djetici.123gristic,
Q: Koliko kod djetića traje sex ?
A: Jedan sat.
Q: ??????????!!!!!!!!!!!
A: Minut jebe, a 59 minuta se izvinjava što je tako kratko trajalo.
djetici.124todorp,
Q: Kako ce se zvati crnogorska obala?
A: obala momirovacce
djetici.125domana,
-> #124, todorp~~~ A: obala momirovacce
Gresis, obala lozovace
djetici.126drndi,
Vratio se crnogorac iz inostranstva pa prica raji kako se tamo provodio :
"Vracam se ja tako kasno po noci iz kafane kad vidim trojica biju jednog
jadnicka, mlate ga, razbise ga.Ja se mislim dal' da uskocim...dal da ih ostavim
ma reko necu da se mesam nisu moja posla."
"Sutra uvece ja se opet vracam iz kafane kad ono sad petorica biju onog istog!
Reko ma da udjem ja...al necu sta ima da se mesam, nisam odande pa neka..."
"Sledece veceri prolazim ja opet tuda kad vidim ja sad dosla sedmorica i opet
biju onog nesrecnika..ma reko ja cu da uletim pa kud puklo da puklo!"
"I sta je bilo?!?!?!"
"Ubismo boga u njemu !!" :)
djetici.127.marko.,
Zasto su Crnogorci pederi???
Lakse ulazi u dupe nego u glavu!