bljak.118dejanr,
Ulazi jedna bakica kod lekara i kaze:
B: Doktore skroz sam nagluva,ne cujem ni kad prdnem !!
Doktor je pogleda pa poche da pishe recept.....
B: Doktore jel` to lek da bolje chujem ?
D: Ne, nego da jache prdnes!!
[BUEF78::LJUBOJ18689D]
bljak.119dejanr,
PRILAZI PEDER VODI I PITA PRVOG KUPACA KOJI IZLAZI:
P: IZVINITE KAKVA JE VODA?
K: KAKVA?! KO KURAC.ODGOVORI OVAJ STRESAJUCI SE OD ZIME.
P: SUPER!!! IDEM ODMAH DA SKOCIM NA DUPE.
[BUEF78::MARJA100291D]
bljak.120dejanr,
Q:STA JE PERVERZIJA?
A: KAD SE DVA PEDERA KUPAJU U BAZENU,PA JEDAN PRDI,A DRUGI MU
LJUBI MEHURICE.
[BUEF78::MARJA100291D]
bljak.121skrajnalic,
Šta je to brzina????
Kad se ise*eš sa vrha bandere,obučeš pantalone,sićeš dole i
uhvatiš go*no (koje još uvek pada) ustima a da ti se pritom du*e
još nije zatvorilo!
uf :)
skr
bljak.123dr.grba,
Sreli se pomfrit i pomfritica. Kaze pomfrit :
- E', pomfritice, aj' se przimo !
- Ne mogu, imam kecap!
bljak.124mornar,
1) Prolaze dva dzina ljudozdera pored starackog doma, pa ce jedan:
- Ej burazeru, 'ocemo na suve sljive ?
Mornar.
bljak.125gromovnik,
U porodici,u kojoj se inace mnogo psuje,najavise se gosti.Pa domacini resise
da to vece budu pristojni.Gosti dodjose,medjutim za vreme vecere ce sin:
-Pa ovo je neslano.Ko je zajebao supu?
Cerka ce na to:
-Ti mali nemoj da seres!!
Otac: -Kad smo vec kod sranja,ko je brisao dupe mojim carapama?
Keva: -Ti dragi znas da ja dupe ne brisem
Otac: -Ma znam!Zato su mi jaja uvek zuta! .
bljak.127mbulat,
Q: Zasto crnac place dok sere?
A: Misli da je poceo da se topi!
bljak.128jasicp,
Idu penzioneri i razgovaraju .
Zika stalno trza glavom gore-dole.
- Sto bre stalno trzas glavom covece ? - pita ga Gile.
- To mi je iz rata bre.
Gile stalno klima rame, pa ga pitaju :
- A sto ti brate stalno klimas ramenom ?
- I meni to iz rata, znas.
Pera trese ruku levo-desno.
- A je'l i tebi to ostalo, a ?
- Ma cuti , iz rata , vec trijes' godina.
Mile nesto vrti spojene palac i kaziprst.
- A i tebi to ostalo iz rata Mile , a ?
- Ma jok bre covece. Iz nosa.
bljak.129ognjen,
Moram ovo u bljak iako su pitalice:
Q: Sta je sreca u nesreci?
A: Kada padnes sa beogradjanke i uhvatis se za trotoar
A: Kada padas sa beogradjanke i uhvatis se okom za ekser
A: Kada te pregaze ambulantna kola
A: Kada te pregazi kamion pun deteline sa 4 lista
A: Kada u pustinji otkrijes da imas vodu u kolenu
bljak.130ladislavs,
-> #129, ognjen> Q: Sta je sreca u nesreci?
> A: Kada padnes sa beogradjanke i uhvatis se za trotoar
Original je
...i uhvatis se za ivičnjak trotoara. :)
ciLa.
bljak.131ognjen,
Ulaze 3 muve u poslasticarnicu:
1. muva: Dajte mi go*no sa muvom na vrhu
Kelner : Izvolte!
2. muva: Dajte mi go*no sa muvom na vrhu
Kelner : Izvolte!
3. muva: Dajte mi go*no
Kelner : S' muvom na vrhu?
3. muva: Ne, necu da mi smrdi iz usta
bljak.132nemanjar,
Dolazi muva u restoran i trazi go**a i luka za rucak.Kelner dodje
i usluzi je.
Dolazi ona sledeci dan i trazi samo go**a,bez luka.Kelner je upita
kako to kad je juce trazila i luka,a ona mu odgovori:
-Od luka mi smrdi iz usta.
bljak.133ssokorac,
-> #131, ognjen ─┼┤ 3. muva: Dajte mi go*no
─┼┤ Kelner : S' muvom na vrhu?
─┼┤ 3. muva: Ne, necu da mi smrdi iz usta
Što bi muva jela muve?! :) Original ide 'govno sa lukom' :).
bljak.134dcolak,
-> #129, ognjen│ A: Kada padas sa beogradjanke i uhvatis se okom za ekser
Kada pada beba i uvati se okom na antenu!
Sledge DAMMIR!
bljak.136vitez.koja,
-> #130, ladislavs#=>> Q: Sta je sreca u nesreci?
#=>> A: Kada padnes sa beogradjanke i uhvatis se za trotoar
#=> ...i uhvatis se za ivičnjak trotoara. :)
... i uhvatis se zubima za trotoar :)
bljak.139nenad.a,
Vode ljubav gubavac i sidašica. Posle sexa poče razgovor:
SID.: Izvini, nisam ti rekla da imam SIDU.
GUB.: Ma nema veze, ionako je ostao unutra.
bljak.140wizard,
(samo za one jakog stomaka, ;) mada bolje izgleda kad se priča uživo :)
Dođe žena kod lekara i kaže da želi da abortira. Posle kratkog
neuspešnog ubeđivanja, doktor joj reče da dođe sutra i ponese pomorandžu
i "Plazma" ;) keks.
Sutradan, kada je to donela, lekar joj pomorandžu i keks stavio na (u :)
određeno mesto i rekao joj da dođe sutra ponovo i donese isto pomorandžu
i keks.
I sutra se ponovila ista terapija. ;)
I još jednom...
Četvrti dan, nakon terapije, :) lekar joj kaže da sutra donese pomorandžu
i dve cigle. Kada je došla, on joj stavi pomorandžu na ono isto mesto.
Nakon nekoliko minuta dete promoli glavu i zausti:
"Je li, a šta je bilo sa keks..."
a lekar ciglama... (pokret ispruženim rukama kao kad aplaudirate ;>>> )
bljak.141ognjen,
U restoranu u Makedoniji gost vidi kelnera kako
ima kanapcic koji vodi od dzepa do kaisa i od kaisa
do slica (iliti u gace). Iznenadjen gost otpocinje
razgovor
G: Izvinite, ali sta ce vam taj kanap do dzepa?
K: A, ma nista, kada se gost zali na muvu u supi
a ja izvadim kascicu iz dzepa (kaoja je, jelte,
privezana za kanap) pa izvadim muvu.
G: Axa,... a cemu sluzi taj kanap koji vodi u gace?
K: Pa, znate sta... mi smo cisti... s' tim kanapom
drzim ku*ac dok pi*am.
Gost, posle duzeg razmisljanja se doseti:
G: A kako ga otresete?
K: E, za to koristim kasiku.
bljak.143acka,
Prelaze dve žabe autoput. I jedna kaže drugoj:
- Pazi ide jedan BM-ljak
Acka
bljak.144dekiper,
Ide čovek kod žene u bolnicu koja treba da se porodi. I ide on tako na treći
sprat. Dođe do prvog i vidi teglu paradajza pored lifta. Odmahne rukom, i
pojede. Dođe na drugi sprat i vidi dve tegle paradajza i obe pojede. Dođe na
treći sprat a tamo umesto paradajza vidi medicinsku sestru, pa je pita: "Šta,
na ovom spratu nema paradajza?", a bolničarka reče: "Jao gospodine pa to su
bili sveži abortusi!"
bljak.145adzem,
Pitanje: Zašto matore žene idu na svadbe i slična veselja bez gaća ?
Odgovor: Da se muve ne bi skupljale na torte.
bljak.146dcolak,
-> #145, adzem│ Odgovor: Da se muve ne bi skupljale na torte.
FUUUUUJJJ!!!! :(((( ...
BLJAKK!!
:)))
Sledge DAMMIR!
bljak.147tarajce,
Sreli se musliman i srbin na sarajevskom aerodromu da bi napravili neke
pregovore i da bi potpisali sporazumm o prekidu vatre. U vreme pauze tj. ručka
srbin sedne na neki kamen izvadi, šta će drugo nego, šunku i poče jesti. Dolazi
do njega musliman i poče razgovor:
M - daj meni malo
S - ma nema ništa bre
M - što si takav daj i ja sam gladan
S - ma neću
M - ali što si takav
s - znaš šta musliman i vi ste klali pa što niste i sušili.
:))))
bljak.148pusa,
Pricaju dva pecarosa. "Cujem, ozenio si se, jel zgodna?" "Nije".
"A jel imala miraz?" "Nije". "Jel bar dobro kuva"? "Jok". "Pa sto si
se onda zenio?"
"Sere OVVVOOOOLKE gliste@
bljak.149adzem,
Kaže mama Perici :
- Sine moj, ti si već veliki i mislim da je vreme da nađeš devojku.
- Ćuti mama i mešaj.
bljak.150iljd,
Ovo je mozda bilo,ali...
Gorelo obdaniste,i kad je vec izgorelo dodje mama po svoje dete...
- Dobar dan,dosla sam po mog sina ugljesu...
bljak.151iljd,
-> #150, iljd+=+> ugljesu...
Pardon.Ugljesu...
bljak.152vitez.koja,
-> #150, iljd#=> - Dobar dan,dosla sam po mog sina ugljesu...
-Dobar dan, dosla sam po Ljubisu.
-Nema vsie ni Ljubisa ni Dragisa, svi su Ugljese :))
bljak.153a.kircanski,
Mozda je bio:
Zavlaci dete ruku u teglu sa kiselinom i kaze:
Mama zasto ova tegla nema dna???
:))
bljak.154nnedovic,
-> #150, iljd>> - Dobar dan,dosla sam po mog sina ugljesu...
...i Ognjena.
bljak.156jasicp,
Dosli Mujo i Haso planinari u neku zabit, pa naidjose
na kolibu. Nisu nikog zivog videli, kad ugledase veliku krmacu u staji.
M: Bolan Haso, ocemo li se mi malo ovajdit kad vec zensko nismo
mjesec dana zveknuli ? Eno one krmace pa de je kresnemo, a bolan ?
H: Vazi Haso, ajde idem prvo ja...
Odradi Haso u tisini radnju, kresne krmacu i izadje...
H: Dobro je bilo Mujo, ajde sad covjece i ti...
Udje ti Mujo kad ono pola sata se nesto lomi, trese, rusi se
staja, krmaca vristi i grokce, padaju letve sa krova, Haso se vec bio
zabrinuo. Izadje ti tek najednom Mujo sav prasnjav i musav i crn...
H: Bolan Mujo, sto bi covjece ???
M: Ma jedva sam obalio ono krme, jebemu...
H: Pa sto si imao obaljivat kad si mogao onako ko zivotinje, otpozadi ?
M: E jebi ga... Ja volim i da se ljubim dok jebem .....
bljak.158darone,
Vozi Muja kamion. Prolazi tako nekim selom blizu Beograda, kada ispred njega
istrči gomila klinaca iz neke škole. Na kočnicu, ne radi. Na gas, ne radi. U
dragstor, radi!
(: darone :)
bljak.160darone,
Ide tip pustinjom, očajan, žedan, gladan... Moli on tako Boga da mu pošalje
vodu, moli, kad ugleda oazu sa jezercetom! Upadne u jezerce, okupa se, okrepi,
utoli žeđ, ali, i dalje je gladan. Sedne ispod palme i moli Boga da mu pošalje
hranu. Odjednom, pored njega komad mesa. Pojede ga, ali je još gladan, kad eto
novi komad mesa, pada sa neba. Pogleda on uvis, kad ono gubavac sedi na grani,
cepa meso sa ruku i nogu, i priča:
- Voli me, ne voli me. Voli me, ne voli me. Voli me, ne voli me...
darone
bljak.161kuki,
Sede dva tipa na obali i pecaju. Sad, pošto nisu ništa ulovili, a jedan
tip je tu surfao, jedan od pecaroša uzme kamen i baci ga na surfera da
mu ne bi više plašio ribu :) Tip padne i ne ispliva, i sad, ova dvojica
se pogledaju i kud će šta će, skoče u vodu da ga izvuku... Ivuku oni
njega posle par min i ovaj što ga je gađao kamenom poče da mu daje
disanje usta na usta... I tako, posle nekoliko udaha
pec1: u bre al ovom smrdi iz usta!
pec2: a jesi li siguran da je onaj naš imao rolšue na nogama?
bljak.162pele,
Jedu dve muve govna kad odjednom jedna počela da povraća,sva poplavela.
Pita je prva muva:
M1: Što povraćaš?
M2: Ma pusti.Da znaš kolku dlaku sam videla na govnu!
pele.
bljak.163corto,
Pricaju seoska i gradska slina.
NEKAD........
Seoska: E, lako je tebi u grad!
Gradska: Sto?
Seoska: Mene tresnu o ledinu, a tebe lepo zaviju u maramicu, pa te nose
u dzepu!
-----------------------------------------------
I SAD........
Seoska: Pa kako si?
Gradska: E, sad je lako tebi!
Seoska: Sto?
Gradska: Pa tebe tresnu u finu, mirisnu travu, a mene ovi novi gradjani
tresnu o asfalt, pa jos razmazu, da vise boli!
bljak.164znesa,
Pita neki klinac pre neki dan:"Jel' voliš ti da jedeš go*vna iz nosa?"
"Ja ne, a ti?" pitam ga ja. "Ja volim al' mi neda mama"