VICEVI.2

19 Mar 1992 - 01 May 1997

Topics

  1. najbolji (51)
  2. mih (343)
  3. djetici (129)
  4. politicki (475)
  5. naravi (391)
  6. aforizmi (239)
  7. esnafski (180)
  8. sexy (432)
  9. bez.veze (283)
  10. bljak (164)
  11. morbid (128)
  12. pitalice (399)
  13. english (238)
  14. razno (1161)

Messages - djetici

djetici.123 gristic,
Q: Koliko kod djetića traje sex ? A: Jedan sat. Q: ??????????!!!!!!!!!!! A: Minut jebe, a 59 minuta se izvinjava što je tako kratko trajalo.
djetici.124 todorp,
Q: Kako ce se zvati crnogorska obala? A: obala momirovacce
djetici.125 domana, -> #124, todorp
~~~ A: obala momirovacce Gresis, obala lozovace
djetici.126 drndi,
Vratio se crnogorac iz inostranstva pa prica raji kako se tamo provodio : "Vracam se ja tako kasno po noci iz kafane kad vidim trojica biju jednog jadnicka, mlate ga, razbise ga.Ja se mislim dal' da uskocim...dal da ih ostavim ma reko necu da se mesam nisu moja posla." "Sutra uvece ja se opet vracam iz kafane kad ono sad petorica biju onog istog! Reko ma da udjem ja...al necu sta ima da se mesam, nisam odande pa neka..." "Sledece veceri prolazim ja opet tuda kad vidim ja sad dosla sedmorica i opet biju onog nesrecnika..ma reko ja cu da uletim pa kud puklo da puklo!" "I sta je bilo?!?!?!" "Ubismo boga u njemu !!" :)
djetici.127 .marko.,
Zasto su Crnogorci pederi??? Lakse ulazi u dupe nego u glavu!