VICEVI.2

19 Mar 1992 - 01 May 1997

Topics

  1. najbolji (51)
  2. mih (343)
  3. djetici (129)
  4. politicki (475)
  5. naravi (391)
  6. aforizmi (239)
  7. esnafski (180)
  8. sexy (432)
  9. bez.veze (283)
  10. bljak (164)
  11. morbid (128)
  12. pitalice (399)
  13. english (238)
  14. razno (1161)

Messages - pitalice

pitalice.1 mjova,
puna škola đaka, niodkuda vrata? pa gde to još ima? ;)
pitalice.2 stomic,
Šta je ovo: :-) :-)) :-))) ??? Ko se zadnji smeje, najslađe se smeje!
pitalice.3 mzdravkovic,
>> puna skola daka, niodkuda vrata? >> >> pa gde to jos ima? ;) Po Vuku Karadzicu : U lubenici
pitalice.4 dave, -> #2, stomic
:)))))))) Odavno nisam ovde video dobru foru kao što je ova. Iskid'o sam se. :)))
pitalice.5 makas,
Zašto se panduri najslaĐe smeju? Ko se zadnji smeje, najslađe se smeje.
pitalice.6 banusko,
Zasto zene nose stikle? Da im se ne vucu jezik po zemlji !!!!
pitalice.7 vlasta,
Zasto zene imaju noge? Da nebi ostavljale trag kao puz. ST
pitalice.8 ndragan,
A sad veliki opit sa kombinovanim odgovorom na en poruka i to bez SORa jer sam kasno prekrstio konferenciju, dakle ručno (Immer Besser Manuel - IBM). Za sledeću gospodu nisam popisao pseudonime: ## Jel' to štos? Ajd' da probam (i) ja: 2x2=4x1=rupa. => Za 1/2 dana? ## A jesu li ova nova dvojca mih ? A ona prva dvojca umorni od kopanja? ## A sta je brze ili pas ? Ova ti je dobra :). Preprodao sam u desetak primeraka i niko nije ukapirao. A jel znaš onaj fazon o šteti? Za sledeću gospodu sam se već uštosio: ## ilazarevic: Pa kako može da se iskopa pola rupe? Rupa je uvek cela, bez obzira na veličinu :))) ## ssokorac: rupa je isto što i pola rupe, jer šta je pola rupe ako ne rupa??? ## bole: P.S. ovo je lako... na takmicenju su bili tezi zadaci.. ## dexi: I da zakljucim, pre nego sto pozelite da rasvetlite ovaj metafiziki probelm, pozabavite se i specijalnom teorijom relativnosti :) Ni manje ni više nego STR, pa još an pasan --- :)))))))))) =Replicate("Dexi, majstore", 20000). Ovim dvadesetogodišnje ispitivanje javnog mnjenja po pitanju polovne iliti polovične rupe smatram okončanim; prodao mi ga je 1971 Januš Staržicki, danski poljak. Od onda s vremena na vreme puštam taj štos. Na njega je selo nekoliko profesora koji su mi predavali, pa onda, nešto kasnije, nekoliko stotina đaka kojima sam predavao. Rešilo ga je četvoro matematičara, dva programera drugih profila i pristojan broj sezamovaca. Osim banalnog tačnog odgovora ("a gde si ti video pola rupe"), zadivljen sam procentom dobrih odgovora, a bogami i inventivnošću. Gospodo, od vas će zaista biti nešto, sa velikim Ž. BTW, ako se neko baš zabatrgao da računa, ispalo bi pola dana, ali ni to nije tačno. Najbliže bi bilo oko dve sekunde, koliko otprilike treba za prvi ašov, pa onda pola od toga, da se zemlja samo napola izvadi. Zavaljujem na saradnji, bila mi je čast i zadovoljstvo. Baška što sam se valjao od smeha, 'vako: :)) Bue_ NDragan P.S. Opit nije uspeo iz prve jer sam (konj brljivi) napisao conf write umesto conf reply ;). P.P.S. Moj drugar RzOltan (RO kao ReadOnly član sezama) predlaže da, ukoliko naprasno prekrštavanje konferencije, u kojoj smo započeli ovu nadasve zanimljivu i poučnu razmenu mišljenja, u Vicevi.1, ne poremeti dalji tok rasprave, tražimo da nam se otvori tema, sa perspektivom da postanemo konferencija POLA.RUPE ili makar SAO. Stavljam predlog na dalju raspravu. P.P.P.S. Zoli, ili ćeš početi da pišeš uputstva, ili ću i dalje da te olajavam po sezamu da te mrzi da pišeš neizvršive linije (tekst, a nije program :)
pitalice.9 skoprivica, -> #8, ndragan
>->## A sta je brze ili pas ? >-> Ova ti je dobra :). Preprodao sam u desetak primeraka i niko nije >-> ukapirao. A jel znas onaj fazon o steti? Ne, kazi mi...
pitalice.10 bljubisic,
'ajd pogodite sta je ovo T(n) the king. Cuvena licnost iz jedne knjige. BRACA
pitalice.11 ndragan, -> #9, skoprivica
/ Ne, kazi mi... Ne? Baš šteta.
pitalice.12 robert,
Šta je barikada? Odron srba na putu!
pitalice.13 robert,
Kako su nestali dinosaurusi? Naišli na grupu nenaoružanih srba!
pitalice.14 edge,
Zasto zene nose visoke stikle ? Da im se jezik ne bi vukao po zemlji.
pitalice.18 mzdravkovic,
Q: Zasto Carica Milica nikad nije dala Kraljevicu Marku ? A: Zato sto Marko uvek pola daje Sarcu.
pitalice.19 icke,
(Oni koji su nekad išli autobusom 27E znaju odgovor na ovo pitanje) Šta je to bezIZLAZna situacija (ili deep deep sh*t ) ?! Kad uleti ridža između dve stanice (a ja nemam kartu) ! :( napomena: razmak između dve stanice na express liniji je par km.
pitalice.20 veca,
kako se na arapskom kaže lovac na are? ARAFAT
pitalice.21 veca,
Kako se na arapskom kaže pčela? MUHAMED
pitalice.22 veca,
Kako se na arapskom kaže štala? MUBARAK
pitalice.23 veca,
kako se na arapskom kaže javna kuća? ALFATAH
pitalice.24 prerad,
Sta je to : ulazi suvo , izlazi mokro , a zadovoljava dvoje ? caj u filter kesici.
pitalice.25 mzdravkovic,
Q: Sta prvo uradi Crnogorac kada se probudi i ustane ? A: Prebaci ordenje sa pidzame na kosulju.
pitalice.26 hercog,
Zašto Bosanac kopa rupu kraj televizora? Da čuje vesti iz zemlje. Hercog
pitalice.27 hercog,
Zašto Bosanac drži nož kraj televizora? Da izoštri sliku. Hercog
pitalice.28 vpopovic,
Obratite samo malo paznje na "madjarski" izgovor: Q:Kako se na madjarskom kaze pcela : A:BEREMED Q:Kako se na madjarskom kaze matica: A:NEBEREMED Q:Kako se na madjarskom kaze trut : A:JEBENEBEREMED
pitalice.29 gvuckovic, -> #28, vpopovic
A kako laje bosanski pas ? - Av, av, ba ! A mađarski ? - Av, aaaaaav,av, aaav ! (sa madjarskim naglaskom)
pitalice.30 mladenp,
Koja je najbolja bolest? Skleroza! Ne boli, a svaki dan čuješ nešto novo.
pitalice.31 skoprivica, -> #29, gvuckovic
>-> A madarski ? >-> - Av, aaaaaav,av, aaav ! (sa madjarskim naglaskom) A zabe : kerekeke...
pitalice.32 squsovac, -> #28, vpopovic
A crnogorska mačka_ Ada, mrnjau!
pitalice.33 mkiric, -> #28, vpopovic
>> Q:Kako se na madjarskom kaze pcela : >> A:BEREMED Bérenektarszéremed.
pitalice.34 mkiric, -> #29, gvuckovic
>> A kako laje bosanski pas ? >> - Av, av, ba ! Crnogorski: Av ... av ... av.
pitalice.35 darone,
Q: Šta je to žuto i vrti se brzinom od 33 obrataja u minutu? A: Long plej limun. (: darone :)
pitalice.36 jevta, -> #35, darone
Kako će se zvati Bijeljina sa okolinom? (Arkan)zas
pitalice.37 jevta, -> #35, darone
A kako će se zvati Zapadna Hercegovina? (Parag)vaj
pitalice.38 korvin,
Q: Kako je Crna Gora postala ekološka država?? A: Oterali sva govna u Beograd .
pitalice.39 obren,
Q: Kako najlakše ubiti noja? A: Izblamiraš ga na betonu.
pitalice.40 zocha,
Da li znate koja je razlika izmedju žene i torte? ===================================================== U tortu idu jaja.
pitalice.41 dusanp,
Sta koristi slonica umesto ulozaka ??? OVCE!
pitalice.42 vaca,
Zašto indijanac spaljuje indijanku? Da vidi pičkin dim.
pitalice.43 vaca,
Zašto indijanka spaljuje indijanca? Da vidi kako se puši kura*.
pitalice.44 dzakic,
Što ne prave marsovci žurke? Nemaju atmosferu!
pitalice.45 fric, -> #43, vaca
To su svojevremeno bili odgovori na pitanja: Zašto je Veselin Djuranović išao na sahranu Indire Gandi ? ... A zašto će ići na sahranu Radživa Gandija ?
pitalice.46 andrejl,
Gde bilderi drže patike ? U predsoblju!
pitalice.47 mkiric,
Q: Zašto penzioneri imaju crvene oči? A: Zato što idu na rezervu.
pitalice.48 imandic, -> #47, mkiric
Valjda zato sto im je mozak na rezervi? P.S To ja kazem gaboru kad hocu da ga otkacim,pitam je zasto su joj crvene oci....;>
pitalice.49 adzem,
Kako se zove uspesan Sarajlija ? Promasen covek.
pitalice.50 dexi,
Znat li zasto se Bus napenalio na Vozda? Ovaj nece da mu da recept za namestene izbore
pitalice.51 bpetrovic,
Da li znate koj je osmi padez ???? PREZERVATIV -dobija se na pitanje koga s'cim...
pitalice.53 vaca,
Koja je marka TV-a za slepe? Filips Višnjić.
pitalice.54 cdragan,
Sa naslovne strane današnjih "Večernjih novosti" : OBOREN TUDJMANOV MIG-21 - Poginula kompletna posada. ========= Pitalica : Koliko ljudi čini kompletnu posadu MIG-a 21 ? ;) pozdrav, _dragan_
pitalice.55 vkrstonosic, -> #54, cdragan
>> Pitalica : Koliko ljudi čini kompletnu posadu MIG-a 21 ? ;) Pilot, kopilot, automatski pilot, stjuardese, baba sera... 10-ak ljudi ;)
pitalice.56 dexi, -> #55, vkrstonosic
>> Pilot, kopilot, automatski pilot, stjuardese, baba sera... >> 10-ak ljudi ;) Zaboravio si GREMLINE ;)
pitalice.57 floyd, -> #55, vkrstonosic
­-> Pilot, kopilot, automatski pilot, stjuardese, baba sera... ­-> 10-ak ljudi ;) Jel' to onaj model sa prikolicom? :)
pitalice.58 ndragan, -> #54, cdragan
/ Pitalica : Koliko ljudi čini kompletnu posadu MIG-a 21 ? ;) Za ove njofrine ne znam, u Albaniji su to pilot, kopilot, dimni signalista, brzometni strelac, kamenobacač i ložač.
pitalice.59 djoskovski,
Kako uprava "SEZAMA" stedi stampace? Otstampa 250 adresa, pa zatim fotokopira.
pitalice.60 pele,
Sta je to rat? Rat je funkcija koja preslikava skup zivih u skup mrtvih i ne mora biti bijekcija!
pitalice.61 bojs,
Q: Koji je najbolji naučni tandem u našoj istoriji? A: Tesla i Milošević. Q: Zašto? A: Tesla je izumeo struju, a Milošević izolaciju.
pitalice.62 dexi,
Zasto se Sarajevo zove LOTO-GRAD? Svaka kuca 7 pogodaka :)
pitalice.63 dexi,
Zasto nasa ekipa u Barseloni na streljackom takmicenju osvaja samo bronze? Zato sto su prve dve ekipe u Sarajevu
pitalice.65 nnedovic,
-Što Crnogorca bole ruke kad ujutru ustane iz kreveta? -Zato što ih drži na stražnjici. -A zašto ih drži na stražnjici? -Zato što Srbi svugde zavlače nos!
pitalice.66 mjova, -> #65, nnedovic
> -Zato što Srbi svugde zavlače nos! ako misliš da je to bio nos, eee, grdno se varaš ;)
pitalice.67 dkuki, -> #65, nnedovic
> > -Sto Crnogorca bole ruke kad ujutru ustane iz kreveta? > -Zato sto ih drzi na straznjici. > -A zasto ih drzi na straznjici? > -Zato sto Srbi svugde zavlace nos! Taj Srbin se zove S.Pinokio.
pitalice.69 vitez.koja, -> #66, mjova
#=> ako mislis da je to bio nos, eee, grdno se varas ;) 1:0 ;>>>
pitalice.70 dvukmirovic, -> #65, nnedovic
> Sto crnogorca bole ruke kad ujutru ustane iz kreveta... Sto je Crna Gora ekoloska drzava ako ne znas odgovor sutra H
pitalice.71 nnedovic, -> #66, mjova
Nije bitno, nije duže od nosa... :)))
pitalice.72 majkl,
Q: Koja je najveća kletva u Beogradu ovih dana? A: Dabogda ti kuća bila na CNN
pitalice.73 dvukmirovic, -> #65, nnedovic
> Sto crnogorca bole ruke kad ujutru ustane iz kreveta > ... Pitanje: Zasto je Crna Gora ekoloska drzava? Odgovor: Zato sto su sva go*na otisla za Beograd!
pitalice.75 minja.,
Resite rebus: KURA' pozdrav,minja
pitalice.76 balinda, -> #75, minja.
>> Resite rebus: >> KURA' ...pa će vam biti lako da rešite i sledeći: PI :))
pitalice.77 djelovic, -> #76, balinda
> >> Resite rebus: > >> KURA' > > ...pa će vam biti lako da rešite i sledeći: > > PI Ovakvo skraćivanje reči vuče korene iz Germanskih jezika? :)
pitalice.78 minja.,
Zao mi je sto niko nije uspeo da resi rebus, odgovor je: HHNEMAC Sta mislite zasto? nema c! pozdrav,minja
pitalice.79 simeun,
Q: Šta je to kad ulazi tvrdo i suvo, a kad izlazi meko i vlažno? A: Čajni keks
pitalice.80 robert,
Q: Koja je razlika između bodljikavog praseta i žene-inženjera? A: Nikakva! Bodljikavo prase niti je prase, niti je bodljikavo!
pitalice.81 stojke,
Q: Zasto pandur sedi u prvom redu u bioskopu ? A: Da bi prvi gledao film
pitalice.82 stojke,
Q: Zasto pandur sedi u zadnjem redu u bioskopu ? A: Ko se zadnji smeje najsladje se smeje
pitalice.83 simeun,
Q: Zašto Švabe imaju plavu kosu? A: Zato što kad imaju kijavicu sekret iz nosa teraju preko glave.
pitalice.84 tesloni, -> #83, simeun
­Ú-> : Q: Zašto Švabe imaju plavu kosu? A2: Zato što među ŽENAMA sa drugim bojama kose nema glupih od kad je izmišljen peroxid ... ... ­Ú-> Tesloni <-Ú­
pitalice.85 dejanr,
Q: Zašto kostur ne skače u vodu? A: Nema muda! [UNS::ELITE "Elite Computers, NS"]
pitalice.86 rajkonja,
Q: Kako monstrum broji do 25 ? A: Na prste !
pitalice.87 veca,
Q: Koliko je hrvatici potrebno vremena da izbaci đubre? A: Devet meseci.
pitalice.89 mitke,
Da li ko zna koliko je bilo pet puta sest pre rata a koliko sad.
pitalice.90 darone, -> #87, veca
>> Q: Koliko je hrvatici potrebno vremena da izbaci >> đubre? Ako je mali Srbin? ;) darone
pitalice.91 mjova, -> #88, milan
> Stidi se! > Ovako nesto ne bi ni spantic napisao! a ti si se silno potreso? a? masni su ti zubi milorade! ;)
pitalice.93 dsoskic, -> #89, mitke
> Da li ko zna koliko je bilo pet puta sest pre rata a koliko sad. Koliko? Mitke, znaš li to ono: Pita Koštana Mitketa, štaš da ti pojem.... Kad je Koštanu igrala Lidija Vukičević, a Mitketa Rade Šerbedžija. cu
pitalice.96 rcolic,
Sta je to: spolja zuto, iznutra crno, leti i vristi? Zuti autobus pun crnaca leti u provaliju!
pitalice.97 rcolic,
Sta je to: uhvatis obema rukama, dignes jednu nogu i gurnes iz sve snage? Asov! Ashov, ako se nekome vishe svidja.
pitalice.98 rcolic,
Sta je ovo: vadi se iz pantalona, stavlja se u dlakavu rupu i vadi mokro? Lula!
pitalice.99 zulu,
Iz jednog filma koji je skoro bio na TV-u: Jel' znate u kome se uglu kasarne nalazi vojna mrtvacnica? U mrtvom uglu!!! I svi umiru od zelje da udju unutra...
pitalice.100 vaca,
Vic iz Borbe pre par dana : Koja su dva najveća srbina ? Tesla, i Sloba, a zašto? Tesla je izmislio struju, a Sloba izolaciju.
pitalice.101 mmarkov, -> #100, vaca
>> Vic iz Borbe pre par dana : >> Koja su dva najveća srbina ? >> Tesla, i Sloba, a zašto? >> Tesla je izmislio struju, a Sloba izolaciju. Jel se to meni čini, ili Borba već duže vreme prepisuje viceve sa Sezama ? :)
pitalice.102 mirijevac,
Da li voz ide brže noću ili po šinama?
pitalice.103 darone, -> #102, mirijevac
>> Da li voz ide brže noću ili po šinama? Da. darone
pitalice.104 ndragan,
Fijat tipo dinar ipo pošto fijat uno?
pitalice.105 adiklic, -> #104, ndragan
> Fijat tipo dinar ipo > pošto fijat uno? Puno, puno..
pitalice.106 spantic,
Ako kriminalce brane pravnici, ko brani pravnike?
pitalice.107 mkiric, -> #106, spantic
>> Ako kriminalce brane pravnici, ko brani pravnike? Ako pravnici brane kriminalce, koga brane kriminalci? ;)
pitalice.108 skoprivica, -> #106, spantic
-> Ako kriminalce brane pravnici, ko brani pravnike? Onaj-koji-zna-da-uzme-pare.
pitalice.109 mladenp, -> #107, mkiric
>>> Ako kriminalce brane pravnici, ko brani pravnike? > > Ako pravnici brane kriminalce, koga brane kriminalci? ;) Ako pravnici kriminalce brane, šta kriminalci pravnicima rade? :)
pitalice.110 darone, -> #109, mladenp
>> >>> Ako kriminalce brane pravnici, ko brani >> >>> pravnike? >> > >> > Ako pravnici brane kriminalce, koga brane >> > kriminalci? ;) >> >> Ako pravnici kriminalce brane, šta kriminalci >> pravnicima rade? :) Može li neko da mi objasni ko ovde koga? :) darone
pitalice.111 mladenp, -> #110, darone
> Može li neko da mi objasni ko ovde koga? :) Ko će koga, ako ne svoj svoga? :)