VICEVI.2

19 Mar 1992 - 01 May 1997

Topics

  1. najbolji (51)
  2. mih (343)
  3. djetici (129)
  4. politicki (475)
  5. naravi (391)
  6. aforizmi (239)
  7. esnafski (180)
  8. sexy (432)
  9. bez.veze (283)
  10. bljak (164)
  11. morbid (128)
  12. pitalice (399)
  13. english (238)
  14. razno (1161)

Messages - aforizmi

aforizmi.211 duki, -> #205, drakce
­■ Na petim vratima jednog truleks renoa 4 piše 'HA, ZMAJU!'. ­■ ­■ :))) Baš je ovaj svet mali. Taj natpis je urađen i odštampan ­■ na mom kompjuteru (Banner), a moja sestra ga je svojeručno ­■ zalepila na auto. E, svašta ... A tvoja sestra je Čupi? (Zaboravio sam koje joj je pravo ime... :) ) Pa svet stvarno jeste mali, ja sam jedno vreme sa njom terenirao na 25 Maju, a ona ide u razred (išla je) sa Mišom, burazerom mog ortaka koga znam od obdaništa :) COPYRIGHT BY -Duki- LTD. ALL RIGHTS RESERVED
aforizmi.212 veca,
Ubili ste mi volju da šaljem aforizme :(
aforizmi.213 d.petrovic, -> #212, veca
Ă> Ubili ste mi volju da šaljem aforizme :( Pa veco imamo svakodnevicu, to mi je već liči na neki tužan vic, a kamo li aforizmi još sad :)
aforizmi.216 ndragan, -> #213, d.petrovic
/ Pa veco imamo svakodnevicu, to mi je već liči na neki tužan vic, a Nekad se kazalo svakodnevNica (kao ravnodnevnica, dugodnevnica i ostala astronomija), ali se bez tog N bolje rimuje sa kijavicom, slinavicom, lapavicom, hunjavicom i ostalim prirodnim lepotama.
aforizmi.217 ajankovic,
Na jednoj ogradi, video sam sledeći grafit: """ I bravar je bio bolji"""
aforizmi.218 spantic, -> #217, ajankovic
Ograda oko košarkaške sale na Novom Beogradu u izgradnji, pored autoputa: > Na jednoj ogradi, video sam sledeći grafit: > > """ I bravar je bio bolji""" Ispod: " Hvala jednooki!"
aforizmi.219 kenza,
Video sam na jednom zidu ovaj grafit: 'Ko pije Radensku 3 srca, ne moze da prca! Knjaz Milos'
aforizmi.220 michelle, -> #219, kenza
> 'Ko pije Radensku 3 srca, > ne moze da prca! Ko pije mnogo Hebe, ne može da jebe! Karađorđe
aforizmi.222 veca,
Nakon izliva bratske ljubavi sve pospa kao poklano. Aleksandar Baljak
aforizmi.224 veca,
Kad ruža procveta zrela je za sahranu. veca
aforizmi.226 veca,
Slobodno ukinite Ustav, neće se ni primetiti. Slobodan Simić
aforizmi.227 veca,
Ja sam za dijalog. I tačka. Aleksandar Baljak
aforizmi.228 veca,
Kad sveća dogori, pop prelazi na nove dužnosti. veca
aforizmi.229 dejanr,
[Ne znam dal' je ovo bilo (iz "Epruveto, srećan ti 8. mart") ali ja videh na BUEF78 pa mi nešto izgleda nepoznato] Vristacu ako nista ne pokusas Biti dama znaci propustati mnogo sta. Biti dzentlmen znaci ne dopustiti da dama nesto propusti. Krv nije voda. Ostavlja fleke po odelu! Zene vise vole pesnike nego poeziju. I muskarci vise vole kuvarice nego kolace. Plavuse najcesce zaradjuju na crno. Prvi put je imala odnos u PRVOM RAZREDU. Poslovnog voza. Kad god viknem "PIVO!", dodje kelner. Kad viknem "Kelner!", opet dodje kelner. Izem ti nase pivo. Luda sam sto sam glupa pa uvek ispadnem blesava. Ako pravis posao stoleca racunaj da ces prve razultate dobiti vec za 100 godina. U demokratskom drustvu mozete da se zalite na smrtnu kaznu. Rok za podnosenje zalbe je 15 dana po izvrsenju presude. I rec glupost je zenskoga roda. Ali i muskost takodje. Na pusto ostrvo najradije bih za citanje poneo istetoviranu devojku! Zlatno pravilo: KO IMA ZLATA PRAVI PRAVILA! Cuti! I prenesi dalje! Da nikada ne biste pali sa konja na magarca jasite uvek mazge. Moj cale nije lud. Samo je poslednjih 20 godina lose raspolozen. Ima mnogo doktora na visokim funkcijama - mora da je drzava stvarno bolesna. Tanja, pojeli smo ti dobermana! DRUSTVO IZ NASELJA Ako zelis da devojka gleda u tebe kao u boga moras da joj prvo pokazes batinu. Zasto ljudi ne probiju rupu u oblaku zbog decaka koji vole sunce!? [BUEF78::MARKOV30090D]
aforizmi.230 inesic,
Hteli su da me prosvetle - odsjajem sunca sa dželatovog sečiva.
aforizmi.231 veca,
Narod koji je zadovoljan malim uvek dobije velikog vođu. veca
aforizmi.232 veca,
Uvek je narod imao istu sudbinu, samo su se režimi menjali. veca
aforizmi.233 mladenp, -> #231, veca
> Narod koji je zadovoljan malim Šta malim??? Vidi kol'ki su nam uterali. ;)))
aforizmi.234 nnedovic,
Najveći sin naše domovine je imao Edipov kompleks.
aforizmi.236 zkrstic, -> #170, bcetina
>> Dva seratora, ubiše moderatora. Dva moderatora utepaše seratora! Četka & Zkr PS. Promače mi ovo, tad bejasmo na plavome Jadranu ;)
aforizmi.238 vkrstonosic, -> #236, zkrstic
>>>> Dva seratora, ubiše moderatora. >> Dva moderatora utepaše seratora! Apsolutno :) >> PS. Promače mi ovo, tad bejasmo na plavome Jadranu ;) I meni nešto deluje nepoznato.
aforizmi.239 zkrstic,
Ova tema će se ubuduće nalaziti u konferenciji Civilizacija. Molim Vas da svoje aforizme ostavljate tamo. Niko neće da skuplja Vaše izgubljene stvari :))) Pozdrav, Zkr :)