aforizmi.211duki,
-> #205, drakce■ Na petim vratima jednog truleks renoa 4 piše 'HA, ZMAJU!'.
■
■ :))) Baš je ovaj svet mali. Taj natpis je urađen i odštampan
■ na mom kompjuteru (Banner), a moja sestra ga je svojeručno
■ zalepila na auto. E, svašta ...
A tvoja sestra je Čupi? (Zaboravio sam koje joj je pravo ime... :) ) Pa
svet stvarno jeste mali, ja sam jedno vreme sa njom terenirao na 25 Maju,
a ona ide u razred (išla je) sa Mišom, burazerom mog ortaka koga znam od
obdaništa :)
COPYRIGHT BY -Duki- LTD. ALL RIGHTS RESERVED
aforizmi.212veca,
Ubili ste mi volju da šaljem aforizme :(
aforizmi.213d.petrovic,
-> #212, vecaĂ> Ubili ste mi volju da šaljem aforizme :(
Pa veco imamo svakodnevicu, to mi je već liči na neki tužan vic, a kamo li
aforizmi još sad :)
aforizmi.216ndragan,
-> #213, d.petrovic/ Pa veco imamo svakodnevicu, to mi je već liči na neki tužan vic, a
Nekad se kazalo svakodnevNica (kao ravnodnevnica, dugodnevnica i ostala
astronomija), ali se bez tog N bolje rimuje sa kijavicom, slinavicom,
lapavicom, hunjavicom i ostalim prirodnim lepotama.
aforizmi.217ajankovic,
Na jednoj ogradi, video sam sledeći grafit:
""" I bravar je bio bolji"""
aforizmi.218spantic,
-> #217, ajankovic Ograda oko košarkaške sale na Novom Beogradu u izgradnji, pored autoputa:
> Na jednoj ogradi, video sam sledeći grafit:
>
> """ I bravar je bio bolji"""
Ispod:
" Hvala jednooki!"
aforizmi.219kenza,
Video sam na jednom zidu ovaj grafit:
'Ko pije Radensku 3 srca,
ne moze da prca!
Knjaz Milos'
aforizmi.220michelle,
-> #219, kenza> 'Ko pije Radensku 3 srca,
> ne moze da prca!
Ko pije mnogo Hebe, ne može da jebe!
Karađorđe
aforizmi.222veca,
Nakon izliva bratske ljubavi
sve pospa kao poklano.
Aleksandar Baljak
aforizmi.224veca,
Kad ruža procveta zrela je za sahranu.
veca
aforizmi.226veca,
Slobodno ukinite Ustav,
neće se ni primetiti.
Slobodan Simić
aforizmi.227veca,
Ja sam za dijalog. I tačka.
Aleksandar Baljak
aforizmi.228veca,
Kad sveća dogori,
pop prelazi na nove dužnosti.
veca
aforizmi.229dejanr,
[Ne znam dal' je ovo bilo (iz "Epruveto, srećan ti 8. mart") ali ja videh
na BUEF78 pa mi nešto izgleda nepoznato]
Vristacu ako nista ne pokusas
Biti dama znaci propustati mnogo sta. Biti dzentlmen
znaci ne dopustiti da dama nesto propusti.
Krv nije voda. Ostavlja fleke po odelu!
Zene vise vole pesnike nego poeziju.
I muskarci vise vole kuvarice nego kolace.
Plavuse najcesce zaradjuju na crno.
Prvi put je imala odnos u PRVOM RAZREDU.
Poslovnog voza.
Kad god viknem "PIVO!", dodje kelner.
Kad viknem "Kelner!", opet dodje kelner.
Izem ti nase pivo.
Luda sam sto sam glupa pa uvek ispadnem blesava.
Ako pravis posao stoleca racunaj da ces prve razultate
dobiti vec za 100 godina.
U demokratskom drustvu mozete da se zalite na smrtnu kaznu.
Rok za podnosenje zalbe je 15 dana po izvrsenju presude.
I rec glupost je zenskoga roda.
Ali i muskost takodje.
Na pusto ostrvo najradije bih za citanje poneo
istetoviranu devojku!
Zlatno pravilo: KO IMA ZLATA PRAVI PRAVILA!
Cuti!
I prenesi dalje!
Da nikada ne biste pali sa konja na magarca
jasite uvek mazge.
Moj cale nije lud.
Samo je poslednjih 20 godina lose raspolozen.
Ima mnogo doktora na visokim funkcijama - mora
da je drzava stvarno bolesna.
Tanja, pojeli smo ti dobermana!
DRUSTVO IZ NASELJA
Ako zelis da devojka gleda u tebe kao u boga
moras da joj prvo pokazes batinu.
Zasto ljudi ne probiju rupu u oblaku
zbog decaka koji vole sunce!?
[BUEF78::MARKOV30090D]
aforizmi.230inesic,
Hteli su da me prosvetle - odsjajem sunca sa dželatovog sečiva.
aforizmi.231veca,
Narod koji je zadovoljan malim
uvek dobije velikog vođu.
veca
aforizmi.232veca,
Uvek je narod imao istu sudbinu,
samo su se režimi menjali.
veca
aforizmi.233mladenp,
-> #231, veca> Narod koji je zadovoljan malim
Šta malim???
Vidi kol'ki su nam uterali. ;)))
aforizmi.234nnedovic,
Najveći sin naše domovine je imao Edipov kompleks.
aforizmi.236zkrstic,
-> #170, bcetina
>> Dva seratora, ubiše moderatora.
Dva moderatora utepaše seratora!
Četka & Zkr
PS. Promače mi ovo, tad bejasmo na plavome Jadranu ;)
aforizmi.238vkrstonosic,
-> #236, zkrstic>>>> Dva seratora, ubiše moderatora.
>> Dva moderatora utepaše seratora!
Apsolutno :)
>> PS. Promače mi ovo, tad bejasmo na plavome Jadranu ;)
I meni nešto deluje nepoznato.
aforizmi.239zkrstic,
Ova tema će se ubuduće nalaziti u konferenciji Civilizacija.
Molim Vas da svoje aforizme ostavljate tamo. Niko neće da skuplja
Vaše izgubljene stvari :)))
Pozdrav, Zkr :)