VICEVI.2

19 Mar 1992 - 01 May 1997

Topics

  1. najbolji (51)
  2. mih (343)
  3. djetici (129)
  4. politicki (475)
  5. naravi (391)
  6. aforizmi (239)
  7. esnafski (180)
  8. sexy (432)
  9. bez.veze (283)
  10. bljak (164)
  11. morbid (128)
  12. pitalice (399)
  13. english (238)
  14. razno (1161)

Messages - politicki

politicki.1 anna,
Zašto uveče niko ne prolazi takovskom ulicom? Boje se ljudi da im ne uvale da vode treći dnevnik ;)
politicki.2 ppekovic,
Pre neki dan (juče valjda) na onom protestnom skupu majki ispred skupštine, jedno dete je nosilo karton na kome je pisalo: Kenjam kad hoću i gde hoću i nemam nameru ništa da menjam.
politicki.3 ssokorac,
Pre oko 20-30 godina u SSSR-u: Bio jednom jedan veoma dobar matematičar, cenjen u celom gradu. Jednog dana dodje njemu prijatelj i kaže: 'Ti si veoma poznat čovek, i zato moraš da se učlaniš u Partiju.' 'Ali, ne razumem se ja u to...' 'Ma, moraš.' Upiše se on u Partiju i ode na prvi sastanak. I ponese on neko blokče pa zapisuje sve što govore govornici. Tako i na drugom i na trećem sastanku, i na četvrtom on se javi za reč. 'Ovako: ono šro je rekao tak i taj ne može zbog...ovo ne može zbog...ovo ne će proći, ovo ne ide...itd.' Dok je govorio, povuče ga za rukav jedan njegov prijatelj i kaže mu: 'Sad uzmi kartu za voz idi do zadnje stanice i ne vraćaj se više!' Šta da radi, uzme on kartu ode do zadnje stanice i izadje. Tamo živi neko vreme i zaposli se kao čistač. I kako je prolazilo vreme, on je postao najbolji čistač u kraju. I jednog dana njemu dodje čovek i kaže: 'Ti si sada veoma poznat kao najbolji čistač, pa moraš da se učlaniš u Partiju.' Šta da radi, da se izvuče kaže: 'Pa, ja sam nepismen, ne znam ništa...' 'Nema veze, mi imamo kurs za nepismene čistače pa kad ti to završiš onda dodji u Partiju.' I, ode on na kurs i tamo sedi 20-tak čistača i dodje im učiteljica i počne da ih uči: 'Ovo je slovo A' i napiše A na tabli. 'AAAAAAAAA' svi ponavljaju... I, tako oni dodju do matematike i ona piše na tabli: '1+1=2' 'jedan plus jedan jednako dvaaaa...' svi ponavljaju. Tek, posle časa, pridje matematičar(čistač) učiteljici i kaže: 'Ali, po modernim računima jedan plu jedan ne mora uvek da bude dva!' I počne da piše po tabli i izvodi neke dokaze i kako god da izvede dokaz na kraju uvek ispadne da je 1+1=2. 'Čekajte, čekajte, negde sam nešto ispustio samo da nadjem...' 'Plankova konstanta!' - šapuću svi čistači.
politicki.4 vmisev, -> #3, ssokorac
Fazon je srašan, ali si baš mogao da navedeš (c) M. Pavić Vladmir Mišev
politicki.5 ociric, -> #2, ppekovic
> Kenjam kad hoću i gde hoću > i nemam nameru ništa da menjam. Provereno - jeste! Natpis se lepo vidi na fotografiji koju je danas (ponedeljak) objavila "Borba". ╔╗_ Pozdrav, ╚╝╠╗
politicki.6 ssokorac, -> #4, vmisev
-=)> Fazon je srašan, ali si baš mogao da navedeš -=)> (c) M. Pavić Rado bih naveo da sam znao, ali čuo sam ga od prijatelja, pa sam ga odmah izručio ovde...:)
politicki.7 maverick, -> #2, ppekovic
Nije fer da uzimas fore iz javnih medija!
politicki.8 vmisev, -> #6, ssokorac
Ma nema veze, bar će se neko (možda) zainteresovati za Pavića. A fazon je u originalu mnogo lepši. Toplo ti preporučujem da pročitaš. Pozdrav, Vladimir Mišev :)
politicki.9 ociric, -> #7, maverick
> Nije fer da uzimas fore iz javnih medija! Pa Mr-Mis ***** nije uzeo(la). Lepo je na početku naglasio(la) da je reč o paroli sa javnog skupa. Dakle, i javi mediji su ga UZELI!!! ;) ╔╗_ Pozdrav, ╚╝╠╗
politicki.10 skoprivica, -> #4, vmisev
>-> Fazon je srasan, ali si bas mogao da navedes >-> (c) M. Pavic Steta sto je bio, samo za Bolcmanovu konstantu, a da ne bude tek tako, evo najkraceg vica:
politicki.11 nkbog,
Čuvajte Srbiju čistom - bacajte đubre u Hrvatsku. Čuvajte Srbiju čistom - ne pljujte po njoj, pljujte po ulici. Čuvajte Srbiju čistom - prodajte je Švajcarcima. Čuvajte Srbiju čistom - ne zovite je Jugoslavijom. Čuvajte Srbiju čistom - proterajte Prlju. Čuvajte Srbiju čistom - zatvorite usta. Čuvajte Srbiju čistom - ne serite. Čuvajte Srbiju čistom - iselite se. NB.
politicki.12 dexi,
Jean autentican chat sa dragog nam i poznatog BBS-a: SvE_clanove_ZAhvaljujuci_pretplati_rasterasMo ;> ------------------------------------------------------------------------------- mason -- :))) orlando -- bojkotujte sezam :) uliks -- treba osnovati sindikat korisnika sezama mason -- dobro, onda: kurs se {timuje na 15 dana ;) marsupilami -- nisu napisali KO ga usagla{ava (centurion se uklju~uje u razgovor) centurion -- hi uliks -- Nezavisni Sindikat Korisnika Sezama (NSKS) !!! uliks -- hi mason -- ne mo`e sindikat. mo`e samo udru`enje korisnika marsupilami -- mo`da dejanr ili zz odu do zelanjaka, pitaju experte i lupe ceni :) mason -- hi orlando -- ho}emo ostavke na sezamu! ne idemo iz chata dok se ne smanji pretplata i svi na{i zahtevi! mason -- NeSKoS :)) marsupilami -- jes, on }e te pita :) centurion -- koji zahtevi? mason -- orlando :)))))))) uliks -- ma barikadu ispred bigza !!! (mandrak napu{ta razgovor) mason -- ostavke, ostavke !! :) uliks -- svi svi svi centurion -- svi svi!! marsupilami -- izlazite napolje !!! petar.pan -- SVI! SVI! SVI! mason -- ode mandrak po barikadu! ;) marsupilami -- :) mason -- SVI! SVI! :)) petar.pan -- makro je spreman :) ali ga retko korisim uliks -- sa barikadama nema neizvesnosti orlando -- da se smanji pretplata, uvede 30 linija i dozvoli povratak u zemlju svima koji su koristili tu|i ra~un na Sezamu :) centurion -- :) uliks -- ih, ja sam imao tih makroa koliko ho}e{ uliks -- :))) petar.pan -- SVI! SVI! SVI! petar.pan -- SVI! SVI! SVI! petar.pan -- SVI! SVI! SVI! petar.pan -- SVI! SVI! SVI! mason -- :)))))) mason -- ostavke! mason -- e, oborismo li ih? petar.pan -- ne znam, oti{li su u privatnu posetu u rumuniju uliks -- treba osnovati i teroristi~ku organizaciju mason -- {ifra !rumunija :))) uliks -- oti{li su u privatnu posetu na politika bbs mason -- :)))))))) mason -- oti{li u Politika- Vote ;) orlando -- bebe za dejanr-a i zz-a uliks -- :))) mason -- ne - nosimo im modeme na usvajanje! uliks -- o}emo da aca kara|or|evi} bude sysadm orlando -- da,da ! (marsupilami odlazi u privatan razgovor) centurion -- bolje sloba (marsupilami se vra}a iz privatnog razgovora) mason -- Ne aca = bolje ANNA ;> mason -- marsupilami, {eta{? ;) orlando -- ako modemi propla~u, onda ih ne damo! uliks -- ne mo`e, zbog "srodstva" sa funkcionerima ;) (mason odlazi u privatan razgovor) (mason se vra}a iz privatnog razgovora) (marsupilami odlazi u privatan razgovor) (centurion odlazi u privatan razgovor) mason -- :))) eto, znam i ja ;) mason -- ova dvojica prvi podne{e ostavke - na chat ;)) uliks -- a smena moderatora ? ;) uliks -- novi izbori za moderatore orlando -- prevremeni ;) mason -- pa, ako je Vena moderator - tu da ne insistiramo m'logo! ;) mason -- re Vesna (za Chat ;) mason -- 6v uliks -- o}emo vi{estrana~ku upravu mason -- otad`binsku redakciju ;) orlando -- monarhisti~ki BBS - Sezam mason -- :)))))))))) - bolje ANARHISTI^KI! :))) uliks -- upravu sezamovog spasa (marsupilami se vra}a iz privatnog razgovora) (centurion napu{ta razgovor) marsupilami -- re uliks -- re mason -- 2xre :) petar.pan -- re uliks -- dole car `iveo kralj mason -- mo`e i DvaReD :)) orlando -- ima i Sezam svog [e{elja mason -- kog? petar.pan -- koga? marsupilami -- a ko je to? uliks -- ko je sezamov {e{elj ? petar.pan -- ima vi{e kandidata marsupilami -- :) mason -- ima vojvodu uliks -- izbori za {e{elja mason -- vote - {e{elj! :) orlando -- khm, khmmm ... nije po ugovoru da vam otkrivam... petar.pan -- ja sam za kolektivnog {e{elja uliks -- za funkciju sezamovog {e{elja uliks -- otkrij !!! marsupilami -- gve{ite, ako mislite da sam ja ;) petar.pan -- idemo u privatni chat, pa nam tamo ka`i orlando -- pa da me nema! ili da me mobili{u! uliks -- reci nam svima u private ;) mason -- jok, ti si samo vecu zvao na KaVu ;>> .to uliks palimo se :) petar.pan -- bip, bip marsupilami -- :) orlando ** palimo se :) mason -- ajmo svi u private, na {ifru !seselj orlando -- ili annu mason -- :)))) uliks -- username crveni.vojvoda marsupilami -- tva~, to je obi~an tva~ mason -- :))))))))))))) mason -- cu petar.pan -- username "izrod.maloumni" orlando -- v, ne r mason -- :))))))))) mason -- izvod :) marsupilami -- username uSER na ME uliks -- cwena vojvotkinja petar.pan -- bip x 3 orlando -- cu mason -- cu, petar.pan marsupilami -- ci petar.pan uliks -- cu mason -- :)) marsupilami -- :) petar.pan -- real nigers don't die! orlando -- ne}emo uliks -- real nigers hang on a tree (petar.pan napu{ta razgovor) mason -- :)))) marsupilami -- o~ekujte za neki dan jedan ludi prilog konf. vicevi uliks -- K.K.K. orlando -- da nije log ------------------------------------------------------------------------------- A sad, do mile volje pogadjajte ko su ucesnici ovog chat-a ;) p.s. Ako ovo proglasite za vic meseca mozda otkrijem svoj identitet O;>
politicki.13 dejanr,
[ Sa hrvatskih i slovenačkih BBS-ova obično prenosimo neke političke rasprave itd, a zašto jednom ne bismo preneli i par viceva? Kad malo pogledate, videćete da su slični našima... samo su imena malo promenjena ] ====================== A: Jesi li čuo da je naš dragi predsjednik u bolnici, na operaciji ? B: ?!?!?!? A: Vade mu direktora televizije iz dupeta ! p.s. s obzirom na stanje demokracije kod nas, imena su izuzeta a ti dragi čitaoče stavi koja god želiš, iako se nekako sama nameću. [DRAZEN POZARIC] ====================== Q: Koja je osnovna razlika između pasa i ljudi ? A: Pas kad pobjesni, izbije mu pjena na njupalo i završi pod zemljom. A čovjek kad pobjesni, postane direktor HTV-a i pravi generalna sranja. [DRAZEN POZARIC] ====================== Zašto Ban Jelačić sedi na konju? Tako je i Tuđman dobio spomenik. Zašto Tuđman ne jaše? Jer nije siguran koga će osedlati. Zašto je Tudjman seo na put? Da pokaže, da i konji razumeju semafor. [UROS MESOJEDEC] ====================== Trg Bana Jelacica, gradska vreva... SRBIN (dere se): JA SAM SRBIN, JAAAAA SAAAM SRRRRBINNNN !!!!!!!!!!!! BABA: A ko ti je kriv? [ZARKO PINTAR] ====================== Nedjeljni Vjesnik, 3. IX. 1989, stran 15 TV programi povodom Dana rastanka naroda Jugoslavije (izvlecki!) TV Ljubljana 09:25 Neznana Evropa: Po Brezpotjih Knez Mihajlove, 4. oddaja 11:05 Prva pomoc: Imobilizacija desnice in demobilizacija levice 16:00 Varujmo cisto okolje: Muslimani v Sloveniji, 3. epizoda 19:00 "SuperSmole" risanka 21:00 "Periklej proti aristokratskim konzervativcem" gl. vloga: D. Rupel 23:00 Nocni program: Vroci ce-kaj, eroticni kolaz (69 poz razredov in nacije) TV Zagreb 10:00 Bezobrazni program, zemljopis: Nepoznata Srbija, 1. epizoda "Sjeverna Dalmacija, Lika, Kordun", voditelj: dr. Simo Dubajic 11:00 Minuta sutnje 11:01 Nepoznata Srbija, 2. epizoda "Banija, Slavonija i Baranja" voditelj: dr. Jovo Opacic 12:00 Minuta sutnje 12:01 Nepoznata Srbija, 3. epizoda "Chicago, Illinois" voditelj: Bogdan Bo Maglic 13:30 Split, 18.IV.1971: "Hajduk:Dinamo" 3:1, skraceni snimak 14:50 Srdacno ljepi nasi: dr. Franjo Tudman 16:00 Minuta sutnje 19:00 Brojke i slova: tecajna lista 23:47 BECTN 3A CTPAHE TYPNCTE TV Beograd 06:00 "Zora rudi, Knin se crveni, plavi i bjeli", putopis 08:20 Memorandum Policijske akademije nauka i umjetnosti, dok. emisija 09:40 Gost urednik: Nicolae Causescu 13:45 Tehnika za svakoga: Kako uokviriti sliku Velikog Vozda 14:45 Tele-most: Leskovac - Sing-sing 17:25 Mitovi i legende: Aleksandar Rankovic 18:00 "Dinastija Karadordevic", repriza popularne serije 19:15 "He-man i gospodari Kosova", crtani film 19:27 Izravni prijenos padanja mraka 20:00 Zabavlja vas Stipe Suvar 20:02 Dosadio vam Stipe Suvar TV Titograd 13:40 "Foteljasi jos nisu izmumrli, a kad ce ne zna se...", dramska serija 15:40 Oni su nas zaduzili do groba: Veselin Duranovic 18:15 Prvenstvo Crne Gore u etiketiranju Jevrema Brkovica 19:15 "Gustav i Momir protiv foteljasa", crtani film 20:00 "Televizijo, postupi po naredenju", udarna emisija 23:20 Bolesti danasnjice: Upala oba oka u glavi TV Pristina 13:05 Ibrahim Rugova: "Korjeni", nenagradena drama 15:30 Redovna repriza proslave 600 godina kosovskog boja na Gazimestanu s usporenim govorom Slobodana Milosevica 18:35 Pristina-Titova Mitrovica, skracena snimka relija oklopnih vozila 19:00 Odabrani trenutak: Koncert za srpsku trubu s Kosova u CCCC duru. 21:00 "Apel za vesanje", domaci igrani film strave i uzasa 23:00 Vecernja diferenciacija TV Sarajevo 08:00 Dobro jutro islamiziranim Srbima zeli Vuk Draskovic 08:30 Dobro jutro islamiziranim Hrvatima zeli Tihomil Rada 09:00 Dobro jutro pokrstenim muslimanima zeli Adil Zulfikarpasic 19:15 "Dusko Dugousko protiv predsednickog kandidata 007", crtic 19:30 Dnevnik, humoristicka serija 20:00 "Sve strane svijeta: napredni sjever, zaostali jug, truli zapad, bliski istok i zlatna sredina", dokumentarni film TV Skopje 04:00 Ocekujemo direktno ukljucenje u program Alpe-Adria 05:00 Ocekujemo indirektno ubacivanje TV Beograd 06:00 Jutarnje citanje "Mladine" 06:30 Jutranje konzultiranje povodom pisanja "Mladine" 07:00 Jutranje spaljivanje "Mladine" 13:00 Zanimljivosti: Elektrosokovi+unutrasnja politika=Vevcani 17:00 ponovno indirektno ubacivanje TV Beograd 17:15 Sofija: Balkansko prvenstvo u negiranju nacija, prenos 19:15 "Doktor Vasil", crtani film 21:30 Kumanovo: Prvenstvo u kaskanju za Evropom, prenos 23:00 Lazar Mojsov: "Bajka za laku noc i tezke posledice" [UROS MESOJEDEC] ====================== Srbi su ovamo zdimili pred Turcima. Turci su sada u Turskoj. Zašto Srbi ne bi bili u Srbiji ? ....... Poznati srpski junački narod, kao što mu istorija kaže oslobađao se ratujući. Tako da je dobivao u ratu. Tako da je svoju najslavniju bitku na Kosovu izgubio. Onda su ih 1855. Bugari naprosto slistili. Nečuvenu hrabrost pokazali su u prvom svetskom ratu. Tako da je srpska vojska bila prosto sterana iz Srbije. Preko kompletne Grčke, na ostrvo Krf. Prosto su morali da preplivaju. Te je, u begu Srba na Krf, utemeljena tradicija vaterpola. Pa su posle, verovatno zbog toga, u Beogradu napravljeni mnogobrojni bazeni gde se Srbi prisećaju svog hrabrog ratnog plivačkog bega. Onda su 1941. Beograđani hrabro izašli na ulice gde su neustrašivo vikali bolje rat nego pakt. Ko danas. Onda je i počeo aprilski rat. Čim su krenuli u juriš, za sedam dana su ga izgubili. Zdimio im kralj, dvor, viši oficiri. I oficiri niži rastom. Junački su stigli do Boke. I uskočili u podmornice koje su ih, zajedno sa državnim zlatom, spasle od sigurne pobede. Čim je Nemačka napala Jugoslaviju, Srbi su neustrašivo stali na četničku stranu, da se ne bi sukobili sa mrskim Nemcima. Do 1944. prema provjerenim podacima, u Srbiji je bio jak antifašistički pokret. Koji je imao pet partizana. Koji su stalno bili u pokretu pred četnicima...... Naročito je bio opevan Kraljević Marko. Najveći srpski junak. U bici na Marici, ko pravi Srbin borio se na turskoj strani. Ubio je boga u Srbima. Pa ga sada Srbi opravdano slave........ (Tanja Torbarina, Globus) ====================== Q: Zašto žene tvrde da je duke Sheshehlj impotentan ? A: "Bez alata nema ni zanata." [DRAZEN POZARIC] ====================== (star je već neko vrijeme, ali za svaki slučaj:) Ban Josip Jelačić postao je nezadovoljan crnim konjem na kojega su ga postavili, pa je zatražio od gradonačelnika Zagreba, velepoštovanog gospodina Buzančića da pokrene saborsku raspravu o tome tko treba snositi troškove postavljanja bana na bijeloga konja. Saborski zastupnici nikako da se dogovore, to je došlo do ušiju našeg dragog .... pa je on odlučio da sam ispita stvar na licu mjesta. Dolaze Buzančić i .... na Trg kad kaže Ban: "Borise, rekao sam da hoću bijeloga konja a ne tovara (magarca, op. dp) sa očalima !" [DRAZEN POZARIC] ====================== Perger purgeru u tramvaju: - Ma, razumijem ja to... Zagreb je veliki grad... sasvim je shvatljivo da u njemu ima 10000 idiota, ali da svih tih 10000 idiota radi u ZET-u... to ne mogu shvatiti ! (Legenda: ZET=Zagrebacki elektricni tramvaj) [IVAN GUSTIN]
politicki.14 mjova, -> #12, dexi
> orlando -- ho}emo ostavke na sezamu! ne idemo iz chata dok > se ne smanji pretplata i svi na{i zahtevi! ;)))))))))))))) dobro bre, jel vas nije sramota? ;)
politicki.15 beast, -> #12, dexi
>> marsupilami -- o~ekujte za neki dan jedan ludi prilog konf. >> vicevi >> ... >> p.s. Ako ovo proglasite za vic meseca mozda otkrijem svoj >> identitet O;> :)))))) Da nisi... Petar pan? :)))
politicki.16 wizard, -> #15, beast
>>> :)))))) Da nisi... Petar pan? :))) Nije, orlando je. ;) Pozdrav, Nenad
politicki.17 dexi, -> #16, wizard
>> Nije, orlando je. ;) Greska, orlando mi je ovo poslao na mail, a ja sam onda poslao(la) u viceve O;> p.s. potrudite se malo ....... O;>
politicki.18 ilazarevic, -> #13, dejanr
█ ....... █ Poznati srpski junački narod, kao što mu istorija kaže oslobađao se █ ratujući. Tako da je dobivao u ratu. Tako da je svoju najslavniju █ bitku na Kosovu izgubio. Onda su ih 1855. Bugari naprosto slistili. █ Nečuvenu hrabrost pokazali su u prvom svetskom ratu. Tako da je █ srpska vojska bila prosto sterana iz Srbije. Preko kompletne Grčke, █ na ostrvo Krf. Prosto su morali da preplivaju. Te je, u begu Srba na █ Krf, utemeljena tradicija vaterpola. Pa su posle, verovatno zbog █ toga, u Beogradu napravljeni mnogobrojni bazeni gde se Srbi █ prisećaju svog hrabrog ratnog plivačkog bega. Onda su 1941. █ Beograđani hrabro izašli na ulice gde su neustrašivo vikali bolje █ rat nego pakt. Ko danas. Onda je i počeo aprilski rat. Čim su █ krenuli u juriš, za sedam dana su ga izgubili. Zdimio im kralj, █ dvor, viši oficiri. I oficiri niži rastom. Junački su stigli do █ Boke. I uskočili u podmornice koje su ih, zajedno sa državnim █ zlatom, spasle od sigurne pobede. Čim je Nemačka napala Jugoslaviju, █ Srbi su neustrašivo stali na četničku stranu, da se ne bi sukobili █ sa mrskim Nemcima. Do 1944. prema provjerenim podacima, u Srbiji je █ bio jak antifašistički pokret. Koji je imao pet partizana. Koji su █ stalno bili u pokretu pred četnicima...... █ Naročito je bio opevan Kraljević Marko. Najveći srpski junak. U bici █ na Marici, ko pravi Srbin borio se na turskoj strani. Ubio je boga u █ Srbima. Pa ga sada Srbi opravdano slave........ OVO JE SRAMOTA!!! Ceo "vic" predstavlja izvrnutu istoriju i jako mi je žao što ne mogu da dobijem MIPS, da im se mamice naj....!!! ;((((((
politicki.19 banex, -> #12, dexi
>> mason -- jok, ti si samo vecu zvao na KaVu ;>> >> orlando -- ili annu Hm ko beše u poslednje vreme zvao 'vecu' na KaVu? :)) I ko to koristi yuscii i često se smeje ovako ;>> ? :)))) Jel' da kažem?
politicki.20 ociric, -> #17, dexi
> Greska, orlando mi je ovo poslao na mail, a ja sam onda > poslao(la) u viceve O;> Night_Chat.Club ;)))))))) ╔╗_ Pozdrav, ╚╝╠╗
politicki.21 dragoslavr, -> #18, ilazarevic
you > OVO JE SRAMOTA!!! Ceo "vic" predstavlja izvrnutu istoriju i jako you > mi je žao što ne mogu da dobijem MIPS, da im se mamice you > naj....!!! Probaj noću posle 1... :) pozdrav, Dragoslav
politicki.22 pperencevic,
Politika vladajuće partije prema Srbima: jednu trećinu poslati na ratište da izgine, jednu trećinu proterati u inostranstvo, a jednu trećinu zastrašiti da glasa za SPS.
politicki.23 max.headroom, -> #18, ilazarevic
> OVO JE SRAMOTA!!! Ceo "vic" predstavlja izvrnutu istoriju > i jako mi je žao što ne mogu da dobijem MIPS, da im se > mamice naj....!!! Kada bih samo mogao da dokučim razlog tvog nerviranja... Smej se, budi srećan :)) Razgovaraju dva studenta: I : 'Ej, jesi li čuo da je Nikačević umro? II: :))) Super! Ko ga je sredio? I: ?!? Niko. Umro je od starosti.
politicki.24 ilazarevic, -> #23, max.headroom
█ Kada bih samo mogao da dokučim razlog tvog nerviranja... Iznervirao sam se zato što je sve ono istina, ali prikazana na jedan potcenjivački način. Uostalom, oni su uvek zvali braću Austrijance kad zagusti (recimo, kad dva Turčina pređu u Vojnu krajinu).
politicki.25 drakce, -> #24, ilazarevic
│ Iznervirao sam se zato što je sve ono istina, ali prikazana na jedan └────── Ne dozvoli da te iznervira hrvatska verzija "Tokijske ruže" ;). Završiće tužno, baš kao i original. Ne treba je shvatati ozbiljno, nego kao vic. CYA Pozdrav
politicki.28 predrag,
Predlog komisiji za izmenu naziva ulica : Balkanska ulica u Beogradu trebala bi da ima dvojako ime. ako se spustate niz ulicu da se zove :dinarska a ako se penjete onda: dolarska ps: za one koji neznaju Balkanska ulica je uzasno mnogo strma
politicki.30 slisul,
/\ / \ / \ / XXXX \ /________\ II II II II II II Jel moze ovaj saobracajni znak da se nazove: 'BARIKADE NA PUTU'
politicki.31 dkuki, -> #28, predrag
Kako bi se onda zvala Francuska ulica ? *** NDrzava Maroko ? *** ═════╦══╗ ┌───── ════╣ ──┴┐ ║ ║ └┐ ══╩══╝ └────
politicki.32 vcalic,
╔════════════════ ║ ║ ║ CCCCCC ║ CCCCCC ║ C ║ C ║ C ║ C ║ C ║ C ║ CCCCCC ║ CCCCCC ║ ║ ╚═══════════════╬═══════════════╗ ║ ║ CCCCCC ║ CCCCCC ║ C ║ C ║ C ║ C ║ C ║ C ║ CCCCCC ║ CCCCCC ║ ║ ║ ═══════════════╝ ;))
politicki.33 ztuke, -> #32, vcalic
Bravo! ;)))))))))))))))))))))))) Iskidah se od smeha! ;))))))))))))) ZT
politicki.38 vmisev,
Da li znate koji će grad biti prestonica krnje Jugoslavije? Pa Krnjača, naravno.
politicki.39 dkuki, -> #37, edge
>> I pocne da pise po tabli i izvodi neke dokaze i kako god >> da izvede dokaz na kraju uvek ispadne da je 1+1=2. >> 'Cekajte, cekajte, negde sam nesto ispustio samo da >> nadjem...' 'Plankova konstanta!' - sapucu svi cistaci. > > > Kakve veze ima Plankova konstanta (iz kvantne > mehanike ) sa dokazom (matematickim) da je 1+1=2 ?!! > "Ti DRUZE uzmi kartu za voz. Idi do poslednje stanice i ne vracaj se vise!" PS.: Ako tako nastavis postaces i ti cistac. ════╦═══╗ ┌── ║ ║ ┌┬┘ ═╬═══──┘│ ═══╩═══╝ └────────┘
politicki.40 squsovac,
Vojniče, gde ti je kapa? a gde su tebi Hrvatska i Slovenija? (I Bosna, i makednonija) ;))
politicki.45 vkrstonosic, -> #44, ssokorac
>> Čuj, tebi zaista ne vredi reći jednom! >> Ajde, okači na monitor - zabranjeno lupati Alt-r ako je konferencija >> VICEVI...;) Potpuno si u pravu (vaši i za tebe :))) Mogli bi da prelistate poruke u ovoj konferenciji koje su poslate u poslednjih 7 dana. Ima skoro 30 obrisanih !
politicki.48 jsalai,
Q: Ko to kaze , ko to laze, Srbija je mala ? A: George Bush
politicki.49 bdm.,
Kletva izgovorena u Narodnoj Skupstini tad jos uvek SR BiH pre neki dan posvecena nacionalnim liderima. Dabogda ih majka svakog u fasiranoj snicli prepoznala.
politicki.50 bole, -> #32, vcalic
Ali treba da bude karirano! OVAKO: ╔════════════════ ║██ ██ ██ ██ ║██ ██ ██ ██ ║ ██ █CCCCCC █║ █CCCCCC ██ ██ ║██ ██ ██ █C █║██ C██ ██ ██ ║ ██ ██ █ C█ ║ █C ██ ██ ██ ║██ ██ ██ █C █║██ C██ ██ ██ ║ ██ █CCCCCC█ ║ █CCCCCC ██ ██ ║██ ██ ██ ██ ║██ ██ ██ ██ ╚═══════════════╬═══════════════╗ ██ ██ ██ █║ ██ ██ ██ █║ ██ ██ CCCCCC█ ║██ CCCCCC█ ██ ║ ██ ██ C █║ █C ██ ██ █║ C ║ C ║ C ║ C ║ CCCCCC ║ CCCCCC ║ ║ ║ ═══════════════╝ Mrzelo me dalje...
politicki.51 dejanr,
Pričaju Sloba i Šeselj:... Sloba: Jao što lepo imam vlast... prosto ne znam šta da radim s tolkom vlašću! Šešelj: Daj vuku. Sloba: A? Je si ti lud????? Da je dam Vuku?????? Šešelj : Ma daj vuku da se vukujemo...
politicki.52 balinda,
Stavio Zloba plavi šlem na glavu pa kaže svojoj Šmiri: - Izgleda šašavo, ali mene glava više ne boli.
politicki.53 zvonko, -> #49, bdm.
># Dabogda ih majka svakog u fasiranoj snicli prepoznala. STARO! U novoj audiciji ima nekoliko sličnih: - Dabogda te majka u ćevapu prepoznala! - Dabogda te majka po Neretvi kukom tražila! - Apoteka ti menza bila! i najgora: - Dabogda se mobiliso!
politicki.54 edge,
Kada vec pricate o kletvama evo jedne: Dabogda te silovao vagon zita! Zrno po zrno.
politicki.55 banusko,
Zašto *ranjo Buđman ima kriva usta? Zato što Genšer ima kriv K***c.
politicki.56 ndragan,
napokon je ustanovljeno koliko je bilo ljudi na mitingu na ušću prošle godine - našli su 417.000 veštačkih vilica. miting je naprasno prekinut kad je neko pustio buvu da su stigle penzije.
politicki.57 ndragan,
Otišao !Ž#Č#$%& na železnicu neki dan, pa drži govor: Je li vam dobro Jesteee jel' bila plata Jesteee jel bio regres Jesteee jel bila razlika regresa Jesteee jel bilo po završnom Jesteee jel ide posao Ideeeee jel stigla nova lokomotiva iz holandije Jesteee jel dobro vuče, a? vuuučeee, vu-če, vu-če, vu-če...
politicki.58 bole, -> #53, zvonko
Da bog da ti majka na ladnu ruku sat navijala. Da bog da te trazili gajgerovim brojacem. Da bog da ti svi u kuci plakali a samo pop pevao. POVOLJNO PLACEM NA SAHRANAMA!!!!!
politicki.59 dejanr,
Treba Sloba, Franjo i Alija da posade drvo mira. Kaže Franjo: - Ima da se posadi kajsija, jer počinje sa KAJ Sloba: - Ne dolazi u obzir, može samo breskva jer počinje sa BRE. Tako se oni svađali, svađali, i najzad pitaju Aliju. - Ma sadite šta 'oćete, što god zasadite biće zeleno!
politicki.60 squsovac, -> #58, bole
> Da bog da ti majka na ladnu ruku sat navijala. > Da bog da te trazili gajgerovim brojacem. > Da bog da ti svi u kuci plakali a samo pop pevao. Da Bog da te majka u bureku po očima poznala. Da Bog da te majka kukom iz Save vadila. Da Bog da ti svi plakali samo pop pevao.
politicki.61 squsovac,
Spomenka jovic menja ime. Zvace se Menka Jovic. Nece ono Spo na pocetku ÚĆ.
politicki.62 ssokorac, -> #60, squsovac
:>> Da bog da ti svi u kuci plakali a samo pop pevao. :> Da Bog da ti svi plakali samo pop pevao. Da, ova verzija mnogo bolje zvuči...;) Da Bog da ti majka ljubila sliku na banderi. Da Bog da ti deca igrala školice na minskom polju. Da Bog da ti majka oblačila čarape na 'ladne noge. Da Bog da ti detetu otpalo svih 10 nogu.
politicki.63 duki, -> #56, ndragan
­■ napokon je ustanovljeno koliko je bilo ljudi na mitingu na ­■ ušću prošle godine - našli su 417.000 veštačkih vilica. miting ­■ je naprasno prekinut kad je neko pustio buvu da su stigle ­■ penzije. Kažu da je otvorena i nova autobuska linija: Ušće - Lešće :)) COPYRIGHT BY -Duki- LTD. ALL RIGHTS RESERVED
politicki.64 mkiric,
Q: Kako će se zvati Srbija kada se vrate sve dobrovoljačke jedinice? A: Arkanzas
politicki.65 ztuke,
Ide klinka {umom kad... Klinka: Vu~e, Vu~e za{to su ti se tako nadule o~i? Vuk: Be`i klinko, zar nevidi{ da kenjam! PS. Vuk nije vuk nego je Vuk! ;)))
politicki.66 dave, -> #65, ztuke
A, nemoj tako.... Nije bilo u šumi nego na sred platoa. Za neupućene: SvetoSavkog... ;>>>> >> Greetz 2 all from DC Rat (#:| <<
politicki.67 ljubisha,
Šta snaći skračenica U.N.? Ustaše nadolaze :< .
politicki.68 bojt,
Ovaj vic je juče u Skupštini ispričao Radomir Radović, poslanik SPS iz Trstenika: Pita Sloba svoju sliku (koja visi na zidu): "Šta da radim, nalazimo se u jako teškoj situaciji..." Slika: "Ne znam šta da ti kažem, čitav svet je pritisao, Amerikanci, Ujedinjene Nacije, Evropa..." Sloba: "Pa šta da radim?" Slika: "Pazi dobro šta radiš, da mene ne skinu a tebe ne obese..."
politicki.71 pperencevic,
Zašto je za Srbiju dobro što je Janez Drnovšek predsednik slovenačke vlade? Zato što smo sad sigurni da nam bar Slovenci neće j****i majku.
politicki.72 vlasta, -> #71, pperencevic
<Ŕ> Zasto je za Srbiju dobro sto je Janez Drnovsek predsednik slove <Ŕ> Zato sto smo sad sigurni da nam bar Slovenci nece j****i majku. Da. Je*ace nam oca. :))) ST
politicki.73 mandrejevic,
Zivela Savezna Repubika Jugoslavija! Uz pomoc VEP-a buducnost je lepa!
politicki.74 anna,
Amer prvi put u SSSR-u. Gde god krene redovi, čekanje i dok stigne na red, nema ništa. Raspitao se malo i rekoše mu da proba sa podmićivanjem. Bila mu frka da ga ne privedu, ali pošto je već izgubio živce, ohrabri se i krene. U par radnji za 2 rublje sve preko reda. U pozorištu najbolje mesto, u hotelu najbolja soba i tako redom. Reši na kraju da ode na Crveni trg da vidi Lenjina. Dodje i vidi red od par hiljada ljudi. Malo je čekao i na kraju se iznervira i pridje preko reda stražaru na ulazu. Skupi petlju i šapne: "Da li bih mogao za 15 rubalja da vidim Lenjina preko reda ?" Vojnik ga pogleda u čudu, i upita: "Oprostite, gospodine da li vam je teško da sami udjete i pogledate, a ako jeste, ništa ne brinite, sad ćemo vam ga izneti !"
politicki.75 djnsnd, -> #73, mandrejevic
Šta je to imaš 5, dobiješ 6, ostanu 2. SRJ
politicki.76 ttop,
CC: Koji covjek najvise se*e u BiH ??? CC: Alija Izetbegovic . CC: A zasto ? CC: " Nemoj jos da pustas vodu, Murate !!!"
politicki.77 squsovac,
Ide sloba i nosi alijinu glavu pod miškom (možei obrnuto: ide alija i nosi slobinu glavu pod miškom). Izgleda šašavo, al' mene više glava ne boli.
politicki.78 vvelisavljev,
Q: Kako se oglašava ptica trkačica? A: Bip, bip! Q: A ptica ustašica?! A: Mup, Mup! VV
politicki.79 predrag,
Buduci slogan antiinflacione politike nase vlade: Sve je poskupelo, meso pojeftinilo, stize uskoro posiljka iz Sarajeva.
politicki.80 dejanr,
Rodila se nova Jugoslavija. Traže se pelene
politicki.81 squsovac,
Pehar "Maršala Tita" (onaj fudbalski), kao i onaj "košarkaški" još od prošle godine su u Splitu.
politicki.82 squsovac,
Odlukom Predsedništva SR Jugoslavije penzionisan je general Satiš Nambijar.
politicki.84 dj.rainovic,
"... SPS je sva predizborna obećanja ispunila... " Mihajlo Marković (akademik) (glavni ideolog stranke)
politicki.85 nkbog,
Kao što sve što nastane u ja*cu ode u k*, tako i Jugoslavija... NB.
politicki.86 konst,
Evo jedne sentencije koja me je ispratila pri "logout" sa ICGEB Sun-a: "If a President doesn't do it to his wife, he'll do it to his country." Odmah sam se upitao kako taj kompjuter zna ko sam ja gde zivim i ko mi je predsednik.
politicki.87 djnsnd, -> #81, squsovac
Za koji će se trofej sada igrati prvenstvo Jugoslavije? Pehar srpskih vladara.
politicki.88 drpr,
Zašto Slobinu sliku ne stavljaju na poštanske marke? Ne bi znali ljudi sa koje strane da pljunu.
politicki.90 vcalic,
Q: Šta radi Fata između dva Srbina ? A: Ugrožava srpski narod.
politicki.91 squsovac,
Nije šala, nego na žalost zbilja, al' sam ipak mislio da je baš ova konferen- cija odgovarajuća. Generalni sekretar SPS-a Petar Škundrić sinoć je na tribini SPS-a u Apatinu izjavio: "Vuk Drašković se uključio u predizbornu kampanju Džordža Buša." A predsednik SPS-a, Bora Jović na tribini u Leskovcu sinoć kaže: "Naši neprijatelji su veoma uznemireni i veoma nesrećni što smo doneli Ustav nove Savezne Republike Jugoslavije." ... "Država Srbija svim gradjanima na svojoj teritoriji garantuje sva prava definisana Ustavom."
politicki.92 miroslavn, -> #91, squsovac
Dobar mi je Boro , dobar , dobar ....
politicki.93 zjermilov,
Vozi sofer S.Milosevica kad odjednom na putu neka svinja i sofer je slucajno pregazi. Sloba: "Ajde idi potrazi vlasnika - da platimo racun" Ode sofer u obliznju kafanu i vraca se posle dva sata mrtav pijan. Sloba: "Sta bre uradi u toj kafani ??" Sofer: "Cuti castili me kad sam im rekao da sam sofer S.Milosevica i da sam ubio svinju"
politicki.94 tesloni, -> #92, miroslavn
> Dobar mi je Boro , dobar , dobar .... Paziš li Boro .... Pazim šefe i levo i desno .... Ma jes dobar ovaj Boro , samo malo ...
politicki.95 squsovac,
Šta je ovo? ─────────────────────────────────────────────────────── Sarajevo iz profila.
politicki.96 squsovac,
╔════════════════════╗ ║ ┌──────────┐ ║ ║ │ CAPAJEBO │ ║ ║ └──────────┘ ║ ║ ┌──────┐ ║ ║ │ E-73 │ ║ ║ └──────┘ ║ ║ gradovi pobratimi: ║ ║ Hirošima ║ ║ Nagasaki ║ ║ BYKOBAP ║ ╚════════╦╦══════════╝ ║║ ║║ ║║ ║║ ║║ ║║ ║║ ║║ ╚╝
politicki.97 pperencevic,
Predizborni plakat viđen ovih dana negde u BG: BEZ IZBORA NEMA DEMOKRATIJE
politicki.98 pperencevic,
Pre neki dan na Trećem dnevniku TVB, nekakav funkcioner Srpske Republike BiH šoferskog izgleda izjavljuje sledeće: "Muslimanima smo omogućili da napuste naš kraj. Čak smo im obezbedili i pratnju."
politicki.99 obren, -> #97, pperencevic
> Predizborni plakat viđen ovih dana negde u BG: > > BEZ IZBORA NEMA DEMOKRATIJE SPS-ovi slogani su crni humor: MIR PROSPERITET Vi znate zašto glasate ZA! (verovatno su mislili ZA NAS)
politicki.100 max.headroom, -> #99, obren
> SPS-ovi slogani su crni humor: SRBIja i ti Postoje dva tumačenja za ovaj slogan: SRBI JA I TI (ja i ti smo, kaže SPS, Srbi) SRBIJA I TI (Majka Srbija i ti, a otac je, valjda, SPS?) U svakom slučaju, ljigavo od njih. Jeste li brojali plakate po centru? Pa parole, listiće, razapeta platna... Sve je to koštalo. A penzioneri jedu golubove.
politicki.101 jtitov, -> #99, obren
> SPS-ovi slogani su crni humor: > > MIR > PROSPERITET > Vi znate zasto glasate ZA! (verovatno su mislili ZA NAS) Ima i ona: MI IMAMO POVERENJE U GRADJANE (mislim da sam dobro citirao, jos uvek visi na Slaviji).
politicki.102 jtitov, -> #100, max.headroom
> A penzioneri jedu golubove. Jeli, jel neko probao golubove. Da se polako pripremamo...
politicki.103 wizard, -> #101, jtitov
>>> SPS-ovi slogani su crni humor: >>> Vi znate zasto glasate ZA! (verovatno su mislili ZA NAS) >> Ima i ona: MI IMAMO POVERENJE U GRADJANE (mislim da sam dobro citirao, >> jos uvek visi na Slaviji). Ja preferiram one nepismene: "Mi ne trgujemo SA dostojanstvom otadžbine." <<Nenad<<
politicki.104 dragisak, -> #100, max.headroom
║ U svakom slučaju, ljigavo od njih. Jeste li brojali plakate po ║ centru? Pa parole, listiće, razapeta platna... Sve je to ║ koštalo. A penzioneri jedu golubove. A bio je i : KRSMANOVIć - MISIJA MIRA I LEPOTE ;-) Pozdrav, Dragiša Krsmanović
politicki.105 spale, -> #100, max.headroom
██ U svakom slucaju, ljigavo od njih. Jeste li brojali plakate po ██ centru? Pa parole, listice, razapeta platna... Sve je to ██ kostalo. A penzioneri jedu golubove. Kod mene u zgradi su za vreme proslih izbora lepili plakate SPS-a lepljivom trakom, ali posto su ih ljudi skidali i cepali sada su ih zalepili lepkom da ih ne skinemo za 100 godina. Kvnicki zar ne? Nikola
politicki.106 ndragan, -> #101, jtitov
/ Ima i ona: MI IMAMO POVERENJE U GRADJANE (mislim da sam dobro citirao, A ono na radiju: "partija okrenuta narodu"... obavezno se zapitam šta li drže u ruci dok se okreću prema meni i da li je na gotovs.
politicki.107 vkrstonosic,
Molim sve korisnike koji diskutuju o predizbornim parolama i porukama da predju u temu BLJAK. Ovde ipak ima i gadljivih koji nisu dužni da čitaju svašta. Zato je i uvedena tema Bljak.
politicki.108 spaske,
Ovo je možda već bilo... Piše na jednom zidu u Valjevu: / / /__ /__ / / L O B A / /
politicki.109 pperencevic,
Osnovana je grupa ODBOR ZA DOČEK AMERIČKIH MARINACA. Mole se svi zainteresovani da se iz razumljivih razloga jave što pre. Prednost imaju sledeći segmenti populacije: 1) strani plaćenici 2) izdajnici Srpstva 3) takozvani mirovnjaci a u stvari ustaše 4) Rusini. Svi kandidati biće testirani na SPS. Od dokumenata potrebno je priložiti potvrdu nadležnog organa o neučestvovanju na izborima 31. maja 1992. Poznavanje engleskog jezika (sa američkim akcentom) poželjno, ali nije obavezno.
politicki.110 ssasa, -> #102, jtitov
**> Jeli, jel neko probao golubove. Da se polako **> pripremamo... Mogu i bez hleba, samo treba mala vatrica Hercog
politicki.111 obren,
Reklama na TV-u: "Uz TV novosti, blokada se lakše podnosi!"
politicki.112 mstanic,
Skraćeni Jugosloven vozi kola u inostranstvu ali u pogrešnom smeru i sluša radio. Ostali vozači nekako uspevaju da izbegnu sudar i usput viču na njega. Nakon nekog vremena na radiju spiker kaže "Obaveštavamo vozače da na putu Exx da jedna budala vozi kontra smerom" A on kaže "Ma kakvi jedna. Ima ih na stotine."
politicki.113 zkrstic, -> #102, jtitov
>> A penzioneri jedu golubove. > > Jeli, jel neko probao golubove. Da se polako pripremamo... TO je samo vic :)))))))))) Btw. znaš li kako veterinari nazivaju golubove? - Leteći pacovi zkr
politicki.114 squsovac, -> #109, pperencevic
> Osnovana je grupa ODBOR ZA DOCEK AMERICKIH MARINACA. Mole > se svi zainteresovani da se iz razumljivih razloga jave > sto pre. Prednost imaju sledeci segmenti populacije: > 1) strani placenici > 2) izdajnici Srpstva > 3) takozvani mirovnjaci a u stvari ustase > 4) Rusini. Čini mi se da sam JEDINI Sezamovac koji zadovoljava prva tri uslova, ali ne samo po sopstvenom priznanju, već i po mišljenju vlasti i po mišljenju najvećeg branitelja srpstva - Vojvotkinje Vojke. Imam uredne dokaze (novinski članci, reagovanja i sl.), kojom se mediji vladajuće stranke "pohvalno" izražavaju o meni po ovim pitanjima, a Vojvotkinja me dva puta prozvala navodeći sva tri "greha", te predlažem da budem demokrtski izabran za počasnog predsednika Odbora.
politicki.115 wizard, -> #114, squsovac
>> Čini mi se da sam JEDINI Sezamovac koji zadovoljava prva tri uslova, Nisi. O:) <<nenad<<
politicki.116 jtitov, -> #106, ndragan
> A ono na radiju: "partija okrenuta narodu"... obavezno se > zapitam sta li drze u ruci dok se okrecu prema meni i da ------ Drze NJEGA ili GA i kazu: "Evo ti ga na!"
politicki.120 dnikolic, -> #106, ndragan
>> A ono na radiju: "partija okrenuta narodu"... obavezno se zapitam sta Ja sam video SPS plakat sa natpisom: VI ZNATE ZASTO GLASATE ZA! dn