovanje u levo, neki svemirski brod
treba provući kroz lavirint, a odozgo i odozdo napadaju neke
rakete, šta li? Pri svemu tome treba uništavati neke baze sa
gorivom...
razno.357ventura,
-> #353, lboki> ako jeste zamolio bih je na mail ili ako je velika u direktnu vezu.
zauzima 1 CD
razno.358lboki,
-> #357, ventura
koliko se ja setjam bilo je 4 diskete u AGA verziji...
razno.359darklord,
Jel ima josh neko neku igru za Mame,a da je dobra ! ??
A mislim da je "The King Of Dragons" veoma dobra igra pa ako bi neko bio
ljubazan da skine??
Takodje i Liquid Kids !!
BYe
razno.360vampire,
Ima Caddilacs & Dinosaurs na sajtu WWW.EMUX.COM, pa ko oce nek
skine i posalje. Ja nisam skinuo iz prostog razloga - nemam
dovoljno vremena na Internetu da skidam 4 megabajta :}
Vamp.
razno.361harddesign,
-> #356, stameni=- Kako se zove igra sa automata koja po izvodenju podseca na
=- cuveni Penetrator? Skrolovanje u levo, neki svemirski brod
=- treba provuci kroz lavirint, a odozgo i odozdo napadaju neke
=- rakete, sta li? Pri svemu tome treba unistavati neke baze sa
=- gorivom...
Scramle.
razno.362gligo,
-> #361, harddesign> =- Kako se zove igra sa automata koja po izvodenju podseca na
> =- cuveni Penetrator? Skrolovanje u levo, neki svemirski brod
> =- treba provuci kroz lavirint, a odozgo i odozdo napadaju neke
> =- rakete, sta li? Pri svemu tome treba unistavati neke baze sa
> =- gorivom...
> Scramle.
NHF na ovome, ali budimo precizniji. Ako covek pokusa da ovu
igru potrazi ne Internetu pod ovim nazivom, nikad je nece naci,
jer se igra tacno zove SCRAMBLE.
razno.363hrka,
Dajte ljudi stvarno eto ja sam vam poslao final fight a sad
nek neko skine drugi deo final fighta tj. Caddilacs & Dinosaurs
pa da se lepo izigram ;) lepo covek kaze da ima na adresi
www.emux.com
razno.364harddesign,
-> #362, gligo=- NHF na ovome, ali budimo precizniji. Ako covek pokusa da ovu
=- igru potrazi ne Internetu pod ovim nazivom, nikad je nece naci,
=- jer se igra tacno zove SCRAMBLE.
Naravno, u pravu si. Automat mi je progutao jezivo mnogo para, ali to ocigledno
nije dosta pa sam ja poceo da gutam slova. :)
razno.365ica.z,
ide josh jedan emulator pored MAME emulatora...
inache za ovaj emulator postoji solidan broj
igara i sve su uglavnom jako poznate i jako
dobre... jedina mana je shto su isuvishe velike,
tako da nije moguce slanje istih na sezam...
RAINE v0.18
razno.366ica.z,
evo poslacu jednu igru za RAINE emulator...
inache radi se o legendarnoj pucachini...
-------------------------------------------
Cabal
---------------------
razno.367stameni,
-> #362, gligo>> > Scramle.
>>
>> NHF na ovome, ali budimo precizniji. Ako covek pokusa da ovu
>> igru potrazi ne Internetu pod ovim nazivom, nikad je nece naci,
>> jer se igra tacno zove SCRAMBLE.
:) Našao sam, ne na Internetu, nego na Sezamu, u direktorijumu.
Scramble, zaista :)
Zahvaljujem.
razno.368saint,
Izasao je program Virtual Drive 2000 v5 pa
ako neko moze da ga skine sa Ineta bilo bi
lepo posto meni na afroditi ne radi FTP.
BTW: Ima ga na www.download.cg.yu
razno.369giuliano,
-> #368, saintJel to onaj Virtual Drive gde mozes da snimis cd]
pa ti vise isti nije poterban??
Ako je to,onda obavezno saljite ovde!
razno.370ica.z,
ide josh jedna legenda...
i to bi bilo sve poshto su ostale igre vece
od 2MB (spakovane)...
-------------------------------------------
Rastan
---------------------
rastan.ziprazno.371ica.z,
ide josh jedan arcade machine emulator...
shto se tiche igara koje podrzava slichan je
kao i MAMA... ali meni se chini da igre kao
npr. Punisher ili Final Fight mnogo bolje
izgledaju i mnogo su brze i na slabijim
mashinama...
za ovaj emulator ne postoji ni jedna igra
koja je 'onako' ili 'bezveze'... sve su do
jaja grafichki uradjene i zvuk je do jaja...
ja sam se odushevio kad sam prvi put igrao
Punisher-a... jedina mana je shto su igre
(isto kao i kod RAINE emulatora) mnogo velike
za slanje na sezam... ali nacicu neshto malo
krace kao shto sam nashao Cabal i Rastan...
razno.372indi,
-> #345, roach-> Imam jedan problem sa mame emulatorom. Kada ga startujem iz
-> 95-ice uŔitava samo neke igre, a u dos-u mi prijavljuje da
-> mi treba neku DPMI memoriju ? Usput, moram da napomenem da
-> nemam pravi dos, veS samo neke komande prekopirane u direktorijum.
pazi sad
neko je ovde slao pang i i njemu je bio jedan fajl
bez kog meni mame emulator nije radio (?)
posle je outlaw uz poruku 8.322 zakacio jednu stvar
koju sam ja startovao i sad mi radi
ali mora pod dosom (tj. dos mode)
razno.373vampire,
E ajde bre, imate na sajtu WWW.EMUX.COM milion (dobrih) igara
za MAME i ostale emulatore, ajde skidajte.
Vi studenti sa dzabe vremenom, i tako to...
Vamp
razno.375sonny,
ide jedna odlichna pucachina za Callus emulator...
jebi ga malo je veca ali stvarno vredi prostora
sezamovom disku... u stvari ne znam...
sami procenite...
---------------------------------------------------
Varth
------------------------
razno.376ica.z,
-> #351, moonchild> Elem, pored ovog final fighta postoji i igra cadilax & dinosaurs. To su dve
> identicne igre tj. nastavci ko shinobi i shadow dancer. Pa ko moze da je
> skine ima pivo od mene :))
pa bilo bi fino ali mislim da je nemoguce...
spakovana zauzima ne manje od 4mb tako da to pada u vodu...
imam ja Punisher-a i josh gomilu skroz gotivnih (hi budget)
igara ali jebi ga... ako je neko zainteresovan za neke igre
za Calus ili RAINE emulator nek me cimne na mail pa moze
pasti neka kombinacija...
Ica
razno.377vampire,
-> #351, moonchild>pa bilo bi fino ali mislim da je nemoguce...
>spakovana zauzima ne manje od 4mb tako da to pada u vodu...
moze da se prepakuje na 1,2mb i da se posalje u delovima.
razno.378ica.z,
ide nastavak legendarne pucachine...
za MAME emulator...
------------------------------------------
1943
----------------------
razno.382sonny,
ide NHL 97 za Segu...
inache po grafici i samoj igri ista je kao
i NHL 95 za PC... ko se seca zna ce kako
ovaj izgleda...
------------------------------------------------
NHL 97
--------------------
nhl97.ziprazno.384harddesign,
Dobio sam od poznanika neke igra navodno za Mame Emulator,
ali kada sam probao da ih startujem, nece da moze :)
Pretpostavljam da je u pitanju neki drugi emulator, ja vam saljem igrice
jer su kratke, a legendarne. Ako neko 'prepozna' koji je emulator u pitanju,
nek javi.
Prvo ide Moon Patrol
mpatrol.ziprazno.385harddesign,
MsPacMan
mspacman.ziprazno.386harddesign,
'obicni' PacMan
pacman.ziprazno.387harddesign,
I na kraju, igra o kojoj je ovde nedavno bilo reci - Scramble.
scramble.ziprazno.388rmilos,
Ljudi, imali neko (za neki od arkadnih emulatora koje ste
slali, sledece igre) ... :
CARRIER AIR WING (mnogo jaka pucacina sa avionima
mogucnost za dva igraca u isto vreme)
U.N. SQUADRON (na foru carrier-a)
ASTRO BLASTER
RAINBOW ISLANDS
Neko je slao NINTENDO emulator ....
Imate li neki deo MARIO BROSS-a ?? (sem onog dr.mario sto je
bilo...)
pozdrav!Milos...
razno.389moonchild,
-> #377, vampire>pa bilo bi fino ali mislim da je nemoguce...
>spakovana zauzima ne manje od 4mb tako da to pada u vodu...
moze da se prepakuje na 1,2mb i da se posalje u delovima.
---------------
Hej nisam ja to rekao :)))
razno.390stemil,
Igrački problemi:
Ortak kupio dva Geniusova džoistika FLIGHT 2000 i umesto Game Card-a sa dva
Joystick porta dali mu neki razdelnik koji se valjda priključuje na game
port SB-a. Ali to neće da radi, mada su džojstici ispravni (provereno).
U podešavanjima u kontrol panelu moguće je ispravno centrirati samo prvi
dok drugi Joystick "ne hvata uglove".
U igrama (svim) se ovo manifestuje SKAKANJEM nekog kursora koji bi trebao
da bude vodjen Joystickom, a sam Joystick ne reaguje na komande.
Predpostavljam da je potreban neki INF fajl za ove džojstike iako se radi
o WIN98 ! Inače džojstici su sa dve ose i dva tastera.
Ako ima nekog ko se razume na ovom polju molim da mi ukaže
šta nije u redu i kako rešiti stvar.
Hvala lepo !
razno.391saint,
-> #369, giuliano=> Jel to onaj Virtual Drive gde mozes da snimis cd]
=> pa ti vise isti nije poterban??
Jeeeste...
razno.392saint,
-> #379, ica.z=> Genecyst for Dos
Aj ako mozes gledaj da skines verziju za win
mnogo je bolja.
razno.393vampire,
Sinoc sam "pozajmio" vreme na internetu, i skinuo The King Of
Dragons, koju cu poslati veceras. (oko 2mb)
Takodje sam krenuo da skidam i Caddilacs & Dinosaurs, i pukla
veza na trecem megabajtu!!!
grrrr...
Vamp
razno.394vampire,
-> #393, vampire>Takodje sam krenuo da skidam i Caddilacs & Dinosaurs, i pukla
>veza na trecem megabajtu!!!
Dakle, obecavam da cu skinuti i preostali megabajt + poslati igru u
konfu, ako mi neko objasni kako da namestim u Netscape Navigatoru da
transfer nastavi od tacke prekida, a da ne ide stalno ispocetka.
Vamp
razno.396sonny,
-> #388, rmilos> Ljudi, imali neko (za neki od arkadnih emulatora koje ste
> slali, sledece igre) ... :
U.N. SQUADRON postoji za Callus emulator... u to sam 100% siguran
jer sam igrao ranije... trenutno ga nemam na hardu...
CARRIER AIR WING mislim da postoji i to takodje za Callus emulator
ali nisam potpuno siguran jer je nisam skinuo...
Ica
razno.397ica.z,
-> #394, vampire> Dakle, obecavam da cu skinuti i preostali megabajt + poslati igru u
> konfu, ako mi neko objasni kako da namestim u Netscape Navigatoru da
> transfer nastavi od tacke prekida, a da ne ide stalno ispocetka.
>
> Vamp
pazi Netscape Navigator kao i Internet Explorer nema tu opciju
(resume download)... da bi mogao da nastavljash prekinuti download
potreban ti je program Go!Zilla koji mozesh da skinesh sa gomile
sajtova (idi na www.yahoo.com i u 'search' ukucaj 'gozilla')...
i sve shto treba da uradish poshto program instalirash jeste da
kad dodjesh do nekog linka (za DL zeljenog fajla), pritisnesh desno
dugme od misha i stavish 'Copy Link Location'...
onda udjesh u gozillu i pritisnesh onaj plusic (+) shto u stvari
predstavlja 'add file', i tamo gde treba da stoji lokacija fajla
stavish, desnim dugmetom misha, 'paste' i furash dalje...
i svaki put ako budesh zeleo da nastavish DL, lepo startujesh
gozillu i stavish opciju 'Download All' ako ima vishe fajlova na
DL listi ili jednostavno 'Download' ako imash samo jedan fajl na
listi...
Ica
razno.399low.dog,
aj ako neko ima neku manju igru za sega emulator neka posalje
Dogi
razno.400vampire,
Ide igra MAGIC SWORD, za MAME emulator, odlicna je
msword.ziprazno.401vampire,
Okacicu King Of Dragons neki drugi put,sada mi se spava.
Inace,potrosio sam sve vreme (od ortaka) na internetu, i tako
stvarno nisam u mogucnosti da skinem druge igre. program gozilla
zauzima oko 2mb tako da mi se nije isplatilo da ga skidam (on sluzi
za nastavljanje prekinutog downloada).
Tako da bi stvarno bilo lepo kada bi neko skinuo taj
Caddilacs&Dinosaurs, nece se pokajati, igra je legenda nad
legendama.
razno.402stameni,
-> #401, vampire>> program gozilla
>> zauzima oko 2mb tako da mi se nije isplatilo da ga skidam (on sluzi
>> za nastavljanje prekinutog downloada).
Imaš ga u direktorijumu, ali nisam siguran je li najnovija verzija.
razno.403rmilos,
-> #396, sonny
>U.N. SQUADRON postoji za Callus emulator... u to sam 100% siguran
>jer sam igrao ranije... trenutno ga nemam na hardu...
>CARRIER AIR WING mislim da postoji i to takodje za Callus emulator
>ali nisam potpuno siguran jer je nisam skinuo...
E aj moooooolim te vidi ako ih nabavis (pogotov CARRIER AIR
WING, mnogo je jaka igra)
pa ih posalji na Sezam, moze? :)
pozdrav!Milos...
razno.404saint,
-> #395, sonnyide jedna simpatichna arkada za Sega Genesis / Mega Drive
Flintstones
tormena...
razno.405ica.z,
-> #403, rmilos> E aj moooooolim te vidi ako ih nabavis (pogotov CARRIER AIR
> WING, mnogo je jaka igra)
> pa ih posalji na Sezam, moze? :)
pa znash kako... trenutno nemam vreme na internetu tako
da od mene ne ochekuj skoro to da poshaljem...
U.N. Squadron sam igrao i zakljuchio da je igra totalno ok...
a Carrier Air Wing mislim da nisam video...
Ica
razno.407ica.z,
ide jedna simpatichna arkada za Sega Genesis / Mega Drive
Flintstones
fstones.ziprazno.408rmilos,
-> #405, ica.z>pa znash kako... trenutno nemam vreme na internetu tako
>da od mene ne ochekuj skoro to da poshaljem...
Ok, a znas mozda na kom sajtu mogu da se nadju te igre ?
( U.N. Squadron i Carrier Air Wing za Callus )
>U.N. Squadron sam igrao i zakljuchio da je igra totalno ok...
>a Carrier Air Wing mislim da nisam video...
E Carrier je mnogo jaka igra (igrao sam je na automatu : pice dva
aviona i rokaju sve naokolo :) ali je mnogo dobra grafika, bar bila
na automatu) a u Sk-u ,secam se :) , pise da podseca na U.N.
Squadron ali je mnogo bolja ...
..pozdrav!Milos...
razno.409indi,
HELP IN Q2!
treba mi pomoc u QUAKE 2
trenutno se nalazim u "Pumping Station 1"
i primary objective mi je
"infiltrate and destroy strogg main reactor"
a secondary obj.
"proceed to reactor core.
kill all resistance"
kills 34/34
goals 1/1
secrets 1/3
da li neko zna da mi objasni "na koja vrata" treba da idem?
ps:kako se Q2 igra preko modema? da li je neko zainteresovan? :)
razno.410ica.z,
mislim da bi trebali da iskuliramo sa slanjem
emulatora i romova u ovu conf-u poshto su diskovi
na izmaku slobodnog prostora, a poshto su me mnogi
savetovali da je bolje slati sve to u grupe jer
se poruke iz grupa brishu posle odredjenog vremena,
a i na tim diskovima koji su za grupe ima vishe
mesta (shto mi i nije bash najjasnije)...
iz tog razloga otvorio sam grupu 'Arcade' gde se
mogu slati razni emulatori i romovi za sve aktuelne
sisteme (sega, nintendo, commodore, amiga, arcade
machine, itd.)... naravno, grupa se ne bavi samo
prikupljanjem ovih stvari vec se bavi i problemima,
pitanjima u vezi pojedinih igara, adresama na
internetu gde se ovakve stvari mogu naci i sl...
grupa vec ima solidan broj chlanova...
ko je zainteresovan za 'Arcade' grupu nek mi
poshalje mail...
uskoro cu morati da zatrazim proshirivanje iste...
Ica
razno.411morkin,
-> #395, sonny
Zadatak za mladog moderatora:
Da skupi sve emulatore koji su do sada poslani, ažurira ih (izbriše ranije
verzije i ostavi samo najsvežiju) i strpa u neki DIR gde će biti stalno
dostupni. Igre neka se objavljuju i dalje u odgovarajućoj temi, sa
obaveznom naznakom za koji su emulator.
razno.412darklord,
Skinuo sam sa Net-a neki Neo Geo Emulator !! I ne znam kakko se koristi !??
Da li ga josh neko ima i da li neko uopste zna kako se koristi !
Za ovaj emulator imaju dosta dobre igre i to sve "novijeg" datuma !
Pa ko oce nek kaze da mu poshaljem!
Al se vracam na pitanje Ko zna kako se koristi???
BYe
razno.413saint,
-> #412, darklord=> Za ovaj emulator imaju dosta dobre igre i to sve "novijeg" datuma !
=> Pa ko oce nek kaze da mu poshaljem!
Koje igre si skinuo?
Samurai IV il III?
razno.414junior,
-> #411, morkin> Da skupi sve emulatore koji su do sada poslani, ažurira ih
> (izbriše ranije verzije i ostavi samo najsvežiju) i strpa u
> neki DIR gde će biti stalno dostupni. Igre neka se objavljuju i
> dalje u odgovarajućoj temi, sa obaveznom naznakom za koji su
> emulator.
Ukoliko padne dogovor za otvaranje dira, a opstanak sistema ne
bude u pitanju, budite sigurno da ću to učiniti.
razno.415smars,
Igre za NEO GEO se mogu koristiti i iz MAME-a.
Provereno...
Inace, dobitna kombinacija za MAME je:
neka MAMA za dos(pozeljno najnovija) + Arcade @ Home, kao front end.
razno.416saint,
-> #415, smars=> Igre za NEO GEO se mogu koristiti i iz MAME-a.
=> Provereno...
Aj nek neko posalje neku igru za NEOGEO
Imao je najbolje igre...
razno.417darklord,
-> #415, smarsOvaj ako si mislio samo da igru za NeoGeo kopiram samo de je i Mame i onda
startujem kao i sve ostale igre za Mame znaci : Mame i ime igre...
E to ne radi !
E sad sta ti to pominjes
>>Inace, dobitna kombinacija za MAME je:
>>neka MAMA za dos(pozeljno najnovija) + Arcade @ Home, kao front end.
O cemu ti to ??
BYe
razno.418smars,
-> #417, darklordPazi, sve je to u vezi sa "Arcade @ Home"-om.
To je launcher za Win 9x, mnogo dobar, pre svega zato sto je
jako jednostavan, ne moras da imas otpakovane romove vec on sam
pokrece unzip u pozadini, brz je, ima mnostvo opcija za
podesavanje, daje iscrpne informacije o verziji, bug reportove, i
slicno.Moguce je i kreirati sopstvene liste igara, a podrzava i
NEO GEO igre.Mozda njihovo pokretanje i nije sasvim u vezi sa
MAME-om, ali znam sigurno da je to moguce, jer ima u View meniju
opciju "show only NEO GEO games".Ne mogu ti reci bas tacno kako
se sredjuju ta podesavanja, jer ja malo teze pokrecem NEO GEO
igre, zato sto su dosta zahtevnije od MAME igara(a i novije, ima
igara i iz 97 godine!!).
Jos jedna lepota Arcade at Home je sto ima opcija kreiranja
screen shot-ova, koji se prikazuju u vidu thumb-ova.
Sve u svemu, Arcade At Home je dobar izbor, i preporucujem ga.
razno.419fraudator,
-> #418, smarsql
a koliko to veselje ima MB??
misim, da shaljesh ako nije puno
il da dash u direktnu vezu
ajd cu
razno.420the.edge,
-> #418, smarsNe znam da li je ne NEO GEO stara firma, ali pre par dana im je izasao NEO
GEO Pocket Colour konzola, nalik na Game Boy Colour.
Tako da ne treba uopste da te cudi sto je neka igra iz '97. Ima ih i iz '99.
AcCeSS DeNiED
razno.421smars,
-> #419, fraudatorPa negde oko 2-3
oces direktno ili na mail
razno.422saint,
-> #420, the.edge=> Ne znam da li je ne NEO GEO stara firma, ali pre par dana im je izasao
=> NEO GEO Pocket Colour konzola, nalik na Game Boy Colour.
NEO GEO i dalje pravi igrice...
Ove godine izdao King of Fighters 99
nastavak serijala...
Inace MNOOOOOOOOGO dobra igra...
razno.423junior,
-> #421, smars> Pa negde oko 2-3
> oces direktno ili na mail
Dogovori oko slanja igrica, crackova i slično ubuduće da idu u mail.
razno.425smars,
-> #423, juniorOk sorry, upamticu...
razno.426giuliano,
Treba mi pomoc !
Radi se o patch-u za Rainbow Six.
Patch se vodi kao 1.02a
Neoophodan mi je da bi igrao na mom Ciryx-u.
E sad,da bedak bude totalan,ne mogu da ga skinem
sa ftp severa...
Zato molim nekoga da mi ucini OGROMNU uslugu
i skine ga sa sledece adrese:
http://www.calico-software.com/database/RainbowSixPatch-299.html
Velicina fajla je 1,8 mb.
Znam da nije malo ali nije ni mnogo...:))
Ajde ljudi pomozite!
POzdrav.
razno.427saint,
Da li nekome treba ispravna verzija
emulatora Bleem 1.4 da znam dal da saljem?
(emulira PSX)
razno.428giuliano,
Da li neko moze da mi pomogne
oko Unral-a ?
Kada probam da startujem igru
pojavi mi se sledeca paruka:
Critical error:
General Protection Fault
History:InitEngine
Inace imam Win98,Cyrix 166+,32 MB rama,Voodoo 1...
Ajde ko ima iskustva sa ovim neka kaze sta je problem.
Pozdrav.
razno.429giuliano,
-> #428, giulianoMislio sam na UNREAL...:)
razno.430ventura,
-> #428, giuliano> Inace imam Win98,Cyrix 166+,32 MB rama,Voodoo 1...
> Ajde ko ima iskustva sa ovim neka kaze sta je problem.
ja na tome ne bi ni tetris pokrenuo.. a kamoli unreal :)
razno.433giuliano,
-> #430, ventura ja na tome ne bi ni tetris pokrenuo.. a kamoli unreal :)
-------------------------------------------------------------
Ne znam za tetris,al` ja sam skino neki patch
i sada sve lepo fercera...:))
Tako da pomoc vise ne treba.
Pozdrav.